Polish Dance Festival OPEN TO THE WORLD

2022-09-25 Ożarów Mazowiecki, POLISH CLUB - Warszawa


FOR FOREIGN COUPLES   FOR FOREIGN SOLO DANCERS

BLOK 1, rejestracja 8:00, próba parkietu 8:30, start: 9:00

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 0

Do 9 (Do 9) Brąz KOMB 4T PREMIUM 0

ONLY POLISH COUPLES

8-9 (Juvenile 1) Brąz KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 0

ONLY POLISH DANCERS

8-9 (Juvenile 1) Srebro KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 0

ONLY POLISH DANCERS

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 0

12-15 (12 - 15) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 0

12-15 (12 - 15) H KOMB 4T PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 0

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 0

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 0

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 0

 

BLOK 2, rejestracja 11:00, próba parkietu 11:30, start: 12:00

KATEGORIE PRO-AM


 

BLOK 3, rejestracja 14:30, próba parkietu 15:00, start: 15:30

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) Open ST 3

UNDER 16 BALLROOM
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Pacan Antoni
Bilińska Nikola
POLISH CLUB - Warszawa
Pacan Antoni
Bilińska Nikola
Pacan AntoniBilińska NikolaPOLISH CLUB - Warszawa
2.Szor Hubert
Wierciszewska Aurelia
POLISH CLUB - Warszawa
Szor Hubert
Wierciszewska Aurelia
Szor HubertWierciszewska AureliaPOLISH CLUB - Warszawa
3.Szymczyk Bartosz
Kvet Ana
POLISH CLUB - Warszawa
Szymczyk Bartosz
Kvet Ana
Szymczyk BartoszKvet AnaPOLISH CLUB - Warszawa

14-15 (Junior 2) Open LA 3

UNDER 16 LATIN
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Pacan Antoni
Bilińska Nikola
POLISH CLUB - Warszawa
Pacan Antoni
Bilińska Nikola
Pacan AntoniBilińska NikolaPOLISH CLUB - Warszawa
2.Szor Hubert
Wierciszewska Aurelia
POLISH CLUB - Warszawa
Szor Hubert
Wierciszewska Aurelia
Szor HubertWierciszewska AureliaPOLISH CLUB - Warszawa
3.Szymczyk Bartosz
Kvet Ana
POLISH CLUB - Warszawa
Szymczyk Bartosz
Kvet Ana
Szymczyk BartoszKvet AnaPOLISH CLUB - Warszawa

16-18 (Młodzież) Open KOMB 10T 1

UNDER 19 combination 10 dances
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Onisk Witold
Rybka Sandra
POLISH CLUB - Warszawa
Onisk Witold
Rybka Sandra
Onisk WitoldRybka SandraPOLISH CLUB - Warszawa

16-20 (Młodzież starsza) Open ST 2

UNDER 21 BALLROOM
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Baiev Mykhailo
Gabrysz Zuzanna
POLISH CLUB - Warszawa
Baiev Mykhailo
Gabrysz Zuzanna
Baiev MykhailoGabrysz ZuzannaPOLISH CLUB - Warszawa
2.Bokii Mykhailo
Tymczyszyn Ivanna

(England)
Bokii Mykhailo
Tymczyszyn Ivanna
Bokii MykhailoTymczyszyn Ivanna
(England)

19+ (Powyżej 18) Open LA Rising Stars 4

RISING STARS ADULTS LATIN
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Główka Tomasz
Toczek Paulina
POLISH CLUB - Warszawa
Główka Tomasz
Toczek Paulina
Główka TomaszToczek PaulinaPOLISH CLUB - Warszawa
2.Olczyk Mariusz
Łysik Agnieszka
POLISH CLUB - Warszawa
Olczyk Mariusz
Łysik Agnieszka
Olczyk MariuszŁysik AgnieszkaPOLISH CLUB - Warszawa
3.Uller Mateusz
Woźny Milena
POLISH CLUB - Warszawa
Uller Mateusz
Woźny Milena
Uller MateuszWoźny MilenaPOLISH CLUB - Warszawa
4.Szucs David
Turkevics Bogdana
Szabolcs DSE
(Ukraina)
Szucs David
Turkevics Bogdana
Szucs DavidTurkevics BogdanaSzabolcs DSE
(Ukraina)

19+ (Powyżej 18) Open ST 1

ADULTS BALLROOM OPEN
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Bokii Mykhailo
Tymczyszyn Ivanna

(England)
Bokii Mykhailo
Tymczyszyn Ivanna
Bokii MykhailoTymczyszyn Ivanna
(England)

 

BLOK 4, start: 19:00

KONTYNUACJA TURNIEJÓW KATEGORII Z BLOKU 3: UNDER 16, UNDER 19, UNDER 21, ADULTS RISING STARS, ADULTS OPEN