OTTT o Puchar Wójta Gminy Bojszowy

2022-04-02 Bojszowy, WIR - Bieruń


Plik z wynikami

UWAGA

ZMIANA GODZIN ROZPOCZĘCIA POSZCZEGÓLNYCH BLOKÓW TANECZNYCH. PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ ZE ZMIANAMI.
I BLOK START 9.30
II BLOK START 12.30
III BLOK START 15.30
IV BLOK START 18.30

W I bloku:
- została dodana kategoria 12-15 "E" SOLO.
- zostały usunięte kategorie: do 9 "BRĄZ" Solo, 12-13 H

Zgłoszenia telefoniczne pod nr tel. 506-236-639

BLOK 1, rejestracja 8:00-9:00, próba parkietu 9:00-9:25, start: 9:30

Do 9 (Do 9) Brąz KOMB 3T 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Januszkiewicz Jacek
Mendakiewicz Zofia
AKCENT - Będzin
Januszkiewicz Jacek
Mendakiewicz Zofia
Januszkiewicz JacekMendakiewicz ZofiaAKCENT - Będzin
2.Gajer Dawid
Spis Pola
WIR - Mysłowice
Gajer Dawid
Spis Pola
Gajer DawidSpis PolaWIR - Mysłowice
3.Jania Szymon
Yaroslavska Kamila
WIR - Mysłowice
Jania Szymon
Yaroslavska Kamila
Jania SzymonYaroslavska KamilaWIR - Mysłowice
4.Krupa Filip
Psiuch Lena
WIR - Mysłowice
Krupa Filip
Psiuch Lena
Krupa FilipPsiuch LenaWIR - Mysłowice
5.Pudełko Adam
Psiuch Liliana
WIR - Mysłowice
Pudełko Adam
Psiuch Liliana
Pudełko AdamPsiuch LilianaWIR - Mysłowice

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Hajduk Kamil
Kopeć Klara
WIR - Mysłowice
Hajduk Kamil
Kopeć Klara
Hajduk KamilKopeć KlaraWIR - Mysłowice9 (+2)291
2.Szatan Filip
Wziontek Alicja
WIR - Mysłowice
Szatan Filip
Wziontek Alicja
Szatan FilipWziontek AlicjaWIR - Mysłowice8 (+2)281
3.Sieprawski Hubert
Szajnowska Zuzanna
ST Iluzja Trzebinia
Sieprawski Hubert
Szajnowska Zuzanna
Sieprawski HubertSzajnowska ZuzannaST Iluzja Trzebinia1 (+1)112

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 15

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ciepła Julia
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Ciepła JuliaCiepła JuliaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza4 (+2)241
2.Gabryś Agata
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Gabryś AgataGabryś AgataEMOTION Dance Academy Oświęcim8 (+2)281
3.Semik Lena
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Semik LenaSemik LenaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza4 (+2)241
4.Socała Aleksandra
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Socała AleksandraSocała AleksandraEMOTION Dance Academy Oświęcim6 (+2)261
5.Stefaniak Laura
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Stefaniak LauraStefaniak LauraEMOTION Dance Academy Oświęcim12 Stefaniak Laura - G (+2)212Stefaniak Laura - G1
6.Stolarska Maja
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Stolarska MajaStolarska MajaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza4 (+2)241
7.Słomka Maja
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Słomka MajaSłomka MajaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza3 (+2)231
8.Zielińska Alicja
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Zielińska AlicjaZielińska AlicjaEMOTION Dance Academy Oświęcim12 Zielińska Alicja - G (+2)212Zielińska Alicja - G1
9.Berny Lidia
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Berny LidiaBerny LidiaEMOTION Dance Academy Oświęcim3 (+1)132
10.Gabryś Joanna
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Gabryś JoannaGabryś JoannaEMOTION Dance Academy Oświęcim2 (+1)122
11.Kolasa Martyna
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Kolasa MartynaKolasa MartynaEMOTION Dance Academy Oświęcim7 (+1)172
12.Komorek Julia
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Komorek JuliaKomorek JuliaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza2 (+1)122
13.Palka Karol
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Palka KarolPalka KarolEMOTION Dance Academy Oświęcim4 (+1)142
14.Szymonek Tymoteusz
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Szymonek TymoteuszSzymonek TymoteuszEMOTION Dance Academy Oświęcim7 (+1)172
15.Żmuda Karolina
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Żmuda KarolinaŻmuda KarolinaEMOTION Dance Academy Oświęcim8 (+1)182

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 13

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Huczek Natasza
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Huczek NataszaHuczek NataszaEMOTION Dance Academy Oświęcim5 (+2)251
2.Jaśkowiec Katarzyna
WIR - Bieruń
Jaśkowiec KatarzynaJaśkowiec KatarzynaWIR - Bieruń8 (+2)281
3.Kania Milena
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Kania MilenaKania MilenaEMOTION Dance Academy Oświęcim11 (+2)2111
4.Kępińska Marta
A+S - Częstochowa
Kępińska MartaKępińska MartaA+S - Częstochowa6 (+2)261
5.Poniedziałek Liwia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Poniedziałek LiwiaPoniedziałek LiwiaMISTRAL - Tarnowskie Góry7 (+2)271
6.Starszyk Maria
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Starszyk MariaStarszyk MariaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza4 (+2)241
7.Toborek Zuzanna
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Toborek ZuzannaToborek ZuzannaST DOBROWOLSCY - Częstochowa6 (+2)261
8.Bernaś Aleksandra
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Bernaś AleksandraBernaś AleksandraEMOTION Dance Academy Oświęcim1 (+1)112
9.Bielas Agata
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Bielas AgataBielas AgataEMOTION Dance Academy Oświęcim9 (+1)192
10.Hajczuk Milena
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Hajczuk MilenaHajczuk MilenaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza2 (+1)122
11.Jarosz Dominika
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Jarosz DominikaJarosz DominikaEMOTION Dance Academy Oświęcim7 (+1)172
12.Knapik Weronika
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Knapik WeronikaKnapik WeronikaEMOTION Dance Academy Oświęcim10 (+1)1102
13.Pryciak Nadia
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Pryciak NadiaPryciak NadiaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza2 (+1)122

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kowalik Dawid
Wierzchowska Izabela
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kowalik Dawid
Wierzchowska Izabela
Kowalik DawidWierzchowska IzabelaMARENGO - Dąbrowa Górnicza7, 3 (+2)27, 31
2.Śpiewok Maksymilian
Stelmaczonek Katarzyna
RONDO - Rybnik
Śpiewok Maksymilian
Stelmaczonek Katarzyna
Śpiewok MaksymilianStelmaczonek KatarzynaRONDO - Rybnik Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
3.Dziobak Nataniel
Wąsowicz Lilianna
AKCENT - Będzin
Dziobak Nataniel
Wąsowicz Lilianna
Dziobak NatanielWąsowicz LiliannaAKCENT - Będzin1, 8 (+1)11, 82
4.Tolarz Kuba
Kurkowska Zuzanna
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Tolarz Kuba
Kurkowska Zuzanna
Tolarz KubaKurkowska ZuzannaLORDANCE - Wodzisław Śl.10, 10 (+1)110, 102

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chmielarski Dominik
Gajewska Milena
WIR - Bieruń
Chmielarski Dominik
Gajewska Milena
Chmielarski DominikGajewska MilenaWIR - Bieruń5 (+2)251
2.Błaszczyk Wiktor
Dziurkowska Lena
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Błaszczyk Wiktor
Dziurkowska Lena
Błaszczyk WiktorDziurkowska LenaST DOBROWOLSCY - Częstochowa5, 5 (+2)25, 52
3.Dąbrowski Dominik
Żwilinkowska Amelia
AKCENT - Będzin
Dąbrowski Dominik
Żwilinkowska Amelia
Dąbrowski DominikŻwilinkowska AmeliaAKCENT - Będzin9 (+1)193
4.Kowalczyk Dawid
Żak Zuzanna
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kowalczyk Dawid
Żak Zuzanna
Kowalczyk DawidŻak ZuzannaST DOBROWOLSCY - Częstochowa7, 7 (+1)17, 73

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tolarz Filip
Paciok Nicola
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Tolarz Filip
Paciok Nicola
Tolarz FilipPaciok NicolaLORDANCE - Wodzisław Śl. E (+1)1E1
2.Puto Cyprian
Mordal Laura
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Puto Cyprian
Mordal Laura
Puto CyprianMordal LauraST DOBROWOLSCY - Częstochowa4, 4 (+1)14, 42
3.Rychel Paweł
Fijoł Emilia
WIR - Bieruń
Rychel Paweł
Fijoł Emilia
Rychel PawełFijoł EmiliaWIR - Bieruń0 03
4.Węgrzynek Bartłomiej
Zapatka Natalia
WIR - Bieruń
Węgrzynek Bartłomiej
Zapatka Natalia
Węgrzynek BartłomiejZapatka NataliaWIR - Bieruń0 04

12-15 (12 - 15) E KOMB 8T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dereń Blanka
IGLICA - Wrocław
Dereń BlankaDereń BlankaIGLICA - Wrocław1 (+1)111
2.Paczyńska Aleksandra
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Paczyńska AleksandraPaczyńska AleksandraAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec7 Paczyńska Aleksandra - D (+1)17Paczyńska Aleksandra - D2
3.Polańska Maja
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Polańska MajaPolańska MajaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza0 03
4.Pyciarz Zuzanna
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Pyciarz ZuzannaPyciarz ZuzannaMISTRAL - Tarnowskie Góry0 04
5.Żołnierczyk Joanna
AKCENT - Będzin
Żołnierczyk JoannaŻołnierczyk JoannaAKCENT - Będzin0 05

 

BLOK 2, rejestracja 11:00-12:00, próba parkietu 12.00-12:25, start: 12:30

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kozłowska Zuzanna
AKCENT - Będzin
Kozłowska ZuzannaKozłowska ZuzannaAKCENT - Będzin5 (+2)251
2.Murzyn Kinga
TEAM - Ornontowice
Murzyn KingaMurzyn KingaTEAM - Ornontowice7 (+2)272
3.Knapik Natalia
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Knapik NataliaKnapik NataliaEMOTION Dance Academy Oświęcim4 (+1)143

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Morawski Filip
Słabiak Natasza
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Morawski Filip
Słabiak Natasza
Morawski FilipSłabiak NataszaMARENGO - Dąbrowa Górnicza9 (+2)291
2.Żołnierczyk Sebastian
Wąsowicz Nina Maria
AKCENT - Będzin
Żołnierczyk Sebastian
Wąsowicz Nina Maria
Żołnierczyk SebastianWąsowicz Nina MariaAKCENT - Będzin10 (+2)2102
3.Sieprawski Aleksander
Kasperek Wiktoria
ST Iluzja Trzebinia
Sieprawski Aleksander
Kasperek Wiktoria
Sieprawski AleksanderKasperek WiktoriaST Iluzja Trzebinia8 (+1)183

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Przybysz Borys
Gawełczyk Ewa
WIR - Bieruń
Przybysz Borys
Gawełczyk Ewa
Przybysz BorysGawełczyk EwaWIR - Bieruń

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Vysotskyi Illia
Kramer Zuzanna
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Vysotskyi Illia
Kramer Zuzanna
Vysotskyi IlliaKramer ZuzannaNOWY STYL - Bielsko-Biała3 (+1)131
2.Kulików Szymon
Chrząstek Marta
WIR - Mysłowice
Kulików Szymon
Chrząstek Marta
Kulików SzymonChrząstek MartaWIR - Mysłowice0 02
3.Malczyk Wiktor
Skrzypczak Weronika
TEAM - Ornontowice
Malczyk Wiktor
Skrzypczak Weronika
Malczyk WiktorSkrzypczak WeronikaTEAM - Ornontowice5 53

12-15 (12 - 15) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kapuścik Apolonia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Kapuścik ApoloniaKapuścik ApoloniaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec8 (+2)281
2.Zaczyńska Maja
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Zaczyńska MajaZaczyńska MajaMARENGO - Dąbrowa Górnicza6 (+2)261
3.Żok Oliwia
RONDO - Rybnik
Żok OliwiaŻok OliwiaRONDO - Rybnik10 (+2)2101
4.Bazowska Wiktoria
WIR - Bieruń
Bazowska WiktoriaBazowska WiktoriaWIR - Bieruń1 (+1)112
5.Halak Wiktoria
UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
Halak WiktoriaHalak WiktoriaUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle4 (+1)142
6.Wasik Julia
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Wasik JuliaWasik JuliaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza6 (+1)162

12-15 (12 - 15) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 9

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cuglowska Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Cuglowska MajaCuglowska MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa10 (+2)2101
2.Jabłonka Lidia
IMPULS - Chorzów
Jabłonka LidiaJabłonka LidiaIMPULS - Chorzów2 (+2)221
3.Klimek Natalia
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Klimek NataliaKlimek NataliaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza7 (+2)272
4.Sobieszek Maja
ETIUDA - Radomsko
Sobieszek MajaSobieszek MajaETIUDA - Radomsko10 (+2)2102
5.Szymczak Anna
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Szymczak AnnaSzymczak AnnaST DOBROWOLSCY - Częstochowa9 (+2)292
6.Bogajewska Kinga
FORUM - Zabrze
Bogajewska KingaBogajewska KingaFORUM - Zabrze8 (+1)183
7.Kordyś Julia
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Kordyś JuliaKordyś JuliaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza8 (+1)183
8.Kurnik Małgorzata
FORUM - Zabrze
Kurnik MałgorzataKurnik MałgorzataFORUM - Zabrze9 (+1)193
9.Pozzi Anna
IMPULS - Chorzów
Pozzi AnnaPozzi AnnaIMPULS - Chorzów6 (+1)163

16+ (Powyżej 15) F ST 3T Solo Dance PREMIUM 9

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Michalczyk Milena
RM DANCE - KIEŁCZÓW
Michalczyk MilenaMichalczyk MilenaRM DANCE - KIEŁCZÓW3 (+1)131
2.Marciniak Martyna
ESKADRA - Pabianice
Marciniak MartynaMarciniak MartynaESKADRA - Pabianice2 (+1)122
3.Góralczyk Amelia
ESKADRA - Pabianice
Góralczyk AmeliaGóralczyk AmeliaESKADRA - Pabianice3 (+1)133
4.Grzesło Wiktoria
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Grzesło WiktoriaGrzesło WiktoriaEMOTION Dance Academy Oświęcim1 (+1)114
5.Piekorz Martyna
WIR - Bieruń
Piekorz MartynaPiekorz MartynaWIR - Bieruń1 15
6.Różańska Weronika
ETIUDA - Radomsko
Różańska WeronikaRóżańska WeronikaETIUDA - Radomsko3 36
7.Grzesło Patrycja
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Grzesło PatrycjaGrzesło PatrycjaEMOTION Dance Academy Oświęcim0 07
8.Ciepiela Amelia
Szkoła Tańca Sparta - Opole
Ciepiela AmeliaCiepiela AmeliaSzkoła Tańca Sparta - Opole0 08
9.Rachubińska Marta
FORUM - Zabrze
Rachubińska MartaRachubińska MartaFORUM - Zabrze1 19

16+ (Powyżej 15) F LA 3T Solo Dance PREMIUM 9

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Michalczyk Milena
RM DANCE - KIEŁCZÓW
Michalczyk MilenaMichalczyk MilenaRM DANCE - KIEŁCZÓW3 (+1)131
2.Domagała Pola
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Domagała PolaDomagała PolaMARENGO - Dąbrowa Górnicza5 Domagała Pola - E (+1)15Domagała Pola - E2
3.Ciepiela Amelia
Szkoła Tańca Sparta - Opole
Ciepiela AmeliaCiepiela AmeliaSzkoła Tańca Sparta - Opole1 (+1)113
4.Grzesło Wiktoria
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Grzesło WiktoriaGrzesło WiktoriaEMOTION Dance Academy Oświęcim2 (+1)124
5.Góralczyk Amelia
ESKADRA - Pabianice
Góralczyk AmeliaGóralczyk AmeliaESKADRA - Pabianice2 25
6.Marciniak Martyna
ESKADRA - Pabianice
Marciniak MartynaMarciniak MartynaESKADRA - Pabianice2 26
7.Grzesło Patrycja
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Grzesło PatrycjaGrzesło PatrycjaEMOTION Dance Academy Oświęcim1 17
8.Piekorz Martyna
WIR - Bieruń
Piekorz MartynaPiekorz MartynaWIR - Bieruń1 18
9.Rachubińska Marta
FORUM - Zabrze
Rachubińska MartaRachubińska MartaFORUM - Zabrze0 09

 

BLOK 3, rejestracja 14:-15:00, próba parkietu 15:00-15:25, start: 15:30

12-15 (12 - 15) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Banasiak Zofia
ZORBA - Częstochowa
Banasiak ZofiaBanasiak ZofiaZORBA - Częstochowa2 (+1)121
2.Dratwa Hanna
ETIUDA - Radomsko
Dratwa HannaDratwa HannaETIUDA - Radomsko1 (+1)112
3.Ząbkiewicz Kinga
TEAM - Ornontowice
Ząbkiewicz KingaZąbkiewicz KingaTEAM - Ornontowice0 03
4.Żurek Natalia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Żurek NataliaŻurek NataliaMISTRAL - Tarnowskie Góry0 04
5.Łapa Magdalena
GALA - Mielec
Łapa MagdalenaŁapa MagdalenaGALA - Mielec0 05

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Żelazowski Kamil
Niemirowska Julia
DANCELOOK - Gliwice
Żelazowski Kamil
Niemirowska Julia
Żelazowski KamilNiemirowska JuliaDANCELOOK - Gliwice3 (+1)131
2.Błędowski Tobiasz
Czajka Paulina
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Błędowski Tobiasz
Czajka Paulina
Błędowski TobiaszCzajka PaulinaLORDANCE - Wodzisław Śl.4 (+1)142
3.Czechowski Patryk
Czechowska Amelia
WIR - Mysłowice
Czechowski Patryk
Czechowska Amelia
Czechowski PatrykCzechowska AmeliaWIR - Mysłowice1 13
4.Piguła Piotr
Pabian Wiktoria
FORUM - Zabrze
Piguła Piotr
Pabian Wiktoria
Piguła PiotrPabian WiktoriaFORUM - Zabrze0 04
5.Migacz Filip
Bercal Matylda
WIR - Mysłowice
Migacz Filip
Bercal Matylda
Migacz FilipBercal MatyldaWIR - Mysłowice0 05

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Leśniak Bartosz
Adamets Anhelina
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Leśniak Bartosz
Adamets Anhelina
Leśniak BartoszAdamets AnhelinaNOWY STYL - Bielsko-Biała D (+1)1D1
2.Konewski Adam
Gorki Zuzanna
ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie
Konewski Adam
Gorki Zuzanna
Konewski AdamGorki ZuzannaST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie6 (+1)162
3.Kulig Jakub
Biszczanik Julia
IMPULS - Chorzów
Kulig Jakub
Biszczanik Julia
Kulig JakubBiszczanik JuliaIMPULS - Chorzów5 (+1)153
4.Włodarczyk Leonard
Czachor Lena
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Włodarczyk Leonard
Czachor Lena
Włodarczyk LeonardCzachor LenaNOWY STYL - Bielsko-Biała2 (+1)124
5.Parasyn Mikołaj
Kamińska Laura
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Parasyn Mikołaj
Kamińska Laura
Parasyn MikołajKamińska LauraNOWY STYL - Bielsko-Biała3 (+1)135
6.Ogrodnik Szymon
Dworacka Kamila
RÓŻA - Olesno
Ogrodnik Szymon
Dworacka Kamila
Ogrodnik SzymonDworacka KamilaRÓŻA - Olesno0 06
7.Weiner Maciej
Glapa Hanna
WIR - Mysłowice
Weiner Maciej
Glapa Hanna
Weiner MaciejGlapa HannaWIR - Mysłowice0 07
8.Skrzyszewski Szymon
Nowara Lena
OPOLSKA AKADEMIA TAŃCA
Skrzyszewski Szymon
Nowara Lena
Skrzyszewski SzymonNowara LenaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA2 28
9.Karasiak Piotr
Lipińska Julia
ESKADRA - Pabianice
Karasiak Piotr
Lipińska Julia
Karasiak PiotrLipińska JuliaESKADRA - Pabianice1 19
10.Szafran Adam
Kosowska Martyna
ST Iluzja Trzebinia
Szafran Adam
Kosowska Martyna
Szafran AdamKosowska MartynaST Iluzja Trzebinia2 210

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Trześniowski Dawid
Klejnot Vivien
TEAM - Ornontowice
Trześniowski Dawid
Klejnot Vivien
Trześniowski DawidKlejnot VivienTEAM - Ornontowice4 (+1)141
2.Sławiński Hektor
Sega Laura
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Sławiński Hektor
Sega Laura
Sławiński HektorSega LauraMISTRAL - Tarnowskie Góry0 02

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ludwig Filip
Borek Eliza
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Ludwig Filip
Borek Eliza
Ludwig FilipBorek ElizaKUŹNIA TAŃCA - Kraków C (+1)1C1
2.Sławiński Hektor
Sega Laura
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Sławiński Hektor
Sega Laura
Sławiński HektorSega LauraMISTRAL - Tarnowskie Góry2 (+1)122
3.Tarasin Juliusz
Hodór Julia
AKCENT - Będzin
Tarasin Juliusz
Hodór Julia
Tarasin JuliuszHodór JuliaAKCENT - Będzin3 33
4.Trześniowski Dawid
Klejnot Vivien
TEAM - Ornontowice
Trześniowski Dawid
Klejnot Vivien
Trześniowski DawidKlejnot VivienTEAM - Ornontowice2 24

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Malczyk Mateusz
Filipczyk Paulina
TEAM - Ornontowice
Malczyk Mateusz
Filipczyk Paulina
Malczyk MateuszFilipczyk PaulinaTEAM - Ornontowice8 (+1)181
2.Szołtysik Piotr
Skiba Julia
IMPULS - Chorzów
Szołtysik Piotr
Skiba Julia
Szołtysik PiotrSkiba JuliaIMPULS - Chorzów0 02

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szołtysik Piotr
Skiba Julia
IMPULS - Chorzów
Szołtysik Piotr
Skiba Julia
Szołtysik PiotrSkiba JuliaIMPULS - Chorzów1 (+1)111
2.Malczyk Mateusz
Filipczyk Paulina
TEAM - Ornontowice
Malczyk Mateusz
Filipczyk Paulina
Malczyk MateuszFilipczyk PaulinaTEAM - Ornontowice0 02

 

BLOK 4, rejestracja 17:00-18:00, próba parkietu 18:00-18:25, start: 18:30

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zieliński Tomasz
Szczałuba Nikola
KICK - Kielce
Zieliński Tomasz
Szczałuba Nikola
Zieliński TomaszSzczałuba NikolaKICK - Kielce E (+1)1E1
2.Lenartowicz Tomasz
Jaśkowska Klaudia
Akademia Tańca
Lenartowicz Tomasz
Jaśkowska Klaudia
Lenartowicz TomaszJaśkowska KlaudiaAkademia Tańca0 02
3.Kuras Mateusz
Gwóźdź Alicja
WIR - Mysłowice
Kuras Mateusz
Gwóźdź Alicja
Kuras MateuszGwóźdź AlicjaWIR - Mysłowice0 03

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lozinszek Artur
Stolarska Hanna
WIR - Bieruń
Lozinszek Artur
Stolarska Hanna
Lozinszek ArturStolarska HannaWIR - Bieruń4 (+1)141
2.Kuras Mateusz
Gwóźdź Alicja
WIR - Mysłowice
Kuras Mateusz
Gwóźdź Alicja
Kuras MateuszGwóźdź AlicjaWIR - Mysłowice0 02

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rączkowski Miłosz
Jontza Anna
ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie
Rączkowski Miłosz
Jontza Anna
Rączkowski MiłoszJontza AnnaST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie5 (+1)151
2.Włodarczyk Oskar
Zawadzka Oliwia
FORUM - Zabrze
Włodarczyk Oskar
Zawadzka Oliwia
Włodarczyk OskarZawadzka OliwiaFORUM - Zabrze4 42
3.Zieliński Tomasz
Szczałuba Nikola
KICK - Kielce
Zieliński Tomasz
Szczałuba Nikola
Zieliński TomaszSzczałuba NikolaKICK - Kielce0 03

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pazdur Dawid
Janosz Dagmara
SUKCES - Jaworzno
Pazdur Dawid
Janosz Dagmara
Pazdur DawidJanosz DagmaraSUKCES - Jaworzno6 (+1)161
2.Kowalski Nikodem Roch
Kruczała Marcelina
ST IMPRESJA Kęty
Kowalski Nikodem Roch
Kruczała Marcelina
Kowalski Nikodem RochKruczała MarcelinaST IMPRESJA Kęty3 (+1)132
3.Kościelniak Wojciech
Garus Anna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Kościelniak Wojciech
Garus Anna
Kościelniak WojciechGarus AnnaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec5 (+1)153
4.Szczyrk Mikołaj
Łyczko Daria
ST IMPRESJA Kęty
Szczyrk Mikołaj
Łyczko Daria
Szczyrk MikołajŁyczko DariaST IMPRESJA Kęty2 (+1)124
5.Mikołajczyk Konrad
Faroń Maja
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Mikołajczyk Konrad
Faroń Maja
Mikołajczyk KonradFaroń MajaNOWY STYL - Bielsko-Biała0 05
6.Chrapek Eryk
Kohut Natalia
PERFECT DANCE - Kraków
Chrapek Eryk
Kohut Natalia
Chrapek ErykKohut NataliaPERFECT DANCE - Kraków1 16
7.Korlatowicz Piotr
Sisman Julia
TEAM - Ornontowice
Korlatowicz Piotr
Sisman Julia
Korlatowicz PiotrSisman JuliaTEAM - Ornontowice3 37
8.Tkacz Sebastian
Pfajfer Julia
FORUM - Zabrze
Tkacz Sebastian
Pfajfer Julia
Tkacz SebastianPfajfer JuliaFORUM - Zabrze0 (-1)-10

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Maliszczak Łukasz
Wolanin Martyna
SUKCES - Jaworzno
Maliszczak Łukasz
Wolanin Martyna
Maliszczak ŁukaszWolanin MartynaSUKCES - Jaworzno5 (+1)151
2.Pazdur Dawid
Janosz Dagmara
SUKCES - Jaworzno
Pazdur Dawid
Janosz Dagmara
Pazdur DawidJanosz DagmaraSUKCES - Jaworzno C (+1)1C2
3.Mikołajczyk Konrad
Faroń Maja
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Mikołajczyk Konrad
Faroń Maja
Mikołajczyk KonradFaroń MajaNOWY STYL - Bielsko-Biała2 (+1)123
4.Wrona Patryk
Wrona Justyna
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Wrona Patryk
Wrona Justyna
Wrona PatrykWrona JustynaMARENGO - Dąbrowa Górnicza6 64
5.Szczyrk Mikołaj
Łyczko Daria
ST IMPRESJA Kęty
Szczyrk Mikołaj
Łyczko Daria
Szczyrk MikołajŁyczko DariaST IMPRESJA Kęty1 15
6.Korlatowicz Piotr
Sisman Julia
TEAM - Ornontowice
Korlatowicz Piotr
Sisman Julia
Korlatowicz PiotrSisman JuliaTEAM - Ornontowice4 46

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Skowronek Krzysztof
Ogonowska Weronika
RONDO - Rybnik
Skowronek Krzysztof
Ogonowska Weronika
Skowronek KrzysztofOgonowska WeronikaRONDO - Rybnik4 (+1)141
2.Klimek Filip
Szkutnik Zofia
TEAM - Ornontowice
Klimek Filip
Szkutnik Zofia
Klimek FilipSzkutnik ZofiaTEAM - Ornontowice9 (+1)192
3.Krężel Mateusz
Kukhtin Rusłana
IGLICA - Wrocław
Krężel Mateusz
Kukhtin Rusłana
Krężel MateuszKukhtin RusłanaIGLICA - Wrocław B (+1)1B3
4.Byrski Maciej
Bury Agata
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Byrski Maciej
Bury Agata
Byrski MaciejBury AgataNOWY STYL - Bielsko-Biała0 04
5.Kowalski Nikodem Roch
Kruczała Marcelina
ST IMPRESJA Kęty
Kowalski Nikodem Roch
Kruczała Marcelina
Kowalski Nikodem RochKruczała MarcelinaST IMPRESJA Kęty0 05
6.Klisowski Piotr
Manusch Oliwia
FORUM - Zabrze
Klisowski Piotr
Manusch Oliwia
Klisowski PiotrManusch OliwiaFORUM - Zabrze0 06

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Thomalla Pascal
Ogrodnik Kamila
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Thomalla Pascal
Ogrodnik Kamila
Thomalla PascalOgrodnik KamilaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki2 (+1)121
2.Pyras Krzysztof
Jarek Emilia
WIR - Mysłowice
Pyras Krzysztof
Jarek Emilia
Pyras KrzysztofJarek EmiliaWIR - Mysłowice4 42

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rak Konrad
Chwierut Amelia
ST IMPRESJA Kęty
Rak Konrad
Chwierut Amelia
Rak KonradChwierut AmeliaST IMPRESJA Kęty3 (+1)131
2.Thomalla Pascal
Ogrodnik Kamila
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Thomalla Pascal
Ogrodnik Kamila
Thomalla PascalOgrodnik KamilaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki9 (+1)192
3.Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
EVOLUTION - Kraków
Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION - Kraków7 73
4.Braun Patryk
Mieszczak Emilia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Braun Patryk
Mieszczak Emilia
Braun PatrykMieszczak EmiliaNOWY STYL - Bielsko-Biała8 84
5.Zużałek Szymon
Kozioł Lena
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Zużałek Szymon
Kozioł Lena
Zużałek SzymonKozioł LenaKUŹNIA TAŃCA - Kraków1 15