Otwarte Mistrzostwa i Otwarty Puchar Okręgów Śląskiego i Pomorskiego PTT

2022-10-01 Dąbrowa Górnicza, MARENGO - Dąbrowa Górnicza


Plik z wynikami

UWAGA

Dodatkowa kategoria pow. 15 lat E+F SOLO ST/LA w bloku III. Zgłoszenia tel. 730 168 108

Podczas Mistrzostw skorzystać będzie można z usług RP Beauty. Rezerwacja tel. 730 168 108

Prosimy o ścisłe przestrzeganie godzin rejestracji (w razie ewentualnego spóźnienia prosimy o tel. pod nr 730 168 108 lub 513 142 724 ze wcześniejszą informacją).

Prosimy o rejestrowanie się od razu na wszystkie kategorie, w których solista/para tańczy na poszczególnych blokach.
Otrzymujecie jeden numer startowy na wszystkie kategorie.

BLOK 1, rejestracja 8:00-8:30, próba parkietu 8:15-8:45, start: 9:00

Turniej zostanie rozegrany na dwóch parkietach.


8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czok Dominik
Szczypior Oliwia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Czok Dominik
Szczypior Oliwia
Czok DominikSzczypior OliwiaST DOBROWOLSCY - Częstochowa Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
2.Kramer Igor
Bębenek Magdalena
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Kramer Igor
Bębenek Magdalena
Kramer IgorBębenek MagdalenaNOWY STYL - Bielsko-Biała2, 2 (+2)22, 21
3.Bełczewski Sebastian
Cesak - Jędrzejczyk Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Bełczewski Sebastian
Cesak - Jędrzejczyk Julia
Bełczewski SebastianCesak - Jędrzejczyk JuliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza6, 8 (+1)16, 82

8-9 (Juvenile 1) G KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Goralczyk Marcel
Bogobowicz Natalia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Goralczyk Marcel
Bogobowicz Natalia
Goralczyk MarcelBogobowicz NataliaLORDANCE - Wodzisław Śl.8 (+2)281
2.Król Mateusz
Radoń Ewa
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Król Mateusz
Radoń Ewa
Król MateuszRadoń EwaKUŹNIA TAŃCA - Kraków10 (+2)2102
3.Lenarczyk Stanisław
Didyk Julianna
RYTM GDYNIA
Lenarczyk Stanisław
Didyk Julianna
Lenarczyk StanisławDidyk JuliannaRYTM GDYNIA2, 2 (+1)12, 23

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 0

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lichosik Miłosz
Klementowicz Zuzanna
M-TEAM - Kraków
Lichosik Miłosz
Klementowicz Zuzanna
Lichosik MiłoszKlementowicz ZuzannaM-TEAM - Kraków9 (+2)291
2.Gawroński Jakub
Zobek Natalia
WDS - Katowice
Gawroński Jakub
Zobek Natalia
Gawroński JakubZobek NataliaWDS - Katowice F (+2)2F2
3.Sławiński Aleksander
Arendarska Hanna
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Sławiński Aleksander
Arendarska Hanna
Sławiński AleksanderArendarska HannaMISTRAL - Tarnowskie Góry Przeklasyfikowanie do F (+2)2Przeklasyfikowanie do F2
4.Janosz Wojciech
Skórnicka Aleksandra
M-TEAM - Kraków
Janosz Wojciech
Skórnicka Aleksandra
Janosz WojciechSkórnicka AleksandraM-TEAM - Kraków4, 4 (+1)14, 43
5.Kowalik Dawid
Wierzchowska Izabela
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kowalik Dawid
Wierzchowska Izabela
Kowalik DawidWierzchowska IzabelaMARENGO - Dąbrowa Górnicza4, 4 (+1)14, 43

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bogobowicz Błażej
Lipka Karolina
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Bogobowicz Błażej
Lipka Karolina
Bogobowicz BłażejLipka KarolinaLORDANCE - Wodzisław Śl.2 (+1)121
2.Leśniak Wojciech
Piasecka Antonina
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Leśniak Wojciech
Piasecka Antonina
Leśniak WojciechPiasecka AntoninaNOWY STYL - Bielsko-Biała3 (+1)132
3.Mandrysz Bartosz
Karasińska Milena
RONDO - Rybnik
Mandrysz Bartosz
Karasińska Milena
Mandrysz BartoszKarasińska MilenaRONDO - Rybnik1 (+1)113
4.Przybysz Borys
Gawełczyk Ewa
WIR - Bieruń
Przybysz Borys
Gawełczyk Ewa
Przybysz BorysGawełczyk EwaWIR - Bieruń0 04
5.Morawski Filip
Słabiak Natasza
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Morawski Filip
Słabiak Natasza
Morawski FilipSłabiak NataszaMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 05
6.Łabędź Andrzej
Sztaba Patrycja
M-TEAM - Kraków
Łabędź Andrzej
Sztaba Patrycja
Łabędź AndrzejSztaba PatrycjaM-TEAM - Kraków0 06

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Blicharz Kamil
Potysz Alicja
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Blicharz Kamil
Potysz Alicja
Blicharz KamilPotysz AlicjaLORDANCE - Wodzisław Śl.1 (+1)111
2.Wojtoń Adam
Wojtoń Natalia
DANCE4YOU - Będzin
Wojtoń Adam
Wojtoń Natalia
Wojtoń AdamWojtoń NataliaDANCE4YOU - Będzin1 12

Do 11 (Do 11) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 17

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bazgier Wiktoria
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Bazgier WiktoriaBazgier WiktoriaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec12 Bazgier Wiktoria - G (+2)212Bazgier Wiktoria - G1
2.Borek Julia
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Borek JuliaBorek JuliaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza2 (+2)221
3.Cieślińska Maria
AKCENT - Będzin
Cieślińska MariaCieślińska MariaAKCENT - Będzin4 (+2)241
4.Doniec Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Doniec JuliaDoniec JuliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec9 (+2)291
5.Dębowska Wiktoria
AKCENT - Będzin
Dębowska WiktoriaDębowska WiktoriaAKCENT - Będzin2 (+2)221
6.Pryciak Nadia
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Pryciak NadiaPryciak NadiaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza9 (+2)291
7.Słomka Maja
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Słomka MajaSłomka MajaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza11 (+2)2111
8.Wadowska Małgorzata
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Wadowska MałgorzataWadowska MałgorzataMARENGO - Dąbrowa Górnicza11 (+2)2111
9.Walor Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Walor JuliaWalor JuliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec10 (+2)2101
10.Hajczuk Milena
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Hajczuk MilenaHajczuk MilenaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza5 (+1)152
11.Janosz Klara
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Janosz KlaraJanosz KlaraDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza1 (+1)112
12.Komorek Julia
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Komorek JuliaKomorek JuliaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza6 (+1)162
13.Rudnicka Amelia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Rudnicka AmeliaRudnicka AmeliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa3 (+1)132
14.Semik Lena
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Semik LenaSemik LenaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza9 (+1)192
15.Skowron Natalia
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Skowron NataliaSkowron NataliaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza1 (+1)112
16.Sznepka Julia
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Sznepka JuliaSznepka JuliaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza4 (+1)142
17.Zawora Wiktoria
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Zawora WiktoriaZawora WiktoriaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza1 (+1)112

Do 11 (Do 11) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 12

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bohusheva Yuliia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Bohusheva YuliiaBohusheva YuliiaNOWY STYL - Bielsko-Biała4 (+2)241
2.Pilot Oliwia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Pilot OliwiaPilot OliwiaMISTRAL - Tarnowskie Góry10 (+2)2101
3.Rudy Małgorzata
DANCE4YOU - Będzin
Rudy MałgorzataRudy MałgorzataDANCE4YOU - Będzin11 (+2)2111
4.Kępińska Marta
A+S - Częstochowa
Kępińska MartaKępińska MartaA+S - Częstochowa8 (+2)282
5.Poniedziałek Liwia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Poniedziałek LiwiaPoniedziałek LiwiaMISTRAL - Tarnowskie Góry2 (+2)222
6.Swędzioł Lena
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Swędzioł LenaSwędzioł LenaMARENGO - Dąbrowa Górnicza4 (+2)242
7.Ciepła Julia
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Ciepła JuliaCiepła JuliaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza1 (+1)113
8.Kurek Natalia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Kurek NataliaKurek NataliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec1 (+1)113
9.Piechowicz Emilia
DANCE4YOU - Będzin
Piechowicz EmiliaPiechowicz EmiliaDANCE4YOU - Będzin9 (+1)193
10.Rąblewska Kinga
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Rąblewska KingaRąblewska KingaMISTRAL - Tarnowskie Góry1 (+1)113
11.Zjawiona Zofia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Zjawiona ZofiaZjawiona ZofiaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec1 (+1)113
12.Jaśkowiec Katarzyna
WIR - Bieruń
Jaśkowiec KatarzynaJaśkowiec KatarzynaWIR - Bieruń-1 (-1)-1-1

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ryś Bartosz
Nowodzińśka Julia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Ryś Bartosz
Nowodzińśka Julia
Ryś BartoszNowodzińśka JuliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa4, 4 (+1)14, 41
2.Twardzik Jakub
Musiał Maja
RONDO - Rybnik
Twardzik Jakub
Musiał Maja
Twardzik JakubMusiał MajaRONDO - Rybnik2 (+1)122
3.Lorek Dawid
Łaś Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Lorek Dawid
Łaś Julia
Lorek DawidŁaś JuliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza3 (+1)133
4.Figuła Grzegorz
Makselon Emilia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Figuła Grzegorz
Makselon Emilia
Figuła GrzegorzMakselon EmiliaMISTRAL - Tarnowskie Góry2 (+1)124
5.Błaszczyk Wiktor
Dziurkowska Lena
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Błaszczyk Wiktor
Dziurkowska Lena
Błaszczyk WiktorDziurkowska LenaST DOBROWOLSCY - Częstochowa1, 1 (+1)11, 15
6.Mazurek Michał
Małek Lilianna
TEAM - Ornontowice
Mazurek Michał
Małek Lilianna
Mazurek MichałMałek LiliannaTEAM - Ornontowice2, 2 2, 26
7.Kowalczyk Dawid
Żak Zuzanna
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kowalczyk Dawid
Żak Zuzanna
Kowalczyk DawidŻak ZuzannaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0, 0 0, 07
8.Węgrzynek Bartłomiej
Zapatka Natalia
WIR - Bieruń
Węgrzynek Bartłomiej
Zapatka Natalia
Węgrzynek BartłomiejZapatka NataliaWIR - Bieruń1 18
9.Chmielarski Dominik
Gajewska Milena
WIR - Bieruń
Chmielarski Dominik
Gajewska Milena
Chmielarski DominikGajewska MilenaWIR - Bieruń0 09
10.Dąbrowski Dominik
Żwilinkowska Amelia
AKCENT - Będzin
Dąbrowski Dominik
Żwilinkowska Amelia
Dąbrowski DominikŻwilinkowska AmeliaAKCENT - Będzin1 110

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tame Mateusz
Tubielewicz Karolina
ZORBA - Częstochowa
Tame Mateusz
Tubielewicz Karolina
Tame MateuszTubielewicz KarolinaZORBA - Częstochowa D (+1)1D1
2.Kulików Szymon
Chrząstek Marta
WIR - Mysłowice
Kulików Szymon
Chrząstek Marta
Kulików SzymonChrząstek MartaWIR - Mysłowice5 (+1)152
3.Mirowski Oliwier
Dobrowolska Nadia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Mirowski Oliwier
Dobrowolska Nadia
Mirowski OliwierDobrowolska NadiaST DOBROWOLSCY - Częstochowa3 (+1)133
4.Malczyk Wiktor
Skrzypczak Weronika
TEAM - Ornontowice
Malczyk Wiktor
Skrzypczak Weronika
Malczyk WiktorSkrzypczak WeronikaTEAM - Ornontowice5 54
5.Rachtan Igor
Drapacz Laura
TEAM - Ornontowice
Rachtan Igor
Drapacz Laura
Rachtan IgorDrapacz LauraTEAM - Ornontowice0 05
6.Grabowski Maciej
Pachla Maria
AKCENT - Będzin
Grabowski Maciej
Pachla Maria
Grabowski MaciejPachla MariaAKCENT - Będzin0 06
7.Tolarz Filip
Paciok Nicola
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Tolarz Filip
Paciok Nicola
Tolarz FilipPaciok NicolaLORDANCE - Wodzisław Śl.1 17

12-15 (12 - 15) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 12

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bazowska Wiktoria
WIR - Bieruń
Bazowska WiktoriaBazowska WiktoriaWIR - Bieruń5 (+2)251
2.Lewandowska Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Lewandowska JuliaLewandowska JuliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec12 Lewandowska Julia - G (+2)212Lewandowska Julia - G1
3.Majdzik Julia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Majdzik JuliaMajdzik JuliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa6 (+2)261
4.Michalska Zuzanna
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Michalska ZuzannaMichalska ZuzannaST DOBROWOLSCY - Częstochowa4 (+2)241
5.Olbrzymek Zuzanna
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Olbrzymek ZuzannaOlbrzymek ZuzannaNOWY STYL - Bielsko-Biała8 (+2)281
6.Starszyk Maria
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Starszyk MariaStarszyk MariaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza9 (+2)291
7.Butanowicz Aleksandra
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Butanowicz AleksandraButanowicz AleksandraAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec7 (+1)172
8.Chosta Maja
AKCENT - Będzin
Chosta MajaChosta MajaAKCENT - Będzin1 (+1)112
9.Czeszejko Natalia
AKCENT - Będzin
Czeszejko NataliaCzeszejko NataliaAKCENT - Będzin1 (+1)112
10.Graczyk Lena
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Graczyk LenaGraczyk LenaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza3 (+1)132
11.Kaliszewska Adrianna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Kaliszewska AdriannaKaliszewska AdriannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec7 (+1)172
12.Świątek Paulina
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Świątek PaulinaŚwiątek PaulinaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec6 (+1)162

12-15 (12 - 15) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 10

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grochowska Zofia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Grochowska ZofiaGrochowska ZofiaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec2 (+2)221
2.Żurawik Karolina
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Żurawik KarolinaŻurawik KarolinaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec2 (+2)221
3.Nowok Maja
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Nowok MajaNowok MajaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza8 (+2)282
4.Włodarczak Nadia
IMPULS - Chorzów
Włodarczak NadiaWłodarczak NadiaIMPULS - Chorzów6 (+2)262
5.Zdziebko Angelika
KTT REWIA - Racibórz
Zdziebko AngelikaZdziebko AngelikaKTT REWIA - Racibórz6 (+2)262
6.Burgart Anna
AKCENT - Będzin
Burgart AnnaBurgart AnnaAKCENT - Będzin7 (+1)173
7.Górecka Klaudia
IMPULS - Chorzów
Górecka KlaudiaGórecka KlaudiaIMPULS - Chorzów1 (+1)113
8.Kordyś Julia
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Kordyś JuliaKordyś JuliaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza9 (+1)193
9.Pieszczyk Amelia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Pieszczyk AmeliaPieszczyk AmeliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec1 (+1)113
10.Zegadło Olga
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Zegadło OlgaZegadło OlgaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.1 (+1)113

12-15 (12 - 15) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 11

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cuglowska Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Cuglowska MajaCuglowska MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa2 (+1)121
2.Jabłonka Lidia
IMPULS - Chorzów
Jabłonka LidiaJabłonka LidiaIMPULS - Chorzów3 (+1)132
3.Pilarska Patrycja
FORUM - Zabrze
Pilarska PatrycjaPilarska PatrycjaFORUM - Zabrze1 (+1)113
4.Nowak Jagoda
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Nowak JagodaNowak JagodaMARENGO - Dąbrowa Górnicza2 (+1)124
5.Kluczyńska Ramona
AKCENT - Będzin
Kluczyńska RamonaKluczyńska RamonaAKCENT - Będzin1 (+1)115
6.Cichy Paulina
FORUM - Zabrze
Cichy PaulinaCichy PaulinaFORUM - Zabrze0 06
7.Urbańska Adrianna
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Urbańska AdriannaUrbańska AdriannaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza0 07
8.Polus Alicja
IGLICA - Wrocław
Polus AlicjaPolus AlicjaIGLICA - Wrocław0 08
9.Zaczyńska Maja
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Zaczyńska MajaZaczyńska MajaMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 08
10.Motyka Hanna
FORUM - Zabrze
Motyka HannaMotyka HannaFORUM - Zabrze0 010
11.Gawlińska Maja
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Gawlińska MajaGawlińska MajaMISTRAL - Tarnowskie Góry0 011

12-15 (12 - 15) E KOMB 8T Solo Dance PREMIUM 10

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Skoczyńska Karolina
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Skoczyńska KarolinaSkoczyńska KarolinaMARENGO - Dąbrowa Górnicza2 (+1)121
2.Dereń Blanka
IGLICA - Wrocław
Dereń BlankaDereń BlankaIGLICA - Wrocław6 (+1)162
3.Pawłowska Hanna
AKCENT - Będzin
Pawłowska HannaPawłowska HannaAKCENT - Będzin5 (+1)153
4.Kocot Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kocot JuliaKocot JuliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza1 (+1)114
5.Zbierańska Katarzyna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Zbierańska KatarzynaZbierańska KatarzynaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec2 (+1)125
6.Rynczuk Matylda
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Rynczuk MatyldaRynczuk MatyldaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec1 16
7.Polańska Maja
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Polańska MajaPolańska MajaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza0 07
8.Szulińska Natalia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Szulińska NataliaSzulińska NataliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec0 07
9.Żołnierczyk Joanna
AKCENT - Będzin
Żołnierczyk JoannaŻołnierczyk JoannaAKCENT - Będzin0 09
10.Jakubiszyn Julia
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Jakubiszyn JuliaJakubiszyn JuliaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 010

 

BLOK 2, rejestracja 11:00-11:30, próba parkietu 11:30-11:55, start: 12:00

Turniej zostanie rozegrany na dwóch parkietach.


12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tyl Bartosz
Turbak Alicja
M-TEAM - Kraków
Tyl Bartosz
Turbak Alicja
Tyl BartoszTurbak AlicjaM-TEAM - Kraków Przeklasyfikowanie do F (+2)2Przeklasyfikowanie do F1
2.Marienko Vsevolod
Barańska Wiktoria
DANCE4YOU - Będzin
Marienko Vsevolod
Barańska Wiktoria
Marienko VsevolodBarańska WiktoriaDANCE4YOU - Będzin5 (+1)152

8-9 (Juvenile 1) Open KOMB 6T Mistrzostwa Okręgu pomorski, śląski 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Goralczyk Marcel
Bogobowicz Natalia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Goralczyk Marcel
Bogobowicz Natalia
Goralczyk MarcelBogobowicz NataliaLORDANCE - Wodzisław Śl.8 81
2.Król Mateusz
Radoń Ewa
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Król Mateusz
Radoń Ewa
Król MateuszRadoń EwaKUŹNIA TAŃCA - Kraków10 102
3.Lenarczyk Stanisław
Didyk Julianna
RYTM GDYNIA
Lenarczyk Stanisław
Didyk Julianna
Lenarczyk StanisławDidyk JuliannaRYTM GDYNIA2, 2 2, 23

10-11 (Juvenile 2) Open KOMB 8T Mistrzostwa Okręgu pomorski, śląski 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dzierżenga Mateusz
Prudel Natalia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Dzierżenga Mateusz
Prudel Natalia
Dzierżenga MateuszPrudel NataliaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 01
2.Leśniak Wojciech
Piasecka Antonina
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Leśniak Wojciech
Piasecka Antonina
Leśniak WojciechPiasecka AntoninaNOWY STYL - Bielsko-Biała3 32
3.Wojtoń Adam
Wojtoń Natalia
DANCE4YOU - Będzin
Wojtoń Adam
Wojtoń Natalia
Wojtoń AdamWojtoń NataliaDANCE4YOU - Będzin1 13
4.Przybysz Borys
Gawełczyk Ewa
WIR - Bieruń
Przybysz Borys
Gawełczyk Ewa
Przybysz BorysGawełczyk EwaWIR - Bieruń0 04
5.Blicharz Kamil
Potysz Alicja
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Blicharz Kamil
Potysz Alicja
Blicharz KamilPotysz AlicjaLORDANCE - Wodzisław Śl.1 15
6.Morawski Filip
Słabiak Natasza
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Morawski Filip
Słabiak Natasza
Morawski FilipSłabiak NataszaMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 06

12-13 (Junior 1) Open ST Mistrzostwa Okręgu pomorski, śląski 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Koliński Szymon
Guja Emilia
SUKCES - Jaworzno
Koliński Szymon
Guja Emilia
Koliński SzymonGuja EmiliaSUKCES - Jaworzno2 21
2.Ormańczyk Dawid
Kowalczyk Nadia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Ormańczyk Dawid
Kowalczyk Nadia
Ormańczyk DawidKowalczyk NadiaST DOBROWOLSCY - Częstochowa4 42
3.Kucza Makary
Skrzyp Marcelina
TEAM - Ornontowice
Kucza Makary
Skrzyp Marcelina
Kucza MakarySkrzyp MarcelinaTEAM - Ornontowice0 03
4.Wrzeszcz Adam
Krupska Maria
ESKADRA - Pabianice
Wrzeszcz Adam
Krupska Maria
Wrzeszcz AdamKrupska MariaESKADRA - Pabianice1 14
5.Siudyka Kacper
Łukaszewicz Emilia
AKCENT - Będzin
Siudyka Kacper
Łukaszewicz Emilia
Siudyka KacperŁukaszewicz EmiliaAKCENT - Będzin3 35
6.Vysotskyi Illia
Kramer Zuzanna
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Vysotskyi Illia
Kramer Zuzanna
Vysotskyi IlliaKramer ZuzannaNOWY STYL - Bielsko-Biała0 06

12-13 (Junior 1) Open LA Mistrzostwa Okręgu pomorski, śląski 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Koliński Szymon
Guja Emilia
SUKCES - Jaworzno
Koliński Szymon
Guja Emilia
Koliński SzymonGuja EmiliaSUKCES - Jaworzno0 01
2.Vysotskyi Illia
Kramer Zuzanna
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Vysotskyi Illia
Kramer Zuzanna
Vysotskyi IlliaKramer ZuzannaNOWY STYL - Bielsko-Biała1 12
3.Ormańczyk Dawid
Kowalczyk Nadia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Ormańczyk Dawid
Kowalczyk Nadia
Ormańczyk DawidKowalczyk NadiaST DOBROWOLSCY - Częstochowa2 23
4.Siudyka Kacper
Łukaszewicz Emilia
AKCENT - Będzin
Siudyka Kacper
Łukaszewicz Emilia
Siudyka KacperŁukaszewicz EmiliaAKCENT - Będzin3 34
5.Kucza Makary
Skrzyp Marcelina
TEAM - Ornontowice
Kucza Makary
Skrzyp Marcelina
Kucza MakarySkrzyp MarcelinaTEAM - Ornontowice1 15
6.Wrzeszcz Adam
Krupska Maria
ESKADRA - Pabianice
Wrzeszcz Adam
Krupska Maria
Wrzeszcz AdamKrupska MariaESKADRA - Pabianice2 26

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tomczyk Antoni
Salamon Barbara
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Tomczyk Antoni
Salamon Barbara
Tomczyk AntoniSalamon BarbaraKUŹNIA TAŃCA - Kraków4 (+1)141
2.Pilot Oskar
Pradela Lena
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Pilot Oskar
Pradela Lena
Pilot OskarPradela LenaMISTRAL - Tarnowskie Góry2 (+1)122
3.Sykosz Maksymilian
Skorupa Paulina
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Sykosz Maksymilian
Skorupa Paulina
Sykosz MaksymilianSkorupa PaulinaMISTRAL - Tarnowskie Góry4 (+1)143
4.Osuch Krzysztof
Wach Iwona
PERFECT DANCE - Kraków
Osuch Krzysztof
Wach Iwona
Osuch KrzysztofWach IwonaPERFECT DANCE - Kraków2 24
5.Zientarski Aleksander
Janowska Alicja
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Zientarski Aleksander
Janowska Alicja
Zientarski AleksanderJanowska AlicjaMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 05
6.Miadziołko Wiktor
Karczmarz Nadia
FLAMENCO - Siemianowice
Miadziołko Wiktor
Karczmarz Nadia
Miadziołko WiktorKarczmarz NadiaFLAMENCO - Siemianowice0 06

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Hura Maksymilian
Majka Lena
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Hura Maksymilian
Majka Lena
Hura MaksymilianMajka LenaNOWY STYL - Bielsko-Biała5 (+1)151
2.Marczewski Tymoteusz
Zawadzka Kaja
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Marczewski Tymoteusz
Zawadzka Kaja
Marczewski TymoteuszZawadzka KajaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec6 (+1)162
3.Droszczak Karol
Witczak Maja
PM - Lubin
Droszczak Karol
Witczak Maja
Droszczak KarolWitczak MajaPM - Lubin2 (+1)123
4.Grabowski Franciszek
Stojak Maja
IMPULS - Chorzów
Grabowski Franciszek
Stojak Maja
Grabowski FranciszekStojak MajaIMPULS - Chorzów3 34
5.Stęclik Kasper
Sikora Laura
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Stęclik Kasper
Sikora Laura
Stęclik KasperSikora LauraST DOBROWOLSCY - Częstochowa6 65
6.Błędowski Tobiasz
Czajka Paulina
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Błędowski Tobiasz
Czajka Paulina
Błędowski TobiaszCzajka PaulinaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 06

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lozinszek Artur
Stolarska Hanna
WIR - Mysłowice
Lozinszek Artur
Stolarska Hanna
Lozinszek ArturStolarska HannaWIR - Mysłowice5 (+1)151
2.Kubies Jan
Brzozowska Nadia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kubies Jan
Brzozowska Nadia
Kubies JanBrzozowska NadiaMARENGO - Dąbrowa Górnicza2 (+1)122
3.Klisowski Piotr
Manusch Oliwia
FORUM - Zabrze
Klisowski Piotr
Manusch Oliwia
Klisowski PiotrManusch OliwiaFORUM - Zabrze D (+1)1D3
4.Łazarczyk Gabriel
Kozieł Karolina
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Łazarczyk Gabriel
Kozieł Karolina
Łazarczyk GabrielKozieł KarolinaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec0 04
5.Ortwein Rafał
Kaźmierska Paulina
INFINITY - Kraków
Ortwein Rafał
Kaźmierska Paulina
Ortwein RafałKaźmierska PaulinaINFINITY - Kraków4 45
6.Tkacz Rafał
Tkacz Sabina
FORUM - Zabrze
Tkacz Rafał
Tkacz Sabina
Tkacz RafałTkacz SabinaFORUM - Zabrze4 46
7.Copik Mateusz
Jarczyk Roksana
TEAM - Ornontowice
Copik Mateusz
Jarczyk Roksana
Copik MateuszJarczyk RoksanaTEAM - Ornontowice3 37

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Łazarczyk Gabriel
Kozieł Karolina
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Łazarczyk Gabriel
Kozieł Karolina
Łazarczyk GabrielKozieł KarolinaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec2 (+1)121
2.Lasocki Sebastian
Pisarczyk Natalia
RONDO - Rybnik
Lasocki Sebastian
Pisarczyk Natalia
Lasocki SebastianPisarczyk NataliaRONDO - Rybnik6 62
3.Tkacz Rafał
Tkacz Sabina
FORUM - Zabrze
Tkacz Rafał
Tkacz Sabina
Tkacz RafałTkacz SabinaFORUM - Zabrze4 43

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wojaczek Piotr
Breitkopf Agata
IMPULS - Chorzów
Wojaczek Piotr
Breitkopf Agata
Wojaczek PiotrBreitkopf AgataIMPULS - Chorzów11 (+1)1111
2.Pawelec Wiktor
Kosteczko Iga
RONDO - Rybnik
Pawelec Wiktor
Kosteczko Iga
Pawelec WiktorKosteczko IgaRONDO - Rybnik9 (+1)192
3.Bilnik Wojciech
Putyra Weronika
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Bilnik Wojciech
Putyra Weronika
Bilnik WojciechPutyra WeronikaST DOBROWOLSCY - Częstochowa5 (+1)153
4.Staśkowiak Szymon
Żyła Roksana
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Staśkowiak Szymon
Żyła Roksana
Staśkowiak SzymonŻyła RoksanaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA6 (+1)164
5.Krzemiński Grzegorz
Kajzer Karolina
TEAM - Ornontowice
Krzemiński Grzegorz
Kajzer Karolina
Krzemiński GrzegorzKajzer KarolinaTEAM - Ornontowice3 (+1)135
6.Fronc Jeremiasz
Wolska Zuzanna
IMPERIA - Kraków
Fronc Jeremiasz
Wolska Zuzanna
Fronc JeremiaszWolska ZuzannaIMPERIA - Kraków11 116
7.Krzyżanowski Łukasz
Kłucjasz Maja
ESKADRA - Pabianice
Krzyżanowski Łukasz
Kłucjasz Maja
Krzyżanowski ŁukaszKłucjasz MajaESKADRA - Pabianice6 67
8.Sarna Artur
Antosik Zuzanna
4STEP - Siechnice
Sarna Artur
Antosik Zuzanna
Sarna ArturAntosik Zuzanna4STEP - Siechnice1 17
9.Kühn Tomasz
Oprzędkiewicz Elżbieta
TEAM - Ornontowice
Kühn Tomasz
Oprzędkiewicz Elżbieta
Kühn TomaszOprzędkiewicz ElżbietaTEAM - Ornontowice0 09
10.Pyras Krzysztof
Jarek Emilia
WIR - Bieruń
Pyras Krzysztof
Jarek Emilia
Pyras KrzysztofJarek EmiliaWIR - Bieruń5 510
11.Szaleniec Jakub
Rytwińska Aleksandra
AKCENT - Będzin
Szaleniec Jakub
Rytwińska Aleksandra
Szaleniec JakubRytwińska AleksandraAKCENT - Będzin0 011

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rak Konrad
Chwierut Amelia
ST IMPRESJA Kęty
Rak Konrad
Chwierut Amelia
Rak KonradChwierut AmeliaST IMPRESJA Kęty5 (+1)151
2.Pawelec Wiktor
Kosteczko Iga
RONDO - Rybnik
Pawelec Wiktor
Kosteczko Iga
Pawelec WiktorKosteczko IgaRONDO - Rybnik8 (+1)182
3.Federowicz Mikołaj
Furman Daria
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Federowicz Mikołaj
Furman Daria
Federowicz MikołajFurman DariaŚląski Klub Taneczny - Katowice8 (+1)183
4.Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
M-TEAM - Kraków
Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
Stochel MikołajPiasek PaulinaM-TEAM - Kraków9 (+1)194
5.Klimek Filip
Szkutnik Zofia
TEAM - Ornontowice
Klimek Filip
Szkutnik Zofia
Klimek FilipSzkutnik ZofiaTEAM - Ornontowice2 (+1)125
6.Kliushnyk Ivan
Bławat Weronika
DANCE COMMUNITY
Kliushnyk Ivan
Bławat Weronika
Kliushnyk IvanBławat WeronikaDANCE COMMUNITY1 (+1)116
7.Baranov Taras
Filimonova Daria
DANCE COMMUNITY
Baranov Taras
Filimonova Daria
Baranov TarasFilimonova DariaDANCE COMMUNITY1 (+1)117
8.Goch Łukasz
Milewska Anna
M-TEAM - Kraków
Goch Łukasz
Milewska Anna
Goch ŁukaszMilewska AnnaM-TEAM - Kraków3 (+1)137
9.Wojtasiewicz Jacek
Sokotun Ivana
AKCENT - Będzin
Wojtasiewicz Jacek
Sokotun Ivana
Wojtasiewicz JacekSokotun IvanaAKCENT - Będzin0 09
10.Pyszka Jacek
Błaszczyk Sandra
FORUM - Zabrze
Pyszka Jacek
Błaszczyk Sandra
Pyszka JacekBłaszczyk SandraFORUM - Zabrze0 010
11.Jóźwicki Mateusz
Górniak Aleksandra
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Jóźwicki Mateusz
Górniak Aleksandra
Jóźwicki MateuszGórniak AleksandraNOWY STYL - Bielsko-Biała0 011
12.Kaszuba Dawid
Kwadrans Paulina
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Kaszuba Dawid
Kwadrans Paulina
Kaszuba DawidKwadrans PaulinaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 011
13.Kucharski Damian
Banaszczyk Agnieszka
DANCE PROJECT- Wrocław
Kucharski Damian
Banaszczyk Agnieszka
Kucharski DamianBanaszczyk AgnieszkaDANCE PROJECT- Wrocław0 013
14.Maciejewski Marek
Wójtowska Magdalena
DANCE COMMUNITY
Maciejewski Marek
Wójtowska Magdalena
Maciejewski MarekWójtowska MagdalenaDANCE COMMUNITY0 013

16+ (Powyżej 15) A ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
Szkoła Tańca Sparta - Opole
Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca Sparta - Opole7 (+1)171
2.Nikiel Jakub
Nykiel Oliwia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Nikiel Jakub
Nykiel Oliwia
Nikiel JakubNykiel OliwiaNOWY STYL - Bielsko-Biała0 02
3.Góra Mateusz
Konkowska Zuzanna
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Góra Mateusz
Konkowska Zuzanna
Góra MateuszKonkowska ZuzannaŚląski Klub Taneczny - Katowice7 73

16+ (Powyżej 15) A LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wawrzyczny Paweł
Juzek Dominika
RONDO - Rybnik
Wawrzyczny Paweł
Juzek Dominika
Wawrzyczny PawełJuzek DominikaRONDO - Rybnik2 (+1)121
2.Kot Szymon
Marcinkiewicz Oliwia
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Kot Szymon
Marcinkiewicz Oliwia
Kot SzymonMarcinkiewicz OliwiaŚląski Klub Taneczny - Katowice15 152
3.Thomalla Pascal
Ogrodnik Kamila
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Thomalla Pascal
Ogrodnik Kamila
Thomalla PascalOgrodnik KamilaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki0 03

 

BLOK 3, rejestracja 14:00-14:30, próba parkietu 14:30-14:55, start: 15:00

Turniej zostanie rozegrany na dwóch parkietach.


Do 11 (Do 11) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 7

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Fadeieva Anna
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Fadeieva AnnaFadeieva AnnaKUŹNIA TAŃCA - Kraków1 (+1)111
2.Lenik Michalina
AKSEL - Rzeszów
Lenik MichalinaLenik MichalinaAKSEL - Rzeszów4 (+1)142
3.Gubas Nadia
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Gubas NadiaGubas NadiaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza1 (+1)113
4.Nadstawek Karolina
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Nadstawek KarolinaNadstawek KarolinaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza0 04
5.Cieślińska Hanna
AKCENT - Będzin
Cieślińska HannaCieślińska HannaAKCENT - Będzin1 15
6.Petrusha Anastasiia
IGLICA - Wrocław
Petrusha AnastasiiaPetrusha AnastasiiaIGLICA - Wrocław0 06
7.Kozłowska Zuzanna
AKCENT - Będzin
Kozłowska ZuzannaKozłowska ZuzannaAKCENT - Będzin0 07

Do 11 (Do 11) E KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sztuka Pola
AKCENT - Będzin
Sztuka PolaSztuka PolaAKCENT - Będzin2 (+1)121
2.Szot Anna Maria
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Szot Anna MariaSzot Anna MariaKUŹNIA TAŃCA - Kraków1 (+1)112
3.Klusa Nikola
AKCENT - Będzin
Klusa NikolaKlusa NikolaAKCENT - Będzin0 03
4.Kowalski Wojciech
AKCENT - Będzin
Kowalski WojciechKowalski WojciechAKCENT - Będzin1 14

16-20 (Młodzież starsza) Open ST Mistrzostwa Okręgu pomorski, śląski 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lipnicki Wojciech
Szaporów Julia
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Lipnicki Wojciech
Szaporów Julia
Lipnicki WojciechSzaporów JuliaŚląski Klub Taneczny - Katowice0 01
2.Gędłek Jakub
Więckowska Maja
IMPERIA - Kraków
Gędłek Jakub
Więckowska Maja
Gędłek JakubWięckowska MajaIMPERIA - Kraków0 02
3.Wiórek Maciej
Czarnobaj Natalia
IMPULS - Chorzów
Wiórek Maciej
Czarnobaj Natalia
Wiórek MaciejCzarnobaj NataliaIMPULS - Chorzów0 03
4.Ostryzhniuk Taras
Pawlikowska Amelia
IMPERIA - Kraków
Ostryzhniuk Taras
Pawlikowska Amelia
Ostryzhniuk TarasPawlikowska AmeliaIMPERIA - Kraków0 04
5.Goły Filip
Mazurek Martyna
ZORBA - Częstochowa
Goły Filip
Mazurek Martyna
Goły FilipMazurek MartynaZORBA - Częstochowa12 125
6.Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
Szkoła Tańca Sparta - Opole
Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca Sparta - Opole7 76
7.Papierok Krzysztof
Rachtan Marta
TEAM - Ornontowice
Papierok Krzysztof
Rachtan Marta
Papierok KrzysztofRachtan MartaTEAM - Ornontowice2 27

16-20 (Młodzież starsza) Open LA Mistrzostwa Okręgu pomorski, śląski 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mazur Mikołaj
Janosz Aleksandra
SUKCES - Jaworzno
Mazur Mikołaj
Janosz Aleksandra
Mazur MikołajJanosz AleksandraSUKCES - Jaworzno6 61
2.Ciosek Piotr
Balon Katarzyna
PERFECT STYL - Kraków
Ciosek Piotr
Balon Katarzyna
Ciosek PiotrBalon KatarzynaPERFECT STYL - Kraków0 02
3.Ostryzhniuk Taras
Pawlikowska Amelia
IMPERIA - Kraków
Ostryzhniuk Taras
Pawlikowska Amelia
Ostryzhniuk TarasPawlikowska AmeliaIMPERIA - Kraków0 03
4.Lizura Jakub
Kołosowska Julia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Lizura Jakub
Kołosowska Julia
Lizura JakubKołosowska JuliaMISTRAL - Tarnowskie Góry3 34
5.Wawrzyczny Paweł
Juzek Dominika
RONDO - Rybnik
Wawrzyczny Paweł
Juzek Dominika
Wawrzyczny PawełJuzek DominikaRONDO - Rybnik2 25
6.Thomalla Pascal
Ogrodnik Kamila
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Thomalla Pascal
Ogrodnik Kamila
Thomalla PascalOgrodnik KamilaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki0 06
7.Rak Konrad
Chwierut Amelia
ST IMPRESJA Kęty
Rak Konrad
Chwierut Amelia
Rak KonradChwierut AmeliaST IMPRESJA Kęty5 57
8.Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
Szkoła Tańca Sparta - Opole
Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca Sparta - Opole0 08
9.Klimek Filip
Szkutnik Zofia
TEAM - Ornontowice
Klimek Filip
Szkutnik Zofia
Klimek FilipSzkutnik ZofiaTEAM - Ornontowice2 28
10.Kliushnyk Ivan
Bławat Weronika
DANCE COMMUNITY
Kliushnyk Ivan
Bławat Weronika
Kliushnyk IvanBławat WeronikaDANCE COMMUNITY1 110
11.Pyszka Jacek
Błaszczyk Sandra
FORUM - Zabrze
Pyszka Jacek
Błaszczyk Sandra
Pyszka JacekBłaszczyk SandraFORUM - Zabrze0 011
12.Maciejewski Marek
Wójtowska Magdalena
DANCE COMMUNITY
Maciejewski Marek
Wójtowska Magdalena
Maciejewski MarekWójtowska MagdalenaDANCE COMMUNITY0 012

50+ (Senior 3) Open ST Mistrzostwa Okręgu pomorski, śląski 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
RONDO - Rybnik
Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
Chyliński WiesławChylińska MałgorzataRONDO - Rybnik10 101
2.Skarka Wojciech
Skarka Barbara
DANCELOOK - Gliwice
Skarka Wojciech
Skarka Barbara
Skarka WojciechSkarka BarbaraDANCELOOK - Gliwice0 02
3.Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Florencki ŁukaszFlorencka NataliaŚląski Klub Taneczny - Katowice0 03
4.Dudziński Dariusz
Dudzińska Anna
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Dudziński Dariusz
Dudzińska Anna
Dudziński DariuszDudzińska AnnaŚląski Klub Taneczny - Katowice6 64

50+ (Senior 3) Open LA Mistrzostwa Okręgu pomorski, śląski 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
RONDO - Rybnik
Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
Chyliński WiesławChylińska MałgorzataRONDO - Rybnik3 31
2.Skarka Wojciech
Skarka Barbara
DANCELOOK - Gliwice
Skarka Wojciech
Skarka Barbara
Skarka WojciechSkarka BarbaraDANCELOOK - Gliwice9 92
3.Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Florencki ŁukaszFlorencka NataliaŚląski Klub Taneczny - Katowice2 23

60+ (Senior 4) Open ST Mistrzostwa Okręgu pomorski, śląski 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chrzuszcz Robert
Chrzuszcz Urszula
FANTOM - Głogów
Chrzuszcz Robert
Chrzuszcz Urszula
Chrzuszcz RobertChrzuszcz UrszulaFANTOM - Głogów5 51
2.Pasierb Tadeusz
Pasierb Teresa
DANCELOOK - Gliwice
Pasierb Tadeusz
Pasierb Teresa
Pasierb TadeuszPasierb TeresaDANCELOOK - Gliwice0 02

60+ (Senior 4) Open LA Mistrzostwa Okręgu pomorski, śląski 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pasierb Tadeusz
Pasierb Teresa
DANCELOOK - Gliwice
Pasierb Tadeusz
Pasierb Teresa
Pasierb TadeuszPasierb TeresaDANCELOOK - Gliwice0 01
2.Stasiewicz Tadeusz
Stasiewicz Anna
REPLAY - Złotoryja
Stasiewicz Tadeusz
Stasiewicz Anna
Stasiewicz TadeuszStasiewicz AnnaREPLAY - Złotoryja

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ormańczyk Dawid
Kowalczyk Nadia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Ormańczyk Dawid
Kowalczyk Nadia
Ormańczyk DawidKowalczyk NadiaST DOBROWOLSCY - Częstochowa5 (+1)151
2.Gucwa Wojciech
Batko Martyna
JUST DANCE Wieliczka
Gucwa Wojciech
Batko Martyna
Gucwa WojciechBatko MartynaJUST DANCE Wieliczka1 (+1)112
3.Otręba Mateusz
Piur Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Otręba Mateusz
Piur Maja
Otręba MateuszPiur MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa2 (+1)123
4.Vysotskyi Illia
Kramer Zuzanna
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Vysotskyi Illia
Kramer Zuzanna
Vysotskyi IlliaKramer ZuzannaNOWY STYL - Bielsko-Biała0 04
5.Kucza Makary
Skrzyp Marcelina
TEAM - Ornontowice
Kucza Makary
Skrzyp Marcelina
Kucza MakarySkrzyp MarcelinaTEAM - Ornontowice0 05
6.Siudyka Kacper
Łukaszewicz Emilia
AKCENT - Będzin
Siudyka Kacper
Łukaszewicz Emilia
Siudyka KacperŁukaszewicz EmiliaAKCENT - Będzin3 36
7.Grzonka Adam
Maciuga Marlena
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Grzonka Adam
Maciuga Marlena
Grzonka AdamMaciuga MarlenaLORDANCE - Wodzisław Śl.1 17

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kucza Makary
Skrzyp Marcelina
TEAM - Ornontowice
Kucza Makary
Skrzyp Marcelina
Kucza MakarySkrzyp MarcelinaTEAM - Ornontowice2 (+1)121
2.Vysotskyi Illia
Kramer Zuzanna
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Vysotskyi Illia
Kramer Zuzanna
Vysotskyi IlliaKramer ZuzannaNOWY STYL - Bielsko-Biała2 (+1)122
3.Siudyka Kacper
Łukaszewicz Emilia
AKCENT - Będzin
Siudyka Kacper
Łukaszewicz Emilia
Siudyka KacperŁukaszewicz EmiliaAKCENT - Będzin4 (+1)143
4.Gucwa Wojciech
Batko Martyna
JUST DANCE Wieliczka
Gucwa Wojciech
Batko Martyna
Gucwa WojciechBatko MartynaJUST DANCE Wieliczka0 04
5.Ormańczyk Dawid
Kowalczyk Nadia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Ormańczyk Dawid
Kowalczyk Nadia
Ormańczyk DawidKowalczyk NadiaST DOBROWOLSCY - Częstochowa2 25
6.Grzonka Adam
Maciuga Marlena
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Grzonka Adam
Maciuga Marlena
Grzonka AdamMaciuga MarlenaLORDANCE - Wodzisław Śl.4 46
7.Otręba Mateusz
Piur Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Otręba Mateusz
Piur Maja
Otręba MateuszPiur MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 07

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gradzik Norbert
Hartwich Alicja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Gradzik Norbert
Hartwich Alicja
Gradzik NorbertHartwich AlicjaST DOBROWOLSCY - Częstochowa3 (+1)131
2.Kulig Jakub
Biszczanik Julia
IMPULS - Chorzów
Kulig Jakub
Biszczanik Julia
Kulig JakubBiszczanik JuliaIMPULS - Chorzów4 (+1)142
3.Puchała Jan
Cisło Zofia
PERFECT DANCE - Kraków
Puchała Jan
Cisło Zofia
Puchała JanCisło ZofiaPERFECT DANCE - Kraków6 (+1)163
4.Malec Michał
Kranc Karolina
IMPERIA - Kraków
Malec Michał
Kranc Karolina
Malec MichałKranc KarolinaIMPERIA - Kraków2 (+1)124
5.Droszczak Karol
Witczak Maja
PM - Lubin
Droszczak Karol
Witczak Maja
Droszczak KarolWitczak MajaPM - Lubin2 25
6.Włodarczyk Leonard
Czachor Lena
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Włodarczyk Leonard
Czachor Lena
Włodarczyk LeonardCzachor LenaNOWY STYL - Bielsko-Biała0 06
7.Nieckarz Michał
Sochacka Julia
JUST DANCE Wieliczka
Nieckarz Michał
Sochacka Julia
Nieckarz MichałSochacka JuliaJUST DANCE Wieliczka4 47
8.Bawor Adam
Nocoń Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Bawor Adam
Nocoń Maja
Bawor AdamNocoń MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa6 68
9.Leśniak Bartosz
Adamets Anhelina
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Leśniak Bartosz
Adamets Anhelina
Leśniak BartoszAdamets AnhelinaNOWY STYL - Bielsko-Biała0 09

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Malec Michał
Kranc Karolina
IMPERIA - Kraków
Malec Michał
Kranc Karolina
Malec MichałKranc KarolinaIMPERIA - Kraków1 (+1)111
2.Gradzik Norbert
Hartwich Alicja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Gradzik Norbert
Hartwich Alicja
Gradzik NorbertHartwich AlicjaST DOBROWOLSCY - Częstochowa2 (+1)122
3.Puchała Jan
Cisło Zofia
PERFECT DANCE - Kraków
Puchała Jan
Cisło Zofia
Puchała JanCisło ZofiaPERFECT DANCE - Kraków4 (+1)143
4.Moryń Miłosz
Księżnik Kinga
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Moryń Miłosz
Księżnik Kinga
Moryń MiłoszKsiężnik KingaST DOBROWOLSCY - Częstochowa6 (+1)164
5.Włodarczyk Leonard
Czachor Lena
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Włodarczyk Leonard
Czachor Lena
Włodarczyk LeonardCzachor LenaNOWY STYL - Bielsko-Biała1 (+1)115
6.Patoła Wiktor
Patoła Magdalena
Szkoła Tańca Sparta - Opole
Patoła Wiktor
Patoła Magdalena
Patoła WiktorPatoła MagdalenaSzkoła Tańca Sparta - Opole2 26
7.Trześniowski Dawid
Klejnot Vivien
TEAM - Ornontowice
Trześniowski Dawid
Klejnot Vivien
Trześniowski DawidKlejnot VivienTEAM - Ornontowice2 27
8.Nieckarz Michał
Sochacka Julia
JUST DANCE Wieliczka
Nieckarz Michał
Sochacka Julia
Nieckarz MichałSochacka JuliaJUST DANCE Wieliczka1 18
9.Leśniak Bartosz
Adamets Anhelina
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Leśniak Bartosz
Adamets Anhelina
Leśniak BartoszAdamets AnhelinaNOWY STYL - Bielsko-Biała0 09
10.Kulig Jakub
Biszczanik Julia
IMPULS - Chorzów
Kulig Jakub
Biszczanik Julia
Kulig JakubBiszczanik JuliaIMPULS - Chorzów0 010

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Banasiak Jakub
Stefan Antonina
4STEP - Siechnice
Banasiak Jakub
Stefan Antonina
Banasiak JakubStefan Antonina4STEP - Siechnice7 (+1)171
2.Kwiczala Dorian
Skupień Maja
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kwiczala Dorian
Skupień Maja
Kwiczala DorianSkupień MajaLORDANCE - Wodzisław Śl.2 (+1)122
3.Głowacz Michał
Sielska Jagoda
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Głowacz Michał
Sielska Jagoda
Głowacz MichałSielska JagodaGOLDEN DANCE - Przemyśl8 (+1)183
4.Jakubik Nataniel
Pielka Weronika
AKCENT - Będzin
Jakubik Nataniel
Pielka Weronika
Jakubik NatanielPielka WeronikaAKCENT - Będzin1 14
5.Szołtysik Piotr
Skiba Julia
IMPULS - Chorzów
Szołtysik Piotr
Skiba Julia
Szołtysik PiotrSkiba JuliaIMPULS - Chorzów0 05
6.Moryń Miłosz
Księżnik Kinga
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Moryń Miłosz
Księżnik Kinga
Moryń MiłoszKsiężnik KingaST DOBROWOLSCY - Częstochowa1 16
7.Trześniowski Dawid
Klejnot Vivien
TEAM - Ornontowice
Trześniowski Dawid
Klejnot Vivien
Trześniowski DawidKlejnot VivienTEAM - Ornontowice0 07

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Banasiak Jakub
Stefan Antonina
4STEP - Siechnice
Banasiak Jakub
Stefan Antonina
Banasiak JakubStefan Antonina4STEP - Siechnice7 (+1)171
2.Szołtysik Piotr
Skiba Julia
IMPULS - Chorzów
Szołtysik Piotr
Skiba Julia
Szołtysik PiotrSkiba JuliaIMPULS - Chorzów3 (+1)132
3.Rogala Tomasz
Saj Liliana
OPOLSKA AKADEMIA TAŃCA
Rogala Tomasz
Saj Liliana
Rogala TomaszSaj LilianaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA7 (+1)173
4.Sławiński Hektor
Sega Laura
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Sławiński Hektor
Sega Laura
Sławiński HektorSega LauraMISTRAL - Tarnowskie Góry1 (+1)114
5.Pach Mateusz
Doniec Natalia
PERFECT DANCE - Kraków
Pach Mateusz
Doniec Natalia
Pach MateuszDoniec NataliaPERFECT DANCE - Kraków1 15
6.Malczyk Mateusz
Filipczyk Paulina
TEAM - Ornontowice
Malczyk Mateusz
Filipczyk Paulina
Malczyk MateuszFilipczyk PaulinaTEAM - Ornontowice1 16
7.Kwiczala Dorian
Skupień Maja
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kwiczala Dorian
Skupień Maja
Kwiczala DorianSkupień MajaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 07
8.Ludwig Filip
Borek Eliza
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Ludwig Filip
Borek Eliza
Ludwig FilipBorek ElizaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 08
9.Głowacz Michał
Sielska Jagoda
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Głowacz Michał
Sielska Jagoda
Głowacz MichałSielska JagodaGOLDEN DANCE - Przemyśl4 49

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ivaneiko Maksym
Gierlotka Hanna
RONDO - Rybnik
Ivaneiko Maksym
Gierlotka Hanna
Ivaneiko MaksymGierlotka HannaRONDO - Rybnik7 (+1)171
2.Kluczka Krzysztof
Grzegorczyk Anna
FORUM - Zabrze
Kluczka Krzysztof
Grzegorczyk Anna
Kluczka KrzysztofGrzegorczyk AnnaFORUM - Zabrze2 (+1)122
3.Cetner Adam
Świędrych Anna
IGLICA - Wrocław
Cetner Adam
Świędrych Anna
Cetner AdamŚwiędrych AnnaIGLICA - Wrocław5 (+1)153
4.Włodarczyk Nikodem
Karwat Wiktoria
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Włodarczyk Nikodem
Karwat Wiktoria
Włodarczyk NikodemKarwat WiktoriaNOWY STYL - Bielsko-Biała2 24
5.Korlatowicz Piotr
Sisman Julia
TEAM - Ornontowice
Korlatowicz Piotr
Sisman Julia
Korlatowicz PiotrSisman JuliaTEAM - Ornontowice4 45
6.Tkacz Sebastian
Pfajfer Julia
FORUM - Zabrze
Tkacz Sebastian
Pfajfer Julia
Tkacz SebastianPfajfer JuliaFORUM - Zabrze0 06

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Włodarczyk Nikodem
Karwat Wiktoria
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Włodarczyk Nikodem
Karwat Wiktoria
Włodarczyk NikodemKarwat WiktoriaNOWY STYL - Bielsko-Biała2 (+1)121
2.Korlatowicz Piotr
Sisman Julia
TEAM - Ornontowice
Korlatowicz Piotr
Sisman Julia
Korlatowicz PiotrSisman JuliaTEAM - Ornontowice5 (+1)152
3.Kubies Jan
Brzozowska Nadia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kubies Jan
Brzozowska Nadia
Kubies JanBrzozowska NadiaMARENGO - Dąbrowa Górnicza2 23
4.Kluczka Krzysztof
Grzegorczyk Anna
FORUM - Zabrze
Kluczka Krzysztof
Grzegorczyk Anna
Kluczka KrzysztofGrzegorczyk AnnaFORUM - Zabrze2 24
5.Szaleniec Jakub
Gawron Kinga
AKCENT - Będzin
Szaleniec Jakub
Gawron Kinga
Szaleniec JakubGawron KingaAKCENT - Będzin1 15

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grzesiowski Igor
Raczkiewicz Julia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Grzesiowski Igor
Raczkiewicz Julia
Grzesiowski IgorRaczkiewicz JuliaNOWY STYL - Bielsko-Biała5 (+1)151
2.Jóźwicki Mateusz
Górniak Aleksandra
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Jóźwicki Mateusz
Górniak Aleksandra
Jóźwicki MateuszGórniak AleksandraNOWY STYL - Bielsko-Biała9 (+1)192
3.Pajerski Bartosz
Szlachtowska Jagoda
CUBANA - Nowy Targ
Pajerski Bartosz
Szlachtowska Jagoda
Pajerski BartoszSzlachtowska JagodaCUBANA - Nowy Targ4 (+1)143
4.Bilski Kamil
Martyna Oliwia Luiza
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Bilski Kamil
Martyna Oliwia Luiza
Bilski KamilMartyna Oliwia LuizaKUŹNIA TAŃCA - Kraków5 54
5.Pyszka Jacek
Błaszczyk Sandra
FORUM - Zabrze
Pyszka Jacek
Błaszczyk Sandra
Pyszka JacekBłaszczyk SandraFORUM - Zabrze0 05
6.Zglinicki Dawid
Porębska Agnieszka
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Zglinicki Dawid
Porębska Agnieszka
Zglinicki DawidPorębska AgnieszkaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze1 16
7.Machnik Zbigniew
Witkowska Magdalena
INFINITY - Kraków
Machnik Zbigniew
Witkowska Magdalena
Machnik ZbigniewWitkowska MagdalenaINFINITY - Kraków0 07

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Baranov Taras
Filimonova Daria
DANCE COMMUNITY
Baranov Taras
Filimonova Daria
Baranov TarasFilimonova DariaDANCE COMMUNITY2 (+1)121
2.Cetner Adam
Świędrych Anna
IGLICA - Wrocław
Cetner Adam
Świędrych Anna
Cetner AdamŚwiędrych AnnaIGLICA - Wrocław8 (+1)182
3.Bilnik Wojciech
Putyra Weronika
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Bilnik Wojciech
Putyra Weronika
Bilnik WojciechPutyra WeronikaST DOBROWOLSCY - Częstochowa6 (+1)163
4.Musioł Michael
Ostrowska Sandra
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Musioł Michael
Ostrowska Sandra
Musioł MichaelOstrowska SandraMISTRAL - Tarnowskie Góry4 (+1)144
5.Szczepaniak Piotr
Margiel Kamila
AKCENT - Będzin
Szczepaniak Piotr
Margiel Kamila
Szczepaniak PiotrMargiel KamilaAKCENT - Będzin3 35
6.Kaleta Oliwier
Smól Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Kaleta Oliwier
Smól Julia
Kaleta OliwierSmól JuliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec0 06
7.Klisowski Piotr
Manusch Oliwia
FORUM - Zabrze
Klisowski Piotr
Manusch Oliwia
Klisowski PiotrManusch OliwiaFORUM - Zabrze0 07
8.Pajerski Bartosz
Szlachtowska Jagoda
CUBANA - Nowy Targ
Pajerski Bartosz
Szlachtowska Jagoda
Pajerski BartoszSzlachtowska JagodaCUBANA - Nowy Targ0 08

16+ (Powyżej 15 + Powyżej 15) E+F ST 4T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kleszcz Iga
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kleszcz IgaKleszcz IgaMARENGO - Dąbrowa Górnicza6 (+1)161
2.Domagała Pola
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Domagała PolaDomagała PolaMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 02

16+ (Powyżej 15 + Powyżej 15) E+F LA 4T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wacławek Marlena
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Wacławek MarlenaWacławek MarlenaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza2 (+1)121
2.Domagała Pola
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Domagała PolaDomagała PolaMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 02

 

BLOK 4, rejestracja 17:00-17:30, próba parkietu 17:15-17:45, start: 18:00

14-15 (Junior 2) Open ST Mistrzostwa Okręgu pomorski, śląski 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bożek Oskar
Sekret Julia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Bożek Oskar
Sekret Julia
Bożek OskarSekret JuliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 01
2.Malicki Filip
Pijet Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Malicki Filip
Pijet Maja
Malicki FilipPijet MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa1 12
3.Banasiak Jakub
Stefan Antonina
4STEP - Siechnice
Banasiak Jakub
Stefan Antonina
Banasiak JakubStefan Antonina4STEP - Siechnice7 73
4.Malczyk Mateusz
Filipczyk Paulina
TEAM - Ornontowice
Malczyk Mateusz
Filipczyk Paulina
Malczyk MateuszFilipczyk PaulinaTEAM - Ornontowice0 04
5.Kwiczala Dorian
Skupień Maja
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kwiczala Dorian
Skupień Maja
Kwiczala DorianSkupień MajaLORDANCE - Wodzisław Śl.2 25
6.Krygier Mikołaj
Kugaj Zuzanna
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Krygier Mikołaj
Kugaj Zuzanna
Krygier MikołajKugaj ZuzannaST DOBROWOLSCY - Częstochowa

14-15 (Junior 2) Open LA Mistrzostwa Okręgu pomorski, śląski 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ivaneiko Maksym
Fibic Emilia
RONDO - Rybnik
Ivaneiko Maksym
Fibic Emilia
Ivaneiko MaksymFibic EmiliaRONDO - Rybnik0 01
2.Kotkowski Nikodem
Hoppe Oriana
SUKCES - Jaworzno
Kotkowski Nikodem
Hoppe Oriana
Kotkowski NikodemHoppe OrianaSUKCES - Jaworzno4 42
3.Malicki Filip
Pijet Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Malicki Filip
Pijet Maja
Malicki FilipPijet MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 03
4.Dubohrii Dmytro
Leszczyńska Nina
DANCE COMMUNITY
Dubohrii Dmytro
Leszczyńska Nina
Dubohrii DmytroLeszczyńska NinaDANCE COMMUNITY5 54
5.Jakubik Nataniel
Pielka Weronika
AKCENT - Będzin
Jakubik Nataniel
Pielka Weronika
Jakubik NatanielPielka WeronikaAKCENT - Będzin0 05
6.Kijania Sebastian
Wróbel Oliwia
IMPERIA - Kraków
Kijania Sebastian
Wróbel Oliwia
Kijania SebastianWróbel OliwiaIMPERIA - Kraków5 56
7.Bożek Oskar
Sekret Julia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Bożek Oskar
Sekret Julia
Bożek OskarSekret JuliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 07
8.Banasiak Jakub
Stefan Antonina
4STEP - Siechnice
Banasiak Jakub
Stefan Antonina
Banasiak JakubStefan Antonina4STEP - Siechnice7 78
9.Sławiński Hektor
Sega Laura
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Sławiński Hektor
Sega Laura
Sławiński HektorSega LauraMISTRAL - Tarnowskie Góry1 19
10.Kwiczala Dorian
Skupień Maja
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kwiczala Dorian
Skupień Maja
Kwiczala DorianSkupień MajaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 010
11.Krygier Mikołaj
Kugaj Zuzanna
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Krygier Mikołaj
Kugaj Zuzanna
Krygier MikołajKugaj ZuzannaST DOBROWOLSCY - Częstochowa

16-18 (Młodzież) Open ST Mistrzostwa Okręgu pomorski, śląski 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jakubczyk Filip
Jakubczyk Zuzanna
SUKCES - Jaworzno
Jakubczyk Filip
Jakubczyk Zuzanna
Jakubczyk FilipJakubczyk ZuzannaSUKCES - Jaworzno0 01
2.Dąbrowski Jakub
Organiściak Karolina
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Dąbrowski Jakub
Organiściak Karolina
Dąbrowski JakubOrganiściak KarolinaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 02
3.Nikiel Jakub
Nykiel Oliwia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Nikiel Jakub
Nykiel Oliwia
Nikiel JakubNykiel OliwiaNOWY STYL - Bielsko-Biała0 03
4.Bakacz Michał
Kruszyńska Marta
PM - Lubin
Bakacz Michał
Kruszyńska Marta
Bakacz MichałKruszyńska MartaPM - Lubin0 04
5.Bilnik Wojciech
Putyra Weronika
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Bilnik Wojciech
Putyra Weronika
Bilnik WojciechPutyra WeronikaST DOBROWOLSCY - Częstochowa5 55

16-18 (Młodzież) Open LA Mistrzostwa Okręgu pomorski, śląski 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kruk Dawid
Haluch Nina
SUKCES - Jaworzno
Kruk Dawid
Haluch Nina
Kruk DawidHaluch NinaSUKCES - Jaworzno7 71
2.Mazur Mikołaj
Janosz Aleksandra
SUKCES - Jaworzno
Mazur Mikołaj
Janosz Aleksandra
Mazur MikołajJanosz AleksandraSUKCES - Jaworzno6 62
3.Jakubczyk Filip
Jakubczyk Zuzanna
SUKCES - Jaworzno
Jakubczyk Filip
Jakubczyk Zuzanna
Jakubczyk FilipJakubczyk ZuzannaSUKCES - Jaworzno0 03
4.Krogulec Miłosz
Buczek Sandra
DANCE PROJECT- Wrocław
Krogulec Miłosz
Buczek Sandra
Krogulec MiłoszBuczek SandraDANCE PROJECT- Wrocław1 14
5.Bakacz Michał
Kruszyńska Marta
PM - Lubin
Bakacz Michał
Kruszyńska Marta
Bakacz MichałKruszyńska MartaPM - Lubin0 05
6.Dąbrowski Jakub
Organiściak Karolina
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Dąbrowski Jakub
Organiściak Karolina
Dąbrowski JakubOrganiściak KarolinaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 06
7.Thomalla Pascal
Ogrodnik Kamila
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Thomalla Pascal
Ogrodnik Kamila
Thomalla PascalOgrodnik KamilaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki0 07
8.Pawelec Wiktor
Kosteczko Iga
RONDO - Rybnik
Pawelec Wiktor
Kosteczko Iga
Pawelec WiktorKosteczko IgaRONDO - Rybnik8 88
9.Baranov Taras
Filimonova Daria
DANCE COMMUNITY
Baranov Taras
Filimonova Daria
Baranov TarasFilimonova DariaDANCE COMMUNITY2 29

19+ (Powyżej 18) Open ST Mistrzostwa Okręgu pomorski, śląski 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pieczyrak Kamil
Polewska Sandra
SUKCES - Jaworzno
Pieczyrak Kamil
Polewska Sandra
Pieczyrak KamilPolewska SandraSUKCES - Jaworzno0 01
2.Budzik Tomasz
Kostańczuk Katarzyna
RYTM - Żory
Budzik Tomasz
Kostańczuk Katarzyna
Budzik TomaszKostańczuk KatarzynaRYTM - Żory0 02
3.Kvaran Axel
Kogut Alicja
RYTM - Żory
Kvaran Axel
Kogut Alicja
Kvaran AxelKogut AlicjaRYTM - Żory0 03
4.Zawierucha Borys
Vahina Anna
RYTM - Żory
Zawierucha Borys
Vahina Anna
Zawierucha BorysVahina AnnaRYTM - Żory8 84
5.Lipnicki Wojciech
Szaporów Julia
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Lipnicki Wojciech
Szaporów Julia
Lipnicki WojciechSzaporów JuliaŚląski Klub Taneczny - Katowice0 05
6.Gędłek Jakub
Więckowska Maja
IMPERIA - Kraków
Gędłek Jakub
Więckowska Maja
Gędłek JakubWięckowska MajaIMPERIA - Kraków0 06
7.Wręczycki Przemysław
Nicpoń Marcelina
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Wręczycki Przemysław
Nicpoń Marcelina
Wręczycki PrzemysławNicpoń MarcelinaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 07
8.Kowalski Miłosz
Gomoluch Natalia
ZORBA - Częstochowa
Kowalski Miłosz
Gomoluch Natalia
Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA - Częstochowa0 08
9.Goły Filip
Mazurek Martyna
ZORBA - Częstochowa
Goły Filip
Mazurek Martyna
Goły FilipMazurek MartynaZORBA - Częstochowa12 129
10.Nowosiad Tomasz
Shokola Olena
IMPERIA - Kraków
Nowosiad Tomasz
Shokola Olena
Nowosiad TomaszShokola OlenaIMPERIA - Kraków4 410

19+ (Powyżej 18) Open LA Mistrzostwa Okręgu pomorski, śląski 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Masłowski Mieszko
Karpińska Natalia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Masłowski Mieszko
Karpińska Natalia
Masłowski MieszkoKarpińska NataliaMISTRAL - Tarnowskie Góry0 01
2.Barakowski Michał
Niedobova Katarzyna
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Barakowski Michał
Niedobova Katarzyna
Barakowski MichałNiedobova KatarzynaMISTRAL - Tarnowskie Góry0 02
3.Gurskiy Dmitriy
Miterska Julia
MASTER DANCE - Gliwice
Gurskiy Dmitriy
Miterska Julia
Gurskiy DmitriyMiterska JuliaMASTER DANCE - Gliwice0 03
4.Konopiński Dawid
Paprota Paulina Ewa
DANCE COMMUNITY
Konopiński Dawid
Paprota Paulina Ewa
Konopiński DawidPaprota Paulina EwaDANCE COMMUNITY2 24
5.Duraj Maksymilian
Morawska Nicole
PERFECT STYL - Kraków
Duraj Maksymilian
Morawska Nicole
Duraj MaksymilianMorawska NicolePERFECT STYL - Kraków0 05
6.Ciura Maciej
Tomalska Maja
A+S - Częstochowa
Ciura Maciej
Tomalska Maja
Ciura MaciejTomalska MajaA+S - Częstochowa0 06
7.Lizura Jakub
Kołosowska Julia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Lizura Jakub
Kołosowska Julia
Lizura JakubKołosowska JuliaMISTRAL - Tarnowskie Góry3 37
8.Talik Kamil
Gwóźdź Paulina
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Talik Kamil
Gwóźdź Paulina
Talik KamilGwóźdź PaulinaNOWY STYL - Bielsko-Biała6 68
9.Kowalski Miłosz
Gomoluch Natalia
ZORBA - Częstochowa
Kowalski Miłosz
Gomoluch Natalia
Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA - Częstochowa4 49
10.Kliushnyk Ivan
Bławat Weronika
DANCE COMMUNITY
Kliushnyk Ivan
Bławat Weronika
Kliushnyk IvanBławat WeronikaDANCE COMMUNITY1 110

30+ (Senior 1) Open ST Mistrzostwa Okręgu pomorski, śląski 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Solarz Tomasz
Borkowska Katarzyna
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Solarz Tomasz
Borkowska Katarzyna
Solarz TomaszBorkowska KatarzynaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA0 01
2.Wiewióra Łukasz
Wiewióra Judyta
RONDO - Rybnik
Wiewióra Łukasz
Wiewióra Judyta
Wiewióra ŁukaszWiewióra JudytaRONDO - Rybnik5 52
3.Curyłło Robert
Curyłło Joanna
Śląska Szkoła Tańca - Katowice
Curyłło Robert
Curyłło Joanna
Curyłło RobertCuryłło JoannaŚląska Szkoła Tańca - Katowice2 23

30+ (Senior 1) Open LA Mistrzostwa Okręgu pomorski, śląski 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Curyłło Robert
Curyłło Joanna
Śląska Szkoła Tańca - Katowice
Curyłło Robert
Curyłło Joanna
Curyłło RobertCuryłło JoannaŚląska Szkoła Tańca - Katowice3 31
2.Dolhalov Serhii
Kurzydem Lucyna
RONDO - Rybnik
Dolhalov Serhii
Kurzydem Lucyna
Dolhalov SerhiiKurzydem LucynaRONDO - Rybnik3 32
3.Ficenes Paweł
Ficenes Magdalena
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Ficenes Paweł
Ficenes Magdalena
Ficenes PawełFicenes MagdalenaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza0 03

40+ (Senior 2) Open ST Mistrzostwa Okręgu pomorski, śląski 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wącław Szczepan
Wącław Anna
WIR - Mysłowice
Wącław Szczepan
Wącław Anna
Wącław SzczepanWącław AnnaWIR - Mysłowice6 61
2.Berkop Mirosław
Berkop Magdalena
WIR - Bieruń
Berkop Mirosław
Berkop Magdalena
Berkop MirosławBerkop MagdalenaWIR - Bieruń0 02
3.Nieradzik Adam
Nieradzik Anna
DANCELOOK - Gliwice
Nieradzik Adam
Nieradzik Anna
Nieradzik AdamNieradzik AnnaDANCELOOK - Gliwice4 43
4.Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
DANCE CENTER - Poznań
Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
Bielewicz KrzysztofBielewicz MagdalenaDANCE CENTER - Poznań2 24

40+ (Senior 2) Open LA Mistrzostwa Okręgu pomorski, śląski 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
DANCE CENTER - Poznań
Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
Bielewicz KrzysztofBielewicz MagdalenaDANCE CENTER - Poznań2 21
2.Wącław Szczepan
Wącław Anna
WIR - Mysłowice
Wącław Szczepan
Wącław Anna
Wącław SzczepanWącław AnnaWIR - Mysłowice0 02