IX OTTT O Puchar Burmistrza Miasta Czeladź

2022-11-13 Czeladź, AKCENT - Będzin


Plik z wynikami

UWAGA

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami godzin w programie.

Dodatkowe zgłoszenia smsowo 514 742 128

Z przyczyn od nas nie zależnych nie będzie niestety bufetu dlatego każdy tancerz przy rejestracji otrzyma na posilenie butelkę wody i batonik.
Będzie dostępna tylko kawa i herbata firmy ARC.

W Bloku 3 została dodana kategoria 12-15 D Solo.
Zapraszamy do zgłoszeń.

W Bloku 3 została usunięta kategoria 14-15 F i 12-13 D.
W Bloku 1 została usunięta kategoria 10-11 G i12-13 F.
W Bloku 4 została usunięta kategoria 16+D Solo. ST/LA

BLOK 1, rejestracja 8:30-9:15, próba parkietu 9:00-9:45, start: 10:00-11:30

12-15 (12 - 15) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 7

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chosta Maja
AKCENT - Będzin
Chosta MajaChosta MajaAKCENT - Będzin7 (+2)271
2.Kaliszewska Adrianna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Kaliszewska AdriannaKaliszewska AdriannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec9 (+2)291
3.Michalska Zuzanna
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Michalska ZuzannaMichalska ZuzannaST DOBROWOLSCY - Częstochowa12 Michalska Zuzanna - G (+2)212Michalska Zuzanna - G1
4.Świątek Paulina
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Świątek PaulinaŚwiątek PaulinaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec11 (+2)2111
5.Butanowicz Aleksandra
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Butanowicz AleksandraButanowicz AleksandraAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec8 (+1)182
6.Czeszejko Natalia
AKCENT - Będzin
Czeszejko NataliaCzeszejko NataliaAKCENT - Będzin6 (+1)162
7.Szydło Weronika
SUKCES - Jaworzno
Szydło WeronikaSzydło WeronikaSUKCES - Jaworzno2 (+1)122

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Małachowski Gabriel
Skubis Julia
SUKCES - Jaworzno
Małachowski Gabriel
Skubis Julia
Małachowski GabrielSkubis JuliaSUKCES - Jaworzno8, 8 (+2)28, 81
2.Kuś Bartłomiej
Michalska Urszula
STTS Kraków
Kuś Bartłomiej
Michalska Urszula
Kuś BartłomiejMichalska UrszulaSTTS Kraków10 (+2)2102
3.Król Wojciech
Borkowska Hanna
IMPULS - Chorzów
Król Wojciech
Borkowska Hanna
Król WojciechBorkowska HannaIMPULS - Chorzów11 (+1)1113
4.Marienko Vsevolod
Barańska Wiktoria
DANCE4YOU - Będzin
Marienko Vsevolod
Barańska Wiktoria
Marienko VsevolodBarańska WiktoriaDANCE4YOU - Będzin8 (+1)183

12-15 (12 - 15) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Olbrzymek Zuzanna
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Olbrzymek ZuzannaOlbrzymek ZuzannaNOWY STYL - Bielsko-Biała2 (+2)221
2.Burgart Anna
AKCENT - Będzin
Burgart AnnaBurgart AnnaAKCENT - Będzin11 (+2)2112
3.Żurawik Karolina
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Żurawik KarolinaŻurawik KarolinaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec9 (+2)292
4.Korgul Dominika
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Korgul DominikaKorgul DominikaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA7 (+1)173
5.Mucha Wiktoria
IMPULS - Chorzów
Mucha WiktoriaMucha WiktoriaIMPULS - Chorzów2 (+1)123
6.Pieszczyk Amelia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Pieszczyk AmeliaPieszczyk AmeliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec4 (+1)143

12-15 (12 - 15) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 13

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nowak Zofia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Nowak ZofiaNowak ZofiaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec4 (+1)141
2.Badura Oliwia
FORUM - Zabrze
Badura OliwiaBadura OliwiaFORUM - Zabrze1 (+1)112
3.Pilarska Patrycja
FORUM - Zabrze
Pilarska PatrycjaPilarska PatrycjaFORUM - Zabrze3 (+1)133
4.Motyka Hanna
FORUM - Zabrze
Motyka HannaMotyka HannaFORUM - Zabrze1 (+1)114
5.Żwilinkowska Amelia
AKCENT - Będzin
Żwilinkowska AmeliaŻwilinkowska AmeliaAKCENT - Będzin2 (+1)125
6.Drzewiecka Maja
PERFECT DANCE - Kraków
Drzewiecka MajaDrzewiecka MajaPERFECT DANCE - Kraków1 (+1)116
7.Dąbrowski Dominik
AKCENT - Będzin
Dąbrowski DominikDąbrowski DominikAKCENT - Będzin1 17
8.Polus Alicja
IGLICA - Wrocław
Polus AlicjaPolus AlicjaIGLICA - Wrocław1 18
9.Gawlińska Maja
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Gawlińska MajaGawlińska MajaMISTRAL - Tarnowskie Góry0 09
10.Włodarczak Nadia
IMPULS - Chorzów
Włodarczak NadiaWłodarczak NadiaIMPULS - Chorzów0 010
11.Janke Maja
FORUM - Zabrze
Janke MajaJanke MajaFORUM - Zabrze0 011
12.Żurek Natalia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Żurek NataliaŻurek NataliaMISTRAL - Tarnowskie Góry1 111
13.Jackowska Amelia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Jackowska AmeliaJackowska AmeliaMISTRAL - Tarnowskie Góry1 113

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mirowski Oliwier
Dobrowolska Nadia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Mirowski Oliwier
Dobrowolska Nadia
Mirowski OliwierDobrowolska NadiaST DOBROWOLSCY - Częstochowa4 (+1)141
2.Różalski Miłosz
Pasamonik Klaudia
WDS - Katowice
Różalski Miłosz
Pasamonik Klaudia
Różalski MiłoszPasamonik KlaudiaWDS - Katowice2 (+1)122
3.Pawełek Szymon
Lizak Anna
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Pawełek Szymon
Lizak Anna
Pawełek SzymonLizak AnnaLORDANCE - Wodzisław Śl.3 33
4.Grabowski Maciej
Pachla Maria
AKCENT - Będzin
Grabowski Maciej
Pachla Maria
Grabowski MaciejPachla MariaAKCENT - Będzin0 04

 

BLOK 2, rejestracja 10:30-11:30, próba parkietu 11:30-12:15, start: 12:30-14:30

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Januszkiewicz Jacek
Mendakiewicz Zofia
AKCENT - Będzin
Januszkiewicz Jacek
Mendakiewicz Zofia
Januszkiewicz JacekMendakiewicz ZofiaAKCENT - Będzin3, 3 (+2)23, 31
2.Kowol Jerzy
Burzyńska Laura
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Kowol Jerzy
Burzyńska Laura
Kowol JerzyBurzyńska LauraMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze3, 3 (+2)23, 31

Do 11 (Do 11) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cieślińska Maria
AKCENT - Będzin
Cieślińska MariaCieślińska MariaAKCENT - Będzin12 Cieślińska Maria - G (+2)212Cieślińska Maria - G1
2.Dębowska Wiktoria
AKCENT - Będzin
Dębowska WiktoriaDębowska WiktoriaAKCENT - Będzin12 Dębowska Wiktoria - G (+2)212Dębowska Wiktoria - G1
3.Wołoszczak Honorata
KIEPURA - Sosnowiec
Wołoszczak HonorataWołoszczak HonorataKIEPURA - Sosnowiec2 (+2)221
4.Barłożek Marcelina
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Barłożek MarcelinaBarłożek MarcelinaST DOBROWOLSCY - Częstochowa2 (+1)122
5.Kulejewska Oliwia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kulejewska OliwiaKulejewska OliwiaST DOBROWOLSCY - Częstochowa2 (+1)122
6.Zagórna Agata
AKCENT - Będzin
Zagórna AgataZagórna AgataAKCENT - Będzin2 (+1)122

Do 11 (Do 11) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Swędzioł Lena
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Swędzioł LenaSwędzioł LenaMARENGO - Dąbrowa Górnicza13 Swędzioł Lena - F (+2)213Swędzioł Lena - F1
2.Kurek Natalia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Kurek NataliaKurek NataliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec3 (+2)232
3.Rudy Małgorzata
DANCE4YOU - Będzin
Rudy MałgorzataRudy MałgorzataDANCE4YOU - Będzin4 (+2)242
4.Białas Wojciech
AKCENT - Będzin
Białas WojciechBiałas WojciechAKCENT - Będzin12 Białas Wojciech - F (+1)112Białas Wojciech - F3
5.Piechowicz Emilia
DANCE4YOU - Będzin
Piechowicz EmiliaPiechowicz EmiliaDANCE4YOU - Będzin1 (+1)113

Do 11 (Do 11) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kot Izabela
SzT eMiKa - Tarnów
Kot IzabelaKot IzabelaSzT eMiKa - Tarnów4 (+1)141
2.Gubas Nadia
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Gubas NadiaGubas NadiaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza4 (+1)142
3.Petrusha Anastasiia
IGLICA - Wrocław
Petrusha AnastasiiaPetrusha AnastasiiaIGLICA - Wrocław1 (+1)113
4.Żołnierczyk Sebastian
AKCENT - Będzin
Żołnierczyk SebastianŻołnierczyk SebastianAKCENT - Będzin0 04
5.Kozłowska Zuzanna
AKCENT - Będzin
Kozłowska ZuzannaKozłowska ZuzannaAKCENT - Będzin0 05
6.Kępińska Marta
A+S - Częstochowa
Kępińska MartaKępińska MartaA+S - Częstochowa0 06

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bogobowicz Błażej
Lipka Karolina
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Bogobowicz Błażej
Lipka Karolina
Bogobowicz BłażejLipka KarolinaLORDANCE - Wodzisław Śl. E (+1)1E1
2.Kowalski Wojciech
Cieślińska Hanna
AKCENT - Będzin
Kowalski Wojciech
Cieślińska Hanna
Kowalski WojciechCieślińska HannaAKCENT - Będzin4 (+1)142
3.Miedziński Filip
Baron Emilia
WDS - Katowice
Miedziński Filip
Baron Emilia
Miedziński FilipBaron EmiliaWDS - Katowice0 03
4.Strzałkowski Patrick
Rachkovska Polina
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Strzałkowski Patrick
Rachkovska Polina
Strzałkowski PatrickRachkovska PolinaKUŹNIA TAŃCA - Kraków2 24

Do 11 (Do 11) E KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sztuka Pola
AKCENT - Będzin
Sztuka PolaSztuka PolaAKCENT - Będzin4 (+1)141
2.Hlyniuk Sofia
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Hlyniuk SofiaHlyniuk SofiaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA0 02
3.Klusa Nikola
AKCENT - Będzin
Klusa NikolaKlusa NikolaAKCENT - Będzin0 03

16+ (Powyżej 15) F ST 3T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grzesło Patrycja
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Grzesło PatrycjaGrzesło PatrycjaEMOTION Dance Academy Oświęcim2 (+1)121
2.Sobieszek Maja
ETIUDA - Radomsko
Sobieszek MajaSobieszek MajaETIUDA - Radomsko4 (+1)142
3.Barańska Matylda
Viva Dance Łódź
Barańska MatyldaBarańska MatyldaViva Dance Łódź2 23
4.Hrychorowicz Aneta
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Hrychorowicz AnetaHrychorowicz AnetaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec0 04
5.Boroń Magdalena
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Boroń MagdalenaBoroń MagdalenaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec-1 (-1)-1-1

16+ (Powyżej 15) F LA 3T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Boroń Magdalena
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Boroń MagdalenaBoroń MagdalenaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec3 (+1)131
2.Hrychorowicz Aneta
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Hrychorowicz AnetaHrychorowicz AnetaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec0 02
3.Barańska Matylda
Viva Dance Łódź
Barańska MatyldaBarańska MatyldaViva Dance Łódź0 03

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kubies Jan
Brzozowska Nadia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kubies Jan
Brzozowska Nadia
Kubies JanBrzozowska NadiaMARENGO - Dąbrowa Górnicza4 (+1)141
2.Łazarczyk Gabriel
Kozieł Karolina
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Łazarczyk Gabriel
Kozieł Karolina
Łazarczyk GabrielKozieł KarolinaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec2 (+1)122
3.Zabłocki Eryk
Dzieża Amelia
PERFECT DANCE - Kraków
Zabłocki Eryk
Dzieża Amelia
Zabłocki ErykDzieża AmeliaPERFECT DANCE - Kraków4 (+1)143
4.Błachut Krzysztof
Czubin Adrianna
INFINITY - Kraków
Błachut Krzysztof
Czubin Adrianna
Błachut KrzysztofCzubin AdriannaINFINITY - Kraków0 04
5.Tkacz Rafał
Tkacz Sabina
FORUM - Zabrze
Tkacz Rafał
Tkacz Sabina
Tkacz RafałTkacz SabinaFORUM - Zabrze5 55
6.Lenartowicz Tomasz
Jaśkowska Klaudia
Akademia Tańca
Lenartowicz Tomasz
Jaśkowska Klaudia
Lenartowicz TomaszJaśkowska KlaudiaAkademia Tańca0 06
7.Dąbrowski Jarosław
Kokhanets Iryna
SEMPRE - Kraków
Dąbrowski Jarosław
Kokhanets Iryna
Dąbrowski JarosławKokhanets IrynaSEMPRE - Kraków0 07

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Łazarczyk Gabriel
Kozieł Karolina
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Łazarczyk Gabriel
Kozieł Karolina
Łazarczyk GabrielKozieł KarolinaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec6 (+1)161
2.Błachut Krzysztof
Czubin Adrianna
INFINITY - Kraków
Błachut Krzysztof
Czubin Adrianna
Błachut KrzysztofCzubin AdriannaINFINITY - Kraków1 12

 

BLOK 3, rejestracja 13:30-14:30, próba parkietu 14:30-15:15, start: 15:30-17:00

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Merzlykin Artem
Pyciarz Zuzanna
FLAMENCO - Siemianowice
Merzlykin Artem
Pyciarz Zuzanna
Merzlykin ArtemPyciarz ZuzannaFLAMENCO - Siemianowice6 (+1)161
2.Marczewski Tymoteusz
Zawadzka Kaja
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Marczewski Tymoteusz
Zawadzka Kaja
Marczewski TymoteuszZawadzka KajaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec D (+1)1D2
3.Żelazowski Kamil
Niemirowska Julia
DANCELOOK - Gliwice
Żelazowski Kamil
Niemirowska Julia
Żelazowski KamilNiemirowska JuliaDANCELOOK - Gliwice4 (+1)143
4.Szafran Adam
Kosowska Martyna
ST Iluzja Trzebinia
Szafran Adam
Kosowska Martyna
Szafran AdamKosowska MartynaST Iluzja Trzebinia4 44
5.Purkiewicz Krystian
Łysak Wiktoria
STEP DANCE - Koluszki
Purkiewicz Krystian
Łysak Wiktoria
Purkiewicz KrystianŁysak WiktoriaSTEP DANCE - Koluszki1 15
6.Sykosz Maksymilian
Skorupa Paulina
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Sykosz Maksymilian
Skorupa Paulina
Sykosz MaksymilianSkorupa PaulinaMISTRAL - Tarnowskie Góry0 06

12-15 (12 - 15) E KOMB 8T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szulińska Natalia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Szulińska NataliaSzulińska NataliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec1 (+1)111
2.Żołnierczyk Joanna
AKCENT - Będzin
Żołnierczyk JoannaŻołnierczyk JoannaAKCENT - Będzin1 (+1)112
3.Zbierańska Katarzyna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Zbierańska KatarzynaZbierańska KatarzynaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec3 33
4.Rynczuk Matylda
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Rynczuk MatyldaRynczuk MatyldaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec4 44
5.Jabłonka Lidia
IMPULS - Chorzów
Jabłonka LidiaJabłonka LidiaIMPULS - Chorzów0 05

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Łyżwa Fryderyk
Stawarz Aleksandra
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Łyżwa Fryderyk
Stawarz Aleksandra
Łyżwa FryderykStawarz AleksandraKUŹNIA TAŃCA - Kraków6 (+1)161
2.Kluczka Krzysztof
Grzegorczyk Anna
FORUM - Zabrze
Kluczka Krzysztof
Grzegorczyk Anna
Kluczka KrzysztofGrzegorczyk AnnaFORUM - Zabrze4 (+1)142
3.Klisowski Piotr
Manusch Oliwia
FORUM - Zabrze
Klisowski Piotr
Manusch Oliwia
Klisowski PiotrManusch OliwiaFORUM - Zabrze1 (+1)113
4.Socha Oskar Jan
Cisło Adrianna
PERFECT DANCE - Kraków
Socha Oskar Jan
Cisło Adrianna
Socha Oskar JanCisło AdriannaPERFECT DANCE - Kraków2 24
5.Płatek Mateusz
Rachwał Jessica
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Płatek Mateusz
Rachwał Jessica
Płatek MateuszRachwał JessicaMARENGO - Dąbrowa Górnicza1 15
6.Wilhelm Grzegorz
Turaj Patrycja
ISKRA - Praszka
Wilhelm Grzegorz
Turaj Patrycja
Wilhelm GrzegorzTuraj PatrycjaISKRA - Praszka0 06

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kluczka Krzysztof
Grzegorczyk Anna
FORUM - Zabrze
Kluczka Krzysztof
Grzegorczyk Anna
Kluczka KrzysztofGrzegorczyk AnnaFORUM - Zabrze6 (+1)161
2.Więcek Marcel
Strona Oliwia
PERFECT DANCE - Kraków
Więcek Marcel
Strona Oliwia
Więcek MarcelStrona OliwiaPERFECT DANCE - Kraków4 (+1)142
3.Korlatowicz Piotr
Sisman Julia
TEAM - Ornontowice
Korlatowicz Piotr
Sisman Julia
Korlatowicz PiotrSisman JuliaTEAM - Ornontowice7 (+1)173
4.Kubies Jan
Brzozowska Nadia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kubies Jan
Brzozowska Nadia
Kubies JanBrzozowska NadiaMARENGO - Dąbrowa Górnicza3 (+1)134
5.Gajek Dominik
Zając Paulina
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Gajek Dominik
Zając Paulina
Gajek DominikZając PaulinaEMOTION Dance Academy Oświęcim6 65
6.Nowak Bartłomiej
Tompalska Dominika
INFINITY - Kraków
Nowak Bartłomiej
Tompalska Dominika
Nowak BartłomiejTompalska DominikaINFINITY - Kraków1 16
7.Szaleniec Jakub
Gawron Kinga
AKCENT - Będzin
Szaleniec Jakub
Gawron Kinga
Szaleniec JakubGawron KingaAKCENT - Będzin1 17
8.Jędrzejczyk Hubert
Robak Klaudia
ETIUDA - Radomsko
Jędrzejczyk Hubert
Robak Klaudia
Jędrzejczyk HubertRobak KlaudiaETIUDA - Radomsko4 48
9.Socha Oskar Jan
Cisło Adrianna
PERFECT DANCE - Kraków
Socha Oskar Jan
Cisło Adrianna
Socha Oskar JanCisło AdriannaPERFECT DANCE - Kraków6 69

12-15 (12 - 15) D ST Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Traczyk Kacper
Akademia Tańca - Kielce
Traczyk KacperTraczyk KacperAkademia Tańca - Kielce6 (+1)161
2.Żołnierczyk Joanna
AKCENT - Będzin
Żołnierczyk JoannaŻołnierczyk JoannaAKCENT - Będzin1 12

12-15 (12 - 15) D LA Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pawłowska Hanna
AKCENT - Będzin
Pawłowska HannaPawłowska HannaAKCENT - Będzin1 (+1)111
2.Paczyńska Aleksandra
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Paczyńska AleksandraPaczyńska AleksandraAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec0 02

 

BLOK 4, rejestracja 16:30-17:15, próba parkietu 17:15-17:45, start: 18:00-20:00

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Putaj Mateusz
Sobków Amelia
PERFECT DANCE - Kraków
Putaj Mateusz
Sobków Amelia
Putaj MateuszSobków AmeliaPERFECT DANCE - Kraków7 (+1)171
2.Kulig Jakub
Biszczanik Julia
IMPULS - Chorzów
Kulig Jakub
Biszczanik Julia
Kulig JakubBiszczanik JuliaIMPULS - Chorzów7 (+1)172
3.Gradzik Norbert
Hartwich Alicja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Gradzik Norbert
Hartwich Alicja
Gradzik NorbertHartwich AlicjaST DOBROWOLSCY - Częstochowa C (+1)1C3
4.Czarnecki Marcel
Buczyńska Dominika
DCS BRWINÓW
Czarnecki Marcel
Buczyńska Dominika
Czarnecki MarcelBuczyńska DominikaDCS BRWINÓW0 04
5.Włodarczyk Leonard
Czachor Lena
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Włodarczyk Leonard
Czachor Lena
Włodarczyk LeonardCzachor LenaNOWY STYL - Bielsko-Biała0 05
6.Sławiński Hektor
Sega Laura
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Sławiński Hektor
Sega Laura
Sławiński HektorSega LauraMISTRAL - Tarnowskie Góry0 06
7.Karasiak Piotr
Lipińska Julia
ESKADRA - Pabianice
Karasiak Piotr
Lipińska Julia
Karasiak PiotrLipińska JuliaESKADRA - Pabianice0 07

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Łojewski Miłosz
Kwiecień Joanna Edyta
KICK - Kielce
Łojewski Miłosz
Kwiecień Joanna Edyta
Łojewski MiłoszKwiecień Joanna EdytaKICK - Kielce5 (+1)151
2.Włodarczyk Leonard
Czachor Lena
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Włodarczyk Leonard
Czachor Lena
Włodarczyk LeonardCzachor LenaNOWY STYL - Bielsko-Biała5 (+1)152
3.Gradzik Norbert
Hartwich Alicja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Gradzik Norbert
Hartwich Alicja
Gradzik NorbertHartwich AlicjaST DOBROWOLSCY - Częstochowa5 53
4.Czarnecki Marcel
Buczyńska Dominika
DCS BRWINÓW
Czarnecki Marcel
Buczyńska Dominika
Czarnecki MarcelBuczyńska DominikaDCS BRWINÓW0 04
5.Karasiak Piotr
Lipińska Julia
ESKADRA - Pabianice
Karasiak Piotr
Lipińska Julia
Karasiak PiotrLipińska JuliaESKADRA - Pabianice4 45

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kwiczala Dorian
Skupień Maja
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kwiczala Dorian
Skupień Maja
Kwiczala DorianSkupień MajaLORDANCE - Wodzisław Śl.3 (+1)131
2.Jakubik Nataniel
Pielka Weronika
AKCENT - Będzin
Jakubik Nataniel
Pielka Weronika
Jakubik NatanielPielka WeronikaAKCENT - Będzin2 (+1)122
3.Rogala Tomasz
Saj Liliana
OPOLSKA AKADEMIA TAŃCA
Rogala Tomasz
Saj Liliana
Rogala TomaszSaj LilianaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA1 13
4.Skowronek Krzysztof
Fibic Emilia
RONDO - Rybnik
Skowronek Krzysztof
Fibic Emilia
Skowronek KrzysztofFibic EmiliaRONDO - Rybnik0 04
5.Borbot Rostislav
Kupczyk Edyta
Szkoła Tańca Sparta - Opole
Borbot Rostislav
Kupczyk Edyta
Borbot RostislavKupczyk EdytaSzkoła Tańca Sparta - Opole0 05

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szołtysik Piotr
Skiba Julia
IMPULS - Chorzów
Szołtysik Piotr
Skiba Julia
Szołtysik PiotrSkiba JuliaIMPULS - Chorzów5 (+1)151
2.Sławiński Hektor
Sega Laura
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Sławiński Hektor
Sega Laura
Sławiński HektorSega LauraMISTRAL - Tarnowskie Góry2 (+1)122
3.Kwiczala Dorian
Skupień Maja
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kwiczala Dorian
Skupień Maja
Kwiczala DorianSkupień MajaLORDANCE - Wodzisław Śl.1 13
4.Pach Mateusz
Doniec Natalia
PERFECT DANCE - Kraków
Pach Mateusz
Doniec Natalia
Pach MateuszDoniec NataliaPERFECT DANCE - Kraków1 14
5.Borbot Rostislav
Kupczyk Edyta
Szkoła Tańca Sparta - Opole
Borbot Rostislav
Kupczyk Edyta
Borbot RostislavKupczyk EdytaSzkoła Tańca Sparta - Opole0 05

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Paczyński Mateusz
Garus Anna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Paczyński Mateusz
Garus Anna
Paczyński MateuszGarus AnnaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec7 (+1)171
2.Wojtasiewicz Jacek
Sokotun Ivana
AKCENT - Będzin
Wojtasiewicz Jacek
Sokotun Ivana
Wojtasiewicz JacekSokotun IvanaAKCENT - Będzin9 (+1)192
3.Kowalski Mateusz
Kohut Julia
PERFECT DANCE - Kraków
Kowalski Mateusz
Kohut Julia
Kowalski MateuszKohut JuliaPERFECT DANCE - Kraków4 (+1)143
4.Strąkowski Szymon
Karolczyk Weronika
ETIUDA - Radomsko
Strąkowski Szymon
Karolczyk Weronika
Strąkowski SzymonKarolczyk WeronikaETIUDA - Radomsko9 (+1)194
5.Bilski Kamil
Martyna Oliwia Luiza
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Bilski Kamil
Martyna Oliwia Luiza
Bilski KamilMartyna Oliwia LuizaKUŹNIA TAŃCA - Kraków5 (+1)155
6.Miękina Jakub
Ćwierz Anna
THOMAS DANCE - Kraków
Miękina Jakub
Ćwierz Anna
Miękina JakubĆwierz AnnaTHOMAS DANCE - Kraków1 16
7.Wolski Jakub
Bober Hanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Wolski Jakub
Bober Hanna
Wolski JakubBober HannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec0 07
8.Gość Fabian
Bocheńczak Barbara
FORUM - Zabrze
Gość Fabian
Bocheńczak Barbara
Gość FabianBocheńczak BarbaraFORUM - Zabrze7 78
9.Zglinicki Dawid
Porębska Agnieszka
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Zglinicki Dawid
Porębska Agnieszka
Zglinicki DawidPorębska AgnieszkaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze2 29
10.Machnik Zbigniew
Witkowska Magdalena
INFINITY - Kraków
Machnik Zbigniew
Witkowska Magdalena
Machnik ZbigniewWitkowska MagdalenaINFINITY - Kraków0 010

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nosek Sebastian
Terlikowska Maja
AKCENT - Będzin
Nosek Sebastian
Terlikowska Maja
Nosek SebastianTerlikowska MajaAKCENT - Będzin9 (+1)191
2.Szczepaniak Piotr
Margiel Kamila
AKCENT - Będzin
Szczepaniak Piotr
Margiel Kamila
Szczepaniak PiotrMargiel KamilaAKCENT - Będzin5 (+1)152
3.Miękina Jakub
Ćwierz Anna
THOMAS DANCE - Kraków
Miękina Jakub
Ćwierz Anna
Miękina JakubĆwierz AnnaTHOMAS DANCE - Kraków8 83
4.Klisowski Piotr
Manusch Oliwia
FORUM - Zabrze
Klisowski Piotr
Manusch Oliwia
Klisowski PiotrManusch OliwiaFORUM - Zabrze0 04

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wojaczek Piotr
Breitkopf Agata
IMPULS - Chorzów
Wojaczek Piotr
Breitkopf Agata
Wojaczek PiotrBreitkopf AgataIMPULS - Chorzów A (+1)1A1
2.Pyras Krzysztof
Jarek Emilia
WIR - Bieruń
Pyras Krzysztof
Jarek Emilia
Pyras KrzysztofJarek EmiliaWIR - Bieruń6 (+1)162
3.Krzyżanowski Łukasz
Kłucjasz Maja
ESKADRA - Pabianice
Krzyżanowski Łukasz
Kłucjasz Maja
Krzyżanowski ŁukaszKłucjasz MajaESKADRA - Pabianice8 (+1)183
4.Kühn Tomasz
Oprzędkiewicz Elżbieta
TEAM - Ornontowice
Kühn Tomasz
Oprzędkiewicz Elżbieta
Kühn TomaszOprzędkiewicz ElżbietaTEAM - Ornontowice0 04
5.Stal Kacper
Gawor Jowita
THOMAS DANCE - Kraków
Stal Kacper
Gawor Jowita
Stal KacperGawor JowitaTHOMAS DANCE - Kraków2 25
6.Szaleniec Jakub
Rytwińska Aleksandra
AKCENT - Będzin
Szaleniec Jakub
Rytwińska Aleksandra
Szaleniec JakubRytwińska AleksandraAKCENT - Będzin0 06
7.Wiernicki Adam
Wiernicka Adrianna
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Wiernicki Adam
Wiernicka Adrianna
Wiernicki AdamWiernicka AdriannaŚląski Klub Taneczny - Katowice0 07

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Klimek Filip
Szkutnik Zofia
TEAM - Ornontowice
Klimek Filip
Szkutnik Zofia
Klimek FilipSzkutnik ZofiaTEAM - Ornontowice8 (+1)181
2.Wojtasiewicz Jacek
Sokotun Ivana
AKCENT - Będzin
Wojtasiewicz Jacek
Sokotun Ivana
Wojtasiewicz JacekSokotun IvanaAKCENT - Będzin1 (+1)112
3.Nosek Sebastian
Terlikowska Maja
AKCENT - Będzin
Nosek Sebastian
Terlikowska Maja
Nosek SebastianTerlikowska MajaAKCENT - Będzin B (+1)1B3
4.Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
JEDYNKA - Łódź
Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA - Łódź4 44
5.Stal Kacper
Gawor Jowita
THOMAS DANCE - Kraków
Stal Kacper
Gawor Jowita
Stal KacperGawor JowitaTHOMAS DANCE - Kraków3 35
6.Braun Patryk
Mieszczak Emilia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Braun Patryk
Mieszczak Emilia
Braun PatrykMieszczak EmiliaNOWY STYL - Bielsko-Biała9 96
7.Groehlich Grzegorz
Podolska Maja
Szkoła Tańca Sparta - Opole
Groehlich Grzegorz
Podolska Maja
Groehlich GrzegorzPodolska MajaSzkoła Tańca Sparta - Opole0 07