V OTTT "W sercu Wielkopolski" turniej OPEN

2022-03-19 Kościan, POEZJA - Kościan


Plik z wynikami

UWAGA

UWAGA!!!!!!
ZMIANA GODZIN ROZPOCZĘCIA!!!!
BLOK I - GODZINA 10.00 REJESTRACJA 9.00-9.30
BLOK II - GODZINA 14.00 REJESTARCJA 13.00-13.30

BLOK III - GODZINA 17.00 (BEZ ZMIAN) REJESTARCJA 16.00-16.30

Dodano kategorię 14-15 klasa E.
Dodano kategorię 10-11 klasa F.

BLOK 1, rejestracja 9.00-9.30, start: 10:00

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sieradzki Nikodem
Witkowska Franciszka
SENIOR DANCE STUDIO - Poznań
Sieradzki Nikodem
Witkowska Franciszka
Sieradzki NikodemWitkowska FranciszkaSENIOR DANCE STUDIO - Poznań10 (+2)2101
2.Łabiński Antoni
Żurek Nikola
LATINA - Wolsztyn
Łabiński Antoni
Żurek Nikola
Łabiński AntoniŻurek NikolaLATINA - Wolsztyn10 (+2)2101
3.Chorążak Maxymilian
Wujda Blanka
MARGO - Leszno
Chorążak Maxymilian
Wujda Blanka
Chorążak MaxymilianWujda BlankaMARGO - Leszno Przeklasyfikowanie do F (+2)2Przeklasyfikowanie do F2
4.Jawor Grzegorz
Frąckowiak Róża
DZIUPLA - Poznań
Jawor Grzegorz
Frąckowiak Róża
Jawor GrzegorzFrąckowiak RóżaDZIUPLA - Poznań4 (+2)242
5.Połcik Mikołaj
Butor Barbara
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Połcik Mikołaj
Butor Barbara
Połcik MikołajButor BarbaraKUBA DANCE STUDIO - Bielawa6 (+2)262
6.Kaczmarek Adam
Bobkiewicz Joanna
POEZJA - Kościan
Kaczmarek Adam
Bobkiewicz Joanna
Kaczmarek AdamBobkiewicz JoannaPOEZJA - Kościan6 (+1)163
7.Korzyniewska Zuzanna
Lis Kacper
FANTAZJA - Skwierzyna
Korzyniewska Zuzanna
Lis Kacper
Korzyniewska ZuzannaLis KacperFANTAZJA - Skwierzyna7, 7 (+1)17, 73
8.Kryś Nataniel
Tomczak Natalia
LATINA - Wolsztyn
Kryś Nataniel
Tomczak Natalia
Kryś NatanielTomczak NataliaLATINA - Wolsztyn4 (+1)143
9.Teofilak Emil
Kwaśna Antonina
ESTERA - Myślibórz
Teofilak Emil
Kwaśna Antonina
Teofilak EmilKwaśna AntoninaESTERA - Myślibórz F (+1)1F3

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szymoniak Mikołaj
Kravchenko Sofiia
ROYAL DANCE - Szczecin
Szymoniak Mikołaj
Kravchenko Sofiia
Szymoniak MikołajKravchenko SofiiaROYAL DANCE - Szczecin2 (+1)121
2.Lipski Jakub
Neyman Jagna
DANCECLUB - Szczecin
Lipski Jakub
Neyman Jagna
Lipski JakubNeyman JagnaDANCECLUB - Szczecin4 (+1)142
3.Musiałek Filip
Waligóra Maja
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Musiałek Filip
Waligóra Maja
Musiałek FilipWaligóra MajaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa1 (+1)113
4.Binert Wiktor
Grzesiak Wiktoria
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Binert Wiktor
Grzesiak Wiktoria
Binert WiktorGrzesiak WiktoriaFAN DANCE - Gorzów Wlkp. E (+1)1E4
5.Bloch Gustaw
Raczyńska Pola
All About - Szczecin
Bloch Gustaw
Raczyńska Pola
Bloch GustawRaczyńska PolaAll About - Szczecin4 (+1)145
6.Janas Michał
Kupińska Hanna
FANTAZJA - Skwierzyna
Janas Michał
Kupińska Hanna
Janas MichałKupińska HannaFANTAZJA - Skwierzyna4 46
7.Wiśniewski Gabriel
Bandura Ada
ESTERA - Myślibórz
Wiśniewski Gabriel
Bandura Ada
Wiśniewski GabrielBandura AdaESTERA - Myślibórz1 17
8.Kiełbus Borys
Rafałowicz Lena
ANIMA DANZA - Głogów
Kiełbus Borys
Rafałowicz Lena
Kiełbus BorysRafałowicz LenaANIMA DANZA - Głogów0 08
9.Kashyna Tomasz
Przybyszewska Wiktoria
DZIUPLA - Poznań
Kashyna Tomasz
Przybyszewska Wiktoria
Kashyna TomaszPrzybyszewska WiktoriaDZIUPLA - Poznań0 09
10.Grotkiewicz Michał
Hasiów Michalina
GRACJA - Zielona Góra
Grotkiewicz Michał
Hasiów Michalina
Grotkiewicz MichałHasiów MichalinaGRACJA - Zielona Góra0 010
11.Golon Kasjan
Golon Diana
ST Jacka WALKOWIAKA - Sulechów
Golon Kasjan
Golon Diana
Golon KasjanGolon DianaST Jacka WALKOWIAKA - Sulechów0, 0 0, 011

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Stolarczyk Karol
Ząbek Julia
ALFA-ASTRA - Stargard
Stolarczyk Karol
Ząbek Julia
Stolarczyk KarolZąbek JuliaALFA-ASTRA - Stargard2 (+1)121
2.Jakubowski Jakub
Łukasik Aleksandra
ALFA-ASTRA - Stargard
Jakubowski Jakub
Łukasik Aleksandra
Jakubowski JakubŁukasik AleksandraALFA-ASTRA - Stargard E (+1)1E2
3.Madej Wojciech
Karpierz Aleksandra
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Madej Wojciech
Karpierz Aleksandra
Madej WojciechKarpierz AleksandraKUBA DANCE STUDIO - Bielawa E (+1)1E3
4.Kotowski Piotr
Wełnic Daria
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Kotowski Piotr
Wełnic Daria
Kotowski PiotrWełnic DariaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.2 (+1)124
5.Gruszkiewicz Igor
Śliwińska Eryka
LATINA - Wolsztyn
Gruszkiewicz Igor
Śliwińska Eryka
Gruszkiewicz IgorŚliwińska ErykaLATINA - Wolsztyn4 (+1)145
6.Tomczak Wojciech
Kowalewska Natalia
ESTERA - Myślibórz
Tomczak Wojciech
Kowalewska Natalia
Tomczak WojciechKowalewska NataliaESTERA - Myślibórz2 26
7.Przedwojski Mikołaj
Mielcarek Zofia
POEZJA - Kościan
Przedwojski Mikołaj
Mielcarek Zofia
Przedwojski MikołajMielcarek ZofiaPOEZJA - Kościan0 07
8.Bernatowicz Jan
Napieraj Weronika
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Bernatowicz Jan
Napieraj Weronika
Bernatowicz JanNapieraj WeronikaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.0 08
9.Apolinarski Maksymilian
Obiora Dagmara
MARGO - Leszno
Apolinarski Maksymilian
Obiora Dagmara
Apolinarski MaksymilianObiora DagmaraMARGO - Leszno0 09
10.Dymowski Kamil
Zaborowska Julia
SHOW TIME - Płock
Dymowski Kamil
Zaborowska Julia
Dymowski KamilZaborowska JuliaSHOW TIME - Płock4 410
11.Duszak Miłosz
Żak Gabriela
POEZJA - Kościan
Duszak Miłosz
Żak Gabriela
Duszak MiłoszŻak GabrielaPOEZJA - Kościan0 011

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lampart Alan
Rychlewska Agata
ALFA-ASTRA - Stargard
Lampart Alan
Rychlewska Agata
Lampart AlanRychlewska AgataALFA-ASTRA - Stargard4 (+1)141
2.Dunder Marek
Siwiela Michalina
DANCECLUB - Szczecin
Dunder Marek
Siwiela Michalina
Dunder MarekSiwiela MichalinaDANCECLUB - Szczecin2 (+1)122
3.Sędecki Kacper
Nawrocka Natalia
ALFA-ASTRA - Stargard
Sędecki Kacper
Nawrocka Natalia
Sędecki KacperNawrocka NataliaALFA-ASTRA - Stargard2 (+1)123
4.Podfigurny Ziemowit
Marecka Amelia
ASTRA - Szczecin
Podfigurny Ziemowit
Marecka Amelia
Podfigurny ZiemowitMarecka AmeliaASTRA - Szczecin4 (+1)144
5.Buczyński Marcel
Przybek Wiktoria
KS DANCE MIX - Deszczno
Buczyński Marcel
Przybek Wiktoria
Buczyński MarcelPrzybek WiktoriaKS DANCE MIX - Deszczno1 15
6.Żejmo Robert
Łuszczek Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Żejmo Robert
Łuszczek Zofia
Żejmo RobertŁuszczek ZofiaGRACJA - Zielona Góra4 46
7.Borowiec Adam
Woźniczko Aleksandra
ASTRA - Szczecin
Borowiec Adam
Woźniczko Aleksandra
Borowiec AdamWoźniczko AleksandraASTRA - Szczecin0 07
8.Grotkiewicz Piotr
Biadała Zuzanna
GRACJA - Zielona Góra
Grotkiewicz Piotr
Biadała Zuzanna
Grotkiewicz PiotrBiadała ZuzannaGRACJA - Zielona Góra2 28
9.Kunce Maksymilian
Harendarz Zuzanna
MARGO - Leszno
Kunce Maksymilian
Harendarz Zuzanna
Kunce MaksymilianHarendarz ZuzannaMARGO - Leszno0 09

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Izydorski Szymon
Skrzek Róża
ESENS - Wrocław
Izydorski Szymon
Skrzek Róża
Izydorski SzymonSkrzek RóżaESENS - Wrocław C (+1)1C1
2.Gorwa Konrad
Sobasik Julia
MARGO - Leszno
Gorwa Konrad
Sobasik Julia
Gorwa KonradSobasik JuliaMARGO - Leszno5 (+1)152
3.Staniak Hubert
Wojciechowska Joanna
DANCECLUB - Szczecin
Staniak Hubert
Wojciechowska Joanna
Staniak HubertWojciechowska JoannaDANCECLUB - Szczecin2 (+1)123
4.Włodarczak Kuba
Stam Zofia
MARGO - Leszno
Włodarczak Kuba
Stam Zofia
Włodarczak KubaStam ZofiaMARGO - Leszno1 14
5.Hernik Maciej
Kuśnierek Julia
MARGO - Leszno
Hernik Maciej
Kuśnierek Julia
Hernik MaciejKuśnierek JuliaMARGO - Leszno0 05
6.Sęk Jędrzej
Rafaląt Anna
ASTRA - Szczecin
Sęk Jędrzej
Rafaląt Anna
Sęk JędrzejRafaląt AnnaASTRA - Szczecin0 06

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sęk Jędrzej
Rafaląt Anna
ASTRA - Szczecin
Sęk Jędrzej
Rafaląt Anna
Sęk JędrzejRafaląt AnnaASTRA - Szczecin2 (+1)121
2.Izydorski Szymon
Skrzek Róża
ESENS - Wrocław
Izydorski Szymon
Skrzek Róża
Izydorski SzymonSkrzek RóżaESENS - Wrocław7 (+1)172
3.Gorwa Konrad
Sobasik Julia
MARGO - Leszno
Gorwa Konrad
Sobasik Julia
Gorwa KonradSobasik JuliaMARGO - Leszno5 (+1)153
4.Siczyński Adam
Kugler Hanna
KS DANCE MIX - Deszczno
Siczyński Adam
Kugler Hanna
Siczyński AdamKugler HannaKS DANCE MIX - Deszczno7 74
5.Staniak Hubert
Wojciechowska Joanna
DANCECLUB - Szczecin
Staniak Hubert
Wojciechowska Joanna
Staniak HubertWojciechowska JoannaDANCECLUB - Szczecin0 05
6.Hernik Maciej
Kuśnierek Julia
MARGO - Leszno
Hernik Maciej
Kuśnierek Julia
Hernik MaciejKuśnierek JuliaMARGO - Leszno0 06
7.Włodarczak Kuba
Stam Zofia
MARGO - Leszno
Włodarczak Kuba
Stam Zofia
Włodarczak KubaStam ZofiaMARGO - Leszno0 07

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Drążek Dawid
Myciak Milena
ANIMA DANZA - Głogów
Drążek Dawid
Myciak Milena
Drążek DawidMyciak MilenaANIMA DANZA - Głogów10 (+2)2101
2.Prajs Łukasz
Biniaś Dorota
LATINA - Wolsztyn
Prajs Łukasz
Biniaś Dorota
Prajs ŁukaszBiniaś DorotaLATINA - Wolsztyn Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
3.Skrzypczyński Jakub
Szelkowska Ewa
ALFA-ASTRA - Stargard
Skrzypczyński Jakub
Szelkowska Ewa
Skrzypczyński JakubSzelkowska EwaALFA-ASTRA - Stargard4, 4 (+2)24, 41
4.Tanaś Jan
Góra Hanna
FANTAZJA - Skwierzyna
Tanaś Jan
Góra Hanna
Tanaś JanGóra HannaFANTAZJA - Skwierzyna8, 13 Góra Hanna - G (+2)28, 13Góra Hanna - G1
5.Jabłoński Wiktor
Wilczak Zofia
MARGO - Leszno
Jabłoński Wiktor
Wilczak Zofia
Jabłoński WiktorWilczak ZofiaMARGO - Leszno G (+1)1G2
6.Rosikoń Daniel
Rosikoń Agata
MARGO - Leszno
Rosikoń Daniel
Rosikoń Agata
Rosikoń DanielRosikoń AgataMARGO - Leszno9, 9 (+1)19, 92
7.Sporny Kacper
Piechel Zuzanna
MARGO - Leszno
Sporny Kacper
Piechel Zuzanna
Sporny KacperPiechel ZuzannaMARGO - Leszno9 (+1)192

 

BLOK 2, rejestracja 13.00-13.30, start: 14.00

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bąk Dagmara
Śliwicki Adrian
ART OF DANCE - Krotoszyn
Bąk Dagmara
Śliwicki Adrian
Bąk DagmaraŚliwicki AdrianART OF DANCE - Krotoszyn8, 1 (+2)28, 11
2.Hemmerich Antoni
Wesołowska Maja
GRACJA - Zielona Góra
Hemmerich Antoni
Wesołowska Maja
Hemmerich AntoniWesołowska MajaGRACJA - Zielona Góra9, 9 (+2)29, 91
3.Pomes Mikołaj
Sinicka Julia
GRACJA - Zielona Góra
Pomes Mikołaj
Sinicka Julia
Pomes MikołajSinicka JuliaGRACJA - Zielona Góra10, 10 (+2)210, 101
4.Sołtyszewski Hubert
Witkiewicz Julia
GRACJA - Zielona Góra
Sołtyszewski Hubert
Witkiewicz Julia
Sołtyszewski HubertWitkiewicz JuliaGRACJA - Zielona Góra G (+2)2G1
5.Turewicz Tobiasz
Kurek Sophie
GRACJA - Zielona Góra
Turewicz Tobiasz
Kurek Sophie
Turewicz TobiaszKurek SophieGRACJA - Zielona Góra6, 6 (+2)26, 61
6.Augustynopolska Anna
Butrym Michał
OŚRODEK KULTURY - Swarzędz
Augustynopolska Anna
Butrym Michał
Augustynopolska AnnaButrym MichałOŚRODEK KULTURY - Swarzędz5, 5 (+1)15, 52
7.Janas Zofia
Kownacki Michał
FANTAZJA - Skwierzyna
Janas Zofia
Kownacki Michał
Janas ZofiaKownacki MichałFANTAZJA - Skwierzyna3, 4 (+1)13, 42
8.Kożuch Jakub
Niezgoda Nina
GRACJA - Zielona Góra
Kożuch Jakub
Niezgoda Nina
Kożuch JakubNiezgoda NinaGRACJA - Zielona Góra5, 4 (+1)15, 42
9.Skwarcz-Siedliński Adam
Kawa Blanka
Nowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl
Skwarcz-Siedliński Adam
Kawa Blanka
Skwarcz-Siedliński AdamKawa BlankaNowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl3, 3 (+1)13, 32

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dzięcioł Jakub
Piskorz Julia
ASTRA - Szczecin
Dzięcioł Jakub
Piskorz Julia
Dzięcioł JakubPiskorz JuliaASTRA - Szczecin4 (+1)141
2.Michalak Wojciech
Jaguś Julia
GRACJA - Zielona Góra
Michalak Wojciech
Jaguś Julia
Michalak WojciechJaguś JuliaGRACJA - Zielona Góra1 (+1)112
3.Stępień Michał
Spychalska Wiktoria
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Stępień Michał
Spychalska Wiktoria
Stępień MichałSpychalska WiktoriaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.1 (+1)113
4.Sobecki Emil
Szmyt Maja
LATINA - Wolsztyn
Sobecki Emil
Szmyt Maja
Sobecki EmilSzmyt MajaLATINA - Wolsztyn4 (+1)144
5.Pełech Grzegorz
Schädlich Zofia
ASTRA - Szczecin
Pełech Grzegorz
Schädlich Zofia
Pełech GrzegorzSchädlich ZofiaASTRA - Szczecin2 25
6.Tarnowski Kacper
Hoderna Joanna
SIERASZEWSKI DANCE STUDIO - Kalisz
Tarnowski Kacper
Hoderna Joanna
Tarnowski KacperHoderna JoannaSIERASZEWSKI DANCE STUDIO - Kalisz0 06
7.Kaczmarek Antoni
Naskręt Laura
POEZJA - Kościan
Kaczmarek Antoni
Naskręt Laura
Kaczmarek AntoniNaskręt LauraPOEZJA - Kościan0, 0 0, 07
8.Kozak Grzegorz
Wojtaszek Maja
FANTAZJA - Skwierzyna
Kozak Grzegorz
Wojtaszek Maja
Kozak GrzegorzWojtaszek MajaFANTAZJA - Skwierzyna0, 1 0, 18

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sobecki Emil
Szmyt Maja
LATINA - Wolsztyn
Sobecki Emil
Szmyt Maja
Sobecki EmilSzmyt MajaLATINA - Wolsztyn4 (+1)141
2.Tarnowski Kacper
Hoderna Joanna
SIERASZEWSKI DANCE STUDIO - Kalisz
Tarnowski Kacper
Hoderna Joanna
Tarnowski KacperHoderna JoannaSIERASZEWSKI DANCE STUDIO - Kalisz3 (+1)132
3.Malinowski Michał
Włodarczyk Aleksandra
INSPIRACJA - Wrocław
Malinowski Michał
Włodarczyk Aleksandra
Malinowski MichałWłodarczyk AleksandraINSPIRACJA - Wrocław2 (+1)123
4.Pełech Grzegorz
Schädlich Zofia
ASTRA - Szczecin
Pełech Grzegorz
Schädlich Zofia
Pełech GrzegorzSchädlich ZofiaASTRA - Szczecin1 (+1)114
5.Dzięcioł Jakub
Piskorz Julia
ASTRA - Szczecin
Dzięcioł Jakub
Piskorz Julia
Dzięcioł JakubPiskorz JuliaASTRA - Szczecin2 25
6.Michalak Wojciech
Jaguś Julia
GRACJA - Zielona Góra
Michalak Wojciech
Jaguś Julia
Michalak WojciechJaguś JuliaGRACJA - Zielona Góra0 06
7.Stępień Michał
Spychalska Wiktoria
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Stępień Michał
Spychalska Wiktoria
Stępień MichałSpychalska WiktoriaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.0 07
8.Kaczmarek Antoni
Naskręt Laura
POEZJA - Kościan
Kaczmarek Antoni
Naskręt Laura
Kaczmarek AntoniNaskręt LauraPOEZJA - Kościan0, 0 0, 08
9.Kozak Grzegorz
Wojtaszek Maja
FANTAZJA - Skwierzyna
Kozak Grzegorz
Wojtaszek Maja
Kozak GrzegorzWojtaszek MajaFANTAZJA - Skwierzyna1, 0 1, 09

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Okupniak Jakub
Andrzejewska Michalina
DREAM - Poznań
Okupniak Jakub
Andrzejewska Michalina
Okupniak JakubAndrzejewska MichalinaDREAM - Poznań4 (+1)141
2.Radoła Mateusz
Jaszkiewicz Greta
MARGO - Leszno
Radoła Mateusz
Jaszkiewicz Greta
Radoła MateuszJaszkiewicz GretaMARGO - Leszno2 (+1)122
3.Bocian Eryk
Ławniczak Jessica
MARGO - Leszno
Bocian Eryk
Ławniczak Jessica
Bocian ErykŁawniczak JessicaMARGO - Leszno4 (+1)143
4.Surkov Kostiantyn
Kashyna Barbara
DZIUPLA - Poznań
Surkov Kostiantyn
Kashyna Barbara
Surkov KostiantynKashyna BarbaraDZIUPLA - Poznań D (+1)1D4
5.Łokietko Bruno
Smuk Zuzanna
GRACJA - Zielona Góra
Łokietko Bruno
Smuk Zuzanna
Łokietko BrunoSmuk ZuzannaGRACJA - Zielona Góra4 45
6.Wojtun Igor
Libner Zofia
ANIMA DANZA - Głogów
Wojtun Igor
Libner Zofia
Wojtun IgorLibner ZofiaANIMA DANZA - Głogów1 16
7.Leśniak Andrzej
Chmielewska Barbara
BAS DANCE - Wrocław
Leśniak Andrzej
Chmielewska Barbara
Leśniak AndrzejChmielewska BarbaraBAS DANCE - Wrocław1 17
8.Pura Filip
Nowak Kinga
FANTAZJA - Skwierzyna
Pura Filip
Nowak Kinga
Pura FilipNowak KingaFANTAZJA - Skwierzyna0 08

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kulawiecki Maciej
Popowska Patrycja
KS DANCE MIX - Deszczno
Kulawiecki Maciej
Popowska Patrycja
Kulawiecki MaciejPopowska PatrycjaKS DANCE MIX - Deszczno D (+1)1D1
2.Łokietko Bruno
Smuk Zuzanna
GRACJA - Zielona Góra
Łokietko Bruno
Smuk Zuzanna
Łokietko BrunoSmuk ZuzannaGRACJA - Zielona Góra5 (+1)152
3.Surkov Kostiantyn
Kashyna Barbara
DZIUPLA - Poznań
Surkov Kostiantyn
Kashyna Barbara
Surkov KostiantynKashyna BarbaraDZIUPLA - Poznań D (+1)1D3
4.Leśniak Andrzej
Chmielewska Barbara
BAS DANCE - Wrocław
Leśniak Andrzej
Chmielewska Barbara
Leśniak AndrzejChmielewska BarbaraBAS DANCE - Wrocław5 (+1)154
5.Okupniak Jakub
Andrzejewska Michalina
DREAM - Poznań
Okupniak Jakub
Andrzejewska Michalina
Okupniak JakubAndrzejewska MichalinaDREAM - Poznań3 35
6.Bocian Eryk
Ławniczak Jessica
MARGO - Leszno
Bocian Eryk
Ławniczak Jessica
Bocian ErykŁawniczak JessicaMARGO - Leszno0 06
7.Radoła Mateusz
Jaszkiewicz Greta
MARGO - Leszno
Radoła Mateusz
Jaszkiewicz Greta
Radoła MateuszJaszkiewicz GretaMARGO - Leszno0 07
8.Wojtun Igor
Libner Zofia
ANIMA DANZA - Głogów
Wojtun Igor
Libner Zofia
Wojtun IgorLibner ZofiaANIMA DANZA - Głogów0 08
9.Pura Filip
Nowak Kinga
FANTAZJA - Skwierzyna
Pura Filip
Nowak Kinga
Pura FilipNowak KingaFANTAZJA - Skwierzyna0 09

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zawiślak Jakub
Budzińska Urszula
MARGO - Leszno
Zawiślak Jakub
Budzińska Urszula
Zawiślak JakubBudzińska UrszulaMARGO - Leszno1 (+1)111
2.Potulicki Ryszard
Jarmolińska Dominika
ANIMA DANZA - Głogów
Potulicki Ryszard
Jarmolińska Dominika
Potulicki RyszardJarmolińska DominikaANIMA DANZA - Głogów1 12

 

BLOK 3, rejestracja 16:00-16:30, start: 17.00

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Białowąs Wiktor
Górska Natalia
AMETYST - Lubań
Białowąs Wiktor
Górska Natalia
Białowąs WiktorGórska NataliaAMETYST - Lubań C (+1)1C1
2.Jura Jakub
Wesołowska Lidia
GRACJA - Zielona Góra
Jura Jakub
Wesołowska Lidia
Jura JakubWesołowska LidiaGRACJA - Zielona Góra6 (+1)162
3.Miałkas Eryk
Szymczak Julia
LATINA - Wolsztyn
Miałkas Eryk
Szymczak Julia
Miałkas ErykSzymczak JuliaLATINA - Wolsztyn C (+1)1C3
4.Kubaczyk Jakub
Sierżant Natalia
LATINA - Wolsztyn
Kubaczyk Jakub
Sierżant Natalia
Kubaczyk JakubSierżant NataliaLATINA - Wolsztyn2 (+1)124
5.Ogrodnik Marek
Kudełko Katarzyna
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Ogrodnik Marek
Kudełko Katarzyna
Ogrodnik MarekKudełko KatarzynaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA6 (+1)165
6.Łukaszewski Kacper
Szlafka Zofia
POEZJA - Kościan
Łukaszewski Kacper
Szlafka Zofia
Łukaszewski KacperSzlafka ZofiaPOEZJA - Kościan0 06
7.Bartman Jakub
Mizielińska Dobrosława
All About - Szczecin
Bartman Jakub
Mizielińska Dobrosława
Bartman JakubMizielińska DobrosławaAll About - Szczecin3 37
8.Zamojski Oliwier
Szczepaniak Klaudia
AMETYST - Lubań
Zamojski Oliwier
Szczepaniak Klaudia
Zamojski OliwierSzczepaniak KlaudiaAMETYST - Lubań3 37
9.Zyber-Moszak Amadeusz
Nowak Paulina
MARGO - Leszno
Zyber-Moszak Amadeusz
Nowak Paulina
Zyber-Moszak AmadeuszNowak PaulinaMARGO - Leszno4 47
10.Biały Mikołaj
Konarska Katarzyna
FRED ASTAIRE - Poznań
Biały Mikołaj
Konarska Katarzyna
Biały MikołajKonarska KatarzynaFRED ASTAIRE - Poznań5 510
11.Plackowski Jakub
Piechel Monika
POEZJA - Kościan
Plackowski Jakub
Piechel Monika
Plackowski JakubPiechel MonikaPOEZJA - Kościan0 011

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sałach Marek
Sławińska Patrycja
DANCECLUB - Szczecin
Sałach Marek
Sławińska Patrycja
Sałach MarekSławińska PatrycjaDANCECLUB - Szczecin3 (+1)131
2.Biniak Jakub
Paroń Klaudia
LORENZO - Gaj Mały
Biniak Jakub
Paroń Klaudia
Biniak JakubParoń KlaudiaLORENZO - Gaj Mały C (+1)1C2
3.Miałkas Eryk
Szymczak Julia
LATINA - Wolsztyn
Miałkas Eryk
Szymczak Julia
Miałkas ErykSzymczak JuliaLATINA - Wolsztyn5 (+1)153
4.Graczyk Jerzy
Plezia Karina
GRACJA - Zielona Góra
Graczyk Jerzy
Plezia Karina
Graczyk JerzyPlezia KarinaGRACJA - Zielona Góra6 (+1)164
5.Raś Mikołaj
Bubacz Oliwia
LORENZO - Gaj Mały
Raś Mikołaj
Bubacz Oliwia
Raś MikołajBubacz OliwiaLORENZO - Gaj Mały C (+1)1C5
6.Łukaszewski Kacper
Szlafka Zofia
POEZJA - Kościan
Łukaszewski Kacper
Szlafka Zofia
Łukaszewski KacperSzlafka ZofiaPOEZJA - Kościan1 16
7.Bartman Jakub
Mizielińska Dobrosława
All About - Szczecin
Bartman Jakub
Mizielińska Dobrosława
Bartman JakubMizielińska DobrosławaAll About - Szczecin0 07
8.Kubaczyk Jakub
Sierżant Natalia
LATINA - Wolsztyn
Kubaczyk Jakub
Sierżant Natalia
Kubaczyk JakubSierżant NataliaLATINA - Wolsztyn0 08
9.Plackowski Jakub
Piechel Monika
POEZJA - Kościan
Plackowski Jakub
Piechel Monika
Plackowski JakubPiechel MonikaPOEZJA - Kościan2 29
10.Zyber-Moszak Amadeusz
Nowak Paulina
MARGO - Leszno
Zyber-Moszak Amadeusz
Nowak Paulina
Zyber-Moszak AmadeuszNowak PaulinaMARGO - Leszno0 010

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kaczmarski Maciej
Myśliwy Hanna
ASTRA - Szczecin
Kaczmarski Maciej
Myśliwy Hanna
Kaczmarski MaciejMyśliwy HannaASTRA - Szczecin4 (+1)141
2.Sałach Marek
Sławińska Patrycja
DANCECLUB - Szczecin
Sałach Marek
Sławińska Patrycja
Sałach MarekSławińska PatrycjaDANCECLUB - Szczecin2 (+1)122
3.Adamczak Szymon
Tychmanowicz Weronika
FILEMON - Szamotuły
Adamczak Szymon
Tychmanowicz Weronika
Adamczak SzymonTychmanowicz WeronikaFILEMON - Szamotuły3 (+1)133
4.Isidoris Eric
Isidoris Melissa
MARGO - Leszno
Isidoris Eric
Isidoris Melissa
Isidoris EricIsidoris MelissaMARGO - Leszno3 (+1)134
5.Kuliński Karol
Majchrowicz Ewa
GRACJA - Zielona Góra
Kuliński Karol
Majchrowicz Ewa
Kuliński KarolMajchrowicz EwaGRACJA - Zielona Góra1 15
6.Marzec Tomasz
Derlatka Amelia
DANCECLUB - Szczecin
Marzec Tomasz
Derlatka Amelia
Marzec TomaszDerlatka AmeliaDANCECLUB - Szczecin0 06
7.Hasiów Szymon
Baran Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Hasiów Szymon
Baran Alicja
Hasiów SzymonBaran AlicjaGRACJA - Zielona Góra0 07
8.Górny Bartosz
Drożdżyńska Weronika
DREAM - Poznań
Górny Bartosz
Drożdżyńska Weronika
Górny BartoszDrożdżyńska WeronikaDREAM - Poznań0 08
9.Raś Mikołaj
Bubacz Oliwia
LORENZO - Gaj Mały
Raś Mikołaj
Bubacz Oliwia
Raś MikołajBubacz OliwiaLORENZO - Gaj Mały0 09

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 16

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krężel Mateusz
Kukhtin Rusłana
IGLICA - Wrocław
Krężel Mateusz
Kukhtin Rusłana
Krężel MateuszKukhtin RusłanaIGLICA - Wrocław7 (+1)171
2.Jura Jakub
Wesołowska Lidia
GRACJA - Zielona Góra
Jura Jakub
Wesołowska Lidia
Jura JakubWesołowska LidiaGRACJA - Zielona Góra4 (+1)142
3.Górny Bartosz
Drożdżyńska Weronika
DREAM - Poznań
Górny Bartosz
Drożdżyńska Weronika
Górny BartoszDrożdżyńska WeronikaDREAM - Poznań3 (+1)133
4.Daraż Adam
Mrowicka Paulina
JEDYNKA - Łódź
Daraż Adam
Mrowicka Paulina
Daraż AdamMrowicka PaulinaJEDYNKA - Łódź1 (+1)114
5.Walczak Kacper
Cembrowicz Julia
LORENZO - Gaj Mały
Walczak Kacper
Cembrowicz Julia
Walczak KacperCembrowicz JuliaLORENZO - Gaj Mały2 (+1)125
6.Isidoris Eric
Isidoris Melissa
MARGO - Leszno
Isidoris Eric
Isidoris Melissa
Isidoris EricIsidoris MelissaMARGO - Leszno2 (+1)126
7.Kuliński Karol
Majchrowicz Ewa
GRACJA - Zielona Góra
Kuliński Karol
Majchrowicz Ewa
Kuliński KarolMajchrowicz EwaGRACJA - Zielona Góra1 (+1)117
8.Biały Mikołaj
Konarska Katarzyna
FRED ASTAIRE - Poznań
Biały Mikołaj
Konarska Katarzyna
Biały MikołajKonarska KatarzynaFRED ASTAIRE - Poznań1 18
9.Hasiów Szymon
Baran Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Hasiów Szymon
Baran Alicja
Hasiów SzymonBaran AlicjaGRACJA - Zielona Góra0 09
10.Kozelan Jakub
Piekarska Agnieszka
FINEZJA - Poznań
Kozelan Jakub
Piekarska Agnieszka
Kozelan JakubPiekarska AgnieszkaFINEZJA - Poznań9 99
11.Kaczmarski Maciej
Myśliwy Hanna
ASTRA - Szczecin
Kaczmarski Maciej
Myśliwy Hanna
Kaczmarski MaciejMyśliwy HannaASTRA - Szczecin0 011
12.Lemke Krystian
Mużelak Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
Lemke Krystian
Mużelak Julia
Lemke KrystianMużelak JuliaFANTAZJA - Skwierzyna1 112
13.Politański Waldemar
Slavych Valeriia
DANCE IMPERIUM - Poznań
Politański Waldemar
Slavych Valeriia
Politański WaldemarSlavych ValeriiaDANCE IMPERIUM - Poznań4 413
14.Krzyżanowski Łukasz
Kłucjasz Maja
ESKADRA - Pabianice
Krzyżanowski Łukasz
Kłucjasz Maja
Krzyżanowski ŁukaszKłucjasz MajaESKADRA - Pabianice0 014
15.Adamczak Szymon
Tychmanowicz Weronika
FILEMON - Szamotuły
Adamczak Szymon
Tychmanowicz Weronika
Adamczak SzymonTychmanowicz WeronikaFILEMON - Szamotuły0 015
16.Marzec Tomasz
Derlatka Amelia
DANCECLUB - Szczecin
Marzec Tomasz
Derlatka Amelia
Marzec TomaszDerlatka AmeliaDANCECLUB - Szczecin0 016

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Prażak Maksymilian
Zawiślak Aleksandra
MARGO - Leszno
Prażak Maksymilian
Zawiślak Aleksandra
Prażak MaksymilianZawiślak AleksandraMARGO - Leszno1 (+1)111
2.Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
DREAM - Poznań
Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM - Poznań2 (+1)122
3.Krzyżanowski Łukasz
Kłucjasz Maja
ESKADRA - Pabianice
Krzyżanowski Łukasz
Kłucjasz Maja
Krzyżanowski ŁukaszKłucjasz MajaESKADRA - Pabianice5 (+1)153
4.Daraż Adam
Mrowicka Paulina
JEDYNKA - Łódź
Daraż Adam
Mrowicka Paulina
Daraż AdamMrowicka PaulinaJEDYNKA - Łódź0 04
5.Jędro Jacek
Jędro Emiliana
FINEZJA - Poznań
Jędro Jacek
Jędro Emiliana
Jędro JacekJędro EmilianaFINEZJA - Poznań1 15
6.Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
MARGO - Leszno
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO - Leszno3 36

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sarbak Kacper
Świniarska Dominika
LORENZO - Gaj Mały
Sarbak Kacper
Świniarska Dominika
Sarbak KacperŚwiniarska DominikaLORENZO - Gaj Mały4 (+1)141
2.Prażak Maksymilian
Zawiślak Aleksandra
MARGO - Leszno
Prażak Maksymilian
Zawiślak Aleksandra
Prażak MaksymilianZawiślak AleksandraMARGO - Leszno0 02

16+ (Powyżej 15) Open ST PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Drzewiecki Miłosz
Skrzypek Patrycja
LATINA - Wolsztyn
Drzewiecki Miłosz
Skrzypek Patrycja
Drzewiecki MiłoszSkrzypek PatrycjaLATINA - Wolsztyn8 81
2.Garwacki Łukasz
Skrobańska Karolina
DREAM - Poznań
Garwacki Łukasz
Skrobańska Karolina
Garwacki ŁukaszSkrobańska KarolinaDREAM - Poznań0 02
3.Szpakowicz Robert
Łotyszonek Julita
GRACJA - Zielona Góra
Szpakowicz Robert
Łotyszonek Julita
Szpakowicz RobertŁotyszonek JulitaGRACJA - Zielona Góra3 33
4.Myśliński Mateusz
Słomczyńska Kaja
SKT
Myśliński Mateusz
Słomczyńska Kaja
Myśliński MateuszSłomczyńska KajaSKT1 14
5.Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
DREAM - Poznań
Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM - Poznań2 25
6.Jędro Jacek
Jędro Emiliana
FINEZJA - Poznań
Jędro Jacek
Jędro Emiliana
Jędro JacekJędro EmilianaFINEZJA - Poznań1 16
7.Kubaczyk Jakub
Sierżant Natalia
LATINA - Wolsztyn
Kubaczyk Jakub
Sierżant Natalia
Kubaczyk JakubSierżant NataliaLATINA - Wolsztyn2 27
8.Łukaszewski Kacper
Szlafka Zofia
POEZJA - Kościan
Łukaszewski Kacper
Szlafka Zofia
Łukaszewski KacperSzlafka ZofiaPOEZJA - Kościan0 08
9.Plackowski Jakub
Piechel Monika
POEZJA - Kościan
Plackowski Jakub
Piechel Monika
Plackowski JakubPiechel MonikaPOEZJA - Kościan0 09

16+ (Powyżej 15) Open LA PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kramski Damian
Rogowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Kramski Damian
Rogowska Oliwia
Kramski DamianRogowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra0 01
2.Winkler Miłosz
Bajon Magdalena
SŁOŃCE - Poznań
Winkler Miłosz
Bajon Magdalena
Winkler MiłoszBajon MagdalenaSŁOŃCE - Poznań9 92
3.Kaczmarek Igor
Gromadzka Sara
ROYAL DANCE - Szczecin
Kaczmarek Igor
Gromadzka Sara
Kaczmarek IgorGromadzka SaraROYAL DANCE - Szczecin3 33
4.Szpakowicz Robert
Łotyszonek Julita
GRACJA - Zielona Góra
Szpakowicz Robert
Łotyszonek Julita
Szpakowicz RobertŁotyszonek JulitaGRACJA - Zielona Góra3 34
5.Sarbak Kacper
Świniarska Dominika
LORENZO - Gaj Mały
Sarbak Kacper
Świniarska Dominika
Sarbak KacperŚwiniarska DominikaLORENZO - Gaj Mały4 45
6.Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
MARGO - Leszno
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO - Leszno0 06
7.Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
DREAM - Poznań
Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM - Poznań0 07
8.Górny Bartosz
Drożdżyńska Weronika
DREAM - Poznań
Górny Bartosz
Drożdżyńska Weronika
Górny BartoszDrożdżyńska WeronikaDREAM - Poznań3 38
9.Plackowski Jakub
Piechel Monika
POEZJA - Kościan
Plackowski Jakub
Piechel Monika
Plackowski JakubPiechel MonikaPOEZJA - Kościan2 29
10.Łukaszewski Kacper
Szlafka Zofia
POEZJA - Kościan
Łukaszewski Kacper
Szlafka Zofia
Łukaszewski KacperSzlafka ZofiaPOEZJA - Kościan1 110

40+ (Senior 2) F ST 3T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gruca Krzysztof
Bielewicz-Orlik Izabela
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Gruca Krzysztof
Bielewicz-Orlik Izabela
Gruca KrzysztofBielewicz-Orlik IzabelaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA4 (+1)141
2.Mączka Robert
Gut Ewa
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Mączka Robert
Gut Ewa
Mączka RobertGut EwaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA3 32
3.Olejnik Konrad
Urbańska-Olejnik Agnieszka
POEZJA - Kościan
Olejnik Konrad
Urbańska-Olejnik Agnieszka
Olejnik KonradUrbańska-Olejnik AgnieszkaPOEZJA - Kościan0 03

30+ (Senior 1) E LA 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kniaziev Yevhen
Chrzanowska Patrycja
POEZJA - Kościan
Kniaziev Yevhen
Chrzanowska Patrycja
Kniaziev YevhenChrzanowska PatrycjaPOEZJA - Kościan3 (+1)131
2.Wróbel Mateusz
Wróbel Izabela
DANCE IMPERIUM - Poznań
Wróbel Mateusz
Wróbel Izabela
Wróbel MateuszWróbel IzabelaDANCE IMPERIUM - Poznań6 (+1)162
3.Gruca Krzysztof
Bielewicz-Orlik Izabela
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Gruca Krzysztof
Bielewicz-Orlik Izabela
Gruca KrzysztofBielewicz-Orlik IzabelaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA1 13
4.Tołoczko Arkadiusz
Tołoczko Iwona
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Tołoczko Arkadiusz
Tołoczko Iwona
Tołoczko ArkadiuszTołoczko IwonaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica