STARDANCE FESTIVAL - Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego

2022-04-10 Jelcz-Laskowice k.WROCŁAWIA, DANCE TEAM - Wrocław


Plik z wynikami
BLOK 1, rejestracja do 8 15, start: 9 00

UWAGA
1. Turniej rozgrywany na dwóch parkietach.
2. Kategoria 14-15 F została przeniesiona na 1 blok
3. Zmiana godzin rozgrywania bloku 2 i 3
11:30 - 2 blok (rejestracja do godz.10:30).
14:30 - 3 blok (rejestracja godz.13:30).


Do 11 (Do 11) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 22

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Błaszczyk Joanna
IGLICA - Wrocław
Błaszczyk JoannaBłaszczyk JoannaIGLICA - Wrocław2 (+2)221
2.Głuch Michalina
ESKADRA - Pabianice
Głuch MichalinaGłuch MichalinaESKADRA - Pabianice3 (+2)231
3.Głuchowska Natalia
MARGO - Leszno
Głuchowska NataliaGłuchowska NataliaMARGO - Leszno4 (+2)241
4.Kotelnikova Oleksandra
VITIV DANCE STUDIO - Jelenia Góra
Kotelnikova OleksandraKotelnikova OleksandraVITIV DANCE STUDIO - Jelenia Góra2 (+2)221
5.Kędziora Agata
IGLICA - Wrocław
Kędziora AgataKędziora AgataIGLICA - Wrocław4 (+2)241
6.Mazurek Zofia
IGLICA - Wrocław
Mazurek ZofiaMazurek ZofiaIGLICA - Wrocław2 (+2)221
7.Stępień Zofia
ATHINA - Oława
Stępień ZofiaStępień ZofiaATHINA - Oława2 (+2)221
8.Talaga-Siekierska Victoria
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Talaga-Siekierska VictoriaTalaga-Siekierska VictoriaCIEŚLAK - Jelenia Góra11 (+2)2111
9.Ushakova Kateryna
VITIV DANCE STUDIO - Jelenia Góra
Ushakova KaterynaUshakova KaterynaVITIV DANCE STUDIO - Jelenia Góra5 Ushakova Kateryna - G (+2)25Ushakova Kateryna - G1
10.Zbąska Maja
MARGO - Leszno
Zbąska MajaZbąska MajaMARGO - Leszno10 (+2)2101
11.Fajdek Aleksandra
INSPIRACJA - Wrocław
Fajdek AleksandraFajdek AleksandraINSPIRACJA - Wrocław2 (+1)122
12.Fąka Karolina
RM DANCE - KIEŁCZÓW
Fąka KarolinaFąka KarolinaRM DANCE - KIEŁCZÓW2 (+1)122
13.Gołębiewska Maja
INSPIRACJA - Wrocław
Gołębiewska MajaGołębiewska MajaINSPIRACJA - Wrocław3 (+1)132
14.Górczak Julia
MARGO - Leszno
Górczak JuliaGórczak JuliaMARGO - Leszno2 (+1)122
15.Górecka Maria
AnaDens Łódź
Górecka MariaGórecka MariaAnaDens Łódź6 (+1)162
16.Pietrzak Nadia
GRACJA - Zielona Góra
Pietrzak NadiaPietrzak NadiaGRACJA - Zielona Góra2 (+1)122
17.Skrzypczak Zofia
ART OF DANCE - Krotoszyn
Skrzypczak ZofiaSkrzypczak ZofiaART OF DANCE - Krotoszyn9 (+1)192
18.Szlachetka Alicja
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Szlachetka AlicjaSzlachetka AlicjaCIEŚLAK - Jelenia Góra2 (+1)122
19.Warchalewska Milena
ART OF DANCE - Krotoszyn
Warchalewska MilenaWarchalewska MilenaART OF DANCE - Krotoszyn8 (+1)182
20.Czajka Zofia
RM DANCE - KIEŁCZÓW
Czajka ZofiaCzajka ZofiaRM DANCE - KIEŁCZÓW1 (-1)-11
21.Foltyńska Pola
RM DANCE - KIEŁCZÓW
Foltyńska PolaFoltyńska PolaRM DANCE - KIEŁCZÓW0 (-1)-10
22.Szklarska Amelia
MARGO - Leszno
Szklarska AmeliaSzklarska AmeliaMARGO - Leszno6 6

Do 11 (Do 11) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Hlyniuk Sofia
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Hlyniuk SofiaHlyniuk SofiaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA12 Hlyniuk Sofia - F (+2)212Hlyniuk Sofia - F1
2.Batorska Liliana
AnaDens Łódź
Batorska LilianaBatorska LilianaAnaDens Łódź10 (+2)2102
3.Stępień Leon
ESKADRA - Pabianice
Stępień LeonStępień LeonESKADRA - Pabianice13 (+2)2132
4.Jędrzejczak Natalia
AnaDens Łódź
Jędrzejczak NataliaJędrzejczak NataliaAnaDens Łódź7 (+1)173
5.Pieczarka Zofia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Pieczarka ZofiaPieczarka ZofiaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki1 (+1)113

Do 11 (Do 11) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wątroba Zofia
AnaDens Łódź
Wątroba ZofiaWątroba ZofiaAnaDens Łódź5 Wątroba Zofia - E (+1)15Wątroba Zofia - E1
2.Shuka Eliza
DANCE TEAM - Wrocław
Shuka ElizaShuka ElizaDANCE TEAM - Wrocław2 (+1)122
3.Stolarczyk Lena
AnaDens Łódź
Stolarczyk LenaStolarczyk LenaAnaDens Łódź1 13
4.Chojan Martyna
LORENZO - Gaj Mały
Chojan MartynaChojan MartynaLORENZO - Gaj Mały1 14
5.Wojciechowska Vanessa
IGLICA - Wrocław
Wojciechowska VanessaWojciechowska VanessaIGLICA - Wrocław-1 (-1)-1-1

12-15 (12 - 15) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 16

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Banaś Nikola
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Banaś NikolaBanaś NikolaCIEŚLAK - Jelenia Góra6 (+2)261
2.Fajngold Amelia
AnaDens Łódź
Fajngold AmeliaFajngold AmeliaAnaDens Łódź6 Fajngold Amelia - G6Fajngold Amelia - G1
3.Gross Emilia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Gross EmiliaGross EmiliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki9 (+2)291
4.Młodak Amelia
INSPIRACJA - Wrocław
Młodak AmeliaMłodak AmeliaINSPIRACJA - Wrocław6 (+2)261
5.Organiściak Hanna
ATHINA - Oława
Organiściak HannaOrganiściak HannaATHINA - Oława3 (+2)231
6.Piskorska Hanna
DANCE TEAM - Wrocław
Piskorska HannaPiskorska HannaDANCE TEAM - Wrocław2 (+2)221
7.Suska Małgorzata
DANCE TEAM - Wrocław
Suska MałgorzataSuska MałgorzataDANCE TEAM - Wrocław5 (+2)251
8.Zmora Zuzanna
FANTAZJA - Skwierzyna
Zmora ZuzannaZmora ZuzannaFANTAZJA - Skwierzyna13 Zmora Zuzanna - G (+2)213Zmora Zuzanna - G1
9.Feszczuk Hanna
DANCE TEAM - Wrocław
Feszczuk HannaFeszczuk HannaDANCE TEAM - Wrocław1 (+1)112
10.Górska Anna
INSPIRACJA - Wrocław
Górska AnnaGórska AnnaINSPIRACJA - Wrocław2 (+1)122
11.Karamuz Julia
ESKADRA - Pabianice
Karamuz JuliaKaramuz JuliaESKADRA - Pabianice8 (+1)182
12.Korgul Dominika
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Korgul DominikaKorgul DominikaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA8 (+1)182
13.Kowalska Maja
DANCE TEAM - Wrocław
Kowalska MajaKowalska MajaDANCE TEAM - Wrocław1 (+1)112
14.Małecka Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
Małecka JuliaMałecka JuliaFANTAZJA - Skwierzyna6 (+1)162
15.Niepsujewicz Maja
ATHINA - Oława
Niepsujewicz MajaNiepsujewicz MajaATHINA - Oława6 (+1)162
16.Sołoniewicz Hanna
FANTAZJA - Skwierzyna
Sołoniewicz HannaSołoniewicz HannaFANTAZJA - Skwierzyna3 (+1)132

12-15 (12 - 15) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 10

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kukla Partycja
RM DANCE - KIEŁCZÓW
Kukla PartycjaKukla PartycjaRM DANCE - KIEŁCZÓW4 (+2)241
2.Rudnicka Martyna
DANCECLUB - Szczecin
Rudnicka MartynaRudnicka MartynaDANCECLUB - Szczecin5 (+2)251
3.Holub Mariia
VITIV DANCE STUDIO - Jelenia Góra
Holub MariiaHolub MariiaVITIV DANCE STUDIO - Jelenia Góra10 (+2)2102
4.Polus Alicja
IGLICA - Wrocław
Polus AlicjaPolus AlicjaIGLICA - Wrocław12 Polus Alicja - F (+2)212Polus Alicja - F2
5.Ławska Zofia
RM DANCE - KIEŁCZÓW
Ławska ZofiaŁawska ZofiaRM DANCE - KIEŁCZÓW4 (+2)242
6.Kucińska Emilia
FANTAZJA - Skwierzyna
Kucińska EmiliaKucińska EmiliaFANTAZJA - Skwierzyna2 (+1)123
7.Mazur Wiktoria
INSPIRACJA - Wrocław
Mazur WiktoriaMazur WiktoriaINSPIRACJA - Wrocław2 (+1)123
8.Motyl Maja
ART OF DANCE - Krotoszyn
Motyl MajaMotyl MajaART OF DANCE - Krotoszyn8 (+1)183
9.Sobala Natalia
FANTAZJA - Skwierzyna
Sobala NataliaSobala NataliaFANTAZJA - Skwierzyna7 (+1)173
10.Ulm Aleksandra
FANTAZJA - Skwierzyna
Ulm AleksandraUlm AleksandraFANTAZJA - Skwierzyna8 (+1)183

12-15 (12 - 15) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Obal Natasza
ART OF DANCE - Krotoszyn
Obal NataszaObal NataszaART OF DANCE - Krotoszyn2 (+1)121
2.Biniek Anna
ART OF DANCE - Krotoszyn
Biniek AnnaBiniek AnnaART OF DANCE - Krotoszyn3 (+1)132
3.Frania Dagmara
OLIMP - Wrocław
Frania DagmaraFrania DagmaraOLIMP - Wrocław-1 -13
4.Dobosiewicz Maja
FANTAZJA - Skwierzyna
Dobosiewicz MajaDobosiewicz MajaFANTAZJA - Skwierzyna0 04
5.Mandziuk Liwia
FANTAZJA - Skwierzyna
Mandziuk LiwiaMandziuk LiwiaFANTAZJA - Skwierzyna0 05

12-15 (12 - 15) E KOMB 8T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dereń Blanka
IGLICA - Wrocław
Dereń BlankaDereń BlankaIGLICA - Wrocław2 (+1)121
2.Kłobus Zuzanna
FANTAZJA - Skwierzyna
Kłobus ZuzannaKłobus ZuzannaFANTAZJA - Skwierzyna0 02
3.Gacek Ewa
DRAGON'S DANCE Warszawa
Gacek EwaGacek EwaDRAGON'S DANCE Warszawa1 13

Do 9 (Do 9) Brąz KOMB 3T 0

Turniej rozgrywany zgodnie z przepisami Okręgu Dolnośląskiego

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T 4

Turniej rozgrywany zgodnie z przepisami Okręgu Dolnośląskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Buszczak Dominik
Obrzud Magdalena
AKTAN - Wrocław
Buszczak Dominik
Obrzud Magdalena
Buszczak DominikObrzud MagdalenaAKTAN - Wrocław
2.Franc Andrzej
Fajdek Alicja
INSPIRACJA - Wrocław
Franc Andrzej
Fajdek Alicja
Franc AndrzejFajdek AlicjaINSPIRACJA - Wrocław
3.Janczak Oskar
Dawidzińska Zuzanna
4STEP - Siechnice
Janczak Oskar
Dawidzińska Zuzanna
Janczak OskarDawidzińska Zuzanna4STEP - Siechnice
4.Wcisło Jakub
Kurzak Weronika
INSPIRACJA - Wrocław
Wcisło Jakub
Kurzak Weronika
Wcisło JakubKurzak WeronikaINSPIRACJA - Wrocław

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dziuba Mateusz
Łuczak Lena
AKTAN - Wrocław
Dziuba Mateusz
Łuczak Lena
Dziuba MateuszŁuczak LenaAKTAN - Wrocław10 (+2)2101
2.Kida Borys
Tuczyńska Blanka
INSPIRACJA - Wrocław
Kida Borys
Tuczyńska Blanka
Kida BorysTuczyńska BlankaINSPIRACJA - Wrocław9 (+2)291
3.Olszewski Bartosz
Wujakowska Alicja
ESENS - Wrocław
Olszewski Bartosz
Wujakowska Alicja
Olszewski BartoszWujakowska AlicjaESENS - Wrocław9 (+2)291
4.Pawlikowski Szymon
Ciniecka Natasza
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Pawlikowski Szymon
Ciniecka Natasza
Pawlikowski SzymonCiniecka NataszaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa G (+2)2G1
5.Troska Bartosz
Kręgiel Marcelina
4STEP - Siechnice
Troska Bartosz
Kręgiel Marcelina
Troska BartoszKręgiel Marcelina4STEP - Siechnice5 (+2)251
6.Wasiak Igor
Wasiak Natasza
AnaDens Łódź
Wasiak Igor
Wasiak Natasza
Wasiak IgorWasiak NataszaAnaDens Łódź6 (+2)261
7.Kaptur Morgan
Kostuś Maja
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Kaptur Morgan
Kostuś Maja
Kaptur MorganKostuś MajaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa7 (+1)172
8.Kowalewski Michał
Pupkowska Aleksandra
FANTAZJA - Skwierzyna
Kowalewski Michał
Pupkowska Aleksandra
Kowalewski MichałPupkowska AleksandraFANTAZJA - Skwierzyna9, 3 (+1)19, 32
9.Pluta Adrian
Skiba Magdalena
ART OF DANCE - Krotoszyn
Pluta Adrian
Skiba Magdalena
Pluta AdrianSkiba MagdalenaART OF DANCE - Krotoszyn4, 4 (+1)14, 42
10.Sporny Kacper
Piechel Zuzanna
MARGO - Leszno
Sporny Kacper
Piechel Zuzanna
Sporny KacperPiechel ZuzannaMARGO - Leszno11 (+1)1112
11.Szczecińska Aleksandra
Mocydlarz Antoni
ART OF DANCE - Krotoszyn
Szczecińska Aleksandra
Mocydlarz Antoni
Szczecińska AleksandraMocydlarz AntoniART OF DANCE - Krotoszyn7, 7 (+1)17, 72
12.Woźniak Bartosz
Kordus Alicja
4STEP - Siechnice
Woźniak Bartosz
Kordus Alicja
Woźniak BartoszKordus Alicja4STEP - Siechnice6 (+1)162

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gałązka Jan
Marciniak Martyna
STEP DANCE - Koluszki
Gałązka Jan
Marciniak Martyna
Gałązka JanMarciniak MartynaSTEP DANCE - Koluszki10 (+2)2101
2.Szmaj Jan
Gajewska Lena
ESENS - Wrocław
Szmaj Jan
Gajewska Lena
Szmaj JanGajewska LenaESENS - Wrocław4 (+2)241
3.Ziomek Karol
Świerc Marta
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Ziomek Karol
Świerc Marta
Ziomek KarolŚwierc MartaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki10 (+2)2101
4.Brixy Wiktor
Szczepańska Natalia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Brixy Wiktor
Szczepańska Natalia
Brixy WiktorSzczepańska NataliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki8 (+2)282
5.Chodacki Gustaw
Sznajder Iga
ANIMA DANZA - Głogów
Chodacki Gustaw
Sznajder Iga
Chodacki GustawSznajder IgaANIMA DANZA - Głogów11 (+2)2112
6.Kubuj Filip
Gurak Kornelia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Kubuj Filip
Gurak Kornelia
Kubuj FilipGurak KorneliaCIEŚLAK - Jelenia Góra10 (+2)2102
7.Płonka Franciszek
Lena Katkowska
4STEP - Siechnice
Płonka Franciszek
Lena Katkowska
Płonka FranciszekLena Katkowska4STEP - Siechnice F (+2)2F2
8.Heider Filip
Nowak Magdalena
ART OF DANCE - Krotoszyn
Heider Filip
Nowak Magdalena
Heider FilipNowak MagdalenaART OF DANCE - Krotoszyn2 (+1)123
9.Jabłoński Wiktor
Wilczak Zofia
MARGO - Leszno
Jabłoński Wiktor
Wilczak Zofia
Jabłoński WiktorWilczak ZofiaMARGO - Leszno1 (+1)113
10.Kobiałka Alan
Ogrodnik Ewa
4STEP - Siechnice
Kobiałka Alan
Ogrodnik Ewa
Kobiałka AlanOgrodnik Ewa4STEP - Siechnice8 (+1)183
11.Tanaś Jan
Góra Hanna
FANTAZJA - Skwierzyna
Tanaś Jan
Góra Hanna
Tanaś JanGóra HannaFANTAZJA - Skwierzyna1 (+1)113
12.Uretii Davyd
Bezzubenko Anna
SAKUN DANCE - Wrocław
Uretii Davyd
Bezzubenko Anna
Uretii DavydBezzubenko AnnaSAKUN DANCE - Wrocław7 (+1)173
13.Śliwa Gabriel
Frania Dominika
OLIMP - Wrocław
Śliwa Gabriel
Frania Dominika
Śliwa GabrielFrania DominikaOLIMP - Wrocław F (+1)1F3

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Blicharz Kamil
Potysz Alicja
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Blicharz Kamil
Potysz Alicja
Blicharz KamilPotysz AlicjaLORDANCE - Wodzisław Śl.2, 2 (+1)12, 21
2.Kosiński Antoni
Wolańska Aleksandra
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Kosiński Antoni
Wolańska Aleksandra
Kosiński AntoniWolańska AleksandraCIEŚLAK - Jelenia Góra1 (+1)112
3.Jankowski Jakub
Mania Zofia
INSPIRACJA - Wrocław
Jankowski Jakub
Mania Zofia
Jankowski JakubMania ZofiaINSPIRACJA - Wrocław E (+1)1E3
4.Homoncik Leon
Niezgoda Maja
FRASZKA - Kamienna Góra
Homoncik Leon
Niezgoda Maja
Homoncik LeonNiezgoda MajaFRASZKA - Kamienna Góra0 04
5.Kłobus Dawid
Chwirot Milena
FANTAZJA - Skwierzyna
Kłobus Dawid
Chwirot Milena
Kłobus DawidChwirot MilenaFANTAZJA - Skwierzyna1 15
6.Wójcik Hubert
Lubczyńska Nela
RM DANCE - KIEŁCZÓW
Wójcik Hubert
Lubczyńska Nela
Wójcik HubertLubczyńska NelaRM DANCE - KIEŁCZÓW0 06
7.Wawrzonkowski Alan
Bigielmajer Nela
RM DANCE - KIEŁCZÓW
Wawrzonkowski Alan
Bigielmajer Nela
Wawrzonkowski AlanBigielmajer NelaRM DANCE - KIEŁCZÓW0 07

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Berliński Filip
Waliczek Zuzanna
AKTAN - Wrocław
Berliński Filip
Waliczek Zuzanna
Berliński FilipWaliczek ZuzannaAKTAN - Wrocław6 (+2)261
2.Magnowski Marcel
Ryng Julia
AKTAN - Wrocław
Magnowski Marcel
Ryng Julia
Magnowski MarcelRyng JuliaAKTAN - Wrocław GG1
3.Policzkiewicz Paweł
Osadkowska Hanna
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Policzkiewicz Paweł
Osadkowska Hanna
Policzkiewicz PawełOsadkowska HannaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa GG1
4.Alyukov Daniel
Ivanova Polianna
IGLICA - Wrocław
Alyukov Daniel
Ivanova Polianna
Alyukov DanielIvanova PoliannaIGLICA - Wrocław1 (+1)112
5.Kownacki Borys
Woś Julia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Kownacki Borys
Woś Julia
Kownacki BorysWoś JuliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki Przeklasyfikowanie do G (+1)1Przeklasyfikowanie do G2
6.Kozłowski Oskar
Skiba Maja
ART OF DANCE - Krotoszyn
Kozłowski Oskar
Skiba Maja
Kozłowski OskarSkiba MajaART OF DANCE - Krotoszyn5, 5 (+1)15, 52

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Połcik Mikołaj
Butor Barbara
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Połcik Mikołaj
Butor Barbara
Połcik MikołajButor BarbaraKUBA DANCE STUDIO - Bielawa8 (+2)281
2.Żabiński Mateusz
Bromblik Maria
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Żabiński Mateusz
Bromblik Maria
Żabiński MateuszBromblik MariaCIEŚLAK - Jelenia Góra F (+2)2F1
3.Schroeder Julian
Kaczuba Nadia
JEDYNKA - Łódź
Schroeder Julian
Kaczuba Nadia
Schroeder JulianKaczuba NadiaJEDYNKA - Łódź9 (+2)292
4.Uramowski Marcel
Góźdź Gabrysia
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Uramowski Marcel
Góźdź Gabrysia
Uramowski MarcelGóźdź GabrysiaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE11 (+2)2112
5.Węgliński Filip
Przychocka Hanna
FRASZKA - Kamienna Góra
Węgliński Filip
Przychocka Hanna
Węgliński FilipPrzychocka HannaFRASZKA - Kamienna Góra11 (+2)2112
6.Głowacki Jakub
Jakubowska Natasza
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Głowacki Jakub
Jakubowska Natasza
Głowacki JakubJakubowska NataszaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa2 (+1)123
7.Lis Kacper
Korzyniewska Zuzanna
FANTAZJA - Skwierzyna
Lis Kacper
Korzyniewska Zuzanna
Lis KacperKorzyniewska ZuzannaFANTAZJA - Skwierzyna8, 8 (+1)18, 83
8.Misiak Karol
Misiak Marianna
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Misiak Karol
Misiak Marianna
Misiak KarolMisiak MariannaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra3 (+1)133
9.Palus Dawid
Konovalova Marharyta
IGLICA - Wrocław
Palus Dawid
Konovalova Marharyta
Palus DawidKonovalova MarharytaIGLICA - Wrocław4 (+1)143

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sieradzki Nikodem
Witkowska Franciszka
SENIOR DANCE STUDIO - Poznań
Sieradzki Nikodem
Witkowska Franciszka
Sieradzki NikodemWitkowska FranciszkaSENIOR DANCE STUDIO - Poznań1 (+1)111
2.Pietruch Franciszek
Masłyk Marta
IGLICA - Wrocław
Pietruch Franciszek
Masłyk Marta
Pietruch FranciszekMasłyk MartaIGLICA - Wrocław1 (+1)112
3.Nawojski Mateusz
Płotnicka Dorota
FANTAZJA - Skwierzyna
Nawojski Mateusz
Płotnicka Dorota
Nawojski MateuszPłotnicka DorotaFANTAZJA - Skwierzyna1 (+1)113
4.Janas Michał
Kupińska Hanna
FANTAZJA - Skwierzyna
Janas Michał
Kupińska Hanna
Janas MichałKupińska HannaFANTAZJA - Skwierzyna E (+1)1E4
5.Szukała Wojciech
Smaga Lena
Bolero - Bolesławiec
Szukała Wojciech
Smaga Lena
Szukała WojciechSmaga LenaBolero - Bolesławiec1 15
6.Grod Michał
Myszko-Coelho Maura
ESENS - Wrocław
Grod Michał
Myszko-Coelho Maura
Grod MichałMyszko-Coelho MauraESENS - Wrocław0 06
7.Lizoń Ernest
Homoncik Amelia
FRASZKA - Kamienna Góra
Lizoń Ernest
Homoncik Amelia
Lizoń ErnestHomoncik AmeliaFRASZKA - Kamienna Góra0 07
8.Zawada Przemysław
Olszowy Nikola
IGLICA - Wrocław
Zawada Przemysław
Olszowy Nikola
Zawada PrzemysławOlszowy NikolaIGLICA - Wrocław0 08

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mandziuk Antoni
Olejniczak Michalina
FANTAZJA - Skwierzyna
Mandziuk Antoni
Olejniczak Michalina
Mandziuk AntoniOlejniczak MichalinaFANTAZJA - Skwierzyna4 (+1)141
2.Żuk Franciszek
Wojtaszek Wiktoria
FANTAZJA - Skwierzyna
Żuk Franciszek
Wojtaszek Wiktoria
Żuk FranciszekWojtaszek WiktoriaFANTAZJA - Skwierzyna0 02
3.Apolinarski Maksymilian
Obiora Dagmara
MARGO - Leszno
Apolinarski Maksymilian
Obiora Dagmara
Apolinarski MaksymilianObiora DagmaraMARGO - Leszno0 03

 

BLOK 2, rejestracja do 10 30, start: 11 30

UWAGA
1. Turniej rozgrywany na dwóch parkietach.
2. Kategoria 14-15 F została przeniesiona na 1 blok
3. Zmiana godzin rozgrywania bloku 2 i 3
11:30 - 2 blok (rejestracja do godz.10:30).
14:30 - 3 blok (rejestracja godz.13:30).


Do 11 (Do 11) Open KOMB 8T Solo Dance 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sessou Sonia
AnaDens Łódź
Sessou SoniaSessou SoniaAnaDens Łódź0 01
2.Wątroba Zofia
AnaDens Łódź
Wątroba ZofiaWątroba ZofiaAnaDens Łódź0 02
3.Hlyniuk Sofia
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Hlyniuk SofiaHlyniuk SofiaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA0 03
4.Ushakova Kateryna
VITIV DANCE STUDIO - Jelenia Góra
Ushakova KaterynaUshakova KaterynaVITIV DANCE STUDIO - Jelenia Góra5 54
5.Chojan Martyna
LORENZO - Gaj Mały
Chojan MartynaChojan MartynaLORENZO - Gaj Mały1 15
6.Stolarczyk Lena
AnaDens Łódź
Stolarczyk LenaStolarczyk LenaAnaDens Łódź1 16

12-15 (12 - 15) Open ST Solo Dance 7

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lis Zuzanna
IGLICA - Wrocław
Lis ZuzannaLis ZuzannaIGLICA - Wrocław0 01
2.Kasprzak Wiktor
AnaDens Łódź
Kasprzak WiktorKasprzak WiktorAnaDens Łódź0 02
3.Sessou Sonia
AnaDens Łódź
Sessou SoniaSessou SoniaAnaDens Łódź0 03
4.Rudakova Mariia
SAKUN DANCE - Wrocław
Rudakova MariiaRudakova MariiaSAKUN DANCE - Wrocław0 04
5.Podborowska Anastazja
OPOLSKA AKADEMIA TAŃCA
Podborowska AnastazjaPodborowska AnastazjaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA0 05
6.Wójcik Hanna
AnaDens Łódź
Wójcik HannaWójcik HannaAnaDens Łódź0 06
7.Holub Mariia
VITIV DANCE STUDIO - Jelenia Góra
Holub MariiaHolub MariiaVITIV DANCE STUDIO - Jelenia Góra10 107

12-15 (12 - 15) Open LA Solo Dance 7

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sessou Sonia
AnaDens Łódź
Sessou SoniaSessou SoniaAnaDens Łódź0 01
2.Lis Zuzanna
IGLICA - Wrocław
Lis ZuzannaLis ZuzannaIGLICA - Wrocław0 02
3.Kasprzak Wiktor
AnaDens Łódź
Kasprzak WiktorKasprzak WiktorAnaDens Łódź0 03
4.Podborowska Anastazja
OPOLSKA AKADEMIA TAŃCA
Podborowska AnastazjaPodborowska AnastazjaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA0 04
5.Wójcik Hanna
AnaDens Łódź
Wójcik HannaWójcik HannaAnaDens Łódź0 05
6.Dereń Blanka
IGLICA - Wrocław
Dereń BlankaDereń BlankaIGLICA - Wrocław2 26
7.Rudakova Mariia
SAKUN DANCE - Wrocław
Rudakova MariiaRudakova MariiaSAKUN DANCE - Wrocław0 07

16+ (Powyżej 15) Open ST Solo Dance 0

16+ (Powyżej 15) Open LA Solo Dance 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kubacka Oliwia
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Kubacka OliwiaKubacka OliwiaCANTINERO - Tomaszów Maz.2 21
2.Lewandowska Weronika
OPOLSKA AKADEMIA TAŃCA
Lewandowska WeronikaLewandowska WeronikaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA1 12
3.Ryks Magdalena
DANCE IMPERIUM - Poznań
Ryks MagdalenaRyks MagdalenaDANCE IMPERIUM - Poznań2 23

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bąk Dagmara
Śliwicki Adrian
ART OF DANCE - Krotoszyn
Bąk Dagmara
Śliwicki Adrian
Bąk DagmaraŚliwicki AdrianART OF DANCE - Krotoszyn10, 3 (+2)210, 31
2.Prus Franciszek
Kornatowska Karina
FRASZKA - Kamienna Góra
Prus Franciszek
Kornatowska Karina
Prus FranciszekKornatowska KarinaFRASZKA - Kamienna Góra4 (+2)241
3.Duda Jakub
Kozłowska Anna
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Duda Jakub
Kozłowska Anna
Duda JakubKozłowska AnnaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa4 (+1)142
4.Janas Zofia
Kownacki Michał
FANTAZJA - Skwierzyna
Janas Zofia
Kownacki Michał
Janas ZofiaKownacki MichałFANTAZJA - Skwierzyna4, 5 (+1)14, 52

Do 9 (Do 9) G KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sambor Wojciech
Smoleń Zuzanna
4STEP - Siechnice
Sambor Wojciech
Smoleń Zuzanna
Sambor WojciechSmoleń Zuzanna4STEP - Siechnice6 (+2)261
2.Banach Krzysztof
Gerber Barbara
4STEP - Siechnice
Banach Krzysztof
Gerber Barbara
Banach KrzysztofGerber Barbara4STEP - Siechnice6 (+2)262
3.Juskowiak Kamil
Sikora Lena
ART OF DANCE - Krotoszyn
Juskowiak Kamil
Sikora Lena
Juskowiak KamilSikora LenaART OF DANCE - Krotoszyn3 (+2)232
4.Czok Cezary
Hucz Martyna
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Czok Cezary
Hucz Martyna
Czok CezaryHucz MartynaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki1, 1 (+1)11, 13
5.Landyszkowski Miłosz
Charciarek Jagoda
GRACJA - Zielona Góra
Landyszkowski Miłosz
Charciarek Jagoda
Landyszkowski MiłoszCharciarek JagodaGRACJA - Zielona Góra1 (+1)113

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wojciechowski Aleksy
Vasylenko Sofiia
IGLICA - Wrocław
Wojciechowski Aleksy
Vasylenko Sofiia
Wojciechowski AleksyVasylenko SofiiaIGLICA - Wrocław1 (+1)111
2.Siudyka Kacper
Łukaszewicz Emilia
AKCENT - Będzin
Siudyka Kacper
Łukaszewicz Emilia
Siudyka KacperŁukaszewicz EmiliaAKCENT - Będzin2 (+1)122
3.Kącik Kacper
Zgoda Natalia
EVOLUTION - Kraków
Kącik Kacper
Zgoda Natalia
Kącik KacperZgoda NataliaEVOLUTION - Kraków C (+1)1C3
4.Wójcik Samuel
Tarejło Aleksandra
ANIMA DANZA - Głogów
Wójcik Samuel
Tarejło Aleksandra
Wójcik SamuelTarejło AleksandraANIMA DANZA - Głogów0 04
5.Leszczak Antoni
Opiłowska Jowita
ANIMA DANZA - Głogów
Leszczak Antoni
Opiłowska Jowita
Leszczak AntoniOpiłowska JowitaANIMA DANZA - Głogów0 05
6.Siwek Szymon
Musialska Natasza
Bolero - Bolesławiec
Siwek Szymon
Musialska Natasza
Siwek SzymonMusialska NataszaBolero - Bolesławiec0 06

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wójcik Samuel
Tarejło Aleksandra
ANIMA DANZA - Głogów
Wójcik Samuel
Tarejło Aleksandra
Wójcik SamuelTarejło AleksandraANIMA DANZA - Głogów1 (+1)111
2.Kącik Kacper
Zgoda Natalia
EVOLUTION - Kraków
Kącik Kacper
Zgoda Natalia
Kącik KacperZgoda NataliaEVOLUTION - Kraków3 (+1)132
3.Leszczak Antoni
Opiłowska Jowita
ANIMA DANZA - Głogów
Leszczak Antoni
Opiłowska Jowita
Leszczak AntoniOpiłowska JowitaANIMA DANZA - Głogów1 (+1)113
4.Siudyka Kacper
Łukaszewicz Emilia
AKCENT - Będzin
Siudyka Kacper
Łukaszewicz Emilia
Siudyka KacperŁukaszewicz EmiliaAKCENT - Będzin1 14
5.Siwek Szymon
Musialska Natasza
Bolero - Bolesławiec
Siwek Szymon
Musialska Natasza
Siwek SzymonMusialska NataszaBolero - Bolesławiec0 05
6.Wojciechowski Aleksy
Vasylenko Sofiia
IGLICA - Wrocław
Wojciechowski Aleksy
Vasylenko Sofiia
Wojciechowski AleksyVasylenko SofiiaIGLICA - Wrocław-1 (-1)-1-1

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Droszczak Karol
Witczak Maja
PM - Lubin
Droszczak Karol
Witczak Maja
Droszczak KarolWitczak MajaPM - Lubin4 (+1)141
2.Karasiak Piotr
Lipińska Julia
ESKADRA - Pabianice
Karasiak Piotr
Lipińska Julia
Karasiak PiotrLipińska JuliaESKADRA - Pabianice2 (+1)122
3.Skrzyszewski Szymon
Nowara Lena
OPOLSKA AKADEMIA TAŃCA
Skrzyszewski Szymon
Nowara Lena
Skrzyszewski SzymonNowara LenaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA3 (+1)133
4.Klaska Miłosz
Kowalska Anna
CENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz
Klaska Miłosz
Kowalska Anna
Klaska MiłoszKowalska AnnaCENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz3 34
5.Kowalczyk Filip
Juskowiak Milena
ART OF DANCE - Krotoszyn
Kowalczyk Filip
Juskowiak Milena
Kowalczyk FilipJuskowiak MilenaART OF DANCE - Krotoszyn0 05
6.Żejmo Robert
Łuszczek Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Żejmo Robert
Łuszczek Zofia
Żejmo RobertŁuszczek ZofiaGRACJA - Zielona Góra4 46
7.Polański Gracjan
Pągowska Katarzyna
ALFA-ASTRA - Stargard
Polański Gracjan
Pągowska Katarzyna
Polański GracjanPągowska KatarzynaALFA-ASTRA - Stargard1 17

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Staśkowiak Szymon
Żyła Roksana
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Staśkowiak Szymon
Żyła Roksana
Staśkowiak SzymonŻyła RoksanaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA3 (+1)131
2.Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
JEDYNKA - Łódź
Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA - Łódź10 (+1)1102
3.Krzemiński Grzegorz
Kajzer Karolina
TEAM - Ornontowice
Krzemiński Grzegorz
Kajzer Karolina
Krzemiński GrzegorzKajzer KarolinaTEAM - Ornontowice2 (+1)123
4.Prażak Maksymilian
Zawiślak Aleksandra
MARGO - Leszno
Prażak Maksymilian
Zawiślak Aleksandra
Prażak MaksymilianZawiślak AleksandraMARGO - Leszno1 14
5.Pawelec Wiktor
Kosteczko Iga
RONDO - Rybnik
Pawelec Wiktor
Kosteczko Iga
Pawelec WiktorKosteczko IgaRONDO - Rybnik7 75
6.Metack Julian
Staśkiewicz Hanna
GRACJA - Zielona Góra
Metack Julian
Staśkiewicz Hanna
Metack JulianStaśkiewicz HannaGRACJA - Zielona Góra1 16

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sarbak Kacper
Świniarska Dominika
LORENZO - Gaj Mały
Sarbak Kacper
Świniarska Dominika
Sarbak KacperŚwiniarska DominikaLORENZO - Gaj Mały5 (+1)151
2.Pawelec Wiktor
Kosteczko Iga
RONDO - Rybnik
Pawelec Wiktor
Kosteczko Iga
Pawelec WiktorKosteczko IgaRONDO - Rybnik6 (+1)162
3.Dziereń Kamil
Kołodziej Marta
SUKCES - Jaworzno
Dziereń Kamil
Kołodziej Marta
Dziereń KamilKołodziej MartaSUKCES - Jaworzno4 (+1)143
4.Prażak Maksymilian
Zawiślak Aleksandra
MARGO - Leszno
Prażak Maksymilian
Zawiślak Aleksandra
Prażak MaksymilianZawiślak AleksandraMARGO - Leszno1 (+1)114
5.Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
JEDYNKA - Łódź
Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA - Łódź3 35
6.Pieszczek Filip
Jaworska Amelia
DANCE PROJECT- Wrocław
Pieszczek Filip
Jaworska Amelia
Pieszczek FilipJaworska AmeliaDANCE PROJECT- Wrocław3 36
7.Mikulski Kamil
Dębniak Anna
ROYAL DANCE - Szczecin
Mikulski Kamil
Dębniak Anna
Mikulski KamilDębniak AnnaROYAL DANCE - Szczecin1 17
8.Metack Julian
Staśkiewicz Hanna
GRACJA - Zielona Góra
Metack Julian
Staśkiewicz Hanna
Metack JulianStaśkiewicz HannaGRACJA - Zielona Góra1 18

16+ (Powyżej 15) A ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Papierok Krzysztof
Rachtan Marta
TEAM - Ornontowice
Papierok Krzysztof
Rachtan Marta
Papierok KrzysztofRachtan MartaTEAM - Ornontowice2 (+1)121
2.Chmiel Jakub
Adamska Ksenia
IGLICA - Wrocław
Chmiel Jakub
Adamska Ksenia
Chmiel JakubAdamska KseniaIGLICA - Wrocław3 (+1)132
3.Przygoda Jeremi
Kijak Martyna
FORUM - Zabrze
Przygoda Jeremi
Kijak Martyna
Przygoda JeremiKijak MartynaFORUM - Zabrze15 (+1)1153
4.Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
Szkoła Tańca Sparta - Opole
Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca Sparta - Opole6 (+1)164
5.Zychla Szymon
Krysta Agnieszka
IGLICA - Wrocław
Zychla Szymon
Krysta Agnieszka
Zychla SzymonKrysta AgnieszkaIGLICA - Wrocław1 15
6.Basak Mateusz
Jabłońska Julia
DANCE TEAM - Wrocław
Basak Mateusz
Jabłońska Julia
Basak MateuszJabłońska JuliaDANCE TEAM - Wrocław4 46
7.Markiewicz Jakub
Michewicz Julia
Szkoła Tańca Sparta - Opole
Markiewicz Jakub
Michewicz Julia
Markiewicz JakubMichewicz JuliaSzkoła Tańca Sparta - Opole0 07
8.Szpakowicz Robert
Łotyszonek Julita
GRACJA - Zielona Góra
Szpakowicz Robert
Łotyszonek Julita
Szpakowicz RobertŁotyszonek JulitaGRACJA - Zielona Góra3 38

16+ (Powyżej 15) A LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zarzycki Gabriel
Lipowska Olga
IGLICA - Wrocław
Zarzycki Gabriel
Lipowska Olga
Zarzycki GabrielLipowska OlgaIGLICA - Wrocław2 (+1)121
2.Kubicz Jakub
Baryliszyn Maria
IGLICA - Wrocław
Kubicz Jakub
Baryliszyn Maria
Kubicz JakubBaryliszyn MariaIGLICA - Wrocław2 (+1)122
3.Lizura Jakub
Kołosowska Julia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Lizura Jakub
Kołosowska Julia
Lizura JakubKołosowska JuliaMISTRAL - Tarnowskie Góry3 (+1)133
4.Maziak Szczepan
Januszewska Adrianna
IGLICA - Wrocław
Maziak Szczepan
Januszewska Adrianna
Maziak SzczepanJanuszewska AdriannaIGLICA - Wrocław7 (+1)174
5.Ilnicki Wojciech
Klisz Patrycja
4STEP - Siechnice
Ilnicki Wojciech
Klisz Patrycja
Ilnicki WojciechKlisz Patrycja4STEP - Siechnice3 35
6.Błaszczyk Łukasz
Sieraszewska Ewelina
IGLICA - Wrocław
Błaszczyk Łukasz
Sieraszewska Ewelina
Błaszczyk ŁukaszSieraszewska EwelinaIGLICA - Wrocław3 36
7.Oleksik Mateusz
Szemiel Kinga
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Oleksik Mateusz
Szemiel Kinga
Oleksik MateuszSzemiel KingaMISTRAL - Tarnowskie Góry3 37
8.Szpakowicz Robert
Łotyszonek Julita
GRACJA - Zielona Góra
Szpakowicz Robert
Łotyszonek Julita
Szpakowicz RobertŁotyszonek JulitaGRACJA - Zielona Góra3 38
9.Chmiel Jakub
Adamska Ksenia
IGLICA - Wrocław
Chmiel Jakub
Adamska Ksenia
Chmiel JakubAdamska KseniaIGLICA - Wrocław2 29

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dopierała Nikodem
Łanowiecka Lena
DANCECLUB - Szczecin
Dopierała Nikodem
Łanowiecka Lena
Dopierała NikodemŁanowiecka LenaDANCECLUB - Szczecin2 (+1)121
2.Kucza Makary
Skrzyp Marcelina
TEAM - Ornontowice
Kucza Makary
Skrzyp Marcelina
Kucza MakarySkrzyp MarcelinaTEAM - Ornontowice D (+1)1D2
3.Dmytrów Przemysław
Świdzińska Julia
AKTAN - Wrocław
Dmytrów Przemysław
Świdzińska Julia
Dmytrów PrzemysławŚwidzińska JuliaAKTAN - Wrocław1 (+1)113
4.Gondzia Mateusz
Dalecka Aleksandra
Viva Dance Łódź
Gondzia Mateusz
Dalecka Aleksandra
Gondzia MateuszDalecka AleksandraViva Dance Łódź3 (+1)134
5.Grydziuszko Damian
Orysiak Lena
ALFA-ASTRA - Stargard
Grydziuszko Damian
Orysiak Lena
Grydziuszko DamianOrysiak LenaALFA-ASTRA - Stargard3 35
6.Stępień Aleksander
Pawliszak Nikola
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Stępień Aleksander
Pawliszak Nikola
Stępień AleksanderPawliszak NikolaCIEŚLAK - Jelenia Góra0 06
7.Homoncik Karol
Węglińska Julia
FRASZKA - Kamienna Góra
Homoncik Karol
Węglińska Julia
Homoncik KarolWęglińska JuliaFRASZKA - Kamienna Góra0 07
8.Niciejewski Franciszek
Homoncik Marika
FRASZKA - Kamienna Góra
Niciejewski Franciszek
Homoncik Marika
Niciejewski FranciszekHomoncik MarikaFRASZKA - Kamienna Góra0 08
9.Janowiak Karol
Rejda Weronika
PM - Lubin
Janowiak Karol
Rejda Weronika
Janowiak KarolRejda WeronikaPM - Lubin0 09

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Klimaszewski Stanisław
Barabasz Monika
STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
Klimaszewski Stanisław
Barabasz Monika
Klimaszewski StanisławBarabasz MonikaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź E (+1)1E1
2.Tarnowski Kacper
Hoderna Joanna
SIERASZEWSKI DANCE STUDIO - Kalisz
Tarnowski Kacper
Hoderna Joanna
Tarnowski KacperHoderna JoannaSIERASZEWSKI DANCE STUDIO - Kalisz1 (+1)112
3.Kubik Filip
Kryściak Kamila
BST - Baranów
Kubik Filip
Kryściak Kamila
Kubik FilipKryściak KamilaBST - Baranów1 (+1)113
4.Rychel Szymon
Tomaszewska Justyna
IGLICA - Wrocław
Rychel Szymon
Tomaszewska Justyna
Rychel SzymonTomaszewska JustynaIGLICA - Wrocław1 (+1)114
5.Wiśniewski Jakub
Suchecka Aleksandra
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Wiśniewski Jakub
Suchecka Aleksandra
Wiśniewski JakubSuchecka AleksandraKUBA DANCE STUDIO - Bielawa2 25
6.Czepiński Konrad
Śniecińska Maja
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Czepiński Konrad
Śniecińska Maja
Czepiński KonradŚniecińska MajaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól0 06
7.Kret Jakub
Staniszewska Joanna
DANCELIGHT - Wrocław
Kret Jakub
Staniszewska Joanna
Kret JakubStaniszewska JoannaDANCELIGHT - Wrocław1 17
8.Śmiałek Franciszek
Gajownik Izabela
RS - WARSZAWA
Śmiałek Franciszek
Gajownik Izabela
Śmiałek FranciszekGajownik IzabelaRS - WARSZAWA3 38
9.Kozak Grzegorz
Wojtaszek Maja
FANTAZJA - Skwierzyna
Kozak Grzegorz
Wojtaszek Maja
Kozak GrzegorzWojtaszek MajaFANTAZJA - Skwierzyna0, 1 0, 19

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Włodarczyk Jarosław
Herbut Maja
AKTAN - Wrocław
Włodarczyk Jarosław
Herbut Maja
Włodarczyk JarosławHerbut MajaAKTAN - Wrocław E (+1)1E1
2.Klimaszewski Stanisław
Barabasz Monika
STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
Klimaszewski Stanisław
Barabasz Monika
Klimaszewski StanisławBarabasz MonikaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź E (+1)1E2
3.Kubik Filip
Kryściak Kamila
BST - Baranów
Kubik Filip
Kryściak Kamila
Kubik FilipKryściak KamilaBST - Baranów1 (+1)113
4.Malinowski Michał
Włodarczyk Aleksandra
INSPIRACJA - Wrocław
Malinowski Michał
Włodarczyk Aleksandra
Malinowski MichałWłodarczyk AleksandraINSPIRACJA - Wrocław3 (+1)134
5.Tarnowski Kacper
Hoderna Joanna
SIERASZEWSKI DANCE STUDIO - Kalisz
Tarnowski Kacper
Hoderna Joanna
Tarnowski KacperHoderna JoannaSIERASZEWSKI DANCE STUDIO - Kalisz4 (+1)145
6.Martusewicz Michał
Szmigulan Karolina
DANCELIGHT - Wrocław
Martusewicz Michał
Szmigulan Karolina
Martusewicz MichałSzmigulan KarolinaDANCELIGHT - Wrocław E (+1)1E6
7.Rychel Szymon
Tomaszewska Justyna
IGLICA - Wrocław
Rychel Szymon
Tomaszewska Justyna
Rychel SzymonTomaszewska JustynaIGLICA - Wrocław2 27
8.Czepiński Konrad
Śniecińska Maja
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Czepiński Konrad
Śniecińska Maja
Czepiński KonradŚniecińska MajaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól0 08
9.Wiśniewski Jakub
Suchecka Aleksandra
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Wiśniewski Jakub
Suchecka Aleksandra
Wiśniewski JakubSuchecka AleksandraKUBA DANCE STUDIO - Bielawa0 09
10.Kret Jakub
Staniszewska Joanna
DANCELIGHT - Wrocław
Kret Jakub
Staniszewska Joanna
Kret JakubStaniszewska JoannaDANCELIGHT - Wrocław0 010
11.Kozak Grzegorz
Wojtaszek Maja
FANTAZJA - Skwierzyna
Kozak Grzegorz
Wojtaszek Maja
Kozak GrzegorzWojtaszek MajaFANTAZJA - Skwierzyna1, 0 1, 011
12.Łojewski Szymon
Owczarek Anna
INES - Wrocław
Łojewski Szymon
Owczarek Anna
Łojewski SzymonOwczarek AnnaINES - Wrocław3 312

 

BLOK 3, rejestracja do 13 30, start: 14 30

UWAGA
1. Turniej rozgrywany na dwóch parkietach.
2. Kategoria 14-15 F została przeniesiona na 1 blok
3. Zmiana godzin rozgrywania bloku 2 i 3
11:30 - 2 blok (rejestracja do godz.10:30).
14:30 - 3 blok (rejestracja godz.13:30).


14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Staniak Hubert
Wojciechowska Joanna
DANCECLUB - Szczecin
Staniak Hubert
Wojciechowska Joanna
Staniak HubertWojciechowska JoannaDANCECLUB - Szczecin3 (+1)131
2.Gorwa Konrad
Sobasik Julia
MARGO - Leszno
Gorwa Konrad
Sobasik Julia
Gorwa KonradSobasik JuliaMARGO - Leszno6 (+1)162
3.Trześniowski Dawid
Klejnot Vivien
TEAM - Ornontowice
Trześniowski Dawid
Klejnot Vivien
Trześniowski DawidKlejnot VivienTEAM - Ornontowice4 43
4.Sławiński Hektor
Sega Laura
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Sławiński Hektor
Sega Laura
Sławiński HektorSega LauraMISTRAL - Tarnowskie Góry0 0

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Staniak Hubert
Wojciechowska Joanna
DANCECLUB - Szczecin
Staniak Hubert
Wojciechowska Joanna
Staniak HubertWojciechowska JoannaDANCECLUB - Szczecin1 (+1)111
2.Gorwa Konrad
Sobasik Julia
MARGO - Leszno
Gorwa Konrad
Sobasik Julia
Gorwa KonradSobasik JuliaMARGO - Leszno6 (+1)162
3.Vitiv Ihor
Skowron Hanna
VITIV DANCE STUDIO - Jelenia Góra
Vitiv Ihor
Skowron Hanna
Vitiv IhorSkowron HannaVITIV DANCE STUDIO - Jelenia Góra0 03
4.Sławiński Hektor
Sega Laura
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Sławiński Hektor
Sega Laura
Sławiński HektorSega LauraMISTRAL - Tarnowskie Góry2 2

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Malczyk Mateusz
Filipczyk Paulina
TEAM - Ornontowice
Malczyk Mateusz
Filipczyk Paulina
Malczyk MateuszFilipczyk PaulinaTEAM - Ornontowice9 (+1)191
2.Świniarski Marcel
Beze Nicola
LORENZO - Gaj Mały
Świniarski Marcel
Beze Nicola
Świniarski MarcelBeze NicolaLORENZO - Gaj Mały0 02
3.Banasiak Jakub
Jabłońska Dominika
4STEP - Siechnice
Banasiak Jakub
Jabłońska Dominika
Banasiak JakubJabłońska Dominika4STEP - Siechnice2 2

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Malczyk Mateusz
Filipczyk Paulina
TEAM - Ornontowice
Malczyk Mateusz
Filipczyk Paulina
Malczyk MateuszFilipczyk PaulinaTEAM - Ornontowice1 (+1)111
2.Świniarski Marcel
Beze Nicola
LORENZO - Gaj Mały
Świniarski Marcel
Beze Nicola
Świniarski MarcelBeze NicolaLORENZO - Gaj Mały0 02
3.Banasiak Jakub
Jabłońska Dominika
4STEP - Siechnice
Banasiak Jakub
Jabłońska Dominika
Banasiak JakubJabłońska Dominika4STEP - Siechnice2 2

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wilhelm Grzegorz
Turaj Patrycja
ISKRA - Praszka
Wilhelm Grzegorz
Turaj Patrycja
Wilhelm GrzegorzTuraj PatrycjaISKRA - Praszka5 (+1)151
2.Płaczek Karol
Koczan Zofia
4STEP - Siechnice
Płaczek Karol
Koczan Zofia
Płaczek KarolKoczan Zofia4STEP - Siechnice2 (+1)122
3.Włodarczyk Jarosław
Herbut Maja
AKTAN - Wrocław
Włodarczyk Jarosław
Herbut Maja
Włodarczyk JarosławHerbut MajaAKTAN - Wrocław3 (+1)133
4.Rymarz Piotr
Janczyk Antonina
RETRO - Kępno
Rymarz Piotr
Janczyk Antonina
Rymarz PiotrJanczyk AntoninaRETRO - Kępno4 (+1)144
5.Bartela Marcel
Glomb Wiktoria
RÓŻA - Olesno
Bartela Marcel
Glomb Wiktoria
Bartela MarcelGlomb WiktoriaRÓŻA - Olesno4 (+1)145
6.Bocian Eryk
Ławniczak Jessica
MARGO - Leszno
Bocian Eryk
Ławniczak Jessica
Bocian ErykŁawniczak JessicaMARGO - Leszno5 (+1)156
7.Rybski Filip
Koko Martyna
AMETYST - Lubań
Rybski Filip
Koko Martyna
Rybski FilipKoko MartynaAMETYST - Lubań0 07
8.Banaszek Kacper
Borowiecka Ewa
ETIUDA - Radomsko
Banaszek Kacper
Borowiecka Ewa
Banaszek KacperBorowiecka EwaETIUDA - Radomsko6 68
9.Radoła Mateusz
Jaszkiewicz Greta
MARGO - Leszno
Radoła Mateusz
Jaszkiewicz Greta
Radoła MateuszJaszkiewicz GretaMARGO - Leszno3 39
10.Chmielowiec Jakub
Wołczańska Zuzanna
IGLICA - Wrocław
Chmielowiec Jakub
Wołczańska Zuzanna
Chmielowiec JakubWołczańska ZuzannaIGLICA - Wrocław6 610
11.Jędrzejewski Jan
Grzesik Klaudia
PROJEKT NM - Słubice
Jędrzejewski Jan
Grzesik Klaudia
Jędrzejewski JanGrzesik KlaudiaPROJEKT NM - Słubice4 411
12.Martusewicz Michał
Szmigulan Karolina
DANCELIGHT - Wrocław
Martusewicz Michał
Szmigulan Karolina
Martusewicz MichałSzmigulan KarolinaDANCELIGHT - Wrocław0 012
13.Pura Filip
Nowak Kinga
FANTAZJA - Skwierzyna
Pura Filip
Nowak Kinga
Pura FilipNowak KingaFANTAZJA - Skwierzyna0 013

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szczepaniak Paweł
Gierlotka Hanna
RONDO - Rybnik
Szczepaniak Paweł
Gierlotka Hanna
Szczepaniak PawełGierlotka HannaRONDO - Rybnik3 (+1)131
2.Rączkowski Miłosz
Jontza Anna
ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie
Rączkowski Miłosz
Jontza Anna
Rączkowski MiłoszJontza AnnaST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie6 (+1)162
3.Kubies Jan
Brzozowska Nadia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kubies Jan
Brzozowska Nadia
Kubies JanBrzozowska NadiaMARENGO - Dąbrowa Górnicza D (+1)1D3
4.Hawryluk Marcin
Żywiołowska Zuzanna
STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
Hawryluk Marcin
Żywiołowska Zuzanna
Hawryluk MarcinŻywiołowska ZuzannaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź3 (+1)134
5.Jędrzejewski Jan
Grzesik Klaudia
PROJEKT NM - Słubice
Jędrzejewski Jan
Grzesik Klaudia
Jędrzejewski JanGrzesik KlaudiaPROJEKT NM - Słubice6 (+1)165
6.Lasocki Sebastian
Pisarczyk Natalia
RONDO - Rybnik
Lasocki Sebastian
Pisarczyk Natalia
Lasocki SebastianPisarczyk NataliaRONDO - Rybnik6 (+1)166
7.Hurko Marcel
Broniszewska Hanna
ETIUDA - Radomsko
Hurko Marcel
Broniszewska Hanna
Hurko MarcelBroniszewska HannaETIUDA - Radomsko1 (+1)117
8.Rybski Filip
Koko Martyna
AMETYST - Lubań
Rybski Filip
Koko Martyna
Rybski FilipKoko MartynaAMETYST - Lubań1 (+1)117
9.Radoła Mateusz
Jaszkiewicz Greta
MARGO - Leszno
Radoła Mateusz
Jaszkiewicz Greta
Radoła MateuszJaszkiewicz GretaMARGO - Leszno0 09
10.Czepiński Konrad
Śniecińska Maja
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Czepiński Konrad
Śniecińska Maja
Czepiński KonradŚniecińska MajaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól0 010
11.Śmiałek Franciszek
Gajownik Izabela
RS - WARSZAWA
Śmiałek Franciszek
Gajownik Izabela
Śmiałek FranciszekGajownik IzabelaRS - WARSZAWA0 010
12.Rymarz Piotr
Janczyk Antonina
RETRO - Kępno
Rymarz Piotr
Janczyk Antonina
Rymarz PiotrJanczyk AntoninaRETRO - Kępno0 012
13.Bocian Eryk
Ławniczak Jessica
MARGO - Leszno
Bocian Eryk
Ławniczak Jessica
Bocian ErykŁawniczak JessicaMARGO - Leszno0 013
14.Pura Filip
Nowak Kinga
FANTAZJA - Skwierzyna
Pura Filip
Nowak Kinga
Pura FilipNowak KingaFANTAZJA - Skwierzyna0 014

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Michalski Piotr
Siworska Zofia
4STEP - Siechnice
Michalski Piotr
Siworska Zofia
Michalski PiotrSiworska Zofia4STEP - Siechnice6 (+1)161
2.Pazdur Dawid
Janosz Dagmara
SUKCES - Jaworzno
Pazdur Dawid
Janosz Dagmara
Pazdur DawidJanosz DagmaraSUKCES - Jaworzno C (+1)1C2
3.Jura Jakub
Wesołowska Lidia
GRACJA - Zielona Góra
Jura Jakub
Wesołowska Lidia
Jura JakubWesołowska LidiaGRACJA - Zielona Góra7 (+1)173
4.Kubaczyk Jakub
Sierżant Natalia
LATINA - Wolsztyn
Kubaczyk Jakub
Sierżant Natalia
Kubaczyk JakubSierżant NataliaLATINA - Wolsztyn3 (+1)134
5.Stępień Jakub
Kopcik Julia
ETIUDA - Radomsko
Stępień Jakub
Kopcik Julia
Stępień JakubKopcik JuliaETIUDA - Radomsko2 (+1)125
6.Ogrodnik Marek
Kudełko Katarzyna
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Ogrodnik Marek
Kudełko Katarzyna
Ogrodnik MarekKudełko KatarzynaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA5 (+1)156
7.Janik Dariusz
Chrzanowska Kinga
DANCE TEAM - Wrocław
Janik Dariusz
Chrzanowska Kinga
Janik DariuszChrzanowska KingaDANCE TEAM - Wrocław0 07
8.Kościelniak Wojciech
Garus Anna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Kościelniak Wojciech
Garus Anna
Kościelniak WojciechGarus AnnaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec6 68
9.Siwek Jerzy
Siwek Zofia
AKTAN - Wrocław
Siwek Jerzy
Siwek Zofia
Siwek JerzySiwek ZofiaAKTAN - Wrocław0 09
10.Zamojski Oliwier
Szczepaniak Klaudia
AMETYST - Lubań
Zamojski Oliwier
Szczepaniak Klaudia
Zamojski OliwierSzczepaniak KlaudiaAMETYST - Lubań3 310
11.Duszewski Michał
Apolinarska Anna
MARGO - Leszno
Duszewski Michał
Apolinarska Anna
Duszewski MichałApolinarska AnnaMARGO - Leszno6 611
12.Orczykowski Norbert
Matusiak Nikola
ATUT - Kalisz
Orczykowski Norbert
Matusiak Nikola
Orczykowski NorbertMatusiak NikolaATUT - Kalisz2 212
13.Biały Mikołaj
Konarska Katarzyna
FRED ASTAIRE - Poznań
Biały Mikołaj
Konarska Katarzyna
Biały MikołajKonarska KatarzynaFRED ASTAIRE - Poznań5 513

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Maliszczak Łukasz
Wolanin Martyna
SUKCES - Jaworzno
Maliszczak Łukasz
Wolanin Martyna
Maliszczak ŁukaszWolanin MartynaSUKCES - Jaworzno C (+1)1C1
2.Rabenda Michał
Kot Adrianna
Perfect Show Łódź
Rabenda Michał
Kot Adrianna
Rabenda MichałKot AdriannaPerfect Show Łódź3 (+1)132
3.Ogrodnik Marek
Kudełko Katarzyna
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Ogrodnik Marek
Kudełko Katarzyna
Ogrodnik MarekKudełko KatarzynaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA3 (+1)133
4.Graczyk Jerzy
Plezia Karina
GRACJA - Zielona Góra
Graczyk Jerzy
Plezia Karina
Graczyk JerzyPlezia KarinaGRACJA - Zielona Góra7 (+1)174
5.Michalski Piotr
Siworska Zofia
4STEP - Siechnice
Michalski Piotr
Siworska Zofia
Michalski PiotrSiworska Zofia4STEP - Siechnice6 (+1)165
6.Wrona Patryk
Wrona Justyna
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Wrona Patryk
Wrona Justyna
Wrona PatrykWrona JustynaMARENGO - Dąbrowa Górnicza C (+1)1C6
7.Janik Dariusz
Chrzanowska Kinga
DANCE TEAM - Wrocław
Janik Dariusz
Chrzanowska Kinga
Janik DariuszChrzanowska KingaDANCE TEAM - Wrocław1 (+1)117
8.Siwek Jerzy
Siwek Zofia
AKTAN - Wrocław
Siwek Jerzy
Siwek Zofia
Siwek JerzySiwek ZofiaAKTAN - Wrocław0 08
9.Kubaczyk Jakub
Sierżant Natalia
LATINA - Wolsztyn
Kubaczyk Jakub
Sierżant Natalia
Kubaczyk JakubSierżant NataliaLATINA - Wolsztyn0 09
10.Bartela Marcel
Glomb Wiktoria
RÓŻA - Olesno
Bartela Marcel
Glomb Wiktoria
Bartela MarcelGlomb WiktoriaRÓŻA - Olesno1 110
11.Kołodziej Maciej
Janiszewska Joanna
ETIUDA - Radomsko
Kołodziej Maciej
Janiszewska Joanna
Kołodziej MaciejJaniszewska JoannaETIUDA - Radomsko0 011
12.Duszewski Michał
Apolinarska Anna
MARGO - Leszno
Duszewski Michał
Apolinarska Anna
Duszewski MichałApolinarska AnnaMARGO - Leszno7 712
13.Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
ESKADRA - Pabianice
Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA - Pabianice1 113
14.Zamojski Oliwier
Szczepaniak Klaudia
AMETYST - Lubań
Zamojski Oliwier
Szczepaniak Klaudia
Zamojski OliwierSzczepaniak KlaudiaAMETYST - Lubań0 014

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kotek Bartosz
Wężowicz Wiktoria
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Kotek Bartosz
Wężowicz Wiktoria
Kotek BartoszWężowicz WiktoriaKUŹNIA TAŃCA - Kraków4 (+1)141
2.Holianskyi Andrii
Janus Maria
ETIUDA - Radomsko
Holianskyi Andrii
Janus Maria
Holianskyi AndriiJanus MariaETIUDA - Radomsko2 (+1)122
3.Kühn Tomasz
Oprzędkiewicz Elżbieta
TEAM - Ornontowice
Kühn Tomasz
Oprzędkiewicz Elżbieta
Kühn TomaszOprzędkiewicz ElżbietaTEAM - Ornontowice9 (+1)193
4.Pieszczek Filip
Jaworska Amelia
DANCE PROJECT- Wrocław
Pieszczek Filip
Jaworska Amelia
Pieszczek FilipJaworska AmeliaDANCE PROJECT- Wrocław1 (+1)114
5.Strąkowski Szymon
Karolczyk Weronika
ETIUDA - Radomsko
Strąkowski Szymon
Karolczyk Weronika
Strąkowski SzymonKarolczyk WeronikaETIUDA - Radomsko4 (+1)145
6.Isidoris Eric
Isidoris Melissa
MARGO - Leszno
Isidoris Eric
Isidoris Melissa
Isidoris EricIsidoris MelissaMARGO - Leszno4 (+1)146
7.Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
ESKADRA - Pabianice
Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA - Pabianice2 27
8.Hasiów Szymon
Baran Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Hasiów Szymon
Baran Alicja
Hasiów SzymonBaran AlicjaGRACJA - Zielona Góra0 08
9.Graczyk Jerzy
Plezia Karina
GRACJA - Zielona Góra
Graczyk Jerzy
Plezia Karina
Graczyk JerzyPlezia KarinaGRACJA - Zielona Góra0 09
10.Kuliński Karol
Majchrowicz Ewa
GRACJA - Zielona Góra
Kuliński Karol
Majchrowicz Ewa
Kuliński KarolMajchrowicz EwaGRACJA - Zielona Góra1 110
11.Górny Bartosz
Drożdżyńska Weronika
DREAM - Poznań
Górny Bartosz
Drożdżyńska Weronika
Górny BartoszDrożdżyńska WeronikaDREAM - Poznań0 011
12.Hofbauer Mikołaj
Biegała Julia
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Hofbauer Mikołaj
Biegała Julia
Hofbauer MikołajBiegała JuliaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA0 012

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 17

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Klimek Filip
Szkutnik Zofia
TEAM - Ornontowice
Klimek Filip
Szkutnik Zofia
Klimek FilipSzkutnik ZofiaTEAM - Ornontowice B (+1)1B1
2.Pieszczek Filip
Jaworska Amelia
DANCE PROJECT- Wrocław
Pieszczek Filip
Jaworska Amelia
Pieszczek FilipJaworska AmeliaDANCE PROJECT- Wrocław4 (+1)142
3.Jura Jakub
Wesołowska Lidia
GRACJA - Zielona Góra
Jura Jakub
Wesołowska Lidia
Jura JakubWesołowska LidiaGRACJA - Zielona Góra5 (+1)153
4.Skowronek Krzysztof
Ogonowska Weronika
RONDO - Rybnik
Skowronek Krzysztof
Ogonowska Weronika
Skowronek KrzysztofOgonowska WeronikaRONDO - Rybnik7 (+1)174
5.Strąkowski Szymon
Karolczyk Weronika
ETIUDA - Radomsko
Strąkowski Szymon
Karolczyk Weronika
Strąkowski SzymonKarolczyk WeronikaETIUDA - Radomsko6 (+1)165
6.Lemke Krystian
Mużelak Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
Lemke Krystian
Mużelak Julia
Lemke KrystianMużelak JuliaFANTAZJA - Skwierzyna2 (+1)126
7.Czarnocki Tomasz
Wierciszewska Kornelia
POLISH CLUB - Warszawa
Czarnocki Tomasz
Wierciszewska Kornelia
Czarnocki TomaszWierciszewska KorneliaPOLISH CLUB - Warszawa1 (+1)117
8.Krasiński Szymon
Bartczak Julia
STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
Krasiński Szymon
Bartczak Julia
Krasiński SzymonBartczak JuliaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź4 (+1)148
9.Bajorek Paweł
Pietruch Weronika
IGLICA - Wrocław
Bajorek Paweł
Pietruch Weronika
Bajorek PawełPietruch WeronikaIGLICA - Wrocław0 09
10.Hasiów Szymon
Baran Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Hasiów Szymon
Baran Alicja
Hasiów SzymonBaran AlicjaGRACJA - Zielona Góra0 010
11.Kuliński Karol
Majchrowicz Ewa
GRACJA - Zielona Góra
Kuliński Karol
Majchrowicz Ewa
Kuliński KarolMajchrowicz EwaGRACJA - Zielona Góra1 111
12.Biały Mikołaj
Konarska Katarzyna
FRED ASTAIRE - Poznań
Biały Mikołaj
Konarska Katarzyna
Biały MikołajKonarska KatarzynaFRED ASTAIRE - Poznań1 112
13.Isidoris Eric
Isidoris Melissa
MARGO - Leszno
Isidoris Eric
Isidoris Melissa
Isidoris EricIsidoris MelissaMARGO - Leszno2 213
14.Górny Bartosz
Drożdżyńska Weronika
DREAM - Poznań
Górny Bartosz
Drożdżyńska Weronika
Górny BartoszDrożdżyńska WeronikaDREAM - Poznań3 314
15.Krzemiński Michał
Głąb Anna
STEP DANCE - Koluszki
Krzemiński Michał
Głąb Anna
Krzemiński MichałGłąb AnnaSTEP DANCE - Koluszki1 115
16.Kotek Bartosz
Wężowicz Wiktoria
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Kotek Bartosz
Wężowicz Wiktoria
Kotek BartoszWężowicz WiktoriaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 016
17.Walczak Kacper
Cembrowicz Julia
LORENZO - Gaj Mały
Walczak Kacper
Cembrowicz Julia
Walczak KacperCembrowicz JuliaLORENZO - Gaj Mały2 217

10-11 (Juvenile 2) Open KOMB 8T 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Konchits Renat
Velgus Vladyslava
MAXIMUM
(Ukraina)
Konchits Renat
Velgus Vladyslava
Konchits RenatVelgus VladyslavaMAXIMUM
(Ukraina)
1
2.Zawiślak Jakub
Budzińska Urszula
MARGO - Leszno
Zawiślak Jakub
Budzińska Urszula
Zawiślak JakubBudzińska UrszulaMARGO - Leszno2
3.Obiora Damian
Mocek Maja
MARGO - Leszno
Obiora Damian
Mocek Maja
Obiora DamianMocek MajaMARGO - Leszno3
4.Homoncik Leon
Niezgoda Maja
FRASZKA - Kamienna Góra
Homoncik Leon
Niezgoda Maja
Homoncik LeonNiezgoda MajaFRASZKA - Kamienna Góra4
5.Papikian Mark
Papikian Nikol
K.I.T. DANCETEAM
(Ukraina)
Papikian Mark
Papikian Nikol
Papikian MarkPapikian NikolK.I.T. DANCETEAM
(Ukraina)

16-20 (Młodzież starsza) Open ST 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Cutasevskii Andrey
Vasina Anna
MAXIMUM
(Ukraina)
Cutasevskii Andrey
Vasina Anna
Cutasevskii AndreyVasina AnnaMAXIMUM
(Ukraina)
1
2.Krupa Mateusz
Jaworek Maria
PM - Lubin
Krupa Mateusz
Jaworek Maria
Krupa MateuszJaworek MariaPM - Lubin2
3.Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK - Rzeszów3
4.Masenzhuk Timur
Sivkovych Melaniia
MAXIMUM
(Ukraina)
Masenzhuk Timur
Sivkovych Melaniia
Masenzhuk TimurSivkovych MelaniiaMAXIMUM
(Ukraina)
4
5.Alwasiak Karol
Olejnik Sara
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Alwasiak Karol
Olejnik Sara
Alwasiak KarolOlejnik SaraST DOBROWOLSCY - Częstochowa5
6.Dębski Dawid
Chlamtacz Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Dębski Dawid
Chlamtacz Zofia
Dębski DawidChlamtacz ZofiaGRACJA - Zielona Góra6
7.Papierok Krzysztof
Rachtan Marta
TEAM - Ornontowice
Papierok Krzysztof
Rachtan Marta
Papierok KrzysztofRachtan MartaTEAM - Ornontowice7
8.thoresen lauritz blichfeldt
ostrowska pola weronika
LSK
(Norwegia)
thoresen lauritz blichfeldt
ostrowska pola weronika
thoresen lauritz blichfeldtostrowska pola weronikaLSK
(Norwegia)
7
9.Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
Szkoła Tańca Sparta - Opole
Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca Sparta - Opole9
10.Chen Riccardo
Soroka Darya
MAXIMUM
(Ukraina)
Chen Riccardo
Soroka Darya
Chen RiccardoSoroka DaryaMAXIMUM
(Ukraina)

16-20 (Młodzież starsza) Open LA 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Raczek Hubert
Wierciszewska Laura
POLISH CLUB - Warszawa
Raczek Hubert
Wierciszewska Laura
Raczek HubertWierciszewska LauraPOLISH CLUB - Warszawa1
2.Rencławowicz Szymon
Żarłok Kinga
POLISH CLUB - Warszawa
Rencławowicz Szymon
Żarłok Kinga
Rencławowicz SzymonŻarłok KingaPOLISH CLUB - Warszawa2
3.Krupa Mateusz
Jaworek Maria
PM - Lubin
Krupa Mateusz
Jaworek Maria
Krupa MateuszJaworek MariaPM - Lubin

16+ (Powyżej 15) Open ST Rising Stars 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mrozek Daniel
Matuszewska Oliwia
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Mrozek Daniel
Matuszewska Oliwia
Mrozek DanielMatuszewska OliwiaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA2 21
2.Wręczycki Przemysław
Nicpoń Marcelina
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Wręczycki Przemysław
Nicpoń Marcelina
Wręczycki PrzemysławNicpoń MarcelinaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 02
3.Foksiński Adrian
Kastelik Karolina
DANCE TEAM - Wrocław
Foksiński Adrian
Kastelik Karolina
Foksiński AdrianKastelik KarolinaDANCE TEAM - Wrocław0 03
4.Bury Jakub
Kamińska Paula
GASIEK - Rzeszów
Bury Jakub
Kamińska Paula
Bury JakubKamińska PaulaGASIEK - Rzeszów0 04
5.thoresen lauritz blichfeldt
ostrowska pola weronika
LSK
(Norwegia)
thoresen lauritz blichfeldt
ostrowska pola weronika
thoresen lauritz blichfeldtostrowska pola weronikaLSK
(Norwegia)
5
6.Basak Mateusz
Jabłońska Julia
DANCE TEAM - Wrocław
Basak Mateusz
Jabłońska Julia
Basak MateuszJabłońska JuliaDANCE TEAM - Wrocław4 46
7.Krzemiński Grzegorz
Kajzer Karolina
TEAM - Ornontowice
Krzemiński Grzegorz
Kajzer Karolina
Krzemiński GrzegorzKajzer KarolinaTEAM - Ornontowice2 27

16+ (Powyżej 15) Open LA Rising Stars 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Raczek Hubert
Wierciszewska Laura
POLISH CLUB - Warszawa
Raczek Hubert
Wierciszewska Laura
Raczek HubertWierciszewska LauraPOLISH CLUB - Warszawa0 01
2.Gułaj Sebastian
Francois - Molenda Estelle
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Gułaj Sebastian
Francois - Molenda Estelle
Gułaj SebastianFrancois - Molenda EstelleCANTINERO - Tomaszów Maz.2 22
3.Trochymiuk Sebastian
Lemke Julita
IGLICA - Wrocław
Trochymiuk Sebastian
Lemke Julita
Trochymiuk SebastianLemke JulitaIGLICA - Wrocław0 03
4.Pawłowski Kacper
Kreczman Amelia
POLISH CLUB - Warszawa
Pawłowski Kacper
Kreczman Amelia
Pawłowski KacperKreczman AmeliaPOLISH CLUB - Warszawa0 04
5.Rencławowicz Szymon
Żarłok Kinga
POLISH CLUB - Warszawa
Rencławowicz Szymon
Żarłok Kinga
Rencławowicz SzymonŻarłok KingaPOLISH CLUB - Warszawa0 05
6.Olczyk Mariusz
Łysik Agnieszka
POLISH CLUB - Warszawa
Olczyk Mariusz
Łysik Agnieszka
Olczyk MariuszŁysik AgnieszkaPOLISH CLUB - Warszawa0 06
7.Nazaruk Michał
Sepioło Adrianna
M-TEAM - Kraków
Nazaruk Michał
Sepioło Adrianna
Nazaruk MichałSepioło AdriannaM-TEAM - Kraków15 157
8.Polański Bartosz
Sojska Karolina
IGLICA - Wrocław
Polański Bartosz
Sojska Karolina
Polański BartoszSojska KarolinaIGLICA - Wrocław0 08
9.Foksiński Adrian
Kastelik Karolina
DANCE TEAM - Wrocław
Foksiński Adrian
Kastelik Karolina
Foksiński AdrianKastelik KarolinaDANCE TEAM - Wrocław0 09
10.Nawrat Artur
Nawrat Monika
MASTER DANCE - Gliwice
Nawrat Artur
Nawrat Monika
Nawrat ArturNawrat MonikaMASTER DANCE - Gliwice4 410
11.Zarzycki Gabriel
Lipowska Olga
IGLICA - Wrocław
Zarzycki Gabriel
Lipowska Olga
Zarzycki GabrielLipowska OlgaIGLICA - Wrocław2 211
12.Mikulski Kamil
Dębniak Anna
ROYAL DANCE - Szczecin
Mikulski Kamil
Dębniak Anna
Mikulski KamilDębniak AnnaROYAL DANCE - Szczecin1 112
13.Błaszczyk Łukasz
Sieraszewska Ewelina
IGLICA - Wrocław
Błaszczyk Łukasz
Sieraszewska Ewelina
Błaszczyk ŁukaszSieraszewska EwelinaIGLICA - Wrocław3 313

 

BLOK 4, rejestracja do 17 00, start: 18 00

12-13 (Junior 1) Open ST 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Popov Timur Karev
Zemlyana Veronika
MAXIMUM
(Ukraina)
Popov Timur Karev
Zemlyana Veronika
Popov Timur KarevZemlyana VeronikaMAXIMUM
(Ukraina)
1
2.Gheorghica Ruslan
Bespalco Anna
Step Up
(Mołdawia)
Gheorghica Ruslan
Bespalco Anna
Gheorghica RuslanBespalco AnnaStep Up
(Mołdawia)
2
3.Welsant Ernest
Zawiślak Adrianna
MARGO - Leszno
Welsant Ernest
Zawiślak Adrianna
Welsant ErnestZawiślak AdriannaMARGO - Leszno3
4.Olkowski Jan
Deręgowska Lena
4STEP - Siechnice
Olkowski Jan
Deręgowska Lena
Olkowski JanDeręgowska Lena4STEP - Siechnice4
5.Dopierała Nikodem
Łanowiecka Lena
DANCECLUB - Szczecin
Dopierała Nikodem
Łanowiecka Lena
Dopierała NikodemŁanowiecka LenaDANCECLUB - Szczecin5
6.Wójcik Samuel
Tarejło Aleksandra
ANIMA DANZA - Głogów
Wójcik Samuel
Tarejło Aleksandra
Wójcik SamuelTarejło AleksandraANIMA DANZA - Głogów6
7.Leszczak Antoni
Opiłowska Jowita
ANIMA DANZA - Głogów
Leszczak Antoni
Opiłowska Jowita
Leszczak AntoniOpiłowska JowitaANIMA DANZA - Głogów7

12-13 (Junior 1) Open LA 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.KHVOSTOV GEORGII
KHMELNYTSKA SOFIIA
Inter-Dance
(Ukraina)
KHVOSTOV GEORGII
KHMELNYTSKA SOFIIA
KHVOSTOV GEORGIIKHMELNYTSKA SOFIIAInter-Dance
(Ukraina)
1
2.Welsant Ernest
Zawiślak Adrianna
MARGO - Leszno
Welsant Ernest
Zawiślak Adrianna
Welsant ErnestZawiślak AdriannaMARGO - Leszno2
3.Dopierała Nikodem
Łanowiecka Lena
DANCECLUB - Szczecin
Dopierała Nikodem
Łanowiecka Lena
Dopierała NikodemŁanowiecka LenaDANCECLUB - Szczecin3
4.Wójcik Samuel
Tarejło Aleksandra
ANIMA DANZA - Głogów
Wójcik Samuel
Tarejło Aleksandra
Wójcik SamuelTarejło AleksandraANIMA DANZA - Głogów4
5.Olkowski Jan
Deręgowska Lena
4STEP - Siechnice
Olkowski Jan
Deręgowska Lena
Olkowski JanDeręgowska Lena4STEP - Siechnice5
6.Leszczak Antoni
Opiłowska Jowita
ANIMA DANZA - Głogów
Leszczak Antoni
Opiłowska Jowita
Leszczak AntoniOpiłowska JowitaANIMA DANZA - Głogów6
7.Gheorghica Ruslan
Bespalco Anna
Step Up
(Mołdawia)
Gheorghica Ruslan
Bespalco Anna
Gheorghica RuslanBespalco AnnaStep Up
(Mołdawia)
7

14-15 (Junior 2) Open ST 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Bilous Bogdan
Olianishena Yuliia
MAXIMUM
(Ukraina)
Bilous Bogdan
Olianishena Yuliia
Bilous BogdanOlianishena YuliiaMAXIMUM
(Ukraina)
1
2.Szor Hubert
Wierciszewska Aurelia
POLISH CLUB - Warszawa
Szor Hubert
Wierciszewska Aurelia
Szor HubertWierciszewska AureliaPOLISH CLUB - Warszawa2
3.Zemlianyi Kiril
Navolokina Daria
MAXIMUM
(Ukraina)
Zemlianyi Kiril
Navolokina Daria
Zemlianyi KirilNavolokina DariaMAXIMUM
(Ukraina)
3
4.Kisielewski Jakub
Dopierała Wiktoria
DANCECLUB - Szczecin
Kisielewski Jakub
Dopierała Wiktoria
Kisielewski JakubDopierała WiktoriaDANCECLUB - Szczecin4
5.Grishenko Artem
Pasechnik Irina
ASTRA -Kijów
(Ukraina)
Grishenko Artem
Pasechnik Irina
Grishenko ArtemPasechnik IrinaASTRA -Kijów
(Ukraina)
5
6.Karev-Popov Timur
Zemlyana Veronika
MAXIMUM
(Ukraina)
Karev-Popov Timur
Zemlyana Veronika
Karev-Popov TimurZemlyana VeronikaMAXIMUM
(Ukraina)
6
7.Gheorghica Ruslan
Bespalco Anna
Step Up
(Mołdawia)
Gheorghica Ruslan
Bespalco Anna
Gheorghica RuslanBespalco AnnaStep Up
(Mołdawia)
7
8.Banasiak Jakub
Jabłońska Dominika
4STEP - Siechnice
Banasiak Jakub
Jabłońska Dominika
Banasiak JakubJabłońska Dominika4STEP - Siechnice
9.Afonin Danylo
Alba Sofiia
MAXIMUM
(Ukraina)
Afonin Danylo
Alba Sofiia
Afonin DanyloAlba SofiiaMAXIMUM
(Ukraina)

14-15 (Junior 2) Open LA 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Kovalov Savelii
Shparhaliuk Valeria
Inter-dance
(Ukraina)
Kovalov Savelii
Shparhaliuk Valeria
Kovalov SaveliiShparhaliuk ValeriaInter-dance
(Ukraina)
1
2.Szor Hubert
Wierciszewska Aurelia
POLISH CLUB - Warszawa
Szor Hubert
Wierciszewska Aurelia
Szor HubertWierciszewska AureliaPOLISH CLUB - Warszawa2
3.Ivaneiko Maksym
Fibic Emilia
RONDO - Rybnik
Ivaneiko Maksym
Fibic Emilia
Ivaneiko MaksymFibic EmiliaRONDO - Rybnik3
4.Kosecki Nataniel
Gajek Weronika
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Kosecki Nataniel
Gajek Weronika
Kosecki NatanielGajek WeronikaCANTINERO - Tomaszów Maz.4
5.Kisielewski Jakub
Dopierała Wiktoria
DANCECLUB - Szczecin
Kisielewski Jakub
Dopierała Wiktoria
Kisielewski JakubDopierała WiktoriaDANCECLUB - Szczecin5
6.Gheorghica Ruslan
Bespalco Anna
Step Up
(Mołdawia)
Gheorghica Ruslan
Bespalco Anna
Gheorghica RuslanBespalco AnnaStep Up
(Mołdawia)
6
7.Banasiak Jakub
Jabłońska Dominika
4STEP - Siechnice
Banasiak Jakub
Jabłońska Dominika
Banasiak JakubJabłońska Dominika4STEP - Siechnice
8.Grishenko Artem
Pasechnik Irina
ASTRA -Kijów
(Ukraina)
Grishenko Artem
Pasechnik Irina
Grishenko ArtemPasechnik IrinaASTRA -Kijów
(Ukraina)

16-18 (Młodzież) Open ST 18

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK - Rzeszów1
2.Protasiewicz Piotr
Mąkowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Protasiewicz Piotr
Mąkowska Oliwia
Protasiewicz PiotrMąkowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra2
3.Afonin Danylo
Alba Sofiia
MAXIMUM
(Ukraina)
Afonin Danylo
Alba Sofiia
Afonin DanyloAlba SofiiaMAXIMUM
(Ukraina)
3
4.Wysocki Bartosz
Debert Mirela
IGLICA - Wrocław
Wysocki Bartosz
Debert Mirela
Wysocki BartoszDebert MirelaIGLICA - Wrocław4
5.Masenzhuk Timur
Sivkovych Melaniia
MAXIMUM
(Ukraina)
Masenzhuk Timur
Sivkovych Melaniia
Masenzhuk TimurSivkovych MelaniiaMAXIMUM
(Ukraina)
5
6.Onisk Witold
Rybka Sandra
POLISH CLUB - Warszawa
Onisk Witold
Rybka Sandra
Onisk WitoldRybka SandraPOLISH CLUB - Warszawa6
7.Bilous Bogdan
Olianishena Yuliia
MAXIMUM
(Ukraina)
Bilous Bogdan
Olianishena Yuliia
Bilous BogdanOlianishena YuliiaMAXIMUM
(Ukraina)
7
8.Dębski Dawid
Chlamtacz Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Dębski Dawid
Chlamtacz Zofia
Dębski DawidChlamtacz ZofiaGRACJA - Zielona Góra8
9.Bakacz Michał
Kruszyńska Marta
PM - Lubin
Bakacz Michał
Kruszyńska Marta
Bakacz MichałKruszyńska MartaPM - Lubin9
10.Wiltowski Jakub
Dytwińska Gabriela
IGLICA - Wrocław
Wiltowski Jakub
Dytwińska Gabriela
Wiltowski JakubDytwińska GabrielaIGLICA - Wrocław10
11.Szozda Michał
Gierczyk Karolina
IGLICA - Wrocław
Szozda Michał
Gierczyk Karolina
Szozda MichałGierczyk KarolinaIGLICA - Wrocław11
12.Zemlianyi Kiril
Navolokina Daria
MAXIMUM
(Ukraina)
Zemlianyi Kiril
Navolokina Daria
Zemlianyi KirilNavolokina DariaMAXIMUM
(Ukraina)
11
13.Cyran Juliusz Karol
Nocoń Maja
SUKCES - Jaworzno
Cyran Juliusz Karol
Nocoń Maja
Cyran Juliusz KarolNocoń MajaSUKCES - Jaworzno13
14.Bryła Tadeusz
Plotka Marcelina
LATINA - Wolsztyn
Bryła Tadeusz
Plotka Marcelina
Bryła TadeuszPlotka MarcelinaLATINA - Wolsztyn14
15.Chmiel Jakub
Adamska Ksenia
IGLICA - Wrocław
Chmiel Jakub
Adamska Ksenia
Chmiel JakubAdamska KseniaIGLICA - Wrocław14
16.Radziejewski Juliusz
Antos Aleksandra
PM - Lubin
Radziejewski Juliusz
Antos Aleksandra
Radziejewski JuliuszAntos AleksandraPM - Lubin16
17.Kaczmarek Damian
Brodacka Nikola
IGLICA - Wrocław
Kaczmarek Damian
Brodacka Nikola
Kaczmarek DamianBrodacka NikolaIGLICA - Wrocław17
18.thoresen lauritz blichfeldt
ostrowska pola weronika
LSK
(Norwegia)
thoresen lauritz blichfeldt
ostrowska pola weronika
thoresen lauritz blichfeldtostrowska pola weronikaLSK
(Norwegia)
18

16-18 (Młodzież) Open LA 15

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Zinchenko Artem
Staniszewska Maria
IGLICA - Wrocław
Zinchenko Artem
Staniszewska Maria
Zinchenko ArtemStaniszewska MariaIGLICA - Wrocław1
2.Bielichenko Vasyl
Medvedieva Veronika
Interdance
(Ukraina)
Bielichenko Vasyl
Medvedieva Veronika
Bielichenko VasylMedvedieva VeronikaInterdance
(Ukraina)
2
3.Onisk Witold
Rybka Sandra
POLISH CLUB - Warszawa
Onisk Witold
Rybka Sandra
Onisk WitoldRybka SandraPOLISH CLUB - Warszawa3
4.Musiałowicz Filip
Skulska Ilona
IGLICA - Wrocław
Musiałowicz Filip
Skulska Ilona
Musiałowicz FilipSkulska IlonaIGLICA - Wrocław4
5.Shcherbakov Andriy
Andruszko Zofia
IGLICA - Wrocław
Shcherbakov Andriy
Andruszko Zofia
Shcherbakov AndriyAndruszko ZofiaIGLICA - Wrocław5
6.Kaczmarek Damian
Brodacka Nikola
IGLICA - Wrocław
Kaczmarek Damian
Brodacka Nikola
Kaczmarek DamianBrodacka NikolaIGLICA - Wrocław6
7.Protasiewicz Piotr
Mąkowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Protasiewicz Piotr
Mąkowska Oliwia
Protasiewicz PiotrMąkowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra7
8.Woźniak Filip
Derezińska Justyna
CLASSIC - Warszawa
Woźniak Filip
Derezińska Justyna
Woźniak FilipDerezińska JustynaCLASSIC - Warszawa8
9.Goch Łukasz
Milewska Anna
M-TEAM - Kraków
Goch Łukasz
Milewska Anna
Goch ŁukaszMilewska AnnaM-TEAM - Kraków9
10.Mazur Mikołaj
Janosz Aleksandra
SUKCES - Jaworzno
Mazur Mikołaj
Janosz Aleksandra
Mazur MikołajJanosz AleksandraSUKCES - Jaworzno10
11.Pajor Dawid
Naczulska Marysia
DANCE TEAM - Wrocław
Pajor Dawid
Naczulska Marysia
Pajor DawidNaczulska MarysiaDANCE TEAM - Wrocław10
12.Bakacz Michał
Kruszyńska Marta
PM - Lubin
Bakacz Michał
Kruszyńska Marta
Bakacz MichałKruszyńska MartaPM - Lubin12
13.Radziejewski Juliusz
Antos Aleksandra
PM - Lubin
Radziejewski Juliusz
Antos Aleksandra
Radziejewski JuliuszAntos AleksandraPM - Lubin13
14.thoresen lauritz blichfeldt
ostrowska pola weronika
LSK
(Norwegia)
thoresen lauritz blichfeldt
ostrowska pola weronika
thoresen lauritz blichfeldtostrowska pola weronikaLSK
(Norwegia)
13
15.Chmiel Jakub
Adamska Ksenia
IGLICA - Wrocław
Chmiel Jakub
Adamska Ksenia
Chmiel JakubAdamska KseniaIGLICA - Wrocław

19+ (Powyżej 18) Open ST 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Dobrovolskyi Danil
Malovana Anastasiia
MAXIMUM
(Ukraina)
Dobrovolskyi Danil
Malovana Anastasiia
Dobrovolskyi DanilMalovana AnastasiiaMAXIMUM
(Ukraina)
1
2.Kostrzewa Paweł
Lewandowska Martyna
LIDER - Lublin
Kostrzewa Paweł
Lewandowska Martyna
Kostrzewa PawełLewandowska MartynaLIDER - Lublin2
3.Cutasevskii Andrey
Vasina Anna
MAXIMUM
(Ukraina)
Cutasevskii Andrey
Vasina Anna
Cutasevskii AndreyVasina AnnaMAXIMUM
(Ukraina)
3
4.Kvaran Axel
Kogut Alicja
RYTM - Żory
Kvaran Axel
Kogut Alicja
Kvaran AxelKogut AlicjaRYTM - Żory4
5.Drzewiecki Miłosz
Skrzypek Patrycja
LATINA - Wolsztyn
Drzewiecki Miłosz
Skrzypek Patrycja
Drzewiecki MiłoszSkrzypek PatrycjaLATINA - Wolsztyn5
6.Sajdak Jerzy
Barouskaya Darya
DANCECLUB - Szczecin
Sajdak Jerzy
Barouskaya Darya
Sajdak JerzyBarouskaya DaryaDANCECLUB - Szczecin6
7.Chen Riccardo
Soroka Darya
MAXIMUM
(Ukraina)
Chen Riccardo
Soroka Darya
Chen RiccardoSoroka DaryaMAXIMUM
(Ukraina)

19+ (Powyżej 18) Open LA 16

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Dziedzic Oskar
Tarnowska Magdalena
POLISH CLUB - Warszawa
Dziedzic Oskar
Tarnowska Magdalena
Dziedzic OskarTarnowska MagdalenaPOLISH CLUB - Warszawa1
2.Martsynyuk Oleksandr
Syta Daria
POLISH CLUB - Warszawa
Martsynyuk Oleksandr
Syta Daria
Martsynyuk OleksandrSyta DariaPOLISH CLUB - Warszawa2
3.Sangavicius Joris
Prylowski Natalia
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Sangavicius Joris
Prylowski Natalia
Sangavicius JorisPrylowski NataliaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa3
4.Lorek Bartosz
Litorowicz Sara
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Lorek Bartosz
Litorowicz Sara
Lorek BartoszLitorowicz SaraWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA4
5.Wiercioch Mateusz
Bandelewicz Magdalena
POLISH CLUB - Warszawa
Wiercioch Mateusz
Bandelewicz Magdalena
Wiercioch MateuszBandelewicz MagdalenaPOLISH CLUB - Warszawa5
6.Chernenko Sergii
Warzyńska Angelika
POLISH CLUB - Warszawa
Chernenko Sergii
Warzyńska Angelika
Chernenko SergiiWarzyńska AngelikaPOLISH CLUB - Warszawa6
7.Masłowski Mieszko
Karpińska Natalia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Masłowski Mieszko
Karpińska Natalia
Masłowski MieszkoKarpińska NataliaMISTRAL - Tarnowskie Góry7
8.Barakowski Michał
Niedobova Katarzyna
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Barakowski Michał
Niedobova Katarzyna
Barakowski MichałNiedobova KatarzynaMISTRAL - Tarnowskie Góry8
9.Olczyk Mariusz
Łysik Agnieszka
POLISH CLUB - Warszawa
Olczyk Mariusz
Łysik Agnieszka
Olczyk MariuszŁysik AgnieszkaPOLISH CLUB - Warszawa9
10.Pawłowski Kacper
Kreczman Amelia
POLISH CLUB - Warszawa
Pawłowski Kacper
Kreczman Amelia
Pawłowski KacperKreczman AmeliaPOLISH CLUB - Warszawa9
11.Trochymiuk Sebastian
Lemke Julita
IGLICA - Wrocław
Trochymiuk Sebastian
Lemke Julita
Trochymiuk SebastianLemke JulitaIGLICA - Wrocław11
12.Gułaj Sebastian
Francois - Molenda Estelle
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Gułaj Sebastian
Francois - Molenda Estelle
Gułaj SebastianFrancois - Molenda EstelleCANTINERO - Tomaszów Maz.12
13.Polański Bartosz
Sojska Karolina
IGLICA - Wrocław
Polański Bartosz
Sojska Karolina
Polański BartoszSojska KarolinaIGLICA - Wrocław13
14.Ilnicki Wojciech
Klisz Patrycja
4STEP - Siechnice
Ilnicki Wojciech
Klisz Patrycja
Ilnicki WojciechKlisz Patrycja4STEP - Siechnice14
15.Nawrat Artur
Nawrat Monika
MASTER DANCE - Gliwice
Nawrat Artur
Nawrat Monika
Nawrat ArturNawrat MonikaMASTER DANCE - Gliwice15
16.Mikulski Kamil
Dębniak Anna
ROYAL DANCE - Szczecin
Mikulski Kamil
Dębniak Anna
Mikulski KamilDębniak AnnaROYAL DANCE - Szczecin16

50+ (Senior 3) Open ST 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Wojas Tomasz
Wojas Anna
DANCE TEAM - Wrocław
Wojas Tomasz
Wojas Anna
Wojas TomaszWojas AnnaDANCE TEAM - Wrocław1
2.Markiewicz Marek
Markiewicz Aleksandra
JEDYNKA - Łódź
Markiewicz Marek
Markiewicz Aleksandra
Markiewicz MarekMarkiewicz AleksandraJEDYNKA - Łódź2
3.Suszczewski Adam
Król Elżbieta
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Suszczewski Adam
Król Elżbieta
Suszczewski AdamKról ElżbietaCIEŚLAK - Jelenia Góra3
4.Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
IGLICA - Wrocław
Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA - Wrocław4
5.Chrzuszcz Robert
Chrzuszcz Urszula
FANTOM - Głogów
Chrzuszcz Robert
Chrzuszcz Urszula
Chrzuszcz RobertChrzuszcz UrszulaFANTOM - Głogów5
6.Basak Jarosław
Basak Beata
DANCE TEAM - Wrocław
Basak Jarosław
Basak Beata
Basak JarosławBasak BeataDANCE TEAM - Wrocław6
7.Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
RONDO - Rybnik
Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
Chyliński WiesławChylińska MałgorzataRONDO - Rybnik7
8.Wachowiak Artur
Wachowiak Izabela
DANCECLUB - Szczecin
Wachowiak Artur
Wachowiak Izabela
Wachowiak ArturWachowiak IzabelaDANCECLUB - Szczecin8
9.Kozak Zygmunt
Kozak Barbara
TAKT - Legnica
Kozak Zygmunt
Kozak Barbara
Kozak ZygmuntKozak BarbaraTAKT - Legnica9
10.Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
Mazur JanuszSaj-Mazur RenataWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA10