XII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina

2022-05-15 Będzin, AKCENT - Będzin


Plik z wynikami

UWAGA

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami godzin w Bloku 4.

Dodatkowe zgłoszenia przyjmujemy SMS-owo pod numerem 514 742 128
*W II Bloku zostały dodane kategorie 14-15 G i 14-15E.

*W II Bloku została usunięta kategoria :
Do 9H oraz 10-11F
* W IV Bloku została usunięta kategoria :
14-15 C, 16+ D ST.

BLOK 1, rejestracja 8:00-9:00, próba parkietu 8:30-9:15, start: 9:30

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dziobak Nataniel
Wąsowicz Lilianna
AKCENT - Będzin
Dziobak Nataniel
Wąsowicz Lilianna
Dziobak NatanielWąsowicz LiliannaAKCENT - Będzin9 (+2)291
2.Dziuba Mateusz
Łuczak Lena
AKTAN - Wrocław
Dziuba Mateusz
Łuczak Lena
Dziuba MateuszŁuczak LenaAKTAN - Wrocław G (+1)1G2

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gawroński Jakub
Zobek Natalia
WDS - Katowice
Gawroński Jakub
Zobek Natalia
Gawroński JakubZobek NataliaWDS - Katowice10 (+2)2101
2.Łabędź Andrzej
Sztaba Patrycja
M-TEAM - Kraków
Łabędź Andrzej
Sztaba Patrycja
Łabędź AndrzejSztaba PatrycjaM-TEAM - Kraków8 (+2)282
3.Żołnierczyk Sebastian
Wąsowicz Nina Maria
AKCENT - Będzin
Żołnierczyk Sebastian
Wąsowicz Nina Maria
Żołnierczyk SebastianWąsowicz Nina MariaAKCENT - Będzin F (+2)2F2
4.Olejarz Szymon
Markwat Milena
ST IMPRESJA Kęty
Olejarz Szymon
Markwat Milena
Olejarz SzymonMarkwat MilenaST IMPRESJA Kęty6 (+1)163
5.Sokalla Jan
Żółkiewicz Hanna
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Sokalla Jan
Żółkiewicz Hanna
Sokalla JanŻółkiewicz HannaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze9, 9 (+1)19, 93

12-15 (12 - 15) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 11

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ball Natalia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Ball NataliaBall NataliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa2 (+2)221
2.Banasik Laura
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Banasik LauraBanasik LauraAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec7 (+2)271
3.Grochowska Zofia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Grochowska ZofiaGrochowska ZofiaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec9 (+2)291
4.Lewandowska Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Lewandowska JuliaLewandowska JuliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec4 (+2)241
5.Świątek Paulina
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Świątek PaulinaŚwiątek PaulinaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec2 (+2)221
6.Żurawik Karolina
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Żurawik KarolinaŻurawik KarolinaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec6 (+2)261
7.Bazowska Wiktoria
WIR - Bieruń
Bazowska WiktoriaBazowska WiktoriaWIR - Bieruń3 (+1)132
8.Graczyk Lena
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Graczyk LenaGraczyk LenaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza1 (+1)112
9.Pieszczyk Amelia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Pieszczyk AmeliaPieszczyk AmeliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec6 (+1)162
10.Siciarz Joanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Siciarz JoannaSiciarz JoannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec5 (+1)152
11.Skabek Martyna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Skabek MartynaSkabek MartynaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec2 (+1)122

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pawelec Tomasz
Biernat Amelia
DANCELOOK - Gliwice
Pawelec Tomasz
Biernat Amelia
Pawelec TomaszBiernat AmeliaDANCELOOK - Gliwice5, 5 (+2)25, 51
2.Walaszczyk Dawid
Flacha Nikola
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Walaszczyk Dawid
Flacha Nikola
Walaszczyk DawidFlacha NikolaST DOBROWOLSCY - Częstochowa7, 7 (+2)27, 71
3.Pawelec Robert
Bubała Martyna
DANCELOOK - Gliwice
Pawelec Robert
Bubała Martyna
Pawelec RobertBubała MartynaDANCELOOK - Gliwice2, 2 (+1)12, 22

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Marienko Vsevolod
Barańska Wiktoria
DANCE4YOU - Będzin
Marienko Vsevolod
Barańska Wiktoria
Marienko VsevolodBarańska WiktoriaDANCE4YOU - Będzin2 (+2)221
2.Dobosz Rafał
Włodarczyk Wiktoria
FORUM - Zabrze
Dobosz Rafał
Włodarczyk Wiktoria
Dobosz RafałWłodarczyk WiktoriaFORUM - Zabrze10 (+2)2102
3.Król Wojciech
Borkowska Hanna
IMPULS - Chorzów
Król Wojciech
Borkowska Hanna
Król WojciechBorkowska HannaIMPULS - Chorzów7 (+1)173

12-15 (12 - 15) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 12

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jabłonka Lidia
IMPULS - Chorzów
Jabłonka LidiaJabłonka LidiaIMPULS - Chorzów12 Jabłonka Lidia - F (+2)212Jabłonka Lidia - F1
2.Motyka Hanna
FORUM - Zabrze
Motyka HannaMotyka HannaFORUM - Zabrze9 (+2)291
3.Zaczyńska Maja
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Zaczyńska MajaZaczyńska MajaMARENGO - Dąbrowa Górnicza4 (+2)241
4.Janke Maja
FORUM - Zabrze
Janke MajaJanke MajaFORUM - Zabrze6 (+2)262
5.Pilarska Patrycja
FORUM - Zabrze
Pilarska PatrycjaPilarska PatrycjaFORUM - Zabrze11 (+2)2112
6.Rymaszewska Urszula
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Rymaszewska UrszulaRymaszewska UrszulaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze4 (+2)242
7.Farafontow Hanna
FORUM - Zabrze
Farafontow HannaFarafontow HannaFORUM - Zabrze4 (+1)143
8.Górecka Klaudia
IMPULS - Chorzów
Górecka KlaudiaGórecka KlaudiaIMPULS - Chorzów10 (+1)1103
9.Kaszuba Kamila
ST Iluzja Trzebinia
Kaszuba KamilaKaszuba KamilaST Iluzja Trzebinia11 (+1)1113
10.Kudlek Vanessa
FORUM - Zabrze
Kudlek VanessaKudlek VanessaFORUM - Zabrze4 (+1)143
11.Pozzi Anna
IMPULS - Chorzów
Pozzi AnnaPozzi AnnaIMPULS - Chorzów10 (+1)1103
12.Sobierska Antonina
AnaDens Łódź
Sobierska AntoninaSobierska AntoninaAnaDens Łódź8 (+1)183

12-15 (12 - 15) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 10

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Skoczyńska Karolina
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Skoczyńska KarolinaSkoczyńska KarolinaMARENGO - Dąbrowa Górnicza2 (+1)121
2.Rynczuk Matylda
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Rynczuk MatyldaRynczuk MatyldaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec4 (+1)142
3.Kocot Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kocot JuliaKocot JuliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza4 (+1)143
4.Dratwa Hanna
ETIUDA - Radomsko
Dratwa HannaDratwa HannaETIUDA - Radomsko3 (+1)134
5.Kapuścik Apolonia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Kapuścik ApoloniaKapuścik ApoloniaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec1 (+1)115
6.Nowak Jagoda
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Nowak JagodaNowak JagodaMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 06
7.Żurek Natalia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Żurek NataliaŻurek NataliaMISTRAL - Tarnowskie Góry1 17
8.Żelazowska Weronika
DANCELOOK - Gliwice
Żelazowska WeronikaŻelazowska WeronikaDANCELOOK - Gliwice0 08
9.Okrojek Agnieszka
ESKADRA - Pabianice
Okrojek AgnieszkaOkrojek AgnieszkaESKADRA - Pabianice0 09
10.Gawlińska Maja
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Gawlińska MajaGawlińska MajaMISTRAL - Tarnowskie Góry0 010

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Różalski Miłosz
Pasamonik Klaudia
WDS - Katowice
Różalski Miłosz
Pasamonik Klaudia
Różalski MiłoszPasamonik KlaudiaWDS - Katowice3 (+1)131
2.Mazurek Michał
Małek Lilianna
TEAM - Ornontowice
Mazurek Michał
Małek Lilianna
Mazurek MichałMałek LiliannaTEAM - Ornontowice2, 2 (+1)12, 22
3.Dąbrowski Dominik
Żwilinkowska Amelia
AKCENT - Będzin
Dąbrowski Dominik
Żwilinkowska Amelia
Dąbrowski DominikŻwilinkowska AmeliaAKCENT - Będzin1 (+1)113
4.Paszek Adam
Gugała Pola
EVOLUTION - Kraków
Paszek Adam
Gugała Pola
Paszek AdamGugała PolaEVOLUTION - Kraków0 04
5.Lupa Jan
Tracz Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Lupa Jan
Tracz Gabriela
Lupa JanTracz GabrielaGASIEK - Rzeszów0 0
6.Mirowski Oliwier
Dobrowolska Nadia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Mirowski Oliwier
Dobrowolska Nadia
Mirowski OliwierDobrowolska NadiaST DOBROWOLSCY - Częstochowa4 4

 

BLOK 2, rejestracja 10:30-11:30, próba parkietu 11:30-12:15, start: 12:30

Do 9 (Do 9) Brąz KOMB 3T Solo Dance 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Biały Nikola
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Biały NikolaBiały NikolaMARENGO - Dąbrowa Górnicza
2.Kluk Lea
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kluk LeaKluk LeaMARENGO - Dąbrowa Górnicza
3.Malik Łucja
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Malik ŁucjaMalik ŁucjaMARENGO - Dąbrowa Górnicza
4.Wołoszczak Honorata
KIEPURA - Sosnowiec
Wołoszczak HonorataWołoszczak HonorataKIEPURA - Sosnowiec
5.Zagórna Agata
AKCENT - Będzin
Zagórna AgataZagórna AgataAKCENT - Będzin

Do 9 (Do 9) Brąz KOMB 3T 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Januszkiewicz Jacek
Mendakiewicz Zofia
AKCENT - Będzin
Januszkiewicz Jacek
Mendakiewicz Zofia
Januszkiewicz JacekMendakiewicz ZofiaAKCENT - Będzin
2.Borowiecki Aleksander
Śmigiela Alicja
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Borowiecki Aleksander
Śmigiela Alicja
Borowiecki AleksanderŚmigiela AlicjaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
3.Klembowski Ragnar
Musiolik Gabriela
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Klembowski Ragnar
Musiolik Gabriela
Klembowski RagnarMusiolik GabrielaLORDANCE - Wodzisław Śl.
4.Kowol Jerzy
Burzyńska Laura
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Kowol Jerzy
Burzyńska Laura
Kowol JerzyBurzyńska LauraMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze

10-13 (Juvenile 2 + Junior 1) Brąz KOMB 4T Solo Dance 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Czeszejko Natalia
AKCENT - Będzin
Czeszejko NataliaCzeszejko NataliaAKCENT - Będzin0 0
2.Karpik Natalia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Karpik NataliaKarpik NataliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza
3.Margasińska Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Margasińska JuliaMargasińska JuliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza

Do 11 (Do 11) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 12

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kurek Natalia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Kurek NataliaKurek NataliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec8 (+2)281
2.Petryszak Zuzanna
KTT REWIA - Racibórz
Petryszak ZuzannaPetryszak ZuzannaKTT REWIA - Racibórz12 Petryszak Zuzanna - G (+2)212Petryszak Zuzanna - G1
3.Pryciak Nadia
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Pryciak NadiaPryciak NadiaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza4 (+2)241
4.Swędzioł Lena
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Swędzioł LenaSwędzioł LenaMARENGO - Dąbrowa Górnicza6 (+2)261
5.Wadowska Małgorzata
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Wadowska MałgorzataWadowska MałgorzataMARENGO - Dąbrowa Górnicza7 (+2)271
6.Walor Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Walor JuliaWalor JuliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec2 (+2)221
7.Garus Zuzanna
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Garus ZuzannaGarus ZuzannaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze5 (+1)152
8.Głowa Wiktoria
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Głowa WiktoriaGłowa WiktoriaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec3 (+1)132
9.Hajczuk Milena
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Hajczuk MilenaHajczuk MilenaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza3 (+1)132
10.Janoszka Łukasz
Janoszka ŁukaszJanoszka Łukasz8 (+1)182
11.Kwiecień Lena
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Kwiecień LenaKwiecień LenaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec2 (+1)122
12.Rąblewska Kinga
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Rąblewska KingaRąblewska KingaMISTRAL - Tarnowskie Góry11 (+1)1112

Do 11 (Do 11) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Urbańska Adrianna
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Urbańska AdriannaUrbańska AdriannaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza8 (+2)281
2.Kępińska Marta
A+S - Częstochowa
Kępińska MartaKępińska MartaA+S - Częstochowa 2
3.Białas Wojciech
AKCENT - Będzin
Białas WojciechBiałas WojciechAKCENT - Będzin7 (+1)173
4.Janoszka Agata
Janoszka AgataJanoszka Agata2 (+1)123

Do 11 (Do 11) E KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sztuka Pola
AKCENT - Będzin
Sztuka PolaSztuka PolaAKCENT - Będzin1 (+1)111
2.Kowalski Wojciech
AKCENT - Będzin
Kowalski WojciechKowalski WojciechAKCENT - Będzin1 12
3.Klusa Nikola
AKCENT - Będzin
Klusa NikolaKlusa NikolaAKCENT - Będzin3 33

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mirek Franciszek
Stach Natalia
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Mirek Franciszek
Stach Natalia
Mirek FranciszekStach NataliaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze7 (+2)271
2.Machula Amadeusz
Brzostek Julia
AKTAN - Wrocław
Machula Amadeusz
Brzostek Julia
Machula AmadeuszBrzostek JuliaAKTAN - Wrocław9 (+2)292
3.Siemionko Kajetan
Gorczyńska Michalina
FORUM - Zabrze
Siemionko Kajetan
Gorczyńska Michalina
Siemionko KajetanGorczyńska MichalinaFORUM - Zabrze8 (+1)183

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Włodarczyk Leonard
Czachor Lena
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Włodarczyk Leonard
Czachor Lena
Włodarczyk LeonardCzachor LenaNOWY STYL - Bielsko-Biała6 (+1)161
2.Dmytrów Paweł
Świdzińska Amelia
AKTAN - Wrocław
Dmytrów Paweł
Świdzińska Amelia
Dmytrów PawełŚwidzińska AmeliaAKTAN - Wrocław5 (+1)152
3.Marczewski Tymoteusz
Zawadzka Kaja
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Marczewski Tymoteusz
Zawadzka Kaja
Marczewski TymoteuszZawadzka KajaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec4 43
4.Żelazowski Kamil
Niemirowska Julia
DANCELOOK - Gliwice
Żelazowski Kamil
Niemirowska Julia
Żelazowski KamilNiemirowska JuliaDANCELOOK - Gliwice0 04

 

BLOK 3, rejestracja 13:30-14:30, próba parkietu 14:30-15:15, start: 15:30

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Vysotskyi Illia
Kramer Zuzanna
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Vysotskyi Illia
Kramer Zuzanna
Vysotskyi IlliaKramer ZuzannaNOWY STYL - Bielsko-Biała6 (+1)161
2.Tame Mateusz
Tubielewicz Karolina
ZORBA - Częstochowa
Tame Mateusz
Tubielewicz Karolina
Tame MateuszTubielewicz KarolinaZORBA - Częstochowa4 (+1)142
3.Dmytrów Przemysław
Świdzińska Julia
AKTAN - Wrocław
Dmytrów Przemysław
Świdzińska Julia
Dmytrów PrzemysławŚwidzińska JuliaAKTAN - Wrocław3 33
4.Pawełek Szymon
Lizak Anna
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Pawełek Szymon
Lizak Anna
Pawełek SzymonLizak AnnaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 04
5.Boiko Mykyta
Pawłowska Hanna
AKCENT - Będzin
Boiko Mykyta
Pawłowska Hanna
Boiko MykytaPawłowska HannaAKCENT - Będzin4 45

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czechowski Patryk
Czechowska Amelia
WIR - Mysłowice
Czechowski Patryk
Czechowska Amelia
Czechowski PatrykCzechowska AmeliaWIR - Mysłowice3 (+1)131
2.Sykosz Maksymilian
Skorupa Paulina
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Sykosz Maksymilian
Skorupa Paulina
Sykosz MaksymilianSkorupa PaulinaMISTRAL - Tarnowskie Góry2 22

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Siudyka Kacper
Łukaszewicz Emilia
AKCENT - Będzin
Siudyka Kacper
Łukaszewicz Emilia
Siudyka KacperŁukaszewicz EmiliaAKCENT - Będzin3 (+1)131
2.Musioł Bartosz
Ziomek Michalina
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Musioł Bartosz
Ziomek Michalina
Musioł BartoszZiomek MichalinaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki3 32

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Siudyka Kacper
Łukaszewicz Emilia
AKCENT - Będzin
Siudyka Kacper
Łukaszewicz Emilia
Siudyka KacperŁukaszewicz EmiliaAKCENT - Będzin3 (+1)131
2.Musioł Bartosz
Ziomek Michalina
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Musioł Bartosz
Ziomek Michalina
Musioł BartoszZiomek MichalinaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki1 12

12-15 (12 - 15) E KOMB 8T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pyciarz Zuzanna
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Pyciarz ZuzannaPyciarz ZuzannaMISTRAL - Tarnowskie Góry4 (+1)141
2.Żołnierczyk Joanna
AKCENT - Będzin
Żołnierczyk JoannaŻołnierczyk JoannaAKCENT - Będzin0 02
3.Szulińska Natalia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Szulińska NataliaSzulińska NataliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec0 03

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kulig Jakub
Biszczanik Julia
IMPULS - Chorzów
Kulig Jakub
Biszczanik Julia
Kulig JakubBiszczanik JuliaIMPULS - Chorzów1 (+1)111
2.Trześniowski Dawid
Klejnot Vivien
TEAM - Ornontowice
Trześniowski Dawid
Klejnot Vivien
Trześniowski DawidKlejnot VivienTEAM - Ornontowice6 (+1)162
3.Tarasin Juliusz
Hodór Julia
AKCENT - Będzin
Tarasin Juliusz
Hodór Julia
Tarasin JuliuszHodór JuliaAKCENT - Będzin1 (+1)113
4.Pogorzelski Krzysztof
Wróblewska Nadia
POLISH CLUB - Warszawa
Pogorzelski Krzysztof
Wróblewska Nadia
Pogorzelski KrzysztofWróblewska NadiaPOLISH CLUB - Warszawa2 (+1)124
5.Bawor Adam
Nocoń Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Bawor Adam
Nocoń Maja
Bawor AdamNocoń MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa3 (+1)135
6.Lazik Paweł
Wieczorek Kamila
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Lazik Paweł
Wieczorek Kamila
Lazik PawełWieczorek KamilaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki0 06
7.Olejarz Kacper
Gliwa Amelia
ST IMPRESJA Kęty
Olejarz Kacper
Gliwa Amelia
Olejarz KacperGliwa AmeliaST IMPRESJA Kęty0 07
8.Rachwalik Michał
Pawlak Barbara
4STEP - Siechnice
Rachwalik Michał
Pawlak Barbara
Rachwalik MichałPawlak Barbara4STEP - Siechnice3 38
9.Sławiński Hektor
Sega Laura
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Sławiński Hektor
Sega Laura
Sławiński HektorSega LauraMISTRAL - Tarnowskie Góry0 08
10.Pach Mateusz
Doniec Natalia
PERFECT DANCE - Kraków
Pach Mateusz
Doniec Natalia
Pach MateuszDoniec NataliaPERFECT DANCE - Kraków2 210

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sławiński Hektor
Sega Laura
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Sławiński Hektor
Sega Laura
Sławiński HektorSega LauraMISTRAL - Tarnowskie Góry C (+1)1C1
2.Tarasin Juliusz
Hodór Julia
AKCENT - Będzin
Tarasin Juliusz
Hodór Julia
Tarasin JuliuszHodór JuliaAKCENT - Będzin C (+1)1C2
3.Pogorzelski Krzysztof
Wróblewska Nadia
POLISH CLUB - Warszawa
Pogorzelski Krzysztof
Wróblewska Nadia
Pogorzelski KrzysztofWróblewska NadiaPOLISH CLUB - Warszawa6 (+1)163
4.Rachwalik Michał
Pawlak Barbara
4STEP - Siechnice
Rachwalik Michał
Pawlak Barbara
Rachwalik MichałPawlak Barbara4STEP - Siechnice6 (+1)164
5.Chojnacki Hubert
Morzyńska Oliwia
ETIUDA - Radomsko
Chojnacki Hubert
Morzyńska Oliwia
Chojnacki HubertMorzyńska OliwiaETIUDA - Radomsko3 35
6.Bawor Adam
Nocoń Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Bawor Adam
Nocoń Maja
Bawor AdamNocoń MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa1 16
7.Trześniowski Dawid
Klejnot Vivien
TEAM - Ornontowice
Trześniowski Dawid
Klejnot Vivien
Trześniowski DawidKlejnot VivienTEAM - Ornontowice2 27
8.Lazik Paweł
Wieczorek Kamila
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Lazik Paweł
Wieczorek Kamila
Lazik PawełWieczorek KamilaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki0 08

 

BLOK 4, rejestracja 16:00-17:00, próba parkietu 17:00-17:45, start: 18:00

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kuras Mateusz
Gwóźdź Alicja
WIR - Mysłowice
Kuras Mateusz
Gwóźdź Alicja
Kuras MateuszGwóźdź AlicjaWIR - Mysłowice1 (+1)111
2.Niemiec Łukasz
Niemiec Paulina
AKCENT - Będzin
Niemiec Łukasz
Niemiec Paulina
Niemiec ŁukaszNiemiec PaulinaAKCENT - Będzin0 02

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Płoński Tadeusz
Bogdziewicz Wiktoria
RONDO - Rybnik
Płoński Tadeusz
Bogdziewicz Wiktoria
Płoński TadeuszBogdziewicz WiktoriaRONDO - Rybnik4 (+1)141
2.Mirek Stanisław
Demidowicz Katarzyna
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Mirek Stanisław
Demidowicz Katarzyna
Mirek StanisławDemidowicz KatarzynaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze5 52
3.Szaleniec Jakub
Gawron Kinga
AKCENT - Będzin
Szaleniec Jakub
Gawron Kinga
Szaleniec JakubGawron KingaAKCENT - Będzin1 13

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Galwas Maksymilian
Kropidło Klaudia
RYTM - Żory
Galwas Maksymilian
Kropidło Klaudia
Galwas MaksymilianKropidło KlaudiaRYTM - Żory7 (+1)171
2.Strąkowski Szymon
Karolczyk Weronika
ETIUDA - Radomsko
Strąkowski Szymon
Karolczyk Weronika
Strąkowski SzymonKarolczyk WeronikaETIUDA - Radomsko5 52
3.Woźniak Jakub
Bieńczyk Maria
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Woźniak Jakub
Bieńczyk Maria
Woźniak JakubBieńczyk MariaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA0 0

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pyszka Jacek
Błaszczyk Sandra
FORUM - Zabrze
Pyszka Jacek
Błaszczyk Sandra
Pyszka JacekBłaszczyk SandraFORUM - Zabrze9 (+1)191
2.Jura Jakub
Wesołowska Lidia
GRACJA - Zielona Góra
Jura Jakub
Wesołowska Lidia
Jura JakubWesołowska LidiaGRACJA - Zielona Góra9 (+1)192
3.Furmańczyk Jakub
Arczewska Zofia
ETIUDA - Radomsko
Furmańczyk Jakub
Arczewska Zofia
Furmańczyk JakubArczewska ZofiaETIUDA - Radomsko9 (+1)193
4.Wolski Jakub
Bober Hanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Wolski Jakub
Bober Hanna
Wolski JakubBober HannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec4 (+1)144
5.Cetner Adam
Świędrych Anna
IGLICA - Wrocław
Cetner Adam
Świędrych Anna
Cetner AdamŚwiędrych AnnaIGLICA - Wrocław2 (+1)125
6.Kościelniak Wojciech
Garus Anna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Kościelniak Wojciech
Garus Anna
Kościelniak WojciechGarus AnnaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec0 06
7.Strąkowski Szymon
Karolczyk Weronika
ETIUDA - Radomsko
Strąkowski Szymon
Karolczyk Weronika
Strąkowski SzymonKarolczyk WeronikaETIUDA - Radomsko8 87
8.Markiewicz Jakub
Michewicz Julia
Szkoła Tańca Sparta - Opole
Markiewicz Jakub
Michewicz Julia
Markiewicz JakubMichewicz JuliaSzkoła Tańca Sparta - Opole6 68
9.Krasiński Szymon
Bartczak Julia
STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
Krasiński Szymon
Bartczak Julia
Krasiński SzymonBartczak JuliaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź5 59
10.Klisowski Piotr
Manusch Oliwia
FORUM - Zabrze
Klisowski Piotr
Manusch Oliwia
Klisowski PiotrManusch OliwiaFORUM - Zabrze0 010

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
BALLROOM - Lublin
Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM - Lublin12 (+1)1121
2.Nikiel Jakub
Nykiel Oliwia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Nikiel Jakub
Nykiel Oliwia
Nikiel JakubNykiel OliwiaNOWY STYL - Bielsko-Biała11 (+1)1112
3.Pyras Krzysztof
Jarek Emilia
WIR - Mysłowice
Pyras Krzysztof
Jarek Emilia
Pyras KrzysztofJarek EmiliaWIR - Mysłowice5 (+1)153
4.Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
EVOLUTION - Kraków
Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION - Kraków0 04
5.Krzemiński Grzegorz
Kajzer Karolina
TEAM - Ornontowice
Krzemiński Grzegorz
Kajzer Karolina
Krzemiński GrzegorzKajzer KarolinaTEAM - Ornontowice2 25
6.Szaleniec Jakub
Rytwińska Aleksandra
AKCENT - Będzin
Szaleniec Jakub
Rytwińska Aleksandra
Szaleniec JakubRytwińska AleksandraAKCENT - Będzin0 06
7.Wiernicki Adam
Wiernicka Adrianna
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Wiernicki Adam
Wiernicka Adrianna
Wiernicki AdamWiernicka AdriannaŚląski Klub Taneczny - Katowice0 07

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
BALLROOM - Lublin
Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM - Lublin12 (+1)1121
2.Dziereń Kamil
Kołodziej Marta
SUKCES - Jaworzno
Dziereń Kamil
Kołodziej Marta
Dziereń KamilKołodziej MartaSUKCES - Jaworzno5 (+1)152
3.Rak Konrad
Chwierut Amelia
ST IMPRESJA Kęty
Rak Konrad
Chwierut Amelia
Rak KonradChwierut AmeliaST IMPRESJA Kęty4 (+1)143
4.Nikiel Jakub
Nykiel Oliwia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Nikiel Jakub
Nykiel Oliwia
Nikiel JakubNykiel OliwiaNOWY STYL - Bielsko-Biała9 (+1)194
5.Pawlik Mikołaj
Naramska Maria
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Pawlik Mikołaj
Naramska Maria
Pawlik MikołajNaramska MariaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze0 05
6.Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
EVOLUTION - Kraków
Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION - Kraków7 76
7.Jaworski Jakub
Kudra Iga
CENTRUM TAŃCA - Radom
Jaworski Jakub
Kudra Iga
Jaworski JakubKudra IgaCENTRUM TAŃCA - Radom7 77
8.Pawlik Michał
Wolańska Katarzyna
RÓŻA - Olesno
Pawlik Michał
Wolańska Katarzyna
Pawlik MichałWolańska KatarzynaRÓŻA - Olesno1 18
9.Woźniak Jakub
Bieńczyk Maria
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Woźniak Jakub
Bieńczyk Maria
Woźniak JakubBieńczyk MariaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA0 0

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Trojanowski Robert
Nowak Zofia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Trojanowski Robert
Nowak Zofia
Trojanowski RobertNowak ZofiaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec1 (+1)111
2.Kuras Mateusz
Gwóźdź Alicja
WIR - Mysłowice
Kuras Mateusz
Gwóźdź Alicja
Kuras MateuszGwóźdź AlicjaWIR - Mysłowice0 02