VII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2022 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś I blok - Rekreacja Małopolska

2022-05-15 Żabno, LATINO - Żabno


Plik z wynikami

UWAGA

UWAGA NOWE KATEGORIE - 12-13 D ST i LA ( już niedługo - będzie dziś późną porą dodana, będzie można się bez problemów dopisać, chętne pary proszę o zgłoszenia na sms tel. 696615716)


Fryzury i makijaże turniejowe na HALI TURNIEJU:
Zapraszamy serdecznie do rezerwacji fryzur i makijaży turniejowych na hali turnieju:
FRYZURY:
SOBOTA - Kasia, rezerwacja tel. 606 944 699 - 60 zł
NIEDZIELA - Klaudia, rezerwacja tel. 784 336 857- 70 zł
NIEDZIELA - OSKAR ( tylko fryzury męskie) -rezerwacja - tel. 792 957 994 - 40 zł

MAKIJAŻE:
SOBOTA I NIEDZIELA- KARINA, rezerwacja tel. 783 292 534 - 50 zł

BLOK 1, rejestracja 8.00 – 8.45, próba parkietu 8.30 – 8.55, start: 9.00

W myśl Przepisów STT PTT p. 8.7.4 kategorie 10-11 Brąz i 12-15 Srebro (Solo) zostaną połączone.


Do 9 (Do 9) Brąz KOMB 4T 13

Pary
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Biernat Błażej
Węgiel Olga
THOMAS DANCE - Kraków
Biernat Błażej
Węgiel Olga
Biernat BłażejWęgiel OlgaTHOMAS DANCE - Kraków
2.Gwóźdź Antoni
Burzec Maria
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Gwóźdź Antoni
Burzec Maria
Gwóźdź AntoniBurzec MariaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
3.Gwóźdź Krzysztof
Motyka Klara
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Gwóźdź Krzysztof
Motyka Klara
Gwóźdź KrzysztofMotyka KlaraLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
4.Gwóźdź Radosław
Rogóż Nadia
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Gwóźdź Radosław
Rogóż Nadia
Gwóźdź RadosławRogóż NadiaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
5.Gülhan Marcin
Pyrka Aleksandra
SKT Regis Bochnia
Gülhan Marcin
Pyrka Aleksandra
Gülhan MarcinPyrka AleksandraSKT Regis Bochnia
6.Kondziołka Eryk
Święch Karolina
THOMAS DANCE - Kraków
Kondziołka Eryk
Święch Karolina
Kondziołka ErykŚwięch KarolinaTHOMAS DANCE - Kraków
7.Kozioł Oliwier
Padoł Jagoda
STARDANCE - Kraków
Kozioł Oliwier
Padoł Jagoda
Kozioł OliwierPadoł JagodaSTARDANCE - Kraków
8.Krzywda Karol
Rudnik Magdalena
SKT Regis Bochnia
Krzywda Karol
Rudnik Magdalena
Krzywda KarolRudnik MagdalenaSKT Regis Bochnia
9.Pyrka Karol
Sroka Liliana
SKT Regis Bochnia
Pyrka Karol
Sroka Liliana
Pyrka KarolSroka LilianaSKT Regis Bochnia
10.Ryczek Adam
Nowak Liliana
LATINO - Żabno
Ryczek Adam
Nowak Liliana
Ryczek AdamNowak LilianaLATINO - Żabno
11.Wiciński Mateusz
Szczepańska Martyna
JUST DANCE Wieliczka
Wiciński Mateusz
Szczepańska Martyna
Wiciński MateuszSzczepańska MartynaJUST DANCE Wieliczka
12.Wielgus Filip
Karwat Oliwia
STARDANCE - Kraków
Wielgus Filip
Karwat Oliwia
Wielgus FilipKarwat OliwiaSTARDANCE - Kraków
13.Wójcik Piotr
Swatek Julia
ST FLASH DUO - Kraków
Wójcik Piotr
Swatek Julia
Wójcik PiotrSwatek JuliaST FLASH DUO - Kraków

Do 9 (Do 9) Brąz KOMB 4T Duety 15

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Baran Hanna
Bogucka Maja
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Baran Hanna
Bogucka Maja
Baran HannaBogucka MajaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
2.Chmura Gwiazda Maja
Kot Jagoda
LATINO - Żabno
Chmura Gwiazda Maja
Kot Jagoda
Chmura Gwiazda MajaKot JagodaLATINO - Żabno
3.Dobosz Julia
Dzięgiel Iga
STARDANCE - Kraków
Dobosz Julia
Dzięgiel Iga
Dobosz JuliaDzięgiel IgaSTARDANCE - Kraków
4.Kochanek Julia
Panek Gabriela
LATINO - Żabno
Kochanek Julia
Panek Gabriela
Kochanek JuliaPanek GabrielaLATINO - Żabno
5.Kokolus Joanna
Węgrzyn Lena
LATINO - Żabno
Kokolus Joanna
Węgrzyn Lena
Kokolus JoannaWęgrzyn LenaLATINO - Żabno
6.Komada Liliana
Mendys Emilia
LATINO - Żabno
Komada Liliana
Mendys Emilia
Komada LilianaMendys EmiliaLATINO - Żabno
7.Kot Oliwia
Robak Natalia
LATINO - Żabno
Kot Oliwia
Robak Natalia
Kot OliwiaRobak NataliaLATINO - Żabno
8.Libera Julia
Kowalska Milena
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Libera Julia
Kowalska Milena
Libera JuliaKowalska MilenaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
9.Rodak Liliana
Hołda Nadia
LATINO - Żabno
Rodak Liliana
Hołda Nadia
Rodak LilianaHołda NadiaLATINO - Żabno
10.Talar Luiza
Bociek Klara
LATINO - Żabno
Talar Luiza
Bociek Klara
Talar LuizaBociek KlaraLATINO - Żabno
11.Talar Wiktoria
Morawiec Emma
LATINO - Żabno
Talar Wiktoria
Morawiec Emma
Talar WiktoriaMorawiec EmmaLATINO - Żabno
12.Wiatr Joanna
Patoń Antonina
LATINO - Żabno
Wiatr Joanna
Patoń Antonina
Wiatr JoannaPatoń AntoninaLATINO - Żabno
13.Wierzgacz Hanna
Nieckarz Natalia
JUST DANCE Wieliczka
Wierzgacz Hanna
Nieckarz Natalia
Wierzgacz HannaNieckarz NataliaJUST DANCE Wieliczka
14.Wolak Zosia
Kwiecień Iza
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Wolak Zosia
Kwiecień Iza
Wolak ZosiaKwiecień IzaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
15.Wolak Zuzanna
Kazibut Aleksandra
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Wolak Zuzanna
Kazibut Aleksandra
Wolak ZuzannaKazibut AleksandraLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska

Do 9 (Do 9) Brąz KOMB 4T Solo Dance 14

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Curyłło Patryk
CARMEN - Katowice
Curyłło PatrykCuryłło PatrykCARMEN - Katowice
2.Hajnowska Maria
ST FLASH DUO - Kraków
Hajnowska MariaHajnowska MariaST FLASH DUO - Kraków
3.KOCIOŁEK ZUZANNA
THOMAS DANCE - Kraków
KOCIOŁEK ZUZANNAKOCIOŁEK ZUZANNATHOMAS DANCE - Kraków
4.KOSTRZEWA MAJA
THOMAS DANCE - Kraków
KOSTRZEWA MAJAKOSTRZEWA MAJATHOMAS DANCE - Kraków
5.Kusińska Maja
EVOLUTION - Kraków
Kusińska MajaKusińska MajaEVOLUTION - Kraków
6.LAMB LENA
THOMAS DANCE - Kraków
LAMB LENALAMB LENATHOMAS DANCE - Kraków
7.MIGDAŁ LENA
THOMAS DANCE - Kraków
MIGDAŁ LENAMIGDAŁ LENATHOMAS DANCE - Kraków
8.Piwońska Amelia
EVOLUTION - Kraków
Piwońska AmeliaPiwońska AmeliaEVOLUTION - Kraków
9.Rachwalska Anna
SKT Regis Bochnia
Rachwalska AnnaRachwalska AnnaSKT Regis Bochnia
10.Szydłowska Daria
THOMAS DANCE - Kraków
Szydłowska DariaSzydłowska DariaTHOMAS DANCE - Kraków
11.Treszer Hanna
SKT Regis Bochnia
Treszer HannaTreszer HannaSKT Regis Bochnia
12.Włodarczyk Łucja
SKT Regis Bochnia
Włodarczyk ŁucjaWłodarczyk ŁucjaSKT Regis Bochnia
13.Żurek Gabrysia
THOMAS DANCE - Kraków
Żurek GabrysiaŻurek GabrysiaTHOMAS DANCE - Kraków
14.Żurek Zuzia
THOMAS DANCE - Kraków
Żurek ZuziaŻurek ZuziaTHOMAS DANCE - Kraków

Do 9 (Do 9) Srebro KOMB 5T 2

Pary
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Andrzejewski Igor
Zumer Maja
EVOLUTION - Kraków
Andrzejewski Igor
Zumer Maja
Andrzejewski IgorZumer MajaEVOLUTION - Kraków
2.Kaleta Wiktor
Zięba Martyna
JUST DANCE Wieliczka
Kaleta Wiktor
Zięba Martyna
Kaleta WiktorZięba MartynaJUST DANCE Wieliczka

Do 9 (Do 9) Srebro KOMB 5T Solo Dance 12

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Chromy Martyna
EVOLUTION - Kraków
Chromy MartynaChromy MartynaEVOLUTION - Kraków
2.Dyląg Julia
EVOLUTION - Kraków
Dyląg JuliaDyląg JuliaEVOLUTION - Kraków
3.Leniar Łucja
THOMAS DANCE - Kraków
Leniar ŁucjaLeniar ŁucjaTHOMAS DANCE - Kraków
4.Stochel Natalia
EVOLUTION - Kraków
Stochel NataliaStochel NataliaEVOLUTION - Kraków
5.Szulc Iwona
EVOLUTION - Kraków
Szulc IwonaSzulc IwonaEVOLUTION - Kraków
6.Zumer Nadia
EVOLUTION - Kraków
Zumer NadiaZumer NadiaEVOLUTION - Kraków
7.Baster Julia
EVOLUTION - Kraków
Baster JuliaBaster JuliaEVOLUTION - Kraków
8.Frącz Aleksandra
EVOLUTION - Kraków
Frącz AleksandraFrącz AleksandraEVOLUTION - Kraków
9.Grzesiak Natalia
EVOLUTION - Kraków
Grzesiak NataliaGrzesiak NataliaEVOLUTION - Kraków
10.Pelc Natalia
EVOLUTION - Kraków
Pelc NataliaPelc NataliaEVOLUTION - Kraków
11.Staszczak Aleksandra
EVOLUTION - Kraków
Staszczak AleksandraStaszczak AleksandraEVOLUTION - Kraków
12.Tylek Ewelina
EVOLUTION - Kraków
Tylek EwelinaTylek EwelinaEVOLUTION - Kraków

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T 5

Pary
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Bociek Igor
Szczygieł Julia
LATINO - Żabno
Bociek Igor
Szczygieł Julia
Bociek IgorSzczygieł JuliaLATINO - Żabno
2.Listwan Jakub
Marszałek Amelia
PLĄS - Kraków
Listwan Jakub
Marszałek Amelia
Listwan JakubMarszałek AmeliaPLĄS - Kraków
3.Nowakowska Helena
Radwan Florian
AMAZING DANCE STUDIO
Nowakowska Helena
Radwan Florian
Nowakowska HelenaRadwan FlorianAMAZING DANCE STUDIO
4.Radwan Albert
Krzysiek Anna
AMAZING DANCE STUDIO
Radwan Albert
Krzysiek Anna
Radwan AlbertKrzysiek AnnaAMAZING DANCE STUDIO
5.Śliwiński Karol
Woźniak Kaja
AMAZING DANCE STUDIO
Śliwiński Karol
Woźniak Kaja
Śliwiński KarolWoźniak KajaAMAZING DANCE STUDIO

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T Solo Dance 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Boroń Dominika
AMAZING DANCE STUDIO
Boroń DominikaBoroń DominikaAMAZING DANCE STUDIO
2.Michalska Roksana
AMAZING DANCE STUDIO
Michalska RoksanaMichalska RoksanaAMAZING DANCE STUDIO
3.Turlej Olivia
THOMAS DANCE - Kraków
Turlej OliviaTurlej OliviaTHOMAS DANCE - Kraków

10-11 (Juvenile 2) Srebro KOMB 5T 0

Pary

10-11 (Juvenile 2) Srebro KOMB 5T Solo Dance 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Bogucka Nadia
AMAZING DANCE STUDIO
Bogucka NadiaBogucka NadiaAMAZING DANCE STUDIO
2.Flądro Rozalia
THOMAS DANCE - Kraków
Flądro RozaliaFlądro RozaliaTHOMAS DANCE - Kraków

12-15 (12 - 15) Brąz KOMB 4T 2

Pary
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Capik Tomasz
Wojciechowska Marcelina
THOMAS DANCE - Kraków
Capik Tomasz
Wojciechowska Marcelina
Capik TomaszWojciechowska MarcelinaTHOMAS DANCE - Kraków
2.Kuska Mikołaj
Brennan Magdalena
SKT Regis Bochnia
Kuska Mikołaj
Brennan Magdalena
Kuska MikołajBrennan MagdalenaSKT Regis Bochnia

12-15 (12 - 15) Brąz KOMB 4T Solo Dance 1

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Cepak Gabriela
SKT Regis Bochnia
Cepak GabrielaCepak GabrielaSKT Regis Bochnia

12-15 (12 - 15) Srebro KOMB 4T Solo Dance 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Bolek Magdalena
THOMAS DANCE - Kraków
Bolek MagdalenaBolek MagdalenaTHOMAS DANCE - Kraków
2.Cyz Zuzanna
THOMAS DANCE - Kraków
Cyz ZuzannaCyz ZuzannaTHOMAS DANCE - Kraków
3.Jaremko Anna
AMAZING DANCE STUDIO
Jaremko AnnaJaremko AnnaAMAZING DANCE STUDIO

 

BLOK 2, rejestracja 10.45- 11.30, próba parkietu 11.25-11.55, start: 12.00

Do 11 (Do 11) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 8

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Arendowska Dominika
AXIS - Nowy Sącz
Arendowska DominikaArendowska DominikaAXIS - Nowy Sącz6 (+2)261
2.Dalton Ruby
ELIDA - Mielec
Dalton RubyDalton RubyELIDA - Mielec9 (+2)291
3.Wszołek Lilianna
STARDANCE - Kraków
Wszołek LiliannaWszołek LiliannaSTARDANCE - Kraków9 (+2)291
4.Ścipień Katarzyna
SAMBA - Tarnobrzeg
Ścipień KatarzynaŚcipień KatarzynaSAMBA - Tarnobrzeg12 Ścipień Katarzyna - G (+2)212Ścipień Katarzyna - G1
5.Gryndzia Milena
ELIDA - Mielec
Gryndzia MilenaGryndzia MilenaELIDA - Mielec8 (+1)182
6.Hornik Antonina
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Hornik AntoninaHornik AntoninaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska3 (+1)132
7.Hornik Hiacynta
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Hornik HiacyntaHornik HiacyntaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska3 (+1)132
8.Świst Martyna
ELIDA - Mielec
Świst MartynaŚwist MartynaELIDA - Mielec6 (-1)-16

Do 11 (Do 11) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 21

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gołąb Ola
AXIS - Nowy Sącz
Gołąb OlaGołąb OlaAXIS - Nowy Sącz4 (+2)241
2.Kot Wiktoria
THOMAS DANCE - Kraków
Kot WiktoriaKot WiktoriaTHOMAS DANCE - Kraków10 (+2)2101
3.Kusa Hanna
EVOLUTION - Kraków
Kusa HannaKusa HannaEVOLUTION - Kraków13 Kusa Hanna - F (+2)213Kusa Hanna - F1
4.Rogowska Amelia
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Rogowska AmeliaRogowska AmeliaKUŹNIA TAŃCA - Kraków5 (+2)251
5.Czyrnek Natalia
ELIDA - Mielec
Czyrnek NataliaCzyrnek NataliaELIDA - Mielec5 (+2)252
6.Karapire Lena
AKSEL - Rzeszów
Karapire LenaKarapire LenaAKSEL - Rzeszów5 (+2)252
7.Kusa Adrianna
EVOLUTION - Kraków
Kusa AdriannaKusa AdriannaEVOLUTION - Kraków7 (+2)272
8.Pietras Jagoda
EVOLUTION - Kraków
Pietras JagodaPietras JagodaEVOLUTION - Kraków11 (+2)2112
9.Dzień Alicja
THOMAS DANCE - Kraków
Dzień AlicjaDzień AlicjaTHOMAS DANCE - Kraków4 (+1)143
10.Jachyra Oliwia
ELIDA - Mielec
Jachyra OliwiaJachyra OliwiaELIDA - Mielec1 (+1)113
11.Jemioło Aleksandra
ELIDA - Mielec
Jemioło AleksandraJemioło AleksandraELIDA - Mielec1 (+1)113
12.Komada Maja
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Komada MajaKomada MajaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska1 (+1)113
13.Lustofin Marika
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Lustofin MarikaLustofin MarikaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska6 (+1)163
14.Szczebak Maja
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Szczebak MajaSzczebak MajaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska9 (+1)193
15.Szulc Justyna
EVOLUTION - Kraków
Szulc JustynaSzulc JustynaEVOLUTION - Kraków1 (+1)113
16.Zapała Kaja
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Zapała KajaZapała KajaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska3 (+1)133
17.Żelazny Oliwia
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Żelazny OliwiaŻelazny OliwiaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska10 (+1)1103
18.Barszcz Wiktoria
GALA - Mielec
Barszcz WiktoriaBarszcz WiktoriaGALA - Mielec10 10
19.Grudzień Liliana
Akademia Tańca - Kielce
Grudzień LilianaGrudzień LilianaAkademia Tańca - Kielce2 (-1)-12
20.Mróz Hanna
ELIDA - Mielec
Mróz HannaMróz HannaELIDA - Mielec-1 (-1)-1-1
21.Nowak Julia
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Nowak JuliaNowak JuliaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska6 (-1)-16

Do 11 (Do 11) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szot Anna Maria
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Szot Anna MariaSzot Anna MariaKUŹNIA TAŃCA - Kraków2 (+1)121
2.Hlyniuk Sofia
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Hlyniuk SofiaHlyniuk SofiaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA2 (+1)122
3.Zych Milena
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Zych MilenaZych MilenaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska2 (+1)123
4.Paluch Gabriela
GALA - Mielec
Paluch GabrielaPaluch GabrielaGALA - Mielec1 14
5.Zych Roksana
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Zych RoksanaZych RoksanaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska3 35
6.Barczyńska Maja
LIDER - Lublin
Barczyńska MajaBarczyńska MajaLIDER - Lublin3 36

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kochanek Bartłomiej
Lustofin Wiktoria
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Kochanek Bartłomiej
Lustofin Wiktoria
Kochanek BartłomiejLustofin WiktoriaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska7 (+2)271
2.Machała Kacper
Kołeczek Laura
ELIDA - Mielec
Machała Kacper
Kołeczek Laura
Machała KacperKołeczek LauraELIDA - Mielec8 (+2)281
3.Pasadyn Szymon
Merchut Sabina
KLASA - Tarnów
Pasadyn Szymon
Merchut Sabina
Pasadyn SzymonMerchut SabinaKLASA - Tarnów11 (+2)2111
4.Zacharski Jakub
Błyskal Wiktoria
STARDANCE - Kraków
Zacharski Jakub
Błyskal Wiktoria
Zacharski JakubBłyskal WiktoriaSTARDANCE - Kraków Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
5.Cepak Tymoteusz
Morońska Lena
SKT Regis Bochnia
Cepak Tymoteusz
Morońska Lena
Cepak TymoteuszMorońska LenaSKT Regis Bochnia3 (+1)132
6.Ciepliński Błażej
Wojtanowska Lena
KLASA - Tarnów
Ciepliński Błażej
Wojtanowska Lena
Ciepliński BłażejWojtanowska LenaKLASA - Tarnów9 (+1)192
7.Naleziński Szymon
Nalezińska Natalia
STARDANCE - Kraków
Naleziński Szymon
Nalezińska Natalia
Naleziński SzymonNalezińska NataliaSTARDANCE - Kraków9, 9 (+1)19, 92

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Drechny Hubert
Kołodziej Hanna
KLASA - Tarnów
Drechny Hubert
Kołodziej Hanna
Drechny HubertKołodziej HannaKLASA - Tarnów5 (+2)251
2.Herduś Karol
Mieluch Joanna
KLASA - Tarnów
Herduś Karol
Mieluch Joanna
Herduś KarolMieluch JoannaKLASA - Tarnów10 (+2)2102
3.Małek Mikołaj
Cieślak Vanessa
GALA - Mielec
Małek Mikołaj
Cieślak Vanessa
Małek MikołajCieślak VanessaGALA - Mielec10 (+2)2102
4.Bik Adam
Wilk Milena
GRACJA - Krosno
Bik Adam
Wilk Milena
Bik AdamWilk MilenaGRACJA - Krosno1 (+1)113
5.Kogut Szymon
Wryk Maria
SAMBA - Tarnobrzeg
Kogut Szymon
Wryk Maria
Kogut SzymonWryk MariaSAMBA - Tarnobrzeg7 (+1)173
6.Strzałkowski Patrick
Woźniak Gabriela
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Strzałkowski Patrick
Woźniak Gabriela
Strzałkowski PatrickWoźniak GabrielaKUŹNIA TAŃCA - Kraków Przeklasyfikowanie do F (+1)1Przeklasyfikowanie do F3

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kordek Michał
Zybińska Zuzanna
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Kordek Michał
Zybińska Zuzanna
Kordek MichałZybińska ZuzannaGOLDEN DANCE - Przemyśl F (+2)2F1
2.Mikus Krzysztof
Kłusak Emilia
SzT eMiKa - Tarnów
Mikus Krzysztof
Kłusak Emilia
Mikus KrzysztofKłusak EmiliaSzT eMiKa - Tarnów F (+2)2F1
3.Rumak Jan
Pelc Zofia
SAMBA - Tarnobrzeg
Rumak Jan
Pelc Zofia
Rumak JanPelc ZofiaSAMBA - Tarnobrzeg5 (+2)252
4.Sadecki Tymon
Gładysz Maja
SAMBA - Tarnobrzeg
Sadecki Tymon
Gładysz Maja
Sadecki TymonGładysz MajaSAMBA - Tarnobrzeg9 (+2)292
5.Cyrybał Wiktor
Oręczak Kamila
ELIDA - Mielec
Cyrybał Wiktor
Oręczak Kamila
Cyrybał WiktorOręczak KamilaELIDA - Mielec8 (+1)183
6.Fijałkowski Franciszek
Nieć Maja
EVOLUTION - Kraków
Fijałkowski Franciszek
Nieć Maja
Fijałkowski FranciszekNieć MajaEVOLUTION - Kraków9 (+1)193
7.Leśniak Dominik
Marcinkiewicz Julia
KLASA - Tarnów
Leśniak Dominik
Marcinkiewicz Julia
Leśniak DominikMarcinkiewicz JuliaKLASA - Tarnów10 (+1)1103
8.Warzecha Maksymilian
Morąg Milena
SzT eMiKa - Tarnów
Warzecha Maksymilian
Morąg Milena
Warzecha MaksymilianMorąg MilenaSzT eMiKa - Tarnów1 (+1)113

12-15 (12 - 15) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Korczak Klaudia
GALA - Mielec
Korczak KlaudiaKorczak KlaudiaGALA - Mielec5 Korczak Klaudia - E (+1)15Korczak Klaudia - E1
2.Kozioł Lena
SAMBA - Tarnobrzeg
Kozioł LenaKozioł LenaSAMBA - Tarnobrzeg5 Kozioł Lena - E (+1)15Kozioł Lena - E2
3.Łapa Magdalena
GALA - Mielec
Łapa MagdalenaŁapa MagdalenaGALA - Mielec2 23
4.Zakielarz Maria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Zakielarz MariaZakielarz MariaGOLDEN DANCE - Przemyśl2 24
5.Pradela Lena
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Pradela LenaPradela LenaMISTRAL - Tarnowskie Góry1 15

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Załęski Karol
CIECIŃSKA OLGA
LATINO - Żabno
Załęski Karol
CIECIŃSKA OLGA
Załęski KarolCIECIŃSKA OLGALATINO - Żabno8 (+2)281
2.Brennan Dominik
Włodarczyk Patrycja
SKT Regis Bochnia
Brennan Dominik
Włodarczyk Patrycja
Brennan DominikWłodarczyk PatrycjaSKT Regis Bochnia5 (+2)252
3.Cisło Maciej
Kozioł Irmina
ELIDA - Mielec
Cisło Maciej
Kozioł Irmina
Cisło MaciejKozioł IrminaELIDA - Mielec5 (+2)252
4.Wiciński Łukasz
Dąbek Gabriela
JUST DANCE Wieliczka
Wiciński Łukasz
Dąbek Gabriela
Wiciński ŁukaszDąbek GabrielaJUST DANCE Wieliczka F (+1)1F3
5.Zięba Oskar
Zięba Amelia
ELIDA - Mielec
Zięba Oskar
Zięba Amelia
Zięba OskarZięba AmeliaELIDA - Mielec6 (+1)163

 

BLOK 3, rejestracja 14.15- 15.00, próba parkietu 14.55- 15.25, start: 15.30

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kłapeć Jan
Stępniak Aleksandra
ZAMEK - Lublin
Kłapeć Jan
Stępniak Aleksandra
Kłapeć JanStępniak AleksandraZAMEK - Lublin3 (+1)131
2.Pochopień Hubert
Pochopień Laura
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Pochopień Hubert
Pochopień Laura
Pochopień HubertPochopień LauraLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska2 (+1)122
3.Cepil Wiktor
Knyziak Zuzanna
EVOLUTION - Kraków
Cepil Wiktor
Knyziak Zuzanna
Cepil WiktorKnyziak ZuzannaEVOLUTION - Kraków0 03
4.Miedziński Filip
Baron Emilia
WDS - Katowice
Miedziński Filip
Baron Emilia
Miedziński FilipBaron EmiliaWDS - Katowice0 04

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Babiak Miłosz
Głuszko Maria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Babiak Miłosz
Głuszko Maria
Babiak MiłoszGłuszko MariaGOLDEN DANCE - Przemyśl E (+1)1E1
2.Błaut Filip
Szot Katarzyna
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Błaut Filip
Szot Katarzyna
Błaut FilipSzot KatarzynaKUŹNIA TAŃCA - Kraków3 (+1)132
3.Swoboda Tomasz
Ziaja Julita
KLASA - Tarnów
Swoboda Tomasz
Ziaja Julita
Swoboda TomaszZiaja JulitaKLASA - Tarnów4 (+1)143
4.Gracz Błażej
Antoń Kamila
GALA - Mielec
Gracz Błażej
Antoń Kamila
Gracz BłażejAntoń KamilaGALA - Mielec3 (+1)134
5.Bąk Karol
Miś Oliwia
SAMBA - Tarnobrzeg
Bąk Karol
Miś Oliwia
Bąk KarolMiś OliwiaSAMBA - Tarnobrzeg4 (+1)145
6.Adamczyk Filip
Adamczyk Emilia
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Adamczyk Filip
Adamczyk Emilia
Adamczyk FilipAdamczyk EmiliaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska4 (+1)146
7.Tomczyk Mateusz
Walska Julia
SAMBA - Tarnobrzeg
Tomczyk Mateusz
Walska Julia
Tomczyk MateuszWalska JuliaSAMBA - Tarnobrzeg0 07
8.Myciński Alex
Chmura Kamila
EVOLUTION - Kraków
Myciński Alex
Chmura Kamila
Myciński AlexChmura KamilaEVOLUTION - Kraków0 08
9.Łabędź Tomasz
Wąs Alicja
M-TEAM - Kraków
Łabędź Tomasz
Wąs Alicja
Łabędź TomaszWąs AlicjaM-TEAM - Kraków0 09
10.Smela Dominik
Bembnowicz Rozalia
AKSEL - Rzeszów
Smela Dominik
Bembnowicz Rozalia
Smela DominikBembnowicz RozaliaAKSEL - Rzeszów2 210
11.Lupa Jan
Tracz Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Lupa Jan
Tracz Gabriela
Lupa JanTracz GabrielaGASIEK - Rzeszów-1 -111
12.Kwiatkowski Maksymilian
Furmaga Małgorzata
KLASA - Tarnów
Kwiatkowski Maksymilian
Furmaga Małgorzata
Kwiatkowski MaksymilianFurmaga MałgorzataKLASA - Tarnów0 012

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gawęda Wiktor
Kozłowska Lena
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Gawęda Wiktor
Kozłowska Lena
Gawęda WiktorKozłowska LenaKUŹNIA TAŃCA - Kraków6 (+1)161
2.Serwatowicz Mieszko
Ptak Róża
CUBANA - Nowy Targ
Serwatowicz Mieszko
Ptak Róża
Serwatowicz MieszkoPtak RóżaCUBANA - Nowy Targ6 (+1)162
3.Woch Przemysław
Mianowana Oliwia
ZAMEK - Lublin
Woch Przemysław
Mianowana Oliwia
Woch PrzemysławMianowana OliwiaZAMEK - Lublin4 (+1)143
4.Ciąbor Adam
Pyzik Wiktoria
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Ciąbor Adam
Pyzik Wiktoria
Ciąbor AdamPyzik WiktoriaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska0 04
5.Malicki Mikołaj
Zdrzalik Milena
KLASA - Tarnów
Malicki Mikołaj
Zdrzalik Milena
Malicki MikołajZdrzalik MilenaKLASA - Tarnów0 05
6.Zięba Szymon
Zielonka Kaja
JUST DANCE Wieliczka
Zięba Szymon
Zielonka Kaja
Zięba SzymonZielonka KajaJUST DANCE Wieliczka0 06
7.Kula Franciszek
Sytoń Magdalena
LATINO - Żabno
Kula Franciszek
Sytoń Magdalena
Kula FranciszekSytoń MagdalenaLATINO - Żabno-1 (-1)-1-1

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Suong Filip
Struska Maja
EVOLUTION - Kraków
Suong Filip
Struska Maja
Suong FilipStruska MajaEVOLUTION - Kraków2 (+1)121
2.Ziaja Fabian
Scriven Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Ziaja Fabian
Scriven Aleksandra
Ziaja FabianScriven AleksandraAKSEL - Rzeszów E (+1)1E2
3.Łocha Julian
Gawlik Małgorzata
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Łocha Julian
Gawlik Małgorzata
Łocha JulianGawlik MałgorzataGOLDEN DANCE - Przemyśl E (+1)1E3
4.Osuch Krzysztof
Wach Iwona
PERFECT DANCE - Kraków
Osuch Krzysztof
Wach Iwona
Osuch KrzysztofWach IwonaPERFECT DANCE - Kraków1 14
5.Ochab Gracjan Piotr
Piątkowska Zofia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Ochab Gracjan Piotr
Piątkowska Zofia
Ochab Gracjan PiotrPiątkowska ZofiaDŻET - Rzeszów-Boguchwała3 35
6.Żmuda Kacper
Kołodziej Zofia
KLASA - Tarnów
Żmuda Kacper
Kołodziej Zofia
Żmuda KacperKołodziej ZofiaKLASA - Tarnów1 16
7.Miśkiewicz Bartłomiej
Zontek Ingrid
EVOLUTION - Kraków
Miśkiewicz Bartłomiej
Zontek Ingrid
Miśkiewicz BartłomiejZontek IngridEVOLUTION - Kraków0 07

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pieprz Kamil
Skiba Rozalia
LATINO - Żabno
Pieprz Kamil
Skiba Rozalia
Pieprz KamilSkiba RozaliaLATINO - Żabno1 (+1)111
2.Włodarczyk Wiktor
Rzadkowska Marika
Akademia Tańca - Kielce
Włodarczyk Wiktor
Rzadkowska Marika
Włodarczyk WiktorRzadkowska MarikaAkademia Tańca - Kielce2 22

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Włodarczyk Wiktor
Rzadkowska Marika
Akademia Tańca - Kielce
Włodarczyk Wiktor
Rzadkowska Marika
Włodarczyk WiktorRzadkowska MarikaAkademia Tańca - Kielce C (+1)1C1
2.Pieprz Kamil
Skiba Rozalia
LATINO - Żabno
Pieprz Kamil
Skiba Rozalia
Pieprz KamilSkiba RozaliaLATINO - Żabno0 02

 

BLOK 4, rejestracja 17.00-18.00, próba parkietu 17.30- 17.55, start: 18.00

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lenartowicz Tomasz
Jaśkowska Klaudia
Akademia Tańca
Lenartowicz Tomasz
Jaśkowska Klaudia
Lenartowicz TomaszJaśkowska KlaudiaAkademia Tańca1 11

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wajda Filip
Bąk Oliwia
LATINO - Żabno
Wajda Filip
Bąk Oliwia
Wajda FilipBąk OliwiaLATINO - Żabno

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Płatek Mateusz
Rachwał Jessica
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Płatek Mateusz
Rachwał Jessica
Płatek MateuszRachwał JessicaMARENGO - Dąbrowa Górnicza6 (+1)161
2.Kubek Beniamin
Chmura Aleksandra
LATINO - Żabno
Kubek Beniamin
Chmura Aleksandra
Kubek BeniaminChmura AleksandraLATINO - Żabno5 (+1)152
3.Parysz Wojciech
Machowska Zuzanna
KLASA - Tarnów
Parysz Wojciech
Machowska Zuzanna
Parysz WojciechMachowska ZuzannaKLASA - Tarnów D (+1)1D3
4.Krawczyk Tomasz
Lelek Maria
INFINITY - Kraków
Krawczyk Tomasz
Lelek Maria
Krawczyk TomaszLelek MariaINFINITY - Kraków1 14
5.Bojakowski Tomasz
Szczukiewicz Alicja
ZAMEK - Lublin
Bojakowski Tomasz
Szczukiewicz Alicja
Bojakowski TomaszSzczukiewicz AlicjaZAMEK - Lublin0 05
6.Kalita Mateusz
Biedrońska Oliwia
LATINO - Żabno
Kalita Mateusz
Biedrońska Oliwia
Kalita MateuszBiedrońska OliwiaLATINO - Żabno0 06
7.Wajda Filip
Bąk Oliwia
LATINO - Żabno
Wajda Filip
Bąk Oliwia
Wajda FilipBąk OliwiaLATINO - Żabno-1 (-1)-1-1

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kubek Beniamin
Chmura Aleksandra
LATINO - Żabno
Kubek Beniamin
Chmura Aleksandra
Kubek BeniaminChmura AleksandraLATINO - Żabno3 (+1)131
2.Bojakowski Tomasz
Szczukiewicz Alicja
ZAMEK - Lublin
Bojakowski Tomasz
Szczukiewicz Alicja
Bojakowski TomaszSzczukiewicz AlicjaZAMEK - Lublin4 42
3.Kalita Mateusz
Biedrońska Oliwia
LATINO - Żabno
Kalita Mateusz
Biedrońska Oliwia
Kalita MateuszBiedrońska OliwiaLATINO - Żabno0 03

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wójcik Dominik
Węgrzyn Zuzanna
TAKT - Chełm
Wójcik Dominik
Węgrzyn Zuzanna
Wójcik DominikWęgrzyn ZuzannaTAKT - Chełm4 (+1)141
2.Wrona Łukasz
Śliczniak Weronika
BALLROOM - Lublin
Wrona Łukasz
Śliczniak Weronika
Wrona ŁukaszŚliczniak WeronikaBALLROOM - Lublin7 (+1)172
3.Mróz Michał
Wojciechowska Izabela
JUMP - Janów Lubelski
Mróz Michał
Wojciechowska Izabela
Mróz MichałWojciechowska IzabelaJUMP - Janów Lubelski C (+1)1C3
4.Szabat Jakub
Chudy Karolina
JUMP - Janów Lubelski
Szabat Jakub
Chudy Karolina
Szabat JakubChudy KarolinaJUMP - Janów Lubelski1 14

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Babiak Paweł
Janusz Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Babiak Paweł
Janusz Wiktoria
Babiak PawełJanusz WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl4 (+1)141
2.Łyżwa Fryderyk
Marcisz Roksana
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Łyżwa Fryderyk
Marcisz Roksana
Łyżwa FryderykMarcisz RoksanaKUŹNIA TAŃCA - Kraków5 (+1)152
3.Świderski Szymon
Brogowska Emilia
BALLROOM - Lublin
Świderski Szymon
Brogowska Emilia
Świderski SzymonBrogowska EmiliaBALLROOM - Lublin C (+1)1C3
4.Socha Oskar Jan
Cisło Adrianna
PERFECT DANCE - Kraków
Socha Oskar Jan
Cisło Adrianna
Socha Oskar JanCisło AdriannaPERFECT DANCE - Kraków1 (+1)114
5.Wójcik Dominik
Węgrzyn Zuzanna
TAKT - Chełm
Wójcik Dominik
Węgrzyn Zuzanna
Wójcik DominikWęgrzyn ZuzannaTAKT - Chełm4 (+1)145
6.Brocławik Damian
Baum Natalia
AKSEL - Rzeszów
Brocławik Damian
Baum Natalia
Brocławik DamianBaum NataliaAKSEL - Rzeszów7 (+1)176
7.Wąż Adrian
Krechniak Wiktoria
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Wąż Adrian
Krechniak Wiktoria
Wąż AdrianKrechniak WiktoriaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska4 47
8.Szabat Jakub
Chudy Karolina
JUMP - Janów Lubelski
Szabat Jakub
Chudy Karolina
Szabat JakubChudy KarolinaJUMP - Janów Lubelski6 68
9.Płatek Mateusz
Rachwał Jessica
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Płatek Mateusz
Rachwał Jessica
Płatek MateuszRachwał JessicaMARENGO - Dąbrowa Górnicza4 49
10.Kukla Mikołaj
Zyguła Zuzanna
LATINO - Żabno
Kukla Mikołaj
Zyguła Zuzanna
Kukla MikołajZyguła ZuzannaLATINO - Żabno4 410
11.Parysz Wojciech
Machowska Zuzanna
KLASA - Tarnów
Parysz Wojciech
Machowska Zuzanna
Parysz WojciechMachowska ZuzannaKLASA - Tarnów0 010
12.Bezak Tomasz
Motyka Milena
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Bezak Tomasz
Motyka Milena
Bezak TomaszMotyka MilenaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska2 212
13.Wrona Łukasz
Śliczniak Weronika
BALLROOM - Lublin
Wrona Łukasz
Śliczniak Weronika
Wrona ŁukaszŚliczniak WeronikaBALLROOM - Lublin2 213

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kotek Bartosz
Wężowicz Wiktoria
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Kotek Bartosz
Wężowicz Wiktoria
Kotek BartoszWężowicz WiktoriaKUŹNIA TAŃCA - Kraków8 (+1)181
2.Pajerski Bartosz
Szlachtowska Jagoda
CUBANA - Nowy Targ
Pajerski Bartosz
Szlachtowska Jagoda
Pajerski BartoszSzlachtowska JagodaCUBANA - Nowy Targ1 (+1)112
3.Sierak Michał
Kotwa Martyna
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Sierak Michał
Kotwa Martyna
Sierak MichałKotwa MartynaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska7 (+1)173
4.Antkiewicz Oskar
Sosin Kamila
KLASA - Tarnów
Antkiewicz Oskar
Sosin Kamila
Antkiewicz OskarSosin KamilaKLASA - Tarnów4 (+1)144
5.Drogosz Mateusz
Bryk Magdalena
KICK - Kielce
Drogosz Mateusz
Bryk Magdalena
Drogosz MateuszBryk MagdalenaKICK - Kielce4 (+1)145
6.Bezak Tomasz
Motyka Milena
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Bezak Tomasz
Motyka Milena
Bezak TomaszMotyka MilenaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska1 (+1)116
7.Kukla Mikołaj
Zyguła Zuzanna
LATINO - Żabno
Kukla Mikołaj
Zyguła Zuzanna
Kukla MikołajZyguła ZuzannaLATINO - Żabno1 17
8.Wąż Adrian
Krechniak Wiktoria
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Wąż Adrian
Krechniak Wiktoria
Wąż AdrianKrechniak WiktoriaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska0 07
9.Wyszomirski Wiktor
Kolasa Wiktoria
BALLROOM - Lublin
Wyszomirski Wiktor
Kolasa Wiktoria
Wyszomirski WiktorKolasa WiktoriaBALLROOM - Lublin0 09
10.Babiak Paweł
Janusz Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Babiak Paweł
Janusz Wiktoria
Babiak PawełJanusz WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 010

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cisiński Krystian
Peroń Weronika
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Cisiński Krystian
Peroń Weronika
Cisiński KrystianPeroń WeronikaKUŹNIA TAŃCA - Kraków8 (+1)181
2.Para Maksymilian
Siemaszko Gabriela
SzT eMiKa - Tarnów
Para Maksymilian
Siemaszko Gabriela
Para MaksymilianSiemaszko GabrielaSzT eMiKa - Tarnów B (+1)1B2
3.Krawczyk Mikołaj
Krawczyk Maria
KLASA - Tarnów
Krawczyk Mikołaj
Krawczyk Maria
Krawczyk MikołajKrawczyk MariaKLASA - Tarnów B (+1)1B3
4.Drogosz Mateusz
Bryk Magdalena
KICK - Kielce
Drogosz Mateusz
Bryk Magdalena
Drogosz MateuszBryk MagdalenaKICK - Kielce6 (+1)164
5.Łyżwa Franciszek
Jamborska Gabriela
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Łyżwa Franciszek
Jamborska Gabriela
Łyżwa FranciszekJamborska GabrielaKUŹNIA TAŃCA - Kraków B (+1)1B5
6.Zmarzły Oskar
Skiba Oliwia
LATINO - Żabno
Zmarzły Oskar
Skiba Oliwia
Zmarzły OskarSkiba OliwiaLATINO - Żabno5 56
7.Wyszomirski Wiktor
Kolasa Wiktoria
BALLROOM - Lublin
Wyszomirski Wiktor
Kolasa Wiktoria
Wyszomirski WiktorKolasa WiktoriaBALLROOM - Lublin1 17
8.Sierak Michał
Kotwa Martyna
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Sierak Michał
Kotwa Martyna
Sierak MichałKotwa MartynaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska0 08
9.Bańka Oliwier
Głowala Martyna
JUST DANCE - Stalowa Wola
Bańka Oliwier
Głowala Martyna
Bańka OliwierGłowala MartynaJUST DANCE - Stalowa Wola0 09
10.Mika Miłosz
Michałek Julia
KLASA - Tarnów
Mika Miłosz
Michałek Julia
Mika MiłoszMichałek JuliaKLASA - Tarnów0 010

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Roman Jakub
Król Emilia
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Roman Jakub
Król Emilia
Roman JakubKról EmiliaKUŹNIA TAŃCA - Kraków9 (+1)191
2.Zmarzły Oskar
Skiba Oliwia
LATINO - Żabno
Zmarzły Oskar
Skiba Oliwia
Zmarzły OskarSkiba OliwiaLATINO - Żabno3 (+1)132
3.Szkotak Maciej
Kapustka Kamila
LATINO - Żabno
Szkotak Maciej
Kapustka Kamila
Szkotak MaciejKapustka KamilaLATINO - Żabno4 (+1)143
4.Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL - Rzeszów5 (+1)154
5.Włodarczyk Patryk
Kłosowska Kornelia
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Włodarczyk Patryk
Kłosowska Kornelia
Włodarczyk PatrykKłosowska KorneliaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 05
6.Suda Przemysław
Kozik Zuzanna
KLASA - Tarnów
Suda Przemysław
Kozik Zuzanna
Suda PrzemysławKozik ZuzannaKLASA - Tarnów1 16
7.Para Maksymilian
Siemaszko Gabriela
SzT eMiKa - Tarnów
Para Maksymilian
Siemaszko Gabriela
Para MaksymilianSiemaszko GabrielaSzT eMiKa - Tarnów0 07
8.Legutko Tomasz
Legutko-Szewczyk Anna
INFINITY - Kraków
Legutko Tomasz
Legutko-Szewczyk Anna
Legutko TomaszLegutko-Szewczyk AnnaINFINITY - Kraków0 08

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kotul Hubert
Dąbek Katarzyna
MDANCE - Przemyśl
Kotul Hubert
Dąbek Katarzyna
Kotul HubertDąbek KatarzynaMDANCE - Przemyśl11 (+1)1111
2.Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL - Rzeszów10 (+1)1102
3.Antkiewicz Oskar
Sosin Kamila
KLASA - Tarnów
Antkiewicz Oskar
Sosin Kamila
Antkiewicz OskarSosin KamilaKLASA - Tarnów0 03