III OTTT oraz Rekreacja Małopolska ROYAL CUP Wieliczka 2022 pod patronatem Starosty Wielickiego

2022-03-19 Wieliczka, JUST DANCE Wieliczka


Plik z wynikami

UWAGA

UWAGA! prosimy o zapoznanie się ze zmianą godziny rozpoczęcia bloku 2
Blok II START godz. 12.00

- Informujemy, że rejstracja odbywa się bez książeczek startowych/kart tancerza.

-dodatkowe zgłoszenia pod 667115257 lub royalcupwieliczka@gmail.com



Hotel***+Galicja
Oferta cenowa dla uczestników na Hasło: ROYAL CUP
Pokój 1 osobowy 195zł ze śniadaniem
Pokój 2 osobowy 240zł ze śniadaniem
Pokój 3 osobowy 350zł ze śniadaniem
Pokój 4 osobowy 420zł ze śniadaniem

BLOK 1, rejestracja 7:40-8:30, próba parkietu 8:30-8:55, start: 9:00

Do 9 (Do 9) Brąz KOMB 4T 23

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.BERNACKI KSAWERY
LENIAR MATYLDA
THOMAS DANCE - Kraków
BERNACKI KSAWERY
LENIAR MATYLDA
BERNACKI KSAWERYLENIAR MATYLDATHOMAS DANCE - Kraków
2.BIERNAT BŁAŻEJ
WĘGIEL OLGA
THOMAS DANCE - Kraków
BIERNAT BŁAŻEJ
WĘGIEL OLGA
BIERNAT BŁAŻEJWĘGIEL OLGATHOMAS DANCE - Kraków
3.Bal Antoni
Koziarska Milena
ST FLASH DUO - Kraków
Bal Antoni
Koziarska Milena
Bal AntoniKoziarska MilenaST FLASH DUO - Kraków
4.Betlej Cezary
Burek Emilia
EVOLUTION - Kraków
Betlej Cezary
Burek Emilia
Betlej CezaryBurek EmiliaEVOLUTION - Kraków
5.Bogucki Jakub
Włodarczyk Olena
EVOLUTION - Kraków
Bogucki Jakub
Włodarczyk Olena
Bogucki JakubWłodarczyk OlenaEVOLUTION - Kraków
6.Gülhan Marcin
Pytka Aleksandra
SKT Regis Bochnia
Gülhan Marcin
Pytka Aleksandra
Gülhan MarcinPytka AleksandraSKT Regis Bochnia
7.KONDZIOŁKA ERYK
ŚWIĘCH KAROLINA
THOMAS DANCE - Kraków
KONDZIOŁKA ERYK
ŚWIĘCH KAROLINA
KONDZIOŁKA ERYKŚWIĘCH KAROLINATHOMAS DANCE - Kraków
8.Karol Pytka
Sroka Lilianna
SKT Regis Bochnia
Karol Pytka
Sroka Lilianna
Karol PytkaSroka LiliannaSKT Regis Bochnia
9.Katarzyński Adam
Grabiasz Ida
SKT Regis Bochnia
Katarzyński Adam
Grabiasz Ida
Katarzyński AdamGrabiasz IdaSKT Regis Bochnia
10.Kita Tomasz
Żurek Natalia
M-TEAM - Kraków
Kita Tomasz
Żurek Natalia
Kita TomaszŻurek NataliaM-TEAM - Kraków
11.Krzywda Karol
Rudnik Magdalena
SKT Regis Bochnia
Krzywda Karol
Rudnik Magdalena
Krzywda KarolRudnik MagdalenaSKT Regis Bochnia
12.Kucharczyk Kacper
Stawarz Lena
JUST DANCE Wieliczka
Kucharczyk Kacper
Stawarz Lena
Kucharczyk KacperStawarz LenaJUST DANCE Wieliczka
13.Musiał Mateusz
Dyląg Julia
EVOLUTION - Kraków
Musiał Mateusz
Dyląg Julia
Musiał MateuszDyląg JuliaEVOLUTION - Kraków
14.Pacura Szymon
Kwiatkowska Kamila
ST FLASH DUO - Kraków
Pacura Szymon
Kwiatkowska Kamila
Pacura SzymonKwiatkowska KamilaST FLASH DUO - Kraków
15.Podgórski Stanisław
Strojek Maja
JUST DANCE Wieliczka
Podgórski Stanisław
Strojek Maja
Podgórski StanisławStrojek MajaJUST DANCE Wieliczka
16.Poproch Marek
Poproch Wiktoria
ST FLASH DUO - Kraków
Poproch Marek
Poproch Wiktoria
Poproch MarekPoproch WiktoriaST FLASH DUO - Kraków
17.Puskarczyk Aleksander
Wądołowska Zuzanna
ST FLASH DUO - Kraków
Puskarczyk Aleksander
Wądołowska Zuzanna
Puskarczyk AleksanderWądołowska ZuzannaST FLASH DUO - Kraków
18.Ryczek Adam
Nowak Liliana
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Ryczek Adam
Nowak Liliana
Ryczek AdamNowak LilianaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
19.Slusarek Krzysztof
Węgrzyn Anna
JUST DANCE Wieliczka
Slusarek Krzysztof
Węgrzyn Anna
Slusarek KrzysztofWęgrzyn AnnaJUST DANCE Wieliczka
20.Tórz Tymek
Tolińska Iga
EVOLUTION - Kraków
Tórz Tymek
Tolińska Iga
Tórz TymekTolińska IgaEVOLUTION - Kraków
21.Wiciński Mateusz
Bąber Emilia
JUST DANCE Wieliczka
Wiciński Mateusz
Bąber Emilia
Wiciński MateuszBąber EmiliaJUST DANCE Wieliczka
22.Wójcik Piotr
Swatek Julia
ST FLASH DUO - Kraków
Wójcik Piotr
Swatek Julia
Wójcik PiotrSwatek JuliaST FLASH DUO - Kraków
23.Zborowski Leon
Bąba Iga
ST FLASH DUO - Kraków
Zborowski Leon
Bąba Iga
Zborowski LeonBąba IgaST FLASH DUO - Kraków

Do 9 (Do 9) Brąz KOMB 4T Duety 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Bociek Klara
Nowak Liliana
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Bociek Klara
Nowak Liliana
Bociek KlaraNowak LilianaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
2.Hołda Nadia
Rodak Liliana
LATINO - Żabno
Hołda Nadia
Rodak Liliana
Hołda NadiaRodak LilianaLATINO - Żabno
3.Kusia Gabriela
Rodzeń Jowita
EVOLUTION - Kraków
Kusia Gabriela
Rodzeń Jowita
Kusia GabrielaRodzeń JowitaEVOLUTION - Kraków
4.Litwin Liliana
Prażmowska Maria
JUST DANCE Wieliczka
Litwin Liliana
Prażmowska Maria
Litwin LilianaPrażmowska MariaJUST DANCE Wieliczka
5.Morawiec Emma
Chmura Gwiazda Maja
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Morawiec Emma
Chmura Gwiazda Maja
Morawiec EmmaChmura Gwiazda MajaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
6.Piwońska Amelia
Dybeł Oliwia
EVOLUTION - Kraków
Piwońska Amelia
Dybeł Oliwia
Piwońska AmeliaDybeł OliwiaEVOLUTION - Kraków
7.Robak Natalia
Kochanek Julia
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Robak Natalia
Kochanek Julia
Robak NataliaKochanek JuliaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
8.Rybka Ania
Kondracka Weronika
EVOLUTION - Kraków
Rybka Ania
Kondracka Weronika
Rybka AniaKondracka WeronikaEVOLUTION - Kraków
9.Szczepaniak Karolina
Solecka Klara
PLĄS - Kraków
Szczepaniak Karolina
Solecka Klara
Szczepaniak KarolinaSolecka KlaraPLĄS - Kraków
10.Talar Luiza
DRELICHARZ Oliwia
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Talar Luiza
DRELICHARZ Oliwia
Talar LuizaDRELICHARZ OliwiaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
11.Wiatr Joanna
Patoń Antonina
LATINO - Żabno
Wiatr Joanna
Patoń Antonina
Wiatr JoannaPatoń AntoninaLATINO - Żabno
12.Wierzbicka Zofia
Kwinta Oliwia
JUST DANCE Wieliczka
Wierzbicka Zofia
Kwinta Oliwia
Wierzbicka ZofiaKwinta OliwiaJUST DANCE Wieliczka
13.Wierzgacz Hanna
Nieckarz Natalia
JUST DANCE Wieliczka
Wierzgacz Hanna
Nieckarz Natalia
Wierzgacz HannaNieckarz NataliaJUST DANCE Wieliczka
14.Ziółkowska Lena
Kubas Maja
JUST DANCE Wieliczka
Ziółkowska Lena
Kubas Maja
Ziółkowska LenaKubas MajaJUST DANCE Wieliczka

Do 9 (Do 9) Brąz KOMB 4T Solo Dance 30

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Adamczyk Wiktoria
EVOLUTION - Kraków
Adamczyk WiktoriaAdamczyk WiktoriaEVOLUTION - Kraków
2.Bieszczad Lena
PERFECT DANCE - Kraków
Bieszczad LenaBieszczad LenaPERFECT DANCE - Kraków
3.Czubek Natalia
SKT Regis Bochnia
Czubek NataliaCzubek NataliaSKT Regis Bochnia
4.Dudzik Ada
STTS Kraków
Dudzik AdaDudzik AdaSTTS Kraków
5.Frącz Aleksandra
EVOLUTION - Kraków
Frącz AleksandraFrącz AleksandraEVOLUTION - Kraków
6.Hajnowska Maria
ST FLASH DUO - Kraków
Hajnowska MariaHajnowska MariaST FLASH DUO - Kraków
7.Jurek Laura
EVOLUTION - Kraków
Jurek LauraJurek LauraEVOLUTION - Kraków
8.Juszczak Jagoda
DANCE POINT Kraków
Juszczak JagodaJuszczak JagodaDANCE POINT Kraków
9.KOCIOŁEK ZUZIA
THOMAS DANCE - Kraków
KOCIOŁEK ZUZIAKOCIOŁEK ZUZIATHOMAS DANCE - Kraków
10.Kasperska Maja
STTS Kraków
Kasperska MajaKasperska MajaSTTS Kraków
11.Król Blanka
ST FLASH DUO - Kraków
Król BlankaKról BlankaST FLASH DUO - Kraków
12.Kusińska Maja
EVOLUTION - Kraków
Kusińska MajaKusińska MajaEVOLUTION - Kraków
13.LAMB LENA
THOMAS DANCE - Kraków
LAMB LENALAMB LENATHOMAS DANCE - Kraków
14.LENIAR ŁUCJA
THOMAS DANCE - Kraków
LENIAR ŁUCJALENIAR ŁUCJATHOMAS DANCE - Kraków
15.Lachowolska Maria
DANCE POINT Kraków
Lachowolska MariaLachowolska MariaDANCE POINT Kraków
16.Latocha Martyna
PERFECT DANCE - Kraków
Latocha MartynaLatocha MartynaPERFECT DANCE - Kraków
17.MIGDAŁ LENA
THOMAS DANCE - Kraków
MIGDAŁ LENAMIGDAŁ LENATHOMAS DANCE - Kraków
18.Pelc Natalia
EVOLUTION - Kraków
Pelc NataliaPelc NataliaEVOLUTION - Kraków
19.Rachwalska Anna
SKT Regis Bochnia
Rachwalska AnnaRachwalska AnnaSKT Regis Bochnia
20.Rybka Emilia
DANCE POINT Kraków
Rybka EmiliaRybka EmiliaDANCE POINT Kraków
21.SADOWSKA OTYLIA
THOMAS DANCE - Kraków
SADOWSKA OTYLIASADOWSKA OTYLIATHOMAS DANCE - Kraków
22.Strzała Urszula
PLĄS - Kraków
Strzała UrszulaStrzała UrszulaPLĄS - Kraków
23.Szczepańska Martyna
JUST DANCE Wieliczka
Szczepańska MartynaSzczepańska MartynaJUST DANCE Wieliczka
24.Szydłowska Daria
THOMAS DANCE - Kraków
Szydłowska DariaSzydłowska DariaTHOMAS DANCE - Kraków
25.Tokarska Zuzanna
EVOLUTION - Kraków
Tokarska ZuzannaTokarska ZuzannaEVOLUTION - Kraków
26.Treszer Hanna
SKT Regis Bochnia
Treszer HannaTreszer HannaSKT Regis Bochnia
27.Tylek Ewelina
EVOLUTION - Kraków
Tylek EwelinaTylek EwelinaEVOLUTION - Kraków
28.Waś Julia
JUST DANCE Wieliczka
Waś JuliaWaś JuliaJUST DANCE Wieliczka
29.Włodarczyk Łucja
SKT Regis Bochnia
Włodarczyk ŁucjaWłodarczyk ŁucjaSKT Regis Bochnia
30.Żak Zofia
AMAZING DANCE STUDIO
Żak ZofiaŻak ZofiaAMAZING DANCE STUDIO

Do 9 (Do 9) Srebro KOMB 5T 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Andrzejewski Igor
Zumer Maja
EVOLUTION - Kraków
Andrzejewski Igor
Zumer Maja
Andrzejewski IgorZumer MajaEVOLUTION - Kraków
2.Cieśla Wiktor
Zinovieva Mariia
M-TEAM - Kraków
Cieśla Wiktor
Zinovieva Mariia
Cieśla WiktorZinovieva MariiaM-TEAM - Kraków
3.Gauden Natan
Mroczek Aleksandra
SKT Regis Bochnia
Gauden Natan
Mroczek Aleksandra
Gauden NatanMroczek AleksandraSKT Regis Bochnia
4.Kaleta Wiktor
Zięba Martyna
JUST DANCE Wieliczka
Kaleta Wiktor
Zięba Martyna
Kaleta WiktorZięba MartynaJUST DANCE Wieliczka
5.Król Mateusz
Radoń Ewa
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Król Mateusz
Radoń Ewa
Król MateuszRadoń EwaKUŹNIA TAŃCA - Kraków
6.Zielonka Wojtek
Szewczyk Karina
JUST DANCE Wieliczka
Zielonka Wojtek
Szewczyk Karina
Zielonka WojtekSzewczyk KarinaJUST DANCE Wieliczka

Do 9 (Do 9) Srebro KOMB 5T Duety 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Kocan Marianna
Folcik Alicja
M-TEAM - Kraków
Kocan Marianna
Folcik Alicja
Kocan MariannaFolcik AlicjaM-TEAM - Kraków
2.Kołpa Gabriela
Pamuła Martyna
M-TEAM - Kraków
Kołpa Gabriela
Pamuła Martyna
Kołpa GabrielaPamuła MartynaM-TEAM - Kraków
3.Sudacka Krystyna
Walewska Helena
M-TEAM - Kraków
Sudacka Krystyna
Walewska Helena
Sudacka KrystynaWalewska HelenaM-TEAM - Kraków
4.Zadak Martyna
Patkaniowska Julia
JUST DANCE Wieliczka
Zadak Martyna
Patkaniowska Julia
Zadak MartynaPatkaniowska JuliaJUST DANCE Wieliczka

Do 9 (Do 9) Srebro KOMB 5T Solo Dance 9

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Stochel Natalia
EVOLUTION - Kraków
Stochel NataliaStochel NataliaEVOLUTION - Kraków
2.Sękowska Amelia
PLĄS - Kraków
Sękowska AmeliaSękowska AmeliaPLĄS - Kraków
3.Chromy Martyna
EVOLUTION - Kraków
Chromy MartynaChromy MartynaEVOLUTION - Kraków
4.Dyląg Julia
EVOLUTION - Kraków
Dyląg JuliaDyląg JuliaEVOLUTION - Kraków
5.Grzesiak Natalia
EVOLUTION - Kraków
Grzesiak NataliaGrzesiak NataliaEVOLUTION - Kraków
6.Staszczak Aleksandra
EVOLUTION - Kraków
Staszczak AleksandraStaszczak AleksandraEVOLUTION - Kraków
7.Szulc Iwona
EVOLUTION - Kraków
Szulc IwonaSzulc IwonaEVOLUTION - Kraków
8.Wdówka Aleksandra
EVOLUTION - Kraków
Wdówka AleksandraWdówka AleksandraEVOLUTION - Kraków
9.Zumer Nadia
EVOLUTION - Kraków
Zumer NadiaZumer NadiaEVOLUTION - Kraków

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.BERNACKI HUBERT
NOWAKOWSKA LILIANNA
THOMAS DANCE - Kraków
BERNACKI HUBERT
NOWAKOWSKA LILIANNA
BERNACKI HUBERTNOWAKOWSKA LILIANNATHOMAS DANCE - Kraków
2.Bienias Filip
Czubek Julia
SKT Regis Bochnia
Bienias Filip
Czubek Julia
Bienias FilipCzubek JuliaSKT Regis Bochnia
3.Dziaduś Nina
Budka Julia
PLĄS - Kraków
Dziaduś Nina
Budka Julia
Dziaduś NinaBudka JuliaPLĄS - Kraków
4.Kawecki Stanisław
Wojdyła Pola
DANCE POINT Kraków
Kawecki Stanisław
Wojdyła Pola
Kawecki StanisławWojdyła PolaDANCE POINT Kraków
5.Listwan Jakub
Marszałek Amelia
PLĄS - Kraków
Listwan Jakub
Marszałek Amelia
Listwan JakubMarszałek AmeliaPLĄS - Kraków
6.Majcher Franciszek
Legutko Amelia
SKT Regis Bochnia
Majcher Franciszek
Legutko Amelia
Majcher FranciszekLegutko AmeliaSKT Regis Bochnia
7.Pająk Szymon
Sękowska Karolina
PLĄS - Kraków
Pająk Szymon
Sękowska Karolina
Pająk SzymonSękowska KarolinaPLĄS - Kraków
8.Pająk Wiktor
Mrowiec Emilia
PLĄS - Kraków
Pająk Wiktor
Mrowiec Emilia
Pająk WiktorMrowiec EmiliaPLĄS - Kraków
9.Radwan Albert
Krzysiek Anna
AMAZING DANCE STUDIO
Radwan Albert
Krzysiek Anna
Radwan AlbertKrzysiek AnnaAMAZING DANCE STUDIO
10.Śliwiński Karol
Woźniak Kaja
AMAZING DANCE STUDIO
Śliwiński Karol
Woźniak Kaja
Śliwiński KarolWoźniak KajaAMAZING DANCE STUDIO

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T Solo Dance 10

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Boroń Dominika
AMAZING DANCE STUDIO
Boroń DominikaBoroń DominikaAMAZING DANCE STUDIO
2.Fiksak Weronika
DANCE POINT Kraków
Fiksak WeronikaFiksak WeronikaDANCE POINT Kraków
3.Michalska Roksana
AMAZING DANCE STUDIO
Michalska RoksanaMichalska RoksanaAMAZING DANCE STUDIO
4.Musiał Alicja
DANCE POINT Kraków
Musiał AlicjaMusiał AlicjaDANCE POINT Kraków
5.Papara Ania
EVOLUTION - Kraków
Papara AniaPapara AniaEVOLUTION - Kraków
6.Rojek Magdalena
AMAZING DANCE STUDIO
Rojek MagdalenaRojek MagdalenaAMAZING DANCE STUDIO
7.Rybka Dominika
DANCE POINT Kraków
Rybka DominikaRybka DominikaDANCE POINT Kraków
8.Rzeczycka Magdalena
DANCE POINT Kraków
Rzeczycka MagdalenaRzeczycka MagdalenaDANCE POINT Kraków
9.Wyrwa Lena
AMAZING DANCE STUDIO
Wyrwa LenaWyrwa LenaAMAZING DANCE STUDIO
10.Świerczyńska Teresa
DANCE POINT Kraków
Świerczyńska TeresaŚwierczyńska TeresaDANCE POINT Kraków

10-11 (Juvenile 2) Srebro KOMB 5T 0

10-11 (Juvenile 2) Srebro KOMB 5T Solo Dance 7

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Flądro Rozalia
THOMAS DANCE - Kraków
Flądro RozaliaFlądro RozaliaTHOMAS DANCE - Kraków
2.Kaniewska Katarzyna
M-TEAM - Kraków
Kaniewska KatarzynaKaniewska KatarzynaM-TEAM - Kraków
3.Rusin Alicja
PLĄS - Kraków
Rusin AlicjaRusin AlicjaPLĄS - Kraków
4.Szabla Julia
AMAZING DANCE STUDIO
Szabla JuliaSzabla JuliaAMAZING DANCE STUDIO
5.Sękowska Karolina
PLĄS - Kraków
Sękowska KarolinaSękowska KarolinaPLĄS - Kraków
6.Bogucka Nadia
AMAZING DANCE STUDIO
Bogucka NadiaBogucka NadiaAMAZING DANCE STUDIO
7.Kotula Krystyna
STTS Kraków
Kotula KrystynaKotula KrystynaSTTS Kraków

12-15 (12 - 15) Srebro KOMB 5T 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Święszek Mikołaj
Mach Zofia
AMAZING DANCE STUDIO
Święszek Mikołaj
Mach Zofia
Święszek MikołajMach ZofiaAMAZING DANCE STUDIO

12-15 (12 - 15) Srebro KOMB 5T Solo Dance 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Bolek Magdalena
THOMAS DANCE - Kraków
Bolek MagdalenaBolek MagdalenaTHOMAS DANCE - Kraków
2.Bubel Daria
AMAZING DANCE STUDIO
Bubel DariaBubel DariaAMAZING DANCE STUDIO
3.Pominkiewicz Julia Marta
AMAZING DANCE STUDIO
Pominkiewicz Julia MartaPominkiewicz Julia MartaAMAZING DANCE STUDIO
4.CYZ ZUZANNA
THOMAS DANCE - Kraków
CYZ ZUZANNACYZ ZUZANNATHOMAS DANCE - Kraków

 

BLOK 2, rejestracja 10:45-11:30, próba parkietu 11:25-11:55, start: 12:00

Do 11 (Do 11) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 18

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bartłomowicz Natalia
JUST DANCE Wieliczka
Bartłomowicz NataliaBartłomowicz NataliaJUST DANCE Wieliczka4 (+2)241
2.Brzegowy Magdalena
JUST DANCE Wieliczka
Brzegowy MagdalenaBrzegowy MagdalenaJUST DANCE Wieliczka3 (+2)231
3.Czyrnek Natalia
ELIDA - Mielec
Czyrnek NataliaCzyrnek NataliaELIDA - Mielec12 Czyrnek Natalia - G (+2)212Czyrnek Natalia - G1
4.Dziedzic Julia
JUST DANCE Wieliczka
Dziedzic JuliaDziedzic JuliaJUST DANCE Wieliczka2 (+2)221
5.Jachyra Oliwia
ELIDA - Mielec
Jachyra OliwiaJachyra OliwiaELIDA - Mielec7 (+2)271
6.Jemioło Aleksandra
ELIDA - Mielec
Jemioło AleksandraJemioło AleksandraELIDA - Mielec11 (+2)2111
7.Kotwis Kalina
AKSEL - Rzeszów
Kotwis KalinaKotwis KalinaAKSEL - Rzeszów7 (+2)271
8.Krawczyk Antonina
JUST DANCE Wieliczka
Krawczyk AntoninaKrawczyk AntoninaJUST DANCE Wieliczka7 (+2)271
9.Małek Mikołaj
GALA - Mielec
Małek MikołajMałek MikołajGALA - Mielec8 (+2)281
10.Czubek Julia
SKT Regis Bochnia
Czubek JuliaCzubek JuliaSKT Regis Bochnia1 (+1)112
11.Hornik Antonina
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Hornik AntoninaHornik AntoninaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska2 (+1)122
12.Hornik Hiacynta
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Hornik HiacyntaHornik HiacyntaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska2 (+1)122
13.Jopek Andżelika
AKSEL - Rzeszów
Jopek AndżelikaJopek AndżelikaAKSEL - Rzeszów10 (+1)1102
14.Kabat Zuzanna
KLASA - Tarnów
Kabat ZuzannaKabat ZuzannaKLASA - Tarnów9 (+1)192
15.Stączek Urszula
Akademia Tańca - Kielce
Stączek UrszulaStączek UrszulaAkademia Tańca - Kielce8 (+1)182
16.Szostak Gabriela
EVOLUTION - Kraków
Szostak GabrielaSzostak GabrielaEVOLUTION - Kraków7 (+1)172
17.Szulc Justyna
EVOLUTION - Kraków
Szulc JustynaSzulc JustynaEVOLUTION - Kraków9 (+1)192
18.Szymczak Izabela
SAMBA - Tarnobrzeg
Szymczak IzabelaSzymczak IzabelaSAMBA - Tarnobrzeg1 (+1)112

Do 11 (Do 11) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 12

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Barszcz Wiktoria
GALA - Mielec
Barszcz WiktoriaBarszcz WiktoriaGALA - Mielec2 (+2)221
2.Serwatowicz Milena
CUBANA - Nowy Targ
Serwatowicz MilenaSerwatowicz MilenaCUBANA - Nowy Targ11 (+2)2111
3.Urjasz Wiktoria
THOMAS DANCE - Kraków
Urjasz WiktoriaUrjasz WiktoriaTHOMAS DANCE - Kraków2 (+2)221
4.Dzień Alicja
THOMAS DANCE - Kraków
Dzień AlicjaDzień AlicjaTHOMAS DANCE - Kraków2 (+2)222
5.Kot Wiktoria
THOMAS DANCE - Kraków
Kot WiktoriaKot WiktoriaTHOMAS DANCE - Kraków2 (+2)222
6.Pietras Jagoda
EVOLUTION - Kraków
Pietras JagodaPietras JagodaEVOLUTION - Kraków7 (+2)272
7.Gugała Maja
EVOLUTION - Kraków
Gugała MajaGugała MajaEVOLUTION - Kraków8 (+1)183
8.Ledzińska Oliwia
THOMAS DANCE - Kraków
Ledzińska OliwiaLedzińska OliwiaTHOMAS DANCE - Kraków1 (+1)113
9.Lustofin Marika
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Lustofin MarikaLustofin MarikaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska3 (+1)133
10.Strojek Hanna
JUST DANCE Wieliczka
Strojek HannaStrojek HannaJUST DANCE Wieliczka7 (+1)173
11.Sztyler Nikola
EVOLUTION - Kraków
Sztyler NikolaSztyler NikolaEVOLUTION - Kraków6 (+1)163
12.Łasocha Kazimierz
ST FLASH DUO - Kraków
Łasocha KazimierzŁasocha KazimierzST FLASH DUO - Kraków1 (+1)113

Do 11 (Do 11) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 7

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Deep Maria
Akademia Tańca - Kielce
Deep MariaDeep MariaAkademia Tańca - Kielce4 (+1)141
2.Zych Milena
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Zych MilenaZych MilenaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska1 (+1)112
3.Zych Roksana
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Zych RoksanaZych RoksanaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska1 (+1)113
4.Paluch Gabriela
GALA - Mielec
Paluch GabrielaPaluch GabrielaGALA - Mielec0 04
5.Rusińska Anastazja
Akademia Tańca - Kielce
Rusińska AnastazjaRusińska AnastazjaAkademia Tańca - Kielce0 05
6.Nosal Kinga
JUST DANCE Wieliczka
Nosal KingaNosal KingaJUST DANCE Wieliczka0 06
7.Zabłocki Olaf
PERFECT DANCE - Kraków
Zabłocki OlafZabłocki OlafPERFECT DANCE - Kraków0 07

12-15 (12 - 15) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 9

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czyrny Zuzanna
GALA - Mielec
Czyrny ZuzannaCzyrny ZuzannaGALA - Mielec1 (+1)111
2.Nosal Agnieszka
JUMP - Janów Lubelski
Nosal AgnieszkaNosal AgnieszkaJUMP - Janów Lubelski3 (+1)132
3.Kozioł Lena
SAMBA - Tarnobrzeg
Kozioł LenaKozioł LenaSAMBA - Tarnobrzeg2 (+1)123
4.Słoma Patrycja
JUST DANCE Wieliczka
Słoma PatrycjaSłoma PatrycjaJUST DANCE Wieliczka2 (+1)124
5.Łapa Magdalena
GALA - Mielec
Łapa MagdalenaŁapa MagdalenaGALA - Mielec0 05
6.Nosal Natalia
JUST DANCE Wieliczka
Nosal NataliaNosal NataliaJUST DANCE Wieliczka0 06
7.Walczak Maja
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Walczak MajaWalczak MajaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 07
8.Miller Nikola
GALA - Mielec
Miller NikolaMiller NikolaGALA - Mielec1 18
9.Maciejczak Nikola
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Maciejczak NikolaMaciejczak NikolaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.2 29

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kuc Mateusz
Adamarek Pola
GALA - Mielec
Kuc Mateusz
Adamarek Pola
Kuc MateuszAdamarek PolaGALA - Mielec8 (+2)281
2.Łabędź Michał
Turbak Joanna
M-TEAM - Kraków
Łabędź Michał
Turbak Joanna
Łabędź MichałTurbak JoannaM-TEAM - Kraków9, 9 (+2)29, 91
3.Naleziński Szymon
Nalezińska Natalia
STARDANCE - Kraków
Naleziński Szymon
Nalezińska Natalia
Naleziński SzymonNalezińska NataliaSTARDANCE - Kraków5, 5 (+1)15, 52
4.Kotula Bronisław
Smarzyńska Natalka
STTS Kraków
Kotula Bronisław
Smarzyńska Natalka
Kotula BronisławSmarzyńska NatalkaSTTS Kraków2 (-1)-12

Do 9 (Do 9) G KOMB 6T PREMIUM 0

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 15

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bąk Maximilian
Koptyra Aleksandra
JUST DANCE - Stalowa Wola
Bąk Maximilian
Koptyra Aleksandra
Bąk MaximilianKoptyra AleksandraJUST DANCE - Stalowa Wola7 (+2)271
2.Janosz Wojciech
Skórnicka Aleksandra
M-TEAM - Kraków
Janosz Wojciech
Skórnicka Aleksandra
Janosz WojciechSkórnicka AleksandraM-TEAM - Kraków4, 4 (+2)24, 41
3.Lichosik Miłosz
Klementowicz Zuzanna
M-TEAM - Kraków
Lichosik Miłosz
Klementowicz Zuzanna
Lichosik MiłoszKlementowicz ZuzannaM-TEAM - Kraków4, 4 (+2)24, 41
4.Piasecki Michał
Wielgosińska Weronika
GALA - Mielec
Piasecki Michał
Wielgosińska Weronika
Piasecki MichałWielgosińska WeronikaGALA - Mielec10 (+2)2101
5.Sokół Szymon
Andruszko Dorota
EVOLUTION - Kraków
Sokół Szymon
Andruszko Dorota
Sokół SzymonAndruszko DorotaEVOLUTION - Kraków9 (+2)291
6.Urbaniak Oskar
Kasprzyk Aleksandra
SAMBA - Tarnobrzeg
Urbaniak Oskar
Kasprzyk Aleksandra
Urbaniak OskarKasprzyk AleksandraSAMBA - Tarnobrzeg7, 7 (+2)27, 71
7.Wcisło Oliwier
Serafin Beata
GALA - Mielec
Wcisło Oliwier
Serafin Beata
Wcisło OliwierSerafin BeataGALA - Mielec10 (+2)2101
8.Wirszewski Farnciszek
Kowalska Patrycja
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Wirszewski Farnciszek
Kowalska Patrycja
Wirszewski FarnciszekKowalska PatrycjaCANTINERO - Tomaszów Maz.11 (+2)2111
9.Dziedzic Franciszek
Stokłosa Emilia
SKT Regis Bochnia
Dziedzic Franciszek
Stokłosa Emilia
Dziedzic FranciszekStokłosa EmiliaSKT Regis Bochnia2 (+1)122
10.Kochanek Bartłomiej
Lustofin Wiktoria
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Kochanek Bartłomiej
Lustofin Wiktoria
Kochanek BartłomiejLustofin WiktoriaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska3 (+1)132
11.Lauterbach Wiktor
Palonek Maria
JUST DANCE Wieliczka
Lauterbach Wiktor
Palonek Maria
Lauterbach WiktorPalonek MariaJUST DANCE Wieliczka3 (+1)132
12.Pasierbek Kamil
Węclewska Maria
PERFECT DANCE - Kraków
Pasierbek Kamil
Węclewska Maria
Pasierbek KamilWęclewska MariaPERFECT DANCE - Kraków1 (+1)112
13.Ptak Tomasz
Kusia Eliza
EVOLUTION - Kraków
Ptak Tomasz
Kusia Eliza
Ptak TomaszKusia ElizaEVOLUTION - Kraków8 (+1)182
14.Sosiński Aleksander
Szewczyk Magdalena
JUST DANCE Wieliczka
Sosiński Aleksander
Szewczyk Magdalena
Sosiński AleksanderSzewczyk MagdalenaJUST DANCE Wieliczka7 (+1)172
15.Zacharski Jakub
Błyskal Wiktoria
STARDANCE - Kraków
Zacharski Jakub
Błyskal Wiktoria
Zacharski JakubBłyskal WiktoriaSTARDANCE - Kraków6, 6 (+1)16, 62

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Leśniak Wojciech
Piasecka Antonina
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Leśniak Wojciech
Piasecka Antonina
Leśniak WojciechPiasecka AntoninaNOWY STYL - Bielsko-Biała11 (+2)2111
2.Olejarz Szymon
Markwat Milena
ST IMPRESJA Kęty
Olejarz Szymon
Markwat Milena
Olejarz SzymonMarkwat MilenaST IMPRESJA Kęty5 (+2)251
3.Kogut Szymon
Wryk Maria
SAMBA - Tarnobrzeg
Kogut Szymon
Wryk Maria
Kogut SzymonWryk MariaSAMBA - Tarnobrzeg5 (+2)252
4.Kwinta Filip
Gawęda Zuzanna
JUST DANCE Wieliczka
Kwinta Filip
Gawęda Zuzanna
Kwinta FilipGawęda ZuzannaJUST DANCE Wieliczka4 (+2)242
5.Strzępek Szymon
Bujak Klaudia
AKSEL - Rzeszów
Strzępek Szymon
Bujak Klaudia
Strzępek SzymonBujak KlaudiaAKSEL - Rzeszów6 (+2)262
6.Chwała Hubert
Duda Aurelia
JUST DANCE Wieliczka
Chwała Hubert
Duda Aurelia
Chwała HubertDuda AureliaJUST DANCE Wieliczka6 (+1)163
7.Herduś Karol
Mieluch Joanna
KLASA - Tarnów
Herduś Karol
Mieluch Joanna
Herduś KarolMieluch JoannaKLASA - Tarnów6 (+1)163
8.Niewola Bartosz
Kot Izabela
SzT eMiKa - Tarnów
Niewola Bartosz
Kot Izabela
Niewola BartoszKot IzabelaSzT eMiKa - Tarnów3 (+1)133
9.Respondek Wojciech
Wojtas Agata
KLASA - Tarnów
Respondek Wojciech
Wojtas Agata
Respondek WojciechWojtas AgataKLASA - Tarnów11 (+1)1113

 

BLOK 3, rejestracja 14:15-15:00, próba parkietu 14:55-15:25, start: 15:30

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 15

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pochwat Jan
Biskupska Julia
AKSEL - Rzeszów
Pochwat Jan
Biskupska Julia
Pochwat JanBiskupska JuliaAKSEL - Rzeszów4 (+1)141
2.Ciąbor Adam
Pyzik Wiktoria
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Ciąbor Adam
Pyzik Wiktoria
Ciąbor AdamPyzik WiktoriaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska3 (+1)132
3.Kula Franciszek
Sytoń Magdalena
LATINO - Żabno
Kula Franciszek
Sytoń Magdalena
Kula FranciszekSytoń MagdalenaLATINO - Żabno E (+1)1E3
4.Sobierski Adrian
Kowalska Jagoda
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Sobierski Adrian
Kowalska Jagoda
Sobierski AdrianKowalska JagodaCANTINERO - Tomaszów Maz.4 (+1)144
5.Czajka Maciej
Miernik Natalia
JUST DANCE Wieliczka
Czajka Maciej
Miernik Natalia
Czajka MaciejMiernik NataliaJUST DANCE Wieliczka4 (+1)145
6.Bąk Karol
Miś Oliwia
SAMBA - Tarnobrzeg
Bąk Karol
Miś Oliwia
Bąk KarolMiś OliwiaSAMBA - Tarnobrzeg1 (+1)116
7.Swoboda Tomasz
Ziaja Julita
KLASA - Tarnów
Swoboda Tomasz
Ziaja Julita
Swoboda TomaszZiaja JulitaKLASA - Tarnów2 (+1)127
8.Liszka Tomasz
Wielkiewicz Lena
CUBANA - Nowy Targ
Liszka Tomasz
Wielkiewicz Lena
Liszka TomaszWielkiewicz LenaCUBANA - Nowy Targ1 18
9.Gracz Błażej
Antoń Kamila
GALA - Mielec
Gracz Błażej
Antoń Kamila
Gracz BłażejAntoń KamilaGALA - Mielec0 09
10.Maziarz Jakub
Kuter Patrycja
AKSEL - Rzeszów
Maziarz Jakub
Kuter Patrycja
Maziarz JakubKuter PatrycjaAKSEL - Rzeszów1 110
11.Słoma Rafał
Patkaniowska Anna
JUST DANCE Wieliczka
Słoma Rafał
Patkaniowska Anna
Słoma RafałPatkaniowska AnnaJUST DANCE Wieliczka0 011
12.Serafin Tomasz
Korczak Klaudia
GALA - Mielec
Serafin Tomasz
Korczak Klaudia
Serafin TomaszKorczak KlaudiaGALA - Mielec0 012
13.Mołdowski Leon
Pawlik Emilia
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Mołdowski Leon
Pawlik Emilia
Mołdowski LeonPawlik EmiliaCANTINERO - Tomaszów Maz.1 113
14.Nowak Antoni
Kurpiel Amelia
EVOLUTION - Kraków
Nowak Antoni
Kurpiel Amelia
Nowak AntoniKurpiel AmeliaEVOLUTION - Kraków3 314
15.Świerczek Jan
Kędziora Martyna
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Świerczek Jan
Kędziora Martyna
Świerczek JanKędziora MartynaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 015

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Vysotskyi Illia
Kramer Zuzanna
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Vysotskyi Illia
Kramer Zuzanna
Vysotskyi IlliaKramer ZuzannaNOWY STYL - Bielsko-Biała2 (+1)121
2.Świątek Nikodem
Łapa Joanna
GALA - Mielec
Świątek Nikodem
Łapa Joanna
Świątek NikodemŁapa JoannaGALA - Mielec D (+1)1D2
3.Kopczak Adrian
Kustra Maja
K-STUDIO Krosno
Kopczak Adrian
Kustra Maja
Kopczak AdrianKustra MajaK-STUDIO Krosno1 (+1)113
4.Staniec Adam
Dydo Emilia
KLASA - Tarnów
Staniec Adam
Dydo Emilia
Staniec AdamDydo EmiliaKLASA - Tarnów2 (+1)124
5.Łach Wojciech
Krzyworączka Antonina
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Łach Wojciech
Krzyworączka Antonina
Łach WojciechKrzyworączka AntoninaKUŹNIA TAŃCA - Kraków1 15
6.Zięba Szymon
Zielonka Kaja
JUST DANCE Wieliczka
Zięba Szymon
Zielonka Kaja
Zięba SzymonZielonka KajaJUST DANCE Wieliczka0 06
7.Limanowski Oliwier
Hrebik Barbara
SzT eMiKa - Tarnów
Limanowski Oliwier
Hrebik Barbara
Limanowski OliwierHrebik BarbaraSzT eMiKa - Tarnów0 07
8.Cieśla Hubert
Kula Kaja
M-TEAM - Kraków
Cieśla Hubert
Kula Kaja
Cieśla HubertKula KajaM-TEAM - Kraków0 08

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Hura Maksymilian
Majka Lena
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Hura Maksymilian
Majka Lena
Hura MaksymilianMajka LenaNOWY STYL - Bielsko-Biała3 (+1)131
2.Kurczab Kamil
Wójtowicz Julia
KLASA - Tarnów
Kurczab Kamil
Wójtowicz Julia
Kurczab KamilWójtowicz JuliaKLASA - Tarnów E (+1)1E2
3.Piekiełko Błażej
Horak Martyna
ST IMPRESJA Kęty
Piekiełko Błażej
Horak Martyna
Piekiełko BłażejHorak MartynaST IMPRESJA Kęty2 23
4.Miśkiewicz Bartłomiej
Zontek Ingrid
EVOLUTION - Kraków
Miśkiewicz Bartłomiej
Zontek Ingrid
Miśkiewicz BartłomiejZontek IngridEVOLUTION - Kraków0 04
5.Ochab Gracjan Piotr
Piątkowska Zofia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Ochab Gracjan Piotr
Piątkowska Zofia
Ochab Gracjan PiotrPiątkowska ZofiaDŻET - Rzeszów-Boguchwała1 15

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Puchała Jan
Cisło Zofia
PERFECT DANCE - Kraków
Puchała Jan
Cisło Zofia
Puchała JanCisło ZofiaPERFECT DANCE - Kraków D (+1)1D1
2.Leśniak Bartosz
Adamets Anhelina
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Leśniak Bartosz
Adamets Anhelina
Leśniak BartoszAdamets AnhelinaNOWY STYL - Bielsko-Biała5 (+1)152
3.Harla Jakub
Korczak Angelika
GALA - Mielec
Harla Jakub
Korczak Angelika
Harla JakubKorczak AngelikaGALA - Mielec0 03
4.Krzan Oliwer
Kasprzyk Weronika
JUST DANCE Wieliczka
Krzan Oliwer
Kasprzyk Weronika
Krzan OliwerKasprzyk WeronikaJUST DANCE Wieliczka2 24

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Obojski Mateusz
Góral Gabriela
IMPERIA - Kraków
Obojski Mateusz
Góral Gabriela
Obojski MateuszGóral GabrielaIMPERIA - Kraków7 (+1)171
2.Klar Mikołaj
Szmyl Agata
SUKCES - Jaworzno
Klar Mikołaj
Szmyl Agata
Klar MikołajSzmyl AgataSUKCES - Jaworzno2 (+1)122
3.Jasiewicz Jakub
Krystek Julia
AKSEL - Rzeszów
Jasiewicz Jakub
Krystek Julia
Jasiewicz JakubKrystek JuliaAKSEL - Rzeszów4 (+1)143
4.Nieckarz Michał
Sochacka Julia
JUST DANCE Wieliczka
Nieckarz Michał
Sochacka Julia
Nieckarz MichałSochacka JuliaJUST DANCE Wieliczka1 (+1)114
5.Pach Mateusz
Doniec Natalia
PERFECT DANCE - Kraków
Pach Mateusz
Doniec Natalia
Pach MateuszDoniec NataliaPERFECT DANCE - Kraków1 (+1)115
6.Sarota Arkadiusz
Sobków Amelia
IMPERIA - Kraków
Sarota Arkadiusz
Sobków Amelia
Sarota ArkadiuszSobków AmeliaIMPERIA - Kraków2 26
7.Olejarz Kacper
Gliwa Amelia
ST IMPRESJA Kęty
Olejarz Kacper
Gliwa Amelia
Olejarz KacperGliwa AmeliaST IMPRESJA Kęty0 07
8.Kołodziej Julian
Budzik Zofia
KLASA - Tarnów
Kołodziej Julian
Budzik Zofia
Kołodziej JulianBudzik ZofiaKLASA - Tarnów5 58
9.Putaj Mateusz
Szramik Julia
PERFECT DANCE - Kraków
Putaj Mateusz
Szramik Julia
Putaj MateuszSzramik JuliaPERFECT DANCE - Kraków1 19
10.Tereshkovych Oleksii
Czech Nadia
M-TEAM - Kraków
Tereshkovych Oleksii
Czech Nadia
Tereshkovych OleksiiCzech NadiaM-TEAM - Kraków0 09
11.Kula Marcel
Bazylińska Amelia
M-TEAM - Kraków
Kula Marcel
Bazylińska Amelia
Kula MarcelBazylińska AmeliaM-TEAM - Kraków0 011

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ludwig Filip
Borek Eliza
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Ludwig Filip
Borek Eliza
Ludwig FilipBorek ElizaKUŹNIA TAŃCA - Kraków7 (+1)171
2.Obojski Mateusz
Góral Gabriela
IMPERIA - Kraków
Obojski Mateusz
Góral Gabriela
Obojski MateuszGóral GabrielaIMPERIA - Kraków7 (+1)172
3.Sarota Arkadiusz
Sobków Amelia
IMPERIA - Kraków
Sarota Arkadiusz
Sobków Amelia
Sarota ArkadiuszSobków AmeliaIMPERIA - Kraków3 (+1)133
4.Putaj Mateusz
Szramik Julia
PERFECT DANCE - Kraków
Putaj Mateusz
Szramik Julia
Putaj MateuszSzramik JuliaPERFECT DANCE - Kraków4 (+1)144
5.Jasiewicz Jakub
Krystek Julia
AKSEL - Rzeszów
Jasiewicz Jakub
Krystek Julia
Jasiewicz JakubKrystek JuliaAKSEL - Rzeszów1 15
6.Nieckarz Michał
Sochacka Julia
JUST DANCE Wieliczka
Nieckarz Michał
Sochacka Julia
Nieckarz MichałSochacka JuliaJUST DANCE Wieliczka0 06
7.Tereshkovych Oleksii
Czech Nadia
M-TEAM - Kraków
Tereshkovych Oleksii
Czech Nadia
Tereshkovych OleksiiCzech NadiaM-TEAM - Kraków0 07
8.Kołodziej Julian
Budzik Zofia
KLASA - Tarnów
Kołodziej Julian
Budzik Zofia
Kołodziej JulianBudzik ZofiaKLASA - Tarnów1 18
9.Kula Marcel
Bazylińska Amelia
M-TEAM - Kraków
Kula Marcel
Bazylińska Amelia
Kula MarcelBazylińska AmeliaM-TEAM - Kraków0 09

Do 0 () PREMIUM 0

 

BLOK 4, rejestracja 17:30-18:30, próba parkietu 18:25-18:55, start: 19:00

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zygmunt Bartosz
Sieńko Rozalia
AKSEL - Rzeszów
Zygmunt Bartosz
Sieńko Rozalia
Zygmunt BartoszSieńko RozaliaAKSEL - Rzeszów5 (+1)151
2.Bańka Oliwier
Głowala Martyna
JUST DANCE - Stalowa Wola
Bańka Oliwier
Głowala Martyna
Bańka OliwierGłowala MartynaJUST DANCE - Stalowa Wola D (+1)1D2
3.Więcek Marcel
Strona Oliwia
PERFECT DANCE - Kraków
Więcek Marcel
Strona Oliwia
Więcek MarcelStrona OliwiaPERFECT DANCE - Kraków6 (+1)163
4.Janczy Kacper
Płaneta Aleksandra
SAMBA - Tarnobrzeg
Janczy Kacper
Płaneta Aleksandra
Janczy KacperPłaneta AleksandraSAMBA - Tarnobrzeg1 14
5.Zabłocki Eryk
Dzieża Amelia
PERFECT DANCE - Kraków
Zabłocki Eryk
Dzieża Amelia
Zabłocki ErykDzieża AmeliaPERFECT DANCE - Kraków0 05
6.Kubek Beniamin
Chmura Aleksandra
LATINO - Żabno
Kubek Beniamin
Chmura Aleksandra
Kubek BeniaminChmura AleksandraLATINO - Żabno3 36
7.Kawałek Michał
Nowotny Aleksandra
SEMPRE - Kraków
Kawałek Michał
Nowotny Aleksandra
Kawałek MichałNowotny AleksandraSEMPRE - Kraków0 07

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kubies Jan
Brzozowska Nadia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kubies Jan
Brzozowska Nadia
Kubies JanBrzozowska NadiaMARENGO - Dąbrowa Górnicza6 (+1)161
2.Zabłocki Eryk
Dzieża Amelia
PERFECT DANCE - Kraków
Zabłocki Eryk
Dzieża Amelia
Zabłocki ErykDzieża AmeliaPERFECT DANCE - Kraków1 (+1)112
3.Zygmunt Adam
Słoma Gabriela
AKSEL - Rzeszów
Zygmunt Adam
Słoma Gabriela
Zygmunt AdamSłoma GabrielaAKSEL - Rzeszów6 (+1)163
4.Zygmunt Bartosz
Sieńko Rozalia
AKSEL - Rzeszów
Zygmunt Bartosz
Sieńko Rozalia
Zygmunt BartoszSieńko RozaliaAKSEL - Rzeszów2 24
5.Janczy Kacper
Płaneta Aleksandra
SAMBA - Tarnobrzeg
Janczy Kacper
Płaneta Aleksandra
Janczy KacperPłaneta AleksandraSAMBA - Tarnobrzeg0 05
6.Kubek Beniamin
Chmura Aleksandra
LATINO - Żabno
Kubek Beniamin
Chmura Aleksandra
Kubek BeniaminChmura AleksandraLATINO - Żabno1 16

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Plebanek Michał
Janas Oliwia
SzT eMiKa - Tarnów
Plebanek Michał
Janas Oliwia
Plebanek MichałJanas OliwiaSzT eMiKa - Tarnów6 (+1)161
2.Kowalski Nikodem Roch
Kruczała Marcelina
ST IMPRESJA Kęty
Kowalski Nikodem Roch
Kruczała Marcelina
Kowalski Nikodem RochKruczała MarcelinaST IMPRESJA Kęty2 (+1)122
3.Starostka Marcel
Jacher Oliwia
SzT eMiKa - Tarnów
Starostka Marcel
Jacher Oliwia
Starostka MarcelJacher OliwiaSzT eMiKa - Tarnów7 (+1)173
4.Kościelniak Wojciech
Garus Anna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Kościelniak Wojciech
Garus Anna
Kościelniak WojciechGarus AnnaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec3 (+1)134
5.Mika Miłosz
Michałek Julia
KLASA - Tarnów
Mika Miłosz
Michałek Julia
Mika MiłoszMichałek JuliaKLASA - Tarnów4 45
6.Otto Adam
Wolny Jadwiga
OPOLSKA AKADEMIA TAŃCA
Otto Adam
Wolny Jadwiga
Otto AdamWolny JadwigaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA2 26
7.Krupa Piotr
Machała Maja
ELIDA - Mielec
Krupa Piotr
Machała Maja
Krupa PiotrMachała MajaELIDA - Mielec0 07
8.Wojnar Krystian
Hajdaś Kinga
AKSEL - Rzeszów
Wojnar Krystian
Hajdaś Kinga
Wojnar KrystianHajdaś KingaAKSEL - Rzeszów0 08
9.Pukajczyk Michał
Piela Katarzyna
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Pukajczyk Michał
Piela Katarzyna
Pukajczyk MichałPiela KatarzynaKUŹNIA TAŃCA - Kraków2 29

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Płodzień Adrian
Szewc Emilia
SAMBA - Tarnobrzeg
Płodzień Adrian
Szewc Emilia
Płodzień AdrianSzewc EmiliaSAMBA - Tarnobrzeg7 (+1)171
2.Chrapek Eryk
Kohut Natalia
PERFECT DANCE - Kraków
Chrapek Eryk
Kohut Natalia
Chrapek ErykKohut NataliaPERFECT DANCE - Kraków C (+1)1C2
3.Szkotak Maciej
Kapustka Kamila
LATINO - Żabno
Szkotak Maciej
Kapustka Kamila
Szkotak MaciejKapustka KamilaLATINO - Żabno7 (+1)173
4.Krupa Piotr
Machała Maja
ELIDA - Mielec
Krupa Piotr
Machała Maja
Krupa PiotrMachała MajaELIDA - Mielec6 (+1)164
5.Więcek Marcel
Strona Oliwia
PERFECT DANCE - Kraków
Więcek Marcel
Strona Oliwia
Więcek MarcelStrona OliwiaPERFECT DANCE - Kraków0 05
6.Wąż Adrian
Krechniak Wiktoria
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Wąż Adrian
Krechniak Wiktoria
Wąż AdrianKrechniak WiktoriaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska3 36
7.Bezak Tomasz
Motyka Milena
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Bezak Tomasz
Motyka Milena
Bezak TomaszMotyka MilenaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska2 27
8.Wojnar Krystian
Hajdaś Kinga
AKSEL - Rzeszów
Wojnar Krystian
Hajdaś Kinga
Wojnar KrystianHajdaś KingaAKSEL - Rzeszów0 08

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szkotak Maciej
Kapustka Kamila
LATINO - Żabno
Szkotak Maciej
Kapustka Kamila
Szkotak MaciejKapustka KamilaLATINO - Żabno6 (+1)161
2.Sodzawiczny Paweł
Juras Agnieszka
IMPULS - Chorzów
Sodzawiczny Paweł
Juras Agnieszka
Sodzawiczny PawełJuras AgnieszkaIMPULS - Chorzów9 (+1)192
3.Sierak Michał
Kotwa Martyna
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Sierak Michał
Kotwa Martyna
Sierak MichałKotwa MartynaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska4 (+1)143
4.Para Maksymilian
Siemaszko Gabriela
SzT eMiKa - Tarnów
Para Maksymilian
Siemaszko Gabriela
Para MaksymilianSiemaszko GabrielaSzT eMiKa - Tarnów9 (+1)194
5.Stal Kacper
Gawor Jowita
THOMAS DANCE - Kraków
Stal Kacper
Gawor Jowita
Stal KacperGawor JowitaTHOMAS DANCE - Kraków9 95
6.Puskarz Kamil
Szczerba Aniela
LATINO - Żabno
Puskarz Kamil
Szczerba Aniela
Puskarz KamilSzczerba AnielaLATINO - Żabno7 76
7.Wojtusik Mikołaj
Suder Anna
PERFECT DANCE - Kraków
Wojtusik Mikołaj
Suder Anna
Wojtusik MikołajSuder AnnaPERFECT DANCE - Kraków0 07
8.Sarnowski Bruno
Szeląg Zuzanna
MDANCE - Przemyśl
Sarnowski Bruno
Szeląg Zuzanna
Sarnowski BrunoSzeląg ZuzannaMDANCE - Przemyśl1 18

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wacławek Mateusz
Gawrych Wiktoria
IMPULS - Chorzów
Wacławek Mateusz
Gawrych Wiktoria
Wacławek MateuszGawrych WiktoriaIMPULS - Chorzów8 (+1)181
2.Sodzawiczny Paweł
Juras Agnieszka
IMPULS - Chorzów
Sodzawiczny Paweł
Juras Agnieszka
Sodzawiczny PawełJuras AgnieszkaIMPULS - Chorzów8 (+1)182
3.Socha Bruno
Kania Amelia
PERFECT DANCE - Kraków
Socha Bruno
Kania Amelia
Socha BrunoKania AmeliaPERFECT DANCE - Kraków1 (+1)113
4.Łyżwa Franciszek
Jamborska Gabriela
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Łyżwa Franciszek
Jamborska Gabriela
Łyżwa FranciszekJamborska GabrielaKUŹNIA TAŃCA - Kraków7 (+1)174
5.Zmarzły Oskar
Skiba Oliwia
LATINO - Żabno
Zmarzły Oskar
Skiba Oliwia
Zmarzły OskarSkiba OliwiaLATINO - Żabno2 (+1)125
6.Muniak Maciej
Batko Milena
JUST DANCE Wieliczka
Muniak Maciej
Batko Milena
Muniak MaciejBatko MilenaJUST DANCE Wieliczka7 (+1)176
7.Miękina Jakub
Ćwierz Anna
THOMAS DANCE - Kraków
Miękina Jakub
Ćwierz Anna
Miękina JakubĆwierz AnnaTHOMAS DANCE - Kraków0 07
8.Salamon Tymoteusz
Romaniszyn Klaudia
PERFECT STYL - Kraków
Salamon Tymoteusz
Romaniszyn Klaudia
Salamon TymoteuszRomaniszyn KlaudiaPERFECT STYL - Kraków0 08
9.Harłacz Jakub
Korpal Agata
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Harłacz Jakub
Korpal Agata
Harłacz JakubKorpal AgataGOLDEN DANCE - Przemyśl4 49
10.Otto Adam
Wolny Jadwiga
OPOLSKA AKADEMIA TAŃCA
Otto Adam
Wolny Jadwiga
Otto AdamWolny JadwigaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA1 110
11.Para Maksymilian
Siemaszko Gabriela
SzT eMiKa - Tarnów
Para Maksymilian
Siemaszko Gabriela
Para MaksymilianSiemaszko GabrielaSzT eMiKa - Tarnów7 711
12.Starostka Marcel
Jacher Oliwia
SzT eMiKa - Tarnów
Starostka Marcel
Jacher Oliwia
Starostka MarcelJacher OliwiaSzT eMiKa - Tarnów0 012

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nikiel Jakub
Nykiel Oliwia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Nikiel Jakub
Nykiel Oliwia
Nikiel JakubNykiel OliwiaNOWY STYL - Bielsko-Biała8 (+1)181
2.Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
MDANCE - Przemyśl
Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
Kawiński KacperSzelążek ElżbietaMDANCE - Przemyśl10 (+1)1102
3.Włodarczyk Patryk
Kłosowska Kornelia
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Włodarczyk Patryk
Kłosowska Kornelia
Włodarczyk PatrykKłosowska KorneliaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 03
4.Harłacz Jakub
Korpal Agata
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Harłacz Jakub
Korpal Agata
Harłacz JakubKorpal AgataGOLDEN DANCE - Przemyśl0 04

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 15

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dziereń Kamil
Kołodziej Marta
SUKCES - Jaworzno
Dziereń Kamil
Kołodziej Marta
Dziereń KamilKołodziej MartaSUKCES - Jaworzno1 (+1)111
2.Stępień Jarosław
Bysina Martyna
IMPERIA - Kraków
Stępień Jarosław
Bysina Martyna
Stępień JarosławBysina MartynaIMPERIA - Kraków5 (+1)152
3.Stępień Michał
Skrzypek Klaudia
ZAMEK - Lublin
Stępień Michał
Skrzypek Klaudia
Stępień MichałSkrzypek KlaudiaZAMEK - Lublin7 (+1)173
4.Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
EVOLUTION - Kraków
Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION - Kraków7 (+1)174
5.Rak Konrad
Chwierut Amelia
ST IMPRESJA Kęty
Rak Konrad
Chwierut Amelia
Rak KonradChwierut AmeliaST IMPRESJA Kęty2 (+1)125
6.Fugiel Tomasz
Kosińska Katarzyna
SOKÓŁ - Myślenice
Fugiel Tomasz
Kosińska Katarzyna
Fugiel TomaszKosińska KatarzynaSOKÓŁ - Myślenice7 (+1)176
7.Nikiel Jakub
Nykiel Oliwia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Nikiel Jakub
Nykiel Oliwia
Nikiel JakubNykiel OliwiaNOWY STYL - Bielsko-Biała5 (+1)157
8.Braun Patryk
Mieszczak Emilia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Braun Patryk
Mieszczak Emilia
Braun PatrykMieszczak EmiliaNOWY STYL - Bielsko-Biała8 88
9.Zużałek Szymon
Kozioł Lena
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Zużałek Szymon
Kozioł Lena
Zużałek SzymonKozioł LenaKUŹNIA TAŃCA - Kraków1 19
10.Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
MDANCE - Przemyśl
Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
Kawiński KacperSzelążek ElżbietaMDANCE - Przemyśl4 410
11.Kuś Dawid
Józefowska Patrycja
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Kuś Dawid
Józefowska Patrycja
Kuś DawidJózefowska PatrycjaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec9 911
12.Wojtusik Mikołaj
Suder Anna
PERFECT DANCE - Kraków
Wojtusik Mikołaj
Suder Anna
Wojtusik MikołajSuder AnnaPERFECT DANCE - Kraków6 612
13.Puskarz Kamil
Szczerba Aniela
LATINO - Żabno
Puskarz Kamil
Szczerba Aniela
Puskarz KamilSzczerba AnielaLATINO - Żabno0 013
14.Drzazga Daniel
Sendecka Aleksandra
IMPERIA - Kraków
Drzazga Daniel
Sendecka Aleksandra
Drzazga DanielSendecka AleksandraIMPERIA - Kraków0 014
15.Sarnowski Bruno
Szeląg Zuzanna
MDANCE - Przemyśl
Sarnowski Bruno
Szeląg Zuzanna
Sarnowski BrunoSzeląg ZuzannaMDANCE - Przemyśl0 014

16+ (Powyżej 15) A ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) A LA PREMIUM 0