OTTT pod patronatem Burmistrza Rakoniewic

2022-05-21 Rakoniewice, LATINA - Wolsztyn


Plik z wynikami

UWAGA

Rozpoczęcie III bloku godz. 18.00!!! Rejestracja 16.30-17.30 Próba parkietu 17.00-17.45

Zmiana kategorii 10-11 G solo dance na kategorię do 11 G solo dance

BLOK 1, rejestracja 9.00-9.30, start: 10.00

Do 11 (Do 11) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 12

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Janiak Weronika
DANCECLUB - Szczecin
Janiak WeronikaJaniak WeronikaDANCECLUB - Szczecin8 (+2)281
2.Kostrzewa Hanna
LATINA - Wolsztyn
Kostrzewa HannaKostrzewa HannaLATINA - Wolsztyn2 (+2)221
3.Piec Barbara
DANCECLUB - Szczecin
Piec BarbaraPiec BarbaraDANCECLUB - Szczecin11 (+2)2111
4.Beda Barbara
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Beda BarbaraBeda BarbaraFAN DANCE - Gorzów Wlkp.6 (+2)262
5.Gawęda Hanna
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Gawęda HannaGawęda HannaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól12 Gawęda Hanna - F (+2)212Gawęda Hanna - F2
6.Zbąska Maja
MARGO - Leszno
Zbąska MajaZbąska MajaMARGO - Leszno2 (+2)222
7.Biadalska Nikola
GRACJA - Zielona Góra
Biadalska NikolaBiadalska NikolaGRACJA - Zielona Góra6 (+1)163
8.Bogusławska Izabela
GRACJA - Zielona Góra
Bogusławska IzabelaBogusławska IzabelaGRACJA - Zielona Góra1 (+1)113
9.Duma Blanka
OSKAR - Bojadła
Duma BlankaDuma BlankaOSKAR - Bojadła4 (+1)143
10.Górczak Julia
MARGO - Leszno
Górczak JuliaGórczak JuliaMARGO - Leszno4 (+1)143
11.Józefczyk Zofia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Józefczyk ZofiaJózefczyk ZofiaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól5 (+1)153
12.Szklarska Amelia
MARGO - Leszno
Szklarska AmeliaSzklarska AmeliaMARGO - Leszno9 (+1)193

12-15 (12 - 15) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 7

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Motyl Maja
ART OF DANCE - Krotoszyn
Motyl MajaMotyl MajaART OF DANCE - Krotoszyn12 Motyl Maja - F (+2)212Motyl Maja - F1
2.Pych Jakub
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Pych JakubPych JakubFAN DANCE - Gorzów Wlkp.6 (+2)261
3.Zarzecka Hanna
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Zarzecka HannaZarzecka HannaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól8 (+2)282
4.Świątkowska Katarzyna
FRED ASTAIRE - Poznań
Świątkowska KatarzynaŚwiątkowska KatarzynaFRED ASTAIRE - Poznań10 (+2)2102
5.Górnacz Kamil
OSKAR - Bojadła
Górnacz KamilGórnacz KamilOSKAR - Bojadła5 (+1)153
6.Górnacz Magdalena
OSKAR - Bojadła
Górnacz MagdalenaGórnacz MagdalenaOSKAR - Bojadła9 (+1)193
7.Jankowska Julia
OSKAR - Bojadła
Jankowska JuliaJankowska JuliaOSKAR - Bojadła6 (+1)163

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bilski Jakub
Krzak Wiktoria
CENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz
Bilski Jakub
Krzak Wiktoria
Bilski JakubKrzak WiktoriaCENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
2.Bronisz Mikołaj
Wilento Helena
ROYAL DANCE - Szczecin
Bronisz Mikołaj
Wilento Helena
Bronisz MikołajWilento HelenaROYAL DANCE - Szczecin9 (+2)291
3.Piłat Aleksander
Serafinowicz Inka
GRACJA - Zielona Góra
Piłat Aleksander
Serafinowicz Inka
Piłat AleksanderSerafinowicz InkaGRACJA - Zielona Góra11, 12 Serafinowicz Inka - G (+2)211, 12Serafinowicz Inka - G1
4.Walczak Mikołaj
Nawarecka Helena
IGLICA - Wrocław
Walczak Mikołaj
Nawarecka Helena
Walczak MikołajNawarecka HelenaIGLICA - Wrocław6 (+2)261
5.Hemmerich Antoni
Wesołowska Maja
GRACJA - Zielona Góra
Hemmerich Antoni
Wesołowska Maja
Hemmerich AntoniWesołowska MajaGRACJA - Zielona Góra Przeklasyfikowanie do G (+1)1Przeklasyfikowanie do G2
6.Kożuch Jakub
Niezgoda Nina
GRACJA - Zielona Góra
Kożuch Jakub
Niezgoda Nina
Kożuch JakubNiezgoda NinaGRACJA - Zielona Góra7, 6 (+1)17, 62
7.Turewicz Tobiasz
Kurek Sophie
GRACJA - Zielona Góra
Turewicz Tobiasz
Kurek Sophie
Turewicz TobiaszKurek SophieGRACJA - Zielona Góra9, 9 (+1)19, 92

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Różalski Stanisław
Piotrowska Apolonia
ATUT - Kalisz
Różalski Stanisław
Piotrowska Apolonia
Różalski StanisławPiotrowska ApoloniaATUT - Kalisz Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
2.Tesarek Kamil
Wójcik Daria
All About - Szczecin
Tesarek Kamil
Wójcik Daria
Tesarek KamilWójcik DariaAll About - Szczecin3, 3 (+2)23, 31
3.Drobczyńska Katarzyna
Świerkowski Mateusz
DANCE IMPERIUM - Poznań
Drobczyńska Katarzyna
Świerkowski Mateusz
Drobczyńska KatarzynaŚwierkowski MateuszDANCE IMPERIUM - Poznań9, 9 (+1)19, 92
4.Rosikoń Daniel
Rosikoń Agata
MARGO - Leszno
Rosikoń Daniel
Rosikoń Agata
Rosikoń DanielRosikoń AgataMARGO - Leszno10, 10 (+1)110, 102

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mijal Henryk
Wiechecka Maja
All About - Szczecin
Mijal Henryk
Wiechecka Maja
Mijal HenrykWiechecka MajaAll About - Szczecin4 (+2)241
2.Drążek Dawid
Myciak Milena
ANIMA DANZA - Głogów
Drążek Dawid
Myciak Milena
Drążek DawidMyciak MilenaANIMA DANZA - Głogów4 (+2)242
3.Stefaniak Dawid
Kopczyńska Natasza
GRACJA - Zielona Góra
Stefaniak Dawid
Kopczyńska Natasza
Stefaniak DawidKopczyńska NataszaGRACJA - Zielona Góra10 (+2)2102
4.Czykirski Kacper
Fiedosewicz Maria
LATINA - Wolsztyn
Czykirski Kacper
Fiedosewicz Maria
Czykirski KacperFiedosewicz MariaLATINA - Wolsztyn4 (+1)143
5.Jabłoński Wiktor
Wilczak Zofia
MARGO - Leszno
Jabłoński Wiktor
Wilczak Zofia
Jabłoński WiktorWilczak ZofiaMARGO - Leszno4 (+1)143
6.Prajs Łukasz
Biniaś Dorota
LATINA - Wolsztyn
Prajs Łukasz
Biniaś Dorota
Prajs ŁukaszBiniaś DorotaLATINA - Wolsztyn1 (+1)113

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Hamrol Kacper
Mazurek Maja
OSKAR - Bojadła
Hamrol Kacper
Mazurek Maja
Hamrol KacperMazurek MajaOSKAR - Bojadła12, 11 Hamrol Kacper - G (+2)212, 11Hamrol Kacper - G1
2.Żabkiewicz Mateusz
Nowakowska Emilia
ELITE DANCE - Szczecin
Żabkiewicz Mateusz
Nowakowska Emilia
Żabkiewicz MateuszNowakowska EmiliaELITE DANCE - Szczecin7 (+2)271
3.Urbański Marceli
Włodarz Emilia
ELITE DANCE - Szczecin
Urbański Marceli
Włodarz Emilia
Urbański MarceliWłodarz EmiliaELITE DANCE - Szczecin5 (+1)152

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kaczmarek Adam
Bobkiewicz Joanna
POEZJA - Kościan
Kaczmarek Adam
Bobkiewicz Joanna
Kaczmarek AdamBobkiewicz JoannaPOEZJA - Kościan10 (+2)2101
2.Łabiński Antoni
Żurek Nikola
LATINA - Wolsztyn
Łabiński Antoni
Żurek Nikola
Łabiński AntoniŻurek NikolaLATINA - Wolsztyn F (+2)2F1
3.Chorostecki Oskar
Wojciechowska Vanessa
IGLICA - Wrocław
Chorostecki Oskar
Wojciechowska Vanessa
Chorostecki OskarWojciechowska VanessaIGLICA - Wrocław8 (+2)282
4.Kryś Nataniel
Tomczak Natalia
LATINA - Wolsztyn
Kryś Nataniel
Tomczak Natalia
Kryś NatanielTomczak NataliaLATINA - Wolsztyn F (+2)2F2
5.Kapała-Grygier Jan
Kędzierska Olga
POEZJA - Kościan
Kapała-Grygier Jan
Kędzierska Olga
Kapała-Grygier JanKędzierska OlgaPOEZJA - Kościan2 (+1)123
6.Korzyniewska Zuzanna
Lis Kacper
FANTAZJA - Skwierzyna
Korzyniewska Zuzanna
Lis Kacper
Korzyniewska ZuzannaLis KacperFANTAZJA - Skwierzyna Przeklasyfikowanie do F (+1)1Przeklasyfikowanie do F3
7.Pietrasik Krystian
Stelmuk Maja
ELITE DANCE - Szczecin
Pietrasik Krystian
Stelmuk Maja
Pietrasik KrystianStelmuk MajaELITE DANCE - Szczecin1 (+1)113

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sobczyk Michał
Korbut Alicja
All About - Szczecin
Sobczyk Michał
Korbut Alicja
Sobczyk MichałKorbut AlicjaAll About - Szczecin D (+1)1D1
2.Piec Gustaw
Korzeniewicz Selena
DANCECLUB - Szczecin
Piec Gustaw
Korzeniewicz Selena
Piec GustawKorzeniewicz SelenaDANCECLUB - Szczecin5 (+1)152
3.Sucholas Błażej
Nieckarz Klaudia
DANCECLUB - Szczecin
Sucholas Błażej
Nieckarz Klaudia
Sucholas BłażejNieckarz KlaudiaDANCECLUB - Szczecin5 53
4.Grydziuszko Damian
Orysiak Lena
ALFA-ASTRA - Stargard
Grydziuszko Damian
Orysiak Lena
Grydziuszko DamianOrysiak LenaALFA-ASTRA - Stargard5 54
5.Prętki Aleksander
Ratuszniak Alina
LATINA - Wolsztyn
Prętki Aleksander
Ratuszniak Alina
Prętki AleksanderRatuszniak AlinaLATINA - Wolsztyn0 05

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Poniedziałek Erwin
Kasperczak Kinga
LATINA - Wolsztyn
Poniedziałek Erwin
Kasperczak Kinga
Poniedziałek ErwinKasperczak KingaLATINA - Wolsztyn8 (+2)281
2.Surkov Semen
Grudniak Blanka
FRED ASTAIRE - Poznań
Surkov Semen
Grudniak Blanka
Surkov SemenGrudniak BlankaFRED ASTAIRE - Poznań10 (+2)2102
3.Machula Amadeusz
Brzostek Julia
AKTAN - Wrocław
Machula Amadeusz
Brzostek Julia
Machula AmadeuszBrzostek JuliaAKTAN - Wrocław10 (+1)1103

 

BLOK 2, rejestracja 13.00-13.30, start: 14.00

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zawiślak Jakub
Budzińska Urszula
MARGO - Leszno
Zawiślak Jakub
Budzińska Urszula
Zawiślak JakubBudzińska UrszulaMARGO - Leszno2 (+1)121
2.Patzki Hubert
Kowalik Zuzanna
ALFA-ASTRA - Stargard
Patzki Hubert
Kowalik Zuzanna
Patzki HubertKowalik ZuzannaALFA-ASTRA - Stargard E (+1)1E2
3.Sobecki Olivier
Skrzypczak Julia
LATINA - Wolsztyn
Sobecki Olivier
Skrzypczak Julia
Sobecki OlivierSkrzypczak JuliaLATINA - Wolsztyn0 03
4.Chodacki Gustaw
Sznajder Iga
ANIMA DANZA - Głogów
Chodacki Gustaw
Sznajder Iga
Chodacki GustawSznajder IgaANIMA DANZA - Głogów0 04
5.Mentel Ryszard
Murzyn Lena
ANIMA DANZA - Głogów
Mentel Ryszard
Murzyn Lena
Mentel RyszardMurzyn LenaANIMA DANZA - Głogów0 05

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wieczorek Wiktor
Rybicka Iga
ALFA-ASTRA - Stargard
Wieczorek Wiktor
Rybicka Iga
Wieczorek WiktorRybicka IgaALFA-ASTRA - Stargard3 (+1)131
2.Mandziuk Antoni
Olejniczak Michalina
FANTAZJA - Skwierzyna
Mandziuk Antoni
Olejniczak Michalina
Mandziuk AntoniOlejniczak MichalinaFANTAZJA - Skwierzyna E (+1)1E2
3.Przedwojski Mikołaj
Mielcarek Zofia
POEZJA - Kościan
Przedwojski Mikołaj
Mielcarek Zofia
Przedwojski MikołajMielcarek ZofiaPOEZJA - Kościan1 (+1)113
4.Mentel Jan
Tarejło Karolina
ANIMA DANZA - Głogów
Mentel Jan
Tarejło Karolina
Mentel JanTarejło KarolinaANIMA DANZA - Głogów3 34
5.Apolinarski Maksymilian
Obiora Dagmara
MARGO - Leszno
Apolinarski Maksymilian
Obiora Dagmara
Apolinarski MaksymilianObiora DagmaraMARGO - Leszno0 05
6.Warciarek Nikodem
Siczyńska Aleksandra
LATINA - Wolsztyn
Warciarek Nikodem
Siczyńska Aleksandra
Warciarek NikodemSiczyńska AleksandraLATINA - Wolsztyn1 16
7.Duszak Miłosz
Żak Gabriela
POEZJA - Kościan
Duszak Miłosz
Żak Gabriela
Duszak MiłoszŻak GabrielaPOEZJA - Kościan0 07

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Radoła Mateusz
Jaszkiewicz Greta
MARGO - Leszno
Radoła Mateusz
Jaszkiewicz Greta
Radoła MateuszJaszkiewicz GretaMARGO - Leszno4 (+1)141
2.Rymarz Piotr
Janczyk Antonina
RETRO - Kępno
Rymarz Piotr
Janczyk Antonina
Rymarz PiotrJanczyk AntoninaRETRO - Kępno6 (+1)162
3.Wielgocki Jakub
Bytnar Oliwia
ATUT - Kalisz
Wielgocki Jakub
Bytnar Oliwia
Wielgocki JakubBytnar OliwiaATUT - Kalisz0 03
4.Leśniak Andrzej
Chmielewska Barbara
BAS DANCE - Wrocław
Leśniak Andrzej
Chmielewska Barbara
Leśniak AndrzejChmielewska BarbaraBAS DANCE - Wrocław2 24

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wielgocki Jakub
Bytnar Oliwia
ATUT - Kalisz
Wielgocki Jakub
Bytnar Oliwia
Wielgocki JakubBytnar OliwiaATUT - Kalisz4 (+1)141
2.Okupniak Jakub
Andrzejewska Michalina
DREAM - Poznań
Okupniak Jakub
Andrzejewska Michalina
Okupniak JakubAndrzejewska MichalinaDREAM - Poznań D (+1)1D2
3.Leśniak Andrzej
Chmielewska Barbara
BAS DANCE - Wrocław
Leśniak Andrzej
Chmielewska Barbara
Leśniak AndrzejChmielewska BarbaraBAS DANCE - Wrocław6 (+1)163
4.Rymarz Piotr
Janczyk Antonina
RETRO - Kępno
Rymarz Piotr
Janczyk Antonina
Rymarz PiotrJanczyk AntoninaRETRO - Kępno1 14
5.Radoła Mateusz
Jaszkiewicz Greta
MARGO - Leszno
Radoła Mateusz
Jaszkiewicz Greta
Radoła MateuszJaszkiewicz GretaMARGO - Leszno1 15
6.Bocian Eryk
Ławniczak Jessica
MARGO - Leszno
Bocian Eryk
Ławniczak Jessica
Bocian ErykŁawniczak JessicaMARGO - Leszno0 06

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Podhuzov Kostiantyn
Błaszczak Nikola
GRACJA - Zielona Góra
Podhuzov Kostiantyn
Błaszczak Nikola
Podhuzov KostiantynBłaszczak NikolaGRACJA - Zielona Góra10 (+1)1101
2.Bryła Tadeusz
Plotka Marcelina
LATINA - Wolsztyn
Bryła Tadeusz
Plotka Marcelina
Bryła TadeuszPlotka MarcelinaLATINA - Wolsztyn2 (+1)122
3.Prażak Maksymilian
Zawiślak Aleksandra
MARGO - Leszno
Prażak Maksymilian
Zawiślak Aleksandra
Prażak MaksymilianZawiślak AleksandraMARGO - Leszno2 (+1)123
4.Staśkowiak Szymon
Żyła Roksana
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Staśkowiak Szymon
Żyła Roksana
Staśkowiak SzymonŻyła RoksanaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA4 (+1)144
5.Metack Julian
Staśkiewicz Hanna
GRACJA - Zielona Góra
Metack Julian
Staśkiewicz Hanna
Metack JulianStaśkiewicz HannaGRACJA - Zielona Góra1 15
6.Brzeziński Dawid Norbert
Nowak Oriana
UKS ISKRA - Piła
Brzeziński Dawid Norbert
Nowak Oriana
Brzeziński Dawid NorbertNowak OrianaUKS ISKRA - Piła0 06
7.Thomalla Pascal
Ogrodnik Kamila
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Thomalla Pascal
Ogrodnik Kamila
Thomalla PascalOgrodnik KamilaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki2 27
8.Jędro Jacek
Jędro Emiliana
DANCE IMPERIUM - Poznań
Jędro Jacek
Jędro Emiliana
Jędro JacekJędro EmilianaDANCE IMPERIUM - Poznań1 18

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Thomalla Pascal
Ogrodnik Kamila
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Thomalla Pascal
Ogrodnik Kamila
Thomalla PascalOgrodnik KamilaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki11 (+1)1111
2.Sarbak Kacper
Świniarska Dominika
LORENZO - Gaj Mały
Sarbak Kacper
Świniarska Dominika
Sarbak KacperŚwiniarska DominikaLORENZO - Gaj Mały8 (+1)182
3.Prażak Maksymilian
Zawiślak Aleksandra
MARGO - Leszno
Prażak Maksymilian
Zawiślak Aleksandra
Prażak MaksymilianZawiślak AleksandraMARGO - Leszno2 (+1)123
4.Urban Marcel
Nowak Natalia
IGLICA - Wrocław
Urban Marcel
Nowak Natalia
Urban MarcelNowak NataliaIGLICA - Wrocław2 (+1)124
5.Kozieł Jakub
Wiatrowska Julia
DZIUPLA - Poznań
Kozieł Jakub
Wiatrowska Julia
Kozieł JakubWiatrowska JuliaDZIUPLA - Poznań0 05
6.Orwat Konrad
Kuc Aleksandra
DANCE IMPERIUM - Poznań
Orwat Konrad
Kuc Aleksandra
Orwat KonradKuc AleksandraDANCE IMPERIUM - Poznań5 56
7.Metack Julian
Staśkiewicz Hanna
GRACJA - Zielona Góra
Metack Julian
Staśkiewicz Hanna
Metack JulianStaśkiewicz HannaGRACJA - Zielona Góra1 17
8.Serafin Miłosz
Wojdowska Julia
POEZJA - Kościan
Serafin Miłosz
Wojdowska Julia
Serafin MiłoszWojdowska JuliaPOEZJA - Kościan0 08

16+ (Powyżej 15) A ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) A LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tchórzewski Sandro
Kurowska Paulina
LATINA - Wolsztyn
Tchórzewski Sandro
Kurowska Paulina
Tchórzewski SandroKurowska PaulinaLATINA - Wolsztyn1 (+1)111
2.Zarzycki Gabriel
Lipowska Olga
IGLICA - Wrocław
Zarzycki Gabriel
Lipowska Olga
Zarzycki GabrielLipowska OlgaIGLICA - Wrocław2 22

 

BLOK 3, rejestracja 16.30-17.30, start: 18.00

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bloch Gustaw
Raczyńska Pola
All About - Szczecin
Bloch Gustaw
Raczyńska Pola
Bloch GustawRaczyńska PolaAll About - Szczecin E (+1)1E1
2.Pietruch Franciszek
Masłyk Marta
IGLICA - Wrocław
Pietruch Franciszek
Masłyk Marta
Pietruch FranciszekMasłyk MartaIGLICA - Wrocław2 (+1)122
3.Kashyna Tomasz
Przybyszewska Wiktoria
DZIUPLA - Poznań
Kashyna Tomasz
Przybyszewska Wiktoria
Kashyna TomaszPrzybyszewska WiktoriaDZIUPLA - Poznań2 (+1)123
4.Jawor Grzegorz
Frąckowiak Róża
DZIUPLA - Poznań
Jawor Grzegorz
Frąckowiak Róża
Jawor GrzegorzFrąckowiak RóżaDZIUPLA - Poznań0 04
5.Pawlik Mikołaj
Koza Natalia
LATINA - Wolsztyn
Pawlik Mikołaj
Koza Natalia
Pawlik MikołajKoza NataliaLATINA - Wolsztyn1 15
6.Jura Szymon
Pashkivska Sofia
GRACJA - Zielona Góra
Jura Szymon
Pashkivska Sofia
Jura SzymonPashkivska SofiaGRACJA - Zielona Góra1 16
7.Kiełbus Borys
Rafałowicz Lena
ANIMA DANZA - Głogów
Kiełbus Borys
Rafałowicz Lena
Kiełbus BorysRafałowicz LenaANIMA DANZA - Głogów1 17

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Podfigurny Ziemowit
Marecka Amelia
ASTRA - Szczecin
Podfigurny Ziemowit
Marecka Amelia
Podfigurny ZiemowitMarecka AmeliaASTRA - Szczecin5 (+1)151
2.Klaska Miłosz
Kowalska Anna
CENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz
Klaska Miłosz
Kowalska Anna
Klaska MiłoszKowalska AnnaCENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz6 (+1)162
3.Kowalczyk Filip
Juskowiak Milena
ART OF DANCE - Krotoszyn
Kowalczyk Filip
Juskowiak Milena
Kowalczyk FilipJuskowiak MilenaART OF DANCE - Krotoszyn2 (+1)123
4.Polański Gracjan
Pągowska Katarzyna
ALFA-ASTRA - Stargard
Polański Gracjan
Pągowska Katarzyna
Polański GracjanPągowska KatarzynaALFA-ASTRA - Stargard1 14
5.Kunce Maksymilian
Harendarz Zuzanna
MARGO - Leszno
Kunce Maksymilian
Harendarz Zuzanna
Kunce MaksymilianHarendarz ZuzannaMARGO - Leszno0 05
6.Gruszkiewicz Igor
Śliwińska Eryka
LATINA - Wolsztyn
Gruszkiewicz Igor
Śliwińska Eryka
Gruszkiewicz IgorŚliwińska ErykaLATINA - Wolsztyn0 06

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bartman Jakub
Mizielińska Dobrosława
All About - Szczecin
Bartman Jakub
Mizielińska Dobrosława
Bartman JakubMizielińska DobrosławaAll About - Szczecin6 (+1)161
2.Borkowski Łukasz
Rębacz Julia
All About - Szczecin
Borkowski Łukasz
Rębacz Julia
Borkowski ŁukaszRębacz JuliaAll About - Szczecin2 (+1)122
3.Kubaczyk Jakub
Sierżant Natalia
LATINA - Wolsztyn
Kubaczyk Jakub
Sierżant Natalia
Kubaczyk JakubSierżant NataliaLATINA - Wolsztyn4 (+1)143
4.Okupniak Jakub
Andrzejewska Michalina
DREAM - Poznań
Okupniak Jakub
Andrzejewska Michalina
Okupniak JakubAndrzejewska MichalinaDREAM - Poznań1 (+1)114
5.Ogrodnik Marek
Kudełko Katarzyna
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Ogrodnik Marek
Kudełko Katarzyna
Ogrodnik MarekKudełko KatarzynaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA C (+1)1C5
6.Łokietko Bruno
Smuk Zuzanna
GRACJA - Zielona Góra
Łokietko Bruno
Smuk Zuzanna
Łokietko BrunoSmuk ZuzannaGRACJA - Zielona Góra0 06
7.Duszewski Michał
Apolinarska Anna
MARGO - Leszno
Duszewski Michał
Apolinarska Anna
Duszewski MichałApolinarska AnnaMARGO - Leszno6 67
8.Biały Mikołaj
Konarska Katarzyna
FRED ASTAIRE - Poznań
Biały Mikołaj
Konarska Katarzyna
Biały MikołajKonarska KatarzynaFRED ASTAIRE - Poznań6 68
9.Maślak Jakub
Bryl Aleksandra
MARGO - Leszno
Maślak Jakub
Bryl Aleksandra
Maślak JakubBryl AleksandraMARGO - Leszno4 48
10.Surkov Kostiantyn
Kashyna Barbara
DZIUPLA - Poznań
Surkov Kostiantyn
Kashyna Barbara
Surkov KostiantynKashyna BarbaraDZIUPLA - Poznań0 010

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Maślak Jakub
Bryl Aleksandra
MARGO - Leszno
Maślak Jakub
Bryl Aleksandra
Maślak JakubBryl AleksandraMARGO - Leszno5 (+1)151
2.Ogrodnik Marek
Kudełko Katarzyna
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Ogrodnik Marek
Kudełko Katarzyna
Ogrodnik MarekKudełko KatarzynaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA6 (+1)162
3.Miałkas Eryk
Szymczak Julia
LATINA - Wolsztyn
Miałkas Eryk
Szymczak Julia
Miałkas ErykSzymczak JuliaLATINA - Wolsztyn6 (+1)163
4.Sałach Marek
Sławińska Patrycja
DANCECLUB - Szczecin
Sałach Marek
Sławińska Patrycja
Sałach MarekSławińska PatrycjaDANCECLUB - Szczecin7 (+1)174
5.Kubaczyk Jakub
Sierżant Natalia
LATINA - Wolsztyn
Kubaczyk Jakub
Sierżant Natalia
Kubaczyk JakubSierżant NataliaLATINA - Wolsztyn1 (+1)115
6.Duszewski Michał
Apolinarska Anna
MARGO - Leszno
Duszewski Michał
Apolinarska Anna
Duszewski MichałApolinarska AnnaMARGO - Leszno7 76
7.Bartman Jakub
Mizielińska Dobrosława
All About - Szczecin
Bartman Jakub
Mizielińska Dobrosława
Bartman JakubMizielińska DobrosławaAll About - Szczecin0 07
8.Borkowski Łukasz
Rębacz Julia
All About - Szczecin
Borkowski Łukasz
Rębacz Julia
Borkowski ŁukaszRębacz JuliaAll About - Szczecin0 07
9.Łokietko Bruno
Smuk Zuzanna
GRACJA - Zielona Góra
Łokietko Bruno
Smuk Zuzanna
Łokietko BrunoSmuk ZuzannaGRACJA - Zielona Góra1 19
10.Surkov Kostiantyn
Kashyna Barbara
DZIUPLA - Poznań
Surkov Kostiantyn
Kashyna Barbara
Surkov KostiantynKashyna BarbaraDZIUPLA - Poznań0 010
11.Białowąs Wiktor
Górska Natalia
AMETYST - Lubań
Białowąs Wiktor
Górska Natalia
Białowąs WiktorGórska NataliaAMETYST - Lubań0 011

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sałach Marek
Sławińska Patrycja
DANCECLUB - Szczecin
Sałach Marek
Sławińska Patrycja
Sałach MarekSławińska PatrycjaDANCECLUB - Szczecin6 (+1)161
2.Pieszczek Filip
Jaworska Amelia
DANCE PROJECT- Wrocław
Pieszczek Filip
Jaworska Amelia
Pieszczek FilipJaworska AmeliaDANCE PROJECT- Wrocław3 (+1)132
3.Górny Bartosz
Drożdżyńska Weronika
DREAM - Poznań
Górny Bartosz
Drożdżyńska Weronika
Górny BartoszDrożdżyńska WeronikaDREAM - Poznań1 (+1)113
4.Miałkas Eryk
Szymczak Julia
LATINA - Wolsztyn
Miałkas Eryk
Szymczak Julia
Miałkas ErykSzymczak JuliaLATINA - Wolsztyn0 04
5.Białowąs Wiktor
Górska Natalia
AMETYST - Lubań
Białowąs Wiktor
Górska Natalia
Białowąs WiktorGórska NataliaAMETYST - Lubań0 05
6.Serafin Miłosz
Wojdowska Julia
POEZJA - Kościan
Serafin Miłosz
Wojdowska Julia
Serafin MiłoszWojdowska JuliaPOEZJA - Kościan1 16

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pieszczek Filip
Jaworska Amelia
DANCE PROJECT- Wrocław
Pieszczek Filip
Jaworska Amelia
Pieszczek FilipJaworska AmeliaDANCE PROJECT- Wrocław6 (+1)161
2.Cetner Adam
Świędrych Anna
IGLICA - Wrocław
Cetner Adam
Świędrych Anna
Cetner AdamŚwiędrych AnnaIGLICA - Wrocław3 (+1)132
3.Jura Jakub
Wesołowska Lidia
GRACJA - Zielona Góra
Jura Jakub
Wesołowska Lidia
Jura JakubWesołowska LidiaGRACJA - Zielona Góra B (+1)1B3
4.Górny Bartosz
Drożdżyńska Weronika
DREAM - Poznań
Górny Bartosz
Drożdżyńska Weronika
Górny BartoszDrożdżyńska WeronikaDREAM - Poznań6 64
5.Biały Mikołaj
Konarska Katarzyna
FRED ASTAIRE - Poznań
Biały Mikołaj
Konarska Katarzyna
Biały MikołajKonarska KatarzynaFRED ASTAIRE - Poznań1 15
6.Lemke Krystian
Mużelak Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
Lemke Krystian
Mużelak Julia
Lemke KrystianMużelak JuliaFANTAZJA - Skwierzyna3 36

16+ (Powyżej 15) Open ST PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Drzewiecki Miłosz
Skrzypek Patrycja
LATINA - Wolsztyn
Drzewiecki Miłosz
Skrzypek Patrycja
Drzewiecki MiłoszSkrzypek PatrycjaLATINA - Wolsztyn8 81
2.Garwacki Łukasz
Skrobańska Karolina
DREAM - Poznań
Garwacki Łukasz
Skrobańska Karolina
Garwacki ŁukaszSkrobańska KarolinaDREAM - Poznań0 02
3.Łyda Konrad
Sztukowska Paulina
IMPET TEAM WARSZAWA
Łyda Konrad
Sztukowska Paulina
Łyda KonradSztukowska PaulinaIMPET TEAM WARSZAWA0 03
4.Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
All About - Szczecin
Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
Gierwatowski KacperWoronowska JolantaAll About - Szczecin0 04
5.Bryła Tadeusz
Plotka Marcelina
LATINA - Wolsztyn
Bryła Tadeusz
Plotka Marcelina
Bryła TadeuszPlotka MarcelinaLATINA - Wolsztyn2 25
6.Staśkowiak Szymon
Żyła Roksana
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Staśkowiak Szymon
Żyła Roksana
Staśkowiak SzymonŻyła RoksanaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA4 46
7.Brzeziński Dawid Norbert
Nowak Oriana
UKS ISKRA - Piła
Brzeziński Dawid Norbert
Nowak Oriana
Brzeziński Dawid NorbertNowak OrianaUKS ISKRA - Piła0 07
8.Jędro Jacek
Jędro Emiliana
DANCE IMPERIUM - Poznań
Jędro Jacek
Jędro Emiliana
Jędro JacekJędro EmilianaDANCE IMPERIUM - Poznań1 18
9.Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
DREAM - Poznań
Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM - Poznań2 29

16+ (Powyżej 15) Open LA PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Polański Bartosz
Sojska Karolina
IGLICA - Wrocław
Polański Bartosz
Sojska Karolina
Polański BartoszSojska KarolinaIGLICA - Wrocław0 01
2.Kramski Mateusz
Szkalińska Marta
GRACJA - Zielona Góra
Kramski Mateusz
Szkalińska Marta
Kramski MateuszSzkalińska MartaGRACJA - Zielona Góra0 02
3.Zarzycki Gabriel
Lipowska Olga
IGLICA - Wrocław
Zarzycki Gabriel
Lipowska Olga
Zarzycki GabrielLipowska OlgaIGLICA - Wrocław2 23
4.Tchórzewski Sandro
Kurowska Paulina
LATINA - Wolsztyn
Tchórzewski Sandro
Kurowska Paulina
Tchórzewski SandroKurowska PaulinaLATINA - Wolsztyn1 14
5.Kakakis Nikodem
Dominek Katarzyna
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Kakakis Nikodem
Dominek Katarzyna
Kakakis NikodemDominek KatarzynaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA0 05
6.Kozieł Jakub
Wiatrowska Julia
DZIUPLA - Poznań
Kozieł Jakub
Wiatrowska Julia
Kozieł JakubWiatrowska JuliaDZIUPLA - Poznań0 06
7.Serafin Miłosz
Wojdowska Julia
POEZJA - Kościan
Serafin Miłosz
Wojdowska Julia
Serafin MiłoszWojdowska JuliaPOEZJA - Kościan0 07
8.Ptak Daniel
Roth Weronika
DANCE IMPERIUM - Poznań
Ptak Daniel
Roth Weronika
Ptak DanielRoth WeronikaDANCE IMPERIUM - Poznań1 18
9.Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
DREAM - Poznań
Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM - Poznań0 09
10.Sarbak Kacper
Świniarska Dominika
LORENZO - Gaj Mały
Sarbak Kacper
Świniarska Dominika
Sarbak KacperŚwiniarska DominikaLORENZO - Gaj Mały