Vlll OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi

2022-03-20 Czeladź, AKCENT - Będzin


Plik z wynikami

UWAGA

Turniej uznaje się za turniej PREMIUM w danej kategorii i klasie tanecznej przy starcie:
- w klasie H, G, F, E, D – minimum 2 par/ 2 tancerzy,
- w pozostałych klasach –od klasy C minimum 2 par , z min. Ϯ2, klubów tanecznych.

PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ ZE ZMIANAMI GODZIN ROZPOCZĘCIA BLOKÓW !

Dodatkowe zgłoszenia przyjmujemy SMS-owo
514 742 128. Zgłoszenia przyjmujemy do kategorii w których nie zmieni to rundy.

W pierwszym bloku została dodana kategoria 14-15 G

- Została usunięta w IV bloku kategoria 16+ B ST i LA
- Została usunięta w I bloku kategoria 10-13 Brąz Pary
- Została usunięta w I bloku kategoria 12-13 H Pary.

Zmiana kategori 10-11 Brąz Pary i Solo na Kategorię 10-13 lat Brąz Pary i Solo

BLOK 1, rejestracja 8:00-9:00, próba parkietu 9:00-9:45, start: 10:00-12:00

10-13 (Juvenile 2 + Junior 1) Brąz KOMB 4T Solo Dance 8

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Czeszejko Natalia
AKCENT - Będzin
Czeszejko NataliaCzeszejko NataliaAKCENT - Będzin
2.Dębowska Wiktoria
AKCENT - Będzin
Dębowska WiktoriaDębowska WiktoriaAKCENT - Będzin
3.Wicik Zuzanna
AKCENT - Będzin
Wicik ZuzannaWicik ZuzannaAKCENT - Będzin
4.Bembenek Zuzanna
AKCENT - Będzin
Bembenek ZuzannaBembenek ZuzannaAKCENT - Będzin
5.Karpik Natalia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Karpik NataliaKarpik NataliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza
6.Marczyk Zuzanna
AKCENT - Będzin
Marczyk ZuzannaMarczyk ZuzannaAKCENT - Będzin
7.Margasińska Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Margasińska JuliaMargasińska JuliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza
8.Pakuła Lena
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Pakuła LenaPakuła LenaMARENGO - Dąbrowa Górnicza

12-15 (12 - 15) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Górecko Hanna
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Górecko HannaGórecko HannaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze6 (+2)261
2.Kapuścik Apolonia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Kapuścik ApoloniaKapuścik ApoloniaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec6 (+2)261
3.Wasik Julia
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Wasik JuliaWasik JuliaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza5 (+1)152
4.Zaczyńska Maja
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Zaczyńska MajaZaczyńska MajaMARENGO - Dąbrowa Górnicza3 (+1)132

12-15 (12 - 15) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 18

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Biszczanik Julia
IMPULS - Chorzów
Biszczanik JuliaBiszczanik JuliaIMPULS - Chorzów8 (+2)281
2.Cuglowska Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Cuglowska MajaCuglowska MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa6 (+2)261
3.Jabłonka Lidia
IMPULS - Chorzów
Jabłonka LidiaJabłonka LidiaIMPULS - Chorzów11 (+2)2111
4.Nowak Jagoda
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Nowak JagodaNowak JagodaMARENGO - Dąbrowa Górnicza11 (+2)2111
5.Pradela Lena
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Pradela LenaPradela LenaMISTRAL - Tarnowskie Góry13 Pradela Lena - F (+2)213Pradela Lena - F1
6.Skoczyńska Karolina
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Skoczyńska KarolinaSkoczyńska KarolinaMARENGO - Dąbrowa Górnicza12 Skoczyńska Karolina - F (+2)212Skoczyńska Karolina - F1
7.Bednarska Julia
FORUM - Zabrze
Bednarska JuliaBednarska JuliaFORUM - Zabrze10 (+2)2102
8.Klimek Natalia
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Klimek NataliaKlimek NataliaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza5 (+2)252
9.Sobieszek Maja
ETIUDA - Radomsko
Sobieszek MajaSobieszek MajaETIUDA - Radomsko8 (+2)282
10.Bogajewska Kinga
FORUM - Zabrze
Bogajewska KingaBogajewska KingaFORUM - Zabrze5 (+1)153
11.Kaszuba Kamila
ST Iluzja Trzebinia
Kaszuba KamilaKaszuba KamilaST Iluzja Trzebinia5 (+1)153
12.Kordyś Julia
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Kordyś JuliaKordyś JuliaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza7 (+1)173
13.Kuśmider Maja
ESKADRA - Pabianice
Kuśmider MajaKuśmider MajaESKADRA - Pabianice1 (+1)113
14.Pozzi Anna
IMPULS - Chorzów
Pozzi AnnaPozzi AnnaIMPULS - Chorzów5 (+1)153
15.Struzik Judyta
FORUM - Zabrze
Struzik JudytaStruzik JudytaFORUM - Zabrze6 (+1)163
16.Syrek Karolina
FORUM - Zabrze
Syrek KarolinaSyrek KarolinaFORUM - Zabrze9 (+1)193
17.Szymczak Anna
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Szymczak AnnaSzymczak AnnaST DOBROWOLSCY - Częstochowa5 (+1)153
18.Kurnik Małgorzata
FORUM - Zabrze
Kurnik MałgorzataKurnik MałgorzataFORUM - Zabrze7 7

12-15 (12 - 15) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 10

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Żołnierczyk Joanna
AKCENT - Będzin
Żołnierczyk JoannaŻołnierczyk JoannaAKCENT - Będzin4 (+1)141
2.Szulińska Natalia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Szulińska NataliaSzulińska NataliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec3 (+1)132
3.Zbierańska Katarzyna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Zbierańska KatarzynaZbierańska KatarzynaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec5 Zbierańska Katarzyna - E (+1)15Zbierańska Katarzyna - E3
4.Kuta Michalina
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Kuta MichalinaKuta MichalinaMISTRAL - Tarnowskie Góry1 (+1)114
5.Czapla Julia
TEAM - Ornontowice
Czapla JuliaCzapla JuliaTEAM - Ornontowice5 Czapla Julia - E (+1)15Czapla Julia - E5
6.Banasiak Zofia
ZORBA - Częstochowa
Banasiak ZofiaBanasiak ZofiaZORBA - Częstochowa1 16
7.Ząbkiewicz Kinga
TEAM - Ornontowice
Ząbkiewicz KingaZąbkiewicz KingaTEAM - Ornontowice0 07
8.Gajda Oliwia
TEAM - Ornontowice
Gajda OliwiaGajda OliwiaTEAM - Ornontowice0 08
9.Kocot Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kocot JuliaKocot JuliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza1 18
10.Żurek Natalia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Żurek NataliaŻurek NataliaMISTRAL - Tarnowskie Góry0 010

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dąbrowski Dominik
Żwilinkowska Amelia
AKCENT - Będzin
Dąbrowski Dominik
Żwilinkowska Amelia
Dąbrowski DominikŻwilinkowska AmeliaAKCENT - Będzin7 (+2)271
2.Ryś Bartosz
Nowodzińśka Julia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Ryś Bartosz
Nowodzińśka Julia
Ryś BartoszNowodzińśka JuliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa11, 11 (+2)211, 111
3.Kowalczyk Dawid
Żak Zuzanna
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kowalczyk Dawid
Żak Zuzanna
Kowalczyk DawidŻak ZuzannaST DOBROWOLSCY - Częstochowa3, 3 (+2)23, 32
4.Lorek Dawid
Łaś Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Lorek Dawid
Łaś Julia
Lorek DawidŁaś JuliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza11 (+2)2112
5.Kochanowski Kamil
Denisiewicz Lena
CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle
Kochanowski Kamil
Denisiewicz Lena
Kochanowski KamilDenisiewicz LenaCENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle1 (+1)113
6.Kwiecień Wojciech
Migacz Emilia
WIR - Mysłowice
Kwiecień Wojciech
Migacz Emilia
Kwiecień WojciechMigacz EmiliaWIR - Mysłowice10 (+1)1103
7.Pietras Alan
Różańska Natalia
FORUM - Zabrze
Pietras Alan
Różańska Natalia
Pietras AlanRóżańska NataliaFORUM - Zabrze10 (+1)1103
8.Serwa Oliwier
Skalik Emilia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Serwa Oliwier
Skalik Emilia
Serwa OliwierSkalik EmiliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa5, 5 (+1)15, 53

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Puto Cyprian
Mordal Laura
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Puto Cyprian
Mordal Laura
Puto CyprianMordal LauraST DOBROWOLSCY - Częstochowa3, 3 (+1)13, 31
2.Jędrak Mateusz
Jędrak Natalia
ZORBA - Częstochowa
Jędrak Mateusz
Jędrak Natalia
Jędrak MateuszJędrak NataliaZORBA - Częstochowa3 (+1)132
3.Tolarz Filip
Paciok Nicola
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Tolarz Filip
Paciok Nicola
Tolarz FilipPaciok NicolaLORDANCE - Wodzisław Śl.3 33
4.Psiuk Dominik
Kołdon Emilia
ZORBA - Częstochowa
Psiuk Dominik
Kołdon Emilia
Psiuk DominikKołdon EmiliaZORBA - Częstochowa0 04
5.Drąg Filip
Popadiuk Olga
MONSUN MDK Bielsko-Biała
Drąg Filip
Popadiuk Olga
Drąg FilipPopadiuk OlgaMONSUN MDK Bielsko-Biała0 05

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Smyk Karol
Cybulska Natalia
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Smyk Karol
Cybulska Natalia
Smyk KarolCybulska NataliaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze8 (+2)281
2.Zientarski Aleksander
Janowska Alicja
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Zientarski Aleksander
Janowska Alicja
Zientarski AleksanderJanowska AlicjaMARENGO - Dąbrowa Górnicza5 (+2)252
3.Zwolski Przemysław
Badura Oliwia
FORUM - Zabrze
Zwolski Przemysław
Badura Oliwia
Zwolski PrzemysławBadura OliwiaFORUM - Zabrze5 (+1)153

 

BLOK 2, rejestracja 11:00-12:00, próba parkietu 12:00-12:45, start: 13:00-14:45

Do 9 (Do 9) Brąz KOMB 3T 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Bryś Maksymilian
Skirucha Patrycja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Bryś Maksymilian
Skirucha Patrycja
Bryś MaksymilianSkirucha PatrycjaST DOBROWOLSCY - Częstochowa
2.Januszkiewicz Jacek
Mendakiewicz Zofia
AKCENT - Będzin
Januszkiewicz Jacek
Mendakiewicz Zofia
Januszkiewicz JacekMendakiewicz ZofiaAKCENT - Będzin
3.Kaczmarek Nikodem
Szmidt Wiktoria
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kaczmarek Nikodem
Szmidt Wiktoria
Kaczmarek NikodemSzmidt WiktoriaMARENGO - Dąbrowa Górnicza
4.Litawa Jakub
Lorenc Anastazja
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Litawa Jakub
Lorenc Anastazja
Litawa JakubLorenc AnastazjaLORDANCE - Wodzisław Śl.

Do 9 (Do 9) Brąz KOMB 3T Solo Dance 12

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Cieślińska Maria
AKCENT - Będzin
Cieślińska MariaCieślińska MariaAKCENT - Będzin
2.Dębowska Oliwia
AKCENT - Będzin
Dębowska OliwiaDębowska OliwiaAKCENT - Będzin
3.Fidyk Marcela
AKCENT - Będzin
Fidyk MarcelaFidyk MarcelaAKCENT - Będzin
4.Mendakiewicz Zofia
AKCENT - Będzin
Mendakiewicz ZofiaMendakiewicz ZofiaAKCENT - Będzin
5.Biały Nikola
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Biały NikolaBiały NikolaMARENGO - Dąbrowa Górnicza
6.Dzięgielewski Daniel
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Dzięgielewski DanielDzięgielewski DanielMARENGO - Dąbrowa Górnicza
7.Kluk Lea
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kluk LeaKluk LeaMARENGO - Dąbrowa Górnicza
8.Kostrowska Wiktoria
KIEPURA - Sosnowiec
Kostrowska WiktoriaKostrowska WiktoriaKIEPURA - Sosnowiec
9.Malik Łucja
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Malik ŁucjaMalik ŁucjaMARENGO - Dąbrowa Górnicza
10.Ostrowska Sabina
UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
Ostrowska SabinaOstrowska SabinaUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
11.Wołoszczak Honorata
KIEPURA - Sosnowiec
Wołoszczak HonorataWołoszczak HonorataKIEPURA - Sosnowiec
12.Zagórna Agata
AKCENT - Będzin
Zagórna AgataZagórna AgataAKCENT - Będzin

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dzierżenga Maciej
Czajka Patrycja
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Dzierżenga Maciej
Czajka Patrycja
Dzierżenga MaciejCzajka PatrycjaLORDANCE - Wodzisław Śl. Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
2.Kurek Dawid
Konior Oliwia
MONSUN MDK Bielsko-Biała
Kurek Dawid
Konior Oliwia
Kurek DawidKonior OliwiaMONSUN MDK Bielsko-Biała2, 2 (+2)22, 21
3.Hajduk Kamil
Kopeć Klara
WIR - Mysłowice
Hajduk Kamil
Kopeć Klara
Hajduk KamilKopeć KlaraWIR - Mysłowice7 (+1)172

Do 11 (Do 11) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 13

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ciepła Julia
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Ciepła JuliaCiepła JuliaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza2 (+2)221
2.Kępińska Marta
A+S - Częstochowa
Kępińska MartaKępińska MartaA+S - Częstochowa2 (+2)221
3.Semik Lena
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Semik LenaSemik LenaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza2 (+2)221
4.Starszyk Maria
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Starszyk MariaStarszyk MariaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza2 (+2)221
5.Toborek Zuzanna
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Toborek ZuzannaToborek ZuzannaST DOBROWOLSCY - Częstochowa4 (+2)241
6.Wdzienczny Marta
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Wdzienczny MartaWdzienczny MartaLORDANCE - Wodzisław Śl.12 Wdzienczny Marta - G (+2)212Wdzienczny Marta - G1
7.Wąsowicz Lilianna
AKCENT - Będzin
Wąsowicz LiliannaWąsowicz LiliannaAKCENT - Będzin7 (+2)271
8.Drąg Barbara
MONSUN MDK Bielsko-Biała
Drąg BarbaraDrąg BarbaraMONSUN MDK Bielsko-Biała1 (+1)112
9.Hajczuk Milena
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Hajczuk MilenaHajczuk MilenaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza1 (+1)112
10.Komorek Julia
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Komorek JuliaKomorek JuliaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza1 (+1)112
11.Pryciak Nadia
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Pryciak NadiaPryciak NadiaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza1 (+1)112
12.Stolarska Maja
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Stolarska MajaStolarska MajaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza2 (+1)122
13.Słomka Maja
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Słomka MajaSłomka MajaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza1 (+1)112

Do 11 (Do 11) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 7

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cieślińska Hanna
AKCENT - Będzin
Cieślińska HannaCieślińska HannaAKCENT - Będzin6 (+2)261
2.Wojciechowska Vanessa
IGLICA - Wrocław
Wojciechowska VanessaWojciechowska VanessaIGLICA - Wrocław8 (+2)281
3.Bujok Lilianna
TEAM - Ornontowice
Bujok LiliannaBujok LiliannaTEAM - Ornontowice11 (+2)2112
4.Urbańska Adrianna
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Urbańska AdriannaUrbańska AdriannaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza4 (+2)242
5.Murzyn Kinga
TEAM - Ornontowice
Murzyn KingaMurzyn KingaTEAM - Ornontowice3 (+1)133
6.Piechowicz Emilia
DANCE4YOU - Będzin
Piechowicz EmiliaPiechowicz EmiliaDANCE4YOU - Będzin8 (+1)183
7.Rudy Małgorzata
DANCE4YOU - Będzin
Rudy MałgorzataRudy MałgorzataDANCE4YOU - Będzin8 (+1)183

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bogobowicz Błażej
Lipka Karolina
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Bogobowicz Błażej
Lipka Karolina
Bogobowicz BłażejLipka KarolinaLORDANCE - Wodzisław Śl.11, 11 (+2)211, 111
2.Żołnierczyk Sebastian
Wąsowicz Nina Maria
AKCENT - Będzin
Żołnierczyk Sebastian
Wąsowicz Nina Maria
Żołnierczyk SebastianWąsowicz Nina MariaAKCENT - Będzin8 (+2)282
3.Białas Wojciech
Kozłowska Zuzanna
AKCENT - Będzin
Białas Wojciech
Kozłowska Zuzanna
Białas WojciechKozłowska ZuzannaAKCENT - Będzin2 (+1)123
4.Gawroński Jakub
Zobek Natalia
WDS - Katowice
Gawroński Jakub
Zobek Natalia
Gawroński JakubZobek NataliaWDS - Katowice6 (+1)163

Do 11 (Do 11) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sztuka Pola
AKCENT - Będzin
Sztuka PolaSztuka PolaAKCENT - Będzin5 Sztuka Pola - E (+1)15Sztuka Pola - E1
2.Czarnecka Iga
IGLICA - Wrocław
Czarnecka IgaCzarnecka IgaIGLICA - Wrocław2 (+1)122
3.Kowalski Wojciech
AKCENT - Będzin
Kowalski WojciechKowalski WojciechAKCENT - Będzin5 Kowalski Wojciech - E (+1)15Kowalski Wojciech - E3
4.Klusa Nikola
AKCENT - Będzin
Klusa NikolaKlusa NikolaAKCENT - Będzin0 04
5.Nadstawek Karolina
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Nadstawek KarolinaNadstawek KarolinaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza0 05
6.Gubas Nadia
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Gubas NadiaGubas NadiaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza0 06

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kucza Makary
Skrzyp Marcelina
TEAM - Ornontowice
Kucza Makary
Skrzyp Marcelina
Kucza MakarySkrzyp MarcelinaTEAM - Ornontowice5 (+1)151
2.Wojciechowski Aleksy
Vasylenko Sofiia
IGLICA - Wrocław
Wojciechowski Aleksy
Vasylenko Sofiia
Wojciechowski AleksyVasylenko SofiiaIGLICA - Wrocław6 (+1)162
3.Malczyk Wiktor
Skrzypczak Weronika
TEAM - Ornontowice
Malczyk Wiktor
Skrzypczak Weronika
Malczyk WiktorSkrzypczak WeronikaTEAM - Ornontowice5 (+1)153
4.Rachtan Igor
Drapacz Laura
TEAM - Ornontowice
Rachtan Igor
Drapacz Laura
Rachtan IgorDrapacz LauraTEAM - Ornontowice0 04
5.Stępień Aleksander
Pawliszak Nikola
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Stępień Aleksander
Pawliszak Nikola
Stępień AleksanderPawliszak NikolaCIEŚLAK - Jelenia Góra0 05
6.Boiko Mykyta
Pawłowska Hanna
AKCENT - Będzin
Boiko Mykyta
Pawłowska Hanna
Boiko MykytaPawłowska HannaAKCENT - Będzin4 46

 

BLOK 3, rejestracja 13:45-14:45, próba parkietu 14:45-15:30, start: 15:45-17:00

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ormańczyk Dawid
Kowalczyk Nadia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Ormańczyk Dawid
Kowalczyk Nadia
Ormańczyk DawidKowalczyk NadiaST DOBROWOLSCY - Częstochowa2 (+1)121
2.Siudyka Kacper
Łukaszewicz Emilia
AKCENT - Będzin
Siudyka Kacper
Łukaszewicz Emilia
Siudyka KacperŁukaszewicz EmiliaAKCENT - Będzin1 (+1)112
3.Banasiak Tomasz
Sztela Julia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Banasiak Tomasz
Sztela Julia
Banasiak TomaszSztela JuliaCIEŚLAK - Jelenia Góra2 23
4.Madej Mikołaj
Tyksińska Iga
GALA - Mielec
Madej Mikołaj
Tyksińska Iga
Madej MikołajTyksińska IgaGALA - Mielec0 04

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Siudyka Kacper
Łukaszewicz Emilia
AKCENT - Będzin
Siudyka Kacper
Łukaszewicz Emilia
Siudyka KacperŁukaszewicz EmiliaAKCENT - Będzin1 (+1)111
2.Ormańczyk Dawid
Kowalczyk Nadia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Ormańczyk Dawid
Kowalczyk Nadia
Ormańczyk DawidKowalczyk NadiaST DOBROWOLSCY - Częstochowa1 (+1)112
3.Banasiak Tomasz
Sztela Julia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Banasiak Tomasz
Sztela Julia
Banasiak TomaszSztela JuliaCIEŚLAK - Jelenia Góra2 23
4.Madej Mikołaj
Tyksińska Iga
GALA - Mielec
Madej Mikołaj
Tyksińska Iga
Madej MikołajTyksińska IgaGALA - Mielec1 14

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grabowski Franciszek
Stojak Maja
IMPULS - Chorzów
Grabowski Franciszek
Stojak Maja
Grabowski FranciszekStojak MajaIMPULS - Chorzów E (+1)1E1
2.Czechowski Patryk
Czechowska Amelia
WIR - Mysłowice
Czechowski Patryk
Czechowska Amelia
Czechowski PatrykCzechowska AmeliaWIR - Mysłowice1 (+1)112
3.Sadziński Piotr
Baryś Roksana
ETIUDA - Radomsko
Sadziński Piotr
Baryś Roksana
Sadziński PiotrBaryś RoksanaETIUDA - Radomsko2 (+1)123
4.Kuliński Jakub
Michalska Zuzanna
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Kuliński Jakub
Michalska Zuzanna
Kuliński JakubMichalska ZuzannaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.2 24
5.Trzciński Dominik
Juśkiewicz Zuzanna
ZORBA - Częstochowa
Trzciński Dominik
Juśkiewicz Zuzanna
Trzciński DominikJuśkiewicz ZuzannaZORBA - Częstochowa0 05
6.Drąg Jakub
Gajny Aleksandra
MONSUN MDK Bielsko-Biała
Drąg Jakub
Gajny Aleksandra
Drąg JakubGajny AleksandraMONSUN MDK Bielsko-Biała0 06

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Parasyn Mikołaj
Kamińska Laura
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Parasyn Mikołaj
Kamińska Laura
Parasyn MikołajKamińska LauraNOWY STYL - Bielsko-Biała2 (+1)121
2.Włodarczyk Leonard
Czachor Lena
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Włodarczyk Leonard
Czachor Lena
Włodarczyk LeonardCzachor LenaNOWY STYL - Bielsko-Biała1 (+1)112
3.Weiner Maciej
Glapa Hanna
WIR - Mysłowice
Weiner Maciej
Glapa Hanna
Weiner MaciejGlapa HannaWIR - Mysłowice0 03
4.Szafran Adam
Kosowska Martyna
ST Iluzja Trzebinia
Szafran Adam
Kosowska Martyna
Szafran AdamKosowska MartynaST Iluzja Trzebinia2 24

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Obojski Mateusz
Góral Gabriela
IMPERIA - Kraków
Obojski Mateusz
Góral Gabriela
Obojski MateuszGóral GabrielaIMPERIA - Kraków C (+1)1C1
2.Woźniak Hubert
Blady Julia
ZORBA - Częstochowa
Woźniak Hubert
Blady Julia
Woźniak HubertBlady JuliaZORBA - Częstochowa C (+1)1C2
3.Trześniowski Dawid
Klejnot Vivien
TEAM - Ornontowice
Trześniowski Dawid
Klejnot Vivien
Trześniowski DawidKlejnot VivienTEAM - Ornontowice2 23
4.Tarasin Juliusz
Hodór Julia
AKCENT - Będzin
Tarasin Juliusz
Hodór Julia
Tarasin JuliuszHodór JuliaAKCENT - Będzin0 04

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Woźniak Hubert
Blady Julia
ZORBA - Częstochowa
Woźniak Hubert
Blady Julia
Woźniak HubertBlady JuliaZORBA - Częstochowa C (+1)1C1
2.Tarasin Juliusz
Hodór Julia
AKCENT - Będzin
Tarasin Juliusz
Hodór Julia
Tarasin JuliuszHodór JuliaAKCENT - Będzin2 (+1)122
3.Obojski Mateusz
Góral Gabriela
IMPERIA - Kraków
Obojski Mateusz
Góral Gabriela
Obojski MateuszGóral GabrielaIMPERIA - Kraków7 73
4.Trześniowski Dawid
Klejnot Vivien
TEAM - Ornontowice
Trześniowski Dawid
Klejnot Vivien
Trześniowski DawidKlejnot VivienTEAM - Ornontowice2 24

16+ (Powyżej 15) F ST 3T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mularz Olga
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Mularz OlgaMularz OlgaMARENGO - Dąbrowa Górnicza2 (+1)121
2.Grzesło Wiktoria
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Grzesło WiktoriaGrzesło WiktoriaEMOTION Dance Academy Oświęcim0 02
3.Grzesło Patrycja
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Grzesło PatrycjaGrzesło PatrycjaEMOTION Dance Academy Oświęcim0 03

16+ (Powyżej 15) F LA 3T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Loba Zuzanna
STEP DANCE - Koluszki
Loba ZuzannaLoba ZuzannaSTEP DANCE - Koluszki1 (+1)111
2.Grzesło Wiktoria
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Grzesło WiktoriaGrzesło WiktoriaEMOTION Dance Academy Oświęcim1 (+1)112
3.Grzesło Patrycja
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Grzesło PatrycjaGrzesło PatrycjaEMOTION Dance Academy Oświęcim1 13
4.Mularz Olga
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Mularz OlgaMularz OlgaMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 04
5.Plintara Alicja
STEP DANCE - Koluszki
Plintara AlicjaPlintara AlicjaSTEP DANCE - Koluszki0 05

 

BLOK 4, rejestracja 16:00-17:00, próba parkietu 17:00-17:45, start: 18:00-20:00

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wolf Tomasz
Smolińska Antonina
GRACJA - Krosno
Wolf Tomasz
Smolińska Antonina
Wolf TomaszSmolińska AntoninaGRACJA - Krosno2 (+1)121
2.Stachura Łukasz
Lisowiec Julia
GRACJA - Krosno
Stachura Łukasz
Lisowiec Julia
Stachura ŁukaszLisowiec JuliaGRACJA - Krosno2 22
3.Moryń Miłosz
Malasiewicz Zosia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Moryń Miłosz
Malasiewicz Zosia
Moryń MiłoszMalasiewicz ZosiaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 03

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jakubik Nataniel
Pielka Weronika
AKCENT - Będzin
Jakubik Nataniel
Pielka Weronika
Jakubik NatanielPielka WeronikaAKCENT - Będzin8 (+1)181
2.Stachura Łukasz
Lisowiec Julia
GRACJA - Krosno
Stachura Łukasz
Lisowiec Julia
Stachura ŁukaszLisowiec JuliaGRACJA - Krosno1 12
3.Wolf Tomasz
Smolińska Antonina
GRACJA - Krosno
Wolf Tomasz
Smolińska Antonina
Wolf TomaszSmolińska AntoninaGRACJA - Krosno5 53

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kluczka Krzysztof
Grzegorczyk Anna
FORUM - Zabrze
Kluczka Krzysztof
Grzegorczyk Anna
Kluczka KrzysztofGrzegorczyk AnnaFORUM - Zabrze4 (+1)141
2.Włodarczyk Nikodem
Karwat Wiktoria
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Włodarczyk Nikodem
Karwat Wiktoria
Włodarczyk NikodemKarwat WiktoriaNOWY STYL - Bielsko-Biała6 (+1)162
3.Lupa Paweł
Tkacz Maja
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Lupa Paweł
Tkacz Maja
Lupa PawełTkacz MajaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze1 (+1)113
4.Urbański Krzysztof
Ozga Joanna
ETIUDA - Radomsko
Urbański Krzysztof
Ozga Joanna
Urbański KrzysztofOzga JoannaETIUDA - Radomsko3 34
5.Gnus Arkadiusz
Kiszkis Zuzanna
IMPULS - Chorzów
Gnus Arkadiusz
Kiszkis Zuzanna
Gnus ArkadiuszKiszkis ZuzannaIMPULS - Chorzów0 05
6.Tkacz Rafał
Tkacz Sabina
FORUM - Zabrze
Tkacz Rafał
Tkacz Sabina
Tkacz RafałTkacz SabinaFORUM - Zabrze4 46

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szczepaniak Paweł
Gierlotka Hanna
RONDO - Rybnik
Szczepaniak Paweł
Gierlotka Hanna
Szczepaniak PawełGierlotka HannaRONDO - Rybnik2 (+1)121
2.Kubies Jan
Brzozowska Nadia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kubies Jan
Brzozowska Nadia
Kubies JanBrzozowska NadiaMARENGO - Dąbrowa Górnicza5 (+1)152
3.Włodarczyk Nikodem
Karwat Wiktoria
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Włodarczyk Nikodem
Karwat Wiktoria
Włodarczyk NikodemKarwat WiktoriaNOWY STYL - Bielsko-Biała D (+1)1D3
4.Nowak Bartłomiej
Tompalska Dominika
INFINITY - Kraków
Nowak Bartłomiej
Tompalska Dominika
Nowak BartłomiejTompalska DominikaINFINITY - Kraków4 (+1)144
5.Urbański Krzysztof
Ozga Joanna
ETIUDA - Radomsko
Urbański Krzysztof
Ozga Joanna
Urbański KrzysztofOzga JoannaETIUDA - Radomsko2 25
6.Lupa Paweł
Tkacz Maja
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Lupa Paweł
Tkacz Maja
Lupa PawełTkacz MajaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze0 06
7.Gnus Arkadiusz
Kiszkis Zuzanna
IMPULS - Chorzów
Gnus Arkadiusz
Kiszkis Zuzanna
Gnus ArkadiuszKiszkis ZuzannaIMPULS - Chorzów0 07
8.Tkacz Rafał
Tkacz Sabina
FORUM - Zabrze
Tkacz Rafał
Tkacz Sabina
Tkacz RafałTkacz SabinaFORUM - Zabrze4 48

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kościelniak Wojciech
Garus Anna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Kościelniak Wojciech
Garus Anna
Kościelniak WojciechGarus AnnaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec4 (+1)141
2.Korlatowicz Piotr
Sisman Julia
TEAM - Ornontowice
Korlatowicz Piotr
Sisman Julia
Korlatowicz PiotrSisman JuliaTEAM - Ornontowice3 32

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szczepanik Krzysztof
Szczepanik Paulina
SUKCES - Jaworzno
Szczepanik Krzysztof
Szczepanik Paulina
Szczepanik KrzysztofSzczepanik PaulinaSUKCES - Jaworzno7 (+1)171
2.Korlatowicz Piotr
Sisman Julia
TEAM - Ornontowice
Korlatowicz Piotr
Sisman Julia
Korlatowicz PiotrSisman JuliaTEAM - Ornontowice4 42

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Galwas Maksymilian
Kropidło Klaudia
RYTM - Żory
Galwas Maksymilian
Kropidło Klaudia
Galwas MaksymilianKropidło KlaudiaRYTM - Żory5 (+1)151
2.Kühn Tomasz
Oprzędkiewicz Elżbieta
TEAM - Ornontowice
Kühn Tomasz
Oprzędkiewicz Elżbieta
Kühn TomaszOprzędkiewicz ElżbietaTEAM - Ornontowice5 (+1)152
3.Kałuża Michał
Skrzypczak Agnieszka
TEAM - Ornontowice
Kałuża Michał
Skrzypczak Agnieszka
Kałuża MichałSkrzypczak AgnieszkaTEAM - Ornontowice6 63
4.Kaleta Oliwier
Smól Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Kaleta Oliwier
Smól Julia
Kaleta OliwierSmól JuliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec0 04

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wacławek Mateusz
Gawrych Wiktoria
IMPULS - Chorzów
Wacławek Mateusz
Gawrych Wiktoria
Wacławek MateuszGawrych WiktoriaIMPULS - Chorzów9 (+1)191
2.Klimek Filip
Szkutnik Zofia
TEAM - Ornontowice
Klimek Filip
Szkutnik Zofia
Klimek FilipSzkutnik ZofiaTEAM - Ornontowice7 (+1)172
3.Pyszka Jacek
Błaszczyk Sandra
FORUM - Zabrze
Pyszka Jacek
Błaszczyk Sandra
Pyszka JacekBłaszczyk SandraFORUM - Zabrze5 (+1)153
4.Wolski Jakub
Bober Hanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Wolski Jakub
Bober Hanna
Wolski JakubBober HannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec2 (+1)124
5.Groehlich Grzegorz
Podolska Maja
Szkoła Tańca Sparta - Opole
Groehlich Grzegorz
Podolska Maja
Groehlich GrzegorzPodolska MajaSzkoła Tańca Sparta - Opole B (+1)1B5
6.Wojtasiewicz Jacek
Rytwińska Aleksandra
AKCENT - Będzin
Wojtasiewicz Jacek
Rytwińska Aleksandra
Wojtasiewicz JacekRytwińska AleksandraAKCENT - Będzin6 (+1)166
7.Sroka Maciej
Szylar Joanna
INFINITY - Kraków
Sroka Maciej
Szylar Joanna
Sroka MaciejSzylar JoannaINFINITY - Kraków5 57
8.Szczepaniak Piotr
Margiel Kamila
AKCENT - Będzin
Szczepaniak Piotr
Margiel Kamila
Szczepaniak PiotrMargiel KamilaAKCENT - Będzin2 28
9.Kałuża Michał
Skrzypczak Agnieszka
TEAM - Ornontowice
Kałuża Michał
Skrzypczak Agnieszka
Kałuża MichałSkrzypczak AgnieszkaTEAM - Ornontowice3 39
10.Byrski Maciej
Bury Agata
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Byrski Maciej
Bury Agata
Byrski MaciejBury AgataNOWY STYL - Bielsko-Biała0 010
11.Musioł Michael
Ostrowska Sandra
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Musioł Michael
Ostrowska Sandra
Musioł MichaelOstrowska SandraMISTRAL - Tarnowskie Góry3 310
12.Pielka Krzysztof
Sokotun Ivana
AKCENT - Będzin
Pielka Krzysztof
Sokotun Ivana
Pielka KrzysztofSokotun IvanaAKCENT - Będzin0 012
13.Sekuła Mateusz
Zacharska Ewa
CENTRUM TAŃCA - Radom
Sekuła Mateusz
Zacharska Ewa
Sekuła MateuszZacharska EwaCENTRUM TAŃCA - Radom1 113