OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO Puchar Ziemi Oleskiej "Aktywnie Rozwijamy Talenty"

2022-03-19 Olesno, RÓŻA - Olesno


Plik z wynikami

UWAGA

UWAGA!!!
Utworzono nowe kategorie do 9 H, 10-11 H, do 9 G oraz 10-11 G

Dodatkowe zgłoszenia proszę wysyłać sms-em pod nr 792 203 272

BLOK 1, rejestracja 8.00 - 9.00, próba parkietu 9.00 - 10.00, start: 10.00

Do 11 (Do 11) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gruszka Liwia
Passion Dance Krapkowice
Gruszka LiwiaGruszka LiwiaPassion Dance Krapkowice6 (+2)261
2.Pieczarka Zofia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Pieczarka ZofiaPieczarka ZofiaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki10 (+2)2101
3.Tomys Wiktoria
RÓŻA - Olesno
Tomys WiktoriaTomys WiktoriaRÓŻA - Olesno4 (+2)241
4.Koćwin Alicja
Koćwin AlicjaKoćwin Alicja8 (+1)182
5.Wieczorek Pola
RÓŻA - Olesno
Wieczorek PolaWieczorek PolaRÓŻA - Olesno2 (+1)122

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pilarz Dawid
Skiba Agata
RÓŻA - Olesno
Pilarz Dawid
Skiba Agata
Pilarz DawidSkiba AgataRÓŻA - Olesno4, 4 (+2)24, 41
2.Stellmach Armin
Korzekwa Antonina
RÓŻA - Olesno
Stellmach Armin
Korzekwa Antonina
Stellmach ArminKorzekwa AntoninaRÓŻA - Olesno3, 3 (+2)23, 31
3.Rosicki Łukasz
Sala Maja
RÓŻA - Olesno
Rosicki Łukasz
Sala Maja
Rosicki ŁukaszSala MajaRÓŻA - Olesno3, 3 (+1)13, 32

Do 9 (Do 9) G KOMB 6T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czok Cezary
Hucz Martyna
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Czok Cezary
Hucz Martyna
Czok CezaryHucz MartynaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki

Do 11 (Do 11) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wojciechowska Vanessa
IGLICA - Wrocław
Wojciechowska VanessaWojciechowska VanessaIGLICA - Wrocław6 (+2)261
2.Unruh Olivia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Unruh OliviaUnruh OliviaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki6 (+2)262
3.Koćwin Paulina
Koćwin PaulinaKoćwin Paulina6 (+1)163

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Brixy Nikodem
Gajowniczek Julia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Brixy Nikodem
Gajowniczek Julia
Brixy NikodemGajowniczek JuliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki11 (+2)2111
2.Fiedor Dominik
Badera Jagoda
RÓŻA - Olesno
Fiedor Dominik
Badera Jagoda
Fiedor DominikBadera JagodaRÓŻA - Olesno3, 3 (+2)23, 31
3.Krupicki Karol
Musioł Hanna
RÓŻA - Olesno
Krupicki Karol
Musioł Hanna
Krupicki KarolMusioł HannaRÓŻA - Olesno3, 3 (+2)23, 31
4.Moskalenko Roman
Pietruska Zofia
RÓŻA - Olesno
Moskalenko Roman
Pietruska Zofia
Moskalenko RomanPietruska ZofiaRÓŻA - Olesno2, 3 (+2)22, 31
5.Nowak Damian
Tutova Veronika
RÓŻA - Olesno
Nowak Damian
Tutova Veronika
Nowak DamianTutova VeronikaRÓŻA - Olesno1, 2 (+1)11, 22
6.Wawrzyniak Nikodem
Wawrzyniak Klara
Wawrzyniak Nikodem
Wawrzyniak Klara
Wawrzyniak NikodemWawrzyniak Klara Przeklasyfikowanie do G (+1)1Przeklasyfikowanie do G2
7.Ćwikłowski Antoni
Gogała Julia
Ćwikłowski Antoni
Gogała Julia
Ćwikłowski AntoniGogała Julia10, 10 (+1)110, 102

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kownacki Borys
Woś Julia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Kownacki Borys
Woś Julia
Kownacki BorysWoś JuliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki9, 9 (+2)29, 91
2.Ćwikłowski Jan
Sarnes Laura
Ćwikłowski Jan
Sarnes Laura
Ćwikłowski JanSarnes Laura7, 7 (+1)17, 72

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ziomek Karol
Świerc Marta
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Ziomek Karol
Świerc Marta
Ziomek KarolŚwierc MartaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki6 (+2)261
2.Brixy Wiktor
Szczepańska Natalia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Brixy Wiktor
Szczepańska Natalia
Brixy WiktorSzczepańska NataliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki5 (+1)152

12-15 (12 - 15) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Reginek Alicja
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Reginek AlicjaReginek AlicjaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki9 (+2)291
2.Łuczak Julia
UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
Łuczak JuliaŁuczak JuliaUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle3 (+2)231
3.Kubraczyńska Zuzanna
UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
Kubraczyńska ZuzannaKubraczyńska ZuzannaUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle3 (+1)132

12-15 (12 - 15) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Żołnierczyk Joanna
AKCENT - Będzin
Żołnierczyk JoannaŻołnierczyk JoannaAKCENT - Będzin3 (+1)131
2.Wieczorek Sara
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Wieczorek SaraWieczorek SaraDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki1 12
3.Banasiak Zofia
ZORBA - Częstochowa
Banasiak ZofiaBanasiak ZofiaZORBA - Częstochowa1 13

 

BLOK 2, rejestracja 10.30 - 11.30, próba parkietu 11.30 - 12.30, start: 12.30

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mirowski Oliwier
Dobrowolska Nadia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Mirowski Oliwier
Dobrowolska Nadia
Mirowski OliwierDobrowolska NadiaST DOBROWOLSCY - Częstochowa2 (+1)121
2.Jędrak Mateusz
Jędrak Natalia
ZORBA - Częstochowa
Jędrak Mateusz
Jędrak Natalia
Jędrak MateuszJędrak NataliaZORBA - Częstochowa2 (+1)122
3.Świerc Alex
Jankowska Julia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Świerc Alex
Jankowska Julia
Świerc AlexJankowska JuliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki0 03
4.Plaminiak Adam
Krawczyk Milena
RÓŻA - Olesno
Plaminiak Adam
Krawczyk Milena
Plaminiak AdamKrawczyk MilenaRÓŻA - Olesno0 04

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Konewski Adam
Gorki Zuzanna
ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie
Konewski Adam
Gorki Zuzanna
Konewski AdamGorki ZuzannaST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie5 (+1)151
2.Skrzyszewski Szymon
Nowara Lena
OPOLSKA AKADEMIA TAŃCA
Skrzyszewski Szymon
Nowara Lena
Skrzyszewski SzymonNowara LenaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA2 (+1)122
3.Karasiak Piotr
Lipińska Julia
ESKADRA - Pabianice
Karasiak Piotr
Lipińska Julia
Karasiak PiotrLipińska JuliaESKADRA - Pabianice1 (+1)113
4.Marczewski Tymoteusz
Zawadzka Kaja
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Marczewski Tymoteusz
Zawadzka Kaja
Marczewski TymoteuszZawadzka KajaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec3 34
5.Stefaniszyn Błażej
Kruszelnicka Lidia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Stefaniszyn Błażej
Kruszelnicka Lidia
Stefaniszyn BłażejKruszelnicka LidiaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki0 05
6.Ogrodnik Szymon
Dworacka Kamila
RÓŻA - Olesno
Ogrodnik Szymon
Dworacka Kamila
Ogrodnik SzymonDworacka KamilaRÓŻA - Olesno0 06

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Brixy Tobiasz
Haraf Julia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Brixy Tobiasz
Haraf Julia
Brixy TobiaszHaraf JuliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki5 (+1)151
2.Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
ESKADRA - Pabianice
Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA - Pabianice2 22

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Markiewicz Jakub
Michewicz Julia
Szkoła Tańca Sparta - Opole
Markiewicz Jakub
Michewicz Julia
Markiewicz JakubMichewicz JuliaSzkoła Tańca Sparta - Opole A (+1)1A1
2.Owczarek Mateusz
Brol Maja
ZORBA - Częstochowa
Owczarek Mateusz
Brol Maja
Owczarek MateuszBrol MajaZORBA - Częstochowa A (+1)1A2
3.Skrobisz Emanuel
Klekot Karolina
ZORBA - Częstochowa
Skrobisz Emanuel
Klekot Karolina
Skrobisz EmanuelKlekot KarolinaZORBA - Częstochowa9 93
4.Skowronek Tobiasz
Żylak Kaja
RÓŻA - Olesno
Skowronek Tobiasz
Żylak Kaja
Skowronek TobiaszŻylak KajaRÓŻA - Olesno0 04

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Thomalla Pascal
Ogrodnik Kamila
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Thomalla Pascal
Ogrodnik Kamila
Thomalla PascalOgrodnik KamilaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki7 (+1)171
2.Skowronek Tobiasz
Żylak Kaja
RÓŻA - Olesno
Skowronek Tobiasz
Żylak Kaja
Skowronek TobiaszŻylak KajaRÓŻA - Olesno2 22

16+ (Powyżej 15) A ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Goły Filip
Mazurek Martyna
ZORBA - Częstochowa
Goły Filip
Mazurek Martyna
Goły FilipMazurek MartynaZORBA - Częstochowa9 (+1)191
2.Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
Szkoła Tańca Sparta - Opole
Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca Sparta - Opole5 52

16+ (Powyżej 15) A LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Talik Kamil
Gwóźdź Paulina
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Talik Kamil
Gwóźdź Paulina
Talik KamilGwóźdź PaulinaNOWY STYL - Bielsko-Biała5 (+1)151
2.Ilnicki Wojciech
Klisz Patrycja
4STEP - Siechnice
Ilnicki Wojciech
Klisz Patrycja
Ilnicki WojciechKlisz Patrycja4STEP - Siechnice3 (+1)132
3.Kowalski Miłosz
Gomoluch Natalia
ZORBA - Częstochowa
Kowalski Miłosz
Gomoluch Natalia
Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA - Częstochowa4 43
4.Oleksik Mateusz
Szemiel Kinga
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Oleksik Mateusz
Szemiel Kinga
Oleksik MateuszSzemiel KingaMISTRAL - Tarnowskie Góry3 34
5.Smaroń Konrad
Kemona Eliza
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Smaroń Konrad
Kemona Eliza
Smaroń KonradKemona ElizaŚląski Klub Taneczny - Katowice1 15

 

BLOK 3, rejestracja 13.00 - 14.00, próba parkietu 14.00 - 15.00, start: 15.00

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rachwalik Michał
Pawlak Barbara
4STEP - Siechnice
Rachwalik Michał
Pawlak Barbara
Rachwalik MichałPawlak Barbara4STEP - Siechnice1 (+1)111
2.Lazik Paweł
Wieczorek Kamila
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Lazik Paweł
Wieczorek Kamila
Lazik PawełWieczorek KamilaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki0 02

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rachwalik Michał
Pawlak Barbara
4STEP - Siechnice
Rachwalik Michał
Pawlak Barbara
Rachwalik MichałPawlak Barbara4STEP - Siechnice4 (+1)141
2.Lazik Paweł
Wieczorek Kamila
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Lazik Paweł
Wieczorek Kamila
Lazik PawełWieczorek KamilaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki0 02

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) F ST 3T Solo Dance PREMIUM 8

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Góralczyk Amelia
ESKADRA - Pabianice
Góralczyk AmeliaGóralczyk AmeliaESKADRA - Pabianice2 (+1)121
2.Hut Julia
ZIELIŃSKA - Ząbkowice
Hut JuliaHut JuliaZIELIŃSKA - Ząbkowice1 (+1)112
3.Michalczyk Milena
RM DANCE - KIEŁCZÓW
Michalczyk MilenaMichalczyk MilenaRM DANCE - KIEŁCZÓW2 (+1)123
4.Marciniak Martyna
ESKADRA - Pabianice
Marciniak MartynaMarciniak MartynaESKADRA - Pabianice1 (+1)114
5.Maniewska Iga
RM DANCE - KIEŁCZÓW
Maniewska IgaManiewska IgaRM DANCE - KIEŁCZÓW1 15
6.Kurpiel Anna
RÓŻA - Olesno
Kurpiel AnnaKurpiel AnnaRÓŻA - Olesno0 06
7.Różańska Weronika
ETIUDA - Radomsko
Różańska WeronikaRóżańska WeronikaETIUDA - Radomsko3 37
8.Ciepiela Amelia
Szkoła Tańca Sparta - Opole
Ciepiela AmeliaCiepiela AmeliaSzkoła Tańca Sparta - Opole0 08

16+ (Powyżej 15) F LA 3T Solo Dance PREMIUM 7

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Michalczyk Milena
RM DANCE - KIEŁCZÓW
Michalczyk MilenaMichalczyk MilenaRM DANCE - KIEŁCZÓW2 (+1)121
2.Hut Julia
ZIELIŃSKA - Ząbkowice
Hut JuliaHut JuliaZIELIŃSKA - Ząbkowice1 (+1)112
3.Marciniak Martyna
ESKADRA - Pabianice
Marciniak MartynaMarciniak MartynaESKADRA - Pabianice2 (+1)123
4.Góralczyk Amelia
ESKADRA - Pabianice
Góralczyk AmeliaGóralczyk AmeliaESKADRA - Pabianice2 24
5.Maniewska Iga
RM DANCE - KIEŁCZÓW
Maniewska IgaManiewska IgaRM DANCE - KIEŁCZÓW1 15
6.Ciepiela Amelia
Szkoła Tańca Sparta - Opole
Ciepiela AmeliaCiepiela AmeliaSzkoła Tańca Sparta - Opole0 06
7.Kurpiel Anna
RÓŻA - Olesno
Kurpiel AnnaKurpiel AnnaRÓŻA - Olesno1 17

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bartela Marcel
Glomb Wiktoria
RÓŻA - Olesno
Bartela Marcel
Glomb Wiktoria
Bartela MarcelGlomb WiktoriaRÓŻA - Olesno

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 0

16-20 (Młodzież starsza) Open ST Mistrzostwa Okręgu opolski 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Goły Filip
Mazurek Martyna
ZORBA - Częstochowa
Goły Filip
Mazurek Martyna
Goły FilipMazurek MartynaZORBA - Częstochowa9 91
2.Markiewicz Jakub
Michewicz Julia
Szkoła Tańca Sparta - Opole
Markiewicz Jakub
Michewicz Julia
Markiewicz JakubMichewicz JuliaSzkoła Tańca Sparta - Opole0 02
3.Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
Szkoła Tańca Sparta - Opole
Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca Sparta - Opole5 53

16-20 (Młodzież starsza) Open LA Mistrzostwa Okręgu opolski 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lizura Jakub
Kołosowska Julia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Lizura Jakub
Kołosowska Julia
Lizura JakubKołosowska JuliaMISTRAL - Tarnowskie Góry1 11
2.Thomalla Pascal
Ogrodnik Kamila
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Thomalla Pascal
Ogrodnik Kamila
Thomalla PascalOgrodnik KamilaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki7 72
3.Smaroń Konrad
Kemona Eliza
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Smaroń Konrad
Kemona Eliza
Smaroń KonradKemona ElizaŚląski Klub Taneczny - Katowice1 13
4.Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
Szkoła Tańca Sparta - Opole
Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca Sparta - Opole0 04
5.Groehlich Grzegorz
Podolska Maja
Szkoła Tańca Sparta - Opole
Groehlich Grzegorz
Podolska Maja
Groehlich GrzegorzPodolska MajaSzkoła Tańca Sparta - Opole9 95

 

BLOK 4, rejestracja 16.00 - 17.00, próba parkietu 17.00 - 18.00, start: 18.00

12-13 (Junior 1) Open ST Mistrzostwa Okręgu opolski 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Koliński Szymon
Guja Emilia
SUKCES - Jaworzno
Koliński Szymon
Guja Emilia
Koliński SzymonGuja EmiliaSUKCES - Jaworzno2 21
2.Musioł Bartosz
Ziomek Michalina
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Musioł Bartosz
Ziomek Michalina
Musioł BartoszZiomek MichalinaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki3 32

12-13 (Junior 1) Open LA Mistrzostwa Okręgu opolski 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Koliński Szymon
Guja Emilia
SUKCES - Jaworzno
Koliński Szymon
Guja Emilia
Koliński SzymonGuja EmiliaSUKCES - Jaworzno0 01
2.Musioł Bartosz
Ziomek Michalina
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Musioł Bartosz
Ziomek Michalina
Musioł BartoszZiomek MichalinaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki1 12

14-15 (Junior 2) Open ST Mistrzostwa Okręgu opolski 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szor Hubert
Wierciszewska Aurelia
POLISH CLUB - Warszawa
Szor Hubert
Wierciszewska Aurelia
Szor HubertWierciszewska AureliaPOLISH CLUB - Warszawa0 01
2.Tabor Natan
Surleta Michalina
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Tabor Natan
Surleta Michalina
Tabor NatanSurleta MichalinaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra3 32
3.Rogala Tomasz
Saj Liliana
OPOLSKA AKADEMIA TAŃCA
Rogala Tomasz
Saj Liliana
Rogala TomaszSaj LilianaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA0 03
4.Lazik Paweł
Wieczorek Kamila
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Lazik Paweł
Wieczorek Kamila
Lazik PawełWieczorek KamilaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki

14-15 (Junior 2) Open LA Mistrzostwa Okręgu opolski 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ivaneiko Maksym
Fibic Emilia
RONDO - Rybnik
Ivaneiko Maksym
Fibic Emilia
Ivaneiko MaksymFibic EmiliaRONDO - Rybnik0 01
2.Kosecki Nataniel
Gajek Weronika
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Kosecki Nataniel
Gajek Weronika
Kosecki NatanielGajek WeronikaCANTINERO - Tomaszów Maz.0 02
3.Tabor Natan
Surleta Michalina
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Tabor Natan
Surleta Michalina
Tabor NatanSurleta MichalinaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra3 33
4.Rogala Tomasz
Saj Liliana
OPOLSKA AKADEMIA TAŃCA
Rogala Tomasz
Saj Liliana
Rogala TomaszSaj LilianaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA0 04
5.Lazik Paweł
Wieczorek Kamila
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Lazik Paweł
Wieczorek Kamila
Lazik PawełWieczorek KamilaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szczepanik Krzysztof
Szczepanik Paulina
SUKCES - Jaworzno
Szczepanik Krzysztof
Szczepanik Paulina
Szczepanik KrzysztofSzczepanik PaulinaSUKCES - Jaworzno6 (+1)161
2.Bartela Marcel
Glomb Wiktoria
RÓŻA - Olesno
Bartela Marcel
Glomb Wiktoria
Bartela MarcelGlomb WiktoriaRÓŻA - Olesno1 (+1)112
3.Wrona Patryk
Wrona Justyna
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Wrona Patryk
Wrona Justyna
Wrona PatrykWrona JustynaMARENGO - Dąbrowa Górnicza5 53
4.Brixy Tobiasz
Haraf Julia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Brixy Tobiasz
Haraf Julia
Brixy TobiaszHaraf JuliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki5 54
5.Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
ESKADRA - Pabianice
Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA - Pabianice1 15

16-18 (Młodzież) Open ST Mistrzostwa Okręgu opolski 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wiltowski Jakub
Dytwińska Gabriela
IGLICA - Wrocław
Wiltowski Jakub
Dytwińska Gabriela
Wiltowski JakubDytwińska GabrielaIGLICA - Wrocław1 11
2.Thomalla Pascal
Ogrodnik Kamila
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Thomalla Pascal
Ogrodnik Kamila
Thomalla PascalOgrodnik KamilaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki0 02
3.Brixy Tobiasz
Haraf Julia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Brixy Tobiasz
Haraf Julia
Brixy TobiaszHaraf JuliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki5 53
4.Szor Hubert
Wierciszewska Aurelia
POLISH CLUB - Warszawa
Szor Hubert
Wierciszewska Aurelia
Szor HubertWierciszewska AureliaPOLISH CLUB - Warszawa

16-18 (Młodzież) Open LA Mistrzostwa Okręgu opolski 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mazur Mikołaj
Janosz Aleksandra
SUKCES - Jaworzno
Mazur Mikołaj
Janosz Aleksandra
Mazur MikołajJanosz AleksandraSUKCES - Jaworzno6 61
2.Thomalla Pascal
Ogrodnik Kamila
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Thomalla Pascal
Ogrodnik Kamila
Thomalla PascalOgrodnik KamilaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki7 72
3.Wiltowski Jakub
Dytwińska Gabriela
IGLICA - Wrocław
Wiltowski Jakub
Dytwińska Gabriela
Wiltowski JakubDytwińska GabrielaIGLICA - Wrocław0 03

19+ (Powyżej 18) Open ST Mistrzostwa Okręgu opolski 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Foksiński Adrian
Kastelik Karolina
DANCE TEAM - Wrocław
Foksiński Adrian
Kastelik Karolina
Foksiński AdrianKastelik KarolinaDANCE TEAM - Wrocław0 01
2.Goły Filip
Mazurek Martyna
ZORBA - Częstochowa
Goły Filip
Mazurek Martyna
Goły FilipMazurek MartynaZORBA - Częstochowa9 92
3.Karpinski Marcin
Polesińska Ewa
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Karpinski Marcin
Polesińska Ewa
Karpinski MarcinPolesińska EwaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki13 133
4.Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
Szkoła Tańca Sparta - Opole
Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca Sparta - Opole5 54
5.Skowronek Tobiasz
Żylak Kaja
RÓŻA - Olesno
Skowronek Tobiasz
Żylak Kaja
Skowronek TobiaszŻylak KajaRÓŻA - Olesno0 05

19+ (Powyżej 18) Open LA Mistrzostwa Okręgu opolski 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gułaj Sebastian
Francois - Molenda Estelle
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Gułaj Sebastian
Francois - Molenda Estelle
Gułaj SebastianFrancois - Molenda EstelleCANTINERO - Tomaszów Maz.2 21
2.Nazaruk Michał
Sepioło Adrianna
M-TEAM - Kraków
Nazaruk Michał
Sepioło Adrianna
Nazaruk MichałSepioło AdriannaM-TEAM - Kraków15 152
3.Talik Kamil
Gwóźdź Paulina
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Talik Kamil
Gwóźdź Paulina
Talik KamilGwóźdź PaulinaNOWY STYL - Bielsko-Biała5 53
4.Lizura Jakub
Kołosowska Julia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Lizura Jakub
Kołosowska Julia
Lizura JakubKołosowska JuliaMISTRAL - Tarnowskie Góry1 14
5.Ilnicki Wojciech
Klisz Patrycja
4STEP - Siechnice
Ilnicki Wojciech
Klisz Patrycja
Ilnicki WojciechKlisz Patrycja4STEP - Siechnice3 35
6.Nawrat Artur
Nawrat Monika
MASTER DANCE - Gliwice
Nawrat Artur
Nawrat Monika
Nawrat ArturNawrat MonikaMASTER DANCE - Gliwice3 36
7.Skowronek Tobiasz
Żylak Kaja
RÓŻA - Olesno
Skowronek Tobiasz
Żylak Kaja
Skowronek TobiaszŻylak KajaRÓŻA - Olesno2 27