TURNIEJ PREMIUM !!!! XLII WIOSNA 2022 OGÓLNOPOLSKI TSTT ; MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO 2022

2022-05-14 Suchy Las k/Poznania, DZIUPLA - Poznań


Plik z wynikami

UWAGA

ZMIANA. GODZINY ROZPOCZĘCIA I BLOKU 10.30!!!!
Dodano kl. B pow.15 lat

W MISTRZOSTWACH OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO MOGĄ STARTOWAĆ TYLKO PARY ZAREJESTROWANE W OKRĘGU WIELKOPOLSKIM !!!
PARY SPOZA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO ZAPRASZAMY NA TURNIEJ PREMIUM ORAZ NA TURNIEJ OPEN LATIN WIOSNA 2022 !!!

BLOK I - TURNIEJ PREMIUM
BLOK II - TURNIEJ PREMIUM i MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO
BLOK III - TURNIEJ PREMIUM i MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO
BLOK IV - OPEN LATIN WIOSNA 2022 i MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO

W TURNIEJU WIOSNA 2022 OPEN LATIN NAGRODY PIENIĘŻNE
I m. - 3.000 zł II m. - 2.000 zł III m. - 2.000 zł IV-VI m. - 1.000 zł

BLOK 1, rejestracja 9.30-10.00, start: 10.30

TURNIEJE PREMIUM


10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ludwiczak Stanisław
Vozniak Polina
Viva Dance Łódź
Ludwiczak Stanisław
Vozniak Polina
Ludwiczak StanisławVozniak PolinaViva Dance Łódź11 (+2)2111
2.Jabłoński Wiktor
Wilczak Zofia
MARGO - Leszno
Jabłoński Wiktor
Wilczak Zofia
Jabłoński WiktorWilczak ZofiaMARGO - Leszno3 (+1)132

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jawor Grzegorz
Frąckowiak Róża
DZIUPLA - Poznań
Jawor Grzegorz
Frąckowiak Róża
Jawor GrzegorzFrąckowiak RóżaDZIUPLA - Poznań F (+2)2F1
2.Baca Aleksander
Zagórska Wiktoria
ELITE DANCE - Szczecin
Baca Aleksander
Zagórska Wiktoria
Baca AleksanderZagórska WiktoriaELITE DANCE - Szczecin4 (+2)242
3.Kryś Nataniel
Tomczak Natalia
LATINA - Wolsztyn
Kryś Nataniel
Tomczak Natalia
Kryś NatanielTomczak NataliaLATINA - Wolsztyn10 (+2)2102
4.Kaczmarek Adam
Bobkiewicz Joanna
POEZJA - Kościan
Kaczmarek Adam
Bobkiewicz Joanna
Kaczmarek AdamBobkiewicz JoannaPOEZJA - Kościan8 (+1)183
5.Kapała-Grygier Jan
Kędzierska Olga
POEZJA - Kościan
Kapała-Grygier Jan
Kędzierska Olga
Kapała-Grygier JanKędzierska OlgaPOEZJA - Kościan1 (+1)113

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kashyna Tomasz
Przybyszewska Wiktoria
DZIUPLA - Poznań
Kashyna Tomasz
Przybyszewska Wiktoria
Kashyna TomaszPrzybyszewska WiktoriaDZIUPLA - Poznań1 (+1)111
2.Sieradzki Nikodem
Witkowska Franciszka
SENIOR DANCE STUDIO - Poznań
Sieradzki Nikodem
Witkowska Franciszka
Sieradzki NikodemWitkowska FranciszkaSENIOR DANCE STUDIO - Poznań4 (+1)141

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Okupniak Jakub
Andrzejewska Michalina
DREAM - Poznań
Okupniak Jakub
Andrzejewska Michalina
Okupniak JakubAndrzejewska MichalinaDREAM - Poznań D (+1)1D1
2.Bocian Eryk
Ławniczak Jessica
MARGO - Leszno
Bocian Eryk
Ławniczak Jessica
Bocian ErykŁawniczak JessicaMARGO - Leszno D (+1)1D2
3.Kozłowski Jędrzej
Wilde Amelia
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Kozłowski Jędrzej
Wilde Amelia
Kozłowski JędrzejWilde AmeliaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.5 53
4.Sobecki Emil
Szmyt Maja
LATINA - Wolsztyn
Sobecki Emil
Szmyt Maja
Sobecki EmilSzmyt MajaLATINA - Wolsztyn0 04

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Okupniak Jakub
Andrzejewska Michalina
DREAM - Poznań
Okupniak Jakub
Andrzejewska Michalina
Okupniak JakubAndrzejewska MichalinaDREAM - Poznań6 (+1)161
2.Kozłowski Jędrzej
Wilde Amelia
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Kozłowski Jędrzej
Wilde Amelia
Kozłowski JędrzejWilde AmeliaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.6 (+1)162
3.Bocian Eryk
Ławniczak Jessica
MARGO - Leszno
Bocian Eryk
Ławniczak Jessica
Bocian ErykŁawniczak JessicaMARGO - Leszno0 03
4.Sobecki Emil
Szmyt Maja
LATINA - Wolsztyn
Sobecki Emil
Szmyt Maja
Sobecki EmilSzmyt MajaLATINA - Wolsztyn0 04

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zyber-Moszak Amadeusz
Nowak Paulina
MARGO - Leszno
Zyber-Moszak Amadeusz
Nowak Paulina
Zyber-Moszak AmadeuszNowak PaulinaMARGO - Leszno6 (+1)161
2.Biały Mikołaj
Konarska Katarzyna
FRED ASTAIRE - Poznań
Biały Mikołaj
Konarska Katarzyna
Biały MikołajKonarska KatarzynaFRED ASTAIRE - Poznań6 (+1)162
3.Adamczak Karol
Wojtasińska Adrianna
DREAM - Poznań
Adamczak Karol
Wojtasińska Adrianna
Adamczak KarolWojtasińska AdriannaDREAM - Poznań2 23
4.Surkov Kostiantyn
Kashyna Barbara
DZIUPLA - Poznań
Surkov Kostiantyn
Kashyna Barbara
Surkov KostiantynKashyna BarbaraDZIUPLA - Poznań0 04
5.Plackowski Jakub
Piechel Monika
POEZJA - Kościan
Plackowski Jakub
Piechel Monika
Plackowski JakubPiechel MonikaPOEZJA - Kościan0 05

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kulawiecki Maciej
Popowska Patrycja
KS DANCE MIX - Deszczno
Kulawiecki Maciej
Popowska Patrycja
Kulawiecki MaciejPopowska PatrycjaKS DANCE MIX - Deszczno2 (+1)121
2.Plackowski Jakub
Piechel Monika
POEZJA - Kościan
Plackowski Jakub
Piechel Monika
Plackowski JakubPiechel MonikaPOEZJA - Kościan3 (+1)132
3.Surkov Kostiantyn
Kashyna Barbara
DZIUPLA - Poznań
Surkov Kostiantyn
Kashyna Barbara
Surkov KostiantynKashyna BarbaraDZIUPLA - Poznań0 03
4.Adamczak Karol
Wojtasińska Adrianna
DREAM - Poznań
Adamczak Karol
Wojtasińska Adrianna
Adamczak KarolWojtasińska AdriannaDREAM - Poznań2 24
5.Zyber-Moszak Amadeusz
Nowak Paulina
MARGO - Leszno
Zyber-Moszak Amadeusz
Nowak Paulina
Zyber-Moszak AmadeuszNowak PaulinaMARGO - Leszno0 05

 

BLOK 2, rejestracja 11.00-12.00, start: 12.30

12-13 (Junior 1) Open ST Mistrzostwa Okręgu wielkopolski 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Welsant Ernest
Zawiślak Adrianna
MARGO - Leszno
Welsant Ernest
Zawiślak Adrianna
Welsant ErnestZawiślak AdriannaMARGO - Leszno0 01
2.Sieradzki Nikodem
Witkowska Franciszka
SENIOR DANCE STUDIO - Poznań
Sieradzki Nikodem
Witkowska Franciszka
Sieradzki NikodemWitkowska FranciszkaSENIOR DANCE STUDIO - Poznań4 42

12-13 (Junior 1) Open LA Mistrzostwa Okręgu wielkopolski 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Welsant Ernest
Zawiślak Adrianna
MARGO - Leszno
Welsant Ernest
Zawiślak Adrianna
Welsant ErnestZawiślak AdriannaMARGO - Leszno1 11
2.Jawor Grzegorz
Frąckowiak Róża
DZIUPLA - Poznań
Jawor Grzegorz
Frąckowiak Róża
Jawor GrzegorzFrąckowiak RóżaDZIUPLA - Poznań0 02
3.Sieradzki Nikodem
Witkowska Franciszka
SENIOR DANCE STUDIO - Poznań
Sieradzki Nikodem
Witkowska Franciszka
Sieradzki NikodemWitkowska FranciszkaSENIOR DANCE STUDIO - Poznań4 43
4.Kashyna Tomasz
Przybyszewska Wiktoria
DZIUPLA - Poznań
Kashyna Tomasz
Przybyszewska Wiktoria
Kashyna TomaszPrzybyszewska WiktoriaDZIUPLA - Poznań1 14

16-18 (Młodzież) Open ST Mistrzostwa Okręgu wielkopolski 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Brzeziński Dawid Norbert
Nowak Oriana
UKS ISKRA - Piła
Brzeziński Dawid Norbert
Nowak Oriana
Brzeziński Dawid NorbertNowak OrianaUKS ISKRA - Piła0 01
2.Prażak Maksymilian
Zawiślak Aleksandra
MARGO - Leszno
Prażak Maksymilian
Zawiślak Aleksandra
Prażak MaksymilianZawiślak AleksandraMARGO - Leszno1 12
3.Babak Maksym
Kozelets Yelyzaveta
DANCE IMPERIUM - Poznań
Babak Maksym
Kozelets Yelyzaveta
Babak MaksymKozelets YelyzavetaDANCE IMPERIUM - Poznań0 03
4.Goździerski Ksawier
Kańduła Jagoda
UKS ISKRA - Piła
Goździerski Ksawier
Kańduła Jagoda
Goździerski KsawierKańduła JagodaUKS ISKRA - Piła0 04
5.Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
DREAM - Poznań
Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM - Poznań2 25
6.Raś Mikołaj
Bubacz Oliwia
LORENZO - Gaj Mały
Raś Mikołaj
Bubacz Oliwia
Raś MikołajBubacz OliwiaLORENZO - Gaj Mały0 06
7.Zyber-Moszak Amadeusz
Nowak Paulina
MARGO - Leszno
Zyber-Moszak Amadeusz
Nowak Paulina
Zyber-Moszak AmadeuszNowak PaulinaMARGO - Leszno6 67
8.Biniak Jakub
Garstka Zuzanna
LORENZO - Gaj Mały
Biniak Jakub
Garstka Zuzanna
Biniak JakubGarstka ZuzannaLORENZO - Gaj Mały4 48
9.Surkov Kostiantyn
Kashyna Barbara
DZIUPLA - Poznań
Surkov Kostiantyn
Kashyna Barbara
Surkov KostiantynKashyna BarbaraDZIUPLA - Poznań0 09

16-18 (Młodzież) Open LA Mistrzostwa Okręgu wielkopolski 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Prażak Maksymilian
Zawiślak Aleksandra
MARGO - Leszno
Prażak Maksymilian
Zawiślak Aleksandra
Prażak MaksymilianZawiślak AleksandraMARGO - Leszno1 11
2.Kutniakov Oleksandr
Piechocka Lidia
DANCE IMPERIUM - Poznań
Kutniakov Oleksandr
Piechocka Lidia
Kutniakov OleksandrPiechocka LidiaDANCE IMPERIUM - Poznań5 52
3.Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
DREAM - Poznań
Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM - Poznań0 03
4.Goździerski Ksawier
Kańduła Jagoda
UKS ISKRA - Piła
Goździerski Ksawier
Kańduła Jagoda
Goździerski KsawierKańduła JagodaUKS ISKRA - Piła2 24
5.Surkov Kostiantyn
Kashyna Barbara
DZIUPLA - Poznań
Surkov Kostiantyn
Kashyna Barbara
Surkov KostiantynKashyna BarbaraDZIUPLA - Poznań0 05
6.Raś Mikołaj
Bubacz Oliwia
LORENZO - Gaj Mały
Raś Mikołaj
Bubacz Oliwia
Raś MikołajBubacz OliwiaLORENZO - Gaj Mały0 06
7.Biniak Jakub
Garstka Zuzanna
LORENZO - Gaj Mały
Biniak Jakub
Garstka Zuzanna
Biniak JakubGarstka ZuzannaLORENZO - Gaj Mały0 07

30+ (Senior 1) Open ST Mistrzostwa Okręgu wielkopolski 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Robiński Arkadiusz
Rojszczak-Robińska Dorota
FRED ASTAIRE - Poznań
Robiński Arkadiusz
Rojszczak-Robińska Dorota
Robiński ArkadiuszRojszczak-Robińska DorotaFRED ASTAIRE - Poznań5 51
2.Gałecki Marcin
Gałecka Natalia
DANCE CENTER - Poznań
Gałecki Marcin
Gałecka Natalia
Gałecki MarcinGałecka NataliaDANCE CENTER - Poznań5 52
3.Koterba Kamil
Kwiatkowska Bogumiła
DREAM - Poznań
Koterba Kamil
Kwiatkowska Bogumiła
Koterba KamilKwiatkowska BogumiłaDREAM - Poznań2 23
4.Zaborowski Marek
Tokłowicz Eliza
SENIOR DANCE STUDIO - Poznań
Zaborowski Marek
Tokłowicz Eliza
Zaborowski MarekTokłowicz ElizaSENIOR DANCE STUDIO - Poznań6 64

30+ (Senior 1) Open LA Mistrzostwa Okręgu wielkopolski 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zaborowski Marek
Tokłowicz Eliza
SENIOR DANCE STUDIO - Poznań
Zaborowski Marek
Tokłowicz Eliza
Zaborowski MarekTokłowicz ElizaSENIOR DANCE STUDIO - Poznań4 41
2.Kuźlak Marcin
Staniszewska Monika
DANCE IMPERIUM - Poznań
Kuźlak Marcin
Staniszewska Monika
Kuźlak MarcinStaniszewska MonikaDANCE IMPERIUM - Poznań6 62
3.Gałecki Marcin
Gałecka Natalia
DANCE CENTER - Poznań
Gałecki Marcin
Gałecka Natalia
Gałecki MarcinGałecka NataliaDANCE CENTER - Poznań6 63
4.Jaszczak Szymon
Jaszczak Anna
SŁOŃCE - Poznań
Jaszczak Szymon
Jaszczak Anna
Jaszczak SzymonJaszczak AnnaSŁOŃCE - Poznań3 34

40+ (Senior 2) Open ST Mistrzostwa Okręgu wielkopolski 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sieradzki Arkadiusz
Sieradzka Natalia
SENIOR DANCE STUDIO - Poznań
Sieradzki Arkadiusz
Sieradzka Natalia
Sieradzki ArkadiuszSieradzka NataliaSENIOR DANCE STUDIO - Poznań5 51
2.Wróbel Mateusz
Wróbel Izabela
DANCE IMPERIUM - Poznań
Wróbel Mateusz
Wróbel Izabela
Wróbel MateuszWróbel IzabelaDANCE IMPERIUM - Poznań0 02

40+ (Senior 2) Open LA Mistrzostwa Okręgu wielkopolski 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
DANCE CENTER - Poznań
Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
Bielewicz KrzysztofBielewicz MagdalenaDANCE CENTER - Poznań2 21
2.Wyrwas Przemysław
Wyrwas Lidia
DANCE CENTER - Poznań
Wyrwas Przemysław
Wyrwas Lidia
Wyrwas PrzemysławWyrwas LidiaDANCE CENTER - Poznań2 22
3.Konarski Krzysztof
Kozakiewicz-Konarska Iwona
FRED ASTAIRE - Poznań
Konarski Krzysztof
Kozakiewicz-Konarska Iwona
Konarski KrzysztofKozakiewicz-Konarska IwonaFRED ASTAIRE - Poznań5 53
4.Wróbel Mateusz
Wróbel Izabela
DANCE IMPERIUM - Poznań
Wróbel Mateusz
Wróbel Izabela
Wróbel MateuszWróbel IzabelaDANCE IMPERIUM - Poznań0 04

50+ (Senior 3) Open ST Mistrzostwa Okręgu wielkopolski 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gońda Mirosław
Gońda Barbara
SENIOR DANCE STUDIO - Poznań
Gońda Mirosław
Gońda Barbara
Gońda MirosławGońda BarbaraSENIOR DANCE STUDIO - Poznań3 31
2.Mikołajczak Zbigniew
Mikołajczak Aldona
SENIOR DANCE STUDIO - Poznań
Mikołajczak Zbigniew
Mikołajczak Aldona
Mikołajczak ZbigniewMikołajczak AldonaSENIOR DANCE STUDIO - Poznań0 02

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
BALLROOM - Lublin
Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM - Lublin11 (+1)1111
2.Sarbak Kacper
Świniarska Dominika
LORENZO - Gaj Mały
Sarbak Kacper
Świniarska Dominika
Sarbak KacperŚwiniarska DominikaLORENZO - Gaj Mały7 (+1)172
3.Kozieł Jakub
Wiatrowska Julia
DZIUPLA - Poznań
Kozieł Jakub
Wiatrowska Julia
Kozieł JakubWiatrowska JuliaDZIUPLA - Poznań0 03
4.Serafin Miłosz
Wojdowska Julia
POEZJA - Kościan
Serafin Miłosz
Wojdowska Julia
Serafin MiłoszWojdowska JuliaPOEZJA - Kościan0 04

 

BLOK 3, rejestracja 14.00-15.00, start: 15.30

TURNIEJE PREMIUM, oraz MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO TYLKO DLA PAR Z OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO


12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pietrasik Krystian
Stelmuk Maja
ELITE DANCE - Szczecin
Pietrasik Krystian
Stelmuk Maja
Pietrasik KrystianStelmuk MajaELITE DANCE - Szczecin7 (+2)271
2.Żabkiewicz Mateusz
Nowakowska Emilia
ELITE DANCE - Szczecin
Żabkiewicz Mateusz
Nowakowska Emilia
Żabkiewicz MateuszNowakowska EmiliaELITE DANCE - Szczecin5 (+2)251
3.Korzeniowski Oskar
Masztalerz Liliana
ALFA-ASTRA - Stargard
Korzeniowski Oskar
Masztalerz Liliana
Korzeniowski OskarMasztalerz LilianaALFA-ASTRA - Stargard4, 4 (+1)14, 42
4.Kozłowski Oskar
Skiba Maja
ART OF DANCE - Krotoszyn
Kozłowski Oskar
Skiba Maja
Kozłowski OskarSkiba MajaART OF DANCE - Krotoszyn7, 7 (+1)17, 72

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kotowski Piotr
Wełnic Daria
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Kotowski Piotr
Wełnic Daria
Kotowski PiotrWełnic DariaFAN DANCE - Gorzów Wlkp. E (+1)1E1
2.Szwiec Wiktor
Babula Hanna
ALFA-ASTRA - Stargard
Szwiec Wiktor
Babula Hanna
Szwiec WiktorBabula HannaALFA-ASTRA - Stargard E (+1)1E2
3.Gruszkiewicz Igor
Śliwińska Eryka
LATINA - Wolsztyn
Gruszkiewicz Igor
Śliwińska Eryka
Gruszkiewicz IgorŚliwińska ErykaLATINA - Wolsztyn E (+1)1E3
4.Skorupiński Jakub
Jurga Magdalena
MARGO - Leszno
Skorupiński Jakub
Jurga Magdalena
Skorupiński JakubJurga MagdalenaMARGO - Leszno2 (+1)124
5.Przedwojski Mikołaj
Mielcarek Zofia
POEZJA - Kościan
Przedwojski Mikołaj
Mielcarek Zofia
Przedwojski MikołajMielcarek ZofiaPOEZJA - Kościan0 05
6.Apolinarski Maksymilian
Obiora Dagmara
MARGO - Leszno
Apolinarski Maksymilian
Obiora Dagmara
Apolinarski MaksymilianObiora DagmaraMARGO - Leszno0 06
7.Surkov Semen
Grudniak Blanka
FRED ASTAIRE - Poznań
Surkov Semen
Grudniak Blanka
Surkov SemenGrudniak BlankaFRED ASTAIRE - Poznań8 87
8.Duszak Miłosz
Żak Gabriela
POEZJA - Kościan
Duszak Miłosz
Żak Gabriela
Duszak MiłoszŻak GabrielaPOEZJA - Kościan0 08

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dunder Marek
Siwiela Michalina
DANCECLUB - Szczecin
Dunder Marek
Siwiela Michalina
Dunder MarekSiwiela MichalinaDANCECLUB - Szczecin6 (+1)161
2.Borowiec Adam
Falkiewicz Aleksandra
DANCECLUB - Szczecin
Borowiec Adam
Falkiewicz Aleksandra
Borowiec AdamFalkiewicz AleksandraDANCECLUB - Szczecin2 (+1)122
3.Skrzyszewski Szymon
Nowara Lena
OPOLSKA AKADEMIA TAŃCA
Skrzyszewski Szymon
Nowara Lena
Skrzyszewski SzymonNowara LenaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA6 (+1)163
4.Karasiak Piotr
Lipińska Julia
ESKADRA - Pabianice
Karasiak Piotr
Lipińska Julia
Karasiak PiotrLipińska JuliaESKADRA - Pabianice2 24
5.Buczyński Marcel
Przybek Wiktoria
KS DANCE MIX - Deszczno
Buczyński Marcel
Przybek Wiktoria
Buczyński MarcelPrzybek WiktoriaKS DANCE MIX - Deszczno1 15
6.Kunce Maksymilian
Harendarz Zuzanna
MARGO - Leszno
Kunce Maksymilian
Harendarz Zuzanna
Kunce MaksymilianHarendarz ZuzannaMARGO - Leszno0 06

16-20 (Młodzież starsza) Open ST Mistrzostwa Okręgu wielkopolski 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Brzeziński Dawid Norbert
Nowak Oriana
UKS ISKRA - Piła
Brzeziński Dawid Norbert
Nowak Oriana
Brzeziński Dawid NorbertNowak OrianaUKS ISKRA - Piła0 01
2.Prażak Maksymilian
Zawiślak Aleksandra
MARGO - Leszno
Prażak Maksymilian
Zawiślak Aleksandra
Prażak MaksymilianZawiślak AleksandraMARGO - Leszno 2
3.Babak Maksym
Kozelets Yelyzaveta
DANCE IMPERIUM - Poznań
Babak Maksym
Kozelets Yelyzaveta
Babak MaksymKozelets YelyzavetaDANCE IMPERIUM - Poznań0 03
4.Sarbak Kacper
Świniarska Dominika
LORENZO - Gaj Mały
Sarbak Kacper
Świniarska Dominika
Sarbak KacperŚwiniarska DominikaLORENZO - Gaj Mały0 04
5.Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
DREAM - Poznań
Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM - Poznań2 25
6.Górny Bartosz
Drożdżyńska Weronika
DREAM - Poznań
Górny Bartosz
Drożdżyńska Weronika
Górny BartoszDrożdżyńska WeronikaDREAM - Poznań0 06
7.Isidoris Eric
Isidoris Melissa
MARGO - Leszno
Isidoris Eric
Isidoris Melissa
Isidoris EricIsidoris MelissaMARGO - Leszno4 47
8.Adamczak Karol
Wojtasińska Adrianna
DREAM - Poznań
Adamczak Karol
Wojtasińska Adrianna
Adamczak KarolWojtasińska AdriannaDREAM - Poznań2 28
9.Walczak Kacper
Cembrowicz Julia
LORENZO - Gaj Mały
Walczak Kacper
Cembrowicz Julia
Walczak KacperCembrowicz JuliaLORENZO - Gaj Mały0 09

16-20 (Młodzież starsza) Open LA Mistrzostwa Okręgu wielkopolski 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Prażak Maksymilian
Zawiślak Aleksandra
MARGO - Leszno
Prażak Maksymilian
Zawiślak Aleksandra
Prażak MaksymilianZawiślak AleksandraMARGO - Leszno 1
2.Sarbak Kacper
Świniarska Dominika
LORENZO - Gaj Mały
Sarbak Kacper
Świniarska Dominika
Sarbak KacperŚwiniarska DominikaLORENZO - Gaj Mały7 72
3.Babak Maksym
Kozelets Yelyzaveta
DANCE IMPERIUM - Poznań
Babak Maksym
Kozelets Yelyzaveta
Babak MaksymKozelets YelyzavetaDANCE IMPERIUM - Poznań0 03
4.Kutniakov Oleksandr
Piechocka Lidia
DANCE IMPERIUM - Poznań
Kutniakov Oleksandr
Piechocka Lidia
Kutniakov OleksandrPiechocka LidiaDANCE IMPERIUM - Poznań5 54
5.Górny Bartosz
Drożdżyńska Weronika
DREAM - Poznań
Górny Bartosz
Drożdżyńska Weronika
Górny BartoszDrożdżyńska WeronikaDREAM - Poznań6 65
6.Isidoris Eric
Isidoris Melissa
MARGO - Leszno
Isidoris Eric
Isidoris Melissa
Isidoris EricIsidoris MelissaMARGO - Leszno2 26
7.Walczak Kacper
Cembrowicz Julia
LORENZO - Gaj Mały
Walczak Kacper
Cembrowicz Julia
Walczak KacperCembrowicz JuliaLORENZO - Gaj Mały2 27
8.Adamczak Karol
Wojtasińska Adrianna
DREAM - Poznań
Adamczak Karol
Wojtasińska Adrianna
Adamczak KarolWojtasińska AdriannaDREAM - Poznań2 28

19+ (Powyżej 18) Open LA Mistrzostwa Okręgu wielkopolski 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Faracik Szymon
Sobasik Marta
DANCE IMPERIUM - Poznań
Faracik Szymon
Sobasik Marta
Faracik SzymonSobasik MartaDANCE IMPERIUM - Poznań7 71
2.Winkler Miłosz
Bajon Magdalena
SŁOŃCE - Poznań
Winkler Miłosz
Bajon Magdalena
Winkler MiłoszBajon MagdalenaSŁOŃCE - Poznań9 92
3.Skórski Marcel
Seydlewicz Daria
DANCE IMPERIUM - Poznań
Skórski Marcel
Seydlewicz Daria
Skórski MarcelSeydlewicz DariaDANCE IMPERIUM - Poznań6 63
4.Kozieł Jakub
Wiatrowska Julia
DZIUPLA - Poznań
Kozieł Jakub
Wiatrowska Julia
Kozieł JakubWiatrowska JuliaDZIUPLA - Poznań0 04
5.Tchórzewski Sandro
Kurowska Paulina
LATINA - Wolsztyn
Tchórzewski Sandro
Kurowska Paulina
Tchórzewski SandroKurowska PaulinaLATINA - Wolsztyn0 05
6.Sarbak Kacper
Świniarska Dominika
LORENZO - Gaj Mały
Sarbak Kacper
Świniarska Dominika
Sarbak KacperŚwiniarska DominikaLORENZO - Gaj Mały7 76
7.Wargin Kamil
Cygan Wiktoria
UKS ISKRA - Piła
Wargin Kamil
Cygan Wiktoria
Wargin KamilCygan WiktoriaUKS ISKRA - Piła0 07
8.Nowak Patryk
Niemczewska Kamila Mariola
SŁOŃCE - Poznań
Nowak Patryk
Niemczewska Kamila Mariola
Nowak PatrykNiemczewska Kamila MariolaSŁOŃCE - Poznań7 78
9.Serafin Miłosz
Wojdowska Julia
POEZJA - Kościan
Serafin Miłosz
Wojdowska Julia
Serafin MiłoszWojdowska JuliaPOEZJA - Kościan0 09
10.Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
MARGO - Leszno
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO - Leszno0 010
11.Ptak Daniel
Roth Weronika
DANCE IMPERIUM - Poznań
Ptak Daniel
Roth Weronika
Ptak DanielRoth WeronikaDANCE IMPERIUM - Poznań1 111
12.Biały Mikołaj
Konarska Katarzyna
FRED ASTAIRE - Poznań
Biały Mikołaj
Konarska Katarzyna
Biały MikołajKonarska KatarzynaFRED ASTAIRE - Poznań1 112

 

BLOK 4, rejestracja 17.00-18.00, start: 18.30

16+ (Powyżej 15) Open LA 18

WIOSNA 2022
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Dziedzic Oskar
Tarnowska Magdalena
POLISH CLUB - Warszawa
Dziedzic Oskar
Tarnowska Magdalena
Dziedzic OskarTarnowska MagdalenaPOLISH CLUB - Warszawa1
2.Rutka Kacper
Faber Agata
IGLICA - Wrocław
Rutka Kacper
Faber Agata
Rutka KacperFaber AgataIGLICA - Wrocław2
3.Kidybiński Paweł
Jabłońska Liwia
GRACJA - Zielona Góra
Kidybiński Paweł
Jabłońska Liwia
Kidybiński PawełJabłońska LiwiaGRACJA - Zielona Góra3
4.Gułaj Sebastian
Francois - Molenda Estelle
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Gułaj Sebastian
Francois - Molenda Estelle
Gułaj SebastianFrancois - Molenda EstelleCANTINERO - Tomaszów Maz.4
5.Pomazanskyi Bohdan
Dziedziczak Natalia
M-TEAM - Kraków
Pomazanskyi Bohdan
Dziedziczak Natalia
Pomazanskyi BohdanDziedziczak NataliaM-TEAM - Kraków5
6.Olczyk Mariusz
Łysik Agnieszka
POLISH CLUB - Warszawa
Olczyk Mariusz
Łysik Agnieszka
Olczyk MariuszŁysik AgnieszkaPOLISH CLUB - Warszawa6
7.Antos Adrian
Świerk Wiktoria
DANCE PROJECT- Wrocław
Antos Adrian
Świerk Wiktoria
Antos AdrianŚwierk WiktoriaDANCE PROJECT- Wrocław7
8.Majtyka Jakub
Czeczotkowa Helena
TK Marendi
(Czechy)
Majtyka Jakub
Czeczotkowa Helena
Majtyka JakubCzeczotkowa HelenaTK Marendi
(Czechy)
8
9.Faracik Szymon
Sobasik Marta
DANCE IMPERIUM - Poznań
Faracik Szymon
Sobasik Marta
Faracik SzymonSobasik MartaDANCE IMPERIUM - Poznań9
10.Kakakis Nikodem
Dominek Katarzyna
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Kakakis Nikodem
Dominek Katarzyna
Kakakis NikodemDominek KatarzynaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA10
11.Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
DANCE PROJECT- Wrocław
Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
Szewczykowski FilipKlupa NataliaDANCE PROJECT- Wrocław10
12.Skórski Marcel
Seydlewicz Daria
DANCE IMPERIUM - Poznań
Skórski Marcel
Seydlewicz Daria
Skórski MarcelSeydlewicz DariaDANCE IMPERIUM - Poznań12
13.Tchórzewski Sandro
Kurowska Paulina
LATINA - Wolsztyn
Tchórzewski Sandro
Kurowska Paulina
Tchórzewski SandroKurowska PaulinaLATINA - Wolsztyn13
14.Wargin Kamil
Cygan Wiktoria
UKS ISKRA - Piła
Wargin Kamil
Cygan Wiktoria
Wargin KamilCygan WiktoriaUKS ISKRA - Piła14
15.Ptak Daniel
Roth Weronika
DANCE IMPERIUM - Poznań
Ptak Daniel
Roth Weronika
Ptak DanielRoth WeronikaDANCE IMPERIUM - Poznań15
16.Polański Bartosz
Sojska Karolina
IGLICA - Wrocław
Polański Bartosz
Sojska Karolina
Polański BartoszSojska KarolinaIGLICA - Wrocław
17.Ujczak Paweł
Budzińska Małgorzata
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Ujczak Paweł
Budzińska Małgorzata
Ujczak PawełBudzińska MałgorzataWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
18.Winkler Miłosz
Bajon Magdalena
SŁOŃCE - Poznań
Winkler Miłosz
Bajon Magdalena
Winkler MiłoszBajon MagdalenaSŁOŃCE - Poznań

10-11 (Juvenile 2) Open KOMB 8T Mistrzostwa Okręgu wielkopolski 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zawiślak Jakub
Budzińska Urszula
MARGO - Leszno
Zawiślak Jakub
Budzińska Urszula
Zawiślak JakubBudzińska UrszulaMARGO - Leszno1 11
2.Obiora Damian
Mocek Maja
MARGO - Leszno
Obiora Damian
Mocek Maja
Obiora DamianMocek MajaMARGO - Leszno1 12
3.Jabłoński Wiktor
Wilczak Zofia
MARGO - Leszno
Jabłoński Wiktor
Wilczak Zofia
Jabłoński WiktorWilczak ZofiaMARGO - Leszno3 33

14-15 (Junior 2) Open ST Mistrzostwa Okręgu wielkopolski 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Świniarski Marcel
Beze Nicola
LORENZO - Gaj Mały
Świniarski Marcel
Beze Nicola
Świniarski MarcelBeze NicolaLORENZO - Gaj Mały0 01
2.Gorwa Konrad
Sobasik Julia
MARGO - Leszno
Gorwa Konrad
Sobasik Julia
Gorwa KonradSobasik JuliaMARGO - Leszno7 72
3.Włodarczak Kuba
Stam Zofia
MARGO - Leszno
Włodarczak Kuba
Stam Zofia
Włodarczak KubaStam ZofiaMARGO - Leszno1 13
4.Apolinarski Maksymilian
Obiora Dagmara
MARGO - Leszno
Apolinarski Maksymilian
Obiora Dagmara
Apolinarski MaksymilianObiora DagmaraMARGO - Leszno0 04

14-15 (Junior 2) Open LA Mistrzostwa Okręgu wielkopolski 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Świniarski Marcel
Beze Nicola
LORENZO - Gaj Mały
Świniarski Marcel
Beze Nicola
Świniarski MarcelBeze NicolaLORENZO - Gaj Mały0 01
2.Gorwa Konrad
Sobasik Julia
MARGO - Leszno
Gorwa Konrad
Sobasik Julia
Gorwa KonradSobasik JuliaMARGO - Leszno6 62
3.Sharapov Artom
Wójkiewicz Amelia
DZIUPLA - Poznań
Sharapov Artom
Wójkiewicz Amelia
Sharapov ArtomWójkiewicz AmeliaDZIUPLA - Poznań0 03
4.Włodarczak Kuba
Stam Zofia
MARGO - Leszno
Włodarczak Kuba
Stam Zofia
Włodarczak KubaStam ZofiaMARGO - Leszno0 04

19+ (Powyżej 18) Open ST Mistrzostwa Okręgu wielkopolski 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Garwacki Łukasz
Skrobańska Karolina
DREAM - Poznań
Garwacki Łukasz
Skrobańska Karolina
Garwacki ŁukaszSkrobańska KarolinaDREAM - Poznań0 01
2.Wargin Kamil
Cygan Wiktoria
UKS ISKRA - Piła
Wargin Kamil
Cygan Wiktoria
Wargin KamilCygan WiktoriaUKS ISKRA - Piła1 12
3.Jędro Jacek
Jędro Emiliana
DANCE IMPERIUM - Poznań
Jędro Jacek
Jędro Emiliana
Jędro JacekJędro EmilianaDANCE IMPERIUM - Poznań1 13
4.Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
MARGO - Leszno
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO - Leszno3 34
5.Adamczak Szymon
Tychmanowicz Weronika
FILEMON - Szamotuły
Adamczak Szymon
Tychmanowicz Weronika
Adamczak SzymonTychmanowicz WeronikaFILEMON - Szamotuły5 55
6.Serafin Miłosz
Wojdowska Julia
POEZJA - Kościan
Serafin Miłosz
Wojdowska Julia
Serafin MiłoszWojdowska JuliaPOEZJA - Kościan1 16