"Willa Moje Orłowo" Grand Prix Polski PTT

2022-06-18 Gdynia, TANGO - Gdynia


Plik z wynikami

UWAGA

Została zmieniona godzina rozpoczęcia bloku 3
Start o godz 17.00

BLOK 3, rejestracja do 16:30, próba parkietu 16:30 - 16:50, start: 17:00

10-11 (Juvenile 2) Open KOMB 8T Grand Prix Polski 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Piwiński Tymon
Lato Nadia
FAST-STEP Warszawa
Piwiński Tymon
Lato Nadia
Piwiński TymonLato NadiaFAST-STEP Warszawa2 21230
2.Lytvynenko Oleh
Biletska Nikol
Step by Step
(Ukraina)
Lytvynenko Oleh
Biletska Nikol
Lytvynenko OlehBiletska NikolStep by Step
(Ukraina)
2
3.Papikian Mark
Papikian Nikol
K.I.T. DANCETEAM
(Ukraina)
Papikian Mark
Papikian Nikol
Papikian MarkPapikian NikolK.I.T. DANCETEAM
(Ukraina)
3

12-13 (Junior 1) Open ST Grand Prix Polski 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Spodniewski Kamil
Sidor Michalina
DANCECLUB - Szczecin
Spodniewski Kamil
Sidor Michalina
Spodniewski KamilSidor MichalinaDANCECLUB - Szczecin0 01234
2.Kowal Wojciech
Sajdak Emilia
KLASA - Tarnów
Kowal Wojciech
Sajdak Emilia
Kowal WojciechSajdak EmiliaKLASA - Tarnów2 22192
3.Wójcik Samuel
Tarejło Aleksandra
ANIMA DANZA - Głogów
Wójcik Samuel
Tarejło Aleksandra
Wójcik SamuelTarejło AleksandraANIMA DANZA - Głogów2 23150

12-13 (Junior 1) Open LA Grand Prix Polski 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Kowal Wojciech
Sajdak Emilia
KLASA - Tarnów
Kowal Wojciech
Sajdak Emilia
Kowal WojciechSajdak EmiliaKLASA - Tarnów2 21234
2.Spodniewski Kamil
Sidor Michalina
DANCECLUB - Szczecin
Spodniewski Kamil
Sidor Michalina
Spodniewski KamilSidor MichalinaDANCECLUB - Szczecin0 02192
3.Wójcik Samuel
Tarejło Aleksandra
ANIMA DANZA - Głogów
Wójcik Samuel
Tarejło Aleksandra
Wójcik SamuelTarejło AleksandraANIMA DANZA - Głogów1 13150

16-20 (Młodzież starsza) Open ST Grand Prix Polski 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Lipnicki Wojciech
Szaporów Julia
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Lipnicki Wojciech
Szaporów Julia
Lipnicki WojciechSzaporów JuliaŚląski Klub Taneczny - Katowice0 01242
2.Tarnowski Michał
Koss Natalia
DANCECLUB - Szczecin
Tarnowski Michał
Koss Natalia
Tarnowski MichałKoss NataliaDANCECLUB - Szczecin0 02200
3.Mecha Kamil
Tuchewicz Julia
DANCECLUB - Szczecin
Mecha Kamil
Tuchewicz Julia
Mecha KamilTuchewicz JuliaDANCECLUB - Szczecin0 03158
4.Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
DANCECLUB - Szczecin
Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
Grabowski PatrykKoza ZuzannaDANCECLUB - Szczecin0 04136
5.Alwasiak Karol
Olejnik Sara
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Alwasiak Karol
Olejnik Sara
Alwasiak KarolOlejnik SaraST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 05124
6.Sarafin Oliwer
Przybylińska Estera
DANCECLUB - Szczecin
Sarafin Oliwer
Przybylińska Estera
Sarafin OliwerPrzybylińska EsteraDANCECLUB - Szczecin0 06112
7.Goły Filip
Mazurek Martyna
ZORBA - Częstochowa
Goły Filip
Mazurek Martyna
Goły FilipMazurek MartynaZORBA - Częstochowa12 127100

16-20 (Młodzież starsza) Open LA Grand Prix Polski 0

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Brauer Krzysztof
Nowak Dobrochna
TANGO - Gdynia
Brauer Krzysztof
Nowak Dobrochna
Brauer KrzysztofNowak DobrochnaTANGO - Gdynia1 (+1)111
2.Owsianik Michał
Koszucka Antonina
TANGO - Gdynia
Owsianik Michał
Koszucka Antonina
Owsianik MichałKoszucka AntoninaTANGO - Gdynia0 02

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Brauer Krzysztof
Nowak Dobrochna
TANGO - Gdynia
Brauer Krzysztof
Nowak Dobrochna
Brauer KrzysztofNowak DobrochnaTANGO - Gdynia1 (+1)111
2.Owsianik Michał
Koszucka Antonina
TANGO - Gdynia
Owsianik Michał
Koszucka Antonina
Owsianik MichałKoszucka AntoninaTANGO - Gdynia0 02

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 0

 

BLOK 4, rejestracja do 18:15, próba parkietu 18:30 - 18:50, start: 19:00

14-15 (Junior 2) Open ST Grand Prix Polski 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Szor Hubert
Wierciszewska Aurelia
POLISH CLUB - Warszawa
Szor Hubert
Wierciszewska Aurelia
Szor HubertWierciszewska AureliaPOLISH CLUB - Warszawa0 01253
2.Zgutka Bartłomiej
Dąbrowska Maja
FAST-STEP Warszawa
Zgutka Bartłomiej
Dąbrowska Maja
Zgutka BartłomiejDąbrowska MajaFAST-STEP Warszawa0 02211
3.Pacan Antoni
Bilińska Nikola
POLISH CLUB - Warszawa
Pacan Antoni
Bilińska Nikola
Pacan AntoniBilińska NikolaPOLISH CLUB - Warszawa0 03169
4.Kisielewski Jakub
Dopierała Wiktoria
DANCECLUB - Szczecin
Kisielewski Jakub
Dopierała Wiktoria
Kisielewski JakubDopierała WiktoriaDANCECLUB - Szczecin4 44147
5.Rzeźniczak Antoni
Marcinkiewicz Blanka
STARLIGHT Zielona Góra
Rzeźniczak Antoni
Marcinkiewicz Blanka
Rzeźniczak AntoniMarcinkiewicz BlankaSTARLIGHT Zielona Góra0 05135
6.Szymczyk Bartosz
Kvet Ana
POLISH CLUB - Warszawa
Szymczyk Bartosz
Kvet Ana
Szymczyk BartoszKvet AnaPOLISH CLUB - Warszawa0 06123
7.Adamcewicz Szymon
Gałka Maja
GRACJA - Zielona Góra
Adamcewicz Szymon
Gałka Maja
Adamcewicz SzymonGałka MajaGRACJA - Zielona Góra0 07111
8.Rozwadowski Aleksander
Szybicka Sofia
FAST-STEP Warszawa
Rozwadowski Aleksander
Szybicka Sofia
Rozwadowski AleksanderSzybicka SofiaFAST-STEP Warszawa0 0899
9.Sęk Jędrzej
Rafaląt Anna
ASTRA - Szczecin
Sęk Jędrzej
Rafaląt Anna
Sęk JędrzejRafaląt AnnaASTRA - Szczecin1 1985
10.Wierzbicki Szymon
Szymańska Klaudia
ROYAL DANCE - Szczecin
Wierzbicki Szymon
Szymańska Klaudia
Wierzbicki SzymonSzymańska KlaudiaROYAL DANCE - Szczecin4 4985

14-15 (Junior 2) Open LA Grand Prix Polski 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Pacan Antoni
Bilińska Nikola
POLISH CLUB - Warszawa
Pacan Antoni
Bilińska Nikola
Pacan AntoniBilińska NikolaPOLISH CLUB - Warszawa0 01259
2.Szor Hubert
Wierciszewska Aurelia
POLISH CLUB - Warszawa
Szor Hubert
Wierciszewska Aurelia
Szor HubertWierciszewska AureliaPOLISH CLUB - Warszawa0 02217
3.Adamcewicz Szymon
Gałka Maja
GRACJA - Zielona Góra
Adamcewicz Szymon
Gałka Maja
Adamcewicz SzymonGałka MajaGRACJA - Zielona Góra0 03175
4.Zgutka Bartłomiej
Dąbrowska Maja
FAST-STEP Warszawa
Zgutka Bartłomiej
Dąbrowska Maja
Zgutka BartłomiejDąbrowska MajaFAST-STEP Warszawa5 54153
5.Kosecki Nataniel
Gajek Weronika
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Kosecki Nataniel
Gajek Weronika
Kosecki NatanielGajek WeronikaCANTINERO - Tomaszów Maz.0 05141
6.Szymczyk Bartosz
Kvet Ana
POLISH CLUB - Warszawa
Szymczyk Bartosz
Kvet Ana
Szymczyk BartoszKvet AnaPOLISH CLUB - Warszawa5 56129
7.Dubohrii Dmytro
Leszczyńska Nina
DANCE COMMUNITY
Dubohrii Dmytro
Leszczyńska Nina
Dubohrii DmytroLeszczyńska NinaDANCE COMMUNITY5 57117
8.Woźniak Hubert
Blady Julia
ZORBA - Częstochowa
Woźniak Hubert
Blady Julia
Woźniak HubertBlady JuliaZORBA - Częstochowa0 08105
9.Kisielewski Jakub
Dopierała Wiktoria
DANCECLUB - Szczecin
Kisielewski Jakub
Dopierała Wiktoria
Kisielewski JakubDopierała WiktoriaDANCECLUB - Szczecin4 4993
10.Sęk Jędrzej
Rafaląt Anna
ASTRA - Szczecin
Sęk Jędrzej
Rafaląt Anna
Sęk JędrzejRafaląt AnnaASTRA - Szczecin3 31079
11.Wierzbicki Szymon
Szymańska Klaudia
ROYAL DANCE - Szczecin
Wierzbicki Szymon
Szymańska Klaudia
Wierzbicki SzymonSzymańska KlaudiaROYAL DANCE - Szczecin4 41079
12.Rzeźniczak Antoni
Marcinkiewicz Blanka
STARLIGHT Zielona Góra
Rzeźniczak Antoni
Marcinkiewicz Blanka
Rzeźniczak AntoniMarcinkiewicz BlankaSTARLIGHT Zielona Góra0 01257
13.Rozwadowski Aleksander
Szybicka Sofia
FAST-STEP Warszawa
Rozwadowski Aleksander
Szybicka Sofia
Rozwadowski AleksanderSzybicka SofiaFAST-STEP Warszawa0 01340

16-18 (Młodzież) Open ST Grand Prix Polski 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Mecha Kamil
Tuchewicz Julia
DANCECLUB - Szczecin
Mecha Kamil
Tuchewicz Julia
Mecha KamilTuchewicz JuliaDANCECLUB - Szczecin0 01253
2.Mordka Dawid
Bober Iga
AKSEL - Rzeszów
Mordka Dawid
Bober Iga
Mordka DawidBober IgaAKSEL - Rzeszów0 02211
3.Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 03169
4.Cyran Juliusz Karol
Nocoń Maja
SUKCES - Jaworzno
Cyran Juliusz Karol
Nocoń Maja
Cyran Juliusz KarolNocoń MajaSUKCES - Jaworzno0 04147
5.Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
BALLROOM - Lublin
Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM - Lublin0 05135
6.Bryła Tadeusz
Plotka Marcelina
LATINA - Wolsztyn
Bryła Tadeusz
Plotka Marcelina
Bryła TadeuszPlotka MarcelinaLATINA - Wolsztyn2 26123
7.Zinkiewicz Maciej
Malmon Wiktoria
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Zinkiewicz Maciej
Malmon Wiktoria
Zinkiewicz MaciejMalmon WiktoriaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA0 07111
8.Nowak Szymon
Naguszewska Oliwia
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Nowak Szymon
Naguszewska Oliwia
Nowak SzymonNaguszewska OliwiaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA0 0899
9.Wolski Bartosz
Marchewka Izabela
FAST-STEP Warszawa
Wolski Bartosz
Marchewka Izabela
Wolski BartoszMarchewka IzabelaFAST-STEP Warszawa1 1987
10.Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
DREAM - Poznan
Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM - Poznan2 21075

16-18 (Młodzież) Open LA Grand Prix Polski 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Zinchenko Artem
Staniszewska Maria
IGLICA - Wrocław
Zinchenko Artem
Staniszewska Maria
Zinchenko ArtemStaniszewska MariaIGLICA - Wrocław0 01242
2.Kuźma Wojciech
Morgese Chiara
SUKCES - Jaworzno
Kuźma Wojciech
Morgese Chiara
Kuźma WojciechMorgese ChiaraSUKCES - Jaworzno0 02200
3.Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 03158
4.Zinkiewicz Maciej
Malmon Wiktoria
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Zinkiewicz Maciej
Malmon Wiktoria
Zinkiewicz MaciejMalmon WiktoriaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA0 04136
5.Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
BALLROOM - Lublin
Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM - Lublin0 05124
6.Wolski Bartosz
Marchewka Izabela
FAST-STEP Warszawa
Wolski Bartosz
Marchewka Izabela
Wolski BartoszMarchewka IzabelaFAST-STEP Warszawa1 16112
7.Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
DREAM - Poznan
Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM - Poznan0 07100

19+ (Powyżej 18) Open ST Grand Prix Polski 18

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Le Michał
Jabłońska Sandra
DUET - Warszawa
Le Michał
Jabłońska Sandra
Le MichałJabłońska SandraDUET - Warszawa0 01272
2.Dobrovolskyi Danil
Malovana Anastasiia
Maximum
(Ukraina)
Dobrovolskyi Danil
Malovana Anastasiia
Dobrovolskyi DanilMalovana AnastasiiaMaximum
(Ukraina)
2
3.Kostrzewa Paweł
Lewandowska Martyna
LIDER - Lublin
Kostrzewa Paweł
Lewandowska Martyna
Kostrzewa PawełLewandowska MartynaLIDER - Lublin0 03230
4.Negrebetskyi Vadym
Kopaczyńska Kornelia
GRACJA - Zielona Góra
Negrebetskyi Vadym
Kopaczyńska Kornelia
Negrebetskyi VadymKopaczyńska KorneliaGRACJA - Zielona Góra0 04188
5.Sajdak Jerzy
Barouskaya Darya
DANCECLUB - Szczecin
Sajdak Jerzy
Barouskaya Darya
Sajdak JerzyBarouskaya DaryaDANCECLUB - Szczecin0 05166
6.Zawierucha Borys
Vahina Anna
RYTM - Żory
Zawierucha Borys
Vahina Anna
Zawierucha BorysVahina AnnaRYTM - Żory8 86154
7.Drzewiecki Miłosz
Skrzypek Patrycja
LATINA - Wolsztyn
Drzewiecki Miłosz
Skrzypek Patrycja
Drzewiecki MiłoszSkrzypek PatrycjaLATINA - Wolsztyn8 87142
8.Lipnicki Wojciech
Szaporów Julia
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Lipnicki Wojciech
Szaporów Julia
Lipnicki WojciechSzaporów JuliaŚląski Klub Taneczny - Katowice0 08128
9.Mrozek Daniel
Matuszewska Oliwia
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Mrozek Daniel
Matuszewska Oliwia
Mrozek DanielMatuszewska OliwiaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA2 28128
10.Panachida Szymon
Zawadzka Marika
DANCECLUB - Szczecin
Panachida Szymon
Zawadzka Marika
Panachida SzymonZawadzka MarikaDANCECLUB - Szczecin0 010106
11.Urbański Paweł
Guzik Magdalena
IDEA - Kraków
Urbański Paweł
Guzik Magdalena
Urbański PawełGuzik MagdalenaIDEA - Kraków0 01194
12.Khersonskyy Fedor
Krynicka Wiktoria
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Khersonskyy Fedor
Krynicka Wiktoria
Khersonskyy FedorKrynicka WiktoriaCLASSIC DANCESPORT Warszawa0 01282
13.Pałaszewski Rafał
Prusaczyk Iga
DUET - Warszawa
Pałaszewski Rafał
Prusaczyk Iga
Pałaszewski RafałPrusaczyk IgaDUET - Warszawa8 81370
14.Garwacki Łukasz
Skrobańska Karolina
DREAM - Poznan
Garwacki Łukasz
Skrobańska Karolina
Garwacki ŁukaszSkrobańska KarolinaDREAM - Poznan0 01453
15.Łyda Konrad
Sztukowska Paulina
IMPET TEAM WARSZAWA
Łyda Konrad
Sztukowska Paulina
Łyda KonradSztukowska PaulinaIMPET TEAM WARSZAWA0 01551
16.Siemianowicz Eryk
Datczuk Aleksandra
KADRYL - Białystok
Siemianowicz Eryk
Datczuk Aleksandra
Siemianowicz ErykDatczuk AleksandraKADRYL - Białystok0 01649
17.Frach Dominik
Jaworska Vivien
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Frach Dominik
Jaworska Vivien
Frach DominikJaworska VivienCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA7 71745
18.Romerowicz Kamil
Plichta Klaudia
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Romerowicz Kamil
Plichta Klaudia
Romerowicz KamilPlichta KlaudiaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 11745

19+ (Powyżej 18) Open LA Grand Prix Polski 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Dziedzic Oskar
Tarnowska Magdalena
POLISH CLUB - Warszawa
Dziedzic Oskar
Tarnowska Magdalena
Dziedzic OskarTarnowska MagdalenaPOLISH CLUB - Warszawa0 01259
2.Masłowski Mieszko
Karpińska Natalia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Masłowski Mieszko
Karpińska Natalia
Masłowski MieszkoKarpińska NataliaMISTRAL - Tarnowskie Góry0 02217
3.Barakowski Michał
Niedobova Katarzyna
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Barakowski Michał
Niedobova Katarzyna
Barakowski MichałNiedobova KatarzynaMISTRAL - Tarnowskie Góry0 03175
4.Gułaj Sebastian
Francois - Molenda Estelle
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Gułaj Sebastian
Francois - Molenda Estelle
Gułaj SebastianFrancois - Molenda EstelleCANTINERO - Tomaszów Maz.2 24153
5.Ziuziański Aleksander
Dobranowska Dominika
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Ziuziański Aleksander
Dobranowska Dominika
Ziuziański AleksanderDobranowska DominikaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 05141
6.Mazur Jakub
Gryczka Marta
AKSEL - Rzeszów
Mazur Jakub
Gryczka Marta
Mazur JakubGryczka MartaAKSEL - Rzeszów0 06129
7.Olczyk Mariusz
Łysik Agnieszka
POLISH CLUB - Warszawa
Olczyk Mariusz
Łysik Agnieszka
Olczyk MariuszŁysik AgnieszkaPOLISH CLUB - Warszawa0 07117
8.Pałaszewski Rafał
Prusaczyk Iga
DUET - Warszawa
Pałaszewski Rafał
Prusaczyk Iga
Pałaszewski RafałPrusaczyk IgaDUET - Warszawa8 88105
9.Kaczmarek Igor
Gromadzka Sara
ROYAL DANCE - Szczecin
Kaczmarek Igor
Gromadzka Sara
Kaczmarek IgorGromadzka SaraROYAL DANCE - Szczecin3 3993
10.Faliński Przemysław
Chmielińska Maja
IMPET TEAM WARSZAWA
Faliński Przemysław
Chmielińska Maja
Faliński PrzemysławChmielińska MajaIMPET TEAM WARSZAWA0 01075
11.Mertuszka Paweł
Łuc Monika Iwona
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Mertuszka Paweł
Łuc Monika Iwona
Mertuszka PawełŁuc Monika IwonaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 01075
12.Miszczuk Mateusz
Wessalowska Joanna
CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk
Miszczuk Mateusz
Wessalowska Joanna
Miszczuk MateuszWessalowska JoannaCENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk6 61075
13.Smaroń Konrad
Kemona Eliza
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Smaroń Konrad
Kemona Eliza
Smaroń KonradKemona ElizaŚląski Klub Taneczny - Katowice1 11075