Cracow Dance Festival

2022-04-23 Kraków, M-TEAM - Kraków


Plik z wynikami
BLOK 1, rejestracja do 8.30, start: 9.00

Do 9 (Do 9) Brąz KOMB 4T 7

Pary
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Bal Antoni
Koziarska Milena
ST FLASH DUO - Kraków
Bal Antoni
Koziarska Milena
Bal AntoniKoziarska MilenaST FLASH DUO - Kraków
2.Janosz Stanisław
Lisiecka Olga
M-TEAM - Kraków
Janosz Stanisław
Lisiecka Olga
Janosz StanisławLisiecka OlgaM-TEAM - Kraków
3.Kita Tomasz
Żurek Natalia
M-TEAM - Kraków
Kita Tomasz
Żurek Natalia
Kita TomaszŻurek NataliaM-TEAM - Kraków
4.Maciak Tadeusz
Strzała Urszula
PLĄS - Kraków
Maciak Tadeusz
Strzała Urszula
Maciak TadeuszStrzała UrszulaPLĄS - Kraków
5.Pacura Szymon
Kwiatkowska Kamila
ST FLASH DUO - Kraków
Pacura Szymon
Kwiatkowska Kamila
Pacura SzymonKwiatkowska KamilaST FLASH DUO - Kraków
6.Slusarek Krzysztof
Węgrzyn Anna
JUST DANCE Wieliczka
Slusarek Krzysztof
Węgrzyn Anna
Slusarek KrzysztofWęgrzyn AnnaJUST DANCE Wieliczka
7.Wójcik Piotr
Swatek Julia
ST FLASH DUO - Kraków
Wójcik Piotr
Swatek Julia
Wójcik PiotrSwatek JuliaST FLASH DUO - Kraków

Do 9 (Do 9) Srebro KOMB 5T 2

Pary
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Andrzejewski Igor
Zumer Maja
EVOLUTION - Kraków
Andrzejewski Igor
Zumer Maja
Andrzejewski IgorZumer MajaEVOLUTION - Kraków
2.Zielonka Wojtek
Szewczyk Karina
JUST DANCE Wieliczka
Zielonka Wojtek
Szewczyk Karina
Zielonka WojtekSzewczyk KarinaJUST DANCE Wieliczka

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T 4

Pary
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Steuer Daniel
Przygoda Zosia
CARMEN - Katowice
Steuer Daniel
Przygoda Zosia
Steuer DanielPrzygoda ZosiaCARMEN - Katowice
2.Listwan Jakub
Marszałek Amelia
PLĄS - Kraków
Listwan Jakub
Marszałek Amelia
Listwan JakubMarszałek AmeliaPLĄS - Kraków
3.Maciak Franciszek
Mrowiec Emilia
PLĄS - Kraków
Maciak Franciszek
Mrowiec Emilia
Maciak FranciszekMrowiec EmiliaPLĄS - Kraków
4.Pacułt Aleksander
Shadura Polina
M-TEAM - Kraków
Pacułt Aleksander
Shadura Polina
Pacułt AleksanderShadura PolinaM-TEAM - Kraków

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czok Dominik
Szczypior Oliwia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Czok Dominik
Szczypior Oliwia
Czok DominikSzczypior OliwiaST DOBROWOLSCY - Częstochowa5, 5 (+2)25, 51
2.Kuczera Kajetan
Krzempek Anna
GALA - Mielec
Kuczera Kajetan
Krzempek Anna
Kuczera KajetanKrzempek AnnaGALA - Mielec4 (+2)241
3.Łabędź Michał
Turbak Joanna
M-TEAM - Kraków
Łabędź Michał
Turbak Joanna
Łabędź MichałTurbak JoannaM-TEAM - Kraków11, 11 (+2)211, 111
4.Cieśla Wiktor
Zinovieva Mariia
M-TEAM - Kraków
Cieśla Wiktor
Zinovieva Mariia
Cieśla WiktorZinovieva MariiaM-TEAM - Kraków1, 1 (+1)11, 12
5.Ryznar Jan
Molek Hanna
GASIEK - Rzeszów
Ryznar Jan
Molek Hanna
Ryznar JanMolek HannaGASIEK - Rzeszów7 (+1)172

Do 9 (Do 9) G KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Goralczyk Marcel
Bogobowicz Natalia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Goralczyk Marcel
Bogobowicz Natalia
Goralczyk MarcelBogobowicz NataliaLORDANCE - Wodzisław Śl.4, 4 (+2)24, 41
2.Ptak Igor
Olczyk Hana
Akademia Tańca - Kielce
Ptak Igor
Olczyk Hana
Ptak IgorOlczyk HanaAkademia Tańca - Kielce8 (+1)182

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Janosz Wojciech
Skórnicka Aleksandra
M-TEAM - Kraków
Janosz Wojciech
Skórnicka Aleksandra
Janosz WojciechSkórnicka AleksandraM-TEAM - Kraków8, 8 (+2)28, 81
2.Kowalski Szymon
Bąk Antonia
SAMBA - Tarnobrzeg
Kowalski Szymon
Bąk Antonia
Kowalski SzymonBąk AntoniaSAMBA - Tarnobrzeg10, 5 (+2)210, 51
3.Pasadyn Szymon
Merchut Sabina
KLASA - Tarnów
Pasadyn Szymon
Merchut Sabina
Pasadyn SzymonMerchut SabinaKLASA - Tarnów8 (+2)281
4.Bogusz Adam
Bratek Maja
M-TEAM - Kraków
Bogusz Adam
Bratek Maja
Bogusz AdamBratek MajaM-TEAM - Kraków1, 1 (+1)11, 12
5.Olszówka Krystian
Hołysz Olivia
KLASA - Tarnów
Olszówka Krystian
Hołysz Olivia
Olszówka KrystianHołysz OliviaKLASA - Tarnów3 (+1)132
6.Sroczyński Karol
Pośpiech Julia
M-TEAM - Kraków
Sroczyński Karol
Pośpiech Julia
Sroczyński KarolPośpiech JuliaM-TEAM - Kraków1, 1 (+1)11, 12
7.Ptak Tomasz
Kusia Eliza
EVOLUTION - Kraków
Ptak Tomasz
Kusia Eliza
Ptak TomaszKusia ElizaEVOLUTION - Kraków7 (-1)-17
8.Sokół Szymon
Andruszko Dorota
EVOLUTION - Kraków
Sokół Szymon
Andruszko Dorota
Sokół SzymonAndruszko DorotaEVOLUTION - Kraków8 (-1)-18

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lichosik Miłosz
Klementowicz Zuzanna
M-TEAM - Kraków
Lichosik Miłosz
Klementowicz Zuzanna
Lichosik MiłoszKlementowicz ZuzannaM-TEAM - Kraków2 (+2)221
2.Strzałkowski Patrick
Woźniak Gabriela
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Strzałkowski Patrick
Woźniak Gabriela
Strzałkowski PatrickWoźniak GabrielaKUŹNIA TAŃCA - Kraków9, 9 (+2)29, 91
3.Jonak Piotr
Palka Oliwia
Akademia Tańca - Kielce
Jonak Piotr
Palka Oliwia
Jonak PiotrPalka OliwiaAkademia Tańca - Kielce9 (+2)292
4.Łabędź Andrzej
Sztaba Patrycja
M-TEAM - Kraków
Łabędź Andrzej
Sztaba Patrycja
Łabędź AndrzejSztaba PatrycjaM-TEAM - Kraków5 (+2)252
5.Niewola Bartosz
Kot Izabela
SzT eMiKa - Tarnów
Niewola Bartosz
Kot Izabela
Niewola BartoszKot IzabelaSzT eMiKa - Tarnów5 (+1)153
6.Sieprawski Aleksander
Kasperek Wiktoria
ST Iluzja Trzebinia
Sieprawski Aleksander
Kasperek Wiktoria
Sieprawski AleksanderKasperek WiktoriaST Iluzja Trzebinia9 (+1)193
7.Strumiński Aleksander
Strumińska Lena
EVOLUTION - Kraków
Strumiński Aleksander
Strumińska Lena
Strumiński AleksanderStrumińska LenaEVOLUTION - Kraków4 (+1)143

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Borzemski Marek
Pater Liliana
SzT eMiKa - Tarnów
Borzemski Marek
Pater Liliana
Borzemski MarekPater LilianaSzT eMiKa - Tarnów9 (+2)291
2.Jaworski Szymon
Tutak Dorota
JUST DANCE - Stalowa Wola
Jaworski Szymon
Tutak Dorota
Jaworski SzymonTutak DorotaJUST DANCE - Stalowa Wola8 (+2)281
3.Gancarz Jakub
Kołek Hanna
GALA - Mielec
Gancarz Jakub
Kołek Hanna
Gancarz JakubKołek HannaGALA - Mielec7 (+1)172
4.Ordon Paweł
Molek Zofia
GASIEK - Rzeszów
Ordon Paweł
Molek Zofia
Ordon PawełMolek ZofiaGASIEK - Rzeszów11 (+1)1112

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Fetko Maurycy
Janik Lena
ST IMPRESJA Kęty
Fetko Maurycy
Janik Lena
Fetko MaurycyJanik LenaST IMPRESJA Kęty2 (+2)221
2.Tyl Bartosz
Turbak Alicja
M-TEAM - Kraków
Tyl Bartosz
Turbak Alicja
Tyl BartoszTurbak AlicjaM-TEAM - Kraków4, 4 (+2)24, 41
3.Fijałkowski Franciszek
Nieć Maja
EVOLUTION - Kraków
Fijałkowski Franciszek
Nieć Maja
Fijałkowski FranciszekNieć MajaEVOLUTION - Kraków8 (+2)282
4.Leśniak Dominik
Marcinkiewicz Julia
KLASA - Tarnów
Leśniak Dominik
Marcinkiewicz Julia
Leśniak DominikMarcinkiewicz JuliaKLASA - Tarnów6 (+2)262
5.Król Wojciech
Borkowska Hanna
IMPULS - Chorzów
Król Wojciech
Borkowska Hanna
Król WojciechBorkowska HannaIMPULS - Chorzów5 (+1)153
6.Kędzior Filip
Miras Aleksandra
GALA - Mielec
Kędzior Filip
Miras Aleksandra
Kędzior FilipMiras AleksandraGALA - Mielec5 (+1)153
7.Zwadowski Hubert
Jabłońska Gabriela
SAMBA - Tarnobrzeg
Zwadowski Hubert
Jabłońska Gabriela
Zwadowski HubertJabłońska GabrielaSAMBA - Tarnobrzeg2 (+1)123

14-15 (Junior 2) H KOMB 4T PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zientarski Aleksander
Janowska Alicja
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Zientarski Aleksander
Janowska Alicja
Zientarski AleksanderJanowska AlicjaMARENGO - Dąbrowa Górnicza9 (+2)291
2.Wiciński Łukasz
Dąbek Gabriela
JUST DANCE Wieliczka
Wiciński Łukasz
Dąbek Gabriela
Wiciński ŁukaszDąbek GabrielaJUST DANCE Wieliczka11 (+2)2112
3.Perz Igor
Tomaszewska Marcelina
KICK - Kielce
Perz Igor
Tomaszewska Marcelina
Perz IgorTomaszewska MarcelinaKICK - Kielce1 (+1)113
4.Zięba Oskar
Zięba Amelia
ELIDA - Mielec
Zięba Oskar
Zięba Amelia
Zięba OskarZięba AmeliaELIDA - Mielec3 (+1)133

 

BLOK 2, rejestracja do 11.30, start: 12.00

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czarnik Dominik
Pachacz Karolina
KLASA - Tarnów
Czarnik Dominik
Pachacz Karolina
Czarnik DominikPachacz KarolinaKLASA - Tarnów E (+1)1E1
2.Wojtoń Adam
Wojtoń Natalia
DANCE4YOU - Będzin
Wojtoń Adam
Wojtoń Natalia
Wojtoń AdamWojtoń NataliaDANCE4YOU - Będzin2 (+1)122
3.Smagowski Miłosz
Drozd Nel
ZAMEK - Lublin
Smagowski Miłosz
Drozd Nel
Smagowski MiłoszDrozd NelZAMEK - Lublin4 (+1)143
4.Blicharz Kamil
Potysz Alicja
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Blicharz Kamil
Potysz Alicja
Blicharz KamilPotysz AlicjaLORDANCE - Wodzisław Śl.4, 4 (+1)14, 44
5.Pochopień Hubert
Pochopień Laura
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Pochopień Hubert
Pochopień Laura
Pochopień HubertPochopień LauraLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska1 15
6.Bogobowicz Błażej
Lipka Karolina
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Bogobowicz Błażej
Lipka Karolina
Bogobowicz BłażejLipka KarolinaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 06
7.Cepil Wiktor
Knyziak Zuzanna
EVOLUTION - Kraków
Cepil Wiktor
Knyziak Zuzanna
Cepil WiktorKnyziak ZuzannaEVOLUTION - Kraków0 07
8.Kwinta Filip
Gawęda Zuzanna
JUST DANCE Wieliczka
Kwinta Filip
Gawęda Zuzanna
Kwinta FilipGawęda ZuzannaJUST DANCE Wieliczka0 08

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Blicharz Kamil
Potysz Alicja
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Blicharz Kamil
Potysz Alicja
Blicharz KamilPotysz AlicjaLORDANCE - Wodzisław Śl.3, 3 (+1)13, 31
2.Bogobowicz Błażej
Lipka Karolina
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Bogobowicz Błażej
Lipka Karolina
Bogobowicz BłażejLipka KarolinaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 02

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szymoniak Mikołaj
Kravchenko Sofiia
ROYAL DANCE - Szczecin
Szymoniak Mikołaj
Kravchenko Sofiia
Szymoniak MikołajKravchenko SofiiaROYAL DANCE - Szczecin4 (+1)141
2.Błaut Filip
Szot Katarzyna
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Błaut Filip
Szot Katarzyna
Błaut FilipSzot KatarzynaKUŹNIA TAŃCA - Kraków1 (+1)112
3.Czajka Maciej
Miernik Natalia
JUST DANCE Wieliczka
Czajka Maciej
Miernik Natalia
Czajka MaciejMiernik NataliaJUST DANCE Wieliczka E (+1)1E3
4.Szczepaniak Aleksander
Zdziarska Zofia
RONDO - Rybnik
Szczepaniak Aleksander
Zdziarska Zofia
Szczepaniak AleksanderZdziarska ZofiaRONDO - Rybnik4 (+1)144
5.Smela Dominik
Bembnowicz Rozalia
AKSEL - Rzeszów
Smela Dominik
Bembnowicz Rozalia
Smela DominikBembnowicz RozaliaAKSEL - Rzeszów2 (+1)125
6.Adamczyk Filip
Adamczyk Emilia
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Adamczyk Filip
Adamczyk Emilia
Adamczyk FilipAdamczyk EmiliaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska2 (+1)126
7.Swoboda Tomasz
Ziaja Julita
KLASA - Tarnów
Swoboda Tomasz
Ziaja Julita
Swoboda TomaszZiaja JulitaKLASA - Tarnów3 (+1)137
8.Łabędź Tomasz
Wąs Alicja
M-TEAM - Kraków
Łabędź Tomasz
Wąs Alicja
Łabędź TomaszWąs AlicjaM-TEAM - Kraków0 08
9.Paszek Adam
Gugała Pola
EVOLUTION - Kraków
Paszek Adam
Gugała Pola
Paszek AdamGugała PolaEVOLUTION - Kraków0 09
10.Ciupiński Karol
Tęczar Oliwia
GASIEK - Rzeszów
Ciupiński Karol
Tęczar Oliwia
Ciupiński KarolTęczar OliwiaGASIEK - Rzeszów0 010
11.Bąk Karol
Miś Oliwia
SAMBA - Tarnobrzeg
Bąk Karol
Miś Oliwia
Bąk KarolMiś OliwiaSAMBA - Tarnobrzeg2 211
12.Nowak Antoni
Kurpiel Amelia
EVOLUTION - Kraków
Nowak Antoni
Kurpiel Amelia
Nowak AntoniKurpiel AmeliaEVOLUTION - Kraków3 312
13.Myciński Alex
Chmura Kamila
EVOLUTION - Kraków
Myciński Alex
Chmura Kamila
Myciński AlexChmura KamilaEVOLUTION - Kraków0 013
14.Pietruch Franciszek
Masłyk Marta
IGLICA - Wrocław
Pietruch Franciszek
Masłyk Marta
Pietruch FranciszekMasłyk MartaIGLICA - Wrocław1 113

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gawęda Wiktor
Kozłowska Lena
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Gawęda Wiktor
Kozłowska Lena
Gawęda WiktorKozłowska LenaKUŹNIA TAŃCA - Kraków4 (+1)141
2.Ochyra Aleksander
Babik Natalia
CUBANA - Nowy Targ
Ochyra Aleksander
Babik Natalia
Ochyra AleksanderBabik NataliaCUBANA - Nowy Targ1 (+1)112
3.Tolarz Filip
Paciok Nicola
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Tolarz Filip
Paciok Nicola
Tolarz FilipPaciok NicolaLORDANCE - Wodzisław Śl.1 (+1)113
4.Staniec Adam
Dydo Emilia
KLASA - Tarnów
Staniec Adam
Dydo Emilia
Staniec AdamDydo EmiliaKLASA - Tarnów3 34
5.Kula Franciszek
Sytoń Magdalena
LATINO - Żabno
Kula Franciszek
Sytoń Magdalena
Kula FranciszekSytoń MagdalenaLATINO - Żabno0 05
6.Cieśla Hubert
Kula Kaja
M-TEAM - Kraków
Cieśla Hubert
Kula Kaja
Cieśla HubertKula KajaM-TEAM - Kraków0 06

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Moskal Filip
Opalska Natalia
AKSEL - Rzeszów
Moskal Filip
Opalska Natalia
Moskal FilipOpalska NataliaAKSEL - Rzeszów2 (+1)121
2.Droszczak Karol
Witczak Maja
PM - Lubin
Droszczak Karol
Witczak Maja
Droszczak KarolWitczak MajaPM - Lubin E (+1)1E2
3.Sadziński Piotr
Baryś Roksana
ETIUDA - Radomsko
Sadziński Piotr
Baryś Roksana
Sadziński PiotrBaryś RoksanaETIUDA - Radomsko3 (+1)133
4.Ochab Gracjan Piotr
Piątkowska Zofia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Ochab Gracjan Piotr
Piątkowska Zofia
Ochab Gracjan PiotrPiątkowska ZofiaDŻET - Rzeszów-Boguchwała3 (+1)134
5.Harabin Miłosz
Olczyk Maja
Akademia Tańca - Kielce
Harabin Miłosz
Olczyk Maja
Harabin MiłoszOlczyk MajaAkademia Tańca - Kielce0 05
6.Osuch Krzysztof
Wach Iwona
PERFECT DANCE - Kraków
Osuch Krzysztof
Wach Iwona
Osuch KrzysztofWach IwonaPERFECT DANCE - Kraków1 16
7.Miśkiewicz Bartłomiej
Zontek Ingrid
EVOLUTION - Kraków
Miśkiewicz Bartłomiej
Zontek Ingrid
Miśkiewicz BartłomiejZontek IngridEVOLUTION - Kraków0 07
8.Piekiełko Błażej
Horak Martyna
ST IMPRESJA Kęty
Piekiełko Błażej
Horak Martyna
Piekiełko BłażejHorak MartynaST IMPRESJA Kęty1 (-1)-11

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Parasyn Mikołaj
Kamińska Laura
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Parasyn Mikołaj
Kamińska Laura
Parasyn MikołajKamińska LauraNOWY STYL - Bielsko-Biała5 (+1)151
2.Włodarczyk Leonard
Czachor Lena
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Włodarczyk Leonard
Czachor Lena
Włodarczyk LeonardCzachor LenaNOWY STYL - Bielsko-Biała3 (+1)132
3.Droszczak Karol
Witczak Maja
PM - Lubin
Droszczak Karol
Witczak Maja
Droszczak KarolWitczak MajaPM - Lubin0 03
4.Szafran Adam
Kosowska Martyna
ST Iluzja Trzebinia
Szafran Adam
Kosowska Martyna
Szafran AdamKosowska MartynaST Iluzja Trzebinia2 24
5.Harla Jakub
Korczak Angelika
GALA - Mielec
Harla Jakub
Korczak Angelika
Harla JakubKorczak AngelikaGALA - Mielec1 15

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szczepaniak Paweł
Kania Kamila
RONDO - Rybnik
Szczepaniak Paweł
Kania Kamila
Szczepaniak PawełKania KamilaRONDO - Rybnik E (+1)1E1
2.Szybiak Adrian
Ziobrowska Magdalena
TAKT - Jarosław
Szybiak Adrian
Ziobrowska Magdalena
Szybiak AdrianZiobrowska MagdalenaTAKT - Jarosław3 (+1)132
3.Kmiecik Daniel
Lizoń Izabela
ST Iluzja Trzebinia
Kmiecik Daniel
Lizoń Izabela
Kmiecik DanielLizoń IzabelaST Iluzja Trzebinia1 13
4.Janik Jakub
Oratowska Martyna
AXIS - Nowy Sącz
Janik Jakub
Oratowska Martyna
Janik JakubOratowska MartynaAXIS - Nowy Sącz1 14
5.Czerniec Kamil
Proksa Hanna
ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie
Czerniec Kamil
Proksa Hanna
Czerniec KamilProksa HannaST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie0 05

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wojda Paweł
Baczyńska Katarzyna
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Wojda Paweł
Baczyńska Katarzyna
Wojda PawełBaczyńska KatarzynaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA1 (+1)111
2.Janik Jakub
Oratowska Martyna
AXIS - Nowy Sącz
Janik Jakub
Oratowska Martyna
Janik JakubOratowska MartynaAXIS - Nowy Sącz1 (+1)112
3.Czerniec Kamil
Proksa Hanna
ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie
Czerniec Kamil
Proksa Hanna
Czerniec KamilProksa HannaST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie0 03
4.Szybiak Adrian
Ziobrowska Magdalena
TAKT - Jarosław
Szybiak Adrian
Ziobrowska Magdalena
Szybiak AdrianZiobrowska MagdalenaTAKT - Jarosław0 04
5.Kmiecik Daniel
Lizoń Izabela
ST Iluzja Trzebinia
Kmiecik Daniel
Lizoń Izabela
Kmiecik DanielLizoń IzabelaST Iluzja Trzebinia0 05

 

BLOK 3, rejestracja do 14.30, start: 15.00

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jasiewicz Jakub
Krystek Julia
AKSEL - Rzeszów
Jasiewicz Jakub
Krystek Julia
Jasiewicz JakubKrystek JuliaAKSEL - Rzeszów7 (+1)171
2.Klar Mikołaj
Szmyl Agata
SUKCES - Jaworzno
Klar Mikołaj
Szmyl Agata
Klar MikołajSzmyl AgataSUKCES - Jaworzno6 (+1)162
3.Nykiel Filip
Łucarz Emilia
LATINO - Żabno
Nykiel Filip
Łucarz Emilia
Nykiel FilipŁucarz EmiliaLATINO - Żabno1 (+1)113
4.Bawor Adam
Nocoń Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Bawor Adam
Nocoń Maja
Bawor AdamNocoń MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa1 (+1)114
5.Nieckarz Michał
Sochacka Julia
JUST DANCE Wieliczka
Nieckarz Michał
Sochacka Julia
Nieckarz MichałSochacka JuliaJUST DANCE Wieliczka2 25
6.Puchała Jan
Cisło Zofia
PERFECT DANCE - Kraków
Puchała Jan
Cisło Zofia
Puchała JanCisło ZofiaPERFECT DANCE - Kraków1 16
7.Tereshkovych Oleksii
Czech Nadia
M-TEAM - Kraków
Tereshkovych Oleksii
Czech Nadia
Tereshkovych OleksiiCzech NadiaM-TEAM - Kraków0 07
8.Kula Marcel
Bazylińska Amelia
M-TEAM - Kraków
Kula Marcel
Bazylińska Amelia
Kula MarcelBazylińska AmeliaM-TEAM - Kraków0 08
9.Kołodziej Julian
Budzik Zofia
KLASA - Tarnów
Kołodziej Julian
Budzik Zofia
Kołodziej JulianBudzik ZofiaKLASA - Tarnów6 69

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Staśko Gabriel
Liro Adrianna
LATINO - Żabno
Staśko Gabriel
Liro Adrianna
Staśko GabrielLiro AdriannaLATINO - Żabno C (+1)1C1
2.Tarasin Juliusz
Hodór Julia
AKCENT - Będzin
Tarasin Juliusz
Hodór Julia
Tarasin JuliuszHodór JuliaAKCENT - Będzin5 (+1)152
3.Jasiewicz Jakub
Krystek Julia
AKSEL - Rzeszów
Jasiewicz Jakub
Krystek Julia
Jasiewicz JakubKrystek JuliaAKSEL - Rzeszów2 (+1)123
4.Bawor Adam
Nocoń Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Bawor Adam
Nocoń Maja
Bawor AdamNocoń MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa1 (+1)114
5.Puchała Jan
Cisło Zofia
PERFECT DANCE - Kraków
Puchała Jan
Cisło Zofia
Puchała JanCisło ZofiaPERFECT DANCE - Kraków1 (+1)115
6.Folta Karol
Kielawa Julia
KLASA - Tarnów
Folta Karol
Kielawa Julia
Folta KarolKielawa JuliaKLASA - Tarnów3 36
7.Tereshkovych Oleksii
Czech Nadia
M-TEAM - Kraków
Tereshkovych Oleksii
Czech Nadia
Tereshkovych OleksiiCzech NadiaM-TEAM - Kraków0 07
8.Kołodziej Julian
Budzik Zofia
KLASA - Tarnów
Kołodziej Julian
Budzik Zofia
Kołodziej JulianBudzik ZofiaKLASA - Tarnów1 18
9.Nieckarz Michał
Sochacka Julia
JUST DANCE Wieliczka
Nieckarz Michał
Sochacka Julia
Nieckarz MichałSochacka JuliaJUST DANCE Wieliczka0 09
10.Kula Marcel
Bazylińska Amelia
M-TEAM - Kraków
Kula Marcel
Bazylińska Amelia
Kula MarcelBazylińska AmeliaM-TEAM - Kraków0 010
11.Nykiel Filip
Łucarz Emilia
LATINO - Żabno
Nykiel Filip
Łucarz Emilia
Nykiel FilipŁucarz EmiliaLATINO - Żabno1 111

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Błaszczyszyn Karol
Olech Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Błaszczyszyn Karol
Olech Wiktoria
Błaszczyszyn KarolOlech WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl6 (+1)161
2.Stachura Łukasz
Lisowiec Julia
GRACJA - Krosno
Stachura Łukasz
Lisowiec Julia
Stachura ŁukaszLisowiec JuliaGRACJA - Krosno3 (+1)132
3.Kaźmierczak Oliwier
Jareniowska Jagoda
GRACJA - Zielona Góra
Kaźmierczak Oliwier
Jareniowska Jagoda
Kaźmierczak OliwierJareniowska JagodaGRACJA - Zielona Góra2 (+1)123
4.Obojski Mateusz
Góral Gabriela
IMPERIA - Kraków
Obojski Mateusz
Góral Gabriela
Obojski MateuszGóral GabrielaIMPERIA - Kraków1 (+1)114
5.Głowacz Michał
Sielska Jagoda
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Głowacz Michał
Sielska Jagoda
Głowacz MichałSielska JagodaGOLDEN DANCE - Przemyśl2 25
6.Staśko Gabriel
Liro Adrianna
LATINO - Żabno
Staśko Gabriel
Liro Adrianna
Staśko GabrielLiro AdriannaLATINO - Żabno6 66
7.Wolf Tomasz
Smolińska Antonina
GRACJA - Krosno
Wolf Tomasz
Smolińska Antonina
Wolf TomaszSmolińska AntoninaGRACJA - Krosno2 27
8.Głuch Jakub
Rybak Julia
CREATIVE DANCE - Warszawa
Głuch Jakub
Rybak Julia
Głuch JakubRybak JuliaCREATIVE DANCE - Warszawa1 18
9.Niedbała Kacper
Madej Nadia
GALA - Mielec
Niedbała Kacper
Madej Nadia
Niedbała KacperMadej NadiaGALA - Mielec0 09

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wolf Tomasz
Smolińska Antonina
GRACJA - Krosno
Wolf Tomasz
Smolińska Antonina
Wolf TomaszSmolińska AntoninaGRACJA - Krosno7 (+1)171
2.Głuch Jakub
Rybak Julia
CREATIVE DANCE - Warszawa
Głuch Jakub
Rybak Julia
Głuch JakubRybak JuliaCREATIVE DANCE - Warszawa3 (+1)132
3.Głowacz Michał
Sielska Jagoda
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Głowacz Michał
Sielska Jagoda
Głowacz MichałSielska JagodaGOLDEN DANCE - Przemyśl2 (+1)123
4.Kaźmierczak Oliwier
Jareniowska Jagoda
GRACJA - Zielona Góra
Kaźmierczak Oliwier
Jareniowska Jagoda
Kaźmierczak OliwierJareniowska JagodaGRACJA - Zielona Góra0 04
5.Stachura Łukasz
Lisowiec Julia
GRACJA - Krosno
Stachura Łukasz
Lisowiec Julia
Stachura ŁukaszLisowiec JuliaGRACJA - Krosno1 15
6.Błaszczyszyn Karol
Olech Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Błaszczyszyn Karol
Olech Wiktoria
Błaszczyszyn KarolOlech WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl4 46
7.Niedbała Kacper
Madej Nadia
GALA - Mielec
Niedbała Kacper
Madej Nadia
Niedbała KacperMadej NadiaGALA - Mielec0 07

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kubek Beniamin
Chmura Aleksandra
LATINO - Żabno
Kubek Beniamin
Chmura Aleksandra
Kubek BeniaminChmura AleksandraLATINO - Żabno4 (+1)141
2.Laryś Jakub
Paszek Wiktoria
IMPERIA - Kraków
Laryś Jakub
Paszek Wiktoria
Laryś JakubPaszek WiktoriaIMPERIA - Kraków3 32

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szczepaniak Paweł
Gierlotka Hanna
RONDO - Rybnik
Szczepaniak Paweł
Gierlotka Hanna
Szczepaniak PawełGierlotka HannaRONDO - Rybnik4 (+1)141
2.Laryś Jakub
Paszek Wiktoria
IMPERIA - Kraków
Laryś Jakub
Paszek Wiktoria
Laryś JakubPaszek WiktoriaIMPERIA - Kraków5 (+1)152
3.Demidov Oleksandr
Dzhyga Anastasiia
INFINITY - Kraków
Demidov Oleksandr
Dzhyga Anastasiia
Demidov OleksandrDzhyga AnastasiiaINFINITY - Kraków4 43
4.Kubek Beniamin
Chmura Aleksandra
LATINO - Żabno
Kubek Beniamin
Chmura Aleksandra
Kubek BeniaminChmura AleksandraLATINO - Żabno1 14

 

BLOK 4, rejestracja do 17.00, start: 17.30

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mikołajczyk Konrad
Faroń Maja
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Mikołajczyk Konrad
Faroń Maja
Mikołajczyk KonradFaroń MajaNOWY STYL - Bielsko-Biała2 (+1)121
2.Budzik Tomasz
Łabno Zuzanna
KLASA - Tarnów
Budzik Tomasz
Łabno Zuzanna
Budzik TomaszŁabno ZuzannaKLASA - Tarnów2 (+1)122
3.Kowalski Nikodem Roch
Kruczała Marcelina
ST IMPRESJA Kęty
Kowalski Nikodem Roch
Kruczała Marcelina
Kowalski Nikodem RochKruczała MarcelinaST IMPRESJA Kęty5 (+1)153
4.Miłkoś Bartłomiej
Sosin Patrycja
KLASA - Tarnów
Miłkoś Bartłomiej
Sosin Patrycja
Miłkoś BartłomiejSosin PatrycjaKLASA - Tarnów C (+1)1C4
5.Kościelniak Wojciech
Garus Anna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Kościelniak Wojciech
Garus Anna
Kościelniak WojciechGarus AnnaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec7 (+1)175
6.Mika Miłosz
Michałek Julia
KLASA - Tarnów
Mika Miłosz
Michałek Julia
Mika MiłoszMichałek JuliaKLASA - Tarnów6 (+1)166
7.Chrapek Eryk
Kohut Natalia
PERFECT DANCE - Kraków
Chrapek Eryk
Kohut Natalia
Chrapek ErykKohut NataliaPERFECT DANCE - Kraków2 27
8.Kwarta Kacper
Grygiel Karolina
ETIUDA - Radomsko
Kwarta Kacper
Grygiel Karolina
Kwarta KacperGrygiel KarolinaETIUDA - Radomsko0 08
9.Bukowski Michał
Śnieżek Kinga
GRACJA - Krosno
Bukowski Michał
Śnieżek Kinga
Bukowski MichałŚnieżek KingaGRACJA - Krosno2 29
10.Kołodziej Maciej
Janiszewska Joanna
ETIUDA - Radomsko
Kołodziej Maciej
Janiszewska Joanna
Kołodziej MaciejJaniszewska JoannaETIUDA - Radomsko1 19
11.Szabat Jakub
Chudy Karolina
JUMP - Janów Lubelski
Szabat Jakub
Chudy Karolina
Szabat JakubChudy KarolinaJUMP - Janów Lubelski1 19
12.Łyżwa Fryderyk
Marcisz Roksana
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Łyżwa Fryderyk
Marcisz Roksana
Łyżwa FryderykMarcisz RoksanaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 012
13.Gierdziewicz Krzysztof
Kowalska Karolina
EVOLUTION - Kraków
Gierdziewicz Krzysztof
Kowalska Karolina
Gierdziewicz KrzysztofKowalska KarolinaEVOLUTION - Kraków4 413

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Paczyński Mateusz
Królczyk Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Paczyński Mateusz
Królczyk Julia
Paczyński MateuszKrólczyk JuliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec1 (+1)111
2.Szabat Jakub
Chudy Karolina
JUMP - Janów Lubelski
Szabat Jakub
Chudy Karolina
Szabat JakubChudy KarolinaJUMP - Janów Lubelski3 (+1)132
3.Łyżwa Fryderyk
Marcisz Roksana
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Łyżwa Fryderyk
Marcisz Roksana
Łyżwa FryderykMarcisz RoksanaKUŹNIA TAŃCA - Kraków2 (+1)123
4.Dziamba Mateusz
Gaj Martyna
GRACJA - Krosno
Dziamba Mateusz
Gaj Martyna
Dziamba MateuszGaj MartynaGRACJA - Krosno5 (+1)154
5.Mikołajczyk Konrad
Faroń Maja
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Mikołajczyk Konrad
Faroń Maja
Mikołajczyk KonradFaroń MajaNOWY STYL - Bielsko-Biała2 25
6.Grzesiowski Igor
Raczkiewicz Julia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Grzesiowski Igor
Raczkiewicz Julia
Grzesiowski IgorRaczkiewicz JuliaNOWY STYL - Bielsko-Biała0 06
7.Budzik Tomasz
Łabno Zuzanna
KLASA - Tarnów
Budzik Tomasz
Łabno Zuzanna
Budzik TomaszŁabno ZuzannaKLASA - Tarnów1 17
8.Kwarta Kacper
Grygiel Karolina
ETIUDA - Radomsko
Kwarta Kacper
Grygiel Karolina
Kwarta KacperGrygiel KarolinaETIUDA - Radomsko0 08
9.Bukowski Michał
Śnieżek Kinga
GRACJA - Krosno
Bukowski Michał
Śnieżek Kinga
Bukowski MichałŚnieżek KingaGRACJA - Krosno5 59

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szkotak Maciej
Kapustka Kamila
LATINO - Żabno
Szkotak Maciej
Kapustka Kamila
Szkotak MaciejKapustka KamilaLATINO - Żabno9 (+1)191
2.Bilnik Wojciech
Putyra Weronika
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Bilnik Wojciech
Putyra Weronika
Bilnik WojciechPutyra WeronikaST DOBROWOLSCY - Częstochowa8 (+1)182
3.Soboń Piotr
Sikora Natalia
SUKCES - Jaworzno
Soboń Piotr
Sikora Natalia
Soboń PiotrSikora NataliaSUKCES - Jaworzno6 (+1)163
4.Pieszczek Filip
Jaworska Amelia
DANCE PROJECT- Wrocław
Pieszczek Filip
Jaworska Amelia
Pieszczek FilipJaworska AmeliaDANCE PROJECT- Wrocław2 (+1)124
5.Pięciak Oliwier
Marszałek Martyna
AKSEL - Rzeszów
Pięciak Oliwier
Marszałek Martyna
Pięciak OliwierMarszałek MartynaAKSEL - Rzeszów6 (+1)165
6.Grzesiowski Igor
Raczkiewicz Julia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Grzesiowski Igor
Raczkiewicz Julia
Grzesiowski IgorRaczkiewicz JuliaNOWY STYL - Bielsko-Biała2 (+1)126
7.Dziamba Mateusz
Gaj Martyna
GRACJA - Krosno
Dziamba Mateusz
Gaj Martyna
Dziamba MateuszGaj MartynaGRACJA - Krosno3 37
8.Antkiewicz Oskar
Sosin Kamila
KLASA - Tarnów
Antkiewicz Oskar
Sosin Kamila
Antkiewicz OskarSosin KamilaKLASA - Tarnów3 38
9.Zglinicki Dawid
Porębska Agnieszka
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Zglinicki Dawid
Porębska Agnieszka
Zglinicki DawidPorębska AgnieszkaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze0 09
10.Galwas Maksymilian
Kropidło Klaudia
RYTM - Żory
Galwas Maksymilian
Kropidło Klaudia
Galwas MaksymilianKropidło KlaudiaRYTM - Żory6 610
11.Goch Łukasz
Milewska Anna
M-TEAM - Kraków
Goch Łukasz
Milewska Anna
Goch ŁukaszMilewska AnnaM-TEAM - Kraków0 011
12.Kowalski Mateusz
Kohut Julia
PERFECT DANCE - Kraków
Kowalski Mateusz
Kohut Julia
Kowalski MateuszKohut JuliaPERFECT DANCE - Kraków0 012

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 17

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pieszczek Filip
Jaworska Amelia
DANCE PROJECT- Wrocław
Pieszczek Filip
Jaworska Amelia
Pieszczek FilipJaworska AmeliaDANCE PROJECT- Wrocław5 (+1)151
2.Kucharski Damian
Banaszczyk Agnieszka
DANCE PROJECT- Wrocław
Kucharski Damian
Banaszczyk Agnieszka
Kucharski DamianBanaszczyk AgnieszkaDANCE PROJECT- Wrocław6 (+1)162
3.Krawczyk Mikołaj
Krawczyk Maria
KLASA - Tarnów
Krawczyk Mikołaj
Krawczyk Maria
Krawczyk MikołajKrawczyk MariaKLASA - Tarnów5 (+1)153
4.Antkiewicz Oskar
Sosin Kamila
KLASA - Tarnów
Antkiewicz Oskar
Sosin Kamila
Antkiewicz OskarSosin KamilaKLASA - Tarnów B (+1)1B4
5.Zmarzły Oskar
Skiba Oliwia
LATINO - Żabno
Zmarzły Oskar
Skiba Oliwia
Zmarzły OskarSkiba OliwiaLATINO - Żabno4 (+1)145
6.Miękina Jakub
Ćwierz Anna
THOMAS DANCE - Kraków
Miękina Jakub
Ćwierz Anna
Miękina JakubĆwierz AnnaTHOMAS DANCE - Kraków2 (+1)126
7.Cetner Adam
Świędrych Anna
IGLICA - Wrocław
Cetner Adam
Świędrych Anna
Cetner AdamŚwiędrych AnnaIGLICA - Wrocław1 (+1)117
8.Łyżwa Franciszek
Jamborska Gabriela
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Łyżwa Franciszek
Jamborska Gabriela
Łyżwa FranciszekJamborska GabrielaKUŹNIA TAŃCA - Kraków7 (+1)177
9.Pyrek Karol
Bała Izabela
KLASA - Tarnów
Pyrek Karol
Bała Izabela
Pyrek KarolBała IzabelaKLASA - Tarnów5 59
10.Skowronek Krzysztof
Ogonowska Weronika
RONDO - Rybnik
Skowronek Krzysztof
Ogonowska Weronika
Skowronek KrzysztofOgonowska WeronikaRONDO - Rybnik7 710
11.Sohling Norbert
Cygan Kinga
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Sohling Norbert
Cygan Kinga
Sohling NorbertCygan KingaDŻET - Rzeszów-Boguchwała8 811
12.Wolski Jakub
Bober Hanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Wolski Jakub
Bober Hanna
Wolski JakubBober HannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec3 312
13.Widz Bartłomiej
Gozdalska Agnieszka
JUMP - Janów Lubelski
Widz Bartłomiej
Gozdalska Agnieszka
Widz BartłomiejGozdalska AgnieszkaJUMP - Janów Lubelski5 513
14.Kowalski Nikodem Roch
Kruczała Marcelina
ST IMPRESJA Kęty
Kowalski Nikodem Roch
Kruczała Marcelina
Kowalski Nikodem RochKruczała MarcelinaST IMPRESJA Kęty0 014
15.Mika Miłosz
Michałek Julia
KLASA - Tarnów
Mika Miłosz
Michałek Julia
Mika MiłoszMichałek JuliaKLASA - Tarnów0 015
16.Miłkoś Bartłomiej
Sosin Patrycja
KLASA - Tarnów
Miłkoś Bartłomiej
Sosin Patrycja
Miłkoś BartłomiejSosin PatrycjaKLASA - Tarnów0 016
17.Gierdziewicz Krzysztof
Kowalska Karolina
EVOLUTION - Kraków
Gierdziewicz Krzysztof
Kowalska Karolina
Gierdziewicz KrzysztofKowalska KarolinaEVOLUTION - Kraków1 117

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
BALLROOM - Lublin
Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM - Lublin10 (+1)1101
2.Droś Igor
Patysiak Weronika
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Droś Igor
Patysiak Weronika
Droś IgorPatysiak WeronikaST DOBROWOLSCY - Częstochowa5 (+1)152
3.Roman Jakub
Król Emilia
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Roman Jakub
Król Emilia
Roman JakubKról EmiliaKUŹNIA TAŃCA - Kraków7 (+1)173
4.Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
DANCE PROJECT- Wrocław
Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
Szewczykowski FilipKlupa NataliaDANCE PROJECT- Wrocław7 74
5.Włodarczyk Patryk
Kłosowska Kornelia
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Włodarczyk Patryk
Kłosowska Kornelia
Włodarczyk PatrykKłosowska KorneliaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 05
6.Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
EVOLUTION - Kraków
Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION - Kraków0 06

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
BALLROOM - Lublin
Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM - Lublin9 (+1)191
2.Stępień Jarosław
Bysina Martyna
IMPERIA - Kraków
Stępień Jarosław
Bysina Martyna
Stępień JarosławBysina MartynaIMPERIA - Kraków6 (+1)162
3.Kotul Hubert
Dąbek Katarzyna
MDANCE - Przemyśl
Kotul Hubert
Dąbek Katarzyna
Kotul HubertDąbek KatarzynaMDANCE - Przemyśl10 (+1)1103
4.Goch Łukasz
Milewska Anna
M-TEAM - Kraków
Goch Łukasz
Milewska Anna
Goch ŁukaszMilewska AnnaM-TEAM - Kraków1 (+1)114
5.Sebzda Bartosz
Szetela Emilia
AKSEL - Rzeszów
Sebzda Bartosz
Szetela Emilia
Sebzda BartoszSzetela EmiliaAKSEL - Rzeszów7 (+1)175
6.Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL - Rzeszów9 96
7.Andruszko Marek
Gębala Julia
EVOLUTION - Kraków
Andruszko Marek
Gębala Julia
Andruszko MarekGębala JuliaEVOLUTION - Kraków1 17
8.Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
EVOLUTION - Kraków
Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION - Kraków7 78
9.Fugiel Tomasz
Kosińska Katarzyna
SOKÓŁ - Myślenice
Fugiel Tomasz
Kosińska Katarzyna
Fugiel TomaszKosińska KatarzynaSOKÓŁ - Myślenice7 79
10.Boguta Maciej
Woźniczka Alicja
EVOLUTION - Kraków
Boguta Maciej
Woźniczka Alicja
Boguta MaciejWoźniczka AlicjaEVOLUTION - Kraków7 710

16+ (Powyżej 15) A ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Przygoda Jeremi
Kijak Martyna
FORUM - Zabrze
Przygoda Jeremi
Kijak Martyna
Przygoda JeremiKijak MartynaFORUM - Zabrze S (+1)1S1
2.Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
Szkoła Tańca Sparta - Opole
Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca Sparta - Opole6 62
3.Markiewicz Jakub
Michewicz Julia
Szkoła Tańca Sparta - Opole
Markiewicz Jakub
Michewicz Julia
Markiewicz JakubMichewicz JuliaSzkoła Tańca Sparta - Opole0 03

16+ (Powyżej 15) A LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Roman Jakub
Król Emilia
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Roman Jakub
Król Emilia
Roman JakubKról EmiliaKUŹNIA TAŃCA - Kraków1 (+1)111
2.Danak Marcin
Noworolska Marcela
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Danak Marcin
Noworolska Marcela
Danak MarcinNoworolska MarcelaKUŹNIA TAŃCA - Kraków3 (+1)132
3.Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
DANCE PROJECT- Wrocław
Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
Szewczykowski FilipKlupa NataliaDANCE PROJECT- Wrocław1 (+1)113
4.Błaszczyk Łukasz
Sieraszewska Ewelina
IGLICA - Wrocław
Błaszczyk Łukasz
Sieraszewska Ewelina
Błaszczyk ŁukaszSieraszewska EwelinaIGLICA - Wrocław3 34
5.Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
Szkoła Tańca Sparta - Opole
Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca Sparta - Opole0 05
6.Sieraczyński Łukasz
Pudełko Ludwika
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Sieraczyński Łukasz
Pudełko Ludwika
Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaMISTRAL - Tarnowskie Góry1 16
7.Tarasiuk Mateusz
Sierpniak Kaja
M-TEAM - Kraków
Tarasiuk Mateusz
Sierpniak Kaja
Tarasiuk MateuszSierpniak KajaM-TEAM - Kraków4 (-1)-14