KONWALIOWY Turniej Tańca, Grand Prix Polski PTT

2022-05-07 Zielona Góra, GRACJA - Zielona Góra


Plik z wynikami

UWAGA

W związku z trwającą "Majówką" termin rejestracji przedłużony do środy 04.05.2022 godz. 24.00

ZMIANA GODZIN ROZPOCZĘCIA BLOKÓW:
I - 9:30
II - 11:30
III - 14:30
IV - bez zmian

BLOK 1, rejestracja 8:30 - 9:00, próba parkietu 8:45 - 9:15, start: 9:30

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Patzki Hubert
Kowalik Zuzanna
ALFA-ASTRA - Stargard
Patzki Hubert
Kowalik Zuzanna
Patzki HubertKowalik ZuzannaALFA-ASTRA - Stargard4 (+1)141
2.Potulicki Ryszard
Jarmolińska Dominika
ANIMA DANZA - Głogów
Potulicki Ryszard
Jarmolińska Dominika
Potulicki RyszardJarmolińska DominikaANIMA DANZA - Głogów1 12
3.Eckert Jan
Wojtkowiak Michalina Ewa
OSKAR - Bojadła
Eckert Jan
Wojtkowiak Michalina Ewa
Eckert JanWojtkowiak Michalina EwaOSKAR - Bojadła0 03

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dopierała Nikodem
Łanowiecka Lena
DANCECLUB - Szczecin
Dopierała Nikodem
Łanowiecka Lena
Dopierała NikodemŁanowiecka LenaDANCECLUB - Szczecin4 (+1)141
2.Sobczyk Michał
Korbut Alicja
All About - Szczecin
Sobczyk Michał
Korbut Alicja
Sobczyk MichałKorbut AlicjaAll About - Szczecin6 (+1)162
3.Piec Gustaw
Korzeniewicz Selena
DANCECLUB - Szczecin
Piec Gustaw
Korzeniewicz Selena
Piec GustawKorzeniewicz SelenaDANCECLUB - Szczecin4 (+1)143
4.Sucholas Błażej
Nieckarz Klaudia
DANCECLUB - Szczecin
Sucholas Błażej
Nieckarz Klaudia
Sucholas BłażejNieckarz KlaudiaDANCECLUB - Szczecin5 (+1)154
5.Kusak Ernest
Pilek Magdalena
DANCECLUB - Szczecin
Kusak Ernest
Pilek Magdalena
Kusak ErnestPilek MagdalenaDANCECLUB - Szczecin0 05
6.Prętki Aleksander
Ratuszniak Alina
LATINA - Wolsztyn
Prętki Aleksander
Ratuszniak Alina
Prętki AleksanderRatuszniak AlinaLATINA - Wolsztyn0 06
7.Nowak Antonino
Iciek Katarzyna
ROYAL DANCE - Szczecin
Nowak Antonino
Iciek Katarzyna
Nowak AntoninoIciek KatarzynaROYAL DANCE - Szczecin3 37
8.Janowiak Karol
Rejda Weronika
PM - Lubin
Janowiak Karol
Rejda Weronika
Janowiak KarolRejda WeronikaPM - Lubin0 08

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Simonides Alex
Jekel Maja
All About - Szczecin
Simonides Alex
Jekel Maja
Simonides AlexJekel MajaAll About - Szczecin6 (+1)161
2.Wójcik Samuel
Tarejło Aleksandra
ANIMA DANZA - Głogów
Wójcik Samuel
Tarejło Aleksandra
Wójcik SamuelTarejło AleksandraANIMA DANZA - Głogów1 12
3.Wojciechowski Aleksy
Vasylenko Sofiia
IGLICA - Wrocław
Wojciechowski Aleksy
Vasylenko Sofiia
Wojciechowski AleksyVasylenko SofiiaIGLICA - Wrocław0 03

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wojciechowski Aleksy
Vasylenko Sofiia
IGLICA - Wrocław
Wojciechowski Aleksy
Vasylenko Sofiia
Wojciechowski AleksyVasylenko SofiiaIGLICA - Wrocław3 (+1)131
2.Wójcik Samuel
Tarejło Aleksandra
ANIMA DANZA - Głogów
Wójcik Samuel
Tarejło Aleksandra
Wójcik SamuelTarejło AleksandraANIMA DANZA - Głogów0 02
3.Simonides Alex
Jekel Maja
All About - Szczecin
Simonides Alex
Jekel Maja
Simonides AlexJekel MajaAll About - Szczecin4 43

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dunder Marek
Siwiela Michalina
DANCECLUB - Szczecin
Dunder Marek
Siwiela Michalina
Dunder MarekSiwiela MichalinaDANCECLUB - Szczecin5 (+1)151
2.Królewski Igor
Kusak Sandra
DANCECLUB - Szczecin
Królewski Igor
Kusak Sandra
Królewski IgorKusak SandraDANCECLUB - Szczecin3 (+1)132
3.Żejmo Robert
Łuszczek Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Żejmo Robert
Łuszczek Zofia
Żejmo RobertŁuszczek ZofiaGRACJA - Zielona Góra4 43
4.Podfigurny Ziemowit
Marecka Amelia
ASTRA - Szczecin
Podfigurny Ziemowit
Marecka Amelia
Podfigurny ZiemowitMarecka AmeliaASTRA - Szczecin4 44
5.Droszczak Karol
Witczak Maja
PM - Lubin
Droszczak Karol
Witczak Maja
Droszczak KarolWitczak MajaPM - Lubin0 05

 

BLOK 2, rejestracja 10:00 - 11:00, próba parkietu 10:30 - 11:15, start: 11:30

10-11 (Juvenile 2) Open KOMB 8T Grand Prix Polski 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Dzierżenga Mateusz
Prudel Natalia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Dzierżenga Mateusz
Prudel Natalia
Dzierżenga MateuszPrudel NataliaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 01234
2.Obiora Damian
Mocek Maja
MARGO - Leszno
Obiora Damian
Mocek Maja
Obiora DamianMocek MajaMARGO - Leszno1 12192
3.Patzki Hubert
Kowalik Zuzanna
ALFA-ASTRA - Stargard
Patzki Hubert
Kowalik Zuzanna
Patzki HubertKowalik ZuzannaALFA-ASTRA - Stargard4 43150

12-13 (Junior 1) Open ST Grand Prix Polski 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Spodniewski Kamil
Sidor Michalina
DANCECLUB - Szczecin
Spodniewski Kamil
Sidor Michalina
Spodniewski KamilSidor MichalinaDANCECLUB - Szczecin0 01255
2.Kowal Wojciech
Sajdak Emilia
KLASA - Tarnów
Kowal Wojciech
Sajdak Emilia
Kowal WojciechSajdak EmiliaKLASA - Tarnów2 22213
3.Pokwicki Rafał
Smuniewska Martyna
All About - Szczecin
Pokwicki Rafał
Smuniewska Martyna
Pokwicki RafałSmuniewska MartynaAll About - Szczecin1 13171
4.Koliński Szymon
Guja Emilia
SUKCES - Jaworzno
Koliński Szymon
Guja Emilia
Koliński SzymonGuja EmiliaSUKCES - Jaworzno2 24149
5.Olkowski Jan
Deręgowska Lena
4STEP - Siechnice
Olkowski Jan
Deręgowska Lena
Olkowski JanDeręgowska Lena4STEP - Siechnice5 55137
6.Simonides Alex
Jekel Maja
All About - Szczecin
Simonides Alex
Jekel Maja
Simonides AlexJekel MajaAll About - Szczecin6 66125
7.Gołuch Tomasz
Jekel Aleksandra
All About - Szczecin
Gołuch Tomasz
Jekel Aleksandra
Gołuch TomaszJekel AleksandraAll About - Szczecin4 47113
8.Dopierała Nikodem
Łanowiecka Lena
DANCECLUB - Szczecin
Dopierała Nikodem
Łanowiecka Lena
Dopierała NikodemŁanowiecka LenaDANCECLUB - Szczecin4 48101
9.Wójcik Samuel
Tarejło Aleksandra
ANIMA DANZA - Głogów
Wójcik Samuel
Tarejło Aleksandra
Wójcik SamuelTarejło AleksandraANIMA DANZA - Głogów1 1989
10.Piec Gustaw
Korzeniewicz Selena
DANCECLUB - Szczecin
Piec Gustaw
Korzeniewicz Selena
Piec GustawKorzeniewicz SelenaDANCECLUB - Szczecin4 41077
11.Sobczyk Michał
Korbut Alicja
All About - Szczecin
Sobczyk Michał
Korbut Alicja
Sobczyk MichałKorbut AlicjaAll About - Szczecin6 61165

12-13 (Junior 1) Open LA Grand Prix Polski 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Kowal Wojciech
Sajdak Emilia
KLASA - Tarnów
Kowal Wojciech
Sajdak Emilia
Kowal WojciechSajdak EmiliaKLASA - Tarnów2 21253
2.Koliński Szymon
Guja Emilia
SUKCES - Jaworzno
Koliński Szymon
Guja Emilia
Koliński SzymonGuja EmiliaSUKCES - Jaworzno0 02211
3.Olkowski Jan
Deręgowska Lena
4STEP - Siechnice
Olkowski Jan
Deręgowska Lena
Olkowski JanDeręgowska Lena4STEP - Siechnice6 63169
4.Wójcik Samuel
Tarejło Aleksandra
ANIMA DANZA - Głogów
Wójcik Samuel
Tarejło Aleksandra
Wójcik SamuelTarejło AleksandraANIMA DANZA - Głogów0 04147
5.Spodniewski Kamil
Sidor Michalina
DANCECLUB - Szczecin
Spodniewski Kamil
Sidor Michalina
Spodniewski KamilSidor MichalinaDANCECLUB - Szczecin0 05135
6.Pokwicki Rafał
Smuniewska Martyna
All About - Szczecin
Pokwicki Rafał
Smuniewska Martyna
Pokwicki RafałSmuniewska MartynaAll About - Szczecin1 16123
7.Dopierała Nikodem
Łanowiecka Lena
DANCECLUB - Szczecin
Dopierała Nikodem
Łanowiecka Lena
Dopierała NikodemŁanowiecka LenaDANCECLUB - Szczecin4 47111
8.Simonides Alex
Jekel Maja
All About - Szczecin
Simonides Alex
Jekel Maja
Simonides AlexJekel MajaAll About - Szczecin4 4899
9.Gołuch Tomasz
Jekel Aleksandra
All About - Szczecin
Gołuch Tomasz
Jekel Aleksandra
Gołuch TomaszJekel AleksandraAll About - Szczecin0 0987
10.Sobczyk Michał
Korbut Alicja
All About - Szczecin
Sobczyk Michał
Korbut Alicja
Sobczyk MichałKorbut AlicjaAll About - Szczecin6 61075

8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Borek Borys
Stasiak Lena
OSKAR - Bojadła
Borek Borys
Stasiak Lena
Borek BorysStasiak LenaOSKAR - Bojadła2, 5 (+2)22, 51
2.Piłat Aleksander
Serafinowicz Inka
GRACJA - Zielona Góra
Piłat Aleksander
Serafinowicz Inka
Piłat AleksanderSerafinowicz InkaGRACJA - Zielona Góra9, 10 (+2)29, 101
3.Pomes Mikołaj
Sinicka Julia
GRACJA - Zielona Góra
Pomes Mikołaj
Sinicka Julia
Pomes MikołajSinicka JuliaGRACJA - Zielona Góra Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
4.Stachowiak Sajmon
Dubeltówka Klaudia
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Stachowiak Sajmon
Dubeltówka Klaudia
Stachowiak SajmonDubeltówka KlaudiaST ALEKSANDRA - Nowa Sól11, 11 (+2)211, 111
5.Słowiński Sebastian
Szłapka Alicja
OSKAR - Bojadła
Słowiński Sebastian
Szłapka Alicja
Słowiński SebastianSzłapka AlicjaOSKAR - Bojadła6, 8 (+2)26, 81
6.Turewicz Tobiasz
Kurek Sophie
GRACJA - Zielona Góra
Turewicz Tobiasz
Kurek Sophie
Turewicz TobiaszKurek SophieGRACJA - Zielona Góra8, 8 (+2)28, 81
7.Kożuch Jakub
Niezgoda Nina
GRACJA - Zielona Góra
Kożuch Jakub
Niezgoda Nina
Kożuch JakubNiezgoda NinaGRACJA - Zielona Góra6, 5 (+1)16, 52
8.Rohatyński Igor
Sawicka Marta
OSKAR - Bojadła
Rohatyński Igor
Sawicka Marta
Rohatyński IgorSawicka MartaOSKAR - Bojadła1, 1 (+1)11, 12
9.Wojtkowiak Michał
Banachowicz Zofia
OSKAR - Bojadła
Wojtkowiak Michał
Banachowicz Zofia
Wojtkowiak MichałBanachowicz ZofiaOSKAR - Bojadła5, 8 (+1)15, 82

Do 9 (Do 9) G KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Landyszkowski Miłosz
Charciarek Jagoda
GRACJA - Zielona Góra
Landyszkowski Miłosz
Charciarek Jagoda
Landyszkowski MiłoszCharciarek JagodaGRACJA - Zielona Góra3 (+2)231
2.Sołtyszewski Hubert
Witkiewicz Julia
GRACJA - Zielona Góra
Sołtyszewski Hubert
Witkiewicz Julia
Sołtyszewski HubertWitkiewicz JuliaGRACJA - Zielona Góra1 (+1)112

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Podhuzov Kostiantyn
Błaszczak Nikola
GRACJA - Zielona Góra
Podhuzov Kostiantyn
Błaszczak Nikola
Podhuzov KostiantynBłaszczak NikolaGRACJA - Zielona Góra8 (+1)181
2.Gembara Konrad
Bałut Klaudia
GRACJA - Zielona Góra
Gembara Konrad
Bałut Klaudia
Gembara KonradBałut KlaudiaGRACJA - Zielona Góra4 (+1)142
3.Metack Julian
Staśkiewicz Hanna
GRACJA - Zielona Góra
Metack Julian
Staśkiewicz Hanna
Metack JulianStaśkiewicz HannaGRACJA - Zielona Góra1 13
4.Sarbak Kacper
Świniarska Dominika
LORENZO - Gaj Mały
Sarbak Kacper
Świniarska Dominika
Sarbak KacperŚwiniarska DominikaLORENZO - Gaj Mały0 04

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krogulec Miłosz
Buczek Sandra
DANCE PROJECT- Wrocław
Krogulec Miłosz
Buczek Sandra
Krogulec MiłoszBuczek SandraDANCE PROJECT- Wrocław1 (+1)111
2.Lipiński Daniel
Kireeva Polina
DANCECLUB - Szczecin
Lipiński Daniel
Kireeva Polina
Lipiński DanielKireeva PolinaDANCECLUB - Szczecin10 (+1)1102
3.Sarbak Kacper
Świniarska Dominika
LORENZO - Gaj Mały
Sarbak Kacper
Świniarska Dominika
Sarbak KacperŚwiniarska DominikaLORENZO - Gaj Mały6 (+1)163
4.Woźniak Maciej
Korzeniewicz Stella
DANCECLUB - Szczecin
Woźniak Maciej
Korzeniewicz Stella
Woźniak MaciejKorzeniewicz StellaDANCECLUB - Szczecin1 (+1)114
5.Urban Marcel
Nowak Natalia
IGLICA - Wrocław
Urban Marcel
Nowak Natalia
Urban MarcelNowak NataliaIGLICA - Wrocław1 (+1)115
6.Woźniak Jakub
Bieńczyk Maria
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Woźniak Jakub
Bieńczyk Maria
Woźniak JakubBieńczyk MariaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA0 06
7.Gembara Konrad
Bałut Klaudia
GRACJA - Zielona Góra
Gembara Konrad
Bałut Klaudia
Gembara KonradBałut KlaudiaGRACJA - Zielona Góra0 07
8.Kozieł Jakub
Wiatrowska Julia
DZIUPLA - Poznań
Kozieł Jakub
Wiatrowska Julia
Kozieł JakubWiatrowska JuliaDZIUPLA - Poznań0 08
9.Metack Julian
Staśkiewicz Hanna
GRACJA - Zielona Góra
Metack Julian
Staśkiewicz Hanna
Metack JulianStaśkiewicz HannaGRACJA - Zielona Góra1 18
10.Orwat Konrad
Kuc Aleksandra
DANCE IMPERIUM - Poznań
Orwat Konrad
Kuc Aleksandra
Orwat KonradKuc AleksandraDANCE IMPERIUM - Poznań5 510

 

BLOK 3, rejestracja 13:00 - 14:00, próba parkietu 13:45 -14:15, start: 14:30

14-15 (Junior 2) Open ST Grand Prix Polski 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Wachelka Jan
Żejmo Karolina
GRACJA - Zielona Góra
Wachelka Jan
Żejmo Karolina
Wachelka JanŻejmo KarolinaGRACJA - Zielona Góra0 01251
2.Bożek Oskar
Sekret Julia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Bożek Oskar
Sekret Julia
Bożek OskarSekret JuliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 02209
3.Kisielewski Jakub
Dopierała Wiktoria
DANCECLUB - Szczecin
Kisielewski Jakub
Dopierała Wiktoria
Kisielewski JakubDopierała WiktoriaDANCECLUB - Szczecin4 43167
4.Adamcewicz Szymon
Gałka Maja
GRACJA - Zielona Góra
Adamcewicz Szymon
Gałka Maja
Adamcewicz SzymonGałka MajaGRACJA - Zielona Góra0 04145
5.Banasiak Jakub
Jabłońska Dominika
4STEP - Siechnice
Banasiak Jakub
Jabłońska Dominika
Banasiak JakubJabłońska Dominika4STEP - Siechnice2 25133
6.Kaźmierczak Oliwier
Jareniowska Jagoda
GRACJA - Zielona Góra
Kaźmierczak Oliwier
Jareniowska Jagoda
Kaźmierczak OliwierJareniowska JagodaGRACJA - Zielona Góra2 26121
7.Wierzbicki Szymon
Szymańska Klaudia
ROYAL DANCE - Szczecin
Wierzbicki Szymon
Szymańska Klaudia
Wierzbicki SzymonSzymańska KlaudiaROYAL DANCE - Szczecin3 37109
8.Sęk Jędrzej
Rafaląt Anna
ASTRA - Szczecin
Sęk Jędrzej
Rafaląt Anna
Sęk JędrzejRafaląt AnnaASTRA - Szczecin0 0895
9.Topolewski Tomasz
Turbo Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Topolewski Tomasz
Turbo Zuzanna
Topolewski TomaszTurbo ZuzannaASTRA - Szczecin0 0895
10.Szymczyk Bartosz
Kvet Ana
POLISH CLUB - Warszawa
Szymczyk Bartosz
Kvet Ana
Szymczyk BartoszKvet AnaPOLISH CLUB - Warszawa

14-15 (Junior 2) Open LA Grand Prix Polski 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Adamcewicz Szymon
Gałka Maja
GRACJA - Zielona Góra
Adamcewicz Szymon
Gałka Maja
Adamcewicz SzymonGałka MajaGRACJA - Zielona Góra0 01251
2.Wachelka Jan
Żejmo Karolina
GRACJA - Zielona Góra
Wachelka Jan
Żejmo Karolina
Wachelka JanŻejmo KarolinaGRACJA - Zielona Góra0 02209
3.Kisielewski Jakub
Dopierała Wiktoria
DANCECLUB - Szczecin
Kisielewski Jakub
Dopierała Wiktoria
Kisielewski JakubDopierała WiktoriaDANCECLUB - Szczecin4 43167
4.Bożek Oskar
Sekret Julia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Bożek Oskar
Sekret Julia
Bożek OskarSekret JuliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 04145
5.Banasiak Jakub
Jabłońska Dominika
4STEP - Siechnice
Banasiak Jakub
Jabłońska Dominika
Banasiak JakubJabłońska Dominika4STEP - Siechnice2 25133
6.Wierzbicki Szymon
Szymańska Klaudia
ROYAL DANCE - Szczecin
Wierzbicki Szymon
Szymańska Klaudia
Wierzbicki SzymonSzymańska KlaudiaROYAL DANCE - Szczecin3 36121
7.Kaźmierczak Oliwier
Jareniowska Jagoda
GRACJA - Zielona Góra
Kaźmierczak Oliwier
Jareniowska Jagoda
Kaźmierczak OliwierJareniowska JagodaGRACJA - Zielona Góra0 07109
8.Sęk Jędrzej
Rafaląt Anna
ASTRA - Szczecin
Sęk Jędrzej
Rafaląt Anna
Sęk JędrzejRafaląt AnnaASTRA - Szczecin2 2897
9.Topolewski Tomasz
Turbo Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Topolewski Tomasz
Turbo Zuzanna
Topolewski TomaszTurbo ZuzannaASTRA - Szczecin0 0985
10.Szymczyk Bartosz
Kvet Ana
POLISH CLUB - Warszawa
Szymczyk Bartosz
Kvet Ana
Szymczyk BartoszKvet AnaPOLISH CLUB - Warszawa

16-20 (Młodzież starsza) Open ST Grand Prix Polski 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Serafin Maksymilian
Majerowska Weronika
IMPERIA - Kraków
Serafin Maksymilian
Majerowska Weronika
Serafin MaksymilianMajerowska WeronikaIMPERIA - Kraków0 01240
2.Alwasiak Karol
Olejnik Sara
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Alwasiak Karol
Olejnik Sara
Alwasiak KarolOlejnik SaraST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 02198
3.Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
DANCECLUB - Szczecin
Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
Grabowski PatrykKoza ZuzannaDANCECLUB - Szczecin0 03156
4.Dębski Dawid
Chlamtacz Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Dębski Dawid
Chlamtacz Zofia
Dębski DawidChlamtacz ZofiaGRACJA - Zielona Góra3 34134
5.Szpakowicz Robert
Łotyszonek Julita
GRACJA - Zielona Góra
Szpakowicz Robert
Łotyszonek Julita
Szpakowicz RobertŁotyszonek JulitaGRACJA - Zielona Góra3 35122
6.Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
DANCE PROJECT- Wrocław
Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
Szewczykowski FilipKlupa NataliaDANCE PROJECT- Wrocław7 76110

16-20 (Młodzież starsza) Open LA Grand Prix Polski 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Guz Mikołaj
Pluskota Matylda
ASTRA - Szczecin
Guz Mikołaj
Pluskota Matylda
Guz MikołajPluskota MatyldaASTRA - Szczecin0 01240
2.Antos Adrian
Świerk Wiktoria
DANCE PROJECT- Wrocław
Antos Adrian
Świerk Wiktoria
Antos AdrianŚwierk WiktoriaDANCE PROJECT- Wrocław0 02198
3.Niemczyk Kacper
Protasiewicz Olivia
GRACJA - Zielona Góra
Niemczyk Kacper
Protasiewicz Olivia
Niemczyk KacperProtasiewicz OliviaGRACJA - Zielona Góra10 103156
4.Stępień Jarosław
Bysina Martyna
IMPERIA - Kraków
Stępień Jarosław
Bysina Martyna
Stępień JarosławBysina MartynaIMPERIA - Kraków6 64134
5.Szpakowicz Robert
Łotyszonek Julita
GRACJA - Zielona Góra
Szpakowicz Robert
Łotyszonek Julita
Szpakowicz RobertŁotyszonek JulitaGRACJA - Zielona Góra3 35122
6.Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
DANCE PROJECT- Wrocław
Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
Szewczykowski FilipKlupa NataliaDANCE PROJECT- Wrocław1 16110

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jura Jakub
Wesołowska Lidia
GRACJA - Zielona Góra
Jura Jakub
Wesołowska Lidia
Jura JakubWesołowska LidiaGRACJA - Zielona Góra C (+1)1C1
2.Jasiński Michał
Pietraszuk Hanna
ASTRA - Szczecin
Jasiński Michał
Pietraszuk Hanna
Jasiński MichałPietraszuk HannaASTRA - Szczecin4 (+1)142
3.Słowik Szymon
Karcewicz Roksana
ALFA-ASTRA - Stargard
Słowik Szymon
Karcewicz Roksana
Słowik SzymonKarcewicz RoksanaALFA-ASTRA - Stargard3 (+1)133
4.Biały Mikołaj
Konarska Katarzyna
FRED ASTAIRE - Poznań
Biały Mikołaj
Konarska Katarzyna
Biały MikołajKonarska KatarzynaFRED ASTAIRE - Poznań5 54
5.Zamojski Oliwier
Szczepaniak Klaudia
AMETYST - Lubań
Zamojski Oliwier
Szczepaniak Klaudia
Zamojski OliwierSzczepaniak KlaudiaAMETYST - Lubań3 35
6.Biniak Jakub
Garstka Zuzanna
LORENZO - Gaj Mały
Biniak Jakub
Garstka Zuzanna
Biniak JakubGarstka ZuzannaLORENZO - Gaj Mały4 46

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sałach Marek
Sławińska Patrycja
DANCECLUB - Szczecin
Sałach Marek
Sławińska Patrycja
Sałach MarekSławińska PatrycjaDANCECLUB - Szczecin5 (+1)151
2.Miałkas Eryk
Szymczak Julia
LATINA - Wolsztyn
Miałkas Eryk
Szymczak Julia
Miałkas ErykSzymczak JuliaLATINA - Wolsztyn5 52
3.Jasiński Michał
Pietraszuk Hanna
ASTRA - Szczecin
Jasiński Michał
Pietraszuk Hanna
Jasiński MichałPietraszuk HannaASTRA - Szczecin7 73

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sałach Marek
Sławińska Patrycja
DANCECLUB - Szczecin
Sałach Marek
Sławińska Patrycja
Sałach MarekSławińska PatrycjaDANCECLUB - Szczecin4 (+1)141
2.Woźniak Maciej
Korzeniewicz Stella
DANCECLUB - Szczecin
Woźniak Maciej
Korzeniewicz Stella
Woźniak MaciejKorzeniewicz StellaDANCECLUB - Szczecin B (+1)1B2
3.Sozański Miłosz
Doktorczyk Martyna
ROYAL DANCE - Szczecin
Sozański Miłosz
Doktorczyk Martyna
Sozański MiłoszDoktorczyk MartynaROYAL DANCE - Szczecin3 (+1)133
4.Kaczmarski Maciej
Myśliwy Hanna
ASTRA - Szczecin
Kaczmarski Maciej
Myśliwy Hanna
Kaczmarski MaciejMyśliwy HannaASTRA - Szczecin6 (+1)164
5.Hasiów Szymon
Baran Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Hasiów Szymon
Baran Alicja
Hasiów SzymonBaran AlicjaGRACJA - Zielona Góra0 05
6.Kuliński Karol
Majchrowicz Ewa
GRACJA - Zielona Góra
Kuliński Karol
Majchrowicz Ewa
Kuliński KarolMajchrowicz EwaGRACJA - Zielona Góra1 16
7.Górny Bartosz
Drożdżyńska Weronika
DREAM - Poznań
Górny Bartosz
Drożdżyńska Weronika
Górny BartoszDrożdżyńska WeronikaDREAM - Poznań0 07
8.Mączka Hubert
Oleksy Kamila
ZIELIŃSKA - Ząbkowice
Mączka Hubert
Oleksy Kamila
Mączka HubertOleksy KamilaZIELIŃSKA - Ząbkowice2 27
9.Białowąs Wiktor
Górska Natalia
AMETYST - Lubań
Białowąs Wiktor
Górska Natalia
Białowąs WiktorGórska NataliaAMETYST - Lubań0 09

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kucharski Damian
Banaszczyk Agnieszka
DANCE PROJECT- Wrocław
Kucharski Damian
Banaszczyk Agnieszka
Kucharski DamianBanaszczyk AgnieszkaDANCE PROJECT- Wrocław7 (+1)171
2.Jura Jakub
Wesołowska Lidia
GRACJA - Zielona Góra
Jura Jakub
Wesołowska Lidia
Jura JakubWesołowska LidiaGRACJA - Zielona Góra7 (+1)172
3.Słowik Szymon
Karcewicz Roksana
ALFA-ASTRA - Stargard
Słowik Szymon
Karcewicz Roksana
Słowik SzymonKarcewicz RoksanaALFA-ASTRA - Stargard3 (+1)133
4.Górny Bartosz
Drożdżyńska Weronika
DREAM - Poznań
Górny Bartosz
Drożdżyńska Weronika
Górny BartoszDrożdżyńska WeronikaDREAM - Poznań6 (+1)164
5.Lemke Krystian
Mużelak Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
Lemke Krystian
Mużelak Julia
Lemke KrystianMużelak JuliaFANTAZJA - Skwierzyna3 (+1)135
6.Mączka Hubert
Oleksy Kamila
ZIELIŃSKA - Ząbkowice
Mączka Hubert
Oleksy Kamila
Mączka HubertOleksy KamilaZIELIŃSKA - Ząbkowice0 06
7.Kuliński Karol
Majchrowicz Ewa
GRACJA - Zielona Góra
Kuliński Karol
Majchrowicz Ewa
Kuliński KarolMajchrowicz EwaGRACJA - Zielona Góra1 17
8.Politański Waldemar
Slavych Valeriia
DANCE IMPERIUM - Poznań
Politański Waldemar
Slavych Valeriia
Politański WaldemarSlavych ValeriiaDANCE IMPERIUM - Poznań4 48
9.Hasiów Szymon
Baran Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Hasiów Szymon
Baran Alicja
Hasiów SzymonBaran AlicjaGRACJA - Zielona Góra0 09
10.Walczak Kacper
Cembrowicz Julia
LORENZO - Gaj Mały
Walczak Kacper
Cembrowicz Julia
Walczak KacperCembrowicz JuliaLORENZO - Gaj Mały2 210
11.Biały Mikołaj
Konarska Katarzyna
FRED ASTAIRE - Poznań
Biały Mikołaj
Konarska Katarzyna
Biały MikołajKonarska KatarzynaFRED ASTAIRE - Poznań1 111

 

BLOK 4, rejestracja 16:30 - 17:30, próba parkietu 17:15 - 17:45, start: 18:00

16-18 (Młodzież) Open ST Grand Prix Polski 18

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Serafin Maksymilian
Majerowska Weronika
IMPERIA - Kraków
Serafin Maksymilian
Majerowska Weronika
Serafin MaksymilianMajerowska WeronikaIMPERIA - Kraków0 01274
2.Mecha Kamil
Tuchewicz Julia
DANCECLUB - Szczecin
Mecha Kamil
Tuchewicz Julia
Mecha KamilTuchewicz JuliaDANCECLUB - Szczecin0 02232
3.Jakubczyk Filip
Jakubczyk Zuzanna
SUKCES - Jaworzno
Jakubczyk Filip
Jakubczyk Zuzanna
Jakubczyk FilipJakubczyk ZuzannaSUKCES - Jaworzno0 03190
4.Protasiewicz Piotr
Mąkowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Protasiewicz Piotr
Mąkowska Oliwia
Protasiewicz PiotrMąkowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra2 24168
5.Dębski Dawid
Chlamtacz Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Dębski Dawid
Chlamtacz Zofia
Dębski DawidChlamtacz ZofiaGRACJA - Zielona Góra3 35156
6.Wysocki Bartosz
Debert Mirela
IGLICA - Wrocław
Wysocki Bartosz
Debert Mirela
Wysocki BartoszDebert MirelaIGLICA - Wrocław0 06144
7.Bakacz Michał
Kruszyńska Marta
PM - Lubin
Bakacz Michał
Kruszyńska Marta
Bakacz MichałKruszyńska MartaPM - Lubin0 07132
8.Dobersztyn Juliusz
Capar Hanna
DANCECLUB - Szczecin
Dobersztyn Juliusz
Capar Hanna
Dobersztyn JuliuszCapar HannaDANCECLUB - Szczecin7 78120
9.Podhuzov Kostiantyn
Błaszczak Nikola
GRACJA - Zielona Góra
Podhuzov Kostiantyn
Błaszczak Nikola
Podhuzov KostiantynBłaszczak NikolaGRACJA - Zielona Góra8 89108
10.Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
All About - Szczecin
Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
Gierwatowski KacperWoronowska JolantaAll About - Szczecin0 01096
11.Gembara Konrad
Bałut Klaudia
GRACJA - Zielona Góra
Gembara Konrad
Bałut Klaudia
Gembara KonradBałut KlaudiaGRACJA - Zielona Góra4 41184
12.Bryła Tadeusz
Plotka Marcelina
LATINA - Wolsztyn
Bryła Tadeusz
Plotka Marcelina
Bryła TadeuszPlotka MarcelinaLATINA - Wolsztyn1 11272
13.Zielinski Jan
Kowalczuk Dorota
PM - Lubin
Zielinski Jan
Kowalczuk Dorota
Zielinski JanKowalczuk DorotaPM - Lubin7 71355
14.Radziejewski Juliusz
Antos Aleksandra
PM - Lubin
Radziejewski Juliusz
Antos Aleksandra
Radziejewski JuliuszAntos AleksandraPM - Lubin0 01453
15.Metack Julian
Staśkiewicz Hanna
GRACJA - Zielona Góra
Metack Julian
Staśkiewicz Hanna
Metack JulianStaśkiewicz HannaGRACJA - Zielona Góra1 11551
16.Musiałowicz Filip
Skulska Ilona
IGLICA - Wrocław
Musiałowicz Filip
Skulska Ilona
Musiałowicz FilipSkulska IlonaIGLICA - Wrocław1 11649
17.Madej Michał
Nędza Oliwia
IMPERIA - Kraków
Madej Michał
Nędza Oliwia
Madej MichałNędza OliwiaIMPERIA - Kraków1 11747
18.Kaczmarski Maciej
Myśliwy Hanna
ASTRA - Szczecin
Kaczmarski Maciej
Myśliwy Hanna
Kaczmarski MaciejMyśliwy HannaASTRA - Szczecin6 61845

16-18 (Młodzież) Open LA Grand Prix Polski 15

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Musiałowicz Filip
Skulska Ilona
IGLICA - Wrocław
Musiałowicz Filip
Skulska Ilona
Musiałowicz FilipSkulska IlonaIGLICA - Wrocław0 01261
2.Guz Mikołaj
Pluskota Matylda
ASTRA - Szczecin
Guz Mikołaj
Pluskota Matylda
Guz MikołajPluskota MatyldaASTRA - Szczecin0 02219
3.Jaworski Adrian
Okarska Kornelia
ROYAL DANCE - Szczecin
Jaworski Adrian
Okarska Kornelia
Jaworski AdrianOkarska KorneliaROYAL DANCE - Szczecin0 03177
4.Protasiewicz Piotr
Mąkowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Protasiewicz Piotr
Mąkowska Oliwia
Protasiewicz PiotrMąkowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra0 04155
5.Kruk Dawid
Haluch Nina
SUKCES - Jaworzno
Kruk Dawid
Haluch Nina
Kruk DawidHaluch NinaSUKCES - Jaworzno7 75143
6.Bakacz Michał
Kruszyńska Marta
PM - Lubin
Bakacz Michał
Kruszyńska Marta
Bakacz MichałKruszyńska MartaPM - Lubin0 06131
7.Madej Michał
Nędza Oliwia
IMPERIA - Kraków
Madej Michał
Nędza Oliwia
Madej MichałNędza OliwiaIMPERIA - Kraków0 07119
8.Sozański Miłosz
Doktorczyk Martyna
ROYAL DANCE - Szczecin
Sozański Miłosz
Doktorczyk Martyna
Sozański MiłoszDoktorczyk MartynaROYAL DANCE - Szczecin1 18107
9.Gembara Konrad
Bałut Klaudia
GRACJA - Zielona Góra
Gembara Konrad
Bałut Klaudia
Gembara KonradBałut KlaudiaGRACJA - Zielona Góra0 0995
10.Metack Julian
Staśkiewicz Hanna
GRACJA - Zielona Góra
Metack Julian
Staśkiewicz Hanna
Metack JulianStaśkiewicz HannaGRACJA - Zielona Góra1 11083
11.Radziejewski Juliusz
Antos Aleksandra
PM - Lubin
Radziejewski Juliusz
Antos Aleksandra
Radziejewski JuliuszAntos AleksandraPM - Lubin0 01169
12.Zielinski Jan
Kowalczuk Dorota
PM - Lubin
Zielinski Jan
Kowalczuk Dorota
Zielinski JanKowalczuk DorotaPM - Lubin7 71169
13.Jura Jakub
Wesołowska Lidia
GRACJA - Zielona Góra
Jura Jakub
Wesołowska Lidia
Jura JakubWesołowska LidiaGRACJA - Zielona Góra7 71340
14.Woźniak Jakub
Bieńczyk Maria
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Woźniak Jakub
Bieńczyk Maria
Woźniak JakubBieńczyk MariaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA0 01340
15.Sokołowski Dawid
Skóra Martyna
DANCE PROJECT- Wrocław
Sokołowski Dawid
Skóra Martyna
Sokołowski DawidSkóra MartynaDANCE PROJECT- Wrocław

19+ (Powyżej 18) Open ST Grand Prix Polski 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Negrebetskyi Vadym
Kopaczyńska Kornelia
GRACJA - Zielona Góra
Negrebetskyi Vadym
Kopaczyńska Kornelia
Negrebetskyi VadymKopaczyńska KorneliaGRACJA - Zielona Góra0 01257
2.Buczyński Hubert
Butko Viana
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Buczyński Hubert
Butko Viana
Buczyński HubertButko VianaCLASSIC DANCESPORT Warszawa0 02215
3.Drzewiecki Miłosz
Skrzypek Patrycja
LATINA - Wolsztyn
Drzewiecki Miłosz
Skrzypek Patrycja
Drzewiecki MiłoszSkrzypek PatrycjaLATINA - Wolsztyn8 83173
4.Khersonskyy Fedor
Krynicka Wiktoria
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Khersonskyy Fedor
Krynicka Wiktoria
Khersonskyy FedorKrynicka WiktoriaCLASSIC DANCESPORT Warszawa0 04151
5.Gembara Oskar
Żegalski Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Gembara Oskar
Żegalski Alicja
Gembara OskarŻegalski AlicjaGRACJA - Zielona Góra0 05139
6.Łyda Konrad
Sztukowska Paulina
IMPET TEAM WARSZAWA
Łyda Konrad
Sztukowska Paulina
Łyda KonradSztukowska PaulinaIMPET TEAM WARSZAWA0 06127
7.Fedyk Krzysztof
Masłowska Klaudia
ASTRA - Szczecin
Fedyk Krzysztof
Masłowska Klaudia
Fedyk KrzysztofMasłowska KlaudiaASTRA - Szczecin0 07115
8.Romerowicz Kamil
Plichta Klaudia
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Romerowicz Kamil
Plichta Klaudia
Romerowicz KamilPlichta KlaudiaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 18103
9.Foksiński Adrian
Kastelik Karolina
DANCE TEAM - Wrocław
Foksiński Adrian
Kastelik Karolina
Foksiński AdrianKastelik KarolinaDANCE TEAM - Wrocław0 0991
10.Ivanov Denis
Roszkowska Aleksandra
DANCECLUB - Szczecin
Ivanov Denis
Roszkowska Aleksandra
Ivanov DenisRoszkowska AleksandraDANCECLUB - Szczecin1 11077
11.Zychla Szymon
Krysta Agnieszka
IGLICA - Wrocław
Zychla Szymon
Krysta Agnieszka
Zychla SzymonKrysta AgnieszkaIGLICA - Wrocław1 11077
12.Myśliński Mateusz
Słomczyńska Kaja
SKT
Myśliński Mateusz
Słomczyńska Kaja
Myśliński MateuszSłomczyńska KajaSKT1 11255

19+ (Powyżej 18) Open LA Grand Prix Polski 21

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Shonia-Gutovskyi Avtandili
Khutsishvili Lele
Gruzja
(Gruzja)
Shonia-Gutovskyi Avtandili
Khutsishvili Lele
Shonia-Gutovskyi AvtandiliKhutsishvili LeleGruzja
(Gruzja)
1
2.Sangavicius Joris
Prylowski Natalia
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Sangavicius Joris
Prylowski Natalia
Sangavicius JorisPrylowski NataliaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 02274
3.Tama Mikołaj
Kuląg Marta
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Tama Mikołaj
Kuląg Marta
Tama MikołajKuląg MartaCLASSIC DANCESPORT Warszawa0 03232
4.Kidybiński Paweł
Jabłońska Liwia
GRACJA - Zielona Góra
Kidybiński Paweł
Jabłońska Liwia
Kidybiński PawełJabłońska LiwiaGRACJA - Zielona Góra0 04190
5.Rutka Kacper
Faber Agata
IGLICA - Wrocław
Rutka Kacper
Faber Agata
Rutka KacperFaber AgataIGLICA - Wrocław0 05168
6.Gułaj Sebastian
Francois - Molenda Estelle
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Gułaj Sebastian
Francois - Molenda Estelle
Gułaj SebastianFrancois - Molenda EstelleCANTINERO - Tomaszów Maz.2 26156
7.Główka Tomasz
Toczek Paulina
POLISH CLUB - Warszawa
Główka Tomasz
Toczek Paulina
Główka TomaszToczek PaulinaPOLISH CLUB - Warszawa0 07144
8.Olczyk Mariusz
Łysik Agnieszka
POLISH CLUB - Warszawa
Olczyk Mariusz
Łysik Agnieszka
Olczyk MariuszŁysik AgnieszkaPOLISH CLUB - Warszawa0 08132
9.Stelmaszczyk Michał
Kucińska Paulina
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Stelmaszczyk Michał
Kucińska Paulina
Stelmaszczyk MichałKucińska PaulinaCLASSIC DANCESPORT Warszawa0 09120
10.Kramski Damian
Rogowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Kramski Damian
Rogowska Oliwia
Kramski DamianRogowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra0 010108
11.Kruczała Michał
Chwastowska Joanna
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Kruczała Michał
Chwastowska Joanna
Kruczała MichałChwastowska JoannaKUŹNIA TAŃCA - Kraków10 101194
12.Trochymiuk Sebastian
Lemke Julita
IGLICA - Wrocław
Trochymiuk Sebastian
Lemke Julita
Trochymiuk SebastianLemke JulitaIGLICA - Wrocław0 01194
13.Polański Bartosz
Sojska Karolina
IGLICA - Wrocław
Polański Bartosz
Sojska Karolina
Polański BartoszSojska KarolinaIGLICA - Wrocław0 01372
14.Uller Mateusz
Woźny Milena
POLISH CLUB - Warszawa
Uller Mateusz
Woźny Milena
Uller MateuszWoźny MilenaPOLISH CLUB - Warszawa4 41455
15.Mertuszka Paweł
Łuc Monika Iwona
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Mertuszka Paweł
Łuc Monika Iwona
Mertuszka PawełŁuc Monika IwonaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 01553
16.Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
MARGO - Leszno
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO - Leszno0 01651
17.Orwat Konrad
Kuc Aleksandra
DANCE IMPERIUM - Poznań
Orwat Konrad
Kuc Aleksandra
Orwat KonradKuc AleksandraDANCE IMPERIUM - Poznań5 51747
18.Ptak Daniel
Roth Weronika
DANCE IMPERIUM - Poznań
Ptak Daniel
Roth Weronika
Ptak DanielRoth WeronikaDANCE IMPERIUM - Poznań1 11747
19.Alencynowicz Błażej
Bukiel Anna
ASTRA - Szczecin
Alencynowicz Błażej
Bukiel Anna
Alencynowicz BłażejBukiel AnnaASTRA - Szczecin0 01945
20.Kaczmarek Igor
Gromadzka Sara
ROYAL DANCE - Szczecin
Kaczmarek Igor
Gromadzka Sara
Kaczmarek IgorGromadzka SaraROYAL DANCE - Szczecin
21.Kramski Mateusz
Szkalińska Marta
GRACJA - Zielona Góra
Kramski Mateusz
Szkalińska Marta
Kramski MateuszSzkalińska MartaGRACJA - Zielona Góra

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Staniak Hubert
Wojciechowska Joanna
DANCECLUB - Szczecin
Staniak Hubert
Wojciechowska Joanna
Staniak HubertWojciechowska JoannaDANCECLUB - Szczecin5 (+1)151
2.Wierzbicki Szymon
Szymańska Klaudia
ROYAL DANCE - Szczecin
Wierzbicki Szymon
Szymańska Klaudia
Wierzbicki SzymonSzymańska KlaudiaROYAL DANCE - Szczecin4 (+1)142
3.Sęk Jędrzej
Rafaląt Anna
ASTRA - Szczecin
Sęk Jędrzej
Rafaląt Anna
Sęk JędrzejRafaląt AnnaASTRA - Szczecin1 (+1)113
4.Gorwa Konrad
Sobasik Julia
MARGO - Leszno
Gorwa Konrad
Sobasik Julia
Gorwa KonradSobasik JuliaMARGO - Leszno6 64
5.Topolewski Tomasz
Turbo Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Topolewski Tomasz
Turbo Zuzanna
Topolewski TomaszTurbo ZuzannaASTRA - Szczecin0 05
6.Droszczak Karol
Witczak Maja
PM - Lubin
Droszczak Karol
Witczak Maja
Droszczak KarolWitczak MajaPM - Lubin0 0

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sęk Jędrzej
Rafaląt Anna
ASTRA - Szczecin
Sęk Jędrzej
Rafaląt Anna
Sęk JędrzejRafaląt AnnaASTRA - Szczecin3 (+1)131
2.Wierzbicki Szymon
Szymańska Klaudia
ROYAL DANCE - Szczecin
Wierzbicki Szymon
Szymańska Klaudia
Wierzbicki SzymonSzymańska KlaudiaROYAL DANCE - Szczecin4 (+1)142
3.Topolewski Tomasz
Turbo Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Topolewski Tomasz
Turbo Zuzanna
Topolewski TomaszTurbo ZuzannaASTRA - Szczecin1 (+1)113
4.Gorwa Konrad
Sobasik Julia
MARGO - Leszno
Gorwa Konrad
Sobasik Julia
Gorwa KonradSobasik JuliaMARGO - Leszno6 64
5.Staniak Hubert
Wojciechowska Joanna
DANCECLUB - Szczecin
Staniak Hubert
Wojciechowska Joanna
Staniak HubertWojciechowska JoannaDANCECLUB - Szczecin3 35
6.Droszczak Karol
Witczak Maja
PM - Lubin
Droszczak Karol
Witczak Maja
Droszczak KarolWitczak MajaPM - Lubin0 0