Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT

2022-04-03 Halinów, CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA


Plik z wynikami

UWAGA

Proszę zapoznać się ze zmianami godzin rozpoczęcia bloków tanecznych.
Otwarcie hali sportowej godz. 7:30
Wejście na turniej przez wejście główne do Zespołu Szkół od ul. Okuniewskiej (nie bezpośrednio na halę sportową)

BLOK 1, rejestracja 8:15-8:45, próba parkietu 8:30-8:50, start: 9:00

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pękala Jan
Montelatic Nikola
CENTRUM TAŃCA - Radom
Pękala Jan
Montelatic Nikola
Pękala JanMontelatic NikolaCENTRUM TAŃCA - Radom11 (+2)2111
2.Kosior Mikołaj
Poroch Nadia
LIDER - Lublin
Kosior Mikołaj
Poroch Nadia
Kosior MikołajPoroch NadiaLIDER - Lublin5 (+1)152
3.Sabbatovskyi Rodion
Grabovska Arina
MAGIC-DANCE - Lublin
Sabbatovskyi Rodion
Grabovska Arina
Sabbatovskyi RodionGrabovska ArinaMAGIC-DANCE - Lublin2 (-1)-12

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 9

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Leszczyńska Hanna
MAKO - Sulejówek
Leszczyńska HannaLeszczyńska HannaMAKO - Sulejówek6 (+2)261
2.Mulova Amieliia
MAGIC-DANCE - Lublin
Mulova AmieliiaMulova AmieliiaMAGIC-DANCE - Lublin3 (+2)231
3.Nosova Marta
MAGIC-DANCE - Lublin
Nosova MartaNosova MartaMAGIC-DANCE - Lublin4 (+2)241
4.Stawicka Gemma
POLISH CLUB - Warszawa
Stawicka GemmaStawicka GemmaPOLISH CLUB - Warszawa4 (+2)241
5.Ukrainska Kseniia
MAGIC-DANCE - Lublin
Ukrainska KseniiaUkrainska KseniiaMAGIC-DANCE - Lublin2 (+2)221
6.Dygas Natasza
CENTRUM TAŃCA - Radom
Dygas NataszaDygas NataszaCENTRUM TAŃCA - Radom1 (+1)112
7.Górecka Maria
AnaDens Łódź
Górecka MariaGórecka MariaAnaDens Łódź5 (+1)152
8.Horobii Marharyta
MAGIC-DANCE - Lublin
Horobii MarharytaHorobii MarharytaMAGIC-DANCE - Lublin1 (+1)112
9.Maryniak Amelia
Viva Dance Łódź
Maryniak AmeliaMaryniak AmeliaViva Dance Łódź9 (+1)192

Do 9 (Do 9) G KOMB 6T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ptak Igor
Olczyk Hana
Akademia Tańca - Kielce
Ptak Igor
Olczyk Hana
Ptak IgorOlczyk HanaAkademia Tańca - Kielce7 7

Do 9 (Do 9) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jędrzejczak Natalia
AnaDens Łódź
Jędrzejczak NataliaJędrzejczak NataliaAnaDens Łódź6 (+2)261
2.Kozlova Yeva
MAGIC-DANCE - Lublin
Kozlova YevaKozlova YevaMAGIC-DANCE - Lublin8 (+2)282
3.Pietrych Nela
POLISH CLUB - Warszawa
Pietrych NelaPietrych NelaPOLISH CLUB - Warszawa2 (+2)222
4.Licholot Władysława
MAGIC-DANCE - Lublin
Licholot WładysławaLicholot WładysławaMAGIC-DANCE - Lublin5 (+1)153
5.Niegowska Laura
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Niegowska LauraNiegowska LauraCLASSIC DANCESPORT Warszawa1 (+1)113

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Barczak Konrad
Wojciechowska Wiktoria
JAREMI - Pruszków
Barczak Konrad
Wojciechowska Wiktoria
Barczak KonradWojciechowska WiktoriaJAREMI - Pruszków11 (+2)2111
2.Kamiński Aleksander
Kalwat Barbara
JAREMI - Pruszków
Kamiński Aleksander
Kalwat Barbara
Kamiński AleksanderKalwat BarbaraJAREMI - Pruszków7 (+2)271
3.Kisiołek Adam
Romanowska Amelia
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Kisiołek Adam
Romanowska Amelia
Kisiołek AdamRomanowska AmeliaFLASH - Grodzisk Mazowiecki2 (+2)221
4.Kulesza Mikołaj
Merska Agata
JAREMI - Pruszków
Kulesza Mikołaj
Merska Agata
Kulesza MikołajMerska AgataJAREMI - Pruszków5 (+2)251
5.Pacuszka Jakub
Cendrowicz Oliwia
EMOTION - Góra Kalwaria
Pacuszka Jakub
Cendrowicz Oliwia
Pacuszka JakubCendrowicz OliwiaEMOTION - Góra Kalwaria10 (+2)2101
6.Pozdniakov Yaroslav
Kovalenko Polina
MEGAPOLISDANCE
Pozdniakov Yaroslav
Kovalenko Polina
Pozdniakov YaroslavKovalenko PolinaMEGAPOLISDANCE2, 2 (+2)22, 21
7.Bagiński Michał
Kuczyńska Anastazja
JAREMI - Pruszków
Bagiński Michał
Kuczyńska Anastazja
Bagiński MichałKuczyńska AnastazjaJAREMI - Pruszków11 (+1)1112
8.Gadomski Antoni
Gierkowska Lena
START - Płońsk
Gadomski Antoni
Gierkowska Lena
Gadomski AntoniGierkowska LenaSTART - Płońsk10 (+1)1102
9.Guzenda Fabian
Wiktor Hanna
ESKADRA - Pabianice
Guzenda Fabian
Wiktor Hanna
Guzenda FabianWiktor HannaESKADRA - Pabianice8 (+1)182
10.Mieszczanek Oliwier
MIszta Nela
MAKO - Sulejówek
Mieszczanek Oliwier
MIszta Nela
Mieszczanek OliwierMIszta NelaMAKO - Sulejówek4, 5 (+1)14, 52
11.Shreiber Krzysztof
Molga Nadia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Shreiber Krzysztof
Molga Nadia
Shreiber KrzysztofMolga NadiaCENTRUM TAŃCA - Radom4 (+1)142
12.Żakowski Karol
Pierścińska Alicja
START - Płońsk
Żakowski Karol
Pierścińska Alicja
Żakowski KarolPierścińska AlicjaSTART - Płońsk2 (+1)122
13.Gorbik Maksymilian
Krawczyk Katarzyna
FAST-STEP Warszawa
Gorbik Maksymilian
Krawczyk Katarzyna
Gorbik MaksymilianKrawczyk KatarzynaFAST-STEP Warszawa1 1

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 10

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Butrym Anna
MAGIC-DANCE - Lublin
Butrym AnnaButrym AnnaMAGIC-DANCE - Lublin4 (+2)241
2.Guks Eteri
MAGIC-DANCE - Lublin
Guks EteriGuks EteriMAGIC-DANCE - Lublin2 (+2)221
3.Przechrzta Karolina
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Przechrzta KarolinaPrzechrzta KarolinaFLASH - Grodzisk Mazowiecki2 (+2)221
4.Karp Karolina
STEP DANCE - Koluszki
Karp KarolinaKarp KarolinaSTEP DANCE - Koluszki5 (+1)152
5.Kuzina Serafyma
MAGIC-DANCE - Lublin
Kuzina SerafymaKuzina SerafymaMAGIC-DANCE - Lublin2 (+1)122
6.Marzyjanek Weronika
Viva Dance Łódź
Marzyjanek WeronikaMarzyjanek WeronikaViva Dance Łódź3 (+1)132
7.Chumak Vasylisa
MAGIC-DANCE - Lublin
Chumak VasylisaChumak VasylisaMAGIC-DANCE - Lublin3 (-1)-13
8.Stawińska Maria
Viva Dance Łódź
Stawińska MariaStawińska MariaViva Dance Łódź4 (-1)-14
9.Verpivska Anna
MAGIC-DANCE - Lublin
Verpivska AnnaVerpivska AnnaMAGIC-DANCE - Lublin1 (-1)-11
10.Zielińska Julia
Viva Dance Łódź
Zielińska JuliaZielińska JuliaViva Dance Łódź-1 (-1)-1-1

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Blyzniuk Maksym
Mykhailova Valeria
MEGAPOLISDANCE
Blyzniuk Maksym
Mykhailova Valeria
Blyzniuk MaksymMykhailova ValeriaMEGAPOLISDANCE4, 4 (+2)24, 41
2.Leszczyński Tymoteusz
Citko Aleksandra
MAKO - Sulejówek
Leszczyński Tymoteusz
Citko Aleksandra
Leszczyński TymoteuszCitko AleksandraMAKO - Sulejówek2 (+2)221
3.Sarleja Patryk
Raczkowska Martyna
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Sarleja Patryk
Raczkowska Martyna
Sarleja PatrykRaczkowska MartynaCANTINERO - Tomaszów Maz.7 (+2)271
4.Drzewiecki Wiktor
Skorzycka Paulina
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Drzewiecki Wiktor
Skorzycka Paulina
Drzewiecki WiktorSkorzycka PaulinaCANTINERO - Tomaszów Maz.6 (+1)162
5.Kasperek Filip
Nowakowska Olga
JEDYNKA - Łódź
Kasperek Filip
Nowakowska Olga
Kasperek FilipNowakowska OlgaJEDYNKA - Łódź5 (+1)152
6.Zwierzchowski Alan
Orlik Antonina
DCS BRWINÓW
Zwierzchowski Alan
Orlik Antonina
Zwierzchowski AlanOrlik AntoninaDCS BRWINÓW8 (+1)182
7.Chojnowski Michał
Korycka Julia
JAREMI - Pruszków
Chojnowski Michał
Korycka Julia
Chojnowski MichałKorycka JuliaJAREMI - Pruszków5 (-1)-15
8.Jednorowski Adam
Dembkowska Julia
JAREMI - Pruszków
Jednorowski Adam
Dembkowska Julia
Jednorowski AdamDembkowska JuliaJAREMI - Pruszków1 (-1)-11

12-15 (12 - 15) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 13

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Karp Julia
STEP DANCE - Koluszki
Karp JuliaKarp JuliaSTEP DANCE - Koluszki7 (+2)271
2.Kencler Lena
STEP DANCE - Koluszki
Kencler LenaKencler LenaSTEP DANCE - Koluszki8 (+2)281
3.Makowska Wiktoria
DCS BRWINÓW
Makowska WiktoriaMakowska WiktoriaDCS BRWINÓW11 Makowska Wiktoria - G (+2)211Makowska Wiktoria - G1
4.Onysko Nikoletta
MEGAPOLISDANCE
Onysko NikolettaOnysko NikolettaMEGAPOLISDANCE2 (+2)221
5.Pikula Iryna
MEGAPOLISDANCE
Pikula IrynaPikula IrynaMEGAPOLISDANCE2 (+2)221
6.Stsetsko Hanna
MEGAPOLISDANCE
Stsetsko HannaStsetsko HannaMEGAPOLISDANCE2 (+2)221
7.Ulasevych Yaroslava
MEGAPOLISDANCE
Ulasevych YaroslavaUlasevych YaroslavaMEGAPOLISDANCE2 (+2)221
8.Dygas Lena
CENTRUM TAŃCA - Radom
Dygas LenaDygas LenaCENTRUM TAŃCA - Radom1 (+1)112
9.Gadomska Zofia
START - Płońsk
Gadomska ZofiaGadomska ZofiaSTART - Płońsk2 (+1)122
10.Michalak Maja
ESKADRA - Pabianice
Michalak MajaMichalak MajaESKADRA - Pabianice4 (+1)142
11.Supera Lena
STEP DANCE - Koluszki
Supera LenaSupera LenaSTEP DANCE - Koluszki6 (+1)162
12.Szymańska Julia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Szymańska JuliaSzymańska JuliaCENTRUM TAŃCA - Radom1 (+1)112
13.Wojciechowska Alicja
CENTRUM TAŃCA - Radom
Wojciechowska AlicjaWojciechowska AlicjaCENTRUM TAŃCA - Radom1 (+1)112

Do 9 (Do 9) Brąz KOMB 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Dusiński Gustaw
Dusińska Marcjanna
Mako Sulejówek
Dusiński Gustaw
Dusińska Marcjanna
Dusiński GustawDusińska MarcjannaMako Sulejówek
2.Rosłaniec Mateusz
Zawada Zuzanna
UKS KORDASZEWSCY
Rosłaniec Mateusz
Zawada Zuzanna
Rosłaniec MateuszZawada ZuzannaUKS KORDASZEWSCY
3.Szeląg Piotr
Jakubowska Natalia
DCS Brwinów
Szeląg Piotr
Jakubowska Natalia
Szeląg PiotrJakubowska NataliaDCS Brwinów
4.Zając Jan
Kopik Pola
UKS KORDASZEWSCY
Zając Jan
Kopik Pola
Zając JanKopik PolaUKS KORDASZEWSCY

8-9 (Juvenile 1) Srebro KOMB 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Fortuniak Kamil
Bogacka Lena
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Fortuniak Kamil
Bogacka Lena
Fortuniak KamilBogacka LenaFLASH - Grodzisk Mazowiecki
2.Lesiak Tymon
Perzyna Marta
DCS BRWINÓW
Lesiak Tymon
Perzyna Marta
Lesiak TymonPerzyna MartaDCS BRWINÓW

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Wierzbicki Kornel
Dobrowolska Marysia
UKS KORDASZEWSCY
Wierzbicki Kornel
Dobrowolska Marysia
Wierzbicki KornelDobrowolska MarysiaUKS KORDASZEWSCY
2.Zakrzewski Bartosz
Benniran Helena Sara
START - Płońsk
Zakrzewski Bartosz
Benniran Helena Sara
Zakrzewski BartoszBenniran Helena SaraSTART - Płońsk

10-11 (Juvenile 2) Srebro KOMB 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Gierszewski Ivo
Szymczyk Amelia
MBB
Gierszewski Ivo
Szymczyk Amelia
Gierszewski IvoSzymczyk AmeliaMBB
2.Wacławek Bartosz
Ślusarczyk Natalia
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Wacławek Bartosz
Ślusarczyk Natalia
Wacławek BartoszŚlusarczyk NataliaFLASH - Grodzisk Mazowiecki

10-11 (Juvenile 2) Złoto KOMB 4T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Iwanowski Konrad
Chamerska Maja
DCS BRWINÓW
Iwanowski Konrad
Chamerska Maja
Iwanowski KonradChamerska MajaDCS BRWINÓW

12-15 (12 - 15) Brąz KOMB 4T PREMIUM 0

12-15 (12 - 15) Srebro KOMB 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Adach Antoni
Matraszek Hanna
MBB
Adach Antoni
Matraszek Hanna
Adach AntoniMatraszek HannaMBB
2.Andrusejko Markijan
Ostatek Agata
MBB
Andrusejko Markijan
Ostatek Agata
Andrusejko MarkijanOstatek AgataMBB
3.Groblewski Ignacy
Lewińska Magdalena
MBB
Groblewski Ignacy
Lewińska Magdalena
Groblewski IgnacyLewińska MagdalenaMBB
4.Gucwa Tomasz
Włodarczyk Nina
CENTRUM TAŃCA - Radom
Gucwa Tomasz
Włodarczyk Nina
Gucwa TomaszWłodarczyk NinaCENTRUM TAŃCA - Radom
5.Mościcki Michał
Staszczak Sara
MBB
Mościcki Michał
Staszczak Sara
Mościcki MichałStaszczak SaraMBB
6.Stempiński Kamil
Grabowska Antonina
MBB
Stempiński Kamil
Grabowska Antonina
Stempiński KamilGrabowska AntoninaMBB

12-15 (12 - 15) Złoto KOMB 4T PREMIUM 0

8-9 (Juvenile 1) Brąz KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 12

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Kowalczyk Agnieszka
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Kowalczyk AgnieszkaKowalczyk AgnieszkaFLASH - Grodzisk Mazowiecki
2.Lebiedzińska Maja
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Lebiedzińska MajaLebiedzińska MajaFLASH - Grodzisk Mazowiecki
3.Prusik Wiktoria
FAST-STEP Warszawa
Prusik WiktoriaPrusik WiktoriaFAST-STEP Warszawa
4.Szczypińska Laura
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Szczypińska LauraSzczypińska LauraFLASH - Grodzisk Mazowiecki
5.Borkowska Nina
DCS Brwinów
Borkowska NinaBorkowska NinaDCS Brwinów
6.Gershtein Alisa
AnaDens Łódź
Gershtein AlisaGershtein AlisaAnaDens Łódź
7.Gershtein Eva
AnaDens Łódź
Gershtein EvaGershtein EvaAnaDens Łódź
8.Janicka Jagoda
AnaDens Łódź
Janicka JagodaJanicka JagodaAnaDens Łódź
9.Jatczak Nikola
AnaDens Łódź
Jatczak NikolaJatczak NikolaAnaDens Łódź
10.Kalata Zuzia
DCS Brwinów
Kalata ZuziaKalata ZuziaDCS Brwinów
11.Metera Marysia
UKS KORDASZEWSCY
Metera MarysiaMetera MarysiaUKS KORDASZEWSCY
12.Trzonek Maja
AnaDens Łódź
Trzonek MajaTrzonek MajaAnaDens Łódź

8-9 (Juvenile 1) Srebro KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 11

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Bazylevych Solomia
MAGIC-DANCE - Lublin
Bazylevych SolomiaBazylevych SolomiaMAGIC-DANCE - Lublin
2.Borecka Dominika
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Borecka DominikaBorecka DominikaFLASH - Grodzisk Mazowiecki
3.Jurkowska Amelia
MEGAPOLISDANCE
Jurkowska AmeliaJurkowska AmeliaMEGAPOLISDANCE
4.Moskalchuk Veronika
MEGAPOLISDANCE
Moskalchuk VeronikaMoskalchuk VeronikaMEGAPOLISDANCE
5.Reguła Julia
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Reguła JuliaReguła JuliaFLASH - Grodzisk Mazowiecki
6.Skrylnyk Myroslava
MAGIC-DANCE - Lublin
Skrylnyk MyroslavaSkrylnyk MyroslavaMAGIC-DANCE - Lublin
7.Somak Anastasiia
MAGIC-DANCE - Lublin
Somak AnastasiiaSomak AnastasiiaMAGIC-DANCE - Lublin
8.Wójcikowska Pola
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Wójcikowska PolaWójcikowska PolaFLASH - Grodzisk Mazowiecki
9.Yanchevskaya Ewelina
MEGAPOLISDANCE
Yanchevskaya EwelinaYanchevskaya EwelinaMEGAPOLISDANCE
10.Antkowicz Karolina
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Antkowicz KarolinaAntkowicz KarolinaFLASH - Grodzisk Mazowiecki
11.Tkacz Lena
AnaDens Łódź
Tkacz LenaTkacz LenaAnaDens Łódź

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Jakubowska Alicja
DCS Brwinów
Jakubowska AlicjaJakubowska AlicjaDCS Brwinów
2.Kucińska Zuzanna
Mako Sulejówek
Kucińska ZuzannaKucińska ZuzannaMako Sulejówek

10-11 (Juvenile 2) Srebro KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Grabska Urszula
MAKO - Sulejówek
Grabska UrszulaGrabska UrszulaMAKO - Sulejówek
2.Kasprzak Zuzanna
MAKO - Sulejówek
Kasprzak ZuzannaKasprzak ZuzannaMAKO - Sulejówek
3.Kot Oliwia Monika
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Kot Oliwia MonikaKot Oliwia MonikaFLASH - Grodzisk Mazowiecki
4.Lapshyna Yuliia
MEGAPOLISDANCE
Lapshyna YuliiaLapshyna YuliiaMEGAPOLISDANCE
5.Yanovskaya Alena
MEGAPOLISDANCE
Yanovskaya AlenaYanovskaya AlenaMEGAPOLISDANCE

 

BLOK 2, rejestracja 10:30-11:30, próba parkietu 11:40-12:00, start: 12:00

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cieślik Karol
Deredas Hanna
STEP DANCE - Koluszki
Cieślik Karol
Deredas Hanna
Cieślik KarolDeredas HannaSTEP DANCE - Koluszki9 (+2)291
2.Pilarski Bartosz
Stolarek Maria
JEDYNKA - Łódź
Pilarski Bartosz
Stolarek Maria
Pilarski BartoszStolarek MariaJEDYNKA - Łódź4 (+2)241
3.Gacek Jakub
Romanowska Matylda
DRAGON'S DANCE Warszawa
Gacek Jakub
Romanowska Matylda
Gacek JakubRomanowska MatyldaDRAGON'S DANCE Warszawa8 (+2)282
4.Nakielski Jakub
Skowrońska Gabriela
JEDYNKA - Łódź
Nakielski Jakub
Skowrońska Gabriela
Nakielski JakubSkowrońska GabrielaJEDYNKA - Łódź4 (+2)242
5.Wirszewski Farnciszek
Kowalska Patrycja
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Wirszewski Farnciszek
Kowalska Patrycja
Wirszewski FarnciszekKowalska PatrycjaCANTINERO - Tomaszów Maz. G (+2)2G2
6.Kozioł Juliusz
Wyszkowska Antonina
MAKO - Sulejówek
Kozioł Juliusz
Wyszkowska Antonina
Kozioł JuliuszWyszkowska AntoninaMAKO - Sulejówek2 (+1)123
7.Majewski Szymon
Drecka Zuzanna
DRAGON'S DANCE Warszawa
Majewski Szymon
Drecka Zuzanna
Majewski SzymonDrecka ZuzannaDRAGON'S DANCE Warszawa7 (+1)173
8.Nitak Adam
Pysiak Anastazja
CENTRUM TAŃCA - Radom
Nitak Adam
Pysiak Anastazja
Nitak AdamPysiak AnastazjaCENTRUM TAŃCA - Radom2 (+1)123
9.Szymański Jakub
Racinowska Lena
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Szymański Jakub
Racinowska Lena
Szymański JakubRacinowska LenaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE8 (+1)183
10.Gałązka Jan
Marciniak Martyna
STEP DANCE - Koluszki
Gałązka Jan
Marciniak Martyna
Gałązka JanMarciniak MartynaSTEP DANCE - Koluszki8 8
11.Sinichenka Stanislaw
Luhovska Varvara
MAGIC-DANCE - Lublin
Sinichenka Stanislaw
Luhovska Varvara
Sinichenka StanislawLuhovska VarvaraMAGIC-DANCE - Lublin-1 (-1)-1-1

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jach Joanna
Viva Dance Łódź
Jach JoannaJach JoannaViva Dance Łódź9 (+2)291
2.Kwiatkowska Zofia
Viva Dance Łódź
Kwiatkowska ZofiaKwiatkowska ZofiaViva Dance Łódź13 Kwiatkowska Zofia - F (+2)213Kwiatkowska Zofia - F2
3.Stępień Leon
ESKADRA - Pabianice
Stępień LeonStępień LeonESKADRA - Pabianice11 (+2)2112
4.Gruba Roksana
MAKO - Sulejówek
Gruba RoksanaGruba RoksanaMAKO - Sulejówek4 (+1)143
5.Piec Barbara
DANCECLUB - Szczecin
Piec BarbaraPiec BarbaraDANCECLUB - Szczecin5 (+1)153
6.Trofimova Veronika
MAGIC-DANCE - Lublin
Trofimova VeronikaTrofimova VeronikaMAGIC-DANCE - Lublin7 (-1)-17

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bartosiewicz Wiktor
Kotecka Oliwia
STEP DANCE - Koluszki
Bartosiewicz Wiktor
Kotecka Oliwia
Bartosiewicz WiktorKotecka OliwiaSTEP DANCE - Koluszki11 (+2)2111
2.Rębacz Jerzy
Mazurkiewicz Alicja
CLASSIC - Warszawa
Rębacz Jerzy
Mazurkiewicz Alicja
Rębacz JerzyMazurkiewicz AlicjaCLASSIC - Warszawa10 (+2)2101
3.Schroeder Julian
Kaczuba Nadia
JEDYNKA - Łódź
Schroeder Julian
Kaczuba Nadia
Schroeder JulianKaczuba NadiaJEDYNKA - Łódź7 (+2)271
4.Banaszek Dawid
Ucińska Kornelia
DCS BRWINÓW
Banaszek Dawid
Ucińska Kornelia
Banaszek DawidUcińska KorneliaDCS BRWINÓW7, 9 (+2)27, 92
5.Jędrasik Kacper
Jurczak Julia
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Jędrasik Kacper
Jurczak Julia
Jędrasik KacperJurczak JuliaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE4 (+2)242
6.Nakielski Krzysztof
Serafin Julia
JEDYNKA - Łódź
Nakielski Krzysztof
Serafin Julia
Nakielski KrzysztofSerafin JuliaJEDYNKA - Łódź4 (+2)242
7.Uramowski Marcel
Góźdź Gabrysia
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Uramowski Marcel
Góźdź Gabrysia
Uramowski MarcelGóźdź GabrysiaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE7 (+2)272
8.Kaliszewski Kacper
Popiołkowska Julia
START - Płońsk
Kaliszewski Kacper
Popiołkowska Julia
Kaliszewski KacperPopiołkowska JuliaSTART - Płońsk8 (+1)183
9.Kostecki Maksymilian
Chmura Kinga
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Kostecki Maksymilian
Chmura Kinga
Kostecki MaksymilianChmura KingaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE1 (+1)113
10.Kowalski-Klein Tadeusz
Janikowska Julia
EMOTION - Góra Kalwaria
Kowalski-Klein Tadeusz
Janikowska Julia
Kowalski-Klein TadeuszJanikowska JuliaEMOTION - Góra Kalwaria6 (+1)163
11.Napiórkowski Jakub
Bielawska Jagoda
MAKO - Sulejówek
Napiórkowski Jakub
Bielawska Jagoda
Napiórkowski JakubBielawska JagodaMAKO - Sulejówek7 (+1)173
12.Pawelec Błażej
Ślusarczyk Apolonia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Pawelec Błażej
Ślusarczyk Apolonia
Pawelec BłażejŚlusarczyk ApoloniaCENTRUM TAŃCA - Radom2 (+1)123
13.Wojciechowski Kacper
Mikołajczyk Nikola
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Wojciechowski Kacper
Mikołajczyk Nikola
Wojciechowski KacperMikołajczyk NikolaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE6 (+1)163
14.Siatkowski Franciszek
Zackiewicz Iga
DUET - Warszawa
Siatkowski Franciszek
Zackiewicz Iga
Siatkowski FranciszekZackiewicz IgaDUET - Warszawa1 1

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cieślik Natalia
STEP DANCE - Koluszki
Cieślik NataliaCieślik NataliaSTEP DANCE - Koluszki6 (+2)261
2.Serafin Milena
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Serafin MilenaSerafin MilenaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA5 (+2)252
3.Botsaniuk Alina
MAGIC-DANCE - Lublin
Botsaniuk AlinaBotsaniuk AlinaMAGIC-DANCE - Lublin12 Botsaniuk Alina - F (+1)112Botsaniuk Alina - F3
4.Dąbrowska Weronika
AnaDens Łódź
Dąbrowska WeronikaDąbrowska WeronikaAnaDens Łódź6 (+1)163

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Leszczuk Hubert
Nowik Laura
DANCE POINT - Biała Podlaska
Leszczuk Hubert
Nowik Laura
Leszczuk HubertNowik LauraDANCE POINT - Biała Podlaska F (+2)2F1
2.Zajdler Krzysztof
Drabarek Lena
JEDYNKA - Łódź
Zajdler Krzysztof
Drabarek Lena
Zajdler KrzysztofDrabarek LenaJEDYNKA - Łódź F (+2)2F1
3.Jakubczak Kacper
Radziszewska Anna
MAKO - Sulejówek
Jakubczak Kacper
Radziszewska Anna
Jakubczak KacperRadziszewska AnnaMAKO - Sulejówek4 (+2)242
4.Kucharski Karol
Osuch Julia
MAKO - Sulejówek
Kucharski Karol
Osuch Julia
Kucharski KarolOsuch JuliaMAKO - Sulejówek10 (+2)2102
5.Andruszczak Konrad
Sygocka Maria
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Andruszczak Konrad
Sygocka Maria
Andruszczak KonradSygocka MariaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE4 (+1)143
6.Jakubowski Franek
Ksit Hanna
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Jakubowski Franek
Ksit Hanna
Jakubowski FranekKsit HannaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE5 (+1)153
7.Kowalewski Jakub
Ziubińska Zuzanna
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Kowalewski Jakub
Ziubińska Zuzanna
Kowalewski JakubZiubińska ZuzannaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE6 (+1)163
8.Słoń Patryk
Lesiewicz Aleksandra
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Słoń Patryk
Lesiewicz Aleksandra
Słoń PatrykLesiewicz AleksandraCANTINERO - Tomaszów Maz.5 (+1)153
9.Ryng Hubert
Sikora Oliwia
STRETTO - RADZYMIN
Ryng Hubert
Sikora Oliwia
Ryng HubertSikora OliwiaSTRETTO - RADZYMIN10 (-1)-110

12-15 (12 - 15) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kalicka Celina
LIDER - Lublin
Kalicka CelinaKalicka CelinaLIDER - Lublin10 (+2)2101
2.Okrojek Agnieszka
ESKADRA - Pabianice
Okrojek AgnieszkaOkrojek AgnieszkaESKADRA - Pabianice10 (+2)2102
3.Pińczuk Aleksandra
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Pińczuk AleksandraPińczuk AleksandraISKRA - Międzyrzec Podlaski7 (+1)173

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Piwiński Tymon
Lato Nadia
FAST-STEP Warszawa
Piwiński Tymon
Lato Nadia
Piwiński TymonLato NadiaFAST-STEP Warszawa1 (+1)111
2.Duchna Bartosz
Galas-Bandyk Janina
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Duchna Bartosz
Galas-Bandyk Janina
Duchna BartoszGalas-Bandyk JaninaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA4 42
3.Gwarecki Alan
Dorosz Oliwia
DANCE POINT - Biała Podlaska
Gwarecki Alan
Dorosz Oliwia
Gwarecki AlanDorosz OliwiaDANCE POINT - Biała Podlaska0 03

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sobierski Adrian
Kowalska Jagoda
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Sobierski Adrian
Kowalska Jagoda
Sobierski AdrianKowalska JagodaCANTINERO - Tomaszów Maz. E (+1)1E1
2.Kwiatosz Marcel
Wolińska Nikola
LIDER - Lublin
Kwiatosz Marcel
Wolińska Nikola
Kwiatosz MarcelWolińska NikolaLIDER - Lublin1 (+1)112
3.Popielewicz Mikołaj
Kiryczuk Maja
DANCE POINT - Biała Podlaska
Popielewicz Mikołaj
Kiryczuk Maja
Popielewicz MikołajKiryczuk MajaDANCE POINT - Biała Podlaska1 (+1)113
4.Rozpotyński Aleksander
Dejneka Julia
DANCE POINT - Biała Podlaska
Rozpotyński Aleksander
Dejneka Julia
Rozpotyński AleksanderDejneka JuliaDANCE POINT - Biała Podlaska1 (+1)114
5.Kluczyk Gabriel
Kluczyk Magdalena
CLASSIC - Warszawa
Kluczyk Gabriel
Kluczyk Magdalena
Kluczyk GabrielKluczyk MagdalenaCLASSIC - Warszawa3 (+1)135
6.Płuziński Szymon
Hajdus Lidia
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Płuziński Szymon
Hajdus Lidia
Płuziński SzymonHajdus LidiaFLASH - Grodzisk Mazowiecki3 36
7.Rasalski Jakub
Cieślak Justyna
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Rasalski Jakub
Cieślak Justyna
Rasalski JakubCieślak JustynaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE0 07
8.Wasilewski Wojciech
Sosnowska Zuzanna
UKS KORDASZEWSCY
Wasilewski Wojciech
Sosnowska Zuzanna
Wasilewski WojciechSosnowska ZuzannaUKS KORDASZEWSCY0 08
9.Szelugowski Filip
Żakowska Elena
WIKA - Olsztyn
Szelugowski Filip
Żakowska Elena
Szelugowski FilipŻakowska ElenaWIKA - Olsztyn0 09
10.Michalski Oskar
Rosa Aleksandra
DCS BRWINÓW
Michalski Oskar
Rosa Aleksandra
Michalski OskarRosa AleksandraDCS BRWINÓW2 2

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Piec Gustaw
Korzeniewicz Selena
DANCECLUB - Szczecin
Piec Gustaw
Korzeniewicz Selena
Piec GustawKorzeniewicz SelenaDANCECLUB - Szczecin3 (+1)131
2.Broda Kacper
Rudnicka Inga
CLASSIC - Warszawa
Broda Kacper
Rudnicka Inga
Broda KacperRudnicka IngaCLASSIC - Warszawa2 (+1)122
3.Pogrebniak Szymon
Szewc Natalia
RYTM - Chełm
Pogrebniak Szymon
Szewc Natalia
Pogrebniak SzymonSzewc NataliaRYTM - Chełm1 (+1)113
4.Piszczek Kacper
Rzewuska Zofia
MAKO - Sulejówek
Piszczek Kacper
Rzewuska Zofia
Piszczek KacperRzewuska ZofiaMAKO - Sulejówek0 04
5.Wilczyński Jakub
Kowalska Lena
DRAGON'S DANCE Warszawa
Wilczyński Jakub
Kowalska Lena
Wilczyński JakubKowalska LenaDRAGON'S DANCE Warszawa1 15
6.Gondzia Mateusz
Dalecka Aleksandra
Viva Dance Łódź
Gondzia Mateusz
Dalecka Aleksandra
Gondzia MateuszDalecka AleksandraViva Dance Łódź2 2
7.Ostański Szymon
Gałęzowska Maja
BALLROOM - Lublin
Ostański Szymon
Gałęzowska Maja
Ostański SzymonGałęzowska MajaBALLROOM - Lublin-1 -1

 

BLOK 3, rejestracja 14:30-15:00, próba parkietu 15:00-15:30, start: 15:30

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krakowiak Michał
Popelyukh Agata
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Krakowiak Michał
Popelyukh Agata
Krakowiak MichałPopelyukh AgataFLASH - Grodzisk Mazowiecki4 (+1)141
2.Piątek Krzysztof
Gałęza Jagoda
EMOTION - Góra Kalwaria
Piątek Krzysztof
Gałęza Jagoda
Piątek KrzysztofGałęza JagodaEMOTION - Góra Kalwaria2 (+1)122
3.Konarski Michał
Rogozińska Anna
EMOTION - WARKA
Konarski Michał
Rogozińska Anna
Konarski MichałRogozińska AnnaEMOTION - WARKA2 (+1)123
4.Mularczyk Filip
Paczyńska Mariola
EMOTION - WARKA
Mularczyk Filip
Paczyńska Mariola
Mularczyk FilipPaczyńska MariolaEMOTION - WARKA2 (+1)124
5.Chwedoruk Jan
Tymoszuk Karolina
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Chwedoruk Jan
Tymoszuk Karolina
Chwedoruk JanTymoszuk KarolinaISKRA - Międzyrzec Podlaski2 25
6.Metera Tomasz
Jałocha Oliwia
UKS KORDASZEWSCY
Metera Tomasz
Jałocha Oliwia
Metera TomaszJałocha OliwiaUKS KORDASZEWSCY1 16
7.Rokita Kacper
Niegowska Eliza
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Rokita Kacper
Niegowska Eliza
Rokita KacperNiegowska ElizaCLASSIC DANCESPORT Warszawa3 37
8.Ostrowski Krzysztof
Łaszkiewicz Karina
BALLROOM - Lublin
Ostrowski Krzysztof
Łaszkiewicz Karina
Ostrowski KrzysztofŁaszkiewicz KarinaBALLROOM - Lublin1 18
9.Jarosiński Michał
Siwiec Zuzanna
DCS BRWINÓW
Jarosiński Michał
Siwiec Zuzanna
Jarosiński MichałSiwiec ZuzannaDCS BRWINÓW0 09

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wrzesiński Oliwier
Tengli-Radziszewska Nicole
POLISH CLUB - Warszawa
Wrzesiński Oliwier
Tengli-Radziszewska Nicole
Wrzesiński OliwierTengli-Radziszewska NicolePOLISH CLUB - Warszawa6 (+1)161
2.Świderski Mateusz
Szwed Lena
BALLROOM - Lublin
Świderski Mateusz
Szwed Lena
Świderski MateuszSzwed LenaBALLROOM - Lublin5 (+1)152
3.Zając Mieszko
Regulska Martyna
EMOTION - WARKA
Zając Mieszko
Regulska Martyna
Zając MieszkoRegulska MartynaEMOTION - WARKA5 53
4.Czarnecki Marcel
Buczyńska Dominika
DCS BRWINÓW
Czarnecki Marcel
Buczyńska Dominika
Czarnecki MarcelBuczyńska DominikaDCS BRWINÓW0 04
5.Sienkiewicz Krzysztof
Sikora Julia
CLASSIC - Warszawa
Sienkiewicz Krzysztof
Sikora Julia
Sienkiewicz KrzysztofSikora JuliaCLASSIC - Warszawa0 05

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Simonides Alex
Jekel Maja
All About - Szczecin
Simonides Alex
Jekel Maja
Simonides AlexJekel MajaAll About - Szczecin5 (+1)151
2.Wiertel Mieszko
Ujma Marta
ZAMEK - Lublin
Wiertel Mieszko
Ujma Marta
Wiertel MieszkoUjma MartaZAMEK - Lublin2 (+1)122
3.Gagat Franciszek
Łagowska Sara
GALA - Mielec
Gagat Franciszek
Łagowska Sara
Gagat FranciszekŁagowska SaraGALA - Mielec5 (+1)153
4.Augustyniak Krystian
Zielińska Hanna
ZAMEK - Lublin
Augustyniak Krystian
Zielińska Hanna
Augustyniak KrystianZielińska HannaZAMEK - Lublin-1 -14
5.Wrzeszcz Adam
Krupska Maria
ESKADRA - Pabianice
Wrzeszcz Adam
Krupska Maria
Wrzeszcz AdamKrupska MariaESKADRA - Pabianice0 05
6.Jankowski Ksawery
Utrata Wiktoria
EMOTION - Góra Kalwaria
Jankowski Ksawery
Utrata Wiktoria
Jankowski KsaweryUtrata WiktoriaEMOTION - Góra Kalwaria0 06
7.Batóg Oliwier
Zhydachevska Ulyana
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Batóg Oliwier
Zhydachevska Ulyana
Batóg OliwierZhydachevska UlyanaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA-1 (-1)-1-1

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Augustyniak Krystian
Zielińska Hanna
ZAMEK - Lublin
Augustyniak Krystian
Zielińska Hanna
Augustyniak KrystianZielińska HannaZAMEK - Lublin1 (+1)111
2.Simonides Alex
Jekel Maja
All About - Szczecin
Simonides Alex
Jekel Maja
Simonides AlexJekel MajaAll About - Szczecin4 (+1)142
3.Wiertel Mieszko
Ujma Marta
ZAMEK - Lublin
Wiertel Mieszko
Ujma Marta
Wiertel MieszkoUjma MartaZAMEK - Lublin1 (+1)113
4.Wrzeszcz Adam
Krupska Maria
ESKADRA - Pabianice
Wrzeszcz Adam
Krupska Maria
Wrzeszcz AdamKrupska MariaESKADRA - Pabianice0 04
5.Gagat Franciszek
Łagowska Sara
GALA - Mielec
Gagat Franciszek
Łagowska Sara
Gagat FranciszekŁagowska SaraGALA - Mielec1 15
6.Batóg Oliwier
Zhydachevska Ulyana
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Batóg Oliwier
Zhydachevska Ulyana
Batóg OliwierZhydachevska UlyanaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA0 06
7.Jankowski Ksawery
Utrata Wiktoria
EMOTION - Góra Kalwaria
Jankowski Ksawery
Utrata Wiktoria
Jankowski KsaweryUtrata WiktoriaEMOTION - Góra Kalwaria0 07

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kołtun Damian
Wegwert Karina
STEP DANCE - Koluszki
Kołtun Damian
Wegwert Karina
Kołtun DamianWegwert KarinaSTEP DANCE - Koluszki2 (+1)121
2.Pogorzelski Krzysztof
Wróblewska Nadia
POLISH CLUB - Warszawa
Pogorzelski Krzysztof
Wróblewska Nadia
Pogorzelski KrzysztofWróblewska NadiaPOLISH CLUB - Warszawa1 (+1)112
3.King Tymoteusz
Opałka Lena
EMOTION - Góra Kalwaria
King Tymoteusz
Opałka Lena
King TymoteuszOpałka LenaEMOTION - Góra Kalwaria1 13
4.Książek Damian
Brzezińska Julia
EMOTION - Góra Kalwaria
Książek Damian
Brzezińska Julia
Książek DamianBrzezińska JuliaEMOTION - Góra Kalwaria0 0

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kołtun Damian
Wegwert Karina
STEP DANCE - Koluszki
Kołtun Damian
Wegwert Karina
Kołtun DamianWegwert KarinaSTEP DANCE - Koluszki2 (+1)121
2.Pogorzelski Krzysztof
Wróblewska Nadia
POLISH CLUB - Warszawa
Pogorzelski Krzysztof
Wróblewska Nadia
Pogorzelski KrzysztofWróblewska NadiaPOLISH CLUB - Warszawa5 (+1)152
3.Jagiełło Maciej
Bogumił Wiktoria Weronika
EMOTION - WARKA
Jagiełło Maciej
Bogumił Wiktoria Weronika
Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria WeronikaEMOTION - WARKA6 (+1)163
4.Nadworski Kacper
Dolińska Martyna
TAKT - Chełm
Nadworski Kacper
Dolińska Martyna
Nadworski KacperDolińska MartynaTAKT - Chełm4 44
5.Jakubiak Franciszek
Szczepańska Oliwia
START - Płońsk
Jakubiak Franciszek
Szczepańska Oliwia
Jakubiak FranciszekSzczepańska OliwiaSTART - Płońsk4 45
6.King Tymoteusz
Opałka Lena
EMOTION - Góra Kalwaria
King Tymoteusz
Opałka Lena
King TymoteuszOpałka LenaEMOTION - Góra Kalwaria0 06
7.Książek Damian
Brzezińska Julia
EMOTION - Góra Kalwaria
Książek Damian
Brzezińska Julia
Książek DamianBrzezińska JuliaEMOTION - Góra Kalwaria0 0

12-15 (12 - 15) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 7

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Choinka Maja
AnaDens Łódź
Choinka MajaChoinka MajaAnaDens Łódź1 (+1)111
2.Cherniahina Victoriia
AnaDens Łódź
Cherniahina VictoriiaCherniahina VictoriiaAnaDens Łódź3 (+1)132
3.Reczek Pola
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Reczek PolaReczek PolaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA1 (+1)113
4.Kozak Agata
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Kozak AgataKozak AgataISKRA - Międzyrzec Podlaski1 14
5.Ivanchuk Kateryna
MAGIC-DANCE - Lublin
Ivanchuk KaterynaIvanchuk KaterynaMAGIC-DANCE - Lublin0 05
6.Majewska Laura
ZAMEK - Lublin
Majewska LauraMajewska LauraZAMEK - Lublin2 26
7.Guzy Amelia
FAST-STEP Warszawa
Guzy AmeliaGuzy AmeliaFAST-STEP Warszawa0 07

12-15 (12 - 15) E KOMB 8T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Żur Dominika
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Żur DominikaŻur DominikaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA4 (+1)141
2.Koszarska Marika
KICK - Kielce
Koszarska MarikaKoszarska MarikaKICK - Kielce4 (+1)142
3.Markiewicz Katarzyna
ALFA-ASTRA - Stargard
Markiewicz KatarzynaMarkiewicz KatarzynaALFA-ASTRA - Stargard0 03
4.Jach Zofia
Viva Dance Łódź
Jach ZofiaJach ZofiaViva Dance Łódź0 04
5.Gacek Ewa
DRAGON'S DANCE Warszawa
Gacek EwaGacek EwaDRAGON'S DANCE Warszawa1 15

 

BLOK 4, rejestracja 17.00-17:30, próba parkietu 17:30-18:00, start: 18:00

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kłys Szymon
Nowak Maria
STEP DANCE - Koluszki
Kłys Szymon
Nowak Maria
Kłys SzymonNowak MariaSTEP DANCE - Koluszki4 (+1)141
2.Klimaszewski Stanisław
Barabasz Monika
STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
Klimaszewski Stanisław
Barabasz Monika
Klimaszewski StanisławBarabasz MonikaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź4 (+1)142
3.Szczepanik Piotr
Jabłek Katarzyna
DCS BRWINÓW
Szczepanik Piotr
Jabłek Katarzyna
Szczepanik PiotrJabłek KatarzynaDCS BRWINÓW3 (+1)133
4.Kołodziejczyk Mikołaj
Żmigrodzka Zofia
DCS BRWINÓW
Kołodziejczyk Mikołaj
Żmigrodzka Zofia
Kołodziejczyk MikołajŻmigrodzka ZofiaDCS BRWINÓW0 04
5.Thai Thanh Nguyen
Pham Van
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Thai Thanh Nguyen
Pham Van
Thai Thanh NguyenPham VanCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA0 05
6.Łuczyk Filip
Wilkowska Joanna
STRETTO - RADZYMIN
Łuczyk Filip
Wilkowska Joanna
Łuczyk FilipWilkowska JoannaSTRETTO - RADZYMIN0 06

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Klimaszewski Stanisław
Barabasz Monika
STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
Klimaszewski Stanisław
Barabasz Monika
Klimaszewski StanisławBarabasz MonikaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź4 (+1)141
2.Kłys Szymon
Nowak Maria
STEP DANCE - Koluszki
Kłys Szymon
Nowak Maria
Kłys SzymonNowak MariaSTEP DANCE - Koluszki4 (+1)142
3.Łuczyk Filip
Wilkowska Joanna
STRETTO - RADZYMIN
Łuczyk Filip
Wilkowska Joanna
Łuczyk FilipWilkowska JoannaSTRETTO - RADZYMIN2 (+1)123
4.Rusinowicz Miłosz
Kowalska Wiktoria
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Rusinowicz Miłosz
Kowalska Wiktoria
Rusinowicz MiłoszKowalska WiktoriaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE4 44
5.Kołodziejczyk Mikołaj
Żmigrodzka Zofia
DCS BRWINÓW
Kołodziejczyk Mikołaj
Żmigrodzka Zofia
Kołodziejczyk MikołajŻmigrodzka ZofiaDCS BRWINÓW0 05
6.Szczepanik Piotr
Jabłek Katarzyna
DCS BRWINÓW
Szczepanik Piotr
Jabłek Katarzyna
Szczepanik PiotrJabłek KatarzynaDCS BRWINÓW0 06

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Smuniewski Szymon
Wyszecka Dobrosława
All About - Szczecin
Smuniewski Szymon
Wyszecka Dobrosława
Smuniewski SzymonWyszecka DobrosławaAll About - Szczecin C (+1)1C1
2.Wojciechowski Kacper
Kolińska Sylwia
DRAGON'S DANCE Warszawa
Wojciechowski Kacper
Kolińska Sylwia
Wojciechowski KacperKolińska SylwiaDRAGON'S DANCE Warszawa6 (+1)162
3.Świderski Szymon
Brogowska Emilia
BALLROOM - Lublin
Świderski Szymon
Brogowska Emilia
Świderski SzymonBrogowska EmiliaBALLROOM - Lublin6 (+1)163
4.Wołowik Karol
Skiba Joanna
TOP - ART - Lublin
Wołowik Karol
Skiba Joanna
Wołowik KarolSkiba JoannaTOP - ART - Lublin7 (+1)174
5.Kołodziej Maciej
Janiszewska Joanna
ETIUDA - Radomsko
Kołodziej Maciej
Janiszewska Joanna
Kołodziej MaciejJaniszewska JoannaETIUDA - Radomsko1 (+1)115
6.Szewczykowski Jakub
Soja Urszula
DRAGON'S DANCE Warszawa
Szewczykowski Jakub
Soja Urszula
Szewczykowski JakubSoja UrszulaDRAGON'S DANCE Warszawa1 (+1)116
7.Drecki Damian
Wychowaniak Anna
DRAGON'S DANCE Warszawa
Drecki Damian
Wychowaniak Anna
Drecki DamianWychowaniak AnnaDRAGON'S DANCE Warszawa4 47
8.Grałek Rafał
Grałek Julia
STEP DANCE - Koluszki
Grałek Rafał
Grałek Julia
Grałek RafałGrałek JuliaSTEP DANCE - Koluszki1 18
9.Łukasiewicz Karol
Gac Maria
CLASSIC - Warszawa
Łukasiewicz Karol
Gac Maria
Łukasiewicz KarolGac MariaCLASSIC - Warszawa0 08
10.Szabat Jakub
Chudy Karolina
JUMP - Janów Lubelski
Szabat Jakub
Chudy Karolina
Szabat JakubChudy KarolinaJUMP - Janów Lubelski1 110
11.Mróz Michał
Wojciechowska Izabela
JUMP - Janów Lubelski
Mróz Michał
Wojciechowska Izabela
Mróz MichałWojciechowska IzabelaJUMP - Janów Lubelski5 5
12.Mróz Rafał
Gzik Hanna
JUMP - Janów Lubelski
Mróz Rafał
Gzik Hanna
Mróz RafałGzik HannaJUMP - Janów Lubelski5 5
13.Ogrodnik Marek
Kudełko Katarzyna
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Ogrodnik Marek
Kudełko Katarzyna
Ogrodnik MarekKudełko KatarzynaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA4 (-1)-14

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szewczykowski Jakub
Soja Urszula
DRAGON'S DANCE Warszawa
Szewczykowski Jakub
Soja Urszula
Szewczykowski JakubSoja UrszulaDRAGON'S DANCE Warszawa5 (+1)151
2.Świderski Szymon
Brogowska Emilia
BALLROOM - Lublin
Świderski Szymon
Brogowska Emilia
Świderski SzymonBrogowska EmiliaBALLROOM - Lublin5 (+1)152
3.Wojciechowski Kacper
Kolińska Sylwia
DRAGON'S DANCE Warszawa
Wojciechowski Kacper
Kolińska Sylwia
Wojciechowski KacperKolińska SylwiaDRAGON'S DANCE Warszawa6 (+1)163
4.Szabat Jakub
Chudy Karolina
JUMP - Janów Lubelski
Szabat Jakub
Chudy Karolina
Szabat JakubChudy KarolinaJUMP - Janów Lubelski2 (+1)124
5.Góźdź Krzysztof
Matryba Agata
UKS KORDASZEWSCY
Góźdź Krzysztof
Matryba Agata
Góźdź KrzysztofMatryba AgataUKS KORDASZEWSCY D (+1)1D5
6.Rabenda Michał
Kot Adrianna
Perfect Show Łódź
Rabenda Michał
Kot Adrianna
Rabenda MichałKot AdriannaPerfect Show Łódź2 (+1)126
7.Smuniewski Szymon
Wyszecka Dobrosława
All About - Szczecin
Smuniewski Szymon
Wyszecka Dobrosława
Smuniewski SzymonWyszecka DobrosławaAll About - Szczecin3 (+1)137
8.Stępień Krystian
Kadej Oliwia
DANCE POINT - Biała Podlaska
Stępień Krystian
Kadej Oliwia
Stępień KrystianKadej OliwiaDANCE POINT - Biała Podlaska4 48
9.Grałek Rafał
Grałek Julia
STEP DANCE - Koluszki
Grałek Rafał
Grałek Julia
Grałek RafałGrałek JuliaSTEP DANCE - Koluszki1 19
10.Drecki Damian
Wychowaniak Anna
DRAGON'S DANCE Warszawa
Drecki Damian
Wychowaniak Anna
Drecki DamianWychowaniak AnnaDRAGON'S DANCE Warszawa3 310
11.Jakubowski Damian
Wrzesińska Karolina
EMOTION - WARKA
Jakubowski Damian
Wrzesińska Karolina
Jakubowski DamianWrzesińska KarolinaEMOTION - WARKA0 011
12.Mróz Michał
Wojciechowska Izabela
JUMP - Janów Lubelski
Mróz Michał
Wojciechowska Izabela
Mróz MichałWojciechowska IzabelaJUMP - Janów Lubelski0 0
13.Mróz Rafał
Gzik Hanna
JUMP - Janów Lubelski
Mróz Rafał
Gzik Hanna
Mróz RafałGzik HannaJUMP - Janów Lubelski2 2
14.Ogrodnik Marek
Kudełko Katarzyna
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Ogrodnik Marek
Kudełko Katarzyna
Ogrodnik MarekKudełko KatarzynaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA2 (-1)-12

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pieklak Paweł
Filipek Anna
ZAMEK - Lublin
Pieklak Paweł
Filipek Anna
Pieklak PawełFilipek AnnaZAMEK - Lublin8 (+1)181
2.Grabowski Michał
Biernacka Julia
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Grabowski Michał
Biernacka Julia
Grabowski MichałBiernacka JuliaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA4 (+1)142
3.Demianiuk Jan
Kowalska Amelia
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Demianiuk Jan
Kowalska Amelia
Demianiuk JanKowalska AmeliaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA4 (+1)143
4.Stępień Krystian
Kadej Oliwia
DANCE POINT - Biała Podlaska
Stępień Krystian
Kadej Oliwia
Stępień KrystianKadej OliwiaDANCE POINT - Biała Podlaska5 (+1)154
5.Jakubowski Dominik
Bańcerowska Alicja
ZAMEK - Lublin
Jakubowski Dominik
Bańcerowska Alicja
Jakubowski DominikBańcerowska AlicjaZAMEK - Lublin9 (+1)195
6.Smuniewski Kacper
Nowaczewska Matylda
All About - Szczecin
Smuniewski Kacper
Nowaczewska Matylda
Smuniewski KacperNowaczewska MatyldaAll About - Szczecin2 26
7.Kaczmarski Maciej
Myśliwy Hanna
ASTRA - Szczecin
Kaczmarski Maciej
Myśliwy Hanna
Kaczmarski MaciejMyśliwy HannaASTRA - Szczecin4 47
8.Mostowiec Adrian
Mazur Kinga
ZAMEK - Lublin
Mostowiec Adrian
Mazur Kinga
Mostowiec AdrianMazur KingaZAMEK - Lublin3 38
9.Pasternak Bartosz
Przybysz Weronika
DRAGON'S DANCE Warszawa
Pasternak Bartosz
Przybysz Weronika
Pasternak BartoszPrzybysz WeronikaDRAGON'S DANCE Warszawa1 19
10.Wyszomirski Wiktor
Kolasa Wiktoria
BALLROOM - Lublin
Wyszomirski Wiktor
Kolasa Wiktoria
Wyszomirski WiktorKolasa WiktoriaBALLROOM - Lublin0 09
11.Mielecki Andrzej
Szlom Maria
RS - WARSZAWA
Mielecki Andrzej
Szlom Maria
Mielecki AndrzejSzlom MariaRS - WARSZAWA0 011

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krasiński Szymon
Bartczak Julia
STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
Krasiński Szymon
Bartczak Julia
Krasiński SzymonBartczak JuliaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź3 (+1)131
2.Skoczylas Kornel
Sochaczewska Wiktoria
ZAMEK - Lublin
Skoczylas Kornel
Sochaczewska Wiktoria
Skoczylas KornelSochaczewska WiktoriaZAMEK - Lublin7 (+1)172
3.Widz Bartłomiej
Gozdalska Agnieszka
JUMP - Janów Lubelski
Widz Bartłomiej
Gozdalska Agnieszka
Widz BartłomiejGozdalska AgnieszkaJUMP - Janów Lubelski5 (+1)153
4.Krzemiński Michał
Głąb Anna
STEP DANCE - Koluszki
Krzemiński Michał
Głąb Anna
Krzemiński MichałGłąb AnnaSTEP DANCE - Koluszki1 (+1)114
5.Wyszomirski Wiktor
Kolasa Wiktoria
BALLROOM - Lublin
Wyszomirski Wiktor
Kolasa Wiktoria
Wyszomirski WiktorKolasa WiktoriaBALLROOM - Lublin1 (+1)115
6.Pasternak Bartosz
Przybysz Weronika
DRAGON'S DANCE Warszawa
Pasternak Bartosz
Przybysz Weronika
Pasternak BartoszPrzybysz WeronikaDRAGON'S DANCE Warszawa1 16
7.Kaczmarski Maciej
Myśliwy Hanna
ASTRA - Szczecin
Kaczmarski Maciej
Myśliwy Hanna
Kaczmarski MaciejMyśliwy HannaASTRA - Szczecin0 07
8.Sekuła Mateusz
Zacharska Ewa
CENTRUM TAŃCA - Radom
Sekuła Mateusz
Zacharska Ewa
Sekuła MateuszZacharska EwaCENTRUM TAŃCA - Radom1 17
9.Smuniewski Kacper
Nowaczewska Matylda
All About - Szczecin
Smuniewski Kacper
Nowaczewska Matylda
Smuniewski KacperNowaczewska MatyldaAll About - Szczecin0 09
10.Wołowik Karol
Skiba Joanna
TOP - ART - Lublin
Wołowik Karol
Skiba Joanna
Wołowik KarolSkiba JoannaTOP - ART - Lublin0 010

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
BALLROOM - Lublin
Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM - Lublin8 (+1)181
2.Nowak Szymon
Naguszewska Oliwia
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Nowak Szymon
Naguszewska Oliwia
Nowak SzymonNaguszewska OliwiaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA12 (+1)1122
3.Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
JEDYNKA - Łódź
Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA - Łódź9 93
4.Bilski Filip
Biesiekierska Karolina
DUET - Warszawa
Bilski Filip
Biesiekierska Karolina
Bilski FilipBiesiekierska KarolinaDUET - Warszawa3 34
5.Godlewski Wiktor
Pospieszyńska Alicja
START - Płońsk
Godlewski Wiktor
Pospieszyńska Alicja
Godlewski WiktorPospieszyńska AlicjaSTART - Płońsk5 5

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
BALLROOM - Lublin
Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM - Lublin7 (+1)171
2.Faliński Przemysław
Chmielińska Maja
IMPET TEAM WARSZAWA
Faliński Przemysław
Chmielińska Maja
Faliński PrzemysławChmielińska MajaIMPET TEAM WARSZAWA12 (+1)1122
3.Nowak Szymon
Naguszewska Oliwia
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Nowak Szymon
Naguszewska Oliwia
Nowak SzymonNaguszewska OliwiaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA0 03
4.Ungert Jakub
Augustyniak Nikola
ZAMEK - Lublin
Ungert Jakub
Augustyniak Nikola
Ungert JakubAugustyniak NikolaZAMEK - Lublin9 94
5.Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
JEDYNKA - Łódź
Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA - Łódź3 35

16+ (Powyżej 15) A ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ungert Jakub
Augustyniak Nikola
ZAMEK - Lublin
Ungert Jakub
Augustyniak Nikola
Ungert JakubAugustyniak NikolaZAMEK - Lublin1 (+1)111
2.Kuś Arkadiusz
Kuś Anna
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Kuś Arkadiusz
Kuś Anna
Kuś ArkadiuszKuś AnnaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA0 (-1)-10

16+ (Powyżej 15) A LA PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Głogowski Piotr
Gmochowska Justyna
CENTRUM TAŃCA - Radom
Głogowski Piotr
Gmochowska Justyna
Głogowski PiotrGmochowska JustynaCENTRUM TAŃCA - Radom