Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT

2022-04-02 Halinów, CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA


Plik z wynikami

UWAGA

Proszę zapoznać się ze zmianami godzin rozpoczęcia bloków tanecznych.
Otwarcie hali sportowej godz. 7:30
Wejście na turniej przez wejście główne do Zespołu Szkół od ul. Okuniewskiej (nie bezpośrednio na halę sportową)

BLOK 1, rejestracja 8:15-8:45, próba parkietu 8:30-9:00, start: 9:00

Do 9 (Do 9) F KOMB 6T PREMIUM 0

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gałązka Igor
Gwardys Klaudia
FAST-STEP Warszawa
Gałązka Igor
Gwardys Klaudia
Gałązka IgorGwardys KlaudiaFAST-STEP Warszawa3 (+1)131
2.Kaczor Przemysław
Martyniak Marcelina
FAST-STEP Warszawa
Kaczor Przemysław
Martyniak Marcelina
Kaczor PrzemysławMartyniak MarcelinaFAST-STEP Warszawa E (+1)1E2
3.Smagowski Miłosz
Drozd Nel
ZAMEK - Lublin
Smagowski Miłosz
Drozd Nel
Smagowski MiłoszDrozd NelZAMEK - Lublin2 23
4.Mianowski Aleksander
Wójcicka Diana
UKS KORDASZEWSCY
Mianowski Aleksander
Wójcicka Diana
Mianowski AleksanderWójcicka DianaUKS KORDASZEWSCY2 24
5.Kasowski Jan
Hartwich Jagoda
Viva Dance Łódź
Kasowski Jan
Hartwich Jagoda
Kasowski JanHartwich JagodaViva Dance Łódź0 05

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zawistowski Marcel
Świętochowska Adrianna
FAST-STEP Warszawa
Zawistowski Marcel
Świętochowska Adrianna
Zawistowski MarcelŚwiętochowska AdriannaFAST-STEP Warszawa1 (+1)111
2.Duchna Bartosz
Galas-Bandyk Janina
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Duchna Bartosz
Galas-Bandyk Janina
Duchna BartoszGalas-Bandyk JaninaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA4 (+1)142
3.Siedlanowski Daniel
Semeryło Blanka
DANCE POINT - Biała Podlaska
Siedlanowski Daniel
Semeryło Blanka
Siedlanowski DanielSemeryło BlankaDANCE POINT - Biała Podlaska0 03
4.Krzemiński Maciej
Czarnocka Ewa
POLISH CLUB - Warszawa
Krzemiński Maciej
Czarnocka Ewa
Krzemiński MaciejCzarnocka EwaPOLISH CLUB - Warszawa0 04

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Piec Gustaw
Korzeniewicz Selena
DANCECLUB - Szczecin
Piec Gustaw
Korzeniewicz Selena
Piec GustawKorzeniewicz SelenaDANCECLUB - Szczecin2 (+1)121
2.Broda Kacper
Rudnicka Inga
CLASSIC - Warszawa
Broda Kacper
Rudnicka Inga
Broda KacperRudnicka IngaCLASSIC - Warszawa1 (+1)112
3.Jarząb Filip
Molęda Weronika
KICK - Kielce
Jarząb Filip
Molęda Weronika
Jarząb FilipMolęda WeronikaKICK - Kielce6 (+1)163
4.Woch Przemysław
Mianowana Oliwia
ZAMEK - Lublin
Woch Przemysław
Mianowana Oliwia
Woch PrzemysławMianowana OliwiaZAMEK - Lublin2 (+1)124
5.Wilczyński Jakub
Kowalska Lena
DRAGON'S DANCE Warszawa
Wilczyński Jakub
Kowalska Lena
Wilczyński JakubKowalska LenaDRAGON'S DANCE Warszawa1 15
6.Piszczek Kacper
Rzewuska Zofia
MAKO - Sulejówek
Piszczek Kacper
Rzewuska Zofia
Piszczek KacperRzewuska ZofiaMAKO - Sulejówek0 06
7.Sybicki Adam
Rogowska Patrycja
START - Płońsk
Sybicki Adam
Rogowska Patrycja
Sybicki AdamRogowska PatrycjaSTART - Płońsk2 27
8.Ostański Szymon
Gałęzowska Maja
BALLROOM - Lublin
Ostański Szymon
Gałęzowska Maja
Ostański SzymonGałęzowska MajaBALLROOM - Lublin0 0

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kowal Wojciech
Sajdak Emilia
KLASA - Tarnów
Kowal Wojciech
Sajdak Emilia
Kowal WojciechSajdak EmiliaKLASA - Tarnów1 (+1)111
2.Simonides Alex
Jekel Maja
All About - Szczecin
Simonides Alex
Jekel Maja
Simonides AlexJekel MajaAll About - Szczecin4 42
3.Augustyniak Krystian
Zielińska Hanna
ZAMEK - Lublin
Augustyniak Krystian
Zielińska Hanna
Augustyniak KrystianZielińska HannaZAMEK - Lublin0 0

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kowal Wojciech
Sajdak Emilia
KLASA - Tarnów
Kowal Wojciech
Sajdak Emilia
Kowal WojciechSajdak EmiliaKLASA - Tarnów1 (+1)111
2.Simonides Alex
Jekel Maja
All About - Szczecin
Simonides Alex
Jekel Maja
Simonides AlexJekel MajaAll About - Szczecin3 32
3.Augustyniak Krystian
Zielińska Hanna
ZAMEK - Lublin
Augustyniak Krystian
Zielińska Hanna
Augustyniak KrystianZielińska HannaZAMEK - Lublin1 1

 

BLOK 2, rejestracja 09:30-10:30, próba parkietu 10:30-11.00, start: 11:00

10-11 (Juvenile 2) Open KOMB 8T Grand Prix Polski 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Pawlak Leon
Tryka Hanna
ZAMEK - Lublin
Pawlak Leon
Tryka Hanna
Pawlak LeonTryka HannaZAMEK - Lublin3 31242
2.Piwiński Tymon
Lato Nadia
FAST-STEP Warszawa
Piwiński Tymon
Lato Nadia
Piwiński TymonLato NadiaFAST-STEP Warszawa0 02200
3.Dzierżenga Mateusz
Prudel Natalia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Dzierżenga Mateusz
Prudel Natalia
Dzierżenga MateuszPrudel NataliaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 03158
4.Duchna Bartosz
Galas-Bandyk Janina
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Duchna Bartosz
Galas-Bandyk Janina
Duchna BartoszGalas-Bandyk JaninaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA4 44136
5.Siedlanowski Daniel
Semeryło Blanka
DANCE POINT - Biała Podlaska
Siedlanowski Daniel
Semeryło Blanka
Siedlanowski DanielSemeryło BlankaDANCE POINT - Biała Podlaska0 05124
6.Zawistowski Marcel
Świętochowska Adrianna
FAST-STEP Warszawa
Zawistowski Marcel
Świętochowska Adrianna
Zawistowski MarcelŚwiętochowska AdriannaFAST-STEP Warszawa1 16112
7.Majewski Szymon
Drecka Zuzanna
DRAGON'S DANCE Warszawa
Majewski Szymon
Drecka Zuzanna
Majewski SzymonDrecka ZuzannaDRAGON'S DANCE Warszawa6 67100

12-13 (Junior 1) Open ST Grand Prix Polski 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Spodniewski Kamil
Sidor Michalina
DANCECLUB - Szczecin
Spodniewski Kamil
Sidor Michalina
Spodniewski KamilSidor MichalinaDANCECLUB - Szczecin0 01251
2.Koliński Szymon
Guja Emilia
SUKCES - Jaworzno
Koliński Szymon
Guja Emilia
Koliński SzymonGuja EmiliaSUKCES - Jaworzno2 22209
3.Kowal Wojciech
Sajdak Emilia
KLASA - Tarnów
Kowal Wojciech
Sajdak Emilia
Kowal WojciechSajdak EmiliaKLASA - Tarnów1 13167
4.Pokwicki Rafał
Smuniewska Martyna
All About - Szczecin
Pokwicki Rafał
Smuniewska Martyna
Pokwicki RafałSmuniewska MartynaAll About - Szczecin1 14145
5.Tereszkiewicz Mikołaj
Farbaniec Alicja
K-STUDIO Krosno
Tereszkiewicz Mikołaj
Farbaniec Alicja
Tereszkiewicz MikołajFarbaniec AlicjaK-STUDIO Krosno0 05133
6.Wiertel Mieszko
Ujma Marta
ZAMEK - Lublin
Wiertel Mieszko
Ujma Marta
Wiertel MieszkoUjma MartaZAMEK - Lublin1 16121
7.Simonides Alex
Jekel Maja
All About - Szczecin
Simonides Alex
Jekel Maja
Simonides AlexJekel MajaAll About - Szczecin4 47109
8.Gawęda Wiktor
Kozłowska Lena
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Gawęda Wiktor
Kozłowska Lena
Gawęda WiktorKozłowska LenaKUŹNIA TAŃCA - Kraków2 2897
9.Piec Gustaw
Korzeniewicz Selena
DANCECLUB - Szczecin
Piec Gustaw
Korzeniewicz Selena
Piec GustawKorzeniewicz SelenaDANCECLUB - Szczecin2 2985
10.Muśnicki Grzegorz
Gawron Aleksandra
FAST-STEP Warszawa
Muśnicki Grzegorz
Gawron Aleksandra
Muśnicki GrzegorzGawron AleksandraFAST-STEP Warszawa

12-13 (Junior 1) Open LA Grand Prix Polski 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Koliński Szymon
Guja Emilia
SUKCES - Jaworzno
Koliński Szymon
Guja Emilia
Koliński SzymonGuja EmiliaSUKCES - Jaworzno0 01242
2.Kowal Wojciech
Sajdak Emilia
KLASA - Tarnów
Kowal Wojciech
Sajdak Emilia
Kowal WojciechSajdak EmiliaKLASA - Tarnów1 12200
3.Spodniewski Kamil
Sidor Michalina
DANCECLUB - Szczecin
Spodniewski Kamil
Sidor Michalina
Spodniewski KamilSidor MichalinaDANCECLUB - Szczecin0 03158
4.Tereszkiewicz Mikołaj
Farbaniec Alicja
K-STUDIO Krosno
Tereszkiewicz Mikołaj
Farbaniec Alicja
Tereszkiewicz MikołajFarbaniec AlicjaK-STUDIO Krosno0 04136
5.Pokwicki Rafał
Smuniewska Martyna
All About - Szczecin
Pokwicki Rafał
Smuniewska Martyna
Pokwicki RafałSmuniewska MartynaAll About - Szczecin1 15124
6.Simonides Alex
Jekel Maja
All About - Szczecin
Simonides Alex
Jekel Maja
Simonides AlexJekel MajaAll About - Szczecin3 36112
7.Gawęda Wiktor
Kozłowska Lena
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Gawęda Wiktor
Kozłowska Lena
Gawęda WiktorKozłowska LenaKUŹNIA TAŃCA - Kraków2 27100
8.Augustyniak Krystian
Zielińska Hanna
ZAMEK - Lublin
Augustyniak Krystian
Zielińska Hanna
Augustyniak KrystianZielińska HannaZAMEK - Lublin
9.Muśnicki Grzegorz
Gawron Aleksandra
FAST-STEP Warszawa
Muśnicki Grzegorz
Gawron Aleksandra
Muśnicki GrzegorzGawron AleksandraFAST-STEP Warszawa

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Smuniewski Szymon
Wyszecka Dobrosława
All About - Szczecin
Smuniewski Szymon
Wyszecka Dobrosława
Smuniewski SzymonWyszecka DobrosławaAll About - Szczecin7 (+1)171
2.Przebierowski Bartłomiej
Nowacka Patrycja
RYTM - Chełm
Przebierowski Bartłomiej
Nowacka Patrycja
Przebierowski BartłomiejNowacka PatrycjaRYTM - Chełm6 (+1)162
3.Świderski Szymon
Brogowska Emilia
BALLROOM - Lublin
Świderski Szymon
Brogowska Emilia
Świderski SzymonBrogowska EmiliaBALLROOM - Lublin5 (+1)153
4.Wojciechowski Kacper
Kolińska Sylwia
DRAGON'S DANCE Warszawa
Wojciechowski Kacper
Kolińska Sylwia
Wojciechowski KacperKolińska SylwiaDRAGON'S DANCE Warszawa5 (+1)154
5.Gaworek Szymon
Rogowska Wiktoria
START - Płońsk
Gaworek Szymon
Rogowska Wiktoria
Gaworek SzymonRogowska WiktoriaSTART - Płońsk5 (+1)155
6.Szabat Jakub
Chudy Karolina
JUMP - Janów Lubelski
Szabat Jakub
Chudy Karolina
Szabat JakubChudy KarolinaJUMP - Janów Lubelski1 (+1)116
7.Drecki Damian
Wychowaniak Anna
DRAGON'S DANCE Warszawa
Drecki Damian
Wychowaniak Anna
Drecki DamianWychowaniak AnnaDRAGON'S DANCE Warszawa4 47
8.Szewczykowski Jakub
Soja Urszula
DRAGON'S DANCE Warszawa
Szewczykowski Jakub
Soja Urszula
Szewczykowski JakubSoja UrszulaDRAGON'S DANCE Warszawa0 08
9.Mróz Michał
Wojciechowska Izabela
JUMP - Janów Lubelski
Mróz Michał
Wojciechowska Izabela
Mróz MichałWojciechowska IzabelaJUMP - Janów Lubelski6 6
10.Mróz Rafał
Gzik Hanna
JUMP - Janów Lubelski
Mróz Rafał
Gzik Hanna
Mróz RafałGzik HannaJUMP - Janów Lubelski6 6
11.Ogrodnik Marek
Kudełko Katarzyna
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Ogrodnik Marek
Kudełko Katarzyna
Ogrodnik MarekKudełko KatarzynaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA5 (-1)-15
12.Wrona Łukasz
Śliczniak Weronika
BALLROOM - Lublin
Wrona Łukasz
Śliczniak Weronika
Wrona ŁukaszŚliczniak WeronikaBALLROOM - Lublin4 4

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 18

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Stępień Krystian
Kadej Oliwia
DANCE POINT - Biała Podlaska
Stępień Krystian
Kadej Oliwia
Stępień KrystianKadej OliwiaDANCE POINT - Biała Podlaska4 (+1)141
2.Poździak Rafał
Świerżewska Alicja
CLASSIC - Warszawa
Poździak Rafał
Świerżewska Alicja
Poździak RafałŚwierżewska AlicjaCLASSIC - Warszawa4 (+1)142
3.Szewczykowski Jakub
Soja Urszula
DRAGON'S DANCE Warszawa
Szewczykowski Jakub
Soja Urszula
Szewczykowski JakubSoja UrszulaDRAGON'S DANCE Warszawa4 (+1)143
4.Przebierowski Bartłomiej
Nowacka Patrycja
RYTM - Chełm
Przebierowski Bartłomiej
Nowacka Patrycja
Przebierowski BartłomiejNowacka PatrycjaRYTM - Chełm3 (+1)134
5.Jakubowski Dominik
Bańcerowska Alicja
ZAMEK - Lublin
Jakubowski Dominik
Bańcerowska Alicja
Jakubowski DominikBańcerowska AlicjaZAMEK - Lublin C (+1)1C5
6.Wojciechowski Kacper
Kolińska Sylwia
DRAGON'S DANCE Warszawa
Wojciechowski Kacper
Kolińska Sylwia
Wojciechowski KacperKolińska SylwiaDRAGON'S DANCE Warszawa5 (+1)156
7.Szabat Jakub
Chudy Karolina
JUMP - Janów Lubelski
Szabat Jakub
Chudy Karolina
Szabat JakubChudy KarolinaJUMP - Janów Lubelski1 (+1)117
8.Smuniewski Szymon
Wyszecka Dobrosława
All About - Szczecin
Smuniewski Szymon
Wyszecka Dobrosława
Smuniewski SzymonWyszecka DobrosławaAll About - Szczecin2 (+1)128
9.Świderski Szymon
Brogowska Emilia
BALLROOM - Lublin
Świderski Szymon
Brogowska Emilia
Świderski SzymonBrogowska EmiliaBALLROOM - Lublin4 (+1)148
10.Rabenda Michał
Kot Adrianna
Perfect Show Łódź
Rabenda Michał
Kot Adrianna
Rabenda MichałKot AdriannaPerfect Show Łódź1 110
11.Jędrzejczyk Hubert
Robak Klaudia
ETIUDA - Radomsko
Jędrzejczyk Hubert
Robak Klaudia
Jędrzejczyk HubertRobak KlaudiaETIUDA - Radomsko1 111
12.Gaworek Szymon
Rogowska Wiktoria
START - Płońsk
Gaworek Szymon
Rogowska Wiktoria
Gaworek SzymonRogowska WiktoriaSTART - Płońsk4 412
13.Drecki Damian
Wychowaniak Anna
DRAGON'S DANCE Warszawa
Drecki Damian
Wychowaniak Anna
Drecki DamianWychowaniak AnnaDRAGON'S DANCE Warszawa3 313
14.Flader Stanisław
Dębniak Maria
RS - WARSZAWA
Flader Stanisław
Dębniak Maria
Flader StanisławDębniak MariaRS - WARSZAWA0 013
15.Mróz Michał
Wojciechowska Izabela
JUMP - Janów Lubelski
Mróz Michał
Wojciechowska Izabela
Mróz MichałWojciechowska IzabelaJUMP - Janów Lubelski1 1
16.Mróz Rafał
Gzik Hanna
JUMP - Janów Lubelski
Mróz Rafał
Gzik Hanna
Mróz RafałGzik HannaJUMP - Janów Lubelski3 3
17.Ogrodnik Marek
Kudełko Katarzyna
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Ogrodnik Marek
Kudełko Katarzyna
Ogrodnik MarekKudełko KatarzynaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA3 (-1)-13
18.Wrona Łukasz
Śliczniak Weronika
BALLROOM - Lublin
Wrona Łukasz
Śliczniak Weronika
Wrona ŁukaszŚliczniak WeronikaBALLROOM - Lublin2 2

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ostałowski Dawid
Woch Małgorzata
FAST-STEP Warszawa
Ostałowski Dawid
Woch Małgorzata
Ostałowski DawidWoch MałgorzataFAST-STEP Warszawa5 (+1)151
2.Ziemba Marceli
Deszczka Laura
TAKT - Chełm
Ziemba Marceli
Deszczka Laura
Ziemba MarceliDeszczka LauraTAKT - Chełm4 (+1)142
3.Głuch Jakub
Rybak Julia
CREATIVE DANCE - Warszawa
Głuch Jakub
Rybak Julia
Głuch JakubRybak JuliaCREATIVE DANCE - Warszawa0 03
4.Rozwadowski Aleksander
Szybicka Sofia
FAST-STEP Warszawa
Rozwadowski Aleksander
Szybicka Sofia
Rozwadowski AleksanderSzybicka SofiaFAST-STEP Warszawa0 0

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szostak Igor
Witkowska Natalia
FAST-STEP Warszawa
Szostak Igor
Witkowska Natalia
Szostak IgorWitkowska NataliaFAST-STEP Warszawa7 (+1)171
2.Ostałowski Dawid
Woch Małgorzata
FAST-STEP Warszawa
Ostałowski Dawid
Woch Małgorzata
Ostałowski DawidWoch MałgorzataFAST-STEP Warszawa2 (+1)122
3.Głuch Jakub
Rybak Julia
CREATIVE DANCE - Warszawa
Głuch Jakub
Rybak Julia
Głuch JakubRybak JuliaCREATIVE DANCE - Warszawa1 13
4.Słomski Maksymilian
Paśnik Julia
EMOTION - Góra Kalwaria
Słomski Maksymilian
Paśnik Julia
Słomski MaksymilianPaśnik JuliaEMOTION - Góra Kalwaria0 04
5.Rozwadowski Aleksander
Szybicka Sofia
FAST-STEP Warszawa
Rozwadowski Aleksander
Szybicka Sofia
Rozwadowski AleksanderSzybicka SofiaFAST-STEP Warszawa0 0

 

BLOK 3, rejestracja 12:30-13:30, próba parkietu 13:40-14:15, start: 14:15

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kozyra Bartłomiej
Gajdos Michalina
JEDYNKA - Łódź
Kozyra Bartłomiej
Gajdos Michalina
Kozyra BartłomiejGajdos MichalinaJEDYNKA - Łódź2 (+1)121
2.Góźdź Krzysztof
Matryba Agata
UKS KORDASZEWSCY
Góźdź Krzysztof
Matryba Agata
Góźdź KrzysztofMatryba AgataUKS KORDASZEWSCY4 (+1)142
3.Jędrzejczyk Hubert
Robak Klaudia
ETIUDA - Radomsko
Jędrzejczyk Hubert
Robak Klaudia
Jędrzejczyk HubertRobak KlaudiaETIUDA - Radomsko3 (+1)133
4.Banaszek Kacper
Borowiecka Ewa
ETIUDA - Radomsko
Banaszek Kacper
Borowiecka Ewa
Banaszek KacperBorowiecka EwaETIUDA - Radomsko6 (+1)164
5.Mazurek Jan
Wiszniewska Katarzyna
RYTM - Chełm
Mazurek Jan
Wiszniewska Katarzyna
Mazurek JanWiszniewska KatarzynaRYTM - Chełm2 (+1)125
6.Molęda Wiktor
Nowak Emilia
KICK - Kielce
Molęda Wiktor
Nowak Emilia
Molęda WiktorNowak EmiliaKICK - Kielce2 26
7.Wiktorowicz Kacper
Skiba Natalia
DCS BRWINÓW
Wiktorowicz Kacper
Skiba Natalia
Wiktorowicz KacperSkiba NataliaDCS BRWINÓW0 07
8.Szymborski Michał
Górecka Natalia
CREATIVE DANCE - Warszawa
Szymborski Michał
Górecka Natalia
Szymborski MichałGórecka NataliaCREATIVE DANCE - Warszawa3 38
9.Stradowski Eryk
Gołembiewska Maja
STRETTO - RADZYMIN
Stradowski Eryk
Gołembiewska Maja
Stradowski ErykGołembiewska MajaSTRETTO - RADZYMIN1 19
10.Zubrycki Tymon
Wójcik Karolina
Viva Dance Łódź
Zubrycki Tymon
Wójcik Karolina
Zubrycki TymonWójcik KarolinaViva Dance Łódź0 010
11.Przybyła Szymon
Wawrzykowska Aleksandra
ZAMEK - Lublin
Przybyła Szymon
Wawrzykowska Aleksandra
Przybyła SzymonWawrzykowska AleksandraZAMEK - Lublin5 5

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Góźdź Krzysztof
Matryba Agata
UKS KORDASZEWSCY
Góźdź Krzysztof
Matryba Agata
Góźdź KrzysztofMatryba AgataUKS KORDASZEWSCY6 (+1)161
2.Kozyra Bartłomiej
Gajdos Michalina
JEDYNKA - Łódź
Kozyra Bartłomiej
Gajdos Michalina
Kozyra BartłomiejGajdos MichalinaJEDYNKA - Łódź2 (+1)122
3.Stradowski Eryk
Gołembiewska Maja
STRETTO - RADZYMIN
Stradowski Eryk
Gołembiewska Maja
Stradowski ErykGołembiewska MajaSTRETTO - RADZYMIN2 (+1)123
4.Molęda Wiktor
Nowak Emilia
KICK - Kielce
Molęda Wiktor
Nowak Emilia
Molęda WiktorNowak EmiliaKICK - Kielce3 (+1)134
5.Szymborski Michał
Górecka Natalia
CREATIVE DANCE - Warszawa
Szymborski Michał
Górecka Natalia
Szymborski MichałGórecka NataliaCREATIVE DANCE - Warszawa6 (+1)165
6.Wiktorowicz Kacper
Skiba Natalia
DCS BRWINÓW
Wiktorowicz Kacper
Skiba Natalia
Wiktorowicz KacperSkiba NataliaDCS BRWINÓW0 06
7.Zubrycki Tymon
Wójcik Karolina
Viva Dance Łódź
Zubrycki Tymon
Wójcik Karolina
Zubrycki TymonWójcik KarolinaViva Dance Łódź0 07
8.Hawryluk Marcin
Żywiołowska Zuzanna
STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
Hawryluk Marcin
Żywiołowska Zuzanna
Hawryluk MarcinŻywiołowska ZuzannaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź2 28
9.Łukasiewicz Karol
Gac Maria
CLASSIC - Warszawa
Łukasiewicz Karol
Gac Maria
Łukasiewicz KarolGac MariaCLASSIC - Warszawa5 59
10.Przybyła Szymon
Wawrzykowska Aleksandra
ZAMEK - Lublin
Przybyła Szymon
Wawrzykowska Aleksandra
Przybyła SzymonWawrzykowska AleksandraZAMEK - Lublin3 3

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nowak Szymon
Naguszewska Oliwia
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Nowak Szymon
Naguszewska Oliwia
Nowak SzymonNaguszewska OliwiaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA11 (+1)1111
2.Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
BALLROOM - Lublin
Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM - Lublin7 (+1)172
3.Hamzayev Elwin
Ryś Wiktoria
GASIEK - Rzeszów
Hamzayev Elwin
Ryś Wiktoria
Hamzayev ElwinRyś WiktoriaGASIEK - Rzeszów6 (+1)163
4.Bilski Filip
Biesiekierska Karolina
DUET - Warszawa
Bilski Filip
Biesiekierska Karolina
Bilski FilipBiesiekierska KarolinaDUET - Warszawa3 34
5.Perczak Aleksander
Mongiałło Hanna
PM - Lubin
Perczak Aleksander
Mongiałło Hanna
Perczak AleksanderMongiałło HannaPM - Lubin7 75
6.Krzyżanowski Łukasz
Kłucjasz Maja
ESKADRA - Pabianice
Krzyżanowski Łukasz
Kłucjasz Maja
Krzyżanowski ŁukaszKłucjasz MajaESKADRA - Pabianice5 56
7.Leszczyński Patryk
Kiełsznia Angelika
BALLROOM - Lublin
Leszczyński Patryk
Kiełsznia Angelika
Leszczyński PatrykKiełsznia AngelikaBALLROOM - Lublin0 07

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lipiński Daniel
Kireeva Polina
DANCECLUB - Szczecin
Lipiński Daniel
Kireeva Polina
Lipiński DanielKireeva PolinaDANCECLUB - Szczecin9 (+1)191
2.Faliński Przemysław
Chmielińska Maja
IMPET TEAM WARSZAWA
Faliński Przemysław
Chmielińska Maja
Faliński PrzemysławChmielińska MajaIMPET TEAM WARSZAWA11 (+1)1112
3.Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
BALLROOM - Lublin
Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM - Lublin6 (+1)163
4.Hamzayev Elwin
Ryś Wiktoria
GASIEK - Rzeszów
Hamzayev Elwin
Ryś Wiktoria
Hamzayev ElwinRyś WiktoriaGASIEK - Rzeszów6 (+1)164
5.Ungert Jakub
Augustyniak Nikola
ZAMEK - Lublin
Ungert Jakub
Augustyniak Nikola
Ungert JakubAugustyniak NikolaZAMEK - Lublin9 95
6.Sobolewski Dawid
Kainka Wiktoria
Dancers United - WARSZAWA
Sobolewski Dawid
Kainka Wiktoria
Sobolewski DawidKainka WiktoriaDancers United - WARSZAWA12 126
7.Nowak Szymon
Naguszewska Oliwia
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Nowak Szymon
Naguszewska Oliwia
Nowak SzymonNaguszewska OliwiaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA0 07
8.Woźniak Maciej
Korzeniewicz Stella
DANCECLUB - Szczecin
Woźniak Maciej
Korzeniewicz Stella
Woźniak MaciejKorzeniewicz StellaDANCECLUB - Szczecin0 08

14-15 (Junior 2) Open ST Grand Prix Polski 19

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Szor Hubert
Wierciszewska Aurelia
POLISH CLUB - Warszawa
Szor Hubert
Wierciszewska Aurelia
Szor HubertWierciszewska AureliaPOLISH CLUB - Warszawa0 01274
2.Pacan Antoni
Bilińska Nikola
POLISH CLUB - Warszawa
Pacan Antoni
Bilińska Nikola
Pacan AntoniBilińska NikolaPOLISH CLUB - Warszawa0 02232
3.Bożek Oskar
Sekret Julia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Bożek Oskar
Sekret Julia
Bożek OskarSekret JuliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 03190
4.Ojczyk Stanisław
Grabka Nadia
THOMAS DANCE - Kraków
Ojczyk Stanisław
Grabka Nadia
Ojczyk StanisławGrabka NadiaTHOMAS DANCE - Kraków0 04168
5.Wachelka Jan
Żejmo Karolina
GRACJA - Zielona Góra
Wachelka Jan
Żejmo Karolina
Wachelka JanŻejmo KarolinaGRACJA - Zielona Góra0 05156
6.Szostak Igor
Witkowska Natalia
FAST-STEP Warszawa
Szostak Igor
Witkowska Natalia
Szostak IgorWitkowska NataliaFAST-STEP Warszawa0 06144
7.Kisielewski Jakub
Dopierała Wiktoria
DANCECLUB - Szczecin
Kisielewski Jakub
Dopierała Wiktoria
Kisielewski JakubDopierała WiktoriaDANCECLUB - Szczecin4 47132
8.Ostałowski Dawid
Woch Małgorzata
FAST-STEP Warszawa
Ostałowski Dawid
Woch Małgorzata
Ostałowski DawidWoch MałgorzataFAST-STEP Warszawa5 58120
9.Krygier Mikołaj
Kugaj Zuzanna
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Krygier Mikołaj
Kugaj Zuzanna
Krygier MikołajKugaj ZuzannaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 09108
10.Rzeźniczak Antoni
Marcinkiewicz Blanka
STARLIGHT Zielona Góra
Rzeźniczak Antoni
Marcinkiewicz Blanka
Rzeźniczak AntoniMarcinkiewicz BlankaSTARLIGHT Zielona Góra0 01094
11.Szymczyk Bartosz
Kvet Ana
POLISH CLUB - Warszawa
Szymczyk Bartosz
Kvet Ana
Szymczyk BartoszKvet AnaPOLISH CLUB - Warszawa0 01094
12.Malicki Filip
Pijet Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Malicki Filip
Pijet Maja
Malicki FilipPijet MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa1 11272
13.Adamcewicz Szymon
Gałka Maja
GRACJA - Zielona Góra
Adamcewicz Szymon
Gałka Maja
Adamcewicz SzymonGałka MajaGRACJA - Zielona Góra0 01355
14.Farbaniec Maciej
Tatrzańska Natalia
K-STUDIO Krosno
Farbaniec Maciej
Tatrzańska Natalia
Farbaniec MaciejTatrzańska NataliaK-STUDIO Krosno0 01453
15.Ziemba Marceli
Deszczka Laura
TAKT - Chełm
Ziemba Marceli
Deszczka Laura
Ziemba MarceliDeszczka LauraTAKT - Chełm4 41551
16.Brożyna Wiktor
Kołbuc Oliwia
Akademia Tańca - Kielce
Brożyna Wiktor
Kołbuc Oliwia
Brożyna WiktorKołbuc OliwiaAkademia Tańca - Kielce0 01649
17.Gubała Adam
Garcia Gabriela
M-TEAM - Kraków
Gubała Adam
Garcia Gabriela
Gubała AdamGarcia GabrielaM-TEAM - Kraków3 31747
18.Łojewski Miłosz
Kwiecień Joanna Edyta
KICK - Kielce
Łojewski Miłosz
Kwiecień Joanna Edyta
Łojewski MiłoszKwiecień Joanna EdytaKICK - Kielce1 11845
19.Rozwadowski Aleksander
Szybicka Sofia
FAST-STEP Warszawa
Rozwadowski Aleksander
Szybicka Sofia
Rozwadowski AleksanderSzybicka SofiaFAST-STEP Warszawa

14-15 (Junior 2) Open LA Grand Prix Polski 18

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Pacan Antoni
Bilińska Nikola
POLISH CLUB - Warszawa
Pacan Antoni
Bilińska Nikola
Pacan AntoniBilińska NikolaPOLISH CLUB - Warszawa0 01274
2.Szor Hubert
Wierciszewska Aurelia
POLISH CLUB - Warszawa
Szor Hubert
Wierciszewska Aurelia
Szor HubertWierciszewska AureliaPOLISH CLUB - Warszawa0 02232
3.Ivaneiko Maksym
Fibic Emilia
RONDO - Rybnik
Ivaneiko Maksym
Fibic Emilia
Ivaneiko MaksymFibic EmiliaRONDO - Rybnik0 03190
4.Ojczyk Stanisław
Grabka Nadia
THOMAS DANCE - Kraków
Ojczyk Stanisław
Grabka Nadia
Ojczyk StanisławGrabka NadiaTHOMAS DANCE - Kraków0 04168
5.Kosecki Nataniel
Gajek Weronika
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Kosecki Nataniel
Gajek Weronika
Kosecki NatanielGajek WeronikaCANTINERO - Tomaszów Maz.0 05156
6.Szymczyk Bartosz
Kvet Ana
POLISH CLUB - Warszawa
Szymczyk Bartosz
Kvet Ana
Szymczyk BartoszKvet AnaPOLISH CLUB - Warszawa5 56144
7.Kisielewski Jakub
Dopierała Wiktoria
DANCECLUB - Szczecin
Kisielewski Jakub
Dopierała Wiktoria
Kisielewski JakubDopierała WiktoriaDANCECLUB - Szczecin4 47132
8.Malicki Filip
Pijet Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Malicki Filip
Pijet Maja
Malicki FilipPijet MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 08118
9.Wachelka Jan
Żejmo Karolina
GRACJA - Zielona Góra
Wachelka Jan
Żejmo Karolina
Wachelka JanŻejmo KarolinaGRACJA - Zielona Góra0 08118
10.Adamcewicz Szymon
Gałka Maja
GRACJA - Zielona Góra
Adamcewicz Szymon
Gałka Maja
Adamcewicz SzymonGałka MajaGRACJA - Zielona Góra0 01096
11.Krygier Mikołaj
Kugaj Zuzanna
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Krygier Mikołaj
Kugaj Zuzanna
Krygier MikołajKugaj ZuzannaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 01184
12.Bożek Oskar
Sekret Julia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Bożek Oskar
Sekret Julia
Bożek OskarSekret JuliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 01272
13.Szostak Igor
Witkowska Natalia
FAST-STEP Warszawa
Szostak Igor
Witkowska Natalia
Szostak IgorWitkowska NataliaFAST-STEP Warszawa7 71355
14.Gubała Adam
Garcia Gabriela
M-TEAM - Kraków
Gubała Adam
Garcia Gabriela
Gubała AdamGarcia GabrielaM-TEAM - Kraków6 61453
15.Ostałowski Dawid
Woch Małgorzata
FAST-STEP Warszawa
Ostałowski Dawid
Woch Małgorzata
Ostałowski DawidWoch MałgorzataFAST-STEP Warszawa2 21551
16.Rzeźniczak Antoni
Marcinkiewicz Blanka
STARLIGHT Zielona Góra
Rzeźniczak Antoni
Marcinkiewicz Blanka
Rzeźniczak AntoniMarcinkiewicz BlankaSTARLIGHT Zielona Góra0 01649
17.Brożyna Wiktor
Kołbuc Oliwia
Akademia Tańca - Kielce
Brożyna Wiktor
Kołbuc Oliwia
Brożyna WiktorKołbuc OliwiaAkademia Tańca - Kielce0 01747
18.Łojewski Miłosz
Kwiecień Joanna Edyta
KICK - Kielce
Łojewski Miłosz
Kwiecień Joanna Edyta
Łojewski MiłoszKwiecień Joanna EdytaKICK - Kielce1 11845

16-20 (Młodzież starsza) Open ST Grand Prix Polski 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Palak Tymoteusz
Szymczak Natalia
ZAMEK - Lublin
Palak Tymoteusz
Szymczak Natalia
Palak TymoteuszSzymczak NataliaZAMEK - Lublin0 01261
2.Krupa Mateusz
Jaworek Maria
PM - Lubin
Krupa Mateusz
Jaworek Maria
Krupa MateuszJaworek MariaPM - Lubin0 02219
3.Rybak Maciej
Matysiak Zofia
DUET - Warszawa
Rybak Maciej
Matysiak Zofia
Rybak MaciejMatysiak ZofiaDUET - Warszawa0 03177
4.Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
DANCECLUB - Szczecin
Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
Grabowski PatrykKoza ZuzannaDANCECLUB - Szczecin0 04155
5.Alwasiak Karol
Olejnik Sara
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Alwasiak Karol
Olejnik Sara
Alwasiak KarolOlejnik SaraST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 05143
6.Gędłek Jakub
Więckowska Maja
IMPERIA - Kraków
Gędłek Jakub
Więckowska Maja
Gędłek JakubWięckowska MajaIMPERIA - Kraków0 06131
7.Kotul Hubert
Dąbek Katarzyna
MDANCE - Przemyśl
Kotul Hubert
Dąbek Katarzyna
Kotul HubertDąbek KatarzynaMDANCE - Przemyśl0 07119
8.Stopyra Hubert
Cwynar Wiktoria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Stopyra Hubert
Cwynar Wiktoria
Stopyra HubertCwynar WiktoriaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 08107
9.Goły Filip
Mazurek Martyna
ZORBA - Częstochowa
Goły Filip
Mazurek Martyna
Goły FilipMazurek MartynaZORBA - Częstochowa9 9993
10.Sarafin Oliwer
Przybylińska Estera
DANCECLUB - Szczecin
Sarafin Oliwer
Przybylińska Estera
Sarafin OliwerPrzybylińska EsteraDANCECLUB - Szczecin0 0993
11.Mordka Dawid
Bober Iga
AKSEL - Rzeszów
Mordka Dawid
Bober Iga
Mordka DawidBober IgaAKSEL - Rzeszów0 01171
12.Rudyj Bartosz
Nowińska Maja
PM - Lubin
Rudyj Bartosz
Nowińska Maja
Rudyj BartoszNowińska MajaPM - Lubin0 01259
13.Wiórek Maciej
Czarnobaj Natalia
IMPULS - Chorzów
Wiórek Maciej
Czarnobaj Natalia
Wiórek MaciejCzarnobaj NataliaIMPULS - Chorzów0 01342
14.Lipiński Daniel
Kireeva Polina
DANCECLUB - Szczecin
Lipiński Daniel
Kireeva Polina
Lipiński DanielKireeva PolinaDANCECLUB - Szczecin0 01440

16-20 (Młodzież starsza) Open LA Grand Prix Polski 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Raczek Hubert
Wierciszewska Laura
POLISH CLUB - Warszawa
Raczek Hubert
Wierciszewska Laura
Raczek HubertWierciszewska LauraPOLISH CLUB - Warszawa0 01242
2.Mazur Jakub
Gryczka Marta
AKSEL - Rzeszów
Mazur Jakub
Gryczka Marta
Mazur JakubGryczka MartaAKSEL - Rzeszów0 02200
3.Guz Mikołaj
Pluskota Matylda
ASTRA - Szczecin
Guz Mikołaj
Pluskota Matylda
Guz MikołajPluskota MatyldaASTRA - Szczecin0 03158
4.Krupa Mateusz
Jaworek Maria
PM - Lubin
Krupa Mateusz
Jaworek Maria
Krupa MateuszJaworek MariaPM - Lubin2 24136
5.Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
ETIUDA - Radomsko
Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA - Radomsko0 05124
6.Lizura Jakub
Kołosowska Julia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Lizura Jakub
Kołosowska Julia
Lizura JakubKołosowska JuliaMISTRAL - Tarnowskie Góry1 16112
7.Rudyj Bartosz
Nowińska Maja
PM - Lubin
Rudyj Bartosz
Nowińska Maja
Rudyj BartoszNowińska MajaPM - Lubin0 07100

 

BLOK 4, rejestracja 16:15-17:15, próba parkietu 17:30-18:00, start: 18:00

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wrzesiński Oliwier
Tengli-Radziszewska Nicole
POLISH CLUB - Warszawa
Wrzesiński Oliwier
Tengli-Radziszewska Nicole
Wrzesiński OliwierTengli-Radziszewska NicolePOLISH CLUB - Warszawa5 (+1)151
2.Giemza Stanisław
Czajkowska Paulina
ZAMEK - Lublin
Giemza Stanisław
Czajkowska Paulina
Giemza StanisławCzajkowska PaulinaZAMEK - Lublin0 02
3.Czarnecki Marcel
Buczyńska Dominika
DCS BRWINÓW
Czarnecki Marcel
Buczyńska Dominika
Czarnecki MarcelBuczyńska DominikaDCS BRWINÓW0 03

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 15

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grabowski Michał
Biernacka Julia
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Grabowski Michał
Biernacka Julia
Grabowski MichałBiernacka JuliaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA3 (+1)131
2.Demianiuk Jan
Kowalska Amelia
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Demianiuk Jan
Kowalska Amelia
Demianiuk JanKowalska AmeliaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA3 (+1)132
3.Jakubowski Dominik
Bańcerowska Alicja
ZAMEK - Lublin
Jakubowski Dominik
Bańcerowska Alicja
Jakubowski DominikBańcerowska AlicjaZAMEK - Lublin8 (+1)183
4.Woźniak Maciej
Korzeniewicz Stella
DANCECLUB - Szczecin
Woźniak Maciej
Korzeniewicz Stella
Woźniak MaciejKorzeniewicz StellaDANCECLUB - Szczecin9 (+1)194
5.Stępień Krystian
Kadej Oliwia
DANCE POINT - Biała Podlaska
Stępień Krystian
Kadej Oliwia
Stępień KrystianKadej OliwiaDANCE POINT - Biała Podlaska4 (+1)145
6.Pieklak Paweł
Filipek Anna
ZAMEK - Lublin
Pieklak Paweł
Filipek Anna
Pieklak PawełFilipek AnnaZAMEK - Lublin7 (+1)176
7.Drogosz Mateusz
Bryk Magdalena
KICK - Kielce
Drogosz Mateusz
Bryk Magdalena
Drogosz MateuszBryk MagdalenaKICK - Kielce2 (+1)127
8.Mostowiec Adrian
Mazur Kinga
ZAMEK - Lublin
Mostowiec Adrian
Mazur Kinga
Mostowiec AdrianMazur KingaZAMEK - Lublin3 38
9.Smuniewski Kacper
Nowaczewska Matylda
All About - Szczecin
Smuniewski Kacper
Nowaczewska Matylda
Smuniewski KacperNowaczewska MatyldaAll About - Szczecin2 29
10.Kaczmarski Maciej
Myśliwy Hanna
ASTRA - Szczecin
Kaczmarski Maciej
Myśliwy Hanna
Kaczmarski MaciejMyśliwy HannaASTRA - Szczecin4 410
11.Pieszczek Filip
Jaworska Amelia
DANCE PROJECT- Wrocław
Pieszczek Filip
Jaworska Amelia
Pieszczek FilipJaworska AmeliaDANCE PROJECT- Wrocław0 010
12.Isidoris Eric
Isidoris Melissa
MARGO - Leszno
Isidoris Eric
Isidoris Melissa
Isidoris EricIsidoris MelissaMARGO - Leszno3 312
13.Wólkiewicz Filip
Pieróg Marta
CLASSIC - Warszawa
Wólkiewicz Filip
Pieróg Marta
Wólkiewicz FilipPieróg MartaCLASSIC - Warszawa0 013
14.Poździak Rafał
Świerżewska Alicja
CLASSIC - Warszawa
Poździak Rafał
Świerżewska Alicja
Poździak RafałŚwierżewska AlicjaCLASSIC - Warszawa4 414
15.Pasternak Bartosz
Przybysz Weronika
DRAGON'S DANCE Warszawa
Pasternak Bartosz
Przybysz Weronika
Pasternak BartoszPrzybysz WeronikaDRAGON'S DANCE Warszawa1 115

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Skoczylas Kornel
Sochaczewska Wiktoria
ZAMEK - Lublin
Skoczylas Kornel
Sochaczewska Wiktoria
Skoczylas KornelSochaczewska WiktoriaZAMEK - Lublin6 (+1)161
2.Pieszczek Filip
Jaworska Amelia
DANCE PROJECT- Wrocław
Pieszczek Filip
Jaworska Amelia
Pieszczek FilipJaworska AmeliaDANCE PROJECT- Wrocław3 (+1)132
3.Drogosz Mateusz
Bryk Magdalena
KICK - Kielce
Drogosz Mateusz
Bryk Magdalena
Drogosz MateuszBryk MagdalenaKICK - Kielce4 (+1)143
4.Krasiński Szymon
Bartczak Julia
STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
Krasiński Szymon
Bartczak Julia
Krasiński SzymonBartczak JuliaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź2 (+1)124
5.Brożyna Kamil
Żelasko Oliwia
AKSEL - Rzeszów
Brożyna Kamil
Żelasko Oliwia
Brożyna KamilŻelasko OliwiaAKSEL - Rzeszów5 (+1)155
6.Wólkiewicz Filip
Pieróg Marta
CLASSIC - Warszawa
Wólkiewicz Filip
Pieróg Marta
Wólkiewicz FilipPieróg MartaCLASSIC - Warszawa2 (+1)126
7.Kaczmarski Maciej
Myśliwy Hanna
ASTRA - Szczecin
Kaczmarski Maciej
Myśliwy Hanna
Kaczmarski MaciejMyśliwy HannaASTRA - Szczecin0 07
8.Leszczyński Patryk
Kiełsznia Angelika
BALLROOM - Lublin
Leszczyński Patryk
Kiełsznia Angelika
Leszczyński PatrykKiełsznia AngelikaBALLROOM - Lublin4 48
9.Widz Bartłomiej
Gozdalska Agnieszka
JUMP - Janów Lubelski
Widz Bartłomiej
Gozdalska Agnieszka
Widz BartłomiejGozdalska AgnieszkaJUMP - Janów Lubelski4 48
10.Isidoris Eric
Isidoris Melissa
MARGO - Leszno
Isidoris Eric
Isidoris Melissa
Isidoris EricIsidoris MelissaMARGO - Leszno2 210
11.Sekuła Mateusz
Zacharska Ewa
CENTRUM TAŃCA - Radom
Sekuła Mateusz
Zacharska Ewa
Sekuła MateuszZacharska EwaCENTRUM TAŃCA - Radom1 111
12.Smuniewski Kacper
Nowaczewska Matylda
All About - Szczecin
Smuniewski Kacper
Nowaczewska Matylda
Smuniewski KacperNowaczewska MatyldaAll About - Szczecin0 012

16-18 (Młodzież) Open ST Grand Prix Polski 25

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Jakubczyk Filip
Jakubczyk Zuzanna
SUKCES - Jaworzno
Jakubczyk Filip
Jakubczyk Zuzanna
Jakubczyk FilipJakubczyk ZuzannaSUKCES - Jaworzno0 01284
2.Mecha Kamil
Tuchewicz Julia
DANCECLUB - Szczecin
Mecha Kamil
Tuchewicz Julia
Mecha KamilTuchewicz JuliaDANCECLUB - Szczecin0 02242
3.Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK - Rzeszów0 03200
4.Rybak Maciej
Matysiak Zofia
DUET - Warszawa
Rybak Maciej
Matysiak Zofia
Rybak MaciejMatysiak ZofiaDUET - Warszawa0 04178
5.Onisk Witold
Rybka Sandra
POLISH CLUB - Warszawa
Onisk Witold
Rybka Sandra
Onisk WitoldRybka SandraPOLISH CLUB - Warszawa5 55166
6.Mordka Dawid
Bober Iga
AKSEL - Rzeszów
Mordka Dawid
Bober Iga
Mordka DawidBober IgaAKSEL - Rzeszów0 06154
7.Wysocki Bartosz
Debert Mirela
IGLICA - Wrocław
Wysocki Bartosz
Debert Mirela
Wysocki BartoszDebert MirelaIGLICA - Wrocław0 07142
8.Dobersztyn Juliusz
Capar Hanna
DANCECLUB - Szczecin
Dobersztyn Juliusz
Capar Hanna
Dobersztyn JuliuszCapar HannaDANCECLUB - Szczecin7 78130
9.Sokal Artsem
Bigelmajer Alicja
DANCECLUB - Szczecin
Sokal Artsem
Bigelmajer Alicja
Sokal ArtsemBigelmajer AlicjaDANCECLUB - Szczecin7 79116
10.Ungert Jakub
Augustyniak Nikola
ZAMEK - Lublin
Ungert Jakub
Augustyniak Nikola
Ungert JakubAugustyniak NikolaZAMEK - Lublin0 09116
11.Sabat Antoni
Prochownik Kaja
IMPERIA - Kraków
Sabat Antoni
Prochownik Kaja
Sabat AntoniProchownik KajaIMPERIA - Kraków1 11194
12.Bryła Tadeusz
Plotka Marcelina
LATINA - Wolsztyn
Bryła Tadeusz
Plotka Marcelina
Bryła TadeuszPlotka MarcelinaLATINA - Wolsztyn1 11282
13.Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
All About - Szczecin
Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
Gierwatowski KacperWoronowska JolantaAll About - Szczecin0 01365
14.Huber Jan
Staszak Karolina
TAKT - Chełm
Huber Jan
Staszak Karolina
Huber JanStaszak KarolinaTAKT - Chełm0 01463
15.Wiltowski Jakub
Dytwińska Gabriela
IGLICA - Wrocław
Wiltowski Jakub
Dytwińska Gabriela
Wiltowski JakubDytwińska GabrielaIGLICA - Wrocław1 11561
16.Nowak Szymon
Naguszewska Oliwia
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Nowak Szymon
Naguszewska Oliwia
Nowak SzymonNaguszewska OliwiaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA11 111659
17.Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
BALLROOM - Lublin
Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM - Lublin7 71753
18.Perczak Aleksander
Mongiałło Hanna
PM - Lubin
Perczak Aleksander
Mongiałło Hanna
Perczak AleksanderMongiałło HannaPM - Lubin7 71753
19.Radziejewski Juliusz
Antos Aleksandra
PM - Lubin
Radziejewski Juliusz
Antos Aleksandra
Radziejewski JuliuszAntos AleksandraPM - Lubin0 01753
20.Kaczmarski Maciej
Myśliwy Hanna
ASTRA - Szczecin
Kaczmarski Maciej
Myśliwy Hanna
Kaczmarski MaciejMyśliwy HannaASTRA - Szczecin4 42049
21.Wólkiewicz Filip
Pieróg Marta
CLASSIC - Warszawa
Wólkiewicz Filip
Pieróg Marta
Wólkiewicz FilipPieróg MartaCLASSIC - Warszawa0 02049
22.Hamzayev Elwin
Ryś Wiktoria
GASIEK - Rzeszów
Hamzayev Elwin
Ryś Wiktoria
Hamzayev ElwinRyś WiktoriaGASIEK - Rzeszów6 62245
23.Leszczyński Patryk
Kiełsznia Angelika
BALLROOM - Lublin
Leszczyński Patryk
Kiełsznia Angelika
Leszczyński PatrykKiełsznia AngelikaBALLROOM - Lublin0 02245
24.Kaczmarek Damian
Brodacka Nikola
IGLICA - Wrocław
Kaczmarek Damian
Brodacka Nikola
Kaczmarek DamianBrodacka NikolaIGLICA - Wrocław
25.Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.

16-18 (Młodzież) Open LA Grand Prix Polski 25

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Guz Mikołaj
Pluskota Matylda
ASTRA - Szczecin
Guz Mikołaj
Pluskota Matylda
Guz MikołajPluskota MatyldaASTRA - Szczecin0 02286
2.Onisk Witold
Rybka Sandra
POLISH CLUB - Warszawa
Onisk Witold
Rybka Sandra
Onisk WitoldRybka SandraPOLISH CLUB - Warszawa5 53244
3.Shcherbakov Andriy
Andruszko Zofia
IGLICA - Wrocław
Shcherbakov Andriy
Andruszko Zofia
Shcherbakov AndriyAndruszko ZofiaIGLICA - Wrocław4 44202
4.Sokołowski Dawid
Skóra Martyna
DANCE PROJECT- Wrocław
Sokołowski Dawid
Skóra Martyna
Sokołowski DawidSkóra MartynaDANCE PROJECT- Wrocław0 05180
5.Kruk Dawid
Haluch Nina
SUKCES - Jaworzno
Kruk Dawid
Haluch Nina
Kruk DawidHaluch NinaSUKCES - Jaworzno7 76168
6.Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK - Rzeszów0 07156
7.Jaworski Adrian
Okarska Kornelia
ROYAL DANCE - Szczecin
Jaworski Adrian
Okarska Kornelia
Jaworski AdrianOkarska KorneliaROYAL DANCE - Szczecin0 08144
8.Zinkiewicz Maciej
Malmon Wiktoria
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Zinkiewicz Maciej
Malmon Wiktoria
Zinkiewicz MaciejMalmon WiktoriaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA0 09132
9.Kaczmarek Damian
Brodacka Nikola
IGLICA - Wrocław
Kaczmarek Damian
Brodacka Nikola
Kaczmarek DamianBrodacka NikolaIGLICA - Wrocław0 010120
10.Sabat Antoni
Prochownik Kaja
IMPERIA - Kraków
Sabat Antoni
Prochownik Kaja
Sabat AntoniProchownik KajaIMPERIA - Kraków0 011108
11.Woźniak Filip
Derezińska Justyna
CLASSIC - Warszawa
Woźniak Filip
Derezińska Justyna
Woźniak FilipDerezińska JustynaCLASSIC - Warszawa1 11296
12.Popławski Ignacy
Romaniuk Julia
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Popławski Ignacy
Romaniuk Julia
Popławski IgnacyRomaniuk JuliaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA0 01384
13.Huber Jan
Staszak Karolina
TAKT - Chełm
Huber Jan
Staszak Karolina
Huber JanStaszak KarolinaTAKT - Chełm0 01467
14.Mazur Mikołaj
Janosz Aleksandra
SUKCES - Jaworzno
Mazur Mikołaj
Janosz Aleksandra
Mazur MikołajJanosz AleksandraSUKCES - Jaworzno6 61563
15.Mecha Kamil
Tuchewicz Julia
DANCECLUB - Szczecin
Mecha Kamil
Tuchewicz Julia
Mecha KamilTuchewicz JuliaDANCECLUB - Szczecin1 11563
16.Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
BALLROOM - Lublin
Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM - Lublin6 61759
17.Rybak Maciej
Matysiak Zofia
DUET - Warszawa
Rybak Maciej
Matysiak Zofia
Rybak MaciejMatysiak ZofiaDUET - Warszawa0 01759
18.Goch Łukasz
Milewska Anna
M-TEAM - Kraków
Goch Łukasz
Milewska Anna
Goch ŁukaszMilewska AnnaM-TEAM - Kraków0 01957
19.Ungert Jakub
Augustyniak Nikola
ZAMEK - Lublin
Ungert Jakub
Augustyniak Nikola
Ungert JakubAugustyniak NikolaZAMEK - Lublin9 92055
20.Radziejewski Juliusz
Antos Aleksandra
PM - Lubin
Radziejewski Juliusz
Antos Aleksandra
Radziejewski JuliuszAntos AleksandraPM - Lubin0 02149
21.Sokal Artsem
Bigelmajer Alicja
DANCECLUB - Szczecin
Sokal Artsem
Bigelmajer Alicja
Sokal ArtsemBigelmajer AlicjaDANCECLUB - Szczecin7 72149
22.Więckowski Mikołaj
Sabak Ewa
RS - WARSZAWA
Więckowski Mikołaj
Sabak Ewa
Więckowski MikołajSabak EwaRS - WARSZAWA0 02149
23.Wólkiewicz Filip
Pieróg Marta
CLASSIC - Warszawa
Wólkiewicz Filip
Pieróg Marta
Wólkiewicz FilipPieróg MartaCLASSIC - Warszawa2 22447
24.Hamzayev Elwin
Ryś Wiktoria
GASIEK - Rzeszów
Hamzayev Elwin
Ryś Wiktoria
Hamzayev ElwinRyś WiktoriaGASIEK - Rzeszów6 62545
25.Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.

19+ (Powyżej 18) Open ST Grand Prix Polski 19

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Le Michał
Jabłońska Sandra
DUET - Warszawa
Le Michał
Jabłońska Sandra
Le MichałJabłońska SandraDUET - Warszawa0 01274
2.Negrebetskyi Vadym
Kopaczyńska Kornelia
GRACJA - Zielona Góra
Negrebetskyi Vadym
Kopaczyńska Kornelia
Negrebetskyi VadymKopaczyńska KorneliaGRACJA - Zielona Góra0 02232
3.Szymański Cezary
Domaradzka Julia
IMPERIA - Kraków
Szymański Cezary
Domaradzka Julia
Szymański CezaryDomaradzka JuliaIMPERIA - Kraków2 23190
4.Pieczyrak Kamil
Polewska Sandra
SUKCES - Jaworzno
Pieczyrak Kamil
Polewska Sandra
Pieczyrak KamilPolewska SandraSUKCES - Jaworzno0 04168
5.Baryczka Krystian
Kaczmarek Ewelina
SUKCES - Jaworzno
Baryczka Krystian
Kaczmarek Ewelina
Baryczka KrystianKaczmarek EwelinaSUKCES - Jaworzno0 05156
6.Wręczycki Przemysław
Nicpoń Marcelina
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Wręczycki Przemysław
Nicpoń Marcelina
Wręczycki PrzemysławNicpoń MarcelinaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 06144
7.Buczyński Hubert
Butko Viana
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Buczyński Hubert
Butko Viana
Buczyński HubertButko VianaCLASSIC DANCESPORT Warszawa0 07132
8.Sajdak Jerzy
Barouskaya Darya
DANCECLUB - Szczecin
Sajdak Jerzy
Barouskaya Darya
Sajdak JerzyBarouskaya DaryaDANCECLUB - Szczecin0 08120
9.Drzewiecki Miłosz
Skrzypek Patrycja
LATINA - Wolsztyn
Drzewiecki Miłosz
Skrzypek Patrycja
Drzewiecki MiłoszSkrzypek PatrycjaLATINA - Wolsztyn8 89108
10.Pałaszewski Rafał
Prusaczyk Iga
DUET - Warszawa
Pałaszewski Rafał
Prusaczyk Iga
Pałaszewski RafałPrusaczyk IgaDUET - Warszawa8 81096
11.Baiev Mykhailo
Gabrysz Zuzanna
POLISH CLUB - Warszawa
Baiev Mykhailo
Gabrysz Zuzanna
Baiev MykhailoGabrysz ZuzannaPOLISH CLUB - Warszawa0 01184
12.Bochenek Kamil
Mierzwa Pola
PM - Lubin
Bochenek Kamil
Mierzwa Pola
Bochenek KamilMierzwa PolaPM - Lubin0 01272
13.Khersonskyy Fedor
Krynicka Wiktoria
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Khersonskyy Fedor
Krynicka Wiktoria
Khersonskyy FedorKrynicka WiktoriaCLASSIC DANCESPORT Warszawa0 01355
14.Fedyk Krzysztof
Masłowska Klaudia
ASTRA - Szczecin
Fedyk Krzysztof
Masłowska Klaudia
Fedyk KrzysztofMasłowska KlaudiaASTRA - Szczecin0 01453
15.Bronowski Karol
Matlęga Karolina
IMPERIA - Kraków
Bronowski Karol
Matlęga Karolina
Bronowski KarolMatlęga KarolinaIMPERIA - Kraków0 01551
16.Kowalski Miłosz
Gomoluch Natalia
ZORBA - Częstochowa
Kowalski Miłosz
Gomoluch Natalia
Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA - Częstochowa0 01649
17.Nowosiad Tomasz
Shokola Olena
IMPERIA - Kraków
Nowosiad Tomasz
Shokola Olena
Nowosiad TomaszShokola OlenaIMPERIA - Kraków4 41747
18.Myśliński Mateusz
Słomczyńska Kaja
STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz
Myśliński Mateusz
Słomczyńska Kaja
Myśliński MateuszSłomczyńska KajaSTUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz1 11845
19.Siemianowicz Eryk
Datczuk Aleksandra
KADRYL - Białystok
Siemianowicz Eryk
Datczuk Aleksandra
Siemianowicz ErykDatczuk AleksandraKADRYL - Białystok

19+ (Powyżej 18) Open LA Grand Prix Polski 23

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Dziedzic Oskar
Tarnowska Magdalena
POLISH CLUB - Warszawa
Dziedzic Oskar
Tarnowska Magdalena
Dziedzic OskarTarnowska MagdalenaPOLISH CLUB - Warszawa0 01284
2.Gatnar Jiri
Mycek Aleksandra
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Gatnar Jiri
Mycek Aleksandra
Gatnar JiriMycek AleksandraWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA0 02242
3.Tama Mikołaj
Kuląg Marta
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Tama Mikołaj
Kuląg Marta
Tama MikołajKuląg MartaCLASSIC DANCESPORT Warszawa0 03200
4.Chernenko Sergii
Warzyńska Angelika
POLISH CLUB - Warszawa
Chernenko Sergii
Warzyńska Angelika
Chernenko SergiiWarzyńska AngelikaPOLISH CLUB - Warszawa0 04178
5.Kidybiński Paweł
Jabłońska Liwia
GRACJA - Zielona Góra
Kidybiński Paweł
Jabłońska Liwia
Kidybiński PawełJabłońska LiwiaGRACJA - Zielona Góra0 05166
6.Pomazanskyi Bohdan
Dziedziczak Natalia
M-TEAM - Kraków
Pomazanskyi Bohdan
Dziedziczak Natalia
Pomazanskyi BohdanDziedziczak NataliaM-TEAM - Kraków0 06154
7.Gułaj Sebastian
Francois - Molenda Estelle
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Gułaj Sebastian
Francois - Molenda Estelle
Gułaj SebastianFrancois - Molenda EstelleCANTINERO - Tomaszów Maz.2 27142
8.Olczyk Mariusz
Łysik Agnieszka
POLISH CLUB - Warszawa
Olczyk Mariusz
Łysik Agnieszka
Olczyk MariuszŁysik AgnieszkaPOLISH CLUB - Warszawa0 08130
9.Trochymiuk Sebastian
Lemke Julita
IGLICA - Wrocław
Trochymiuk Sebastian
Lemke Julita
Trochymiuk SebastianLemke JulitaIGLICA - Wrocław0 09118
10.Barakowski Michał
Niedobova Katarzyna
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Barakowski Michał
Niedobova Katarzyna
Barakowski MichałNiedobova KatarzynaMISTRAL - Tarnowskie Góry0 010106
11.Głogowski Piotr
Gmochowska Justyna
CENTRUM TAŃCA - Radom
Głogowski Piotr
Gmochowska Justyna
Głogowski PiotrGmochowska JustynaCENTRUM TAŃCA - Radom6 61194
12.Kruczała Michał
Chwastowska Joanna
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Kruczała Michał
Chwastowska Joanna
Kruczała MichałChwastowska JoannaKUŹNIA TAŃCA - Kraków10 101282
13.Machnio Damian
Kulińska Julia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Machnio Damian
Kulińska Julia
Machnio DamianKulińska JuliaCENTRUM TAŃCA - Radom0 01359
14.Nabiałczyk Bartosz
Przybytniak Marta
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Nabiałczyk Bartosz
Przybytniak Marta
Nabiałczyk BartoszPrzybytniak MartaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 11359
15.Pałaszewski Rafał
Prusaczyk Iga
DUET - Warszawa
Pałaszewski Rafał
Prusaczyk Iga
Pałaszewski RafałPrusaczyk IgaDUET - Warszawa8 81359
16.Polański Bartosz
Sojska Karolina
IGLICA - Wrocław
Polański Bartosz
Sojska Karolina
Polański BartoszSojska KarolinaIGLICA - Wrocław0 01359
17.Fronc Jeremiasz
Wolska Zuzanna
IMPERIA - Kraków
Fronc Jeremiasz
Wolska Zuzanna
Fronc JeremiaszWolska ZuzannaIMPERIA - Kraków7 71757
18.Podraza Daniel
Podraza Patrycja
PERFECT STYL - Kraków
Podraza Daniel
Podraza Patrycja
Podraza DanielPodraza PatrycjaPERFECT STYL - Kraków3 31855
19.Uller Mateusz
Woźny Milena
POLISH CLUB - Warszawa
Uller Mateusz
Woźny Milena
Uller MateuszWoźny MilenaPOLISH CLUB - Warszawa4 41953
20.Kowalski Miłosz
Gomoluch Natalia
ZORBA - Częstochowa
Kowalski Miłosz
Gomoluch Natalia
Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA - Częstochowa4 42051
21.Faliński Przemysław
Chmielińska Maja
IMPET TEAM WARSZAWA
Faliński Przemysław
Chmielińska Maja
Faliński PrzemysławChmielińska MajaIMPET TEAM WARSZAWA11 112147
22.Miszczuk Mateusz
Wessalowska Joanna
CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk
Miszczuk Mateusz
Wessalowska Joanna
Miszczuk MateuszWessalowska JoannaCENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk5 52147
23.Sobolewski Dawid
Kainka Wiktoria
Dancers United - WARSZAWA
Sobolewski Dawid
Kainka Wiktoria
Sobolewski DawidKainka WiktoriaDancers United - WARSZAWA12 122345