Grand Prix Polski PTT "...z pasji do tańca..." - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego

2022-02-27 Rędziny, ZORBA - Częstochowa


Plik z wynikami

UWAGA

TRANSMISJA ON-LINE WPISZ w przeglądarkę: https://youtu.be/8f5JhD5-LwE

OTWARCIE HALI 8.15

Z uwagi na ograniczenia związane z limitem zapełnienia obiektów sportowych 30% publiczności możliwa będzie sytuacja w której nie będziemy mogli wpuścić do obiektu większej ilości osób.

Osoby zaszczepione nie liczą się do limitu uczestników – w takim przypadku należy okazać certyfikat Covidowy.

BARDZO PROSIMY WSZYSTKIE OSOBY KTÓRE POSIADAJĄ CERTYFIKAT o OKAZYWANIE GO WCHODZĄC DO OBIEKTU. Będziemy mogli wpuścić większą liczbę uczestników na Halę.

Osoby, które nie zechcą okazać takiego certyfikatu mogą nie zostać wpuszczone do obiektu w przypadku, gdy dopuszczalny limit osób będzie już wyczerpany. Nie możemy bowiem ryzykować zamknięcia imprezy przez organy kontrolne.


Każdy tancerz, trener, opiekun wchodząc na teren HALI OŚWIADCZA, IŻ ZAPOZNAŁ SIĘ Z REGULAMINEM TURNIEJU. JEDNOCZEŚNIE AKCEPTUJE REGULAMIN oraz POTWIERDZA treść OŚWIADCZENIA zawartego w zakładce INFORMACJE.



BUTY TANECZNE - BD DANCE - JULIA BUTKO tel. 506 970 566


Istnieje możliwość profesjonalnych nagrań przez DTV - info Dominik tel. 662 208 129 & Tomasz 663 674 748 email: dominiktomaszvision@gmail.com

BLOK 1, rejestracja 8.30-9.30, próba parkietu 8.30-9.30, start: 10.00

Kategoria 12-15 (12 - 15) E KOMB 8T Solo Dance PREMIUM została przeniesiona do bloku 2
Planowane zakończenie 1 bloku 11.45


8-9 (Juvenile 1) Brąz KOMB 3T Solo Dance 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Borkowska Alicja
ZORBA - Częstochowa
Borkowska AlicjaBorkowska AlicjaZORBA - Częstochowa
2.Sadziak Lena
ZORBA - Częstochowa
Sadziak LenaSadziak LenaZORBA - Częstochowa

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T Solo Dance 13

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Gęsiarz Hania
ZORBA - Częstochowa
Gęsiarz HaniaGęsiarz HaniaZORBA - Częstochowa
2.Gęsiarz Ola
ZORBA - Częstochowa
Gęsiarz OlaGęsiarz OlaZORBA - Częstochowa
3.Kamińska Aleksandra
ZORBA - Częstochowa
Kamińska AleksandraKamińska AleksandraZORBA - Częstochowa
4.Kwasek Marta
ZORBA - Częstochowa
Kwasek MartaKwasek MartaZORBA - Częstochowa
5.Kępińska Marta
A+S - Częstochowa
Kępińska MartaKępińska MartaA+S - Częstochowa
6.Odrzywolska Hanna
ZORBA - Częstochowa
Odrzywolska HannaOdrzywolska HannaZORBA - Częstochowa
7.Papińska Natalia
ZORBA - Częstochowa
Papińska NataliaPapińska NataliaZORBA - Częstochowa
8.Pszenica Hania
ZORBA - Częstochowa
Pszenica HaniaPszenica HaniaZORBA - Częstochowa
9.Szymanek Maja
ZORBA - Częstochowa
Szymanek MajaSzymanek MajaZORBA - Częstochowa
10.Turowska Oliwia
ZORBA - Częstochowa
Turowska OliwiaTurowska OliwiaZORBA - Częstochowa
11.Wąsek Aleksandra
ZORBA - Częstochowa
Wąsek AleksandraWąsek AleksandraZORBA - Częstochowa
12.Włodarczyk Julia
ZORBA - Częstochowa
Włodarczyk JuliaWłodarczyk JuliaZORBA - Częstochowa
13.Zielonka Julia
ZORBA - Częstochowa
Zielonka JuliaZielonka JuliaZORBA - Częstochowa

10-11 (Juvenile 2) Srebro KOMB 4T Solo Dance 1

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Posyłek Liliana
ZORBA - Częstochowa
Posyłek LilianaPosyłek LilianaZORBA - Częstochowa

12-13 (Junior 1) Srebro KOMB 6T Solo Dance 0

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Stefaniak Laura
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Stefaniak LauraStefaniak LauraEMOTION Dance Academy Oświęcim9 (+2)291
2.Zielińska Alicja
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Zielińska AlicjaZielińska AlicjaEMOTION Dance Academy Oświęcim8 (+2)281
3.Żmuda Karolina
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Żmuda KarolinaŻmuda KarolinaEMOTION Dance Academy Oświęcim7 (+2)271
4.Matusiak Emilia
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Matusiak EmiliaMatusiak EmiliaEMOTION Dance Academy Oświęcim6 (+1)162
5.Palka Karol
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Palka KarolPalka KarolEMOTION Dance Academy Oświęcim3 (+1)132

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 7

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jarosz Dominika
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Jarosz DominikaJarosz DominikaEMOTION Dance Academy Oświęcim6 (+2)261
2.Marciniak Milena
ESKADRA - Pabianice
Marciniak MilenaMarciniak MilenaESKADRA - Pabianice4 (+2)241
3.Pilot Oliwia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Pilot OliwiaPilot OliwiaMISTRAL - Tarnowskie Góry11 (+2)2111
4.Skorupa Patrycja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Skorupa PatrycjaSkorupa PatrycjaST DOBROWOLSCY - Częstochowa3 (+2)231
5.Bielas Agata
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Bielas AgataBielas AgataEMOTION Dance Academy Oświęcim6 (+1)162
6.Huczek Natasza
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Huczek NataszaHuczek NataszaEMOTION Dance Academy Oświęcim3 (+1)132
7.Zięba Michalina
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Zięba MichalinaZięba MichalinaEMOTION Dance Academy Oświęcim2 (+1)122

12-15 (12 - 15) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 7

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kuśmider Maja
ESKADRA - Pabianice
Kuśmider MajaKuśmider MajaESKADRA - Pabianice7 (+2)271
2.Organka Weronika
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Organka WeronikaOrganka WeronikaCANTINERO - Tomaszów Maz.7 (+2)271
3.Reginek Alicja
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Reginek AlicjaReginek AlicjaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki7 (+2)271
4.Socha Matylda
ESKADRA - Pabianice
Socha MatyldaSocha MatyldaESKADRA - Pabianice3 (+2)231
5.Zegadło Olga
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Zegadło OlgaZegadło OlgaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.6 (+2)261
6.Karamuz Julia
ESKADRA - Pabianice
Karamuz JuliaKaramuz JuliaESKADRA - Pabianice5 (+1)152
7.Michalak Maja
ESKADRA - Pabianice
Michalak MajaMichalak MajaESKADRA - Pabianice1 (+1)112

12-15 (12 - 15) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 10

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cuglowska Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Cuglowska MajaCuglowska MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa2 (+2)221
2.Pasamonik Klaudia
WDS - Katowice
Pasamonik KlaudiaPasamonik KlaudiaWDS - Katowice3 (+2)231
3.Biszczanik Julia
IMPULS - Chorzów
Biszczanik JuliaBiszczanik JuliaIMPULS - Chorzów3 (+2)232
4.Klimek Natalia
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Klimek NataliaKlimek NataliaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza3 (+2)232
5.Róg Maja
ZORBA - Częstochowa
Róg MajaRóg MajaZORBA - Częstochowa5 (+2)252
6.Kordyś Julia
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Kordyś JuliaKordyś JuliaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza6 (+1)163
7.Perlińska Zofia
ZORBA - Częstochowa
Perlińska ZofiaPerlińska ZofiaZORBA - Częstochowa9 (+1)193
8.Pozzi Anna
IMPULS - Chorzów
Pozzi AnnaPozzi AnnaIMPULS - Chorzów2 (+1)123
9.Struzik Judyta
FORUM - Zabrze
Struzik JudytaStruzik JudytaFORUM - Zabrze4 (+1)143
10.Synowiec Lusine
WDS - Katowice
Synowiec LusineSynowiec LusineWDS - Katowice6 (+1)163

16+ (Powyżej 15) F ST 3T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Niewczas Oliwia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Niewczas OliwiaNiewczas OliwiaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.5 Niewczas Oliwia - E (+1)15Niewczas Oliwia - E1
2.Domagała Pola
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Domagała PolaDomagała PolaMARENGO - Dąbrowa Górnicza3 (+1)132
3.Marciniak Martyna
ESKADRA - Pabianice
Marciniak MartynaMarciniak MartynaESKADRA - Pabianice7 (+1)173
4.Góralczyk Amelia
ESKADRA - Pabianice
Góralczyk AmeliaGóralczyk AmeliaESKADRA - Pabianice0 04
5.Grzesło Patrycja
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Grzesło PatrycjaGrzesło PatrycjaEMOTION Dance Academy Oświęcim0 05
6.Grzesło Wiktoria
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Grzesło WiktoriaGrzesło WiktoriaEMOTION Dance Academy Oświęcim0 06

16+ (Powyżej 15) F LA 3T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Domagała Pola
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Domagała PolaDomagała PolaMARENGO - Dąbrowa Górnicza2 (+1)121
2.Góralczyk Amelia
ESKADRA - Pabianice
Góralczyk AmeliaGóralczyk AmeliaESKADRA - Pabianice1 (+1)112
3.Marciniak Martyna
ESKADRA - Pabianice
Marciniak MartynaMarciniak MartynaESKADRA - Pabianice7 (+1)173
4.Niewczas Oliwia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Niewczas OliwiaNiewczas OliwiaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.4 44
5.Grzesło Wiktoria
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Grzesło WiktoriaGrzesło WiktoriaEMOTION Dance Academy Oświęcim0 05
6.Grzesło Patrycja
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Grzesło PatrycjaGrzesło PatrycjaEMOTION Dance Academy Oświęcim1 16

 

BLOK 2, rejestracja 11:30-12:00, próba parkietu 11:45-12:15, start: 12:30

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bilski Jakub
Krzak Wiktoria
CENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz
Bilski Jakub
Krzak Wiktoria
Bilski JakubKrzak WiktoriaCENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz10, 10 (+2)210, 101
2.Czok Dominik
Szczypior Oliwia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Czok Dominik
Szczypior Oliwia
Czok DominikSzczypior OliwiaST DOBROWOLSCY - Częstochowa3, 3 (+2)23, 31
3.Bełczewski Sebastian
Cesak - Jędrzejczyk Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Bełczewski Sebastian
Cesak - Jędrzejczyk Julia
Bełczewski SebastianCesak - Jędrzejczyk JuliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza1, 3 (+1)11, 32

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Jarzębski Oliwier
Szeląg Antonina
ZORBA - Częstochowa
Jarzębski Oliwier
Szeląg Antonina
Jarzębski OliwierSzeląg AntoninaZORBA - Częstochowa
2.Kubik Nikodem
Kępińska Marta
A+S - Częstochowa
Kubik Nikodem
Kępińska Marta
Kubik NikodemKępińska MartaA+S - Częstochowa
3.Wawszczak Antoni
Dziedzic Lena
ZORBA - Częstochowa
Wawszczak Antoni
Dziedzic Lena
Wawszczak AntoniDziedzic LenaZORBA - Częstochowa

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Miedziński Filip
Baron Emilia
WDS - Katowice
Miedziński Filip
Baron Emilia
Miedziński FilipBaron EmiliaWDS - Katowice F (+2)2F1
2.Surgiel Jakub
Zalewska Kaja
ZORBA - Częstochowa
Surgiel Jakub
Zalewska Kaja
Surgiel JakubZalewska KajaZORBA - Częstochowa F (+2)2F2
3.Gawroński Jakub
Zobek Natalia
WDS - Katowice
Gawroński Jakub
Zobek Natalia
Gawroński JakubZobek NataliaWDS - Katowice2 (+1)123
4.Morawski Filip
Słabiak Natasza
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Morawski Filip
Słabiak Natasza
Morawski FilipSłabiak NataszaMARENGO - Dąbrowa Górnicza3 (+1)133

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lorek Dawid
Łaś Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Lorek Dawid
Łaś Julia
Lorek DawidŁaś JuliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza7 (+2)271
2.Serwa Oliwier
Skalik Emilia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Serwa Oliwier
Skalik Emilia
Serwa OliwierSkalik EmiliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa2, 2 (+2)22, 22
3.Dymek Kamil
Krawczyk Aleksandra
KTT QUICK STEP - Miedźno
Dymek Kamil
Krawczyk Aleksandra
Dymek KamilKrawczyk AleksandraKTT QUICK STEP - Miedźno6 (+1)163

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rachtan Igor
Drapacz Laura
TEAM - Ornontowice
Rachtan Igor
Drapacz Laura
Rachtan IgorDrapacz LauraTEAM - Ornontowice4 (+1)141
2.Puto Cyprian
Mordal Laura
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Puto Cyprian
Mordal Laura
Puto CyprianMordal LauraST DOBROWOLSCY - Częstochowa2, 2 (+1)12, 22
3.Jędrak Mateusz
Jędrak Natalia
ZORBA - Częstochowa
Jędrak Mateusz
Jędrak Natalia
Jędrak MateuszJędrak NataliaZORBA - Częstochowa1 (+1)113
4.Słoma Rafał
Patkaniowska Anna
JUST DANCE Wieliczka
Słoma Rafał
Patkaniowska Anna
Słoma RafałPatkaniowska AnnaJUST DANCE Wieliczka0 04
5.Panek Mikołaj
Mikołajczyk Sara
ZORBA - Częstochowa
Panek Mikołaj
Mikołajczyk Sara
Panek MikołajMikołajczyk SaraZORBA - Częstochowa0 05
6.Psiuk Dominik
Kołdon Emilia
ZORBA - Częstochowa
Psiuk Dominik
Kołdon Emilia
Psiuk DominikKołdon EmiliaZORBA - Częstochowa0 06

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wiertel Mieszko
Ujma Marta
ZAMEK - Lublin
Wiertel Mieszko
Ujma Marta
Wiertel MieszkoUjma MartaZAMEK - Lublin6 (+1)161
2.Wrzeszcz Adam
Krupska Maria
ESKADRA - Pabianice
Wrzeszcz Adam
Krupska Maria
Wrzeszcz AdamKrupska MariaESKADRA - Pabianice5 52
3.Tame Mateusz
Tubielewicz Karolina
ZORBA - Częstochowa
Tame Mateusz
Tubielewicz Karolina
Tame MateuszTubielewicz KarolinaZORBA - Częstochowa1 13

12-15 (12 - 15) E KOMB 8T Solo Dance PREMIUM 11

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Singh Nadia
JEDYNKA - Łódź
Singh NadiaSingh NadiaJEDYNKA - Łódź2 (+1)121
2.Koszarska Marika
KICK - Kielce
Koszarska MarikaKoszarska MarikaKICK - Kielce1 (+1)112
3.Wójcik Hanna
AnaDens Łódź
Wójcik HannaWójcik HannaAnaDens Łódź5 (+1)153
4.Żur Dominika
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Żur DominikaŻur DominikaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA2 (+1)124
5.Paczyńska Aleksandra
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Paczyńska AleksandraPaczyńska AleksandraAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec5 (+1)155
6.Rygasiewicz Pola
RONDO - Rybnik
Rygasiewicz PolaRygasiewicz PolaRONDO - Rybnik0 06
7.Polańska Maja
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Polańska MajaPolańska MajaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza0 07
8.Półtorak Łucja
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Półtorak ŁucjaPółtorak ŁucjaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.1 18
9.Kordula Kaja
JUST DANCE Wieliczka
Kordula KajaKordula KajaJUST DANCE Wieliczka0 09
10.Suszek Pola
ZORBA - Częstochowa
Suszek PolaSuszek PolaZORBA - Częstochowa0 010
11.Banasiak Zofia
ZORBA - Częstochowa
Banasiak ZofiaBanasiak ZofiaZORBA - Częstochowa0 011

 

BLOK 3, rejestracja 14.30-15.15, próba parkietu 15.00-15.30, start: 15.45

Planowane zakończenie 17.15


14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lampart Alan
Rychlewska Agata
ALFA-ASTRA - Stargard
Lampart Alan
Rychlewska Agata
Lampart AlanRychlewska AgataALFA-ASTRA - Stargard2 (+1)121
2.Sławiński Hektor
Sega Laura
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Sławiński Hektor
Sega Laura
Sławiński HektorSega LauraMISTRAL - Tarnowskie Góry6 (+1)162
3.Crepaldi Paolo
Konieczek Maja
ZORBA - Częstochowa
Crepaldi Paolo
Konieczek Maja
Crepaldi PaoloKonieczek MajaZORBA - Częstochowa D (+1)1D3
4.Marczewski Tymoteusz
Zawadzka Kaja
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Marczewski Tymoteusz
Zawadzka Kaja
Marczewski TymoteuszZawadzka KajaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec3 (+1)134
5.Ogrodnik Szymon
Dworacka Kamila
RÓŻA - Olesno
Ogrodnik Szymon
Dworacka Kamila
Ogrodnik SzymonDworacka KamilaRÓŻA - Olesno0 05
6.Kwiatkowski Adam
Marynowska Pola
ZORBA - Częstochowa
Kwiatkowski Adam
Marynowska Pola
Kwiatkowski AdamMarynowska PolaZORBA - Częstochowa0 06
7.Purkiewicz Krystian
Łysak Wiktoria
STEP DANCE - Koluszki
Purkiewicz Krystian
Łysak Wiktoria
Purkiewicz KrystianŁysak WiktoriaSTEP DANCE - Koluszki0 07
8.Nowek Mateusz
Piwko Anna
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Nowek Mateusz
Piwko Anna
Nowek MateuszPiwko AnnaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.0 08

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Urbański Krzysztof
Ozga Joanna
ETIUDA - Radomsko
Urbański Krzysztof
Ozga Joanna
Urbański KrzysztofOzga JoannaETIUDA - Radomsko3 (+1)131
2.Bartela Marcel
Glomb Wiktoria
RÓŻA - Olesno
Bartela Marcel
Glomb Wiktoria
Bartela MarcelGlomb WiktoriaRÓŻA - Olesno3 32

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Urbański Krzysztof
Ozga Joanna
ETIUDA - Radomsko
Urbański Krzysztof
Ozga Joanna
Urbański KrzysztofOzga JoannaETIUDA - Radomsko2 (+1)121
2.Kwarta Kacper
Grygiel Karolina
ETIUDA - Radomsko
Kwarta Kacper
Grygiel Karolina
Kwarta KacperGrygiel KarolinaETIUDA - Radomsko6 62
3.Purkiewicz Aleksander
Stańczyk Barbara
STEP DANCE - Koluszki
Purkiewicz Aleksander
Stańczyk Barbara
Purkiewicz AleksanderStańczyk BarbaraSTEP DANCE - Koluszki1 13

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chrapek Eryk
Kohut Natalia
PERFECT DANCE - Kraków
Chrapek Eryk
Kohut Natalia
Chrapek ErykKohut NataliaPERFECT DANCE - Kraków1 (+1)111
2.Białowąs Wiktor
Górska Natalia
AMETYST - Lubań
Białowąs Wiktor
Górska Natalia
Białowąs WiktorGórska NataliaAMETYST - Lubań6 62
3.Gajek Dominik
Zając Paulina
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Gajek Dominik
Zając Paulina
Gajek DominikZając PaulinaEMOTION Dance Academy Oświęcim0 03

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Maliszczak Łukasz
Wolanin Martyna
SUKCES - Jaworzno
Maliszczak Łukasz
Wolanin Martyna
Maliszczak ŁukaszWolanin MartynaSUKCES - Jaworzno2 (+1)121
2.Szczepanik Krzysztof
Szczepanik Paulina
SUKCES - Jaworzno
Szczepanik Krzysztof
Szczepanik Paulina
Szczepanik KrzysztofSzczepanik PaulinaSUKCES - Jaworzno3 (+1)132
3.Wrona Patryk
Wrona Justyna
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Wrona Patryk
Wrona Justyna
Wrona PatrykWrona JustynaMARENGO - Dąbrowa Górnicza3 (+1)133
4.Chrapek Eryk
Kohut Natalia
PERFECT DANCE - Kraków
Chrapek Eryk
Kohut Natalia
Chrapek ErykKohut NataliaPERFECT DANCE - Kraków7 (+1)174
5.Pszenica Antoni
Panek Maja
ZORBA - Częstochowa
Pszenica Antoni
Panek Maja
Pszenica AntoniPanek MajaZORBA - Częstochowa2 25
6.Gajek Dominik
Zając Paulina
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Gajek Dominik
Zając Paulina
Gajek DominikZając PaulinaEMOTION Dance Academy Oświęcim2 26
7.Rachfalski Wojciech
Bocheńczak Barbara
FORUM - Zabrze
Rachfalski Wojciech
Bocheńczak Barbara
Rachfalski WojciechBocheńczak BarbaraFORUM - Zabrze2 27
8.Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
ESKADRA - Pabianice
Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA - Pabianice1 18

 

BLOK 4, rejestracja 16.45-17.30, próba parkietu 17.15-17.45, start: 18.00

Planowane zakończenie 20.00


14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grabowski Franciszek
Stojak Maja
IMPULS - Chorzów
Grabowski Franciszek
Stojak Maja
Grabowski FranciszekStojak MajaIMPULS - Chorzów3 (+1)131
2.Piekiełko Błażej
Horak Martyna
ST IMPRESJA Kęty
Piekiełko Błażej
Horak Martyna
Piekiełko BłażejHorak MartynaST IMPRESJA Kęty2 (+1)122
3.Sadziński Piotr
Baryś Roksana
ETIUDA - Radomsko
Sadziński Piotr
Baryś Roksana
Sadziński PiotrBaryś RoksanaETIUDA - Radomsko1 (+1)113
4.Suong Filip
Struska Maja
EVOLUTION - Kraków
Suong Filip
Struska Maja
Suong FilipStruska MajaEVOLUTION - Kraków1 (+1)114
5.Trzciński Dominik
Juśkiewicz Zuzanna
ZORBA - Częstochowa
Trzciński Dominik
Juśkiewicz Zuzanna
Trzciński DominikJuśkiewicz ZuzannaZORBA - Częstochowa0 05
6.Stęclik Kasper
Foina Barbara
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Stęclik Kasper
Foina Barbara
Stęclik KasperFoina BarbaraST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 06
7.Czechowski Patryk
Czechowska Amelia
WIR - Mysłowice
Czechowski Patryk
Czechowska Amelia
Czechowski PatrykCzechowska AmeliaWIR - Mysłowice0 07
8.Osuch Krzysztof
Wach Iwona
PERFECT DANCE - Kraków
Osuch Krzysztof
Wach Iwona
Osuch KrzysztofWach IwonaPERFECT DANCE - Kraków0 08

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Woźniak Hubert
Blady Julia
ZORBA - Częstochowa
Woźniak Hubert
Blady Julia
Woźniak HubertBlady JuliaZORBA - Częstochowa6 (+1)161
2.Kwiczala Dorian
Skupień Maja
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kwiczala Dorian
Skupień Maja
Kwiczala DorianSkupień MajaLORDANCE - Wodzisław Śl.7 (+1)172
3.Solcan Emil
Król Magdalena
EVOLUTION - Kraków
Solcan Emil
Król Magdalena
Solcan EmilKról MagdalenaEVOLUTION - Kraków C (+1)1C3
4.Gradzik Norbert
Sikora Laura
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Gradzik Norbert
Sikora Laura
Gradzik NorbertSikora LauraST DOBROWOLSCY - Częstochowa2 24
5.Brol Jakub
Kołomycew Daria
ZORBA - Częstochowa
Brol Jakub
Kołomycew Daria
Brol JakubKołomycew DariaZORBA - Częstochowa0 05
6.Pogorzelski Krzysztof
Wróblewska Nadia
POLISH CLUB - Warszawa
Pogorzelski Krzysztof
Wróblewska Nadia
Pogorzelski KrzysztofWróblewska NadiaPOLISH CLUB - Warszawa0 06

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Woźniak Hubert
Blady Julia
ZORBA - Częstochowa
Woźniak Hubert
Blady Julia
Woźniak HubertBlady JuliaZORBA - Częstochowa6 (+1)161
2.Pogorzelski Krzysztof
Wróblewska Nadia
POLISH CLUB - Warszawa
Pogorzelski Krzysztof
Wróblewska Nadia
Pogorzelski KrzysztofWróblewska NadiaPOLISH CLUB - Warszawa2 (+1)122
3.Kwiczala Dorian
Skupień Maja
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kwiczala Dorian
Skupień Maja
Kwiczala DorianSkupień MajaLORDANCE - Wodzisław Śl. C (+1)1C3
4.Gradzik Norbert
Sikora Laura
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Gradzik Norbert
Sikora Laura
Gradzik NorbertSikora LauraST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 04
5.Brol Jakub
Kołomycew Daria
ZORBA - Częstochowa
Brol Jakub
Kołomycew Daria
Brol JakubKołomycew DariaZORBA - Częstochowa0 05
6.Wywiał Eryk
Księżnik Kinga
ZORBA - Częstochowa
Wywiał Eryk
Księżnik Kinga
Wywiał ErykKsiężnik KingaZORBA - Częstochowa0 06

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ryz Michał
Baranowska Anna
IMPERIA - Kraków
Ryz Michał
Baranowska Anna
Ryz MichałBaranowska AnnaIMPERIA - Kraków9 (+1)191
2.Galwas Maksymilian
Kropidło Klaudia
RYTM - Żory
Galwas Maksymilian
Kropidło Klaudia
Galwas MaksymilianKropidło KlaudiaRYTM - Żory4 (+1)142
3.Kühn Tomasz
Oprzędkiewicz Elżbieta
TEAM - Ornontowice
Kühn Tomasz
Oprzędkiewicz Elżbieta
Kühn TomaszOprzędkiewicz ElżbietaTEAM - Ornontowice3 (+1)133
4.Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
ESKADRA - Pabianice
Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA - Pabianice2 24
5.Pszenica Antoni
Panek Maja
ZORBA - Częstochowa
Pszenica Antoni
Panek Maja
Pszenica AntoniPanek MajaZORBA - Częstochowa0 05
6.Zglinicki Dawid
Porębska Agnieszka
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Zglinicki Dawid
Porębska Agnieszka
Zglinicki DawidPorębska AgnieszkaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze0 06
7.Rachfalski Wojciech
Bocheńczak Barbara
FORUM - Zabrze
Rachfalski Wojciech
Bocheńczak Barbara
Rachfalski WojciechBocheńczak BarbaraFORUM - Zabrze3 37

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Markiewicz Jakub
Michewicz Julia
Szkoła Tańca Sparta - Opole
Markiewicz Jakub
Michewicz Julia
Markiewicz JakubMichewicz JuliaSzkoła Tańca Sparta - Opole9 (+1)191
2.Skrobisz Emanuel
Klekot Karolina
ZORBA - Częstochowa
Skrobisz Emanuel
Klekot Karolina
Skrobisz EmanuelKlekot KarolinaZORBA - Częstochowa8 (+1)182
3.Ablewicz Nikodem
Borowska Julia
RYTM - Żory
Ablewicz Nikodem
Borowska Julia
Ablewicz NikodemBorowska JuliaRYTM - Żory2 (+1)123
4.Wojaczek Piotr
Breitkopf Agata
IMPULS - Chorzów
Wojaczek Piotr
Breitkopf Agata
Wojaczek PiotrBreitkopf AgataIMPULS - Chorzów7 74
5.Owczarek Mateusz
Brol Maja
ZORBA - Częstochowa
Owczarek Mateusz
Brol Maja
Owczarek MateuszBrol MajaZORBA - Częstochowa12 125
6.Bilski Filip
Biesiekierska Karolina
DUET - Warszawa
Bilski Filip
Biesiekierska Karolina
Bilski FilipBiesiekierska KarolinaDUET - Warszawa2 26
7.Thomalla Pascal
Ogrodnik Kamila
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Thomalla Pascal
Ogrodnik Kamila
Thomalla PascalOgrodnik KamilaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki0 07

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
Szkoła Tańca Sparta - Opole
Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca Sparta - Opole12 (+1)1121
2.Thomalla Pascal
Ogrodnik Kamila
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Thomalla Pascal
Ogrodnik Kamila
Thomalla PascalOgrodnik KamilaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki5 (+1)152
3.Andruszko Marek
Gębala Julia
EVOLUTION - Kraków
Andruszko Marek
Gębala Julia
Andruszko MarekGębala JuliaEVOLUTION - Kraków1 (+1)113
4.Zużałek Szymon
Kozioł Lena
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Zużałek Szymon
Kozioł Lena
Zużałek SzymonKozioł LenaKUŹNIA TAŃCA - Kraków1 14
5.Boguta Maciej
Woźniczka Alicja
EVOLUTION - Kraków
Boguta Maciej
Woźniczka Alicja
Boguta MaciejWoźniczka AlicjaEVOLUTION - Kraków7 75
6.Wiernicki Adam
Wiernicka Adrianna
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Wiernicki Adam
Wiernicka Adrianna
Wiernicki AdamWiernicka AdriannaŚląski Klub Taneczny - Katowice0 06

16+ (Powyżej 15) A ST PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Goły Filip
Mazurek Martyna
ZORBA - Częstochowa
Goły Filip
Mazurek Martyna
Goły FilipMazurek MartynaZORBA - Częstochowa8 81

16+ (Powyżej 15) A LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kowalski Miłosz
Gomoluch Natalia
ZORBA - Częstochowa
Kowalski Miłosz
Gomoluch Natalia
Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA - Częstochowa4 (+1)141
2.Nabiałczyk Bartosz
Przybytniak Marta
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Nabiałczyk Bartosz
Przybytniak Marta
Nabiałczyk BartoszPrzybytniak MartaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 (+1)102
3.Lizura Jakub
Kołosowska Julia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Lizura Jakub
Kołosowska Julia
Lizura JakubKołosowska JuliaMISTRAL - Tarnowskie Góry1 (+1)113
4.Skrobisz Emanuel
Klekot Karolina
ZORBA - Częstochowa
Skrobisz Emanuel
Klekot Karolina
Skrobisz EmanuelKlekot KarolinaZORBA - Częstochowa1 14
5.Hankus Kamil
Pyrdziak Katarzyna
ST IMPRESJA Kęty
Hankus Kamil
Pyrdziak Katarzyna
Hankus KamilPyrdziak KatarzynaST IMPRESJA Kęty0 05
6.Oleksik Mateusz
Szemiel Kinga
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Oleksik Mateusz
Szemiel Kinga
Oleksik MateuszSzemiel KingaMISTRAL - Tarnowskie Góry3 36