Nagrody finansowe dla klasy tanecznej A, szczegóły w regulaminie turnieju
16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 6
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Wrona Łukasz Śliczniak Weronika BALLROOM - Lublin | Wrona Łukasz Śliczniak Weronika | Wrona Łukasz | Śliczniak Weronika | BALLROOM - Lublin | 5 (+1) | 1 | 5 | | 1 |
2. | Pańko Gabriel Gaweł Karolina GOLDEN DANCE - Przemyśl | Pańko Gabriel Gaweł Karolina | Pańko Gabriel | Gaweł Karolina | GOLDEN DANCE - Przemyśl | 5 (+1) | 1 | 5 | | 2 |
3. | Chmykhalo Ruslan Rudnicka Natalia BALLROOM - Lublin | Chmykhalo Ruslan Rudnicka Natalia | Chmykhalo Ruslan | Rudnicka Natalia | BALLROOM - Lublin | 1 (+1) | 1 | 1 | | 3 |
4. | Orzechowski Paweł Gaik Alicja MAGIC-DANCE - Lublin | Orzechowski Paweł Gaik Alicja | Orzechowski Paweł | Gaik Alicja | MAGIC-DANCE - Lublin | 4 | | 4 | | 4 |
5. | Zalewski Kamil Zalewska Aleksandra RYTM - Chełm | Zalewski Kamil Zalewska Aleksandra | Zalewski Kamil | Zalewska Aleksandra | RYTM - Chełm | 2 | | 2 | | 5 |
6. | Mazurek Jan Sutryk Iga RYTM - Chełm | Mazurek Jan Sutryk Iga | Mazurek Jan | Sutryk Iga | RYTM - Chełm | 1 | | 1 | | 6 |
16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 6
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Wrona Łukasz Śliczniak Weronika BALLROOM - Lublin | Wrona Łukasz Śliczniak Weronika | Wrona Łukasz | Śliczniak Weronika | BALLROOM - Lublin | 4 (+1) | 1 | 4 | | 1 |
2. | Chmykhalo Ruslan Rudnicka Natalia BALLROOM - Lublin | Chmykhalo Ruslan Rudnicka Natalia | Chmykhalo Ruslan | Rudnicka Natalia | BALLROOM - Lublin | 1 (+1) | 1 | 1 | | 2 |
3. | Orzechowski Paweł Gaik Alicja MAGIC-DANCE - Lublin | Orzechowski Paweł Gaik Alicja | Orzechowski Paweł | Gaik Alicja | MAGIC-DANCE - Lublin | 6 (+1) | 1 | 6 | | 3 |
4. | Pańko Gabriel Gaweł Karolina GOLDEN DANCE - Przemyśl | Pańko Gabriel Gaweł Karolina | Pańko Gabriel | Gaweł Karolina | GOLDEN DANCE - Przemyśl | 3 | | 3 | | 4 |
5. | Zalewski Kamil Zalewska Aleksandra RYTM - Chełm | Zalewski Kamil Zalewska Aleksandra | Zalewski Kamil | Zalewska Aleksandra | RYTM - Chełm | 2 | | 2 | | 5 |
6. | Mazurek Jan Sutryk Iga RYTM - Chełm | Mazurek Jan Sutryk Iga | Mazurek Jan | Sutryk Iga | RYTM - Chełm | 1 | | 1 | | 6 |
16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 6
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Wyszomirski Wiktor Kolasa Wiktoria BALLROOM - Lublin | Wyszomirski Wiktor Kolasa Wiktoria | Wyszomirski Wiktor | Kolasa Wiktoria | BALLROOM - Lublin | 1 (+1) | 1 | 1 | | 1 |
2. | Rakicki Bartosz Zając Aleksandra JUST DANCE - Stalowa Wola | Rakicki Bartosz Zając Aleksandra | Rakicki Bartosz | Zając Aleksandra | JUST DANCE - Stalowa Wola | 5 (+1) | 1 | 5 | | 2 |
3. | Gilewicz Bartosz Małyszek Małgorzata TAKT - Chełm | Gilewicz Bartosz Małyszek Małgorzata | Gilewicz Bartosz | Małyszek Małgorzata | TAKT - Chełm | 3 (+1) | 1 | 3 | | 3 |
4. | Tymoszuk Robert Ceniuk Oliwia ISKRA - Międzyrzec Podlaski | Tymoszuk Robert Ceniuk Oliwia | Tymoszuk Robert | Ceniuk Oliwia | ISKRA - Międzyrzec Podlaski | 7 | | 7 | | 4 |
5. | Kiszka Mikołaj Jaworska Aleksandra JUMP - Janów Lubelski | Kiszka Mikołaj Jaworska Aleksandra | Kiszka Mikołaj | Jaworska Aleksandra | JUMP - Janów Lubelski | 3 | | 3 | | 5 |
6. | Wołowik Karol Skiba Joanna TOP - ART - Lublin | Wołowik Karol Skiba Joanna | Wołowik Karol | Skiba Joanna | TOP - ART - Lublin | 4 | | 4 | | 6 |
16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 4
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Wyszomirski Wiktor Kolasa Wiktoria BALLROOM - Lublin | Wyszomirski Wiktor Kolasa Wiktoria | Wyszomirski Wiktor | Kolasa Wiktoria | BALLROOM - Lublin | 2 (+1) | 1 | 2 | | 1 |
2. | Rakicki Bartosz Zając Aleksandra JUST DANCE - Stalowa Wola | Rakicki Bartosz Zając Aleksandra | Rakicki Bartosz | Zając Aleksandra | JUST DANCE - Stalowa Wola | 3 (+1) | 1 | 3 | | 2 |
3. | Sitarz Karol Pelczar Emilia GRACJA - Krosno | Sitarz Karol Pelczar Emilia | Sitarz Karol | Pelczar Emilia | GRACJA - Krosno | 4 | | 4 | | 3 |
4. | Jakubowski Dominik Bańcerowska Alicja ZAMEK - Lublin | Jakubowski Dominik Bańcerowska Alicja | Jakubowski Dominik | Bańcerowska Alicja | ZAMEK - Lublin | 3 | | 3 | | 4 |
16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 2
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Jakubowski Dominik Bańcerowska Alicja ZAMEK - Lublin | Jakubowski Dominik Bańcerowska Alicja | Jakubowski Dominik | Bańcerowska Alicja | ZAMEK - Lublin | 1 (+1) | 1 | 1 | | 1 |
2. | Wiernio Oskar Dąbek Paulina MAGIC-DANCE - Lublin | Wiernio Oskar Dąbek Paulina | Wiernio Oskar | Dąbek Paulina | MAGIC-DANCE - Lublin | 6 | | 6 | | 2 |
16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 3
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Sokół Jakub Pastuszka Wiktoria CENTRUM TAŃCA - Radom | Sokół Jakub Pastuszka Wiktoria | Sokół Jakub | Pastuszka Wiktoria | CENTRUM TAŃCA - Radom | 6 (+1) | 1 | 6 | | 1 |
2. | Niewolski Bartosz Choma Klaudia MAGIC-DANCE - Lublin | Niewolski Bartosz Choma Klaudia | Niewolski Bartosz | Choma Klaudia | MAGIC-DANCE - Lublin | 5 | | 5 | | 2 |
3. | Wołowik Karol Skiba Joanna TOP - ART - Lublin | Wołowik Karol Skiba Joanna | Wołowik Karol | Skiba Joanna | TOP - ART - Lublin | 0 | | 0 | | 3 |
16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 3
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Huber Jan Staszak Karolina TAKT - Chełm | Huber Jan Staszak Karolina | Huber Jan | Staszak Karolina | TAKT - Chełm | 9 (+1) | 1 | 9 | | 1 |
2. | Zdybel Piotr Dobrzyńska Oliwia TOP - ART - Lublin | Zdybel Piotr Dobrzyńska Oliwia | Zdybel Piotr | Dobrzyńska Oliwia | TOP - ART - Lublin | 1 | | 1 | | 2 |
3. | Niewolski Bartosz Choma Klaudia MAGIC-DANCE - Lublin | Niewolski Bartosz Choma Klaudia | Niewolski Bartosz | Choma Klaudia | MAGIC-DANCE - Lublin | 1 | | 1 | | 3 |
16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 4
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Huber Jan Staszak Karolina TAKT - Chełm | Huber Jan Staszak Karolina | Huber Jan | Staszak Karolina | TAKT - Chełm | 8 (+1) | 1 | 8 | | 1 |
2. | Zdybel Piotr Dobrzyńska Oliwia TOP - ART - Lublin | Zdybel Piotr Dobrzyńska Oliwia | Zdybel Piotr | Dobrzyńska Oliwia | TOP - ART - Lublin | 2 (+1) | 1 | 2 | | 2 |
3. | Wiernio Oskar Dąbek Paulina MAGIC-DANCE - Lublin | Wiernio Oskar Dąbek Paulina | Wiernio Oskar | Dąbek Paulina | MAGIC-DANCE - Lublin | 2 | | 2 | | 3 |
4. | Kiszka Mikołaj Jaworska Aleksandra JUMP - Janów Lubelski | Kiszka Mikołaj Jaworska Aleksandra | Kiszka Mikołaj | Jaworska Aleksandra | JUMP - Janów Lubelski | 2 | | 2 | | 4 |
16+ (Powyżej 15) A ST PREMIUM 1
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Ungert Jakub Koziej Patrycja TAKT - Chełm | Ungert Jakub Koziej Patrycja | Ungert Jakub | Koziej Patrycja | TAKT - Chełm | | | | | |
16+ (Powyżej 15) A LA PREMIUM 1
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Ungert Jakub Koziej Patrycja TAKT - Chełm | Ungert Jakub Koziej Patrycja | Ungert Jakub | Koziej Patrycja | TAKT - Chełm | | | | | |