Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach w 10 tańcach

2022-11-27 Kędzierzyn Koźle, MISTRAL - Tarnowskie Góry


Plik z wynikami

UWAGA

Oficjalny i jedyny Fotograf Mistrzostw: Tomasz Reindl
Nagrania komercyjne - możliwość zakupu - od DTV

Będą z nami; n'dance shop, akces dance, art dance, sakun dance - macie więc możliwości na zakupy!

Zapraszamy do współpracy stoiska fryzjerskie, kosmetyczne, sklepy z obuwiem i odzieżą, a także pracownie strojów turniejowych: arkadiuszdeierling@gazeta.pl

Podczas dwóch dni Dance Oscars o fryzury i makijaż zadba AM Allure: Angela Jaszewska 601890817, Magdalena Guzik 508686752 - zapraszamy i polecamy!
Fryzury męskie: Borys Zawierucha - kontakt: 695-039-180, IG @borysza
W niedzielę Saphire Studio oraz Yaryna

Sugerowany dojazd z A4: zjazd Strzelce Opolskie lub Łany.
Szanowni Państwo, w przypadku zjazdu Łany, w listopadzie otwarto nową obwodnicę miasta, której "nie widzi" jeszcze GPS. Kierując się do nas od zjazdu jedziemy w kierunku Prudnika aż dojedziemy do ronda, gdzie pojawia się znak w lewo do centrum. Tu zjeżdżamy i na pierwszych światłach prosto.

BLOK 1, rejestracja 8:00-8:30, próba parkietu 8:30-8:50, start: 9:00

10-11 (Juvenile 2) Open KOMB 6T Solo Dance 15

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szot Anna Maria
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Szot Anna MariaSzot Anna MariaKUŹNIA TAŃCA - Kraków2 21
2.Komnata Julia
Akademia Tańca - Kielce
Komnata JuliaKomnata JuliaAkademia Tańca - Kielce2 22
3.Sztuka Pola
AKCENT - Będzin
Sztuka PolaSztuka PolaAKCENT - Będzin4 43
4.Kotwis Kalina
AKSEL - Rzeszów
Kotwis KalinaKotwis KalinaAKSEL - Rzeszów3 34
5.Fadeieva Anna
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Fadeieva AnnaFadeieva AnnaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 05
6.Deep Maria
Akademia Tańca - Kielce
Deep MariaDeep MariaAkademia Tańca - Kielce1 16
7.Klusa Nikola
AKCENT - Będzin
Klusa NikolaKlusa NikolaAKCENT - Będzin0 07
8.Gurak Kornelia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Gurak KorneliaGurak KorneliaCIEŚLAK - Jelenia Góra0 08
9.Neyman Bogna
DANCECLUB - Szczecin
Neyman BognaNeyman BognaDANCECLUB - Szczecin8 89
10.Piec Barbara
DANCECLUB - Szczecin
Piec BarbaraPiec BarbaraDANCECLUB - Szczecin0 010
11.Ostrowska Michalina
TOP - ART - Lublin
Ostrowska MichalinaOstrowska MichalinaTOP - ART - Lublin2 211
12.Poniedziałek Liwia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Poniedziałek LiwiaPoniedziałek LiwiaMISTRAL - Tarnowskie Góry0 012
13.Olczak Lena
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Olczak LenaOlczak LenaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE2 213
14.Pilot Oliwia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Pilot OliwiaPilot OliwiaMISTRAL - Tarnowskie Góry0 014
15.Gawęda Hanna
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Gawęda HannaGawęda HannaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól0 015

12-13 (Junior 1) Open KOMB 8T Solo Dance 10

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Skoczyńska Karolina
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Skoczyńska KarolinaSkoczyńska KarolinaMARENGO - Dąbrowa Górnicza4 41
2.Szulińska Natalia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Szulińska NataliaSzulińska NataliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec1 12
3.Dereń Blanka
IGLICA - Wrocław
Dereń BlankaDereń BlankaIGLICA - Wrocław0 03
4.Rynczuk Matylda
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Rynczuk MatyldaRynczuk MatyldaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec5 54
5.Gielarek Nadia
AKSEL - Rzeszów
Gielarek NadiaGielarek NadiaAKSEL - Rzeszów7 75
6.Kostiuk Bohdana
IGLICA - Wrocław
Kostiuk BohdanaKostiuk BohdanaIGLICA - Wrocław0 06
7.Kapuścik Apolonia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Kapuścik ApoloniaKapuścik ApoloniaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec0 07
8.Komnata Wiktoria
Akademia Tańca - Kielce
Komnata WiktoriaKomnata WiktoriaAkademia Tańca - Kielce2 28
9.Jankowska Konstancja
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Jankowska KonstancjaJankowska KonstancjaCIEŚLAK - Jelenia Góra0 09
10.Macewicz Maja
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Macewicz MajaMacewicz MajaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól1 110

14-15 (Junior 2) Open KOMB 8T Solo Dance 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Paczyńska Aleksandra
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Paczyńska AleksandraPaczyńska AleksandraAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec0 01
2.Zbierańska Katarzyna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Zbierańska KatarzynaZbierańska KatarzynaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec3 32
3.Traczyk Kacper
Akademia Tańca - Kielce
Traczyk KacperTraczyk KacperAkademia Tańca - Kielce6 63
4.Skowrońska Laura
KADRYL - Białystok
Skowrońska LauraSkowrońska LauraKADRYL - Białystok0 04
5.Tarasewicz Natalia
KADRYL - Białystok
Tarasewicz NataliaTarasewicz NataliaKADRYL - Białystok0 05

16-18 (Młodzież) Open KOMB 8T Solo Dance 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Łopata Aleksandra
IMPERIA - Kraków
Łopata AleksandraŁopata AleksandraIMPERIA - Kraków0 01
2.Kleszcz Iga
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kleszcz IgaKleszcz IgaMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 02
3.Lewandowska Weronika
OPOLSKA AKADEMIA TAŃCA
Lewandowska WeronikaLewandowska WeronikaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA6 63
4.Salwierak Klaudia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Salwierak KlaudiaSalwierak KlaudiaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól4 44

19+ (Powyżej 18) Open KOMB 10T Solo Dance 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Falfasińska Aleksandra
IMPERIA - Kraków
Falfasińska AleksandraFalfasińska AleksandraIMPERIA - Kraków7 71
2.Kowalska Maja
AKSEL - Rzeszów
Kowalska MajaKowalska MajaAKSEL - Rzeszów4 42
3.Urban Greta
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Urban GretaUrban GretaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól4 43

 

BLOK 2, rejestracja 11:00-11:30, próba parkietu 11:30-11:50, start: 12:00

16-20 (Młodzież starsza) Open KOMB 10T Mistrz. Polski/Polish Open 18

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gędłek Jakub
Więckowska Maja
IMPERIA - Kraków
Gędłek Jakub
Więckowska Maja
Gędłek JakubWięckowska MajaIMPERIA - Kraków0 01
2.Ostryzhniuk Taras
Pawlikowska Amelia
IMPERIA - Kraków
Ostryzhniuk Taras
Pawlikowska Amelia
Ostryzhniuk TarasPawlikowska AmeliaIMPERIA - Kraków0 02
3.Kotul Hubert
Dąbek Katarzyna
AKSEL - Rzeszów
Kotul Hubert
Dąbek Katarzyna
Kotul HubertDąbek KatarzynaAKSEL - Rzeszów0 03
4.Alwasiak Karol
Brol Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Alwasiak Karol
Brol Maja
Alwasiak KarolBrol MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa8 84
5.Roman Jakub
Król Emilia
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Roman Jakub
Król Emilia
Roman JakubKról EmiliaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 05
6.Podhuzov Kostiantyn
Bałut Klaudia
GRACJA - Zielona Góra
Podhuzov Kostiantyn
Bałut Klaudia
Podhuzov KostiantynBałut KlaudiaGRACJA - Zielona Góra5 56
7.Kaczmarek Damian
Brodacka Nikola
IGLICA - Wrocław
Kaczmarek Damian
Brodacka Nikola
Kaczmarek DamianBrodacka NikolaIGLICA - Wrocław0 07
8.Szpakowicz Robert
Łotyszonek Julita
GRACJA - Zielona Góra
Szpakowicz Robert
Łotyszonek Julita
Szpakowicz RobertŁotyszonek JulitaGRACJA - Zielona Góra4 48
9.Huber Jan
Staszak Karolina
TAKT - Chełm
Huber Jan
Staszak Karolina
Huber JanStaszak KarolinaTAKT - Chełm0 09
10.Michałowski Szymon
Rupar Wiktoria
MDANCE - Przemyśl
Michałowski Szymon
Rupar Wiktoria
Michałowski SzymonRupar WiktoriaMDANCE - Przemyśl1 110
11.Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
Szkoła Tańca Sparta - Opole
Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca Sparta - Opole9 911
12.Szostak Igor
Marchewka Izabela
FAST-STEP Warszawa
Szostak Igor
Marchewka Izabela
Szostak IgorMarchewka IzabelaFAST-STEP Warszawa1 112
13.Dziereń Kamil
Kołodziej Marta
SUKCES - Jaworzno
Dziereń Kamil
Kołodziej Marta
Dziereń KamilKołodziej MartaSUKCES - Jaworzno0 013
14.Skowronek Tobiasz
Zaworska Zuzanna
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Skowronek Tobiasz
Zaworska Zuzanna
Skowronek TobiaszZaworska ZuzannaŚląski Klub Taneczny - Katowice2 214
15.Woźniak Sebastian
Tętnowska Marlena
CUBANA - Nowy Targ
Woźniak Sebastian
Tętnowska Marlena
Woźniak SebastianTętnowska MarlenaCUBANA - Nowy Targ0 015
16.Brożyna Kamil
Żelasko Oliwia
AKSEL - Rzeszów
Brożyna Kamil
Żelasko Oliwia
Brożyna KamilŻelasko OliwiaAKSEL - Rzeszów1 116
17.Sebzda Bartosz
Szetela Emilia
AKSEL - Rzeszów
Sebzda Bartosz
Szetela Emilia
Sebzda BartoszSzetela EmiliaAKSEL - Rzeszów2 217
18.Pacan Kajetan
Kmiecik Wiktoria
Corte Dance Progress
Pacan Kajetan
Kmiecik Wiktoria
Pacan KajetanKmiecik WiktoriaCorte Dance Progress

30+ (Senior 1) Open KOMB 10T Mistrz. Polski/Polish Open 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Baran Michał
Dyk Ewa
ESENS - Wrocław
Baran Michał
Dyk Ewa
Baran MichałDyk EwaESENS - Wrocław1 11
2.Gałecki Marcin
Gałecka Natalia
DANCE CENTER - Poznań
Gałecki Marcin
Gałecka Natalia
Gałecki MarcinGałecka NataliaDANCE CENTER - Poznań6 62
3.Jastrzębski Jarosław
Góra Agnieszka
SEMPRE - Kraków
Jastrzębski Jarosław
Góra Agnieszka
Jastrzębski JarosławGóra AgnieszkaSEMPRE - Kraków9 93
4.Jonczyk Maciej
Jonczyk Olga
CLASSIC - Warszawa
Jonczyk Maciej
Jonczyk Olga
Jonczyk MaciejJonczyk OlgaCLASSIC - Warszawa0 04
5.Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa7 75

40+ (Senior 2) Open KOMB 10T Mistrz. Polski/Polish Open 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nadolny Robert
Kubalska-Nadolna Agata
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Nadolny Robert
Kubalska-Nadolna Agata
Nadolny RobertKubalska-Nadolna AgataAKADEMIA TAŃCA - Warszawa12 121
2.Skórnicki Michał
Skórnicka Marzena
FILEMON - Szamotuły
Skórnicki Michał
Skórnicka Marzena
Skórnicki MichałSkórnicka MarzenaFILEMON - Szamotuły7 72
3.Semrau Piotr
Semrau Stefania
TANGO - Gdynia
Semrau Piotr
Semrau Stefania
Semrau PiotrSemrau StefaniaTANGO - Gdynia5 53
4.Jeziorowski Jerzy
Kubat - Jeziorowska Jolanta
RÓŻA - Olesno
Jeziorowski Jerzy
Kubat - Jeziorowska Jolanta
Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska JolantaRÓŻA - Olesno6 64
5.Momot Przemysław
Momot Iwona
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Momot Przemysław
Momot Iwona
Momot PrzemysławMomot IwonaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica2 25

50+ (Senior 3) Open KOMB 10T Mistrz. Polski/Polish Open 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tatała Leszek
Tatała Anna
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Tatała Leszek
Tatała Anna
Tatała LeszekTatała AnnaCANTINERO - Tomaszów Maz.5 51
2.Kryczka Szczepan
Nidzgorska-Kryczka Marzena
AKSEL - Rzeszów
Kryczka Szczepan
Nidzgorska-Kryczka Marzena
Kryczka SzczepanNidzgorska-Kryczka MarzenaAKSEL - Rzeszów0 02
3.Stępień Robert
Stępień Arleta
Studio Kreacji Tańca Bydgoszcz
Stępień Robert
Stępień Arleta
Stępień RobertStępień ArletaStudio Kreacji Tańca Bydgoszcz0 03
4.Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
IGLICA - Wrocław
Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA - Wrocław7 74
5.Skarka Wojciech
Skarka Barbara
DANCELOOK - Gliwice
Skarka Wojciech
Skarka Barbara
Skarka WojciechSkarka BarbaraDANCELOOK - Gliwice0 05
6.Kitowski Mariusz
Kitowska Jolanta
TANGO - Gdynia
Kitowski Mariusz
Kitowska Jolanta
Kitowski MariuszKitowska JolantaTANGO - Gdynia3 36
7.Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
RONDO - Rybnik
Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
Chyliński WiesławChylińska MałgorzataRONDO - Rybnik12 127
8.Baszczowski Witold
Frej-Baszczowska Magdalena
SzT eMiKa - Tarnów
Baszczowski Witold
Frej-Baszczowska Magdalena
Baszczowski WitoldFrej-Baszczowska MagdalenaSzT eMiKa - Tarnów4 48
9.Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
Mazur JanuszSaj-Mazur RenataWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA7 79

60+ (Senior 4) Open KOMB 10T Mistrz. Polski/Polish Open 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
ANIMA DANZA - Głogów
Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
Nowak KrzysztofNowak DanutaANIMA DANZA - Głogów5 51
2.Pasierb Tadeusz
Pasierb Teresa
TEAM - Ornontowice
Pasierb Tadeusz
Pasierb Teresa
Pasierb TadeuszPasierb TeresaTEAM - Ornontowice0 02
3.Lis Romuald
Lis Ewa
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Lis Romuald
Lis Ewa
Lis RomualdLis EwaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE0 03
4.Jaśkiewicz Dariusz
Jaśkiewicz Anna
IGLICA - Wrocław
Jaśkiewicz Dariusz
Jaśkiewicz Anna
Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz AnnaIGLICA - Wrocław3 34

25-29 (Pre-Senior) Open KOMB 10T Mistrz. Polski/Polish Open 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wiernicki Adam
Wiernicka Adrianna
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Wiernicki Adam
Wiernicka Adrianna
Wiernicki AdamWiernicka AdriannaŚląski Klub Taneczny - Katowice0 01
2.Jastrzębski Jarosław
Góra Agnieszka
SEMPRE - Kraków
Jastrzębski Jarosław
Góra Agnieszka
Jastrzębski JarosławGóra AgnieszkaSEMPRE - Kraków9 92
3.Jonczyk Maciej
Jonczyk Olga
CLASSIC - Warszawa
Jonczyk Maciej
Jonczyk Olga
Jonczyk MaciejJonczyk OlgaCLASSIC - Warszawa0 03

 

BLOK 3, rejestracja 14:00-14:30, próba parkietu 14:30-14:50, start: 15:00

Aktualizacja z dn.22/11/2022 : finał 10-11 także na Gali + Dorosłe pary półfinałowe zaczynają dopiero na Gali, rejestracja i odbiór numerów startowych dopiero przed Galą.Finały kat. 12-13, 14-15, 16-18 oraz pow.19 odbędą się w bloku IV


10-11 (Juvenile 2) Open KOMB 8T Mistrz. Polski/Polish Open 19

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pawlak Leon
Tryka Hanna
ZAMEK - Lublin
Pawlak Leon
Tryka Hanna
Pawlak LeonTryka HannaZAMEK - Lublin2 21
2.Piwiński Tymon
Lato Nadia
FAST-STEP Warszawa
Piwiński Tymon
Lato Nadia
Piwiński TymonLato NadiaFAST-STEP Warszawa2 22
3.Krzemiński Maciej
Czarnocka Ewa
POLISH CLUB - Warszawa
Krzemiński Maciej
Czarnocka Ewa
Krzemiński MaciejCzarnocka EwaPOLISH CLUB - Warszawa0 03
4.Dzierżenga Mateusz
Prudel Natalia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Dzierżenga Mateusz
Prudel Natalia
Dzierżenga MateuszPrudel NataliaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 04
5.Zawiślak Jakub
Budzińska Urszula
MARGO - Leszno
Zawiślak Jakub
Budzińska Urszula
Zawiślak JakubBudzińska UrszulaMARGO - Leszno0 05
6.Duchna Bartosz
Galas-Bandyk Janina
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Duchna Bartosz
Galas-Bandyk Janina
Duchna BartoszGalas-Bandyk JaninaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA0 06
7.Kaczor Przemysław
Zielińska Hanna
FAST-STEP Warszawa
Kaczor Przemysław
Zielińska Hanna
Kaczor PrzemysławZielińska HannaFAST-STEP Warszawa5 57
8.Obiora Damian
Mocek Maja
MARGO - Leszno
Obiora Damian
Mocek Maja
Obiora DamianMocek MajaMARGO - Leszno4 48
9.Zawistowski Marcel
Świętochowska Adrianna
FAST-STEP Warszawa
Zawistowski Marcel
Świętochowska Adrianna
Zawistowski MarcelŚwiętochowska AdriannaFAST-STEP Warszawa5 59
10.Blicharz Kamil
Potysz Alicja
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Blicharz Kamil
Potysz Alicja
Blicharz KamilPotysz AlicjaLORDANCE - Wodzisław Śl.3 310
11.Leśniak Wojciech
Piasecka Antonina
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Leśniak Wojciech
Piasecka Antonina
Leśniak WojciechPiasecka AntoninaNOWY STYL - Bielsko-Biała0 011
12.Górecki Jan
Pilarska Róża
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Górecki Jan
Pilarska Róża
Górecki JanPilarska RóżaCIEŚLAK - Jelenia Góra8 812
13.Kłapeć Jan
Stępniak Aleksandra
ZAMEK - Lublin
Kłapeć Jan
Stępniak Aleksandra
Kłapeć JanStępniak AleksandraZAMEK - Lublin2 213
14.Sosnowski Szymon
Tomaszewicz Maja
GRACJA - Zielona Góra
Sosnowski Szymon
Tomaszewicz Maja
Sosnowski SzymonTomaszewicz MajaGRACJA - Zielona Góra1 113
15.Mijal Henryk
Wiechecka Maja
All About - Szczecin
Mijal Henryk
Wiechecka Maja
Mijal HenrykWiechecka MajaAll About - Szczecin0 015
16.Bogobowicz Błażej
Lipka Karolina
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Bogobowicz Błażej
Lipka Karolina
Bogobowicz BłażejLipka KarolinaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 016
17.Homoncik Leon
Niezgoda Maja
FRASZKA - Kamienna Góra
Homoncik Leon
Niezgoda Maja
Homoncik LeonNiezgoda MajaFRASZKA - Kamienna Góra0 017
18.Sobczyk Wojciech
Pokwicka Katarzyna
All About - Szczecin
Sobczyk Wojciech
Pokwicka Katarzyna
Sobczyk WojciechPokwicka KatarzynaAll About - Szczecin1 117
19.Kosiński Antoni
Wolańska Aleksandra
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Kosiński Antoni
Wolańska Aleksandra
Kosiński AntoniWolańska AleksandraCIEŚLAK - Jelenia Góra3 319

12-13 (Junior 1) Open KOMB 10T Mistrz. Polski/Polish Open 18

eliminacje
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Koliński Szymon
Guja Emilia
SUKCES - Jaworzno
Koliński Szymon
Guja Emilia
Koliński SzymonGuja EmiliaSUKCES - Jaworzno0 01
2.Spodniewski Kamil
Sidor Michalina
DANCECLUB - Szczecin
Spodniewski Kamil
Sidor Michalina
Spodniewski KamilSidor MichalinaDANCECLUB - Szczecin0 02
3.Gubała Adam
Peliukh Solomiia
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Gubała Adam
Peliukh Solomiia
Gubała AdamPeliukh SolomiiaKUŹNIA TAŃCA - Kraków4 43
4.Krakowski Gabriel
Potoczna Alicja
GALA - Mielec
Krakowski Gabriel
Potoczna Alicja
Krakowski GabrielPotoczna AlicjaGALA - Mielec0 04
5.Skwarnicki Piotr
Lykhodid Anastasiia
IMPERIA - Kraków
Skwarnicki Piotr
Lykhodid Anastasiia
Skwarnicki PiotrLykhodid AnastasiiaIMPERIA - Kraków0 05
6.Kowal Wojciech
Sajdak Emilia
KLASA - Tarnów
Kowal Wojciech
Sajdak Emilia
Kowal WojciechSajdak EmiliaKLASA - Tarnów2 26
7.Pokwicki Rafał
Smuniewska Martyna
All About - Szczecin
Pokwicki Rafał
Smuniewska Martyna
Pokwicki RafałSmuniewska MartynaAll About - Szczecin0 07
8.Gawęda Wiktor
Kozłowska Lena
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Gawęda Wiktor
Kozłowska Lena
Gawęda WiktorKozłowska LenaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 08
9.Ovchinnikov Dmytro
Lis Zuzanna
IGLICA - Wrocław
Ovchinnikov Dmytro
Lis Zuzanna
Ovchinnikov DmytroLis ZuzannaIGLICA - Wrocław3 39
10.Wójcik Samuel
Tarejło Aleksandra
ANIMA DANZA - Głogów
Wójcik Samuel
Tarejło Aleksandra
Wójcik SamuelTarejło AleksandraANIMA DANZA - Głogów4 410
11.Simonides Alex
Jekel Maja
All About - Szczecin
Simonides Alex
Jekel Maja
Simonides AlexJekel MajaAll About - Szczecin0 011
12.Gołuch Tomasz
Jekel Aleksandra
All About - Szczecin
Gołuch Tomasz
Jekel Aleksandra
Gołuch TomaszJekel AleksandraAll About - Szczecin6 612
13.Augustyniak Krystian
Szumańska Zuzanna Maria
POLISH CLUB - Warszawa
Augustyniak Krystian
Szumańska Zuzanna Maria
Augustyniak KrystianSzumańska Zuzanna MariaPOLISH CLUB - Warszawa1 113
14.Ormańczyk Dawid
Kowalczyk Nadia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Ormańczyk Dawid
Kowalczyk Nadia
Ormańczyk DawidKowalczyk NadiaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 013
15.Wrzeszcz Adam
Krupska Maria
ESKADRA - Pabianice
Wrzeszcz Adam
Krupska Maria
Wrzeszcz AdamKrupska MariaESKADRA - Pabianice1 115
16.Nowak Antonino
Iciek Katarzyna
ROYAL DANCE - Szczecin
Nowak Antonino
Iciek Katarzyna
Nowak AntoninoIciek KatarzynaROYAL DANCE - Szczecin3 316
17.Musioł Bartosz
Ziomek Michalina
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Musioł Bartosz
Ziomek Michalina
Musioł BartoszZiomek MichalinaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki5 517
18.Batóg Oliwier
Stopczyńska Anna
IDEA - Kraków
Batóg Oliwier
Stopczyńska Anna
Batóg OliwierStopczyńska AnnaIDEA - Kraków

14-15 (Junior 2) Open KOMB 10T Mistrz. Polski/Polish Open 21

eliminacje
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szor Hubert
Wierciszewska Aurelia
POLISH CLUB - Warszawa
Szor Hubert
Wierciszewska Aurelia
Szor HubertWierciszewska AureliaPOLISH CLUB - Warszawa0 01
2.Pacan Antoni
Bilińska Nikola
POLISH CLUB - Warszawa
Pacan Antoni
Bilińska Nikola
Pacan AntoniBilińska NikolaPOLISH CLUB - Warszawa0 02
3.Malicki Filip
Pijet Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Malicki Filip
Pijet Maja
Malicki FilipPijet MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa1 13
4.Bożek Oskar
Sekret Julia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Bożek Oskar
Sekret Julia
Bożek OskarSekret JuliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 04
5.Szymczyk Bartosz
Kvet Ana
POLISH CLUB - Warszawa
Szymczyk Bartosz
Kvet Ana
Szymczyk BartoszKvet AnaPOLISH CLUB - Warszawa0 05
6.Adamcewicz Szymon
Gałka Maja
GRACJA - Zielona Góra
Adamcewicz Szymon
Gałka Maja
Adamcewicz SzymonGałka MajaGRACJA - Zielona Góra0 06
7.Kosecki Nataniel
Gajek Weronika
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Kosecki Nataniel
Gajek Weronika
Kosecki NatanielGajek WeronikaCANTINERO - Tomaszów Maz.0 07
8.Kijania Sebastian
Wróbel Oliwia
IMPERIA - Kraków
Kijania Sebastian
Wróbel Oliwia
Kijania SebastianWróbel OliwiaIMPERIA - Kraków4 48
9.Krygier Mikołaj
Kugaj Zuzanna
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Krygier Mikołaj
Kugaj Zuzanna
Krygier MikołajKugaj ZuzannaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 09
10.Kłos Wojciech
Bombolewska Alicja
FAST-STEP Warszawa
Kłos Wojciech
Bombolewska Alicja
Kłos WojciechBombolewska AlicjaFAST-STEP Warszawa0 010
11.Banasiak Jakub
Stefan Antonina
4STEP - Siechnice
Banasiak Jakub
Stefan Antonina
Banasiak JakubStefan Antonina4STEP - Siechnice9 911
12.Brożyna Wiktor
Kołbuc Oliwia
Akademia Tańca - Kielce
Brożyna Wiktor
Kołbuc Oliwia
Brożyna WiktorKołbuc OliwiaAkademia Tańca - Kielce0 012
13.Rzeźniczak Antoni
Marcinkiewicz Blanka
GRACJA - Zielona Góra
Rzeźniczak Antoni
Marcinkiewicz Blanka
Rzeźniczak AntoniMarcinkiewicz BlankaGRACJA - Zielona Góra2 213
14.Wolf Tomasz
Smolińska Antonina
GRACJA - Krosno
Wolf Tomasz
Smolińska Antonina
Wolf TomaszSmolińska AntoninaGRACJA - Krosno0 014
15.Błaszczyszyn Karol
Olech Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Błaszczyszyn Karol
Olech Wiktoria
Błaszczyszyn KarolOlech WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 015
16.Sęk Jędrzej
Rafaląt Anna
ASTRA - Szczecin
Sęk Jędrzej
Rafaląt Anna
Sęk JędrzejRafaląt AnnaASTRA - Szczecin1 116
17.Świniarski Marcel
Beze Nicola
LORENZO - Gaj Mały
Świniarski Marcel
Beze Nicola
Świniarski MarcelBeze NicolaLORENZO - Gaj Mały1 117
18.Rogala Tomasz
Saj Liliana
OPOLSKA AKADEMIA TAŃCA
Rogala Tomasz
Saj Liliana
Rogala TomaszSaj LilianaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA1 118
19.Szołtysik Piotr
Skiba Julia
IMPULS - Chorzów
Szołtysik Piotr
Skiba Julia
Szołtysik PiotrSkiba JuliaIMPULS - Chorzów0 019
20.Kwiczala Dorian
Skupień Maja
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kwiczala Dorian
Skupień Maja
Kwiczala DorianSkupień MajaLORDANCE - Wodzisław Śl.4 420
21.Malczyk Mateusz
Filipczyk Paulina
TEAM - Ornontowice
Malczyk Mateusz
Filipczyk Paulina
Malczyk MateuszFilipczyk PaulinaTEAM - Ornontowice

16-18 (Młodzież) Open KOMB 10T Mistrz. Polski/Polish Open 24

eliminacje
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 01
2.Musiałowicz Filip
Skulska Ilona
IGLICA - Wrocław
Musiałowicz Filip
Skulska Ilona
Musiałowicz FilipSkulska IlonaIGLICA - Wrocław AA2
3.Jakubczyk Filip
Jakubczyk Zuzanna
SUKCES - Jaworzno
Jakubczyk Filip
Jakubczyk Zuzanna
Jakubczyk FilipJakubczyk ZuzannaSUKCES - Jaworzno0 03
4.Onisk Witold
Rybka Sandra
POLISH CLUB - Warszawa
Onisk Witold
Rybka Sandra
Onisk WitoldRybka SandraPOLISH CLUB - Warszawa0 04
5.Protasiewicz Piotr
Mąkowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Protasiewicz Piotr
Mąkowska Oliwia
Protasiewicz PiotrMąkowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra0 05
6.Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK - Rzeszów0 06
7.Dąbrowski Jakub
Organiściak Karolina
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Dąbrowski Jakub
Organiściak Karolina
Dąbrowski JakubOrganiściak KarolinaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 07
8.Sabat Antoni
Prochownik Kaja
IMPERIA - Kraków
Sabat Antoni
Prochownik Kaja
Sabat AntoniProchownik KajaIMPERIA - Kraków0 07
9.Kaczmarek Damian
Brodacka Nikola
IGLICA - Wrocław
Kaczmarek Damian
Brodacka Nikola
Kaczmarek DamianBrodacka NikolaIGLICA - Wrocław0 09
10.Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.0 010
11.Ungert Jakub
Augustyniak Nikola
ZAMEK - Lublin
Ungert Jakub
Augustyniak Nikola
Ungert JakubAugustyniak NikolaZAMEK - Lublin3 311
12.Wysocki Bartosz
Debert Mirela
IGLICA - Wrocław
Wysocki Bartosz
Debert Mirela
Wysocki BartoszDebert MirelaIGLICA - Wrocław0 012
13.Podhuzov Kostiantyn
Bałut Klaudia
GRACJA - Zielona Góra
Podhuzov Kostiantyn
Bałut Klaudia
Podhuzov KostiantynBałut KlaudiaGRACJA - Zielona Góra5 513
14.Bakacz Michał
Kruszyńska Marta
PM - Lubin
Bakacz Michał
Kruszyńska Marta
Bakacz MichałKruszyńska MartaPM - Lubin0 014
15.Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
BALLROOM - Lublin
Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM - Lublin1 115
16.Burdziuk Olaf
Kireeva Polina
DANCECLUB - Szczecin
Burdziuk Olaf
Kireeva Polina
Burdziuk OlafKireeva PolinaDANCECLUB - Szczecin9 916
17.Prażak Maksymilian
Zawiślak Aleksandra
MARGO - Leszno
Prażak Maksymilian
Zawiślak Aleksandra
Prażak MaksymilianZawiślak AleksandraMARGO - Leszno3 317
18.Sokol Artsem
Piechocka Lidia
DANCECLUB - Szczecin
Sokol Artsem
Piechocka Lidia
Sokol ArtsemPiechocka LidiaDANCECLUB - Szczecin0 017
19.Zinkiewicz Maciej
Malmon Wiktoria
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Zinkiewicz Maciej
Malmon Wiktoria
Zinkiewicz MaciejMalmon WiktoriaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA0 019
20.Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
DREAM - Poznań
Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM - Poznań5 520
21.Rodek Maciej
Piotrowska Marta
CLASSIC - Warszawa
Rodek Maciej
Piotrowska Marta
Rodek MaciejPiotrowska MartaCLASSIC - Warszawa0 021
22.Plebanek Michał
Janas Oliwia
SzT eMiKa - Tarnów
Plebanek Michał
Janas Oliwia
Plebanek MichałJanas OliwiaSzT eMiKa - Tarnów5 522
23.Huber Jan
Staszak Karolina
TAKT - Chełm
Huber Jan
Staszak Karolina
Huber JanStaszak KarolinaTAKT - Chełm
24.Pacan Kajetan
Kmiecik Wiktoria
Corte Dance Progress
Pacan Kajetan
Kmiecik Wiktoria
Pacan KajetanKmiecik WiktoriaCorte Dance Progress

 

BLOK 4, rejestracja 17:00-17:30 - dla par dorosłych, próba parkietu 17:30-17:50, start: 18:00

FINAŁY:10-11 12-13 14-15 16-18 Dorośli


19+ (Powyżej 18) Open KOMB 10T Mistrz. Polski/Polish Open 10

eliminacje
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pałaszewski Rafał
Prusaczyk Iga
DUET - Warszawa
Pałaszewski Rafał
Prusaczyk Iga
Pałaszewski RafałPrusaczyk IgaDUET - Warszawa8 81
2.Buczyński Hubert
Butko Viana
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Buczyński Hubert
Butko Viana
Buczyński HubertButko VianaCLASSIC DANCESPORT Warszawa0 02
3.Rosiński Marcin
Wdowicz Katarzyna
TEMPO - Bydgoszcz
Rosiński Marcin
Wdowicz Katarzyna
Rosiński MarcinWdowicz KatarzynaTEMPO - Bydgoszcz0 03
4.Gędłek Jakub
Więckowska Maja
IMPERIA - Kraków
Gędłek Jakub
Więckowska Maja
Gędłek JakubWięckowska MajaIMPERIA - Kraków0 04
5.Khersonskyy Fedor
Krynicka Wiktoria
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Khersonskyy Fedor
Krynicka Wiktoria
Khersonskyy FedorKrynicka WiktoriaCLASSIC DANCESPORT Warszawa0 05
6.Kloskowski Maciej
Ziętowska Nikola
FALA SOPOT
Kloskowski Maciej
Ziętowska Nikola
Kloskowski MaciejZiętowska NikolaFALA SOPOT0 06
7.Kowalski Miłosz
Gomoluch Natalia
ZORBA - Częstochowa
Kowalski Miłosz
Gomoluch Natalia
Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA - Częstochowa0 07
8.Sitek Sebastian
Kozioł Lena
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Sitek Sebastian
Kozioł Lena
Sitek SebastianKozioł LenaKUŹNIA TAŃCA - Kraków12 128
9.Woźniak Sebastian
Tętnowska Marlena
CUBANA - Nowy Targ
Woźniak Sebastian
Tętnowska Marlena
Woźniak SebastianTętnowska MarlenaCUBANA - Nowy Targ0 09
10.Roman Jakub
Król Emilia
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Roman Jakub
Król Emilia
Roman JakubKról EmiliaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 010