Puchar Klas C, B i A oraz Ogólnopolski Turniej Tańca "Zostań Mistrzem"

2022-10-08 Rydzyna k/Leszna, MARGO - Leszno


UWAGA

Zmiana godzin rozpoczęcia bloków turnieju.
Prosimy o zapoznanie się z nowymi godzinami.
Informujemy, że hala zostanie otwarta o godz. 7:30
!!! Przypominamy że opłatę startową na OTT Zostań Mistrzem należy zrobić przelewem !!!

BLOK 1, rejestracja 8:00-8:30, próba parkietu 8:30-8:55, start: 9:00

Do 11 (Do 11) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 7

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Borowiec Alicja
ASTRA - Szczecin
Borowiec AlicjaBorowiec AlicjaASTRA - Szczecin
2.Górczak Julia
MARGO - Leszno
Górczak JuliaGórczak JuliaMARGO - Leszno
3.Głuchowska Natalia
MARGO - Leszno
Głuchowska NataliaGłuchowska NataliaMARGO - Leszno
4.Jaroszewicz Karolina
GRACJA - Zielona Góra
Jaroszewicz KarolinaJaroszewicz KarolinaGRACJA - Zielona Góra
5.Mocek Aleksandra
MARGO - Leszno
Mocek AleksandraMocek AleksandraMARGO - Leszno
6.Szklarska Amelia
MARGO - Leszno
Szklarska AmeliaSzklarska AmeliaMARGO - Leszno
7.Tomczak Lena
MARGO - Leszno
Tomczak LenaTomczak LenaMARGO - Leszno

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Heider Filip
Nowak Magdalena
ART OF DANCE - Krotoszyn
Heider Filip
Nowak Magdalena
Heider FilipNowak MagdalenaART OF DANCE - Krotoszyn
2.Jabłoński Wiktor
Wilczak Zofia
MARGO - Leszno
Jabłoński Wiktor
Wilczak Zofia
Jabłoński WiktorWilczak ZofiaMARGO - Leszno
3.Kobylański Hugon
Langner Amelia
DANCE PROJECT- Wrocław
Kobylański Hugon
Langner Amelia
Kobylański HugonLangner AmeliaDANCE PROJECT- Wrocław
4.Mocydlarz Antoni
Szczecińska Aleksandra
ART OF DANCE - Krotoszyn
Mocydlarz Antoni
Szczecińska Aleksandra
Mocydlarz AntoniSzczecińska AleksandraART OF DANCE - Krotoszyn
5.Sosnowski Szymon
Tomaszewicz Maja
GRACJA - Zielona Góra
Sosnowski Szymon
Tomaszewicz Maja
Sosnowski SzymonTomaszewicz MajaGRACJA - Zielona Góra
6.Volkov Timur
Zbąska Maja
MARGO - Leszno
Volkov Timur
Zbąska Maja
Volkov TimurZbąska MajaMARGO - Leszno

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chorążak Maxymilian
Wujda Blanka
MARGO - Leszno
Chorążak Maxymilian
Wujda Blanka
Chorążak MaxymilianWujda BlankaMARGO - Leszno
2.Grod Michał
Myszko-Coelho Maura
ESENS - Wrocław
Grod Michał
Myszko-Coelho Maura
Grod MichałMyszko-Coelho MauraESENS - Wrocław
3.Jawor Grzegorz
Frąckowiak Róża
DZIUPLA - Poznań
Jawor Grzegorz
Frąckowiak Róża
Jawor GrzegorzFrąckowiak RóżaDZIUPLA - Poznań
4.Kaczmarek Adam
Bobkiewicz Joanna
POEZJA - Kościan
Kaczmarek Adam
Bobkiewicz Joanna
Kaczmarek AdamBobkiewicz JoannaPOEZJA - Kościan
5.Kashyna Tomasz
Przybyszewska Wiktoria
DZIUPLA - Poznań
Kashyna Tomasz
Przybyszewska Wiktoria
Kashyna TomaszPrzybyszewska WiktoriaDZIUPLA - Poznań
6.Kiełbus Borys
Rafałowicz Lena
ANIMA DANZA - Głogów
Kiełbus Borys
Rafałowicz Lena
Kiełbus BorysRafałowicz LenaANIMA DANZA - Głogów
7.Pawlik Mikołaj
Koza Natalia
LATINA - Wolsztyn
Pawlik Mikołaj
Koza Natalia
Pawlik MikołajKoza NataliaLATINA - Wolsztyn
8.Zawada Przemysław
Olszowy Nikola
IGLICA - Wrocław
Zawada Przemysław
Olszowy Nikola
Zawada PrzemysławOlszowy NikolaIGLICA - Wrocław
9.Łabiński Antoni
Żurek Nikola
LATINA - Wolsztyn
Łabiński Antoni
Żurek Nikola
Łabiński AntoniŻurek NikolaLATINA - Wolsztyn

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Apolinarski Maksymilian
Obiora Dagmara
MARGO - Leszno
Apolinarski Maksymilian
Obiora Dagmara
Apolinarski MaksymilianObiora DagmaraMARGO - Leszno
2.Skorupiński Jakub
Jurga Magdalena
MARGO - Leszno
Skorupiński Jakub
Jurga Magdalena
Skorupiński JakubJurga MagdalenaMARGO - Leszno

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Borowiec Adam
Falkiewicz Aleksandra
DANCECLUB - Szczecin
Borowiec Adam
Falkiewicz Aleksandra
Borowiec AdamFalkiewicz AleksandraDANCECLUB - Szczecin
2.Grydziuszko Damian
Pągowska Katarzyna
ALFA-ASTRA - Stargard
Grydziuszko Damian
Pągowska Katarzyna
Grydziuszko DamianPągowska KatarzynaALFA-ASTRA - Stargard
3.Królewski Igor
Kusak Sandra
DANCECLUB - Szczecin
Królewski Igor
Kusak Sandra
Królewski IgorKusak SandraDANCECLUB - Szczecin
4.Kunce Maksymilian
Harendarz Zuzanna
MARGO - Leszno
Kunce Maksymilian
Harendarz Zuzanna
Kunce MaksymilianHarendarz ZuzannaMARGO - Leszno
5.Sędecki Kacper
Nawrocka Natalia
ALFA-ASTRA - Stargard
Sędecki Kacper
Nawrocka Natalia
Sędecki KacperNawrocka NataliaALFA-ASTRA - Stargard

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jędrzejewski Jan
Grzesik Klaudia
PROJEKT NM - Słubice
Jędrzejewski Jan
Grzesik Klaudia
Jędrzejewski JanGrzesik KlaudiaPROJEKT NM - Słubice
2.Kozłowski Jędrzej
Wilde Amelia
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Kozłowski Jędrzej
Wilde Amelia
Kozłowski JędrzejWilde AmeliaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.
3.Mikuczewski Jakub
Przepłata Weronika
DANCECLUB - Szczecin
Mikuczewski Jakub
Przepłata Weronika
Mikuczewski JakubPrzepłata WeronikaDANCECLUB - Szczecin
4.Radoła Mateusz
Jaszkiewicz Greta
MARGO - Leszno
Radoła Mateusz
Jaszkiewicz Greta
Radoła MateuszJaszkiewicz GretaMARGO - Leszno

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bocian Eryk
Ławniczak Jessica
MARGO - Leszno
Bocian Eryk
Ławniczak Jessica
Bocian ErykŁawniczak JessicaMARGO - Leszno
2.Mikuczewski Jakub
Przepłata Weronika
DANCECLUB - Szczecin
Mikuczewski Jakub
Przepłata Weronika
Mikuczewski JakubPrzepłata WeronikaDANCECLUB - Szczecin
3.Radoła Mateusz
Jaszkiewicz Greta
MARGO - Leszno
Radoła Mateusz
Jaszkiewicz Greta
Radoła MateuszJaszkiewicz GretaMARGO - Leszno

 

BLOK 2, rejestracja 9:45-10:30, próba parkietu 10:30-10:55, start: 11:00

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jankowski Jakub
Mania Zofia
INSPIRACJA - Wrocław
Jankowski Jakub
Mania Zofia
Jankowski JakubMania ZofiaINSPIRACJA - Wrocław
2.Obiora Damian
Mocek Maja
MARGO - Leszno
Obiora Damian
Mocek Maja
Obiora DamianMocek MajaMARGO - Leszno
3.Papikian Mark
Papikian Nikol
K.I.T DanceTeam
(Ukraina)
Papikian Mark
Papikian Nikol
Papikian MarkPapikian NikolK.I.T DanceTeam
(Ukraina)

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szmaj Jan
Gajewska Lena
ESENS - Wrocław
Szmaj Jan
Gajewska Lena
Szmaj JanGajewska LenaESENS - Wrocław
2.Zawiślak Jakub
Budzińska Urszula
MARGO - Leszno
Zawiślak Jakub
Budzińska Urszula
Zawiślak JakubBudzińska UrszulaMARGO - Leszno

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chmielowiec Jakub
Wołczańska Zuzanna
IGLICA - Wrocław
Chmielowiec Jakub
Wołczańska Zuzanna
Chmielowiec JakubWołczańska ZuzannaIGLICA - Wrocław
2.Kaczmarek Michał
Marzec Zuzanna
DANCECLUB - Szczecin
Kaczmarek Michał
Marzec Zuzanna
Kaczmarek MichałMarzec ZuzannaDANCECLUB - Szczecin
3.Okupniak Jakub
Andrzejewska Michalina
DREAM - Poznan
Okupniak Jakub
Andrzejewska Michalina
Okupniak JakubAndrzejewska MichalinaDREAM - Poznan
4.Zyber-Moszak Amadeusz
Bryl Aleksandra
MARGO - Leszno
Zyber-Moszak Amadeusz
Bryl Aleksandra
Zyber-Moszak AmadeuszBryl AleksandraMARGO - Leszno
5.Łokietko Bruno
Smuk Zuzanna
GRACJA - Zielona Góra
Łokietko Bruno
Smuk Zuzanna
Łokietko BrunoSmuk ZuzannaGRACJA - Zielona Góra
6.Łukaszewski Kacper
Szlafka Zofia
LATINA - Wolsztyn
Łukaszewski Kacper
Szlafka Zofia
Łukaszewski KacperSzlafka ZofiaLATINA - Wolsztyn

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kaczmarek Michał
Marzec Zuzanna
DANCECLUB - Szczecin
Kaczmarek Michał
Marzec Zuzanna
Kaczmarek MichałMarzec ZuzannaDANCECLUB - Szczecin
2.Kulawiecki Maciej
Popowska Patrycja
KS DANCE MIX - Deszczno
Kulawiecki Maciej
Popowska Patrycja
Kulawiecki MaciejPopowska PatrycjaKS DANCE MIX - Deszczno
3.Maślak Jakub
Bryl Aleksandra
MARGO - Leszno
Maślak Jakub
Bryl Aleksandra
Maślak JakubBryl AleksandraMARGO - Leszno
4.Okupniak Jakub
Andrzejewska Michalina
DREAM - Poznan
Okupniak Jakub
Andrzejewska Michalina
Okupniak JakubAndrzejewska MichalinaDREAM - Poznan
5.Raś Mikołaj
Gawelska Weronika
LORENZO - Gaj Mały
Raś Mikołaj
Gawelska Weronika
Raś MikołajGawelska WeronikaLORENZO - Gaj Mały
6.Siczyński Jan
Andrzejewska Julia
KS DANCE MIX - Deszczno
Siczyński Jan
Andrzejewska Julia
Siczyński JanAndrzejewska JuliaKS DANCE MIX - Deszczno
7.Łokietko Bruno
Smuk Zuzanna
GRACJA - Zielona Góra
Łokietko Bruno
Smuk Zuzanna
Łokietko BrunoSmuk ZuzannaGRACJA - Zielona Góra

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dunder Marek
Siwiela Michalina
DANCECLUB - Szczecin
Dunder Marek
Siwiela Michalina
Dunder MarekSiwiela MichalinaDANCECLUB - Szczecin
2.Hernik Maciej
Stam Zofia
MARGO - Leszno
Hernik Maciej
Stam Zofia
Hernik MaciejStam ZofiaMARGO - Leszno
3.Karasiak Piotr
Lipińska Julia
ESKADRA - Pabianice
Karasiak Piotr
Lipińska Julia
Karasiak PiotrLipińska JuliaESKADRA - Pabianice
4.Kaźmierczak Oliwier
Łuszczek Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Kaźmierczak Oliwier
Łuszczek Zofia
Kaźmierczak OliwierŁuszczek ZofiaGRACJA - Zielona Góra

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dunder Marek
Siwiela Michalina
DANCECLUB - Szczecin
Dunder Marek
Siwiela Michalina
Dunder MarekSiwiela MichalinaDANCECLUB - Szczecin
2.Hernik Maciej
Stam Zofia
MARGO - Leszno
Hernik Maciej
Stam Zofia
Hernik MaciejStam ZofiaMARGO - Leszno
3.Karasiak Piotr
Lipińska Julia
ESKADRA - Pabianice
Karasiak Piotr
Lipińska Julia
Karasiak PiotrLipińska JuliaESKADRA - Pabianice
4.Staniak Hubert
Wojciechowska Joanna
DANCECLUB - Szczecin
Staniak Hubert
Wojciechowska Joanna
Staniak HubertWojciechowska JoannaDANCECLUB - Szczecin

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Banasiak Jakub
Stefan Antonina
4STEP - Siechnice
Banasiak Jakub
Stefan Antonina
Banasiak JakubStefan Antonina4STEP - Siechnice
2.Gorwa Konrad
Sobasik Julia
MARGO - Leszno
Gorwa Konrad
Sobasik Julia
Gorwa KonradSobasik JuliaMARGO - Leszno
3.Świniarski Marcel
Beze Nicola
LORENZO - Gaj Mały
Świniarski Marcel
Beze Nicola
Świniarski MarcelBeze NicolaLORENZO - Gaj Mały

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Banasiak Jakub
Stefan Antonina
4STEP - Siechnice
Banasiak Jakub
Stefan Antonina
Banasiak JakubStefan Antonina4STEP - Siechnice
2.Gorwa Konrad
Sobasik Julia
MARGO - Leszno
Gorwa Konrad
Sobasik Julia
Gorwa KonradSobasik JuliaMARGO - Leszno
3.Sharapov Artom
Wójkiewicz Amelia
DZIUPLA - Poznań
Sharapov Artom
Wójkiewicz Amelia
Sharapov ArtomWójkiewicz AmeliaDZIUPLA - Poznań
4.Świniarski Marcel
Beze Nicola
LORENZO - Gaj Mały
Świniarski Marcel
Beze Nicola
Świniarski MarcelBeze NicolaLORENZO - Gaj Mały

 

BLOK 3, rejestracja 12:00-12:30, próba parkietu 12:30-12:55, start: 13:00

Program może ulec zmianie w zależności od ilości zgłoszonych par. Aktualny program zostanie opublikowany 6.10.2022r.


16+ (Powyżej 15) C ST Puchar Klas PREMIUM 20

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Białowąs Wiktor
Górska Natalia
AMETYST - Lubań
Białowąs Wiktor
Górska Natalia
Białowąs WiktorGórska NataliaAMETYST - Lubań
2.Galewicz Marcin
Franiek Emilia
INFINITY - Kraków
Galewicz Marcin
Franiek Emilia
Galewicz MarcinFraniek EmiliaINFINITY - Kraków
3.Graczyk Jerzy
Plezia Karina
GRACJA - Zielona Góra
Graczyk Jerzy
Plezia Karina
Graczyk JerzyPlezia KarinaGRACJA - Zielona Góra
4.Grzesiowski Igor
Raczkiewicz Julia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Grzesiowski Igor
Raczkiewicz Julia
Grzesiowski IgorRaczkiewicz JuliaNOWY STYL - Bielsko-Biała
5.Górecki Jędrzej
Romaniewska Natalia
INFINITY - Kraków
Górecki Jędrzej
Romaniewska Natalia
Górecki JędrzejRomaniewska NataliaINFINITY - Kraków
6.Górny Bartosz
Drożdżyńska Weronika
DREAM - Poznan
Górny Bartosz
Drożdżyńska Weronika
Górny BartoszDrożdżyńska WeronikaDREAM - Poznan
7.Isidoris Eric
Isidoris Melissa
MARGO - Leszno
Isidoris Eric
Isidoris Melissa
Isidoris EricIsidoris MelissaMARGO - Leszno
8.Jura Jakub
Wesołowska Lidia
GRACJA - Zielona Góra
Jura Jakub
Wesołowska Lidia
Jura JakubWesołowska LidiaGRACJA - Zielona Góra
9.Krężel Mateusz
Kukhtin Rusłana
IGLICA - Wrocław
Krężel Mateusz
Kukhtin Rusłana
Krężel MateuszKukhtin RusłanaIGLICA - Wrocław
10.Lemke Krystian
Mużelak Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
Lemke Krystian
Mużelak Julia
Lemke KrystianMużelak JuliaFANTAZJA - Skwierzyna
11.Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
ESKADRA - Pabianice
Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA - Pabianice
12.Marzec Tomasz
Derlatka Amelia
DANCECLUB - Szczecin
Marzec Tomasz
Derlatka Amelia
Marzec TomaszDerlatka AmeliaDANCECLUB - Szczecin
13.Miękina Jakub
Ćwierz Anna
THOMAS DANCE - Kraków
Miękina Jakub
Ćwierz Anna
Miękina JakubĆwierz AnnaTHOMAS DANCE - Kraków
14.Muniak Maciej
Babraj Katarzyna
IMPERIA - Kraków
Muniak Maciej
Babraj Katarzyna
Muniak MaciejBabraj KatarzynaIMPERIA - Kraków
15.Pajerski Bartosz
Szlachtowska Jagoda
CUBANA - Nowy Targ
Pajerski Bartosz
Szlachtowska Jagoda
Pajerski BartoszSzlachtowska JagodaCUBANA - Nowy Targ
16.Pankratz Aleksander
Bosak Agata
RS - WARSZAWA
Pankratz Aleksander
Bosak Agata
Pankratz AleksanderBosak AgataRS - WARSZAWA
17.Pieszczek Filip
Jaworska Amelia
DANCE PROJECT- Wrocław
Pieszczek Filip
Jaworska Amelia
Pieszczek FilipJaworska AmeliaDANCE PROJECT- Wrocław
18.Poździak Rafał
Świerżewska Alicja
CLASSIC - Warszawa
Poździak Rafał
Świerżewska Alicja
Poździak RafałŚwierżewska AlicjaCLASSIC - Warszawa
19.Rodek Maciej
Piotrowska Marta
CLASSIC - Warszawa
Rodek Maciej
Piotrowska Marta
Rodek MaciejPiotrowska MartaCLASSIC - Warszawa
20.Wyszomirski Wiktor
Kolasa Wiktoria
BALLROOM - Lublin
Wyszomirski Wiktor
Kolasa Wiktoria
Wyszomirski WiktorKolasa WiktoriaBALLROOM - Lublin

16+ (Powyżej 15) B ST Puchar Klas PREMIUM 30

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Babak Maksym
Kozelets Yelyzaveta
DANCE IMPERIUM - Poznań
Babak Maksym
Kozelets Yelyzaveta
Babak MaksymKozelets YelyzavetaDANCE IMPERIUM - Poznań
2.Bilnik Wojciech
Putyra Weronika
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Bilnik Wojciech
Putyra Weronika
Bilnik WojciechPutyra WeronikaST DOBROWOLSCY - Częstochowa
3.Brzeziński Dawid Norbert
Nowak Oriana
UKS ISKRA - Piła
Brzeziński Dawid Norbert
Nowak Oriana
Brzeziński Dawid NorbertNowak OrianaUKS ISKRA - Piła
4.Burdziuk Olaf
Kireeva Polina
DANCECLUB - Szczecin
Burdziuk Olaf
Kireeva Polina
Burdziuk OlafKireeva PolinaDANCECLUB - Szczecin
5.Galwas Maksymilian
Kropidło Klaudia
TEAM - Ornontowice
Galwas Maksymilian
Kropidło Klaudia
Galwas MaksymilianKropidło KlaudiaTEAM - Ornontowice
6.Gembara Konrad
Bałut Klaudia
GRACJA - Zielona Góra
Gembara Konrad
Bałut Klaudia
Gembara KonradBałut KlaudiaGRACJA - Zielona Góra
7.Jakubowski Filip
Andrzejewska Wiktoria
DREAM - Poznan
Jakubowski Filip
Andrzejewska Wiktoria
Jakubowski FilipAndrzejewska WiktoriaDREAM - Poznan
8.Jędro Jacek
Jędro Emiliana
DANCE IMPERIUM - Poznań
Jędro Jacek
Jędro Emiliana
Jędro JacekJędro EmilianaDANCE IMPERIUM - Poznań
9.Kaczmarski Maciej
Myśliwy Hanna
ASTRA - Szczecin
Kaczmarski Maciej
Myśliwy Hanna
Kaczmarski MaciejMyśliwy HannaASTRA - Szczecin
10.Kiliievich Paviel
Korzeniewicz Stella
DANCECLUB - Szczecin
Kiliievich Paviel
Korzeniewicz Stella
Kiliievich PavielKorzeniewicz StellaDANCECLUB - Szczecin
11.Krzemiński Grzegorz
Kajzer Karolina
TEAM - Ornontowice
Krzemiński Grzegorz
Kajzer Karolina
Krzemiński GrzegorzKajzer KarolinaTEAM - Ornontowice
12.Krzyżanowski Łukasz
Kłucjasz Maja
ESKADRA - Pabianice
Krzyżanowski Łukasz
Kłucjasz Maja
Krzyżanowski ŁukaszKłucjasz MajaESKADRA - Pabianice
13.Kühn Tomasz
Oprzędkiewicz Elżbieta
TEAM - Ornontowice
Kühn Tomasz
Oprzędkiewicz Elżbieta
Kühn TomaszOprzędkiewicz ElżbietaTEAM - Ornontowice
14.Metack Julian
Staśkiewicz Hanna
GRACJA - Zielona Góra
Metack Julian
Staśkiewicz Hanna
Metack JulianStaśkiewicz HannaGRACJA - Zielona Góra
15.Musiałowicz Filip
Skulska Ilona
IGLICA - Wrocław
Musiałowicz Filip
Skulska Ilona
Musiałowicz FilipSkulska IlonaIGLICA - Wrocław
16.Pawelec Wiktor
Kosteczko Iga
RONDO - Rybnik
Pawelec Wiktor
Kosteczko Iga
Pawelec WiktorKosteczko IgaRONDO - Rybnik
17.Podhuzov Kostiantyn
Błaszczak Nikola
GRACJA - Zielona Góra
Podhuzov Kostiantyn
Błaszczak Nikola
Podhuzov KostiantynBłaszczak NikolaGRACJA - Zielona Góra
18.Prażak Maksymilian
Zawiślak Aleksandra
MARGO - Leszno
Prażak Maksymilian
Zawiślak Aleksandra
Prażak MaksymilianZawiślak AleksandraMARGO - Leszno
19.Sabat Antoni
Prochownik Kaja
IMPERIA - Kraków
Sabat Antoni
Prochownik Kaja
Sabat AntoniProchownik KajaIMPERIA - Kraków
20.Sadowski Radosław
Emerla Magdalena
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Sadowski Radosław
Emerla Magdalena
Sadowski RadosławEmerla MagdalenaKUŹNIA TAŃCA - Kraków
21.Sarna Artur
Antosik Zuzanna
4STEP - Siechnice
Sarna Artur
Antosik Zuzanna
Sarna ArturAntosik Zuzanna4STEP - Siechnice
22.Sitek Sebastian
Kozioł Lena
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Sitek Sebastian
Kozioł Lena
Sitek SebastianKozioł LenaKUŹNIA TAŃCA - Kraków
23.Sokol Artsem
Piechocka Lidia
DANCECLUB - Szczecin
Sokol Artsem
Piechocka Lidia
Sokol ArtsemPiechocka LidiaDANCECLUB - Szczecin
24.Stal Kacper
Gawor Jowita
THOMAS DANCE - Kraków
Stal Kacper
Gawor Jowita
Stal KacperGawor JowitaTHOMAS DANCE - Kraków
25.Staśkowiak Szymon
Żyła Roksana
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Staśkowiak Szymon
Żyła Roksana
Staśkowiak SzymonŻyła RoksanaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
26.Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
DANCE PROJECT- Wrocław
Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
Szewczykowski FilipKlupa NataliaDANCE PROJECT- Wrocław
27.Wargin Kamil
Cygan Wiktoria
UKS ISKRA - Piła
Wargin Kamil
Cygan Wiktoria
Wargin KamilCygan WiktoriaUKS ISKRA - Piła
28.Wiltowski Jakub
Dytwińska Gabriela
IGLICA - Wrocław
Wiltowski Jakub
Dytwińska Gabriela
Wiltowski JakubDytwińska GabrielaIGLICA - Wrocław
29.Zaręba Jakub
Chłopek Gabriela
ELITA - Kraków
Zaręba Jakub
Chłopek Gabriela
Zaręba JakubChłopek GabrielaELITA - Kraków
30.Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
DREAM - Poznan
Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM - Poznan

16+ (Powyżej 15) A ST Puchar Klas PREMIUM 17

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
Szkoła Tańca Sparta - Opole
Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca Sparta - Opole
2.Dziereń Kamil
Kołodziej Marta
SUKCES - Jaworzno
Dziereń Kamil
Kołodziej Marta
Dziereń KamilKołodziej MartaSUKCES - Jaworzno
3.Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
BALLROOM - Lublin
Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM - Lublin
4.Goły Filip
Mazurek Martyna
ZORBA - Częstochowa
Goły Filip
Mazurek Martyna
Goły FilipMazurek MartynaZORBA - Częstochowa
5.Hamzayev Elwin
Ryś Wiktoria
GASIEK - Rzeszów
Hamzayev Elwin
Ryś Wiktoria
Hamzayev ElwinRyś WiktoriaGASIEK - Rzeszów
6.Kaczmarek Damian
Brodacka Nikola
IGLICA - Wrocław
Kaczmarek Damian
Brodacka Nikola
Kaczmarek DamianBrodacka NikolaIGLICA - Wrocław
7.Markiewicz Jakub
Michewicz Julia
Szkoła Tańca Sparta - Opole
Markiewicz Jakub
Michewicz Julia
Markiewicz JakubMichewicz JuliaSzkoła Tańca Sparta - Opole
8.Myśliński Mateusz
Kończal Natalia
Studio Kreacji Tańca Bydgoszcz
Myśliński Mateusz
Kończal Natalia
Myśliński MateuszKończal NataliaStudio Kreacji Tańca Bydgoszcz
9.Nikiel Jakub
Nykiel Oliwia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Nikiel Jakub
Nykiel Oliwia
Nikiel JakubNykiel OliwiaNOWY STYL - Bielsko-Biała
10.Papierok Krzysztof
Rachtan Marta
TEAM - Ornontowice
Papierok Krzysztof
Rachtan Marta
Papierok KrzysztofRachtan MartaTEAM - Ornontowice
11.Roman Jakub
Król Emilia
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Roman Jakub
Król Emilia
Roman JakubKról EmiliaKUŹNIA TAŃCA - Kraków
12.Sambor Jakub
Zychla Wiktoria
IGLICA - Wrocław
Sambor Jakub
Zychla Wiktoria
Sambor JakubZychla WiktoriaIGLICA - Wrocław
13.Szozda Maciej
Zięba Karina
IGLICA - Wrocław
Szozda Maciej
Zięba Karina
Szozda MaciejZięba KarinaIGLICA - Wrocław
14.Szpakowicz Robert
Łotyszonek Julita
GRACJA - Zielona Góra
Szpakowicz Robert
Łotyszonek Julita
Szpakowicz RobertŁotyszonek JulitaGRACJA - Zielona Góra
15.Ungert Jakub
Augustyniak Nikola
ZAMEK - Lublin
Ungert Jakub
Augustyniak Nikola
Ungert JakubAugustyniak NikolaZAMEK - Lublin
16.Valyn Saveliy
Chlamtacz Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Valyn Saveliy
Chlamtacz Zofia
Valyn SaveliyChlamtacz ZofiaGRACJA - Zielona Góra
17.Zychla Szymon
Krysta Agnieszka
IGLICA - Wrocław
Zychla Szymon
Krysta Agnieszka
Zychla SzymonKrysta AgnieszkaIGLICA - Wrocław

 

BLOK 4, rejestracja 16:00-16:30, próba parkietu 16:30-16:55, start: 17:00

Program może ulec zmianie w zależności od ilości zgłoszonych par. Aktualny program zostanie opublikowany 6.10.2022r.


16+ (Powyżej 15) C LA Puchar Klas PREMIUM 21

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Antosz Mikołaj
Jamróz Anna
PERFECT STYL - Kraków
Antosz Mikołaj
Jamróz Anna
Antosz MikołajJamróz AnnaPERFECT STYL - Kraków
2.Baranov Taras
Filimonova Daria
DANCE COMMUNITY
Baranov Taras
Filimonova Daria
Baranov TarasFilimonova DariaDANCE COMMUNITY
3.Bilnik Wojciech
Putyra Weronika
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Bilnik Wojciech
Putyra Weronika
Bilnik WojciechPutyra WeronikaST DOBROWOLSCY - Częstochowa
4.Biniak Jakub
Garstka Zuzanna
LORENZO - Gaj Mały
Biniak Jakub
Garstka Zuzanna
Biniak JakubGarstka ZuzannaLORENZO - Gaj Mały
5.Ciechanowski Dariusz
Przeżywalska Beata
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Ciechanowski Dariusz
Przeżywalska Beata
Ciechanowski DariuszPrzeżywalska BeataKUŹNIA TAŃCA - Kraków
6.Czarnocki Tomasz
Wierciszewska Kornelia
POLISH CLUB - Warszawa
Czarnocki Tomasz
Wierciszewska Kornelia
Czarnocki TomaszWierciszewska KorneliaPOLISH CLUB - Warszawa
7.Górecki Jędrzej
Romaniewska Natalia
INFINITY - Kraków
Górecki Jędrzej
Romaniewska Natalia
Górecki JędrzejRomaniewska NataliaINFINITY - Kraków
8.Isidoris Eric
Isidoris Melissa
MARGO - Leszno
Isidoris Eric
Isidoris Melissa
Isidoris EricIsidoris MelissaMARGO - Leszno
9.Lemke Krystian
Mużelak Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
Lemke Krystian
Mużelak Julia
Lemke KrystianMużelak JuliaFANTAZJA - Skwierzyna
10.Marzec Tomasz
Derlatka Amelia
DANCECLUB - Szczecin
Marzec Tomasz
Derlatka Amelia
Marzec TomaszDerlatka AmeliaDANCECLUB - Szczecin
11.Miękina Jakub
Ćwierz Anna
THOMAS DANCE - Kraków
Miękina Jakub
Ćwierz Anna
Miękina JakubĆwierz AnnaTHOMAS DANCE - Kraków
12.Pajerski Bartosz
Szlachtowska Jagoda
CUBANA - Nowy Targ
Pajerski Bartosz
Szlachtowska Jagoda
Pajerski BartoszSzlachtowska JagodaCUBANA - Nowy Targ
13.Podhuzov Kostiantyn
Błaszczak Nikola
GRACJA - Zielona Góra
Podhuzov Kostiantyn
Błaszczak Nikola
Podhuzov KostiantynBłaszczak NikolaGRACJA - Zielona Góra
14.Poździak Rafał
Świerżewska Alicja
CLASSIC - Warszawa
Poździak Rafał
Świerżewska Alicja
Poździak RafałŚwierżewska AlicjaCLASSIC - Warszawa
15.Rodek Maciej
Piotrowska Marta
CLASSIC - Warszawa
Rodek Maciej
Piotrowska Marta
Rodek MaciejPiotrowska MartaCLASSIC - Warszawa
16.Skolut Kamil
Nawrot Wiktoria
DANCE PROJECT- Wrocław
Skolut Kamil
Nawrot Wiktoria
Skolut KamilNawrot WiktoriaDANCE PROJECT- Wrocław
17.Tomala Krzysztof
Magnowska Justyna
RONDO - Rybnik
Tomala Krzysztof
Magnowska Justyna
Tomala KrzysztofMagnowska JustynaRONDO - Rybnik
18.Tomiak Szymon
Zacharska Katarzyna
CLASSIC - Warszawa
Tomiak Szymon
Zacharska Katarzyna
Tomiak SzymonZacharska KatarzynaCLASSIC - Warszawa
19.Walczak Kacper
Cembrowicz Julia
LORENZO - Gaj Mały
Walczak Kacper
Cembrowicz Julia
Walczak KacperCembrowicz JuliaLORENZO - Gaj Mały
20.Więckowski Mikołaj
Sabak Ewa
RS - WARSZAWA
Więckowski Mikołaj
Sabak Ewa
Więckowski MikołajSabak EwaRS - WARSZAWA
21.Wyszomirski Wiktor
Kolasa Wiktoria
BALLROOM - Lublin
Wyszomirski Wiktor
Kolasa Wiktoria
Wyszomirski WiktorKolasa WiktoriaBALLROOM - Lublin

16+ (Powyżej 15) B LA Puchar Klas PREMIUM 32

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Argier Adam
Kubiak Julia
IGLICA - Wrocław
Argier Adam
Kubiak Julia
Argier AdamKubiak JuliaIGLICA - Wrocław
2.Burdziuk Olaf
Kireeva Polina
DANCECLUB - Szczecin
Burdziuk Olaf
Kireeva Polina
Burdziuk OlafKireeva PolinaDANCECLUB - Szczecin
3.Drozd Wiktor
Drozd Wiktoria
ROYAL DANCE - Szczecin
Drozd Wiktor
Drozd Wiktoria
Drozd WiktorDrozd WiktoriaROYAL DANCE - Szczecin
4.Gembara Konrad
Bałut Klaudia
GRACJA - Zielona Góra
Gembara Konrad
Bałut Klaudia
Gembara KonradBałut KlaudiaGRACJA - Zielona Góra
5.Goch Łukasz
Milewska Anna
M-TEAM - Kraków
Goch Łukasz
Milewska Anna
Goch ŁukaszMilewska AnnaM-TEAM - Kraków
6.Gordillo Diego
Szymczyk Kamila
Dancers United - WARSZAWA
Gordillo Diego
Szymczyk Kamila
Gordillo DiegoSzymczyk KamilaDancers United - WARSZAWA
7.Górny Bartosz
Drożdżyńska Weronika
DREAM - Poznan
Górny Bartosz
Drożdżyńska Weronika
Górny BartoszDrożdżyńska WeronikaDREAM - Poznan
8.Jakubowski Filip
Andrzejewska Wiktoria
DREAM - Poznan
Jakubowski Filip
Andrzejewska Wiktoria
Jakubowski FilipAndrzejewska WiktoriaDREAM - Poznan
9.Jura Jakub
Wesołowska Lidia
GRACJA - Zielona Góra
Jura Jakub
Wesołowska Lidia
Jura JakubWesołowska LidiaGRACJA - Zielona Góra
10.Klimek Filip
Szkutnik Zofia
TEAM - Ornontowice
Klimek Filip
Szkutnik Zofia
Klimek FilipSzkutnik ZofiaTEAM - Ornontowice
11.Kliushnyk Ivan
Bławat Weronika
DANCE COMMUNITY
Kliushnyk Ivan
Bławat Weronika
Kliushnyk IvanBławat WeronikaDANCE COMMUNITY
12.Krogulec Miłosz
Buczek Sandra
DANCE PROJECT- Wrocław
Krogulec Miłosz
Buczek Sandra
Krogulec MiłoszBuczek SandraDANCE PROJECT- Wrocław
13.Krężel Mateusz
Kukhtin Rusłana
IGLICA - Wrocław
Krężel Mateusz
Kukhtin Rusłana
Krężel MateuszKukhtin RusłanaIGLICA - Wrocław
14.Maciejewski Marek
Wójtowska Magdalena
DANCE COMMUNITY
Maciejewski Marek
Wójtowska Magdalena
Maciejewski MarekWójtowska MagdalenaDANCE COMMUNITY
15.Metack Julian
Staśkiewicz Hanna
GRACJA - Zielona Góra
Metack Julian
Staśkiewicz Hanna
Metack JulianStaśkiewicz HannaGRACJA - Zielona Góra
16.Młynarski Maciej
Guettner Klara
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Młynarski Maciej
Guettner Klara
Młynarski MaciejGuettner KlaraWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
17.Orwat Konrad
Matusiak Agata
DANCE IMPERIUM - Poznań
Orwat Konrad
Matusiak Agata
Orwat KonradMatusiak AgataDANCE IMPERIUM - Poznań
18.Pajor Dawid
Szymkiewicz Aleksandra
DANCE TEAM - Wrocław
Pajor Dawid
Szymkiewicz Aleksandra
Pajor DawidSzymkiewicz AleksandraDANCE TEAM - Wrocław
19.Pawelec Wiktor
Kosteczko Iga
RONDO - Rybnik
Pawelec Wiktor
Kosteczko Iga
Pawelec WiktorKosteczko IgaRONDO - Rybnik
20.Pieszczek Filip
Jaworska Amelia
DANCE PROJECT- Wrocław
Pieszczek Filip
Jaworska Amelia
Pieszczek FilipJaworska AmeliaDANCE PROJECT- Wrocław
21.Prażak Maksymilian
Zawiślak Aleksandra
MARGO - Leszno
Prażak Maksymilian
Zawiślak Aleksandra
Prażak MaksymilianZawiślak AleksandraMARGO - Leszno
22.Rak Konrad
Chwierut Amelia
ST IMPRESJA Kęty
Rak Konrad
Chwierut Amelia
Rak KonradChwierut AmeliaST IMPRESJA Kęty
23.Sarbak Kacper
Wiatrowska Julia
LORENZO - Gaj Mały
Sarbak Kacper
Wiatrowska Julia
Sarbak KacperWiatrowska JuliaLORENZO - Gaj Mały
24.Serafin Miłosz
Wojdowska Julia
POEZJA - Kościan
Serafin Miłosz
Wojdowska Julia
Serafin MiłoszWojdowska JuliaPOEZJA - Kościan
25.Sitek Sebastian
Kozioł Lena
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Sitek Sebastian
Kozioł Lena
Sitek SebastianKozioł LenaKUŹNIA TAŃCA - Kraków
26.Sokol Artsem
Piechocka Lidia
DANCECLUB - Szczecin
Sokol Artsem
Piechocka Lidia
Sokol ArtsemPiechocka LidiaDANCECLUB - Szczecin
27.Stal Kacper
Gawor Jowita
THOMAS DANCE - Kraków
Stal Kacper
Gawor Jowita
Stal KacperGawor JowitaTHOMAS DANCE - Kraków
28.Studnicki Patryk
Kimliczko Marta
ZIELIŃSKA - Ząbkowice
Studnicki Patryk
Kimliczko Marta
Studnicki PatrykKimliczko MartaZIELIŃSKA - Ząbkowice
29.Stępień Jarosław
Bysina Martyna
IMPERIA - Kraków
Stępień Jarosław
Bysina Martyna
Stępień JarosławBysina MartynaIMPERIA - Kraków
30.Szelczyński Jakub
Maciejewska Maria
DANCE IMPERIUM - Poznań
Szelczyński Jakub
Maciejewska Maria
Szelczyński JakubMaciejewska MariaDANCE IMPERIUM - Poznań
31.Wargin Kamil
Cygan Wiktoria
UKS ISKRA - Piła
Wargin Kamil
Cygan Wiktoria
Wargin KamilCygan WiktoriaUKS ISKRA - Piła
32.Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
DREAM - Poznan
Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM - Poznan

16+ (Powyżej 15) A LA Puchar Klas PREMIUM 29

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bińkowski Michał
Fatyga Justyna
IMPERIA - Kraków
Bińkowski Michał
Fatyga Justyna
Bińkowski MichałFatyga JustynaIMPERIA - Kraków
2.Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
Szkoła Tańca Sparta - Opole
Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca Sparta - Opole
3.Ciosek Piotr
Balon Katarzyna
PERFECT STYL - Kraków
Ciosek Piotr
Balon Katarzyna
Ciosek PiotrBalon KatarzynaPERFECT STYL - Kraków
4.Danak Marcin
Noworolska Marcela
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Danak Marcin
Noworolska Marcela
Danak MarcinNoworolska MarcelaKUŹNIA TAŃCA - Kraków
5.Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
BALLROOM - Lublin
Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM - Lublin
6.Fronc Jeremiasz
Wolska Zuzanna
IMPERIA - Kraków
Fronc Jeremiasz
Wolska Zuzanna
Fronc JeremiaszWolska ZuzannaIMPERIA - Kraków
7.Grzywaczewski Wiktor
Cabańska Izabela Katarzyna
POLISH CLUB - Warszawa
Grzywaczewski Wiktor
Cabańska Izabela Katarzyna
Grzywaczewski WiktorCabańska Izabela KatarzynaPOLISH CLUB - Warszawa
8.Głogowski Piotr
Gmochowska Justyna
CENTRUM TAŃCA - Radom
Głogowski Piotr
Gmochowska Justyna
Głogowski PiotrGmochowska JustynaCENTRUM TAŃCA - Radom
9.Hamzayev Elwin
Ryś Wiktoria
GASIEK - Rzeszów
Hamzayev Elwin
Ryś Wiktoria
Hamzayev ElwinRyś WiktoriaGASIEK - Rzeszów
10.Ilnicki Wojciech
Klisz Patrycja
4STEP - Siechnice
Ilnicki Wojciech
Klisz Patrycja
Ilnicki WojciechKlisz Patrycja4STEP - Siechnice
11.Kaczmarek Igor
Gromadzka Sara
ROYAL DANCE - Szczecin
Kaczmarek Igor
Gromadzka Sara
Kaczmarek IgorGromadzka SaraROYAL DANCE - Szczecin
12.Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
MARGO - Leszno
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO - Leszno
13.Kot Szymon
Marcinkiewicz Oliwia
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Kot Szymon
Marcinkiewicz Oliwia
Kot SzymonMarcinkiewicz OliwiaŚląski Klub Taneczny - Katowice
14.Kowalski Miłosz
Gomoluch Natalia
ZORBA - Częstochowa
Kowalski Miłosz
Gomoluch Natalia
Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA - Częstochowa
15.Kruczała Michał
Chwastowska Joanna
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Kruczała Michał
Chwastowska Joanna
Kruczała MichałChwastowska JoannaKUŹNIA TAŃCA - Kraków
16.Kubicz Jakub
Baryliszyn Maria
IGLICA - Wrocław
Kubicz Jakub
Baryliszyn Maria
Kubicz JakubBaryliszyn MariaIGLICA - Wrocław
17.Lizura Jakub
Kołosowska Julia
PRESTIGE - Katowice
Lizura Jakub
Kołosowska Julia
Lizura JakubKołosowska JuliaPRESTIGE - Katowice
18.Nabiałczyk Bartosz
Przybytniak Marta
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Nabiałczyk Bartosz
Przybytniak Marta
Nabiałczyk BartoszPrzybytniak MartaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa
19.Nazaruk Michał
Sepioło Adrianna
M-TEAM - Kraków
Nazaruk Michał
Sepioło Adrianna
Nazaruk MichałSepioło AdriannaM-TEAM - Kraków
20.Richter Krzysztof
Gordeziani Vladyslava
S.T. ATLAS
Richter Krzysztof
Gordeziani Vladyslava
Richter KrzysztofGordeziani VladyslavaS.T. ATLAS
21.Roman Jakub
Król Emilia
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Roman Jakub
Król Emilia
Roman JakubKról EmiliaKUŹNIA TAŃCA - Kraków
22.Szpakowicz Robert
Łotyszonek Julita
GRACJA - Zielona Góra
Szpakowicz Robert
Łotyszonek Julita
Szpakowicz RobertŁotyszonek JulitaGRACJA - Zielona Góra
23.Talik Kamil
Gwóźdź Paulina
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Talik Kamil
Gwóźdź Paulina
Talik KamilGwóźdź PaulinaNOWY STYL - Bielsko-Biała
24.Tchórzewski Sandro
Kurowska Paulina
LATINA - Wolsztyn
Tchórzewski Sandro
Kurowska Paulina
Tchórzewski SandroKurowska PaulinaLATINA - Wolsztyn
25.Thomalla Pascal
Ogrodnik Kamila
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Thomalla Pascal
Ogrodnik Kamila
Thomalla PascalOgrodnik KamilaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
26.Uller Mateusz
Woźny Milena
POLISH CLUB - Warszawa
Uller Mateusz
Woźny Milena
Uller MateuszWoźny MilenaPOLISH CLUB - Warszawa
27.Ungert Jakub
Augustyniak Nikola
ZAMEK - Lublin
Ungert Jakub
Augustyniak Nikola
Ungert JakubAugustyniak NikolaZAMEK - Lublin
28.Wawrzyczny Paweł
Juzek Dominika
RONDO - Rybnik
Wawrzyczny Paweł
Juzek Dominika
Wawrzyczny PawełJuzek DominikaRONDO - Rybnik
29.Woźniak Filip
Derezińska Justyna
CLASSIC - Warszawa
Woźniak Filip
Derezińska Justyna
Woźniak FilipDerezińska JustynaCLASSIC - Warszawa