Puchar Klas F, E i D

2022-05-14 Żabno, LATINO - Żabno


Plik z wynikami

UWAGA

Fryzury i makijaże turniejowe na HALI TURNIEJU:
Zapraszamy serdecznie do rezerwacji fryzur i makijaży turniejowych na hali turnieju:
FRYZURY:
SOBOTA - Kasia, rezerwacja tel. 606 944 699 - 60 zł
NIEDZIELA - Klaudia, rezerwacja tel. 784 336 857- 70 zł
NIEDZIELA - OSKAR ( tylko fryzury męskie) -rezerwacja - tel. 792 957 994 - 40 zł

MAKIJAŻE:
SOBOTA I NIEDZIELA- KARINA, rezerwacja tel. 783 292 534- 50 zł

Nagrody FINANSOWE DLA KLASY A- ST i LA
I miejsce -300 zł
II miejsce 200 zł
III miejsce 100 zł

BLOK 2, rejestracja 11.00- 11.45, próba parkietu 11.30-11.55, start: 12.00

16+ (Powyżej 15) F ST 3T Puchar Klas PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Błachut Krzysztof
Czubin Adrianna
INFINITY - Kraków
Błachut Krzysztof
Czubin Adrianna
Błachut KrzysztofCzubin AdriannaINFINITY - Kraków EE1
2.Bojakowski Tomasz
Szczukiewicz Alicja
ZAMEK - Lublin
Bojakowski Tomasz
Szczukiewicz Alicja
Bojakowski TomaszSzczukiewicz AlicjaZAMEK - Lublin EE2
3.Suwała Jakub
Skiba Karolina
RONDO - Rybnik
Suwała Jakub
Skiba Karolina
Suwała JakubSkiba KarolinaRONDO - Rybnik EE3
4.Wąsala Mateusz
Dzidek Karolina
INFINITY - Kraków
Wąsala Mateusz
Dzidek Karolina
Wąsala MateuszDzidek KarolinaINFINITY - Kraków1 (+1)114
5.Tarnowski Kacper
Hoderna Joanna
SIERASZEWSKI DANCE STUDIO - Kalisz
Tarnowski Kacper
Hoderna Joanna
Tarnowski KacperHoderna JoannaSIERASZEWSKI DANCE STUDIO - Kalisz3 (+1)135
6.Supiński Maciej
Miśkiewicz Ewa
INFINITY - Kraków
Supiński Maciej
Miśkiewicz Ewa
Supiński MaciejMiśkiewicz EwaINFINITY - Kraków4 (+1)146
7.Janik Jakub
Oratowska Martyna
AXIS - Nowy Sącz
Janik Jakub
Oratowska Martyna
Janik JakubOratowska MartynaAXIS - Nowy Sącz1 17
8.Lenartowicz Tomasz
Jaśkowska Klaudia
Akademia Tańca
Lenartowicz Tomasz
Jaśkowska Klaudia
Lenartowicz TomaszJaśkowska KlaudiaAkademia Tańca1 17
9.Piekarski Wiktor
Ogińska Julia
KICK - Kielce
Piekarski Wiktor
Ogińska Julia
Piekarski WiktorOgińska JuliaKICK - Kielce0 09
10.Wiśniewski Bartosz
Cieślak Gabriela
BALLROOM - Lublin
Wiśniewski Bartosz
Cieślak Gabriela
Wiśniewski BartoszCieślak GabrielaBALLROOM - Lublin4 49

16+ (Powyżej 15) E ST 4T Puchar Klas PREMIUM 21

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lupa Paweł
Tkacz Maja
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Lupa Paweł
Tkacz Maja
Lupa PawełTkacz MajaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze DD1
2.Molęda Wiktor
Nowak Emilia
KICK - Kielce
Molęda Wiktor
Nowak Emilia
Molęda WiktorNowak EmiliaKICK - Kielce DD2
3.Przybyła Szymon
Wawrzykowska Aleksandra
ZAMEK - Lublin
Przybyła Szymon
Wawrzykowska Aleksandra
Przybyła SzymonWawrzykowska AleksandraZAMEK - Lublin DD3
4.Kluczka Krzysztof
Grzegorczyk Anna
FORUM - Zabrze
Kluczka Krzysztof
Grzegorczyk Anna
Kluczka KrzysztofGrzegorczyk AnnaFORUM - Zabrze6 (+1)164
5.Kawałek Michał
Nowotny Aleksandra
SEMPRE - Kraków
Kawałek Michał
Nowotny Aleksandra
Kawałek MichałNowotny AleksandraSEMPRE - Kraków1 (+1)115
6.Jędrzejczyk Hubert
Robak Klaudia
ETIUDA - Radomsko
Jędrzejczyk Hubert
Robak Klaudia
Jędrzejczyk HubertRobak KlaudiaETIUDA - Radomsko5 (+1)156
7.Płatek Mateusz
Rachwał Jessica
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Płatek Mateusz
Rachwał Jessica
Płatek MateuszRachwał JessicaMARENGO - Dąbrowa Górnicza5 (+1)157
8.Włodarczyk Jarosław
Herbut Maja
AKTAN - Wrocław
Włodarczyk Jarosław
Herbut Maja
Włodarczyk JarosławHerbut MajaAKTAN - Wrocław D (+1)1D8
9.Chmykhalo Ruslan
Rudnicka Natalia
BALLROOM - Lublin
Chmykhalo Ruslan
Rudnicka Natalia
Chmykhalo RuslanRudnicka NataliaBALLROOM - Lublin3 (+1)139
10.Jaróg Robert
Guzik Aleksandra
CUBANA - Nowy Targ
Jaróg Robert
Guzik Aleksandra
Jaróg RobertGuzik AleksandraCUBANA - Nowy Targ0 010
11.Kubek Beniamin
Chmura Aleksandra
LATINO - Żabno
Kubek Beniamin
Chmura Aleksandra
Kubek BeniaminChmura AleksandraLATINO - Żabno4 411
12.Banasik Karol
Magdziarz Zuzanna
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Banasik Karol
Magdziarz Zuzanna
Banasik KarolMagdziarz ZuzannaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.1 112
13.Płoński Tadeusz
Bogdziewicz Wiktoria
RONDO - Rybnik
Płoński Tadeusz
Bogdziewicz Wiktoria
Płoński TadeuszBogdziewicz WiktoriaRONDO - Rybnik5 513
14.Rudzki Kacper
Adaszewska Aniela
BALLROOM - Lublin
Rudzki Kacper
Adaszewska Aniela
Rudzki KacperAdaszewska AnielaBALLROOM - Lublin0 014
15.Dyka Maciej
Wojtyczko Zofia
CUBANA - Nowy Targ
Dyka Maciej
Wojtyczko Zofia
Dyka MaciejWojtyczko ZofiaCUBANA - Nowy Targ0 015
16.Krawczyk Tomasz
Lelek Maria
INFINITY - Kraków
Krawczyk Tomasz
Lelek Maria
Krawczyk TomaszLelek MariaINFINITY - Kraków1 116
17.Jędrzejewski Jan
Grzesik Klaudia
PROJEKT NM - Słubice
Jędrzejewski Jan
Grzesik Klaudia
Jędrzejewski JanGrzesik KlaudiaPROJEKT NM - Słubice4 417
18.Klimaszewski Stanisław
Barabasz Monika
STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
Klimaszewski Stanisław
Barabasz Monika
Klimaszewski StanisławBarabasz MonikaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź0 018
19.Kalita Mateusz
Biedrońska Oliwia
LATINO - Żabno
Kalita Mateusz
Biedrońska Oliwia
Kalita MateuszBiedrońska OliwiaLATINO - Żabno0 019
20.Wychowaniak Adam
Saghateljan Kiara
DRAGON'S DANCE Warszawa
Wychowaniak Adam
Saghateljan Kiara
Wychowaniak AdamSaghateljan KiaraDRAGON'S DANCE Warszawa2 219
21.Wajda Filip
Bąk Oliwia
LATINO - Żabno
Wajda Filip
Bąk Oliwia
Wajda FilipBąk OliwiaLATINO - Żabno1 (-1)-11

16+ (Powyżej 15) D ST Puchar Klas PREMIUM 25

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Budzik Tomasz
Łabno Zuzanna
KLASA - Tarnów
Budzik Tomasz
Łabno Zuzanna
Budzik TomaszŁabno ZuzannaKLASA - Tarnów CC1
2.Maliszczak Łukasz
Wolanin Martyna
SUKCES - Jaworzno
Maliszczak Łukasz
Wolanin Martyna
Maliszczak ŁukaszWolanin MartynaSUKCES - Jaworzno CC2
3.Poździak Rafał
Świerżewska Alicja
CLASSIC - Warszawa
Poździak Rafał
Świerżewska Alicja
Poździak RafałŚwierżewska AlicjaCLASSIC - Warszawa CC3
4.Michalski Piotr
Siworska Zofia
4STEP - Siechnice
Michalski Piotr
Siworska Zofia
Michalski PiotrSiworska Zofia4STEP - Siechnice C (+1)1C4
5.Stępień Jakub
Kopcik Julia
ETIUDA - Radomsko
Stępień Jakub
Kopcik Julia
Stępień JakubKopcik JuliaETIUDA - Radomsko6 (+1)165
6.Mikołajczyk Konrad
Faroń Maja
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Mikołajczyk Konrad
Faroń Maja
Mikołajczyk KonradFaroń MajaNOWY STYL - Bielsko-Biała6 (+1)166
7.Wójcik Dominik
Węgrzyn Zuzanna
TAKT - Chełm
Wójcik Dominik
Węgrzyn Zuzanna
Wójcik DominikWęgrzyn ZuzannaTAKT - Chełm3 (+1)137
8.Ogrodnik Marek
Kudełko Katarzyna
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Ogrodnik Marek
Kudełko Katarzyna
Ogrodnik MarekKudełko KatarzynaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA7 (+1)178
9.Mróz Michał
Wojciechowska Izabela
JUMP - Janów Lubelski
Mróz Michał
Wojciechowska Izabela
Mróz MichałWojciechowska IzabelaJUMP - Janów Lubelski7 (+1)179
10.Mróz Rafał
Gzik Hanna
JUMP - Janów Lubelski
Mróz Rafał
Gzik Hanna
Mróz RafałGzik HannaJUMP - Janów Lubelski C (+1)1C9
11.Drecki Damian
Wychowaniak Anna
DRAGON'S DANCE Warszawa
Drecki Damian
Wychowaniak Anna
Drecki DamianWychowaniak AnnaDRAGON'S DANCE Warszawa5 (+1)1511
12.Dobosz Bartłomiej
Tompalska Dominika
INFINITY - Kraków
Dobosz Bartłomiej
Tompalska Dominika
Dobosz BartłomiejTompalska DominikaINFINITY - Kraków0 012
13.Zalewski Kamil
Zalewska Aleksandra
RYTM - Chełm
Zalewski Kamil
Zalewska Aleksandra
Zalewski KamilZalewska AleksandraRYTM - Chełm0 012
14.Wrona Łukasz
Śliczniak Weronika
BALLROOM - Lublin
Wrona Łukasz
Śliczniak Weronika
Wrona ŁukaszŚliczniak WeronikaBALLROOM - Lublin6 614
15.Bańka Oliwier
Głowala Martyna
JUST DANCE - Stalowa Wola
Bańka Oliwier
Głowala Martyna
Bańka OliwierGłowala MartynaJUST DANCE - Stalowa Wola1 115
16.Kwarta Kacper
Grygiel Karolina
ETIUDA - Radomsko
Kwarta Kacper
Grygiel Karolina
Kwarta KacperGrygiel KarolinaETIUDA - Radomsko0 016
17.Pliszka Philip
Gielarek Nadia
JUST DANCE - Stalowa Wola
Pliszka Philip
Gielarek Nadia
Pliszka PhilipGielarek NadiaJUST DANCE - Stalowa Wola7 716
18.Pukajczyk Michał
Piela Katarzyna
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Pukajczyk Michał
Piela Katarzyna
Pukajczyk MichałPiela KatarzynaKUŹNIA TAŃCA - Kraków2 216
19.Szczyrk Mikołaj
Łyczko Daria
ST IMPRESJA Kęty
Szczyrk Mikołaj
Łyczko Daria
Szczyrk MikołajŁyczko DariaST IMPRESJA Kęty2 219
20.Bukowski Michał
Śnieżek Kinga
GRACJA - Krosno
Bukowski Michał
Śnieżek Kinga
Bukowski MichałŚnieżek KingaGRACJA - Krosno2 220
21.Chrapek Eryk
Kohut Natalia
PERFECT DANCE - Kraków
Chrapek Eryk
Kohut Natalia
Chrapek ErykKohut NataliaPERFECT DANCE - Kraków2 220
22.Szabat Jakub
Chudy Karolina
JUMP - Janów Lubelski
Szabat Jakub
Chudy Karolina
Szabat JakubChudy KarolinaJUMP - Janów Lubelski1 122
23.Szewczykowski Jakub
Soja Urszula
DRAGON'S DANCE Warszawa
Szewczykowski Jakub
Soja Urszula
Szewczykowski JakubSoja UrszulaDRAGON'S DANCE Warszawa1 123
24.Żurawicz Jakub
Gałuszka Natalia
GRACJA - Krosno
Żurawicz Jakub
Gałuszka Natalia
Żurawicz JakubGałuszka NataliaGRACJA - Krosno1 124
25.Gniadek-Zając Grzegorz
Czechura Gabriela
INFINITY - Kraków
Gniadek-Zając Grzegorz
Czechura Gabriela
Gniadek-Zając GrzegorzCzechura GabrielaINFINITY - Kraków6 625

 

BLOK 3, rejestracja 14.00- 14.30, próba parkietu 14.45- 15.15, start: 15.30

16+ (Powyżej 15) F LA 3T Puchar Klas PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kania Sebastian
Tobiasz Julia
PERFECT DANCE - Kraków
Kania Sebastian
Tobiasz Julia
Kania SebastianTobiasz JuliaPERFECT DANCE - Kraków EE1
2.Wiśniewski Bartosz
Cieślak Gabriela
BALLROOM - Lublin
Wiśniewski Bartosz
Cieślak Gabriela
Wiśniewski BartoszCieślak GabrielaBALLROOM - Lublin4 (+1)142
3.Janik Jakub
Oratowska Martyna
AXIS - Nowy Sącz
Janik Jakub
Oratowska Martyna
Janik JakubOratowska MartynaAXIS - Nowy Sącz2 (+1)123
4.Piekarski Wiktor
Ogińska Julia
KICK - Kielce
Piekarski Wiktor
Ogińska Julia
Piekarski WiktorOgińska JuliaKICK - Kielce0 04
5.Kuska Arkadiusz
Jaremko Martyna
SKT Regis Bochnia
Kuska Arkadiusz
Jaremko Martyna
Kuska ArkadiuszJaremko MartynaSKT Regis Bochnia0 05
6.Wajda Filip
Bąk Oliwia
LATINO - Żabno
Wajda Filip
Bąk Oliwia
Wajda FilipBąk OliwiaLATINO - Żabno1 (-1)-11

16+ (Powyżej 15) E LA 4T Puchar Klas PREMIUM 27

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szczepaniak Paweł
Gierlotka Hanna
RONDO - Rybnik
Szczepaniak Paweł
Gierlotka Hanna
Szczepaniak PawełGierlotka HannaRONDO - Rybnik DD1
2.Nowak Bartłomiej
Tompalska Dominika
INFINITY - Kraków
Nowak Bartłomiej
Tompalska Dominika
Nowak BartłomiejTompalska DominikaINFINITY - Kraków DD2
3.Molęda Wiktor
Nowak Emilia
KICK - Kielce
Molęda Wiktor
Nowak Emilia
Molęda WiktorNowak EmiliaKICK - Kielce DD3
4.Hurko Marcel
Broniszewska Hanna
ETIUDA - Radomsko
Hurko Marcel
Broniszewska Hanna
Hurko MarcelBroniszewska HannaETIUDA - Radomsko3 (+1)134
5.Kaliński Konrad
Mogiłka Natalia
SEMPRE - Kraków
Kaliński Konrad
Mogiłka Natalia
Kaliński KonradMogiłka NataliaSEMPRE - Kraków5 (+1)155
6.Zygmunt Bartosz
Sieńko Rozalia
AKSEL - Rzeszów
Zygmunt Bartosz
Sieńko Rozalia
Zygmunt BartoszSieńko RozaliaAKSEL - Rzeszów3 (+1)136
7.Chmykhalo Ruslan
Rudnicka Natalia
BALLROOM - Lublin
Chmykhalo Ruslan
Rudnicka Natalia
Chmykhalo RuslanRudnicka NataliaBALLROOM - Lublin4 (+1)147
8.Jaróg Robert
Guzik Aleksandra
CUBANA - Nowy Targ
Jaróg Robert
Guzik Aleksandra
Jaróg RobertGuzik AleksandraCUBANA - Nowy Targ1 (+1)118
9.Tarnowski Kacper
Hoderna Joanna
SIERASZEWSKI DANCE STUDIO - Kalisz
Tarnowski Kacper
Hoderna Joanna
Tarnowski KacperHoderna JoannaSIERASZEWSKI DANCE STUDIO - Kalisz1 (+1)118
10.Włodarczyk Jarosław
Herbut Maja
AKTAN - Wrocław
Włodarczyk Jarosław
Herbut Maja
Włodarczyk JarosławHerbut MajaAKTAN - Wrocław4 (+1)148
11.Bojakowski Tomasz
Szczukiewicz Alicja
ZAMEK - Lublin
Bojakowski Tomasz
Szczukiewicz Alicja
Bojakowski TomaszSzczukiewicz AlicjaZAMEK - Lublin4 (+1)1411
12.Krzaczkowski Adam
Fabrowska Julia
STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
Krzaczkowski Adam
Fabrowska Julia
Krzaczkowski AdamFabrowska JuliaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź6 (+1)1612
13.Kubek Beniamin
Chmura Aleksandra
LATINO - Żabno
Kubek Beniamin
Chmura Aleksandra
Kubek BeniaminChmura AleksandraLATINO - Żabno2 (+1)1212
14.Ziółkowski Jakub
Marek Anna
KICK - Kielce
Ziółkowski Jakub
Marek Anna
Ziółkowski JakubMarek AnnaKICK - Kielce2 (+1)1212
15.Demidov Oleksandr
Dzhyga Anastasiia
INFINITY - Kraków
Demidov Oleksandr
Dzhyga Anastasiia
Demidov OleksandrDzhyga AnastasiiaINFINITY - Kraków5 515
16.Przybyła Szymon
Wawrzykowska Aleksandra
ZAMEK - Lublin
Przybyła Szymon
Wawrzykowska Aleksandra
Przybyła SzymonWawrzykowska AleksandraZAMEK - Lublin4 416
17.Dyka Maciej
Wojtyczko Zofia
CUBANA - Nowy Targ
Dyka Maciej
Wojtyczko Zofia
Dyka MaciejWojtyczko ZofiaCUBANA - Nowy Targ0 017
18.Hawryluk Marcin
Żywiołowska Zuzanna
STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
Hawryluk Marcin
Żywiołowska Zuzanna
Hawryluk MarcinŻywiołowska ZuzannaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź4 417
19.Klimaszewski Stanisław
Barabasz Monika
STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
Klimaszewski Stanisław
Barabasz Monika
Klimaszewski StanisławBarabasz MonikaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź0 017
20.Banasik Karol
Magdziarz Zuzanna
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Banasik Karol
Magdziarz Zuzanna
Banasik KarolMagdziarz ZuzannaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.0 020
21.Zalewski Kamil
Zalewska Aleksandra
RYTM - Chełm
Zalewski Kamil
Zalewska Aleksandra
Zalewski KamilZalewska AleksandraRYTM - Chełm4 420
22.Machnik Zbigniew
Witkowska Magdalena
INFINITY - Kraków
Machnik Zbigniew
Witkowska Magdalena
Machnik ZbigniewWitkowska MagdalenaINFINITY - Kraków4 422
23.Błachut Krzysztof
Czubin Adrianna
INFINITY - Kraków
Błachut Krzysztof
Czubin Adrianna
Błachut KrzysztofCzubin AdriannaINFINITY - Kraków1 123
24.Kawałek Michał
Nowotny Aleksandra
SEMPRE - Kraków
Kawałek Michał
Nowotny Aleksandra
Kawałek MichałNowotny AleksandraSEMPRE - Kraków0 024
25.Rudzki Kacper
Adaszewska Aniela
BALLROOM - Lublin
Rudzki Kacper
Adaszewska Aniela
Rudzki KacperAdaszewska AnielaBALLROOM - Lublin0 024
26.Wychowaniak Adam
Saghateljan Kiara
DRAGON'S DANCE Warszawa
Wychowaniak Adam
Saghateljan Kiara
Wychowaniak AdamSaghateljan KiaraDRAGON'S DANCE Warszawa2 226
27.Kalita Mateusz
Biedrońska Oliwia
LATINO - Żabno
Kalita Mateusz
Biedrońska Oliwia
Kalita MateuszBiedrońska OliwiaLATINO - Żabno0 027

16+ (Powyżej 15) D LA Puchar Klas PREMIUM 30

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Savchuk Oleksandr
Tyc Weronika
LIDER - Lublin
Savchuk Oleksandr
Tyc Weronika
Savchuk OleksandrTyc WeronikaLIDER - Lublin CC1
2.Rabenda Michał
Kot Adrianna
Perfect Show Łódź
Rabenda Michał
Kot Adrianna
Rabenda MichałKot AdriannaPerfect Show Łódź CC2
3.Michalski Piotr
Siworska Zofia
4STEP - Siechnice
Michalski Piotr
Siworska Zofia
Michalski PiotrSiworska Zofia4STEP - Siechnice CC3
4.Szewczykowski Jakub
Soja Urszula
DRAGON'S DANCE Warszawa
Szewczykowski Jakub
Soja Urszula
Szewczykowski JakubSoja UrszulaDRAGON'S DANCE Warszawa7 (+1)174
5.Wójcik Dominik
Węgrzyn Zuzanna
TAKT - Chełm
Wójcik Dominik
Węgrzyn Zuzanna
Wójcik DominikWęgrzyn ZuzannaTAKT - Chełm3 (+1)135
6.Poździak Rafał
Świerżewska Alicja
CLASSIC - Warszawa
Poździak Rafał
Świerżewska Alicja
Poździak RafałŚwierżewska AlicjaCLASSIC - Warszawa6 (+1)166
7.Paczyński Mateusz
Królczyk Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Paczyński Mateusz
Królczyk Julia
Paczyński MateuszKrólczyk JuliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec3 (+1)137
8.Rączkowski Miłosz
Jontza Anna
ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie
Rączkowski Miłosz
Jontza Anna
Rączkowski MiłoszJontza AnnaST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie1 (+1)117
9.Ogrodnik Marek
Kudełko Katarzyna
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Ogrodnik Marek
Kudełko Katarzyna
Ogrodnik MarekKudełko KatarzynaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA5 (+1)159
10.Płoński Tadeusz
Bogdziewicz Wiktoria
RONDO - Rybnik
Płoński Tadeusz
Bogdziewicz Wiktoria
Płoński TadeuszBogdziewicz WiktoriaRONDO - Rybnik3 (+1)1310
11.Łyżwa Fryderyk
Marcisz Roksana
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Łyżwa Fryderyk
Marcisz Roksana
Łyżwa FryderykMarcisz RoksanaKUŹNIA TAŃCA - Kraków4 (+1)1410
12.Kwarta Kacper
Grygiel Karolina
ETIUDA - Radomsko
Kwarta Kacper
Grygiel Karolina
Kwarta KacperGrygiel KarolinaETIUDA - Radomsko1 (+1)1112
13.Gajek Dominik
Zając Paulina
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Gajek Dominik
Zając Paulina
Gajek DominikZając PaulinaEMOTION Dance Academy Oświęcim3 313
14.Więcek Marcel
Strona Oliwia
PERFECT DANCE - Kraków
Więcek Marcel
Strona Oliwia
Więcek MarcelStrona OliwiaPERFECT DANCE - Kraków1 114
15.Szabat Jakub
Chudy Karolina
JUMP - Janów Lubelski
Szabat Jakub
Chudy Karolina
Szabat JakubChudy KarolinaJUMP - Janów Lubelski6 615
16.Wrona Łukasz
Śliczniak Weronika
BALLROOM - Lublin
Wrona Łukasz
Śliczniak Weronika
Wrona ŁukaszŚliczniak WeronikaBALLROOM - Lublin2 215
17.Wąż Adrian
Krechniak Wiktoria
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Wąż Adrian
Krechniak Wiktoria
Wąż AdrianKrechniak WiktoriaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska4 415
18.Drecki Damian
Wychowaniak Anna
DRAGON'S DANCE Warszawa
Drecki Damian
Wychowaniak Anna
Drecki DamianWychowaniak AnnaDRAGON'S DANCE Warszawa3 318
19.Baran Michał
Kędzior Weronika
AKSEL - Rzeszów
Baran Michał
Kędzior Weronika
Baran MichałKędzior WeronikaAKSEL - Rzeszów2 219
20.Budzik Tomasz
Łabno Zuzanna
KLASA - Tarnów
Budzik Tomasz
Łabno Zuzanna
Budzik TomaszŁabno ZuzannaKLASA - Tarnów2 219
21.Bukowski Michał
Śnieżek Kinga
GRACJA - Krosno
Bukowski Michał
Śnieżek Kinga
Bukowski MichałŚnieżek KingaGRACJA - Krosno7 721
22.Mróz Rafał
Gzik Hanna
JUMP - Janów Lubelski
Mróz Rafał
Gzik Hanna
Mróz RafałGzik HannaJUMP - Janów Lubelski3 322
23.Jędrzejewski Jan
Grzesik Klaudia
PROJEKT NM - Słubice
Jędrzejewski Jan
Grzesik Klaudia
Jędrzejewski JanGrzesik KlaudiaPROJEKT NM - Słubice0 023
24.Płatek Mateusz
Rachwał Jessica
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Płatek Mateusz
Rachwał Jessica
Płatek MateuszRachwał JessicaMARENGO - Dąbrowa Górnicza4 424
25.Szczyrk Mikołaj
Łyczko Daria
ST IMPRESJA Kęty
Szczyrk Mikołaj
Łyczko Daria
Szczyrk MikołajŁyczko DariaST IMPRESJA Kęty2 225
26.Bezak Tomasz
Motyka Milena
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Bezak Tomasz
Motyka Milena
Bezak TomaszMotyka MilenaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska2 226
27.Kukla Mikołaj
Zyguła Zuzanna
LATINO - Żabno
Kukla Mikołaj
Zyguła Zuzanna
Kukla MikołajZyguła ZuzannaLATINO - Żabno4 427
28.Pliszka Philip
Gielarek Nadia
JUST DANCE - Stalowa Wola
Pliszka Philip
Gielarek Nadia
Pliszka PhilipGielarek NadiaJUST DANCE - Stalowa Wola4 428
29.Mróz Michał
Wojciechowska Izabela
JUMP - Janów Lubelski
Mróz Michał
Wojciechowska Izabela
Mróz MichałWojciechowska IzabelaJUMP - Janów Lubelski1 129
30.Jędrzejczyk Hubert
Robak Klaudia
ETIUDA - Radomsko
Jędrzejczyk Hubert
Robak Klaudia
Jędrzejczyk HubertRobak KlaudiaETIUDA - Radomsko1 130