CeA Challenge Cup Puchar

2022-03-12 Wieliczka Folwark Zalesie, Cor et Animus


Plik z wynikami

UWAGA

Linki do transmisji umieszczone są w zakładce informacje.

GODZINY ROZPOCZĘCIA ULEGŁY ZMIANIE. PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ Z OFICJALNYM PROGRAMEM.

Trenerzy zarejestrowanych w terminie par tanecznych, którzy dokonają w terminie do 7 marca zgłoszenia swojej obecności podczas turnieju są gośćmi Organizatora. Nie ponoszą opłat za wejście, mogą skorzystać ze specjalnej szatni dla Trenerów, otrzymują identyfikator uprawniający do dostępu do strefy tancerza i bezpłatny serwis kawowy. Trenerzy korzystający z PAKIETU TRENERA (1 trener na klub) biorą udział w losowaniu butów treningowych ufundowanych przez firmę Akces Dance.

BLOK 1, rejestracja 8.30-9.30, próba parkietu 9.30-9.55, start: 10.00

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 1

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Koćwin Alicja
Koćwin AlicjaKoćwin Alicja7 71

Do 9 (Do 9) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kusa Hanna
EVOLUTION - Kraków
Kusa HannaKusa HannaEVOLUTION - Kraków7 (+2)271
2.Koćwin Paulina
Koćwin PaulinaKoćwin Paulina5 (+2)252
3.Kusa Adrianna
EVOLUTION - Kraków
Kusa AdriannaKusa AdriannaEVOLUTION - Kraków2 (+2)222
4.Nowak Julia
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Nowak JuliaNowak JuliaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska2 (+1)123
5.Szczebak Maja
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Szczebak MajaSzczebak MajaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska3 (+1)133
6.Żelazny Oliwia
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Żelazny OliwiaŻelazny OliwiaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska2 (+1)123

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bajcer Maja
SAMBA - Tarnobrzeg
Bajcer MajaBajcer MajaSAMBA - Tarnobrzeg2 (+2)221
2.Barszcz Wiktoria
GALA - Mielec
Barszcz WiktoriaBarszcz WiktoriaGALA - Mielec8 Barszcz Wiktoria - G (+2)28Barszcz Wiktoria - G1
3.Małek Mikołaj
GALA - Mielec
Małek MikołajMałek MikołajGALA - Mielec4 (+2)241
4.Kabat Zuzanna
KLASA - Tarnów
Kabat ZuzannaKabat ZuzannaKLASA - Tarnów8 (+1)182
5.Krawczyk Antonina
JUST DANCE Wieliczka
Krawczyk AntoninaKrawczyk AntoninaJUST DANCE Wieliczka5 (+1)152

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lenik Michalina
AKSEL - Rzeszów
Lenik MichalinaLenik MichalinaAKSEL - Rzeszów8 Lenik Michalina - F (+2)28Lenik Michalina - F1
2.Słomska Marlena
SzT eMiKa - Tarnów
Słomska MarlenaSłomska MarlenaSzT eMiKa - Tarnów Przeklasyfikowanie do F (+2)2Przeklasyfikowanie do F2
3.Karapire Lena
AKSEL - Rzeszów
Karapire LenaKarapire LenaAKSEL - Rzeszów1 (+1)113
4.Strojek Hanna
JUST DANCE Wieliczka
Strojek HannaStrojek HannaJUST DANCE Wieliczka6 (+1)163

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bik Adam
Wilk Milena
GRACJA - Krosno
Bik Adam
Wilk Milena
Bik AdamWilk MilenaGRACJA - Krosno7 (+2)271
2.Pasadyn Szymon
Merchut Sabina
KLASA - Tarnów
Pasadyn Szymon
Merchut Sabina
Pasadyn SzymonMerchut SabinaKLASA - Tarnów2 (+2)221
3.Piasecki Michał
Wielgosińska Weronika
GALA - Mielec
Piasecki Michał
Wielgosińska Weronika
Piasecki MichałWielgosińska WeronikaGALA - Mielec8 (+2)281
4.Wcisło Oliwier
Serafin Beata
GALA - Mielec
Wcisło Oliwier
Serafin Beata
Wcisło OliwierSerafin BeataGALA - Mielec8 (+2)281
5.Antonenko Yevhenii
Szufa Laura
Tańcownia
Antonenko Yevhenii
Szufa Laura
Antonenko YevheniiSzufa LauraTańcownia3 (+1)132
6.Cepak Tymoteusz
Morońska Lena
SKT Regis Bochnia
Cepak Tymoteusz
Morońska Lena
Cepak TymoteuszMorońska LenaSKT Regis Bochnia2 (+1)122
7.Olszówka Krystian
Hołysz Olivia
KLASA - Tarnów
Olszówka Krystian
Hołysz Olivia
Olszówka KrystianHołysz OliviaKLASA - Tarnów1 (+1)112

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czarnik Dominik
Pachacz Karolina
KLASA - Tarnów
Czarnik Dominik
Pachacz Karolina
Czarnik DominikPachacz KarolinaKLASA - Tarnów1 (+1)111
2.Wiśniewski Dawid
Motak Oliwia
KLASA - Tarnów
Wiśniewski Dawid
Motak Oliwia
Wiśniewski DawidMotak OliwiaKLASA - Tarnów1 12

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chmielarz Mateusz
Fischer Barbara
SKT Regis Bochnia
Chmielarz Mateusz
Fischer Barbara
Chmielarz MateuszFischer BarbaraSKT Regis Bochnia3 (+2)231
2.Spyra Błażej
Gibek Barbara
ELIDA - Mielec
Spyra Błażej
Gibek Barbara
Spyra BłażejGibek BarbaraELIDA - Mielec8 (+2)281
3.Gancarz Jakub
Kołek Hanna
GALA - Mielec
Gancarz Jakub
Kołek Hanna
Gancarz JakubKołek HannaGALA - Mielec3 (+1)132
4.Piórkowski Olaf
Pasiut Zuzanna
SKT Regis Bochnia
Piórkowski Olaf
Pasiut Zuzanna
Piórkowski OlafPasiut ZuzannaSKT Regis Bochnia2 (+1)122

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Hałka Emanuel
Sech Gabriela
SAMBA - Tarnobrzeg
Hałka Emanuel
Sech Gabriela
Hałka EmanuelSech GabrielaSAMBA - Tarnobrzeg6 (+2)261
2.Kiwak Kacper
Galus Julia
SAMBA - Tarnobrzeg
Kiwak Kacper
Galus Julia
Kiwak KacperGalus JuliaSAMBA - Tarnobrzeg F (+2)2F1
3.Cyrybał Wiktor
Oręczak Kamila
ELIDA - Mielec
Cyrybał Wiktor
Oręczak Kamila
Cyrybał WiktorOręczak KamilaELIDA - Mielec4 (+2)242
4.Mikus Krzysztof
Kłusak Emilia
SzT eMiKa - Tarnów
Mikus Krzysztof
Kłusak Emilia
Mikus KrzysztofKłusak EmiliaSzT eMiKa - Tarnów5 (+2)252
5.Rumak Jan
Pelc Zofia
SAMBA - Tarnobrzeg
Rumak Jan
Pelc Zofia
Rumak JanPelc ZofiaSAMBA - Tarnobrzeg3 (+2)232
6.Dymek Kamil
Krawczyk Aleksandra
KTT QUICK STEP - Miedźno
Dymek Kamil
Krawczyk Aleksandra
Dymek KamilKrawczyk AleksandraKTT QUICK STEP - Miedźno7 (+1)173
7.Kamiński Sebastian
Barnaś Anna
KLASA - Tarnów
Kamiński Sebastian
Barnaś Anna
Kamiński SebastianBarnaś AnnaKLASA - Tarnów11 (+1)1113
8.Kuś Bartłomiej
Michalska Urszula
STTS Kraków
Kuś Bartłomiej
Michalska Urszula
Kuś BartłomiejMichalska UrszulaSTTS Kraków7 (+1)173
9.Szczudło Bartłomiej
Szczudło Roksana
AKSEL - Rzeszów
Szczudło Bartłomiej
Szczudło Roksana
Szczudło BartłomiejSzczudło RoksanaAKSEL - Rzeszów1 (+1)113

14-15 (Junior 2) H KOMB 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Majcher Hubert
Multan Katarzyna
SKT Regis Bochnia
Majcher Hubert
Multan Katarzyna
Majcher HubertMultan KatarzynaSKT Regis Bochnia4 (+2)241
2.Dymek Kacper
Pitek Julia
KTT QUICK STEP - Miedźno
Dymek Kacper
Pitek Julia
Dymek KacperPitek JuliaKTT QUICK STEP - Miedźno4, 8 (+1)14, 82

 

BLOK 2, rejestracja 11.15-12.15, próba parkietu 12.15-12.40, start: 12.45

25-29 (Pre-Senior) F ST 3T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sendur Grzegorz
Gał Joanna
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Sendur Grzegorz
Gał Joanna
Sendur GrzegorzGał JoannaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA1 (+1)111
2.Goncerz Albert
Kyć Katarzyna
PERFECT DANCE - Kraków
Goncerz Albert
Kyć Katarzyna
Goncerz AlbertKyć KatarzynaPERFECT DANCE - Kraków0 02

25-29 (Pre-Senior) F LA 3T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Piekarz Maciej
Piekarz Natalia
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Piekarz Maciej
Piekarz Natalia
Piekarz MaciejPiekarz NataliaKUŹNIA TAŃCA - Kraków3 (+1)131
2.Goncerz Albert
Kyć Katarzyna
PERFECT DANCE - Kraków
Goncerz Albert
Kyć Katarzyna
Goncerz AlbertKyć KatarzynaPERFECT DANCE - Kraków0 02

25-29 (Pre-Senior) E ST 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kokosz Piotr
Kochman Klaudia
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Kokosz Piotr
Kochman Klaudia
Kokosz PiotrKochman KlaudiaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA4 (+1)141
2.Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
MYKA - Zamość
Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
Witkowski RadosławJanuchowska - Badach BeataMYKA - Zamość6 62
3.Strzałka Przemysław
Strzałka Ewa
SEMPRE - Kraków
Strzałka Przemysław
Strzałka Ewa
Strzałka PrzemysławStrzałka EwaSEMPRE - Kraków0 03

25-29 (Pre-Senior) C ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pamuła Mikołaj
Galos Dominika
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Pamuła Mikołaj
Galos Dominika
Pamuła MikołajGalos DominikaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA5 (+1)151
2.Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa5 52
3.Maciejczyk Jan
Miechowska Karolina
Cor et Animus
Maciejczyk Jan
Miechowska Karolina
Maciejczyk JanMiechowska KarolinaCor et Animus4 43

25-29 (Pre-Senior) C LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wodowski Adrian
Duda Magdalena
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Wodowski Adrian
Duda Magdalena
Wodowski AdrianDuda MagdalenaKUŹNIA TAŃCA - Kraków2 (+1)121
2.Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa4 42
3.Jarosław Jastrzębski
Katarzyna Róg
Sempre
(Wyspy Świętego Tomasza i Książęca)
Jarosław Jastrzębski
Katarzyna Róg
Jarosław JastrzębskiKatarzyna RógSempre
(Wyspy Świętego Tomasza i Książęca)
3

30+ (Senior 1) F ST 3T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cepak Adam
Gülhan Joanna
SKT Regis Bochnia
Cepak Adam
Gülhan Joanna
Cepak AdamGülhan JoannaSKT Regis Bochnia1 (+1)111
2.Gruca Krzysztof
Bielewicz-Orlik Izabela
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Gruca Krzysztof
Bielewicz-Orlik Izabela
Gruca KrzysztofBielewicz-Orlik IzabelaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA2 (+1)122
3.Mączka Robert
Gut Ewa
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Mączka Robert
Gut Ewa
Mączka RobertGut EwaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA1 13
4.Ochocki Konrad
Żaba Joanna
DIAMENT - Wrocław
Ochocki Konrad
Żaba Joanna
Ochocki KonradŻaba JoannaDIAMENT - Wrocław0 04

30+ (Senior 1) F LA 3T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cepak Adam
Gülhan Joanna
SKT Regis Bochnia
Cepak Adam
Gülhan Joanna
Cepak AdamGülhan JoannaSKT Regis Bochnia1 (+1)111
2.Ochocki Konrad
Żaba Joanna
DIAMENT - Wrocław
Ochocki Konrad
Żaba Joanna
Ochocki KonradŻaba JoannaDIAMENT - Wrocław0 02

30+ (Senior 1) E LA 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
MYKA - Zamość
Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
Witkowski RadosławJanuchowska - Badach BeataMYKA - Zamość5 (+1)151
2.Rałowski Dariusz
Charchut Anna
AKSEL - Rzeszów
Rałowski Dariusz
Charchut Anna
Rałowski DariuszCharchut AnnaAKSEL - Rzeszów6 62
3.Grzegorzek Krzysztof
Grzegorzek Monika
SWING Żywiec-Kuków
Grzegorzek Krzysztof
Grzegorzek Monika
Grzegorzek KrzysztofGrzegorzek MonikaSWING Żywiec-Kuków0 03

30+ (Senior 1) D ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa5 (+1)151
2.Maciejczyk Jan
Miechowska Karolina
Cor et Animus
Maciejczyk Jan
Miechowska Karolina
Maciejczyk JanMiechowska KarolinaCor et Animus4 42

30+ (Senior 1) B LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wieczorek Grzegorz
Moroń Marta
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Wieczorek Grzegorz
Moroń Marta
Wieczorek GrzegorzMoroń MartaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 (+1)111
2.Maciejczyk Jan
Miechowska Karolina
Cor et Animus
Maciejczyk Jan
Miechowska Karolina
Maciejczyk JanMiechowska KarolinaCor et Animus0 02
3.Jarosław Jastrzębski
Katarzyna Róg
Sempre
(Wyspy Świętego Tomasza i Książęca)
Jarosław Jastrzębski
Katarzyna Róg
Jarosław JastrzębskiKatarzyna RógSempre
(Wyspy Świętego Tomasza i Książęca)
3

40+ (Senior 2) F ST 3T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mączka Robert
Gut Ewa
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Mączka Robert
Gut Ewa
Mączka RobertGut EwaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA1 (+1)111
2.Wiktorowicz Bogdan
Wiktorowicz Bogumiła
DCS BRWINÓW
Wiktorowicz Bogdan
Wiktorowicz Bogumiła
Wiktorowicz BogdanWiktorowicz BogumiłaDCS BRWINÓW E (+1)1E2
3.Gruca Krzysztof
Bielewicz-Orlik Izabela
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Gruca Krzysztof
Bielewicz-Orlik Izabela
Gruca KrzysztofBielewicz-Orlik IzabelaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA2 23
4.Misiak Andrzej
Misiak Natalia
SWING Żywiec-Kuków
Misiak Andrzej
Misiak Natalia
Misiak AndrzejMisiak NataliaSWING Żywiec-Kuków1 14
5.Sawicz Zbigniew
Ilnicka Aneta
DANCE CENTER - Kluczbork
Sawicz Zbigniew
Ilnicka Aneta
Sawicz ZbigniewIlnicka AnetaDANCE CENTER - Kluczbork1 15

40+ (Senior 2) F LA 3T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sawicz Zbigniew
Ilnicka Aneta
DANCE CENTER - Kluczbork
Sawicz Zbigniew
Ilnicka Aneta
Sawicz ZbigniewIlnicka AnetaDANCE CENTER - Kluczbork E (+1)1E1
2.Zbrocki Konrad
Zbrocka Magdalena
SENSO - Rzeszów
Zbrocki Konrad
Zbrocka Magdalena
Zbrocki KonradZbrocka MagdalenaSENSO - Rzeszów3 (+1)132
3.Misiak Andrzej
Misiak Natalia
SWING Żywiec-Kuków
Misiak Andrzej
Misiak Natalia
Misiak AndrzejMisiak NataliaSWING Żywiec-Kuków1 13
4.Gruca Krzysztof
Bielewicz-Orlik Izabela
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Gruca Krzysztof
Bielewicz-Orlik Izabela
Gruca KrzysztofBielewicz-Orlik IzabelaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA0 04

40+ (Senior 2) E ST 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bolek Marek
Bolek Ewa
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Bolek Marek
Bolek Ewa
Bolek MarekBolek EwaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA6 (+1)161
2.Nieradzik Adam
Nieradzik Anna
DANCELOOK - Gliwice
Nieradzik Adam
Nieradzik Anna
Nieradzik AdamNieradzik AnnaDANCELOOK - Gliwice1 (+1)112
3.Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
MYKA - Zamość
Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
Witkowski RadosławJanuchowska - Badach BeataMYKA - Zamość D (+1)1D3
4.Rałowski Dariusz
Charchut Anna
AKSEL - Rzeszów
Rałowski Dariusz
Charchut Anna
Rałowski DariuszCharchut AnnaAKSEL - Rzeszów1 14
5.Strzałka Przemysław
Strzałka Ewa
SEMPRE - Kraków
Strzałka Przemysław
Strzałka Ewa
Strzałka PrzemysławStrzałka EwaSEMPRE - Kraków0 05
6.Wątorski Jerzy
Pawlikowska-Walczak Ewa
DANCELOOK - Gliwice
Wątorski Jerzy
Pawlikowska-Walczak Ewa
Wątorski JerzyPawlikowska-Walczak EwaDANCELOOK - Gliwice0 06
7.Bugajczyk Krzysztof
Bugajczyk Agnieszka
DCS BRWINÓW
Bugajczyk Krzysztof
Bugajczyk Agnieszka
Bugajczyk KrzysztofBugajczyk AgnieszkaDCS BRWINÓW0 07

40+ (Senior 2) E LA 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rałowski Dariusz
Charchut Anna
AKSEL - Rzeszów
Rałowski Dariusz
Charchut Anna
Rałowski DariuszCharchut AnnaAKSEL - Rzeszów6 (+1)161
2.Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
MYKA - Zamość
Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
Witkowski RadosławJanuchowska - Badach BeataMYKA - Zamość6 (+1)162
3.Sawicz Zbigniew
Ilnicka Aneta
DANCE CENTER - Kluczbork
Sawicz Zbigniew
Ilnicka Aneta
Sawicz ZbigniewIlnicka AnetaDANCE CENTER - Kluczbork0 03
4.Wątorski Jerzy
Pawlikowska-Walczak Ewa
DANCELOOK - Gliwice
Wątorski Jerzy
Pawlikowska-Walczak Ewa
Wątorski JerzyPawlikowska-Walczak EwaDANCELOOK - Gliwice0 04
5.Nieradzik Adam
Nieradzik Anna
DANCELOOK - Gliwice
Nieradzik Adam
Nieradzik Anna
Nieradzik AdamNieradzik AnnaDANCELOOK - Gliwice0 05

40+ (Senior 2) C LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Łakus Grzegorz
Łakus Beata
ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie
Łakus Grzegorz
Łakus Beata
Łakus GrzegorzŁakus BeataST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie1 (+1)111
2.Krępa Adam
Krępa Iwona
GALA - Mielec
Krępa Adam
Krępa Iwona
Krępa AdamKrępa IwonaGALA - Mielec2 22

50+ (Senior 3) F ST 3T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zbrocki Konrad
Zbrocka Magdalena
SENSO - Rzeszów
Zbrocki Konrad
Zbrocka Magdalena
Zbrocki KonradZbrocka MagdalenaSENSO - Rzeszów1 (+1)111
2.Bożek Sławomir
Bożek Agnieszka
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Bożek Sławomir
Bożek Agnieszka
Bożek SławomirBożek AgnieszkaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA3 32
3.Paruzel Mirosław
Bąkowska Bożena
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Paruzel Mirosław
Bąkowska Bożena
Paruzel MirosławBąkowska BożenaMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 03

50+ (Senior 3) E ST 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Michałek Andrzej
Michałek Elżbieta
SzT eMiKa - Tarnów
Michałek Andrzej
Michałek Elżbieta
Michałek AndrzejMichałek ElżbietaSzT eMiKa - Tarnów4 (+1)141
2.Bolek Marek
Bolek Ewa
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Bolek Marek
Bolek Ewa
Bolek MarekBolek EwaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA6 62
3.Bugajczyk Krzysztof
Bugajczyk Agnieszka
DCS BRWINÓW
Bugajczyk Krzysztof
Bugajczyk Agnieszka
Bugajczyk KrzysztofBugajczyk AgnieszkaDCS BRWINÓW0 03

50+ (Senior 3) E LA 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Skoczek Piotr
Skoczek Dorota
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Skoczek Piotr
Skoczek Dorota
Skoczek PiotrSkoczek DorotaKUŹNIA TAŃCA - Kraków D (+1)1D1
2.Działowski Jacek
Działowska Maria
SENSO - Rzeszów
Działowski Jacek
Działowska Maria
Działowski JacekDziałowska MariaSENSO - Rzeszów2 22
3.Michałek Andrzej
Michałek Elżbieta
SzT eMiKa - Tarnów
Michałek Andrzej
Michałek Elżbieta
Michałek AndrzejMichałek ElżbietaSzT eMiKa - Tarnów4 43

 

BLOK 3, rejestracja 14.45-15.45, próba parkietu 15.45-16.10, start: 16.15

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czajka Maciej
Miernik Natalia
JUST DANCE Wieliczka
Czajka Maciej
Miernik Natalia
Czajka MaciejMiernik NataliaJUST DANCE Wieliczka3 (+1)131
2.Babiak Miłosz
Głuszko Maria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Babiak Miłosz
Głuszko Maria
Babiak MiłoszGłuszko MariaGOLDEN DANCE - Przemyśl2 (+1)122
3.Ciąbor Adam
Pyzik Wiktoria
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Ciąbor Adam
Pyzik Wiktoria
Ciąbor AdamPyzik WiktoriaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska2 (+1)123
4.Limanowski Oliwier
Hrebik Barbara
SzT eMiKa - Tarnów
Limanowski Oliwier
Hrebik Barbara
Limanowski OliwierHrebik BarbaraSzT eMiKa - Tarnów E (+1)1E4
5.Kula Franciszek
Sytoń Magdalena
LATINO - Żabno
Kula Franciszek
Sytoń Magdalena
Kula FranciszekSytoń MagdalenaLATINO - Żabno4 (+1)145
6.Błaut Filip
Szot Katarzyna
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Błaut Filip
Szot Katarzyna
Błaut FilipSzot KatarzynaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 06
7.Malicki Mikołaj
Zdrzalik Milena
KLASA - Tarnów
Malicki Mikołaj
Zdrzalik Milena
Malicki MikołajZdrzalik MilenaKLASA - Tarnów4 47
8.Swoboda Tomasz
Ziaja Julita
KLASA - Tarnów
Swoboda Tomasz
Ziaja Julita
Swoboda TomaszZiaja JulitaKLASA - Tarnów1 17
9.Gracz Błażej
Antoń Kamila
GALA - Mielec
Gracz Błażej
Antoń Kamila
Gracz BłażejAntoń KamilaGALA - Mielec0 09
10.Słoma Rafał
Patkaniowska Anna
JUST DANCE Wieliczka
Słoma Rafał
Patkaniowska Anna
Słoma RafałPatkaniowska AnnaJUST DANCE Wieliczka0 010

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bajcer Mikołaj
Pankiewicz Julia
SAMBA - Tarnobrzeg
Bajcer Mikołaj
Pankiewicz Julia
Bajcer MikołajPankiewicz JuliaSAMBA - Tarnobrzeg8 (+2)281
2.Moskal Filip
Opalska Natalia
AKSEL - Rzeszów
Moskal Filip
Opalska Natalia
Moskal FilipOpalska NataliaAKSEL - Rzeszów F (+2)2F1
3.Landa Aleksander
Nowak Klara
GRACJA - Krosno
Landa Aleksander
Nowak Klara
Landa AleksanderNowak KlaraGRACJA - Krosno10 (+2)2102
4.Piguła Piotr
Pabian Wiktoria
FORUM - Zabrze
Piguła Piotr
Pabian Wiktoria
Piguła PiotrPabian WiktoriaFORUM - Zabrze F (+2)2F2
5.Brennan Dominik
Włodarczyk Patrycja
SKT Regis Bochnia
Brennan Dominik
Włodarczyk Patrycja
Brennan DominikWłodarczyk PatrycjaSKT Regis Bochnia3 (+1)133
6.Fischer Jan
Jankowska Sandra
SKT Regis Bochnia
Fischer Jan
Jankowska Sandra
Fischer JanJankowska SandraSKT Regis Bochnia1 (+1)113
7.Zwolski Przemysław
Badura Oliwia
FORUM - Zabrze
Zwolski Przemysław
Badura Oliwia
Zwolski PrzemysławBadura OliwiaFORUM - Zabrze4 (+1)143

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Hura Maksymilian
Majka Lena
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Hura Maksymilian
Majka Lena
Hura MaksymilianMajka LenaNOWY STYL - Bielsko-Biała2 (+1)121
2.Kurczab Kamil
Wójtowicz Julia
KLASA - Tarnów
Kurczab Kamil
Wójtowicz Julia
Kurczab KamilWójtowicz JuliaKLASA - Tarnów4 (+1)142
3.Sworeń Konrad
Płaneta Julia
SAMBA - Tarnobrzeg
Sworeń Konrad
Płaneta Julia
Sworeń KonradPłaneta JuliaSAMBA - Tarnobrzeg E (+1)1E3
4.Łocha Julian
Gawlik Małgorzata
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Łocha Julian
Gawlik Małgorzata
Łocha JulianGawlik MałgorzataGOLDEN DANCE - Przemyśl3 34
5.Osuch Krzysztof
Wach Iwona
PERFECT DANCE - Kraków
Osuch Krzysztof
Wach Iwona
Osuch KrzysztofWach IwonaPERFECT DANCE - Kraków0 05
6.Stęclik Kasper
Foina Barbara
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Stęclik Kasper
Foina Barbara
Stęclik KasperFoina BarbaraST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 06
7.Trzciński Dominik
Juśkiewicz Zuzanna
ZORBA - Częstochowa
Trzciński Dominik
Juśkiewicz Zuzanna
Trzciński DominikJuśkiewicz ZuzannaZORBA - Częstochowa0 07

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Puchała Jan
Cisło Zofia
PERFECT DANCE - Kraków
Puchała Jan
Cisło Zofia
Puchała JanCisło ZofiaPERFECT DANCE - Kraków6 (+1)161
2.Kula Marcel
Bazylińska Amelia
M-TEAM - Kraków
Kula Marcel
Bazylińska Amelia
Kula MarcelBazylińska AmeliaM-TEAM - Kraków D (+1)1D2
3.Parasyn Mikołaj
Kamińska Laura
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Parasyn Mikołaj
Kamińska Laura
Parasyn MikołajKamińska LauraNOWY STYL - Bielsko-Biała1 13
4.Harla Jakub
Korczak Angelika
GALA - Mielec
Harla Jakub
Korczak Angelika
Harla JakubKorczak AngelikaGALA - Mielec0 04
5.Pacławski Kamil
Zybińska Zofia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Pacławski Kamil
Zybińska Zofia
Pacławski KamilZybińska ZofiaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 05

16+ (Powyżej 15) F ST 3T Solo Dance PREMIUM 7

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Domagała Pola
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Domagała PolaDomagała PolaMARENGO - Dąbrowa Górnicza5 Domagała Pola - E (+1)15Domagała Pola - E1
2.Różańska Weronika
ETIUDA - Radomsko
Różańska WeronikaRóżańska WeronikaETIUDA - Radomsko3 (+1)132
3.Mularz Olga
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Mularz OlgaMularz OlgaMARENGO - Dąbrowa Górnicza1 (+1)113
4.Grzesło Patrycja
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Grzesło PatrycjaGrzesło PatrycjaEMOTION Dance Academy Oświęcim0 04
5.Zduńska Maja
ELIDA - Mielec
Zduńska MajaZduńska MajaELIDA - Mielec1 15
6.Grzesło Wiktoria
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Grzesło WiktoriaGrzesło WiktoriaEMOTION Dance Academy Oświęcim0 06
7.Chmielarz Izabela
SKT Regis Bochnia
Chmielarz IzabelaChmielarz IzabelaSKT Regis Bochnia0 07

16+ (Powyżej 15) F LA 3T Solo Dance PREMIUM 7

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Niewczas Oliwia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Niewczas OliwiaNiewczas OliwiaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.5 Niewczas Oliwia - E (+1)15Niewczas Oliwia - E1
2.Domagała Pola
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Domagała PolaDomagała PolaMARENGO - Dąbrowa Górnicza4 (+1)142
3.Zduńska Maja
ELIDA - Mielec
Zduńska MajaZduńska MajaELIDA - Mielec2 (+1)123
4.Grzesło Wiktoria
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Grzesło WiktoriaGrzesło WiktoriaEMOTION Dance Academy Oświęcim0 04
5.Mularz Olga
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Mularz OlgaMularz OlgaMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 05
6.Grzesło Patrycja
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Grzesło PatrycjaGrzesło PatrycjaEMOTION Dance Academy Oświęcim1 16
7.Chmielarz Izabela
SKT Regis Bochnia
Chmielarz IzabelaChmielarz IzabelaSKT Regis Bochnia0 07

 

BLOK 4, rejestracja 17.30-18.30, próba parkietu 18.30-18.55, start: 19.00

16+ (Powyżej 15) E ST 4T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kleszcz Iga
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kleszcz IgaKleszcz IgaMARENGO - Dąbrowa Górnicza4 (+1)141
2.Niewczas Oliwia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Niewczas OliwiaNiewczas OliwiaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.1 (+1)112
3.Łobacz Paulina
DIAMENT - Radzyń Podlaski
Łobacz PaulinaŁobacz PaulinaDIAMENT - Radzyń Podlaski0 03
4.Joachimowicz Patrycja
RYTM - Chełm
Joachimowicz PatrycjaJoachimowicz PatrycjaRYTM - Chełm0 04

16+ (Powyżej 15) E LA 4T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Różańska Weronika
ETIUDA - Radomsko
Różańska WeronikaRóżańska WeronikaETIUDA - Radomsko1 (+1)111
2.Wacławek Marlena
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Wacławek MarlenaWacławek MarlenaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza1 (+1)112
3.Łobacz Paulina
DIAMENT - Radzyń Podlaski
Łobacz PaulinaŁobacz PaulinaDIAMENT - Radzyń Podlaski0 03
4.Joachimowicz Patrycja
RYTM - Chełm
Joachimowicz PatrycjaJoachimowicz PatrycjaRYTM - Chełm0 04

16-18 (Młodzież) E ST 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Płoński Tadeusz
Bogdziewicz Wiktoria
RONDO - Rybnik
Płoński Tadeusz
Bogdziewicz Wiktoria
Płoński TadeuszBogdziewicz WiktoriaRONDO - Rybnik4 (+1)141
2.Więcek Marcel
Strona Oliwia
PERFECT DANCE - Kraków
Więcek Marcel
Strona Oliwia
Więcek MarcelStrona OliwiaPERFECT DANCE - Kraków5 52

16-18 (Młodzież) D ST PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Plebanek Michał
Janas Oliwia
SzT eMiKa - Tarnów
Plebanek Michał
Janas Oliwia
Plebanek MichałJanas OliwiaSzT eMiKa - Tarnów5 (+1)151
2.Miłkoś Bartłomiej
Sosin Patrycja
KLASA - Tarnów
Miłkoś Bartłomiej
Sosin Patrycja
Miłkoś BartłomiejSosin PatrycjaKLASA - Tarnów5 (+1)152
3.Mika Miłosz
Michałek Julia
KLASA - Tarnów
Mika Miłosz
Michałek Julia
Mika MiłoszMichałek JuliaKLASA - Tarnów3 (+1)133
4.Budzik Tomasz
Łabno Zuzanna
KLASA - Tarnów
Budzik Tomasz
Łabno Zuzanna
Budzik TomaszŁabno ZuzannaKLASA - Tarnów1 (+1)114
5.Chrapek Eryk
Kohut Natalia
PERFECT DANCE - Kraków
Chrapek Eryk
Kohut Natalia
Chrapek ErykKohut NataliaPERFECT DANCE - Kraków1 15
6.Łyżwa Fryderyk
Marcisz Roksana
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Łyżwa Fryderyk
Marcisz Roksana
Łyżwa FryderykMarcisz RoksanaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 06
7.Salamon Tymoteusz
Romaniszyn Klaudia
PERFECT STYL - Kraków
Salamon Tymoteusz
Romaniszyn Klaudia
Salamon TymoteuszRomaniszyn KlaudiaPERFECT STYL - Kraków3 37
8.Żurawicz Jakub
Gałuszka Natalia
GRACJA - Krosno
Żurawicz Jakub
Gałuszka Natalia
Żurawicz JakubGałuszka NataliaGRACJA - Krosno1 18
9.Ciernia Gerard
Paprocka Polina
ELITA - Kraków
Ciernia Gerard
Paprocka Polina
Ciernia GerardPaprocka PolinaELITA - Kraków-1 (-1)-1-1

16-18 (Młodzież) D LA PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szczepanik Krzysztof
Szczepanik Paulina
SUKCES - Jaworzno
Szczepanik Krzysztof
Szczepanik Paulina
Szczepanik KrzysztofSzczepanik PaulinaSUKCES - Jaworzno5 (+1)151
2.Pazdur Dawid
Janosz Dagmara
SUKCES - Jaworzno
Pazdur Dawid
Janosz Dagmara
Pazdur DawidJanosz DagmaraSUKCES - Jaworzno6 (+1)162
3.Kowalski Mateusz
Kohut Julia
PERFECT DANCE - Kraków
Kowalski Mateusz
Kohut Julia
Kowalski MateuszKohut JuliaPERFECT DANCE - Kraków C (+1)1C3
4.Wrona Patryk
Wrona Justyna
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Wrona Patryk
Wrona Justyna
Wrona PatrykWrona JustynaMARENGO - Dąbrowa Górnicza4 (+1)144
5.Łyżwa Fryderyk
Marcisz Roksana
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Łyżwa Fryderyk
Marcisz Roksana
Łyżwa FryderykMarcisz RoksanaKUŹNIA TAŃCA - Kraków1 (+1)115
6.Chrapek Eryk
Kohut Natalia
PERFECT DANCE - Kraków
Chrapek Eryk
Kohut Natalia
Chrapek ErykKohut NataliaPERFECT DANCE - Kraków7 76
7.Płoński Tadeusz
Bogdziewicz Wiktoria
RONDO - Rybnik
Płoński Tadeusz
Bogdziewicz Wiktoria
Płoński TadeuszBogdziewicz WiktoriaRONDO - Rybnik0 07
8.Szkotak Maciej
Kapustka Kamila
LATINO - Żabno
Szkotak Maciej
Kapustka Kamila
Szkotak MaciejKapustka KamilaLATINO - Żabno6 68
9.Więcek Marcel
Strona Oliwia
PERFECT DANCE - Kraków
Więcek Marcel
Strona Oliwia
Więcek MarcelStrona OliwiaPERFECT DANCE - Kraków0 08
10.Budzik Tomasz
Łabno Zuzanna
KLASA - Tarnów
Budzik Tomasz
Łabno Zuzanna
Budzik TomaszŁabno ZuzannaKLASA - Tarnów0 010
11.Ciernia Gerard
Paprocka Polina
ELITA - Kraków
Ciernia Gerard
Paprocka Polina
Ciernia GerardPaprocka PolinaELITA - Kraków-1 (-1)-1-1

16-18 (Młodzież) C ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Stal Kacper
Gawor Jowita
THOMAS DANCE - Kraków
Stal Kacper
Gawor Jowita
Stal KacperGawor JowitaTHOMAS DANCE - Kraków8 (+1)181
2.Szkotak Maciej
Kapustka Kamila
LATINO - Żabno
Szkotak Maciej
Kapustka Kamila
Szkotak MaciejKapustka KamilaLATINO - Żabno4 (+1)142
3.Antkiewicz Oskar
Sosin Kamila
KLASA - Tarnów
Antkiewicz Oskar
Sosin Kamila
Antkiewicz OskarSosin KamilaKLASA - Tarnów2 (+1)123
4.Kałuża Michał
Skrzypczak Agnieszka
TEAM - Ornontowice
Kałuża Michał
Skrzypczak Agnieszka
Kałuża MichałSkrzypczak AgnieszkaTEAM - Ornontowice6 64
5.Galwas Maksymilian
Kropidło Klaudia
RYTM - Żory
Galwas Maksymilian
Kropidło Klaudia
Galwas MaksymilianKropidło KlaudiaRYTM - Żory4 45
6.Strąkowski Szymon
Karolczyk Weronika
ETIUDA - Radomsko
Strąkowski Szymon
Karolczyk Weronika
Strąkowski SzymonKarolczyk WeronikaETIUDA - Radomsko2 26

16-18 (Młodzież) C LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Łyżwa Franciszek
Jamborska Gabriela
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Łyżwa Franciszek
Jamborska Gabriela
Łyżwa FranciszekJamborska GabrielaKUŹNIA TAŃCA - Kraków5 (+1)151
2.Antkiewicz Oskar
Sosin Kamila
KLASA - Tarnów
Antkiewicz Oskar
Sosin Kamila
Antkiewicz OskarSosin KamilaKLASA - Tarnów6 (+1)162
3.Pyrek Karol
Bała Izabela
KLASA - Tarnów
Pyrek Karol
Bała Izabela
Pyrek KarolBała IzabelaKLASA - Tarnów5 (+1)153
4.Strąkowski Szymon
Karolczyk Weronika
ETIUDA - Radomsko
Strąkowski Szymon
Karolczyk Weronika
Strąkowski SzymonKarolczyk WeronikaETIUDA - Radomsko3 (+1)134
5.Zmarzły Oskar
Skiba Oliwia
LATINO - Żabno
Zmarzły Oskar
Skiba Oliwia
Zmarzły OskarSkiba OliwiaLATINO - Żabno1 15
6.Kałuża Michał
Skrzypczak Agnieszka
TEAM - Ornontowice
Kałuża Michał
Skrzypczak Agnieszka
Kałuża MichałSkrzypczak AgnieszkaTEAM - Ornontowice3 36
7.Byrski Maciej
Bury Agata
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Byrski Maciej
Bury Agata
Byrski MaciejBury AgataNOWY STYL - Bielsko-Biała0 07
8.Żurawicz Jakub
Gałuszka Natalia
GRACJA - Krosno
Żurawicz Jakub
Gałuszka Natalia
Żurawicz JakubGałuszka NataliaGRACJA - Krosno0 08
9.Plebanek Michał
Janas Oliwia
SzT eMiKa - Tarnów
Plebanek Michał
Janas Oliwia
Plebanek MichałJanas OliwiaSzT eMiKa - Tarnów0 09