Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego i Zachodniopomorskiego oraz XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lipki Wielkie 2021

2021-05-22 Lipki Wielkie, FANTAZJA - Skwierzyna


Plik z wynikami

UWAGA

UWAGA ZMIANY W PROGRAMIE !!!

BLOK I GODZINA ROZPOCZĘCIA 10:00
- rejestracja 8:30 - 9:30
- próba parkietu 9:00 - 9:45

BLOK II i BLOK III ZOSTAŁY POŁĄCZONE
GODZINA ROZPOCZĘCIA 14:00
- rejestracja 12:30 - 13:30
- próba parkietu 13:00 - 13:45

BLOK OSTATNI (III) BEZ ZMIAN

BLOK 1, rejestracja 8:30 - 9:30, próba parkietu 9:00 - 9:45, start: 10:00

10-11 (Juvenile 2) Open KOMB 6T Mistrzostwa Okręgu lubuski, zachodniopomorski 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pokwicki Rafał
Smuniewska Martyna
All About - Szczecin
Pokwicki Rafał
Smuniewska Martyna
Pokwicki RafałSmuniewska MartynaAll About - Szczecin0 01
2.Dopierała Nikodem
Łanowiecka Lena
DANCECLUB - Szczecin
Dopierała Nikodem
Łanowiecka Lena
Dopierała NikodemŁanowiecka LenaDANCECLUB - Szczecin0 02
3.Patzki Hubert
Kowalik Zuzanna
ALFA-ASTRA - Stargard
Patzki Hubert
Kowalik Zuzanna
Patzki HubertKowalik ZuzannaALFA-ASTRA - Stargard4 43
4.Gralak Wojciech
Dominiczak Aleksandra
ALFA-ASTRA - Stargard
Gralak Wojciech
Dominiczak Aleksandra
Gralak WojciechDominiczak AleksandraALFA-ASTRA - Stargard4 44
5.Bloch Gustaw
Raczyńska Pola
All About - Szczecin
Bloch Gustaw
Raczyńska Pola
Bloch GustawRaczyńska PolaAll About - Szczecin0 05
6.Nawojski Mateusz
Płotnicka Dorota
FANTAZJA - Skwierzyna
Nawojski Mateusz
Płotnicka Dorota
Nawojski MateuszPłotnicka DorotaFANTAZJA - Skwierzyna0 06
7.Surdyk Dawid
Dobrzycka Julia
DANCECLUB - Szczecin
Surdyk Dawid
Dobrzycka Julia
Surdyk DawidDobrzycka JuliaDANCECLUB - Szczecin2 27
8.Kłobus Dawid
Chwirot Milena
FANTAZJA - Skwierzyna
Kłobus Dawid
Chwirot Milena
Kłobus DawidChwirot MilenaFANTAZJA - Skwierzyna1 18
9.Ignatowicz Adam
Bobin Irena
KS DANCE MIX - Deszczno
Ignatowicz Adam
Bobin Irena
Ignatowicz AdamBobin IrenaKS DANCE MIX - Deszczno9 99

12-13 (Junior 1) Open ST 4T Mistrzostwa Okręgu lubuski, zachodniopomorski 17

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Adamcewicz Szymon
Gałka Maja
GRACJA - Zielona Góra
Adamcewicz Szymon
Gałka Maja
Adamcewicz SzymonGałka MajaGRACJA - Zielona Góra0 01
2.Spodniewski Kamil
Sidor Michalina
DANCECLUB - Szczecin
Spodniewski Kamil
Sidor Michalina
Spodniewski KamilSidor MichalinaDANCECLUB - Szczecin1 12
3.Wierzbicki Szymon
Szymańska Klaudia
ROYAL DANCE - Szczecin
Wierzbicki Szymon
Szymańska Klaudia
Wierzbicki SzymonSzymańska KlaudiaROYAL DANCE - Szczecin3 33
4.Sęk Jędrzej
Rafaląt Anna
ASTRA - Szczecin
Sęk Jędrzej
Rafaląt Anna
Sęk JędrzejRafaląt AnnaASTRA - Szczecin0 04
5.Topolewski Tomasz
Turbo Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Topolewski Tomasz
Turbo Zuzanna
Topolewski TomaszTurbo ZuzannaASTRA - Szczecin5 55
6.Sucholas Błażej
Nawrocka Natalia
ALFA-ASTRA - Stargard
Sucholas Błażej
Nawrocka Natalia
Sucholas BłażejNawrocka NataliaALFA-ASTRA - Stargard0 06
7.Simonides Alex
Jekel Maja
All About - Szczecin
Simonides Alex
Jekel Maja
Simonides AlexJekel MajaAll About - Szczecin6 67
8.Borowiec Adam
Dzik Zofia
ASTRA - Szczecin
Borowiec Adam
Dzik Zofia
Borowiec AdamDzik ZofiaASTRA - Szczecin3 38
9.Dębowski Jan
Pietraszuk Hanna
ASTRA - Szczecin
Dębowski Jan
Pietraszuk Hanna
Dębowski JanPietraszuk HannaASTRA - Szczecin0 09
10.Gołuch Tomasz
Pilek Magdalena
ROYAL DANCE - Szczecin
Gołuch Tomasz
Pilek Magdalena
Gołuch TomaszPilek MagdalenaROYAL DANCE - Szczecin0 010
11.Grydziuszko Damian
Orysiak Lena
ALFA-ASTRA - Stargard
Grydziuszko Damian
Orysiak Lena
Grydziuszko DamianOrysiak LenaALFA-ASTRA - Stargard1 111
12.Buczyński Marcel
Przybek Wiktoria
KS DANCE MIX - Deszczno
Buczyński Marcel
Przybek Wiktoria
Buczyński MarcelPrzybek WiktoriaKS DANCE MIX - Deszczno0 012
13.Janas Michał
Kupińska Hanna
FANTAZJA - Skwierzyna
Janas Michał
Kupińska Hanna
Janas MichałKupińska HannaFANTAZJA - Skwierzyna3 313
14.Kamiński Dawid
Derda Wiktoria
ALFA-ASTRA - Stargard
Kamiński Dawid
Derda Wiktoria
Kamiński DawidDerda WiktoriaALFA-ASTRA - Stargard3 313
15.Mandziuk Antoni
Olejniczak Michalina
FANTAZJA - Skwierzyna
Mandziuk Antoni
Olejniczak Michalina
Mandziuk AntoniOlejniczak MichalinaFANTAZJA - Skwierzyna1 115
16.Nowak Antonino
Koronowska-Roszak Dominika
ROYAL DANCE - Szczecin
Nowak Antonino
Koronowska-Roszak Dominika
Nowak AntoninoKoronowska-Roszak DominikaROYAL DANCE - Szczecin1 116
17.Błażejczyk Patryk
Kłobus Zuzanna
KS DANCE MIX - Deszczno
Błażejczyk Patryk
Kłobus Zuzanna
Błażejczyk PatrykKłobus ZuzannaKS DANCE MIX - Deszczno2 217

12-13 (Junior 1) Open LA 4T Mistrzostwa Okręgu lubuski, zachodniopomorski 16

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Adamcewicz Szymon
Gałka Maja
GRACJA - Zielona Góra
Adamcewicz Szymon
Gałka Maja
Adamcewicz SzymonGałka MajaGRACJA - Zielona Góra0 01
2.Wierzbicki Szymon
Szymańska Klaudia
ROYAL DANCE - Szczecin
Wierzbicki Szymon
Szymańska Klaudia
Wierzbicki SzymonSzymańska KlaudiaROYAL DANCE - Szczecin3 32
3.Sęk Jędrzej
Rafaląt Anna
ASTRA - Szczecin
Sęk Jędrzej
Rafaląt Anna
Sęk JędrzejRafaląt AnnaASTRA - Szczecin0 03
4.Simonides Alex
Jekel Maja
All About - Szczecin
Simonides Alex
Jekel Maja
Simonides AlexJekel MajaAll About - Szczecin6 64
5.Sucholas Błażej
Nawrocka Natalia
ALFA-ASTRA - Stargard
Sucholas Błażej
Nawrocka Natalia
Sucholas BłażejNawrocka NataliaALFA-ASTRA - Stargard0 05
6.Grydziuszko Damian
Orysiak Lena
ALFA-ASTRA - Stargard
Grydziuszko Damian
Orysiak Lena
Grydziuszko DamianOrysiak LenaALFA-ASTRA - Stargard1 16
7.Buczyński Marcel
Przybek Wiktoria
KS DANCE MIX - Deszczno
Buczyński Marcel
Przybek Wiktoria
Buczyński MarcelPrzybek WiktoriaKS DANCE MIX - Deszczno0 07
8.Dębowski Jan
Pietraszuk Hanna
ASTRA - Szczecin
Dębowski Jan
Pietraszuk Hanna
Dębowski JanPietraszuk HannaASTRA - Szczecin0 08
9.Gołuch Tomasz
Pilek Magdalena
ROYAL DANCE - Szczecin
Gołuch Tomasz
Pilek Magdalena
Gołuch TomaszPilek MagdalenaROYAL DANCE - Szczecin0 09
10.Borowiec Adam
Dzik Zofia
ASTRA - Szczecin
Borowiec Adam
Dzik Zofia
Borowiec AdamDzik ZofiaASTRA - Szczecin3 310
11.Topolewski Tomasz
Turbo Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Topolewski Tomasz
Turbo Zuzanna
Topolewski TomaszTurbo ZuzannaASTRA - Szczecin5 511
12.Nowak Antonino
Koronowska-Roszak Dominika
ROYAL DANCE - Szczecin
Nowak Antonino
Koronowska-Roszak Dominika
Nowak AntoninoKoronowska-Roszak DominikaROYAL DANCE - Szczecin1 112
13.Kamiński Dawid
Derda Wiktoria
ALFA-ASTRA - Stargard
Kamiński Dawid
Derda Wiktoria
Kamiński DawidDerda WiktoriaALFA-ASTRA - Stargard3 313
14.Mandziuk Antoni
Olejniczak Michalina
FANTAZJA - Skwierzyna
Mandziuk Antoni
Olejniczak Michalina
Mandziuk AntoniOlejniczak MichalinaFANTAZJA - Skwierzyna1 113
15.Błażejczyk Patryk
Kłobus Zuzanna
KS DANCE MIX - Deszczno
Błażejczyk Patryk
Kłobus Zuzanna
Błażejczyk PatrykKłobus ZuzannaKS DANCE MIX - Deszczno2 215
16.Janas Michał
Kupińska Hanna
FANTAZJA - Skwierzyna
Janas Michał
Kupińska Hanna
Janas MichałKupińska HannaFANTAZJA - Skwierzyna3 316

19+ (Powyżej 18) Open ST Mistrzostwa Okręgu lubuski, zachodniopomorski 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gembara Oskar
Kogut Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Gembara Oskar
Kogut Alicja
Gembara OskarKogut AlicjaGRACJA - Zielona Góra0 01
2.Adamcewicz Jakub
Krynicka Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Adamcewicz Jakub
Krynicka Wiktoria
Adamcewicz JakubKrynicka WiktoriaGRACJA - Zielona Góra0 02
3.Panachida Szymon
Zawadzka Marika
DANCECLUB - Szczecin
Panachida Szymon
Zawadzka Marika
Panachida SzymonZawadzka MarikaDANCECLUB - Szczecin0 03
4.Sajdak Jerzy
Borowskaya Darya
DANCECLUB - Szczecin
Sajdak Jerzy
Borowskaya Darya
Sajdak JerzyBorowskaya DaryaDANCECLUB - Szczecin0 04
5.Fedyk Krzysztof
Masłowska Klaudia
ASTRA - Szczecin
Fedyk Krzysztof
Masłowska Klaudia
Fedyk KrzysztofMasłowska KlaudiaASTRA - Szczecin0 05
6.Purczyński Wiktor
Staśkiewicz Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Purczyński Wiktor
Staśkiewicz Alicja
Purczyński WiktorStaśkiewicz AlicjaGRACJA - Zielona Góra0 06
7.Sokołowski Jan
Kubiak Aleksandra
ASTRA - Szczecin
Sokołowski Jan
Kubiak Aleksandra
Sokołowski JanKubiak AleksandraASTRA - Szczecin2 27
8.Dybaś Paweł
Śliwka Julia
ASTRA - Szczecin
Dybaś Paweł
Śliwka Julia
Dybaś PawełŚliwka JuliaASTRA - Szczecin2 28
9.Ivanov Denis
Mysiorek Julia
DANCECLUB - Szczecin
Ivanov Denis
Mysiorek Julia
Ivanov DenisMysiorek JuliaDANCECLUB - Szczecin1 18
10.Szpakowicz Robert
Łotyszonek Julita
GRACJA - Zielona Góra
Szpakowicz Robert
Łotyszonek Julita
Szpakowicz RobertŁotyszonek JulitaGRACJA - Zielona Góra2 210

  1.  

19+ (Powyżej 18) Open LA Mistrzostwa Okręgu lubuski, zachodniopomorski 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jaszewski Tomasz
Kotarba Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Jaszewski Tomasz
Kotarba Alicja
Jaszewski TomaszKotarba AlicjaGRACJA - Zielona Góra0 01
2.Konopiński Dawid
Magdziarz Katarzyna
ASTRA - Szczecin
Konopiński Dawid
Magdziarz Katarzyna
Konopiński DawidMagdziarz KatarzynaASTRA - Szczecin0 02
3.Frodyma Amadeusz
Skorupka Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Frodyma Amadeusz
Skorupka Alicja
Frodyma AmadeuszSkorupka AlicjaGRACJA - Zielona Góra0 03
4.Kidybiński Paweł
Jabłońska Liwia
GRACJA - Zielona Góra
Kidybiński Paweł
Jabłońska Liwia
Kidybiński PawełJabłońska LiwiaGRACJA - Zielona Góra0 04
5.Kramski Damian
Rogowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Kramski Damian
Rogowska Oliwia
Kramski DamianRogowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra0 05
6.Kaczmarek Igor
Gromadzka Sara
ROYAL DANCE - Szczecin
Kaczmarek Igor
Gromadzka Sara
Kaczmarek IgorGromadzka SaraROYAL DANCE - Szczecin2 26
7.Kramski Mateusz
Szkalińska Marta
GRACJA - Zielona Góra
Kramski Mateusz
Szkalińska Marta
Kramski MateuszSzkalińska MartaGRACJA - Zielona Góra0 07
8.Fedyk Krzysztof
Masłowska Klaudia
ASTRA - Szczecin
Fedyk Krzysztof
Masłowska Klaudia
Fedyk KrzysztofMasłowska KlaudiaASTRA - Szczecin8 88
9.Alencynowicz Błażej
Bukiel Anna
ASTRA - Szczecin
Alencynowicz Błażej
Bukiel Anna
Alencynowicz BłażejBukiel AnnaASTRA - Szczecin12 129
10.Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emila
PROJEKT NM - Słubice
Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emila
Jędrzejewski JanArtiuchow EmilaPROJEKT NM - Słubice7 710
11.Szpakowicz Robert
Łotyszonek Julita
GRACJA - Zielona Góra
Szpakowicz Robert
Łotyszonek Julita
Szpakowicz RobertŁotyszonek JulitaGRACJA - Zielona Góra1 111

 

BLOK 2, rejestracja 12:30 - 13:30, próba parkietu 13:00 - 13:45, start: 14:00

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Spodniewski Kamil
Sidor Michalina
DANCECLUB - Szczecin
Spodniewski Kamil
Sidor Michalina
Spodniewski KamilSidor MichalinaDANCECLUB - Szczecin2 (+1)121
2.Simonides Alex
Jekel Maja
All About - Szczecin
Simonides Alex
Jekel Maja
Simonides AlexJekel MajaAll About - Szczecin D (+1)1D2
3.Sęk Jędrzej
Rafaląt Anna
ASTRA - Szczecin
Sęk Jędrzej
Rafaląt Anna
Sęk JędrzejRafaląt AnnaASTRA - Szczecin1 (+1)113
4.Topolewski Tomasz
Turbo Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Topolewski Tomasz
Turbo Zuzanna
Topolewski TomaszTurbo ZuzannaASTRA - Szczecin6 (+1)164
5.Wierzbicki Szymon
Szymańska Klaudia
ROYAL DANCE - Szczecin
Wierzbicki Szymon
Szymańska Klaudia
Wierzbicki SzymonSzymańska KlaudiaROYAL DANCE - Szczecin4 (+1)145
6.Borowiec Adam
Dzik Zofia
ASTRA - Szczecin
Borowiec Adam
Dzik Zofia
Borowiec AdamDzik ZofiaASTRA - Szczecin3 36
7.Sucholas Błażej
Nawrocka Natalia
ALFA-ASTRA - Stargard
Sucholas Błażej
Nawrocka Natalia
Sucholas BłażejNawrocka NataliaALFA-ASTRA - Stargard0 07
8.Wójcik Samuel
Tarejło Aleksandra
ANIMA DANZA - Głogów
Wójcik Samuel
Tarejło Aleksandra
Wójcik SamuelTarejło AleksandraANIMA DANZA - Głogów1 18
9.Kusak Ernest
Siwiela Michalina
DANCECLUB - Szczecin
Kusak Ernest
Siwiela Michalina
Kusak ErnestSiwiela MichalinaDANCECLUB - Szczecin0 09
10.Gołuch Tomasz
Pilek Magdalena
ROYAL DANCE - Szczecin
Gołuch Tomasz
Pilek Magdalena
Gołuch TomaszPilek MagdalenaROYAL DANCE - Szczecin0 010
11.Buczyński Marcel
Przybek Wiktoria
KS DANCE MIX - Deszczno
Buczyński Marcel
Przybek Wiktoria
Buczyński MarcelPrzybek WiktoriaKS DANCE MIX - Deszczno0 011

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sałach Marek
Sławińska Patrycja
DANCECLUB - Szczecin
Sałach Marek
Sławińska Patrycja
Sałach MarekSławińska PatrycjaDANCECLUB - Szczecin E (+1)1E1
2.Kulik Jakub
Smuk Zuzanna
ANIMA DANZA - Głogów
Kulik Jakub
Smuk Zuzanna
Kulik JakubSmuk ZuzannaANIMA DANZA - Głogów6 62
3.Grotkiewicz Piotr
Biadała Zuzanna
GRACJA - Zielona Góra
Grotkiewicz Piotr
Biadała Zuzanna
Grotkiewicz PiotrBiadała ZuzannaGRACJA - Zielona Góra1 13

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mękalski Paweł
Bieniek Karolina
GRACJA - Zielona Góra
Mękalski Paweł
Bieniek Karolina
Mękalski PawełBieniek KarolinaGRACJA - Zielona Góra5 (+1)151
2.Tołoczko Przemysław
Krauze Wiktoria
ANIMA DANZA - Głogów
Tołoczko Przemysław
Krauze Wiktoria
Tołoczko PrzemysławKrauze WiktoriaANIMA DANZA - Głogów1 12

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Siczyński Adam
Kugler Hanna
KS DANCE MIX - Deszczno
Siczyński Adam
Kugler Hanna
Siczyński AdamKugler HannaKS DANCE MIX - Deszczno6 (+1)161
2.Mękalski Paweł
Bieniek Karolina
GRACJA - Zielona Góra
Mękalski Paweł
Bieniek Karolina
Mękalski PawełBieniek KarolinaGRACJA - Zielona Góra3 32
3.Tołoczko Przemysław
Krauze Wiktoria
ANIMA DANZA - Głogów
Tołoczko Przemysław
Krauze Wiktoria
Tołoczko PrzemysławKrauze WiktoriaANIMA DANZA - Głogów0 03

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wachelka Jan
Żejmo Karolina
GRACJA - Zielona Góra
Wachelka Jan
Żejmo Karolina
Wachelka JanŻejmo KarolinaGRACJA - Zielona Góra3 (+1)131
2.Zielinski Jan
Zawiślak Aleksandra
MARGO - Leszno
Zielinski Jan
Zawiślak Aleksandra
Zielinski JanZawiślak AleksandraMARGO - Leszno1 (+1)112
3.Borowski Fabian
Błaszczak Nikola
GRACJA - Zielona Góra
Borowski Fabian
Błaszczak Nikola
Borowski FabianBłaszczak NikolaGRACJA - Zielona Góra1 (+1)113
4.Woźniak Maciej
Korzeniewicz Stella
ASTRA - Szczecin
Woźniak Maciej
Korzeniewicz Stella
Woźniak MaciejKorzeniewicz StellaASTRA - Szczecin4 44
5.Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
LORENZO - Gaj Mały
Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
Goździerski KsawierMichalska MagdalenaLORENZO - Gaj Mały0 05
6.Kaźmierczak Oliwier
Jareniowska Jagoda
GRACJA - Zielona Góra
Kaźmierczak Oliwier
Jareniowska Jagoda
Kaźmierczak OliwierJareniowska JagodaGRACJA - Zielona Góra0 06

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wachelka Jan
Żejmo Karolina
GRACJA - Zielona Góra
Wachelka Jan
Żejmo Karolina
Wachelka JanŻejmo KarolinaGRACJA - Zielona Góra2 (+1)121
2.Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
LORENZO - Gaj Mały
Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
Goździerski KsawierMichalska MagdalenaLORENZO - Gaj Mały4 (+1)142
3.Kaźmierczak Oliwier
Jareniowska Jagoda
GRACJA - Zielona Góra
Kaźmierczak Oliwier
Jareniowska Jagoda
Kaźmierczak OliwierJareniowska JagodaGRACJA - Zielona Góra0 03
4.Borowski Fabian
Błaszczak Nikola
GRACJA - Zielona Góra
Borowski Fabian
Błaszczak Nikola
Borowski FabianBłaszczak NikolaGRACJA - Zielona Góra1 14
5.Woźniak Maciej
Korzeniewicz Stella
ASTRA - Szczecin
Woźniak Maciej
Korzeniewicz Stella
Woźniak MaciejKorzeniewicz StellaASTRA - Szczecin3 35

16-20 (Młodzież starsza) Open ST Mistrzostwa Okręgu lubuski, zachodniopomorski 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gembara Oskar
Kogut Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Gembara Oskar
Kogut Alicja
Gembara OskarKogut AlicjaGRACJA - Zielona Góra0 01
2.Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
Grabowski PatrykKoza ZuzannaASTRA - Szczecin0 02
3.Sokołowski Jan
Kubiak Aleksandra
ASTRA - Szczecin
Sokołowski Jan
Kubiak Aleksandra
Sokołowski JanKubiak AleksandraASTRA - Szczecin2 23
4.Mecha Kamil
Tuchewicz Julia
ASTRA - Szczecin
Mecha Kamil
Tuchewicz Julia
Mecha KamilTuchewicz JuliaASTRA - Szczecin7 74
5.Malinowski Wiktor
Kaplińska Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Malinowski Wiktor
Kaplińska Zofia
Malinowski WiktorKaplińska ZofiaGRACJA - Zielona Góra5 55
6.Dębski Dawid
Chlamtacz Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Dębski Dawid
Chlamtacz Zofia
Dębski DawidChlamtacz ZofiaGRACJA - Zielona Góra1 16
7.Martin Jakub
Bigelmajer Alicja
ASTRA - Szczecin
Martin Jakub
Bigelmajer Alicja
Martin JakubBigelmajer AlicjaASTRA - Szczecin0 07
8.Szpakowicz Robert
Łotyszonek Julita
GRACJA - Zielona Góra
Szpakowicz Robert
Łotyszonek Julita
Szpakowicz RobertŁotyszonek JulitaGRACJA - Zielona Góra2 28
9.Dybaś Paweł
Śliwka Julia
ASTRA - Szczecin
Dybaś Paweł
Śliwka Julia
Dybaś PawełŚliwka JuliaASTRA - Szczecin2 29
10.Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
ASTRA - Szczecin
Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
Gierwatowski KacperWoronowska JolantaASTRA - Szczecin5 59
11.Jaensch Tymoteusz
Makowska Ewelina
ASTRA - Szczecin
Jaensch Tymoteusz
Makowska Ewelina
Jaensch TymoteuszMakowska EwelinaASTRA - Szczecin5 511

16-20 (Młodzież starsza) Open LA Mistrzostwa Okręgu lubuski, zachodniopomorski 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
GRACJA - Zielona Góra
Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA - Zielona Góra0 01
2.Guz Mikołaj
Pluskota Matylda
ASTRA - Szczecin
Guz Mikołaj
Pluskota Matylda
Guz MikołajPluskota MatyldaASTRA - Szczecin0 02
3.Szpakowicz Robert
Łotyszonek Julita
GRACJA - Zielona Góra
Szpakowicz Robert
Łotyszonek Julita
Szpakowicz RobertŁotyszonek JulitaGRACJA - Zielona Góra1 13
4.Martin Jakub
Bigelmajer Alicja
ASTRA - Szczecin
Martin Jakub
Bigelmajer Alicja
Martin JakubBigelmajer AlicjaASTRA - Szczecin1 14
5.Dybaś Paweł
Śliwka Julia
ASTRA - Szczecin
Dybaś Paweł
Śliwka Julia
Dybaś PawełŚliwka JuliaASTRA - Szczecin0 05
6.Mecha Kamil
Tuchewicz Julia
ASTRA - Szczecin
Mecha Kamil
Tuchewicz Julia
Mecha KamilTuchewicz JuliaASTRA - Szczecin7 76

50+ (Senior 3) Open ST 4T Mistrzostwa Okręgu lubuski, zachodniopomorski 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Hołota Zenon
Hołota Barbara
ASTRA - Szczecin
Hołota Zenon
Hołota Barbara
Hołota ZenonHołota BarbaraASTRA - Szczecin3 31
2.Wachowiak Artur
Wachowiak Izabela
DANCECLUB - Szczecin
Wachowiak Artur
Wachowiak Izabela
Wachowiak ArturWachowiak IzabelaDANCECLUB - Szczecin3 32
3.Sikorski Dariusz
Sikorska Alina
DANCECLUB - Szczecin
Sikorski Dariusz
Sikorska Alina
Sikorski DariuszSikorska AlinaDANCECLUB - Szczecin5 53
4.Rydzak Tomasz
Rydzak Aleksandra
NDK - Nowa Sól
Rydzak Tomasz
Rydzak Aleksandra
Rydzak TomaszRydzak AleksandraNDK - Nowa Sól0 04
5.Leszczyński Andrzej
Leszczyńska Marzanna
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Leszczyński Andrzej
Leszczyńska Marzanna
Leszczyński AndrzejLeszczyńska MarzannaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.6 65
6.Danielak Michał
Danielak Dorota
GRACJA - Zielona Góra
Danielak Michał
Danielak Dorota
Danielak MichałDanielak DorotaGRACJA - Zielona Góra0 06
7.Serafin Artur
Serafin Alicja
ALFA-ASTRA - Stargard
Serafin Artur
Serafin Alicja
Serafin ArturSerafin AlicjaALFA-ASTRA - Stargard

50+ (Senior 3) Open LA 4T Mistrzostwa Okręgu lubuski, zachodniopomorski 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Hołota Zenon
Hołota Barbara
ASTRA - Szczecin
Hołota Zenon
Hołota Barbara
Hołota ZenonHołota BarbaraASTRA - Szczecin2 21
2.Rydzak Tomasz
Rydzak Aleksandra
NDK - Nowa Sól
Rydzak Tomasz
Rydzak Aleksandra
Rydzak TomaszRydzak AleksandraNDK - Nowa Sól0 02
3.Danielak Michał
Danielak Dorota
GRACJA - Zielona Góra
Danielak Michał
Danielak Dorota
Danielak MichałDanielak DorotaGRACJA - Zielona Góra3 33

60+ (Senior 4) Open ST 4T Mistrzostwa Okręgu lubuski, zachodniopomorski 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Danielak Michał
Danielak Dorota
GRACJA - Zielona Góra
Danielak Michał
Danielak Dorota
Danielak MichałDanielak DorotaGRACJA - Zielona Góra0 01
2.Adam Ryszard
Jałtuszewska-Adam Krystyna
GRACJA - Zielona Góra
Adam Ryszard
Jałtuszewska-Adam Krystyna
Adam RyszardJałtuszewska-Adam KrystynaGRACJA - Zielona Góra0 02

60+ (Senior 4) Open LA 4T Mistrzostwa Okręgu lubuski, zachodniopomorski 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Danielak Michał
Danielak Dorota
GRACJA - Zielona Góra
Danielak Michał
Danielak Dorota
Danielak MichałDanielak DorotaGRACJA - Zielona Góra3 31
2.Adam Ryszard
Jałtuszewska-Adam Krystyna
GRACJA - Zielona Góra
Adam Ryszard
Jałtuszewska-Adam Krystyna
Adam RyszardJałtuszewska-Adam KrystynaGRACJA - Zielona Góra0 02

 

BLOK 3, rejestracja 17:00 - 18:00, próba parkietu 18:00 - 18:30, start: 18:30

14-15 (Junior 2) Open ST Mistrzostwa Okręgu lubuski, zachodniopomorski 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wachelka Jan
Żejmo Karolina
GRACJA - Zielona Góra
Wachelka Jan
Żejmo Karolina
Wachelka JanŻejmo KarolinaGRACJA - Zielona Góra3 31
2.Kisielewski Jakub
Okarska Kornelia
DANCECLUB - Szczecin
Kisielewski Jakub
Okarska Kornelia
Kisielewski JakubOkarska KorneliaDANCECLUB - Szczecin5 52
3.Borowski Fabian
Błaszczak Nikola
GRACJA - Zielona Góra
Borowski Fabian
Błaszczak Nikola
Borowski FabianBłaszczak NikolaGRACJA - Zielona Góra1 13
4.Woźniak Maciej
Korzeniewicz Stella
ASTRA - Szczecin
Woźniak Maciej
Korzeniewicz Stella
Woźniak MaciejKorzeniewicz StellaASTRA - Szczecin4 44
5.Kaźmierczak Oliwier
Jareniowska Jagoda
GRACJA - Zielona Góra
Kaźmierczak Oliwier
Jareniowska Jagoda
Kaźmierczak OliwierJareniowska JagodaGRACJA - Zielona Góra0 05
6.Żuk Franciszek
Wojtaszek Wiktoria
FANTAZJA - Skwierzyna
Żuk Franciszek
Wojtaszek Wiktoria
Żuk FranciszekWojtaszek WiktoriaFANTAZJA - Skwierzyna0 06

14-15 (Junior 2) Open LA Mistrzostwa Okręgu lubuski, zachodniopomorski 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kisielewski Jakub
Okarska Kornelia
DANCECLUB - Szczecin
Kisielewski Jakub
Okarska Kornelia
Kisielewski JakubOkarska KorneliaDANCECLUB - Szczecin5 51
2.Wachelka Jan
Żejmo Karolina
GRACJA - Zielona Góra
Wachelka Jan
Żejmo Karolina
Wachelka JanŻejmo KarolinaGRACJA - Zielona Góra2 22
3.Kaźmierczak Oliwier
Jareniowska Jagoda
GRACJA - Zielona Góra
Kaźmierczak Oliwier
Jareniowska Jagoda
Kaźmierczak OliwierJareniowska JagodaGRACJA - Zielona Góra0 03
4.Woźniak Maciej
Korzeniewicz Stella
ASTRA - Szczecin
Woźniak Maciej
Korzeniewicz Stella
Woźniak MaciejKorzeniewicz StellaASTRA - Szczecin3 34
5.Borowski Fabian
Błaszczak Nikola
GRACJA - Zielona Góra
Borowski Fabian
Błaszczak Nikola
Borowski FabianBłaszczak NikolaGRACJA - Zielona Góra1 15
6.Siczyński Adam
Kugler Hanna
KS DANCE MIX - Deszczno
Siczyński Adam
Kugler Hanna
Siczyński AdamKugler HannaKS DANCE MIX - Deszczno6 66
7.Żuk Franciszek
Wojtaszek Wiktoria
FANTAZJA - Skwierzyna
Żuk Franciszek
Wojtaszek Wiktoria
Żuk FranciszekWojtaszek WiktoriaFANTAZJA - Skwierzyna0 07

16-18 (Młodzież) Open ST Mistrzostwa Okręgu lubuski, zachodniopomorski 16

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tarnowski Michał
Koss Natalia
DANCECLUB - Szczecin
Tarnowski Michał
Koss Natalia
Tarnowski MichałKoss NataliaDANCECLUB - Szczecin0 01
2.Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
Grabowski PatrykKoza ZuzannaASTRA - Szczecin0 02
3.Mecha Kamil
Tuchewicz Julia
ASTRA - Szczecin
Mecha Kamil
Tuchewicz Julia
Mecha KamilTuchewicz JuliaASTRA - Szczecin7 73
4.Sarafin Oliwer
Przybylińska Estera
DANCECLUB - Szczecin
Sarafin Oliwer
Przybylińska Estera
Sarafin OliwerPrzybylińska EsteraDANCECLUB - Szczecin0 04
5.Gembara Konrad
Bałut Klaudia
GRACJA - Zielona Góra
Gembara Konrad
Bałut Klaudia
Gembara KonradBałut KlaudiaGRACJA - Zielona Góra0 05
6.Dębski Dawid
Chlamtacz Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Dębski Dawid
Chlamtacz Zofia
Dębski DawidChlamtacz ZofiaGRACJA - Zielona Góra1 16
7.Lipiński Daniel
Sobiech Weronika
DANCECLUB - Szczecin
Lipiński Daniel
Sobiech Weronika
Lipiński DanielSobiech WeronikaDANCECLUB - Szczecin8 87
8.Metack Julian
Mąkowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Metack Julian
Mąkowska Oliwia
Metack JulianMąkowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra1 18
9.Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
ASTRA - Szczecin
Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
Gierwatowski KacperWoronowska JolantaASTRA - Szczecin5 59
10.Sozański Miłosz
Doktorczyk Martyna
ROYAL DANCE - Szczecin
Sozański Miłosz
Doktorczyk Martyna
Sozański MiłoszDoktorczyk MartynaROYAL DANCE - Szczecin1 110
11.Guz Mikołaj
Pluskota Matylda
ASTRA - Szczecin
Guz Mikołaj
Pluskota Matylda
Guz MikołajPluskota MatyldaASTRA - Szczecin1 111
12.Jaensch Tymoteusz
Makowska Ewelina
ASTRA - Szczecin
Jaensch Tymoteusz
Makowska Ewelina
Jaensch TymoteuszMakowska EwelinaASTRA - Szczecin5 511
13.Kuliński Karol
Majchrowicz Ewa
GRACJA - Zielona Góra
Kuliński Karol
Majchrowicz Ewa
Kuliński KarolMajchrowicz EwaGRACJA - Zielona Góra0 013
14.Zielecki Mateusz
Piela Zuzanna
DANCECLUB - Szczecin
Zielecki Mateusz
Piela Zuzanna
Zielecki MateuszPiela ZuzannaDANCECLUB - Szczecin1 114
15.Kaczmarek Michał
Tuszyńska Olimpia
FANTAZJA - Skwierzyna
Kaczmarek Michał
Tuszyńska Olimpia
Kaczmarek MichałTuszyńska OlimpiaFANTAZJA - Skwierzyna0 015
16.Lemke Krystian
Mużelak Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
Lemke Krystian
Mużelak Julia
Lemke KrystianMużelak JuliaFANTAZJA - Skwierzyna4 416

16-18 (Młodzież) Open LA Mistrzostwa Okręgu lubuski, zachodniopomorski 17

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tarnowski Michał
Koss Natalia
DANCECLUB - Szczecin
Tarnowski Michał
Koss Natalia
Tarnowski MichałKoss NataliaDANCECLUB - Szczecin0 01
2.Jaworski Adrian
Noska Zuzanna
ROYAL DANCE - Szczecin
Jaworski Adrian
Noska Zuzanna
Jaworski AdrianNoska ZuzannaROYAL DANCE - Szczecin1 12
3.Guz Mikołaj
Pluskota Matylda
ASTRA - Szczecin
Guz Mikołaj
Pluskota Matylda
Guz MikołajPluskota MatyldaASTRA - Szczecin0 03
4.Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
Grabowski PatrykKoza ZuzannaASTRA - Szczecin0 04
5.Metack Julian
Mąkowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Metack Julian
Mąkowska Oliwia
Metack JulianMąkowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra1 15
6.Sozański Miłosz
Doktorczyk Martyna
ROYAL DANCE - Szczecin
Sozański Miłosz
Doktorczyk Martyna
Sozański MiłoszDoktorczyk MartynaROYAL DANCE - Szczecin0 06
7.Gembara Konrad
Bałut Klaudia
GRACJA - Zielona Góra
Gembara Konrad
Bałut Klaudia
Gembara KonradBałut KlaudiaGRACJA - Zielona Góra2 27
8.Lipiński Daniel
Sobiech Weronika
DANCECLUB - Szczecin
Lipiński Daniel
Sobiech Weronika
Lipiński DanielSobiech WeronikaDANCECLUB - Szczecin3 38
9.Mecha Kamil
Tuchewicz Julia
ASTRA - Szczecin
Mecha Kamil
Tuchewicz Julia
Mecha KamilTuchewicz JuliaASTRA - Szczecin7 78
10.Sarafin Oliwer
Przybylińska Estera
DANCECLUB - Szczecin
Sarafin Oliwer
Przybylińska Estera
Sarafin OliwerPrzybylińska EsteraDANCECLUB - Szczecin2 28
11.Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
ASTRA - Szczecin
Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
Gierwatowski KacperWoronowska JolantaASTRA - Szczecin9 911
12.Kuliński Karol
Majchrowicz Ewa
GRACJA - Zielona Góra
Kuliński Karol
Majchrowicz Ewa
Kuliński KarolMajchrowicz EwaGRACJA - Zielona Góra0 011
13.Jaensch Tymoteusz
Makowska Ewelina
ASTRA - Szczecin
Jaensch Tymoteusz
Makowska Ewelina
Jaensch TymoteuszMakowska EwelinaASTRA - Szczecin4 413
14.Zielecki Mateusz
Piela Zuzanna
DANCECLUB - Szczecin
Zielecki Mateusz
Piela Zuzanna
Zielecki MateuszPiela ZuzannaDANCECLUB - Szczecin0 013
15.Lemke Krystian
Mużelak Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
Lemke Krystian
Mużelak Julia
Lemke KrystianMużelak JuliaFANTAZJA - Skwierzyna0 015
16.Kaczmarek Michał
Tuszyńska Olimpia
FANTAZJA - Skwierzyna
Kaczmarek Michał
Tuszyńska Olimpia
Kaczmarek MichałTuszyńska OlimpiaFANTAZJA - Skwierzyna0 016
17.Dębski Dawid
Chlamtacz Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Dębski Dawid
Chlamtacz Zofia
Dębski DawidChlamtacz ZofiaGRACJA - Zielona Góra6 617

30+ (Senior 1) Open ST 4T Mistrzostwa Okręgu lubuski, zachodniopomorski 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Arkit Grzegorz
Arkit Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Arkit Grzegorz
Arkit Aleksandra
Arkit GrzegorzArkit AleksandraGRACJA - Zielona Góra3 31
2.Kalla Mieczysław
Nowak Kamila
ASTRA LUNA - Wałcz
Kalla Mieczysław
Nowak Kamila
Kalla MieczysławNowak KamilaASTRA LUNA - Wałcz0 02

30+ (Senior 1) Open LA 4T Mistrzostwa Okręgu lubuski, zachodniopomorski 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szydłowski Przemysław
Abelyan Ruzanna
ASTRA - Szczecin
Szydłowski Przemysław
Abelyan Ruzanna
Szydłowski PrzemysławAbelyan RuzannaASTRA - Szczecin3 31
2.Kalla Mieczysław
Nowak Kamila
ASTRA LUNA - Wałcz
Kalla Mieczysław
Nowak Kamila
Kalla MieczysławNowak KamilaASTRA LUNA - Wałcz2 22

40+ (Senior 2) Open ST 4T Mistrzostwa Okręgu lubuski, zachodniopomorski 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szyrwiński Bogdan
Wołosz Anna
ASTRA - Szczecin
Szyrwiński Bogdan
Wołosz Anna
Szyrwiński BogdanWołosz AnnaASTRA - Szczecin0 01
2.Bożejowski Mariusz
Bożejowska Monika
ELITE DANCE - Szczecin
Bożejowski Mariusz
Bożejowska Monika
Bożejowski MariuszBożejowska MonikaELITE DANCE - Szczecin0 02
3.Arkit Grzegorz
Arkit Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Arkit Grzegorz
Arkit Aleksandra
Arkit GrzegorzArkit AleksandraGRACJA - Zielona Góra3 33
4.Serocki Krzysztof
Serocka Katarzyna
GRACJA - Zielona Góra
Serocki Krzysztof
Serocka Katarzyna
Serocki KrzysztofSerocka KatarzynaGRACJA - Zielona Góra2 24

40+ (Senior 2) Open LA 4T Mistrzostwa Okręgu lubuski, zachodniopomorski 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szyrwiński Bogdan
Wołosz Anna
ASTRA - Szczecin
Szyrwiński Bogdan
Wołosz Anna
Szyrwiński BogdanWołosz AnnaASTRA - Szczecin0 01
2.Jabłoński Piotr
Jabłońska Sylwia
ALFA-ASTRA - Stargard
Jabłoński Piotr
Jabłońska Sylwia
Jabłoński PiotrJabłońska SylwiaALFA-ASTRA - Stargard2 22
3.Bożejowski Mariusz
Bożejowska Monika
ELITE DANCE - Szczecin
Bożejowski Mariusz
Bożejowska Monika
Bożejowski MariuszBożejowska MonikaELITE DANCE - Szczecin1 13
4.Serocki Krzysztof
Serocka Katarzyna
GRACJA - Zielona Góra
Serocki Krzysztof
Serocka Katarzyna
Serocki KrzysztofSerocka KatarzynaGRACJA - Zielona Góra5 54