OTTT o "Puchar Burmistrza Rakoniewic" oraz MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO

2021-05-15 Rakoniewice, LATINA - Wolsztyn


Plik z wynikami
BLOK 1, rejestracja 8.00-9.00, start: 9.30

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chodacki Gustaw
Sznajder Iga
ANIMA DANZA - Głogów
Chodacki Gustaw
Sznajder Iga
Chodacki GustawSznajder IgaANIMA DANZA - Głogów6 (+2)261
2.Drążek Dawid
Hucaluk Adrianna
ANIMA DANZA - Głogów
Drążek Dawid
Hucaluk Adrianna
Drążek DawidHucaluk AdriannaANIMA DANZA - Głogów8 (+2)281
3.Rygiewicz Kacper
Purzycka Kinga
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Rygiewicz Kacper
Purzycka Kinga
Rygiewicz KacperPurzycka KingaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa6 (+2)261
4.Sołtyszewski Hubert
Maslennikowa Swietłana
GRACJA - Zielona Góra
Sołtyszewski Hubert
Maslennikowa Swietłana
Sołtyszewski HubertMaslennikowa SwietłanaGRACJA - Zielona Góra4, 4 (+2)24, 41
5.Juskowiak Kamil
Kubzdela Nicole
ART OF DANCE - Krotoszyn
Juskowiak Kamil
Kubzdela Nicole
Juskowiak KamilKubzdela NicoleART OF DANCE - Krotoszyn2, 2 (+1)12, 22
6.Landyszkowski Miłosz
Witkiewicz Julia
GRACJA - Zielona Góra
Landyszkowski Miłosz
Witkiewicz Julia
Landyszkowski MiłoszWitkiewicz JuliaGRACJA - Zielona Góra3, 3 (+1)13, 32
7.Madej Rafał
Kaptur Zuzanna
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Madej Rafał
Kaptur Zuzanna
Madej RafałKaptur ZuzannaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa5 (+1)152
8.WoodHoo Praviv Harry
Jakubiak Lena
POEZJA - Kościan
WoodHoo Praviv Harry
Jakubiak Lena
WoodHoo Praviv HarryJakubiak LenaPOEZJA - Kościan3, 3 (+1)13, 32

Do 9 (Do 9) G KOMB 6T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czykirski Kacper
Kostrzewa Hanna
LATINA - Wolsztyn
Czykirski Kacper
Kostrzewa Hanna
Czykirski KacperKostrzewa HannaLATINA - Wolsztyn

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Prętki Aleksander
Ratuszniak Alina
LATINA - Wolsztyn
Prętki Aleksander
Ratuszniak Alina
Prętki AleksanderRatuszniak AlinaLATINA - Wolsztyn

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bartkowiak Cezary
Kaczmarek Zofia
LATINA - Wolsztyn
Bartkowiak Cezary
Kaczmarek Zofia
Bartkowiak CezaryKaczmarek ZofiaLATINA - Wolsztyn G (+2)2G1
2.Mentel Jan
Wójt Malwina
ANIMA DANZA - Głogów
Mentel Jan
Wójt Malwina
Mentel JanWójt MalwinaANIMA DANZA - Głogów11 (+2)2111
3.Gałecki Michał
Grudniak Blanka
DANCE IMPERIUM - Poznań
Gałecki Michał
Grudniak Blanka
Gałecki MichałGrudniak BlankaDANCE IMPERIUM - Poznań1, 1 (+1)11, 12
4.Kryś Nataniel
Tomczak Natalia
LATINA - Wolsztyn
Kryś Nataniel
Tomczak Natalia
Kryś NatanielTomczak NataliaLATINA - Wolsztyn9 (+1)192

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gruszkiewicz Igor
Śliwińska Eryka
LATINA - Wolsztyn
Gruszkiewicz Igor
Śliwińska Eryka
Gruszkiewicz IgorŚliwińska ErykaLATINA - Wolsztyn11 (+2)2111
2.Skorupiński Jakub
Jurga Magdalena
MARGO - Leszno
Skorupiński Jakub
Jurga Magdalena
Skorupiński JakubJurga MagdalenaMARGO - Leszno4, 4 (+2)24, 41
3.Stolarczyk Karol
Ząbek Julia
ALFA-ASTRA - Stargard
Stolarczyk Karol
Ząbek Julia
Stolarczyk KarolZąbek JuliaALFA-ASTRA - Stargard7 (+2)271
4.Gilicki Filip
Juskowiak Milena
ART OF DANCE - Krotoszyn
Gilicki Filip
Juskowiak Milena
Gilicki FilipJuskowiak MilenaART OF DANCE - Krotoszyn3, 3 (+2)23, 32
5.Kashyna Tomasz
Przybyszewska Wiktoria
DZIUPLA - Poznań
Kashyna Tomasz
Przybyszewska Wiktoria
Kashyna TomaszPrzybyszewska WiktoriaDZIUPLA - Poznań4, 4 (+2)24, 42
6.Duszak Miłosz
Żak Gabriela
POEZJA - Kościan
Duszak Miłosz
Żak Gabriela
Duszak MiłoszŻak GabrielaPOEZJA - Kościan3 (+1)133
7.Przedwojski Mikołaj
Mielcarek Zofia
POEZJA - Kościan
Przedwojski Mikołaj
Mielcarek Zofia
Przedwojski MikołajMielcarek ZofiaPOEZJA - Kościan4 (+1)143
8.Łabiński Antoni
Żurek Nikola
LATINA - Wolsztyn
Łabiński Antoni
Żurek Nikola
Łabiński AntoniŻurek NikolaLATINA - Wolsztyn1 (+1)113
9.Łupicki Norbert
Bobkiewicz Joanna
POEZJA - Kościan
Łupicki Norbert
Bobkiewicz Joanna
Łupicki NorbertBobkiewicz JoannaPOEZJA - Kościan1 (+1)113
10.Chorążak Maxymilian
Wujda Blanka
MARGO - Leszno
Chorążak Maxymilian
Wujda Blanka
Chorążak MaxymilianWujda BlankaMARGO - Leszno4, 4 (-1)-14, 4

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grydziuszko Damian
Orysiak Lena
ALFA-ASTRA - Stargard
Grydziuszko Damian
Orysiak Lena
Grydziuszko DamianOrysiak LenaALFA-ASTRA - Stargard1 (+1)111
2.Sęk Jędrzej
Rafaląt Anna
ASTRA - Szczecin
Sęk Jędrzej
Rafaląt Anna
Sęk JędrzejRafaląt AnnaASTRA - Szczecin E (+1)1E2
3.Nowak Antonino
Koronowska-Roszak Dominika
ROYAL DANCE - Szczecin
Nowak Antonino
Koronowska-Roszak Dominika
Nowak AntoninoKoronowska-Roszak DominikaROYAL DANCE - Szczecin1 (+1)113
4.Kowalczyk Filip
Tobolska Kalina
ART OF DANCE - Krotoszyn
Kowalczyk Filip
Tobolska Kalina
Kowalczyk FilipTobolska KalinaART OF DANCE - Krotoszyn2 (+1)124
5.Piec Gustaw
Korzeniewicz Selena
ASTRA - Szczecin
Piec Gustaw
Korzeniewicz Selena
Piec GustawKorzeniewicz SelenaASTRA - Szczecin3 35
6.Janas Michał
Kupińska Hanna
FANTAZJA - Skwierzyna
Janas Michał
Kupińska Hanna
Janas MichałKupińska HannaFANTAZJA - Skwierzyna3 36
7.Pawlik Mikołaj
Koza Natalia
LATINA - Wolsztyn
Pawlik Mikołaj
Koza Natalia
Pawlik MikołajKoza NataliaLATINA - Wolsztyn0 07
8.Kunce Maksymilian
Harendarz Zuzanna
MARGO - Leszno
Kunce Maksymilian
Harendarz Zuzanna
Kunce MaksymilianHarendarz ZuzannaMARGO - Leszno2 28

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kalisz Dominik
Powązka Maja
ASTRA - Szczecin
Kalisz Dominik
Powązka Maja
Kalisz DominikPowązka MajaASTRA - Szczecin4 (+1)141
2.Majewski Mateusz
Marecka Amelia
ASTRA - Szczecin
Majewski Mateusz
Marecka Amelia
Majewski MateuszMarecka AmeliaASTRA - Szczecin E (+1)1E2
3.Okupniak Jakub
Andrzejewska Michalina
DREAM - Poznań
Okupniak Jakub
Andrzejewska Michalina
Okupniak JakubAndrzejewska MichalinaDREAM - Poznań2 (+1)123
4.Polański Gracjan
Zielińska Agata
ALFA-ASTRA - Stargard
Polański Gracjan
Zielińska Agata
Polański GracjanZielińska AgataALFA-ASTRA - Stargard4 (+1)144
5.Sędecki Kacper
Pągowska Katarzyna
ALFA-ASTRA - Stargard
Sędecki Kacper
Pągowska Katarzyna
Sędecki KacperPągowska KatarzynaALFA-ASTRA - Stargard1 15
6.Warciarek Nikodem
Siczyńska Aleksandra
LATINA - Wolsztyn
Warciarek Nikodem
Siczyńska Aleksandra
Warciarek NikodemSiczyńska AleksandraLATINA - Wolsztyn1 16
7.Jakubek Alan
Obal Natasza
ART OF DANCE - Krotoszyn
Jakubek Alan
Obal Natasza
Jakubek AlanObal NataszaART OF DANCE - Krotoszyn0 07
8.Kaczmarek Antoni
Naskręt Laura
POEZJA - Kościan
Kaczmarek Antoni
Naskręt Laura
Kaczmarek AntoniNaskręt LauraPOEZJA - Kościan0, 0 0, 08

 

BLOK 2, rejestracja 11.30-12.30, start: 13.00

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kowalczyk Aleks
Walter Julia
ART OF DANCE - Krotoszyn
Kowalczyk Aleks
Walter Julia
Kowalczyk AleksWalter JuliaART OF DANCE - Krotoszyn4, 4 (+2)24, 41
2.Sosnowski Szymon
Tomaszewicz Maja
GRACJA - Zielona Góra
Sosnowski Szymon
Tomaszewicz Maja
Sosnowski SzymonTomaszewicz MajaGRACJA - Zielona Góra4 (+2)241
3.Stefaniak Dawid
Kopczyńska Natasza
GRACJA - Zielona Góra
Stefaniak Dawid
Kopczyńska Natasza
Stefaniak DawidKopczyńska NataszaGRACJA - Zielona Góra10 (+2)2101
4.Kozłowski Jakub
Marciniak Blanka
LATINA - Wolsztyn
Kozłowski Jakub
Marciniak Blanka
Kozłowski JakubMarciniak BlankaLATINA - Wolsztyn4, 4 (+1)14, 42
5.Pempera Ksawery
Umińska Anastazja
LATINA - Wolsztyn
Pempera Ksawery
Umińska Anastazja
Pempera KsaweryUmińska AnastazjaLATINA - Wolsztyn9, 9 (+1)19, 92
6.Piwoń Franciszek
Lasota Paulina Kornelia
GRACJA - Zielona Góra
Piwoń Franciszek
Lasota Paulina Kornelia
Piwoń FranciszekLasota Paulina KorneliaGRACJA - Zielona Góra5 (+1)152

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bloch Gustaw
Raczyńska Pola
All About Dance Studio - Szczecin
Bloch Gustaw
Raczyńska Pola
Bloch GustawRaczyńska PolaAll About Dance Studio - Szczecin6 (+2)261
2.Kaczmarek Dorian
Lipińska Nadia
All About Dance Studio - Szczecin
Kaczmarek Dorian
Lipińska Nadia
Kaczmarek DorianLipińska NadiaAll About Dance Studio - Szczecin6 (+2)261
3.Patzki Hubert
Kowalik Zuzanna
ALFA-ASTRA - Stargard
Patzki Hubert
Kowalik Zuzanna
Patzki HubertKowalik ZuzannaALFA-ASTRA - Stargard4 (+2)241
4.Jura Szymon
Pashkivska Sofia
GRACJA - Zielona Góra
Jura Szymon
Pashkivska Sofia
Jura SzymonPashkivska SofiaGRACJA - Zielona Góra F (+2)2F2
5.Mentel Ryszard
Murzyn Lena
ANIMA DANZA - Głogów
Mentel Ryszard
Murzyn Lena
Mentel RyszardMurzyn LenaANIMA DANZA - Głogów3 (+2)232
6.Grotkiewicz Michał
Hasiów Michalina
GRACJA - Zielona Góra
Grotkiewicz Michał
Hasiów Michalina
Grotkiewicz MichałHasiów MichalinaGRACJA - Zielona Góra8 (+1)183
7.Kwapisz-Błaszczyk Edward
Adamowicz Emilia
GRACJA - Zielona Góra
Kwapisz-Błaszczyk Edward
Adamowicz Emilia
Kwapisz-Błaszczyk EdwardAdamowicz EmiliaGRACJA - Zielona Góra5, 5 (+1)15, 53
8.Patelski Dawid
Fiedosewicz Maria
LATINA - Wolsztyn
Patelski Dawid
Fiedosewicz Maria
Patelski DawidFiedosewicz MariaLATINA - Wolsztyn1, 1 (+1)11, 13
9.Sobecki Olivier
Skrzypczak Julia
LATINA - Wolsztyn
Sobecki Olivier
Skrzypczak Julia
Sobecki OlivierSkrzypczak JuliaLATINA - Wolsztyn6 (+1)163
10.Tsap Artem
Tsap Viktoriia
LATINA - Wolsztyn
Tsap Artem
Tsap Viktoriia
Tsap ArtemTsap ViktoriiaLATINA - Wolsztyn1 (+1)113

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jakubowski Jakub
Łukasik Aleksandra
ALFA-ASTRA - Stargard
Jakubowski Jakub
Łukasik Aleksandra
Jakubowski JakubŁukasik AleksandraALFA-ASTRA - Stargard11 (+2)2111
2.Wieczorek Wiktor
Rybicka Iga
ALFA-ASTRA - Stargard
Wieczorek Wiktor
Rybicka Iga
Wieczorek WiktorRybicka IgaALFA-ASTRA - Stargard6 (+2)261
3.Podfigurny Ziemowit
Rybak Violetta
ASTRA - Szczecin
Podfigurny Ziemowit
Rybak Violetta
Podfigurny ZiemowitRybak ViolettaASTRA - Szczecin8 (+2)282
4.Włodarczyk Łukasz
Zboralska Aleksandra
LATINA - Wolsztyn
Włodarczyk Łukasz
Zboralska Aleksandra
Włodarczyk ŁukaszZboralska AleksandraLATINA - Wolsztyn F (+2)2F2
5.Apolinarski Maksymilian
Obiora Dagmara
MARGO - Leszno
Apolinarski Maksymilian
Obiora Dagmara
Apolinarski MaksymilianObiora DagmaraMARGO - Leszno6, 6 (+1)16, 63
6.Lisek Kacper
Kielusiak Wiktoria
LATINA - Wolsztyn
Lisek Kacper
Kielusiak Wiktoria
Lisek KacperKielusiak WiktoriaLATINA - Wolsztyn3 (+1)133
7.Stelmaszyk Piotr
Stelmaszyk Magdalena
LATINA - Wolsztyn
Stelmaszyk Piotr
Stelmaszyk Magdalena
Stelmaszyk PiotrStelmaszyk MagdalenaLATINA - Wolsztyn4, 4 (+1)14, 43

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Graczyk Jerzy
Plezia Karina
GRACJA - Zielona Góra
Graczyk Jerzy
Plezia Karina
Graczyk JerzyPlezia KarinaGRACJA - Zielona Góra6 (+1)161
2.Włodarczak Kuba
Stam Zofia
MARGO - Leszno
Włodarczak Kuba
Stam Zofia
Włodarczak KubaStam ZofiaMARGO - Leszno D (+1)1D2
3.Kulik Jakub
Smuk Zuzanna
ANIMA DANZA - Głogów
Kulik Jakub
Smuk Zuzanna
Kulik JakubSmuk ZuzannaANIMA DANZA - Głogów5 (+1)153
4.Pluskota Stanisław
Łuszczek Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Pluskota Stanisław
Łuszczek Zofia
Pluskota StanisławŁuszczek ZofiaGRACJA - Zielona Góra0 04
5.Sobecki Emil
Śliwińska Martyna
LATINA - Wolsztyn
Sobecki Emil
Śliwińska Martyna
Sobecki EmilŚliwińska MartynaLATINA - Wolsztyn1 15
6.Grotkiewicz Piotr
Biadała Zuzanna
GRACJA - Zielona Góra
Grotkiewicz Piotr
Biadała Zuzanna
Grotkiewicz PiotrBiadała ZuzannaGRACJA - Zielona Góra1 16

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kubaczyk Jakub
Sierżant Natalia
LATINA - Wolsztyn
Kubaczyk Jakub
Sierżant Natalia
Kubaczyk JakubSierżant NataliaLATINA - Wolsztyn D (+1)1D1
2.Czerwiński Bartosz
Wyszecka Dobrosława
All About Dance Studio - Szczecin
Czerwiński Bartosz
Wyszecka Dobrosława
Czerwiński BartoszWyszecka DobrosławaAll About Dance Studio - Szczecin2 (+1)122
3.Łukaszewski Kacper
Szlafka Zofia
POEZJA - Kościan
Łukaszewski Kacper
Szlafka Zofia
Łukaszewski KacperSzlafka ZofiaPOEZJA - Kościan3 (+1)133
4.Adamczak Karol
Wojtasińska Adrianna
DREAM - Poznań
Adamczak Karol
Wojtasińska Adrianna
Adamczak KarolWojtasińska AdriannaDREAM - Poznań1 14
5.Łokietko Bruno
Kęsy Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Łokietko Bruno
Kęsy Alicja
Łokietko BrunoKęsy AlicjaGRACJA - Zielona Góra0 05
6.Radoła Mateusz
Jaszkiewicz Greta
MARGO - Leszno
Radoła Mateusz
Jaszkiewicz Greta
Radoła MateuszJaszkiewicz GretaMARGO - Leszno1 16
7.Bocian Eryk
Ławniczak Jessica
MARGO - Leszno
Bocian Eryk
Ławniczak Jessica
Bocian ErykŁawniczak JessicaMARGO - Leszno1 17

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Łukaszewski Kacper
Szlafka Zofia
POEZJA - Kościan
Łukaszewski Kacper
Szlafka Zofia
Łukaszewski KacperSzlafka ZofiaPOEZJA - Kościan5 (+1)151
2.Kubaczyk Jakub
Sierżant Natalia
LATINA - Wolsztyn
Kubaczyk Jakub
Sierżant Natalia
Kubaczyk JakubSierżant NataliaLATINA - Wolsztyn D (+1)1D2
3.Borkowski Łukasz
Kasicka Alicja
ASTRA - Szczecin
Borkowski Łukasz
Kasicka Alicja
Borkowski ŁukaszKasicka AlicjaASTRA - Szczecin D (+1)1D3
4.Czerwiński Bartosz
Wyszecka Dobrosława
All About Dance Studio - Szczecin
Czerwiński Bartosz
Wyszecka Dobrosława
Czerwiński BartoszWyszecka DobrosławaAll About Dance Studio - Szczecin2 (+1)124
5.Łokietko Bruno
Kęsy Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Łokietko Bruno
Kęsy Alicja
Łokietko BrunoKęsy AlicjaGRACJA - Zielona Góra0 05
6.Kulawiecki Maciej
Popowska Patrycja
KS DANCE MIX - Deszczno
Kulawiecki Maciej
Popowska Patrycja
Kulawiecki MaciejPopowska PatrycjaKS DANCE MIX - Deszczno5 56
7.Adamczak Karol
Wojtasińska Adrianna
DREAM - Poznań
Adamczak Karol
Wojtasińska Adrianna
Adamczak KarolWojtasińska AdriannaDREAM - Poznań1 17
8.Radoła Mateusz
Jaszkiewicz Greta
MARGO - Leszno
Radoła Mateusz
Jaszkiewicz Greta
Radoła MateuszJaszkiewicz GretaMARGO - Leszno0 08
9.Bocian Eryk
Ławniczak Jessica
MARGO - Leszno
Bocian Eryk
Ławniczak Jessica
Bocian ErykŁawniczak JessicaMARGO - Leszno2 29

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Miałkas Eryk
Szymczak Julia
LATINA - Wolsztyn
Miałkas Eryk
Szymczak Julia
Miałkas ErykSzymczak JuliaLATINA - Wolsztyn3 (+1)131
2.Marzec Tomasz
Derlatka Amelia
ALFA-ASTRA - Stargard
Marzec Tomasz
Derlatka Amelia
Marzec TomaszDerlatka AmeliaALFA-ASTRA - Stargard5 (+1)152
3.Borkowski Łukasz
Kasicka Alicja
ASTRA - Szczecin
Borkowski Łukasz
Kasicka Alicja
Borkowski ŁukaszKasicka AlicjaASTRA - Szczecin3 (+1)133
4.Lemke Krystian
Mużelak Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
Lemke Krystian
Mużelak Julia
Lemke KrystianMużelak JuliaFANTAZJA - Skwierzyna4 (+1)144
5.Zyber-Moszak Amadeusz
Nowak Paulina
MARGO - Leszno
Zyber-Moszak Amadeusz
Nowak Paulina
Zyber-Moszak AmadeuszNowak PaulinaMARGO - Leszno4 (+1)145
6.Walczak Kacper
Cembrowicz Julia
LORENZO - Gaj Mały
Walczak Kacper
Cembrowicz Julia
Walczak KacperCembrowicz JuliaLORENZO - Gaj Mały2 26
7.Raś Mikołaj
Bubacz Oliwia
LORENZO - Gaj Mały
Raś Mikołaj
Bubacz Oliwia
Raś MikołajBubacz OliwiaLORENZO - Gaj Mały1 17
8.Duszewski Michał
Apolinarska Anna
MARGO - Leszno
Duszewski Michał
Apolinarska Anna
Duszewski MichałApolinarska AnnaMARGO - Leszno5 58
9.Jura Jakub
Wesołowska Lidia
GRACJA - Zielona Góra
Jura Jakub
Wesołowska Lidia
Jura JakubWesołowska LidiaGRACJA - Zielona Góra0 09
10.Kaczmarek Michał
Tuszyńska Olimpia
FANTAZJA - Skwierzyna
Kaczmarek Michał
Tuszyńska Olimpia
Kaczmarek MichałTuszyńska OlimpiaFANTAZJA - Skwierzyna0 010
11.Plackowski Jakub
Piechel Monika
POEZJA - Kościan
Plackowski Jakub
Piechel Monika
Plackowski JakubPiechel MonikaPOEZJA - Kościan0 011

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Walczak Kacper
Cembrowicz Julia
LORENZO - Gaj Mały
Walczak Kacper
Cembrowicz Julia
Walczak KacperCembrowicz JuliaLORENZO - Gaj Mały5 (+1)151
2.Lemke Krystian
Mużelak Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
Lemke Krystian
Mużelak Julia
Lemke KrystianMużelak JuliaFANTAZJA - Skwierzyna C (+1)1C2
3.Krzemiński Michał
Głąb Anna
STEP DANCE - Koluszki
Krzemiński Michał
Głąb Anna
Krzemiński MichałGłąb AnnaSTEP DANCE - Koluszki3 (+1)133
4.Jura Jakub
Wesołowska Lidia
GRACJA - Zielona Góra
Jura Jakub
Wesołowska Lidia
Jura JakubWesołowska LidiaGRACJA - Zielona Góra3 (+1)134
5.Miałkas Eryk
Szymczak Julia
LATINA - Wolsztyn
Miałkas Eryk
Szymczak Julia
Miałkas ErykSzymczak JuliaLATINA - Wolsztyn2 (+1)125
6.Duszewski Michał
Apolinarska Anna
MARGO - Leszno
Duszewski Michał
Apolinarska Anna
Duszewski MichałApolinarska AnnaMARGO - Leszno5 (+1)156
7.Hasiów Szymon
Baran Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Hasiów Szymon
Baran Alicja
Hasiów SzymonBaran AlicjaGRACJA - Zielona Góra7 77
8.Smuniewski Kacper
Nowaczewska Matylda
All About Dance Studio - Szczecin
Smuniewski Kacper
Nowaczewska Matylda
Smuniewski KacperNowaczewska MatyldaAll About Dance Studio - Szczecin6 68
9.Marzec Tomasz
Derlatka Amelia
ALFA-ASTRA - Stargard
Marzec Tomasz
Derlatka Amelia
Marzec TomaszDerlatka AmeliaALFA-ASTRA - Stargard5 59
10.Raś Mikołaj
Bubacz Oliwia
LORENZO - Gaj Mały
Raś Mikołaj
Bubacz Oliwia
Raś MikołajBubacz OliwiaLORENZO - Gaj Mały0 010
11.Kaczmarek Michał
Tuszyńska Olimpia
FANTAZJA - Skwierzyna
Kaczmarek Michał
Tuszyńska Olimpia
Kaczmarek MichałTuszyńska OlimpiaFANTAZJA - Skwierzyna0 011
12.Zyber-Moszak Amadeusz
Nowak Paulina
MARGO - Leszno
Zyber-Moszak Amadeusz
Nowak Paulina
Zyber-Moszak AmadeuszNowak PaulinaMARGO - Leszno0 012
13.Plackowski Jakub
Piechel Monika
POEZJA - Kościan
Plackowski Jakub
Piechel Monika
Plackowski JakubPiechel MonikaPOEZJA - Kościan1 113

 

BLOK 3, rejestracja 14.30-15.30, start: 16.00

MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO


Do 9 (Do 9) Open KOMB 6T Mistrzostwa Okręgu wielkopolski PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czykirski Kacper
Kostrzewa Hanna
LATINA - Wolsztyn
Czykirski Kacper
Kostrzewa Hanna
Czykirski KacperKostrzewa HannaLATINA - Wolsztyn0, 0 0, 01

10-11 (Juvenile 2) Open KOMB 8T Mistrzostwa Okręgu wielkopolski PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Prętki Aleksander
Ratuszniak Alina
LATINA - Wolsztyn
Prętki Aleksander
Ratuszniak Alina
Prętki AleksanderRatuszniak AlinaLATINA - Wolsztyn3 31
2.Zawiślak Jakub
Budzińska Urszula
MARGO - Leszno
Zawiślak Jakub
Budzińska Urszula
Zawiślak JakubBudzińska UrszulaMARGO - Leszno6, 6 6, 62
3.Obiora Damian
Mocek Maja
MARGO - Leszno
Obiora Damian
Mocek Maja
Obiora DamianMocek MajaMARGO - Leszno2 23
4.Sobecki Olivier
Skrzypczak Julia
LATINA - Wolsztyn
Sobecki Olivier
Skrzypczak Julia
Sobecki OlivierSkrzypczak JuliaLATINA - Wolsztyn6 64
5.Patelski Dawid
Fiedosewicz Maria
LATINA - Wolsztyn
Patelski Dawid
Fiedosewicz Maria
Patelski DawidFiedosewicz MariaLATINA - Wolsztyn1, 1 1, 15

16-20 (Młodzież starsza) Open ST Mistrzostwa Okręgu wielkopolski PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ignaszewski Maxwell
Sobasik Marta
MARGO - Leszno
Ignaszewski Maxwell
Sobasik Marta
Ignaszewski MaxwellSobasik MartaMARGO - Leszno0 01
2.Bryła Tadeusz
Plotka Marcelina
LATINA - Wolsztyn
Bryła Tadeusz
Plotka Marcelina
Bryła TadeuszPlotka MarcelinaLATINA - Wolsztyn0 02
3.Drożdżyński Tomasz
Zalewska Kaja
FILEMON - Szamotuły
Drożdżyński Tomasz
Zalewska Kaja
Drożdżyński TomaszZalewska KajaFILEMON - Szamotuły2 23
4.Prażak Maksymilian
Piechocka Lidia
MARGO - Leszno
Prażak Maksymilian
Piechocka Lidia
Prażak MaksymilianPiechocka LidiaMARGO - Leszno1 14
5.Maślak Jakub
Wojdowska Julia
POEZJA - Kościan
Maślak Jakub
Wojdowska Julia
Maślak JakubWojdowska JuliaPOEZJA - Kościan0 05
6.Kubaczyk Jakub
Sierżant Natalia
LATINA - Wolsztyn
Kubaczyk Jakub
Sierżant Natalia
Kubaczyk JakubSierżant NataliaLATINA - Wolsztyn0 06
7.Miałkas Eryk
Szymczak Julia
LATINA - Wolsztyn
Miałkas Eryk
Szymczak Julia
Miałkas ErykSzymczak JuliaLATINA - Wolsztyn3 37
8.Łukaszewski Kacper
Szlafka Zofia
POEZJA - Kościan
Łukaszewski Kacper
Szlafka Zofia
Łukaszewski KacperSzlafka ZofiaPOEZJA - Kościan3 38
9.Brzeziński Dawid Norbert
Nowak Oriana
UKS ISKRA - Piła
Brzeziński Dawid Norbert
Nowak Oriana
Brzeziński Dawid NorbertNowak OrianaUKS ISKRA - Piła

16-20 (Młodzież starsza) Open LA Mistrzostwa Okręgu wielkopolski PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sarbak Kacper
Świniarska Dominika
LORENZO - Gaj Mały
Sarbak Kacper
Świniarska Dominika
Sarbak KacperŚwiniarska DominikaLORENZO - Gaj Mały-1 -11
2.Ignaszewski Maxwell
Sobasik Marta
MARGO - Leszno
Ignaszewski Maxwell
Sobasik Marta
Ignaszewski MaxwellSobasik MartaMARGO - Leszno0 02
3.Prażak Maksymilian
Piechocka Lidia
MARGO - Leszno
Prażak Maksymilian
Piechocka Lidia
Prażak MaksymilianPiechocka LidiaMARGO - Leszno1 13
4.Maślak Jakub
Wojdowska Julia
POEZJA - Kościan
Maślak Jakub
Wojdowska Julia
Maślak JakubWojdowska JuliaPOEZJA - Kościan3 34
5.Bryła Tadeusz
Plotka Marcelina
LATINA - Wolsztyn
Bryła Tadeusz
Plotka Marcelina
Bryła TadeuszPlotka MarcelinaLATINA - Wolsztyn4 45
6.Miałkas Eryk
Szymczak Julia
LATINA - Wolsztyn
Miałkas Eryk
Szymczak Julia
Miałkas ErykSzymczak JuliaLATINA - Wolsztyn2 26
7.Łukaszewski Kacper
Szlafka Zofia
POEZJA - Kościan
Łukaszewski Kacper
Szlafka Zofia
Łukaszewski KacperSzlafka ZofiaPOEZJA - Kościan5 57
8.Kubaczyk Jakub
Sierżant Natalia
LATINA - Wolsztyn
Kubaczyk Jakub
Sierżant Natalia
Kubaczyk JakubSierżant NataliaLATINA - Wolsztyn0 08

30+ (Senior 1) Open ST Mistrzostwa Okręgu wielkopolski PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gałecki Marcin
Gałecka Natalia
FINEZJA - Poznań
Gałecki Marcin
Gałecka Natalia
Gałecki MarcinGałecka NataliaFINEZJA - Poznań1 11

30+ (Senior 1) Open LA Mistrzostwa Okręgu wielkopolski PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gałecki Marcin
Gałecka Natalia
FINEZJA - Poznań
Gałecki Marcin
Gałecka Natalia
Gałecki MarcinGałecka NataliaFINEZJA - Poznań4 (+1)141
2.Kuźlak Marcin
Staniszewska Monika
DANCE IMPERIUM - Poznań
Kuźlak Marcin
Staniszewska Monika
Kuźlak MarcinStaniszewska MonikaDANCE IMPERIUM - Poznań1 12
3.Jaszczak Szymon
Jaszczak Anna
SŁOŃCE - Poznań
Jaszczak Szymon
Jaszczak Anna
Jaszczak SzymonJaszczak AnnaSŁOŃCE - Poznań2 23

50+ (Senior 3) Open ST Mistrzostwa Okręgu wielkopolski PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Drożdżyński Jarosław
Karpińska Aleksandra
FINEZJA - Poznań
Drożdżyński Jarosław
Karpińska Aleksandra
Drożdżyński JarosławKarpińska AleksandraFINEZJA - Poznań2 21

50+ (Senior 3) Open LA Mistrzostwa Okręgu wielkopolski PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Drożdżyński Jarosław
Karpińska Aleksandra
FINEZJA - Poznań
Drożdżyński Jarosław
Karpińska Aleksandra
Drożdżyński JarosławKarpińska AleksandraFINEZJA - Poznań0 01

 

BLOK 4, rejestracja 17.00-18.00, start: 18.30

MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO


12-13 (Junior 1) Open ST Mistrzostwa Okręgu wielkopolski PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gorwa Konrad
Sobasik Julia
MARGO - Leszno
Gorwa Konrad
Sobasik Julia
Gorwa KonradSobasik JuliaMARGO - Leszno
2.Rysiewski Filip
Serówka Zuzanna
UKS ISKRA - Piła
Rysiewski Filip
Serówka Zuzanna
Rysiewski FilipSerówka ZuzannaUKS ISKRA - Piła
3.Welsant Ernest
Zawiślak Adrianna
MARGO - Leszno
Welsant Ernest
Zawiślak Adrianna
Welsant ErnestZawiślak AdriannaMARGO - Leszno
4.Świniarski Marcel
Beze Nicola
LORENZO - Gaj Mały
Świniarski Marcel
Beze Nicola
Świniarski MarcelBeze NicolaLORENZO - Gaj Mały

12-13 (Junior 1) Open LA Mistrzostwa Okręgu wielkopolski PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gorwa Konrad
Sobasik Julia
MARGO - Leszno
Gorwa Konrad
Sobasik Julia
Gorwa KonradSobasik JuliaMARGO - Leszno
2.Rysiewski Filip
Serówka Zuzanna
UKS ISKRA - Piła
Rysiewski Filip
Serówka Zuzanna
Rysiewski FilipSerówka ZuzannaUKS ISKRA - Piła
3.Welsant Ernest
Zawiślak Adrianna
MARGO - Leszno
Welsant Ernest
Zawiślak Adrianna
Welsant ErnestZawiślak AdriannaMARGO - Leszno
4.Świniarski Marcel
Beze Nicola
LORENZO - Gaj Mały
Świniarski Marcel
Beze Nicola
Świniarski MarcelBeze NicolaLORENZO - Gaj Mały

14-15 (Junior 2) Open ST Mistrzostwa Okręgu wielkopolski PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
LORENZO - Gaj Mały
Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
Goździerski KsawierMichalska MagdalenaLORENZO - Gaj Mały
2.Hernik Maciej
Kuśnierek Julia
MARGO - Leszno
Hernik Maciej
Kuśnierek Julia
Hernik MaciejKuśnierek JuliaMARGO - Leszno
3.Wysocki Bartosz
Debert Mirela
LATINA - Wolsztyn
Wysocki Bartosz
Debert Mirela
Wysocki BartoszDebert MirelaLATINA - Wolsztyn
4.Włodarczak Kuba
Stam Zofia
MARGO - Leszno
Włodarczak Kuba
Stam Zofia
Włodarczak KubaStam ZofiaMARGO - Leszno
5.Zielinski Jan
Zawiślak Aleksandra
MARGO - Leszno
Zielinski Jan
Zawiślak Aleksandra
Zielinski JanZawiślak AleksandraMARGO - Leszno

14-15 (Junior 2) Open LA Mistrzostwa Okręgu wielkopolski PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
LORENZO - Gaj Mały
Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
Goździerski KsawierMichalska MagdalenaLORENZO - Gaj Mały
2.Hernik Maciej
Kuśnierek Julia
MARGO - Leszno
Hernik Maciej
Kuśnierek Julia
Hernik MaciejKuśnierek JuliaMARGO - Leszno
3.Wysocki Bartosz
Debert Mirela
LATINA - Wolsztyn
Wysocki Bartosz
Debert Mirela
Wysocki BartoszDebert MirelaLATINA - Wolsztyn
4.Włodarczak Kuba
Stam Zofia
MARGO - Leszno
Włodarczak Kuba
Stam Zofia
Włodarczak KubaStam ZofiaMARGO - Leszno
5.Zielinski Jan
Zawiślak Aleksandra
MARGO - Leszno
Zielinski Jan
Zawiślak Aleksandra
Zielinski JanZawiślak AleksandraMARGO - Leszno

16-18 (Młodzież) Open ST Mistrzostwa Okręgu wielkopolski PREMIUM 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Adamczak Karol
Wojtasińska Adrianna
DREAM - Poznań
Adamczak Karol
Wojtasińska Adrianna
Adamczak KarolWojtasińska AdriannaDREAM - Poznań
2.Biniak Jakub
Paroń Klaudia
LORENZO - Gaj Mały
Biniak Jakub
Paroń Klaudia
Biniak JakubParoń KlaudiaLORENZO - Gaj Mały
3.Bryła Tadeusz
Plotka Marcelina
LATINA - Wolsztyn
Bryła Tadeusz
Plotka Marcelina
Bryła TadeuszPlotka MarcelinaLATINA - Wolsztyn
4.Brzeziński Dawid Norbert
Nowak Oriana
UKS ISKRA - Piła
Brzeziński Dawid Norbert
Nowak Oriana
Brzeziński Dawid NorbertNowak OrianaUKS ISKRA - Piła
5.Burdziuk Olaf
Wiatrowska Julia
DZIUPLA - Poznań
Burdziuk Olaf
Wiatrowska Julia
Burdziuk OlafWiatrowska JuliaDZIUPLA - Poznań
6.Isidoris Eric
Isidoris Melissa
MARGO - Leszno
Isidoris Eric
Isidoris Melissa
Isidoris EricIsidoris MelissaMARGO - Leszno
7.Kreis Michał
Drożdżyńska Weronika
DREAM - Poznań
Kreis Michał
Drożdżyńska Weronika
Kreis MichałDrożdżyńska WeronikaDREAM - Poznań
8.Kubaczyk Jakub
Sierżant Natalia
LATINA - Wolsztyn
Kubaczyk Jakub
Sierżant Natalia
Kubaczyk JakubSierżant NataliaLATINA - Wolsztyn
9.Prażak Maksymilian
Piechocka Lidia
MARGO - Leszno
Prażak Maksymilian
Piechocka Lidia
Prażak MaksymilianPiechocka LidiaMARGO - Leszno
10.Raś Mikołaj
Bubacz Oliwia
LORENZO - Gaj Mały
Raś Mikołaj
Bubacz Oliwia
Raś MikołajBubacz OliwiaLORENZO - Gaj Mały
11.Sarbak Kacper
Świniarska Dominika
LORENZO - Gaj Mały
Sarbak Kacper
Świniarska Dominika
Sarbak KacperŚwiniarska DominikaLORENZO - Gaj Mały
12.Walczak Kacper
Cembrowicz Julia
LORENZO - Gaj Mały
Walczak Kacper
Cembrowicz Julia
Walczak KacperCembrowicz JuliaLORENZO - Gaj Mały
13.Wilk Tobiasz
Garstka Zuzanna
LORENZO - Gaj Mały
Wilk Tobiasz
Garstka Zuzanna
Wilk TobiaszGarstka ZuzannaLORENZO - Gaj Mały
14.Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
DREAM - Poznań
Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM - Poznań

16-18 (Młodzież) Open LA Mistrzostwa Okręgu wielkopolski PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Biniak Jakub
Paroń Klaudia
LORENZO - Gaj Mały
Biniak Jakub
Paroń Klaudia
Biniak JakubParoń KlaudiaLORENZO - Gaj Mały
2.Bryła Tadeusz
Plotka Marcelina
LATINA - Wolsztyn
Bryła Tadeusz
Plotka Marcelina
Bryła TadeuszPlotka MarcelinaLATINA - Wolsztyn
3.Burdziuk Olaf
Wiatrowska Julia
DZIUPLA - Poznań
Burdziuk Olaf
Wiatrowska Julia
Burdziuk OlafWiatrowska JuliaDZIUPLA - Poznań
4.Isidoris Eric
Isidoris Melissa
MARGO - Leszno
Isidoris Eric
Isidoris Melissa
Isidoris EricIsidoris MelissaMARGO - Leszno
5.Kreis Michał
Drożdżyńska Weronika
DREAM - Poznań
Kreis Michał
Drożdżyńska Weronika
Kreis MichałDrożdżyńska WeronikaDREAM - Poznań
6.Kubaczyk Jakub
Sierżant Natalia
LATINA - Wolsztyn
Kubaczyk Jakub
Sierżant Natalia
Kubaczyk JakubSierżant NataliaLATINA - Wolsztyn
7.Prażak Maksymilian
Piechocka Lidia
MARGO - Leszno
Prażak Maksymilian
Piechocka Lidia
Prażak MaksymilianPiechocka LidiaMARGO - Leszno
8.Raś Mikołaj
Bubacz Oliwia
LORENZO - Gaj Mały
Raś Mikołaj
Bubacz Oliwia
Raś MikołajBubacz OliwiaLORENZO - Gaj Mały
9.Sarbak Kacper
Świniarska Dominika
LORENZO - Gaj Mały
Sarbak Kacper
Świniarska Dominika
Sarbak KacperŚwiniarska DominikaLORENZO - Gaj Mały
10.Walczak Kacper
Cembrowicz Julia
LORENZO - Gaj Mały
Walczak Kacper
Cembrowicz Julia
Walczak KacperCembrowicz JuliaLORENZO - Gaj Mały
11.Wilk Tobiasz
Garstka Zuzanna
LORENZO - Gaj Mały
Wilk Tobiasz
Garstka Zuzanna
Wilk TobiaszGarstka ZuzannaLORENZO - Gaj Mały
12.Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
DREAM - Poznań
Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM - Poznań

19+ (Powyżej 18) Open ST Mistrzostwa Okręgu wielkopolski PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Drzewiecki Miłosz
Telesz Oliwia
LATINA - Wolsztyn
Drzewiecki Miłosz
Telesz Oliwia
Drzewiecki MiłoszTelesz OliwiaLATINA - Wolsztyn
2.Garwacki Łukasz
Skrobańska Karolina
DREAM - Poznań
Garwacki Łukasz
Skrobańska Karolina
Garwacki ŁukaszSkrobańska KarolinaDREAM - Poznań
3.Gzowski Dominik
Żegalski Alicja
DANCE IMPERIUM - Poznań
Gzowski Dominik
Żegalski Alicja
Gzowski DominikŻegalski AlicjaDANCE IMPERIUM - Poznań
4.Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
MARGO - Leszno
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO - Leszno
5.Miałkas Eryk
Szymczak Julia
LATINA - Wolsztyn
Miałkas Eryk
Szymczak Julia
Miałkas ErykSzymczak JuliaLATINA - Wolsztyn

19+ (Powyżej 18) Open LA Mistrzostwa Okręgu wielkopolski PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
MARGO - Leszno
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO - Leszno
2.Miałkas Eryk
Szymczak Julia
LATINA - Wolsztyn
Miałkas Eryk
Szymczak Julia
Miałkas ErykSzymczak JuliaLATINA - Wolsztyn
3.Niedośpiał Marcin
Seydlewicz Daria
DANCE IMPERIUM - Poznań
Niedośpiał Marcin
Seydlewicz Daria
Niedośpiał MarcinSeydlewicz DariaDANCE IMPERIUM - Poznań
4.Szelczyński Jakub
Maciejewska Maria
DANCE IMPERIUM - Poznań
Szelczyński Jakub
Maciejewska Maria
Szelczyński JakubMaciejewska MariaDANCE IMPERIUM - Poznań
5.Tchórzewski Sandro
Kurowska Paulina
LATINA - Wolsztyn
Tchórzewski Sandro
Kurowska Paulina
Tchórzewski SandroKurowska PaulinaLATINA - Wolsztyn
6.Tonder Łukasz
Brożek Marta Maria
SŁOŃCE - Poznań
Tonder Łukasz
Brożek Marta Maria
Tonder ŁukaszBrożek Marta MariaSŁOŃCE - Poznań
7.Winkler Miłosz
Bajon Magdalena
SŁOŃCE - Poznań
Winkler Miłosz
Bajon Magdalena
Winkler MiłoszBajon MagdalenaSŁOŃCE - Poznań

40+ (Senior 2) Open ST Mistrzostwa Okręgu wielkopolski PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Skórnicki Michał
Skórnicka Marzena
FILEMON - Szamotuły
Skórnicki Michał
Skórnicka Marzena
Skórnicki MichałSkórnicka MarzenaFILEMON - Szamotuły
2.Wesołowski Artur
Wesołowska Anna
FILEMON - Szamotuły
Wesołowski Artur
Wesołowska Anna
Wesołowski ArturWesołowska AnnaFILEMON - Szamotuły

40+ (Senior 2) Open LA Mistrzostwa Okręgu wielkopolski PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bartecki Łukasz
Pawlak Małgorzata
SŁOŃCE - Poznań
Bartecki Łukasz
Pawlak Małgorzata
Bartecki ŁukaszPawlak MałgorzataSŁOŃCE - Poznań
2.Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
DANCE CENTER - Poznań
Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
Bielewicz KrzysztofBielewicz MagdalenaDANCE CENTER - Poznań
3.Skórnicki Michał
Skórnicka Marzena
FILEMON - Szamotuły
Skórnicki Michał
Skórnicka Marzena
Skórnicki MichałSkórnicka MarzenaFILEMON - Szamotuły
4.Wesołowski Artur
Wesołowska Anna
FILEMON - Szamotuły
Wesołowski Artur
Wesołowska Anna
Wesołowski ArturWesołowska AnnaFILEMON - Szamotuły