VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021

2021-03-21 Żółkiewka, TOP - ART - Lublin


Plik z wynikami

UWAGA

Uwaga!

TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE

REJESTRACJA ZAMKNIĘTA!!!!!!!!

Transmisja online https://fb.me/e/2q2oAXS47

Rozpoczęcie bloku 3 godz 14:45 bloku 4 godz 18:30

Lista trenerów jest już zamknięta.

W regulaminie znajdują się zasady uczestnictwa w turnieju, prosimy o ich bezwzględne przestrzeganie. Turniej został zgłoszony do stacji sanitarno-epidemiologicznej.

Wszystkie kategorie rozpoczynają rywalizację od tańców standardowych!!!

Przyjeżdżamy z uzupełnionym oświadczeniem o stanie zdrowia, na halę niepełnoletni tancerz wchodzi z jednym opiekunem, listę robimy przy rejestracji par.

BLOK 1, rejestracja 8.00-8.30, próba parkietu 8.30-8.50, start: 9.00

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 7

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grudzień Liliana
Akademia Tańca - Kielce
Grudzień LilianaGrudzień LilianaAkademia Tańca - Kielce9 (+2)291
2.Pociecha Oliwia
Akademia Tańca - Kielce
Pociecha OliwiaPociecha OliwiaAkademia Tańca - Kielce4 (+2)241
3.Zawierucha Maja
Akademia Tańca - Kielce
Zawierucha MajaZawierucha MajaAkademia Tańca - Kielce11 (+2)2111
4.Bujak Fabian
DANCE POINT - Biała Podlaska
Bujak FabianBujak FabianDANCE POINT - Biała Podlaska3 (+1)132
5.Perlik Hanna
Akademia Tańca - Kielce
Perlik HannaPerlik HannaAkademia Tańca - Kielce2 (+1)122
6.Wnuk Antonina
Akademia Tańca - Kielce
Wnuk AntoninaWnuk AntoninaAkademia Tańca - Kielce3 (+1)132
7.Świercz Michalina
Akademia Tańca - Kielce
Świercz MichalinaŚwiercz MichalinaAkademia Tańca - Kielce-1 (-1)-1-1

8-9 (Juvenile 1) G KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kłapeć Jan
Stępniak Aleksandra
ZAMEK - Lublin
Kłapeć Jan
Stępniak Aleksandra
Kłapeć JanStępniak AleksandraZAMEK - Lublin6 (+2)261
2.Smagowski Miłosz
Drozd Nel
ZAMEK - Lublin
Smagowski Miłosz
Drozd Nel
Smagowski MiłoszDrozd NelZAMEK - Lublin8 (+2)282
3.Łazorczyk Krzysztof
Duda Amelia
LIDER - Lublin
Łazorczyk Krzysztof
Duda Amelia
Łazorczyk KrzysztofDuda AmeliaLIDER - Lublin8 (+2)282
4.Chłopek Adam
Kozłowska Kamila
LIDER - Lublin
Chłopek Adam
Kozłowska Kamila
Chłopek AdamKozłowska KamilaLIDER - Lublin4 (+1)143
5.Kuryło Oskar
Franczak Lena
TOP - ART - Lublin
Kuryło Oskar
Franczak Lena
Kuryło OskarFranczak LenaTOP - ART - Lublin1 (+1)113

8-9 (Juvenile 1) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wątroba Zofia
AnaDens Łódź
Wątroba ZofiaWątroba ZofiaAnaDens Łódź4 Wątroba Zofia - F (+2)24Wątroba Zofia - F1
2.Gwarecki Alan
DANCE POINT - Biała Podlaska
Gwarecki AlanGwarecki AlanDANCE POINT - Biała Podlaska6 (+2)262
3.Deep Maria
Akademia Tańca - Kielce
Deep MariaDeep MariaAkademia Tańca - Kielce5 (+1)153
4.Palka Oliwia
Akademia Tańca - Kielce
Palka OliwiaPalka OliwiaAkademia Tańca - Kielce7 (+1)173

8-9 (Juvenile 1) F KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pawlak Leon
Tryka Hanna
ZAMEK - Lublin
Pawlak Leon
Tryka Hanna
Pawlak LeonTryka HannaZAMEK - Lublin1 (+1)111
2.Piwiński Tymon
Lato Nadia
FAST-STEP Warszawa
Piwiński Tymon
Lato Nadia
Piwiński TymonLato NadiaFAST-STEP Warszawa1 (+1)112
3.Brożyna Franciszek
Rzadkowska Weronika
Akademia Tańca - Kielce
Brożyna Franciszek
Rzadkowska Weronika
Brożyna FranciszekRzadkowska WeronikaAkademia Tańca - Kielce2 (+1)123
4.Zawistowski Marcel
Świętochowska Adrianna
FAST-STEP Warszawa
Zawistowski Marcel
Świętochowska Adrianna
Zawistowski MarcelŚwiętochowska AdriannaFAST-STEP Warszawa0 04
5.Siedlanowski Daniel
Semeryło Blanka
DANCE POINT - Biała Podlaska
Siedlanowski Daniel
Semeryło Blanka
Siedlanowski DanielSemeryło BlankaDANCE POINT - Biała Podlaska0 05
6.Jakubczak Damian
Ostrowska Michalina
TOP - ART - Lublin
Jakubczak Damian
Ostrowska Michalina
Jakubczak DamianOstrowska MichalinaTOP - ART - Lublin0 06

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mianowski Aleksander
Wójcicka Diana
UKS KORDASZEWSCY
Mianowski Aleksander
Wójcicka Diana
Mianowski AleksanderWójcicka DianaUKS KORDASZEWSCY6 (+2)261
2.Maziarz Jakub
Kuter Patrycja
AKSEL - Rzeszów
Maziarz Jakub
Kuter Patrycja
Maziarz JakubKuter PatrycjaAKSEL - Rzeszów9 (+2)292
3.Smela Dominik
Bembnowicz Rozalia
AKSEL - Rzeszów
Smela Dominik
Bembnowicz Rozalia
Smela DominikBembnowicz RozaliaAKSEL - Rzeszów10 (+2)2102
4.Kwiatosz Marcel
Wolińska Nikola
Akademia Tańca PLESKOT - Świdnik
Kwiatosz Marcel
Wolińska Nikola
Kwiatosz MarcelWolińska NikolaAkademia Tańca PLESKOT - Świdnik4 (+1)143
5.Mitura Kacper
Zielińska Hanna
LIDER - Lublin
Mitura Kacper
Zielińska Hanna
Mitura KacperZielińska HannaLIDER - Lublin7 (+1)173
6.Smoliński Karol
Barczyńska Maja
LIDER - Lublin
Smoliński Karol
Barczyńska Maja
Smoliński KarolBarczyńska MajaLIDER - Lublin5 (+1)153

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 7

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dorosz Oliwia
DANCE POINT - Biała Podlaska
Dorosz OliwiaDorosz OliwiaDANCE POINT - Biała Podlaska4 (+2)241
2.Janicka Anna
DANCE POINT - Biała Podlaska
Janicka AnnaJanicka AnnaDANCE POINT - Biała Podlaska4 (+2)241
3.Filipiuk Natalia
MYKA - Zamość
Filipiuk NataliaFilipiuk NataliaMYKA - Zamość9 (+2)292
4.Gwarecka Oliwia
DANCE POINT - Biała Podlaska
Gwarecka OliwiaGwarecka OliwiaDANCE POINT - Biała Podlaska5 (+2)252
5.Ostrowska Patrycja
LIDER - Lublin
Ostrowska PatrycjaOstrowska PatrycjaLIDER - Lublin4 (+1)143
6.Szymańska Anna
TOP - ART - Lublin
Szymańska AnnaSzymańska AnnaTOP - ART - Lublin1 (+1)113
7.Tomaszewska Marcelina
Akademia Tańca - Kielce
Tomaszewska MarcelinaTomaszewska MarcelinaAkademia Tańca - Kielce6 (+1)163

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Duchna Bartosz
Galas-Bandyk Janina
FAST-STEP Warszawa
Duchna Bartosz
Galas-Bandyk Janina
Duchna BartoszGalas-Bandyk JaninaFAST-STEP Warszawa4 (+1)141
2.Jamróz Franciszek
Wilczyńska Weronika
TAKT - Chełm
Jamróz Franciszek
Wilczyńska Weronika
Jamróz FranciszekWilczyńska WeronikaTAKT - Chełm0 02

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bełz Piotr
Pastuszek Gabriela
MYKA - Zamość
Bełz Piotr
Pastuszek Gabriela
Bełz PiotrPastuszek GabrielaMYKA - Zamość7 (+2)271
2.Jagielski Igor
Łyś Zofia
MYKA - Zamość
Jagielski Igor
Łyś Zofia
Jagielski IgorŁyś ZofiaMYKA - Zamość2 (+2)221
3.Kraska Ksawery
Momot Lena
Akademia Tańca - Kielce
Kraska Ksawery
Momot Lena
Kraska KsaweryMomot LenaAkademia Tańca - Kielce8 (+2)281
4.Kuliński Jakub
Michalska Zuzanna
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Kuliński Jakub
Michalska Zuzanna
Kuliński JakubMichalska ZuzannaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.6 (+2)261
5.Baran Błażej
Majewska Julia
TOP - ART - Lublin
Baran Błażej
Majewska Julia
Baran BłażejMajewska JuliaTOP - ART - Lublin6 (+2)262
6.Bednarz Jan
Kozioł Lena
SAMBA - Tarnobrzeg
Bednarz Jan
Kozioł Lena
Bednarz JanKozioł LenaSAMBA - Tarnobrzeg2 (+2)222
7.Gajewski Jakub
Kusy Nikola
MYKA - Zamość
Gajewski Jakub
Kusy Nikola
Gajewski JakubKusy NikolaMYKA - Zamość2 (+2)222
8.Smoliński Wiktor
Marek Julia
LIDER - Lublin
Smoliński Wiktor
Marek Julia
Smoliński WiktorMarek JuliaLIDER - Lublin8 (+2)282
9.Czerkies Kacper
Augustyniuk Lena
ART OVO - Międzyrzec Podlaski
Czerkies Kacper
Augustyniuk Lena
Czerkies KacperAugustyniuk LenaART OVO - Międzyrzec Podlaski5 (+1)153
10.Dul Jakub
Sałata Anna
SAMBA - Tarnobrzeg
Dul Jakub
Sałata Anna
Dul JakubSałata AnnaSAMBA - Tarnobrzeg4 (+1)143
11.Kiciński Kamil
Herc Klaudia
MYKA - Zamość
Kiciński Kamil
Herc Klaudia
Kiciński KamilHerc KlaudiaMYKA - Zamość1 (+1)113
12.Leszczuk Hubert
Nowik Laura
ART OVO - Międzyrzec Podlaski
Leszczuk Hubert
Nowik Laura
Leszczuk HubertNowik LauraART OVO - Międzyrzec Podlaski11 (+1)1113
13.Woliński Maksymilian
Mazur Patrycja
ART OVO - Międzyrzec Podlaski
Woliński Maksymilian
Mazur Patrycja
Woliński MaksymilianMazur PatrycjaART OVO - Międzyrzec Podlaski8 (+1)183

 

BLOK 2, rejestracja 11.00-11.30, próba parkietu 11.30-11.50, start: 12.00

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Augustyniak Krystian
Ujma Marta
ZAMEK - Lublin
Augustyniak Krystian
Ujma Marta
Augustyniak KrystianUjma MartaZAMEK - Lublin2 (+1)121
2.Krakowski Gabriel
Potoczna Alicja
GALA - Mielec
Krakowski Gabriel
Potoczna Alicja
Krakowski GabrielPotoczna AlicjaGALA - Mielec2 22
3.Wiertel Mieszko
Mianowana Oliwia
ZAMEK - Lublin
Wiertel Mieszko
Mianowana Oliwia
Wiertel MieszkoMianowana OliwiaZAMEK - Lublin0 03

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kotkowski Nikodem
Hoppe Oriana
SUKCES - Jaworzno
Kotkowski Nikodem
Hoppe Oriana
Kotkowski NikodemHoppe OrianaSUKCES - Jaworzno E (+1)1E1
2.Kuchta Bartosz
Ładnowska Maja
MYKA - Zamość
Kuchta Bartosz
Ładnowska Maja
Kuchta BartoszŁadnowska MajaMYKA - Zamość3 (+1)132
3.Kossakowski Oskar
Drzażdżyńska Oliwia
FAST-STEP Warszawa
Kossakowski Oskar
Drzażdżyńska Oliwia
Kossakowski OskarDrzażdżyńska OliwiaFAST-STEP Warszawa E (+1)1E3
4.Radzieńczak Adam
Jamróz Aleksandra
TAKT - Chełm
Radzieńczak Adam
Jamróz Aleksandra
Radzieńczak AdamJamróz AleksandraTAKT - Chełm3 (+1)134
5.Pacławski Kamil
Zybińska Zofia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Pacławski Kamil
Zybińska Zofia
Pacławski KamilZybińska ZofiaGOLDEN DANCE - Przemyśl E (+1)1E5
6.Giemza Stanisław
Czajkowska Paulina
ZAMEK - Lublin
Giemza Stanisław
Czajkowska Paulina
Giemza StanisławCzajkowska PaulinaZAMEK - Lublin0 06
7.Babiak Miłosz
Głuszko Maria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Babiak Miłosz
Głuszko Maria
Babiak MiłoszGłuszko MariaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 07
8.Furtak Maksymilian
Gałan Gabriela
ZAMEK - Lublin
Furtak Maksymilian
Gałan Gabriela
Furtak MaksymilianGałan GabrielaZAMEK - Lublin2 28
9.Ostański Szymon
Gałęzowska Maja
BALLROOM - Lublin
Ostański Szymon
Gałęzowska Maja
Ostański SzymonGałęzowska MajaBALLROOM - Lublin2 28
10.Chwedoruk Jan
Tymoszuk Karolina
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Chwedoruk Jan
Tymoszuk Karolina
Chwedoruk JanTymoszuk KarolinaISKRA - Międzyrzec Podlaski0 010
11.Świderski Mateusz
Szwed Lena
BALLROOM - Lublin
Świderski Mateusz
Szwed Lena
Świderski MateuszSzwed LenaBALLROOM - Lublin0 010

12-15 (12 - 15) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 21

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Beksiak Blanka
BALANS - Lublin
Beksiak BlankaBeksiak BlankaBALANS - Lublin4 (+2)241
2.Kawalec Hanna
MYKA - Zamość
Kawalec HannaKawalec HannaMYKA - Zamość6 (+2)261
3.Kiryczuk Maja
DANCE POINT - Biała Podlaska
Kiryczuk MajaKiryczuk MajaDANCE POINT - Biała Podlaska7 (+2)271
4.Piątek Filip
Akademia Tańca - Kielce
Piątek FilipPiątek FilipAkademia Tańca - Kielce12 Piątek Filip - F (+2)212Piątek Filip - F1
5.Stadnik Julia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Stadnik JuliaStadnik JuliaGOLDEN DANCE - Przemyśl2 (+2)221
6.Cherniahina Victoriia
AnaDens Łódź
Cherniahina VictoriiaCherniahina VictoriiaAnaDens Łódź4 (+2)242
7.Nowosad Daria
MYKA - Zamość
Nowosad DariaNowosad DariaMYKA - Zamość2 (+2)222
8.Porębny Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Porębny AleksandraPorębny AleksandraAKSEL - Rzeszów3 (+2)232
9.Tutak Dorota
JUST DANCE - Stalowa Wola
Tutak DorotaTutak DorotaJUST DANCE - Stalowa Wola7 (+2)272
10.Zdziebło Natalia
Akademia Tańca - Kielce
Zdziebło NataliaZdziebło NataliaAkademia Tańca - Kielce5 (+2)252
11.Łapa Magdalena
GALA - Mielec
Łapa MagdalenaŁapa MagdalenaGALA - Mielec4 (+2)242
12.Blicharz Nina
LIDER - Lublin
Blicharz NinaBlicharz NinaLIDER - Lublin2 (+1)123
13.Brzozowska Emilia
LIDER - Lublin
Brzozowska EmiliaBrzozowska EmiliaLIDER - Lublin3 (+1)133
14.Domańska Adrianna
ART OVO - Międzyrzec Podlaski
Domańska AdriannaDomańska AdriannaART OVO - Międzyrzec Podlaski6 (+1)163
15.Kowalczyk Maria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Kowalczyk MariaKowalczyk MariaGOLDEN DANCE - Przemyśl1 (+1)113
16.Kowalik Lena
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Kowalik LenaKowalik LenaGOLDEN DANCE - Przemyśl1 (+1)113
17.Kozak Zuzanna
MYKA - Zamość
Kozak ZuzannaKozak ZuzannaMYKA - Zamość1 (+1)113
18.Organka Weronika
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Organka WeronikaOrganka WeronikaCANTINERO - Tomaszów Maz.1 (+1)113
19.Tulej Antonina
LIDER - Lublin
Tulej AntoninaTulej AntoninaLIDER - Lublin2 (+1)123
20.Wieczorek Emilia
Akademia Tańca - Kielce
Wieczorek EmiliaWieczorek EmiliaAkademia Tańca - Kielce10 (+1)1103
21.Wojciechowska Klara
CENTRUM TAŃCA - Radom
Wojciechowska KlaraWojciechowska KlaraCENTRUM TAŃCA - Radom4 (+1)143

12-15 (12 - 15) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 10

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chudy Karolina
JUMP - Janów Lubelski
Chudy KarolinaChudy KarolinaJUMP - Janów Lubelski4 (+1)141
2.Malczewska Karina
MYKA - Zamość
Malczewska KarinaMalczewska KarinaMYKA - Zamość1 (+1)112
3.Gielarek Nadia
JUST DANCE - Stalowa Wola
Gielarek NadiaGielarek NadiaJUST DANCE - Stalowa Wola2 (+1)123
4.Magdziarz Magdalena
TOP - ART - Lublin
Magdziarz MagdalenaMagdziarz MagdalenaTOP - ART - Lublin3 (+1)134
5.Kośmider Oliwia
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Kośmider OliwiaKośmider OliwiaISKRA - Międzyrzec Podlaski1 (+1)115
6.Stasieczek Wiktoria
Akademia Tańca PLESKOT - Świdnik
Stasieczek WiktoriaStasieczek WiktoriaAkademia Tańca PLESKOT - Świdnik0 06
7.Wiśniewska Blanka
Klub Tańca STRETTO - RADZYMIN
Wiśniewska BlankaWiśniewska BlankaKlub Tańca STRETTO - RADZYMIN0 07
8.Kowalewska Emilia
ZAMEK - Lublin
Kowalewska EmiliaKowalewska EmiliaZAMEK - Lublin3 38
9.Gałat Julia
Akademia Tańca PLESKOT - Świdnik
Gałat JuliaGałat JuliaAkademia Tańca PLESKOT - Świdnik0 09
10.Samul Zofia
UKS KORDASZEWSCY
Samul ZofiaSamul ZofiaUKS KORDASZEWSCY0 09

12-15 (12 - 15) E KOMB 8T Solo Dance PREMIUM 11

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Adaszewska Aniela
BALANS - Lublin
Adaszewska AnielaAdaszewska AnielaBALANS - Lublin4 (+1)141
2.Stadnik Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Stadnik WiktoriaStadnik WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl1 (+1)112
3.Michta Amelia
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Michta AmeliaMichta AmeliaCANTINERO - Tomaszów Maz.3 (+1)133
4.Soja Urszula
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Soja UrszulaSoja UrszulaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa2 (+1)124
5.Marciniuk Aleksandra
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Marciniuk AleksandraMarciniuk AleksandraISKRA - Międzyrzec Podlaski1 (+1)115
6.Wiącek Anna
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Wiącek AnnaWiącek AnnaISKRA - Międzyrzec Podlaski4 46
7.Żur Dominika
AIR DANCE - Warszawa
Żur DominikaŻur DominikaAIR DANCE - Warszawa0 07
8.Wójcik Hanna
AnaDens Łódź
Wójcik HannaWójcik HannaAnaDens Łódź0 08
9.Puławska Zofia
ZAMEK - Lublin
Puławska ZofiaPuławska ZofiaZAMEK - Lublin0 09
10.Indyka Zuzanna
KLASA - Tarnów
Indyka ZuzannaIndyka ZuzannaKLASA - Tarnów2 210
11.Szafraniec Judyta
TOP - ART - Lublin
Szafraniec JudytaSzafraniec JudytaTOP - ART - Lublin2 211

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sułkowski Dominik
Otocka Michalina
POLISH CLUB - Warszawa
Sułkowski Dominik
Otocka Michalina
Sułkowski DominikOtocka MichalinaPOLISH CLUB - Warszawa8 (+2)281
2.Łuczyk Filip
Wilkowska Joanna
Klub Tańca STRETTO - RADZYMIN
Łuczyk Filip
Wilkowska Joanna
Łuczyk FilipWilkowska JoannaKlub Tańca STRETTO - RADZYMIN F (+2)2F1
3.Barczyński Mateusz
Mordel Julia
LIDER - Lublin
Barczyński Mateusz
Mordel Julia
Barczyński MateuszMordel JuliaLIDER - Lublin3 (+2)232
4.Ostrowski Krzysztof
Łaszkiewicz Karina
BALLROOM - Lublin
Ostrowski Krzysztof
Łaszkiewicz Karina
Ostrowski KrzysztofŁaszkiewicz KarinaBALLROOM - Lublin10 (+2)2102
5.Łocha Julian
Gawlik Małgorzata
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Łocha Julian
Gawlik Małgorzata
Łocha JulianGawlik MałgorzataGOLDEN DANCE - Przemyśl F (+2)2F2
6.Barczuk Szymon
Pińczuk Aleksandra
ART OVO - Międzyrzec Podlaski
Barczuk Szymon
Pińczuk Aleksandra
Barczuk SzymonPińczuk AleksandraART OVO - Międzyrzec Podlaski3 (+1)133
7.Czerwiński Bartosz
Bochyńska Wiktoria
TOP - ART - Lublin
Czerwiński Bartosz
Bochyńska Wiktoria
Czerwiński BartoszBochyńska WiktoriaTOP - ART - Lublin1 (+1)113
8.Poliszuk Marcin
Gacka Lena
MYKA - Zamość
Poliszuk Marcin
Gacka Lena
Poliszuk MarcinGacka LenaMYKA - Zamość1 (+1)113
9.Sędłak Szymon
Jeleń Maja
TOP - ART - Lublin
Sędłak Szymon
Jeleń Maja
Sędłak SzymonJeleń MajaTOP - ART - Lublin2 (+1)123

 

BLOK 3, rejestracja 13.45 - 14.15, próba parkietu 14.15 - 14.35, start: 14.45

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Brożyna Wiktor
Kołbuc Oliwia
Akademia Tańca - Kielce
Brożyna Wiktor
Kołbuc Oliwia
Brożyna WiktorKołbuc OliwiaAkademia Tańca - Kielce D (+1)1D1
2.Włodarczyk Wiktor
Rzadkowska Marika
Akademia Tańca - Kielce
Włodarczyk Wiktor
Rzadkowska Marika
Włodarczyk WiktorRzadkowska MarikaAkademia Tańca - Kielce D (+1)1D2
3.Werner Bartosz
Kozłowska Hanna
FAST-STEP Warszawa
Werner Bartosz
Kozłowska Hanna
Werner BartoszKozłowska HannaFAST-STEP Warszawa6 (+1)163
4.Cyper Sebastian
Łoś Julia
TOP - ART - Lublin
Cyper Sebastian
Łoś Julia
Cyper SebastianŁoś JuliaTOP - ART - Lublin2 24
5.Pogrebniak Szymon
Skrzypczak Nicola
RYTM - Chełm
Pogrebniak Szymon
Skrzypczak Nicola
Pogrebniak SzymonSkrzypczak NicolaRYTM - Chełm2 25
6.Wychowaniak Adam
Gacek Ewa
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Wychowaniak Adam
Gacek Ewa
Wychowaniak AdamGacek EwaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 16

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Muśnicki Grzegorz
Sobczak Nela
FAST-STEP Warszawa
Muśnicki Grzegorz
Sobczak Nela
Muśnicki GrzegorzSobczak NelaFAST-STEP Warszawa4 (+1)141
2.Ziemba Marceli
Deszczka Laura
TAKT - Chełm
Ziemba Marceli
Deszczka Laura
Ziemba MarceliDeszczka LauraTAKT - Chełm3 (+1)132
3.Żabicki Julian
Krystek Julia
ZŁOTA PARA - Dębica
Żabicki Julian
Krystek Julia
Żabicki JulianKrystek JuliaZŁOTA PARA - Dębica0 03
4.Dudka Michał
Zając Wanessa
TOP - ART - Lublin
Dudka Michał
Zając Wanessa
Dudka MichałZając WanessaTOP - ART - Lublin1 14

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Muśnicki Grzegorz
Sobczak Nela
FAST-STEP Warszawa
Muśnicki Grzegorz
Sobczak Nela
Muśnicki GrzegorzSobczak NelaFAST-STEP Warszawa4 (+1)141
2.Dudka Michał
Zając Wanessa
TOP - ART - Lublin
Dudka Michał
Zając Wanessa
Dudka MichałZając WanessaTOP - ART - Lublin6 (+1)162
3.Ziemba Marceli
Deszczka Laura
TAKT - Chełm
Ziemba Marceli
Deszczka Laura
Ziemba MarceliDeszczka LauraTAKT - Chełm0 03
4.Żabicki Julian
Krystek Julia
ZŁOTA PARA - Dębica
Żabicki Julian
Krystek Julia
Żabicki JulianKrystek JuliaZŁOTA PARA - Dębica0 04

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Świderski Szymon
Brogowska Emilia
BALLROOM - Lublin
Świderski Szymon
Brogowska Emilia
Świderski SzymonBrogowska EmiliaBALLROOM - Lublin4 (+1)141
2.Muśnicki Bartosz
Biernacka Julianna
FAST-STEP Warszawa
Muśnicki Bartosz
Biernacka Julianna
Muśnicki BartoszBiernacka JuliannaFAST-STEP Warszawa E (+1)1E2
3.Skowron Oliwier
Dobrowolska Iga
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Skowron Oliwier
Dobrowolska Iga
Skowron OliwierDobrowolska IgaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam. E (+1)1E3
4.Zarosa Krystian
Stępniak Maja
ZAMEK - Lublin
Zarosa Krystian
Stępniak Maja
Zarosa KrystianStępniak MajaZAMEK - Lublin1 (+1)114
5.Olbrot Paweł
Niedźwiedź Natalia
ZAMEK - Lublin
Olbrot Paweł
Niedźwiedź Natalia
Olbrot PawełNiedźwiedź NataliaZAMEK - Lublin1 15
6.Bakalarz Mateusz
Nalepa Weronika
TOP - ART - Lublin
Bakalarz Mateusz
Nalepa Weronika
Bakalarz MateuszNalepa WeronikaTOP - ART - Lublin0 06
7.Kaniewski Michał
Popek Dominika
RYTM - Chełm
Kaniewski Michał
Popek Dominika
Kaniewski MichałPopek DominikaRYTM - Chełm4 47
8.Tatara Franciszek
Choińska Oliwia
TAKT - Chełm
Tatara Franciszek
Choińska Oliwia
Tatara FranciszekChoińska OliwiaTAKT - Chełm1 18

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sala Mateusz
Mieszkowicz Anna
GALA - Mielec
Sala Mateusz
Mieszkowicz Anna
Sala MateuszMieszkowicz AnnaGALA - Mielec4 (+1)141
2.Błażejczyk Maksymilian
Pastuszek Aleksandra
MYKA - Zamość
Błażejczyk Maksymilian
Pastuszek Aleksandra
Błażejczyk MaksymilianPastuszek AleksandraMYKA - Zamość6 (+1)162
3.Babiak Paweł
Janusz Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Babiak Paweł
Janusz Wiktoria
Babiak PawełJanusz WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl3 (+1)133
4.Wojciechowski Kacper
Kolińska Sylwia
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Wojciechowski Kacper
Kolińska Sylwia
Wojciechowski KacperKolińska SylwiaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa6 (+1)164
5.Łabuś Wojciech
Gałaś Oliwia
TAKT - Chełm
Łabuś Wojciech
Gałaś Oliwia
Łabuś WojciechGałaś OliwiaTAKT - Chełm1 (+1)115
6.Chajkowski Adam
Poziemska Kalina
ZAMEK - Lublin
Chajkowski Adam
Poziemska Kalina
Chajkowski AdamPoziemska KalinaZAMEK - Lublin1 16
7.Szabat Jakub
Jargiło Julia
JUMP - Janów Lubelski
Szabat Jakub
Jargiło Julia
Szabat JakubJargiło JuliaJUMP - Janów Lubelski1 17
8.Pach Mateusz
Doniec Natalia
PERFECT DANCE - Kraków
Pach Mateusz
Doniec Natalia
Pach MateuszDoniec NataliaPERFECT DANCE - Kraków4 48
9.Luchowski Kacper
Tatara Maria
TAKT - Chełm
Luchowski Kacper
Tatara Maria
Luchowski KacperTatara MariaTAKT - Chełm1 19
10.Wójcik Adam
Litwiniuk Anastazja
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Wójcik Adam
Litwiniuk Anastazja
Wójcik AdamLitwiniuk AnastazjaISKRA - Międzyrzec Podlaski0 010

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 16

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Stachura Łukasz
Lisowiec Julia
GRACJA - Krosno
Stachura Łukasz
Lisowiec Julia
Stachura ŁukaszLisowiec JuliaGRACJA - Krosno5 (+1)151
2.Nadworski Kacper
Dolińska Martyna
TAKT - Chełm
Nadworski Kacper
Dolińska Martyna
Nadworski KacperDolińska MartynaTAKT - Chełm2 (+1)122
3.Błaszczyszyn Karol
Olech Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Błaszczyszyn Karol
Olech Wiktoria
Błaszczyszyn KarolOlech WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl4 (+1)143
4.Stępień Krystian
Kadej Oliwia
ZAMEK - Biała Podlaska
Stępień Krystian
Kadej Oliwia
Stępień KrystianKadej OliwiaZAMEK - Biała Podlaska3 (+1)134
5.Miłkoś Bartłomiej
Cyboroń Magdalena
KLASA - Tarnów
Miłkoś Bartłomiej
Cyboroń Magdalena
Miłkoś BartłomiejCyboroń MagdalenaKLASA - Tarnów4 (+1)145
6.Mucha Oliwier
Tyc Kamila
ZAMEK - Lublin
Mucha Oliwier
Tyc Kamila
Mucha OliwierTyc KamilaZAMEK - Lublin1 (+1)116
7.Majchrzak Michał
Lesiuk Wiktoria
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Majchrzak Michał
Lesiuk Wiktoria
Majchrzak MichałLesiuk WiktoriaISKRA - Międzyrzec Podlaski5 (+1)157
8.Biały Michał
Mardosiewicz Emilia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Biały Michał
Mardosiewicz Emilia
Biały MichałMardosiewicz EmiliaGOLDEN DANCE - Przemyśl2 28
9.Miotła Kamil
Trafalska Ewa
ZAMEK - Lublin
Miotła Kamil
Trafalska Ewa
Miotła KamilTrafalska EwaZAMEK - Lublin0 09
10.Hawrył Michał
Surowiec Lena
MAGIC-DANCE - Lublin
Hawrył Michał
Surowiec Lena
Hawrył MichałSurowiec LenaMAGIC-DANCE - Lublin0 010
11.Czarnocki Tomasz
Kowalska Amelia
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Czarnocki Tomasz
Kowalska Amelia
Czarnocki TomaszKowalska AmeliaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA7 711
12.Bukowski Michał
Śnieżek Kinga
GRACJA - Krosno
Bukowski Michał
Śnieżek Kinga
Bukowski MichałŚnieżek KingaGRACJA - Krosno0 012
13.Mróz Rafał
Gzik Hanna
JUMP - Janów Lubelski
Mróz Rafał
Gzik Hanna
Mróz RafałGzik HannaJUMP - Janów Lubelski0 013
14.Mika Miłosz
Michałek Julia
KLASA - Tarnów
Mika Miłosz
Michałek Julia
Mika MiłoszMichałek JuliaKLASA - Tarnów0 014
15.Drecki Damian
Wychowaniak Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Drecki Damian
Wychowaniak Anna
Drecki DamianWychowaniak AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 015
16.Wujastyk Stanisław
Romanek Karolina
TOP - ART - Lublin
Wujastyk Stanisław
Romanek Karolina
Wujastyk StanisławRomanek KarolinaTOP - ART - Lublin0 016

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 16

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Popielewicz Szymon
Filipek Anna
ZAMEK - Biała Podlaska
Popielewicz Szymon
Filipek Anna
Popielewicz SzymonFilipek AnnaZAMEK - Biała Podlaska6 (+1)161
2.Stachura Łukasz
Lisowiec Julia
GRACJA - Krosno
Stachura Łukasz
Lisowiec Julia
Stachura ŁukaszLisowiec JuliaGRACJA - Krosno5 (+1)152
3.Błaszczyszyn Karol
Olech Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Błaszczyszyn Karol
Olech Wiktoria
Błaszczyszyn KarolOlech WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl5 (+1)153
4.Bukowski Michał
Śnieżek Kinga
GRACJA - Krosno
Bukowski Michał
Śnieżek Kinga
Bukowski MichałŚnieżek KingaGRACJA - Krosno1 (+1)114
5.Miłkoś Bartłomiej
Cyboroń Magdalena
KLASA - Tarnów
Miłkoś Bartłomiej
Cyboroń Magdalena
Miłkoś BartłomiejCyboroń MagdalenaKLASA - Tarnów7 (+1)175
6.Majchrzak Michał
Lesiuk Wiktoria
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Majchrzak Michał
Lesiuk Wiktoria
Majchrzak MichałLesiuk WiktoriaISKRA - Międzyrzec Podlaski7 (+1)176
7.Wujastyk Stanisław
Romanek Karolina
TOP - ART - Lublin
Wujastyk Stanisław
Romanek Karolina
Wujastyk StanisławRomanek KarolinaTOP - ART - Lublin1 (+1)117
8.Nadworski Kacper
Dolińska Martyna
TAKT - Chełm
Nadworski Kacper
Dolińska Martyna
Nadworski KacperDolińska MartynaTAKT - Chełm1 18
9.Mucha Oliwier
Tyc Kamila
ZAMEK - Lublin
Mucha Oliwier
Tyc Kamila
Mucha OliwierTyc KamilaZAMEK - Lublin0 09
10.Biały Michał
Mardosiewicz Emilia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Biały Michał
Mardosiewicz Emilia
Biały MichałMardosiewicz EmiliaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 010
11.Mika Miłosz
Michałek Julia
KLASA - Tarnów
Mika Miłosz
Michałek Julia
Mika MiłoszMichałek JuliaKLASA - Tarnów6 611
12.Stępień Krystian
Kadej Oliwia
ZAMEK - Biała Podlaska
Stępień Krystian
Kadej Oliwia
Stępień KrystianKadej OliwiaZAMEK - Biała Podlaska0 011
13.Hawrył Michał
Surowiec Lena
MAGIC-DANCE - Lublin
Hawrył Michał
Surowiec Lena
Hawrył MichałSurowiec LenaMAGIC-DANCE - Lublin0 013
14.Mróz Rafał
Gzik Hanna
JUMP - Janów Lubelski
Mróz Rafał
Gzik Hanna
Mróz RafałGzik HannaJUMP - Janów Lubelski0 014
15.Drecki Damian
Wychowaniak Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Drecki Damian
Wychowaniak Anna
Drecki DamianWychowaniak AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 015
16.Miotła Kamil
Trafalska Ewa
ZAMEK - Lublin
Miotła Kamil
Trafalska Ewa
Miotła KamilTrafalska EwaZAMEK - Lublin0 015

 

BLOK 4, rejestracja 17.30 - 18.00, próba parkietu 18.00 - 18.20, start: 18.30

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Korecki Gabriel
Mazurowska Aniela
RS - WARSZAWA
Korecki Gabriel
Mazurowska Aniela
Korecki GabrielMazurowska AnielaRS - WARSZAWA3 (+1)131
2.Janczy Kacper
Płaneta Aleksandra
SAMBA - Tarnobrzeg
Janczy Kacper
Płaneta Aleksandra
Janczy KacperPłaneta AleksandraSAMBA - Tarnobrzeg4 (+1)142
3.Chmykhalo Ruslan
Rudnicka Natalia
BALLROOM - Lublin
Chmykhalo Ruslan
Rudnicka Natalia
Chmykhalo RuslanRudnicka NataliaBALLROOM - Lublin2 (+1)123
4.Łocha Antoni
Stecura Agnieszka
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Łocha Antoni
Stecura Agnieszka
Łocha AntoniStecura AgnieszkaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 04
5.Bojakowski Tomasz
Szczukiewicz Alicja
BALANS - Lublin
Bojakowski Tomasz
Szczukiewicz Alicja
Bojakowski TomaszSzczukiewicz AlicjaBALANS - Lublin0 05
6.Berdak Szymon
Filipiuk Aleksandra
MYKA - Zamość
Berdak Szymon
Filipiuk Aleksandra
Berdak SzymonFilipiuk AleksandraMYKA - Zamość0 06

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Janczy Kacper
Płaneta Aleksandra
SAMBA - Tarnobrzeg
Janczy Kacper
Płaneta Aleksandra
Janczy KacperPłaneta AleksandraSAMBA - Tarnobrzeg4 (+1)141
2.Bojakowski Tomasz
Szczukiewicz Alicja
BALANS - Lublin
Bojakowski Tomasz
Szczukiewicz Alicja
Bojakowski TomaszSzczukiewicz AlicjaBALANS - Lublin2 (+1)122
3.Chmykhalo Ruslan
Rudnicka Natalia
BALLROOM - Lublin
Chmykhalo Ruslan
Rudnicka Natalia
Chmykhalo RuslanRudnicka NataliaBALLROOM - Lublin1 (+1)113
4.Korecki Gabriel
Mazurowska Aniela
RS - WARSZAWA
Korecki Gabriel
Mazurowska Aniela
Korecki GabrielMazurowska AnielaRS - WARSZAWA1 14
5.Berdak Szymon
Filipiuk Aleksandra
MYKA - Zamość
Berdak Szymon
Filipiuk Aleksandra
Berdak SzymonFilipiuk AleksandraMYKA - Zamość0 05
6.Łocha Antoni
Stecura Agnieszka
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Łocha Antoni
Stecura Agnieszka
Łocha AntoniStecura AgnieszkaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 06

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dziamba Mateusz
Gaj Martyna
GRACJA - Krosno
Dziamba Mateusz
Gaj Martyna
Dziamba MateuszGaj MartynaGRACJA - Krosno3 (+1)131
2.Płodzień Adrian
Sułkowska Julia
SAMBA - Tarnobrzeg
Płodzień Adrian
Sułkowska Julia
Płodzień AdrianSułkowska JuliaSAMBA - Tarnobrzeg D (+1)1D2
3.Wyszomirski Wiktor
Kolasa Wiktoria
BALLROOM - Lublin
Wyszomirski Wiktor
Kolasa Wiktoria
Wyszomirski WiktorKolasa WiktoriaBALLROOM - Lublin2 (+1)123
4.Kłos Przemysław
Szewc Emilia
SAMBA - Tarnobrzeg
Kłos Przemysław
Szewc Emilia
Kłos PrzemysławSzewc EmiliaSAMBA - Tarnobrzeg3 (+1)134
5.Zduńczuk Łukasz
Małyszek Agata
TAKT - Chełm
Zduńczuk Łukasz
Małyszek Agata
Zduńczuk ŁukaszMałyszek AgataTAKT - Chełm3 (+1)135
6.Butryn Grzegorz
Wach Aleksandra
JUST DANCE - Stalowa Wola
Butryn Grzegorz
Wach Aleksandra
Butryn GrzegorzWach AleksandraJUST DANCE - Stalowa Wola5 (+1)156
7.Banasik Karol
Magdziarz Zuzanna
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Banasik Karol
Magdziarz Zuzanna
Banasik KarolMagdziarz ZuzannaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.1 (+1)117
8.Bańka Oliwier
Głowala Martyna
JUST DANCE - Stalowa Wola
Bańka Oliwier
Głowala Martyna
Bańka OliwierGłowala MartynaJUST DANCE - Stalowa Wola2 28
9.Brocławik Damian
Baum Natalia
AKSEL - Rzeszów
Brocławik Damian
Baum Natalia
Brocławik DamianBaum NataliaAKSEL - Rzeszów2 29
10.Wrona Łukasz
Śliczniak Weronika
BALLROOM - Lublin
Wrona Łukasz
Śliczniak Weronika
Wrona ŁukaszŚliczniak WeronikaBALLROOM - Lublin1 110
11.Orzechowski Paweł
Gaik Alicja
MAGIC-DANCE - Lublin
Orzechowski Paweł
Gaik Alicja
Orzechowski PawełGaik AlicjaMAGIC-DANCE - Lublin4 411
12.Chara Oskar
Woźniak Emilia
MERENGUE - Stalowa Wola
Chara Oskar
Woźniak Emilia
Chara OskarWoźniak EmiliaMERENGUE - Stalowa Wola4 412
13.Zalewski Kamil
Zalewska Aleksandra
RYTM - Chełm
Zalewski Kamil
Zalewska Aleksandra
Zalewski KamilZalewska AleksandraRYTM - Chełm1 113
14.Ryng Igor
Napiórkowska Daria
Klub Tańca STRETTO - RADZYMIN
Ryng Igor
Napiórkowska Daria
Ryng IgorNapiórkowska DariaKlub Tańca STRETTO - RADZYMIN0 014

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 15

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Płodzień Adrian
Sułkowska Julia
SAMBA - Tarnobrzeg
Płodzień Adrian
Sułkowska Julia
Płodzień AdrianSułkowska JuliaSAMBA - Tarnobrzeg6 (+1)161
2.Kłos Przemysław
Szewc Emilia
SAMBA - Tarnobrzeg
Kłos Przemysław
Szewc Emilia
Kłos PrzemysławSzewc EmiliaSAMBA - Tarnobrzeg3 (+1)132
3.Bańka Oliwier
Głowala Martyna
JUST DANCE - Stalowa Wola
Bańka Oliwier
Głowala Martyna
Bańka OliwierGłowala MartynaJUST DANCE - Stalowa Wola3 (+1)133
4.Wyszomirski Wiktor
Kolasa Wiktoria
BALLROOM - Lublin
Wyszomirski Wiktor
Kolasa Wiktoria
Wyszomirski WiktorKolasa WiktoriaBALLROOM - Lublin D (+1)1D4
5.Dziamba Mateusz
Gaj Martyna
GRACJA - Krosno
Dziamba Mateusz
Gaj Martyna
Dziamba MateuszGaj MartynaGRACJA - Krosno3 (+1)135
6.Ryng Igor
Napiórkowska Daria
Klub Tańca STRETTO - RADZYMIN
Ryng Igor
Napiórkowska Daria
Ryng IgorNapiórkowska DariaKlub Tańca STRETTO - RADZYMIN3 (+1)136
7.Butryn Grzegorz
Wach Aleksandra
JUST DANCE - Stalowa Wola
Butryn Grzegorz
Wach Aleksandra
Butryn GrzegorzWach AleksandraJUST DANCE - Stalowa Wola5 (+1)157
8.Orzechowski Paweł
Gaik Alicja
MAGIC-DANCE - Lublin
Orzechowski Paweł
Gaik Alicja
Orzechowski PawełGaik AlicjaMAGIC-DANCE - Lublin4 48
9.Zduńczuk Łukasz
Małyszek Agata
TAKT - Chełm
Zduńczuk Łukasz
Małyszek Agata
Zduńczuk ŁukaszMałyszek AgataTAKT - Chełm3 38
10.Banasik Karol
Magdziarz Zuzanna
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Banasik Karol
Magdziarz Zuzanna
Banasik KarolMagdziarz ZuzannaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.0 010
11.Andrzejkiewicz Bartosz
Grzeszyk Karolina
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Andrzejkiewicz Bartosz
Grzeszyk Karolina
Andrzejkiewicz BartoszGrzeszyk KarolinaISKRA - Międzyrzec Podlaski1 111
12.Wrona Łukasz
Śliczniak Weronika
BALLROOM - Lublin
Wrona Łukasz
Śliczniak Weronika
Wrona ŁukaszŚliczniak WeronikaBALLROOM - Lublin1 112
13.Chara Oskar
Woźniak Emilia
MERENGUE - Stalowa Wola
Chara Oskar
Woźniak Emilia
Chara OskarWoźniak EmiliaMERENGUE - Stalowa Wola3 313
14.Wojnar Krystian
Hajdaś Kinga
AKSEL - Rzeszów
Wojnar Krystian
Hajdaś Kinga
Wojnar KrystianHajdaś KingaAKSEL - Rzeszów4 413
15.Zalewski Kamil
Zalewska Aleksandra
RYTM - Chełm
Zalewski Kamil
Zalewska Aleksandra
Zalewski KamilZalewska AleksandraRYTM - Chełm1 115

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 17

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Skoczylas Kornel
Sochaczewska Wiktoria
ZAMEK - Lublin
Skoczylas Kornel
Sochaczewska Wiktoria
Skoczylas KornelSochaczewska WiktoriaZAMEK - Lublin C (+1)1C1
2.Paradysz Korneliusz
Czub Weronika
GRACJA - Krosno
Paradysz Korneliusz
Czub Weronika
Paradysz KorneliuszCzub WeronikaGRACJA - Krosno7 (+1)172
3.Szcześniak Bartłomiej
Tara Emilia
GALA - Mielec
Szcześniak Bartłomiej
Tara Emilia
Szcześniak BartłomiejTara EmiliaGALA - Mielec2 (+1)123
4.Pankratz Aleksander
Bosak Agata
RS - WARSZAWA
Pankratz Aleksander
Bosak Agata
Pankratz AleksanderBosak AgataRS - WARSZAWA2 (+1)124
5.Gilewicz Bartosz
Małyszek Małgorzata
TAKT - Chełm
Gilewicz Bartosz
Małyszek Małgorzata
Gilewicz BartoszMałyszek MałgorzataTAKT - Chełm1 (+1)115
6.Tymoszuk Robert
Ceniuk Oliwia
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Tymoszuk Robert
Ceniuk Oliwia
Tymoszuk RobertCeniuk OliwiaISKRA - Międzyrzec Podlaski7 (+1)176
7.Mróz Michał
Wojciechowska Izabela
JUMP - Janów Lubelski
Mróz Michał
Wojciechowska Izabela
Mróz MichałWojciechowska IzabelaJUMP - Janów Lubelski1 (+1)117
8.Sarnowski Bruno
Szeląg Zuzanna
MDANCE - Przemyśl
Sarnowski Bruno
Szeląg Zuzanna
Sarnowski BrunoSzeląg ZuzannaMDANCE - Przemyśl6 (+1)168
9.Rakicki Bartosz
Zając Aleksandra
JUST DANCE - Stalowa Wola
Rakicki Bartosz
Zając Aleksandra
Rakicki BartoszZając AleksandraJUST DANCE - Stalowa Wola1 19
10.Perłak Filip
Pobidyńska Martyna
MDANCE - Przemyśl
Perłak Filip
Pobidyńska Martyna
Perłak FilipPobidyńska MartynaMDANCE - Przemyśl4 410
11.Grzegorczyk Dariusz
Rusinek Patrycja
ZAMEK - Lublin
Grzegorczyk Dariusz
Rusinek Patrycja
Grzegorczyk DariuszRusinek PatrycjaZAMEK - Lublin0 011
12.Mielecki Andrzej
Szlom Maria
RS - WARSZAWA
Mielecki Andrzej
Szlom Maria
Mielecki AndrzejSzlom MariaRS - WARSZAWA3 312
13.Kiszka Mikołaj
Jaworska Aleksandra
JUMP - Janów Lubelski
Kiszka Mikołaj
Jaworska Aleksandra
Kiszka MikołajJaworska AleksandraJUMP - Janów Lubelski3 313
14.Wołowik Karol
Skiba Joanna
TOP - ART - Lublin
Wołowik Karol
Skiba Joanna
Wołowik KarolSkiba JoannaTOP - ART - Lublin4 413
15.Bożek Bartosz
Krasoń Anna
SAMBA - Tarnobrzeg
Bożek Bartosz
Krasoń Anna
Bożek BartoszKrasoń AnnaSAMBA - Tarnobrzeg0 015
16.Żurawicz Jakub
Gałuszka Natalia
GRACJA - Krosno
Żurawicz Jakub
Gałuszka Natalia
Żurawicz JakubGałuszka NataliaGRACJA - Krosno0 015
17.Partyka Piotr
Stochła Weronika
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Partyka Piotr
Stochła Weronika
Partyka PiotrStochła WeronikaGOLDEN DANCE - Przemyśl2 217

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sarnowski Bruno
Szeląg Zuzanna
MDANCE - Przemyśl
Sarnowski Bruno
Szeląg Zuzanna
Sarnowski BrunoSzeląg ZuzannaMDANCE - Przemyśl C (+1)1C1
2.Gilewicz Bartosz
Małyszek Małgorzata
TAKT - Chełm
Gilewicz Bartosz
Małyszek Małgorzata
Gilewicz BartoszMałyszek MałgorzataTAKT - Chełm2 (+1)122
3.Jakubowski Dominik
Bańcerowska Alicja
ZAMEK - Lublin
Jakubowski Dominik
Bańcerowska Alicja
Jakubowski DominikBańcerowska AlicjaZAMEK - Lublin2 (+1)123
4.Paradysz Korneliusz
Czub Weronika
GRACJA - Krosno
Paradysz Korneliusz
Czub Weronika
Paradysz KorneliuszCzub WeronikaGRACJA - Krosno7 (+1)174
5.Żurawicz Jakub
Gałuszka Natalia
GRACJA - Krosno
Żurawicz Jakub
Gałuszka Natalia
Żurawicz JakubGałuszka NataliaGRACJA - Krosno3 (+1)135
6.Tymoszuk Robert
Ceniuk Oliwia
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Tymoszuk Robert
Ceniuk Oliwia
Tymoszuk RobertCeniuk OliwiaISKRA - Międzyrzec Podlaski C (+1)1C6
7.Brocławik Damian
Baum Natalia
AKSEL - Rzeszów
Brocławik Damian
Baum Natalia
Brocławik DamianBaum NataliaAKSEL - Rzeszów1 (+1)117
8.Mielecki Andrzej
Szlom Maria
RS - WARSZAWA
Mielecki Andrzej
Szlom Maria
Mielecki AndrzejSzlom MariaRS - WARSZAWA3 38
9.Pankratz Aleksander
Bosak Agata
RS - WARSZAWA
Pankratz Aleksander
Bosak Agata
Pankratz AleksanderBosak AgataRS - WARSZAWA0 08
10.Rakicki Bartosz
Zając Aleksandra
JUST DANCE - Stalowa Wola
Rakicki Bartosz
Zając Aleksandra
Rakicki BartoszZając AleksandraJUST DANCE - Stalowa Wola1 110
11.Partyka Piotr
Stochła Weronika
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Partyka Piotr
Stochła Weronika
Partyka PiotrStochła WeronikaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 011
12.Mróz Michał
Wojciechowska Izabela
JUMP - Janów Lubelski
Mróz Michał
Wojciechowska Izabela
Mróz MichałWojciechowska IzabelaJUMP - Janów Lubelski0 012
13.Flisak Wojciech
Jacek Martyna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Flisak Wojciech
Jacek Martyna
Flisak WojciechJacek MartynaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 013
14.Bożek Bartosz
Krasoń Anna
SAMBA - Tarnobrzeg
Bożek Bartosz
Krasoń Anna
Bożek BartoszKrasoń AnnaSAMBA - Tarnobrzeg0 014

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rykała Tobiasz
Kunka Pola
TAKT - Chełm
Rykała Tobiasz
Kunka Pola
Rykała TobiaszKunka PolaTAKT - Chełm9 (+1)191
2.Wójcik Hubert
Hawrył Wiktoria
MAGIC-DANCE - Lublin
Wójcik Hubert
Hawrył Wiktoria
Wójcik HubertHawrył WiktoriaMAGIC-DANCE - Lublin7 (+1)172
3.Leszczyński Patryk
Kiełsznia Angelika
BALLROOM - Lublin
Leszczyński Patryk
Kiełsznia Angelika
Leszczyński PatrykKiełsznia AngelikaBALLROOM - Lublin6 63
4.Wiernio Oskar
Dąbek Paulina
MAGIC-DANCE - Lublin
Wiernio Oskar
Dąbek Paulina
Wiernio OskarDąbek PaulinaMAGIC-DANCE - Lublin2 24
5.Kijowski Cezary
Lubińska Katarzyna
GASIEK - Rzeszów
Kijowski Cezary
Lubińska Katarzyna
Kijowski CezaryLubińska KatarzynaGASIEK - Rzeszów5 55

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sokół Jakub
Pastuszka Wiktoria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Sokół Jakub
Pastuszka Wiktoria
Sokół JakubPastuszka WiktoriaCENTRUM TAŃCA - Radom3 (+1)131
2.Michałowski Szymon
Rupar Wiktoria
MDANCE - Przemyśl
Michałowski Szymon
Rupar Wiktoria
Michałowski SzymonRupar WiktoriaMDANCE - Przemyśl8 (+1)182
3.Olszański Oskar
Szołek Nina
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Olszański Oskar
Szołek Nina
Olszański OskarSzołek NinaGOLDEN DANCE - Przemyśl5 (+1)153
4.Wójcik Hubert
Hawrył Wiktoria
MAGIC-DANCE - Lublin
Wójcik Hubert
Hawrył Wiktoria
Wójcik HubertHawrył WiktoriaMAGIC-DANCE - Lublin5 (+1)154
5.Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
BALLROOM - Lublin
Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM - Lublin7 (+1)175
6.Majewski Anton
Krysa Aleksandra
RYTM - Chełm
Majewski Anton
Krysa Aleksandra
Majewski AntonKrysa AleksandraRYTM - Chełm9 (+1)196
7.Mostowiec Adrian
Mazur Kinga
ZAMEK - Lublin
Mostowiec Adrian
Mazur Kinga
Mostowiec AdrianMazur KingaZAMEK - Lublin1 (+1)117
8.Reut Dominik
Orzeł Oliwia
BALANS - Lublin
Reut Dominik
Orzeł Oliwia
Reut DominikOrzeł OliwiaBALANS - Lublin1 18
9.Widz Bartłomiej
Gozdalska Agnieszka
JUMP - Janów Lubelski
Widz Bartłomiej
Gozdalska Agnieszka
Widz BartłomiejGozdalska AgnieszkaJUMP - Janów Lubelski4 49
10.Kijowski Cezary
Lubińska Katarzyna
GASIEK - Rzeszów
Kijowski Cezary
Lubińska Katarzyna
Kijowski CezaryLubińska KatarzynaGASIEK - Rzeszów4 410
11.Żygała Maciej
Domka Emilia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Żygała Maciej
Domka Emilia
Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 011
12.Leszczyński Patryk
Kiełsznia Angelika
BALLROOM - Lublin
Leszczyński Patryk
Kiełsznia Angelika
Leszczyński PatrykKiełsznia AngelikaBALLROOM - Lublin0 012
13.Urbański Robert
Neska Zuzanna
CENTRUM TAŃCA - Radom
Urbański Robert
Neska Zuzanna
Urbański RobertNeska ZuzannaCENTRUM TAŃCA - Radom4 412
14.Wołowik Karol
Skiba Joanna
TOP - ART - Lublin
Wołowik Karol
Skiba Joanna
Wołowik KarolSkiba JoannaTOP - ART - Lublin0 014

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Huber Jan
Staszak Karolina
TAKT - Chełm
Huber Jan
Staszak Karolina
Huber JanStaszak KarolinaTAKT - Chełm4 (+1)141
2.Żygała Maciej
Domka Emilia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Żygała Maciej
Domka Emilia
Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE - Przemyśl3 (+1)132
3.Jabłoński Dariusz
Poniatowicz Karolina
KADRYL - Białystok
Jabłoński Dariusz
Poniatowicz Karolina
Jabłoński DariuszPoniatowicz KarolinaKADRYL - Białystok6 63
4.Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
MDANCE - Przemyśl
Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
Kawiński KacperSzelążek ElżbietaMDANCE - Przemyśl0 04
5.Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
BALLROOM - Lublin
Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM - Lublin0 05

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Huber Jan
Staszak Karolina
TAKT - Chełm
Huber Jan
Staszak Karolina
Huber JanStaszak KarolinaTAKT - Chełm4 (+1)141
2.Stępień Michał
Skrzypek Klaudia
ZAMEK - Lublin
Stępień Michał
Skrzypek Klaudia
Stępień MichałSkrzypek KlaudiaZAMEK - Lublin3 (+1)132
3.Wiernio Oskar
Dąbek Paulina
MAGIC-DANCE - Lublin
Wiernio Oskar
Dąbek Paulina
Wiernio OskarDąbek PaulinaMAGIC-DANCE - Lublin2 (+1)123
4.Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
MDANCE - Przemyśl
Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
Kawiński KacperSzelążek ElżbietaMDANCE - Przemyśl1 14
5.Nosal Przemysław
Robak Wiktoria
JUMP - Janów Lubelski
Nosal Przemysław
Robak Wiktoria
Nosal PrzemysławRobak WiktoriaJUMP - Janów Lubelski1 15
6.Kiszka Mikołaj
Jaworska Aleksandra
JUMP - Janów Lubelski
Kiszka Mikołaj
Jaworska Aleksandra
Kiszka MikołajJaworska AleksandraJUMP - Janów Lubelski2 26