Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Smoka Wawelskiego

2021-05-23 Kraków, PLĄS - Kraków


Instruction how to register
Fill in the second window with information about the couple and your e-mail. Click the "Registration" button.
On your e-mail you will get the code you have to use next to confirm couples's data - fill in the first window with this code.
Now you can register couple by marking the appropriate category and clicking "Save" button.
FOREIGN COUPLES
REGISTRATION FOR FOREIGN COUPLES


UWAGA

Nowe informacje:
* W kategorii do 9 lat klasy H zapraszamy po jednym opiekunie do jednego dziecka
* w kategorii 10-11 lat zapraszamy po jednym opiekunie dla jednego zawodnika
* w pozostałych kategoriach 12-13 oraz 14-15 lat:
- 1 OPIEKUN NA PARĘ

ZGŁOSZENIA PRZYJMUJEMY DO 17 maja 2021 tj, poniedziałek do godz. 24:00

* po 17 maja 2021 prosimy nie wysyłać maili z nazwiskami opiekuna, nie zostaną uwzględnione,
* nie wysyłamy odpowiedzi na otrzymane maile,
* listy startowe zostaną zamknięte wcześniej jeżeli liczba zawodników osiągnie 150 osób na 1 blok.

Do zobaczenia 23 maja 2021 r. :)

BLOK 1, rejestracja 08:00-08:45, próba parkietu 08:45-09:15, start: 09:15

rejestracja zozstannie zamknięta przed czasem z chwilą uzyskania liczby 150 zawodników na jednym bloku,zarejestowano 46 zawodników pozostało 104 miejsca do rejestracji


Do 9 (Do 9) H KOMB 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ptak Tomasz
Kusia Eliza
EVOLUTION - Kraków
Ptak Tomasz
Kusia Eliza
Ptak TomaszKusia ElizaEVOLUTION - Kraków
2.Strzępek Szymon
Bujak Klaudia
AKSEL - Rzeszów
Strzępek Szymon
Bujak Klaudia
Strzępek SzymonBujak KlaudiaAKSEL - Rzeszów

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bujacz Przemysław
Citko Zofia
ST FLASH DUO - Kraków
Bujacz Przemysław
Citko Zofia
Bujacz PrzemysławCitko ZofiaST FLASH DUO - Kraków
2.Cepil Wiktor
Knyziak Zuzanna
EVOLUTION - Kraków
Cepil Wiktor
Knyziak Zuzanna
Cepil WiktorKnyziak ZuzannaEVOLUTION - Kraków
3.Gawlas Kacper
Misiarz Zuzanna
EVOLUTION - Kraków
Gawlas Kacper
Misiarz Zuzanna
Gawlas KacperMisiarz ZuzannaEVOLUTION - Kraków
4.Maziarz Jakub
Kuter Patrycja
AKSEL - Rzeszów
Maziarz Jakub
Kuter Patrycja
Maziarz JakubKuter PatrycjaAKSEL - Rzeszów
5.Polek Igor
Kapłońska Amelia
SzT eMiKa - Tarnów
Polek Igor
Kapłońska Amelia
Polek IgorKapłońska AmeliaSzT eMiKa - Tarnów
6.Stolarski Antoni
Mroczek Magdalena
SKT Regis Bochnia
Stolarski Antoni
Mroczek Magdalena
Stolarski AntoniMroczek MagdalenaSKT Regis Bochnia

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krakowski Gabriel
Potoczna Alicja
GALA - Mielec
Krakowski Gabriel
Potoczna Alicja
Krakowski GabrielPotoczna AlicjaGALA - Mielec
2.Świątek Nikodem
Łapa Joanna
GALA - Mielec
Świątek Nikodem
Łapa Joanna
Świątek NikodemŁapa JoannaGALA - Mielec

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chmiel Piotr
Słoma Patrycja
JUST DANCE Wieliczka
Chmiel Piotr
Słoma Patrycja
Chmiel PiotrSłoma PatrycjaJUST DANCE Wieliczka
2.Limanowski Oliwier
Hrebik Barbara
SzT eMiKa - Tarnów
Limanowski Oliwier
Hrebik Barbara
Limanowski OliwierHrebik BarbaraSzT eMiKa - Tarnów
3.Myciński Alex
Gumula Barbara
EVOLUTION - Kraków
Myciński Alex
Gumula Barbara
Myciński AlexGumula BarbaraEVOLUTION - Kraków

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Flak Dominik
Zontek Ingrid
EVOLUTION - Kraków
Flak Dominik
Zontek Ingrid
Flak DominikZontek IngridEVOLUTION - Kraków
2.Piekarski Wiktor
Ogińska Julia
KICK - Kielce
Piekarski Wiktor
Ogińska Julia
Piekarski WiktorOgińska JuliaKICK - Kielce

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Suong Filip
Struska Maja
EVOLUTION - Kraków
Suong Filip
Struska Maja
Suong FilipStruska MajaEVOLUTION - Kraków

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bukowski Michał
Śnieżek Kinga
GRACJA - Krosno
Bukowski Michał
Śnieżek Kinga
Bukowski MichałŚnieżek KingaGRACJA - Krosno
2.Drogosz Mateusz
Bryk Magdalena
KICK - Kielce
Drogosz Mateusz
Bryk Magdalena
Drogosz MateuszBryk MagdalenaKICK - Kielce
3.Marcinkowski Krystian
Kmieć Emilia
LATINO - Żabno
Marcinkowski Krystian
Kmieć Emilia
Marcinkowski KrystianKmieć EmiliaLATINO - Żabno
4.Mika Miłosz
Michałek Julia
KLASA - Tarnów
Mika Miłosz
Michałek Julia
Mika MiłoszMichałek JuliaKLASA - Tarnów
5.Solcan Emil
Król Magdalena
EVOLUTION - Kraków
Solcan Emil
Król Magdalena
Solcan EmilKról MagdalenaEVOLUTION - Kraków
6.Stachura Łukasz
Lisowiec Julia
GRACJA - Krosno
Stachura Łukasz
Lisowiec Julia
Stachura ŁukaszLisowiec JuliaGRACJA - Krosno
7.Szołtysik Piotr
Skiba Julia
IMPULS - Chorzów
Szołtysik Piotr
Skiba Julia
Szołtysik PiotrSkiba JuliaIMPULS - Chorzów

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Antkiewicz Oskar
Sosin Kamila
KLASA - Tarnów
Antkiewicz Oskar
Sosin Kamila
Antkiewicz OskarSosin KamilaKLASA - Tarnów
2.Bukowski Michał
Śnieżek Kinga
GRACJA - Krosno
Bukowski Michał
Śnieżek Kinga
Bukowski MichałŚnieżek KingaGRACJA - Krosno
3.Marcinkowski Krystian
Kmieć Emilia
LATINO - Żabno
Marcinkowski Krystian
Kmieć Emilia
Marcinkowski KrystianKmieć EmiliaLATINO - Żabno
4.Mika Miłosz
Michałek Julia
KLASA - Tarnów
Mika Miłosz
Michałek Julia
Mika MiłoszMichałek JuliaKLASA - Tarnów
5.Solcan Emil
Król Magdalena
EVOLUTION - Kraków
Solcan Emil
Król Magdalena
Solcan EmilKról MagdalenaEVOLUTION - Kraków
6.Stachura Łukasz
Lisowiec Julia
GRACJA - Krosno
Stachura Łukasz
Lisowiec Julia
Stachura ŁukaszLisowiec JuliaGRACJA - Krosno
7.Szołtysik Piotr
Skiba Julia
IMPULS - Chorzów
Szołtysik Piotr
Skiba Julia
Szołtysik PiotrSkiba JuliaIMPULS - Chorzów

 

BLOK 2, rejestracja 11:15-12:00, próba parkietu 12:00-12:30, start: 12:30

rejestracja zozstannie zamknięta przed czasem z chwilą uzyskania liczby 150 zawodników na jednym bloku,zarejestrowano 72 zawodników; pozostało 78 miejsc do rejestracji


Do 9 (Do 9) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 16

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czerwiec Gabriela
EVOLUTION - Kraków
Czerwiec GabrielaCzerwiec GabrielaEVOLUTION - Kraków
2.Gabryś Agata
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Gabryś AgataGabryś AgataEMOTION Dance Academy Oświęcim
3.Gac Magdalena
EVOLUTION - Kraków
Gac MagdalenaGac MagdalenaEVOLUTION - Kraków
4.Gugała Maja
EVOLUTION - Kraków
Gugała MajaGugała MajaEVOLUTION - Kraków
5.Karapire Lena
AKSEL - Rzeszów
Karapire LenaKarapire LenaAKSEL - Rzeszów
6.Knapik Natalia
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Knapik NataliaKnapik NataliaEMOTION Dance Academy Oświęcim
7.Kolasa Martyna
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Kolasa MartynaKolasa MartynaEMOTION Dance Academy Oświęcim
8.Matusiak Emilia
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Matusiak EmiliaMatusiak EmiliaEMOTION Dance Academy Oświęcim
9.Nalepa Zofia
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Nalepa ZofiaNalepa ZofiaEMOTION Dance Academy Oświęcim
10.Stefaniak Laura
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Stefaniak LauraStefaniak LauraEMOTION Dance Academy Oświęcim
11.Stolecka Kalina
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Stolecka KalinaStolecka KalinaEMOTION Dance Academy Oświęcim
12.Szostak Gabriela
EVOLUTION - Kraków
Szostak GabrielaSzostak GabrielaEVOLUTION - Kraków
13.Sztyler Nikola
EVOLUTION - Kraków
Sztyler NikolaSztyler NikolaEVOLUTION - Kraków
14.Słomska Marlena
SzT eMiKa - Tarnów
Słomska MarlenaSłomska MarlenaSzT eMiKa - Tarnów
15.Zielińska Alicja
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Zielińska AlicjaZielińska AlicjaEMOTION Dance Academy Oświęcim
16.Żmuda Karolina
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Żmuda KarolinaŻmuda KarolinaEMOTION Dance Academy Oświęcim

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 16

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Adamska Aleksandra Anna
EVOLUTION - Kraków
Adamska Aleksandra AnnaAdamska Aleksandra AnnaEVOLUTION - Kraków
2.Bajda Katarzyna
EVOLUTION - Kraków
Bajda KatarzynaBajda KatarzynaEVOLUTION - Kraków
3.Bielas Agata
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Bielas AgataBielas AgataEMOTION Dance Academy Oświęcim
4.Huczek Natasza
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Huczek NataszaHuczek NataszaEMOTION Dance Academy Oświęcim
5.Jarosińska Maja
EVOLUTION - Kraków
Jarosińska MajaJarosińska MajaEVOLUTION - Kraków
6.Jarosz Dominika
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Jarosz DominikaJarosz DominikaEMOTION Dance Academy Oświęcim
7.Kania Milena
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Kania MilenaKania MilenaEMOTION Dance Academy Oświęcim
8.Knapik Weronika
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Knapik WeronikaKnapik WeronikaEMOTION Dance Academy Oświęcim
9.Kłusak Karolina
SzT eMiKa - Tarnów
Kłusak KarolinaKłusak KarolinaSzT eMiKa - Tarnów
10.Miller Nikola
GALA - Mielec
Miller NikolaMiller NikolaGALA - Mielec
11.Paluch Gabriela
GALA - Mielec
Paluch GabrielaPaluch GabrielaGALA - Mielec
12.Pietras Jagoda
EVOLUTION - Kraków
Pietras JagodaPietras JagodaEVOLUTION - Kraków
13.Rogowska Amelia
EVOLUTION - Kraków
Rogowska AmeliaRogowska AmeliaEVOLUTION - Kraków
14.Szulc Justyna
EVOLUTION - Kraków
Szulc JustynaSzulc JustynaEVOLUTION - Kraków
15.Zachara Natalia
EVOLUTION - Kraków
Zachara NataliaZachara NataliaEVOLUTION - Kraków
16.Zielińska Maria
EVOLUTION - Kraków
Zielińska MariaZielińska MariaEVOLUTION - Kraków

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 1

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kleszyk Martyna
EVOLUTION - Kraków
Kleszyk MartynaKleszyk MartynaEVOLUTION - Kraków

12-15 (12 - 15) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Magoń Julia
AKSEL - Rzeszów
Magoń JuliaMagoń JuliaAKSEL - Rzeszów
2.Tobiasz Monika
AKSEL - Rzeszów
Tobiasz MonikaTobiasz MonikaAKSEL - Rzeszów

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Baran Szymon
Bukowska Malwina
MDANCE - Przemyśl
Baran Szymon
Bukowska Malwina
Baran SzymonBukowska MalwinaMDANCE - Przemyśl
2.Cielecki Maciej
Wareliś Amelia
SAMBA - Tarnobrzeg
Cielecki Maciej
Wareliś Amelia
Cielecki MaciejWareliś AmeliaSAMBA - Tarnobrzeg
3.Laryś Jakub
Paszek Wiktoria
EVOLUTION - Kraków
Laryś Jakub
Paszek Wiktoria
Laryś JakubPaszek WiktoriaEVOLUTION - Kraków
4.Misior Patryk
Dzięgielowska Emilia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Misior Patryk
Dzięgielowska Emilia
Misior PatrykDzięgielowska EmiliaGOLDEN DANCE - Przemyśl
5.Plebanek Michał
Janas Oliwia
SzT eMiKa - Tarnów
Plebanek Michał
Janas Oliwia
Plebanek MichałJanas OliwiaSzT eMiKa - Tarnów
6.Sala Mateusz
Mieszkowicz Anna
GALA - Mielec
Sala Mateusz
Mieszkowicz Anna
Sala MateuszMieszkowicz AnnaGALA - Mielec

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dobosz Bartłomiej
Tompalska Dominika
BAWINEK - Kraków
Dobosz Bartłomiej
Tompalska Dominika
Dobosz BartłomiejTompalska DominikaBAWINEK - Kraków
2.Dziamba Krzysztof
Nowak Eliza
GRACJA - Krosno
Dziamba Krzysztof
Nowak Eliza
Dziamba KrzysztofNowak ElizaGRACJA - Krosno
3.Ganin Yegor
Jasińska Alicja
SEMPRE - Kraków
Ganin Yegor
Jasińska Alicja
Ganin YegorJasińska AlicjaSEMPRE - Kraków
4.Gnus Arkadiusz
Kiszkis Zuzanna
IMPULS - Chorzów
Gnus Arkadiusz
Kiszkis Zuzanna
Gnus ArkadiuszKiszkis ZuzannaIMPULS - Chorzów
5.Jaworski Jakub
Stojak Maja
IMPULS - Chorzów
Jaworski Jakub
Stojak Maja
Jaworski JakubStojak MajaIMPULS - Chorzów
6.Kokosz Piotr
Sado Wiktoria
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Kokosz Piotr
Sado Wiktoria
Kokosz PiotrSado WiktoriaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dziamba Krzysztof
Nowak Eliza
GRACJA - Krosno
Dziamba Krzysztof
Nowak Eliza
Dziamba KrzysztofNowak ElizaGRACJA - Krosno
2.Gnus Arkadiusz
Kiszkis Zuzanna
IMPULS - Chorzów
Gnus Arkadiusz
Kiszkis Zuzanna
Gnus ArkadiuszKiszkis ZuzannaIMPULS - Chorzów
3.Jaworski Jakub
Stojak Maja
IMPULS - Chorzów
Jaworski Jakub
Stojak Maja
Jaworski JakubStojak MajaIMPULS - Chorzów
4.Kawałek Michał
Nowotny Aleksandra
SEMPRE - Kraków
Kawałek Michał
Nowotny Aleksandra
Kawałek MichałNowotny AleksandraSEMPRE - Kraków
5.Korcyl Jan
Krzeszowiak Joanna
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Korcyl Jan
Krzeszowiak Joanna
Korcyl JanKrzeszowiak JoannaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Goch Łukasz
Milewska Anna
STTS Kraków
Goch Łukasz
Milewska Anna
Goch ŁukaszMilewska AnnaSTTS Kraków
2.Ryz Michał
Baranowska Anna
IMPERIA - Kraków
Ryz Michał
Baranowska Anna
Ryz MichałBaranowska AnnaIMPERIA - Kraków
3.Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
EVOLUTION - Kraków
Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION - Kraków
4.Tokarski Mieszko
Dyrda Zuzanna
BAWINEK - Kraków
Tokarski Mieszko
Dyrda Zuzanna
Tokarski MieszkoDyrda ZuzannaBAWINEK - Kraków

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gierdziewicz Krzysztof
Zaręba Kamila
EVOLUTION - Kraków
Gierdziewicz Krzysztof
Zaręba Kamila
Gierdziewicz KrzysztofZaręba KamilaEVOLUTION - Kraków
2.Goch Łukasz
Milewska Anna
STTS Kraków
Goch Łukasz
Milewska Anna
Goch ŁukaszMilewska AnnaSTTS Kraków
3.Kotul Hubert
Dąbek Katarzyna
MDANCE - Przemyśl
Kotul Hubert
Dąbek Katarzyna
Kotul HubertDąbek KatarzynaMDANCE - Przemyśl
4.Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
EVOLUTION - Kraków
Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION - Kraków

 

BLOK 3, rejestracja 14:30-15:15, próba parkietu 15:15-15:45, start: 15:45

rejestracja zozstannie zamknięta przed czasem z chwilą uzyskania liczby 150 zawodników na jednym bloku,zarejestowano 52 zawodników; pozostało 98 miejsc do rejestracji


10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czarnik Dominik
Pachacz Karolina
KLASA - Tarnów
Czarnik Dominik
Pachacz Karolina
Czarnik DominikPachacz KarolinaKLASA - Tarnów
2.Dymiński Jan
Królik Wiktoria
KICK - Kielce
Dymiński Jan
Królik Wiktoria
Dymiński JanKrólik WiktoriaKICK - Kielce
3.Fijałkowski Franciszek
Nieć Maja
EVOLUTION - Kraków
Fijałkowski Franciszek
Nieć Maja
Fijałkowski FranciszekNieć MajaEVOLUTION - Kraków
4.Gawryś Hubert
Klamka Weronika
GALA - Mielec
Gawryś Hubert
Klamka Weronika
Gawryś HubertKlamka WeronikaGALA - Mielec
5.Gracz Błażej
Antoń Kamila
GALA - Mielec
Gracz Błażej
Antoń Kamila
Gracz BłażejAntoń KamilaGALA - Mielec
6.Kołcz Maksymilian
Kłeczek Lena
AKSEL - Rzeszów
Kołcz Maksymilian
Kłeczek Lena
Kołcz MaksymilianKłeczek LenaAKSEL - Rzeszów
7.Mikus Krzysztof
Kłusak Emilia
SzT eMiKa - Tarnów
Mikus Krzysztof
Kłusak Emilia
Mikus KrzysztofKłusak EmiliaSzT eMiKa - Tarnów
8.Niewola Bartosz
Kot Izabela
SzT eMiKa - Tarnów
Niewola Bartosz
Kot Izabela
Niewola BartoszKot IzabelaSzT eMiKa - Tarnów
9.Róg Ronald
Strzałkowska Jessica
EVOLUTION - Kraków
Róg Ronald
Strzałkowska Jessica
Róg RonaldStrzałkowska JessicaEVOLUTION - Kraków
10.Socha Michał
Rusin Alicja
PLĄS - Kraków
Socha Michał
Rusin Alicja
Socha MichałRusin AlicjaPLĄS - Kraków
11.Strumiłło Hubert
Kurpiel Amelia
EVOLUTION - Kraków
Strumiłło Hubert
Kurpiel Amelia
Strumiłło HubertKurpiel AmeliaEVOLUTION - Kraków
12.Strzałkowski Patrick
Woźniak Gabriela
EVOLUTION - Kraków
Strzałkowski Patrick
Woźniak Gabriela
Strzałkowski PatrickWoźniak GabrielaEVOLUTION - Kraków

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Drechny-Mucha Maksymilian
Jakubiszyn Julia
EVOLUTION - Kraków
Drechny-Mucha Maksymilian
Jakubiszyn Julia
Drechny-Mucha MaksymilianJakubiszyn JuliaEVOLUTION - Kraków
2.Wąchała Arkadiusz
Dzikowska Dorota
GRACJA - Krosno
Wąchała Arkadiusz
Dzikowska Dorota
Wąchała ArkadiuszDzikowska DorotaGRACJA - Krosno
3.Łach Wojciech
Krzyworączka Antonina
ST FLASH DUO - Kraków
Łach Wojciech
Krzyworączka Antonina
Łach WojciechKrzyworączka AntoninaST FLASH DUO - Kraków

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kopczak Adrian
Kustra Maja
K-STUDIO Krosno
Kopczak Adrian
Kustra Maja
Kopczak AdrianKustra MajaK-STUDIO Krosno
2.Paszek Adam
Gugała Pola
EVOLUTION - Kraków
Paszek Adam
Gugała Pola
Paszek AdamGugała PolaEVOLUTION - Kraków
3.Ruszkowski Maciej
Chmura Kamila
EVOLUTION - Kraków
Ruszkowski Maciej
Chmura Kamila
Ruszkowski MaciejChmura KamilaEVOLUTION - Kraków
4.Wiciński Łukasz
Chachurska Anna
EVOLUTION - Kraków
Wiciński Łukasz
Chachurska Anna
Wiciński ŁukaszChachurska AnnaEVOLUTION - Kraków

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cierzak Olaf
Dziurzyńska Wiktoria
EVOLUTION - Kraków
Cierzak Olaf
Dziurzyńska Wiktoria
Cierzak OlafDziurzyńska WiktoriaEVOLUTION - Kraków
2.Kwiatkowski Adam
Marynowska Pola
ZORBA - Częstochowa
Kwiatkowski Adam
Marynowska Pola
Kwiatkowski AdamMarynowska PolaZORBA - Częstochowa
3.Miśkiewicz Bartłomiej
Wójcik Oliwia
EVOLUTION - Kraków
Miśkiewicz Bartłomiej
Wójcik Oliwia
Miśkiewicz BartłomiejWójcik OliwiaEVOLUTION - Kraków

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gawęda Wiktor
Czech Nadia
EVOLUTION - Kraków
Gawęda Wiktor
Czech Nadia
Gawęda WiktorCzech NadiaEVOLUTION - Kraków
2.Jarząb Filip
Molęda Weronika
KICK - Kielce
Jarząb Filip
Molęda Weronika
Jarząb FilipMolęda WeronikaKICK - Kielce
3.Ludwig Filip
Borek Eliza
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Ludwig Filip
Borek Eliza
Ludwig FilipBorek ElizaKUŹNIA TAŃCA - Kraków

12-15 (12 - 15) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) H KOMB 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Brennan Dominik
Włodarczyk Patrycja
SKT Regis Bochnia
Brennan Dominik
Włodarczyk Patrycja
Brennan DominikWłodarczyk PatrycjaSKT Regis Bochnia
2.Kogut Antoni
Jonak Wiktoria
SKT Regis Bochnia
Kogut Antoni
Jonak Wiktoria
Kogut AntoniJonak WiktoriaSKT Regis Bochnia

 

BLOK 4, rejestracja 18:00-18:45, próba parkietu 18:45-19:15, start: 19:15

rejestracja zozstannie zamknięta przed czasem z chwilą uzyskania liczby 150 zawodników na jednym bloku,zarejestrowano 70 zawodników; pozostało 80 miejsc do rejestracji


12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kołodziej Julian
Budzik Zofia
KLASA - Tarnów
Kołodziej Julian
Budzik Zofia
Kołodziej JulianBudzik ZofiaKLASA - Tarnów
2.Kącik Kacper
Zgoda Natalia
EVOLUTION - Kraków
Kącik Kacper
Zgoda Natalia
Kącik KacperZgoda NataliaEVOLUTION - Kraków

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kołodziej Julian
Budzik Zofia
KLASA - Tarnów
Kołodziej Julian
Budzik Zofia
Kołodziej JulianBudzik ZofiaKLASA - Tarnów
2.Kącik Kacper
Zgoda Natalia
EVOLUTION - Kraków
Kącik Kacper
Zgoda Natalia
Kącik KacperZgoda NataliaEVOLUTION - Kraków

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wolf Tomasz
Smolińska Antonina
GRACJA - Krosno
Wolf Tomasz
Smolińska Antonina
Wolf TomaszSmolińska AntoninaGRACJA - Krosno
2.Zmarzły Oskar
Skiba Oliwia
LATINO - Żabno
Zmarzły Oskar
Skiba Oliwia
Zmarzły OskarSkiba OliwiaLATINO - Żabno

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wolf Tomasz
Smolińska Antonina
GRACJA - Krosno
Wolf Tomasz
Smolińska Antonina
Wolf TomaszSmolińska AntoninaGRACJA - Krosno

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Brocławik Damian
Baum Natalia
AKSEL - Rzeszów
Brocławik Damian
Baum Natalia
Brocławik DamianBaum NataliaAKSEL - Rzeszów
2.Dziamba Mateusz
Gaj Martyna
GRACJA - Krosno
Dziamba Mateusz
Gaj Martyna
Dziamba MateuszGaj MartynaGRACJA - Krosno
3.Gajek Dominik
Zając Paulina
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Gajek Dominik
Zając Paulina
Gajek DominikZając PaulinaEMOTION Dance Academy Oświęcim
4.Krawczyk Tomasz
Lelek Maria
BAWINEK - Kraków
Krawczyk Tomasz
Lelek Maria
Krawczyk TomaszLelek MariaBAWINEK - Kraków
5.Michalecki Miłosz
Skubida Wiktoria
MDANCE - Przemyśl
Michalecki Miłosz
Skubida Wiktoria
Michalecki MiłoszSkubida WiktoriaMDANCE - Przemyśl
6.Socha Oskar Jan
Niziurska Julia
EVOLUTION - Kraków
Socha Oskar Jan
Niziurska Julia
Socha Oskar JanNiziurska JuliaEVOLUTION - Kraków

16+ (Powyżej 15) E LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dziamba Mateusz
Gaj Martyna
GRACJA - Krosno
Dziamba Mateusz
Gaj Martyna
Dziamba MateuszGaj MartynaGRACJA - Krosno
2.Jankowicz Jakub
Mikołajczyk Magdalena
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Jankowicz Jakub
Mikołajczyk Magdalena
Jankowicz JakubMikołajczyk MagdalenaKUŹNIA TAŃCA - Kraków
3.Lisowski Dawid
Maj Barbara
SEMPRE - Kraków
Lisowski Dawid
Maj Barbara
Lisowski DawidMaj BarbaraSEMPRE - Kraków
4.Machnik Zbigniew
Witkowska Magdalena
BAWINEK - Kraków
Machnik Zbigniew
Witkowska Magdalena
Machnik ZbigniewWitkowska MagdalenaBAWINEK - Kraków
5.Michalecki Miłosz
Skubida Wiktoria
MDANCE - Przemyśl
Michalecki Miłosz
Skubida Wiktoria
Michalecki MiłoszSkubida WiktoriaMDANCE - Przemyśl
6.Socha Oskar Jan
Niziurska Julia
EVOLUTION - Kraków
Socha Oskar Jan
Niziurska Julia
Socha Oskar JanNiziurska JuliaEVOLUTION - Kraków
7.Wasiak Mateusz
Bielak Marlena
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Wasiak Mateusz
Bielak Marlena
Wasiak MateuszBielak MarlenaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Baran Michał
Kędzior Weronika
AKSEL - Rzeszów
Baran Michał
Kędzior Weronika
Baran MichałKędzior WeronikaAKSEL - Rzeszów
2.Gierdziewicz Krzysztof
Zaręba Kamila
EVOLUTION - Kraków
Gierdziewicz Krzysztof
Zaręba Kamila
Gierdziewicz KrzysztofZaręba KamilaEVOLUTION - Kraków
3.Grzesiowski Igor
Raczkiewicz Julia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Grzesiowski Igor
Raczkiewicz Julia
Grzesiowski IgorRaczkiewicz JuliaNOWY STYL - Bielsko-Biała
4.Górecki Jędrzej
Romaniewska Natalia
BAWINEK - Kraków
Górecki Jędrzej
Romaniewska Natalia
Górecki JędrzejRomaniewska NataliaBAWINEK - Kraków
5.Kukla Mikołaj
Zyguła Zuzanna
LATINO - Żabno
Kukla Mikołaj
Zyguła Zuzanna
Kukla MikołajZyguła ZuzannaLATINO - Żabno
6.Lisowski Dawid
Maj Barbara
SEMPRE - Kraków
Lisowski Dawid
Maj Barbara
Lisowski DawidMaj BarbaraSEMPRE - Kraków
7.Machnik Zbigniew
Witkowska Magdalena
BAWINEK - Kraków
Machnik Zbigniew
Witkowska Magdalena
Machnik ZbigniewWitkowska MagdalenaBAWINEK - Kraków
8.Pagacz Jakub
Piela Katarzyna
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Pagacz Jakub
Piela Katarzyna
Pagacz JakubPiela KatarzynaKUŹNIA TAŃCA - Kraków
9.Perłak Filip
Pobidyńska Martyna
MDANCE - Przemyśl
Perłak Filip
Pobidyńska Martyna
Perłak FilipPobidyńska MartynaMDANCE - Przemyśl
10.Sarnowski Bruno
Szeląg Zuzanna
MDANCE - Przemyśl
Sarnowski Bruno
Szeląg Zuzanna
Sarnowski BrunoSzeląg ZuzannaMDANCE - Przemyśl
11.Walaszek Karol
Stawarz Aleksandra
EVOLUTION - Kraków
Walaszek Karol
Stawarz Aleksandra
Walaszek KarolStawarz AleksandraEVOLUTION - Kraków
12.Żurawicz Jakub
Gałuszka Natalia
GRACJA - Krosno
Żurawicz Jakub
Gałuszka Natalia
Żurawicz JakubGałuszka NataliaGRACJA - Krosno

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Baran Michał
Kędzior Weronika
AKSEL - Rzeszów
Baran Michał
Kędzior Weronika
Baran MichałKędzior WeronikaAKSEL - Rzeszów
2.Brocławik Damian
Baum Natalia
AKSEL - Rzeszów
Brocławik Damian
Baum Natalia
Brocławik DamianBaum NataliaAKSEL - Rzeszów
3.Bulenda Rafał
Fojcik Aleksandra
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Bulenda Rafał
Fojcik Aleksandra
Bulenda RafałFojcik AleksandraLORDANCE - Wodzisław Śl.
4.Górecki Jędrzej
Romaniewska Natalia
BAWINEK - Kraków
Górecki Jędrzej
Romaniewska Natalia
Górecki JędrzejRomaniewska NataliaBAWINEK - Kraków
5.Kukla Mikołaj
Zyguła Zuzanna
LATINO - Żabno
Kukla Mikołaj
Zyguła Zuzanna
Kukla MikołajZyguła ZuzannaLATINO - Żabno
6.Pagacz Jakub
Piela Katarzyna
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Pagacz Jakub
Piela Katarzyna
Pagacz JakubPiela KatarzynaKUŹNIA TAŃCA - Kraków
7.Pasiut Szymon
Figiel Maria
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Pasiut Szymon
Figiel Maria
Pasiut SzymonFigiel MariaKUŹNIA TAŃCA - Kraków
8.Ryz Michał
Baranowska Anna
IMPERIA - Kraków
Ryz Michał
Baranowska Anna
Ryz MichałBaranowska AnnaIMPERIA - Kraków
9.Sroka Maciej
Szylar Joanna
BAWINEK - Kraków
Sroka Maciej
Szylar Joanna
Sroka MaciejSzylar JoannaBAWINEK - Kraków
10.Walaszek Karol
Stawarz Aleksandra
EVOLUTION - Kraków
Walaszek Karol
Stawarz Aleksandra
Walaszek KarolStawarz AleksandraEVOLUTION - Kraków
11.Żurawicz Jakub
Gałuszka Natalia
GRACJA - Krosno
Żurawicz Jakub
Gałuszka Natalia
Żurawicz JakubGałuszka NataliaGRACJA - Krosno

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kwiecień Konrad
Grunwald Monika
BAWINEK - Kraków
Kwiecień Konrad
Grunwald Monika
Kwiecień KonradGrunwald MonikaBAWINEK - Kraków

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Boguta Maciej
Woźniczka Alicja
EVOLUTION - Kraków
Boguta Maciej
Woźniczka Alicja
Boguta MaciejWoźniczka AlicjaEVOLUTION - Kraków