Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Krakowską Czapeczkę

2021-05-22 Kraków, PLĄS - Kraków


FOR FOREIGN COUPLES   FOR FOREIGN SOLO DANCERS

UWAGA

TURNIEJ przeniesiony z dnia 27 marca 2021
LISTY STARTOWE ZOSTAJĄ BEZ ZMIAN.
PROSIMY TRENERÓW O AKTUALIZACJĘ LIST STARTOWYCH.
Rejestrację par (aktualizację) zamykamy 15 maja 2021 o godz.24:00
Zgłoszenia opiekunów przymujemy od nowa do dnia 15 maja 2021.

BLOK 1, rejestracja 09:00-10:00, próba parkietu 10:00-10:30, start: 10:30

TURNIEJ ROZEGRANY ZOSTANIE ZGODNIE Z PRZEPISAMI RYWALIZACJI REKREACJI MAŁOPOLSKIEJ PTT. TYLKO NA TYM TURNIEJU WE WSZYSTKICH KATEGORIACH OBOWIĄZUJE KRAKOWIAK!


Do 7 (Dzieci najmłodsze) Brąz KOMB 4T Solo Dance 11

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Kozioł Zuzanna
SzT eMiKa - Tarnów
Kozioł ZuzannaKozioł ZuzannaSzT eMiKa - Tarnów
2.Chromy Martynka
EVOLUTION - Kraków
Chromy MartynkaChromy MartynkaEVOLUTION - Kraków
3.Dyląg Julia
EVOLUTION - Kraków
Dyląg JuliaDyląg JuliaEVOLUTION - Kraków
4.Heilman Zofia
STTS Kraków
Heilman ZofiaHeilman ZofiaSTTS Kraków
5.Leniar Łucja
THOMAS DANCE - Kraków
Leniar ŁucjaLeniar ŁucjaTHOMAS DANCE - Kraków
6.Partyka Kamelia
SzT eMiKa - Tarnów
Partyka KameliaPartyka KameliaSzT eMiKa - Tarnów
7.Sadowska Otylka
THOMAS DANCE - Kraków
Sadowska OtylkaSadowska OtylkaTHOMAS DANCE - Kraków
8.Smarzyńska Anna
STTS Kraków
Smarzyńska AnnaSmarzyńska AnnaSTTS Kraków
9.Staszczak Aleksandra
EVOLUTION - Kraków
Staszczak AleksandraStaszczak AleksandraEVOLUTION - Kraków
10.Wal Alicja
EVOLUTION - Kraków
Wal AlicjaWal AlicjaEVOLUTION - Kraków
11.Węglarz Ola
EVOLUTION - Kraków
Węglarz OlaWęglarz OlaEVOLUTION - Kraków

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Srebro KOMB 5T Solo Dance 0

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Złoto KOMB 5T Solo Dance 0

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Brąz KOMB 4T Duety 17

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Barta Karina
Bancyrz Wiktoria
ST FLASH DUO - Kraków
Barta Karina
Bancyrz Wiktoria
Barta KarinaBancyrz WiktoriaST FLASH DUO - Kraków
2.Grondkowska Barbara
Kosowicz Michalina
PLĄS - Kraków
Grondkowska Barbara
Kosowicz Michalina
Grondkowska BarbaraKosowicz MichalinaPLĄS - Kraków
3.Laśkiewicz Vanessa
Adamczyk Wiktoria
EVOLUTION - Kraków
Laśkiewicz Vanessa
Adamczyk Wiktoria
Laśkiewicz VanessaAdamczyk WiktoriaEVOLUTION - Kraków
4.Mleczko Aniela
Grzesiak Natalia
EVOLUTION - Kraków
Mleczko Aniela
Grzesiak Natalia
Mleczko AnielaGrzesiak NataliaEVOLUTION - Kraków
5.Niezgoda Grażyna
Wrońska Łucja
ST FLASH DUO - Kraków
Niezgoda Grażyna
Wrońska Łucja
Niezgoda GrażynaWrońska ŁucjaST FLASH DUO - Kraków
6.Pajor Kornelia
Kałuża Michalina
SKT Regis Bochnia
Pajor Kornelia
Kałuża Michalina
Pajor KorneliaKałuża MichalinaSKT Regis Bochnia
7.Rachwalska Anna
Treszer Hanna
SKT Regis Bochnia
Rachwalska Anna
Treszer Hanna
Rachwalska AnnaTreszer HannaSKT Regis Bochnia
8.Scelina Natalia
Harowicz Zofia
EVOLUTION - Kraków
Scelina Natalia
Harowicz Zofia
Scelina NataliaHarowicz ZofiaEVOLUTION - Kraków
9.Shelest Helena
Rój Alicja
EVOLUTION - Kraków
Shelest Helena
Rój Alicja
Shelest HelenaRój AlicjaEVOLUTION - Kraków
10.Spaggiari Zuzanna
Szulc Iwonka
EVOLUTION - Kraków
Spaggiari Zuzanna
Szulc Iwonka
Spaggiari ZuzannaSzulc IwonkaEVOLUTION - Kraków
11.Sroka Lilianna
Stachura Natalia
SKT Regis Bochnia
Sroka Lilianna
Stachura Natalia
Sroka LiliannaStachura NataliaSKT Regis Bochnia
12.Stochel Natalia
Girek Stefania
EVOLUTION - Kraków
Stochel Natalia
Girek Stefania
Stochel NataliaGirek StefaniaEVOLUTION - Kraków
13.Strojek Maja
Stawarz Lena
JUST DANCE Wieliczka
Strojek Maja
Stawarz Lena
Strojek MajaStawarz LenaJUST DANCE Wieliczka
14.Szczepaniak Karolina
Ferreira Weronika
PLĄS - Kraków
Szczepaniak Karolina
Ferreira Weronika
Szczepaniak KarolinaFerreira WeronikaPLĄS - Kraków
15.Zadak Martyna
Patkaniowska Julia
JUST DANCE Wieliczka
Zadak Martyna
Patkaniowska Julia
Zadak MartynaPatkaniowska JuliaJUST DANCE Wieliczka
16.Zuzanna Kozioł
Kornelia Partyka
SzT eMiKa - Tarnów
Zuzanna Kozioł
Kornelia Partyka
Zuzanna KoziołKornelia PartykaSzT eMiKa - Tarnów
17.Żygałko Lena
Hajnowska Marysia
ST FLASH DUO - Kraków
Żygałko Lena
Hajnowska Marysia
Żygałko LenaHajnowska MarysiaST FLASH DUO - Kraków

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Srebro KOMB 5T Duety 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Sudacka Krystyna
Walewska Helena
M-TEAM - Kraków
Sudacka Krystyna
Walewska Helena
Sudacka KrystynaWalewska HelenaM-TEAM - Kraków

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Złoto KOMB 6T Duety 0

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Brąz KOMB 4T 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Chomycz Ryszard
Grabowska Oliwia
TAKT - Kraków
Chomycz Ryszard
Grabowska Oliwia
Chomycz RyszardGrabowska OliwiaTAKT - Kraków
2.Cygal Wojtek
Cygal Monika
ST FLASH DUO - Kraków
Cygal Wojtek
Cygal Monika
Cygal WojtekCygal MonikaST FLASH DUO - Kraków
3.Kaleta Wiktor
Zięba Martyna
JUST DANCE Wieliczka
Kaleta Wiktor
Zięba Martyna
Kaleta WiktorZięba MartynaJUST DANCE Wieliczka
4.Niezgoda Artur
Troka Liliana
ST FLASH DUO - Kraków
Niezgoda Artur
Troka Liliana
Niezgoda ArturTroka LilianaST FLASH DUO - Kraków
5.Ryba Adam
Ryba Antonia
EVOLUTION - Kraków
Ryba Adam
Ryba Antonia
Ryba AdamRyba AntoniaEVOLUTION - Kraków
6.Zielonka Wojciech
Szewczyk Karina
JUST DANCE Wieliczka
Zielonka Wojciech
Szewczyk Karina
Zielonka WojciechSzewczyk KarinaJUST DANCE Wieliczka
7.Żak Tomasz
Solecka Klara
PLĄS - Kraków
Żak Tomasz
Solecka Klara
Żak TomaszSolecka KlaraPLĄS - Kraków

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Srebro KOMB 5T 0

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Złoto KOMB 6T 0

8-9 (Juvenile 1) Brąz KOMB 4T Solo Dance 14

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Duraj Julia Wiktoria
SWING Żywiec-Kuków
Duraj Julia WiktoriaDuraj Julia WiktoriaSWING Żywiec-Kuków
2.Sękowska Amelia
PLĄS - Kraków
Sękowska AmeliaSękowska AmeliaPLĄS - Kraków
3.Bałajewicz Ewelina
PLĄS - Kraków
Bałajewicz EwelinaBałajewicz EwelinaPLĄS - Kraków
4.Flądro Rozalia
THOMAS DANCE - Kraków
Flądro RozaliaFlądro RozaliaTHOMAS DANCE - Kraków
5.HODUREK Joanna
M-TEAM - Kraków
HODUREK JoannaHODUREK JoannaM-TEAM - Kraków
6.Kądziołka Zofia
THOMAS DANCE - Kraków
Kądziołka ZofiaKądziołka ZofiaTHOMAS DANCE - Kraków
7.Makarska Magdalena
SKT Regis Bochnia
Makarska MagdalenaMakarska MagdalenaSKT Regis Bochnia
8.Michalska Roksana
AMAZING DANCE STUDIO
Michalska RoksanaMichalska RoksanaAMAZING DANCE STUDIO
9.Nowak Emilia
TAKT - Kraków
Nowak EmiliaNowak EmiliaTAKT - Kraków
10.Rudnik Magdalena
SKT Regis Bochnia
Rudnik MagdalenaRudnik MagdalenaSKT Regis Bochnia
11.Tchoń Ilona
SzT eMiKa - Tarnów
Tchoń IlonaTchoń IlonaSzT eMiKa - Tarnów
12.Wojciech Jasiówka
PERFECT DANCE - Kraków
Wojciech JasiówkaWojciech JasiówkaPERFECT DANCE - Kraków
13.Zmysłowska Julia
EVOLUTION - Kraków
Zmysłowska JuliaZmysłowska JuliaEVOLUTION - Kraków
14.Świętek Lena
SzT eMiKa - Tarnów
Świętek LenaŚwiętek LenaSzT eMiKa - Tarnów

8-9 (Juvenile 1) Srebro KOMB 5T Solo Dance 13

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Biegun Dominik
ST FLASH DUO - Kraków
Biegun DominikBiegun DominikST FLASH DUO - Kraków
2.Dzień Alicja
THOMAS DANCE - Kraków
Dzień AlicjaDzień AlicjaTHOMAS DANCE - Kraków
3.Kaniewska Katarzyna
M-TEAM - Kraków
Kaniewska KatarzynaKaniewska KatarzynaM-TEAM - Kraków
4.Konicki Andrzej
SWING Żywiec-Kuków
Konicki AndrzejKonicki AndrzejSWING Żywiec-Kuków
5.Ledzińska Oliwia
THOMAS DANCE - Kraków
Ledzińska OliwiaLedzińska OliwiaTHOMAS DANCE - Kraków
6.Urjasz Wiktoria
THOMAS DANCE - Kraków
Urjasz WiktoriaUrjasz WiktoriaTHOMAS DANCE - Kraków
7.Flocik Alicja
ST FLASH DUO - Kraków
Flocik AlicjaFlocik AlicjaST FLASH DUO - Kraków
8.Kocan Marianna
ST FLASH DUO - Kraków
Kocan MariannaKocan MariannaST FLASH DUO - Kraków
9.Mosio Zuzanna
ST FLASH DUO - Kraków
Mosio ZuzannaMosio ZuzannaST FLASH DUO - Kraków
10.Ogórek Anna
ST FLASH DUO - Kraków
Ogórek AnnaOgórek AnnaST FLASH DUO - Kraków
11.Pośpiech Weronika
M-TEAM - Kraków
Pośpiech WeronikaPośpiech WeronikaM-TEAM - Kraków
12.Rutkowska Laura
STTS Kraków
Rutkowska LauraRutkowska LauraSTTS Kraków
13.Seredyńska Patrycja
ST FLASH DUO - Kraków
Seredyńska PatrycjaSeredyńska PatrycjaST FLASH DUO - Kraków

8-9 (Juvenile 1) Złoto KOMB 5T Solo Dance 0

8-9 (Juvenile 1) Brąz KOMB 4T Duety 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Anna Jakubik
Zuzanna Tusińska
PERFECT STYL - Kraków
Anna Jakubik
Zuzanna Tusińska
Anna JakubikZuzanna TusińskaPERFECT STYL - Kraków
2.Budka Julia
Strzała Urszula
PLĄS - Kraków
Budka Julia
Strzała Urszula
Budka JuliaStrzała UrszulaPLĄS - Kraków
3.Całka Zuzanna
Panna Emilia
SKT Regis Bochnia
Całka Zuzanna
Panna Emilia
Całka ZuzannaPanna EmiliaSKT Regis Bochnia
4.Emilia Kondek
Emilia Huczek
PERFECT DANCE - Kraków
Emilia Kondek
Emilia Huczek
Emilia KondekEmilia HuczekPERFECT DANCE - Kraków
5.Emilia Kozioł
Alina Krukowska
PERFECT DANCE - Kraków
Emilia Kozioł
Alina Krukowska
Emilia KoziołAlina KrukowskaPERFECT DANCE - Kraków
6.Górski Michał
Dudzik Ada
STTS Kraków
Górski Michał
Dudzik Ada
Górski MichałDudzik AdaSTTS Kraków
7.Helena Radziwon
Martyna Lachota
PERFECT DANCE - Kraków
Helena Radziwon
Martyna Lachota
Helena RadziwonMartyna LachotaPERFECT DANCE - Kraków
8.Iga Bylica
Nikola Kulawik
PERFECT DANCE - Kraków
Iga Bylica
Nikola Kulawik
Iga BylicaNikola KulawikPERFECT DANCE - Kraków
9.Lena Świętek
Ilona Tchoń
SzT eMiKa - Tarnów
Lena Świętek
Ilona Tchoń
Lena ŚwiętekIlona TchońSzT eMiKa - Tarnów
10.Lupa Zuzanna
Pułtorak Lena
TAKT - Kraków
Lupa Zuzanna
Pułtorak Lena
Lupa ZuzannaPułtorak LenaTAKT - Kraków
11.Maja Sierant
Hanna Tkacz
PERFECT DANCE - Kraków
Maja Sierant
Hanna Tkacz
Maja SierantHanna TkaczPERFECT DANCE - Kraków
12.Maja Zumer
Antonina Vanevska
EVOLUTION - Kraków
Maja Zumer
Antonina Vanevska
Maja ZumerAntonina VanevskaEVOLUTION - Kraków
13.Nadia Zumer
Gabryjela Paluch
EVOLUTION - Kraków
Nadia Zumer
Gabryjela Paluch
Nadia ZumerGabryjela PaluchEVOLUTION - Kraków
14.Zjawin Lena
Burek Julia
SKT Regis Bochnia
Zjawin Lena
Burek Julia
Zjawin LenaBurek JuliaSKT Regis Bochnia

8-9 (Juvenile 1) Srebro KOMB 5T Duety 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Kotula Bronisław
Smarzyńska Natalka
STTS Kraków
Kotula Bronisław
Smarzyńska Natalka
Kotula BronisławSmarzyńska NatalkaSTTS Kraków
2.Pamuła Martyna
Kołpa Gabriela
M-TEAM - Kraków
Pamuła Martyna
Kołpa Gabriela
Pamuła MartynaKołpa GabrielaM-TEAM - Kraków

8-9 (Juvenile 1) Złoto KOMB 5T Duety 0

8-9 (Juvenile 1) Brąz KOMB 4T 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Babiarczyk Igor
Gawlińska Agata
SWING Żywiec-Kuków
Babiarczyk Igor
Gawlińska Agata
Babiarczyk IgorGawlińska AgataSWING Żywiec-Kuków
2.Bernacki Hubert
Nowakowska Lilianna
THOMAS DANCE - Kraków
Bernacki Hubert
Nowakowska Lilianna
Bernacki HubertNowakowska LiliannaTHOMAS DANCE - Kraków
3.Gauden Natan
Mroczek Aleksandra
SKT Regis Bochnia
Gauden Natan
Mroczek Aleksandra
Gauden NatanMroczek AleksandraSKT Regis Bochnia
4.Gauden Szymon
Satała Daria
SKT Regis Bochnia
Gauden Szymon
Satała Daria
Gauden SzymonSatała DariaSKT Regis Bochnia
5.Listwan Jakub
Marszałek Amelia
PLĄS - Kraków
Listwan Jakub
Marszałek Amelia
Listwan JakubMarszałek AmeliaPLĄS - Kraków
6.Majcher Franciszek
Legutko Amelia
SKT Regis Bochnia
Majcher Franciszek
Legutko Amelia
Majcher FranciszekLegutko AmeliaSKT Regis Bochnia
7.Rogowski Oskar
Gugała Maja
EVOLUTION - Kraków
Rogowski Oskar
Gugała Maja
Rogowski OskarGugała MajaEVOLUTION - Kraków
8.Wilkołek Michał
Klimkiewicz Olivia
EVOLUTION - Kraków
Wilkołek Michał
Klimkiewicz Olivia
Wilkołek MichałKlimkiewicz OliviaEVOLUTION - Kraków
9.Woźniak Kaja
Śliwiński Karol
AMAZING DANCE STUDIO
Woźniak Kaja
Śliwiński Karol
Woźniak KajaŚliwiński KarolAMAZING DANCE STUDIO

8-9 (Juvenile 1) Srebro KOMB 5T 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Bogusz Adam
Bratek Maja
M-TEAM - Kraków
Bogusz Adam
Bratek Maja
Bogusz AdamBratek MajaM-TEAM - Kraków
2.Cieśla Wiktor
Zinovieva Mariia
M-TEAM - Kraków
Cieśla Wiktor
Zinovieva Mariia
Cieśla WiktorZinovieva MariiaM-TEAM - Kraków
3.Gawlik Wojciech
Paluch Aleksandra
M-TEAM - Kraków
Gawlik Wojciech
Paluch Aleksandra
Gawlik WojciechPaluch AleksandraM-TEAM - Kraków
4.Jurek Artur
Domagała Zuzanna
M-TEAM - Kraków
Jurek Artur
Domagała Zuzanna
Jurek ArturDomagała ZuzannaM-TEAM - Kraków
5.Sroczyński Karol
Pośpiech Julia
M-TEAM - Kraków
Sroczyński Karol
Pośpiech Julia
Sroczyński KarolPośpiech JuliaM-TEAM - Kraków
6.Traciak Kamil
Baran Julia
ST FLASH DUO - Kraków
Traciak Kamil
Baran Julia
Traciak KamilBaran JuliaST FLASH DUO - Kraków

8-9 (Juvenile 1) Złoto KOMB 5T 0

 

BLOK 2, rejestracja 14:00-15:00, próba parkietu 15:00-15:30, start: 15:30

TURNIEJ ROZEGRANY ZOSTANIE ZGODNIE Z PRZEPISAMI RYWALIZACJI REKREACJI MAŁOPOLSKIEJ PTT. TYLKO NA TYM TURNIEJU WE WSZYSTKICH KATEGORIACH OBOWIĄZUJE KRAKOWIAK!


10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T Solo Dance 7

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Kumorek Barbara
SWING Żywiec-Kuków
Kumorek BarbaraKumorek BarbaraSWING Żywiec-Kuków
2.Bolek Magdalena
THOMAS DANCE - Kraków
Bolek MagdalenaBolek MagdalenaTHOMAS DANCE - Kraków
3.Boroń Dominika
AMAZING DANCE STUDIO
Boroń DominikaBoroń DominikaAMAZING DANCE STUDIO
4.Borys Aleksandra
M-TEAM - Kraków
Borys AleksandraBorys AleksandraM-TEAM - Kraków
5.Cyz Zuzanna
THOMAS DANCE - Kraków
Cyz ZuzannaCyz ZuzannaTHOMAS DANCE - Kraków
6.Siciarz Julia
THOMAS DANCE - Kraków
Siciarz JuliaSiciarz JuliaTHOMAS DANCE - Kraków
7.Wojciechowska Marcelina
THOMAS DANCE - Kraków
Wojciechowska MarcelinaWojciechowska MarcelinaTHOMAS DANCE - Kraków

10-11 (Juvenile 2) Srebro KOMB 5T Solo Dance 9

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Bogucka Nadia
AMAZING DANCE STUDIO
Bogucka NadiaBogucka NadiaAMAZING DANCE STUDIO
2.Fischer Barbara
SKT Regis Bochnia
Fischer BarbaraFischer BarbaraSKT Regis Bochnia
3.Kot Wiktoria
THOMAS DANCE - Kraków
Kot WiktoriaKot WiktoriaTHOMAS DANCE - Kraków
4.Kuc Łucja
AMAZING DANCE STUDIO
Kuc ŁucjaKuc ŁucjaAMAZING DANCE STUDIO
5.Odrzywolska Agnieszka
AMAZING DANCE STUDIO
Odrzywolska AgnieszkaOdrzywolska AgnieszkaAMAZING DANCE STUDIO
6.Pominkiewicz Julia Marta
AMAZING DANCE STUDIO
Pominkiewicz Julia MartaPominkiewicz Julia MartaAMAZING DANCE STUDIO
7.Szabla Julia
AMAZING DANCE STUDIO
Szabla JuliaSzabla JuliaAMAZING DANCE STUDIO
8.Kotula Krystyna
STTS Kraków
Kotula KrystynaKotula KrystynaSTTS Kraków
9.Mosur Nikola
STTS Kraków
Mosur NikolaMosur NikolaSTTS Kraków

10-11 (Juvenile 2) Złoto KOMB 6T Solo Dance 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Michalska Ula
STTS Kraków
Michalska UlaMichalska UlaSTTS Kraków
2.Natalia Kendziak
PERFECT DANCE - Kraków
Natalia KendziakNatalia KendziakPERFECT DANCE - Kraków

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T Duety 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Krzysiek Anna
Wyrwa Lena
AMAZING DANCE STUDIO
Krzysiek Anna
Wyrwa Lena
Krzysiek AnnaWyrwa LenaAMAZING DANCE STUDIO
2.Wrona Wiktor
Przybylska Małgorzata
STTS Kraków
Wrona Wiktor
Przybylska Małgorzata
Wrona WiktorPrzybylska MałgorzataSTTS Kraków

10-11 (Juvenile 2) Srebro KOMB 5T Duety 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Kowalski Kacper
Żyła Natalia
PERFECT DANCE - Kraków
Kowalski Kacper
Żyła Natalia
Kowalski KacperŻyła NataliaPERFECT DANCE - Kraków

10-11 (Juvenile 2) Złoto KOMB 6T Duety 0

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Capik Tomasz
Łucyków Faustyna
SKT Regis Bochnia
Capik Tomasz
Łucyków Faustyna
Capik TomaszŁucyków FaustynaSKT Regis Bochnia
2.Cepak Tymoteusz
Morońska Lena
SKT Regis Bochnia
Cepak Tymoteusz
Morońska Lena
Cepak TymoteuszMorońska LenaSKT Regis Bochnia
3.Franciszek Górecki
Magdalena Jasiówka
PERFECT DANCE - Kraków
Franciszek Górecki
Magdalena Jasiówka
Franciszek GóreckiMagdalena JasiówkaPERFECT DANCE - Kraków
4.Woźniak Emilia
Woźniak Miłosz
AMAZING DANCE STUDIO
Woźniak Emilia
Woźniak Miłosz
Woźniak EmiliaWoźniak MiłoszAMAZING DANCE STUDIO

10-11 (Juvenile 2) Srebro KOMB 5T 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Chmielarz Mateusz
Satała Kinga
SKT Regis Bochnia
Chmielarz Mateusz
Satała Kinga
Chmielarz MateuszSatała KingaSKT Regis Bochnia
2.Dziedzic Franciszek
Stokłosa Emilia
SKT Regis Bochnia
Dziedzic Franciszek
Stokłosa Emilia
Dziedzic FranciszekStokłosa EmiliaSKT Regis Bochnia
3.Janosz Wojciech
Skórnicka Aleksandra
M-TEAM - Kraków
Janosz Wojciech
Skórnicka Aleksandra
Janosz WojciechSkórnicka AleksandraM-TEAM - Kraków
4.Koźbiał Oliwier
Dorynek Milena
AMAZING DANCE STUDIO
Koźbiał Oliwier
Dorynek Milena
Koźbiał OliwierDorynek MilenaAMAZING DANCE STUDIO
5.Król Tomasz
Zaczyk Aleksandra
M-TEAM - Kraków
Król Tomasz
Zaczyk Aleksandra
Król TomaszZaczyk AleksandraM-TEAM - Kraków
6.Lichosik Miłosz
Klementowicz Zuzanna
M-TEAM - Kraków
Lichosik Miłosz
Klementowicz Zuzanna
Lichosik MiłoszKlementowicz ZuzannaM-TEAM - Kraków
7.Piórkowski Olaf
Pasiut Zuzanna
SKT Regis Bochnia
Piórkowski Olaf
Pasiut Zuzanna
Piórkowski OlafPasiut ZuzannaSKT Regis Bochnia
8.Siemieniuk Antoni
Pośpiech Weronika
M-TEAM - Kraków
Siemieniuk Antoni
Pośpiech Weronika
Siemieniuk AntoniPośpiech WeronikaM-TEAM - Kraków
9.Socha Michał
Sękowska Karolina
PLĄS - Kraków
Socha Michał
Sękowska Karolina
Socha MichałSękowska KarolinaPLĄS - Kraków
10.Włodarczyk Wojciech
Solecka Julia
PLĄS - Kraków
Włodarczyk Wojciech
Solecka Julia
Włodarczyk WojciechSolecka JuliaPLĄS - Kraków

10-11 (Juvenile 2) Złoto KOMB 6T 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Bujacz Przemysław
Citko Zofia
ST FLASH DUO - Kraków
Bujacz Przemysław
Citko Zofia
Bujacz PrzemysławCitko ZofiaST FLASH DUO - Kraków
2.Kustosz Nikodem
Malec Gabriela
THOMAS DANCE - Kraków
Kustosz Nikodem
Malec Gabriela
Kustosz NikodemMalec GabrielaTHOMAS DANCE - Kraków
3.Stolarski Antoni
Mroczek Magdalena
SKT Regis Bochnia
Stolarski Antoni
Mroczek Magdalena
Stolarski AntoniMroczek MagdalenaSKT Regis Bochnia
4.Słaby Maksymilian
Hebda Kamila
THOMAS DANCE - Kraków
Słaby Maksymilian
Hebda Kamila
Słaby MaksymilianHebda KamilaTHOMAS DANCE - Kraków

12-13 (Junior 1) Brąz KOMB 5T Solo Dance 11

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Gąsior Maria Antonina
SWING Żywiec-Kuków
Gąsior Maria AntoninaGąsior Maria AntoninaSWING Żywiec-Kuków
2.Piechota Afrodyta
SWING Żywiec-Kuków
Piechota AfrodytaPiechota AfrodytaSWING Żywiec-Kuków
3.Skrobiś Julia
SzT eMiKa - Tarnów
Skrobiś JuliaSkrobiś JuliaSzT eMiKa - Tarnów
4.Bubel Daria
AMAZING DANCE STUDIO
Bubel DariaBubel DariaAMAZING DANCE STUDIO
5.Cepak Gabriela
SKT Regis Bochnia
Cepak GabrielaCepak GabrielaSKT Regis Bochnia
6.Jaremko Anna
AMAZING DANCE STUDIO
Jaremko AnnaJaremko AnnaAMAZING DANCE STUDIO
7.Julia Skrobiś
SzT eMiKa - Tarnów
Julia SkrobiśJulia SkrobiśSzT eMiKa - Tarnów
8.Marszałek Anastazja
AMAZING DANCE STUDIO
Marszałek AnastazjaMarszałek AnastazjaAMAZING DANCE STUDIO
9.Papara Weronika
EVOLUTION - Kraków
Papara WeronikaPapara WeronikaEVOLUTION - Kraków
10.Piechota Małgorzata
AMAZING DANCE STUDIO
Piechota MałgorzataPiechota MałgorzataAMAZING DANCE STUDIO
11.Ścigaj Nadia
AMAZING DANCE STUDIO
Ścigaj NadiaŚcigaj NadiaAMAZING DANCE STUDIO

12-13 (Junior 1) Srebro KOMB 5T Solo Dance 1

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Styrna Natalia
SKT Regis Bochnia
Styrna NataliaStyrna NataliaSKT Regis Bochnia

12-13 (Junior 1) Złoto KOMB 6T Solo Dance 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Bancyrz Martyna
ST FLASH DUO - Kraków
Bancyrz MartynaBancyrz MartynaST FLASH DUO - Kraków
2.Stoszko Wiktoria
THOMAS DANCE - Kraków
Stoszko WiktoriaStoszko WiktoriaTHOMAS DANCE - Kraków
3.Cyran Gabriela
ST FLASH DUO - Kraków
Cyran GabrielaCyran GabrielaST FLASH DUO - Kraków

12-13 (Junior 1) Brąz KOMB 5T Duety 0

12-13 (Junior 1) Srebro KOMB 5T Duety 0

12-13 (Junior 1) Złoto KOMB 6T Duety 0

12-13 (Junior 1) Brąz KOMB 5T 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Jakubiec Marcin
Suder Zuzanna
SWING Żywiec-Kuków
Jakubiec Marcin
Suder Zuzanna
Jakubiec MarcinSuder ZuzannaSWING Żywiec-Kuków

12-13 (Junior 1) Srebro KOMB 5T 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Majcher Hubert
Multan Katarzyna
SKT Regis Bochnia
Majcher Hubert
Multan Katarzyna
Majcher HubertMultan KatarzynaSKT Regis Bochnia
2.Szwed Marcin
Dudka Oliwia
SWING Żywiec-Kuków
Szwed Marcin
Dudka Oliwia
Szwed MarcinDudka OliwiaSWING Żywiec-Kuków

12-13 (Junior 1) Złoto KOMB 6T 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Krzysztof Osuch
Iwona Wach
PERFECT DANCE - Kraków
Krzysztof Osuch
Iwona Wach
Krzysztof OsuchIwona WachPERFECT DANCE - Kraków

14-15 (Junior 2) Brąz KOMB 4T Solo Dance 1

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Witkowska Kinga
AMAZING DANCE STUDIO
Witkowska KingaWitkowska KingaAMAZING DANCE STUDIO

14-15 (Junior 2) Srebro KOMB 5T Solo Dance 0

14-15 (Junior 2) Złoto KOMB 6T Solo Dance 0

14-15 (Junior 2) Brąz KOMB 4T Duety 0

14-15 (Junior 2) Srebro KOMB 5T Duety 0

14-15 (Junior 2) Złoto KOMB 6T Duety 0

14-15 (Junior 2) Brąz KOMB 4T 0

14-15 (Junior 2) Srebro KOMB 5T 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Bienias Igor
Paprota Julia
SKT Regis Bochnia
Bienias Igor
Paprota Julia
Bienias IgorPaprota JuliaSKT Regis Bochnia
2.Capik Jakub
Jaremko Martyna
SKT Regis Bochnia
Capik Jakub
Jaremko Martyna
Capik JakubJaremko MartynaSKT Regis Bochnia
3.Kuska Arkadiusz
Chmielarz Izabela
SKT Regis Bochnia
Kuska Arkadiusz
Chmielarz Izabela
Kuska ArkadiuszChmielarz IzabelaSKT Regis Bochnia
4.Matykiewicz Nataniel
Świętek Nikola
SKT Regis Bochnia
Matykiewicz Nataniel
Świętek Nikola
Matykiewicz NatanielŚwiętek NikolaSKT Regis Bochnia
5.Radecki Karol
Łagowska Magdalena
THOMAS DANCE - Kraków
Radecki Karol
Łagowska Magdalena
Radecki KarolŁagowska MagdalenaTHOMAS DANCE - Kraków
6.Święszek Mikołaj
Mach Zofia
AMAZING DANCE STUDIO
Święszek Mikołaj
Mach Zofia
Święszek MikołajMach ZofiaAMAZING DANCE STUDIO

14-15 (Junior 2) Złoto KOMB 6T 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Sebastian Kania
Julia Tobiasz
PERFECT DANCE - Kraków
Sebastian Kania
Julia Tobiasz
Sebastian KaniaJulia TobiaszPERFECT DANCE - Kraków