Grand Prix Polski PTT

2021-03-20 Halinów, CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA


Plik z wynikami

UWAGA

Wszystkie kategorie zaczynają od STANDARDU.
kat 16-18 GPP łacina blok 4, standard blok 5.

Uwaga turniej odbędzie się zgodnie z planem.
Listy startowe zostały zamknięte.
Turniej zatwierdzony został przez Gminę Halinów. Zgłoszony został do Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej, Policję oraz Straż Pożarną.
Wszystkich uczestników prosimy o dokładne zapoznanie się z REGULAMINEM, oraz bezwzględne jego przestrzeganie. Na turnieju zostaną przeprowadzone kontrole.
W celu sprawnego wejścia na obiekt prosimy, żeby wszyscy mieli przygotowane wypełnione oświadczenia COVID oraz potwierdzenia przelewów.

Rejestracja par została zamknięta. Przyjmować będziemy jedynie pary, których dopisanie do listy startowej nie zmieni rundy danej kategorii. Zgłoszenia takie prosimy wysyłać smsem do kierownika turnieju 668851637.

Wszystkie płatności należy dokonać na konto organizatora:
CT Piotr Purchała
nr konta: 31 1140 2004 0000 3302 7743 7409
Opisy przelewów jak w regulaminie !

Opublikowany został nowy program turnieju.
UWAGA!!!!
W związku ze zmianą programu par kat. 16-18 GPP oraz pow. 18 GPP (dot. nieletnich tancerzy) tańczących dwa style (16-18 GPP ST i LA, pow. 18 GPP ST i LA),
opiekunowie tych par płacą jedną opłatę za wejście na dwa bloki (dot. bloku 4 i 5).

Oświadczenie Covid do pobrania z zakładki Informacje - załącznik 1 do Regulaminu covid

Kategoria 10-11 E została usunięta.

BLOK 1, rejestracja 8:00-8:30, próba parkietu 8:30-8:50, start: 9:00

Blok rozgrywany będzie na dwóch parkietach jednocześnie


8-9 (Juvenile 1) Open KOMB 6T 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Pawlak Leon
Tryka Hanna
ZAMEK - Lublin
Pawlak Leon
Tryka Hanna
Pawlak LeonTryka HannaZAMEK - Lublin1
2.Piwiński Tymon
Lato Nadia
FAST-STEP Warszawa
Piwiński Tymon
Lato Nadia
Piwiński TymonLato NadiaFAST-STEP Warszawa2
3.Siedlanowski Daniel
Semeryło Blanka
DANCE POINT - Biała Podlaska
Siedlanowski Daniel
Semeryło Blanka
Siedlanowski DanielSemeryło BlankaDANCE POINT - Biała Podlaska3
4.Zawistowski Marcel
Świętochowska Adrianna
FAST-STEP Warszawa
Zawistowski Marcel
Świętochowska Adrianna
Zawistowski MarcelŚwiętochowska AdriannaFAST-STEP Warszawa4
5.Majewski Szymon
Drecka Zuzanna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Majewski Szymon
Drecka Zuzanna
Majewski SzymonDrecka ZuzannaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa5

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Balcerak Adam
Marciniak Zofia
STEP DANCE - Koluszki
Balcerak Adam
Marciniak Zofia
Balcerak AdamMarciniak ZofiaSTEP DANCE - Koluszki10 (+2)2101
2.Bartosiewicz Wiktor
Kotecka Oliwia
STEP DANCE - Koluszki
Bartosiewicz Wiktor
Kotecka Oliwia
Bartosiewicz WiktorKotecka OliwiaSTEP DANCE - Koluszki9 (+2)291
3.Szymański Jakub
Racinowska Lena
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Szymański Jakub
Racinowska Lena
Szymański JakubRacinowska LenaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE8 (+2)281
4.Żak Franciszek
Majek Zuzanna
JAREMI - Pruszków
Żak Franciszek
Majek Zuzanna
Żak FranciszekMajek ZuzannaJAREMI - Pruszków2 (+2)221
5.Bojarski Wiktor
Olczak Lena
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Bojarski Wiktor
Olczak Lena
Bojarski WiktorOlczak LenaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE7 (+1)172
6.Saczuk Filip
Walczuk Lilianna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Saczuk Filip
Walczuk Lilianna
Saczuk FilipWalczuk LiliannaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa2 (+1)122
7.Trociński Szymon
Wituszyńska Sara
EMOTION - WARKA
Trociński Szymon
Wituszyńska Sara
Trociński SzymonWituszyńska SaraEMOTION - WARKA4, 4 (+1)14, 42

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rozpotyński Aleksander
Dejneka Julia
DANCE POINT - Biała Podlaska
Rozpotyński Aleksander
Dejneka Julia
Rozpotyński AleksanderDejneka JuliaDANCE POINT - Biała Podlaska7 (+2)271
2.Rębacz Jerzy
Rudnicka Inga
CLASSIC - Warszawa
Rębacz Jerzy
Rudnicka Inga
Rębacz JerzyRudnicka IngaCLASSIC - Warszawa8 (+2)282
3.Salwerowicz Bartosz
Kopystyńska Kornelia
CLASSIC - Warszawa
Salwerowicz Bartosz
Kopystyńska Kornelia
Salwerowicz BartoszKopystyńska KorneliaCLASSIC - Warszawa4 (+2)242
4.Kaczor Przemysław
Kaniewska Blanka
FAST-STEP Warszawa
Kaczor Przemysław
Kaniewska Blanka
Kaczor PrzemysławKaniewska BlankaFAST-STEP Warszawa3 (+1)133
5.Mianowski Aleksander
Wójcicka Diana
UKS KORDASZEWSCY
Mianowski Aleksander
Wójcicka Diana
Mianowski AleksanderWójcicka DianaUKS KORDASZEWSCY4 (+1)143
6.Kluczyk Gabriel
Kluczyk Magdalena
CLASSIC - Warszawa
Kluczyk Gabriel
Kluczyk Magdalena
Kluczyk GabrielKluczyk MagdalenaCLASSIC - Warszawa2 2

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kostecki Maksymilian
Dudkiewicz Dominika
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Kostecki Maksymilian
Dudkiewicz Dominika
Kostecki MaksymilianDudkiewicz DominikaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE4 (+2)241
2.Uramowski Marcel
Góźdź Gabrysia
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Uramowski Marcel
Góźdź Gabrysia
Uramowski MarcelGóźdź GabrysiaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE5 (+2)251
3.Świerczyński Borys
Kocia Dominika
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Świerczyński Borys
Kocia Dominika
Świerczyński BorysKocia DominikaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam. Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
4.Golatowski Jan
Stępkowska Karina
EMKA DANCE ACADEMY - Warszawa
Golatowski Jan
Stępkowska Karina
Golatowski JanStępkowska KarinaEMKA DANCE ACADEMY - Warszawa5 (+1)152
5.Kornafel Jakub
Solmińska Alicja
EMKA DANCE ACADEMY - Warszawa
Kornafel Jakub
Solmińska Alicja
Kornafel JakubSolmińska AlicjaEMKA DANCE ACADEMY - Warszawa1 (+1)112

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mołdowski Leon
Pawlik Emilia
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Mołdowski Leon
Pawlik Emilia
Mołdowski LeonPawlik EmiliaCANTINERO - Tomaszów Maz.6 (+2)261
2.Wietrak Marcel
Kiermasz-Wojdyga Gabriela
MAKO - Sulejówek
Wietrak Marcel
Kiermasz-Wojdyga Gabriela
Wietrak MarcelKiermasz-Wojdyga GabrielaMAKO - Sulejówek Przeklasyfikowanie do F (+2)2Przeklasyfikowanie do F1
3.Piątek Krzysztof
Liszecka Anna
EMOTION - Góra Kalwaria
Piątek Krzysztof
Liszecka Anna
Piątek KrzysztofLiszecka AnnaEMOTION - Góra Kalwaria5 (+2)252
4.Sobierski Adrian
Kowalska Jagoda
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Sobierski Adrian
Kowalska Jagoda
Sobierski AdrianKowalska JagodaCANTINERO - Tomaszów Maz.4 (+2)242
5.Klejnowski Michał
Kozłowska Gabriela
EMKA DANCE ACADEMY - Warszawa
Klejnowski Michał
Kozłowska Gabriela
Klejnowski MichałKozłowska GabrielaEMKA DANCE ACADEMY - Warszawa1 (+1)113
6.Leszczuk Hubert
Nowik Laura
ART OVO - Międzyrzec Podlaski
Leszczuk Hubert
Nowik Laura
Leszczuk HubertNowik LauraART OVO - Międzyrzec Podlaski10 (+1)1103
7.Woliński Maksymilian
Mazur Patrycja
ART OVO - Międzyrzec Podlaski
Woliński Maksymilian
Mazur Patrycja
Woliński MaksymilianMazur PatrycjaART OVO - Międzyrzec Podlaski7 (+1)173

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Trzaskowski Aleksander
Cichosz Hanna
FAST-STEP Warszawa
Trzaskowski Aleksander
Cichosz Hanna
Trzaskowski AleksanderCichosz HannaFAST-STEP Warszawa5 (+1)151
2.Werner Bartosz
Kozłowska Hanna
FAST-STEP Warszawa
Werner Bartosz
Kozłowska Hanna
Werner BartoszKozłowska HannaFAST-STEP Warszawa5 (+1)152
3.Szymborski Jakub
Pietruk Sabina
CREATIVE DANCE - Warszawa
Szymborski Jakub
Pietruk Sabina
Szymborski JakubPietruk SabinaCREATIVE DANCE - Warszawa5 (+1)153
4.King Tymoteusz
Opałka Lena
EMOTION - Góra Kalwaria
King Tymoteusz
Opałka Lena
King TymoteuszOpałka LenaEMOTION - Góra Kalwaria4 44
5.Wrzeszcz Adam
Krupska Maria
ESKADRA - Pabianice
Wrzeszcz Adam
Krupska Maria
Wrzeszcz AdamKrupska MariaESKADRA - Pabianice1 15
6.Giziński Bartosz
Łata Maja
DCS BRWINÓW
Giziński Bartosz
Łata Maja
Giziński BartoszŁata MajaDCS BRWINÓW1 16
7.Sienkiewicz Krzysztof
Sikora Julia
CLASSIC - Warszawa
Sienkiewicz Krzysztof
Sikora Julia
Sienkiewicz KrzysztofSikora JuliaCLASSIC - Warszawa2 27

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Żydaczewski Julian
Pulchny Karolina
AIR DANCE - Warszawa
Żydaczewski Julian
Pulchny Karolina
Żydaczewski JulianPulchny KarolinaAIR DANCE - Warszawa D (+1)1D1
2.Książek Damian
Brzezińska Julia
EMOTION - Góra Kalwaria
Książek Damian
Brzezińska Julia
Książek DamianBrzezińska JuliaEMOTION - Góra Kalwaria D (+1)1D2
3.Muśnicki Bartosz
Biernacka Julianna
FAST-STEP Warszawa
Muśnicki Bartosz
Biernacka Julianna
Muśnicki BartoszBiernacka JuliannaFAST-STEP Warszawa4 (+1)143
4.Góźdź Krzysztof
Matryba Agata
UKS KORDASZEWSCY
Góźdź Krzysztof
Matryba Agata
Góźdź KrzysztofMatryba AgataUKS KORDASZEWSCY2 24
5.Wojciechowski Kacper
Kolińska Sylwia
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Wojciechowski Kacper
Kolińska Sylwia
Wojciechowski KacperKolińska SylwiaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa5 55
6.Peński Damian
Sabak Joanna
RS - WARSZAWA
Peński Damian
Sabak Joanna
Peński DamianSabak JoannaRS - WARSZAWA6 66

 

BLOK 2, rejestracja 10:00-10:30, próba parkietu 10:30-10:55, start: 11:00

10-11 (Juvenile 2) Open KOMB 8T Grand Prix Polski 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Pokwicki Rafał
Smuniewska Martyna
All About - Szczecin
Pokwicki Rafał
Smuniewska Martyna
Pokwicki RafałSmuniewska MartynaAll About - Szczecin0 01238
2.Kowal Wojciech
Sajdak Emilia
KLASA - Tarnów
Kowal Wojciech
Sajdak Emilia
Kowal WojciechSajdak EmiliaKLASA - Tarnów1 12196
3.Kasprzak Wiktor
Sessou Sonia
AnaDens Łódź
Kasprzak Wiktor
Sessou Sonia
Kasprzak WiktorSessou SoniaAnaDens Łódź0 03154
4.Gumiński Patryk
Kośnik Lena
WIKA - Olsztyn
Gumiński Patryk
Kośnik Lena
Gumiński PatrykKośnik LenaWIKA - Olsztyn0 04132
5.Dzierżenga Mateusz
Prudel Natalia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Dzierżenga Mateusz
Prudel Natalia
Dzierżenga MateuszPrudel NataliaLORDANCE - Wodzisław Śl.1 15120

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pasternak Bartosz
Przybysz Weronika
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Pasternak Bartosz
Przybysz Weronika
Pasternak BartoszPrzybysz WeronikaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa6 (+1)161
2.Skoczylas Kornel
Sochaczewska Wiktoria
ZAMEK - Lublin
Skoczylas Kornel
Sochaczewska Wiktoria
Skoczylas KornelSochaczewska WiktoriaZAMEK - Lublin7 (+1)172
3.Pankratz Aleksander
Bosak Agata
RS - WARSZAWA
Pankratz Aleksander
Bosak Agata
Pankratz AleksanderBosak AgataRS - WARSZAWA1 (+1)113
4.Jakubowski Damian
Wrzesińska Karolina
EMOTION - WARKA
Jakubowski Damian
Wrzesińska Karolina
Jakubowski DamianWrzesińska KarolinaEMOTION - WARKA4 44
5.Gilewicz Bartosz
Małyszek Małgorzata
TAKT - Chełm
Gilewicz Bartosz
Małyszek Małgorzata
Gilewicz BartoszMałyszek MałgorzataTAKT - Chełm0 05
6.Grabowski Michał
Filipowicz Zuzanna
AIR DANCE - Warszawa
Grabowski Michał
Filipowicz Zuzanna
Grabowski MichałFilipowicz ZuzannaAIR DANCE - Warszawa1 16
7.Durajczyk Maciej
Kozicka Julia
EMOTION - WARKA
Durajczyk Maciej
Kozicka Julia
Durajczyk MaciejKozicka JuliaEMOTION - WARKA0 07

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pasternak Bartosz
Przybysz Weronika
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Pasternak Bartosz
Przybysz Weronika
Pasternak BartoszPrzybysz WeronikaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa C (+1)1C1
2.Grabowski Michał
Filipowicz Zuzanna
AIR DANCE - Warszawa
Grabowski Michał
Filipowicz Zuzanna
Grabowski MichałFilipowicz ZuzannaAIR DANCE - Warszawa3 (+1)132
3.Jakubowski Dominik
Bańcerowska Alicja
ZAMEK - Lublin
Jakubowski Dominik
Bańcerowska Alicja
Jakubowski DominikBańcerowska AlicjaZAMEK - Lublin1 (+1)113
4.Gilewicz Bartosz
Małyszek Małgorzata
TAKT - Chełm
Gilewicz Bartosz
Małyszek Małgorzata
Gilewicz BartoszMałyszek MałgorzataTAKT - Chełm1 14
5.Pankratz Aleksander
Bosak Agata
RS - WARSZAWA
Pankratz Aleksander
Bosak Agata
Pankratz AleksanderBosak AgataRS - WARSZAWA0 05
6.Krzemiński Michał
Głąb Anna
STEP DANCE - Koluszki
Krzemiński Michał
Głąb Anna
Krzemiński MichałGłąb AnnaSTEP DANCE - Koluszki1 16
7.Mielecki Andrzej
Szlom Maria
RS - WARSZAWA
Mielecki Andrzej
Szlom Maria
Mielecki AndrzejSzlom MariaRS - WARSZAWA3 37

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zgutka Bartłomiej
Dąbrowska Maja
FAST-STEP Warszawa
Zgutka Bartłomiej
Dąbrowska Maja
Zgutka BartłomiejDąbrowska MajaFAST-STEP Warszawa3 (+1)131
2.Kłos Wojciech
Drużga Amelia
FAST-STEP Warszawa
Kłos Wojciech
Drużga Amelia
Kłos WojciechDrużga AmeliaFAST-STEP Warszawa6 (+1)162
3.Szostak Igor
Witkowska Natalia
FAST-STEP Warszawa
Szostak Igor
Witkowska Natalia
Szostak IgorWitkowska NataliaFAST-STEP Warszawa7 (+1)173
4.Wolski Bartosz
Marchewka Izabela
FAST-STEP Warszawa
Wolski Bartosz
Marchewka Izabela
Wolski BartoszMarchewka IzabelaFAST-STEP Warszawa6 64
5.Demianiuk Jan
Modrzejewska Maria
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Demianiuk Jan
Modrzejewska Maria
Demianiuk JanModrzejewska MariaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA0 05
6.Poździak Rafał
Kvet Ana
CLASSIC - Warszawa
Poździak Rafał
Kvet Ana
Poździak RafałKvet AnaCLASSIC - Warszawa0 06
7.Gałązka Aleks
Janczuk Julia
FAST-STEP Warszawa
Gałązka Aleks
Janczuk Julia
Gałązka AleksJanczuk JuliaFAST-STEP Warszawa4 47

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Farbaniec Maciej
Tatrzańska Natalia
K-STUDIO Krosno
Farbaniec Maciej
Tatrzańska Natalia
Farbaniec MaciejTatrzańska NataliaK-STUDIO Krosno1 (+1)111
2.Jasiński Jakub
Popielewicz Zuzanna
DANCE POINT - Biała Podlaska
Jasiński Jakub
Popielewicz Zuzanna
Jasiński JakubPopielewicz ZuzannaDANCE POINT - Biała Podlaska1 (+1)112
3.Woźniak Maciej
Korzeniewicz Stella
ASTRA - Szczecin
Woźniak Maciej
Korzeniewicz Stella
Woźniak MaciejKorzeniewicz StellaASTRA - Szczecin3 (+1)133
4.Kłos Wojciech
Drużga Amelia
FAST-STEP Warszawa
Kłos Wojciech
Drużga Amelia
Kłos WojciechDrużga AmeliaFAST-STEP Warszawa5 (+1)154
5.Wolski Bartosz
Marchewka Izabela
FAST-STEP Warszawa
Wolski Bartosz
Marchewka Izabela
Wolski BartoszMarchewka IzabelaFAST-STEP Warszawa2 (+1)125
6.Zgutka Bartłomiej
Dąbrowska Maja
FAST-STEP Warszawa
Zgutka Bartłomiej
Dąbrowska Maja
Zgutka BartłomiejDąbrowska MajaFAST-STEP Warszawa0 06
7.Drogosz Mateusz
Bryk Magdalena
KICK - Kielce
Drogosz Mateusz
Bryk Magdalena
Drogosz MateuszBryk MagdalenaKICK - Kielce2 27
8.Szostak Igor
Witkowska Natalia
FAST-STEP Warszawa
Szostak Igor
Witkowska Natalia
Szostak IgorWitkowska NataliaFAST-STEP Warszawa5 57
9.Demianiuk Jan
Modrzejewska Maria
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Demianiuk Jan
Modrzejewska Maria
Demianiuk JanModrzejewska MariaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA0 09
10.Poździak Rafał
Kvet Ana
CLASSIC - Warszawa
Poździak Rafał
Kvet Ana
Poździak RafałKvet AnaCLASSIC - Warszawa0 09

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Huber Jan
Staszak Karolina
TAKT - Chełm
Huber Jan
Staszak Karolina
Huber JanStaszak KarolinaTAKT - Chełm3 (+1)131
2.Jabłoński Dariusz
Poniatowicz Karolina
KADRYL - Białystok
Jabłoński Dariusz
Poniatowicz Karolina
Jabłoński DariuszPoniatowicz KarolinaKADRYL - Białystok6 (+1)162
3.Nowak Szymon
Naguszewska Oliwia
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Nowak Szymon
Naguszewska Oliwia
Nowak SzymonNaguszewska OliwiaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA4 (+1)143
4.Zinkiewicz Maciej
Malmon Wiktoria
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Zinkiewicz Maciej
Malmon Wiktoria
Zinkiewicz MaciejMalmon WiktoriaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA A (+1)1A4
5.Opałka Igor
Żółkowska Wiktoria
EMOTION - Góra Kalwaria
Opałka Igor
Żółkowska Wiktoria
Opałka IgorŻółkowska WiktoriaEMOTION - Góra Kalwaria7 (+1)175
6.Zyzik Kacper
Gurazda Milena
ETIUDA - Radomsko
Zyzik Kacper
Gurazda Milena
Zyzik KacperGurazda MilenaETIUDA - Radomsko8 86
7.Boś Jan
Szor Angelika
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Boś Jan
Szor Angelika
Boś JanSzor AngelikaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA0 07
8.Kotarba Szymon
Wyrzykowska Katarzyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kotarba Szymon
Wyrzykowska Katarzyna
Kotarba SzymonWyrzykowska KatarzynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 08
9.Zaprzalka Jakub
Topczewska Gabriela
KADRYL - Białystok
Zaprzalka Jakub
Topczewska Gabriela
Zaprzalka JakubTopczewska GabrielaKADRYL - Białystok1 19
10.Koniecko Adrian
Koniecko Wiktoria
TWIST - Białystok
Koniecko Adrian
Koniecko Wiktoria
Koniecko AdrianKoniecko WiktoriaTWIST - Białystok1 110

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Świniarski Marcin
Snopkowska Monika
POLISH CLUB - Warszawa
Świniarski Marcin
Snopkowska Monika
Świniarski MarcinSnopkowska MonikaPOLISH CLUB - Warszawa10 (+1)1101
2.Alencynowicz Błażej
Bukiel Anna
ASTRA - Szczecin
Alencynowicz Błażej
Bukiel Anna
Alencynowicz BłażejBukiel AnnaASTRA - Szczecin12 (+1)1122
3.Górski Jan
Gałązka Katarzyna
UKS KORDASZEWSCY
Górski Jan
Gałązka Katarzyna
Górski JanGałązka KatarzynaUKS KORDASZEWSCY8 (+1)183
4.Huber Jan
Staszak Karolina
TAKT - Chełm
Huber Jan
Staszak Karolina
Huber JanStaszak KarolinaTAKT - Chełm3 (+1)134
5.Przemieniecki Szymon
Karwacka Justyna
WIKA - Olsztyn
Przemieniecki Szymon
Karwacka Justyna
Przemieniecki SzymonKarwacka JustynaWIKA - Olsztyn A (+1)1A5
6.Brzozowski Adrian
Smużyńska Natalia
ETIUDA - Radomsko
Brzozowski Adrian
Smużyńska Natalia
Brzozowski AdrianSmużyńska NataliaETIUDA - Radomsko8 (+1)186
7.Kotarba Szymon
Wyrzykowska Katarzyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kotarba Szymon
Wyrzykowska Katarzyna
Kotarba SzymonWyrzykowska KatarzynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 07
8.Rogozik Jakub
Frąckiewicz Kinga
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Rogozik Jakub
Frąckiewicz Kinga
Rogozik JakubFrąckiewicz KingaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA9 98
9.Boś Jan
Szor Angelika
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Boś Jan
Szor Angelika
Boś JanSzor AngelikaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA0 09
10.Pycio Sebastian
Kosecka Vanessa
ESKADRA - Pabianice
Pycio Sebastian
Kosecka Vanessa
Pycio SebastianKosecka VanessaESKADRA - Pabianice0 010
11.Nowak Szymon
Naguszewska Oliwia
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Nowak Szymon
Naguszewska Oliwia
Nowak SzymonNaguszewska OliwiaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA0 011
12.Wardak Marcin
Wardak Natalia
UKS KORDASZEWSCY
Wardak Marcin
Wardak Natalia
Wardak MarcinWardak NataliaUKS KORDASZEWSCY0 011
13.Koniecko Adrian
Koniecko Wiktoria
TWIST - Białystok
Koniecko Adrian
Koniecko Wiktoria
Koniecko AdrianKoniecko WiktoriaTWIST - Białystok0 013

 

BLOK 3, rejestracja 12:30-13:00, próba parkietu 13:10-13:30, start: 13:30

12-13 (Junior 1) Open ST Grand Prix Polski 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Adamcewicz Szymon
Gałka Maja
GRACJA - Zielona Góra
Adamcewicz Szymon
Gałka Maja
Adamcewicz SzymonGałka MajaGRACJA - Zielona Góra0 01255
2.Kalinka Franciszek
Srebrzyńska Maria
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Kalinka Franciszek
Srebrzyńska Maria
Kalinka FranciszekSrebrzyńska MariaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 02213
3.Krygier Mikołaj
Kugaj Zuzanna
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Krygier Mikołaj
Kugaj Zuzanna
Krygier MikołajKugaj ZuzannaST DOBROWOLSCY - Częstochowa2 23171
4.Tereszkiewicz Mikołaj
Farbaniec Alicja
K-STUDIO Krosno
Tereszkiewicz Mikołaj
Farbaniec Alicja
Tereszkiewicz MikołajFarbaniec AlicjaK-STUDIO Krosno0 04149
5.Muśnicki Grzegorz
Sobczak Nela
FAST-STEP Warszawa
Muśnicki Grzegorz
Sobczak Nela
Muśnicki GrzegorzSobczak NelaFAST-STEP Warszawa2 25137
6.Rozwadowski Aleksander
Szybicka Sofia
FAST-STEP Warszawa
Rozwadowski Aleksander
Szybicka Sofia
Rozwadowski AleksanderSzybicka SofiaFAST-STEP Warszawa0 06125
7.Baran Wiktor
Mleczak Anna
K-STUDIO Krosno
Baran Wiktor
Mleczak Anna
Baran WiktorMleczak AnnaK-STUDIO Krosno3 37113
8.Ziemba Marceli
Deszczka Laura
TAKT - Chełm
Ziemba Marceli
Deszczka Laura
Ziemba MarceliDeszczka LauraTAKT - Chełm1 18101
9.Jagiełło Maciej
Bogumił Wiktoria Weronika
EMOTION - WARKA
Jagiełło Maciej
Bogumił Wiktoria Weronika
Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria WeronikaEMOTION - WARKA0 0989
10.Gubała Adam
Oliinyk Yelyzaveta
M-TEAM - Kraków
Gubała Adam
Oliinyk Yelyzaveta
Gubała AdamOliinyk YelyzavetaM-TEAM - Kraków3 31077
11.Łojewski Miłosz
Kwiecień Joanna Edyta
KICK - Kielce
Łojewski Miłosz
Kwiecień Joanna Edyta
Łojewski MiłoszKwiecień Joanna EdytaKICK - Kielce1 11165

12-13 (Junior 1) Open LA Grand Prix Polski 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Adamcewicz Szymon
Gałka Maja
GRACJA - Zielona Góra
Adamcewicz Szymon
Gałka Maja
Adamcewicz SzymonGałka MajaGRACJA - Zielona Góra0 01253
2.Gubała Adam
Oliinyk Yelyzaveta
M-TEAM - Kraków
Gubała Adam
Oliinyk Yelyzaveta
Gubała AdamOliinyk YelyzavetaM-TEAM - Kraków4 42211
3.Krygier Mikołaj
Kugaj Zuzanna
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Krygier Mikołaj
Kugaj Zuzanna
Krygier MikołajKugaj ZuzannaST DOBROWOLSCY - Częstochowa2 23169
4.Tereszkiewicz Mikołaj
Farbaniec Alicja
K-STUDIO Krosno
Tereszkiewicz Mikołaj
Farbaniec Alicja
Tereszkiewicz MikołajFarbaniec AlicjaK-STUDIO Krosno0 04147
5.Muśnicki Grzegorz
Sobczak Nela
FAST-STEP Warszawa
Muśnicki Grzegorz
Sobczak Nela
Muśnicki GrzegorzSobczak NelaFAST-STEP Warszawa2 25135
6.Łojewski Miłosz
Kwiecień Joanna Edyta
KICK - Kielce
Łojewski Miłosz
Kwiecień Joanna Edyta
Łojewski MiłoszKwiecień Joanna EdytaKICK - Kielce1 16123
7.Rozwadowski Aleksander
Szybicka Sofia
FAST-STEP Warszawa
Rozwadowski Aleksander
Szybicka Sofia
Rozwadowski AleksanderSzybicka SofiaFAST-STEP Warszawa0 07111
8.Jagiełło Maciej
Bogumił Wiktoria Weronika
EMOTION - WARKA
Jagiełło Maciej
Bogumił Wiktoria Weronika
Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria WeronikaEMOTION - WARKA4 4899
9.Baran Wiktor
Mleczak Anna
K-STUDIO Krosno
Baran Wiktor
Mleczak Anna
Baran WiktorMleczak AnnaK-STUDIO Krosno0 0987
10.Kalinka Franciszek
Srebrzyńska Maria
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Kalinka Franciszek
Srebrzyńska Maria
Kalinka FranciszekSrebrzyńska MariaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 01075

14-15 (Junior 2) Open ST Grand Prix Polski 21

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Jakubczyk Filip
Jakubczyk Zuzanna
SUKCES - Jaworzno
Jakubczyk Filip
Jakubczyk Zuzanna
Jakubczyk FilipJakubczyk ZuzannaSUKCES - Jaworzno0 01280
2.Onisk Witold
Wierciszewska Aurelia
POLISH CLUB - Warszawa
Onisk Witold
Wierciszewska Aurelia
Onisk WitoldWierciszewska AureliaPOLISH CLUB - Warszawa0 02238
3.Ruszczyk Patryk
Pogorzelska Julia
FAST-STEP Warszawa
Ruszczyk Patryk
Pogorzelska Julia
Ruszczyk PatrykPogorzelska JuliaFAST-STEP Warszawa0 03196
4.Wysocki Bartosz
Debert Mirela
LATINA - Wolsztyn
Wysocki Bartosz
Debert Mirela
Wysocki BartoszDebert MirelaLATINA - Wolsztyn0 04174
5.Dąbrowski Jakub
Słaboń Weronika
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Dąbrowski Jakub
Słaboń Weronika
Dąbrowski JakubSłaboń WeronikaST DOBROWOLSCY - Częstochowa6 65162
6.Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.0 06150
7.Pogoda Maciej
Haluch Nina
SUKCES - Jaworzno
Pogoda Maciej
Haluch Nina
Pogoda MaciejHaluch NinaSUKCES - Jaworzno0 07138
8.Szor Hubert
Wicińska Amelia
ZAMEK - Lublin
Szor Hubert
Wicińska Amelia
Szor HubertWicińska AmeliaZAMEK - Lublin0 08126
9.Pacan Antoni
Rybka Sandra
POLISH CLUB - Warszawa
Pacan Antoni
Rybka Sandra
Pacan AntoniRybka SandraPOLISH CLUB - Warszawa0 09114
10.Pieklak Paweł
Augustyniak Nikola
ZAMEK - Lublin
Pieklak Paweł
Augustyniak Nikola
Pieklak PawełAugustyniak NikolaZAMEK - Lublin0 010102
11.Farbaniec Maciej
Tatrzańska Natalia
K-STUDIO Krosno
Farbaniec Maciej
Tatrzańska Natalia
Farbaniec MaciejTatrzańska NataliaK-STUDIO Krosno0 01188
12.Wachelka Jan
Żejmo Karolina
GRACJA - Zielona Góra
Wachelka Jan
Żejmo Karolina
Wachelka JanŻejmo KarolinaGRACJA - Zielona Góra1 11188
13.Zgutka Bartłomiej
Dąbrowska Maja
FAST-STEP Warszawa
Zgutka Bartłomiej
Dąbrowska Maja
Zgutka BartłomiejDąbrowska MajaFAST-STEP Warszawa3 31361
14.Zmarzły Oskar
Skiba Oliwia
LATINO - Żabno
Zmarzły Oskar
Skiba Oliwia
Zmarzły OskarSkiba OliwiaLATINO - Żabno6 61459
15.Woźniak Maciej
Korzeniewicz Stella
ASTRA - Szczecin
Woźniak Maciej
Korzeniewicz Stella
Woźniak MaciejKorzeniewicz StellaASTRA - Szczecin4 41557
16.Gałązka Aleks
Janczuk Julia
FAST-STEP Warszawa
Gałązka Aleks
Janczuk Julia
Gałązka AleksJanczuk JuliaFAST-STEP Warszawa4 41653
17.Wolski Bartosz
Marchewka Izabela
FAST-STEP Warszawa
Wolski Bartosz
Marchewka Izabela
Wolski BartoszMarchewka IzabelaFAST-STEP Warszawa6 61653
18.Kłos Wojciech
Drużga Amelia
FAST-STEP Warszawa
Kłos Wojciech
Drużga Amelia
Kłos WojciechDrużga AmeliaFAST-STEP Warszawa6 61851
19.Szostak Igor
Witkowska Natalia
FAST-STEP Warszawa
Szostak Igor
Witkowska Natalia
Szostak IgorWitkowska NataliaFAST-STEP Warszawa7 71949
20.Kaźmierczak Oliwier
Jareniowska Jagoda
GRACJA - Zielona Góra
Kaźmierczak Oliwier
Jareniowska Jagoda
Kaźmierczak OliwierJareniowska JagodaGRACJA - Zielona Góra0 02047
21.Demianiuk Jan
Modrzejewska Maria
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Demianiuk Jan
Modrzejewska Maria
Demianiuk JanModrzejewska MariaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA0 02145

14-15 (Junior 2) Open LA Grand Prix Polski 19

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Onisk Witold
Wierciszewska Aurelia
POLISH CLUB - Warszawa
Onisk Witold
Wierciszewska Aurelia
Onisk WitoldWierciszewska AureliaPOLISH CLUB - Warszawa0 01276
2.Pacan Antoni
Rybka Sandra
POLISH CLUB - Warszawa
Pacan Antoni
Rybka Sandra
Pacan AntoniRybka SandraPOLISH CLUB - Warszawa0 02234
3.Sobczyk Wiktor
Kosętka Amanda
SUKCES - Jaworzno
Sobczyk Wiktor
Kosętka Amanda
Sobczyk WiktorKosętka AmandaSUKCES - Jaworzno0 03192
4.Dąbrowski Jakub
Słaboń Weronika
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Dąbrowski Jakub
Słaboń Weronika
Dąbrowski JakubSłaboń WeronikaST DOBROWOLSCY - Częstochowa7 74170
5.Jakubczyk Filip
Jakubczyk Zuzanna
SUKCES - Jaworzno
Jakubczyk Filip
Jakubczyk Zuzanna
Jakubczyk FilipJakubczyk ZuzannaSUKCES - Jaworzno1 15158
6.Ruszczyk Patryk
Pogorzelska Julia
FAST-STEP Warszawa
Ruszczyk Patryk
Pogorzelska Julia
Ruszczyk PatrykPogorzelska JuliaFAST-STEP Warszawa0 06146
7.Gabrysz Szymon
Bilińska Nikola
AIR DANCE - Warszawa
Gabrysz Szymon
Bilińska Nikola
Gabrysz SzymonBilińska NikolaAIR DANCE - Warszawa5 57134
8.Pogoda Maciej
Haluch Nina
SUKCES - Jaworzno
Pogoda Maciej
Haluch Nina
Pogoda MaciejHaluch NinaSUKCES - Jaworzno3 38122
9.Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.0 09110
10.Madej Michał
Nędza Oliwia
IMPERIA - Kraków
Madej Michał
Nędza Oliwia
Madej MichałNędza OliwiaIMPERIA - Kraków0 01098
11.Gałązka Aleks
Janczuk Julia
FAST-STEP Warszawa
Gałązka Aleks
Janczuk Julia
Gałązka AleksJanczuk JuliaFAST-STEP Warszawa0 01186
12.Pieklak Paweł
Augustyniak Nikola
ZAMEK - Lublin
Pieklak Paweł
Augustyniak Nikola
Pieklak PawełAugustyniak NikolaZAMEK - Lublin0 01274
13.Szor Hubert
Wicińska Amelia
ZAMEK - Lublin
Szor Hubert
Wicińska Amelia
Szor HubertWicińska AmeliaZAMEK - Lublin0 01357
14.Farbaniec Maciej
Tatrzańska Natalia
K-STUDIO Krosno
Farbaniec Maciej
Tatrzańska Natalia
Farbaniec MaciejTatrzańska NataliaK-STUDIO Krosno1 11455
15.Woźniak Maciej
Korzeniewicz Stella
ASTRA - Szczecin
Woźniak Maciej
Korzeniewicz Stella
Woźniak MaciejKorzeniewicz StellaASTRA - Szczecin3 31553
16.Wachelka Jan
Żejmo Karolina
GRACJA - Zielona Góra
Wachelka Jan
Żejmo Karolina
Wachelka JanŻejmo KarolinaGRACJA - Zielona Góra1 11651
17.Demianiuk Jan
Modrzejewska Maria
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Demianiuk Jan
Modrzejewska Maria
Demianiuk JanModrzejewska MariaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA0 01749
18.Kaźmierczak Oliwier
Jareniowska Jagoda
GRACJA - Zielona Góra
Kaźmierczak Oliwier
Jareniowska Jagoda
Kaźmierczak OliwierJareniowska JagodaGRACJA - Zielona Góra7 71845
19.Poździak Rafał
Kvet Ana
CLASSIC - Warszawa
Poździak Rafał
Kvet Ana
Poździak RafałKvet AnaCLASSIC - Warszawa0 01845

16-20 (Młodzież starsza) Open ST Grand Prix Polski 15

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Wręczycki Przemysław
Nicpoń Marcelina
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Wręczycki Przemysław
Nicpoń Marcelina
Wręczycki PrzemysławNicpoń MarcelinaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 01268
2.Alwasiak Karol
Olejnik Sara
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Alwasiak Karol
Olejnik Sara
Alwasiak KarolOlejnik SaraST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 02226
3.Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
Grabowski PatrykKoza ZuzannaASTRA - Szczecin0 03184
4.Tarnowski Michał
Koss Natalia
DANCECLUB - Szczecin
Tarnowski Michał
Koss Natalia
Tarnowski MichałKoss NataliaDANCECLUB - Szczecin0 04162
5.Sokołowski Jan
Kubiak Aleksandra
ASTRA - Szczecin
Sokołowski Jan
Kubiak Aleksandra
Sokołowski JanKubiak AleksandraASTRA - Szczecin2 25150
6.Stopyra Hubert
Cwynar Wiktoria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Stopyra Hubert
Cwynar Wiktoria
Stopyra HubertCwynar WiktoriaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 06138
7.Mecha Kamil
Capar Hanna
ASTRA - Szczecin
Mecha Kamil
Capar Hanna
Mecha KamilCapar HannaASTRA - Szczecin1 17126
8.Bury Jakub
Kamińska Paula
GASIEK - Rzeszów
Bury Jakub
Kamińska Paula
Bury JakubKamińska PaulaGASIEK - Rzeszów0 08112
9.Gajdera Dawid
Kołosowska Julia
RYTM - Żory
Gajdera Dawid
Kołosowska Julia
Gajdera DawidKołosowska JuliaRYTM - Żory0 08112
10.Kuczyński Filip
Wiśniowska Katarzyna
DUET - Warszawa
Kuczyński Filip
Wiśniowska Katarzyna
Kuczyński FilipWiśniowska KatarzynaDUET - Warszawa10 101090
11.Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
ETIUDA - Radomsko
Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA - Radomsko0 01178
12.Sarafin Oliwer
Przybylińska Estera
DANCECLUB - Szczecin
Sarafin Oliwer
Przybylińska Estera
Sarafin OliwerPrzybylińska EsteraDANCECLUB - Szczecin0 01266
13.Kurzac Bartłomiej
Radzińska Katarzyna
DUET - Warszawa
Kurzac Bartłomiej
Radzińska Katarzyna
Kurzac BartłomiejRadzińska KatarzynaDUET - Warszawa0 01349
14.Ligenza Jakub
Kolarczyk Izabela
DANCELOOK - Gliwice
Ligenza Jakub
Kolarczyk Izabela
Ligenza JakubKolarczyk IzabelaDANCELOOK - Gliwice2 21447
15.Kotarba Szymon
Wyrzykowska Katarzyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kotarba Szymon
Wyrzykowska Katarzyna
Kotarba SzymonWyrzykowska KatarzynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 01545

16-20 (Młodzież starsza) Open LA Grand Prix Polski 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Fałek Konrad
Bala Oliwia
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Fałek Konrad
Bala Oliwia
Fałek KonradBala OliwiaCANTINERO - Tomaszów Maz.0 01257
2.Kalynowycz Dmytro
Kalynowycz Kateryna
SUKCES - Jaworzno
Kalynowycz Dmytro
Kalynowycz Kateryna
Kalynowycz DmytroKalynowycz KaterynaSUKCES - Jaworzno0 02215
3.Miśtal Szymon
Dąbrowska Julia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Miśtal Szymon
Dąbrowska Julia
Miśtal SzymonDąbrowska JuliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 03173
4.Brzeski Bruno
Oworuszko Dominika
Dancers United - WARSZAWA
Brzeski Bruno
Oworuszko Dominika
Brzeski BrunoOworuszko DominikaDancers United - WARSZAWA0 04151
5.Wojciechowski Stanisław
Żarłok Kinga
POLISH CLUB - Warszawa
Wojciechowski Stanisław
Żarłok Kinga
Wojciechowski StanisławŻarłok KingaPOLISH CLUB - Warszawa1 15139
6.Tasarz Filip
Stelmach Natalia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Tasarz Filip
Stelmach Natalia
Tasarz FilipStelmach NataliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 06127
7.Guz Mikołaj
Pluskota Matylda
ASTRA - Szczecin
Guz Mikołaj
Pluskota Matylda
Guz MikołajPluskota MatyldaASTRA - Szczecin0 07115
8.Ciura Maciej
Tomalska Maja
A+S - Częstochowa
Ciura Maciej
Tomalska Maja
Ciura MaciejTomalska MajaA+S - Częstochowa0 08103
9.Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
Grabowski PatrykKoza ZuzannaASTRA - Szczecin0 0991
10.Alwasiak Karol
Olejnik Sara
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Alwasiak Karol
Olejnik Sara
Alwasiak KarolOlejnik SaraST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 01079
11.Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
ETIUDA - Radomsko
Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA - Radomsko0 01167
12.Mecha Kamil
Capar Hanna
ASTRA - Szczecin
Mecha Kamil
Capar Hanna
Mecha KamilCapar HannaASTRA - Szczecin3 31255

 

BLOK 4, rejestracja 16:00 - 16:30, próba parkietu 16:40 - 17:00, start: 17:00

16-18 (Młodzież) Open LA Grand Prix Polski 20

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Zinchenko Artem
Staniszewska Maria
IGLICA - Wrocław
Zinchenko Artem
Staniszewska Maria
Zinchenko ArtemStaniszewska MariaIGLICA - Wrocław0 01278
2.Muller Michał
Wychowałek Wiktoria
SUKCES - Jaworzno
Muller Michał
Wychowałek Wiktoria
Muller MichałWychowałek WiktoriaSUKCES - Jaworzno0 02236
3.Boczar Kacper
Żaba Karolina
SUKCES - Jaworzno
Boczar Kacper
Żaba Karolina
Boczar KacperŻaba KarolinaSUKCES - Jaworzno0 03194
4.Rencławowicz Szymon
Wiewiórka Julia
POLISH CLUB - Warszawa
Rencławowicz Szymon
Wiewiórka Julia
Rencławowicz SzymonWiewiórka JuliaPOLISH CLUB - Warszawa0 04172
5.Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 05160
6.Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK - Rzeszów0 06148
7.Guz Mikołaj
Pluskota Matylda
ASTRA - Szczecin
Guz Mikołaj
Pluskota Matylda
Guz MikołajPluskota MatyldaASTRA - Szczecin0 07136
8.Kaczmarek Damian
Adamska Ksenia
IGLICA - Wrocław
Kaczmarek Damian
Adamska Ksenia
Kaczmarek DamianAdamska KseniaIGLICA - Wrocław0 08124
9.Popławski Ignacy
Romaniuk Julia
AIR DANCE - Warszawa
Popławski Ignacy
Romaniuk Julia
Popławski IgnacyRomaniuk JuliaAIR DANCE - Warszawa6 69110
10.Tarnowski Michał
Koss Natalia
DANCECLUB - Szczecin
Tarnowski Michał
Koss Natalia
Tarnowski MichałKoss NataliaDANCECLUB - Szczecin0 09110
11.Zinkiewicz Maciej
Malmon Wiktoria
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Zinkiewicz Maciej
Malmon Wiktoria
Zinkiewicz MaciejMalmon WiktoriaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA1 11188
12.Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
Grabowski PatrykKoza ZuzannaASTRA - Szczecin0 01276
13.Mecha Kamil
Capar Hanna
ASTRA - Szczecin
Mecha Kamil
Capar Hanna
Mecha KamilCapar HannaASTRA - Szczecin3 31359
14.Ungert Jakub
Koziej Patrycja
TAKT - Chełm
Ungert Jakub
Koziej Patrycja
Ungert JakubKoziej PatrycjaTAKT - Chełm0 01457
15.Pajor Dawid
Naczulska Marysia
DANCE TEAM - Wrocław
Pajor Dawid
Naczulska Marysia
Pajor DawidNaczulska MarysiaDANCE TEAM - Wrocław3 31555
16.Chmiel Jakub
Malinowska Natalia
DANCECLUB - Szczecin
Chmiel Jakub
Malinowska Natalia
Chmiel JakubMalinowska NataliaDANCECLUB - Szczecin0 01653
17.Nowak Szymon
Naguszewska Oliwia
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Nowak Szymon
Naguszewska Oliwia
Nowak SzymonNaguszewska OliwiaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA0 01751
18.Boś Jan
Szor Angelika
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Boś Jan
Szor Angelika
Boś JanSzor AngelikaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA0 01847
19.Rybak Maciej
Matysiak Zofia
DUET - Warszawa
Rybak Maciej
Matysiak Zofia
Rybak MaciejMatysiak ZofiaDUET - Warszawa0 01847
20.Wiernio Oskar
Dąbek Paulina
MAGIC-DANCE - Lublin
Wiernio Oskar
Dąbek Paulina
Wiernio OskarDąbek PaulinaMAGIC-DANCE - Lublin1 12045

19+ (Powyżej 18) Open ST Grand Prix Polski 31

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Le Michał
Jabłońska Sandra
DUET - Warszawa
Le Michał
Jabłońska Sandra
Le MichałJabłońska SandraDUET - Warszawa0 01305
2.Kadłubowski Maciej
Kozów Karolina
AKSEL - Rzeszów
Kadłubowski Maciej
Kozów Karolina
Kadłubowski MaciejKozów KarolinaAKSEL - Rzeszów0 02263
3.Kostrzewa Paweł
Lewandowska Martyna
LIDER - Lublin
Kostrzewa Paweł
Lewandowska Martyna
Kostrzewa PawełLewandowska MartynaLIDER - Lublin0 03221
4.Budzik Tomasz
Kostańczuk Katarzyna
RYTM - Żory
Budzik Tomasz
Kostańczuk Katarzyna
Budzik TomaszKostańczuk KatarzynaRYTM - Żory0 04199
5.Pieczyrak Kamil
Polewska Sandra
SUKCES - Jaworzno
Pieczyrak Kamil
Polewska Sandra
Pieczyrak KamilPolewska SandraSUKCES - Jaworzno0 05187
6.Kurasiński Patryk
Rąba Klaudia
SUKCES - Jaworzno
Kurasiński Patryk
Rąba Klaudia
Kurasiński PatrykRąba KlaudiaSUKCES - Jaworzno0 06175
7.Zawierucha Borys
Mach Martyna
RYTM - Żory
Zawierucha Borys
Mach Martyna
Zawierucha BorysMach MartynaRYTM - Żory0 07163
8.Baryczka Krystian
Kaczmarek Ewelina
SUKCES - Jaworzno
Baryczka Krystian
Kaczmarek Ewelina
Baryczka KrystianKaczmarek EwelinaSUKCES - Jaworzno9 98149
9.Pernak Michał
Wójcicka Julka
ZORBA - Częstochowa
Pernak Michał
Wójcicka Julka
Pernak MichałWójcicka JulkaZORBA - Częstochowa0 08149
10.Frach Dominik
Semenova Ekaterina
ZORBA - Częstochowa
Frach Dominik
Semenova Ekaterina
Frach DominikSemenova EkaterinaZORBA - Częstochowa0 010127
11.Panachida Szymon
Zawadzka Marika
DANCECLUB - Szczecin
Panachida Szymon
Zawadzka Marika
Panachida SzymonZawadzka MarikaDANCECLUB - Szczecin0 011115
12.Cygan Jakub
Paczosa Kornelia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Cygan Jakub
Paczosa Kornelia
Cygan JakubPaczosa KorneliaDŻET - Rzeszów-Boguchwała3 312103
13.Sajdak Jerzy
Borowskaya Darya
DANCECLUB - Szczecin
Sajdak Jerzy
Borowskaya Darya
Sajdak JerzyBorowskaya DaryaDANCECLUB - Szczecin0 01386
14.Fedyk Krzysztof
Masłowska Klaudia
ASTRA - Szczecin
Fedyk Krzysztof
Masłowska Klaudia
Fedyk KrzysztofMasłowska KlaudiaASTRA - Szczecin0 01482
15.Janas Adrian
Blukacz Weronika
JEDYNKA - Łódź
Janas Adrian
Blukacz Weronika
Janas AdrianBlukacz WeronikaJEDYNKA - Łódź0 01482
16.Lozinszek Michał
Maślanka Julia
WIR - Mysłowice
Lozinszek Michał
Maślanka Julia
Lozinszek MichałMaślanka JuliaWIR - Mysłowice0 01680
17.Garwacki Łukasz
Skrobańska Karolina
DREAM - Poznań
Garwacki Łukasz
Skrobańska Karolina
Garwacki ŁukaszSkrobańska KarolinaDREAM - Poznań0 01778
18.Gzowski Dominik
Żegalski Alicja
DANCE IMPERIUM - Poznań
Gzowski Dominik
Żegalski Alicja
Gzowski DominikŻegalski AlicjaDANCE IMPERIUM - Poznań0 01872
19.Siemianowicz Eryk
Datczuk Aleksandra
KADRYL - Białystok
Siemianowicz Eryk
Datczuk Aleksandra
Siemianowicz ErykDatczuk AleksandraKADRYL - Białystok0 01872
20.Szlachtowski Michał
Fajkis Julia
SUKCES - Jaworzno
Szlachtowski Michał
Fajkis Julia
Szlachtowski MichałFajkis JuliaSUKCES - Jaworzno2 21872
21.Adamcewicz Jakub
Krynicka Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Adamcewicz Jakub
Krynicka Wiktoria
Adamcewicz JakubKrynicka WiktoriaGRACJA - Zielona Góra0 02170
22.Lozinszek Aleksander
Lozinszek Barbara
WIR - Mysłowice
Lozinszek Aleksander
Lozinszek Barbara
Lozinszek AleksanderLozinszek BarbaraWIR - Mysłowice0 02268
23.Matuszewski Piotr
Grabowska Karina Agnieszka
DUET - Warszawa
Matuszewski Piotr
Grabowska Karina Agnieszka
Matuszewski PiotrGrabowska Karina AgnieszkaDUET - Warszawa13 132366
24.Sokołowski Jan
Kubiak Aleksandra
ASTRA - Szczecin
Sokołowski Jan
Kubiak Aleksandra
Sokołowski JanKubiak AleksandraASTRA - Szczecin2 22464
25.Depczyński Tomasz
Kołodziej Aleksandra
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Depczyński Tomasz
Kołodziej Aleksandra
Depczyński TomaszKołodziej AleksandraLORDANCE - Wodzisław Śl.0 02557
26.Myśliński Mateusz
Słomczyńska Kaja
STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz
Myśliński Mateusz
Słomczyńska Kaja
Myśliński MateuszSłomczyńska KajaSTUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz1 12655
27.Kuczyński Filip
Wiśniowska Katarzyna
DUET - Warszawa
Kuczyński Filip
Wiśniowska Katarzyna
Kuczyński FilipWiśniowska KatarzynaDUET - Warszawa10 102753
28.Puszka Michał
Nasalska Izabela
LIDER - Lublin
Puszka Michał
Nasalska Izabela
Puszka MichałNasalska IzabelaLIDER - Lublin2 22851
29.Zyglarski Piotr
Czerczak Aleksandra
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Zyglarski Piotr
Czerczak Aleksandra
Zyglarski PiotrCzerczak AleksandraCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA4 42949
30.Jabłoński Dariusz
Poniatowicz Karolina
KADRYL - Białystok
Jabłoński Dariusz
Poniatowicz Karolina
Jabłoński DariuszPoniatowicz KarolinaKADRYL - Białystok6 63047
31.Zaprzalka Jakub
Topczewska Gabriela
KADRYL - Białystok
Zaprzalka Jakub
Topczewska Gabriela
Zaprzalka JakubTopczewska GabrielaKADRYL - Białystok1 13145

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Stępień Krystian
Kadej Oliwia
ZAMEK - Biała Podlaska
Stępień Krystian
Kadej Oliwia
Stępień KrystianKadej OliwiaZAMEK - Biała Podlaska2 (+1)121
2.Drogosz Mateusz
Bryk Magdalena
KICK - Kielce
Drogosz Mateusz
Bryk Magdalena
Drogosz MateuszBryk MagdalenaKICK - Kielce6 (+1)162
3.Czarnocki Tomasz
Kowalska Amelia
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Czarnocki Tomasz
Kowalska Amelia
Czarnocki TomaszKowalska AmeliaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA7 73
4.Kulesza Jakub
Banasiewicz Martyna
CREATIVE DANCE - Warszawa
Kulesza Jakub
Banasiewicz Martyna
Kulesza JakubBanasiewicz MartynaCREATIVE DANCE - Warszawa1 14
5.Słomski Maksymilian
Paśnik Julia
EMOTION - Góra Kalwaria
Słomski Maksymilian
Paśnik Julia
Słomski MaksymilianPaśnik JuliaEMOTION - Góra Kalwaria3 35

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bernat Franciszek
Kocik Antonina
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Bernat Franciszek
Kocik Antonina
Bernat FranciszekKocik AntoninaCANTINERO - Tomaszów Maz.6 (+1)161
2.Kaźmierczak Oliwier
Jareniowska Jagoda
GRACJA - Zielona Góra
Kaźmierczak Oliwier
Jareniowska Jagoda
Kaźmierczak OliwierJareniowska JagodaGRACJA - Zielona Góra C (+1)1C2
3.Popielewicz Szymon
Filipek Anna
ZAMEK - Biała Podlaska
Popielewicz Szymon
Filipek Anna
Popielewicz SzymonFilipek AnnaZAMEK - Biała Podlaska5 (+1)153
4.Słomski Maksymilian
Paśnik Julia
EMOTION - Góra Kalwaria
Słomski Maksymilian
Paśnik Julia
Słomski MaksymilianPaśnik JuliaEMOTION - Góra Kalwaria5 54
5.Kulesza Jakub
Banasiewicz Martyna
CREATIVE DANCE - Warszawa
Kulesza Jakub
Banasiewicz Martyna
Kulesza JakubBanasiewicz MartynaCREATIVE DANCE - Warszawa1 15
6.Czarnocki Tomasz
Kowalska Amelia
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Czarnocki Tomasz
Kowalska Amelia
Czarnocki TomaszKowalska AmeliaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA0 06
7.Stępień Krystian
Kadej Oliwia
ZAMEK - Biała Podlaska
Stępień Krystian
Kadej Oliwia
Stępień KrystianKadej OliwiaZAMEK - Biała Podlaska0 07

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ziemba Marceli
Deszczka Laura
TAKT - Chełm
Ziemba Marceli
Deszczka Laura
Ziemba MarceliDeszczka LauraTAKT - Chełm2 (+1)121
2.Muśnicki Grzegorz
Sobczak Nela
FAST-STEP Warszawa
Muśnicki Grzegorz
Sobczak Nela
Muśnicki GrzegorzSobczak NelaFAST-STEP Warszawa3 (+1)132
3.Zawadzki Adrian
Sztabnik Maja
CREATIVE DANCE - Warszawa
Zawadzki Adrian
Sztabnik Maja
Zawadzki AdrianSztabnik MajaCREATIVE DANCE - Warszawa0 03
4.Ksybek Mateusz
Kułakowska Nicola
START - Płońsk
Ksybek Mateusz
Kułakowska Nicola
Ksybek MateuszKułakowska NicolaSTART - Płońsk0 04

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Muśnicki Grzegorz
Sobczak Nela
FAST-STEP Warszawa
Muśnicki Grzegorz
Sobczak Nela
Muśnicki GrzegorzSobczak NelaFAST-STEP Warszawa3 (+1)131
2.Ksybek Mateusz
Kułakowska Nicola
START - Płońsk
Ksybek Mateusz
Kułakowska Nicola
Ksybek MateuszKułakowska NicolaSTART - Płońsk1 (+1)112
3.Ziemba Marceli
Deszczka Laura
TAKT - Chełm
Ziemba Marceli
Deszczka Laura
Ziemba MarceliDeszczka LauraTAKT - Chełm0 03
4.Zawadzki Adrian
Sztabnik Maja
CREATIVE DANCE - Warszawa
Zawadzki Adrian
Sztabnik Maja
Zawadzki AdrianSztabnik MajaCREATIVE DANCE - Warszawa0 04

 

BLOK 5, rejestracja 19:00 - 19:30, próba parkietu 19:40 - 20:00, start: 20:00

16-18 (Młodzież) Open ST Grand Prix Polski 23

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Palak Tymoteusz
Szymczak Natalia
ZAMEK - Lublin
Palak Tymoteusz
Szymczak Natalia
Palak TymoteuszSzymczak NataliaZAMEK - Lublin0 01284
2.Serafin Maksymilian
Majerowska Weronika
IMPERIA - Kraków
Serafin Maksymilian
Majerowska Weronika
Serafin MaksymilianMajerowska WeronikaIMPERIA - Kraków0 02242
3.Tarnowski Michał
Koss Natalia
DANCECLUB - Szczecin
Tarnowski Michał
Koss Natalia
Tarnowski MichałKoss NataliaDANCECLUB - Szczecin0 03200
4.Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 04178
5.Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
Grabowski PatrykKoza ZuzannaASTRA - Szczecin0 05166
6.Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK - Rzeszów0 06154
7.Stopyra Hubert
Cwynar Wiktoria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Stopyra Hubert
Cwynar Wiktoria
Stopyra HubertCwynar WiktoriaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 07142
8.Stępień Michał
Skrzypek Klaudia
ZAMEK - Lublin
Stępień Michał
Skrzypek Klaudia
Stępień MichałSkrzypek KlaudiaZAMEK - Lublin0 08130
9.Mordka Dawid
Bober Iga
AKSEL - Rzeszów
Mordka Dawid
Bober Iga
Mordka DawidBober IgaAKSEL - Rzeszów0 09118
10.Gędłek Jakub
Więckowska Maja
IMPERIA - Kraków
Gędłek Jakub
Więckowska Maja
Gędłek JakubWięckowska MajaIMPERIA - Kraków0 010106
11.Kaczmarek Damian
Adamska Ksenia
IGLICA - Wrocław
Kaczmarek Damian
Adamska Ksenia
Kaczmarek DamianAdamska KseniaIGLICA - Wrocław1 11194
12.Sarafin Oliwer
Przybylińska Estera
DANCECLUB - Szczecin
Sarafin Oliwer
Przybylińska Estera
Sarafin OliwerPrzybylińska EsteraDANCECLUB - Szczecin0 01282
13.Rybak Maciej
Matysiak Zofia
DUET - Warszawa
Rybak Maciej
Matysiak Zofia
Rybak MaciejMatysiak ZofiaDUET - Warszawa0 01365
14.Mecha Kamil
Capar Hanna
ASTRA - Szczecin
Mecha Kamil
Capar Hanna
Mecha KamilCapar HannaASTRA - Szczecin1 11463
15.Jarosz Jan
Dudek Wiktoria
K-STUDIO Krosno
Jarosz Jan
Dudek Wiktoria
Jarosz JanDudek WiktoriaK-STUDIO Krosno1 11559
16.Ungert Jakub
Koziej Patrycja
TAKT - Chełm
Ungert Jakub
Koziej Patrycja
Ungert JakubKoziej PatrycjaTAKT - Chełm0 01559
17.Chmiel Jakub
Malinowska Natalia
DANCECLUB - Szczecin
Chmiel Jakub
Malinowska Natalia
Chmiel JakubMalinowska NataliaDANCECLUB - Szczecin1 11755
18.Zinkiewicz Maciej
Malmon Wiktoria
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Zinkiewicz Maciej
Malmon Wiktoria
Zinkiewicz MaciejMalmon WiktoriaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA0 01755
19.Nowak Szymon
Naguszewska Oliwia
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Nowak Szymon
Naguszewska Oliwia
Nowak SzymonNaguszewska OliwiaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA4 41953
20.Boś Jan
Szor Angelika
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Boś Jan
Szor Angelika
Boś JanSzor AngelikaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA0 02051
21.Guz Mikołaj
Pluskota Matylda
ASTRA - Szczecin
Guz Mikołaj
Pluskota Matylda
Guz MikołajPluskota MatyldaASTRA - Szczecin1 12147
22.Opałka Igor
Żółkowska Wiktoria
EMOTION - Góra Kalwaria
Opałka Igor
Żółkowska Wiktoria
Opałka IgorŻółkowska WiktoriaEMOTION - Góra Kalwaria7 72147
23.Kowalewski Łukasz
Tercjak Oliwia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kowalewski Łukasz
Tercjak Oliwia
Kowalewski ŁukaszTercjak OliwiaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 02345

19+ (Powyżej 18) Open LA Grand Prix Polski 35

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Świątkowski Piotr
Tracz Oliwia
IGLICA - Wrocław
Świątkowski Piotr
Tracz Oliwia
Świątkowski PiotrTracz OliwiaIGLICA - Wrocław0 01311
2.Martsynyuk Oleksandr
Syta Daria
POLISH CLUB - Warszawa
Martsynyuk Oleksandr
Syta Daria
Martsynyuk OleksandrSyta DariaPOLISH CLUB - Warszawa0 02269
3.Jaszewski Tomasz
Kotarba Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Jaszewski Tomasz
Kotarba Alicja
Jaszewski TomaszKotarba AlicjaGRACJA - Zielona Góra0 03227
4.Tama Mikołaj
Kuląg Marta
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Tama Mikołaj
Kuląg Marta
Tama MikołajKuląg MartaCLASSIC DANCESPORT Warszawa0 04205
5.Sangavicius Joris
Prylowski Natalia
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Sangavicius Joris
Prylowski Natalia
Sangavicius JorisPrylowski NataliaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 05193
6.Kidybiński Paweł
Jabłońska Liwia
GRACJA - Zielona Góra
Kidybiński Paweł
Jabłońska Liwia
Kidybiński PawełJabłońska LiwiaGRACJA - Zielona Góra0 06181
7.Klekowski Seweryn
Kwietniowska Oliwia
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Klekowski Seweryn
Kwietniowska Oliwia
Klekowski SewerynKwietniowska OliwiaCANTINERO - Tomaszów Maz.3 37169
8.Chernenko Sergii
Warzyńska Angelika
POLISH CLUB - Warszawa
Chernenko Sergii
Warzyńska Angelika
Chernenko SergiiWarzyńska AngelikaPOLISH CLUB - Warszawa0 08157
9.Wiercioch Mateusz
Bandelewicz Magdalena
POLISH CLUB - Warszawa
Wiercioch Mateusz
Bandelewicz Magdalena
Wiercioch MateuszBandelewicz MagdalenaPOLISH CLUB - Warszawa0 09145
10.Masłowski Mieszko
Pasek Monika
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Masłowski Mieszko
Pasek Monika
Masłowski MieszkoPasek MonikaMISTRAL - Tarnowskie Góry0 010133
11.Konopiński Dawid
Magdziarz Katarzyna
ASTRA - Szczecin
Konopiński Dawid
Magdziarz Katarzyna
Konopiński DawidMagdziarz KatarzynaASTRA - Szczecin0 011121
12.Gułaj Sebastian
Francois - Molenda Estelle
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Gułaj Sebastian
Francois - Molenda Estelle
Gułaj SebastianFrancois - Molenda EstelleCANTINERO - Tomaszów Maz.2 212109
13.Barakowski Michał
Niedobova Katarzyna
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Barakowski Michał
Niedobova Katarzyna
Barakowski MichałNiedobova KatarzynaMISTRAL - Tarnowskie Góry0 01390
14.Wójcik Christof
Iskra Joanna
IGLICA - Wrocław
Wójcik Christof
Iskra Joanna
Wójcik ChristofIskra JoannaIGLICA - Wrocław0 01390
15.Biały Tomasz
Wenerska Zuzanna
POLISH CLUB - Warszawa
Biały Tomasz
Wenerska Zuzanna
Biały TomaszWenerska ZuzannaPOLISH CLUB - Warszawa0 01588
16.Jesionek Karol
Hanulak Alicja
POLISH CLUB - Warszawa
Jesionek Karol
Hanulak Alicja
Jesionek KarolHanulak AlicjaPOLISH CLUB - Warszawa0 01686
17.Gurskiy Dmitriy
Miterska Julia
MASTER DANCE - Gliwice
Gurskiy Dmitriy
Miterska Julia
Gurskiy DmitriyMiterska JuliaMASTER DANCE - Gliwice0 01784
18.Rusin Przemysław
Czulak Weronika
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Rusin Przemysław
Czulak Weronika
Rusin PrzemysławCzulak WeronikaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 01882
19.Kapitan Cyprian
Lubowicka Nikola
MASTER DANCE - Gliwice
Kapitan Cyprian
Lubowicka Nikola
Kapitan CyprianLubowicka NikolaMASTER DANCE - Gliwice0 01978
20.Semenchenko Mykyta
Miller Anastasia
POLISH CLUB - Warszawa
Semenchenko Mykyta
Miller Anastasia
Semenchenko MykytaMiller AnastasiaPOLISH CLUB - Warszawa0 01978
21.Shkilevych Artur
Shkilevych Magdalena
POLISH CLUB - Warszawa
Shkilevych Artur
Shkilevych Magdalena
Shkilevych ArturShkilevych MagdalenaPOLISH CLUB - Warszawa0 02174
22.Wojciechowski Stanisław
Żarłok Kinga
POLISH CLUB - Warszawa
Wojciechowski Stanisław
Żarłok Kinga
Wojciechowski StanisławŻarłok KingaPOLISH CLUB - Warszawa1 12174
23.Antosz Grzegorz
Roszkowska Maria
POLISH CLUB - Warszawa
Antosz Grzegorz
Roszkowska Maria
Antosz GrzegorzRoszkowska MariaPOLISH CLUB - Warszawa4 42372
24.Jabłoński Dariusz
Poniatowicz Karolina
KADRYL - Białystok
Jabłoński Dariusz
Poniatowicz Karolina
Jabłoński DariuszPoniatowicz KarolinaKADRYL - Białystok0 02470
25.Czarnecki Przemysław
Olczyk Weronika
BRASIL - WARSZAWA
Czarnecki Przemysław
Olczyk Weronika
Czarnecki PrzemysławOlczyk WeronikaBRASIL - WARSZAWA1 12563
26.Archacki Sebastian
Borkowska Julia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Archacki Sebastian
Borkowska Julia
Archacki SebastianBorkowska JuliaCENTRUM TAŃCA - Radom0 02661
27.Kramski Mateusz
Szkalińska Marta
GRACJA - Zielona Góra
Kramski Mateusz
Szkalińska Marta
Kramski MateuszSzkalińska MartaGRACJA - Zielona Góra0 02757
28.Zyglarski Piotr
Czerczak Aleksandra
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Zyglarski Piotr
Czerczak Aleksandra
Zyglarski PiotrCzerczak AleksandraCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA0 02757
29.Alencynowicz Błażej
Bukiel Anna
ASTRA - Szczecin
Alencynowicz Błażej
Bukiel Anna
Alencynowicz BłażejBukiel AnnaASTRA - Szczecin12 122953
30.Fedyk Krzysztof
Masłowska Klaudia
ASTRA - Szczecin
Fedyk Krzysztof
Masłowska Klaudia
Fedyk KrzysztofMasłowska KlaudiaASTRA - Szczecin8 82953
31.Ciura Maciej
Tomalska Maja
A+S - Częstochowa
Ciura Maciej
Tomalska Maja
Ciura MaciejTomalska MajaA+S - Częstochowa0 03149
32.Puszka Michał
Nasalska Izabela
LIDER - Lublin
Puszka Michał
Nasalska Izabela
Puszka MichałNasalska IzabelaLIDER - Lublin7 73149
33.Zawadzki Robert
Shkliaruk Alina
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Zawadzki Robert
Shkliaruk Alina
Zawadzki RobertShkliaruk AlinaCANTINERO - Tomaszów Maz.1 13347
34.Siemianowicz Eryk
Datczuk Aleksandra
KADRYL - Białystok
Siemianowicz Eryk
Datczuk Aleksandra
Siemianowicz ErykDatczuk AleksandraKADRYL - Białystok1 13445
35.Brzeski Bruno
Oworuszko Dominika
Dancers United - WARSZAWA
Brzeski Bruno
Oworuszko Dominika
Brzeski BrunoOworuszko DominikaDancers United - WARSZAWA

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wieczorek Jerzy
Zgutka Agata
FAST-STEP Warszawa
Wieczorek Jerzy
Zgutka Agata
Wieczorek JerzyZgutka AgataFAST-STEP Warszawa3 (+1)131
2.Rodek Maciej
Piotrowska Marta
CLASSIC - Warszawa
Rodek Maciej
Piotrowska Marta
Rodek MaciejPiotrowska MartaCLASSIC - Warszawa1 (+1)112
3.Pięcek Aleksander
Pięcek Aneta
CLASSIC - Warszawa
Pięcek Aleksander
Pięcek Aneta
Pięcek AleksanderPięcek AnetaCLASSIC - Warszawa1 13
4.Rozborski Dominik
Poshtar Iryna
KIEPURA - Wrocław
Rozborski Dominik
Poshtar Iryna
Rozborski DominikPoshtar IrynaKIEPURA - Wrocław5 54
5.Pycio Sebastian
Kosecka Vanessa
ESKADRA - Pabianice
Pycio Sebastian
Kosecka Vanessa
Pycio SebastianKosecka VanessaESKADRA - Pabianice2 25

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Damek Gabriel
Czarnocka Alicja
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Damek Gabriel
Czarnocka Alicja
Damek GabrielCzarnocka AlicjaCANTINERO - Tomaszów Maz.6 (+1)161
2.Majewski Anton
Krysa Aleksandra
RYTM - Chełm
Majewski Anton
Krysa Aleksandra
Majewski AntonKrysa AleksandraRYTM - Chełm8 (+1)182
3.Rodek Maciej
Piotrowska Marta
CLASSIC - Warszawa
Rodek Maciej
Piotrowska Marta
Rodek MaciejPiotrowska MartaCLASSIC - Warszawa0 03
4.Ziętek Łukasz
Mularczyk Beata
CENTRUM TAŃCA - Radom
Ziętek Łukasz
Mularczyk Beata
Ziętek ŁukaszMularczyk BeataCENTRUM TAŃCA - Radom0 04