BLOK 1A- Rejestracja: 7:00-8:00, Próba parkietu 8:00 - 8:20, Start 8:30
10-11 H, 10-11G solo, 12-13 H, 12-15 H solo
BLOK 1B - Rejestracja 8:45-9:45, Próba parkietu 10:00-10:15, Start 10:20
10-11 G, 10-11H Solo, 12-13G, 12-15G solo, 10-11F.
10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 14
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Bartosiewicz Wiktor Kotecka Oliwia STEP DANCE - Koluszki | Bartosiewicz Wiktor Kotecka Oliwia | Bartosiewicz Wiktor | Kotecka Oliwia | STEP DANCE - Koluszki | 11 (+2) | 2 | 11 | | 1 |
2. | Biskup Gracjan Chmiest Amelia SUKCES - Jaworzno | Biskup Gracjan Chmiest Amelia | Biskup Gracjan | Chmiest Amelia | SUKCES - Jaworzno | 2, 2 (+2) | 2 | 2, 2 | | 1 |
3. | Bogobowicz Błażej Lipka Karolina LORDANCE - Wodzisław Śl. | Bogobowicz Błażej Lipka Karolina | Bogobowicz Błażej | Lipka Karolina | LORDANCE - Wodzisław Śl. | 6, 6 (+2) | 2 | 6, 6 | | 1 |
4. | Dróżdż Witold Petrusha Anastasiia IGLICA - Wrocław | Dróżdż Witold Petrusha Anastasiia | Dróżdż Witold | Petrusha Anastasiia | IGLICA - Wrocław | 10 (+2) | 2 | 10 | | 1 |
5. | Fiączek Oskar Musialska Nela
| Fiączek Oskar Musialska Nela | Fiączek Oskar | Musialska Nela | | 6 (+2) | 2 | 6 | | 1 |
6. | Lorek Dawid Łaś Julia MARENGO - Dąbrowa Górnicza | Lorek Dawid Łaś Julia | Lorek Dawid | Łaś Julia | MARENGO - Dąbrowa Górnicza | 2, 2 (+2) | 2 | 2, 2 | | 1 |
7. | Mazurek Michał Małek Lilianna TEAM - Ornontowice | Mazurek Michał Małek Lilianna | Mazurek Michał | Małek Lilianna | TEAM - Ornontowice | 5, 5 (+2) | 2 | 5, 5 | | 1 |
8. | Bonczek Moritz Hoy Martyna CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle | Bonczek Moritz Hoy Martyna | Bonczek Moritz | Hoy Martyna | CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle | 10, 10 (+1) | 1 | 10, 10 | | 2 |
9. | Janoszka Łukasz Koćwin Paulina
| Janoszka Łukasz Koćwin Paulina | Janoszka Łukasz | Koćwin Paulina | | 1, 3 (+1) | 1 | 1, 3 | | 2 |
10. | Kobierzycki Tomasz Kobierzycka Anna
| Kobierzycki Tomasz Kobierzycka Anna | Kobierzycki Tomasz | Kobierzycka Anna | | 1 (+1) | 1 | 1 | | 2 |
11. | Kwiecień Wojciech Kopeć Klara
| Kwiecień Wojciech Kopeć Klara | Kwiecień Wojciech | Kopeć Klara | | 2, 2 (+1) | 1 | 2, 2 | | 2 |
12. | Mandrysz Bartosz Karasińska Milena RONDO - Rybnik | Mandrysz Bartosz Karasińska Milena | Mandrysz Bartosz | Karasińska Milena | RONDO - Rybnik | 7, 5 (+1) | 1 | 7, 5 | | 2 |
13. | Miedziński Filip Czapla Lena WDS - Katowice | Miedziński Filip Czapla Lena | Miedziński Filip | Czapla Lena | WDS - Katowice | 3, 3 (+1) | 1 | 3, 3 | | 2 |
14. | Serwa Oliwier Skalik Emilia ST DOBROWOLSCY - Częstochowa | Serwa Oliwier Skalik Emilia | Serwa Oliwier | Skalik Emilia | ST DOBROWOLSCY - Częstochowa | 5, 5 (+1) | 1 | 5, 5 | | 2 |
10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 12
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Grabowski Maciej Pachla Maria AKCENT - Będzin | Grabowski Maciej Pachla Maria | Grabowski Maciej | Pachla Maria | AKCENT - Będzin | F (+2) | 2 | | F | 1 |
2. | Puto Cyprian Mordal Laura ST DOBROWOLSCY - Częstochowa | Puto Cyprian Mordal Laura | Puto Cyprian | Mordal Laura | ST DOBROWOLSCY - Częstochowa | 8, 8 (+2) | 2 | 8, 8 | | 1 |
3. | Węgrzynek Bartłomiej Zapatka Natalia
| Węgrzynek Bartłomiej Zapatka Natalia | Węgrzynek Bartłomiej | Zapatka Natalia | | 4 (+2) | 2 | 4 | | 1 |
4. | Balcerak Adam Marciniak Zofia STEP DANCE - Koluszki | Balcerak Adam Marciniak Zofia | Balcerak Adam | Marciniak Zofia | STEP DANCE - Koluszki | 2 (+2) | 2 | 2 | | 2 |
5. | Wojtoń Adam Wojtoń Natalia KIEPURA - Sosnowiec | Wojtoń Adam Wojtoń Natalia | Wojtoń Adam | Wojtoń Natalia | KIEPURA - Sosnowiec | 2 (+2) | 2 | 2 | | 2 |
6. | Żołnierczyk Sebastian Pawłowska Hanna AKCENT - Będzin | Żołnierczyk Sebastian Pawłowska Hanna | Żołnierczyk Sebastian | Pawłowska Hanna | AKCENT - Będzin | 5, 5 (+2) | 2 | 5, 5 | | 2 |
7. | Bąk Kacper Rymaszewska Urszula Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze | Bąk Kacper Rymaszewska Urszula | Bąk Kacper | Rymaszewska Urszula | Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze | 1 (+1) | 1 | 1 | | 3 |
8. | Figuła Grzegorz Gawlińska Maja MISTRAL - Tarnowskie Góry | Figuła Grzegorz Gawlińska Maja | Figuła Grzegorz | Gawlińska Maja | MISTRAL - Tarnowskie Góry | 5 (+1) | 1 | 5 | | 3 |
9. | Gatner Franciszek Suchecka Dominika Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze | Gatner Franciszek Suchecka Dominika | Gatner Franciszek | Suchecka Dominika | Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze | 1, 1 (+1) | 1 | 1, 1 | | 3 |
10. | Sokalla Jan Żółkiewicz Hanna Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze | Sokalla Jan Żółkiewicz Hanna | Sokalla Jan | Żółkiewicz Hanna | Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze | 1, 1 (+1) | 1 | 1, 1 | | 3 |
11. | Surgiel Jakub Zalewska Kaja ZORBA - Częstochowa | Surgiel Jakub Zalewska Kaja | Surgiel Jakub | Zalewska Kaja | ZORBA - Częstochowa | 7 (+1) | 1 | 7 | | 3 |
12. | Świerc Alex Jankowska Julia DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki | Świerc Alex Jankowska Julia | Świerc Alex | Jankowska Julia | DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki | 5 (+1) | 1 | 5 | | 3 |
10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 12
Lp | Tancerz / Klub | Tancerz | Tancerz | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Cholewińska Weronika AnaDens Łódź | Cholewińska Weronika | Cholewińska Weronika | AnaDens Łódź | 4 (+2) | 2 | 4 | | 1 |
2. | Cuglowska Maja ST DOBROWOLSCY - Częstochowa | Cuglowska Maja | Cuglowska Maja | ST DOBROWOLSCY - Częstochowa | 4 (+2) | 2 | 4 | | 1 |
3. | Nowak Lena ST DOBROWOLSCY - Częstochowa | Nowak Lena | Nowak Lena | ST DOBROWOLSCY - Częstochowa | 4 (+2) | 2 | 4 | | 1 |
4. | Petryszak Zuzanna
| Petryszak Zuzanna | Petryszak Zuzanna | | 2 (+2) | 2 | 2 | | 1 |
5. | Skoczyńska Karolina MARENGO - Dąbrowa Górnicza | Skoczyńska Karolina | Skoczyńska Karolina | MARENGO - Dąbrowa Górnicza | 2 (+2) | 2 | 2 | | 1 |
6. | Urbańska Adrianna DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza | Urbańska Adrianna | Urbańska Adrianna | DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza | 3 (+2) | 2 | 3 | | 1 |
7. | Nowak Jagoda MARENGO - Dąbrowa Górnicza | Nowak Jagoda | Nowak Jagoda | MARENGO - Dąbrowa Górnicza | 1 (+1) | 1 | 1 | | 2 |
8. | Rąblewska Kinga MISTRAL - Tarnowskie Góry | Rąblewska Kinga | Rąblewska Kinga | MISTRAL - Tarnowskie Góry | 1 (+1) | 1 | 1 | | 2 |
9. | Szymczak Anna ST DOBROWOLSCY - Częstochowa | Szymczak Anna | Szymczak Anna | ST DOBROWOLSCY - Częstochowa | 3 (+1) | 1 | 3 | | 2 |
10. | Włodarz Eliza Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze | Włodarz Eliza | Włodarz Eliza | Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze | Przeklasyfikowanie do G | | | Przeklasyfikowanie do G | 2 |
11. | Zdziebko Angelika
| Zdziebko Angelika | Zdziebko Angelika | | 3 (+1) | 1 | 3 | | 2 |
12. | Zimna Maja Akademia Tańca - Kielce | Zimna Maja | Zimna Maja | Akademia Tańca - Kielce | 9 (+1) | 1 | 9 | | 2 |
12-15 (12 - 15) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 10
Lp | Tancerz / Klub | Tancerz | Tancerz | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Domin Kamila TEAM - Ornontowice | Domin Kamila | Domin Kamila | TEAM - Ornontowice | 4 (+2) | 2 | 4 | | 1 |
2. | Paczyńska Aleksandra AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec | Paczyńska Aleksandra | Paczyńska Aleksandra | AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec | Przeklasyfikowanie do G | | | Przeklasyfikowanie do G | 1 |
3. | Szulińska Natalia AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec | Szulińska Natalia | Szulińska Natalia | AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec | Przeklasyfikowanie do G | | | Przeklasyfikowanie do G | 1 |
4. | Zbierańska Katarzyna AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec | Zbierańska Katarzyna | Zbierańska Katarzyna | AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec | Przeklasyfikowanie do G | | | Przeklasyfikowanie do G | 1 |
5. | Łętowska Zofia SUKCES - Jaworzno | Łętowska Zofia | Łętowska Zofia | SUKCES - Jaworzno | Przeklasyfikowanie do G | | | Przeklasyfikowanie do G | 1 |
6. | Kaszuba Kamila ST Iluzja Trzebinia | Kaszuba Kamila | Kaszuba Kamila | ST Iluzja Trzebinia | 9 (+1) | 1 | 9 | | 2 |
7. | Kluczyńska Ramona AKCENT - Będzin | Kluczyńska Ramona | Kluczyńska Ramona | AKCENT - Będzin | 5 (+1) | 1 | 5 | | 2 |
8. | Olbrzymek Zuzanna ST IMPRESJA Kęty | Olbrzymek Zuzanna | Olbrzymek Zuzanna | ST IMPRESJA Kęty | 3 (+1) | 1 | 3 | | 2 |
9. | Pradela Lena MISTRAL - Tarnowskie Góry | Pradela Lena | Pradela Lena | MISTRAL - Tarnowskie Góry | 3 (+1) | 1 | 3 | | 2 |
10. | Wybierek Paulina TEAM - Ornontowice | Wybierek Paulina | Wybierek Paulina | TEAM - Ornontowice | 1 (+1) | 1 | 1 | | 2 |
12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 12
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Hura Maksymilian Majka Lena NOWY STYL - Bielsko-Biała | Hura Maksymilian Majka Lena | Hura Maksymilian | Majka Lena | NOWY STYL - Bielsko-Biała | G (+2) | 2 | | G | 1 |
2. | Janowska Alicja Zientarski Aleksander MARENGO - Dąbrowa Górnicza | Janowska Alicja Zientarski Aleksander | Janowska Alicja | Zientarski Aleksander | MARENGO - Dąbrowa Górnicza | 2, 2 (+2) | 2 | 2, 2 | | 1 |
3. | Kokoszczyński Jan Dratwa Hanna ETIUDA - Radomsko | Kokoszczyński Jan Dratwa Hanna | Kokoszczyński Jan | Dratwa Hanna | ETIUDA - Radomsko | 5 (+2) | 2 | 5 | | 1 |
4. | Larysz Jakub Tylikowska Paulina SUKCES - Jaworzno | Larysz Jakub Tylikowska Paulina | Larysz Jakub | Tylikowska Paulina | SUKCES - Jaworzno | G (+2) | 2 | | G | 1 |
5. | Pietruch Franciszek Masłyk Marta IGLICA - Wrocław | Pietruch Franciszek Masłyk Marta | Pietruch Franciszek | Masłyk Marta | IGLICA - Wrocław | 10 (+2) | 2 | 10 | | 1 |
6. | Szczepański Jan Pasamonik Klaudia WDS - Katowice | Szczepański Jan Pasamonik Klaudia | Szczepański Jan | Pasamonik Klaudia | WDS - Katowice | 2, 2 (+2) | 2 | 2, 2 | | 1 |
7. | Zajdler Krzysztof Drabarek Lena JEDYNKA - Łódź | Zajdler Krzysztof Drabarek Lena | Zajdler Krzysztof | Drabarek Lena | JEDYNKA - Łódź | 9 (+2) | 2 | 9 | | 1 |
8. | Barciaga Mateusz Miketa Amelia
| Barciaga Mateusz Miketa Amelia | Barciaga Mateusz | Miketa Amelia | | 2, 2 (+1) | 1 | 2, 2 | | 2 |
9. | Chmielarski Dominik Gajewska Milena
| Chmielarski Dominik Gajewska Milena | Chmielarski Dominik | Gajewska Milena | | 7 (+1) | 1 | 7 | | 2 |
10. | Mirek Franciszek Stach Natalia Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze | Mirek Franciszek Stach Natalia | Mirek Franciszek | Stach Natalia | Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze | 9, 2 (+1) | 1 | 9, 2 | | 2 |
11. | Szwedziński Oleg Nowodzińska Pola ST DOBROWOLSCY - Częstochowa | Szwedziński Oleg Nowodzińska Pola | Szwedziński Oleg | Nowodzińska Pola | ST DOBROWOLSCY - Częstochowa | 5, 5 (+1) | 1 | 5, 5 | | 2 |
12. | Dobrowolski Mateusz Wawrzyniak Kinga
| Dobrowolski Mateusz Wawrzyniak Kinga | Dobrowolski Mateusz | Wawrzyniak Kinga | | 1, 1 (-1) | -1 | 1, 1 | | |
12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 11
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Chrobok Adrian Dyrcz Emilia SUKCES - Jaworzno | Chrobok Adrian Dyrcz Emilia | Chrobok Adrian | Dyrcz Emilia | SUKCES - Jaworzno | 4, 4 (+2) | 2 | 4, 4 | | 1 |
2. | Marczewski Tymoteusz Zawadzka Kaja AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec | Marczewski Tymoteusz Zawadzka Kaja | Marczewski Tymoteusz | Zawadzka Kaja | AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec | 6, 6 (+2) | 2 | 6, 6 | | 1 |
3. | Vysotskyi Illia Kramer Zuzanna NOWY STYL - Bielsko-Biała | Vysotskyi Illia Kramer Zuzanna | Vysotskyi Illia | Kramer Zuzanna | NOWY STYL - Bielsko-Biała | 6 (+2) | 2 | 6 | | 1 |
4. | Pilarski Borys Banasiak Zofia ZORBA - Częstochowa | Pilarski Borys Banasiak Zofia | Pilarski Borys | Banasiak Zofia | ZORBA - Częstochowa | F (+2) | 2 | | F | 2 |
5. | Ryś Bartosz Nowodzińska Julia ST DOBROWOLSCY - Częstochowa | Ryś Bartosz Nowodzińska Julia | Ryś Bartosz | Nowodzińska Julia | ST DOBROWOLSCY - Częstochowa | 2, 2 (+2) | 2 | 2, 2 | | 2 |
6. | Stefaniszyn Błażej Kruszelnicka Lidia DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki | Stefaniszyn Błażej Kruszelnicka Lidia | Stefaniszyn Błażej | Kruszelnicka Lidia | DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki | 6 (+2) | 2 | 6 | | 2 |
7. | Augustyn Łukasz Sołtysiak Maria IMPRESS - Dzierżoniów | Augustyn Łukasz Sołtysiak Maria | Augustyn Łukasz | Sołtysiak Maria | IMPRESS - Dzierżoniów | 8 (+1) | 1 | 8 | | 3 |
8. | Chorowski Piotr Grzywok Dorota TEAM - Ornontowice | Chorowski Piotr Grzywok Dorota | Chorowski Piotr | Grzywok Dorota | TEAM - Ornontowice | 2 (+1) | 1 | 2 | | 3 |
9. | Harabin Miłosz Olczyk Maja Akademia Tańca - Kielce | Harabin Miłosz Olczyk Maja | Harabin Miłosz | Olczyk Maja | Akademia Tańca - Kielce | 2 (+1) | 1 | 2 | | 3 |
10. | Kowol Tymoteusz Domin Marcelina TEAM - Ornontowice | Kowol Tymoteusz Domin Marcelina | Kowol Tymoteusz | Domin Marcelina | TEAM - Ornontowice | 2 (+1) | 1 | 2 | | 3 |
11. | Mitura Rafał Żygadło Michalina IMPRESS - Dzierżoniów | Mitura Rafał Żygadło Michalina | Mitura Rafał | Żygadło Michalina | IMPRESS - Dzierżoniów | 7 (+1) | 1 | 7 | | 3 |
12-15 (12 - 15) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 10
Lp | Tancerz / Klub | Tancerz | Tancerz | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Gwóźdź Alicja
| Gwóźdź Alicja | Gwóźdź Alicja | | 4 (+2) | 2 | 4 | | 1 |
2. | Zdziebło Natalia Akademia Tańca - Kielce | Zdziebło Natalia | Zdziebło Natalia | Akademia Tańca - Kielce | 9 (+2) | 2 | 9 | | 1 |
3. | Suszek Pola ZORBA - Częstochowa | Suszek Pola | Suszek Pola | ZORBA - Częstochowa | 7 (+2) | 2 | 7 | | 2 |
4. | Sytoń Magdalena
| Sytoń Magdalena | Sytoń Magdalena | | 9 (+2) | 2 | 9 | | 2 |
5. | Żołnierczyk Joanna AKCENT - Będzin | Żołnierczyk Joanna | Żołnierczyk Joanna | AKCENT - Będzin | 6 (+2) | 2 | 6 | | 2 |
6. | Celej Amelia ST Iluzja Trzebinia | Celej Amelia | Celej Amelia | ST Iluzja Trzebinia | 6 (+1) | 1 | 6 | | 3 |
7. | Gajda Oliwia TEAM - Ornontowice | Gajda Oliwia | Gajda Oliwia | TEAM - Ornontowice | 2 (+1) | 1 | 2 | | 3 |
8. | Wojciechowska Klara CENTRUM TAŃCA - Radom | Wojciechowska Klara | Wojciechowska Klara | CENTRUM TAŃCA - Radom | 6 (+1) | 1 | 6 | | 3 |
9. | Ząbkiewicz Kinga TEAM - Ornontowice | Ząbkiewicz Kinga | Ząbkiewicz Kinga | TEAM - Ornontowice | 5 (+1) | 1 | 5 | | 3 |
10. | Żurek Natalia MISTRAL - Tarnowskie Góry | Żurek Natalia | Żurek Natalia | MISTRAL - Tarnowskie Góry | 5 (+1) | 1 | 5 | | 3 |
10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 5
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Dzierżenga Mateusz Prudel Natalia LORDANCE - Wodzisław Śl. | Dzierżenga Mateusz Prudel Natalia | Dzierżenga Mateusz | Prudel Natalia | LORDANCE - Wodzisław Śl. | 2 (+1) | 1 | 2 | | 1 |
2. | Kucza Makary Skrzyp Marcelina TEAM - Ornontowice | Kucza Makary Skrzyp Marcelina | Kucza Makary | Skrzyp Marcelina | TEAM - Ornontowice | 4 (+1) | 1 | 4 | | 2 |
3. | Kowalski Wojciech Sztuka Pola AKCENT - Będzin | Kowalski Wojciech Sztuka Pola | Kowalski Wojciech | Sztuka Pola | AKCENT - Będzin | 0 | | 0 | | 3 |
4. | Słomski Mateusz Czarnocka Ewa POLISH CLUB - Warszawa | Słomski Mateusz Czarnocka Ewa | Słomski Mateusz | Czarnocka Ewa | POLISH CLUB - Warszawa | 2 | | 2 | | 4 |
5. | Rachtan Igor Drapacz Laura TEAM - Ornontowice | Rachtan Igor Drapacz Laura | Rachtan Igor | Drapacz Laura | TEAM - Ornontowice | 0 | | 0 | | 5 |
10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 8
Lp | Tancerz / Klub | Tancerz | Tancerz | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Palka Oliwia Akademia Tańca - Kielce | Palka Oliwia | Palka Oliwia | Akademia Tańca - Kielce | 11 (+2) | 2 | 11 | | 1 |
2. | Vasylenko Sofiia SAKUN DANCE - Wrocław | Vasylenko Sofiia | Vasylenko Sofiia | SAKUN DANCE - Wrocław | 3 (+2) | 2 | 3 | | 1 |
3. | Cholewińska Weronika AnaDens Łódź | Cholewińska Weronika | Cholewińska Weronika | AnaDens Łódź | 2 (+2) | 2 | 2 | | 2 |
4. | Gubas Nadia DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza | Gubas Nadia | Gubas Nadia | DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza | 5 (+2) | 2 | 5 | | 2 |
5. | Burkert Liliana MISTRAL - Tarnowskie Góry | Burkert Liliana | Burkert Liliana | MISTRAL - Tarnowskie Góry | 2 (+1) | 1 | 2 | | 3 |
6. | Kleszyk Martyna EVOLUTION - Kraków | Kleszyk Martyna | Kleszyk Martyna | EVOLUTION - Kraków | 4 (+1) | 1 | 4 | | 3 |
7. | Zimna Maja Akademia Tańca - Kielce | Zimna Maja | Zimna Maja | Akademia Tańca - Kielce | 8 (+1) | 1 | 8 | | 3 |
8. | Żwilinkowska Amelia AKCENT - Będzin | Żwilinkowska Amelia | Żwilinkowska Amelia | AKCENT - Będzin | 6 (+1) | 1 | 6 | | 3 |