X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina

2021-05-23 Będzin, AKCENT - Będzin


FOR FOREIGN COUPLES   FOR FOREIGN SOLO DANCERS

UWAGA

Serdecznie Zapraszamy do Będzina na już X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego.

- Bardzo prosimy o dokładne zapoznanie się z zakładką ,,Regulamin,,

- Wejście na halę tylko w godzinach rejestracji danego bloku.

W związku z aktualnie obowiązującym limitem 150 uczestników podczas jednego bloku informujemy, iż:
- kolejność zgłoszeń uczestników jest archiwizowana
- po przekroczeniu w/w limitu nadliczbowi uczestnicy zgłoszeni jako ostatni będą usuwani
- dla ułatwienia podawane będą informacje na temat liczby zgłoszonych uczestników w ramach każdego bloku. Informacje te będą aktualizowane codziennie około godziny 23. W ostatni dzień zgłoszeń w miarę możliwości co 2 godziny.

Zgłoszenia kategorii 16+ F odbywa się w kategorii 16+E (dawna E+F)

- Każdy tancerz przy rejestracji otrzyma butelkę wody oraz batonik.

- Relacja online oraz fotograf - Pineapple Media. LINK DO RELACJI NA ŻYWO będzie dostępny w dniu turnieju.

BLOK 1, rejestracja 7:30-9:00, próba parkietu 8:30-9:15, start: 9:30

Liczba zgłoszonych tancerzy: 76/150 Stan na:15. 05


10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Biskup Gracjan
Chmiest Amelia
SUKCES - Jaworzno
Biskup Gracjan
Chmiest Amelia
Biskup GracjanChmiest AmeliaSUKCES - Jaworzno
2.Bogobowicz Błażej
Lipka Karolina
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Bogobowicz Błażej
Lipka Karolina
Bogobowicz BłażejLipka KarolinaLORDANCE - Wodzisław Śl.
3.Dróżdż Witold
Petrusha Anastasiia
IGLICA - Wrocław
Dróżdż Witold
Petrusha Anastasiia
Dróżdż WitoldPetrusha AnastasiiaIGLICA - Wrocław
4.Fiączek Oskar
Musialska Nela
Bolero - Bolesławiec
Fiączek Oskar
Musialska Nela
Fiączek OskarMusialska NelaBolero - Bolesławiec
5.Janoszka Łukasz
Koćwin Paulina
EKATERINDANCE GŁOGÓWEK
Janoszka Łukasz
Koćwin Paulina
Janoszka ŁukaszKoćwin PaulinaEKATERINDANCE GŁOGÓWEK
6.Lorek Dawid
Łaś Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Lorek Dawid
Łaś Julia
Lorek DawidŁaś JuliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza
7.Serwa Oliwier
Skalik Emilia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Serwa Oliwier
Skalik Emilia
Serwa OliwierSkalik EmiliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa
8.Wira Igor
Deep Maria
Akademia Tańca - Kielce
Wira Igor
Deep Maria
Wira IgorDeep MariaAkademia Tańca - Kielce

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Balcerak Adam
Marciniak Zofia
STEP DANCE - Koluszki
Balcerak Adam
Marciniak Zofia
Balcerak AdamMarciniak ZofiaSTEP DANCE - Koluszki
2.Grabowski Maciej
Pachla Maria
AKCENT - Będzin
Grabowski Maciej
Pachla Maria
Grabowski MaciejPachla MariaAKCENT - Będzin
3.Surgiel Jakub
Zalewska Kaja
ZORBA - Częstochowa
Surgiel Jakub
Zalewska Kaja
Surgiel JakubZalewska KajaZORBA - Częstochowa
4.Węgrzynek Bartłomiej
Zapatka Natalia
WIR - Mysłowice
Węgrzynek Bartłomiej
Zapatka Natalia
Węgrzynek BartłomiejZapatka NataliaWIR - Mysłowice
5.Świerc Alex
Jankowska Julia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Świerc Alex
Jankowska Julia
Świerc AlexJankowska JuliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
6.Żołnierczyk Sebastian
Pawłowska Hanna
AKCENT - Będzin
Żołnierczyk Sebastian
Pawłowska Hanna
Żołnierczyk SebastianPawłowska HannaAKCENT - Będzin

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cholewińska Weronika
AnaDens Łódź
Cholewińska WeronikaCholewińska WeronikaAnaDens Łódź
2.Rąblewska Kinga
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Rąblewska KingaRąblewska KingaMISTRAL - Tarnowskie Góry
3.Skoczyńska Karolina
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Skoczyńska KarolinaSkoczyńska KarolinaMARENGO - Dąbrowa Górnicza
4.Włodarz Eliza
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Włodarz ElizaWłodarz ElizaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze

12-15 (12 - 15) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kaszuba Kamila
ST Iluzja Trzebinia
Kaszuba KamilaKaszuba KamilaST Iluzja Trzebinia
2.Kluczyńska Ramona
AKCENT - Będzin
Kluczyńska RamonaKluczyńska RamonaAKCENT - Będzin
3.Pradela Lena
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Pradela LenaPradela LenaMISTRAL - Tarnowskie Góry
4.Łętowska Zofia
SUKCES - Jaworzno
Łętowska ZofiaŁętowska ZofiaSUKCES - Jaworzno

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dobrowolski Mateusz
Wawrzyniak Kinga
EKATERINDANCE GŁOGÓWEK
Dobrowolski Mateusz
Wawrzyniak Kinga
Dobrowolski MateuszWawrzyniak KingaEKATERINDANCE GŁOGÓWEK
2.Janowska Alicja
Zientarski Aleksander
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Janowska Alicja
Zientarski Aleksander
Janowska AlicjaZientarski AleksanderMARENGO - Dąbrowa Górnicza
3.Larysz Jakub
Tylikowska Paulina
SUKCES - Jaworzno
Larysz Jakub
Tylikowska Paulina
Larysz JakubTylikowska PaulinaSUKCES - Jaworzno
4.Mirek Franciszek
Stach Natalia
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Mirek Franciszek
Stach Natalia
Mirek FranciszekStach NataliaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
5.Pietruch Franciszek
Masłyk Marta
IGLICA - Wrocław
Pietruch Franciszek
Masłyk Marta
Pietruch FranciszekMasłyk MartaIGLICA - Wrocław

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Augustyn Łukasz
Sołtysiak Maria
IMPRESS - Dzierżoniów
Augustyn Łukasz
Sołtysiak Maria
Augustyn ŁukaszSołtysiak MariaIMPRESS - Dzierżoniów
2.Chrobok Adrian
Dyrcz Emilia
SUKCES - Jaworzno
Chrobok Adrian
Dyrcz Emilia
Chrobok AdrianDyrcz EmiliaSUKCES - Jaworzno
3.Harabin Miłosz
Olczyk Maja
Akademia Tańca - Kielce
Harabin Miłosz
Olczyk Maja
Harabin MiłoszOlczyk MajaAkademia Tańca - Kielce
4.Kraska Ksawery
Momot Lena
Akademia Tańca - Kielce
Kraska Ksawery
Momot Lena
Kraska KsaweryMomot LenaAkademia Tańca - Kielce
5.Marczewski Tymoteusz
Zawadzka Kaja
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Marczewski Tymoteusz
Zawadzka Kaja
Marczewski TymoteuszZawadzka KajaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
6.Pilarski Borys
Banasiak Zofia
ZORBA - Częstochowa
Pilarski Borys
Banasiak Zofia
Pilarski BorysBanasiak ZofiaZORBA - Częstochowa
7.Vysotskyi Illia
Kramer Zuzanna
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Vysotskyi Illia
Kramer Zuzanna
Vysotskyi IlliaKramer ZuzannaNOWY STYL - Bielsko-Biała

12-15 (12 - 15) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Celej Amelia
ST Iluzja Trzebinia
Celej AmeliaCelej AmeliaST Iluzja Trzebinia
2.Suszek Pola
ZORBA - Częstochowa
Suszek PolaSuszek PolaZORBA - Częstochowa
3.Zdziebło Natalia
Akademia Tańca - Kielce
Zdziebło NataliaZdziebło NataliaAkademia Tańca - Kielce
4.Żołnierczyk Joanna
AKCENT - Będzin
Żołnierczyk JoannaŻołnierczyk JoannaAKCENT - Będzin

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dzierżenga Mateusz
Prudel Natalia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Dzierżenga Mateusz
Prudel Natalia
Dzierżenga MateuszPrudel NataliaLORDANCE - Wodzisław Śl.
2.Kowalski Wojciech
Sztuka Pola
AKCENT - Będzin
Kowalski Wojciech
Sztuka Pola
Kowalski WojciechSztuka PolaAKCENT - Będzin

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Burgart Anna
AKCENT - Będzin
Burgart AnnaBurgart AnnaAKCENT - Będzin
2.Burkert Liliana
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Burkert LilianaBurkert LilianaMISTRAL - Tarnowskie Góry
3.Cholewińska Weronika
AnaDens Łódź
Cholewińska WeronikaCholewińska WeronikaAnaDens Łódź
4.Makowska Julia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Makowska JuliaMakowska JuliaMISTRAL - Tarnowskie Góry
5.Żwilinkowska Amelia
AKCENT - Będzin
Żwilinkowska AmeliaŻwilinkowska AmeliaAKCENT - Będzin

 

BLOK 2, rejestracja 10:00-11:30, próba parkietu 11:30-12:15, start: 12:30

Liczba zgłoszonych tancerzy: 62/150 Stan na:15.05


Do 9 (Do 9) H KOMB 4T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Blicharz Kamil
Potysz Alicja
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Blicharz Kamil
Potysz Alicja
Blicharz KamilPotysz AlicjaLORDANCE - Wodzisław Śl.
2.Dzierżenga Maciej
Czajka Patrycja
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Dzierżenga Maciej
Czajka Patrycja
Dzierżenga MaciejCzajka PatrycjaLORDANCE - Wodzisław Śl.
3.Goralczyk Marcel
Bogobowicz Natalia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Goralczyk Marcel
Bogobowicz Natalia
Goralczyk MarcelBogobowicz NataliaLORDANCE - Wodzisław Śl.
4.Kowalik Dawid
Wąsowicz Lilianna
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kowalik Dawid
Wąsowicz Lilianna
Kowalik DawidWąsowicz LiliannaMARENGO - Dąbrowa Górnicza
5.Liput Filip
Janoszka Agata
EKATERINDANCE GŁOGÓWEK
Liput Filip
Janoszka Agata
Liput FilipJanoszka AgataEKATERINDANCE GŁOGÓWEK
6.Morawski Filip
Słabiak Natasza
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Morawski Filip
Słabiak Natasza
Morawski FilipSłabiak NataszaMARENGO - Dąbrowa Górnicza
7.Ptak Igor
Olczyk Hana
Akademia Tańca - Kielce
Ptak Igor
Olczyk Hana
Ptak IgorOlczyk HanaAkademia Tańca - Kielce
8.Sołtysik Stanisław
Rybarczyk Julia
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Sołtysik Stanisław
Rybarczyk Julia
Sołtysik StanisławRybarczyk JuliaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
9.Wawrzyniak Klara
Wawrzyniak Nikodem
EKATERINDANCE GŁOGÓWEK
Wawrzyniak Klara
Wawrzyniak Nikodem
Wawrzyniak KlaraWawrzyniak NikodemEKATERINDANCE GŁOGÓWEK

Do 9 (Do 9) G KOMB 6T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krawczyk Nikodem
Tucholska Nina
EVOLUTION - Kraków
Krawczyk Nikodem
Tucholska Nina
Krawczyk NikodemTucholska NinaEVOLUTION - Kraków

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 16

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cesak - Jędrzejczyk Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Cesak - Jędrzejczyk JuliaCesak - Jędrzejczyk JuliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza
2.Cieślińska Hanna
AKCENT - Będzin
Cieślińska HannaCieślińska HannaAKCENT - Będzin
3.Garus Zuzanna
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Garus ZuzannaGarus ZuzannaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
4.Grudzień Liliana
Akademia Tańca - Kielce
Grudzień LilianaGrudzień LilianaAkademia Tańca - Kielce
5.Klusa Nikola
AKCENT - Będzin
Klusa NikolaKlusa NikolaAKCENT - Będzin
6.Kozłowska Zuzanna
AKCENT - Będzin
Kozłowska ZuzannaKozłowska ZuzannaAKCENT - Będzin
7.Koćwin Paulina
EKATERINDANCE GŁOGÓWEK
Koćwin PaulinaKoćwin PaulinaEKATERINDANCE GŁOGÓWEK
8.Kusa Adrianna
EVOLUTION - Kraków
Kusa AdriannaKusa AdriannaEVOLUTION - Kraków
9.Lasińska Oliwia
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Lasińska OliwiaLasińska OliwiaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
10.Pociecha Oliwia
Akademia Tańca - Kielce
Pociecha OliwiaPociecha OliwiaAkademia Tańca - Kielce
11.Swędzioł Lena
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Swędzioł LenaSwędzioł LenaMARENGO - Dąbrowa Górnicza
12.Wadowska Małgorzata
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Wadowska MałgorzataWadowska MałgorzataMARENGO - Dąbrowa Górnicza
13.Wnuk Antonina
Akademia Tańca - Kielce
Wnuk AntoninaWnuk AntoninaAkademia Tańca - Kielce
14.Wyłupek Alicja
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Wyłupek AlicjaWyłupek AlicjaMARENGO - Dąbrowa Górnicza
15.Wyłupek Milena
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Wyłupek MilenaWyłupek MilenaMARENGO - Dąbrowa Górnicza
16.Wąsowicz Nina Maria
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Wąsowicz Nina MariaWąsowicz Nina MariaMARENGO - Dąbrowa Górnicza

Do 9 (Do 9) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kusa Hanna
EVOLUTION - Kraków
Kusa HannaKusa HannaEVOLUTION - Kraków
2.Palka Oliwia
Akademia Tańca - Kielce
Palka OliwiaPalka OliwiaAkademia Tańca - Kielce

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Boiko Mykyta
Hodór Julia
AKCENT - Będzin
Boiko Mykyta
Hodór Julia
Boiko MykytaHodór JuliaAKCENT - Będzin
2.Konewski Adam
Gorki Zuzanna
ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie
Konewski Adam
Gorki Zuzanna
Konewski AdamGorki ZuzannaST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie
3.Nowak Krzysztof
Wieczorek Sara
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Nowak Krzysztof
Wieczorek Sara
Nowak KrzysztofWieczorek SaraDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
4.Parasyn Mikołaj
Kamińska Laura
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Parasyn Mikołaj
Kamińska Laura
Parasyn MikołajKamińska LauraNOWY STYL - Bielsko-Biała
5.Salamon Łukasz
Konopka Małgorzata
4STEP - Siechnice
Salamon Łukasz
Konopka Małgorzata
Salamon ŁukaszKonopka Małgorzata4STEP - Siechnice
6.Tame Mateusz
Tubielewicz Karolina
ZORBA - Częstochowa
Tame Mateusz
Tubielewicz Karolina
Tame MateuszTubielewicz KarolinaZORBA - Częstochowa

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bawor Adam
Nocoń Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Bawor Adam
Nocoń Maja
Bawor AdamNocoń MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa
2.Kwiczala Dorian
Skupień Maja
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kwiczala Dorian
Skupień Maja
Kwiczala DorianSkupień MajaLORDANCE - Wodzisław Śl.
3.Pawełek Szymon
Czajka Paulina
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Pawełek Szymon
Czajka Paulina
Pawełek SzymonCzajka PaulinaLORDANCE - Wodzisław Śl.
4.Tarasin Juliusz
Piskorska Amelia
AKCENT - Będzin
Tarasin Juliusz
Piskorska Amelia
Tarasin JuliuszPiskorska AmeliaAKCENT - Będzin

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grala Kacper
Cisłowska Iga
ESKADRA - Pabianice
Grala Kacper
Cisłowska Iga
Grala KacperCisłowska IgaESKADRA - Pabianice

 

BLOK 3, rejestracja 13:30-15:00, próba parkietu 15:00-15:45, start: 16:00

Liczba zgłoszonych tancerzy: 45/150 Stan na:15.05


14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kołtun Damian
Wegwert Karina
STEP DANCE - Koluszki
Kołtun Damian
Wegwert Karina
Kołtun DamianWegwert KarinaSTEP DANCE - Koluszki
2.Lupa Michał
Jarczyk Aleksandra
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Lupa Michał
Jarczyk Aleksandra
Lupa MichałJarczyk AleksandraMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
3.Ogrodnik Szymon
Dworacka Kamila
RÓŻA - Olesno
Ogrodnik Szymon
Dworacka Kamila
Ogrodnik SzymonDworacka KamilaRÓŻA - Olesno
4.Patoła Wiktor
Patoła Magdalena
Szkoła Tańca Sparta - Opole
Patoła Wiktor
Patoła Magdalena
Patoła WiktorPatoła MagdalenaSzkoła Tańca Sparta - Opole
5.Sławiński Hektor
Demidowicz Katarzyna
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Sławiński Hektor
Demidowicz Katarzyna
Sławiński HektorDemidowicz KatarzynaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
6.Trzciński Dominik
Juśkiewicz Zuzanna
ZORBA - Częstochowa
Trzciński Dominik
Juśkiewicz Zuzanna
Trzciński DominikJuśkiewicz ZuzannaZORBA - Częstochowa

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ciura Franciszek
Blady Julia
A+S - Częstochowa
Ciura Franciszek
Blady Julia
Ciura FranciszekBlady JuliaA+S - Częstochowa
2.Gradzik Norbert
Sikora Laura
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Gradzik Norbert
Sikora Laura
Gradzik NorbertSikora LauraST DOBROWOLSCY - Częstochowa
3.Hurko Marcel
Kopiec Oliwia
ETIUDA - Radomsko
Hurko Marcel
Kopiec Oliwia
Hurko MarcelKopiec OliwiaETIUDA - Radomsko
4.Jeż Kornel
Batkowska Wiktoria
SAKUN DANCE - Wrocław
Jeż Kornel
Batkowska Wiktoria
Jeż KornelBatkowska WiktoriaSAKUN DANCE - Wrocław
5.Rachwalik Michał
Pawlak Barbara
4STEP - Siechnice
Rachwalik Michał
Pawlak Barbara
Rachwalik MichałPawlak Barbara4STEP - Siechnice
6.Łazarczyk Gabriel
Kozieł Karolina
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Łazarczyk Gabriel
Kozieł Karolina
Łazarczyk GabrielKozieł KarolinaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grzonka Adam
Maciuga Marlena
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Grzonka Adam
Maciuga Marlena
Grzonka AdamMaciuga MarlenaLORDANCE - Wodzisław Śl.
2.Musioł Bartosz
Ziomek Michalina
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Musioł Bartosz
Ziomek Michalina
Musioł BartoszZiomek MichalinaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
3.Olkowski Jan
Deręgowska Lena
4STEP - Siechnice
Olkowski Jan
Deręgowska Lena
Olkowski JanDeręgowska Lena4STEP - Siechnice
4.Siwek Szymon
Musialska Natasza
Bolero - Bolesławiec
Siwek Szymon
Musialska Natasza
Siwek SzymonMusialska NataszaBolero - Bolesławiec
5.Żabicki Julian
Krystek Julia
ZŁOTA PARA - Dębica
Żabicki Julian
Krystek Julia
Żabicki JulianKrystek JuliaZŁOTA PARA - Dębica

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grzonka Adam
Maciuga Marlena
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Grzonka Adam
Maciuga Marlena
Grzonka AdamMaciuga MarlenaLORDANCE - Wodzisław Śl.
2.Musioł Bartosz
Ziomek Michalina
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Musioł Bartosz
Ziomek Michalina
Musioł BartoszZiomek MichalinaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
3.Olkowski Jan
Deręgowska Lena
4STEP - Siechnice
Olkowski Jan
Deręgowska Lena
Olkowski JanDeręgowska Lena4STEP - Siechnice
4.Siwek Szymon
Musialska Natasza
Bolero - Bolesławiec
Siwek Szymon
Musialska Natasza
Siwek SzymonMusialska NataszaBolero - Bolesławiec
5.Żabicki Julian
Krystek Julia
ZŁOTA PARA - Dębica
Żabicki Julian
Krystek Julia
Żabicki JulianKrystek JuliaZŁOTA PARA - Dębica

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jakubik Nataniel
Pielka Weronika
AKCENT - Będzin
Jakubik Nataniel
Pielka Weronika
Jakubik NatanielPielka WeronikaAKCENT - Będzin
2.Lazik Paweł
Wieczorek Kamila
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Lazik Paweł
Wieczorek Kamila
Lazik PawełWieczorek KamilaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
3.Michalczyk Sebastian
Gabriel Magdalena
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Michalczyk Sebastian
Gabriel Magdalena
Michalczyk SebastianGabriel MagdalenaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
4.Solcan Emil
Król Magdalena
EVOLUTION - Kraków
Solcan Emil
Król Magdalena
Solcan EmilKról MagdalenaEVOLUTION - Kraków

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lazik Paweł
Wieczorek Kamila
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Lazik Paweł
Wieczorek Kamila
Lazik PawełWieczorek KamilaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
2.Michalczyk Sebastian
Gabriel Magdalena
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Michalczyk Sebastian
Gabriel Magdalena
Michalczyk SebastianGabriel MagdalenaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
3.Solcan Emil
Król Magdalena
EVOLUTION - Kraków
Solcan Emil
Król Magdalena
Solcan EmilKról MagdalenaEVOLUTION - Kraków

16+ (Powyżej 15) F ST 3T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gawron Kinga
AKCENT - Będzin
Gawron KingaGawron KingaAKCENT - Będzin
2.Graczyk Julia
IGLICA - Wrocław
Graczyk JuliaGraczyk JuliaIGLICA - Wrocław

16+ (Powyżej 15) F LA 3T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gawron Kinga
AKCENT - Będzin
Gawron KingaGawron KingaAKCENT - Będzin
2.Graczyk Julia
IGLICA - Wrocław
Graczyk JuliaGraczyk JuliaIGLICA - Wrocław
3.Przeżywalska Beata
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Przeżywalska BeataPrzeżywalska BeataKUŹNIA TAŃCA - Kraków

 

BLOK 4, rejestracja 16:30-18:00, próba parkietu 18:00-18:45, start: 19:00

Liczba zgłoszonych tancerzy: 68/150 Stan na:15.05


14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Banasiak Jakub
Jabłońska Dominika
4STEP - Siechnice
Banasiak Jakub
Jabłońska Dominika
Banasiak JakubJabłońska Dominika4STEP - Siechnice

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Banasiak Jakub
Jabłońska Dominika
4STEP - Siechnice
Banasiak Jakub
Jabłońska Dominika
Banasiak JakubJabłońska Dominika4STEP - Siechnice
2.Jakubik Nataniel
Pielka Weronika
AKCENT - Będzin
Jakubik Nataniel
Pielka Weronika
Jakubik NatanielPielka WeronikaAKCENT - Będzin

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szczyrk Mikołaj
Łyczko Daria
ST IMPRESJA Kęty
Szczyrk Mikołaj
Łyczko Daria
Szczyrk MikołajŁyczko DariaST IMPRESJA Kęty

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Niemiec Łukasz
Niemiec Paulina
AKCENT - Będzin
Niemiec Łukasz
Niemiec Paulina
Niemiec ŁukaszNiemiec PaulinaAKCENT - Będzin
2.Szczyrk Mikołaj
Łyczko Daria
ST IMPRESJA Kęty
Szczyrk Mikołaj
Łyczko Daria
Szczyrk MikołajŁyczko DariaST IMPRESJA Kęty
3.Wojas Daniel
Dudek Zuzanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Wojas Daniel
Dudek Zuzanna
Wojas DanielDudek ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Białecki Kacper
Brauner Lilly
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Białecki Kacper
Brauner Lilly
Białecki KacperBrauner LillyMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
2.Cesarz Maciej
Makuch Joanna
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Cesarz Maciej
Makuch Joanna
Cesarz MaciejMakuch JoannaLORDANCE - Wodzisław Śl.
3.Glanowski Karol
Lipnicka Patrycja
ZORBA - Częstochowa
Glanowski Karol
Lipnicka Patrycja
Glanowski KarolLipnicka PatrycjaZORBA - Częstochowa
4.Grzesiowski Igor
Raczkiewicz Julia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Grzesiowski Igor
Raczkiewicz Julia
Grzesiowski IgorRaczkiewicz JuliaNOWY STYL - Bielsko-Biała
5.Kościelniak Wojciech
Garus Anna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Kościelniak Wojciech
Garus Anna
Kościelniak WojciechGarus AnnaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
6.Morawiec Wiktor
Stadnik Wiktoria
A + S Kleszczów
Morawiec Wiktor
Stadnik Wiktoria
Morawiec WiktorStadnik WiktoriaA + S Kleszczów
7.Pielka Krzysztof
Sokotun Ivana
AKCENT - Będzin
Pielka Krzysztof
Sokotun Ivana
Pielka KrzysztofSokotun IvanaAKCENT - Będzin
8.Szpara Filip
Pazio Olivia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Szpara Filip
Pazio Olivia
Szpara FilipPazio OliviaNOWY STYL - Bielsko-Biała
9.Wojciechowski Piotr
Goliszewska Aleksandra
ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie
Wojciechowski Piotr
Goliszewska Aleksandra
Wojciechowski PiotrGoliszewska AleksandraST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cesarz Maciej
Makuch Joanna
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Cesarz Maciej
Makuch Joanna
Cesarz MaciejMakuch JoannaLORDANCE - Wodzisław Śl.
2.Glanowski Karol
Lipnicka Patrycja
ZORBA - Częstochowa
Glanowski Karol
Lipnicka Patrycja
Glanowski KarolLipnicka PatrycjaZORBA - Częstochowa
3.Kowalczyk Kacper
Kudra Iga
Dancers United - WARSZAWA
Kowalczyk Kacper
Kudra Iga
Kowalczyk KacperKudra IgaDancers United - WARSZAWA
4.Kościelniak Wojciech
Garus Anna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Kościelniak Wojciech
Garus Anna
Kościelniak WojciechGarus AnnaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
5.Krzemiński Michał
Głąb Anna
STEP DANCE - Koluszki
Krzemiński Michał
Głąb Anna
Krzemiński MichałGłąb AnnaSTEP DANCE - Koluszki
6.Mirek Stanisław
Ruiz Vidales Klara
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Mirek Stanisław
Ruiz Vidales Klara
Mirek StanisławRuiz Vidales KlaraMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
7.Morawiec Wiktor
Stadnik Wiktoria
A + S Kleszczów
Morawiec Wiktor
Stadnik Wiktoria
Morawiec WiktorStadnik WiktoriaA + S Kleszczów
8.Pabian Sebastian
Gosińska Kinga
ZORBA - Częstochowa
Pabian Sebastian
Gosińska Kinga
Pabian SebastianGosińska KingaZORBA - Częstochowa
9.Pielka Krzysztof
Sokotun Ivana
AKCENT - Będzin
Pielka Krzysztof
Sokotun Ivana
Pielka KrzysztofSokotun IvanaAKCENT - Będzin
10.Szaleniec Jakub
Rytwińska Aleksandra
AKCENT - Będzin
Szaleniec Jakub
Rytwińska Aleksandra
Szaleniec JakubRytwińska AleksandraAKCENT - Będzin
11.Wojciechowski Piotr
Goliszewska Aleksandra
ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie
Wojciechowski Piotr
Goliszewska Aleksandra
Wojciechowski PiotrGoliszewska AleksandraST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kaszuba Dawid
Kwadrans Paulina
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Kaszuba Dawid
Kwadrans Paulina
Kaszuba DawidKwadrans PaulinaKUŹNIA TAŃCA - Kraków
2.Markiewicz Jakub
Michewicz Julia
Szkoła Tańca Sparta - Opole
Markiewicz Jakub
Michewicz Julia
Markiewicz JakubMichewicz JuliaSzkoła Tańca Sparta - Opole
3.Pabian Sebastian
Gosińska Kinga
ZORBA - Częstochowa
Pabian Sebastian
Gosińska Kinga
Pabian SebastianGosińska KingaZORBA - Częstochowa
4.Szaleniec Jakub
Rytwińska Aleksandra
AKCENT - Będzin
Szaleniec Jakub
Rytwińska Aleksandra
Szaleniec JakubRytwińska AleksandraAKCENT - Będzin
5.Thomalla Pascal
Ogrodnik Kamila
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Thomalla Pascal
Ogrodnik Kamila
Thomalla PascalOgrodnik KamilaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
6.Wojtasiewicz Jacek
Wysocka Julia
AKCENT - Będzin
Wojtasiewicz Jacek
Wysocka Julia
Wojtasiewicz JacekWysocka JuliaAKCENT - Będzin

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Byrski Maciej
Bury Agata
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Byrski Maciej
Bury Agata
Byrski MaciejBury AgataNOWY STYL - Bielsko-Biała
2.Krzyżanowski Łukasz
Kłucjasz Maja
ESKADRA - Pabianice
Krzyżanowski Łukasz
Kłucjasz Maja
Krzyżanowski ŁukaszKłucjasz MajaESKADRA - Pabianice
3.Musioł Michael
Ostrowska Sandra
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Musioł Michael
Ostrowska Sandra
Musioł MichaelOstrowska SandraMISTRAL - Tarnowskie Góry
4.Szendera Julian
Grabska Sylwia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Szendera Julian
Grabska Sylwia
Szendera JulianGrabska SylwiaNOWY STYL - Bielsko-Biała
5.Thomalla Pascal
Ogrodnik Kamila
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Thomalla Pascal
Ogrodnik Kamila
Thomalla PascalOgrodnik KamilaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
6.Żukowski Mikołaj
Homenda Maja
IGLICA - Wrocław
Żukowski Mikołaj
Homenda Maja
Żukowski MikołajHomenda MajaIGLICA - Wrocław

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Federowicz Mikołaj
Hyży Emilia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Federowicz Mikołaj
Hyży Emilia
Federowicz MikołajHyży EmiliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
2.Krzyżanowski Łukasz
Kłucjasz Maja
ESKADRA - Pabianice
Krzyżanowski Łukasz
Kłucjasz Maja
Krzyżanowski ŁukaszKłucjasz MajaESKADRA - Pabianice

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Federowicz Mikołaj
Hyży Emilia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Federowicz Mikołaj
Hyży Emilia
Federowicz MikołajHyży EmiliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
2.Kaszuba Dawid
Kwadrans Paulina
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Kaszuba Dawid
Kwadrans Paulina
Kaszuba DawidKwadrans PaulinaKUŹNIA TAŃCA - Kraków
3.Kubicz Jakub
Baryliszyn Maria
IGLICA - Wrocław
Kubicz Jakub
Baryliszyn Maria
Kubicz JakubBaryliszyn MariaIGLICA - Wrocław
4.Kuś Dawid
Józefowska Patrycja
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Kuś Dawid
Józefowska Patrycja
Kuś DawidJózefowska PatrycjaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
5.Pawlik Michał
Wolańska Katarzyna
FORUM - Zabrze
Pawlik Michał
Wolańska Katarzyna
Pawlik MichałWolańska KatarzynaFORUM - Zabrze
6.Szemiczek Szymon
Hanusek Paulina
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Szemiczek Szymon
Hanusek Paulina
Szemiczek SzymonHanusek PaulinaMISTRAL - Tarnowskie Góry
7.Wojtasiewicz Jacek
Wysocka Julia
AKCENT - Będzin
Wojtasiewicz Jacek
Wysocka Julia
Wojtasiewicz JacekWysocka JuliaAKCENT - Będzin