II OTTT Będzin 2021

2021-03-07 Będzin, AKCENT - Będzin


Plik z wynikami

UWAGA

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami godzin rejestracji, próby parkietu i startu w każdym z bloków.

1) Ze względu na dużą ilość zgłoszonych tancerzy aby usprawnić przebieg turnieju próby parkietu odbędą się w strojach, każdy taniec po 1 min, podział na dwie grupy: numery parzyste i nie parzyste.
2) Nagrody będą wydawane w czasie trwania bloku. Bardzo prosimy o przebywanie blisko parkietu i słuchanie komunikatów konferansjera.
3) Wszyscy zaczynają tańcami standardowymi.
4) Godzina rozpoczęcia rejestracji w danym bloku jest godziną otwarcia hali dla danego bloku.

Limity opiekunów obowiązują wszystkich bez wyjątków.

NIE PRZYJMUJEMY JUŻ ZGŁOSZEŃ

Ze względu na limity które nas obowiązują w związku z obostrzeniami:
Kategoria 10-11H oraz 12-15 H Solo zostały przeniesione z bloku 1 do bloku 2 a kategoria 8-9 F została przeniesiona z bloku 2 do bloku 1.
Kategoria 14-15 C ST/LA została usunięta.

TURNIEJ ODBĘDZIE SIĘ NA PEWNO

ZAMKNIĘCIE LIST STARTOWYCH - WTOREK 21.00


Bardzo prosimy o dokładne zapoznanie się z zakładkami: INFORMACJE i REGULAMIN.

Kategoria Do 9 G (pary) została zamieniona na kategorię 12-15 F Solo.

W związku z licznymi pytaniami o klasę F informuje, iż zgodnie z przepisami PTT dopuszcza się start w wyższej klasie tanecznej i rywalizowanie o punkt Premium (dawne E+F)

BLOK 1, rejestracja 7:45-8:30, próba parkietu 8:30-8:50 Próba w strojach, start: 9:00-12:00

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grabowski Maciej
Pachla Maria
AKCENT - Będzin
Grabowski Maciej
Pachla Maria
Grabowski MaciejPachla MariaAKCENT - Będzin8 (+2)281
2.Mirowski Oliwier
Dobrowolska Nadia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Mirowski Oliwier
Dobrowolska Nadia
Mirowski OliwierDobrowolska NadiaST DOBROWOLSCY - Częstochowa4, 4 (+2)24, 41
3.Puto Cyprian
Mordal Laura
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Puto Cyprian
Mordal Laura
Puto CyprianMordal LauraST DOBROWOLSCY - Częstochowa6, 6 (+2)26, 61
4.Sztafa Maciej
Sztafa Sonia
ST IMPRESJA Kęty
Sztafa Maciej
Sztafa Sonia
Sztafa MaciejSztafa SoniaST IMPRESJA Kęty2 (+2)221
5.Badora Jakub
Siwek Celina
ZORBA - Częstochowa
Badora Jakub
Siwek Celina
Badora JakubSiwek CelinaZORBA - Częstochowa7 (+2)272
6.Gawlas Kacper
Misiarz Zuzanna
EVOLUTION - Kraków
Gawlas Kacper
Misiarz Zuzanna
Gawlas KacperMisiarz ZuzannaEVOLUTION - Kraków2 (+2)222
7.Panek Mikołaj
Mikołajczyk Sara
ZORBA - Częstochowa
Panek Mikołaj
Mikołajczyk Sara
Panek MikołajMikołajczyk SaraZORBA - Częstochowa2 (+2)222
8.Węgrzynek Bartłomiej
Zapatka Natalia
WIR - Mysłowice
Węgrzynek Bartłomiej
Zapatka Natalia
Węgrzynek BartłomiejZapatka NataliaWIR - Mysłowice2 (+2)222
9.Żołnierczyk Sebastian
Pawłowska Hanna
AKCENT - Będzin
Żołnierczyk Sebastian
Pawłowska Hanna
Żołnierczyk SebastianPawłowska HannaAKCENT - Będzin2, 2 (+2)22, 22
10.Figuła Grzegorz
Gawlińska Maja
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Figuła Grzegorz
Gawlińska Maja
Figuła GrzegorzGawlińska MajaMISTRAL - Tarnowskie Góry4 (+1)143
11.Musiałek Filip
Waligóra Maja
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Musiałek Filip
Waligóra Maja
Musiałek FilipWaligóra MajaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa6 (+1)163
12.Psiuk Dominik
Perlińska Zofia
ZORBA - Częstochowa
Psiuk Dominik
Perlińska Zofia
Psiuk DominikPerlińska ZofiaZORBA - Częstochowa6 (+1)163
13.Surgiel Jakub
Zalewska Kaja
ZORBA - Częstochowa
Surgiel Jakub
Zalewska Kaja
Surgiel JakubZalewska KajaZORBA - Częstochowa6 (+1)163

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 17

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cuglowska Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Cuglowska MajaCuglowska MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa2 (+2)221
2.Gajewska Marzena
EVOLUTION - Kraków
Gajewska MarzenaGajewska MarzenaEVOLUTION - Kraków7 (+2)271
3.Makselon Emilia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Makselon EmiliaMakselon EmiliaMISTRAL - Tarnowskie Góry2 (+2)221
4.Nowak Lena
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Nowak LenaNowak LenaST DOBROWOLSCY - Częstochowa2 (+2)221
5.Rynczuk Matylda
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Rynczuk MatyldaRynczuk MatyldaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec2 (+2)221
6.Szymczak Anna
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Szymczak AnnaSzymczak AnnaST DOBROWOLSCY - Częstochowa2 (+2)221
7.Włodarz Eliza
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Włodarz ElizaWłodarz ElizaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze7 (+2)271
8.Bielas Agata
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Bielas AgataBielas AgataEMOTION Dance Academy Oświęcim2 (+1)122
9.Jarosz Dominika
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Jarosz DominikaJarosz DominikaEMOTION Dance Academy Oświęcim1 (+1)112
10.Kania Milena
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Kania MilenaKania MilenaEMOTION Dance Academy Oświęcim2 (+1)122
11.Knapik Weronika
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Knapik WeronikaKnapik WeronikaEMOTION Dance Academy Oświęcim2 (+1)122
12.Szulc Justyna
EVOLUTION - Kraków
Szulc JustynaSzulc JustynaEVOLUTION - Kraków2 (+1)122
13.Zielińska Maria
EVOLUTION - Kraków
Zielińska MariaZielińska MariaEVOLUTION - Kraków4 (+1)142
14.Bobek Agnieszka
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Bobek AgnieszkaBobek AgnieszkaMISTRAL - Tarnowskie Góry-2 (-1)-1-2
15.Rogowska Amelia
EVOLUTION - Kraków
Rogowska AmeliaRogowska AmeliaEVOLUTION - Kraków2 (-1)-12
16.Rąblewska Kinga
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Rąblewska KingaRąblewska KingaMISTRAL - Tarnowskie Góry0 (-1)-10
17.Szufa Laura
EVOLUTION - Kraków
Szufa LauraSzufa LauraEVOLUTION - Kraków-1 (-1)-1-1

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Harabin Miłosz
Olczyk Maja
Akademia Tańca - Kielce
Harabin Miłosz
Olczyk Maja
Harabin MiłoszOlczyk MajaAkademia Tańca - Kielce G (+2)2G1
2.Kowalczyk Dawid
Żak Zuzanna
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kowalczyk Dawid
Żak Zuzanna
Kowalczyk DawidŻak ZuzannaST DOBROWOLSCY - Częstochowa9, 9 (+2)29, 91
3.Marczewski Tymoteusz
Zawadzka Kaja
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Marczewski Tymoteusz
Zawadzka Kaja
Marczewski TymoteuszZawadzka KajaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
4.Myciński Alex
Gumula Barbara
EVOLUTION - Kraków
Myciński Alex
Gumula Barbara
Myciński AlexGumula BarbaraEVOLUTION - Kraków10 (+2)2101
5.Ryś Bartosz
Nowodzińśka Julia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Ryś Bartosz
Nowodzińśka Julia
Ryś BartoszNowodzińśka JuliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
6.Szwedziński Oleg
Nowodzińska Pola
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Szwedziński Oleg
Nowodzińska Pola
Szwedziński OlegNowodzińska PolaST DOBROWOLSCY - Częstochowa4, 4 (+2)24, 41
7.Bilski Leszek
Stańska Kinga
CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle
Bilski Leszek
Stańska Kinga
Bilski LeszekStańska KingaCENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle8 (+1)182
8.Droś Artur
Kaptur Karen
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Droś Artur
Kaptur Karen
Droś ArturKaptur KarenKUBA DANCE STUDIO - Bielawa G (+1)1G2
9.Kuc Piotr
Pitek Julia
KTT QUICK STEP - Miedźno
Kuc Piotr
Pitek Julia
Kuc PiotrPitek JuliaKTT QUICK STEP - Miedźno2, 2 (+1)12, 22
10.Mirek Franciszek
Stach Natalia
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Mirek Franciszek
Stach Natalia
Mirek FranciszekStach NataliaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze8, 1 (+1)18, 12
11.Policzkiewicz Paweł
Pocztarek Natasza
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Policzkiewicz Paweł
Pocztarek Natasza
Policzkiewicz PawełPocztarek NataszaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa7 (+1)172

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kraska Ksawery
Momot Lena
Akademia Tańca - Kielce
Kraska Ksawery
Momot Lena
Kraska KsaweryMomot LenaAkademia Tańca - Kielce6 (+2)261
2.Kuliński Jakub
Michalska Zuzanna
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Kuliński Jakub
Michalska Zuzanna
Kuliński JakubMichalska ZuzannaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.4 (+2)241
3.Madej Wojciech
Karpierz Aleksandra
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Madej Wojciech
Karpierz Aleksandra
Madej WojciechKarpierz AleksandraKUBA DANCE STUDIO - Bielawa10 (+2)2101
4.Vysotskyi Illia
Kramer Zuzanna
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Vysotskyi Illia
Kramer Zuzanna
Vysotskyi IlliaKramer ZuzannaNOWY STYL - Bielsko-Biała2 (+2)221
5.Jędrak Mateusz
Jędrak Natalia
ZORBA - Częstochowa
Jędrak Mateusz
Jędrak Natalia
Jędrak MateuszJędrak NataliaZORBA - Częstochowa9 (+2)292
6.Migacz Filip
Migacz Emilia
WIR - Mysłowice
Migacz Filip
Migacz Emilia
Migacz FilipMigacz EmiliaWIR - Mysłowice3 (+2)232
7.Pilarski Borys
Banasiak Zofia
ZORBA - Częstochowa
Pilarski Borys
Banasiak Zofia
Pilarski BorysBanasiak ZofiaZORBA - Częstochowa6 (+2)262
8.Zub Maksymilian
Adach Malwina
ZIELIŃSKA - Ząbkowice
Zub Maksymilian
Adach Malwina
Zub MaksymilianAdach MalwinaZIELIŃSKA - Ząbkowice3 (+2)232
9.Chorowski Piotr
Grzywok Dorota
TEAM - Ornontowice
Chorowski Piotr
Grzywok Dorota
Chorowski PiotrGrzywok DorotaTEAM - Ornontowice1 (+1)113
10.Kowol Tymoteusz
Domin Marcelina
TEAM - Ornontowice
Kowol Tymoteusz
Domin Marcelina
Kowol TymoteuszDomin MarcelinaTEAM - Ornontowice1 (+1)113
11.Pajor Mikołaj
Pryt Maja
Stowarzyszenie TALENT - Kluczbork
Pajor Mikołaj
Pryt Maja
Pajor MikołajPryt MajaStowarzyszenie TALENT - Kluczbork4 (+1)143
12.Plaminiak Adam
Krawczyk Milena
RÓŻA - Olesno
Plaminiak Adam
Krawczyk Milena
Plaminiak AdamKrawczyk MilenaRÓŻA - Olesno6 (+1)163
13.Sykosz Maksymilian
Jasińska Anastazja
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Sykosz Maksymilian
Jasińska Anastazja
Sykosz MaksymilianJasińska AnastazjaMISTRAL - Tarnowskie Góry2 (+1)123
14.Walczak Wiktor
Kwiatkowska Sara
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Walczak Wiktor
Kwiatkowska Sara
Walczak WiktorKwiatkowska SaraKUBA DANCE STUDIO - Bielawa2 (+1)123

12-15 (12 - 15) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 16

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gwóźdź Alicja
WIR - Mysłowice
Gwóźdź AlicjaGwóźdź AlicjaWIR - Mysłowice2 (+2)221
2.Jankowska Konstancja
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Jankowska KonstancjaJankowska KonstancjaCIEŚLAK - Jelenia Góra4 (+2)241
3.Piątek Filip
Akademia Tańca - Kielce
Piątek FilipPiątek FilipAkademia Tańca - Kielce10 (+2)2101
4.Tokarska Patrycja
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Tokarska PatrycjaTokarska PatrycjaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza2 (+2)221
5.Pławszewska Hanna
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Pławszewska HannaPławszewska HannaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze2 (+2)222
6.Wieczorek Emilia
Akademia Tańca - Kielce
Wieczorek EmiliaWieczorek EmiliaAkademia Tańca - Kielce9 (+2)292
7.Ząbkiewicz Kinga
TEAM - Ornontowice
Ząbkiewicz KingaZąbkiewicz KingaTEAM - Ornontowice2 (+2)222
8.Żołnierczyk Joanna
AKCENT - Będzin
Żołnierczyk JoannaŻołnierczyk JoannaAKCENT - Będzin3 (+2)232
9.Gajda Oliwia
TEAM - Ornontowice
Gajda OliwiaGajda OliwiaTEAM - Ornontowice1 (+1)113
10.Halemba Maja
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Halemba MajaHalemba MajaMISTRAL - Tarnowskie Góry4 (+1)143
11.Halemba Zofia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Halemba ZofiaHalemba ZofiaMISTRAL - Tarnowskie Góry3 (+1)133
12.Kordyś Julia
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Kordyś JuliaKordyś JuliaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza2 (+1)123
13.Nowok Maja
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Nowok MajaNowok MajaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza1 (+1)113
14.Wojciechowska Klara
CENTRUM TAŃCA - Radom
Wojciechowska KlaraWojciechowska KlaraCENTRUM TAŃCA - Radom3 (+1)133
15.Zdziebło Natalia
Akademia Tańca - Kielce
Zdziebło NataliaZdziebło NataliaAkademia Tańca - Kielce3 (+1)133
16.Żurek Natalia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Żurek NataliaŻurek NataliaMISTRAL - Tarnowskie Góry4 (+1)143

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kotkowski Nikodem
Hoppe Oriana
SUKCES - Jaworzno
Kotkowski Nikodem
Hoppe Oriana
Kotkowski NikodemHoppe OrianaSUKCES - Jaworzno4 (+1)141
2.Tame Mateusz
Tubielewicz Karolina
ZORBA - Częstochowa
Tame Mateusz
Tubielewicz Karolina
Tame MateuszTubielewicz KarolinaZORBA - Częstochowa3 (+1)132
3.Boiko Mykyta
Hodór Julia
AKCENT - Będzin
Boiko Mykyta
Hodór Julia
Boiko MykytaHodór JuliaAKCENT - Będzin1 (+1)113
4.Chwedczuk Daniel
Pawliszak Oliwia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Chwedczuk Daniel
Pawliszak Oliwia
Chwedczuk DanielPawliszak OliwiaCIEŚLAK - Jelenia Góra2 (+1)124
5.Gałwa Jakub
Konieczek Maja
ZORBA - Częstochowa
Gałwa Jakub
Konieczek Maja
Gałwa JakubKonieczek MajaZORBA - Częstochowa3 (+1)135
6.Malczyk Wiktor
Skrzypczak Weronika
TEAM - Ornontowice
Malczyk Wiktor
Skrzypczak Weronika
Malczyk WiktorSkrzypczak WeronikaTEAM - Ornontowice2 (+1)126
7.Kwiatkowski Adam
Marynowska Pola
ZORBA - Częstochowa
Kwiatkowski Adam
Marynowska Pola
Kwiatkowski AdamMarynowska PolaZORBA - Częstochowa2 27
8.Weiner Maciej
Glapa Hanna
WIR - Mysłowice
Weiner Maciej
Glapa Hanna
Weiner MaciejGlapa HannaWIR - Mysłowice0 08
9.Sadziński Piotr
Karbownik Natalia
ETIUDA - Radomsko
Sadziński Piotr
Karbownik Natalia
Sadziński PiotrKarbownik NataliaETIUDA - Radomsko0 09
10.Szukała Wojciech
Smaga Lena
Bolero - Bolesławiec
Szukała Wojciech
Smaga Lena
Szukała WojciechSmaga LenaBolero - Bolesławiec0 09
11.Cierzak Olaf
Dziurzyńska Wiktoria
EVOLUTION - Kraków
Cierzak Olaf
Dziurzyńska Wiktoria
Cierzak OlafDziurzyńska WiktoriaEVOLUTION - Kraków2 211
12.Błędowski Tobiasz
Paciok Nicola
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Błędowski Tobiasz
Paciok Nicola
Błędowski TobiaszPaciok NicolaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 012

8-9 (Juvenile 1) F KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Brożyna Franciszek
Rzadkowska Weronika
Akademia Tańca - Kielce
Brożyna Franciszek
Rzadkowska Weronika
Brożyna FranciszekRzadkowska WeronikaAkademia Tańca - Kielce1 (+1)111
2.Przybysz Borys
Gawełczyk Ewa
WIR - Mysłowice
Przybysz Borys
Gawełczyk Ewa
Przybysz BorysGawełczyk EwaWIR - Mysłowice0 02

Do 11 (Do 9 + Juvenile 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 9

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gubas Nadia
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Gubas NadiaGubas NadiaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza3 (+2)231
2.Palka Oliwia
Akademia Tańca - Kielce
Palka OliwiaPalka OliwiaAkademia Tańca - Kielce6 (+2)261
3.Burgart Anna
AKCENT - Będzin
Burgart AnnaBurgart AnnaAKCENT - Będzin2 (+2)222
4.Deep Maria
Akademia Tańca - Kielce
Deep MariaDeep MariaAkademia Tańca - Kielce4 (+2)242
5.Kleszyk Martyna
EVOLUTION - Kraków
Kleszyk MartynaKleszyk MartynaEVOLUTION - Kraków3 (+2)232
6.Burkert Liliana
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Burkert LilianaBurkert LilianaMISTRAL - Tarnowskie Góry1 (+1)113
7.Makowska Julia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Makowska JuliaMakowska JuliaMISTRAL - Tarnowskie Góry1 (+1)113
8.Tomaszewska Marcelina
Akademia Tańca - Kielce
Tomaszewska MarcelinaTomaszewska MarcelinaAkademia Tańca - Kielce5 (+1)153
9.Żwilinkowska Amelia
AKCENT - Będzin
Żwilinkowska AmeliaŻwilinkowska AmeliaAKCENT - Będzin5 (+1)153

 

BLOK 2, rejestracja 10:45-11:45, próba parkietu 12:00-12:20 Próba w strojach., start: 12:30-15:30

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Blicharz Kamil
Potysz Alicja
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Blicharz Kamil
Potysz Alicja
Blicharz KamilPotysz AlicjaLORDANCE - Wodzisław Śl.2, 2 (+2)22, 21
2.Goralczyk Marcel
Bogobowicz Natalia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Goralczyk Marcel
Bogobowicz Natalia
Goralczyk MarcelBogobowicz NataliaLORDANCE - Wodzisław Śl.2, 2 (+2)22, 21
3.Pawłowski Paweł
Bogajewska Hanna
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Pawłowski Paweł
Bogajewska Hanna
Pawłowski PawełBogajewska HannaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
4.Ptak Igor
Olczyk Hana
Akademia Tańca - Kielce
Ptak Igor
Olczyk Hana
Ptak IgorOlczyk HanaAkademia Tańca - Kielce6 (+2)261
5.Sołtysik Stanisław
Rybarczyk Julia
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Sołtysik Stanisław
Rybarczyk Julia
Sołtysik StanisławRybarczyk JuliaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze5, 5 (+2)25, 51
6.Kaptur Morgan
Kostuś Maja
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Kaptur Morgan
Kostuś Maja
Kaptur MorganKostuś MajaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa1 (+1)112
7.Madej Rafał
Kaptur Zuzanna
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Madej Rafał
Kaptur Zuzanna
Madej RafałKaptur ZuzannaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa3 (+1)132
8.Morawski Filip
Słabiak Natasza
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Morawski Filip
Słabiak Natasza
Morawski FilipSłabiak NataszaMARENGO - Dąbrowa Górnicza1, 1 (+1)11, 12
9.Piątek Franciszek
Rzadkowska Liliana
Akademia Tańca - Kielce
Piątek Franciszek
Rzadkowska Liliana
Piątek FranciszekRzadkowska LilianaAkademia Tańca - Kielce3 (+1)132
10.Szatan Filip
Wziontek Alicja
WIR - Mysłowice
Szatan Filip
Wziontek Alicja
Szatan FilipWziontek AlicjaWIR - Mysłowice1 (+1)112

12-15 (12 - 15) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szmyl Agata
SUKCES - Jaworzno
Szmyl AgataSzmyl AgataSUKCES - Jaworzno2 (+1)121
2.Sega Laura
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Sega LauraSega LauraMISTRAL - Tarnowskie Góry3 (+1)132
3.Czapla Julia
TEAM - Ornontowice
Czapla JuliaCzapla JuliaTEAM - Ornontowice2 (+1)123
4.Włodarz Iga
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Włodarz IgaWłodarz IgaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze0 04
5.Stolarska Hanna
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Stolarska HannaStolarska HannaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza0 05
6.Kuta Michalina
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Kuta MichalinaKuta MichalinaMISTRAL - Tarnowskie Góry0 06

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 27

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bujok Lilianna
TEAM - Ornontowice
Bujok LiliannaBujok LiliannaTEAM - Ornontowice2 (+2)221
2.Czerwiec Gabriela
EVOLUTION - Kraków
Czerwiec GabrielaCzerwiec GabrielaEVOLUTION - Kraków6 (+2)261
3.Gac Magdalena
EVOLUTION - Kraków
Gac MagdalenaGac MagdalenaEVOLUTION - Kraków8 (+2)281
4.Kalinowska Dalida
WDS - Katowice
Kalinowska DalidaKalinowska DalidaWDS - Katowice4 (+2)241
5.Klusa Nikola
AKCENT - Będzin
Klusa NikolaKlusa NikolaAKCENT - Będzin2 (+2)221
6.Knapik Natalia
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Knapik NataliaKnapik NataliaEMOTION Dance Academy Oświęcim4 (+2)241
7.Kozłowska Zuzanna
AKCENT - Będzin
Kozłowska ZuzannaKozłowska ZuzannaAKCENT - Będzin8 (+2)281
8.Lasińska Oliwia
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Lasińska OliwiaLasińska OliwiaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze2 (+2)221
9.Nalepa Zofia
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Nalepa ZofiaNalepa ZofiaEMOTION Dance Academy Oświęcim3 (+2)231
10.Stączek Urszula
Akademia Tańca - Kielce
Stączek UrszulaStączek UrszulaAkademia Tańca - Kielce2 (+2)221
11.Sztyler Nikola
EVOLUTION - Kraków
Sztyler NikolaSztyler NikolaEVOLUTION - Kraków6 (+2)261
12.Szymonek Tymoteusz
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Szymonek TymoteuszSzymonek TymoteuszEMOTION Dance Academy Oświęcim3 (+2)231
13.Wąsowicz Nina Maria
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Wąsowicz Nina MariaWąsowicz Nina MariaMARENGO - Dąbrowa Górnicza2 (+2)221
14.Zawierucha Maja
Akademia Tańca - Kielce
Zawierucha MajaZawierucha MajaAkademia Tańca - Kielce8 (+2)281
15.Baron Emilia
WDS - Katowice
Baron EmiliaBaron EmiliaWDS - Katowice2 (+1)122
16.Cesak - Jędrzejczyk Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Cesak - Jędrzejczyk JuliaCesak - Jędrzejczyk JuliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza1 (+1)112
17.Grudzień Liliana
Akademia Tańca - Kielce
Grudzień LilianaGrudzień LilianaAkademia Tańca - Kielce6 (+1)162
18.Makselon Weronika
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Makselon WeronikaMakselon WeronikaMISTRAL - Tarnowskie Góry1 (+1)112
19.Pociecha Oliwia
Akademia Tańca - Kielce
Pociecha OliwiaPociecha OliwiaAkademia Tańca - Kielce2 (+1)122
20.Stolecka Kalina
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Stolecka KalinaStolecka KalinaEMOTION Dance Academy Oświęcim2 (+1)122
21.Swędzioł Lena
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Swędzioł LenaSwędzioł LenaMARENGO - Dąbrowa Górnicza1 (+1)112
22.Wadowska Małgorzata
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Wadowska MałgorzataWadowska MałgorzataMARENGO - Dąbrowa Górnicza1 (+1)112
23.Wnuk Antonina
Akademia Tańca - Kielce
Wnuk AntoninaWnuk AntoninaAkademia Tańca - Kielce2 (+1)122
24.Wyłupek Alicja
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Wyłupek AlicjaWyłupek AlicjaMARENGO - Dąbrowa Górnicza1 (+1)112
25.Wyłupek Milena
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Wyłupek MilenaWyłupek MilenaMARENGO - Dąbrowa Górnicza1 (+1)112
26.Wąsowicz Lilianna
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Wąsowicz LiliannaWąsowicz LiliannaMARENGO - Dąbrowa Górnicza1 (+1)112
27.Gugała Maja
EVOLUTION - Kraków
Gugała MajaGugała MajaEVOLUTION - Kraków3 (-1)-13

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dzierżenga Mateusz
Prudel Natalia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Dzierżenga Mateusz
Prudel Natalia
Dzierżenga MateuszPrudel NataliaLORDANCE - Wodzisław Śl.1 (+1)111
2.Duchna Bartosz
Galas-Bandyk Janina
FAST-STEP Warszawa
Duchna Bartosz
Galas-Bandyk Janina
Duchna BartoszGalas-Bandyk JaninaFAST-STEP Warszawa2 (+1)122
3.Kucza Makary
Skrzyp Marcelina
TEAM - Ornontowice
Kucza Makary
Skrzyp Marcelina
Kucza MakarySkrzyp MarcelinaTEAM - Ornontowice2 (+1)123
4.Stępień Aleksander
Pawliszak Nikola
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Stępień Aleksander
Pawliszak Nikola
Stępień AleksanderPawliszak NikolaCIEŚLAK - Jelenia Góra2 (+1)124
5.Słomski Mateusz
Czarnocka Ewa
POLISH CLUB - Warszawa
Słomski Mateusz
Czarnocka Ewa
Słomski MateuszCzarnocka EwaPOLISH CLUB - Warszawa2 (+1)125
6.Nowak Jakub
Janiszewska Emilia
ESENS - Wrocław
Nowak Jakub
Janiszewska Emilia
Nowak JakubJaniszewska EmiliaESENS - Wrocław0 06
7.Kulików Szymon
Chrząstek Marta
WIR - Mysłowice
Kulików Szymon
Chrząstek Marta
Kulików SzymonChrząstek MartaWIR - Mysłowice0 07
8.Kowalski Wojciech
Sztuka Pola
AKCENT - Będzin
Kowalski Wojciech
Sztuka Pola
Kowalski WojciechSztuka PolaAKCENT - Będzin0 08
9.Rachtan Igor
Drapacz Laura
TEAM - Ornontowice
Rachtan Igor
Drapacz Laura
Rachtan IgorDrapacz LauraTEAM - Ornontowice0 09
10.Maciaszek Jakub
Michalska Marta
4STEP - Siechnice
Maciaszek Jakub
Michalska Marta
Maciaszek JakubMichalska Marta4STEP - Siechnice1 110
11.Szczygieł Mateusz
Bromblik Maria
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Szczygieł Mateusz
Bromblik Maria
Szczygieł MateuszBromblik MariaCIEŚLAK - Jelenia Góra0 011

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kwiczala Dorian
Skupień Maja
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kwiczala Dorian
Skupień Maja
Kwiczala DorianSkupień MajaLORDANCE - Wodzisław Śl.3 (+1)131
2.Bawor Adam
Nocoń Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Bawor Adam
Nocoń Maja
Bawor AdamNocoń MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa2 (+1)122
3.Brożyna Wiktor
Kołbuc Oliwia
Akademia Tańca - Kielce
Brożyna Wiktor
Kołbuc Oliwia
Brożyna WiktorKołbuc OliwiaAkademia Tańca - Kielce6 (+1)163
4.Olkowski Jan
Deręgowska Lena
4STEP - Siechnice
Olkowski Jan
Deręgowska Lena
Olkowski JanDeręgowska Lena4STEP - Siechnice6 (+1)164
5.Tarasin Juliusz
Piskorska Amelia
AKCENT - Będzin
Tarasin Juliusz
Piskorska Amelia
Tarasin JuliuszPiskorska AmeliaAKCENT - Będzin2 (+1)125
6.Gawęda Wiktor
Czech Nadia
EVOLUTION - Kraków
Gawęda Wiktor
Czech Nadia
Gawęda WiktorCzech NadiaEVOLUTION - Kraków6 66
7.Otręba Mateusz
Piur Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Otręba Mateusz
Piur Maja
Otręba MateuszPiur MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa1 17
8.Rogoziewicz Wiktor
Sławińska Anna
ESENS - Wrocław
Rogoziewicz Wiktor
Sławińska Anna
Rogoziewicz WiktorSławińska AnnaESENS - Wrocław0 08
9.Włodarczyk Wiktor
Rzadkowska Marika
Akademia Tańca - Kielce
Włodarczyk Wiktor
Rzadkowska Marika
Włodarczyk WiktorRzadkowska MarikaAkademia Tańca - Kielce5 58
10.Pawełek Szymon
Czajka Paulina
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Pawełek Szymon
Czajka Paulina
Pawełek SzymonCzajka PaulinaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 010

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 18

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bogobowicz Błażej
Lipka Karolina
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Bogobowicz Błażej
Lipka Karolina
Bogobowicz BłażejLipka KarolinaLORDANCE - Wodzisław Śl.2, 2 (+2)22, 21
2.Bonczek Moritz
Hoy Martyna
CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle
Bonczek Moritz
Hoy Martyna
Bonczek MoritzHoy MartynaCENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle9, 9 (+2)29, 91
3.Bąk Kacper
Rymaszewska Urszula
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Bąk Kacper
Rymaszewska Urszula
Bąk KacperRymaszewska UrszulaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze7, 13 Rymaszewska Urszula - G (+2)27, 13Rymaszewska Urszula - G1
4.Błaszczyk Wiktor
Dziurkowska Lena
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Błaszczyk Wiktor
Dziurkowska Lena
Błaszczyk WiktorDziurkowska LenaST DOBROWOLSCY - Częstochowa5, 5 (+2)25, 51
5.Fijałkowski Franciszek
Nieć Maja
EVOLUTION - Kraków
Fijałkowski Franciszek
Nieć Maja
Fijałkowski FranciszekNieć MajaEVOLUTION - Kraków11 (+2)2111
6.Róg Ronald
Strzałkowska Jessica
EVOLUTION - Kraków
Róg Ronald
Strzałkowska Jessica
Róg RonaldStrzałkowska JessicaEVOLUTION - Kraków5 (+2)251
7.Serwa Oliwier
Skalik Emilia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Serwa Oliwier
Skalik Emilia
Serwa OliwierSkalik EmiliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa4, 4 (+2)24, 41
8.Strumiński Aleksander
Strumińska Lena
EVOLUTION - Kraków
Strumiński Aleksander
Strumińska Lena
Strumiński AleksanderStrumińska LenaEVOLUTION - Kraków11 (+2)2111
9.Strzałkowski Patrick
Woźniak Gabriela
EVOLUTION - Kraków
Strzałkowski Patrick
Woźniak Gabriela
Strzałkowski PatrickWoźniak GabrielaEVOLUTION - Kraków7 (+2)271
10.Dymek Kamil
Krawczyk Aleksandra
KTT QUICK STEP - Miedźno
Dymek Kamil
Krawczyk Aleksandra
Dymek KamilKrawczyk AleksandraKTT QUICK STEP - Miedźno3 (+1)132
11.Fiączek Oskar
Musialska Nela
Bolero - Bolesławiec
Fiączek Oskar
Musialska Nela
Fiączek OskarMusialska NelaBolero - Bolesławiec3 (+1)132
12.Jasek Łukasz
Kalita Hanna
WIR - Mysłowice
Jasek Łukasz
Kalita Hanna
Jasek ŁukaszKalita HannaWIR - Mysłowice1 (+1)112
13.Kochanowski Kamil
Denisiewicz Lena
CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle
Kochanowski Kamil
Denisiewicz Lena
Kochanowski KamilDenisiewicz LenaCENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle7, 7 (+1)17, 72
14.Kwiecień Wojciech
Kopeć Klara
WIR - Mysłowice
Kwiecień Wojciech
Kopeć Klara
Kwiecień WojciechKopeć KlaraWIR - Mysłowice1 (+1)112
15.Mazurek Michał
Małek Lilianna
TEAM - Ornontowice
Mazurek Michał
Małek Lilianna
Mazurek MichałMałek LiliannaTEAM - Ornontowice3, 3 (+1)13, 32
16.Miedziński Filip
Czapla Lena
WDS - Katowice
Miedziński Filip
Czapla Lena
Miedziński FilipCzapla LenaWDS - Katowice1, 1 (+1)11, 12
17.Strumiłło Hubert
Kurpiel Amelia
EVOLUTION - Kraków
Strumiłło Hubert
Kurpiel Amelia
Strumiłło HubertKurpiel AmeliaEVOLUTION - Kraków5 (+1)152
18.Supel Wiktor
Poniedziałek Liwia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Supel Wiktor
Poniedziałek Liwia
Supel WiktorPoniedziałek LiwiaMISTRAL - Tarnowskie Góry2, 2 (+1)12, 22

12-15 (12 - 15) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 11

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cybulska Natalia
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Cybulska NataliaCybulska NataliaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze8 (+2)281
2.Domin Kamila
TEAM - Ornontowice
Domin KamilaDomin KamilaTEAM - Ornontowice2 (+2)221
3.Klimek Natalia
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Klimek NataliaKlimek NataliaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza6 (+2)261
4.Kluczyńska Ramona
AKCENT - Będzin
Kluczyńska RamonaKluczyńska RamonaAKCENT - Będzin2 (+2)221
5.Paczyńska Aleksandra
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Paczyńska AleksandraPaczyńska AleksandraAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec2 (+2)221
6.Zbierańska Katarzyna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Zbierańska KatarzynaZbierańska KatarzynaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec2 (+2)221
7.Barłowska Helena
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Barłowska HelenaBarłowska HelenaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze1 (+1)112
8.Pradela Lena
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Pradela LenaPradela LenaMISTRAL - Tarnowskie Góry2 (+1)122
9.Satro Aleksandra
Akademia Tańca - Kielce
Satro AleksandraSatro AleksandraAkademia Tańca - Kielce6 (+1)162
10.Tomaszewska Amelia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Tomaszewska AmeliaTomaszewska AmeliaMISTRAL - Tarnowskie Góry1 (+1)112
11.Wasik Julia
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Wasik JuliaWasik JuliaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza3 (+1)132

 

BLOK 3, rejestracja 14:15-15:15, próba parkietu 15:30-15:50 Próba w strojach., start: 16:00-18:00

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kubies Jan
Brzozowska Nadia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kubies Jan
Brzozowska Nadia
Kubies JanBrzozowska NadiaMARENGO - Dąbrowa Górnicza1 (+1)111
2.Lupa Michał
Jarczyk Aleksandra
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Lupa Michał
Jarczyk Aleksandra
Lupa MichałJarczyk AleksandraMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze1 (+1)112
3.Sławiński Hektor
Demidowicz Katarzyna
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Sławiński Hektor
Demidowicz Katarzyna
Sławiński HektorDemidowicz KatarzynaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze4 (+1)143
4.Ogrodnik Szymon
Dworacka Kamila
RÓŻA - Olesno
Ogrodnik Szymon
Dworacka Kamila
Ogrodnik SzymonDworacka KamilaRÓŻA - Olesno2 24
5.Lupa Paweł
Tkacz Maja
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Lupa Paweł
Tkacz Maja
Lupa PawełTkacz MajaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze0 05
6.Tomczyk Jakub
Jurek Ewa
FORUM - Zabrze
Tomczyk Jakub
Jurek Ewa
Tomczyk JakubJurek EwaFORUM - Zabrze3 36

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chober Maciej
Fuks Aleksandra Weronika
ESKADRA - Pabianice
Chober Maciej
Fuks Aleksandra Weronika
Chober MaciejFuks Aleksandra WeronikaESKADRA - Pabianice2 (+1)121
2.Gradzik Norbert
Sikora Laura
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Gradzik Norbert
Sikora Laura
Gradzik NorbertSikora LauraST DOBROWOLSCY - Częstochowa6 (+1)162
3.Wrona Patryk
Wrona Justyna
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Wrona Patryk
Wrona Justyna
Wrona PatrykWrona JustynaMARENGO - Dąbrowa Górnicza3 (+1)133
4.Suszek Błażej
Brzezińska-Śledzik Wiktoria
ZORBA - Częstochowa
Suszek Błażej
Brzezińska-Śledzik Wiktoria
Suszek BłażejBrzezińska-Śledzik WiktoriaZORBA - Częstochowa5 (+1)154
5.Merzlykin Artem
Wilkosz Julia
FLAMENCO - Siemianowice
Merzlykin Artem
Wilkosz Julia
Merzlykin ArtemWilkosz JuliaFLAMENCO - Siemianowice1 (+1)115
6.Trześniowski Dawid
Klejnot Vivien
TEAM - Ornontowice
Trześniowski Dawid
Klejnot Vivien
Trześniowski DawidKlejnot VivienTEAM - Ornontowice3 36
7.Łazarczyk Gabriel
Kozieł Karolina
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Łazarczyk Gabriel
Kozieł Karolina
Łazarczyk GabrielKozieł KarolinaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec0 07
8.Adach Mateusz
Szczucka Julia
ZIELIŃSKA - Ząbkowice
Adach Mateusz
Szczucka Julia
Adach MateuszSzczucka JuliaZIELIŃSKA - Ząbkowice0 08
9.Władowski Allan
Grzegorczyk Anna
FORUM - Zabrze
Władowski Allan
Grzegorczyk Anna
Władowski AllanGrzegorczyk AnnaFORUM - Zabrze3 39
10.Rachwalik Michał
Pawlak Barbara
4STEP - Siechnice
Rachwalik Michał
Pawlak Barbara
Rachwalik MichałPawlak Barbara4STEP - Siechnice0 010

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ormańczyk Dawid
Kowalczyk Nadia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Ormańczyk Dawid
Kowalczyk Nadia
Ormańczyk DawidKowalczyk NadiaST DOBROWOLSCY - Częstochowa1 (+1)111
2.Grzonka Adam
Maciuga Marlena
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Grzonka Adam
Maciuga Marlena
Grzonka AdamMaciuga MarlenaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 02
3.Siwek Szymon
Musialska Natasza
Bolero - Bolesławiec
Siwek Szymon
Musialska Natasza
Siwek SzymonMusialska NataszaBolero - Bolesławiec0 03

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grzonka Adam
Maciuga Marlena
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Grzonka Adam
Maciuga Marlena
Grzonka AdamMaciuga MarlenaLORDANCE - Wodzisław Śl.1 (+1)111
2.Ormańczyk Dawid
Kowalczyk Nadia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Ormańczyk Dawid
Kowalczyk Nadia
Ormańczyk DawidKowalczyk NadiaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 02
3.Siwek Szymon
Musialska Natasza
Bolero - Bolesławiec
Siwek Szymon
Musialska Natasza
Siwek SzymonMusialska NataszaBolero - Bolesławiec0 03

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wolski Jakub
Bober Hanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Wolski Jakub
Bober Hanna
Wolski JakubBober HannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec6 (+1)161
2.Borbot Rostislav
Nawrot Wiktoria
Szkoła Tańca Sparta - Opole
Borbot Rostislav
Nawrot Wiktoria
Borbot RostislavNawrot WiktoriaSzkoła Tańca Sparta - Opole4 (+1)142
3.Czarnocki Tomasz
Kowalska Amelia
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Czarnocki Tomasz
Kowalska Amelia
Czarnocki TomaszKowalska AmeliaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA7 (+1)173
4.Wywiał Eryk
Księżnik Kinga
ZORBA - Częstochowa
Wywiał Eryk
Księżnik Kinga
Wywiał ErykKsiężnik KingaZORBA - Częstochowa1 (+1)114
5.Szołtysik Piotr
Skiba Julia
IMPULS - Chorzów
Szołtysik Piotr
Skiba Julia
Szołtysik PiotrSkiba JuliaIMPULS - Chorzów2 (+1)125
6.Solcan Emil
Król Magdalena
EVOLUTION - Kraków
Solcan Emil
Król Magdalena
Solcan EmilKról MagdalenaEVOLUTION - Kraków3 36
7.Rogala Tomasz
Saj Liliana
OPOLSKA AKADEMIA TAŃCA
Rogala Tomasz
Saj Liliana
Rogala TomaszSaj LilianaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA2 27
8.Skowronek Krzysztof
Ogonowska Weronika
RONDO - Rybnik
Skowronek Krzysztof
Ogonowska Weronika
Skowronek KrzysztofOgonowska WeronikaRONDO - Rybnik1 18
9.Traczyk Kacper
Janus Oliwia
Akademia Tańca - Kielce
Traczyk Kacper
Janus Oliwia
Traczyk KacperJanus OliwiaAkademia Tańca - Kielce0 09
10.Markuszewski Mateusz
Kwiek Paulina
Szkoła Tańca Sparta - Opole
Markuszewski Mateusz
Kwiek Paulina
Markuszewski MateuszKwiek PaulinaSzkoła Tańca Sparta - Opole0 010

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bernat Franciszek
Kocik Antonina
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Bernat Franciszek
Kocik Antonina
Bernat FranciszekKocik AntoninaCANTINERO - Tomaszów Maz.5 (+1)151
2.Skowronek Krzysztof
Ogonowska Weronika
RONDO - Rybnik
Skowronek Krzysztof
Ogonowska Weronika
Skowronek KrzysztofOgonowska WeronikaRONDO - Rybnik2 (+1)122
3.Szołtysik Piotr
Skiba Julia
IMPULS - Chorzów
Szołtysik Piotr
Skiba Julia
Szołtysik PiotrSkiba JuliaIMPULS - Chorzów2 (+1)123
4.Rogala Tomasz
Saj Liliana
OPOLSKA AKADEMIA TAŃCA
Rogala Tomasz
Saj Liliana
Rogala TomaszSaj LilianaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA3 (+1)134
5.Tazbir Jakub
Miśtal Julia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Tazbir Jakub
Miśtal Julia
Tazbir JakubMiśtal JuliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa5 (+1)155
6.Czarnocki Tomasz
Kowalska Amelia
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Czarnocki Tomasz
Kowalska Amelia
Czarnocki TomaszKowalska AmeliaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA0 06
7.Borbot Rostislav
Nawrot Wiktoria
Szkoła Tańca Sparta - Opole
Borbot Rostislav
Nawrot Wiktoria
Borbot RostislavNawrot WiktoriaSzkoła Tańca Sparta - Opole2 27
8.Solcan Emil
Król Magdalena
EVOLUTION - Kraków
Solcan Emil
Król Magdalena
Solcan EmilKról MagdalenaEVOLUTION - Kraków2 28
9.Markuszewski Mateusz
Kwiek Paulina
Szkoła Tańca Sparta - Opole
Markuszewski Mateusz
Kwiek Paulina
Markuszewski MateuszKwiek PaulinaSzkoła Tańca Sparta - Opole1 19
10.Traczyk Kacper
Janus Oliwia
Akademia Tańca - Kielce
Traczyk Kacper
Janus Oliwia
Traczyk KacperJanus OliwiaAkademia Tańca - Kielce1 110
11.Wywiał Eryk
Księżnik Kinga
ZORBA - Częstochowa
Wywiał Eryk
Księżnik Kinga
Wywiał ErykKsiężnik KingaZORBA - Częstochowa0 011

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kamień Mateusz
Stępniak Wiktoria
WIR - Mysłowice
Kamień Mateusz
Stępniak Wiktoria
Kamień MateuszStępniak WiktoriaWIR - Mysłowice D (+1)1D1
2.Gajek Dominik
Zając Paulina
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Gajek Dominik
Zając Paulina
Gajek DominikZając PaulinaEMOTION Dance Academy Oświęcim4 (+1)142
3.Ogrodnik Marek
Kudełko Katarzyna
RÓŻA - Olesno
Ogrodnik Marek
Kudełko Katarzyna
Ogrodnik MarekKudełko KatarzynaRÓŻA - Olesno6 (+1)163
4.Jaworski Jakub
Stojak Maja
IMPULS - Chorzów
Jaworski Jakub
Stojak Maja
Jaworski JakubStojak MajaIMPULS - Chorzów2 24
5.Szczyrk Mikołaj
Łyczko Daria
ST IMPRESJA Kęty
Szczyrk Mikołaj
Łyczko Daria
Szczyrk MikołajŁyczko DariaST IMPRESJA Kęty5 55
6.Bartela Marcel
Glomb Wiktoria
RÓŻA - Olesno
Bartela Marcel
Glomb Wiktoria
Bartela MarcelGlomb WiktoriaRÓŻA - Olesno0 06
7.Socha Oskar Jan
Niziurska Julia
EVOLUTION - Kraków
Socha Oskar Jan
Niziurska Julia
Socha Oskar JanNiziurska JuliaEVOLUTION - Kraków1 17

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Socha Oskar Jan
Niziurska Julia
EVOLUTION - Kraków
Socha Oskar Jan
Niziurska Julia
Socha Oskar JanNiziurska JuliaEVOLUTION - Kraków4 (+1)141
2.Szczyrk Mikołaj
Łyczko Daria
ST IMPRESJA Kęty
Szczyrk Mikołaj
Łyczko Daria
Szczyrk MikołajŁyczko DariaST IMPRESJA Kęty6 (+1)162
3.Michalski Piotr
Nadbrzeska Martyna
4STEP - Siechnice
Michalski Piotr
Nadbrzeska Martyna
Michalski PiotrNadbrzeska Martyna4STEP - Siechnice E (+1)1E3
4.Krzemiński Michał
Głąb Anna
STEP DANCE - Koluszki
Krzemiński Michał
Głąb Anna
Krzemiński MichałGłąb AnnaSTEP DANCE - Koluszki D (+1)1D4
5.Bartela Marcel
Glomb Wiktoria
RÓŻA - Olesno
Bartela Marcel
Glomb Wiktoria
Bartela MarcelGlomb WiktoriaRÓŻA - Olesno0 05
6.Ogrodnik Marek
Kudełko Katarzyna
RÓŻA - Olesno
Ogrodnik Marek
Kudełko Katarzyna
Ogrodnik MarekKudełko KatarzynaRÓŻA - Olesno5 56
7.Jaworski Jakub
Stojak Maja
IMPULS - Chorzów
Jaworski Jakub
Stojak Maja
Jaworski JakubStojak MajaIMPULS - Chorzów2 27
8.Niemiec Łukasz
Niemiec Paulina
AKCENT - Będzin
Niemiec Łukasz
Niemiec Paulina
Niemiec ŁukaszNiemiec PaulinaAKCENT - Będzin0 08

 

BLOK 4, rejestracja 16:45-17:45, próba parkietu 18:00-18:20 Próba w strojach., start: 18:30-22:30

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 15

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Paczyński Mateusz
Królczyk Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Paczyński Mateusz
Królczyk Julia
Paczyński MateuszKrólczyk JuliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec1 (+1)111
2.Wojciechowski Piotr
Goliszewska Aleksandra
ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie
Wojciechowski Piotr
Goliszewska Aleksandra
Wojciechowski PiotrGoliszewska AleksandraST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie2 (+1)122
3.Galwas Maksymilian
Kropidło Klaudia
RYTM - Żory
Galwas Maksymilian
Kropidło Klaudia
Galwas MaksymilianKropidło KlaudiaRYTM - Żory C (+1)1C3
4.Białecki Kacper
Brauner Lilly
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Białecki Kacper
Brauner Lilly
Białecki KacperBrauner LillyMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze6 (+1)164
5.Lozinszek Artur
Jaromin Aleksandra
WIR - Mysłowice
Lozinszek Artur
Jaromin Aleksandra
Lozinszek ArturJaromin AleksandraWIR - Mysłowice6 (+1)165
6.Cesarz Maciej
Makuch Joanna
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Cesarz Maciej
Makuch Joanna
Cesarz MaciejMakuch JoannaLORDANCE - Wodzisław Śl.1 (+1)116
7.Walaszek Karol
Stawarz Aleksandra
EVOLUTION - Kraków
Walaszek Karol
Stawarz Aleksandra
Walaszek KarolStawarz AleksandraEVOLUTION - Kraków2 (+1)127
8.Glanowski Karol
Lipnicka Patrycja
ZORBA - Częstochowa
Glanowski Karol
Lipnicka Patrycja
Glanowski KarolLipnicka PatrycjaZORBA - Częstochowa1 18
9.Pielka Krzysztof
Sokotun Ivana
AKCENT - Będzin
Pielka Krzysztof
Sokotun Ivana
Pielka KrzysztofSokotun IvanaAKCENT - Będzin4 48
10.Pankratz Aleksander
Bosak Agata
RS - WARSZAWA
Pankratz Aleksander
Bosak Agata
Pankratz AleksanderBosak AgataRS - WARSZAWA0 010
11.Pawlik Mikołaj
Mondel Wiktoria
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Pawlik Mikołaj
Mondel Wiktoria
Pawlik MikołajMondel WiktoriaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze0 011
12.Włodarczyk Oskar
Michalik Zofia
FORUM - Zabrze
Włodarczyk Oskar
Michalik Zofia
Włodarczyk OskarMichalik ZofiaFORUM - Zabrze0 012
13.Gierdziewicz Krzysztof
Zaręba Kamila
EVOLUTION - Kraków
Gierdziewicz Krzysztof
Zaręba Kamila
Gierdziewicz KrzysztofZaręba KamilaEVOLUTION - Kraków0 013
14.Tkacz Rafał
Gerstel Roksana
FORUM - Zabrze
Tkacz Rafał
Gerstel Roksana
Tkacz RafałGerstel RoksanaFORUM - Zabrze1 114
15.Kościelniak Wojciech
Garus Anna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Kościelniak Wojciech
Garus Anna
Kościelniak WojciechGarus AnnaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec0 015

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wojciechowski Piotr
Goliszewska Aleksandra
ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie
Wojciechowski Piotr
Goliszewska Aleksandra
Wojciechowski PiotrGoliszewska AleksandraST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie5 (+1)151
2.Pielka Krzysztof
Sokotun Ivana
AKCENT - Będzin
Pielka Krzysztof
Sokotun Ivana
Pielka KrzysztofSokotun IvanaAKCENT - Będzin6 (+1)162
3.Glanowski Karol
Lipnicka Patrycja
ZORBA - Częstochowa
Glanowski Karol
Lipnicka Patrycja
Glanowski KarolLipnicka PatrycjaZORBA - Częstochowa2 (+1)123
4.Kühn Tomasz
Kolenda Agnieszka
TEAM - Ornontowice
Kühn Tomasz
Kolenda Agnieszka
Kühn TomaszKolenda AgnieszkaTEAM - Ornontowice1 (+1)114
5.Kościelniak Wojciech
Garus Anna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Kościelniak Wojciech
Garus Anna
Kościelniak WojciechGarus AnnaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec1 (+1)115
6.Cesarz Maciej
Makuch Joanna
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Cesarz Maciej
Makuch Joanna
Cesarz MaciejMakuch JoannaLORDANCE - Wodzisław Śl.1 (+1)116
7.Gajek Dominik
Zając Paulina
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Gajek Dominik
Zając Paulina
Gajek DominikZając PaulinaEMOTION Dance Academy Oświęcim0 07
8.Narloch Jakub
Nuckowska Dominika
MASTER DANCE - Gliwice
Narloch Jakub
Nuckowska Dominika
Narloch JakubNuckowska DominikaMASTER DANCE - Gliwice5 58
9.Walaszek Karol
Stawarz Aleksandra
EVOLUTION - Kraków
Walaszek Karol
Stawarz Aleksandra
Walaszek KarolStawarz AleksandraEVOLUTION - Kraków1 19
10.Pankratz Aleksander
Bosak Agata
RS - WARSZAWA
Pankratz Aleksander
Bosak Agata
Pankratz AleksanderBosak AgataRS - WARSZAWA0 010
11.Wolny Jakub
Kot Emilia
ZORBA - Częstochowa
Wolny Jakub
Kot Emilia
Wolny JakubKot EmiliaZORBA - Częstochowa3 310
12.Włodarczyk Oskar
Michalik Zofia
FORUM - Zabrze
Włodarczyk Oskar
Michalik Zofia
Włodarczyk OskarMichalik ZofiaFORUM - Zabrze1 112
13.Owczarek Krzysztof
Grzelak Angelika
ETIUDA - Radomsko
Owczarek Krzysztof
Grzelak Angelika
Owczarek KrzysztofGrzelak AngelikaETIUDA - Radomsko0 013

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krzyżanowski Łukasz
Kłucjasz Maja
ESKADRA - Pabianice
Krzyżanowski Łukasz
Kłucjasz Maja
Krzyżanowski ŁukaszKłucjasz MajaESKADRA - Pabianice6 (+1)161
2.Skutnik Igor
Pyszka Katarzyna
FORUM - Zabrze
Skutnik Igor
Pyszka Katarzyna
Skutnik IgorPyszka KatarzynaFORUM - Zabrze1 (+1)112
3.Pyras Krzysztof
Jarek Emilia
WIR - Mysłowice
Pyras Krzysztof
Jarek Emilia
Pyras KrzysztofJarek EmiliaWIR - Mysłowice9 (+1)193
4.Szaleniec Jakub
Rytwińska Aleksandra
AKCENT - Będzin
Szaleniec Jakub
Rytwińska Aleksandra
Szaleniec JakubRytwińska AleksandraAKCENT - Będzin9 (+1)194
5.Braun Patryk
Mieszczak Emilia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Braun Patryk
Mieszczak Emilia
Braun PatrykMieszczak EmiliaNOWY STYL - Bielsko-Biała B (+1)1B5
6.Wojtasiewicz Jacek
Wysocka Julia
AKCENT - Będzin
Wojtasiewicz Jacek
Wysocka Julia
Wojtasiewicz JacekWysocka JuliaAKCENT - Będzin9 96
7.Jędrycha Damian
Zaworska Zuzanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Jędrycha Damian
Zaworska Zuzanna
Jędrycha DamianZaworska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec7 77
8.Sodzawiczny Paweł
Juras Agnieszka
IMPULS - Chorzów
Sodzawiczny Paweł
Juras Agnieszka
Sodzawiczny PawełJuras AgnieszkaIMPULS - Chorzów0 08
9.Andruszko Marek
Gębala Julia
EVOLUTION - Kraków
Andruszko Marek
Gębala Julia
Andruszko MarekGębala JuliaEVOLUTION - Kraków3 39
10.Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
EVOLUTION - Kraków
Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION - Kraków4 410
11.Wolny Jakub
Kot Emilia
ZORBA - Częstochowa
Wolny Jakub
Kot Emilia
Wolny JakubKot EmiliaZORBA - Częstochowa0 011

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wiltowski Jakub
Zięba Karina
IGLICA - Wrocław
Wiltowski Jakub
Zięba Karina
Wiltowski JakubZięba KarinaIGLICA - Wrocław2 (+1)121
2.Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
EVOLUTION - Kraków
Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION - Kraków9 (+1)192
3.Jędrycha Damian
Zaworska Zuzanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Jędrycha Damian
Zaworska Zuzanna
Jędrycha DamianZaworska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec9 (+1)193
4.Sokół Jakub
Pastuszka Wiktoria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Sokół Jakub
Pastuszka Wiktoria
Sokół JakubPastuszka WiktoriaCENTRUM TAŃCA - Radom2 (+1)124
5.Skolut Kamil
Miszczak Katarzyna
DANCE TEAM - Wrocław
Skolut Kamil
Miszczak Katarzyna
Skolut KamilMiszczak KatarzynaDANCE TEAM - Wrocław3 (+1)135
6.Goły Filip
Mazurek Martyna
ZORBA - Częstochowa
Goły Filip
Mazurek Martyna
Goły FilipMazurek MartynaZORBA - Częstochowa9 (+1)196
7.Gierdziewicz Krzysztof
Zaręba Kamila
EVOLUTION - Kraków
Gierdziewicz Krzysztof
Zaręba Kamila
Gierdziewicz KrzysztofZaręba KamilaEVOLUTION - Kraków2 (+1)127
8.Żukowski Mikołaj
Homenda Maja
IGLICA - Wrocław
Żukowski Mikołaj
Homenda Maja
Żukowski MikołajHomenda MajaIGLICA - Wrocław6 (+1)167
9.Nowakowski Łukasz
Rachtan Marta
TEAM - Ornontowice
Nowakowski Łukasz
Rachtan Marta
Nowakowski ŁukaszRachtan MartaTEAM - Ornontowice2 29
10.Skutnik Igor
Pyszka Katarzyna
FORUM - Zabrze
Skutnik Igor
Pyszka Katarzyna
Skutnik IgorPyszka KatarzynaFORUM - Zabrze0 09
11.Andruszko Marek
Gębala Julia
EVOLUTION - Kraków
Andruszko Marek
Gębala Julia
Andruszko MarekGębala JuliaEVOLUTION - Kraków2 211
12.Wacławek Mateusz
Gawrych Wiktoria
IMPULS - Chorzów
Wacławek Mateusz
Gawrych Wiktoria
Wacławek MateuszGawrych WiktoriaIMPULS - Chorzów0 011
13.Grzelczak Dawid
Matusiak Agata
ESKADRA - Pabianice
Grzelczak Dawid
Matusiak Agata
Grzelczak DawidMatusiak AgataESKADRA - Pabianice5 513
14.Owczarek Mateusz
Brol Maja
ZORBA - Częstochowa
Owczarek Mateusz
Brol Maja
Owczarek MateuszBrol MajaZORBA - Częstochowa1 113

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 16

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Droś Igor
Patysiak Weronika
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Droś Igor
Patysiak Weronika
Droś IgorPatysiak WeronikaST DOBROWOLSCY - Częstochowa3 (+1)131
2.Zyzik Kacper
Gurazda Milena
ETIUDA - Radomsko
Zyzik Kacper
Gurazda Milena
Zyzik KacperGurazda MilenaETIUDA - Radomsko8 (+1)182
3.Owczarek Mateusz
Brol Maja
ZORBA - Częstochowa
Owczarek Mateusz
Brol Maja
Owczarek MateuszBrol MajaZORBA - Częstochowa4 (+1)143
4.Wiltowski Jakub
Zięba Karina
IGLICA - Wrocław
Wiltowski Jakub
Zięba Karina
Wiltowski JakubZięba KarinaIGLICA - Wrocław2 (+1)124
5.Dziereń Kamil
Kołodziej Marta
SUKCES - Jaworzno
Dziereń Kamil
Kołodziej Marta
Dziereń KamilKołodziej MartaSUKCES - Jaworzno1 (+1)115
6.Piotrowski Wojciech
Rasz Natalia
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Piotrowski Wojciech
Rasz Natalia
Piotrowski WojciechRasz NataliaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA3 (+1)136
7.Nowak Szymon
Naguszewska Oliwia
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Nowak Szymon
Naguszewska Oliwia
Nowak SzymonNaguszewska OliwiaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA3 (+1)137
8.Boś Jan
Szor Angelika
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Boś Jan
Szor Angelika
Boś JanSzor AngelikaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA0 08
9.Zinkiewicz Maciej
Malmon Wiktoria
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Zinkiewicz Maciej
Malmon Wiktoria
Zinkiewicz MaciejMalmon WiktoriaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA12 128
10.Rak Konrad
Chwierut Amelia
ST IMPRESJA Kęty
Rak Konrad
Chwierut Amelia
Rak KonradChwierut AmeliaST IMPRESJA Kęty0 010
11.Hankus Kamil
Pyrdziak Katarzyna
ST IMPRESJA Kęty
Hankus Kamil
Pyrdziak Katarzyna
Hankus KamilPyrdziak KatarzynaST IMPRESJA Kęty0 011
12.Nowakowski Łukasz
Rachtan Marta
TEAM - Ornontowice
Nowakowski Łukasz
Rachtan Marta
Nowakowski ŁukaszRachtan MartaTEAM - Ornontowice10 1012
13.Grzelczak Dawid
Matusiak Agata
ESKADRA - Pabianice
Grzelczak Dawid
Matusiak Agata
Grzelczak DawidMatusiak AgataESKADRA - Pabianice0 013
14.Klimek Filip
Kajzer Karolina
TEAM - Ornontowice
Klimek Filip
Kajzer Karolina
Klimek FilipKajzer KarolinaTEAM - Ornontowice1 114
15.Bardyn Mariusz
Chłopek Gabriela
ELITA - Kraków
Bardyn Mariusz
Chłopek Gabriela
Bardyn MariuszChłopek GabrielaELITA - Kraków1 115
16.Krzemiński Grzegorz
Podlejska Oliwia
FLAMENCO - Siemianowice
Krzemiński Grzegorz
Podlejska Oliwia
Krzemiński GrzegorzPodlejska OliwiaFLAMENCO - Siemianowice0 016

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Danak Marcin
Noworolska Marcela
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Danak Marcin
Noworolska Marcela
Danak MarcinNoworolska MarcelaKUŹNIA TAŃCA - Kraków9 (+1)191
2.Kubicz Jakub
Baryliszyn Maria
IGLICA - Wrocław
Kubicz Jakub
Baryliszyn Maria
Kubicz JakubBaryliszyn MariaIGLICA - Wrocław8 (+1)182
3.Stępień Michał
Skrzypek Klaudia
ZAMEK - Lublin
Stępień Michał
Skrzypek Klaudia
Stępień MichałSkrzypek KlaudiaZAMEK - Lublin2 (+1)123
4.Skrobisz Emanuel
Klekot Karolina
ZORBA - Częstochowa
Skrobisz Emanuel
Klekot Karolina
Skrobisz EmanuelKlekot KarolinaZORBA - Częstochowa A (+1)1A4
5.Szewczyk Grzegorz
Dobosz Angelika
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Szewczyk Grzegorz
Dobosz Angelika
Szewczyk GrzegorzDobosz AngelikaKUŹNIA TAŃCA - Kraków2 25
6.Klimek Filip
Kajzer Karolina
TEAM - Ornontowice
Klimek Filip
Kajzer Karolina
Klimek FilipKajzer KarolinaTEAM - Ornontowice6 66
7.Rak Konrad
Chwierut Amelia
ST IMPRESJA Kęty
Rak Konrad
Chwierut Amelia
Rak KonradChwierut AmeliaST IMPRESJA Kęty0 07
8.Braun Patryk
Mieszczak Emilia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Braun Patryk
Mieszczak Emilia
Braun PatrykMieszczak EmiliaNOWY STYL - Bielsko-Biała5 58
9.Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
Szkoła Tańca Sparta - Opole
Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca Sparta - Opole5 59

16+ (Powyżej 15) A ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Papierok Krzysztof
Nowak Julia
TEAM - Ornontowice
Papierok Krzysztof
Nowak Julia
Papierok KrzysztofNowak JuliaTEAM - Ornontowice1 (+1)111
2.Przygoda Jeremi
Kijak Martyna
FORUM - Zabrze
Przygoda Jeremi
Kijak Martyna
Przygoda JeremiKijak MartynaFORUM - Zabrze11 (+1)1112
3.Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
Szkoła Tańca Sparta - Opole
Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca Sparta - Opole3 (+1)133
4.Goły Filip
Mazurek Martyna
ZORBA - Częstochowa
Goły Filip
Mazurek Martyna
Goły FilipMazurek MartynaZORBA - Częstochowa1 14
5.Zyglarski Piotr
Czerczak Aleksandra
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Zyglarski Piotr
Czerczak Aleksandra
Zyglarski PiotrCzerczak AleksandraCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA4 45
6.Śliwa Paweł
Karczmarz Agnieszka
SUKCES - Jaworzno
Śliwa Paweł
Karczmarz Agnieszka
Śliwa PawełKarczmarz AgnieszkaSUKCES - Jaworzno2 26

16+ (Powyżej 15) A LA PREMIUM 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zyglarski Piotr
Czerczak Aleksandra
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Zyglarski Piotr
Czerczak Aleksandra
Zyglarski PiotrCzerczak AleksandraCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA15 (+1)1151
2.Błaszczyk Łukasz
Sieraszewska Ewelina
GRACJA - Zielona Góra
Błaszczyk Łukasz
Sieraszewska Ewelina
Błaszczyk ŁukaszSieraszewska EwelinaGRACJA - Zielona Góra2 (+1)122
3.Kowalski Miłosz
Gomoluch Natalia
ZORBA - Częstochowa
Kowalski Miłosz
Gomoluch Natalia
Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA - Częstochowa2 (+1)123
4.Zinkiewicz Maciej
Malmon Wiktoria
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Zinkiewicz Maciej
Malmon Wiktoria
Zinkiewicz MaciejMalmon WiktoriaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA1 (+1)114
5.Kusztal Oskar
Kulpa Anna
DANCE TEAM - Wrocław
Kusztal Oskar
Kulpa Anna
Kusztal OskarKulpa AnnaDANCE TEAM - Wrocław15 (+1)1155
6.Zyzik Kacper
Gurazda Milena
ETIUDA - Radomsko
Zyzik Kacper
Gurazda Milena
Zyzik KacperGurazda MilenaETIUDA - Radomsko1 (+1)116
7.Oleksik Mateusz
Szemiel Kinga
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Oleksik Mateusz
Szemiel Kinga
Oleksik MateuszSzemiel KingaMISTRAL - Tarnowskie Góry2 (+1)127
8.Szczur Bartłomiej
Zielińska Beata
FORUM - Zabrze
Szczur Bartłomiej
Zielińska Beata
Szczur BartłomiejZielińska BeataFORUM - Zabrze2 (+1)127
9.Nawrat Artur
Nawrat Monika
MASTER DANCE - Gliwice
Nawrat Artur
Nawrat Monika
Nawrat ArturNawrat MonikaMASTER DANCE - Gliwice0 09
10.Polewski Kamil
Mirczewska Marta
ZORBA - Częstochowa
Polewski Kamil
Mirczewska Marta
Polewski KamilMirczewska MartaZORBA - Częstochowa2 210
11.Górniak Jerzy
Kapuścińska Kamila
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Górniak Jerzy
Kapuścińska Kamila
Górniak JerzyKapuścińska KamilaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 011
12.Hankus Kamil
Pyrdziak Katarzyna
ST IMPRESJA Kęty
Hankus Kamil
Pyrdziak Katarzyna
Hankus KamilPyrdziak KatarzynaST IMPRESJA Kęty0 012
13.Gajdera Dawid
Kołosowska Julia
RYTM - Żory
Gajdera Dawid
Kołosowska Julia
Gajdera DawidKołosowska JuliaRYTM - Żory0 013
14.Sieraczyński Łukasz
Pudełko Ludwika
FLAMENCO - Siemianowice
Sieraczyński Łukasz
Pudełko Ludwika
Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO - Siemianowice0 014