AIRDANCE Christmas Ball 2020

2020-12-27 Warszawa, AIR DANCE - Warszawa


Plik z wynikami

UWAGA

Zmiana godzin rozpoczęcia bloków:
BLOK 1, rejestracja 9:00-9:45, próba parkietu 9:15-9:45, start: 10:00
BLOK 2, rejestracja 11:00-11:45, próba parkietu 11:15-11:45, start: 12:00
BLOK 3, rejestracja 14:15-15:00, próba parkietu 14:30-15:00, start: 15:15
BLOK 4 bez zmian

BLOK 1, rejestracja 9:00-9:45, próba parkietu 9:15-9:45, start: 10:00

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Michalski Grzegorz Stanisław
Barchan Antonina
EMKA DANCE ACADEMY - Warszawa
Michalski Grzegorz Stanisław
Barchan Antonina
Michalski Grzegorz StanisławBarchan AntoninaEMKA DANCE ACADEMY - Warszawa7 (+2)271
2.Strzałkowski Patrick
Woźniak Gabriela
EVOLUTION - Kraków
Strzałkowski Patrick
Woźniak Gabriela
Strzałkowski PatrickWoźniak GabrielaEVOLUTION - Kraków3 (+2)231
3.Róg Ronald
Strzałkowska Jessica
EVOLUTION - Kraków
Róg Ronald
Strzałkowska Jessica
Róg RonaldStrzałkowska JessicaEVOLUTION - Kraków2 (+1)122

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jakubiak Igor
Puzyńska Antonina
RS - WARSZAWA
Jakubiak Igor
Puzyńska Antonina
Jakubiak IgorPuzyńska AntoninaRS - WARSZAWA1 1
2.Kaliszewski Kacper
Popiołkowska Julia
START - Płońsk
Kaliszewski Kacper
Popiołkowska Julia
Kaliszewski KacperPopiołkowska JuliaSTART - Płońsk2 (+1)12
3.Muchowski Szymon
Smoleń Lena
RS - WARSZAWA
Muchowski Szymon
Smoleń Lena
Muchowski SzymonSmoleń LenaRS - WARSZAWA5 5

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Drechny-Mucha Maksymilian
Jakubiszyn Julia
EVOLUTION - Kraków
Drechny-Mucha Maksymilian
Jakubiszyn Julia
Drechny-Mucha MaksymilianJakubiszyn JuliaEVOLUTION - Kraków F (+2)2F1
2.Mołdowski Leon
Pawlik Emilia
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Mołdowski Leon
Pawlik Emilia
Mołdowski LeonPawlik EmiliaCANTINERO - Tomaszów Maz.2 (+2)222
3.Rębacz Jerzy
Rudnicka Inga
CLASSIC - Warszawa
Rębacz Jerzy
Rudnicka Inga
Rębacz JerzyRudnicka IngaCLASSIC - Warszawa2 (+1)123
4.Sobierski Adrian
Kowalska Jagoda
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Sobierski Adrian
Kowalska Jagoda
Sobierski AdrianKowalska JagodaCANTINERO - Tomaszów Maz.1 (+1)113

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Malicki Filip
Broniszewska Hanna
ETIUDA - Radomsko
Malicki Filip
Broniszewska Hanna
Malicki FilipBroniszewska HannaETIUDA - Radomsko4 (+2)241
2.Radwański Hubert
Kopeć Kalina
START - Płońsk
Radwański Hubert
Kopeć Kalina
Radwański HubertKopeć KalinaSTART - Płońsk10 (+1)1102

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chajkowski Adam
Poziemska Kalina
ZAMEK - Lublin
Chajkowski Adam
Poziemska Kalina
Chajkowski AdamPoziemska KalinaZAMEK - Lublin4 4
2.Kaniewski Michał
Popek Dominika
RYTM - Chełm
Kaniewski Michał
Popek Dominika
Kaniewski MichałPopek DominikaRYTM - Chełm4 (+1)14

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 0

 

BLOK 2, rejestracja 11:00-11:45, próba parkietu 11:15-11:45, start: 12:00

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wywiał Eryk
Księżnik Kinga
ZORBA - Częstochowa
Wywiał Eryk
Księżnik Kinga
Wywiał ErykKsiężnik KingaZORBA - Częstochowa6 (+2)261
2.Gawęda Wiktor
Czech Nadia
EVOLUTION - Kraków
Gawęda Wiktor
Czech Nadia
Gawęda WiktorCzech NadiaEVOLUTION - Kraków5 (+2)252
3.Peński Damian
Sabak Joanna
RS - WARSZAWA
Peński Damian
Sabak Joanna
Peński DamianSabak JoannaRS - WARSZAWA5 (+1)153
4.Domański Marcel
Marciniuk Aleksandra
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Domański Marcel
Marciniuk Aleksandra
Domański MarcelMarciniuk AleksandraISKRA - Międzyrzec Podlaski2 (+1)124
5.Szymborski Jakub
Pietruk Sabina
CREATIVE DANCE - Warszawa
Szymborski Jakub
Pietruk Sabina
Szymborski JakubPietruk SabinaCREATIVE DANCE - Warszawa2 2

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jasiński Jakub
Popielewicz Zuzanna
DANCE POINT - Biała Podlaska
Jasiński Jakub
Popielewicz Zuzanna
Jasiński JakubPopielewicz ZuzannaDANCE POINT - Biała Podlaska7 (+2)271
2.Kaźmierczak Oliwier
Jareniowska Jagoda
GRACJA - Zielona Góra
Kaźmierczak Oliwier
Jareniowska Jagoda
Kaźmierczak OliwierJareniowska JagodaGRACJA - Zielona Góra C (+2)2C2
3.Staśko Gabriel
Liro Adrianna
LATINO - Żabno
Staśko Gabriel
Liro Adrianna
Staśko GabrielLiro AdriannaLATINO - Żabno C (+2)2C3
4.Wójcik Mateusz
Sękowska Martyna
CLASSIC - Warszawa
Wójcik Mateusz
Sękowska Martyna
Wójcik MateuszSękowska MartynaCLASSIC - Warszawa2 (+1)124
5.Solcan Emil
Król Magdalena
EVOLUTION - Kraków
Solcan Emil
Król Magdalena
Solcan EmilKról MagdalenaEVOLUTION - Kraków1 (+1)115
6.Dudka Michał
Zając Wanessa
TOP - ART - Lublin
Dudka Michał
Zając Wanessa
Dudka MichałZając WanessaTOP - ART - Lublin1 16

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jasiński Jakub
Popielewicz Zuzanna
DANCE POINT - Biała Podlaska
Jasiński Jakub
Popielewicz Zuzanna
Jasiński JakubPopielewicz ZuzannaDANCE POINT - Biała Podlaska C (+2)2C1
2.Jędraszczak Wiktor
Raźna Natalia
START - Płońsk
Jędraszczak Wiktor
Raźna Natalia
Jędraszczak WiktorRaźna NataliaSTART - Płońsk4 (+2)242
3.Wójcik Mateusz
Sękowska Martyna
CLASSIC - Warszawa
Wójcik Mateusz
Sękowska Martyna
Wójcik MateuszSękowska MartynaCLASSIC - Warszawa3 (+2)233
4.Kaźmierczak Oliwier
Jareniowska Jagoda
GRACJA - Zielona Góra
Kaźmierczak Oliwier
Jareniowska Jagoda
Kaźmierczak OliwierJareniowska JagodaGRACJA - Zielona Góra6 (+1)164
5.Solcan Emil
Król Magdalena
EVOLUTION - Kraków
Solcan Emil
Król Magdalena
Solcan EmilKról MagdalenaEVOLUTION - Kraków1 (+1)115
6.Dudka Michał
Zając Wanessa
TOP - ART - Lublin
Dudka Michał
Zając Wanessa
Dudka MichałZając WanessaTOP - ART - Lublin4 46
7.Staśko Gabriel
Liro Adrianna
LATINO - Żabno
Staśko Gabriel
Liro Adrianna
Staśko GabrielLiro AdriannaLATINO - Żabno1 17

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Żydaczewski Julian
Pulchny Karolina
AIR DANCE - Warszawa
Żydaczewski Julian
Pulchny Karolina
Żydaczewski JulianPulchny KarolinaAIR DANCE - Warszawa5 (+2)251
2.Gaworek Szymon
Rogowska Wiktoria
START - Płońsk
Gaworek Szymon
Rogowska Wiktoria
Gaworek SzymonRogowska WiktoriaSTART - Płońsk D (+2)2D2
3.Rakicki Bartosz
Zając Aleksandra
JUST DANCE - Stalowa Wola
Rakicki Bartosz
Zając Aleksandra
Rakicki BartoszZając AleksandraJUST DANCE - Stalowa Wola D (+2)2D3
4.Wojciechowski Kacper
Kolińska Sylwia
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Wojciechowski Kacper
Kolińska Sylwia
Wojciechowski KacperKolińska SylwiaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa4 (+1)144
5.Drecki Damian
Wychowaniak Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Drecki Damian
Wychowaniak Anna
Drecki DamianWychowaniak AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa D (+1)1D5
6.Laryś Jakub
Paszek Wiktoria
EVOLUTION - Kraków
Laryś Jakub
Paszek Wiktoria
Laryś JakubPaszek WiktoriaEVOLUTION - Kraków0 06

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pszenica Antoni
Panek Maja
ZORBA - Częstochowa
Pszenica Antoni
Panek Maja
Pszenica AntoniPanek MajaZORBA - Częstochowa7 (+2)271
2.Majchrzak Michał
Lesiuk Wiktoria
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Majchrzak Michał
Lesiuk Wiktoria
Majchrzak MichałLesiuk WiktoriaISKRA - Międzyrzec Podlaski3 (+2)232
3.Skoczylas Kornel
Sochaczewska Wiktoria
ZAMEK - Lublin
Skoczylas Kornel
Sochaczewska Wiktoria
Skoczylas KornelSochaczewska WiktoriaZAMEK - Lublin5 (+2)253
4.Tymoszuk Robert
Ceniuk Oliwia
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Tymoszuk Robert
Ceniuk Oliwia
Tymoszuk RobertCeniuk OliwiaISKRA - Międzyrzec Podlaski4 (+2)244
5.Czarnocki Tomasz
Kowalska Amelia
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Czarnocki Tomasz
Kowalska Amelia
Czarnocki TomaszKowalska AmeliaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA4 (+1)145
6.Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
ESKADRA - Pabianice
Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA - Pabianice5 (+1)156
7.Więckowski Mikołaj
Sabak Ewa
RS - WARSZAWA
Więckowski Mikołaj
Sabak Ewa
Więckowski MikołajSabak EwaRS - WARSZAWA C (+1)1C7
8.Gaworek Hubert
Więcławska Anna
START - Płońsk
Gaworek Hubert
Więcławska Anna
Gaworek HubertWięcławska AnnaSTART - Płońsk2 28
9.Pospieszyński Paweł
Klimczewska Zofia
START - Płońsk
Pospieszyński Paweł
Klimczewska Zofia
Pospieszyński PawełKlimczewska ZofiaSTART - Płońsk5 59
10.Łukasiewicz Karol
Wargala Jessica
CLASSIC - Warszawa
Łukasiewicz Karol
Wargala Jessica
Łukasiewicz KarolWargala JessicaCLASSIC - Warszawa0 010

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wólkiewicz Filip
Pieróg Marta
CLASSIC - Warszawa
Wólkiewicz Filip
Pieróg Marta
Wólkiewicz FilipPieróg MartaCLASSIC - Warszawa C (+2)2C1
2.Piotrowski Bartłomiej
Krzciuk Natalia
ETIUDA - Radomsko
Piotrowski Bartłomiej
Krzciuk Natalia
Piotrowski BartłomiejKrzciuk NataliaETIUDA - Radomsko6 (+2)262
3.Mękalski Paweł
Horodyńska Natalia
GRACJA - Zielona Góra
Mękalski Paweł
Horodyńska Natalia
Mękalski PawełHorodyńska NataliaGRACJA - Zielona Góra6 (+2)263
4.Tymoszuk Robert
Ceniuk Oliwia
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Tymoszuk Robert
Ceniuk Oliwia
Tymoszuk RobertCeniuk OliwiaISKRA - Międzyrzec Podlaski5 (+2)254
5.Majchrzak Michał
Lesiuk Wiktoria
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Majchrzak Michał
Lesiuk Wiktoria
Majchrzak MichałLesiuk WiktoriaISKRA - Międzyrzec Podlaski5 (+2)255
6.Pospieszyński Paweł
Klimczewska Zofia
START - Płońsk
Pospieszyński Paweł
Klimczewska Zofia
Pospieszyński PawełKlimczewska ZofiaSTART - Płońsk5 (+2)256
7.Łukasiewicz Karol
Wargala Jessica
CLASSIC - Warszawa
Łukasiewicz Karol
Wargala Jessica
Łukasiewicz KarolWargala JessicaCLASSIC - Warszawa1 (+1)117
8.Pszenica Antoni
Panek Maja
ZORBA - Częstochowa
Pszenica Antoni
Panek Maja
Pszenica AntoniPanek MajaZORBA - Częstochowa2 (+1)128
9.Czarnocki Tomasz
Kowalska Amelia
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Czarnocki Tomasz
Kowalska Amelia
Czarnocki TomaszKowalska AmeliaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA0 09
10.Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
ESKADRA - Pabianice
Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA - Pabianice1 110
11.Gaworek Hubert
Więcławska Anna
START - Płońsk
Gaworek Hubert
Więcławska Anna
Gaworek HubertWięcławska AnnaSTART - Płońsk0 011

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Musiałowicz Filip
Gierczyk Karolina
IGLICA - Wrocław
Musiałowicz Filip
Gierczyk Karolina
Musiałowicz FilipGierczyk KarolinaIGLICA - Wrocław B (+2)2B1
2.Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
TOP - ART - Lublin
Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART - Lublin9 (+1)192
3.Mękalski Paweł
Horodyńska Natalia
GRACJA - Zielona Góra
Mękalski Paweł
Horodyńska Natalia
Mękalski PawełHorodyńska NataliaGRACJA - Zielona Góra1 (+1)113

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 0

 

BLOK 3, rejestracja 14:15-15:00, próba parkietu 14:30-15:00, start: 15:15

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Guminiak Adam
Socha Weronika
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Guminiak Adam
Socha Weronika
Guminiak AdamSocha WeronikaCANTINERO - Tomaszów Maz.2 (+2)221
2.Widz Bartłomiej
Gozdalska Agnieszka
JUMP - Janów Lubelski
Widz Bartłomiej
Gozdalska Agnieszka
Widz BartłomiejGozdalska AgnieszkaJUMP - Janów Lubelski D (+1)1D2

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grzegorczyk Dariusz
Rusinek Patrycja
ZAMEK - Lublin
Grzegorczyk Dariusz
Rusinek Patrycja
Grzegorczyk DariuszRusinek PatrycjaZAMEK - Lublin6 (+2)261
2.Guminiak Adam
Socha Weronika
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Guminiak Adam
Socha Weronika
Guminiak AdamSocha WeronikaCANTINERO - Tomaszów Maz.1 (+1)112

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jastrzębski Jarosław
Góra Agnieszka
SEMPRE - Kraków
Jastrzębski Jarosław
Góra Agnieszka
Jastrzębski JarosławGóra AgnieszkaSEMPRE - Kraków2 (+2)221
2.Mielecki Andrzej
Szlom Maria
RS - WARSZAWA
Mielecki Andrzej
Szlom Maria
Mielecki AndrzejSzlom MariaRS - WARSZAWA2 (+2)222
3.Jędrzejczak Dominik
Banaszczyk Agnieszka
Jędrzejczak Dominik
Banaszczyk Agnieszka
Jędrzejczak DominikBanaszczyk Agnieszka4 (+2)243
4.Sokół Jakub
Pastuszka Wiktoria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Sokół Jakub
Pastuszka Wiktoria
Sokół JakubPastuszka WiktoriaCENTRUM TAŃCA - Radom C (+2)2C4
5.Pasternak Bartosz
Przybysz Weronika
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Pasternak Bartosz
Przybysz Weronika
Pasternak BartoszPrzybysz WeronikaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa3 (+1)135
6.Kiszka Mikołaj
Jaworska Aleksandra
JUMP - Janów Lubelski
Kiszka Mikołaj
Jaworska Aleksandra
Kiszka MikołajJaworska AleksandraJUMP - Janów Lubelski3 (+1)136
7.Morawiec Wiktor
Stadnik Wiktoria
A+S - Częstochowa
Morawiec Wiktor
Stadnik Wiktoria
Morawiec WiktorStadnik WiktoriaA+S - Częstochowa2 27
8.Wołowik Karol
Skiba Joanna
TOP - ART - Lublin
Wołowik Karol
Skiba Joanna
Wołowik KarolSkiba JoannaTOP - ART - Lublin4 48

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pasternak Bartosz
Przybysz Weronika
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Pasternak Bartosz
Przybysz Weronika
Pasternak BartoszPrzybysz WeronikaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa5 (+2)251
2.Mielecki Andrzej
Szlom Maria
RS - WARSZAWA
Mielecki Andrzej
Szlom Maria
Mielecki AndrzejSzlom MariaRS - WARSZAWA3 (+2)232
3.Jędrzejczak Dominik
Banaszczyk Agnieszka
Jędrzejczak Dominik
Banaszczyk Agnieszka
Jędrzejczak DominikBanaszczyk Agnieszka1 (+1)113
4.Morawiec Wiktor
Stadnik Wiktoria
A+S - Częstochowa
Morawiec Wiktor
Stadnik Wiktoria
Morawiec WiktorStadnik WiktoriaA+S - Częstochowa1 14

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krawczyk Paweł
Lewicka Aleksandra
BRASIL - WARSZAWA
Krawczyk Paweł
Lewicka Aleksandra
Krawczyk PawełLewicka AleksandraBRASIL - WARSZAWA4 (+2)241
2.Jastrzębski Jarosław
Góra Agnieszka
SEMPRE - Kraków
Jastrzębski Jarosław
Góra Agnieszka
Jastrzębski JarosławGóra AgnieszkaSEMPRE - Kraków3 (+1)132

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Drożdżyński Tomasz
Zalewska Kaja
FILEMON - Szamotuły
Drożdżyński Tomasz
Zalewska Kaja
Drożdżyński TomaszZalewska KajaFILEMON - Szamotuły B (+2)2B1
2.Widz Bartłomiej
Gozdalska Agnieszka
JUMP - Janów Lubelski
Widz Bartłomiej
Gozdalska Agnieszka
Widz BartłomiejGozdalska AgnieszkaJUMP - Janów Lubelski4 (+2)242
3.Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
BALLROOM - Lublin
Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM - Lublin4 (+2)243
4.Wardak Marcin
Wardak Natalia
UKS KORDASZEWSCY
Wardak Marcin
Wardak Natalia
Wardak MarcinWardak NataliaUKS KORDASZEWSCY9 (+2)294
5.Urbański Robert
Neska Zuzanna
CENTRUM TAŃCA - Radom
Urbański Robert
Neska Zuzanna
Urbański RobertNeska ZuzannaCENTRUM TAŃCA - Radom3 (+1)135
6.Wróblewski Marek
Wałowska Mariola
IGLICA - Wrocław
Wróblewski Marek
Wałowska Mariola
Wróblewski MarekWałowska MariolaIGLICA - Wrocław7 (+1)176
7.Krawczyk Paweł
Lewicka Aleksandra
BRASIL - WARSZAWA
Krawczyk Paweł
Lewicka Aleksandra
Krawczyk PawełLewicka AleksandraBRASIL - WARSZAWA4 (+1)147
8.Krochmal Filip
Kwiecień Emilia
KICK - Kielce
Krochmal Filip
Kwiecień Emilia
Krochmal FilipKwiecień EmiliaKICK - Kielce8 88
9.Goral Maciej
Baran Patrycja
JUMP - Janów Lubelski
Goral Maciej
Baran Patrycja
Goral MaciejBaran PatrycjaJUMP - Janów Lubelski2 29
10.Jastrzębski Jarosław
Góra Agnieszka
SEMPRE - Kraków
Jastrzębski Jarosław
Góra Agnieszka
Jastrzębski JarosławGóra AgnieszkaSEMPRE - Kraków0 09

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Przemieniecki Szymon
Karwacka Justyna
WIKA - Olsztyn
Przemieniecki Szymon
Karwacka Justyna
Przemieniecki SzymonKarwacka JustynaWIKA - Olsztyn10 (+2)2101
2.Richter Krzysztof
Gordeziani Vladyslava
S.T. ATLAS
Richter Krzysztof
Gordeziani Vladyslava
Richter KrzysztofGordeziani VladyslavaS.T. ATLAS A (+1)1A2
3.Kiszka Mikołaj
Jaworska Aleksandra
JUMP - Janów Lubelski
Kiszka Mikołaj
Jaworska Aleksandra
Kiszka MikołajJaworska AleksandraJUMP - Janów Lubelski2 (+1)123

 

BLOK 4, rejestracja 16:30-17:15, próba parkietu 17:00-17:30, start: 17:45

12-13 (Junior 1) Open ST 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Gabrysz Szymon
Dytwińska Gabriela
IGLICA - Wrocław
Gabrysz Szymon
Dytwińska Gabriela
Gabrysz SzymonDytwińska GabrielaIGLICA - Wrocław

12-13 (Junior 1) Open LA 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Gabrysz Szymon
Dytwińska Gabriela
IGLICA - Wrocław
Gabrysz Szymon
Dytwińska Gabriela
Gabrysz SzymonDytwińska GabrielaIGLICA - Wrocław1
2.Szymczyk Bartosz
Bilińska Nikola
AIR DANCE - Warszawa
Szymczyk Bartosz
Bilińska Nikola
Szymczyk BartoszBilińska NikolaAIR DANCE - Warszawa2

14-15 (Junior 2) Open ST 0

14-15 (Junior 2) Open LA 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Zinchenko Artem
Staniszewska Maria
IGLICA - Wrocław
Zinchenko Artem
Staniszewska Maria
Zinchenko ArtemStaniszewska MariaIGLICA - Wrocław1
2.Musiałowicz Filip
Gierczyk Karolina
IGLICA - Wrocław
Musiałowicz Filip
Gierczyk Karolina
Musiałowicz FilipGierczyk KarolinaIGLICA - Wrocław2

16-18 (Młodzież) Open ST 0

16-18 (Młodzież) Open LA 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Popławski Ignacy
Romaniuk Julia
AIR DANCE - Warszawa
Popławski Ignacy
Romaniuk Julia
Popławski IgnacyRomaniuk JuliaAIR DANCE - Warszawa1
2.Zarzycki Gabriel
Andruszko Zofia
IGLICA - Wrocław
Zarzycki Gabriel
Andruszko Zofia
Zarzycki GabrielAndruszko ZofiaIGLICA - Wrocław2

16-20 (Młodzież starsza) Open ST 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Mrozek Daniel
Matuszewska Oliwia
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Mrozek Daniel
Matuszewska Oliwia
Mrozek DanielMatuszewska OliwiaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA

16-20 (Młodzież starsza) Open LA 0

19+ (Powyżej 18) Open ST 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Mrozek Daniel
Matuszewska Oliwia
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Mrozek Daniel
Matuszewska Oliwia
Mrozek DanielMatuszewska OliwiaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA1
2.Lavrov Alieksandr
Lavrov Vilhelmina
LAV Dance
(Szwecja)
Lavrov Alieksandr
Lavrov Vilhelmina
Lavrov AlieksandrLavrov VilhelminaLAV Dance
(Szwecja)
2
3.Gzowski Dominik
Żegalski Alicja
DANCE IMPERIUM - Poznań
Gzowski Dominik
Żegalski Alicja
Gzowski DominikŻegalski AlicjaDANCE IMPERIUM - Poznań3

19+ (Powyżej 18) Open LA 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Santarelli Elisa
Brunetti Elisa
Italy
(Italy)
Santarelli Elisa
Brunetti Elisa
Santarelli ElisaBrunetti ElisaItaly
(Italy)
1
2.Jaszewski Tomasz
Kotarba Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Jaszewski Tomasz
Kotarba Alicja
Jaszewski TomaszKotarba AlicjaGRACJA - Zielona Góra2