MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, MAZOVIA OPEN

2021-06-20 Malcanów, FAST-STEP Warszawa


FOR FOREIGN COUPLES   FOR FOREIGN SOLO DANCERS

BLOK 1, rejestracja 11:00, próba parkietu 11:30, start: 12:00

8-9 (Juvenile 1) Open KOMB 6T Mistrzostwa Okręgu kujawsko-pomorski, mazowiecki, podlaski, świętokrzyski, warmińsko-mazurski 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Brożyna Franciszek
Rzadkowska Weronika
Akademia Tańca - Kielce
Brożyna Franciszek
Rzadkowska Weronika
Brożyna FranciszekRzadkowska WeronikaAkademia Tańca - Kielce
2.Piwiński Tymon
Lato Nadia
FAST-STEP Warszawa
Piwiński Tymon
Lato Nadia
Piwiński TymonLato NadiaFAST-STEP Warszawa

10-11 (Juvenile 2) Open KOMB 8T Mistrzostwa Okręgu kujawsko-pomorski, mazowiecki, podlaski, świętokrzyski, warmińsko-mazurski 0

12-13 (Junior 1) Open ST Mistrzostwa Okręgu kujawsko-pomorski, mazowiecki, podlaski, świętokrzyski, warmińsko-mazurski 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Brożyna Wiktor
Kołbuc Oliwia
Akademia Tańca - Kielce
Brożyna Wiktor
Kołbuc Oliwia
Brożyna WiktorKołbuc OliwiaAkademia Tańca - Kielce
2.Włodarczyk Wiktor
Rzadkowska Marika
Akademia Tańca - Kielce
Włodarczyk Wiktor
Rzadkowska Marika
Włodarczyk WiktorRzadkowska MarikaAkademia Tańca - Kielce

12-13 (Junior 1) Open LA Mistrzostwa Okręgu kujawsko-pomorski, mazowiecki, podlaski, świętokrzyski, warmińsko-mazurski 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Brożyna Wiktor
Kołbuc Oliwia
Akademia Tańca - Kielce
Brożyna Wiktor
Kołbuc Oliwia
Brożyna WiktorKołbuc OliwiaAkademia Tańca - Kielce
2.Włodarczyk Wiktor
Rzadkowska Marika
Akademia Tańca - Kielce
Włodarczyk Wiktor
Rzadkowska Marika
Włodarczyk WiktorRzadkowska MarikaAkademia Tańca - Kielce

14-15 (Junior 2) Open ST Mistrzostwa Okręgu kujawsko-pomorski, mazowiecki, podlaski, świętokrzyski, warmińsko-mazurski 0

14-15 (Junior 2) Open LA Mistrzostwa Okręgu kujawsko-pomorski, mazowiecki, podlaski, świętokrzyski, warmińsko-mazurski 0

16-20 (Młodzież starsza) Open ST Mistrzostwa Okręgu kujawsko-pomorski, mazowiecki, podlaski, świętokrzyski, warmińsko-mazurski 0

16-20 (Młodzież starsza) Open LA Mistrzostwa Okręgu kujawsko-pomorski, mazowiecki, podlaski, świętokrzyski, warmińsko-mazurski 0

 

BLOK 2, rejestracja 14:00, próba parkietu 14:30, start: 15:00

16-18 (Młodzież) Open ST Mistrzostwa Okręgu kujawsko-pomorski, mazowiecki, podlaski, świętokrzyski, warmińsko-mazurski 0

16-18 (Młodzież) Open LA Mistrzostwa Okręgu kujawsko-pomorski, mazowiecki, podlaski, świętokrzyski, warmińsko-mazurski 0

19+ (Powyżej 18) Open ST Mistrzostwa Okręgu kujawsko-pomorski, mazowiecki, podlaski, świętokrzyski, warmińsko-mazurski 0

19+ (Powyżej 18) Open LA Mistrzostwa Okręgu kujawsko-pomorski, mazowiecki, podlaski, świętokrzyski, warmińsko-mazurski 0

30+ (Senior 1) Open ST Mistrzostwa Okręgu kujawsko-pomorski, mazowiecki, podlaski, świętokrzyski, warmińsko-mazurski 0

30+ (Senior 1) Open LA Mistrzostwa Okręgu kujawsko-pomorski, mazowiecki, podlaski, świętokrzyski, warmińsko-mazurski PREMIUM 0

40+ (Senior 2) Open ST Mistrzostwa Okręgu kujawsko-pomorski, mazowiecki, podlaski, świętokrzyski, warmińsko-mazurski 0

40+ (Senior 2) Open LA Mistrzostwa Okręgu kujawsko-pomorski, mazowiecki, podlaski, świętokrzyski, warmińsko-mazurski 0

50+ (Senior 3 + Senior 4) Open ST Mistrzostwa Okręgu kujawsko-pomorski, mazowiecki, podlaski, świętokrzyski, warmińsko-mazurski 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Baranowski Adam
Baranowska Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Baranowski Adam
Baranowska Anna
Baranowski AdamBaranowska AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa

50+ (Senior 3 + Senior 4) Open LA Mistrzostwa Okręgu kujawsko-pomorski, mazowiecki, podlaski, świętokrzyski, warmińsko-mazurski 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Baranowski Adam
Baranowska Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Baranowski Adam
Baranowska Anna
Baranowski AdamBaranowska AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa

 

BLOK 3, rejestracja 17:00, próba parkietu 17:30, start: 18:00

12-13 (Junior 1) Open ST 0

MAZOVIA OPEN

12-13 (Junior 1) Open LA 0

MAZOVIA OPEN

14-15 (Junior 2) Open ST 0

MAZOVIA OPEN

14-15 (Junior 2) Open LA 0

MAZOVIA OPEN

16-18 (Młodzież) Open ST 0

MAZOVIA OPEN

16-18 (Młodzież) Open LA 0

MAZOVIA OPEN

16-20 (Młodzież starsza) Open ST 0

MAZOVIA OPEN

16-20 (Młodzież starsza) Open LA 0

MAZOVIA OPEN

19+ (Powyżej 18) Open ST 0

MAZOVIA OPEN

19+ (Powyżej 18) Open LA 0

MAZOVIA OPEN