OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT

2021-02-28 Garwolin, UKS KORDASZEWSCY


Plik z wynikami

UWAGA

Szanowni rodzice i opiekunowie niepełnoletnich tancerzy na Halę zostanie wpuszczony jedynie 1 opiekun w do 1 dziecka zgodnie z regulaminem. i jeden trener
wcześniej zgłoszeni i znajdujący się na listach .
TANCERZE ORAZ OPIEKUNOWIE KTÓRZY NIE DOKONALI OPŁATY NA KONTO l PROSZĘ przygotować wyliczoną gotówkę
50zł za styl , 50zł za kombinację ,od uczestnika , 50 zł od opiekuna

Trenerzy, opiekunowie nieletnich tancerzy ,sędziowie i cała obsługa obowiązkowo w maseczkach ( przyłbice nie są dozwolone )
Na sali tanecznej w strefie opiekun w czasie rozgrywania poszczególnych konkurencji mogą przebywać jedynie opiekunowie tańczących zawodników nie więcej niż 30 jednocześnie
Tancerze poza strefą tańca na korytarzach i w szatniach przebywają również w maseczkach..
OŚWIADCZENIA COVID DO POBRANIA W ZAKŁADCE INFORMACJE
W ZAKŁADCE INFORMACJE mamy wszystkie wytyczne, prosimy się z nimi zapoznać i bezwzględnie ich przestrzegać . Mamy zapowiedziany udział sanepidu .
A od Państwa: opiekunów , trenerów i tancerzy oczekujemy zrozumienia i życzliwości aby mimo tej niecodziennej i trudnej rzeczywistości udało się przeprowadzić turniej w przyjemnej atmosferze bez zbędnych emocji które często potrafią nam zepsuć najlepsze wydarzenie .

Maria Dudek 509 614 512 - informacje- wyrejestrowywanie par- zapytania

BLOK 1, rejestracja 7: 45 -8: 40 (do rejestracji podchodzi jedna osoba z pary, nie są potrzebne książeczki startowe)., próba parkietu 8: 00-8: 45 w strojach, start: 9:00

równocześnie na dwóch parkietach tańczą Kategorie : KAT. DO 9 H SOLO - Parkiet NR 1 i DO 9 H KOMBINACJA parkiet NR.2 ; KAT 10-11 H SOLO Parkiet NR 1 i 10-11H KOMBINACJA parkiet NR 2 ;KAT 10-11 G SOLO Parkiet NR 1 10-11 G KOMBINACJA parkiet nr2


Do 9 (Do 9) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 18

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Batorska Liliana
AnaDens Łódź
Batorska LilianaBatorska LilianaAnaDens Łódź4 (+2)241
2.Bujak Fabian
DANCE POINT - Biała Podlaska
Bujak FabianBujak FabianDANCE POINT - Biała Podlaska2 (+2)221
3.Foltak Wiktoria
AnaDens Łódź
Foltak WiktoriaFoltak WiktoriaAnaDens Łódź2 (+2)221
4.Grudzień Liliana
Akademia Tańca - Kielce
Grudzień LilianaGrudzień LilianaAkademia Tańca - Kielce5 (+2)251
5.Kozlova Yeva
MAGIC-DANCE - Lublin
Kozlova YevaKozlova YevaMAGIC-DANCE - Lublin2 (+2)221
6.Licholot Władysława
MAGIC-DANCE - Lublin
Licholot WładysławaLicholot WładysławaMAGIC-DANCE - Lublin3 (+2)231
7.Luhovska Varvara
MAGIC-DANCE - Lublin
Luhovska VarvaraLuhovska VarvaraMAGIC-DANCE - Lublin2 (+2)221
8.Sosnowska Zuzanna
UKS KORDASZEWSCY
Sosnowska ZuzannaSosnowska ZuzannaUKS KORDASZEWSCY2 (+2)221
9.Zawada Zuzanna
UKS KORDASZEWSCY
Zawada ZuzannaZawada ZuzannaUKS KORDASZEWSCY2 (+2)221
10.Dobrowolska Maria
UKS KORDASZEWSCY
Dobrowolska MariaDobrowolska MariaUKS KORDASZEWSCY1 (+1)112
11.Kopik Pola
UKS KORDASZEWSCY
Kopik PolaKopik PolaUKS KORDASZEWSCY1 (+1)112
12.Korona Anna
Akademia Tańca - Kielce
Korona AnnaKorona AnnaAkademia Tańca - Kielce1 (+1)112
13.Mikulska Hanna
UKS KORDASZEWSCY
Mikulska HannaMikulska HannaUKS KORDASZEWSCY1 (+1)112
14.Perlik Hanna
Akademia Tańca - Kielce
Perlik HannaPerlik HannaAkademia Tańca - Kielce1 (+1)112
15.Pociecha Oliwia
Akademia Tańca - Kielce
Pociecha OliwiaPociecha OliwiaAkademia Tańca - Kielce1 (+1)112
16.Rosiak Urszula
AnaDens Łódź
Rosiak UrszulaRosiak UrszulaAnaDens Łódź5 (+1)152
17.Wnuk Antonina
Akademia Tańca - Kielce
Wnuk AntoninaWnuk AntoninaAkademia Tańca - Kielce1 (+1)112
18.Zimna Kaja
Akademia Tańca - Kielce
Zimna KajaZimna KajaAkademia Tańca - Kielce1 (+1)112

Do 9 (Do 9) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wątroba Zofia
AnaDens Łódź
Wątroba ZofiaWątroba ZofiaAnaDens Łódź2 (+2)221
2.Gwarecki Alan
DANCE POINT - Biała Podlaska
Gwarecki AlanGwarecki AlanDANCE POINT - Biała Podlaska4 (+2)242
3.Palka Oliwia
Akademia Tańca - Kielce
Palka OliwiaPalka OliwiaAkademia Tańca - Kielce4 (+2)242
4.Deep Maria
Akademia Tańca - Kielce
Deep MariaDeep MariaAkademia Tańca - Kielce2 (+1)123
5.Trofimova Veronika
MAGIC-DANCE - Lublin
Trofimova VeronikaTrofimova VeronikaMAGIC-DANCE - Lublin1 (+1)113

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bukowska Michalina
Tiurmorezow Krzysztof
WIKA - Olsztyn
Bukowska Michalina
Tiurmorezow Krzysztof
Bukowska MichalinaTiurmorezow KrzysztofWIKA - Olsztyn8, 8 (+2)28, 81
2.Gałązka Igor
Gwardys Klaudia
FAST-STEP Warszawa
Gałązka Igor
Gwardys Klaudia
Gałązka IgorGwardys KlaudiaFAST-STEP Warszawa2 (+2)221
3.Ptak Igor
Olczyk Hana
Akademia Tańca - Kielce
Ptak Igor
Olczyk Hana
Ptak IgorOlczyk HanaAkademia Tańca - Kielce4 (+2)241
4.Piątek Franciszek
Rzadkowska Liliana
Akademia Tańca - Kielce
Piątek Franciszek
Rzadkowska Liliana
Piątek FranciszekRzadkowska LilianaAkademia Tańca - Kielce2 (+1)122
5.Wierzbicki Kornel
Witak Nela
UKS KORDASZEWSCY
Wierzbicki Kornel
Witak Nela
Wierzbicki KornelWitak NelaUKS KORDASZEWSCY1 (+1)112

Do 9 (Do 9) G KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kłapeć Jan
Stępniak Aleksandra
ZAMEK - Lublin
Kłapeć Jan
Stępniak Aleksandra
Kłapeć JanStępniak AleksandraZAMEK - Lublin2 (+2)221
2.Smagowski Miłosz
Drozd Nel
ZAMEK - Lublin
Smagowski Miłosz
Drozd Nel
Smagowski MiłoszDrozd NelZAMEK - Lublin4 (+2)242
3.Łazorczyk Krzysztof
Duda Amelia
LIDER - Lublin
Łazorczyk Krzysztof
Duda Amelia
Łazorczyk KrzysztofDuda AmeliaLIDER - Lublin6 (+2)262
4.Chłopek Adam
Kozłowska Kamila
LIDER - Lublin
Chłopek Adam
Kozłowska Kamila
Chłopek AdamKozłowska KamilaLIDER - Lublin3 (+1)133
5.Gałązka Jan
Loba Natalia
STEP DANCE - Koluszki
Gałązka Jan
Loba Natalia
Gałązka JanLoba NataliaSTEP DANCE - Koluszki1 (+1)113

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 9

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Adach Natalia
Akademia Tańca - Kielce
Adach NataliaAdach NataliaAkademia Tańca - Kielce11 (+2)2111
2.Choinka Maja
AnaDens Łódź
Choinka MajaChoinka MajaAnaDens Łódź5 (+2)251
3.Czarnecka Iga
IGLICA - Wrocław
Czarnecka IgaCzarnecka IgaIGLICA - Wrocław2 (+2)221
4.Dąbrowska Weronika
AnaDens Łódź
Dąbrowska WeronikaDąbrowska WeronikaAnaDens Łódź2 (+2)221
5.Kucowska Zuzanna
AnaDens Łódź
Kucowska ZuzannaKucowska ZuzannaAnaDens Łódź2 (+2)221
6.Piesiewicz Hanna
UKS KORDASZEWSCY
Piesiewicz HannaPiesiewicz HannaUKS KORDASZEWSCY2 (+1)122
7.Rusińska Anastazja
Akademia Tańca - Kielce
Rusińska AnastazjaRusińska AnastazjaAkademia Tańca - Kielce10 (+1)1102
8.Siudowska Helena
UKS KORDASZEWSCY
Siudowska HelenaSiudowska HelenaUKS KORDASZEWSCY2 (+1)122
9.Zimna Maja
Akademia Tańca - Kielce
Zimna MajaZimna MajaAkademia Tańca - Kielce5 (+1)152

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 10

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gwarecka Oliwia
DANCE POINT - Biała Podlaska
Gwarecka OliwiaGwarecka OliwiaDANCE POINT - Biała Podlaska3 (+2)231
2.Janicka Anna
DANCE POINT - Biała Podlaska
Janicka AnnaJanicka AnnaDANCE POINT - Biała Podlaska2 (+2)221
3.Sobierska Antonina
AnaDens Łódź
Sobierska AntoninaSobierska AntoninaAnaDens Łódź2 (+2)221
4.Dorosz Oliwia
DANCE POINT - Biała Podlaska
Dorosz OliwiaDorosz OliwiaDANCE POINT - Biała Podlaska2 (+2)222
5.Tomaszewska Marcelina
Akademia Tańca - Kielce
Tomaszewska MarcelinaTomaszewska MarcelinaAkademia Tańca - Kielce4 (+2)242
6.Botsaniuk Alina
MAGIC-DANCE - Lublin
Botsaniuk AlinaBotsaniuk AlinaMAGIC-DANCE - Lublin1 (+1)113
7.Czaplińska Lena
WIKA - Olsztyn
Czaplińska LenaCzaplińska LenaWIKA - Olsztyn1 (+1)113
8.Drozińska Lena
WIKA - Olsztyn
Drozińska LenaDrozińska LenaWIKA - Olsztyn8 (+1)183
9.Ostrowska Patrycja
LIDER - Lublin
Ostrowska PatrycjaOstrowska PatrycjaLIDER - Lublin3 (+1)133
10.Zlata Nikitina
MAGIC-DANCE - Lublin
Zlata NikitinaZlata NikitinaMAGIC-DANCE - Lublin1 (+1)113

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Balcerak Adam
Marciniak Zofia
STEP DANCE - Koluszki
Balcerak Adam
Marciniak Zofia
Balcerak AdamMarciniak ZofiaSTEP DANCE - Koluszki6 (+2)261
2.Muchowski Szymon
Smoleń Lena
RS - WARSZAWA
Muchowski Szymon
Smoleń Lena
Muchowski SzymonSmoleń LenaRS - WARSZAWA7 (+2)271
3.Stradowski Aleksander
Klepka Amelia
Klub Tańca STRETTO - RADZYMIN
Stradowski Aleksander
Klepka Amelia
Stradowski AleksanderKlepka AmeliaKlub Tańca STRETTO - RADZYMIN8 (+2)281
4.Woźniak Bartosz
Jabłek Maria
DCS BRWINÓW
Woźniak Bartosz
Jabłek Maria
Woźniak BartoszJabłek MariaDCS BRWINÓW4 (+2)241
5.Zygiel Karol
Pańkowska Julia
START - Płońsk
Zygiel Karol
Pańkowska Julia
Zygiel KarolPańkowska JuliaSTART - Płońsk4 (+2)241
6.Bagiński Michał
Sadowska Magdalena
START - Płońsk
Bagiński Michał
Sadowska Magdalena
Bagiński MichałSadowska MagdalenaSTART - Płońsk2 (+1)122
7.Bartosiewicz Wiktor
Kotecka Oliwia
STEP DANCE - Koluszki
Bartosiewicz Wiktor
Kotecka Oliwia
Bartosiewicz WiktorKotecka OliwiaSTEP DANCE - Koluszki5 (+1)152
8.Jakubiak Igor
Puzyńska Antonina
RS - WARSZAWA
Jakubiak Igor
Puzyńska Antonina
Jakubiak IgorPuzyńska AntoninaRS - WARSZAWA2 (+1)122
9.Mieszczanek Oliwier
Gruba Roksana
MAKO - Sulejówek
Mieszczanek Oliwier
Gruba Roksana
Mieszczanek OliwierGruba RoksanaMAKO - Sulejówek Przeklasyfikowanie do G (+1)1Przeklasyfikowanie do G2
10.Szlążek Krzysztof
Andrzejewska Anna
UKS KORDASZEWSCY
Szlążek Krzysztof
Andrzejewska Anna
Szlążek KrzysztofAndrzejewska AnnaUKS KORDASZEWSCY1 (+1)112

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Napiórkowski Jakub
Osuch Julia
MAKO - Sulejówek
Napiórkowski Jakub
Osuch Julia
Napiórkowski JakubOsuch JuliaMAKO - Sulejówek11 (+2)2111
2.Rębacz Jerzy
Rudnicka Inga
CLASSIC - Warszawa
Rębacz Jerzy
Rudnicka Inga
Rębacz JerzyRudnicka IngaCLASSIC - Warszawa4 (+2)241
3.Sołtysiak Jakub
Martyniak Marcelina
FAST-STEP Warszawa
Sołtysiak Jakub
Martyniak Marcelina
Sołtysiak JakubMartyniak MarcelinaFAST-STEP Warszawa2 (+2)221
4.Kluczyk Gabriel
Kluczyk Magdalena
CLASSIC - Warszawa
Kluczyk Gabriel
Kluczyk Magdalena
Kluczyk GabrielKluczyk MagdalenaCLASSIC - Warszawa2 (+2)222
5.Mianowski Aleksander
Wójcicka Diana
UKS KORDASZEWSCY
Mianowski Aleksander
Wójcicka Diana
Mianowski AleksanderWójcicka DianaUKS KORDASZEWSCY2 (+2)222
6.Rozpotyński Aleksander
Dejneka Julia
DANCE POINT - Biała Podlaska
Rozpotyński Aleksander
Dejneka Julia
Rozpotyński AleksanderDejneka JuliaDANCE POINT - Biała Podlaska3 (+2)232
7.Kaczor Przemysław
Kaniewska Blanka
FAST-STEP Warszawa
Kaczor Przemysław
Kaniewska Blanka
Kaczor PrzemysławKaniewska BlankaFAST-STEP Warszawa1 (+1)113
8.Kalkowski Michał
Dalecka Aleksandra
AnaDens Łódź
Kalkowski Michał
Dalecka Aleksandra
Kalkowski MichałDalecka AleksandraAnaDens Łódź7 (+1)173
9.Kwiatosz Marcel
Wolińska Nikola
Akademia Tańca PLESKOT - Świdnik
Kwiatosz Marcel
Wolińska Nikola
Kwiatosz MarcelWolińska NikolaAkademia Tańca PLESKOT - Świdnik3 (+1)133
10.Rasalski Jakub
Cieślak Justyna
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Rasalski Jakub
Cieślak Justyna
Rasalski JakubCieślak JustynaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE2 (+1)123
11.Reczko Krystian Piotr
Mazan Nikola
EMOTION - Góra Kalwaria
Reczko Krystian Piotr
Mazan Nikola
Reczko Krystian PiotrMazan NikolaEMOTION - Góra Kalwaria1 (+1)113
12.Smoliński Karol
Barczyńska Maja
LIDER - Lublin
Smoliński Karol
Barczyńska Maja
Smoliński KarolBarczyńska MajaLIDER - Lublin4 (+1)143

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Duchna Bartosz
Galas-Bandyk Janina
FAST-STEP Warszawa
Duchna Bartosz
Galas-Bandyk Janina
Duchna BartoszGalas-Bandyk JaninaFAST-STEP Warszawa1 (+1)111
2.Słomski Mateusz
Czarnocka Ewa
POLISH CLUB - Warszawa
Słomski Mateusz
Czarnocka Ewa
Słomski MateuszCzarnocka EwaPOLISH CLUB - Warszawa1 (+1)112
3.Maciaszek Jakub
Michalska Marta
4STEP - Siechnice
Maciaszek Jakub
Michalska Marta
Maciaszek JakubMichalska Marta4STEP - Siechnice1 (+1)113
4.Tomaszewski Jan
Lachowska Weronika
TAKT - Chełm
Tomaszewski Jan
Lachowska Weronika
Tomaszewski JanLachowska WeronikaTAKT - Chełm1 14
5.Jamróz Franciszek
Wilczyńska Weronika
TAKT - Chełm
Jamróz Franciszek
Wilczyńska Weronika
Jamróz FranciszekWilczyńska WeronikaTAKT - Chełm0 05
6.Piszczek Kacper
Rzewuska Zofia
MAKO - Sulejówek
Piszczek Kacper
Rzewuska Zofia
Piszczek KacperRzewuska ZofiaMAKO - Sulejówek0, 0 0, 06

 

BLOK 2, rejestracja 10: 40- 11: 25 (do rejestracji podchodzi jedna osoba z pary, nie są potrzebne książeczki startowe)., próba parkietu 11.00-11:30 w strojach, start: 11:45

równocześnie na dwóch parkietach tańczą Kategorie :Kat DO 12-15 H SOLO - Parkiet NR 1 i DO 12-13 H KOMBINACJA parkiet NR.2 KAT 12-15 G SOLO Parkiet NR 1 i 12-15 G KOMBINACJA parkiet NR 2Otwarcie Hali dla tancerzy: 10: 40 (dostęp do szat


12-15 (12 - 15) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kasza Amelia
WIKA - Olsztyn
Kasza AmeliaKasza AmeliaWIKA - Olsztyn3 (+2)231
2.Satro Aleksandra
Akademia Tańca - Kielce
Satro AleksandraSatro AleksandraAkademia Tańca - Kielce5 (+1)152

12-15 (12 - 15) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 14

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Beksiak Blanka
BALANS - Lublin
Beksiak BlankaBeksiak BlankaBALANS - Lublin2 (+2)221
2.Ivanchuk Kateryna
MAGIC-DANCE - Lublin
Ivanchuk KaterynaIvanchuk KaterynaMAGIC-DANCE - Lublin2 (+2)221
3.Kiryczuk Maja
DANCE POINT - Biała Podlaska
Kiryczuk MajaKiryczuk MajaDANCE POINT - Biała Podlaska5 (+2)251
4.Zdziebło Natalia
Akademia Tańca - Kielce
Zdziebło NataliaZdziebło NataliaAkademia Tańca - Kielce2 (+2)221
5.Brzozowska Emilia
LIDER - Lublin
Brzozowska EmiliaBrzozowska EmiliaLIDER - Lublin2 (+2)222
6.Cherniahina Victoriia
AnaDens Łódź
Cherniahina VictoriiaCherniahina VictoriiaAnaDens Łódź2 (+2)222
7.Piątek Filip
Akademia Tańca - Kielce
Piątek FilipPiątek FilipAkademia Tańca - Kielce8 (+2)282
8.Blicharz Nina
LIDER - Lublin
Blicharz NinaBlicharz NinaLIDER - Lublin1 (+1)113
9.Domańska Adrianna
ART OVO - Międzyrzec Podlaski
Domańska AdriannaDomańska AdriannaART OVO - Międzyrzec Podlaski5 (+1)153
10.Rybołowik Zuzanna
ART OVO - Międzyrzec Podlaski
Rybołowik ZuzannaRybołowik ZuzannaART OVO - Międzyrzec Podlaski4 (+1)143
11.Tulej Antonina
LIDER - Lublin
Tulej AntoninaTulej AntoninaLIDER - Lublin1 (+1)113
12.Wieczorek Emilia
Akademia Tańca - Kielce
Wieczorek EmiliaWieczorek EmiliaAkademia Tańca - Kielce7 (+1)173
13.Wojciechowska Klara
CENTRUM TAŃCA - Radom
Wojciechowska KlaraWojciechowska KlaraCENTRUM TAŃCA - Radom2 (+1)123
14.Zawadka Julia
UKS KORDASZEWSCY
Zawadka JuliaZawadka JuliaUKS KORDASZEWSCY2 (+1)123

12-15 (12 - 15) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 13

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szmyl Agata
SUKCES - Jaworzno
Szmyl AgataSzmyl AgataSUKCES - Jaworzno1 (+1)111
2.Wójcik Hanna
AnaDens Łódź
Wójcik HannaWójcik HannaAnaDens Łódź3 (+1)132
3.Singh Nadia
AnaDens Łódź
Singh NadiaSingh NadiaAnaDens Łódź1 (+1)113
4.Magdziarz Magdalena
TOP - ART - Lublin
Magdziarz MagdalenaMagdziarz MagdalenaTOP - ART - Lublin2 (+1)124
5.Gielarek Nadia
JUST DANCE - Stalowa Wola
Gielarek NadiaGielarek NadiaJUST DANCE - Stalowa Wola1 (+1)115
6.Kowalewska Emilia
ZAMEK - Lublin
Kowalewska EmiliaKowalewska EmiliaZAMEK - Lublin3 (+1)136
7.Wiśniewska Blanka
Klub Tańca STRETTO - RADZYMIN
Wiśniewska BlankaWiśniewska BlankaKlub Tańca STRETTO - RADZYMIN0 07
8.Korczak Angelika
GALA - Mielec
Korczak AngelikaKorczak AngelikaGALA - Mielec0 08
9.Maciejczak Nikola
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Maciejczak NikolaMaciejczak NikolaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.0 09
10.Stasieczek Wiktoria
Akademia Tańca PLESKOT - Świdnik
Stasieczek WiktoriaStasieczek WiktoriaAkademia Tańca PLESKOT - Świdnik0 09
11.Gałat Julia
Akademia Tańca PLESKOT - Świdnik
Gałat JuliaGałat JuliaAkademia Tańca PLESKOT - Świdnik0 011
12.Samul Zofia
UKS KORDASZEWSCY
Samul ZofiaSamul ZofiaUKS KORDASZEWSCY0 012
13.Szmidt Milena
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Szmidt MilenaSzmidt MilenaFLASH - Grodzisk Mazowiecki0 013

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Harabin Miłosz
Olczyk Maja
Akademia Tańca - Kielce
Harabin Miłosz
Olczyk Maja
Harabin MiłoszOlczyk MajaAkademia Tańca - Kielce10 (+2)2101
2.Kaliszewski Kacper
Popiołkowska Julia
START - Płońsk
Kaliszewski Kacper
Popiołkowska Julia
Kaliszewski KacperPopiołkowska JuliaSTART - Płońsk4 (+2)241
3.Karczewski Kacper
Dalgiewicz Oliwia
START - Płońsk
Karczewski Kacper
Dalgiewicz Oliwia
Karczewski KacperDalgiewicz OliwiaSTART - Płońsk4 (+2)241
4.Karczewski Konrad
Maksiewicz Zofia Ewa
START - Płońsk
Karczewski Konrad
Maksiewicz Zofia Ewa
Karczewski KonradMaksiewicz Zofia EwaSTART - Płońsk4 (+2)241
5.Kostecki Maksymilian
Dudkiewicz Dominika
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Kostecki Maksymilian
Dudkiewicz Dominika
Kostecki MaksymilianDudkiewicz DominikaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE1 (+1)112
6.Szybuk Dominik
Skarżyńska Gloria
FAST-STEP Warszawa
Szybuk Dominik
Skarżyńska Gloria
Szybuk DominikSkarżyńska GloriaFAST-STEP Warszawa1, 1 (+1)11, 12
7.Uramowski Marcel
Góźdź Gabrysia
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Uramowski Marcel
Góźdź Gabrysia
Uramowski MarcelGóźdź GabrysiaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE2 (+1)122

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kraska Ksawery
Momot Lena
Akademia Tańca - Kielce
Kraska Ksawery
Momot Lena
Kraska KsaweryMomot LenaAkademia Tańca - Kielce4 (+2)241
2.Piątek Krzysztof
Liszecka Anna
EMOTION - Góra Kalwaria
Piątek Krzysztof
Liszecka Anna
Piątek KrzysztofLiszecka AnnaEMOTION - Góra Kalwaria2 (+2)221
3.Wietrak Marcel
Kiermasz-Wojdyga Gabriela
MAKO - Sulejówek
Wietrak Marcel
Kiermasz-Wojdyga Gabriela
Wietrak MarcelKiermasz-Wojdyga GabrielaMAKO - Sulejówek8, 8 (+2)28, 81
4.Baran Błażej
Majewska Julia
TOP - ART - Lublin
Baran Błażej
Majewska Julia
Baran BłażejMajewska JuliaTOP - ART - Lublin4 (+2)242
5.Purkiewicz Krystian
Łysak Wiktoria
STEP DANCE - Koluszki
Purkiewicz Krystian
Łysak Wiktoria
Purkiewicz KrystianŁysak WiktoriaSTEP DANCE - Koluszki6 (+2)262
6.Serafin Tomasz
Korczak Klaudia
GALA - Mielec
Serafin Tomasz
Korczak Klaudia
Serafin TomaszKorczak KlaudiaGALA - Mielec4 (+2)242
7.Czerkies Kacper
Augustyniuk Lena
ART OVO - Międzyrzec Podlaski
Czerkies Kacper
Augustyniuk Lena
Czerkies KacperAugustyniuk LenaART OVO - Międzyrzec Podlaski4 (+1)143
8.Grobelak Bartosz
Suszek Pola
ZORBA - Częstochowa
Grobelak Bartosz
Suszek Pola
Grobelak BartoszSuszek PolaZORBA - Częstochowa3 (+1)133
9.Leszczuk Hubert
Nowik Laura
ART OVO - Międzyrzec Podlaski
Leszczuk Hubert
Nowik Laura
Leszczuk HubertNowik LauraART OVO - Międzyrzec Podlaski8 (+1)183
10.Ryng Hubert
Sikora Oliwia
Klub Tańca STRETTO - RADZYMIN
Ryng Hubert
Sikora Oliwia
Ryng HubertSikora OliwiaKlub Tańca STRETTO - RADZYMIN3 (+1)133
11.Smoliński Wiktor
Marek Julia
LIDER - Lublin
Smoliński Wiktor
Marek Julia
Smoliński WiktorMarek JuliaLIDER - Lublin6 (+1)163

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kotkowski Nikodem
Hoppe Oriana
SUKCES - Jaworzno
Kotkowski Nikodem
Hoppe Oriana
Kotkowski NikodemHoppe OrianaSUKCES - Jaworzno3 (+1)131
2.Pogorzelski Krzysztof
Wróblewska Nadia
POLISH CLUB - Warszawa
Pogorzelski Krzysztof
Wróblewska Nadia
Pogorzelski KrzysztofWróblewska NadiaPOLISH CLUB - Warszawa1 (+1)112
3.Sybicki Adam
Rogowska Patrycja
START - Płońsk
Sybicki Adam
Rogowska Patrycja
Sybicki AdamRogowska PatrycjaSTART - Płońsk E (+1)1E3
4.Drozdowicz Bruno
Tengli-Radziszewska Nicole
POLISH CLUB - Warszawa
Drozdowicz Bruno
Tengli-Radziszewska Nicole
Drozdowicz BrunoTengli-Radziszewska NicolePOLISH CLUB - Warszawa1 (+1)114
5.Sienkiewicz Krzysztof
Sikora Julia
CLASSIC - Warszawa
Sienkiewicz Krzysztof
Sikora Julia
Sienkiewicz KrzysztofSikora JuliaCLASSIC - Warszawa1 (+1)115
6.Płuziński Szymon
Hajdus Lidia
JAREMI - Pruszków
Płuziński Szymon
Hajdus Lidia
Płuziński SzymonHajdus LidiaJAREMI - Pruszków2 (+1)126
7.Krakowiak Michał
Popelyukh Agata
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Krakowiak Michał
Popelyukh Agata
Krakowiak MichałPopelyukh AgataFLASH - Grodzisk Mazowiecki2 (+1)127
8.Radzieńczak Adam
Jamróz Aleksandra
TAKT - Chełm
Radzieńczak Adam
Jamróz Aleksandra
Radzieńczak AdamJamróz AleksandraTAKT - Chełm2 (+1)127
9.Świderski Mateusz
Szwed Lena
BALLROOM - Lublin
Świderski Mateusz
Szwed Lena
Świderski MateuszSzwed LenaBALLROOM - Lublin0 09
10.Chwedoruk Jan
Tymoszuk Karolina
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Chwedoruk Jan
Tymoszuk Karolina
Chwedoruk JanTymoszuk KarolinaISKRA - Międzyrzec Podlaski0 010
11.Giemza Stanisław
Czajkowska Paulina
ZAMEK - Lublin
Giemza Stanisław
Czajkowska Paulina
Giemza StanisławCzajkowska PaulinaZAMEK - Lublin0 010
12.Ostański Szymon
Gałęzowska Maja
BALLROOM - Lublin
Ostański Szymon
Gałęzowska Maja
Ostański SzymonGałęzowska MajaBALLROOM - Lublin2 210
13.Radwański Hubert
Kopeć Kalina
START - Płońsk
Radwański Hubert
Kopeć Kalina
Radwański HubertKopeć KalinaSTART - Płońsk10 1013
14.Furtak Maksymilian
Gałan Gabriela
ZAMEK - Lublin
Furtak Maksymilian
Gałan Gabriela
Furtak MaksymilianGałan GabrielaZAMEK - Lublin2 214

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Trzaskowski Aleksander
Cichosz Hanna
FAST-STEP Warszawa
Trzaskowski Aleksander
Cichosz Hanna
Trzaskowski AleksanderCichosz HannaFAST-STEP Warszawa3 (+1)131
2.Brożyna Wiktor
Kołbuc Oliwia
Akademia Tańca - Kielce
Brożyna Wiktor
Kołbuc Oliwia
Brożyna WiktorKołbuc OliwiaAkademia Tańca - Kielce5 (+1)152
3.Werner Bartosz
Kozłowska Hanna
FAST-STEP Warszawa
Werner Bartosz
Kozłowska Hanna
Werner BartoszKozłowska HannaFAST-STEP Warszawa3 (+1)133
4.Szymborski Jakub
Pietruk Sabina
CREATIVE DANCE - Warszawa
Szymborski Jakub
Pietruk Sabina
Szymborski JakubPietruk SabinaCREATIVE DANCE - Warszawa4 (+1)144
5.Włodarczyk Wiktor
Rzadkowska Marika
Akademia Tańca - Kielce
Włodarczyk Wiktor
Rzadkowska Marika
Włodarczyk WiktorRzadkowska MarikaAkademia Tańca - Kielce5 (+1)155
6.Cyper Sebastian
Łoś Julia
TOP - ART - Lublin
Cyper Sebastian
Łoś Julia
Cyper SebastianŁoś JuliaTOP - ART - Lublin2 26
7.Habza Michał
Zdybel Zuzanna
TOP - ART - Lublin
Habza Michał
Zdybel Zuzanna
Habza MichałZdybel ZuzannaTOP - ART - Lublin0 07
8.King Tymoteusz
Opałka Lena
EMOTION - Góra Kalwaria
King Tymoteusz
Opałka Lena
King TymoteuszOpałka LenaEMOTION - Góra Kalwaria4 48
9.Giziński Bartosz
Łata Maja
DCS BRWINÓW
Giziński Bartosz
Łata Maja
Giziński BartoszŁata MajaDCS BRWINÓW1 19
10.Wychowaniak Adam
Gacek Ewa
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Wychowaniak Adam
Gacek Ewa
Wychowaniak AdamGacek EwaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 110

12-15 (12 - 15) E KOMB 8T Solo Dance PREMIUM 7

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Adaszewska Aniela
BALANS - Lublin
Adaszewska AnielaAdaszewska AnielaBALANS - Lublin3 (+1)131
2.Wójcik Hanna
AnaDens Łódź
Wójcik HannaWójcik HannaAnaDens Łódź4 (+1)142
3.Gac Maria
UKS KORDASZEWSCY
Gac MariaGac MariaUKS KORDASZEWSCY1 (+1)113
4.Szelerska Magdalena Anna
AIR DANCE - Warszawa
Szelerska Magdalena AnnaSzelerska Magdalena AnnaAIR DANCE - Warszawa1 14
5.Soja Urszula
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Soja UrszulaSoja UrszulaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 05
6.Korczak Angelika
GALA - Mielec
Korczak AngelikaKorczak AngelikaGALA - Mielec0 06
7.Kowalewska Emilia
ZAMEK - Lublin
Kowalewska EmiliaKowalewska EmiliaZAMEK - Lublin3 37

 

BLOK 3, rejestracja 14:10-15: (do rejestracji podchodzi jedna osoba z pary , nie są potrzebne książeczki startowe)., próba parkietu 14: 30-15: 00 w strojach, start: 15:15

Otwarcie Hali: 14:10 dostęp tylko do szatni - Czytamy uważnie wszystko w zakładce INFORMACJE i bezwzględnie przestrzegamy


14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Konarski Michał
Rogozińska Anna
EMOTION - WARKA
Konarski Michał
Rogozińska Anna
Konarski MichałRogozińska AnnaEMOTION - WARKA3 (+2)231
2.Ostrowski Krzysztof
Łaszkiewicz Karina
BALLROOM - Lublin
Ostrowski Krzysztof
Łaszkiewicz Karina
Ostrowski KrzysztofŁaszkiewicz KarinaBALLROOM - Lublin8 (+2)282
3.Wąsak Jan
Gałęza Jagoda
EMOTION - Góra Kalwaria
Wąsak Jan
Gałęza Jagoda
Wąsak JanGałęza JagodaEMOTION - Góra Kalwaria3 (+2)232
4.Barczyński Mateusz
Mordel Julia
LIDER - Lublin
Barczyński Mateusz
Mordel Julia
Barczyński MateuszMordel JuliaLIDER - Lublin1 (+1)113
5.Czapski Bartek
Mysiewicz Julia
START - Płońsk
Czapski Bartek
Mysiewicz Julia
Czapski BartekMysiewicz JuliaSTART - Płońsk1 (+1)113
6.Sędłak Szymon
Jeleń Maja
TOP - ART - Lublin
Sędłak Szymon
Jeleń Maja
Sędłak SzymonJeleń MajaTOP - ART - Lublin1 (+1)113
7.Łuczyk Filip
Wilkowska Joanna
Klub Tańca STRETTO - RADZYMIN
Łuczyk Filip
Wilkowska Joanna
Łuczyk FilipWilkowska JoannaKlub Tańca STRETTO - RADZYMIN10 (-1)-110

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Świderski Szymon
Brogowska Emilia
BALLROOM - Lublin
Świderski Szymon
Brogowska Emilia
Świderski SzymonBrogowska EmiliaBALLROOM - Lublin2 (+1)121
2.Chajkowski Adam
Poziemska Kalina
ZAMEK - Lublin
Chajkowski Adam
Poziemska Kalina
Chajkowski AdamPoziemska KalinaZAMEK - Lublin E (+1)1E2
3.Szymborski Michał
Górecka Natalia
CREATIVE DANCE - Warszawa
Szymborski Michał
Górecka Natalia
Szymborski MichałGórecka NataliaCREATIVE DANCE - Warszawa2 (+1)123
4.Muśnicki Bartosz
Biernacka Julianna
FAST-STEP Warszawa
Muśnicki Bartosz
Biernacka Julianna
Muśnicki BartoszBiernacka JuliannaFAST-STEP Warszawa2 (+1)124
5.Kołtun Damian
Wegwert Karina
STEP DANCE - Koluszki
Kołtun Damian
Wegwert Karina
Kołtun DamianWegwert KarinaSTEP DANCE - Koluszki2 (+1)125
6.Skowron Oliwier
Dobrowolska Iga
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Skowron Oliwier
Dobrowolska Iga
Skowron OliwierDobrowolska IgaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.4 46
7.Olbrot Paweł
Niedźwiedź Natalia
ZAMEK - Lublin
Olbrot Paweł
Niedźwiedź Natalia
Olbrot PawełNiedźwiedź NataliaZAMEK - Lublin1 17
8.Zarosa Krystian
Stępniak Maja
ZAMEK - Lublin
Zarosa Krystian
Stępniak Maja
Zarosa KrystianStępniak MajaZAMEK - Lublin0 08
9.Sobierski Mateusz
Singh Jasmina
AnaDens Łódź
Sobierski Mateusz
Singh Jasmina
Sobierski MateuszSingh JasminaAnaDens Łódź0 09
10.Bakalarz Mateusz
Nalepa Weronika
TOP - ART - Lublin
Bakalarz Mateusz
Nalepa Weronika
Bakalarz MateuszNalepa WeronikaTOP - ART - Lublin0 010
11.Wiktorowicz Kacper
Skiba Natalia
DCS BRWINÓW
Wiktorowicz Kacper
Skiba Natalia
Wiktorowicz KacperSkiba NataliaDCS BRWINÓW0 011

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Błażejczyk Maksymilian
Pastuszek Aleksandra
MYKA - Zamość
Błażejczyk Maksymilian
Pastuszek Aleksandra
Błażejczyk MaksymilianPastuszek AleksandraMYKA - Zamość3 (+1)131
2.Góźdź Krzysztof
Matryba Agata
UKS KORDASZEWSCY
Góźdź Krzysztof
Matryba Agata
Góźdź KrzysztofMatryba AgataUKS KORDASZEWSCY2 (+1)122
3.Suszek Błażej
Brzezińska-Śledzik Wiktoria
ZORBA - Częstochowa
Suszek Błażej
Brzezińska-Śledzik Wiktoria
Suszek BłażejBrzezińska-Śledzik WiktoriaZORBA - Częstochowa4 (+1)143
4.Luchowski Kacper
Tatara Maria
TAKT - Chełm
Luchowski Kacper
Tatara Maria
Luchowski KacperTatara MariaTAKT - Chełm1 (+1)114
5.Peński Damian
Sabak Joanna
RS - WARSZAWA
Peński Damian
Sabak Joanna
Peński DamianSabak JoannaRS - WARSZAWA6 (+1)165
6.Książek Damian
Brzezińska Julia
EMOTION - Góra Kalwaria
Książek Damian
Brzezińska Julia
Książek DamianBrzezińska JuliaEMOTION - Góra Kalwaria5 (+1)156
7.Łabuś Wojciech
Gałaś Oliwia
TAKT - Chełm
Łabuś Wojciech
Gałaś Oliwia
Łabuś WojciechGałaś OliwiaTAKT - Chełm0 07
8.Szabat Jakub
Jargiło Julia
JUMP - Janów Lubelski
Szabat Jakub
Jargiło Julia
Szabat JakubJargiło JuliaJUMP - Janów Lubelski1 18
9.Stradowski Eryk
Gołembiewska Maja
Klub Tańca STRETTO - RADZYMIN
Stradowski Eryk
Gołembiewska Maja
Stradowski ErykGołembiewska MajaKlub Tańca STRETTO - RADZYMIN0 09
10.Zając Mieszko
Regulska Martyna
EMOTION - WARKA
Zając Mieszko
Regulska Martyna
Zając MieszkoRegulska MartynaEMOTION - WARKA1 19
11.Pępek Jan
Mach Julia
GASIEK - Rzeszów
Pępek Jan
Mach Julia
Pępek JanMach JuliaGASIEK - Rzeszów0 011
12.Michalski Oskar
Gajownik Izabela
DCS BRWINÓW
Michalski Oskar
Gajownik Izabela
Michalski OskarGajownik IzabelaDCS BRWINÓW0 012

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czarnocki Tomasz
Kowalska Amelia
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Czarnocki Tomasz
Kowalska Amelia
Czarnocki TomaszKowalska AmeliaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA6 (+1)161
2.Jasiński Jakub
Popielewicz Zuzanna
DANCE POINT - Biała Podlaska
Jasiński Jakub
Popielewicz Zuzanna
Jasiński JakubPopielewicz ZuzannaDANCE POINT - Biała Podlaska C (+1)1C2
3.Stachura Łukasz
Lisowiec Julia
GRACJA - Krosno
Stachura Łukasz
Lisowiec Julia
Stachura ŁukaszLisowiec JuliaGRACJA - Krosno2 (+1)123
4.Majchrzak Michał
Lesiuk Wiktoria
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Majchrzak Michał
Lesiuk Wiktoria
Majchrzak MichałLesiuk WiktoriaISKRA - Międzyrzec Podlaski4 (+1)144
5.Słomski Maksymilian
Paśnik Julia
EMOTION - Góra Kalwaria
Słomski Maksymilian
Paśnik Julia
Słomski MaksymilianPaśnik JuliaEMOTION - Góra Kalwaria3 (+1)135
6.Mucha Oliwier
Tyc Kamila
ZAMEK - Lublin
Mucha Oliwier
Tyc Kamila
Mucha OliwierTyc KamilaZAMEK - Lublin0 06
7.Mróz Rafał
Gzik Hanna
JUMP - Janów Lubelski
Mróz Rafał
Gzik Hanna
Mróz RafałGzik HannaJUMP - Janów Lubelski0 07
8.Traczyk Kacper
Janus Oliwia
Akademia Tańca - Kielce
Traczyk Kacper
Janus Oliwia
Traczyk KacperJanus OliwiaAkademia Tańca - Kielce0 07
9.Drecki Damian
Wychowaniak Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Drecki Damian
Wychowaniak Anna
Drecki DamianWychowaniak AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 09
10.Głuch Jakub
Rybak Julia
CREATIVE DANCE - Warszawa
Głuch Jakub
Rybak Julia
Głuch JakubRybak JuliaCREATIVE DANCE - Warszawa3 39

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Stachura Łukasz
Lisowiec Julia
GRACJA - Krosno
Stachura Łukasz
Lisowiec Julia
Stachura ŁukaszLisowiec JuliaGRACJA - Krosno2 (+1)121
2.Traczyk Kacper
Janus Oliwia
Akademia Tańca - Kielce
Traczyk Kacper
Janus Oliwia
Traczyk KacperJanus OliwiaAkademia Tańca - Kielce1 (+1)112
3.Popielewicz Szymon
Filipek Anna
ZAMEK - Biała Podlaska
Popielewicz Szymon
Filipek Anna
Popielewicz SzymonFilipek AnnaZAMEK - Biała Podlaska3 (+1)133
4.Majchrzak Michał
Lesiuk Wiktoria
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Majchrzak Michał
Lesiuk Wiktoria
Majchrzak MichałLesiuk WiktoriaISKRA - Międzyrzec Podlaski6 (+1)164
5.Mucha Oliwier
Tyc Kamila
ZAMEK - Lublin
Mucha Oliwier
Tyc Kamila
Mucha OliwierTyc KamilaZAMEK - Lublin0 05
6.Słomski Maksymilian
Paśnik Julia
EMOTION - Góra Kalwaria
Słomski Maksymilian
Paśnik Julia
Słomski MaksymilianPaśnik JuliaEMOTION - Góra Kalwaria4 46
7.Mróz Rafał
Gzik Hanna
JUMP - Janów Lubelski
Mróz Rafał
Gzik Hanna
Mróz RafałGzik HannaJUMP - Janów Lubelski0 07
8.Drecki Damian
Wychowaniak Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Drecki Damian
Wychowaniak Anna
Drecki DamianWychowaniak AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 08

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wójcik Dominik
Wójcik Maja
TAKT - Chełm
Wójcik Dominik
Wójcik Maja
Wójcik DominikWójcik MajaTAKT - Chełm1 (+1)111
2.Wyszomirski Wiktor
Kolasa Wiktoria
BALLROOM - Lublin
Wyszomirski Wiktor
Kolasa Wiktoria
Wyszomirski WiktorKolasa WiktoriaBALLROOM - Lublin E (+1)1E2
3.Michalski Piotr
Nadbrzeska Martyna
4STEP - Siechnice
Michalski Piotr
Nadbrzeska Martyna
Michalski PiotrNadbrzeska Martyna4STEP - Siechnice4 (+1)143
4.Chmykhalo Ruslan
Rudnicka Natalia
BALLROOM - Lublin
Chmykhalo Ruslan
Rudnicka Natalia
Chmykhalo RuslanRudnicka NataliaBALLROOM - Lublin1 (+1)114
5.Korecki Gabriel
Mazurowska Aniela
RS - WARSZAWA
Korecki Gabriel
Mazurowska Aniela
Korecki GabrielMazurowska AnielaRS - WARSZAWA1 (+1)115
6.Wiśniewski Bartosz
Cieślak Gabriela
BALLROOM - Lublin
Wiśniewski Bartosz
Cieślak Gabriela
Wiśniewski BartoszCieślak GabrielaBALLROOM - Lublin0 06
7.Kłys Szymon
Nowak Maria
STEP DANCE - Koluszki
Kłys Szymon
Nowak Maria
Kłys SzymonNowak MariaSTEP DANCE - Koluszki0 07
8.Bojakowski Tomasz
Szczukiewicz Alicja
BALANS - Lublin
Bojakowski Tomasz
Szczukiewicz Alicja
Bojakowski TomaszSzczukiewicz AlicjaBALANS - Lublin0 08
9.Halicki Michał
Ogińska Maja Anna
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Halicki Michał
Ogińska Maja Anna
Halicki MichałOgińska Maja AnnaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE2 29
10.Rudzki Kacper
Bilińska Alicja
BALLROOM - Lublin
Rudzki Kacper
Bilińska Alicja
Rudzki KacperBilińska AlicjaBALLROOM - Lublin0 09
11.Purkiewicz Aleksander
Stańczyk Barbara
STEP DANCE - Koluszki
Purkiewicz Aleksander
Stańczyk Barbara
Purkiewicz AleksanderStańczyk BarbaraSTEP DANCE - Koluszki0 011

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kłos Przemysław
Szewc Emilia
SAMBA - Tarnobrzeg
Kłos Przemysław
Szewc Emilia
Kłos PrzemysławSzewc EmiliaSAMBA - Tarnobrzeg E (+1)1E1
2.Michalski Piotr
Nadbrzeska Martyna
4STEP - Siechnice
Michalski Piotr
Nadbrzeska Martyna
Michalski PiotrNadbrzeska Martyna4STEP - Siechnice3 (+1)132
3.Bojakowski Tomasz
Szczukiewicz Alicja
BALANS - Lublin
Bojakowski Tomasz
Szczukiewicz Alicja
Bojakowski TomaszSzczukiewicz AlicjaBALANS - Lublin1 (+1)113
4.Kłys Szymon
Nowak Maria
STEP DANCE - Koluszki
Kłys Szymon
Nowak Maria
Kłys SzymonNowak MariaSTEP DANCE - Koluszki1 (+1)114
5.Halicki Michał
Ogińska Maja Anna
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Halicki Michał
Ogińska Maja Anna
Halicki MichałOgińska Maja AnnaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE3 (+1)135
6.Wiśniewski Bartosz
Cieślak Gabriela
BALLROOM - Lublin
Wiśniewski Bartosz
Cieślak Gabriela
Wiśniewski BartoszCieślak GabrielaBALLROOM - Lublin0 06
7.Korecki Gabriel
Mazurowska Aniela
RS - WARSZAWA
Korecki Gabriel
Mazurowska Aniela
Korecki GabrielMazurowska AnielaRS - WARSZAWA0 07
8.Purkiewicz Aleksander
Stańczyk Barbara
STEP DANCE - Koluszki
Purkiewicz Aleksander
Stańczyk Barbara
Purkiewicz AleksanderStańczyk BarbaraSTEP DANCE - Koluszki1 17
9.Chmykhalo Ruslan
Rudnicka Natalia
BALLROOM - Lublin
Chmykhalo Ruslan
Rudnicka Natalia
Chmykhalo RuslanRudnicka NataliaBALLROOM - Lublin0 09
10.Wójcik Dominik
Wójcik Maja
TAKT - Chełm
Wójcik Dominik
Wójcik Maja
Wójcik DominikWójcik MajaTAKT - Chełm0 010
11.Rudzki Kacper
Bilińska Alicja
BALLROOM - Lublin
Rudzki Kacper
Bilińska Alicja
Rudzki KacperBilińska AlicjaBALLROOM - Lublin0 011

 

BLOK 4, rejestracja 17: 30-18: 15 (do rejestracji podchodzi jedna osoba z pary, nie są potrzebne książeczki startowe)., próba parkietu 18-18: 30 w strojach, start: 18:30

Otwarcie Hali: 17: 30 (dostęp tylko do szatni Czytamy uważnie wszystko w zakładce INFORMACJE i bezwzględnie przestrzegamy


16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Płodzień Adrian
Sułkowska Julia
SAMBA - Tarnobrzeg
Płodzień Adrian
Sułkowska Julia
Płodzień AdrianSułkowska JuliaSAMBA - Tarnobrzeg5 (+1)151
2.Grałek Rafał
Grałek Julia
STEP DANCE - Koluszki
Grałek Rafał
Grałek Julia
Grałek RafałGrałek JuliaSTEP DANCE - Koluszki4 (+1)142
3.Wrona Łukasz
Śliczniak Weronika
BALLROOM - Lublin
Wrona Łukasz
Śliczniak Weronika
Wrona ŁukaszŚliczniak WeronikaBALLROOM - Lublin1 (+1)113
4.Chara Oskar
Woźniak Emilia
MERENGUE - Stalowa Wola
Chara Oskar
Woźniak Emilia
Chara OskarWoźniak EmiliaMERENGUE - Stalowa Wola4 (+1)144
5.Zduńczuk Łukasz
Małyszek Agata
TAKT - Chełm
Zduńczuk Łukasz
Małyszek Agata
Zduńczuk ŁukaszMałyszek AgataTAKT - Chełm2 25
6.Bańka Oliwier
Głowala Martyna
JUST DANCE - Stalowa Wola
Bańka Oliwier
Głowala Martyna
Bańka OliwierGłowala MartynaJUST DANCE - Stalowa Wola2 26
7.Kłos Przemysław
Szewc Emilia
SAMBA - Tarnobrzeg
Kłos Przemysław
Szewc Emilia
Kłos PrzemysławSzewc EmiliaSAMBA - Tarnobrzeg0 07
8.Orzechowski Paweł
Gaik Alicja
MAGIC-DANCE - Lublin
Orzechowski Paweł
Gaik Alicja
Orzechowski PawełGaik AlicjaMAGIC-DANCE - Lublin4 47
9.Ryng Igor
Napiórkowska Daria
Klub Tańca STRETTO - RADZYMIN
Ryng Igor
Napiórkowska Daria
Ryng IgorNapiórkowska DariaKlub Tańca STRETTO - RADZYMIN0 09

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wyszomirski Wiktor
Kolasa Wiktoria
BALLROOM - Lublin
Wyszomirski Wiktor
Kolasa Wiktoria
Wyszomirski WiktorKolasa WiktoriaBALLROOM - Lublin5 (+1)151
2.Kaźmierczak Piotr
Masiak Aleksandra
Dancebook Warszawa
Kaźmierczak Piotr
Masiak Aleksandra
Kaźmierczak PiotrMasiak AleksandraDancebook Warszawa5 (+1)152
3.Ryng Igor
Napiórkowska Daria
Klub Tańca STRETTO - RADZYMIN
Ryng Igor
Napiórkowska Daria
Ryng IgorNapiórkowska DariaKlub Tańca STRETTO - RADZYMIN1 (+1)113
4.Orzechowski Paweł
Gaik Alicja
MAGIC-DANCE - Lublin
Orzechowski Paweł
Gaik Alicja
Orzechowski PawełGaik AlicjaMAGIC-DANCE - Lublin4 (+1)144
5.Zduńczuk Łukasz
Małyszek Agata
TAKT - Chełm
Zduńczuk Łukasz
Małyszek Agata
Zduńczuk ŁukaszMałyszek AgataTAKT - Chełm3 (+1)135
6.Płodzień Adrian
Sułkowska Julia
SAMBA - Tarnobrzeg
Płodzień Adrian
Sułkowska Julia
Płodzień AdrianSułkowska JuliaSAMBA - Tarnobrzeg4 (+1)146
7.Lizurej Tomasz
Piaścik Katarzyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Lizurej Tomasz
Piaścik Katarzyna
Lizurej TomaszPiaścik KatarzynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa3 37
8.Bańka Oliwier
Głowala Martyna
JUST DANCE - Stalowa Wola
Bańka Oliwier
Głowala Martyna
Bańka OliwierGłowala MartynaJUST DANCE - Stalowa Wola2 28
9.Grzegorczyk Dariusz
Rusinek Patrycja
ZAMEK - Lublin
Grzegorczyk Dariusz
Rusinek Patrycja
Grzegorczyk DariuszRusinek PatrycjaZAMEK - Lublin6 69
10.Krzemiński Michał
Głąb Anna
STEP DANCE - Koluszki
Krzemiński Michał
Głąb Anna
Krzemiński MichałGłąb AnnaSTEP DANCE - Koluszki6 69
11.Wrona Łukasz
Śliczniak Weronika
BALLROOM - Lublin
Wrona Łukasz
Śliczniak Weronika
Wrona ŁukaszŚliczniak WeronikaBALLROOM - Lublin0 09
12.Flader Stanisław
Dębniak Maria
RS - WARSZAWA
Flader Stanisław
Dębniak Maria
Flader StanisławDębniak MariaRS - WARSZAWA1 112
13.Chara Oskar
Woźniak Emilia
MERENGUE - Stalowa Wola
Chara Oskar
Woźniak Emilia
Chara OskarWoźniak EmiliaMERENGUE - Stalowa Wola3 313

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 19

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
ESKADRA - Pabianice
Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA - Pabianice C (+1)1C1
2.Tymoszuk Robert
Ceniuk Oliwia
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Tymoszuk Robert
Ceniuk Oliwia
Tymoszuk RobertCeniuk OliwiaISKRA - Międzyrzec Podlaski5 (+1)152
3.Urbański Jakub
Serwa Kinga
CENTRUM TAŃCA - Radom
Urbański Jakub
Serwa Kinga
Urbański JakubSerwa KingaCENTRUM TAŃCA - Radom7 (+1)173
4.Skoczylas Kornel
Sochaczewska Wiktoria
ZAMEK - Lublin
Skoczylas Kornel
Sochaczewska Wiktoria
Skoczylas KornelSochaczewska WiktoriaZAMEK - Lublin6 (+1)164
5.Rakicki Bartosz
Zając Aleksandra
JUST DANCE - Stalowa Wola
Rakicki Bartosz
Zając Aleksandra
Rakicki BartoszZając AleksandraJUST DANCE - Stalowa Wola1 (+1)115
6.Jakubowski Damian
Wrzesińska Karolina
EMOTION - WARKA
Jakubowski Damian
Wrzesińska Karolina
Jakubowski DamianWrzesińska KarolinaEMOTION - WARKA4 (+1)146
7.Pasternak Bartosz
Przybysz Weronika
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Pasternak Bartosz
Przybysz Weronika
Pasternak BartoszPrzybysz WeronikaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa4 (+1)147
8.Mielecki Andrzej
Szlom Maria
RS - WARSZAWA
Mielecki Andrzej
Szlom Maria
Mielecki AndrzejSzlom MariaRS - WARSZAWA3 (+1)138
9.Mróz Michał
Wojciechowska Izabela
JUMP - Janów Lubelski
Mróz Michał
Wojciechowska Izabela
Mróz MichałWojciechowska IzabelaJUMP - Janów Lubelski0 09
10.Gaworek Szymon
Rogowska Wiktoria
START - Płońsk
Gaworek Szymon
Rogowska Wiktoria
Gaworek SzymonRogowska WiktoriaSTART - Płońsk0 010
11.Wołowik Karol
Skiba Joanna
TOP - ART - Lublin
Wołowik Karol
Skiba Joanna
Wołowik KarolSkiba JoannaTOP - ART - Lublin4 410
12.Łukasiewicz Karol
Wargala Jessica
CLASSIC - Warszawa
Łukasiewicz Karol
Wargala Jessica
Łukasiewicz KarolWargala JessicaCLASSIC - Warszawa0 012
13.Gaworek Hubert
Więcławska Anna
START - Płońsk
Gaworek Hubert
Więcławska Anna
Gaworek HubertWięcławska AnnaSTART - Płońsk2 213
14.Gilewicz Bartosz
Małyszek Małgorzata
TAKT - Chełm
Gilewicz Bartosz
Małyszek Małgorzata
Gilewicz BartoszMałyszek MałgorzataTAKT - Chełm0 014
15.Pankratz Aleksander
Bosak Agata
RS - WARSZAWA
Pankratz Aleksander
Bosak Agata
Pankratz AleksanderBosak AgataRS - WARSZAWA0 014
16.Olewiński Dominik
Rosłonkiewicz Klaudia
EMOTION - Góra Kalwaria
Olewiński Dominik
Rosłonkiewicz Klaudia
Olewiński DominikRosłonkiewicz KlaudiaEMOTION - Góra Kalwaria3 316
17.Durajczyk Maciej
Kozicka Julia
EMOTION - WARKA
Durajczyk Maciej
Kozicka Julia
Durajczyk MaciejKozicka JuliaEMOTION - WARKA0 017
18.Lizurej Tomasz
Piaścik Katarzyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Lizurej Tomasz
Piaścik Katarzyna
Lizurej TomaszPiaścik KatarzynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 017
19.Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 019

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 17

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Brożyna Kamil
Żelasko Oliwia
AKSEL - Rzeszów
Brożyna Kamil
Żelasko Oliwia
Brożyna KamilŻelasko OliwiaAKSEL - Rzeszów7 (+1)171
2.Pasternak Bartosz
Przybysz Weronika
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Pasternak Bartosz
Przybysz Weronika
Pasternak BartoszPrzybysz WeronikaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa6 (+1)162
3.Rykała Tobiasz
Kunka Pola
TAKT - Chełm
Rykała Tobiasz
Kunka Pola
Rykała TobiaszKunka PolaTAKT - Chełm C (+1)1C3
4.Wieczorek Jerzy
Zgutka Agata
FAST-STEP Warszawa
Wieczorek Jerzy
Zgutka Agata
Wieczorek JerzyZgutka AgataFAST-STEP Warszawa C (+1)1C4
5.Piotrowski Bartłomiej
Krzciuk Natalia
ETIUDA - Radomsko
Piotrowski Bartłomiej
Krzciuk Natalia
Piotrowski BartłomiejKrzciuk NataliaETIUDA - Radomsko C (+1)1C5
6.Tymoszuk Robert
Ceniuk Oliwia
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Tymoszuk Robert
Ceniuk Oliwia
Tymoszuk RobertCeniuk OliwiaISKRA - Międzyrzec Podlaski6 (+1)166
7.Gilewicz Bartosz
Małyszek Małgorzata
TAKT - Chełm
Gilewicz Bartosz
Małyszek Małgorzata
Gilewicz BartoszMałyszek MałgorzataTAKT - Chełm1 (+1)117
8.Rakicki Bartosz
Zając Aleksandra
JUST DANCE - Stalowa Wola
Rakicki Bartosz
Zając Aleksandra
Rakicki BartoszZając AleksandraJUST DANCE - Stalowa Wola1 (+1)118
9.Łukasiewicz Karol
Wargala Jessica
CLASSIC - Warszawa
Łukasiewicz Karol
Wargala Jessica
Łukasiewicz KarolWargala JessicaCLASSIC - Warszawa2 (+1)128
10.Mróz Michał
Wojciechowska Izabela
JUMP - Janów Lubelski
Mróz Michał
Wojciechowska Izabela
Mróz MichałWojciechowska IzabelaJUMP - Janów Lubelski0 010
11.Urbański Jakub
Serwa Kinga
CENTRUM TAŃCA - Radom
Urbański Jakub
Serwa Kinga
Urbański JakubSerwa KingaCENTRUM TAŃCA - Radom6 611
12.Gaworek Hubert
Więcławska Anna
START - Płońsk
Gaworek Hubert
Więcławska Anna
Gaworek HubertWięcławska AnnaSTART - Płońsk0 012
13.Gaworek Szymon
Rogowska Wiktoria
START - Płońsk
Gaworek Szymon
Rogowska Wiktoria
Gaworek SzymonRogowska WiktoriaSTART - Płońsk0 013
14.Grałek Rafał
Grałek Julia
STEP DANCE - Koluszki
Grałek Rafał
Grałek Julia
Grałek RafałGrałek JuliaSTEP DANCE - Koluszki0 014
15.Pankratz Aleksander
Bosak Agata
RS - WARSZAWA
Pankratz Aleksander
Bosak Agata
Pankratz AleksanderBosak AgataRS - WARSZAWA0 014
16.Mielecki Andrzej
Szlom Maria
RS - WARSZAWA
Mielecki Andrzej
Szlom Maria
Mielecki AndrzejSzlom MariaRS - WARSZAWA3 316
17.Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 017

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rykała Tobiasz
Kunka Pola
TAKT - Chełm
Rykała Tobiasz
Kunka Pola
Rykała TobiaszKunka PolaTAKT - Chełm8 (+1)181
2.Bilski Filip
Biesiekierska Karolina
Dancers United - WARSZAWA
Bilski Filip
Biesiekierska Karolina
Bilski FilipBiesiekierska KarolinaDancers United - WARSZAWA B (+1)1B2
3.Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
TOP - ART - Lublin
Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART - Lublin B (+1)1B3
4.Wójcik Hubert
Hawrył Wiktoria
MAGIC-DANCE - Lublin
Wójcik Hubert
Hawrył Wiktoria
Wójcik HubertHawrył WiktoriaMAGIC-DANCE - Lublin6 (+1)164
5.Wiaderny Aleksander
Słomska Amelia
EMOTION - Góra Kalwaria
Wiaderny Aleksander
Słomska Amelia
Wiaderny AleksanderSłomska AmeliaEMOTION - Góra Kalwaria6 65
6.Wiernio Oskar
Dąbek Paulina
MAGIC-DANCE - Lublin
Wiernio Oskar
Dąbek Paulina
Wiernio OskarDąbek PaulinaMAGIC-DANCE - Lublin2 26
7.Wardak Marcin
Wardak Natalia
UKS KORDASZEWSCY
Wardak Marcin
Wardak Natalia
Wardak MarcinWardak NataliaUKS KORDASZEWSCY0 07
8.Leszczyński Patryk
Kiełsznia Angelika
BALLROOM - Lublin
Leszczyński Patryk
Kiełsznia Angelika
Leszczyński PatrykKiełsznia AngelikaBALLROOM - Lublin5 58

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Majewski Anton
Krysa Aleksandra
RYTM - Chełm
Majewski Anton
Krysa Aleksandra
Majewski AntonKrysa AleksandraRYTM - Chełm7 (+1)171
2.Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
BALLROOM - Lublin
Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM - Lublin6 (+1)162
3.Sokół Jakub
Pastuszka Wiktoria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Sokół Jakub
Pastuszka Wiktoria
Sokół JakubPastuszka WiktoriaCENTRUM TAŃCA - Radom1 (+1)113
4.Niewolski Bartosz
Choma Klaudia
MAGIC-DANCE - Lublin
Niewolski Bartosz
Choma Klaudia
Niewolski BartoszChoma KlaudiaMAGIC-DANCE - Lublin4 (+1)144
5.Urbański Robert
Neska Zuzanna
CENTRUM TAŃCA - Radom
Urbański Robert
Neska Zuzanna
Urbański RobertNeska ZuzannaCENTRUM TAŃCA - Radom4 45
6.Leszczyński Patryk
Kiełsznia Angelika
BALLROOM - Lublin
Leszczyński Patryk
Kiełsznia Angelika
Leszczyński PatrykKiełsznia AngelikaBALLROOM - Lublin0 06
7.Goral Maciej
Baran Patrycja
JUMP - Janów Lubelski
Goral Maciej
Baran Patrycja
Goral MaciejBaran PatrycjaJUMP - Janów Lubelski2 27
8.Sekuła Mateusz
Zacharska Ewa
CENTRUM TAŃCA - Radom
Sekuła Mateusz
Zacharska Ewa
Sekuła MateuszZacharska EwaCENTRUM TAŃCA - Radom0 07

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Huber Jan
Staszak Karolina
TAKT - Chełm
Huber Jan
Staszak Karolina
Huber JanStaszak KarolinaTAKT - Chełm2 (+1)121
2.Nowak Szymon
Naguszewska Oliwia
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Nowak Szymon
Naguszewska Oliwia
Nowak SzymonNaguszewska OliwiaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA2 (+1)122
3.Jabłoński Dariusz
Poniatowicz Karolina
KADRYL - Białystok
Jabłoński Dariusz
Poniatowicz Karolina
Jabłoński DariuszPoniatowicz KarolinaKADRYL - Białystok4 (+1)143
4.Opałka Igor
Żółkowska Wiktoria
EMOTION - Góra Kalwaria
Opałka Igor
Żółkowska Wiktoria
Opałka IgorŻółkowska WiktoriaEMOTION - Góra Kalwaria6 (+1)164
5.Kurzac Bartłomiej
Radzińska Katarzyna
DUET - Warszawa
Kurzac Bartłomiej
Radzińska Katarzyna
Kurzac BartłomiejRadzińska KatarzynaDUET - Warszawa A (+1)1A5
6.Zinkiewicz Maciej
Malmon Wiktoria
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Zinkiewicz Maciej
Malmon Wiktoria
Zinkiewicz MaciejMalmon WiktoriaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA12 (+1)1126
7.Godlewski Wiktor
Pospieszyńska Alicja
START - Płońsk
Godlewski Wiktor
Pospieszyńska Alicja
Godlewski WiktorPospieszyńska AlicjaSTART - Płońsk5 57
8.Zyzik Kacper
Gurazda Milena
ETIUDA - Radomsko
Zyzik Kacper
Gurazda Milena
Zyzik KacperGurazda MilenaETIUDA - Radomsko7 78
9.Koniecko Adrian
Koniecko Wiktoria
TWIST - Białystok
Koniecko Adrian
Koniecko Wiktoria
Koniecko AdrianKoniecko WiktoriaTWIST - Białystok1 19
10.Górski Jan
Gałązka Katarzyna
UKS KORDASZEWSCY
Górski Jan
Gałązka Katarzyna
Górski JanGałązka KatarzynaUKS KORDASZEWSCY1 110
11.Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
BALLROOM - Lublin
Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM - Lublin0 011
12.Kotarba Szymon
Wyrzykowska Katarzyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kotarba Szymon
Wyrzykowska Katarzyna
Kotarba SzymonWyrzykowska KatarzynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 011
13.Piotrowski Wojciech
Rasz Natalia
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Piotrowski Wojciech
Rasz Natalia
Piotrowski WojciechRasz NataliaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA1 111

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kotkowski Kewin
Skrolecka Agata
SUKCES - Jaworzno
Kotkowski Kewin
Skrolecka Agata
Kotkowski KewinSkrolecka AgataSUKCES - Jaworzno A (+1)1A1
2.Alencynowicz Błażej
Bukiel Anna
ASTRA - Szczecin
Alencynowicz Błażej
Bukiel Anna
Alencynowicz BłażejBukiel AnnaASTRA - Szczecin10 (+1)1102
3.Górski Jan
Gałązka Katarzyna
UKS KORDASZEWSCY
Górski Jan
Gałązka Katarzyna
Górski JanGałązka KatarzynaUKS KORDASZEWSCY7 (+1)173
4.Huber Jan
Staszak Karolina
TAKT - Chełm
Huber Jan
Staszak Karolina
Huber JanStaszak KarolinaTAKT - Chełm2 (+1)124
5.Przemieniecki Szymon
Karwacka Justyna
WIKA - Olsztyn
Przemieniecki Szymon
Karwacka Justyna
Przemieniecki SzymonKarwacka JustynaWIKA - Olsztyn12 (+1)1125
6.Brzozowski Adrian
Smużyńska Natalia
ETIUDA - Radomsko
Brzozowski Adrian
Smużyńska Natalia
Brzozowski AdrianSmużyńska NataliaETIUDA - Radomsko7 (+1)176
7.Stępień Michał
Skrzypek Klaudia
ZAMEK - Lublin
Stępień Michał
Skrzypek Klaudia
Stępień MichałSkrzypek KlaudiaZAMEK - Lublin1 (+1)117
8.Wiernio Oskar
Dąbek Paulina
MAGIC-DANCE - Lublin
Wiernio Oskar
Dąbek Paulina
Wiernio OskarDąbek PaulinaMAGIC-DANCE - Lublin1 18
9.Kotarba Szymon
Wyrzykowska Katarzyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kotarba Szymon
Wyrzykowska Katarzyna
Kotarba SzymonWyrzykowska KatarzynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 09
10.Gordillo Diego
Szymczyk Kamila
Dancers United - WARSZAWA
Gordillo Diego
Szymczyk Kamila
Gordillo DiegoSzymczyk KamilaDancers United - WARSZAWA1 110
11.Koniecko Adrian
Koniecko Wiktoria
TWIST - Białystok
Koniecko Adrian
Koniecko Wiktoria
Koniecko AdrianKoniecko WiktoriaTWIST - Białystok0 010
12.Wardak Marcin
Wardak Natalia
UKS KORDASZEWSCY
Wardak Marcin
Wardak Natalia
Wardak MarcinWardak NataliaUKS KORDASZEWSCY0 010
13.Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
TOP - ART - Lublin
Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART - Lublin0 010
14.Wójcik Hubert
Hawrył Wiktoria
MAGIC-DANCE - Lublin
Wójcik Hubert
Hawrył Wiktoria
Wójcik HubertHawrył WiktoriaMAGIC-DANCE - Lublin4 414