OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ PREMIUM, OPEN

2021-03-06 KOŚCIAN, POEZJA - Kościan


Plik z wynikami

UWAGA

NOWE GODZINY ROZPOCZĘCIA!!!!!!!
TRANSMISJA ON LINE
FACEBOOK SZKOŁA TAŃCA POEZJA
ZAPRASZAMY NA RELACJĘ ON LINE!!!!!!!

Turniej rozgrywany bez publiczności. Transmisja na żywo, link podany zostanie przed rozpoczęciem turnieju.
Dopuszczalny jeden opiekun na jednego tancerza niepełnoletniego!

Prosimy pobrać OŚWIADCZENIE COVIDOVE w zakładce INFORMACJE i przedstawić je przy wejściu!!!
Prosimy o zapoznanie się ze zmianami w programie!!!
Ostateczne godziny rozpoczęcia zostaną podane po zamknięciu list startowych!!!

Dodano kategorię 12-13 kl. F
Dodano kategorię 14-15 kl. D

BLOK 1, rejestracja 8.30-9.00, start: 9.30

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bartkowiak Cezary
Kaczmarek Zofia
LATINA - Wolsztyn
Bartkowiak Cezary
Kaczmarek Zofia
Bartkowiak CezaryKaczmarek ZofiaLATINA - Wolsztyn8 (+2)281
2.Droś Artur
Kaptur Karen
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Droś Artur
Kaptur Karen
Droś ArturKaptur KarenKUBA DANCE STUDIO - Bielawa11 (+2)2111
3.Mentel Jan
Wójt Malwina
ANIMA DANZA - Głogów
Mentel Jan
Wójt Malwina
Mentel JanWójt MalwinaANIMA DANZA - Głogów9 (+2)291
4.Nowacki Marcel
Kobylańska Maria
DANCE PROJECT- Wrocław
Nowacki Marcel
Kobylańska Maria
Nowacki MarcelKobylańska MariaDANCE PROJECT- Wrocław2 (+2)221
5.Skorupiński Jakub
Jurga Magdalena
MARGO - Leszno
Skorupiński Jakub
Jurga Magdalena
Skorupiński JakubJurga MagdalenaMARGO - Leszno Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
6.Łabiński Antoni
Żurek Nikola
LATINA - Wolsztyn
Łabiński Antoni
Żurek Nikola
Łabiński AntoniŻurek NikolaLATINA - Wolsztyn9, 9 (+2)29, 91
7.Bobkiewicz Joanna
Łupicki Norbert
POEZJA - Kościan
Bobkiewicz Joanna
Łupicki Norbert
Bobkiewicz JoannaŁupicki NorbertPOEZJA - Kościan5, 4 (+1)15, 42
8.Brodziszewski Filip Ignacy
Stasiek Samanta
FILEMON - Szamotuły
Brodziszewski Filip Ignacy
Stasiek Samanta
Brodziszewski Filip IgnacyStasiek SamantaFILEMON - Szamotuły9, 9 (+1)19, 92
9.Policzkiewicz Paweł
Pocztarek Natasza
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Policzkiewicz Paweł
Pocztarek Natasza
Policzkiewicz PawełPocztarek NataszaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa6 (+1)162
10.Siusta Wojciech
Światek Lena
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Siusta Wojciech
Światek Lena
Siusta WojciechŚwiatek LenaST ALEKSANDRA - Nowa Sól6 (+1)162
11.Snuszka Antoni
Snuszka Amelia
DREAM - Poznań
Snuszka Antoni
Snuszka Amelia
Snuszka AntoniSnuszka AmeliaDREAM - Poznań3, 3 (+1)13, 32
12.Żurawski Jakub
Napieralska Julia
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Żurawski Jakub
Napieralska Julia
Żurawski JakubNapieralska JuliaST ALEKSANDRA - Nowa Sól1, 1 (+1)11, 12

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 21

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grydziuszko Damian
Orysiak Lena
ALFA-ASTRA - Stargard
Grydziuszko Damian
Orysiak Lena
Grydziuszko DamianOrysiak LenaALFA-ASTRA - Stargard11 (+2)2111
2.Kiełbus Borys
Rafałowicz Lena
ANIMA DANZA - Głogów
Kiełbus Borys
Rafałowicz Lena
Kiełbus BorysRafałowicz LenaANIMA DANZA - Głogów5 (+2)251
3.Królewski Igor
Kusak Sandra
DANCECLUB - Szczecin
Królewski Igor
Kusak Sandra
Królewski IgorKusak SandraDANCECLUB - Szczecin4 (+2)241
4.Lipski Jakub
Neyman Jagna
DANCECLUB - Szczecin
Lipski Jakub
Neyman Jagna
Lipski JakubNeyman JagnaDANCECLUB - Szczecin2 (+2)221
5.Madej Wojciech
Karpierz Aleksandra
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Madej Wojciech
Karpierz Aleksandra
Madej WojciechKarpierz AleksandraKUBA DANCE STUDIO - Bielawa8 (+2)281
6.Purkiewicz Krystian
Łysak Wiktoria
STEP DANCE - Koluszki
Purkiewicz Krystian
Łysak Wiktoria
Purkiewicz KrystianŁysak WiktoriaSTEP DANCE - Koluszki8 (+2)281
7.Binert Wiktor
Grzesiak Wiktoria
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Binert Wiktor
Grzesiak Wiktoria
Binert WiktorGrzesiak WiktoriaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.10 (+2)2102
8.Chorążak Maxymilian
Wujda Blanka
MARGO - Leszno
Chorążak Maxymilian
Wujda Blanka
Chorążak MaxymilianWujda BlankaMARGO - Leszno3, 3 (+2)23, 32
9.Gruszkiewicz Igor
Śliwińska Eryka
LATINA - Wolsztyn
Gruszkiewicz Igor
Śliwińska Eryka
Gruszkiewicz IgorŚliwińska ErykaLATINA - Wolsztyn6 (+2)262
10.Mitura Rafał
Żygadło Michalina
IMPRESS - Dzierżoniów
Mitura Rafał
Żygadło Michalina
Mitura RafałŻygadło MichalinaIMPRESS - Dzierżoniów3 (+2)232
11.Ditmar Damian
Medyńska Martyna
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Ditmar Damian
Medyńska Martyna
Ditmar DamianMedyńska MartynaST ALEKSANDRA - Nowa Sól11 (+1)1113
12.Duszak Miłosz
Żak Gabriela
POEZJA - Kościan
Duszak Miłosz
Żak Gabriela
Duszak MiłoszŻak GabrielaPOEZJA - Kościan1 (+1)113
13.Giżycki Dominik
Kulej Katarzyna
IMPRESS - Dzierżoniów
Giżycki Dominik
Kulej Katarzyna
Giżycki DominikKulej KatarzynaIMPRESS - Dzierżoniów2 (+1)123
14.Golon Kasjan
Golon Diana
ST Jacka WALKOWIAKA - Sulechów
Golon Kasjan
Golon Diana
Golon KasjanGolon DianaST Jacka WALKOWIAKA - Sulechów11, 11 (+1)111, 113
15.Kaczmarek Adam
Sowińska Oliwia
POEZJA - Kościan
Kaczmarek Adam
Sowińska Oliwia
Kaczmarek AdamSowińska OliwiaPOEZJA - Kościan1 (+1)113
16.Kashyna Tomasz
Przybyszewska Wiktoria
DZIUPLA - Poznań
Kashyna Tomasz
Przybyszewska Wiktoria
Kashyna TomaszPrzybyszewska WiktoriaDZIUPLA - Poznań1, 1 (+1)11, 13
17.Przedwojski Mikołaj
Mielcarek Zofia
POEZJA - Kościan
Przedwojski Mikołaj
Mielcarek Zofia
Przedwojski MikołajMielcarek ZofiaPOEZJA - Kościan1 (+1)113
18.Rutschke Eryk
Bubeła Angelika
OSKAR - Bojadła
Rutschke Eryk
Bubeła Angelika
Rutschke ErykBubeła AngelikaOSKAR - Bojadła5 (+1)153
19.Sejdlitzd Bartłomiej
Rohatyńska Julia
OSKAR - Bojadła
Sejdlitzd Bartłomiej
Rohatyńska Julia
Sejdlitzd BartłomiejRohatyńska JuliaOSKAR - Bojadła G (+1)1G3
20.Walczak Wiktor
Kwiatkowska Sara
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Walczak Wiktor
Kwiatkowska Sara
Walczak WiktorKwiatkowska SaraKUBA DANCE STUDIO - Bielawa1 (+1)113
21.Nowak Antonino
Koronowska-Roszak Dominika
ROYAL DANCE - Szczecin
Nowak Antonino
Koronowska-Roszak Dominika
Nowak AntoninoKoronowska-Roszak DominikaROYAL DANCE - Szczecin10 10

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Świniarski Marcel
Beze Nicola
LORENZO - Gaj Mały
Świniarski Marcel
Beze Nicola
Świniarski MarcelBeze NicolaLORENZO - Gaj Mały2 (+1)121
2.Welsant Ernest
Zawiślak Adrianna
MARGO - Leszno
Welsant Ernest
Zawiślak Adrianna
Welsant ErnestZawiślak AdriannaMARGO - Leszno0 02
3.Gorwa Konrad
Sobasik Julia
MARGO - Leszno
Gorwa Konrad
Sobasik Julia
Gorwa KonradSobasik JuliaMARGO - Leszno1 13

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Welsant Ernest
Zawiślak Adrianna
MARGO - Leszno
Welsant Ernest
Zawiślak Adrianna
Welsant ErnestZawiślak AdriannaMARGO - Leszno1 (+1)111
2.Świniarski Marcel
Beze Nicola
LORENZO - Gaj Mały
Świniarski Marcel
Beze Nicola
Świniarski MarcelBeze NicolaLORENZO - Gaj Mały1 12
3.Gorwa Konrad
Sobasik Julia
MARGO - Leszno
Gorwa Konrad
Sobasik Julia
Gorwa KonradSobasik JuliaMARGO - Leszno1 13

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Staniak Oliwier
Andrzejczak Nikola
All About Dance Studio - Szczecin
Staniak Oliwier
Andrzejczak Nikola
Staniak OliwierAndrzejczak NikolaAll About Dance Studio - Szczecin3 (+1)131
2.Pluskota Stanisław
Łuszczek Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Pluskota Stanisław
Łuszczek Zofia
Pluskota StanisławŁuszczek ZofiaGRACJA - Zielona Góra4 (+1)142
3.Kalisz Dominik
Powązka Maja
ASTRA - Szczecin
Kalisz Dominik
Powązka Maja
Kalisz DominikPowązka MajaASTRA - Szczecin3 (+1)133
4.Majewski Mateusz
Marecka Amelia
ASTRA - Szczecin
Majewski Mateusz
Marecka Amelia
Majewski MateuszMarecka AmeliaASTRA - Szczecin2 (+1)124
5.Okupniak Jakub
Andrzejewska Michalina
DREAM - Poznań
Okupniak Jakub
Andrzejewska Michalina
Okupniak JakubAndrzejewska MichalinaDREAM - Poznań0 05
6.Witkowski Karol
Plezia Karina
GRACJA - Zielona Góra
Witkowski Karol
Plezia Karina
Witkowski KarolPlezia KarinaGRACJA - Zielona Góra0 06
7.Niebylski Maciej
Drozda Patrycja
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Niebylski Maciej
Drozda Patrycja
Niebylski MaciejDrozda PatrycjaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA0 07
8.Żuk Franciszek
Wojtaszek Wiktoria
FANTAZJA - Skwierzyna
Żuk Franciszek
Wojtaszek Wiktoria
Żuk FranciszekWojtaszek WiktoriaFANTAZJA - Skwierzyna0 08
9.Kaczmarek Antoni
Naskręt Laura
POEZJA - Kościan
Kaczmarek Antoni
Naskręt Laura
Kaczmarek AntoniNaskręt LauraPOEZJA - Kościan0, 0 0, 09

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Surkov Kostiantyn
Kashyna Barbara
DZIUPLA - Poznań
Surkov Kostiantyn
Kashyna Barbara
Surkov KostiantynKashyna BarbaraDZIUPLA - Poznań3 (+1)131
2.Pakuła Bartosz
Dopierała Wiktoria
DANCECLUB - Szczecin
Pakuła Bartosz
Dopierała Wiktoria
Pakuła BartoszDopierała WiktoriaDANCECLUB - Szczecin1 (+1)112
3.Kulik Jakub
Smuk Zuzanna
ANIMA DANZA - Głogów
Kulik Jakub
Smuk Zuzanna
Kulik JakubSmuk ZuzannaANIMA DANZA - Głogów3 (+1)133
4.Włodarczak Kuba
Stam Zofia
MARGO - Leszno
Włodarczak Kuba
Stam Zofia
Włodarczak KubaStam ZofiaMARGO - Leszno5 (+1)154
5.Chen Filip
Niciejewska Alicja
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Chen Filip
Niciejewska Alicja
Chen FilipNiciejewska AlicjaCIEŚLAK - Jelenia Góra1 (+1)115
6.Ratajczak Kacper
Bryl Aleksandra
MARGO - Leszno
Ratajczak Kacper
Bryl Aleksandra
Ratajczak KacperBryl AleksandraMARGO - Leszno5 (+1)156
7.Hernik Maciej
Kuśnierek Julia
MARGO - Leszno
Hernik Maciej
Kuśnierek Julia
Hernik MaciejKuśnierek JuliaMARGO - Leszno6 67
8.Grotkiewicz Piotr
Biadała Zuzanna
GRACJA - Zielona Góra
Grotkiewicz Piotr
Biadała Zuzanna
Grotkiewicz PiotrBiadała ZuzannaGRACJA - Zielona Góra1 18
9.Jeż Kornel
Batkowska Wiktoria
SAKUN DANCE - Wrocław
Jeż Kornel
Batkowska Wiktoria
Jeż KornelBatkowska WiktoriaSAKUN DANCE - Wrocław1 19
10.Sobecki Emil
Śliwińska Martyna
LATINA - Wolsztyn
Sobecki Emil
Śliwińska Martyna
Sobecki EmilŚliwińska MartynaLATINA - Wolsztyn1 110
11.Rachwalik Michał
Pawlak Barbara
4STEP - Siechnice
Rachwalik Michał
Pawlak Barbara
Rachwalik MichałPawlak Barbara4STEP - Siechnice0 011
12.Staniak Hubert
Wilde Amelia
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Staniak Hubert
Wilde Amelia
Staniak HubertWilde AmeliaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.0 012

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Spodniewski Kamil
Sidor Michalina
DANCECLUB - Szczecin
Spodniewski Kamil
Sidor Michalina
Spodniewski KamilSidor MichalinaDANCECLUB - Szczecin4 (+1)141
2.Wójcik Samuel
Tarejło Aleksandra
ANIMA DANZA - Głogów
Wójcik Samuel
Tarejło Aleksandra
Wójcik SamuelTarejło AleksandraANIMA DANZA - Głogów E (+1)1E2
3.Sęk Jędrzej
Rafaląt Anna
ASTRA - Szczecin
Sęk Jędrzej
Rafaląt Anna
Sęk JędrzejRafaląt AnnaASTRA - Szczecin3 (+1)133
4.Sucholas Błażej
Nawrocka Natalia
ALFA-ASTRA - Stargard
Sucholas Błażej
Nawrocka Natalia
Sucholas BłażejNawrocka NataliaALFA-ASTRA - Stargard3 (+1)134
5.Nowak Antonino
Koronowska-Roszak Dominika
ROYAL DANCE - Szczecin
Nowak Antonino
Koronowska-Roszak Dominika
Nowak AntoninoKoronowska-Roszak DominikaROYAL DANCE - Szczecin10 (+1)1105
6.Buczyński Marcel
Przybek Wiktoria
KS DANCE MIX - Deszczno
Buczyński Marcel
Przybek Wiktoria
Buczyński MarcelPrzybek WiktoriaKS DANCE MIX - Deszczno4 (+1)146
7.Piec Gustaw
Korzeniewicz Selena
ASTRA - Szczecin
Piec Gustaw
Korzeniewicz Selena
Piec GustawKorzeniewicz SelenaASTRA - Szczecin3 37
8.Kunce Maksymilian
Harendarz Zuzanna
MARGO - Leszno
Kunce Maksymilian
Harendarz Zuzanna
Kunce MaksymilianHarendarz ZuzannaMARGO - Leszno2 28
9.Butalewicz Bartosz
Nowak Anna
IMPRESS - Dzierżoniów
Butalewicz Bartosz
Nowak Anna
Butalewicz BartoszNowak AnnaIMPRESS - Dzierżoniów0 09
10.Janas Michał
Kupińska Hanna
FANTAZJA - Skwierzyna
Janas Michał
Kupińska Hanna
Janas MichałKupińska HannaFANTAZJA - Skwierzyna3 39
11.Pawlik Mikołaj
Koza Natalia
LATINA - Wolsztyn
Pawlik Mikołaj
Koza Natalia
Pawlik MikołajKoza NataliaLATINA - Wolsztyn0 09
12.Surkov Semen
Wolniak Pola
DZIUPLA - Poznań
Surkov Semen
Wolniak Pola
Surkov SemenWolniak PolaDZIUPLA - Poznań0, 0 0, 012
13.Mandziuk Antoni
Olejniczak Michalina
FANTAZJA - Skwierzyna
Mandziuk Antoni
Olejniczak Michalina
Mandziuk AntoniOlejniczak MichalinaFANTAZJA - Skwierzyna1 113

 

BLOK 2, rejestracja 12.00-12.30, start: 13.00

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chodacki Gustaw
Sznajder Iga
ANIMA DANZA - Głogów
Chodacki Gustaw
Sznajder Iga
Chodacki GustawSznajder IgaANIMA DANZA - Głogów2 (+2)221
2.Czykirski Kacper
Kostrzewa Hanna
LATINA - Wolsztyn
Czykirski Kacper
Kostrzewa Hanna
Czykirski KacperKostrzewa HannaLATINA - Wolsztyn11, 11 (+2)211, 111
3.Drążek Dawid
Hucaluk Adrianna
ANIMA DANZA - Głogów
Drążek Dawid
Hucaluk Adrianna
Drążek DawidHucaluk AdriannaANIMA DANZA - Głogów4 (+2)241
4.Kobylański Hugon
Langner Amelia
DANCE PROJECT- Wrocław
Kobylański Hugon
Langner Amelia
Kobylański HugonLangner AmeliaDANCE PROJECT- Wrocław2 (+2)221
5.Madej Rafał
Kaptur Zuzanna
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Madej Rafał
Kaptur Zuzanna
Madej RafałKaptur ZuzannaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa2 (+2)221
6.Rygiewicz Kacper
Purzycka Kinga
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Rygiewicz Kacper
Purzycka Kinga
Rygiewicz KacperPurzycka KingaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa2 (+2)221
7.Jakubiak Lena
WoodHoo Praviv Harry
POEZJA - Kościan
Jakubiak Lena
WoodHoo Praviv Harry
Jakubiak LenaWoodHoo Praviv HarryPOEZJA - Kościan1, 1 (+1)11, 12
8.Prajs Łukasz
Biniaś Dorota
LATINA - Wolsztyn
Prajs Łukasz
Biniaś Dorota
Prajs ŁukaszBiniaś DorotaLATINA - Wolsztyn2, 2 (+1)12, 22
9.Stachowiak Sajmon
Dubeltówka Klaudia
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Stachowiak Sajmon
Dubeltówka Klaudia
Stachowiak SajmonDubeltówka KlaudiaST ALEKSANDRA - Nowa Sól2, 2 (+1)12, 22
10.Słowiński Sebastian
Bubeła Nikola
OSKAR - Bojadła
Słowiński Sebastian
Bubeła Nikola
Słowiński SebastianBubeła NikolaOSKAR - Bojadła1, 2 (+1)11, 22
11.Wojtkowiak Michał
Wojdyła Helena
OSKAR - Bojadła
Wojtkowiak Michał
Wojdyła Helena
Wojtkowiak MichałWojdyła HelenaOSKAR - Bojadła1, 1 (+1)11, 12

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Głowacki Jakub
Jakubowska Natasza
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Głowacki Jakub
Jakubowska Natasza
Głowacki JakubJakubowska NataszaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa5 (+2)251
2.Majorczyk Antoni
Czarnecka Julia
DREAM - Poznań
Majorczyk Antoni
Czarnecka Julia
Majorczyk AntoniCzarnecka JuliaDREAM - Poznań4, 4 (+2)24, 41
3.Pempera Ksawery
Umińska Anastazja
LATINA - Wolsztyn
Pempera Ksawery
Umińska Anastazja
Pempera KsaweryUmińska AnastazjaLATINA - Wolsztyn7, 7 (+2)27, 71
4.Połcik Mikołaj
Butor Barbara
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Połcik Mikołaj
Butor Barbara
Połcik MikołajButor BarbaraKUBA DANCE STUDIO - Bielawa3 (+2)231
5.Surdyk Dawid
Dobrzycka Julia
DANCECLUB - Szczecin
Surdyk Dawid
Dobrzycka Julia
Surdyk DawidDobrzycka JuliaDANCECLUB - Szczecin6 (+2)261
6.Szymoniak Mikołaj
Gołuch Jagna
ROYAL DANCE - Szczecin
Szymoniak Mikołaj
Gołuch Jagna
Szymoniak MikołajGołuch JagnaROYAL DANCE - Szczecin2 (+2)221
7.Tsap Artem
Tsap Viktoriia
LATINA - Wolsztyn
Tsap Artem
Tsap Viktoriia
Tsap ArtemTsap ViktoriiaLATINA - Wolsztyn Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
8.Grzeszkiewicz Mikołaj
Wojtkowiak Helena
DREAM - Poznań
Grzeszkiewicz Mikołaj
Wojtkowiak Helena
Grzeszkiewicz MikołajWojtkowiak HelenaDREAM - Poznań4, 4 (+1)14, 42
9.Hamrol Kacper
Mazurek Maja
OSKAR - Bojadła
Hamrol Kacper
Mazurek Maja
Hamrol KacperMazurek MajaOSKAR - Bojadła3, 2 (+1)13, 22
10.Kozłowski Jakub
Marciniak Blanka
LATINA - Wolsztyn
Kozłowski Jakub
Marciniak Blanka
Kozłowski JakubMarciniak BlankaLATINA - Wolsztyn3, 3 (+1)13, 32
11.Piechel Zuzanna
Sporny Kacper
POEZJA - Kościan
Piechel Zuzanna
Sporny Kacper
Piechel ZuzannaSporny KacperPOEZJA - Kościan2, 2 (+1)12, 22
12.Piwoń Franciszek
Lasota Paulina Kornelia
GRACJA - Zielona Góra
Piwoń Franciszek
Lasota Paulina Kornelia
Piwoń FranciszekLasota Paulina KorneliaGRACJA - Zielona Góra4 (+1)142
13.Stefaniak Dawid
Kopczyńska Natasza
GRACJA - Zielona Góra
Stefaniak Dawid
Kopczyńska Natasza
Stefaniak DawidKopczyńska NataszaGRACJA - Zielona Góra6 (+1)162

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bloch Gustaw
Raczyńska Pola
All About Dance Studio - Szczecin
Bloch Gustaw
Raczyńska Pola
Bloch GustawRaczyńska PolaAll About Dance Studio - Szczecin2 (+2)221
2.Dopierała Nikodem
Łanowiecka Lena
DANCECLUB - Szczecin
Dopierała Nikodem
Łanowiecka Lena
Dopierała NikodemŁanowiecka LenaDANCECLUB - Szczecin4 (+2)241
3.Kaczmarek Dorian
Lipińska Nadia
All About Dance Studio - Szczecin
Kaczmarek Dorian
Lipińska Nadia
Kaczmarek DorianLipińska NadiaAll About Dance Studio - Szczecin2 (+2)221
4.Musiałek Filip
Waligóra Maja
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Musiałek Filip
Waligóra Maja
Musiałek FilipWaligóra MajaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa5 (+2)252
5.Potulicki Ryszard
Jarmolińska Dominika
ANIMA DANZA - Głogów
Potulicki Ryszard
Jarmolińska Dominika
Potulicki RyszardJarmolińska DominikaANIMA DANZA - Głogów4 (+2)242
6.Sobecki Olivier
Skrzypczak Julia
LATINA - Wolsztyn
Sobecki Olivier
Skrzypczak Julia
Sobecki OlivierSkrzypczak JuliaLATINA - Wolsztyn4 (+2)242
7.Zawiślak Jakub
Budzińska Urszula
MARGO - Leszno
Zawiślak Jakub
Budzińska Urszula
Zawiślak JakubBudzińska UrszulaMARGO - Leszno6, 6 (+2)26, 62
8.Eckert Jan
Wojtkowiak Michalina Ewa
OSKAR - Bojadła
Eckert Jan
Wojtkowiak Michalina Ewa
Eckert JanWojtkowiak Michalina EwaOSKAR - Bojadła3 (+1)133
9.Grod Michał
Skrzypczyńska Klara
ESENS - Wrocław
Grod Michał
Skrzypczyńska Klara
Grod MichałSkrzypczyńska KlaraESENS - Wrocław1 (+1)113
10.Grotkiewicz Michał
Hasiów Michalina
GRACJA - Zielona Góra
Grotkiewicz Michał
Hasiów Michalina
Grotkiewicz MichałHasiów MichalinaGRACJA - Zielona Góra5 (+1)153
11.Górnacz Kamil
Jankowska Julia
OSKAR - Bojadła
Górnacz Kamil
Jankowska Julia
Górnacz KamilJankowska JuliaOSKAR - Bojadła G (+1)1G3
12.Kwapisz-Błaszczyk Edward
Adamowicz Emilia
GRACJA - Zielona Góra
Kwapisz-Błaszczyk Edward
Adamowicz Emilia
Kwapisz-Błaszczyk EdwardAdamowicz EmiliaGRACJA - Zielona Góra2, 2 (+1)12, 23
13.Mentel Ryszard
Murzyn Lena
ANIMA DANZA - Głogów
Mentel Ryszard
Murzyn Lena
Mentel RyszardMurzyn LenaANIMA DANZA - Głogów1 (+1)113

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bartman Jakub
Mizielińska Dobrosława
All About Dance Studio - Szczecin
Bartman Jakub
Mizielińska Dobrosława
Bartman JakubMizielińska DobrosławaAll About Dance Studio - Szczecin1 (+1)111
2.Michalski Piotr
Nadbrzeska Martyna
4STEP - Siechnice
Michalski Piotr
Nadbrzeska Martyna
Michalski PiotrNadbrzeska Martyna4STEP - Siechnice E (+1)1E2
3.Rymarz Piotr
Janczyk Antonina
RETRO - Kępno
Rymarz Piotr
Janczyk Antonina
Rymarz PiotrJanczyk AntoninaRETRO - Kępno1 (+1)113
4.Wojtun Igor
Libner Zofia
ANIMA DANZA - Głogów
Wojtun Igor
Libner Zofia
Wojtun IgorLibner ZofiaANIMA DANZA - Głogów1 (+1)114
5.Mikuczewski Jakub
Janowska Weronika
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Mikuczewski Jakub
Janowska Weronika
Mikuczewski JakubJanowska WeronikaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.1 (+1)115
6.Wrona Michał
Ozimek Marzena
DIAMENT - Wrocław
Wrona Michał
Ozimek Marzena
Wrona MichałOzimek MarzenaDIAMENT - Wrocław1 (+1)116
7.Paździerkiewicz Jacek
Majewska Natalia
DIAMENT - Wrocław
Paździerkiewicz Jacek
Majewska Natalia
Paździerkiewicz JacekMajewska NataliaDIAMENT - Wrocław0 07
8.Bocian Eryk
Ławniczak Jessica
MARGO - Leszno
Bocian Eryk
Ławniczak Jessica
Bocian ErykŁawniczak JessicaMARGO - Leszno1 18
9.Bugno Michał
Rogowska Monika
INSPIRACJA - Wrocław
Bugno Michał
Rogowska Monika
Bugno MichałRogowska MonikaINSPIRACJA - Wrocław0 09
10.Jakub Wiśniewski
Suchecka Aleksandra
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Jakub Wiśniewski
Suchecka Aleksandra
Jakub WiśniewskiSuchecka AleksandraKUBA DANCE STUDIO - Bielawa0 010
11.Poborczyk Tomasz
Natanek Magdalena
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Poborczyk Tomasz
Natanek Magdalena
Poborczyk TomaszNatanek MagdalenaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa0 010
12.Purkiewicz Aleksander
Stańczyk Barbara
STEP DANCE - Koluszki
Purkiewicz Aleksander
Stańczyk Barbara
Purkiewicz AleksanderStańczyk BarbaraSTEP DANCE - Koluszki0 010
13.Różycki Mikołaj
Daś Zuzanna
POEZJA - Kościan
Różycki Mikołaj
Daś Zuzanna
Różycki MikołajDaś ZuzannaPOEZJA - Kościan0 010

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Michalski Piotr
Nadbrzeska Martyna
4STEP - Siechnice
Michalski Piotr
Nadbrzeska Martyna
Michalski PiotrNadbrzeska Martyna4STEP - Siechnice4 (+1)141
2.Purkiewicz Aleksander
Stańczyk Barbara
STEP DANCE - Koluszki
Purkiewicz Aleksander
Stańczyk Barbara
Purkiewicz AleksanderStańczyk BarbaraSTEP DANCE - Koluszki2 (+1)122
3.Wrona Michał
Ozimek Marzena
DIAMENT - Wrocław
Wrona Michał
Ozimek Marzena
Wrona MichałOzimek MarzenaDIAMENT - Wrocław3 (+1)133
4.Bartman Jakub
Mizielińska Dobrosława
All About Dance Studio - Szczecin
Bartman Jakub
Mizielińska Dobrosława
Bartman JakubMizielińska DobrosławaAll About Dance Studio - Szczecin1 (+1)114
5.Wojtun Igor
Libner Zofia
ANIMA DANZA - Głogów
Wojtun Igor
Libner Zofia
Wojtun IgorLibner ZofiaANIMA DANZA - Głogów4 (+1)145
6.Rymarz Piotr
Janczyk Antonina
RETRO - Kępno
Rymarz Piotr
Janczyk Antonina
Rymarz PiotrJanczyk AntoninaRETRO - Kępno1 (+1)116
7.Mikuczewski Jakub
Janowska Weronika
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Mikuczewski Jakub
Janowska Weronika
Mikuczewski JakubJanowska WeronikaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.2 (+1)127
8.Trzebiński Karol
Prokop Wiktoria
ZIELIŃSKA - Ząbkowice
Trzebiński Karol
Prokop Wiktoria
Trzebiński KarolProkop WiktoriaZIELIŃSKA - Ząbkowice4 (+1)147
9.Poborczyk Tomasz
Natanek Magdalena
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Poborczyk Tomasz
Natanek Magdalena
Poborczyk TomaszNatanek MagdalenaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa0 09
10.Słodownik Maksymilian
Grelka Marietta
PROJEKT NM - Słubice
Słodownik Maksymilian
Grelka Marietta
Słodownik MaksymilianGrelka MariettaPROJEKT NM - Słubice1 110
11.Bocian Eryk
Ławniczak Jessica
MARGO - Leszno
Bocian Eryk
Ławniczak Jessica
Bocian ErykŁawniczak JessicaMARGO - Leszno1 111
12.Jakub Wiśniewski
Suchecka Aleksandra
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Jakub Wiśniewski
Suchecka Aleksandra
Jakub WiśniewskiSuchecka AleksandraKUBA DANCE STUDIO - Bielawa0 011
13.Bugno Michał
Rogowska Monika
INSPIRACJA - Wrocław
Bugno Michał
Rogowska Monika
Bugno MichałRogowska MonikaINSPIRACJA - Wrocław0 013
14.Różycki Mikołaj
Daś Zuzanna
POEZJA - Kościan
Różycki Mikołaj
Daś Zuzanna
Różycki MikołajDaś ZuzannaPOEZJA - Kościan0 014

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kubaczyk Jakub
Sierżant Natalia
LATINA - Wolsztyn
Kubaczyk Jakub
Sierżant Natalia
Kubaczyk JakubSierżant NataliaLATINA - Wolsztyn5 (+1)151
2.Trzebiński Karol
Prokop Wiktoria
ZIELIŃSKA - Ząbkowice
Trzebiński Karol
Prokop Wiktoria
Trzebiński KarolProkop WiktoriaZIELIŃSKA - Ząbkowice3 (+1)132
3.Czerwiński Bartosz
Wyszecka Dobrosława
All About Dance Studio - Szczecin
Czerwiński Bartosz
Wyszecka Dobrosława
Czerwiński BartoszWyszecka DobrosławaAll About Dance Studio - Szczecin1 (+1)113
4.Kudlaszyk Oskar
Gawelska Weronika
DREAM - Poznań
Kudlaszyk Oskar
Gawelska Weronika
Kudlaszyk OskarGawelska WeronikaDREAM - Poznań3 (+1)134
5.Łukaszewski Kacper
Szlafka Zofia
POEZJA - Kościan
Łukaszewski Kacper
Szlafka Zofia
Łukaszewski KacperSzlafka ZofiaPOEZJA - Kościan1 (+1)115
6.Kaczmarek Michał
Tuszyńska Olimpia
FANTAZJA - Skwierzyna
Kaczmarek Michał
Tuszyńska Olimpia
Kaczmarek MichałTuszyńska OlimpiaFANTAZJA - Skwierzyna6 66
7.Radoła Mateusz
Jaszkiewicz Greta
MARGO - Leszno
Radoła Mateusz
Jaszkiewicz Greta
Radoła MateuszJaszkiewicz GretaMARGO - Leszno1 17
8.Jakubiak Maciej
Dębińska Julia
PROJEKT NM - Słubice
Jakubiak Maciej
Dębińska Julia
Jakubiak MaciejDębińska JuliaPROJEKT NM - Słubice4 48
9.Adamczak Karol
Wojtasińska Adrianna
DREAM - Poznań
Adamczak Karol
Wojtasińska Adrianna
Adamczak KarolWojtasińska AdriannaDREAM - Poznań0 09
10.Słodownik Maksymilian
Grelka Marietta
PROJEKT NM - Słubice
Słodownik Maksymilian
Grelka Marietta
Słodownik MaksymilianGrelka MariettaPROJEKT NM - Słubice0 010

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kudlaszyk Oskar
Gawelska Weronika
DREAM - Poznań
Kudlaszyk Oskar
Gawelska Weronika
Kudlaszyk OskarGawelska WeronikaDREAM - Poznań3 (+1)131
2.Kubaczyk Jakub
Sierżant Natalia
LATINA - Wolsztyn
Kubaczyk Jakub
Sierżant Natalia
Kubaczyk JakubSierżant NataliaLATINA - Wolsztyn5 (+1)152
3.Kulawiecki Maciej
Popowska Patrycja
KS DANCE MIX - Deszczno
Kulawiecki Maciej
Popowska Patrycja
Kulawiecki MaciejPopowska PatrycjaKS DANCE MIX - Deszczno5 (+1)153
4.Czerwiński Bartosz
Wyszecka Dobrosława
All About Dance Studio - Szczecin
Czerwiński Bartosz
Wyszecka Dobrosława
Czerwiński BartoszWyszecka DobrosławaAll About Dance Studio - Szczecin1 (+1)114
5.Borkowski Łukasz
Kasicka Alicja
ASTRA - Szczecin
Borkowski Łukasz
Kasicka Alicja
Borkowski ŁukaszKasicka AlicjaASTRA - Szczecin6 (+1)165
6.Łukaszewski Kacper
Szlafka Zofia
POEZJA - Kościan
Łukaszewski Kacper
Szlafka Zofia
Łukaszewski KacperSzlafka ZofiaPOEZJA - Kościan3 36
7.Adamczak Karol
Wojtasińska Adrianna
DREAM - Poznań
Adamczak Karol
Wojtasińska Adrianna
Adamczak KarolWojtasińska AdriannaDREAM - Poznań0 07
8.Kaczmarek Michał
Tuszyńska Olimpia
FANTAZJA - Skwierzyna
Kaczmarek Michał
Tuszyńska Olimpia
Kaczmarek MichałTuszyńska OlimpiaFANTAZJA - Skwierzyna6 68
9.Radoła Mateusz
Jaszkiewicz Greta
MARGO - Leszno
Radoła Mateusz
Jaszkiewicz Greta
Radoła MateuszJaszkiewicz GretaMARGO - Leszno0 09
10.Koźlik Patryk
Gębarowska Maja
KS DANCE MIX - Deszczno
Koźlik Patryk
Gębarowska Maja
Koźlik PatrykGębarowska MajaKS DANCE MIX - Deszczno2 210

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Hasiów Szymon
Baran Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Hasiów Szymon
Baran Alicja
Hasiów SzymonBaran AlicjaGRACJA - Zielona Góra7 (+1)171
2.Miałkas Eryk
Szymczak Julia
LATINA - Wolsztyn
Miałkas Eryk
Szymczak Julia
Miałkas ErykSzymczak JuliaLATINA - Wolsztyn1 (+1)112
3.Walczak Kacper
Cembrowicz Julia
LORENZO - Gaj Mały
Walczak Kacper
Cembrowicz Julia
Walczak KacperCembrowicz JuliaLORENZO - Gaj Mały1 (+1)113
4.Borkowski Łukasz
Kasicka Alicja
ASTRA - Szczecin
Borkowski Łukasz
Kasicka Alicja
Borkowski ŁukaszKasicka AlicjaASTRA - Szczecin1 (+1)114
5.Lemke Krystian
Mużelak Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
Lemke Krystian
Mużelak Julia
Lemke KrystianMużelak JuliaFANTAZJA - Skwierzyna2 (+1)125
6.Duszewski Michał
Apolinarska Anna
MARGO - Leszno
Duszewski Michał
Apolinarska Anna
Duszewski MichałApolinarska AnnaMARGO - Leszno4 (+1)146
7.Biały Mikołaj
Konarska Katarzyna
FINEZJA - Poznań
Biały Mikołaj
Konarska Katarzyna
Biały MikołajKonarska KatarzynaFINEZJA - Poznań4 47
8.Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emila
PROJEKT NM - Słubice
Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emila
Jędrzejewski JanArtiuchow EmilaPROJEKT NM - Słubice5 58
9.Biniak Jakub
Paroń Klaudia
LORENZO - Gaj Mały
Biniak Jakub
Paroń Klaudia
Biniak JakubParoń KlaudiaLORENZO - Gaj Mały0 09
10.Raś Mikołaj
Bubacz Oliwia
LORENZO - Gaj Mały
Raś Mikołaj
Bubacz Oliwia
Raś MikołajBubacz OliwiaLORENZO - Gaj Mały1 19
11.Plackowski Jakub
Piechel Monika
POEZJA - Kościan
Plackowski Jakub
Piechel Monika
Plackowski JakubPiechel MonikaPOEZJA - Kościan0 011
12.Jura Jakub
Wesołowska Lidia
GRACJA - Zielona Góra
Jura Jakub
Wesołowska Lidia
Jura JakubWesołowska LidiaGRACJA - Zielona Góra0 012

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jura Jakub
Wesołowska Lidia
GRACJA - Zielona Góra
Jura Jakub
Wesołowska Lidia
Jura JakubWesołowska LidiaGRACJA - Zielona Góra1 (+1)111
2.Walczak Kacper
Cembrowicz Julia
LORENZO - Gaj Mały
Walczak Kacper
Cembrowicz Julia
Walczak KacperCembrowicz JuliaLORENZO - Gaj Mały3 (+1)132
3.Kuliński Karol
Majchrowicz Ewa
GRACJA - Zielona Góra
Kuliński Karol
Majchrowicz Ewa
Kuliński KarolMajchrowicz EwaGRACJA - Zielona Góra C (+1)1C3
4.Zalewski Mariusz
Kalecińska Martyna
4STEP - Siechnice
Zalewski Mariusz
Kalecińska Martyna
Zalewski MariuszKalecińska Martyna4STEP - Siechnice7 (+1)174
5.Lemke Krystian
Mużelak Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
Lemke Krystian
Mużelak Julia
Lemke KrystianMużelak JuliaFANTAZJA - Skwierzyna5 (+1)155
6.Miałkas Eryk
Szymczak Julia
LATINA - Wolsztyn
Miałkas Eryk
Szymczak Julia
Miałkas ErykSzymczak JuliaLATINA - Wolsztyn1 (+1)116
7.Duszewski Michał
Apolinarska Anna
MARGO - Leszno
Duszewski Michał
Apolinarska Anna
Duszewski MichałApolinarska AnnaMARGO - Leszno3 (+1)137
8.Biniak Jakub
Paroń Klaudia
LORENZO - Gaj Mały
Biniak Jakub
Paroń Klaudia
Biniak JakubParoń KlaudiaLORENZO - Gaj Mały0 08
9.Jakubiak Maciej
Dębińska Julia
PROJEKT NM - Słubice
Jakubiak Maciej
Dębińska Julia
Jakubiak MaciejDębińska JuliaPROJEKT NM - Słubice1 19
10.Grzesiak Tomasz
Ziętara Wiktoria
DANCE IMPERIUM - Poznań
Grzesiak Tomasz
Ziętara Wiktoria
Grzesiak TomaszZiętara WiktoriaDANCE IMPERIUM - Poznań1 110
11.Siczyński Jan
Andrzejewska Julia
KS DANCE MIX - Deszczno
Siczyński Jan
Andrzejewska Julia
Siczyński JanAndrzejewska JuliaKS DANCE MIX - Deszczno0 010
12.Plackowski Jakub
Piechel Monika
POEZJA - Kościan
Plackowski Jakub
Piechel Monika
Plackowski JakubPiechel MonikaPOEZJA - Kościan1 112
13.Hasiów Szymon
Baran Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Hasiów Szymon
Baran Alicja
Hasiów SzymonBaran AlicjaGRACJA - Zielona Góra6 613
14.Raś Mikołaj
Bubacz Oliwia
LORENZO - Gaj Mały
Raś Mikołaj
Bubacz Oliwia
Raś MikołajBubacz OliwiaLORENZO - Gaj Mały0 014

 

BLOK 3, rejestracja 15.00-15.30, start: 16.00

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Borbot Rostislav
Nawrot Wiktoria
Szkoła Tańca Sparta - Opole
Borbot Rostislav
Nawrot Wiktoria
Borbot RostislavNawrot WiktoriaSzkoła Tańca Sparta - Opole3 (+1)131
2.Tołoczko Przemysław
Krauze Wiktoria
ANIMA DANZA - Głogów
Tołoczko Przemysław
Krauze Wiktoria
Tołoczko PrzemysławKrauze WiktoriaANIMA DANZA - Głogów1 (+1)112
3.Krogulec Miłosz
Buczek Sandra
DANCE PROJECT- Wrocław
Krogulec Miłosz
Buczek Sandra
Krogulec MiłoszBuczek SandraDANCE PROJECT- Wrocław3 33
4.Nguyen Szymon
Knapik Maja
4STEP - Siechnice
Nguyen Szymon
Knapik Maja
Nguyen SzymonKnapik Maja4STEP - Siechnice5 54

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kaźmierczak Oliwier
Jareniowska Jagoda
GRACJA - Zielona Góra
Kaźmierczak Oliwier
Jareniowska Jagoda
Kaźmierczak OliwierJareniowska JagodaGRACJA - Zielona Góra7 (+1)171
2.Borbot Rostislav
Nawrot Wiktoria
Szkoła Tańca Sparta - Opole
Borbot Rostislav
Nawrot Wiktoria
Borbot RostislavNawrot WiktoriaSzkoła Tańca Sparta - Opole2 (+1)122
3.Tołoczko Przemysław
Krauze Wiktoria
ANIMA DANZA - Głogów
Tołoczko Przemysław
Krauze Wiktoria
Tołoczko PrzemysławKrauze WiktoriaANIMA DANZA - Głogów0 03
4.Nguyen Szymon
Knapik Maja
4STEP - Siechnice
Nguyen Szymon
Knapik Maja
Nguyen SzymonKnapik Maja4STEP - Siechnice4 44

30+ (Senior 1) E ST 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wesołowski Artur
Wesołowska Anna
FILEMON - Szamotuły
Wesołowski Artur
Wesołowska Anna
Wesołowski ArturWesołowska AnnaFILEMON - Szamotuły5 (+1)151
2.Kniaziev Yevhen
Chrzanowska Patrycja
POEZJA - Kościan
Kniaziev Yevhen
Chrzanowska Patrycja
Kniaziev YevhenChrzanowska PatrycjaPOEZJA - Kościan1 (+1)112
3.Wroński Arkadiusz
Wrońska Agnieszka
SMOOTH DANCE - Wrocław
Wroński Arkadiusz
Wrońska Agnieszka
Wroński ArkadiuszWrońska AgnieszkaSMOOTH DANCE - Wrocław4 (+1)143
4.Bolesta Robert
Sołdyńska Monika
King Dance - Koszalin
Bolesta Robert
Sołdyńska Monika
Bolesta RobertSołdyńska MonikaKing Dance - Koszalin0 04
5.Sowiński Paweł
Szubert Aurelia
POEZJA - Kościan
Sowiński Paweł
Szubert Aurelia
Sowiński PawełSzubert AureliaPOEZJA - Kościan1 15
6.Haraś Stanisław
Haraś Diana
FINEZJA - Poznań
Haraś Stanisław
Haraś Diana
Haraś StanisławHaraś DianaFINEZJA - Poznań

30+ (Senior 1) E LA 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jabłoński Piotr
Jabłońska Sylwia
ALFA-ASTRA - Stargard
Jabłoński Piotr
Jabłońska Sylwia
Jabłoński PiotrJabłońska SylwiaALFA-ASTRA - Stargard1 (+1)111
2.Kashyna Adam
Kashyna Marta
DZIUPLA - Poznań
Kashyna Adam
Kashyna Marta
Kashyna AdamKashyna MartaDZIUPLA - Poznań2 (+1)122
3.Kniaziev Yevhen
Chrzanowska Patrycja
POEZJA - Kościan
Kniaziev Yevhen
Chrzanowska Patrycja
Kniaziev YevhenChrzanowska PatrycjaPOEZJA - Kościan1 (+1)113
4.Sowiński Paweł
Szubert Aurelia
POEZJA - Kościan
Sowiński Paweł
Szubert Aurelia
Sowiński PawełSzubert AureliaPOEZJA - Kościan1 14
5.Haraś Stanisław
Haraś Diana
FINEZJA - Poznań
Haraś Stanisław
Haraś Diana
Haraś StanisławHaraś DianaFINEZJA - Poznań
6.Nowakowski Juliusz
Nowakowska Paulina
SENIOR DANCE STUDIO - Poznań
Nowakowski Juliusz
Nowakowska Paulina
Nowakowski JuliuszNowakowska PaulinaSENIOR DANCE STUDIO - Poznań

40+ (Senior 2) F ST 3T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Burdziuk Krzysztof
Burdziuk Justyna
DZIUPLA - Poznań
Burdziuk Krzysztof
Burdziuk Justyna
Burdziuk KrzysztofBurdziuk JustynaDZIUPLA - Poznań3 (+1)131
2.Kashyna Adam
Kashyna Marta
DZIUPLA - Poznań
Kashyna Adam
Kashyna Marta
Kashyna AdamKashyna MartaDZIUPLA - Poznań E (+1)1E2
3.Olejnik Konrad
Urbańska-Olejnik Agnieszka
POEZJA - Kościan
Olejnik Konrad
Urbańska-Olejnik Agnieszka
Olejnik KonradUrbańska-Olejnik AgnieszkaPOEZJA - Kościan0 03
4.Nowakowski Juliusz
Nowakowska Paulina
SENIOR DANCE STUDIO - Poznań
Nowakowski Juliusz
Nowakowska Paulina
Nowakowski JuliuszNowakowska PaulinaSENIOR DANCE STUDIO - Poznań

40+ (Senior 2) E ST 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wesołowski Artur
Wesołowska Anna
FILEMON - Szamotuły
Wesołowski Artur
Wesołowska Anna
Wesołowski ArturWesołowska AnnaFILEMON - Szamotuły6 (+1)161
2.Jabłoński Piotr
Jabłońska Sylwia
ALFA-ASTRA - Stargard
Jabłoński Piotr
Jabłońska Sylwia
Jabłoński PiotrJabłońska SylwiaALFA-ASTRA - Stargard1 (+1)112
3.Bolesta Robert
Sołdyńska Monika
King Dance - Koszalin
Bolesta Robert
Sołdyńska Monika
Bolesta RobertSołdyńska MonikaKing Dance - Koszalin0 03
4.Sowiński Paweł
Szubert Aurelia
POEZJA - Kościan
Sowiński Paweł
Szubert Aurelia
Sowiński PawełSzubert AureliaPOEZJA - Kościan1 14
5.Haraś Stanisław
Haraś Diana
FINEZJA - Poznań
Haraś Stanisław
Haraś Diana
Haraś StanisławHaraś DianaFINEZJA - Poznań

 

BLOK 4, rejestracja 16.30-17.00, start: 17.30

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gembara Konrad
Bałut Klaudia
GRACJA - Zielona Góra
Gembara Konrad
Bałut Klaudia
Gembara KonradBałut KlaudiaGRACJA - Zielona Góra2 (+1)121
2.Burdziuk Olaf
Wiatrowska Julia
DZIUPLA - Poznań
Burdziuk Olaf
Wiatrowska Julia
Burdziuk OlafWiatrowska JuliaDZIUPLA - Poznań1 (+1)112
3.Jakubczak Jakub
Nadera Katarzyna
CENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz
Jakubczak Jakub
Nadera Katarzyna
Jakubczak JakubNadera KatarzynaCENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz B (+1)1B3
4.Sarbak Kacper
Świniarska Dominika
LORENZO - Gaj Mały
Sarbak Kacper
Świniarska Dominika
Sarbak KacperŚwiniarska DominikaLORENZO - Gaj Mały2 24
5.Isidoris Eric
Isidoris Melissa
MARGO - Leszno
Isidoris Eric
Isidoris Melissa
Isidoris EricIsidoris MelissaMARGO - Leszno0 05
6.Hofbauer Mikołaj
Biegała Julia
INSPIRACJA - Wrocław
Hofbauer Mikołaj
Biegała Julia
Hofbauer MikołajBiegała JuliaINSPIRACJA - Wrocław0 06

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wiltowski Jakub
Zięba Karina
IGLICA - Wrocław
Wiltowski Jakub
Zięba Karina
Wiltowski JakubZięba KarinaIGLICA - Wrocław1 (+1)111
2.Maślak Jakub
Wojdowska Julia
POEZJA - Kościan
Maślak Jakub
Wojdowska Julia
Maślak JakubWojdowska JuliaPOEZJA - Kościan2 (+1)122
3.Skolut Kamil
Miszczak Katarzyna
DANCE TEAM - Wrocław
Skolut Kamil
Miszczak Katarzyna
Skolut KamilMiszczak KatarzynaDANCE TEAM - Wrocław2 (+1)123
4.Kucharski Damian
Ryś Zuzanna
DANCE PROJECT- Wrocław
Kucharski Damian
Ryś Zuzanna
Kucharski DamianRyś ZuzannaDANCE PROJECT- Wrocław6 (+1)164
5.Gembara Konrad
Bałut Klaudia
GRACJA - Zielona Góra
Gembara Konrad
Bałut Klaudia
Gembara KonradBałut KlaudiaGRACJA - Zielona Góra1 15
6.Burdziuk Olaf
Wiatrowska Julia
DZIUPLA - Poznań
Burdziuk Olaf
Wiatrowska Julia
Burdziuk OlafWiatrowska JuliaDZIUPLA - Poznań0 06
7.Isidoris Eric
Isidoris Melissa
MARGO - Leszno
Isidoris Eric
Isidoris Melissa
Isidoris EricIsidoris MelissaMARGO - Leszno0 07
8.Chwiałkowski Filip
Marzec Zuzanna
ALFA-ASTRA - Stargard
Chwiałkowski Filip
Marzec Zuzanna
Chwiałkowski FilipMarzec ZuzannaALFA-ASTRA - Stargard0 08
9.Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emila
PROJEKT NM - Słubice
Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emila
Jędrzejewski JanArtiuchow EmilaPROJEKT NM - Słubice7 78

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jabłoński Dariusz
Poniatowicz Karolina
KADRYL - Białystok
Jabłoński Dariusz
Poniatowicz Karolina
Jabłoński DariuszPoniatowicz KarolinaKADRYL - Białystok5 (+1)151
2.Wiltowski Jakub
Zięba Karina
IGLICA - Wrocław
Wiltowski Jakub
Zięba Karina
Wiltowski JakubZięba KarinaIGLICA - Wrocław1 (+1)112
3.Piotrowski Wojciech
Rasz Natalia
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Piotrowski Wojciech
Rasz Natalia
Piotrowski WojciechRasz NataliaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA2 (+1)123
4.Metack Julian
Mąkowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Metack Julian
Mąkowska Oliwia
Metack JulianMąkowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra0 04
5.Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
DANCE PROJECT- Wrocław
Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
Szewczykowski FilipKlupa NataliaDANCE PROJECT- Wrocław3 35
6.Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
MARGO - Leszno
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO - Leszno2 26

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Antos Adrian
Świerk Wiktoria
DANCE PROJECT- Wrocław
Antos Adrian
Świerk Wiktoria
Antos AdrianŚwierk WiktoriaDANCE PROJECT- Wrocław8 (+1)181
2.Kubicz Jakub
Baryliszyn Maria
IGLICA - Wrocław
Kubicz Jakub
Baryliszyn Maria
Kubicz JakubBaryliszyn MariaIGLICA - Wrocław7 (+1)172
3.Tchórzewski Sandro
Kurowska Paulina
LATINA - Wolsztyn
Tchórzewski Sandro
Kurowska Paulina
Tchórzewski SandroKurowska PaulinaLATINA - Wolsztyn8 (+1)183
4.Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
DANCE PROJECT- Wrocław
Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
Szewczykowski FilipKlupa NataliaDANCE PROJECT- Wrocław5 54
5.Metack Julian
Mąkowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Metack Julian
Mąkowska Oliwia
Metack JulianMąkowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra0 05
6.Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
MARGO - Leszno
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO - Leszno10 106

16+ (Powyżej 15) Open ST PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Drzewiecki Miłosz
Telesz Oliwia
LATINA - Wolsztyn
Drzewiecki Miłosz
Telesz Oliwia
Drzewiecki MiłoszTelesz OliwiaLATINA - Wolsztyn0 01
2.Frach Dominik
Semenova Ekaterina
ZORBA - Częstochowa
Frach Dominik
Semenova Ekaterina
Frach DominikSemenova EkaterinaZORBA - Częstochowa0 02
3.Sajdak Jerzy
Borowskaya Darya
DANCECLUB - Szczecin
Sajdak Jerzy
Borowskaya Darya
Sajdak JerzyBorowskaya DaryaDANCECLUB - Szczecin12 123
4.Garwacki Łukasz
Skrobańska Karolina
DREAM - Poznań
Garwacki Łukasz
Skrobańska Karolina
Garwacki ŁukaszSkrobańska KarolinaDREAM - Poznań0 04
5.Malinowski Wiktor
Kaplińska Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Malinowski Wiktor
Kaplińska Zofia
Malinowski WiktorKaplińska ZofiaGRACJA - Zielona Góra4 45
6.Szpakowicz Robert
Łotyszonek Julita
GRACJA - Zielona Góra
Szpakowicz Robert
Łotyszonek Julita
Szpakowicz RobertŁotyszonek JulitaGRACJA - Zielona Góra1 16
7.Czaczkowski Kacper
Skrzypek Patrycja
LATINA - Wolsztyn
Czaczkowski Kacper
Skrzypek Patrycja
Czaczkowski KacperSkrzypek PatrycjaLATINA - Wolsztyn5 57
8.Ignaszewski Maxwell
Sobasik Marta
MARGO - Leszno
Ignaszewski Maxwell
Sobasik Marta
Ignaszewski MaxwellSobasik MartaMARGO - Leszno0 08
9.Bryła Tadeusz
Plotka Marcelina
LATINA - Wolsztyn
Bryła Tadeusz
Plotka Marcelina
Bryła TadeuszPlotka MarcelinaLATINA - Wolsztyn0 09
10.Kubaczyk Jakub
Sierżant Natalia
LATINA - Wolsztyn
Kubaczyk Jakub
Sierżant Natalia
Kubaczyk JakubSierżant NataliaLATINA - Wolsztyn5 59
11.Miałkas Eryk
Szymczak Julia
LATINA - Wolsztyn
Miałkas Eryk
Szymczak Julia
Miałkas ErykSzymczak JuliaLATINA - Wolsztyn1 19

16+ (Powyżej 15) Open LA PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Faracik Szymon
Cicherska Natalia
IGLICA - Wrocław
Faracik Szymon
Cicherska Natalia
Faracik SzymonCicherska NataliaIGLICA - Wrocław3 31
2.Trochymiuk Sebastian
Lemke Julita
IGLICA - Wrocław
Trochymiuk Sebastian
Lemke Julita
Trochymiuk SebastianLemke JulitaIGLICA - Wrocław8 82
3.Jabłoński Dariusz
Poniatowicz Karolina
KADRYL - Białystok
Jabłoński Dariusz
Poniatowicz Karolina
Jabłoński DariuszPoniatowicz KarolinaKADRYL - Białystok0 03
4.Witkowski Jan
Zejmowicz Justyna
Dancers United - WARSZAWA
Witkowski Jan
Zejmowicz Justyna
Witkowski JanZejmowicz JustynaDancers United - WARSZAWA9 94
5.Kastelik Łukasz
Wawrzynowicz Kinga
DANCE PROJECT- Wrocław
Kastelik Łukasz
Wawrzynowicz Kinga
Kastelik ŁukaszWawrzynowicz KingaDANCE PROJECT- Wrocław2 25
6.Kubicz Jakub
Baryliszyn Maria
IGLICA - Wrocław
Kubicz Jakub
Baryliszyn Maria
Kubicz JakubBaryliszyn MariaIGLICA - Wrocław7 76
7.Szpakowicz Robert
Łotyszonek Julita
GRACJA - Zielona Góra
Szpakowicz Robert
Łotyszonek Julita
Szpakowicz RobertŁotyszonek JulitaGRACJA - Zielona Góra1 17
8.Tchórzewski Sandro
Kurowska Paulina
LATINA - Wolsztyn
Tchórzewski Sandro
Kurowska Paulina
Tchórzewski SandroKurowska PaulinaLATINA - Wolsztyn8 87
9.Ignaszewski Maxwell
Sobasik Marta
MARGO - Leszno
Ignaszewski Maxwell
Sobasik Marta
Ignaszewski MaxwellSobasik MartaMARGO - Leszno0 09
10.Błaszczyk Łukasz
Sieraszewska Ewelina
GRACJA - Zielona Góra
Błaszczyk Łukasz
Sieraszewska Ewelina
Błaszczyk ŁukaszSieraszewska EwelinaGRACJA - Zielona Góra1 110
11.Kaczmarek Igor
Gromadzka Sara
ROYAL DANCE - Szczecin
Kaczmarek Igor
Gromadzka Sara
Kaczmarek IgorGromadzka SaraROYAL DANCE - Szczecin2 211
12.Miałkas Eryk
Szymczak Julia
LATINA - Wolsztyn
Miałkas Eryk
Szymczak Julia
Miałkas ErykSzymczak JuliaLATINA - Wolsztyn1 112