Mistrzostwa Klas A, B i C

2021-03-13 Zielona Góra, GRACJA - Zielona Góra


Plik z wynikami

UWAGA

UWAGA!

Przypominamy o konieczności noszenia maseczek i złożenia oświadczenia COVID - KAŻDA osoba wchodząca do budynku.
Niestety, w hali nie będzie możliwości kupienia napojów, obiadów itp. Zawodnicy powinni przygotować się w tym zakresie samodzielnie.

STANDARD -BLOK I
REJESTRACJA KL.C-ST i KL.B-ST 8:15 - 9:30 /próba parkietu prowadzona klasami do godz.9:45
START KL.C,B 10:00

REJESTRACJA KL.A-ST 10:00 - 11:00 /10 min. próby parkietu bezpośrednio przed pierwszą rundą

LATIN -BLOK II
REJESTRACJA KL.C-LA i KL.B-LA 14:45 - 15:30 / próba parkietu prowadzona klasami od15:00
START KL.C,B 16:00

REJESTRACJA KL.A-LA 16:00 - 17:00 / 10 min. próby parkietu bezpośrednio przed pierwszą rundą

BLOK 1, rejestracja kl.C, B 8:15 - 9:30 kl.A 10:00 - 11:00, próba parkietu 8:45 - 9:45, start: kl.C,B 10:00 kl.A ok.11:40

REJESTRACJA KL.C-ST i KL.B-ST 8:15 - 9:30 START KL.C,B 10:00 REJESTRACJA KL.A-ST 10:00 - 11:00 /10 min. próby parkietu bezpośrednio przed pierwszą rundą


16+ (Powyżej 15) C ST Mistrzostwa CBA PREMIUM 28

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krzyżanowski Łukasz
Kłucjasz Maja
ESKADRA - Pabianice
Krzyżanowski Łukasz
Kłucjasz Maja
Krzyżanowski ŁukaszKłucjasz MajaESKADRA - Pabianice BB1
2.Gembara Konrad
Bałut Klaudia
GRACJA - Zielona Góra
Gembara Konrad
Bałut Klaudia
Gembara KonradBałut KlaudiaGRACJA - Zielona Góra BB2
3.Wojciechowski Stanisław
Żarłok Kinga
POLISH CLUB - Warszawa
Wojciechowski Stanisław
Żarłok Kinga
Wojciechowski StanisławŻarłok KingaPOLISH CLUB - Warszawa BB3
4.Guz Mikołaj
Pluskota Matylda
ASTRA - Szczecin
Guz Mikołaj
Pluskota Matylda
Guz MikołajPluskota MatyldaASTRA - Szczecin1 (+1)114
5.Gruszecki Wojciech
Szawernoga Natalia
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Gruszecki Wojciech
Szawernoga Natalia
Gruszecki WojciechSzawernoga NataliaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA3 (+1)135
6.Reginek Filip
Czopnik Emilia
KIEPURA - Wrocław
Reginek Filip
Czopnik Emilia
Reginek FilipCzopnik EmiliaKIEPURA - Wrocław7 (+1)176
7.Jaensch Tymoteusz
Makowska Ewelina
ASTRA - Szczecin
Jaensch Tymoteusz
Makowska Ewelina
Jaensch TymoteuszMakowska EwelinaASTRA - Szczecin5 (+1)157
8.Kijowski Cezary
Lubińska Katarzyna
GASIEK - Rzeszów
Kijowski Cezary
Lubińska Katarzyna
Kijowski CezaryLubińska KatarzynaGASIEK - Rzeszów5 (+1)157
9.Tomaszewski Alan
Jędras Wiktoria
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Tomaszewski Alan
Jędras Wiktoria
Tomaszewski AlanJędras WiktoriaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA3 (+1)137
10.Burdziuk Olaf
Wiatrowska Julia
DZIUPLA - Poznań
Burdziuk Olaf
Wiatrowska Julia
Burdziuk OlafWiatrowska JuliaDZIUPLA - Poznań2 (+1)1210
11.Sarbak Kacper
Świniarska Dominika
LORENZO - Gaj Mały
Sarbak Kacper
Świniarska Dominika
Sarbak KacperŚwiniarska DominikaLORENZO - Gaj Mały3 (+1)1311
12.Leszczyński Patryk
Kiełsznia Angelika
BALLROOM - Lublin
Leszczyński Patryk
Kiełsznia Angelika
Leszczyński PatrykKiełsznia AngelikaBALLROOM - Lublin6 (+1)1612
13.Serafin Bartłomiej
Frątczak Anna
JEDYNKA - Łódź
Serafin Bartłomiej
Frątczak Anna
Serafin BartłomiejFrątczak AnnaJEDYNKA - Łódź1 113
14.Wieczorek Jerzy
Zgutka Agata
FAST-STEP Warszawa
Wieczorek Jerzy
Zgutka Agata
Wieczorek JerzyZgutka AgataFAST-STEP Warszawa2 213
15.Pycio Sebastian
Kosecka Vanessa
ESKADRA - Pabianice
Pycio Sebastian
Kosecka Vanessa
Pycio SebastianKosecka VanessaESKADRA - Pabianice2 215
16.Wiaderny Aleksander
Słomska Amelia
EMOTION - Góra Kalwaria
Wiaderny Aleksander
Słomska Amelia
Wiaderny AleksanderSłomska AmeliaEMOTION - Góra Kalwaria6 615
17.Gajewski Patryk
Kapusta Alicja
BAWINEK - Kraków
Gajewski Patryk
Kapusta Alicja
Gajewski PatrykKapusta AlicjaBAWINEK - Kraków3 317
18.Kaszuba Dawid
Kwadrans Paulina
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Kaszuba Dawid
Kwadrans Paulina
Kaszuba DawidKwadrans PaulinaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 017
19.Pytlik Kamil
Głażewska Anna
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Pytlik Kamil
Głażewska Anna
Pytlik KamilGłażewska AnnaLORDANCE - Wodzisław Śl.1 119
20.Jędrycha Damian
Zaworska Zuzanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Jędrycha Damian
Zaworska Zuzanna
Jędrycha DamianZaworska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec7 720
21.Rzymkiewicz Krystian
Franiek Emilia
PERFECT STYL - Kraków
Rzymkiewicz Krystian
Franiek Emilia
Rzymkiewicz KrystianFraniek EmiliaPERFECT STYL - Kraków1 120
22.Hasiów Szymon
Baran Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Hasiów Szymon
Baran Alicja
Hasiów SzymonBaran AlicjaGRACJA - Zielona Góra7 722
23.Oleszak Hubert
Chytra Klaudia
ALFA-ASTRA - Stargard
Oleszak Hubert
Chytra Klaudia
Oleszak HubertChytra KlaudiaALFA-ASTRA - Stargard2 223
24.Sobczak Sebastian
Krakowska Wiktoria
ALFA-ASTRA - Stargard
Sobczak Sebastian
Krakowska Wiktoria
Sobczak SebastianKrakowska WiktoriaALFA-ASTRA - Stargard0 024
25.Kuliński Karol
Majchrowicz Ewa
GRACJA - Zielona Góra
Kuliński Karol
Majchrowicz Ewa
Kuliński KarolMajchrowicz EwaGRACJA - Zielona Góra0 025
26.Hofbauer Mikołaj
Biegała Julia
INSPIRACJA - Wrocław
Hofbauer Mikołaj
Biegała Julia
Hofbauer MikołajBiegała JuliaINSPIRACJA - Wrocław0 026
27.Sozański Miłosz
Doktorczyk Martyna
ROYAL DANCE - Szczecin
Sozański Miłosz
Doktorczyk Martyna
Sozański MiłoszDoktorczyk MartynaROYAL DANCE - Szczecin0 026
28.Wołoszyn Kamil
Łukasik Izabela
MERENGUE - Stalowa Wola
Wołoszyn Kamil
Łukasik Izabela
Wołoszyn KamilŁukasik IzabelaMERENGUE - Stalowa Wola0 026

16+ (Powyżej 15) B ST Mistrzostwa CBA PREMIUM 34

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Protasiewicz Piotr
Olejnik Karolina
GRACJA - Zielona Góra
Protasiewicz Piotr
Olejnik Karolina
Protasiewicz PiotrOlejnik KarolinaGRACJA - Zielona Góra AA1
2.Łyda Konrad
Sztukowska Paulina
IMPET TEAM WARSZAWA
Łyda Konrad
Sztukowska Paulina
Łyda KonradSztukowska PaulinaIMPET TEAM WARSZAWA AA2
3.Gędłek Jakub
Więckowska Maja
IMPERIA - Kraków
Gędłek Jakub
Więckowska Maja
Gędłek JakubWięckowska MajaIMPERIA - Kraków AA3
4.Rencławowicz Szymon
Wiewiórka Julia
POLISH CLUB - Warszawa
Rencławowicz Szymon
Wiewiórka Julia
Rencławowicz SzymonWiewiórka JuliaPOLISH CLUB - Warszawa2 (+1)124
5.Chmiel Jakub
Malinowska Natalia
DANCECLUB - Szczecin
Chmiel Jakub
Malinowska Natalia
Chmiel JakubMalinowska NataliaDANCECLUB - Szczecin1 (+1)115
6.Lipiński Daniel
Sobiech Weronika
DANCECLUB - Szczecin
Lipiński Daniel
Sobiech Weronika
Lipiński DanielSobiech WeronikaDANCECLUB - Szczecin7 (+1)176
7.Wiórek Maciej
Czarnobaj Natalia
IMPULS - Chorzów
Wiórek Maciej
Czarnobaj Natalia
Wiórek MaciejCzarnobaj NataliaIMPULS - Chorzów11 (+1)1117
8.Piotrowski Wojciech
Rasz Natalia
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Piotrowski Wojciech
Rasz Natalia
Piotrowski WojciechRasz NataliaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA4 (+1)148
9.Droś Igor
Patysiak Weronika
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Droś Igor
Patysiak Weronika
Droś IgorPatysiak WeronikaST DOBROWOLSCY - Częstochowa4 (+1)149
10.Skalski Paweł Olaf
Drabczyk Karolina
IMPERIA - Kraków
Skalski Paweł Olaf
Drabczyk Karolina
Skalski Paweł OlafDrabczyk KarolinaIMPERIA - Kraków6 (+1)1610
11.Owczarek Mateusz
Brol Maja
ZORBA - Częstochowa
Owczarek Mateusz
Brol Maja
Owczarek MateuszBrol MajaZORBA - Częstochowa5 (+1)1511
12.Metack Julian
Mąkowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Metack Julian
Mąkowska Oliwia
Metack JulianMąkowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra1 (+1)1112
13.Drożdżyński Tomasz
Zalewska Kaja
FILEMON - Szamotuły
Drożdżyński Tomasz
Zalewska Kaja
Drożdżyński TomaszZalewska KajaFILEMON - Szamotuły2 (+1)1213
14.Wiltowski Jakub
Zięba Karina
IGLICA - Wrocław
Wiltowski Jakub
Zięba Karina
Wiltowski JakubZięba KarinaIGLICA - Wrocław3 (+1)1314
15.Żygała Maciej
Domka Emilia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Żygała Maciej
Domka Emilia
Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE - Przemyśl2 (+1)1214
16.Dobersztyn Juliusz
Tuchewicz Julia
ASTRA - Szczecin
Dobersztyn Juliusz
Tuchewicz Julia
Dobersztyn JuliuszTuchewicz JuliaASTRA - Szczecin0 016
17.Opałka Igor
Żółkowska Wiktoria
EMOTION - Góra Kalwaria
Opałka Igor
Żółkowska Wiktoria
Opałka IgorŻółkowska WiktoriaEMOTION - Góra Kalwaria6 616
18.Woźniak Filip
Derezińska Justyna
CLASSIC - Warszawa
Woźniak Filip
Derezińska Justyna
Woźniak FilipDerezińska JustynaCLASSIC - Warszawa3 318
19.Martin Jakub
Bigelmajer Alicja
ASTRA - Szczecin
Martin Jakub
Bigelmajer Alicja
Martin JakubBigelmajer AlicjaASTRA - Szczecin0 019
20.Rak Konrad
Chwierut Amelia
ST IMPRESJA Kęty
Rak Konrad
Chwierut Amelia
Rak KonradChwierut AmeliaST IMPRESJA Kęty0 019
21.Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
ASTRA - Szczecin
Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
Gierwatowski KacperWoronowska JolantaASTRA - Szczecin5 521
22.Jabłoński Dariusz
Poniatowicz Karolina
KADRYL - Białystok
Jabłoński Dariusz
Poniatowicz Karolina
Jabłoński DariuszPoniatowicz KarolinaKADRYL - Białystok5 521
23.Zaręba Jakub
Siewierska Karolina
IMPERIA - Kraków
Zaręba Jakub
Siewierska Karolina
Zaręba JakubSiewierska KarolinaIMPERIA - Kraków6 623
24.Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
MARGO - Leszno
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO - Leszno2 224
25.Hankus Kamil
Pyrdziak Katarzyna
ST IMPRESJA Kęty
Hankus Kamil
Pyrdziak Katarzyna
Hankus KamilPyrdziak KatarzynaST IMPRESJA Kęty0 025
26.Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
JEDYNKA - Łódź
Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA - Łódź3 326
27.Starnawski Piotr
Kulińska Julia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Starnawski Piotr
Kulińska Julia
Starnawski PiotrKulińska JuliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.10 1027
28.Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
BALLROOM - Lublin
Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM - Lublin0 028
29.Myśliński Olaf
Czapnik Wiktoria
ESKADRA - Pabianice
Myśliński Olaf
Czapnik Wiktoria
Myśliński OlafCzapnik WiktoriaESKADRA - Pabianice2 229
30.Grzelczak Dawid
Matusiak Agata
ESKADRA - Pabianice
Grzelczak Dawid
Matusiak Agata
Grzelczak DawidMatusiak AgataESKADRA - Pabianice0 030
31.Olszański Oskar
Szołek Nina
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Olszański Oskar
Szołek Nina
Olszański OskarSzołek NinaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 030
32.Bardyn Mariusz
Chłopek Gabriela
ELITA - Kraków
Bardyn Mariusz
Chłopek Gabriela
Bardyn MariuszChłopek GabrielaELITA - Kraków1 132
33.Sarna Artur
Antosik Zuzanna
4STEP - Siechnice
Sarna Artur
Antosik Zuzanna
Sarna ArturAntosik Zuzanna4STEP - Siechnice0 033
34.Sadowski Radosław
Emerla Magdalena
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Sadowski Radosław
Emerla Magdalena
Sadowski RadosławEmerla MagdalenaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 034

16+ (Powyżej 15) A ST Mistrzostwa CBA PREMIUM 27

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sajdak Jerzy
Borowskaya Darya
DANCECLUB - Szczecin
Sajdak Jerzy
Borowskaya Darya
Sajdak JerzyBorowskaya DaryaDANCECLUB - Szczecin SS1
2.Fedyk Krzysztof
Masłowska Klaudia
ASTRA - Szczecin
Fedyk Krzysztof
Masłowska Klaudia
Fedyk KrzysztofMasłowska KlaudiaASTRA - Szczecin SS2
3.Bronowski Karol
Matlęga Karolina
IMPERIA - Kraków
Bronowski Karol
Matlęga Karolina
Bronowski KarolMatlęga KarolinaIMPERIA - Kraków SS3
4.Mecha Kamil
Capar Hanna
ASTRA - Szczecin
Mecha Kamil
Capar Hanna
Mecha KamilCapar HannaASTRA - Szczecin1 (+1)114
5.Dębski Dawid
Chlamtacz Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Dębski Dawid
Chlamtacz Zofia
Dębski DawidChlamtacz ZofiaGRACJA - Zielona Góra1 (+1)115
6.Jarosz Jan
Dudek Wiktoria
K-STUDIO Krosno
Jarosz Jan
Dudek Wiktoria
Jarosz JanDudek WiktoriaK-STUDIO Krosno1 (+1)116
7.Malinowski Wiktor
Kaplińska Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Malinowski Wiktor
Kaplińska Zofia
Malinowski WiktorKaplińska ZofiaGRACJA - Zielona Góra5 (+1)157
8.Kaczmarek Damian
Adamska Ksenia
IGLICA - Wrocław
Kaczmarek Damian
Adamska Ksenia
Kaczmarek DamianAdamska KseniaIGLICA - Wrocław1 (+1)118
9.Matuszewski Piotr
Grabowska Karina Agnieszka
DUET - Warszawa
Matuszewski Piotr
Grabowska Karina Agnieszka
Matuszewski PiotrGrabowska Karina AgnieszkaDUET - Warszawa13 (+1)1139
10.Szpakowicz Robert
Łotyszonek Julita
GRACJA - Zielona Góra
Szpakowicz Robert
Łotyszonek Julita
Szpakowicz RobertŁotyszonek JulitaGRACJA - Zielona Góra2 (+1)1210
11.Zawistowski Kamil
Korzeniowska Anna
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Zawistowski Kamil
Korzeniowska Anna
Zawistowski KamilKorzeniowska AnnaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA1 (+1)1111
12.Dybaś Paweł
Śliwka Julia
ASTRA - Szczecin
Dybaś Paweł
Śliwka Julia
Dybaś PawełŚliwka JuliaASTRA - Szczecin2 (+1)1212
13.Góra Mateusz
Konkowska Zuzanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Góra Mateusz
Konkowska Zuzanna
Góra MateuszKonkowska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec3 (+1)1312
14.Klich Mateusz
Kiełbik Natalia
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Klich Mateusz
Kiełbik Natalia
Klich MateuszKiełbik NataliaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA0 014
15.Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
Szkoła Tańca Sparta - Opole
Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca Sparta - Opole3 315
16.Ligenza Jakub
Kolarczyk Izabela
DANCELOOK - Gliwice
Ligenza Jakub
Kolarczyk Izabela
Ligenza JakubKolarczyk IzabelaDANCELOOK - Gliwice2 215
17.Przygoda Jeremi
Kijak Martyna
FORUM - Zabrze
Przygoda Jeremi
Kijak Martyna
Przygoda JeremiKijak MartynaFORUM - Zabrze11 1115
18.Zyglarski Piotr
Czerczak Aleksandra
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Zyglarski Piotr
Czerczak Aleksandra
Zyglarski PiotrCzerczak AleksandraCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA4 415
19.Kuczyński Filip
Wiśniowska Katarzyna
DUET - Warszawa
Kuczyński Filip
Wiśniowska Katarzyna
Kuczyński FilipWiśniowska KatarzynaDUET - Warszawa10 1019
20.Puszka Michał
Nasalska Izabela
LIDER - Lublin
Puszka Michał
Nasalska Izabela
Puszka MichałNasalska IzabelaLIDER - Lublin2 219
21.Zychla Szymon
Zychla Wiktoria
IGLICA - Wrocław
Zychla Szymon
Zychla Wiktoria
Zychla SzymonZychla WiktoriaIGLICA - Wrocław1 119
22.Ivanov Denis
Mysiorek Julia
DANCECLUB - Szczecin
Ivanov Denis
Mysiorek Julia
Ivanov DenisMysiorek JuliaDANCECLUB - Szczecin1 122
23.Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
SOKÓŁ - Myślenice
Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ - Myślenice6 622
24.Starski Kacper
Idzik Małgorzata
IGLICA - Wrocław
Starski Kacper
Idzik Małgorzata
Starski KacperIdzik MałgorzataIGLICA - Wrocław0 024
25.Chrzan Adrian
Krysta Agnieszka
IGLICA - Wrocław
Chrzan Adrian
Krysta Agnieszka
Chrzan AdrianKrysta AgnieszkaIGLICA - Wrocław0 025
26.Kowalewski Marcin
Kukulska Natalia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kowalewski Marcin
Kukulska Natalia
Kowalewski MarcinKukulska NataliaLORDANCE - Wodzisław Śl.3 326
27.Ciesielski Jakub
Rytych Zuzanna
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Ciesielski Jakub
Rytych Zuzanna
Ciesielski JakubRytych ZuzannaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 027

 

BLOK 2, rejestracja kl.C,B 14:45 - 15:30 kl.A 16:00-17:00, próba parkietu 15:00 - 15:45, start: 16:00

REJESTRACJA KL.C,B 14:45 - 15:30 START KL.C,B 16:00 REJESTRACJA KL.A-LA 16:00 - 17:00 / 10 min. próby parkietu bezpośrednio przed pierwszą rundą


16+ (Powyżej 15) C LA Mistrzostwa CBA PREMIUM 29

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gruszecki Wojciech
Szawernoga Natalia
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Gruszecki Wojciech
Szawernoga Natalia
Gruszecki WojciechSzawernoga NataliaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA BB1
2.Wiltowski Jakub
Zięba Karina
IGLICA - Wrocław
Wiltowski Jakub
Zięba Karina
Wiltowski JakubZięba KarinaIGLICA - Wrocław BB2
3.Dybaś Paweł
Śliwka Julia
ASTRA - Szczecin
Dybaś Paweł
Śliwka Julia
Dybaś PawełŚliwka JuliaASTRA - Szczecin BB3
4.Sarbak Kacper
Świniarska Dominika
LORENZO - Gaj Mały
Sarbak Kacper
Świniarska Dominika
Sarbak KacperŚwiniarska DominikaLORENZO - Gaj Mały B (+1)1B4
5.Thomalla Pascal
Ogrodnik Kamila
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Thomalla Pascal
Ogrodnik Kamila
Thomalla PascalOgrodnik KamilaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki2 (+1)125
6.Dobersztyn Juliusz
Tuchewicz Julia
ASTRA - Szczecin
Dobersztyn Juliusz
Tuchewicz Julia
Dobersztyn JuliuszTuchewicz JuliaASTRA - Szczecin3 (+1)136
7.Kucharski Damian
Ryś Zuzanna
DANCE PROJECT- Wrocław
Kucharski Damian
Ryś Zuzanna
Kucharski DamianRyś ZuzannaDANCE PROJECT- Wrocław7 (+1)177
8.Gembara Konrad
Bałut Klaudia
GRACJA - Zielona Góra
Gembara Konrad
Bałut Klaudia
Gembara KonradBałut KlaudiaGRACJA - Zielona Góra2 (+1)128
9.Żukowski Mikołaj
Homenda Maja
IGLICA - Wrocław
Żukowski Mikołaj
Homenda Maja
Żukowski MikołajHomenda MajaIGLICA - Wrocław7 (+1)179
10.Mucha Paweł
Fatyga Agata
IMPERIA - Kraków
Mucha Paweł
Fatyga Agata
Mucha PawełFatyga AgataIMPERIA - Kraków2 (+1)1210
11.Maślak Jakub
Wojdowska Julia
POEZJA - Kościan
Maślak Jakub
Wojdowska Julia
Maślak JakubWojdowska JuliaPOEZJA - Kościan3 (+1)1311
12.Łuszczyszyn Piotr
Kogut Kornelia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Łuszczyszyn Piotr
Kogut Kornelia
Łuszczyszyn PiotrKogut KorneliaCIEŚLAK - Jelenia Góra5 (+1)1512
13.Burdziuk Olaf
Wiatrowska Julia
DZIUPLA - Poznań
Burdziuk Olaf
Wiatrowska Julia
Burdziuk OlafWiatrowska JuliaDZIUPLA - Poznań0 013
14.Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
BALLROOM - Lublin
Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM - Lublin6 613
15.Sohling Norbert
Cygan Kinga
ZŁOTA PARA - Dębica
Sohling Norbert
Cygan Kinga
Sohling NorbertCygan KingaZŁOTA PARA - Dębica6 613
16.Jędrycha Damian
Zaworska Zuzanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Jędrycha Damian
Zaworska Zuzanna
Jędrycha DamianZaworska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec9 916
17.Stal Kacper
Gawor Jowita
THOMAS DANCE - Kraków
Stal Kacper
Gawor Jowita
Stal KacperGawor JowitaTHOMAS DANCE - Kraków2 216
18.Damek Gabriel
Czarnocka Alicja
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Damek Gabriel
Czarnocka Alicja
Damek GabrielCzarnocka AlicjaCANTINERO - Tomaszów Maz.5 518
19.Olszański Oskar
Szołek Nina
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Olszański Oskar
Szołek Nina
Olszański OskarSzołek NinaGOLDEN DANCE - Przemyśl4 419
20.Jura Jakub
Wesołowska Lidia
GRACJA - Zielona Góra
Jura Jakub
Wesołowska Lidia
Jura JakubWesołowska LidiaGRACJA - Zielona Góra1 120
21.Kijowski Cezary
Lubińska Katarzyna
GASIEK - Rzeszów
Kijowski Cezary
Lubińska Katarzyna
Kijowski CezaryLubińska KatarzynaGASIEK - Rzeszów4 420
22.Oleszak Hubert
Chytra Klaudia
ALFA-ASTRA - Stargard
Oleszak Hubert
Chytra Klaudia
Oleszak HubertChytra KlaudiaALFA-ASTRA - Stargard3 320
23.Sarna Artur
Antosik Zuzanna
4STEP - Siechnice
Sarna Artur
Antosik Zuzanna
Sarna ArturAntosik Zuzanna4STEP - Siechnice-1 -120
24.Skolut Kamil
Miszczak Katarzyna
DANCE TEAM - Wrocław
Skolut Kamil
Miszczak Katarzyna
Skolut KamilMiszczak KatarzynaDANCE TEAM - Wrocław3 320
25.Grzelczak Dawid
Matusiak Agata
ESKADRA - Pabianice
Grzelczak Dawid
Matusiak Agata
Grzelczak DawidMatusiak AgataESKADRA - Pabianice5 525
26.Kuliński Karol
Majchrowicz Ewa
GRACJA - Zielona Góra
Kuliński Karol
Majchrowicz Ewa
Kuliński KarolMajchrowicz EwaGRACJA - Zielona Góra0 025
27.Widz Bartłomiej
Gozdalska Agnieszka
JUMP - Janów Lubelski
Widz Bartłomiej
Gozdalska Agnieszka
Widz BartłomiejGozdalska AgnieszkaJUMP - Janów Lubelski4 427
28.Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emila
PROJEKT NM - Słubice
Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emila
Jędrzejewski JanArtiuchow EmilaPROJEKT NM - Słubice7 728
29.Goral Maciej
Baran Patrycja
JUMP - Janów Lubelski
Goral Maciej
Baran Patrycja
Goral MaciejBaran PatrycjaJUMP - Janów Lubelski2 229

16+ (Powyżej 15) B LA Mistrzostwa CBA PREMIUM 37

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Guz Mikołaj
Pluskota Matylda
ASTRA - Szczecin
Guz Mikołaj
Pluskota Matylda
Guz MikołajPluskota MatyldaASTRA - Szczecin AA1
2.Antos Adrian
Świerk Wiktoria
DANCE PROJECT- Wrocław
Antos Adrian
Świerk Wiktoria
Antos AdrianŚwierk WiktoriaDANCE PROJECT- Wrocław AA2
3.Woźniak Filip
Derezińska Justyna
CLASSIC - Warszawa
Woźniak Filip
Derezińska Justyna
Woźniak FilipDerezińska JustynaCLASSIC - Warszawa AA3
4.Tomaszewski Alan
Jędras Wiktoria
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Tomaszewski Alan
Jędras Wiktoria
Tomaszewski AlanJędras WiktoriaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA AA4
5.Alencynowicz Błażej
Bukiel Anna
ASTRA - Szczecin
Alencynowicz Błażej
Bukiel Anna
Alencynowicz BłażejBukiel AnnaASTRA - Szczecin11 (+1)1115
6.Jaworski Adrian
Noska Zuzanna
ROYAL DANCE - Szczecin
Jaworski Adrian
Noska Zuzanna
Jaworski AdrianNoska ZuzannaROYAL DANCE - Szczecin1 (+1)116
7.Danak Marcin
Noworolska Marcela
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Danak Marcin
Noworolska Marcela
Danak MarcinNoworolska MarcelaKUŹNIA TAŃCA - Kraków10 (+1)1107
8.Martin Jakub
Bigelmajer Alicja
ASTRA - Szczecin
Martin Jakub
Bigelmajer Alicja
Martin JakubBigelmajer AlicjaASTRA - Szczecin1 (+1)118
9.Protasiewicz Piotr
Olejnik Karolina
GRACJA - Zielona Góra
Protasiewicz Piotr
Olejnik Karolina
Protasiewicz PiotrOlejnik KarolinaGRACJA - Zielona Góra8 (+1)188
10.Tchórzewski Sandro
Kurowska Paulina
LATINA - Wolsztyn
Tchórzewski Sandro
Kurowska Paulina
Tchórzewski SandroKurowska PaulinaLATINA - Wolsztyn9 (+1)198
11.Pajor Dawid
Naczulska Marysia
DANCE TEAM - Wrocław
Pajor Dawid
Naczulska Marysia
Pajor DawidNaczulska MarysiaDANCE TEAM - Wrocław3 (+1)1311
12.Fedyk Krzysztof
Masłowska Klaudia
ASTRA - Szczecin
Fedyk Krzysztof
Masłowska Klaudia
Fedyk KrzysztofMasłowska KlaudiaASTRA - Szczecin8 (+1)1812
13.Mecha Kamil
Capar Hanna
ASTRA - Szczecin
Mecha Kamil
Capar Hanna
Mecha KamilCapar HannaASTRA - Szczecin3 (+1)1313
14.Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
DANCE PROJECT- Wrocław
Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
Szewczykowski FilipKlupa NataliaDANCE PROJECT- Wrocław6 (+1)1614
15.Metack Julian
Mąkowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Metack Julian
Mąkowska Oliwia
Metack JulianMąkowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra1 (+1)1115
16.Świniarski Marcin
Snopkowska Monika
POLISH CLUB - Warszawa
Świniarski Marcin
Snopkowska Monika
Świniarski MarcinSnopkowska MonikaPOLISH CLUB - Warszawa9 (+1)1915
17.Przemieniecki Szymon
Karwacka Justyna
WIKA - Olsztyn
Przemieniecki Szymon
Karwacka Justyna
Przemieniecki SzymonKarwacka JustynaWIKA - Olsztyn12 1217
18.Kubicz Jakub
Baryliszyn Maria
IGLICA - Wrocław
Kubicz Jakub
Baryliszyn Maria
Kubicz JakubBaryliszyn MariaIGLICA - Wrocław8 818
19.Szewczyk Grzegorz
Dobosz Angelika
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Szewczyk Grzegorz
Dobosz Angelika
Szewczyk GrzegorzDobosz AngelikaKUŹNIA TAŃCA - Kraków2 218
20.Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
MARGO - Leszno
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO - Leszno10 1020
21.Szemiczek Szymon
Hanusek Paulina
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Szemiczek Szymon
Hanusek Paulina
Szemiczek SzymonHanusek PaulinaMISTRAL - Tarnowskie Góry12 1221
22.Dębski Dawid
Chlamtacz Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Dębski Dawid
Chlamtacz Zofia
Dębski DawidChlamtacz ZofiaGRACJA - Zielona Góra0 022
23.Sarafin Oliwer
Przybylińska Estera
DANCECLUB - Szczecin
Sarafin Oliwer
Przybylińska Estera
Sarafin OliwerPrzybylińska EsteraDANCECLUB - Szczecin1 123
24.Rzymkiewicz Krystian
Franiek Emilia
PERFECT STYL - Kraków
Rzymkiewicz Krystian
Franiek Emilia
Rzymkiewicz KrystianFraniek EmiliaPERFECT STYL - Kraków1 124
25.Brzozowski Adrian
Smużyńska Natalia
ETIUDA - Radomsko
Brzozowski Adrian
Smużyńska Natalia
Brzozowski AdrianSmużyńska NataliaETIUDA - Radomsko7 725
26.Lipiński Daniel
Sobiech Weronika
DANCECLUB - Szczecin
Lipiński Daniel
Sobiech Weronika
Lipiński DanielSobiech WeronikaDANCECLUB - Szczecin2 225
27.Rak Konrad
Chwierut Amelia
ST IMPRESJA Kęty
Rak Konrad
Chwierut Amelia
Rak KonradChwierut AmeliaST IMPRESJA Kęty0 027
28.Drożdżyński Tomasz
Zalewska Kaja
FILEMON - Szamotuły
Drożdżyński Tomasz
Zalewska Kaja
Drożdżyński TomaszZalewska KajaFILEMON - Szamotuły0 028
29.Serafin Miłosz
Stępień Gabriela
ASTRA - Szczecin
Serafin Miłosz
Stępień Gabriela
Serafin MiłoszStępień GabrielaASTRA - Szczecin0 028
30.Zychla Szymon
Zychla Wiktoria
IGLICA - Wrocław
Zychla Szymon
Zychla Wiktoria
Zychla SzymonZychla WiktoriaIGLICA - Wrocław0 028
31.Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
Szkoła Tańca Sparta - Opole
Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca Sparta - Opole5 531
32.Kiszka Mikołaj
Jaworska Aleksandra
JUMP - Janów Lubelski
Kiszka Mikołaj
Jaworska Aleksandra
Kiszka MikołajJaworska AleksandraJUMP - Janów Lubelski2 232
33.Nosal Przemysław
Robak Wiktoria
JUMP - Janów Lubelski
Nosal Przemysław
Robak Wiktoria
Nosal PrzemysławRobak WiktoriaJUMP - Janów Lubelski1 132
34.Pycio Sebastian
Kosecka Vanessa
ESKADRA - Pabianice
Pycio Sebastian
Kosecka Vanessa
Pycio SebastianKosecka VanessaESKADRA - Pabianice0 032
35.Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
JEDYNKA - Łódź
Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA - Łódź1 135
36.Sozański Miłosz
Doktorczyk Martyna
ROYAL DANCE - Szczecin
Sozański Miłosz
Doktorczyk Martyna
Sozański MiłoszDoktorczyk MartynaROYAL DANCE - Szczecin0 035
37.Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
ASTRA - Szczecin
Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
Gierwatowski KacperWoronowska JolantaASTRA - Szczecin1 137

16+ (Powyżej 15) A LA Mistrzostwa CBA PREMIUM 35

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Trochymiuk Sebastian
Lemke Julita
IGLICA - Wrocław
Trochymiuk Sebastian
Lemke Julita
Trochymiuk SebastianLemke JulitaIGLICA - Wrocław SS1
2.Biały Tomasz
Wenerska Zuzanna
POLISH CLUB - Warszawa
Biały Tomasz
Wenerska Zuzanna
Biały TomaszWenerska ZuzannaPOLISH CLUB - Warszawa SS2
3.Kramski Damian
Rogowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Kramski Damian
Rogowska Oliwia
Kramski DamianRogowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra SS3
4.Sobala Mateusz
Żółkiewska Katarzyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Sobala Mateusz
Żółkiewska Katarzyna
Sobala MateuszŻółkiewska KatarzynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa11 (+1)1114
5.Witkowski Jan
Zejmowicz Justyna
Dancers United - WARSZAWA
Witkowski Jan
Zejmowicz Justyna
Witkowski JanZejmowicz JustynaDancers United - WARSZAWA10 (+1)1105
6.Zyglarski Piotr
Czerczak Aleksandra
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Zyglarski Piotr
Czerczak Aleksandra
Zyglarski PiotrCzerczak AleksandraCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA S (+1)1S6
7.Wojciechowski Stanisław
Żarłok Kinga
POLISH CLUB - Warszawa
Wojciechowski Stanisław
Żarłok Kinga
Wojciechowski StanisławŻarłok KingaPOLISH CLUB - Warszawa1 (+1)117
8.Sitek Sebastian
Dudys Anna
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Sitek Sebastian
Dudys Anna
Sitek SebastianDudys AnnaKUŹNIA TAŃCA - Kraków4 (+1)148
9.Błaszczyk Łukasz
Sieraszewska Ewelina
GRACJA - Zielona Góra
Błaszczyk Łukasz
Sieraszewska Ewelina
Błaszczyk ŁukaszSieraszewska EwelinaGRACJA - Zielona Góra3 (+1)139
10.Kot Szymon
Marcinkiewicz Oliwia
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Kot Szymon
Marcinkiewicz Oliwia
Kot SzymonMarcinkiewicz OliwiaŚląski Klub Taneczny - Katowice8 (+1)1810
11.Zawistowski Kamil
Korzeniowska Anna
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Zawistowski Kamil
Korzeniowska Anna
Zawistowski KamilKorzeniowska AnnaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA2 (+1)1211
12.Puszka Michał
Nasalska Izabela
LIDER - Lublin
Puszka Michał
Nasalska Izabela
Puszka MichałNasalska IzabelaLIDER - Lublin7 (+1)1712
13.Antosz Grzegorz
Roszkowska Maria
POLISH CLUB - Warszawa
Antosz Grzegorz
Roszkowska Maria
Antosz GrzegorzRoszkowska MariaPOLISH CLUB - Warszawa4 (+1)1413
14.Grzywaczewski Wiktor
Woźny Milena
POLISH CLUB - Warszawa
Grzywaczewski Wiktor
Woźny Milena
Grzywaczewski WiktorWoźny MilenaPOLISH CLUB - Warszawa1 (+1)1113
15.Kaczmarek Igor
Gromadzka Sara
ROYAL DANCE - Szczecin
Kaczmarek Igor
Gromadzka Sara
Kaczmarek IgorGromadzka SaraROYAL DANCE - Szczecin2 215
16.Talik Kamil
Gwóźdź Paulina
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Talik Kamil
Gwóźdź Paulina
Talik KamilGwóźdź PaulinaNOWY STYL - Bielsko-Biała2 215
17.Ciurko Hubert
Grudzińska Aleksandra
Dancers United - WARSZAWA
Ciurko Hubert
Grudzińska Aleksandra
Ciurko HubertGrudzińska AleksandraDancers United - WARSZAWA2 217
18.Foksiński Adrian
Kastelik Karolina
DANCE TEAM - Wrocław
Foksiński Adrian
Kastelik Karolina
Foksiński AdrianKastelik KarolinaDANCE TEAM - Wrocław4 417
19.Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
Grabowski PatrykKoza ZuzannaASTRA - Szczecin0 017
20.Kaczmarek Damian
Adamska Ksenia
IGLICA - Wrocław
Kaczmarek Damian
Adamska Ksenia
Kaczmarek DamianAdamska KseniaIGLICA - Wrocław0 020
21.Polewski Kamil
Mirczewska Marta
ZORBA - Częstochowa
Polewski Kamil
Mirczewska Marta
Polewski KamilMirczewska MartaZORBA - Częstochowa2 221
22.Szpakowicz Robert
Łotyszonek Julita
GRACJA - Zielona Góra
Szpakowicz Robert
Łotyszonek Julita
Szpakowicz RobertŁotyszonek JulitaGRACJA - Zielona Góra1 121
23.Chmiel Jakub
Malinowska Natalia
DANCECLUB - Szczecin
Chmiel Jakub
Malinowska Natalia
Chmiel JakubMalinowska NataliaDANCECLUB - Szczecin0 023
24.Arczewski Szymon
Majchrzak Nikola
ETIUDA - Radomsko
Arczewski Szymon
Majchrzak Nikola
Arczewski SzymonMajchrzak NikolaETIUDA - Radomsko0 024
25.Kastelik Łukasz
Wawrzynowicz Kinga
DANCE PROJECT- Wrocław
Kastelik Łukasz
Wawrzynowicz Kinga
Kastelik ŁukaszWawrzynowicz KingaDANCE PROJECT- Wrocław2 225
26.Chrzan Adrian
Krysta Agnieszka
IGLICA - Wrocław
Chrzan Adrian
Krysta Agnieszka
Chrzan AdrianKrysta AgnieszkaIGLICA - Wrocław2 226
27.Szczur Bartłomiej
Zielińska Beata
FORUM - Zabrze
Szczur Bartłomiej
Zielińska Beata
Szczur BartłomiejZielińska BeataFORUM - Zabrze2 226
28.Oleksik Mateusz
Szemiel Kinga
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Oleksik Mateusz
Szemiel Kinga
Oleksik MateuszSzemiel KingaMISTRAL - Tarnowskie Góry2 228
29.Davydenko Yevhenii
Sierpniak Kaja
SKT AGH - Kraków
Davydenko Yevhenii
Sierpniak Kaja
Davydenko YevheniiSierpniak KajaSKT AGH - Kraków1 129
30.Nawrat Artur
Nawrat Monika
MASTER DANCE - Gliwice
Nawrat Artur
Nawrat Monika
Nawrat ArturNawrat MonikaMASTER DANCE - Gliwice0 030
31.Wawrzyczny Paweł
Juzek Dominika
RONDO - Rybnik
Wawrzyczny Paweł
Juzek Dominika
Wawrzyczny PawełJuzek DominikaRONDO - Rybnik1 131
32.Zawadzki Robert
Shkliaruk Alina
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Zawadzki Robert
Shkliaruk Alina
Zawadzki RobertShkliaruk AlinaCANTINERO - Tomaszów Maz.1 131
33.Sobania Andreas
Arczyńska Daria
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Sobania Andreas
Arczyńska Daria
Sobania AndreasArczyńska DariaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki0 033
34.Hankus Kamil
Pyrdziak Katarzyna
ST IMPRESJA Kęty
Hankus Kamil
Pyrdziak Katarzyna
Hankus KamilPyrdziak KatarzynaST IMPRESJA Kęty0 034
35.Zyzik Kacper
Gurazda Milena
ETIUDA - Radomsko
Zyzik Kacper
Gurazda Milena
Zyzik KacperGurazda MilenaETIUDA - Radomsko1 135