UWAGA
Uwaga!
Zmiana godziny rozpoczęcia bloku drugiego
Blok drugi - start 11.30
Prosimy o zapoznanie się z procedurami COVID obowiązującymi na imprezie.
Zakładka Informacje.
Wszyscy uczestnicy i opiekunowie obowiązkowo składają oświadczenie dotyczące stanu zdrowia.
Za niepełnoletnich uczestników oświadczenie składają opiekunowie. Obowiązująca treść oświadczenia poniżej.
Prosimy o wydrukowanie i przybycie z podpisanym oświadczeniem. Druki do pobrania na stronie Okręgu Podkarpackiego PTT
W przypadku niemożności przygotowania (np. kłopot z pobraniem) organizator udostępni druki przed wejściem do obiektu.
OŚWIADCZENIE UCZESTNIKA PEŁNOLETNIEGO (opiekuna uczestnika niepełnoletniego)
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Brzostku 3-4.10.2020r-Brzostek
Ja, niżej podpisany/na* ……………………………………………………………………………….. oświadczam że, nie miałem/am* w ciągu ostatnich 14 dni kontaktu z osobą , u której potwierdzono lub podejrzewa się zakażenie COVID-19,
Oświadczam, że jestem zdrowy i nie mam objawów chorobowych sugerujących chorób zakaźną.
Wyrażam zgodę na wykonanie pomiarów temperatury w przypadku wystąpienia objawów.
Oświadczam, i zostałem/am* poinformowany/a* o ryzyku, na jakie jest narażone moje zdrowie.
Pomimo wprowadzonego w obiekcie podczas turnieju tańca, rygoru sanitarnego i wdrożonej procedury bezpieczeństwa zdaję sobie sprawę, że na terenie obiektu może dojść do zakażenia COVID – 19.
W przypadku zaobserwowania u mnie niepokojących objawów , zgłoszę się, zostanę natychmiast umieszczony w wydzielonym IZOLATORIUM.
Oświadczam, że w sytuacji potwierdzonego zakażenia się na terenie obiektu, byłem/am całkowicie świadomym/ą* zagrożenia epidemiologicznego w obecnej sytuacji w kraju nie będę wnosić skarg, zażalenia, żądań do dyrektora obiektu, organizatorów i kierownictwa turnieju.
telefon: …………………………...……… ……………………………………………….......
*niepotrzebne skreślić (Podpis uczestnika)
Klauzula informacyjna RODO
Zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO)a także stosownymi aktami wykonawczymi informujemy, że:
1.Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Studio tańca Podkarpacie.
2.W związku z panującą pandemią COVID-19 informujemy, że dane osobowe mogą zostać udostępnione również GIS (Główny Inspektor Sanitarny) i służbom porządkowym.
3.Dane osobowe uzyskiwane od Państwa będą przechowywane przez 14 dni od chwili ich pozyskania
4 Podanie danych osobowych jest niezbędne do wzięcia udziału w turnieju tańca.
OŚWIADCZENIE UCZESTNIKA NIEPEŁNOLETNIEGO - DZIECKO (składa opiekun)
OTT o Puchar Brzostku 04- 03.10.2020- Brzostek
Ja, niżej podpisany/na* ………………………………………………………………………………………….. oświadczam,
że moje dziecko/podopieczny …………………………………………………………………………………. nie miało w ciągu ostatnich 14 dni kontaktu z osobą, u której potwierdzono lub podejrzewa się zakażenie COVID-19
Oświadcza, że jest zdrowe i nie ma objawów chorobowych sugerujących chorobę zakaźną.
Wyrażam zgodę na wykonanie pomiarów temperatury u mojego dziecka/podopiecznego.
Oświadczam, iż zostałem/am* poinformowany/a* o ryzyku, na jakie jest narażone jest zdrowie mojego dziecka/podopiecznego.
Pomimo wprowadzonego w obiekcie podczas turnieju tańca, rygoru sanitarnego i wdrożonej procedury bezpieczeństwa zdaję sobie sprawę, że na terenie obiektu może dojść do zakażenia COVID – 19.
W przypadku zaobserwowania niepokojących objawów u mojego dziecka/podopiecznego, zgłoszę ten fakt organizatorom i natychmiast zostanie natychmiast umieszczone wraz ze mną w wydzielonym IZOLATORIUM.
Oświadczam, że w sytuacji potwierdzonego zakażenia się na terenie obiektu, będąca całkowicie świadomym/ą* zagrożenia epidemiologicznego w obecnej sytuacji w kraju nie będę wnosić skargi, zażalenia, żądań do dyrektora obiektu, organizatorów i kierownictwa turnieju.
telefon: …………………………….……… ……………………………………………….......
*niepotrzebne skreślić (Podpis rodzica/opiekuna)
Klauzula informacyjna RODO
Zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO)a także stosownymi aktami wykonawczymi informujemy, że:
1 Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Studio Tańca Podkarpacie.
2 W związku z panującą pandemią COVID-19 informujemy, że dane osobowe mogą zostać udostępnione również GIS (Główny Inspektor Sanitarny) i służbom porządkowym.
3 Dane osobowe uzyskiwane od Państwa będą przechowywane przez 14 dni od chwili ich pozyskania
4 Podanie danych osobowych ( telefon, nazwisko) jest niezbędne do wzięcia udziału w turnieju tańca.
BLOK 1, rejestracja 8.00 8.30, próba parkietu 8.30 - 8.45, start: 9.00
14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 7
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Frańczak Karol Para Klaudia DŻET - Rzeszów-Boguchwała | Frańczak Karol Para Klaudia | Frańczak Karol | Para Klaudia | DŻET - Rzeszów-Boguchwała | E (+2) | 2 | | E | 1 |
2. | Bezak Tomasz Motyka Milena
| Bezak Tomasz Motyka Milena | Bezak Tomasz | Motyka Milena | | E (+2) | 2 | | E | 2 |
3. | Bańka Oliwier Głowala Martyna JUST DANCE - Stalowa Wola | Bańka Oliwier Głowala Martyna | Bańka Oliwier | Głowala Martyna | JUST DANCE - Stalowa Wola | 4 (+2) | 2 | 4 | | 3 |
4. | Kubek Beniamin Chmura Aleksandra LATINO - Żabno | Kubek Beniamin Chmura Aleksandra | Kubek Beniamin | Chmura Aleksandra | LATINO - Żabno | 1 (+1) | 1 | 1 | | 4 |
5. | Kłak Karol Kłak Dagmara TAKT - Jarosław | Kłak Karol Kłak Dagmara | Kłak Karol | Kłak Dagmara | TAKT - Jarosław | 1 (+1) | 1 | 1 | | 5 |
6. | Kalita Mateusz Biedrońska Oliwia LATINO - Żabno | Kalita Mateusz Biedrońska Oliwia | Kalita Mateusz | Biedrońska Oliwia | LATINO - Żabno | 0 | | 0 | | 6 |
7. | Kowal Jakub Marcinkowska Klaudia AKSEL - Rzeszów | Kowal Jakub Marcinkowska Klaudia | Kowal Jakub | Marcinkowska Klaudia | AKSEL - Rzeszów | 2 | | 2 | | |
14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 11
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Miłkoś Bartłomiej Cyboroń Magdalena KLASA - Tarnów | Miłkoś Bartłomiej Cyboroń Magdalena | Miłkoś Bartłomiej | Cyboroń Magdalena | KLASA - Tarnów | 6 (+2) | 2 | 6 | | 1 |
2. | Strzała Miłosz Kozicka Oliwia AKSEL - Rzeszów | Strzała Miłosz Kozicka Oliwia | Strzała Miłosz | Kozicka Oliwia | AKSEL - Rzeszów | 2 (+2) | 2 | 2 | | 2 |
3. | Szkotak Maciej Kapustka Kamila LATINO - Żabno | Szkotak Maciej Kapustka Kamila | Szkotak Maciej | Kapustka Kamila | LATINO - Żabno | 2 (+2) | 2 | 2 | | 3 |
4. | Palczewski Tymoteusz Wnuk-Janusz Nikola GASIEK - Rzeszów | Palczewski Tymoteusz Wnuk-Janusz Nikola | Palczewski Tymoteusz | Wnuk-Janusz Nikola | GASIEK - Rzeszów | 4 (+2) | 2 | 4 | | 4 |
5. | Żurawicz Jakub Gałuszka Natalia GRACJA - Krosno | Żurawicz Jakub Gałuszka Natalia | Żurawicz Jakub | Gałuszka Natalia | GRACJA - Krosno | D (+2) | 2 | | D | 5 |
6. | Kukla Mikołaj Zyguła Zuzanna LATINO - Żabno | Kukla Mikołaj Zyguła Zuzanna | Kukla Mikołaj | Zyguła Zuzanna | LATINO - Żabno | 4 (+2) | 2 | 4 | | 6 |
7. | Bukowski Michał Śnieżek Kinga GRACJA - Krosno | Bukowski Michał Śnieżek Kinga | Bukowski Michał | Śnieżek Kinga | GRACJA - Krosno | 1 (+1) | 1 | 1 | | 7 |
8. | Nowak Filip Pasterz Emilia DŻET - Rzeszów-Boguchwała | Nowak Filip Pasterz Emilia | Nowak Filip | Pasterz Emilia | DŻET - Rzeszów-Boguchwała | 1 (+1) | 1 | 1 | | 8 |
9. | Budzik Tomasz Łabno Zuzanna KLASA - Tarnów | Budzik Tomasz Łabno Zuzanna | Budzik Tomasz | Łabno Zuzanna | KLASA - Tarnów | 4 | | 4 | | 9 |
10. | Rakicki Bartosz Zając Aleksandra JUST DANCE - Stalowa Wola | Rakicki Bartosz Zając Aleksandra | Rakicki Bartosz | Zając Aleksandra | JUST DANCE - Stalowa Wola | 2 | | 2 | | 10 |
11. | Wąż Adrian Krechniak Wiktoria
| Wąż Adrian Krechniak Wiktoria | Wąż Adrian | Krechniak Wiktoria | | 0 | | 0 | | 10 |
16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 6
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Nowak Grzegorz Łopata Aleksandra IMPERIA - Kraków | Nowak Grzegorz Łopata Aleksandra | Nowak Grzegorz | Łopata Aleksandra | IMPERIA - Kraków | 2 (+2) | 2 | 2 | | 1 |
2. | Chara Oskar Woźniak Emilia DANCE ACADEMY - Stalowa Wola | Chara Oskar Woźniak Emilia | Chara Oskar | Woźniak Emilia | DANCE ACADEMY - Stalowa Wola | E (+2) | 2 | | E | 2 |
3. | Socha Oskar Jan Niziurska Julia EVOLUTION - Kraków | Socha Oskar Jan Niziurska Julia | Socha Oskar Jan | Niziurska Julia | EVOLUTION - Kraków | E (+2) | 2 | | E | 3 |
4. | Charchut Maksymilian Sieńko Rozalia AKSEL - Rzeszów | Charchut Maksymilian Sieńko Rozalia | Charchut Maksymilian | Sieńko Rozalia | AKSEL - Rzeszów | 1 (+1) | 1 | 1 | | 4 |
5. | Zygmunt Adam Słoma Gabriela AKSEL - Rzeszów | Zygmunt Adam Słoma Gabriela | Zygmunt Adam | Słoma Gabriela | AKSEL - Rzeszów | 1 (+1) | 1 | 1 | | 5 |
6. | Wajda Filip Bąk Oliwia LATINO - Żabno | Wajda Filip Bąk Oliwia | Wajda Filip | Bąk Oliwia | LATINO - Żabno | 0 | | 0 | | 6 |
16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 7
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Chara Oskar Woźniak Emilia DANCE ACADEMY - Stalowa Wola | Chara Oskar Woźniak Emilia | Chara Oskar | Woźniak Emilia | DANCE ACADEMY - Stalowa Wola | E (+2) | 2 | | E | 1 |
2. | Nowak Grzegorz Łopata Aleksandra IMPERIA - Kraków | Nowak Grzegorz Łopata Aleksandra | Nowak Grzegorz | Łopata Aleksandra | IMPERIA - Kraków | 2 (+2) | 2 | 2 | | 2 |
3. | Wojnar Krystian Hajdaś Kinga AKSEL - Rzeszów | Wojnar Krystian Hajdaś Kinga | Wojnar Krystian | Hajdaś Kinga | AKSEL - Rzeszów | 4 (+2) | 2 | 4 | | 3 |
4. | Charchut Maksymilian Sieńko Rozalia AKSEL - Rzeszów | Charchut Maksymilian Sieńko Rozalia | Charchut Maksymilian | Sieńko Rozalia | AKSEL - Rzeszów | 1 (+1) | 1 | 1 | | 4 |
5. | Guminiak Adam Socha Weronika CANTINERO - Tomaszów Maz. | Guminiak Adam Socha Weronika | Guminiak Adam | Socha Weronika | CANTINERO - Tomaszów Maz. | 1 (+1) | 1 | 1 | | 5 |
6. | Zygmunt Adam Słoma Gabriela AKSEL - Rzeszów | Zygmunt Adam Słoma Gabriela | Zygmunt Adam | Słoma Gabriela | AKSEL - Rzeszów | 0 | | 0 | | 6 |
7. | Pukajczyk Michał Wróblewska Justyna INFINITY - Kraków | Pukajczyk Michał Wróblewska Justyna | Pukajczyk Michał | Wróblewska Justyna | INFINITY - Kraków | 2 | | 2 | | 7 |
16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 9
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Szcześniak Bartłomiej Tara Emilia GALA - Mielec | Szcześniak Bartłomiej Tara Emilia | Szcześniak Bartłomiej | Tara Emilia | GALA - Mielec | 6 (+2) | 2 | 6 | | 1 |
2. | Baran Michał Kędzior Weronika AKSEL - Rzeszów | Baran Michał Kędzior Weronika | Baran Michał | Kędzior Weronika | AKSEL - Rzeszów | 5 (+2) | 2 | 5 | | 2 |
3. | Łyżwa Franciszek Jamborska Gabriela PERFECT DANCE - Kraków | Łyżwa Franciszek Jamborska Gabriela | Łyżwa Franciszek | Jamborska Gabriela | PERFECT DANCE - Kraków | 6 (+2) | 2 | 6 | | 3 |
4. | Sokół Jakub Pastuszka Wiktoria CENTRUM TAŃCA - Radom | Sokół Jakub Pastuszka Wiktoria | Sokół Jakub | Pastuszka Wiktoria | CENTRUM TAŃCA - Radom | 2 (+2) | 2 | 2 | | 4 |
5. | Górecki Jędrzej Romaniewska Natalia INFINITY - Kraków | Górecki Jędrzej Romaniewska Natalia | Górecki Jędrzej | Romaniewska Natalia | INFINITY - Kraków | D (+1) | 1 | | D | 5 |
6. | Gierdziewicz Krzysztof Zaręba Kamila EVOLUTION - Kraków | Gierdziewicz Krzysztof Zaręba Kamila | Gierdziewicz Krzysztof | Zaręba Kamila | EVOLUTION - Kraków | 6 (+1) | 1 | 6 | | 6 |
7. | Wojnar Krystian Hajdaś Kinga AKSEL - Rzeszów | Wojnar Krystian Hajdaś Kinga | Wojnar Krystian | Hajdaś Kinga | AKSEL - Rzeszów | 2 (+1) | 1 | 2 | | 7 |
8. | Brocławik Damian Brocławik Natalia AKSEL - Rzeszów | Brocławik Damian Brocławik Natalia | Brocławik Damian | Brocławik Natalia | AKSEL - Rzeszów | 0 | | 0 | | 8 |
9. | Łobos Dominik Oszywa Rozalia GASIEK - Rzeszów | Łobos Dominik Oszywa Rozalia | Łobos Dominik | Oszywa Rozalia | GASIEK - Rzeszów | 0 | | 0 | | |
16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 9
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Łyżwa Franciszek Jamborska Gabriela PERFECT DANCE - Kraków | Łyżwa Franciszek Jamborska Gabriela | Łyżwa Franciszek | Jamborska Gabriela | PERFECT DANCE - Kraków | D (+2) | 2 | | D | 1 |
2. | Sokół Jakub Pastuszka Wiktoria CENTRUM TAŃCA - Radom | Sokół Jakub Pastuszka Wiktoria | Sokół Jakub | Pastuszka Wiktoria | CENTRUM TAŃCA - Radom | 6 (+2) | 2 | 6 | | 2 |
3. | Socha Oskar Jan Niziurska Julia EVOLUTION - Kraków | Socha Oskar Jan Niziurska Julia | Socha Oskar Jan | Niziurska Julia | EVOLUTION - Kraków | 2 (+2) | 2 | 2 | | 3 |
4. | Górecki Jędrzej Romaniewska Natalia INFINITY - Kraków | Górecki Jędrzej Romaniewska Natalia | Górecki Jędrzej | Romaniewska Natalia | INFINITY - Kraków | 4 (+2) | 2 | 4 | | 4 |
5. | Ryz Michał Baranowska Anna IMPERIA - Kraków | Ryz Michał Baranowska Anna | Ryz Michał | Baranowska Anna | IMPERIA - Kraków | D (+1) | 1 | | D | 5 |
6. | Brocławik Damian Brocławik Natalia AKSEL - Rzeszów | Brocławik Damian Brocławik Natalia | Brocławik Damian | Brocławik Natalia | AKSEL - Rzeszów | 1 (+1) | 1 | 1 | | 6 |
7. | Baran Michał Kędzior Weronika AKSEL - Rzeszów | Baran Michał Kędzior Weronika | Baran Michał | Kędzior Weronika | AKSEL - Rzeszów | 4 (+1) | 1 | 4 | | 7 |
8. | Machnik Zbigniew Witkowska Magdalena INFINITY - Kraków | Machnik Zbigniew Witkowska Magdalena | Machnik Zbigniew | Witkowska Magdalena | INFINITY - Kraków | 0 | | 0 | | 8 |
9. | Łobos Dominik Oszywa Rozalia GASIEK - Rzeszów | Łobos Dominik Oszywa Rozalia | Łobos Dominik | Oszywa Rozalia | GASIEK - Rzeszów | 0 | | 0 | | |
16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 16
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Jakubowski Mikołaj Droździel Natalia DŻET - Rzeszów-Boguchwała | Jakubowski Mikołaj Droździel Natalia | Jakubowski Mikołaj | Droździel Natalia | DŻET - Rzeszów-Boguchwała | C (+2) | 2 | | C | 1 |
2. | Muniak Maciej Batko Milena JUST DANCE Wieliczka | Muniak Maciej Batko Milena | Muniak Maciej | Batko Milena | JUST DANCE Wieliczka | 2 (+2) | 2 | 2 | | 2 |
3. | Soboń Piotr Sikora Natalia SUKCES - Jaworzno | Soboń Piotr Sikora Natalia | Soboń Piotr | Sikora Natalia | SUKCES - Jaworzno | 4 (+2) | 2 | 4 | | 3 |
4. | Wójtowicz Ignacy Grela Oliwia TAKT - Chełm | Wójtowicz Ignacy Grela Oliwia | Wójtowicz Ignacy | Grela Oliwia | TAKT - Chełm | C (+2) | 2 | | C | 4 |
5. | Ryz Michał Baranowska Anna IMPERIA - Kraków | Ryz Michał Baranowska Anna | Ryz Michał | Baranowska Anna | IMPERIA - Kraków | 6 (+2) | 2 | 6 | | 5 |
6. | Włodarczyk Patryk Kłosowska Kornelia KLASA - Tarnów | Włodarczyk Patryk Kłosowska Kornelia | Włodarczyk Patryk | Kłosowska Kornelia | KLASA - Tarnów | 2 (+2) | 2 | 2 | | 6 |
7. | Kumor Bartłomiej Skręt Aleksandra
| Kumor Bartłomiej Skręt Aleksandra | Kumor Bartłomiej | Skręt Aleksandra | | 2 (+2) | 2 | 2 | | 7 |
8. | Kłoda Kacper Bara Oliwia GALA - Mielec | Kłoda Kacper Bara Oliwia | Kłoda Kacper | Bara Oliwia | GALA - Mielec | 4 (+2) | 2 | 4 | | 7 |
9. | Gętkowski Mateusz Mytkoś Oliwia SzT eMiKa - Tarnów | Gętkowski Mateusz Mytkoś Oliwia | Gętkowski Mateusz | Mytkoś Oliwia | SzT eMiKa - Tarnów | 4 (+1) | 1 | 4 | | 9 |
10. | Wołoszyn Kamil Łukasik Izabela DANCE ACADEMY - Stalowa Wola | Wołoszyn Kamil Łukasik Izabela | Wołoszyn Kamil | Łukasik Izabela | DANCE ACADEMY - Stalowa Wola | 6 (+1) | 1 | 6 | | 10 |
11. | Wołowik Karol Skiba Joanna TOP - ART - Lublin | Wołowik Karol Skiba Joanna | Wołowik Karol | Skiba Joanna | TOP - ART - Lublin | 2 (+1) | 1 | 2 | | 11 |
12. | Kijak Konrad Molendowska Nikola CENTRUM TAŃCA - Radom | Kijak Konrad Molendowska Nikola | Kijak Konrad | Molendowska Nikola | CENTRUM TAŃCA - Radom | 6 (+1) | 1 | 6 | | 12 |
13. | Sarnowski Bruno Szeląg Zuzanna
| Sarnowski Bruno Szeląg Zuzanna | Sarnowski Bruno | Szeląg Zuzanna | | 2 | | 2 | | 13 |
14. | Machnik Zbigniew Witkowska Magdalena INFINITY - Kraków | Machnik Zbigniew Witkowska Magdalena | Machnik Zbigniew | Witkowska Magdalena | INFINITY - Kraków | 1 | | 1 | | 14 |
15. | Pukajczyk Michał Wróblewska Justyna INFINITY - Kraków | Pukajczyk Michał Wróblewska Justyna | Pukajczyk Michał | Wróblewska Justyna | INFINITY - Kraków | 0 | | 0 | | 15 |
16. | Perłak Filip Pobidyńska Martyna
| Perłak Filip Pobidyńska Martyna | Perłak Filip | Pobidyńska Martyna | | 1 | | 1 | | 16 |
16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 16
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Soboń Piotr Sikora Natalia SUKCES - Jaworzno | Soboń Piotr Sikora Natalia | Soboń Piotr | Sikora Natalia | SUKCES - Jaworzno | 4 (+2) | 2 | 4 | | 1 |
2. | Butryn Grzegorz Żelasko Oliwia JUST DANCE - Stalowa Wola | Butryn Grzegorz Żelasko Oliwia | Butryn Grzegorz | Żelasko Oliwia | JUST DANCE - Stalowa Wola | C (+2) | 2 | | C | 2 |
3. | Harłacz Jakub Korpal Agata GOLDEN DANCE - Przemyśl | Harłacz Jakub Korpal Agata | Harłacz Jakub | Korpal Agata | GOLDEN DANCE - Przemyśl | 7 (+2) | 2 | 7 | | 3 |
4. | Jakubowski Mikołaj Droździel Natalia DŻET - Rzeszów-Boguchwała | Jakubowski Mikołaj Droździel Natalia | Jakubowski Mikołaj | Droździel Natalia | DŻET - Rzeszów-Boguchwała | 7 (+2) | 2 | 7 | | 4 |
5. | Muniak Maciej Batko Milena JUST DANCE Wieliczka | Muniak Maciej Batko Milena | Muniak Maciej | Batko Milena | JUST DANCE Wieliczka | 3 (+2) | 2 | 3 | | 5 |
6. | Perłak Filip Pobidyńska Martyna
| Perłak Filip Pobidyńska Martyna | Perłak Filip | Pobidyńska Martyna | | 6 (+2) | 2 | 6 | | 6 |
7. | Gierdziewicz Krzysztof Zaręba Kamila EVOLUTION - Kraków | Gierdziewicz Krzysztof Zaręba Kamila | Gierdziewicz Krzysztof | Zaręba Kamila | EVOLUTION - Kraków | C (+2) | 2 | | C | 7 |
8. | Wójtowicz Ignacy Grela Oliwia TAKT - Chełm | Wójtowicz Ignacy Grela Oliwia | Wójtowicz Ignacy | Grela Oliwia | TAKT - Chełm | 6 (+1) | 1 | 6 | | 8 |
9. | Sekuła Mateusz Zacharska Ewa CENTRUM TAŃCA - Radom | Sekuła Mateusz Zacharska Ewa | Sekuła Mateusz | Zacharska Ewa | CENTRUM TAŃCA - Radom | 1 (+1) | 1 | 1 | | 9 |
10. | Wołowik Karol Skiba Joanna TOP - ART - Lublin | Wołowik Karol Skiba Joanna | Wołowik Karol | Skiba Joanna | TOP - ART - Lublin | 3 (+1) | 1 | 3 | | 10 |
11. | Ciechanowski Dariusz Borcz Halina KUŹNIA TAŃCA - Kraków | Ciechanowski Dariusz Borcz Halina | Ciechanowski Dariusz | Borcz Halina | KUŹNIA TAŃCA - Kraków | 5 (+1) | 1 | 5 | | 11 |
12. | Sarnowski Bruno Szeląg Zuzanna
| Sarnowski Bruno Szeląg Zuzanna | Sarnowski Bruno | Szeląg Zuzanna | | 3 (+1) | 1 | 3 | | 12 |
13. | Gętkowski Mateusz Mytkoś Oliwia SzT eMiKa - Tarnów | Gętkowski Mateusz Mytkoś Oliwia | Gętkowski Mateusz | Mytkoś Oliwia | SzT eMiKa - Tarnów | 2 | | 2 | | 13 |
14. | Kijak Konrad Molendowska Nikola CENTRUM TAŃCA - Radom | Kijak Konrad Molendowska Nikola | Kijak Konrad | Molendowska Nikola | CENTRUM TAŃCA - Radom | 5 | | 5 | | 14 |
15. | Włodarczyk Patryk Kłosowska Kornelia KLASA - Tarnów | Włodarczyk Patryk Kłosowska Kornelia | Włodarczyk Patryk | Kłosowska Kornelia | KLASA - Tarnów | 0 | | 0 | | 14 |
16. | Żygała Maciej Domka Emilia GOLDEN DANCE - Przemyśl | Żygała Maciej Domka Emilia | Żygała Maciej | Domka Emilia | GOLDEN DANCE - Przemyśl | 6 | | 6 | | 16 |
BLOK 2, rejestracja 11.10 - 11.30, próba parkietu 11.30 - 11.45, start: 12.00
10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 5
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Skwarnicki Piotr Góral Gabriela IMPERIA - Kraków | Skwarnicki Piotr Góral Gabriela | Skwarnicki Piotr | Góral Gabriela | IMPERIA - Kraków | 2 (+2) | 2 | 2 | | 1 |
2. | Krakowski Gabriel Potoczna Alicja GALA - Mielec | Krakowski Gabriel Potoczna Alicja | Krakowski Gabriel | Potoczna Alicja | GALA - Mielec | E (+2) | 2 | | E | 2 |
3. | Pochwat Jan Biskupska Julia AKSEL - Rzeszów | Pochwat Jan Biskupska Julia | Pochwat Jan | Biskupska Julia | AKSEL - Rzeszów | 2 (+1) | 1 | 2 | | 3 |
4. | Świątek Nikodem Łapa Joanna GALA - Mielec | Świątek Nikodem Łapa Joanna | Świątek Nikodem | Łapa Joanna | GALA - Mielec | 1 (+1) | 1 | 1 | | 4 |
5. | Woch Przemysław Siekierda Zuzanna ZAMEK - Lublin | Woch Przemysław Siekierda Zuzanna | Woch Przemysław | Siekierda Zuzanna | ZAMEK - Lublin | 1 | | 1 | | 5 |
12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 9
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Nykiel Filip Łucarz Emilia LATINO - Żabno | Nykiel Filip Łucarz Emilia | Nykiel Filip | Łucarz Emilia | LATINO - Żabno | 3 (+2) | 2 | 3 | | 1 |
2. | Nieckarz Michał Sochacka Julia JUST DANCE Wieliczka | Nieckarz Michał Sochacka Julia | Nieckarz Michał | Sochacka Julia | JUST DANCE Wieliczka | 3 (+2) | 2 | 3 | | 2 |
3. | Harla Jakub Małek Adrianna GALA - Mielec | Harla Jakub Małek Adrianna | Harla Jakub | Małek Adrianna | GALA - Mielec | 2 (+2) | 2 | 2 | | 3 |
4. | Pępek Jan Mach Julia GASIEK - Rzeszów | Pępek Jan Mach Julia | Pępek Jan | Mach Julia | GASIEK - Rzeszów | 2 (+2) | 2 | 2 | | 4 |
5. | Omiotek Dawid Szafraniec Judyta TOP - ART - Lublin | Omiotek Dawid Szafraniec Judyta | Omiotek Dawid | Szafraniec Judyta | TOP - ART - Lublin | 3 (+1) | 1 | 3 | | 5 |
6. | Breński Antoni Habel Anna KLASA - Tarnów | Breński Antoni Habel Anna | Breński Antoni | Habel Anna | KLASA - Tarnów | E (+1) | 1 | | E | 6 |
7. | Krzanowski Bartosz Brzozowska Maja DŻET - Rzeszów-Boguchwała | Krzanowski Bartosz Brzozowska Maja | Krzanowski Bartosz | Brzozowska Maja | DŻET - Rzeszów-Boguchwała | 2 (+1) | 1 | 2 | | 7 |
8. | Kaniewski Michał Popek Dominika RYTM - Chełm | Kaniewski Michał Popek Dominika | Kaniewski Michał | Popek Dominika | RYTM - Chełm | 1 | | 1 | | 8 |
9. | Ochab Gracjan Piotr Piątkowska Zofia DŻET - Rzeszów-Boguchwała | Ochab Gracjan Piotr Piątkowska Zofia | Ochab Gracjan Piotr | Piątkowska Zofia | DŻET - Rzeszów-Boguchwała | 0 | | 0 | | 9 |
12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 11
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Staśko Gabriel Liro Adrianna LATINO - Żabno | Staśko Gabriel Liro Adrianna | Staśko Gabriel | Liro Adrianna | LATINO - Żabno | 6 (+2) | 2 | 6 | | 1 |
2. | Babula Kacper Minorczyk Erita GALA - Mielec | Babula Kacper Minorczyk Erita | Babula Kacper | Minorczyk Erita | GALA - Mielec | 5 (+2) | 2 | 5 | | 2 |
3. | Jasiewicz Jakub Furgała Kornelia AKSEL - Rzeszów | Jasiewicz Jakub Furgała Kornelia | Jasiewicz Jakub | Furgała Kornelia | AKSEL - Rzeszów | 6 (+2) | 2 | 6 | | 3 |
4. | Parysz Wojciech Sosin Patrycja KLASA - Tarnów | Parysz Wojciech Sosin Patrycja | Parysz Wojciech | Sosin Patrycja | KLASA - Tarnów | D (+2) | 2 | | D | 4 |
5. | Kołodziej Julian Budzik Zofia KLASA - Tarnów | Kołodziej Julian Budzik Zofia | Kołodziej Julian | Budzik Zofia | KLASA - Tarnów | 2 (+2) | 2 | 2 | | 5 |
6. | Obojski Mateusz Sobków Amelia EVOLUTION - Kraków | Obojski Mateusz Sobków Amelia | Obojski Mateusz | Sobków Amelia | EVOLUTION - Kraków | 3 (+2) | 2 | 3 | | 6 |
7. | Sala Mateusz Lisak Katarzyna GALA - Mielec | Sala Mateusz Lisak Katarzyna | Sala Mateusz | Lisak Katarzyna | GALA - Mielec | 3 (+1) | 1 | 3 | | 7 |
8. | Filip Tomasz Filip Izabela AKSEL - Rzeszów | Filip Tomasz Filip Izabela | Filip Tomasz | Filip Izabela | AKSEL - Rzeszów | 1 (+1) | 1 | 1 | | 8 |
9. | Misior Patryk Janusz Wiktoria GOLDEN DANCE - Przemyśl | Misior Patryk Janusz Wiktoria | Misior Patryk | Janusz Wiktoria | GOLDEN DANCE - Przemyśl | 0 | | 0 | | 9 |
10. | Peński Damian Sabak Joanna RS - WARSZAWA | Peński Damian Sabak Joanna | Peński Damian | Sabak Joanna | RS - WARSZAWA | 0 | | 0 | | 10 |
11. | Baran Szymon Bukowska Malwina
| Baran Szymon Bukowska Malwina | Baran Szymon | Bukowska Malwina | | 0 | | 0 | | 11 |
12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 5
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Farbaniec Maciej Tatrzańska Natalia
| Farbaniec Maciej Tatrzańska Natalia | Farbaniec Maciej | Tatrzańska Natalia | | 6 (+2) | 2 | 6 | | 1 |
2. | Skrzypek Konrad Woch Małgorzata ZAMEK - Lublin | Skrzypek Konrad Woch Małgorzata | Skrzypek Konrad | Woch Małgorzata | ZAMEK - Lublin | 7 (+2) | 2 | 7 | | 2 |
3. | Głowacz Michał Sielska Jagoda GOLDEN DANCE - Przemyśl | Głowacz Michał Sielska Jagoda | Głowacz Michał | Sielska Jagoda | GOLDEN DANCE - Przemyśl | 1 (+1) | 1 | 1 | | 3 |
4. | Niedbała Kacper Madej Nadia GALA - Mielec | Niedbała Kacper Madej Nadia | Niedbała Kacper | Madej Nadia | GALA - Mielec | 7 (+1) | 1 | 7 | | 4 |
5. | Błaszczyszyn Karol Olech Wiktoria GOLDEN DANCE - Przemyśl | Błaszczyszyn Karol Olech Wiktoria | Błaszczyszyn Karol | Olech Wiktoria | GOLDEN DANCE - Przemyśl | 0 | | 0 | | 5 |
12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 7
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Farbaniec Maciej Tatrzańska Natalia
| Farbaniec Maciej Tatrzańska Natalia | Farbaniec Maciej | Tatrzańska Natalia | | 6 (+2) | 2 | 6 | | 1 |
2. | Głowacz Michał Sielska Jagoda GOLDEN DANCE - Przemyśl | Głowacz Michał Sielska Jagoda | Głowacz Michał | Sielska Jagoda | GOLDEN DANCE - Przemyśl | 2 (+2) | 2 | 2 | | 2 |
3. | Bernat Franciszek Kocik Antonina CANTINERO - Tomaszów Maz. | Bernat Franciszek Kocik Antonina | Bernat Franciszek | Kocik Antonina | CANTINERO - Tomaszów Maz. | 2 (+2) | 2 | 2 | | 3 |
4. | Niedbała Kacper Madej Nadia GALA - Mielec | Niedbała Kacper Madej Nadia | Niedbała Kacper | Madej Nadia | GALA - Mielec | C (+1) | 1 | | C | 4 |
5. | Demianiuk Jan Modrzejewska Maria CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA | Demianiuk Jan Modrzejewska Maria | Demianiuk Jan | Modrzejewska Maria | CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA | 4 (+1) | 1 | 4 | | 5 |
6. | Błaszczyszyn Karol Olech Wiktoria GOLDEN DANCE - Przemyśl | Błaszczyszyn Karol Olech Wiktoria | Błaszczyszyn Karol | Olech Wiktoria | GOLDEN DANCE - Przemyśl | 0 | | 0 | | 6 |
7. | Skrzypek Konrad Woch Małgorzata ZAMEK - Lublin | Skrzypek Konrad Woch Małgorzata | Skrzypek Konrad | Woch Małgorzata | ZAMEK - Lublin | 7 | | 7 | | 7 |
14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 6
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Suda Przemysław Kozik Zuzanna KLASA - Tarnów | Suda Przemysław Kozik Zuzanna | Suda Przemysław | Kozik Zuzanna | KLASA - Tarnów | C (+2) | 2 | | C | 1 |
2. | Noga Mateusz Saj Karolina GALA - Mielec | Noga Mateusz Saj Karolina | Noga Mateusz | Saj Karolina | GALA - Mielec | 5 (+2) | 2 | 5 | | 2 |
3. | Puskarz Kamil Szczerba Aniela LATINO - Żabno | Puskarz Kamil Szczerba Aniela | Puskarz Kamil | Szczerba Aniela | LATINO - Żabno | 4 (+2) | 2 | 4 | | 3 |
4. | Antkiewicz Oskar Sosin Kamila KLASA - Tarnów | Antkiewicz Oskar Sosin Kamila | Antkiewicz Oskar | Sosin Kamila | KLASA - Tarnów | 1 (+1) | 1 | 1 | | 4 |
5. | Pliszka Philip Bajdas Kamila JUST DANCE - Stalowa Wola | Pliszka Philip Bajdas Kamila | Pliszka Philip | Bajdas Kamila | JUST DANCE - Stalowa Wola | 3 (+1) | 1 | 3 | | 5 |
6. | Poździak Rafał Kvet Ana CLASSIC - Warszawa | Poździak Rafał Kvet Ana | Poździak Rafał | Kvet Ana | CLASSIC - Warszawa | 3 | | 3 | | 6 |
14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 7
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Zmarzły Oskar Skiba Oliwia LATINO - Żabno | Zmarzły Oskar Skiba Oliwia | Zmarzły Oskar | Skiba Oliwia | LATINO - Żabno | 3 (+2) | 2 | 3 | | 1 |
2. | Suda Przemysław Kozik Zuzanna KLASA - Tarnów | Suda Przemysław Kozik Zuzanna | Suda Przemysław | Kozik Zuzanna | KLASA - Tarnów | 4 (+2) | 2 | 4 | | 2 |
3. | Noga Mateusz Saj Karolina GALA - Mielec | Noga Mateusz Saj Karolina | Noga Mateusz | Saj Karolina | GALA - Mielec | C (+2) | 2 | | C | 3 |
4. | Pliszka Philip Bajdas Kamila JUST DANCE - Stalowa Wola | Pliszka Philip Bajdas Kamila | Pliszka Philip | Bajdas Kamila | JUST DANCE - Stalowa Wola | 1 (+1) | 1 | 1 | | 4 |
5. | Poździak Rafał Kvet Ana CLASSIC - Warszawa | Poździak Rafał Kvet Ana | Poździak Rafał | Kvet Ana | CLASSIC - Warszawa | 6 (+1) | 1 | 6 | | 5 |
6. | Antkiewicz Oskar Sosin Kamila KLASA - Tarnów | Antkiewicz Oskar Sosin Kamila | Antkiewicz Oskar | Sosin Kamila | KLASA - Tarnów | 0 | | 0 | | 6 |
7. | Mika Miłosz Michałek Julia KLASA - Tarnów | Mika Miłosz Michałek Julia | Mika Miłosz | Michałek Julia | KLASA - Tarnów | 1 | | 1 | | 7 |