UWAGA
Uwaga!
Zmiana godziny rozpoczęcia.
Blok pierwszy - start godz 9.30
Prosimy o zapoznanie się z procedurami COVID obowiązującymi na imprezie..
Wszyscy uczestnicy i opiekunowie obowiązkowo składają oświadczenie dotyczące stanu zdrowia.
Za niepełnoletnich uczestników oświadczenie składają opiekunowie. Obowiązująca treść oświadczenia poniżej.
Prosimy o wydrukowanie i przybycie z podpisanym oświadczeniem. Druki do pobrania na stronie Okręgu Podkarpackiego PTT
W przypadku niemożności przygotowania (np. kłopot z pobraniem) organizator udostępni druki przed wejściem do obiektu.
OŚWIADCZENIE UCZESTNIKA PEŁNOLETNIEGO (opiekuna uczestnika niepełnoletniego)
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Brzostku 3-4.10.2020r-Brzostek
Ja, niżej podpisany/na* ……………………………………………………………………………….. oświadczam że, nie miałem/am* w ciągu ostatnich 14 dni kontaktu z osobą , u której potwierdzono lub podejrzewa się zakażenie COVID-19,
Oświadczam, że jestem zdrowy i nie mam objawów chorobowych sugerujących chorób zakaźną.
Wyrażam zgodę na wykonanie pomiarów temperatury w przypadku wystąpienia objawów.
Oświadczam, i zostałem/am* poinformowany/a* o ryzyku, na jakie jest narażone moje zdrowie.
Pomimo wprowadzonego w obiekcie podczas turnieju tańca, rygoru sanitarnego i wdrożonej procedury bezpieczeństwa zdaję sobie sprawę, że na terenie obiektu może dojść do zakażenia COVID – 19.
W przypadku zaobserwowania u mnie niepokojących objawów , zgłoszę się, zostanę natychmiast umieszczony w wydzielonym IZOLATORIUM.
Oświadczam, że w sytuacji potwierdzonego zakażenia się na terenie obiektu, byłem/am całkowicie świadomym/ą* zagrożenia epidemiologicznego w obecnej sytuacji w kraju nie będę wnosić skarg, zażalenia, żądań do dyrektora obiektu, organizatorów i kierownictwa turnieju.
telefon: …………………………...……… ……………………………………………….......
*niepotrzebne skreślić (Podpis uczestnika)
Klauzula informacyjna RODO
Zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO)a także stosownymi aktami wykonawczymi informujemy, że:
1.Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Studio tańca Podkarpacie.
2.W związku z panującą pandemią COVID-19 informujemy, że dane osobowe mogą zostać udostępnione również GIS (Główny Inspektor Sanitarny) i służbom porządkowym.
3.Dane osobowe uzyskiwane od Państwa będą przechowywane przez 14 dni od chwili ich pozyskania
4 Podanie danych osobowych jest niezbędne do wzięcia udziału w turnieju tańca.
OŚWIADCZENIE UCZESTNIKA NIEPEŁNOLETNIEGO - DZIECKO (składa opiekun)
OTT o Puchar Brzostku 04- 03.10.2020- Brzostek
Ja, niżej podpisany/na* ………………………………………………………………………………………….. oświadczam,
że moje dziecko/podopieczny …………………………………………………………………………………. nie miało w ciągu ostatnich 14 dni kontaktu z osobą, u której potwierdzono lub podejrzewa się zakażenie COVID-19
Oświadcza, że jest zdrowe i nie ma objawów chorobowych sugerujących chorobę zakaźną.
Wyrażam zgodę na wykonanie pomiarów temperatury u mojego dziecka/podopiecznego.
Oświadczam, iż zostałem/am* poinformowany/a* o ryzyku, na jakie jest narażone jest zdrowie mojego dziecka/podopiecznego.
Pomimo wprowadzonego w obiekcie podczas turnieju tańca, rygoru sanitarnego i wdrożonej procedury bezpieczeństwa zdaję sobie sprawę, że na terenie obiektu może dojść do zakażenia COVID – 19.
W przypadku zaobserwowania niepokojących objawów u mojego dziecka/podopiecznego, zgłoszę ten fakt organizatorom i natychmiast zostanie natychmiast umieszczone wraz ze mną w wydzielonym IZOLATORIUM.
Oświadczam, że w sytuacji potwierdzonego zakażenia się na terenie obiektu, będąca całkowicie świadomym/ą* zagrożenia epidemiologicznego w obecnej sytuacji w kraju nie będę wnosić skargi, zażalenia, żądań do dyrektora obiektu, organizatorów i kierownictwa turnieju.
telefon: …………………………….……… ……………………………………………….......
*niepotrzebne skreślić (Podpis rodzica/opiekuna)
Klauzula informacyjna RODO
Zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO)a także stosownymi aktami wykonawczymi informujemy, że:
1 Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Studio Tańca Podkarpacie.
2 W związku z panującą pandemią COVID-19 informujemy, że dane osobowe mogą zostać udostępnione również GIS (Główny Inspektor Sanitarny) i służbom porządkowym.
3 Dane osobowe uzyskiwane od Państwa będą przechowywane przez 14 dni od chwili ich pozyskania
4 Podanie danych osobowych ( telefon, nazwisko) jest niezbędne do wzięcia udziału w turnieju tańca.
BLOK 1, rejestracja 8.15 – 9.00, próba parkietu 8.45 – 9.15, start: 9.30
8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 4
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Cepil Wiktor Knyziak Zuzanna EVOLUTION - Kraków | Cepil Wiktor Knyziak Zuzanna | Cepil Wiktor | Knyziak Zuzanna | EVOLUTION - Kraków | 3 (+2) | 2 | 3 | | 1 |
2. | Respondek Wojciech Wojtas Agata KLASA - Tarnów | Respondek Wojciech Wojtas Agata | Respondek Wojciech | Wojtas Agata | KLASA - Tarnów | 5 (+2) | 2 | 5 | | 1 |
3. | Strumiński Aleksander Strumińska Lena EVOLUTION - Kraków | Strumiński Aleksander Strumińska Lena | Strumiński Aleksander | Strumińska Lena | EVOLUTION - Kraków | 6 (+1) | 1 | 6 | | 2 |
4. | Strzępek Szymon Szczudło Roksana AKSEL - Rzeszów | Strzępek Szymon Szczudło Roksana | Strzępek Szymon | Szczudło Roksana | AKSEL - Rzeszów | 1, 1 (+1) | 1 | 1, 1 | | 2 |
Do 9 (Do 9) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 13
Lp | Tancerz / Klub | Tancerz | Tancerz | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Chłanda Milena AKSEL - Rzeszów | Chłanda Milena | Chłanda Milena | AKSEL - Rzeszów | 3 (+2) | 2 | 3 | | 1 |
2. | Karnecka Nikola AKSEL - Rzeszów | Karnecka Nikola | Karnecka Nikola | AKSEL - Rzeszów | 2 (+2) | 2 | 2 | | 1 |
3. | Klimczuk Kamila GOLDEN DANCE - Przemyśl | Klimczuk Kamila | Klimczuk Kamila | GOLDEN DANCE - Przemyśl | 6 (+2) | 2 | 6 | | 1 |
4. | Kubas Wiktoria AKSEL - Rzeszów | Kubas Wiktoria | Kubas Wiktoria | AKSEL - Rzeszów | 8 (+2) | 2 | 8 | | 1 |
5. | Kusa Hanna EVOLUTION - Kraków | Kusa Hanna | Kusa Hanna | EVOLUTION - Kraków | 4 (+2) | 2 | 4 | | 1 |
6. | Mazur Maja GOLDEN DANCE - Przemyśl | Mazur Maja | Mazur Maja | GOLDEN DANCE - Przemyśl | 6 (+2) | 2 | 6 | | 1 |
7. | Tucholska Nina EVOLUTION - Kraków | Tucholska Nina | Tucholska Nina | EVOLUTION - Kraków | 5 (+2) | 2 | 5 | | 1 |
8. | Bielska Marlena AKSEL - Rzeszów | Bielska Marlena | Bielska Marlena | AKSEL - Rzeszów | 1 (+1) | 1 | 1 | | 2 |
9. | Deptuch Ida AKSEL - Rzeszów | Deptuch Ida | Deptuch Ida | AKSEL - Rzeszów | 1 (+1) | 1 | 1 | | 2 |
10. | Guzik Martyna AKSEL - Rzeszów | Guzik Martyna | Guzik Martyna | AKSEL - Rzeszów | 2 (+1) | 1 | 2 | | 2 |
11. | Pisarek Lena AKSEL - Rzeszów | Pisarek Lena | Pisarek Lena | AKSEL - Rzeszów | 3 (+1) | 1 | 3 | | 2 |
12. | Zybińska Zuzanna GOLDEN DANCE - Przemyśl | Zybińska Zuzanna | Zybińska Zuzanna | GOLDEN DANCE - Przemyśl | 1 (+1) | 1 | 1 | | 2 |
13. | Chermianinova Tetiana EVOLUTION - Kraków | Chermianinova Tetiana | Chermianinova Tetiana | EVOLUTION - Kraków | 0 (-1) | -1 | 0 | | |
10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 7
Lp | Tancerz / Klub | Tancerz | Tancerz | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Bryjewska Amelia EVOLUTION - Kraków | Bryjewska Amelia | Bryjewska Amelia | EVOLUTION - Kraków | 6 (+2) | 2 | 6 | | 1 |
2. | Nieć Maja EVOLUTION - Kraków | Nieć Maja | Nieć Maja | EVOLUTION - Kraków | 4 (+2) | 2 | 4 | | 1 |
3. | Pasieka Julia AKSEL - Rzeszów | Pasieka Julia | Pasieka Julia | AKSEL - Rzeszów | 10 (+2) | 2 | 10 | | 1 |
4. | Kaszuba Kamila ST Iluzja Trzebinia | Kaszuba Kamila | Kaszuba Kamila | ST Iluzja Trzebinia | 2 (+1) | 1 | 2 | | 2 |
5. | Smela Anna AKSEL - Rzeszów | Smela Anna | Smela Anna | AKSEL - Rzeszów | 7 (+1) | 1 | 7 | | 2 |
6. | Sroczyk Aurelia AKSEL - Rzeszów | Sroczyk Aurelia | Sroczyk Aurelia | AKSEL - Rzeszów | 2 (+1) | 1 | 2 | | 2 |
7. | Zachara Natalia EVOLUTION - Kraków | Zachara Natalia | Zachara Natalia | EVOLUTION - Kraków | 0 (-1) | -1 | 0 | | |
Do 11 (Do 9 + Juvenile 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 4
Lp | Tancerz / Klub | Tancerz | Tancerz | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Tetela Helena AKSEL - Rzeszów | Tetela Helena | Tetela Helena | AKSEL - Rzeszów | 2 (+2) | 2 | 2 | | 1 |
2. | Mikulec Amelia AKSEL - Rzeszów | Mikulec Amelia | Mikulec Amelia | AKSEL - Rzeszów | 2 (+2) | 2 | 2 | | 2 |
3. | Ferenc Tomasz GASIEK - Rzeszów | Ferenc Tomasz | Ferenc Tomasz | GASIEK - Rzeszów | 4 (+1) | 1 | 4 | | 3 |
4. | Wojtowicz Martyna GOLDEN DANCE - Przemyśl | Wojtowicz Martyna | Wojtowicz Martyna | GOLDEN DANCE - Przemyśl | 7 (+1) | 1 | 7 | | 3 |
10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 11
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Brożyna Wiktor Kopeć Alicja AKSEL - Rzeszów | Brożyna Wiktor Kopeć Alicja | Brożyna Wiktor | Kopeć Alicja | AKSEL - Rzeszów | 6, 7 (+2) | 2 | 6, 7 | | 1 |
2. | Ciupiński Karol Tęczar Oliwia GASIEK - Rzeszów | Ciupiński Karol Tęczar Oliwia | Ciupiński Karol | Tęczar Oliwia | GASIEK - Rzeszów | 11, 11 (+2) | 2 | 11, 11 | | 1 |
3. | Kazieczko Dawid Olszewska Melani GASIEK - Rzeszów | Kazieczko Dawid Olszewska Melani | Kazieczko Dawid | Olszewska Melani | GASIEK - Rzeszów | 8 (+2) | 2 | 8 | | 1 |
4. | Kula Franciszek Łucarz Natalia LATINO - Żabno | Kula Franciszek Łucarz Natalia | Kula Franciszek | Łucarz Natalia | LATINO - Żabno | 9 (+2) | 2 | 9 | | 1 |
5. | Leśniak Dominik Marcinkiewicz Julia KLASA - Tarnów | Leśniak Dominik Marcinkiewicz Julia | Leśniak Dominik | Marcinkiewicz Julia | KLASA - Tarnów | 6 (+2) | 2 | 6 | | 1 |
6. | Zdrzalik Eryk Serek Aleksandra KLASA - Tarnów | Zdrzalik Eryk Serek Aleksandra | Zdrzalik Eryk | Serek Aleksandra | KLASA - Tarnów | 8 (+2) | 2 | 8 | | 1 |
7. | Kołcz Maksymilian Deręgowska Hanna AKSEL - Rzeszów | Kołcz Maksymilian Deręgowska Hanna | Kołcz Maksymilian | Deręgowska Hanna | AKSEL - Rzeszów | 1, 1 (+1) | 1 | 1, 1 | | 2 |
8. | Kubas Maksymilian Podsiadlik Jagoda AKSEL - Rzeszów | Kubas Maksymilian Podsiadlik Jagoda | Kubas Maksymilian | Podsiadlik Jagoda | AKSEL - Rzeszów | 7, 4 (+1) | 1 | 7, 4 | | 2 |
9. | Sokołowski Jakub Nowak Antonina AKSEL - Rzeszów | Sokołowski Jakub Nowak Antonina | Sokołowski Jakub | Nowak Antonina | AKSEL - Rzeszów | 3, 2 (+1) | 1 | 3, 2 | | 2 |
10. | Szczudło Bartłomiej Lenik Michalina AKSEL - Rzeszów | Szczudło Bartłomiej Lenik Michalina | Szczudło Bartłomiej | Lenik Michalina | AKSEL - Rzeszów | 1, 1 (+1) | 1 | 1, 1 | | 2 |
11. | Sztorc Kacper Załęska Amelia LATINO - Żabno | Sztorc Kacper Załęska Amelia | Sztorc Kacper | Załęska Amelia | LATINO - Żabno | 1 (+1) | 1 | 1 | | 2 |
10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 10
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Kurczab Kamil Kieć Roksana KLASA - Tarnów | Kurczab Kamil Kieć Roksana | Kurczab Kamil | Kieć Roksana | KLASA - Tarnów | 8 (+2) | 2 | 8 | | 1 |
2. | Kwiatkowski Maksymilian Furmaga Małgorzata KLASA - Tarnów | Kwiatkowski Maksymilian Furmaga Małgorzata | Kwiatkowski Maksymilian | Furmaga Małgorzata | KLASA - Tarnów | 3 (+2) | 2 | 3 | | 1 |
3. | Wąchała Arkadiusz Dzikowska Dorota GRACJA - Krosno | Wąchała Arkadiusz Dzikowska Dorota | Wąchała Arkadiusz | Dzikowska Dorota | GRACJA - Krosno | 6 (+2) | 2 | 6 | | 1 |
4. | Maziarz Jakub Kuter Patrycja AKSEL - Rzeszów | Maziarz Jakub Kuter Patrycja | Maziarz Jakub | Kuter Patrycja | AKSEL - Rzeszów | 2 (+2) | 2 | 2 | | 2 |
5. | Smela Dominik Bembnowicz Rozalia AKSEL - Rzeszów | Smela Dominik Bembnowicz Rozalia | Smela Dominik | Bembnowicz Rozalia | AKSEL - Rzeszów | 5 (+2) | 2 | 5 | | 2 |
6. | Świerczek Jan Kędziora Martyna GOLDEN DANCE - Przemyśl | Świerczek Jan Kędziora Martyna | Świerczek Jan | Kędziora Martyna | GOLDEN DANCE - Przemyśl | 7 (+2) | 2 | 7 | | 2 |
7. | Lampart Dominik Molek Zofia GASIEK - Rzeszów | Lampart Dominik Molek Zofia | Lampart Dominik | Molek Zofia | GASIEK - Rzeszów | 3 (+1) | 1 | 3 | | 3 |
8. | Lupa Jan Tracz Gabriela GASIEK - Rzeszów | Lupa Jan Tracz Gabriela | Lupa Jan | Tracz Gabriela | GASIEK - Rzeszów | 5 (+1) | 1 | 5 | | 3 |
9. | Marzec Antoni Zakielarz Maria GOLDEN DANCE - Przemyśl | Marzec Antoni Zakielarz Maria | Marzec Antoni | Zakielarz Maria | GOLDEN DANCE - Przemyśl | 8 (+1) | 1 | 8 | | 3 |
10. | Plezia Ksawery Ścieńska Gabriela KLASA - Tarnów | Plezia Ksawery Ścieńska Gabriela | Plezia Ksawery | Ścieńska Gabriela | KLASA - Tarnów | 5 (+1) | 1 | 5 | | 3 |
12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 5
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Moskal Filip Opalska Natalia AKSEL - Rzeszów | Moskal Filip Opalska Natalia | Moskal Filip | Opalska Natalia | AKSEL - Rzeszów | G (+2) | 2 | | G | 1 |
2. | Parasyn Mikołaj Kamińska Laura NOWY STYL - Bielsko-Biała | Parasyn Mikołaj Kamińska Laura | Parasyn Mikołaj | Kamińska Laura | NOWY STYL - Bielsko-Biała | 4, 4 (+2) | 2 | 4, 4 | | 1 |
3. | Ziaja Fabian Scriven Aleksandra AKSEL - Rzeszów | Ziaja Fabian Scriven Aleksandra | Ziaja Fabian | Scriven Aleksandra | AKSEL - Rzeszów | 9 (+2) | 2 | 9 | | 1 |
4. | Flak Dominik Zontek Ingrid EVOLUTION - Kraków | Flak Dominik Zontek Ingrid | Flak Dominik | Zontek Ingrid | EVOLUTION - Kraków | 10 (+1) | 1 | 10 | | 2 |
5. | Łagoda Dawid Łagoda Wiktoria AKSEL - Rzeszów | Łagoda Dawid Łagoda Wiktoria | Łagoda Dawid | Łagoda Wiktoria | AKSEL - Rzeszów | 6, 5 (+1) | 1 | 6, 5 | | 2 |
12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 8
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Kuc Jeremi Wójtowicz Julia KLASA - Tarnów | Kuc Jeremi Wójtowicz Julia | Kuc Jeremi | Wójtowicz Julia | KLASA - Tarnów | F (+2) | 2 | | F | 1 |
2. | Łocha Julian Gawlik Małgorzata GOLDEN DANCE - Przemyśl | Łocha Julian Gawlik Małgorzata | Łocha Julian | Gawlik Małgorzata | GOLDEN DANCE - Przemyśl | 6 (+2) | 2 | 6 | | 1 |
3. | Miśkiewicz Bartłomiej Wójcik Oliwia EVOLUTION - Kraków | Miśkiewicz Bartłomiej Wójcik Oliwia | Miśkiewicz Bartłomiej | Wójcik Oliwia | EVOLUTION - Kraków | 10 (+2) | 2 | 10 | | 2 |
4. | Załęski Karol Krężel Martyna LATINO - Żabno | Załęski Karol Krężel Martyna | Załęski Karol | Krężel Martyna | LATINO - Żabno | 6 (+2) | 2 | 6 | | 2 |
5. | Kogut Wiktor Motyka Kamila
| Kogut Wiktor Motyka Kamila | Kogut Wiktor | Motyka Kamila | | 10 (+1) | 1 | 10 | | 3 |
6. | Napieracz Piotr Olszewska Aneta GASIEK - Rzeszów | Napieracz Piotr Olszewska Aneta | Napieracz Piotr | Olszewska Aneta | GASIEK - Rzeszów | 2 (+1) | 1 | 2 | | 3 |
7. | Nieroda Aleksander Misiak Wiktoria Maria DŻET - Rzeszów-Boguchwała | Nieroda Aleksander Misiak Wiktoria Maria | Nieroda Aleksander | Misiak Wiktoria Maria | DŻET - Rzeszów-Boguchwała | 5 (+1) | 1 | 5 | | 3 |
8. | Żmuda Kacper Kołodziej Zofia KLASA - Tarnów | Żmuda Kacper Kołodziej Zofia | Żmuda Kacper | Kołodziej Zofia | KLASA - Tarnów | 1 (+1) | 1 | 1 | | 3 |
14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 6
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Kubies Jan Brzozowska Nadia MARENGO - Dąbrowa Górnicza | Kubies Jan Brzozowska Nadia | Kubies Jan | Brzozowska Nadia | MARENGO - Dąbrowa Górnicza | 2 (+2) | 2 | 2 | | 1 |
2. | Dyka Maciej Wojtyczko Zofia CUBANA - Nowy Targ | Dyka Maciej Wojtyczko Zofia | Dyka Maciej | Wojtyczko Zofia | CUBANA - Nowy Targ | 7 (+2) | 2 | 7 | | 2 |
3. | Kędzior Sebastian Bielenda Gabriela AKSEL - Rzeszów | Kędzior Sebastian Bielenda Gabriela | Kędzior Sebastian | Bielenda Gabriela | AKSEL - Rzeszów | 2 (+2) | 2 | 2 | | 2 |
4. | Kmiecik Daniel Lizoń Izabela ST Iluzja Trzebinia | Kmiecik Daniel Lizoń Izabela | Kmiecik Daniel | Lizoń Izabela | ST Iluzja Trzebinia | 1 (+1) | 1 | 1 | | 3 |
5. | Laryś Jakub Paszek Wiktoria EVOLUTION - Kraków | Laryś Jakub Paszek Wiktoria | Laryś Jakub | Paszek Wiktoria | EVOLUTION - Kraków | 8 (+1) | 1 | 8 | | 3 |
6. | Szybiak Adrian Ziobrowska Magdalena TAKT - Jarosław | Szybiak Adrian Ziobrowska Magdalena | Szybiak Adrian | Ziobrowska Magdalena | TAKT - Jarosław | 7 (+1) | 1 | 7 | | 3 |
12-15 (Junior 1 + Junior 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 7
Lp | Tancerz / Klub | Tancerz | Tancerz | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Nowak Klara AKSEL - Rzeszów | Nowak Klara | Nowak Klara | AKSEL - Rzeszów | 6 (+2) | 2 | 6 | | 1 |
2. | Pastuła Emilia AKSEL - Rzeszów | Pastuła Emilia | Pastuła Emilia | AKSEL - Rzeszów | 4 (+2) | 2 | 4 | | 1 |
3. | Porębny Aleksandra AKSEL - Rzeszów | Porębny Aleksandra | Porębny Aleksandra | AKSEL - Rzeszów | 9 (+2) | 2 | 9 | | 1 |
4. | Stadnik Julia GOLDEN DANCE - Przemyśl | Stadnik Julia | Stadnik Julia | GOLDEN DANCE - Przemyśl | 11 (+2) | 2 | 11 | | 1 |
5. | Kmiecik Gabriela ST Iluzja Trzebinia | Kmiecik Gabriela | Kmiecik Gabriela | ST Iluzja Trzebinia | 2 (+1) | 1 | 2 | | 2 |
6. | Krupa Natalia GOLDEN DANCE - Przemyśl | Krupa Natalia | Krupa Natalia | GOLDEN DANCE - Przemyśl | 3 (+1) | 1 | 3 | | 2 |
7. | Stecura Agnieszka GOLDEN DANCE - Przemyśl | Stecura Agnieszka | Stecura Agnieszka | GOLDEN DANCE - Przemyśl | 6 (+1) | 1 | 6 | | 2 |
12-15 (Junior 1 + Junior 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 3
Lp | Tancerz / Klub | Tancerz | Tancerz | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Jaworska Julia AKSEL - Rzeszów | Jaworska Julia | Jaworska Julia | AKSEL - Rzeszów | 2 (+2) | 2 | 2 | | 1 |
2. | Górka Zofia DŻET - Rzeszów-Boguchwała | Górka Zofia | Górka Zofia | DŻET - Rzeszów-Boguchwała | 2 (+2) | 2 | 2 | | 2 |
3. | Celej Amelia ST Iluzja Trzebinia | Celej Amelia | Celej Amelia | ST Iluzja Trzebinia | 3 (+1) | 1 | 3 | | 3 |