XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2021

2021-09-19 Tarnów, KLASA - Tarnów


FOR FOREIGN COUPLES   FOR FOREIGN SOLO DANCERS

UWAGA

NIESTETY Z PRZYKROŚCIĄ INFORMUJEMY, ŻE Z PRZYCZYN NIEZALEŻNYCH OD ORGANIZATORÓW TURNIEJ NIE MOŻE SIĘ ODBYĆ W ZAPLANOWANYM PIERWOTNIE TERMINIE.
ZOSTAŁ ZATEM PRZENIESIONY NA 12.09.2021 ROKU.

ZAMKNIĘTO REJESTRACJĘ POPRZEZ PORTAL!!
Dodatkowe możliwe zgłoszenia poprzez kontakt z Kierownikiem turnieju (Stanisławem Maciejem Bergerem) - tel. 601 202 899
Blok 1 - OSIĄGNIĘTO LIMIT UCZESTNIKÓW.
Blok 2 - możliwość dorejestrowywania par.
Blok 3 - istnieje możliwość dorejestrowania 1 uczestnika w kategorii Solo.
Blok 4 - OSIĄGNIĘTO LIMIT UCZESTNIKÓW.

Kategoria 10-11 G KOMB została przeniesiona z bloku 1 na blok 3.
Kategorie 16+ (Powyżej 15) F ST i 16+ (Powyżej 15) F LA zostały przeniesione z bloku 4 na blok 3.

W związku z aktualnie obowiązujacym limitem 150 uczestników podczas jednego bloku informujemy, iż:
- kolejność zgłoszeń uczestników jest archiwizowana
- po przekroczeniu ww. limitu nadliczbowi uczestnicy zgłoszeni jako ostatni będą usuwani
- dla ułatwienia podawane będą informacje na temat liczby zgłoszonych uczestników w ramach każdego bloku

BLOK 1, rejestracja 8:00 - 8:30, próba parkietu 8:30 - 8:55, start: 9:00

OSIĄGNIĘTO LIMIT UCZESTNIKÓW W BLOKU 4.Aktualna liczba uczestników: 150/150 (stan na 04.05.2021 21:55)


Do 9 (Do 9) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 23

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czerwiec Gabriela
EVOLUTION - Kraków
Czerwiec GabrielaCzerwiec GabrielaEVOLUTION - Kraków
2.Gac Magdalena
EVOLUTION - Kraków
Gac MagdalenaGac MagdalenaEVOLUTION - Kraków
3.Gugała Maja
EVOLUTION - Kraków
Gugała MajaGugała MajaEVOLUTION - Kraków
4.Guzik Martyna
AKSEL - Rzeszów
Guzik MartynaGuzik MartynaAKSEL - Rzeszów
5.Jopek Andżelika
AKSEL - Rzeszów
Jopek AndżelikaJopek AndżelikaAKSEL - Rzeszów
6.Karapire Lena
AKSEL - Rzeszów
Karapire LenaKarapire LenaAKSEL - Rzeszów
7.Klusa Nikola
AKCENT - Będzin
Klusa NikolaKlusa NikolaAKCENT - Będzin
8.Kopczyk Hanna
AKSEL - Rzeszów
Kopczyk HannaKopczyk HannaAKSEL - Rzeszów
9.Kozłowska Zuzanna
AKCENT - Będzin
Kozłowska ZuzannaKozłowska ZuzannaAKCENT - Będzin
10.Kusa Adrianna
EVOLUTION - Kraków
Kusa AdriannaKusa AdriannaEVOLUTION - Kraków
11.Lenik Michalina
AKSEL - Rzeszów
Lenik MichalinaLenik MichalinaAKSEL - Rzeszów
12.Lustofin Marika
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Lustofin MarikaLustofin MarikaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
13.Lustofin Wiktoria
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Lustofin WiktoriaLustofin WiktoriaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
14.Nowak Julia
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Nowak JuliaNowak JuliaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
15.Spyra Hanna
ELIDA - Mielec
Spyra HannaSpyra HannaELIDA - Mielec
16.Stachowicz Natasza
AKSEL - Rzeszów
Stachowicz NataszaStachowicz NataszaAKSEL - Rzeszów
17.Stokłosa Bianka
AKSEL - Rzeszów
Stokłosa BiankaStokłosa BiankaAKSEL - Rzeszów
18.Szczebak Maja
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Szczebak MajaSzczebak MajaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
19.Szostak Gabriela
EVOLUTION - Kraków
Szostak GabrielaSzostak GabrielaEVOLUTION - Kraków
20.Sztyler Nikola
EVOLUTION - Kraków
Sztyler NikolaSztyler NikolaEVOLUTION - Kraków
21.Słomska Marlena
SzT eMiKa - Tarnów
Słomska MarlenaSłomska MarlenaSzT eMiKa - Tarnów
22.Zych Roksana
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Zych RoksanaZych RoksanaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
23.Żelazny Oliwia
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Żelazny OliwiaŻelazny OliwiaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 31

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Adamska Aleksandra Anna
EVOLUTION - Kraków
Adamska Aleksandra AnnaAdamska Aleksandra AnnaEVOLUTION - Kraków
2.Bajda Katarzyna
EVOLUTION - Kraków
Bajda KatarzynaBajda KatarzynaEVOLUTION - Kraków
3.Chudy Paulina
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Chudy PaulinaChudy PaulinaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
4.Chłanda Milena
AKSEL - Rzeszów
Chłanda MilenaChłanda MilenaAKSEL - Rzeszów
5.Deręgowska Hanna
AKSEL - Rzeszów
Deręgowska HannaDeręgowska HannaAKSEL - Rzeszów
6.Fitowska Zofia
AKSEL - Rzeszów
Fitowska ZofiaFitowska ZofiaAKSEL - Rzeszów
7.Furgał Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Furgał AleksandraFurgał AleksandraAKSEL - Rzeszów
8.Gajewska Marzena
EVOLUTION - Kraków
Gajewska MarzenaGajewska MarzenaEVOLUTION - Kraków
9.Irzyk Agata
AKSEL - Rzeszów
Irzyk AgataIrzyk AgataAKSEL - Rzeszów
10.Jarosińska Maja
EVOLUTION - Kraków
Jarosińska MajaJarosińska MajaEVOLUTION - Kraków
11.Kłusak Karolina
SzT eMiKa - Tarnów
Kłusak KarolinaKłusak KarolinaSzT eMiKa - Tarnów
12.Marcinkowska Iga
EVOLUTION - Kraków
Marcinkowska IgaMarcinkowska IgaEVOLUTION - Kraków
13.Miller Nikola
GALA - Mielec
Miller NikolaMiller NikolaGALA - Mielec
14.Nowak Antonina
AKSEL - Rzeszów
Nowak AntoninaNowak AntoninaAKSEL - Rzeszów
15.Paluch Gabriela
GALA - Mielec
Paluch GabrielaPaluch GabrielaGALA - Mielec
16.Pietras Jagoda
EVOLUTION - Kraków
Pietras JagodaPietras JagodaEVOLUTION - Kraków
17.Pisarek Lena
AKSEL - Rzeszów
Pisarek LenaPisarek LenaAKSEL - Rzeszów
18.Podsiadlik Jagoda
AKSEL - Rzeszów
Podsiadlik JagodaPodsiadlik JagodaAKSEL - Rzeszów
19.Prendecka Zofia
AKSEL - Rzeszów
Prendecka ZofiaPrendecka ZofiaAKSEL - Rzeszów
20.Rogowska Amelia
EVOLUTION - Kraków
Rogowska AmeliaRogowska AmeliaEVOLUTION - Kraków
21.Rusińska Anastazja
Akademia Tańca - Kielce
Rusińska AnastazjaRusińska AnastazjaAkademia Tańca - Kielce
22.Sroczyk Aurelia
AKSEL - Rzeszów
Sroczyk AureliaSroczyk AureliaAKSEL - Rzeszów
23.Szczudło Roksana
AKSEL - Rzeszów
Szczudło RoksanaSzczudło RoksanaAKSEL - Rzeszów
24.Szufa Laura
EVOLUTION - Kraków
Szufa LauraSzufa LauraEVOLUTION - Kraków
25.Szulc Justyna
EVOLUTION - Kraków
Szulc JustynaSzulc JustynaEVOLUTION - Kraków
26.Waltoś Dawid
AKSEL - Rzeszów
Waltoś DawidWaltoś DawidAKSEL - Rzeszów
27.Zachara Natalia
EVOLUTION - Kraków
Zachara NataliaZachara NataliaEVOLUTION - Kraków
28.Zapała Kaja
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Zapała KajaZapała KajaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
29.Zielińska Maria
EVOLUTION - Kraków
Zielińska MariaZielińska MariaEVOLUTION - Kraków
30.Zimna Maja
Akademia Tańca - Kielce
Zimna MajaZimna MajaAkademia Tańca - Kielce
31.Zych Milena
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Zych MilenaZych MilenaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 24

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Adamczyk Filip
Adamczyk Emilia
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Adamczyk Filip
Adamczyk Emilia
Adamczyk FilipAdamczyk EmiliaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
2.Chlasta Ryszard
Wojtanowska Lena
KLASA - Tarnów
Chlasta Ryszard
Wojtanowska Lena
Chlasta RyszardWojtanowska LenaKLASA - Tarnów
3.Ciepliński Błażej
Kołodziej Hanna
KLASA - Tarnów
Ciepliński Błażej
Kołodziej Hanna
Ciepliński BłażejKołodziej HannaKLASA - Tarnów
4.Cyrybał Wiktor
Oręczak Kamila
ELIDA - Mielec
Cyrybał Wiktor
Oręczak Kamila
Cyrybał WiktorOręczak KamilaELIDA - Mielec
5.Czarnik Dominik
Pachacz Karolina
KLASA - Tarnów
Czarnik Dominik
Pachacz Karolina
Czarnik DominikPachacz KarolinaKLASA - Tarnów
6.Fijałkowski Franciszek
Nieć Maja
EVOLUTION - Kraków
Fijałkowski Franciszek
Nieć Maja
Fijałkowski FranciszekNieć MajaEVOLUTION - Kraków
7.Gawryś Hubert
Klamka Weronika
GALA - Mielec
Gawryś Hubert
Klamka Weronika
Gawryś HubertKlamka WeronikaGALA - Mielec
8.Gereło Piotr
Gereło Nikola
ELIDA - Mielec
Gereło Piotr
Gereło Nikola
Gereło PiotrGereło NikolaELIDA - Mielec
9.Gracz Błażej
Antoń Kamila
GALA - Mielec
Gracz Błażej
Antoń Kamila
Gracz BłażejAntoń KamilaGALA - Mielec
10.Grochmal Jan
Filipowicz Aleksandra
PLĄS - Kraków
Grochmal Jan
Filipowicz Aleksandra
Grochmal JanFilipowicz AleksandraPLĄS - Kraków
11.Kamiński Sebastian
Barnaś Anna
KLASA - Tarnów
Kamiński Sebastian
Barnaś Anna
Kamiński SebastianBarnaś AnnaKLASA - Tarnów
12.Kordek Michał
Zybińska Zuzanna
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Kordek Michał
Zybińska Zuzanna
Kordek MichałZybińska ZuzannaGOLDEN DANCE - Przemyśl
13.Kołcz Maksymilian
Kłeczek Lena
AKSEL - Rzeszów
Kołcz Maksymilian
Kłeczek Lena
Kołcz MaksymilianKłeczek LenaAKSEL - Rzeszów
14.Kędzior Filip
Miras Aleksandra
GALA - Mielec
Kędzior Filip
Miras Aleksandra
Kędzior FilipMiras AleksandraGALA - Mielec
15.Mikus Krzysztof
Kłusak Emilia
SzT eMiKa - Tarnów
Mikus Krzysztof
Kłusak Emilia
Mikus KrzysztofKłusak EmiliaSzT eMiKa - Tarnów
16.Niewola Bartosz
Kot Izabela
SzT eMiKa - Tarnów
Niewola Bartosz
Kot Izabela
Niewola BartoszKot IzabelaSzT eMiKa - Tarnów
17.Róg Ronald
Strzałkowska Jessica
EVOLUTION - Kraków
Róg Ronald
Strzałkowska Jessica
Róg RonaldStrzałkowska JessicaEVOLUTION - Kraków
18.Skóra Oskar
Korczak Nikola
GALA - Mielec
Skóra Oskar
Korczak Nikola
Skóra OskarKorczak NikolaGALA - Mielec
19.Sokół Szymon
Andruszko Dorota
EVOLUTION - Kraków
Sokół Szymon
Andruszko Dorota
Sokół SzymonAndruszko DorotaEVOLUTION - Kraków
20.Spyra Błażej
Gibek Barbara
ELIDA - Mielec
Spyra Błażej
Gibek Barbara
Spyra BłażejGibek BarbaraELIDA - Mielec
21.Strumiłło Hubert
Kurpiel Amelia
EVOLUTION - Kraków
Strumiłło Hubert
Kurpiel Amelia
Strumiłło HubertKurpiel AmeliaEVOLUTION - Kraków
22.Strumiński Aleksander
Strumińska Lena
EVOLUTION - Kraków
Strumiński Aleksander
Strumińska Lena
Strumiński AleksanderStrumińska LenaEVOLUTION - Kraków
23.Strzałkowski Patrick
Woźniak Gabriela
EVOLUTION - Kraków
Strzałkowski Patrick
Woźniak Gabriela
Strzałkowski PatrickWoźniak GabrielaEVOLUTION - Kraków
24.Wira Igor
Deep Maria
Akademia Tańca - Kielce
Wira Igor
Deep Maria
Wira IgorDeep MariaAkademia Tańca - Kielce

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Drechny-Mucha Maksymilian
Jakubiszyn Julia
EVOLUTION - Kraków
Drechny-Mucha Maksymilian
Jakubiszyn Julia
Drechny-Mucha MaksymilianJakubiszyn JuliaEVOLUTION - Kraków
2.Różalski Miłosz
Rynczuk Matylda
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Różalski Miłosz
Rynczuk Matylda
Różalski MiłoszRynczuk MatyldaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
3.Wąchała Arkadiusz
Dzikowska Dorota
GRACJA - Krosno
Wąchała Arkadiusz
Dzikowska Dorota
Wąchała ArkadiuszDzikowska DorotaGRACJA - Krosno
4.Łach Wojciech
Krzyworączka Antonina
ST FLASH DUO - Kraków
Łach Wojciech
Krzyworączka Antonina
Łach WojciechKrzyworączka AntoninaST FLASH DUO - Kraków

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Filip Tomasz
Filip Izabela
AKSEL - Rzeszów
Filip Tomasz
Filip Izabela
Filip TomaszFilip IzabelaAKSEL - Rzeszów
2.Gaik Gabriel
Lubojańska Kaja
PERFECT DANCE - Kraków
Gaik Gabriel
Lubojańska Kaja
Gaik GabrielLubojańska KajaPERFECT DANCE - Kraków
3.Gawęda Wiktor
Czech Nadia
EVOLUTION - Kraków
Gawęda Wiktor
Czech Nadia
Gawęda WiktorCzech NadiaEVOLUTION - Kraków
4.Gucwa Wojciech
Batko Martyna
MAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka
Gucwa Wojciech
Batko Martyna
Gucwa WojciechBatko MartynaMAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka
5.Kotkowski Nikodem
Hoppe Oriana
SUKCES - Jaworzno
Kotkowski Nikodem
Hoppe Oriana
Kotkowski NikodemHoppe OrianaSUKCES - Jaworzno
6.Ludwig Filip
Borek Eliza
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Ludwig Filip
Borek Eliza
Ludwig FilipBorek ElizaKUŹNIA TAŃCA - Kraków
7.Nieckarz Michał
Sochacka Julia
JUST DANCE Wieliczka
Nieckarz Michał
Sochacka Julia
Nieckarz MichałSochacka JuliaJUST DANCE Wieliczka
8.Nykiel Filip
Łucarz Emilia
LATINO - Żabno
Nykiel Filip
Łucarz Emilia
Nykiel FilipŁucarz EmiliaLATINO - Żabno
9.Pacławski Kamil
Zybińska Zofia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Pacławski Kamil
Zybińska Zofia
Pacławski KamilZybińska ZofiaGOLDEN DANCE - Przemyśl

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Babiak Paweł
Janusz Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Babiak Paweł
Janusz Wiktoria
Babiak PawełJanusz WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl
2.Breński Antoni
Habel Anna
KLASA - Tarnów
Breński Antoni
Habel Anna
Breński AntoniHabel AnnaKLASA - Tarnów
3.Harla Jakub
Małek Adrianna
GALA - Mielec
Harla Jakub
Małek Adrianna
Harla JakubMałek AdriannaGALA - Mielec
4.Kubek Beniamin
Chmura Aleksandra
LATINO - Żabno
Kubek Beniamin
Chmura Aleksandra
Kubek BeniaminChmura AleksandraLATINO - Żabno
5.Laryś Jakub
Paszek Wiktoria
EVOLUTION - Kraków
Laryś Jakub
Paszek Wiktoria
Laryś JakubPaszek WiktoriaEVOLUTION - Kraków
6.Misior Patryk
Dzięgielowska Emilia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Misior Patryk
Dzięgielowska Emilia
Misior PatrykDzięgielowska EmiliaGOLDEN DANCE - Przemyśl
7.Nowak Filip
Pasterz Emilia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Nowak Filip
Pasterz Emilia
Nowak FilipPasterz EmiliaDŻET - Rzeszów-Boguchwała
8.Pach Mateusz
Doniec Natalia
PERFECT DANCE - Kraków
Pach Mateusz
Doniec Natalia
Pach MateuszDoniec NataliaPERFECT DANCE - Kraków
9.Plebanek Michał
Janas Oliwia
SzT eMiKa - Tarnów
Plebanek Michał
Janas Oliwia
Plebanek MichałJanas OliwiaSzT eMiKa - Tarnów
10.Pępek Jan
Mach Julia
GASIEK - Rzeszów
Pępek Jan
Mach Julia
Pępek JanMach JuliaGASIEK - Rzeszów
11.Sala Mateusz
Mieszkowicz Anna
GALA - Mielec
Sala Mateusz
Mieszkowicz Anna
Sala MateuszMieszkowicz AnnaGALA - Mielec

 

BLOK 2, rejestracja 11:00 - 11:45, próba parkietu 11:30 - 12:00, start: 12:15

Aktualna liczba uczestników:110/150 (stan na 04.05.2021 21:55)


Do 9 (Do 9) H KOMB 4T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Blicharz Kamil
Potysz Alicja
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Blicharz Kamil
Potysz Alicja
Blicharz KamilPotysz AlicjaLORDANCE - Wodzisław Śl.
2.Drechny Hubert
Kabat Zuzanna
KLASA - Tarnów
Drechny Hubert
Kabat Zuzanna
Drechny HubertKabat ZuzannaKLASA - Tarnów
3.Herduś Karol
Mieluch Joanna
KLASA - Tarnów
Herduś Karol
Mieluch Joanna
Herduś KarolMieluch JoannaKLASA - Tarnów
4.Morawski Filip
Słabiak Natasza
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Morawski Filip
Słabiak Natasza
Morawski FilipSłabiak NataszaMARENGO - Dąbrowa Górnicza
5.Napieracz Antoni
Ferenc Katarzyna
GASIEK - Rzeszów
Napieracz Antoni
Ferenc Katarzyna
Napieracz AntoniFerenc KatarzynaGASIEK - Rzeszów
6.Ptak Igor
Olczyk Hana
Akademia Tańca - Kielce
Ptak Igor
Olczyk Hana
Ptak IgorOlczyk HanaAkademia Tańca - Kielce
7.Ptak Tomasz
Kusia Eliza
EVOLUTION - Kraków
Ptak Tomasz
Kusia Eliza
Ptak TomaszKusia ElizaEVOLUTION - Kraków
8.Respondek Wojciech
Wojtas Agata
KLASA - Tarnów
Respondek Wojciech
Wojtas Agata
Respondek WojciechWojtas AgataKLASA - Tarnów
9.Strzępek Szymon
Bujak Klaudia
AKSEL - Rzeszów
Strzępek Szymon
Bujak Klaudia
Strzępek SzymonBujak KlaudiaAKSEL - Rzeszów

Do 9 (Do 9) G KOMB 6T PREMIUM 0

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Augustyniak Krystian
Ujma Marta
ZAMEK - Lublin
Augustyniak Krystian
Ujma Marta
Augustyniak KrystianUjma MartaZAMEK - Lublin
2.Kowal Wojciech
Sajdak Emilia
KLASA - Tarnów
Kowal Wojciech
Sajdak Emilia
Kowal WojciechSajdak EmiliaKLASA - Tarnów
3.Krakowski Gabriel
Potoczna Alicja
GALA - Mielec
Krakowski Gabriel
Potoczna Alicja
Krakowski GabrielPotoczna AlicjaGALA - Mielec
4.Kuśnierz Michał
Kordula Kaja
JUST DANCE Wieliczka
Kuśnierz Michał
Kordula Kaja
Kuśnierz MichałKordula KajaJUST DANCE Wieliczka
5.Pieprz Kamil
Skiba Rozalia
LATINO - Żabno
Pieprz Kamil
Skiba Rozalia
Pieprz KamilSkiba RozaliaLATINO - Żabno
6.Świątek Nikodem
Łapa Joanna
GALA - Mielec
Świątek Nikodem
Łapa Joanna
Świątek NikodemŁapa JoannaGALA - Mielec

12-15 (12 - 15) E KOMB 8T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Adamska Maria
FINEZJA - Poznań
Adamska MariaAdamska MariaFINEZJA - Poznań
2.Cieniek Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Cieniek AleksandraCieniek AleksandraAKSEL - Rzeszów
3.Gielarek Nadia
JUST DANCE - Stalowa Wola
Gielarek NadiaGielarek NadiaJUST DANCE - Stalowa Wola
4.Indyka Zuzanna
KLASA - Tarnów
Indyka ZuzannaIndyka ZuzannaKLASA - Tarnów
5.Michta Amelia
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Michta AmeliaMichta AmeliaCANTINERO - Tomaszów Maz.
6.Wójcik Hanna
AnaDens Łódź
Wójcik HannaWójcik HannaAnaDens Łódź

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 23

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bezak Tomasz
Motyka Milena
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Bezak Tomasz
Motyka Milena
Bezak TomaszMotyka MilenaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
2.Biały Michał
Mardosiewicz Emilia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Biały Michał
Mardosiewicz Emilia
Biały MichałMardosiewicz EmiliaGOLDEN DANCE - Przemyśl
3.Budzik Tomasz
Łabno Zuzanna
KLASA - Tarnów
Budzik Tomasz
Łabno Zuzanna
Budzik TomaszŁabno ZuzannaKLASA - Tarnów
4.Bukowski Michał
Śnieżek Kinga
GRACJA - Krosno
Bukowski Michał
Śnieżek Kinga
Bukowski MichałŚnieżek KingaGRACJA - Krosno
5.Błaszczyszyn Karol
Olech Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Błaszczyszyn Karol
Olech Wiktoria
Błaszczyszyn KarolOlech WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl
6.Drogosz Mateusz
Bryk Magdalena
KICK - Kielce
Drogosz Mateusz
Bryk Magdalena
Drogosz MateuszBryk MagdalenaKICK - Kielce
7.Folta Karol
Kielawa Julia
KLASA - Tarnów
Folta Karol
Kielawa Julia
Folta KarolKielawa JuliaKLASA - Tarnów
8.Krogulec Miłosz
Buczek Sandra
DANCE PROJECT- Wrocław
Krogulec Miłosz
Buczek Sandra
Krogulec MiłoszBuczek SandraDANCE PROJECT- Wrocław
9.Marcinkowski Krystian
Kmieć Emilia
LATINO - Żabno
Marcinkowski Krystian
Kmieć Emilia
Marcinkowski KrystianKmieć EmiliaLATINO - Żabno
10.Mika Miłosz
Michałek Julia
KLASA - Tarnów
Mika Miłosz
Michałek Julia
Mika MiłoszMichałek JuliaKLASA - Tarnów
11.Miłkoś Bartłomiej
Cyboroń Magdalena
KLASA - Tarnów
Miłkoś Bartłomiej
Cyboroń Magdalena
Miłkoś BartłomiejCyboroń MagdalenaKLASA - Tarnów
12.Moryń Miłosz
Malasiewicz Zosia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Moryń Miłosz
Malasiewicz Zosia
Moryń MiłoszMalasiewicz ZosiaST DOBROWOLSCY - Częstochowa
13.Mucha Oliwier
Tyc Kamila
ZAMEK - Lublin
Mucha Oliwier
Tyc Kamila
Mucha OliwierTyc KamilaZAMEK - Lublin
14.Mądrzyk Jan
Kobyłecka Martyna
LATINO - Żabno
Mądrzyk Jan
Kobyłecka Martyna
Mądrzyk JanKobyłecka MartynaLATINO - Żabno
15.Parysz Wojciech
Sosin Patrycja
KLASA - Tarnów
Parysz Wojciech
Sosin Patrycja
Parysz WojciechSosin PatrycjaKLASA - Tarnów
16.Salamon Tymoteusz
Romaniszyn Klaudia
PERFECT STYL - Kraków
Salamon Tymoteusz
Romaniszyn Klaudia
Salamon TymoteuszRomaniszyn KlaudiaPERFECT STYL - Kraków
17.Skowronek Krzysztof
Ogonowska Weronika
RONDO - Rybnik
Skowronek Krzysztof
Ogonowska Weronika
Skowronek KrzysztofOgonowska WeronikaRONDO - Rybnik
18.Solcan Emil
Król Magdalena
EVOLUTION - Kraków
Solcan Emil
Król Magdalena
Solcan EmilKról MagdalenaEVOLUTION - Kraków
19.Stachura Łukasz
Lisowiec Julia
GRACJA - Krosno
Stachura Łukasz
Lisowiec Julia
Stachura ŁukaszLisowiec JuliaGRACJA - Krosno
20.Strzała Miłosz
Kozicka Oliwia
AKSEL - Rzeszów
Strzała Miłosz
Kozicka Oliwia
Strzała MiłoszKozicka OliwiaAKSEL - Rzeszów
21.Szkotak Maciej
Kapustka Kamila
LATINO - Żabno
Szkotak Maciej
Kapustka Kamila
Szkotak MaciejKapustka KamilaLATINO - Żabno
22.Wolski Jakub
Bober Hanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Wolski Jakub
Bober Hanna
Wolski JakubBober HannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
23.Wąż Adrian
Krechniak Wiktoria
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Wąż Adrian
Krechniak Wiktoria
Wąż AdrianKrechniak WiktoriaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 23

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Antkiewicz Oskar
Sosin Kamila
KLASA - Tarnów
Antkiewicz Oskar
Sosin Kamila
Antkiewicz OskarSosin KamilaKLASA - Tarnów
2.Babula Kacper
Minorczyk Erita
GALA - Mielec
Babula Kacper
Minorczyk Erita
Babula KacperMinorczyk EritaGALA - Mielec
3.Bezak Tomasz
Motyka Milena
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Bezak Tomasz
Motyka Milena
Bezak TomaszMotyka MilenaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
4.Biały Michał
Mardosiewicz Emilia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Biały Michał
Mardosiewicz Emilia
Biały MichałMardosiewicz EmiliaGOLDEN DANCE - Przemyśl
5.Budzik Tomasz
Łabno Zuzanna
KLASA - Tarnów
Budzik Tomasz
Łabno Zuzanna
Budzik TomaszŁabno ZuzannaKLASA - Tarnów
6.Bukowski Michał
Śnieżek Kinga
GRACJA - Krosno
Bukowski Michał
Śnieżek Kinga
Bukowski MichałŚnieżek KingaGRACJA - Krosno
7.Błaszczyszyn Karol
Olech Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Błaszczyszyn Karol
Olech Wiktoria
Błaszczyszyn KarolOlech WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl
8.Folta Karol
Kielawa Julia
KLASA - Tarnów
Folta Karol
Kielawa Julia
Folta KarolKielawa JuliaKLASA - Tarnów
9.Marcinkowski Krystian
Kmieć Emilia
LATINO - Żabno
Marcinkowski Krystian
Kmieć Emilia
Marcinkowski KrystianKmieć EmiliaLATINO - Żabno
10.Mika Miłosz
Michałek Julia
KLASA - Tarnów
Mika Miłosz
Michałek Julia
Mika MiłoszMichałek JuliaKLASA - Tarnów
11.Miłkoś Bartłomiej
Cyboroń Magdalena
KLASA - Tarnów
Miłkoś Bartłomiej
Cyboroń Magdalena
Miłkoś BartłomiejCyboroń MagdalenaKLASA - Tarnów
12.Moryń Miłosz
Malasiewicz Zosia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Moryń Miłosz
Malasiewicz Zosia
Moryń MiłoszMalasiewicz ZosiaST DOBROWOLSCY - Częstochowa
13.Mucha Oliwier
Tyc Kamila
ZAMEK - Lublin
Mucha Oliwier
Tyc Kamila
Mucha OliwierTyc KamilaZAMEK - Lublin
14.Mądrzyk Jan
Kobyłecka Martyna
LATINO - Żabno
Mądrzyk Jan
Kobyłecka Martyna
Mądrzyk JanKobyłecka MartynaLATINO - Żabno
15.Parysz Wojciech
Sosin Patrycja
KLASA - Tarnów
Parysz Wojciech
Sosin Patrycja
Parysz WojciechSosin PatrycjaKLASA - Tarnów
16.Salamon Tymoteusz
Romaniszyn Klaudia
PERFECT STYL - Kraków
Salamon Tymoteusz
Romaniszyn Klaudia
Salamon TymoteuszRomaniszyn KlaudiaPERFECT STYL - Kraków
17.Skowronek Krzysztof
Ogonowska Weronika
RONDO - Rybnik
Skowronek Krzysztof
Ogonowska Weronika
Skowronek KrzysztofOgonowska WeronikaRONDO - Rybnik
18.Solcan Emil
Król Magdalena
EVOLUTION - Kraków
Solcan Emil
Król Magdalena
Solcan EmilKról MagdalenaEVOLUTION - Kraków
19.Stachura Łukasz
Lisowiec Julia
GRACJA - Krosno
Stachura Łukasz
Lisowiec Julia
Stachura ŁukaszLisowiec JuliaGRACJA - Krosno
20.Staśko Gabriel
Liro Adrianna
LATINO - Żabno
Staśko Gabriel
Liro Adrianna
Staśko GabrielLiro AdriannaLATINO - Żabno
21.Strzała Miłosz
Kozicka Oliwia
AKSEL - Rzeszów
Strzała Miłosz
Kozicka Oliwia
Strzała MiłoszKozicka OliwiaAKSEL - Rzeszów
22.Szkotak Maciej
Kapustka Kamila
LATINO - Żabno
Szkotak Maciej
Kapustka Kamila
Szkotak MaciejKapustka KamilaLATINO - Żabno
23.Wąż Adrian
Krechniak Wiktoria
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Wąż Adrian
Krechniak Wiktoria
Wąż AdrianKrechniak WiktoriaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Antkiewicz Oskar
Sosin Kamila
KLASA - Tarnów
Antkiewicz Oskar
Sosin Kamila
Antkiewicz OskarSosin KamilaKLASA - Tarnów
2.Farbaniec Maciej
Tatrzańska Natalia
K-STUDIO Krosno
Farbaniec Maciej
Tatrzańska Natalia
Farbaniec MaciejTatrzańska NataliaK-STUDIO Krosno
3.Ivaneiko Maksym
Fibic Emilia
RONDO - Rybnik
Ivaneiko Maksym
Fibic Emilia
Ivaneiko MaksymFibic EmiliaRONDO - Rybnik
4.Kijania Sebastian
Tochowicz Oliwia
IMPERIA - Kraków
Kijania Sebastian
Tochowicz Oliwia
Kijania SebastianTochowicz OliwiaIMPERIA - Kraków
5.Krasoń Karol Kamil
Marszałek Martyna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Krasoń Karol Kamil
Marszałek Martyna
Krasoń Karol KamilMarszałek MartynaDŻET - Rzeszów-Boguchwała
6.Kłos Wojciech
Drużga Amelia
FAST-STEP Warszawa
Kłos Wojciech
Drużga Amelia
Kłos WojciechDrużga AmeliaFAST-STEP Warszawa
7.Malczyk Mateusz
Filipczyk Paulina
TEAM - Ornontowice
Malczyk Mateusz
Filipczyk Paulina
Malczyk MateuszFilipczyk PaulinaTEAM - Ornontowice
8.Sierak Michał
Kotwa Martyna
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Sierak Michał
Kotwa Martyna
Sierak MichałKotwa MartynaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
9.Skrzypek Konrad
Woch Małgorzata
ZAMEK - Lublin
Skrzypek Konrad
Woch Małgorzata
Skrzypek KonradWoch MałgorzataZAMEK - Lublin
10.Staśko Gabriel
Liro Adrianna
LATINO - Żabno
Staśko Gabriel
Liro Adrianna
Staśko GabrielLiro AdriannaLATINO - Żabno
11.Szostak Igor
Witkowska Natalia
FAST-STEP Warszawa
Szostak Igor
Witkowska Natalia
Szostak IgorWitkowska NataliaFAST-STEP Warszawa
12.Wolf Tomasz
Smolińska Antonina
GRACJA - Krosno
Wolf Tomasz
Smolińska Antonina
Wolf TomaszSmolińska AntoninaGRACJA - Krosno
13.Zmarzły Oskar
Skiba Oliwia
LATINO - Żabno
Zmarzły Oskar
Skiba Oliwia
Zmarzły OskarSkiba OliwiaLATINO - Żabno

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Drogosz Mateusz
Bryk Magdalena
KICK - Kielce
Drogosz Mateusz
Bryk Magdalena
Drogosz MateuszBryk MagdalenaKICK - Kielce
2.Farbaniec Maciej
Tatrzańska Natalia
K-STUDIO Krosno
Farbaniec Maciej
Tatrzańska Natalia
Farbaniec MaciejTatrzańska NataliaK-STUDIO Krosno
3.Ivaneiko Maksym
Fibic Emilia
RONDO - Rybnik
Ivaneiko Maksym
Fibic Emilia
Ivaneiko MaksymFibic EmiliaRONDO - Rybnik
4.Kijania Sebastian
Tochowicz Oliwia
IMPERIA - Kraków
Kijania Sebastian
Tochowicz Oliwia
Kijania SebastianTochowicz OliwiaIMPERIA - Kraków
5.Krasoń Karol Kamil
Marszałek Martyna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Krasoń Karol Kamil
Marszałek Martyna
Krasoń Karol KamilMarszałek MartynaDŻET - Rzeszów-Boguchwała
6.Krogulec Miłosz
Buczek Sandra
DANCE PROJECT- Wrocław
Krogulec Miłosz
Buczek Sandra
Krogulec MiłoszBuczek SandraDANCE PROJECT- Wrocław
7.Kłos Wojciech
Drużga Amelia
FAST-STEP Warszawa
Kłos Wojciech
Drużga Amelia
Kłos WojciechDrużga AmeliaFAST-STEP Warszawa
8.Skrzypek Konrad
Woch Małgorzata
ZAMEK - Lublin
Skrzypek Konrad
Woch Małgorzata
Skrzypek KonradWoch MałgorzataZAMEK - Lublin
9.Szostak Igor
Witkowska Natalia
FAST-STEP Warszawa
Szostak Igor
Witkowska Natalia
Szostak IgorWitkowska NataliaFAST-STEP Warszawa
10.Wolf Tomasz
Smolińska Antonina
GRACJA - Krosno
Wolf Tomasz
Smolińska Antonina
Wolf TomaszSmolińska AntoninaGRACJA - Krosno

 

BLOK 3, rejestracja 14:00 - 14:45, próba parkietu 14:30 - 15:00, start: 15:15

Na bloku 3 istnieje możliwość dorejestrowania 1 uczestnika w kategorii Solo. Aktualna liczba uczestników: 149/150 (stan na 03.05.2021 21:50)


12-15 (12 - 15) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 11

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gorgoń Nina
AKSEL - Rzeszów
Gorgoń NinaGorgoń NinaAKSEL - Rzeszów
2.Kluczyńska Ramona
AKCENT - Będzin
Kluczyńska RamonaKluczyńska RamonaAKCENT - Będzin
3.Kowalczyk Maria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Kowalczyk MariaKowalczyk MariaGOLDEN DANCE - Przemyśl
4.Kowalik Lena
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Kowalik LenaKowalik LenaGOLDEN DANCE - Przemyśl
5.Magoń Julia
AKSEL - Rzeszów
Magoń JuliaMagoń JuliaAKSEL - Rzeszów
6.Olbrzymek Zuzanna
ST IMPRESJA Kęty
Olbrzymek ZuzannaOlbrzymek ZuzannaST IMPRESJA Kęty
7.Paczyńska Aleksandra
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Paczyńska AleksandraPaczyńska AleksandraAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
8.Stachura Wiktoria
LATINO - Żabno
Stachura WiktoriaStachura WiktoriaLATINO - Żabno
9.Szulińska Natalia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Szulińska NataliaSzulińska NataliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
10.Tobiasz Monika
AKSEL - Rzeszów
Tobiasz MonikaTobiasz MonikaAKSEL - Rzeszów
11.Zbierańska Katarzyna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Zbierańska KatarzynaZbierańska KatarzynaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Hura Maksymilian
Majka Lena
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Hura Maksymilian
Majka Lena
Hura MaksymilianMajka LenaNOWY STYL - Bielsko-Biała
2.Kubas Maksymilian
Karnecka Nikola
AKSEL - Rzeszów
Kubas Maksymilian
Karnecka Nikola
Kubas MaksymilianKarnecka NikolaAKSEL - Rzeszów
3.Larysz Jakub
Tylikowska Paulina
SUKCES - Jaworzno
Larysz Jakub
Tylikowska Paulina
Larysz JakubTylikowska PaulinaSUKCES - Jaworzno
4.Limanowski Oliwier
Hrebik Barbara
SzT eMiKa - Tarnów
Limanowski Oliwier
Hrebik Barbara
Limanowski OliwierHrebik BarbaraSzT eMiKa - Tarnów
5.Myciński Alex
Gumula Barbara
EVOLUTION - Kraków
Myciński Alex
Gumula Barbara
Myciński AlexGumula BarbaraEVOLUTION - Kraków
6.Pakłos Krzysztof
Kosoń Maja
KLASA - Tarnów
Pakłos Krzysztof
Kosoń Maja
Pakłos KrzysztofKosoń MajaKLASA - Tarnów
7.Sokołowski Jakub
Smela Anna
AKSEL - Rzeszów
Sokołowski Jakub
Smela Anna
Sokołowski JakubSmela AnnaAKSEL - Rzeszów
8.Sztorc Kacper
Załęska Amelia
LATINO - Żabno
Sztorc Kacper
Załęska Amelia
Sztorc KacperZałęska AmeliaLATINO - Żabno
9.Tomczyk Mateusz
Walska Julia
SAMBA - Tarnobrzeg
Tomczyk Mateusz
Walska Julia
Tomczyk MateuszWalska JuliaSAMBA - Tarnobrzeg
10.Węgrzyn Casper
Krempa Barbara
ELIDA - Mielec
Węgrzyn Casper
Krempa Barbara
Węgrzyn CasperKrempa BarbaraELIDA - Mielec
11.Zięba Oskar
Zięba Amelia
ELIDA - Mielec
Zięba Oskar
Zięba Amelia
Zięba OskarZięba AmeliaELIDA - Mielec
12.Łagoda Dawid
Łagoda Wiktoria
AKSEL - Rzeszów
Łagoda Dawid
Łagoda Wiktoria
Łagoda DawidŁagoda WiktoriaAKSEL - Rzeszów

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 19

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bajcer Mikołaj
Rawska Monika
SAMBA - Tarnobrzeg
Bajcer Mikołaj
Rawska Monika
Bajcer MikołajRawska MonikaSAMBA - Tarnobrzeg
2.Baran Błażej
Majewska Julia
TOP - ART - Lublin
Baran Błażej
Majewska Julia
Baran BłażejMajewska JuliaTOP - ART - Lublin
3.Bednarz Jan
Kozioł Lena
SAMBA - Tarnobrzeg
Bednarz Jan
Kozioł Lena
Bednarz JanKozioł LenaSAMBA - Tarnobrzeg
4.Bednarz Kacper
Przeklasa Lena
KLASA - Tarnów
Bednarz Kacper
Przeklasa Lena
Bednarz KacperPrzeklasa LenaKLASA - Tarnów
5.Brożyna Wiktor
Kopeć Alicja
AKSEL - Rzeszów
Brożyna Wiktor
Kopeć Alicja
Brożyna WiktorKopeć AlicjaAKSEL - Rzeszów
6.Chrobok Adrian
Dyrcz Emilia
SUKCES - Jaworzno
Chrobok Adrian
Dyrcz Emilia
Chrobok AdrianDyrcz EmiliaSUKCES - Jaworzno
7.Harabin Miłosz
Olczyk Maja
Akademia Tańca - Kielce
Harabin Miłosz
Olczyk Maja
Harabin MiłoszOlczyk MajaAkademia Tańca - Kielce
8.Jędrak Mateusz
Jędrak Natalia
ZORBA - Częstochowa
Jędrak Mateusz
Jędrak Natalia
Jędrak MateuszJędrak NataliaZORBA - Częstochowa
9.Kraska Ksawery
Momot Lena
Akademia Tańca - Kielce
Kraska Ksawery
Momot Lena
Kraska KsaweryMomot LenaAkademia Tańca - Kielce
10.Kula Franciszek
Łucarz Natalia
LATINO - Żabno
Kula Franciszek
Łucarz Natalia
Kula FranciszekŁucarz NataliaLATINO - Żabno
11.Kwiatkowski Maksymilian
Furmaga Małgorzata
KLASA - Tarnów
Kwiatkowski Maksymilian
Furmaga Małgorzata
Kwiatkowski MaksymilianFurmaga MałgorzataKLASA - Tarnów
12.Marczewski Tymoteusz
Zawadzka Kaja
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Marczewski Tymoteusz
Zawadzka Kaja
Marczewski TymoteuszZawadzka KajaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
13.Niedbała Jakub
Jabłońska Maja
GALA - Mielec
Niedbała Jakub
Jabłońska Maja
Niedbała JakubJabłońska MajaGALA - Mielec
14.Nieroda Aleksander
Misiak Wiktoria Maria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Nieroda Aleksander
Misiak Wiktoria Maria
Nieroda AleksanderMisiak Wiktoria MariaDŻET - Rzeszów-Boguchwała
15.Paszek Adam
Gugała Pola
EVOLUTION - Kraków
Paszek Adam
Gugała Pola
Paszek AdamGugała PolaEVOLUTION - Kraków
16.Pyziński Adrian
Pluta Alicja
GALA - Mielec
Pyziński Adrian
Pluta Alicja
Pyziński AdrianPluta AlicjaGALA - Mielec
17.Ruszkowski Maciej
Chmura Kamila
EVOLUTION - Kraków
Ruszkowski Maciej
Chmura Kamila
Ruszkowski MaciejChmura KamilaEVOLUTION - Kraków
18.Wiciński Łukasz
Chachurska Anna
EVOLUTION - Kraków
Wiciński Łukasz
Chachurska Anna
Wiciński ŁukaszChachurska AnnaEVOLUTION - Kraków
19.Ziaja Fabian
Scriven Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Ziaja Fabian
Scriven Aleksandra
Ziaja FabianScriven AleksandraAKSEL - Rzeszów

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Babiak Miłosz
Głuszko Maria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Babiak Miłosz
Głuszko Maria
Babiak MiłoszGłuszko MariaGOLDEN DANCE - Przemyśl
2.Cierzak Olaf
Dziurzyńska Wiktoria
EVOLUTION - Kraków
Cierzak Olaf
Dziurzyńska Wiktoria
Cierzak OlafDziurzyńska WiktoriaEVOLUTION - Kraków
3.Kogut Wiktor
Motyka Kamila
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Kogut Wiktor
Motyka Kamila
Kogut WiktorMotyka KamilaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
4.Kurczab Kamil
Wójtowicz Julia
KLASA - Tarnów
Kurczab Kamil
Wójtowicz Julia
Kurczab KamilWójtowicz JuliaKLASA - Tarnów
5.Malicki Mikołaj
Zdrzalik Milena
KLASA - Tarnów
Malicki Mikołaj
Zdrzalik Milena
Malicki MikołajZdrzalik MilenaKLASA - Tarnów
6.Mikos Błażej
Gutej Weronika
LATINO - Żabno
Mikos Błażej
Gutej Weronika
Mikos BłażejGutej WeronikaLATINO - Żabno
7.Miśkiewicz Bartłomiej
Wójcik Oliwia
EVOLUTION - Kraków
Miśkiewicz Bartłomiej
Wójcik Oliwia
Miśkiewicz BartłomiejWójcik OliwiaEVOLUTION - Kraków
8.Samotii Orest
Rutkowska Jagoda
STTS Kraków
Samotii Orest
Rutkowska Jagoda
Samotii OrestRutkowska JagodaSTTS Kraków
9.Zięba Szymon
Zielonka Kaja
JUST DANCE Wieliczka
Zięba Szymon
Zielonka Kaja
Zięba SzymonZielonka KajaJUST DANCE Wieliczka
10.Żmuda Kacper
Kołodziej Zofia
KLASA - Tarnów
Żmuda Kacper
Kołodziej Zofia
Żmuda KacperKołodziej ZofiaKLASA - Tarnów

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Brożyna Wiktor
Kołbuc Oliwia
Akademia Tańca - Kielce
Brożyna Wiktor
Kołbuc Oliwia
Brożyna WiktorKołbuc OliwiaAkademia Tańca - Kielce
2.Czepiel Bartłomiej
Maślanka Martyna
EVOLUTION - Kraków
Czepiel Bartłomiej
Maślanka Martyna
Czepiel BartłomiejMaślanka MartynaEVOLUTION - Kraków
3.Dudka Michał
Zając Wanessa
TOP - ART - Lublin
Dudka Michał
Zając Wanessa
Dudka MichałZając WanessaTOP - ART - Lublin
4.Jasiewicz Jakub
Furgała Kornelia
AKSEL - Rzeszów
Jasiewicz Jakub
Furgała Kornelia
Jasiewicz JakubFurgała KorneliaAKSEL - Rzeszów
5.Kołodziej Julian
Budzik Zofia
KLASA - Tarnów
Kołodziej Julian
Budzik Zofia
Kołodziej JulianBudzik ZofiaKLASA - Tarnów
6.Kącik Kacper
Zgoda Natalia
EVOLUTION - Kraków
Kącik Kacper
Zgoda Natalia
Kącik KacperZgoda NataliaEVOLUTION - Kraków
7.Madej Mikołaj
Tyksińska Iga
GALA - Mielec
Madej Mikołaj
Tyksińska Iga
Madej MikołajTyksińska IgaGALA - Mielec
8.Muśnicki Grzegorz
Sobczak Nela
FAST-STEP Warszawa
Muśnicki Grzegorz
Sobczak Nela
Muśnicki GrzegorzSobczak NelaFAST-STEP Warszawa
9.Włodarczyk Wiktor
Rzadkowska Marika
Akademia Tańca - Kielce
Włodarczyk Wiktor
Rzadkowska Marika
Włodarczyk WiktorRzadkowska MarikaAkademia Tańca - Kielce
10.Ziemba Marceli
Deszczka Laura
TAKT - Chełm
Ziemba Marceli
Deszczka Laura
Ziemba MarceliDeszczka LauraTAKT - Chełm
11.Żabicki Julian
Krystek Julia
ZŁOTA PARA - Dębica
Żabicki Julian
Krystek Julia
Żabicki JulianKrystek JuliaZŁOTA PARA - Dębica

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Brożyna Wiktor
Kołbuc Oliwia
Akademia Tańca - Kielce
Brożyna Wiktor
Kołbuc Oliwia
Brożyna WiktorKołbuc OliwiaAkademia Tańca - Kielce
2.Czepiel Bartłomiej
Maślanka Martyna
EVOLUTION - Kraków
Czepiel Bartłomiej
Maślanka Martyna
Czepiel BartłomiejMaślanka MartynaEVOLUTION - Kraków
3.Dudka Michał
Zając Wanessa
TOP - ART - Lublin
Dudka Michał
Zając Wanessa
Dudka MichałZając WanessaTOP - ART - Lublin
4.Jasiewicz Jakub
Furgała Kornelia
AKSEL - Rzeszów
Jasiewicz Jakub
Furgała Kornelia
Jasiewicz JakubFurgała KorneliaAKSEL - Rzeszów
5.Kołodziej Julian
Budzik Zofia
KLASA - Tarnów
Kołodziej Julian
Budzik Zofia
Kołodziej JulianBudzik ZofiaKLASA - Tarnów
6.Kącik Kacper
Zgoda Natalia
EVOLUTION - Kraków
Kącik Kacper
Zgoda Natalia
Kącik KacperZgoda NataliaEVOLUTION - Kraków
7.Muśnicki Grzegorz
Sobczak Nela
FAST-STEP Warszawa
Muśnicki Grzegorz
Sobczak Nela
Muśnicki GrzegorzSobczak NelaFAST-STEP Warszawa
8.Włodarczyk Wiktor
Rzadkowska Marika
Akademia Tańca - Kielce
Włodarczyk Wiktor
Rzadkowska Marika
Włodarczyk WiktorRzadkowska MarikaAkademia Tańca - Kielce
9.Ziemba Marceli
Deszczka Laura
TAKT - Chełm
Ziemba Marceli
Deszczka Laura
Ziemba MarceliDeszczka LauraTAKT - Chełm
10.Żabicki Julian
Krystek Julia
ZŁOTA PARA - Dębica
Żabicki Julian
Krystek Julia
Żabicki JulianKrystek JuliaZŁOTA PARA - Dębica

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dobosz Bartłomiej
Tompalska Dominika
BAWINEK - Kraków
Dobosz Bartłomiej
Tompalska Dominika
Dobosz BartłomiejTompalska DominikaBAWINEK - Kraków
2.Dziamba Krzysztof
Nowak Eliza
GRACJA - Krosno
Dziamba Krzysztof
Nowak Eliza
Dziamba KrzysztofNowak ElizaGRACJA - Krosno
3.Indyk Mateusz
Jajkiewicz Kamila
ELIDA - Mielec
Indyk Mateusz
Jajkiewicz Kamila
Indyk MateuszJajkiewicz KamilaELIDA - Mielec
4.Janczy Kacper
Płaneta Aleksandra
SAMBA - Tarnobrzeg
Janczy Kacper
Płaneta Aleksandra
Janczy KacperPłaneta AleksandraSAMBA - Tarnobrzeg
5.Kalita Mateusz
Biedrońska Oliwia
LATINO - Żabno
Kalita Mateusz
Biedrońska Oliwia
Kalita MateuszBiedrońska OliwiaLATINO - Żabno
6.Płoński Tadeusz
Bogdziewicz Wiktoria
RONDO - Rybnik
Płoński Tadeusz
Bogdziewicz Wiktoria
Płoński TadeuszBogdziewicz WiktoriaRONDO - Rybnik
7.Sarna Jakub
Kopaczyńska Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Sarna Jakub
Kopaczyńska Aleksandra
Sarna JakubKopaczyńska AleksandraAKSEL - Rzeszów
8.Wajda Filip
Bąk Oliwia
LATINO - Żabno
Wajda Filip
Bąk Oliwia
Wajda FilipBąk OliwiaLATINO - Żabno

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dziamba Krzysztof
Nowak Eliza
GRACJA - Krosno
Dziamba Krzysztof
Nowak Eliza
Dziamba KrzysztofNowak ElizaGRACJA - Krosno
2.Indyk Mateusz
Jajkiewicz Kamila
ELIDA - Mielec
Indyk Mateusz
Jajkiewicz Kamila
Indyk MateuszJajkiewicz KamilaELIDA - Mielec
3.Janczy Kacper
Płaneta Aleksandra
SAMBA - Tarnobrzeg
Janczy Kacper
Płaneta Aleksandra
Janczy KacperPłaneta AleksandraSAMBA - Tarnobrzeg
4.Kalita Mateusz
Biedrońska Oliwia
LATINO - Żabno
Kalita Mateusz
Biedrońska Oliwia
Kalita MateuszBiedrońska OliwiaLATINO - Żabno
5.Płoński Tadeusz
Bogdziewicz Wiktoria
RONDO - Rybnik
Płoński Tadeusz
Bogdziewicz Wiktoria
Płoński TadeuszBogdziewicz WiktoriaRONDO - Rybnik
6.Sarna Jakub
Kopaczyńska Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Sarna Jakub
Kopaczyńska Aleksandra
Sarna JakubKopaczyńska AleksandraAKSEL - Rzeszów
7.Wajda Filip
Bąk Oliwia
LATINO - Żabno
Wajda Filip
Bąk Oliwia
Wajda FilipBąk OliwiaLATINO - Żabno

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cepil Wiktor
Knyziak Zuzanna
EVOLUTION - Kraków
Cepil Wiktor
Knyziak Zuzanna
Cepil WiktorKnyziak ZuzannaEVOLUTION - Kraków
2.Ciąbor Adam
Lipowicz Wiktoria
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Ciąbor Adam
Lipowicz Wiktoria
Ciąbor AdamLipowicz WiktoriaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
3.Czajka Maciej
Miernik Natalia
JUST DANCE Wieliczka
Czajka Maciej
Miernik Natalia
Czajka MaciejMiernik NataliaJUST DANCE Wieliczka
4.Gawlas Kacper
Misiarz Zuzanna
EVOLUTION - Kraków
Gawlas Kacper
Misiarz Zuzanna
Gawlas KacperMisiarz ZuzannaEVOLUTION - Kraków
5.Grabowski Maciej
Pachla Maria
AKCENT - Będzin
Grabowski Maciej
Pachla Maria
Grabowski MaciejPachla MariaAKCENT - Będzin
6.Leśniak Dominik
Marcinkiewicz Julia
KLASA - Tarnów
Leśniak Dominik
Marcinkiewicz Julia
Leśniak DominikMarcinkiewicz JuliaKLASA - Tarnów
7.Pochopień Hubert
Pochopień Laura
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Pochopień Hubert
Pochopień Laura
Pochopień HubertPochopień LauraLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
8.Smela Dominik
Bembnowicz Rozalia
AKSEL - Rzeszów
Smela Dominik
Bembnowicz Rozalia
Smela DominikBembnowicz RozaliaAKSEL - Rzeszów
9.Zdrzalik Eryk
Serek Aleksandra
KLASA - Tarnów
Zdrzalik Eryk
Serek Aleksandra
Zdrzalik ErykSerek AleksandraKLASA - Tarnów

 

BLOK 4, rejestracja 16:30 - 17:15, próba parkietu 17:15 - 17:45, start: 18:00

OSIĄGNIĘTO LIMIT UCZESTNIKÓW W BLOKU 4.Aktualna liczba uczestników: 150/150 (stan na 01.05.2021 09:30)


16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Baran Bogusław
Ziemiańska Magdalena
SEMPRE - Kraków
Baran Bogusław
Ziemiańska Magdalena
Baran BogusławZiemiańska MagdalenaSEMPRE - Kraków
2.Bańka Oliwier
Głowala Martyna
JUST DANCE - Stalowa Wola
Bańka Oliwier
Głowala Martyna
Bańka OliwierGłowala MartynaJUST DANCE - Stalowa Wola
3.Brocławik Damian
Baum Natalia
AKSEL - Rzeszów
Brocławik Damian
Baum Natalia
Brocławik DamianBaum NataliaAKSEL - Rzeszów
4.Dziamba Mateusz
Gaj Martyna
GRACJA - Krosno
Dziamba Mateusz
Gaj Martyna
Dziamba MateuszGaj MartynaGRACJA - Krosno
5.Frańczak Karol
Para Klaudia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Frańczak Karol
Para Klaudia
Frańczak KarolPara KlaudiaDŻET - Rzeszów-Boguchwała
6.Krawczyk Tomasz
Lelek Maria
BAWINEK - Kraków
Krawczyk Tomasz
Lelek Maria
Krawczyk TomaszLelek MariaBAWINEK - Kraków
7.Kłos Przemysław
Szewc Emilia
SAMBA - Tarnobrzeg
Kłos Przemysław
Szewc Emilia
Kłos PrzemysławSzewc EmiliaSAMBA - Tarnobrzeg
8.Mikołajczyk Konrad
Faroń Maja
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Mikołajczyk Konrad
Faroń Maja
Mikołajczyk KonradFaroń MajaNOWY STYL - Bielsko-Biała
9.Socha Oskar Jan
Niziurska Julia
EVOLUTION - Kraków
Socha Oskar Jan
Niziurska Julia
Socha Oskar JanNiziurska JuliaEVOLUTION - Kraków
10.Więcek Marcel
Strona Oliwia
PERFECT DANCE - Kraków
Więcek Marcel
Strona Oliwia
Więcek MarcelStrona OliwiaPERFECT DANCE - Kraków

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bańka Oliwier
Głowala Martyna
JUST DANCE - Stalowa Wola
Bańka Oliwier
Głowala Martyna
Bańka OliwierGłowala MartynaJUST DANCE - Stalowa Wola
2.Dziamba Mateusz
Gaj Martyna
GRACJA - Krosno
Dziamba Mateusz
Gaj Martyna
Dziamba MateuszGaj MartynaGRACJA - Krosno
3.Frańczak Karol
Para Klaudia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Frańczak Karol
Para Klaudia
Frańczak KarolPara KlaudiaDŻET - Rzeszów-Boguchwała
4.Kumor Bartłomiej
Skręt Aleksandra
K-STUDIO Krosno
Kumor Bartłomiej
Skręt Aleksandra
Kumor BartłomiejSkręt AleksandraK-STUDIO Krosno
5.Kłos Przemysław
Szewc Emilia
SAMBA - Tarnobrzeg
Kłos Przemysław
Szewc Emilia
Kłos PrzemysławSzewc EmiliaSAMBA - Tarnobrzeg
6.Lisowski Dawid
Maj Barbara
SEMPRE - Kraków
Lisowski Dawid
Maj Barbara
Lisowski DawidMaj BarbaraSEMPRE - Kraków
7.Mikołajczyk Konrad
Faroń Maja
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Mikołajczyk Konrad
Faroń Maja
Mikołajczyk KonradFaroń MajaNOWY STYL - Bielsko-Biała
8.Płodzień Adrian
Sułkowska Julia
SAMBA - Tarnobrzeg
Płodzień Adrian
Sułkowska Julia
Płodzień AdrianSułkowska JuliaSAMBA - Tarnobrzeg
9.Socha Oskar Jan
Niziurska Julia
EVOLUTION - Kraków
Socha Oskar Jan
Niziurska Julia
Socha Oskar JanNiziurska JuliaEVOLUTION - Kraków
10.Wasiak Mateusz
Bielak Marlena
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Wasiak Mateusz
Bielak Marlena
Wasiak MateuszBielak MarlenaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
11.Więcek Marcel
Strona Oliwia
PERFECT DANCE - Kraków
Więcek Marcel
Strona Oliwia
Więcek MarcelStrona OliwiaPERFECT DANCE - Kraków

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 21

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Baran Michał
Kędzior Weronika
AKSEL - Rzeszów
Baran Michał
Kędzior Weronika
Baran MichałKędzior WeronikaAKSEL - Rzeszów
2.Bożek Bartosz
Krasoń Anna
SAMBA - Tarnobrzeg
Bożek Bartosz
Krasoń Anna
Bożek BartoszKrasoń AnnaSAMBA - Tarnobrzeg
3.Byrski Maciej
Bury Agata
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Byrski Maciej
Bury Agata
Byrski MaciejBury AgataNOWY STYL - Bielsko-Biała
4.Gierdziewicz Krzysztof
Zaręba Kamila
EVOLUTION - Kraków
Gierdziewicz Krzysztof
Zaręba Kamila
Gierdziewicz KrzysztofZaręba KamilaEVOLUTION - Kraków
5.Grzesiowski Igor
Raczkiewicz Julia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Grzesiowski Igor
Raczkiewicz Julia
Grzesiowski IgorRaczkiewicz JuliaNOWY STYL - Bielsko-Biała
6.Górecki Jędrzej
Romaniewska Natalia
BAWINEK - Kraków
Górecki Jędrzej
Romaniewska Natalia
Górecki JędrzejRomaniewska NataliaBAWINEK - Kraków
7.Jaśkiewicz Krzysztof
Jarosz Julia
SzT eMiKa - Tarnów
Jaśkiewicz Krzysztof
Jarosz Julia
Jaśkiewicz KrzysztofJarosz JuliaSzT eMiKa - Tarnów
8.Krupa Piotr
Machała Maja
ELIDA - Mielec
Krupa Piotr
Machała Maja
Krupa PiotrMachała MajaELIDA - Mielec
9.Kukla Mikołaj
Zyguła Zuzanna
LATINO - Żabno
Kukla Mikołaj
Zyguła Zuzanna
Kukla MikołajZyguła ZuzannaLATINO - Żabno
10.Lisowski Dawid
Maj Barbara
SEMPRE - Kraków
Lisowski Dawid
Maj Barbara
Lisowski DawidMaj BarbaraSEMPRE - Kraków
11.Paczyński Mateusz
Królczyk Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Paczyński Mateusz
Królczyk Julia
Paczyński MateuszKrólczyk JuliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
12.Perłak Filip
Pobidyńska Martyna
MDANCE - Przemyśl
Perłak Filip
Pobidyńska Martyna
Perłak FilipPobidyńska MartynaMDANCE - Przemyśl
13.Pielka Krzysztof
Sokotun Ivana
AKCENT - Będzin
Pielka Krzysztof
Sokotun Ivana
Pielka KrzysztofSokotun IvanaAKCENT - Będzin
14.Płodzień Adrian
Sułkowska Julia
SAMBA - Tarnobrzeg
Płodzień Adrian
Sułkowska Julia
Płodzień AdrianSułkowska JuliaSAMBA - Tarnobrzeg
15.Rakicki Bartosz
Zając Aleksandra
JUST DANCE - Stalowa Wola
Rakicki Bartosz
Zając Aleksandra
Rakicki BartoszZając AleksandraJUST DANCE - Stalowa Wola
16.Sarnowski Bruno
Szeląg Zuzanna
MDANCE - Przemyśl
Sarnowski Bruno
Szeląg Zuzanna
Sarnowski BrunoSzeląg ZuzannaMDANCE - Przemyśl
17.Starostka Marcel
Jacher Oliwia
SzT eMiKa - Tarnów
Starostka Marcel
Jacher Oliwia
Starostka MarcelJacher OliwiaSzT eMiKa - Tarnów
18.Szcześniak Bartłomiej
Tara Emilia
GALA - Mielec
Szcześniak Bartłomiej
Tara Emilia
Szcześniak BartłomiejTara EmiliaGALA - Mielec
19.Walaszek Karol
Stawarz Aleksandra
EVOLUTION - Kraków
Walaszek Karol
Stawarz Aleksandra
Walaszek KarolStawarz AleksandraEVOLUTION - Kraków
20.Wołowik Karol
Skiba Joanna
TOP - ART - Lublin
Wołowik Karol
Skiba Joanna
Wołowik KarolSkiba JoannaTOP - ART - Lublin
21.Żurawicz Jakub
Gałuszka Natalia
GRACJA - Krosno
Żurawicz Jakub
Gałuszka Natalia
Żurawicz JakubGałuszka NataliaGRACJA - Krosno

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 15

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Baran Michał
Kędzior Weronika
AKSEL - Rzeszów
Baran Michał
Kędzior Weronika
Baran MichałKędzior WeronikaAKSEL - Rzeszów
2.Bożek Bartosz
Krasoń Anna
SAMBA - Tarnobrzeg
Bożek Bartosz
Krasoń Anna
Bożek BartoszKrasoń AnnaSAMBA - Tarnobrzeg
3.Brocławik Damian
Baum Natalia
AKSEL - Rzeszów
Brocławik Damian
Baum Natalia
Brocławik DamianBaum NataliaAKSEL - Rzeszów
4.Górecki Jędrzej
Romaniewska Natalia
BAWINEK - Kraków
Górecki Jędrzej
Romaniewska Natalia
Górecki JędrzejRomaniewska NataliaBAWINEK - Kraków
5.Krupa Piotr
Machała Maja
ELIDA - Mielec
Krupa Piotr
Machała Maja
Krupa PiotrMachała MajaELIDA - Mielec
6.Kukla Mikołaj
Zyguła Zuzanna
LATINO - Żabno
Kukla Mikołaj
Zyguła Zuzanna
Kukla MikołajZyguła ZuzannaLATINO - Żabno
7.Kühn Tomasz
Kolenda Agnieszka
TEAM - Ornontowice
Kühn Tomasz
Kolenda Agnieszka
Kühn TomaszKolenda AgnieszkaTEAM - Ornontowice
8.Pielka Krzysztof
Sokotun Ivana
AKCENT - Będzin
Pielka Krzysztof
Sokotun Ivana
Pielka KrzysztofSokotun IvanaAKCENT - Będzin
9.Rakicki Bartosz
Zając Aleksandra
JUST DANCE - Stalowa Wola
Rakicki Bartosz
Zając Aleksandra
Rakicki BartoszZając AleksandraJUST DANCE - Stalowa Wola
10.Ryz Michał
Baranowska Anna
IMPERIA - Kraków
Ryz Michał
Baranowska Anna
Ryz MichałBaranowska AnnaIMPERIA - Kraków
11.Sroka Maciej
Szylar Joanna
BAWINEK - Kraków
Sroka Maciej
Szylar Joanna
Sroka MaciejSzylar JoannaBAWINEK - Kraków
12.Starostka Marcel
Jacher Oliwia
SzT eMiKa - Tarnów
Starostka Marcel
Jacher Oliwia
Starostka MarcelJacher OliwiaSzT eMiKa - Tarnów
13.Walaszek Karol
Stawarz Aleksandra
EVOLUTION - Kraków
Walaszek Karol
Stawarz Aleksandra
Walaszek KarolStawarz AleksandraEVOLUTION - Kraków
14.Włodarczyk Patryk
Kłosowska Kornelia
KLASA - Tarnów
Włodarczyk Patryk
Kłosowska Kornelia
Włodarczyk PatrykKłosowska KorneliaKLASA - Tarnów
15.Żurawicz Jakub
Gałuszka Natalia
GRACJA - Krosno
Żurawicz Jakub
Gałuszka Natalia
Żurawicz JakubGałuszka NataliaGRACJA - Krosno

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Andruszko Marek
Gębala Julia
EVOLUTION - Kraków
Andruszko Marek
Gębala Julia
Andruszko MarekGębala JuliaEVOLUTION - Kraków
2.Gajewski Patryk
Kapusta Alicja
BAWINEK - Kraków
Gajewski Patryk
Kapusta Alicja
Gajewski PatrykKapusta AlicjaBAWINEK - Kraków
3.Goch Łukasz
Milewska Anna
STTS Kraków
Goch Łukasz
Milewska Anna
Goch ŁukaszMilewska AnnaSTTS Kraków
4.Gętkowski Mateusz
Mytkoś Oliwia
SzT eMiKa - Tarnów
Gętkowski Mateusz
Mytkoś Oliwia
Gętkowski MateuszMytkoś OliwiaSzT eMiKa - Tarnów
5.Jędrycha Damian
Zaworska Zuzanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Jędrycha Damian
Zaworska Zuzanna
Jędrycha DamianZaworska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
6.Kumor Bartłomiej
Skręt Aleksandra
K-STUDIO Krosno
Kumor Bartłomiej
Skręt Aleksandra
Kumor BartłomiejSkręt AleksandraK-STUDIO Krosno
7.Muniak Maciej
Batko Milena
JUST DANCE Wieliczka
Muniak Maciej
Batko Milena
Muniak MaciejBatko MilenaJUST DANCE Wieliczka
8.Para Maksymilian
Siemaszko Gabriela
SzT eMiKa - Tarnów
Para Maksymilian
Siemaszko Gabriela
Para MaksymilianSiemaszko GabrielaSzT eMiKa - Tarnów
9.Paradysz Korneliusz
Czub Weronika
GRACJA - Krosno
Paradysz Korneliusz
Czub Weronika
Paradysz KorneliuszCzub WeronikaGRACJA - Krosno
10.Puskarz Kamil
Szczerba Aniela
LATINO - Żabno
Puskarz Kamil
Szczerba Aniela
Puskarz KamilSzczerba AnielaLATINO - Żabno
11.Ryz Michał
Baranowska Anna
IMPERIA - Kraków
Ryz Michał
Baranowska Anna
Ryz MichałBaranowska AnnaIMPERIA - Kraków
12.Socha Jarosław
Frydrych Milena
K-STUDIO Krosno
Socha Jarosław
Frydrych Milena
Socha JarosławFrydrych MilenaK-STUDIO Krosno
13.Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
EVOLUTION - Kraków
Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION - Kraków
14.Włodarczyk Patryk
Kłosowska Kornelia
KLASA - Tarnów
Włodarczyk Patryk
Kłosowska Kornelia
Włodarczyk PatrykKłosowska KorneliaKLASA - Tarnów

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 23

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Andruszko Marek
Gębala Julia
EVOLUTION - Kraków
Andruszko Marek
Gębala Julia
Andruszko MarekGębala JuliaEVOLUTION - Kraków
2.Byrski Maciej
Bury Agata
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Byrski Maciej
Bury Agata
Byrski MaciejBury AgataNOWY STYL - Bielsko-Biała
3.Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
BALLROOM - Lublin
Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM - Lublin
4.Gierdziewicz Krzysztof
Zaręba Kamila
EVOLUTION - Kraków
Gierdziewicz Krzysztof
Zaręba Kamila
Gierdziewicz KrzysztofZaręba KamilaEVOLUTION - Kraków
5.Goch Łukasz
Milewska Anna
STTS Kraków
Goch Łukasz
Milewska Anna
Goch ŁukaszMilewska AnnaSTTS Kraków
6.Gętkowski Mateusz
Mytkoś Oliwia
SzT eMiKa - Tarnów
Gętkowski Mateusz
Mytkoś Oliwia
Gętkowski MateuszMytkoś OliwiaSzT eMiKa - Tarnów
7.Jędrycha Damian
Zaworska Zuzanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Jędrycha Damian
Zaworska Zuzanna
Jędrycha DamianZaworska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
8.Kotul Hubert
Dąbek Katarzyna
MDANCE - Przemyśl
Kotul Hubert
Dąbek Katarzyna
Kotul HubertDąbek KatarzynaMDANCE - Przemyśl
9.Kucharski Damian
Ryś Zuzanna
DANCE PROJECT- Wrocław
Kucharski Damian
Ryś Zuzanna
Kucharski DamianRyś ZuzannaDANCE PROJECT- Wrocław
10.Kutyła Radosław
Lis Weronika
JUST DANCE - Stalowa Wola
Kutyła Radosław
Lis Weronika
Kutyła RadosławLis WeronikaJUST DANCE - Stalowa Wola
11.Majewski Anton
Krysa Aleksandra
RYTM - Chełm
Majewski Anton
Krysa Aleksandra
Majewski AntonKrysa AleksandraRYTM - Chełm
12.Muniak Maciej
Batko Milena
JUST DANCE Wieliczka
Muniak Maciej
Batko Milena
Muniak MaciejBatko MilenaJUST DANCE Wieliczka
13.Para Maksymilian
Siemaszko Gabriela
SzT eMiKa - Tarnów
Para Maksymilian
Siemaszko Gabriela
Para MaksymilianSiemaszko GabrielaSzT eMiKa - Tarnów
14.Paradysz Korneliusz
Czub Weronika
GRACJA - Krosno
Paradysz Korneliusz
Czub Weronika
Paradysz KorneliuszCzub WeronikaGRACJA - Krosno
15.Perłak Filip
Pobidyńska Martyna
MDANCE - Przemyśl
Perłak Filip
Pobidyńska Martyna
Perłak FilipPobidyńska MartynaMDANCE - Przemyśl
16.Puskarz Kamil
Szczerba Aniela
LATINO - Żabno
Puskarz Kamil
Szczerba Aniela
Puskarz KamilSzczerba AnielaLATINO - Żabno
17.Pyrek Karol
Bała Izabela
KLASA - Tarnów
Pyrek Karol
Bała Izabela
Pyrek KarolBała IzabelaKLASA - Tarnów
18.Socha Jarosław
Frydrych Milena
K-STUDIO Krosno
Socha Jarosław
Frydrych Milena
Socha JarosławFrydrych MilenaK-STUDIO Krosno
19.Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
EVOLUTION - Kraków
Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION - Kraków
20.Słomka Maciej
Sioła Oliwia
MAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka
Słomka Maciej
Sioła Oliwia
Słomka MaciejSioła OliwiaMAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka
21.Wodowski Adrian
Duda Magdalena
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Wodowski Adrian
Duda Magdalena
Wodowski AdrianDuda MagdalenaKUŹNIA TAŃCA - Kraków
22.Wołowik Karol
Skiba Joanna
TOP - ART - Lublin
Wołowik Karol
Skiba Joanna
Wołowik KarolSkiba JoannaTOP - ART - Lublin
23.Żygała Maciej
Domka Emilia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Żygała Maciej
Domka Emilia
Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE - Przemyśl

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dziereń Kamil
Kołodziej Marta
SUKCES - Jaworzno
Dziereń Kamil
Kołodziej Marta
Dziereń KamilKołodziej MartaSUKCES - Jaworzno
2.Hamzayev Elwin
Ryś Wiktoria
GASIEK - Rzeszów
Hamzayev Elwin
Ryś Wiktoria
Hamzayev ElwinRyś WiktoriaGASIEK - Rzeszów
3.Jabłoński Dariusz
Poniatowicz Karolina
KADRYL - Białystok
Jabłoński Dariusz
Poniatowicz Karolina
Jabłoński DariuszPoniatowicz KarolinaKADRYL - Białystok
4.Kwiecień Konrad
Grunwald Monika
BAWINEK - Kraków
Kwiecień Konrad
Grunwald Monika
Kwiecień KonradGrunwald MonikaBAWINEK - Kraków
5.Legutko Tomasz
Legutko-Szewczyk Anna
BAWINEK - Kraków
Legutko Tomasz
Legutko-Szewczyk Anna
Legutko TomaszLegutko-Szewczyk AnnaBAWINEK - Kraków
6.Nowak Bartosz
Lis Karina
LATINO - Żabno
Nowak Bartosz
Lis Karina
Nowak BartoszLis KarinaLATINO - Żabno
7.Pawelec Wiktor
Kosteczko Iga
RONDO - Rybnik
Pawelec Wiktor
Kosteczko Iga
Pawelec WiktorKosteczko IgaRONDO - Rybnik
8.Sokołowski Dawid
Skóra Martyna
DANCE PROJECT- Wrocław
Sokołowski Dawid
Skóra Martyna
Sokołowski DawidSkóra MartynaDANCE PROJECT- Wrocław
9.Zaręba Jakub
Siewierska Karolina
IMPERIA - Kraków
Zaręba Jakub
Siewierska Karolina
Zaręba JakubSiewierska KarolinaIMPERIA - Kraków
10.Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
TOP - ART - Lublin
Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART - Lublin
11.Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL - Rzeszów
12.Łabno Mateusz
Sobarnia Paulina
SzT eMiKa - Tarnów
Łabno Mateusz
Sobarnia Paulina
Łabno MateuszSobarnia PaulinaSzT eMiKa - Tarnów
13.Żygała Maciej
Domka Emilia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Żygała Maciej
Domka Emilia
Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE - Przemyśl

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Boguta Maciej
Woźniczka Alicja
EVOLUTION - Kraków
Boguta Maciej
Woźniczka Alicja
Boguta MaciejWoźniczka AlicjaEVOLUTION - Kraków
2.Hamzayev Elwin
Ryś Wiktoria
GASIEK - Rzeszów
Hamzayev Elwin
Ryś Wiktoria
Hamzayev ElwinRyś WiktoriaGASIEK - Rzeszów
3.Kubicz Jakub
Baryliszyn Maria
IGLICA - Wrocław
Kubicz Jakub
Baryliszyn Maria
Kubicz JakubBaryliszyn MariaIGLICA - Wrocław
4.Kuś Dawid
Józefowska Patrycja
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Kuś Dawid
Józefowska Patrycja
Kuś DawidJózefowska PatrycjaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
5.Nowak Bartosz
Lis Karina
LATINO - Żabno
Nowak Bartosz
Lis Karina
Nowak BartoszLis KarinaLATINO - Żabno
6.Pawelec Wiktor
Kosteczko Iga
RONDO - Rybnik
Pawelec Wiktor
Kosteczko Iga
Pawelec WiktorKosteczko IgaRONDO - Rybnik
7.Sokołowski Dawid
Skóra Martyna
DANCE PROJECT- Wrocław
Sokołowski Dawid
Skóra Martyna
Sokołowski DawidSkóra MartynaDANCE PROJECT- Wrocław
8.Stępień Michał
Skrzypek Klaudia
ZAMEK - Lublin
Stępień Michał
Skrzypek Klaudia
Stępień MichałSkrzypek KlaudiaZAMEK - Lublin
9.Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
TOP - ART - Lublin
Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART - Lublin
10.Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL - Rzeszów
11.Łabno Mateusz
Sobarnia Paulina
SzT eMiKa - Tarnów
Łabno Mateusz
Sobarnia Paulina
Łabno MateuszSobarnia PaulinaSzT eMiKa - Tarnów