Grand Prix Polski PTT

2020-10-11 Ożarów Mazowiecki,


Plik z wynikami

UWAGA

UWAGA - ZMIANY W GODZINACH ROZPOCZĘCIA POSZCZEGÓLNYCH BLOKÓW

Szanowni Państwo ,w dniu turnieju ,przed wejściem na sale ,uprzejmie prosimy o dostarczenie podpisanych oświadczeń COVID w miejscu wskazanym na terenie obiektu. Oświadczenia są dostępne do pobrania na stronie www.bereadymasterscup.com w zakładce „Rejestracja par”. Oświadczenia są konieczne zarówno dla par startujących w turnieju jak i publiczności.

Szanowni Państwo , uprzejmie informujemy ,iż po zakończeniu sprzedaży puli biletów przeznaczonych dla opiekunów prawnych tancerzy nieletnich , jest możliwość dokupienia dodatkowych biletów na wszystkie bloki Turnieju BeReadyMastersCup Polish Edition . Jednocześnie przypominamy iż zakończenie rejestracji przypada już w najbliższą ❗️ŚRODĘ 07.10.2020 r ❗️

BLOK 1, rejestracja 8:15-9:00, próba parkietu 8:30-9:15, start: 9:30

10-11 (Juvenile 2) Open KOMB 8T Grand Prix Polski 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Kalinka Franciszek
Srebrzyńska Maria
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Kalinka Franciszek
Srebrzyńska Maria
Kalinka FranciszekSrebrzyńska MariaKUŹNIA TAŃCA - Kraków2 21
2.Welsant Ernest
Zawiślak Adrianna
MARGO - Leszno
Welsant Ernest
Zawiślak Adrianna
Welsant ErnestZawiślak AdriannaMARGO - Leszno0 02
3.Srebrzyński Mateusz
Kozłowska Lena
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Srebrzyński Mateusz
Kozłowska Lena
Srebrzyński MateuszKozłowska LenaKUŹNIA TAŃCA - Kraków1 13
4.Muśnicki Grzegorz
Sobczak Nela
FAST-STEP Warszawa
Muśnicki Grzegorz
Sobczak Nela
Muśnicki GrzegorzSobczak NelaFAST-STEP Warszawa4 44
5.Kosecki Nataniel
Kozuń Liwia
ESKADRA - Pabianice
Kosecki Nataniel
Kozuń Liwia
Kosecki NatanielKozuń LiwiaESKADRA - Pabianice

12-13 (Junior 1) Open ST Grand Prix Polski 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Bożek Oskar
Sekret Julia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Bożek Oskar
Sekret Julia
Bożek OskarSekret JuliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa2 21249
2.Gabrysz Szymon
Dytwińska Gabriela
IGLICA - Wrocław
Gabrysz Szymon
Dytwińska Gabriela
Gabrysz SzymonDytwińska GabrielaIGLICA - Wrocław4 42207
3.Zgutka Bartłomiej
Dąbrowska Maja
FAST-STEP Warszawa
Zgutka Bartłomiej
Dąbrowska Maja
Zgutka BartłomiejDąbrowska MajaFAST-STEP Warszawa0 03165
4.Tabor Natan
Surleta Michalina
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Tabor Natan
Surleta Michalina
Tabor NatanSurleta MichalinaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra0 04143
5.Adamcewicz Szymon
Gałka Maja
GRACJA - Zielona Góra
Adamcewicz Szymon
Gałka Maja
Adamcewicz SzymonGałka MajaGRACJA - Zielona Góra0 05131
6.Rzeźniczak Antoni
Marcinkiewicz Blanka
GRACJA - Zielona Góra
Rzeźniczak Antoni
Marcinkiewicz Blanka
Rzeźniczak AntoniMarcinkiewicz BlankaGRACJA - Zielona Góra5 56119
7.Kaźmierczak Oliwier
Jareniowska Jagoda
GRACJA - Zielona Góra
Kaźmierczak Oliwier
Jareniowska Jagoda
Kaźmierczak OliwierJareniowska JagodaGRACJA - Zielona Góra0 07107
8.Jagiełło Maciej
Bogumił Wiktoria Weronika
EMOTION - WARKA
Jagiełło Maciej
Bogumił Wiktoria Weronika
Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria WeronikaEMOTION - WARKA0 0895

16-20 (Młodzież starsza) Open ST Grand Prix Polski 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Śledź Karol
Paprota Paulina Ewa
DUET - Warszawa
Śledź Karol
Paprota Paulina Ewa
Śledź KarolPaprota Paulina EwaDUET - Warszawa0 01257
2.Mrozek Daniel
Matuszewska Oliwia
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Mrozek Daniel
Matuszewska Oliwia
Mrozek DanielMatuszewska OliwiaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA2 22215
3.Gembara Oskar
Staśkiewicz Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Gembara Oskar
Staśkiewicz Alicja
Gembara OskarStaśkiewicz AlicjaGRACJA - Zielona Góra0 03173
4.Baiev Mykhailo
Wierciszewska Laura
POLISH CLUB - Warszawa
Baiev Mykhailo
Wierciszewska Laura
Baiev MykhailoWierciszewska LauraPOLISH CLUB - Warszawa0 04151
5.Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
Lipnicki WojciechGryczka MartaŚląski Klub Taneczny - Katowice0 05139
6.Wręczycki Przemysław
Nicpoń Marcelina
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Wręczycki Przemysław
Nicpoń Marcelina
Wręczycki PrzemysławNicpoń MarcelinaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 06127
7.Kuczyński Filip
Wiśniowska Katarzyna
DUET - Warszawa
Kuczyński Filip
Wiśniowska Katarzyna
Kuczyński FilipWiśniowska KatarzynaDUET - Warszawa8 87115
8.Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
GRACJA - Zielona Góra
Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA - Zielona Góra0 08103
9.Dębski Dawid
Chlamtacz Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Dębski Dawid
Chlamtacz Zofia
Dębski DawidChlamtacz ZofiaGRACJA - Zielona Góra6 6991
10.Tasarz Filip
Stelmach Natalia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Tasarz Filip
Stelmach Natalia
Tasarz FilipStelmach NataliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa1 11079
11.Zyglarski Piotr
Czerczak Aleksandra
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Zyglarski Piotr
Czerczak Aleksandra
Zyglarski PiotrCzerczak AleksandraCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA4 41167
12.Ignaszewski Maxwell
Sobasik Marta
MARGO - Leszno
Ignaszewski Maxwell
Sobasik Marta
Ignaszewski MaxwellSobasik MartaMARGO - Leszno4 41255

 

BLOK 2, rejestracja 10:45-11:30, próba parkietu 11:00-11:45, start: 12:00

12-13 (Junior 1) Open LA Grand Prix Polski 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Szymczyk Bartosz
Bilińska Nikola
AIR DANCE - Warszawa
Szymczyk Bartosz
Bilińska Nikola
Szymczyk BartoszBilińska NikolaAIR DANCE - Warszawa1 11249
2.Gabrysz Szymon
Dytwińska Gabriela
IGLICA - Wrocław
Gabrysz Szymon
Dytwińska Gabriela
Gabrysz SzymonDytwińska GabrielaIGLICA - Wrocław4 42207
3.Bożek Oskar
Sekret Julia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Bożek Oskar
Sekret Julia
Bożek OskarSekret JuliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa2 23165
4.Adamcewicz Szymon
Gałka Maja
GRACJA - Zielona Góra
Adamcewicz Szymon
Gałka Maja
Adamcewicz SzymonGałka MajaGRACJA - Zielona Góra0 04143
5.Tabor Natan
Surleta Michalina
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Tabor Natan
Surleta Michalina
Tabor NatanSurleta MichalinaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra0 05131
6.Zgutka Bartłomiej
Dąbrowska Maja
FAST-STEP Warszawa
Zgutka Bartłomiej
Dąbrowska Maja
Zgutka BartłomiejDąbrowska MajaFAST-STEP Warszawa0 06119
7.Rzeźniczak Antoni
Marcinkiewicz Blanka
GRACJA - Zielona Góra
Rzeźniczak Antoni
Marcinkiewicz Blanka
Rzeźniczak AntoniMarcinkiewicz BlankaGRACJA - Zielona Góra5 57107
8.Kaźmierczak Oliwier
Jareniowska Jagoda
GRACJA - Zielona Góra
Kaźmierczak Oliwier
Jareniowska Jagoda
Kaźmierczak OliwierJareniowska JagodaGRACJA - Zielona Góra0 0895
9.Pacan Antoni
Rybka Sandra
POLISH CLUB - Warszawa
Pacan Antoni
Rybka Sandra
Pacan AntoniRybka SandraPOLISH CLUB - Warszawa

16-20 (Młodzież starsza) Open LA Grand Prix Polski 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Pawłowski Kacper
Dederko Magdalena
POLISH CLUB - Warszawa
Pawłowski Kacper
Dederko Magdalena
Pawłowski KacperDederko MagdalenaPOLISH CLUB - Warszawa0 01253
2.Kidybiński Paweł
Jabłońska Liwia
GRACJA - Zielona Góra
Kidybiński Paweł
Jabłońska Liwia
Kidybiński PawełJabłońska LiwiaGRACJA - Zielona Góra0 02211
3.Wójcik Christof
Iskra Joanna
IGLICA - Wrocław
Wójcik Christof
Iskra Joanna
Wójcik ChristofIskra JoannaIGLICA - Wrocław0 03169
4.Baiev Mykhailo
Wierciszewska Laura
POLISH CLUB - Warszawa
Baiev Mykhailo
Wierciszewska Laura
Baiev MykhailoWierciszewska LauraPOLISH CLUB - Warszawa0 04147
5.Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
GRACJA - Zielona Góra
Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA - Zielona Góra0 05135
6.Tasarz Filip
Stelmach Natalia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Tasarz Filip
Stelmach Natalia
Tasarz FilipStelmach NataliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa1 16123
7.Zyglarski Piotr
Czerczak Aleksandra
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Zyglarski Piotr
Czerczak Aleksandra
Zyglarski PiotrCzerczak AleksandraCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA11 117111
8.Grzywaczewski Wiktor
Woźny Milena
POLISH CLUB - Warszawa
Grzywaczewski Wiktor
Woźny Milena
Grzywaczewski WiktorWoźny MilenaPOLISH CLUB - Warszawa2 2899
9.Zarzycki Gabriel
Andruszko Zofia
IGLICA - Wrocław
Zarzycki Gabriel
Andruszko Zofia
Zarzycki GabrielAndruszko ZofiaIGLICA - Wrocław0 0987
10.Ignaszewski Maxwell
Sobasik Marta
MARGO - Leszno
Ignaszewski Maxwell
Sobasik Marta
Ignaszewski MaxwellSobasik MartaMARGO - Leszno4 41075

 

BLOK 3, rejestracja 13:00-14:00, próba parkietu 13:30-14:15, start: 14:30

14-15 (Junior 2) Open ST Grand Prix Polski 17

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Serafin Maksymilian
Majerowska Weronika
IMPERIA - Kraków
Serafin Maksymilian
Majerowska Weronika
Serafin MaksymilianMajerowska WeronikaIMPERIA - Kraków0 01272
2.Onisk Witold
Wierciszewska Aurelia
POLISH CLUB - Warszawa
Onisk Witold
Wierciszewska Aurelia
Onisk WitoldWierciszewska AureliaPOLISH CLUB - Warszawa5 52230
3.Jakubczyk Filip
Jakubczyk Zuzanna
SUKCES - Jaworzno
Jakubczyk Filip
Jakubczyk Zuzanna
Jakubczyk FilipJakubczyk ZuzannaSUKCES - Jaworzno0 03188
4.Pogoda Maciej
Haluch Nina
SUKCES - Jaworzno
Pogoda Maciej
Haluch Nina
Pogoda MaciejHaluch NinaSUKCES - Jaworzno3 34166
5.Wiltowski Jakub
Zięba Karina
IGLICA - Wrocław
Wiltowski Jakub
Zięba Karina
Wiltowski JakubZięba KarinaIGLICA - Wrocław0 05154
6.Wysocki Bartosz
Debert Mirela
LATINA - Wolsztyn
Wysocki Bartosz
Debert Mirela
Wysocki BartoszDebert MirelaLATINA - Wolsztyn0 06142
7.Shcherbakov Andriy
Skulska Ilona
IGLICA - Wrocław
Shcherbakov Andriy
Skulska Ilona
Shcherbakov AndriySkulska IlonaIGLICA - Wrocław0 07130
8.Rybak Maciej
Matysiak Zofia
DUET - Warszawa
Rybak Maciej
Matysiak Zofia
Rybak MaciejMatysiak ZofiaDUET - Warszawa0 08118
9.Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.0 09106
10.Mordka Dawid
Bober Iga
JUST DANCE - Stalowa Wola
Mordka Dawid
Bober Iga
Mordka DawidBober IgaJUST DANCE - Stalowa Wola0 01094
11.Sobczyk Wiktor
Kosętka Amanda
SUKCES - Jaworzno
Sobczyk Wiktor
Kosętka Amanda
Sobczyk WiktorKosętka AmandaSUKCES - Jaworzno2 21182
12.Ziółek Wiktor
Szustek Alicja
CLASSIC - Warszawa
Ziółek Wiktor
Szustek Alicja
Ziółek WiktorSzustek AlicjaCLASSIC - Warszawa0 01270
13.Huber Jan
Staszak Karolina
TAKT - Chełm
Huber Jan
Staszak Karolina
Huber JanStaszak KarolinaTAKT - Chełm0 01353
14.Zielinski Jan
Zawiślak Aleksandra
MARGO - Leszno
Zielinski Jan
Zawiślak Aleksandra
Zielinski JanZawiślak AleksandraMARGO - Leszno1 11451
15.Guz Mikołaj
Pluskota Matylda
ASTRA - Szczecin
Guz Mikołaj
Pluskota Matylda
Guz MikołajPluskota MatyldaASTRA - Szczecin3 31549
16.Metack Julian
Mąkowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Metack Julian
Mąkowska Oliwia
Metack JulianMąkowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra0 01647
17.Antosik Maciej
Stefan Antonina
4STEP - Siechnice
Antosik Maciej
Stefan Antonina
Antosik MaciejStefan Antonina4STEP - Siechnice3 31745

19+ (Powyżej 18) Open ST Grand Prix Polski 32

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Le Michał
Jabłońska Sandra
DUET - Warszawa
Le Michał
Jabłońska Sandra
Le MichałJabłońska SandraDUET - Warszawa0 01301
2.Kadłubowski Maciej
Kozów Karolina
AKSEL - Rzeszów
Kadłubowski Maciej
Kozów Karolina
Kadłubowski MaciejKozów KarolinaAKSEL - Rzeszów0 02259
3.Kostrzewa Paweł
Lewandowska Martyna
LIDER - Lublin
Kostrzewa Paweł
Lewandowska Martyna
Kostrzewa PawełLewandowska MartynaLIDER - Lublin0 03217
4.Śledź Karol
Paprota Paulina Ewa
DUET - Warszawa
Śledź Karol
Paprota Paulina Ewa
Śledź KarolPaprota Paulina EwaDUET - Warszawa0 04195
5.Stempka Kewin
Pawlak Maja
IMPULS - Chorzów
Stempka Kewin
Pawlak Maja
Stempka KewinPawlak MajaIMPULS - Chorzów0 05183
6.Szymański Cezary
Domaradzka Julia
IMPERIA - Kraków
Szymański Cezary
Domaradzka Julia
Szymański CezaryDomaradzka JuliaIMPERIA - Kraków2 26171
7.Lech Bartosz
Kopaczyńska Kornelia
GRACJA - Zielona Góra
Lech Bartosz
Kopaczyńska Kornelia
Lech BartoszKopaczyńska KorneliaGRACJA - Zielona Góra0 07159
8.Mrozek Daniel
Matuszewska Oliwia
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Mrozek Daniel
Matuszewska Oliwia
Mrozek DanielMatuszewska OliwiaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA2 28147
9.Pieczyrak Kamil
Polewska Sandra
SUKCES - Jaworzno
Pieczyrak Kamil
Polewska Sandra
Pieczyrak KamilPolewska SandraSUKCES - Jaworzno0 09135
10.Kurasiński Patryk
Rąba Klaudia
SUKCES - Jaworzno
Kurasiński Patryk
Rąba Klaudia
Kurasiński PatrykRąba KlaudiaSUKCES - Jaworzno0 010123
11.Budzik Tomasz
Kostańczuk Katarzyna
RYTM - Żory
Budzik Tomasz
Kostańczuk Katarzyna
Budzik TomaszKostańczuk KatarzynaRYTM - Żory0 011111
12.Dębski Patryk
Klepczarek Justyna -
JEDYNKA - Łódź
Dębski Patryk
Klepczarek Justyna -
Dębski PatrykKlepczarek Justyna -JEDYNKA - Łódź0 01299
13.Kierat Dariusz
Galewicz Agnieszka
ZORBA - Częstochowa
Kierat Dariusz
Galewicz Agnieszka
Kierat DariuszGalewicz AgnieszkaZORBA - Częstochowa0 01382
14.Panachida Szymon
Zawadzka Marika
DANCECLUB - Szczecin
Panachida Szymon
Zawadzka Marika
Panachida SzymonZawadzka MarikaDANCECLUB - Szczecin0 01480
15.Kramski Damian
Skorupka Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Kramski Damian
Skorupka Alicja
Kramski DamianSkorupka AlicjaGRACJA - Zielona Góra0 01578
16.Dąbek Mateusz
Ustianowska Zuzanna
DANCECLUB - Szczecin
Dąbek Mateusz
Ustianowska Zuzanna
Dąbek MateuszUstianowska ZuzannaDANCECLUB - Szczecin0 01676
17.Gzowski Dominik
Żegalski Alicja
DANCE IMPERIUM - Poznań
Gzowski Dominik
Żegalski Alicja
Gzowski DominikŻegalski AlicjaDANCE IMPERIUM - Poznań5 51772
18.Janas Adrian
Blukacz Weronika
JEDYNKA - Łódź
Janas Adrian
Blukacz Weronika
Janas AdrianBlukacz WeronikaJEDYNKA - Łódź0 01772
19.Lozinszek Aleksander
Lozinszek Barbara
WIR - Mysłowice
Lozinszek Aleksander
Lozinszek Barbara
Lozinszek AleksanderLozinszek BarbaraWIR - Mysłowice0 01970
20.Depczyński Tomasz
Kołodziej Aleksandra
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Depczyński Tomasz
Kołodziej Aleksandra
Depczyński TomaszKołodziej AleksandraLORDANCE - Wodzisław Śl.0 02066
21.Kuczyński Filip
Wiśniowska Katarzyna
DUET - Warszawa
Kuczyński Filip
Wiśniowska Katarzyna
Kuczyński FilipWiśniowska KatarzynaDUET - Warszawa8 82066
22.Fedyk Krzysztof
Masłowska Klaudia
ASTRA - Szczecin
Fedyk Krzysztof
Masłowska Klaudia
Fedyk KrzysztofMasłowska KlaudiaASTRA - Szczecin8 82260
23.Sambor Jakub
Gabrysz Zuzanna
IGLICA - Wrocław
Sambor Jakub
Gabrysz Zuzanna
Sambor JakubGabrysz ZuzannaIGLICA - Wrocław0 02260
24.Trytko Michał
Wilk Klaudia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Trytko Michał
Wilk Klaudia
Trytko MichałWilk KlaudiaDŻET - Rzeszów-Boguchwała11 112260
25.Siemianowicz Eryk
Datczuk Aleksandra
KADRYL - Białystok
Siemianowicz Eryk
Datczuk Aleksandra
Siemianowicz ErykDatczuk AleksandraKADRYL - Białystok9 92553
26.Karpinski Marcin
Polesińska Ewa
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Karpinski Marcin
Polesińska Ewa
Karpinski MarcinPolesińska EwaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki8 82651
27.Nowosiad Tomasz
Shokola Olena
IMPERIA - Kraków
Nowosiad Tomasz
Shokola Olena
Nowosiad TomaszShokola OlenaIMPERIA - Kraków3 32749
28.Mierzwa Michał
Sobczyk – Jamrozik Jagoda
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Mierzwa Michał
Sobczyk – Jamrozik Jagoda
Mierzwa MichałSobczyk – Jamrozik JagodaDŻET - Rzeszów-Boguchwała5 52847
29.Chmiel Kamil
Jurewicz Monika
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Chmiel Kamil
Jurewicz Monika
Chmiel KamilJurewicz MonikaDŻET - Rzeszów-Boguchwała2 22945
30.Kacperski Robert
Borowskaya Darya
DANCECLUB - Szczecin
Kacperski Robert
Borowskaya Darya
Kacperski RobertBorowskaya DaryaDANCECLUB - Szczecin
31.Myka Krzysztof
Ośródka Agnieszka
MYKA - Zamość
Myka Krzysztof
Ośródka Agnieszka
Myka KrzysztofOśródka AgnieszkaMYKA - Zamość
32.Rosiński Marcin
Wdowicz Katarzyna
POLISH CLUB - Warszawa
Rosiński Marcin
Wdowicz Katarzyna
Rosiński MarcinWdowicz KatarzynaPOLISH CLUB - Warszawa

 

BLOK 4, rejestracja 17:00-18:00, próba parkietu 17:30-18:15, start: 18:30

14-15 (Junior 2) Open LA Grand Prix Polski 17

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Zinchenko Artem
Staniszewska Maria
IGLICA - Wrocław
Zinchenko Artem
Staniszewska Maria
Zinchenko ArtemStaniszewska MariaIGLICA - Wrocław0 01272
2.Guz Mikołaj
Pluskota Matylda
ASTRA - Szczecin
Guz Mikołaj
Pluskota Matylda
Guz MikołajPluskota MatyldaASTRA - Szczecin0 02230
3.Onisk Witold
Wierciszewska Aurelia
POLISH CLUB - Warszawa
Onisk Witold
Wierciszewska Aurelia
Onisk WitoldWierciszewska AureliaPOLISH CLUB - Warszawa5 53188
4.Serafin Maksymilian
Majerowska Weronika
PERFECT STYL - Kraków
Serafin Maksymilian
Majerowska Weronika
Serafin MaksymilianMajerowska WeronikaPERFECT STYL - Kraków0 04166
5.Sobczyk Wiktor
Kosętka Amanda
SUKCES - Jaworzno
Sobczyk Wiktor
Kosętka Amanda
Sobczyk WiktorKosętka AmandaSUKCES - Jaworzno2 25154
6.Shcherbakov Andriy
Skulska Ilona
IGLICA - Wrocław
Shcherbakov Andriy
Skulska Ilona
Shcherbakov AndriySkulska IlonaIGLICA - Wrocław0 06142
7.Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.0 07130
8.Musiałowicz Filip
Gierczyk Karolina
IGLICA - Wrocław
Musiałowicz Filip
Gierczyk Karolina
Musiałowicz FilipGierczyk KarolinaIGLICA - Wrocław4 48118
9.Wiltowski Jakub
Zięba Karina
IGLICA - Wrocław
Wiltowski Jakub
Zięba Karina
Wiltowski JakubZięba KarinaIGLICA - Wrocław4 49106
10.Wysocki Bartosz
Debert Mirela
LATINA - Wolsztyn
Wysocki Bartosz
Debert Mirela
Wysocki BartoszDebert MirelaLATINA - Wolsztyn2 21094
11.Zielinski Jan
Zawiślak Aleksandra
MARGO - Leszno
Zielinski Jan
Zawiślak Aleksandra
Zielinski JanZawiślak AleksandraMARGO - Leszno3 31182
12.Rybak Maciej
Matysiak Zofia
DUET - Warszawa
Rybak Maciej
Matysiak Zofia
Rybak MaciejMatysiak ZofiaDUET - Warszawa0 01270
13.Metack Julian
Mąkowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Metack Julian
Mąkowska Oliwia
Metack JulianMąkowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra0 01353
14.Huber Jan
Staszak Karolina
TAKT - Chełm
Huber Jan
Staszak Karolina
Huber JanStaszak KarolinaTAKT - Chełm0 01451
15.Antosik Maciej
Stefan Antonina
4STEP - Siechnice
Antosik Maciej
Stefan Antonina
Antosik MaciejStefan Antonina4STEP - Siechnice0 01547
16.Mordka Dawid
Bober Iga
JUST DANCE - Stalowa Wola
Mordka Dawid
Bober Iga
Mordka DawidBober IgaJUST DANCE - Stalowa Wola4 41547
17.Ziółek Wiktor
Szustek Alicja
CLASSIC - Warszawa
Ziółek Wiktor
Szustek Alicja
Ziółek WiktorSzustek AlicjaCLASSIC - Warszawa0 01745

19+ (Powyżej 18) Open LA Grand Prix Polski 29

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Martsynyuk Oleksandr
Syta Daria
POLISH CLUB - Warszawa
Martsynyuk Oleksandr
Syta Daria
Martsynyuk OleksandrSyta DariaPOLISH CLUB - Warszawa0 01286
2.Świątkowski Piotr
Tracz Oliwia
IGLICA - Wrocław
Świątkowski Piotr
Tracz Oliwia
Świątkowski PiotrTracz OliwiaIGLICA - Wrocław2 22244
3.Dziedzic Oskar
Tarnowska Magdalena
POLISH CLUB - Warszawa
Dziedzic Oskar
Tarnowska Magdalena
Dziedzic OskarTarnowska MagdalenaPOLISH CLUB - Warszawa0 03202
4.Lini Leonardo
Pacetti Aurora
International dance
(Włochy)
Lini Leonardo
Pacetti Aurora
Lini LeonardoPacetti AuroraInternational dance
(Włochy)
4
5.Jaszewski Tomasz
Kotarba Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Jaszewski Tomasz
Kotarba Alicja
Jaszewski TomaszKotarba AlicjaGRACJA - Zielona Góra0 05180
6.Kuroczko Kamil
Mliczek Dominika
POLISH CLUB - Warszawa
Kuroczko Kamil
Mliczek Dominika
Kuroczko KamilMliczek DominikaPOLISH CLUB - Warszawa0 06168
7.Tama Mikołaj
Kuląg Marta
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Tama Mikołaj
Kuląg Marta
Tama MikołajKuląg MartaCLASSIC DANCESPORT Warszawa0 07156
8.Kidybiński Paweł
Jabłońska Liwia
GRACJA - Zielona Góra
Kidybiński Paweł
Jabłońska Liwia
Kidybiński PawełJabłońska LiwiaGRACJA - Zielona Góra0 08144
9.Jesionek Karol
Hanulak Alicja
POLISH CLUB - Warszawa
Jesionek Karol
Hanulak Alicja
Jesionek KarolHanulak AlicjaPOLISH CLUB - Warszawa8 89132
10.Pawłowski Kacper
Dederko Magdalena
POLISH CLUB - Warszawa
Pawłowski Kacper
Dederko Magdalena
Pawłowski KacperDederko MagdalenaPOLISH CLUB - Warszawa0 010118
11.Rusin Przemysław
Czulak Weronika
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Rusin Przemysław
Czulak Weronika
Rusin PrzemysławCzulak WeronikaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 010118
12.Dreling Mateusz
Gorczyca Sylwia
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Dreling Mateusz
Gorczyca Sylwia
Dreling MateuszGorczyca SylwiaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 01296
13.Wojszel Przemysław
Kusy Teresa
POLISH CLUB - Warszawa
Wojszel Przemysław
Kusy Teresa
Wojszel PrzemysławKusy TeresaPOLISH CLUB - Warszawa0 01384
14.Telpukhovskiy Danila
Pszczoła Natalia
POLISH CLUB - Warszawa
Telpukhovskiy Danila
Pszczoła Natalia
Telpukhovskiy DanilaPszczoła NataliaPOLISH CLUB - Warszawa0 01467
15.Główka Tomasz
Toczek Paulina
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Główka Tomasz
Toczek Paulina
Główka TomaszToczek PaulinaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 01565
16.Kramski Damian
Skorupka Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Kramski Damian
Skorupka Alicja
Kramski DamianSkorupka AlicjaGRACJA - Zielona Góra0 01661
17.Shkilevych Artur
Shkilevych Magdalena
POLISH CLUB - Warszawa
Shkilevych Artur
Shkilevych Magdalena
Shkilevych ArturShkilevych MagdalenaPOLISH CLUB - Warszawa0 01661
18.Uller Mateusz
Roszkowska Maria
POLISH CLUB - Warszawa
Uller Mateusz
Roszkowska Maria
Uller MateuszRoszkowska MariaPOLISH CLUB - Warszawa6 61859
19.Kusztal Oskar
Kulpa Anna
DANCE TEAM - Wrocław
Kusztal Oskar
Kulpa Anna
Kusztal OskarKulpa AnnaDANCE TEAM - Wrocław11 111957
20.Gurskiy Dmitriy
Miterska Julia
MASTER DANCE - Gliwice
Gurskiy Dmitriy
Miterska Julia
Gurskiy DmitriyMiterska JuliaMASTER DANCE - Gliwice0 02053
21.Kramski Mateusz
Szkalińska Marta
GRACJA - Zielona Góra
Kramski Mateusz
Szkalińska Marta
Kramski MateuszSzkalińska MartaGRACJA - Zielona Góra3 32053
22.Bomba Sebastian
Sarnowska Dominika
AKSEL - Rzeszów
Bomba Sebastian
Sarnowska Dominika
Bomba SebastianSarnowska DominikaAKSEL - Rzeszów9 92245
23.Davydenko Yevhenii
Sierpniak Kaja
SKT AGH - Kraków
Davydenko Yevhenii
Sierpniak Kaja
Davydenko YevheniiSierpniak KajaSKT AGH - Kraków0 02245
24.Mroczka Paweł
Rogala Kamila
AKSEL - Rzeszów
Mroczka Paweł
Rogala Kamila
Mroczka PawełRogala KamilaAKSEL - Rzeszów0 02245
25.Podraza Daniel
Podraza Patrycja
SzT eMiKa - Tarnów
Podraza Daniel
Podraza Patrycja
Podraza DanielPodraza PatrycjaSzT eMiKa - Tarnów9 92245
26.Archacki Sebastian
Borkowska Julia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Archacki Sebastian
Borkowska Julia
Archacki SebastianBorkowska JuliaCENTRUM TAŃCA - Radom
27.Kacperski Robert
Borowskaya Darya
DANCECLUB - Szczecin
Kacperski Robert
Borowskaya Darya
Kacperski RobertBorowskaya DaryaDANCECLUB - Szczecin
28.Machnio Damian
Kutera Julia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Machnio Damian
Kutera Julia
Machnio DamianKutera JuliaCENTRUM TAŃCA - Radom
29.Rosiński Marcin
Wdowicz Katarzyna
POLISH CLUB - Warszawa
Rosiński Marcin
Wdowicz Katarzyna
Rosiński MarcinWdowicz KatarzynaPOLISH CLUB - Warszawa