CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi.

2020-11-14 Kraków, Cor et Animus


Plik z wynikami

UWAGA

Dalsza rejestracja na turniej wyłącznie mailem: mag.magic@interia.eu
Dodane kategorie w stylu standardowym: +16 B ST PREMIUM, +16 A ST PREMIUM, 16 – 18 Open ST, +19 Open ST
W kategoriach 12 – 13 lat klasa E i 14 – 15 lat klasa E status Otwartego Okręgowego Turnieju Klasyfikacyjnego w dniu 14 listopada.
Adres turnieju: Grajów 150, 32-020 Wieliczka www.folwarkzalesie.pl www.facebook.com/folwarkzalesie

BLOK 1, rejestracja 7.30-8.30, próba parkietu 8.30-8.55, start: 9.00

bez ceremonii prezentacji, dekoracja oddzielnie dla każdej kategorii


Do 11 (Do 9 + Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Deep Maria
Akademia Tańca - Kielce
Deep MariaDeep MariaAkademia Tańca - Kielce4 (+2)241
2.Pałka Oliwia
Akademia Tańca - Kielce
Pałka OliwiaPałka OliwiaAkademia Tańca - Kielce5 (+2)251
3.Sztyler Nikola
EVOLUTION - Kraków
Sztyler NikolaSztyler NikolaEVOLUTION - Kraków4 (+2)241
4.Adach Natalia
Akademia Tańca - Kielce
Adach NataliaAdach NataliaAkademia Tańca - Kielce2 (+1)122
5.Rusińska Anastazja
Akademia Tańca - Kielce
Rusińska AnastazjaRusińska AnastazjaAkademia Tańca - Kielce3 (+1)132

Do 11 (Do 9 + Juvenile 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pyciarz Zuzanna
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Pyciarz ZuzannaPyciarz ZuzannaMISTRAL - Tarnowskie Góry Przeklasyfikowanie do F (+2)2Przeklasyfikowanie do F1
2.Bryjewska Amelia
EVOLUTION - Kraków
Bryjewska AmeliaBryjewska AmeliaEVOLUTION - Kraków Przeklasyfikowanie do F (+2)2Przeklasyfikowanie do F2
3.Gubas Nadia
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Gubas NadiaGubas NadiaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza1 (+1)113
4.Nadstawek Karolina
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Nadstawek KarolinaNadstawek KarolinaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza Przeklasyfikowanie do F (+1)1Przeklasyfikowanie do F3

12-15 (Junior 1 + Junior 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 7

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kuwerska Iga
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Kuwerska IgaKuwerska IgaCANTINERO - Tomaszów Maz.3 Kuwerska Iga - F (+2)23Kuwerska Iga - F1
2.Szmyl Agata
SUKCES - Jaworzno
Szmyl AgataSzmyl AgataSUKCES - Jaworzno6 Szmyl Agata - F (+2)26Szmyl Agata - F1
3.Jaworska Julia
AKSEL - Rzeszów
Jaworska JuliaJaworska JuliaAKSEL - Rzeszów4 (+2)242
4.Kubacka Oliwia
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Kubacka OliwiaKubacka OliwiaCANTINERO - Tomaszów Maz. Przeklasyfikowanie do F (+2)2Przeklasyfikowanie do F2
5.Celej Amelia
ST Iluzja Trzebinia
Celej AmeliaCelej AmeliaST Iluzja Trzebinia4 (+1)143
6.Gwóźdź Alicja
WIR - Mysłowice
Gwóźdź AlicjaGwóźdź AlicjaWIR - Mysłowice5 (+1)153
7.Sega Laura
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Sega LauraSega LauraMISTRAL - Tarnowskie Góry1 (+1)113

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wojciechowski Aleksy
Lis Zuzanna
IGLICA - Wrocław
Wojciechowski Aleksy
Lis Zuzanna
Wojciechowski AleksyLis ZuzannaIGLICA - Wrocław E (+2)2E1
2.Szczepaniak Aleksander
Kalwajtys Natalia
RONDO - Rybnik
Szczepaniak Aleksander
Kalwajtys Natalia
Szczepaniak AleksanderKalwajtys NataliaRONDO - Rybnik E (+2)2E2
3.Gucwa Wojciech
Batko Martyna
MAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka
Gucwa Wojciech
Batko Martyna
Gucwa WojciechBatko MartynaMAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka E (+2)2E3
4.Kuśnierz Michał
Kordula Kaja
JUST DANCE Wieliczka
Kuśnierz Michał
Kordula Kaja
Kuśnierz MichałKordula KajaJUST DANCE Wieliczka1 (+1)114
5.Kulików Szymon
Chrząstek Marta
WIR - Mysłowice
Kulików Szymon
Chrząstek Marta
Kulików SzymonChrząstek MartaWIR - Mysłowice F (+1)1F5
6.Zięba Szymon
Zielonka Kaja
JUST DANCE Wieliczka
Zięba Szymon
Zielonka Kaja
Zięba SzymonZielonka KajaJUST DANCE Wieliczka0 06

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Miśkiewicz Bartłomiej
Wójcik Oliwia
EVOLUTION - Kraków
Miśkiewicz Bartłomiej
Wójcik Oliwia
Miśkiewicz BartłomiejWójcik OliwiaEVOLUTION - Kraków F (+2)2F1
2.Weiner Maciej
Glapa Hanna
WIR - Mysłowice
Weiner Maciej
Glapa Hanna
Weiner MaciejGlapa HannaWIR - Mysłowice2 (+2)222
3.Lejzak Filip
Strzelec Natalia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Lejzak Filip
Strzelec Natalia
Lejzak FilipStrzelec NataliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.3 (+1)133
4.Howley Aleksander
Łukasiewicz Karolina
KIEPURA - Wrocław
Howley Aleksander
Łukasiewicz Karolina
Howley AleksanderŁukasiewicz KarolinaKIEPURA - Wrocław1 (-1)-11

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kulig Jakub
Janosz Dagmara
KIEPURA - Sosnowiec
Kulig Jakub
Janosz Dagmara
Kulig JakubJanosz DagmaraKIEPURA - Sosnowiec DD1
2.Izydorski Szymon
Skrzek Róża
ESENS - Wrocław
Izydorski Szymon
Skrzek Róża
Izydorski SzymonSkrzek RóżaESENS - Wrocław D (+2)2D2
3.Traczyk Kacper
Janus Oliwia
Akademia Tańca - Kielce
Traczyk Kacper
Janus Oliwia
Traczyk KacperJanus OliwiaAkademia Tańca - Kielce DD3
4.Solcan Emil
Król Magdalena
EVOLUTION - Kraków
Solcan Emil
Król Magdalena
Solcan EmilKról MagdalenaEVOLUTION - Kraków DD4
5.Wywiał Eryk
Księżnik Kinga
ZORBA - Częstochowa
Wywiał Eryk
Księżnik Kinga
Wywiał ErykKsiężnik KingaZORBA - Częstochowa2 (+2)225
6.Świniarski Marcel
Beze Nicola
LORENZO - Gaj Mały
Świniarski Marcel
Beze Nicola
Świniarski MarcelBeze NicolaLORENZO - Gaj Mały4 (+2)246
7.Baran Wiktor
Mleczak Anna
K-STUDIO Krosno
Baran Wiktor
Mleczak Anna
Baran WiktorMleczak AnnaK-STUDIO Krosno3 (+2)237
8.Mądrzyk Jan
Kobyłecka Martyna
LATINO - Żabno
Mądrzyk Jan
Kobyłecka Martyna
Mądrzyk JanKobyłecka MartynaLATINO - Żabno2 (+2)227
9.Obojski Mateusz
Sobków Amelia
EVOLUTION - Kraków
Obojski Mateusz
Sobków Amelia
Obojski MateuszSobków AmeliaEVOLUTION - Kraków5 (+2)257
10.Gradzik Norbert
Sikora Laura
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Gradzik Norbert
Sikora Laura
Gradzik NorbertSikora LauraST DOBROWOLSCY - Częstochowa4 (+1)1410
11.Posłowski Konstanty
Trocińska Wiktoria
KICK - Kielce
Posłowski Konstanty
Trocińska Wiktoria
Posłowski KonstantyTrocińska WiktoriaKICK - Kielce5 (+1)1511
12.Gawęda Wiktor
Czech Nadia
EVOLUTION - Kraków
Gawęda Wiktor
Czech Nadia
Gawęda WiktorCzech NadiaEVOLUTION - Kraków1 (+1)1112
13.Brożyna Wiktor
Kołbuc Oliwia
Akademia Tańca - Kielce
Brożyna Wiktor
Kołbuc Oliwia
Brożyna WiktorKołbuc OliwiaAkademia Tańca - Kielce3 (+1)1313
14.Breński Antoni
Habel Anna
KLASA - Tarnów
Breński Antoni
Habel Anna
Breński AntoniHabel AnnaKLASA - Tarnów1 (+1)1114

 

BLOK 2, rejestracja 10.30-11.30, próba parkietu 11.30-11.55, start: 12.00

bez ceremonii prezentacji, dekoracja oddzielnie dla każdej kategorii


30+ (Senior 1) F ST 3T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wroński Arkadiusz
Wrońska Agnieszka
GEMAR - Wrocław
Wroński Arkadiusz
Wrońska Agnieszka
Wroński ArkadiuszWrońska AgnieszkaGEMAR - Wrocław3 (+2)231
2.Haraś Stanisław
Haraś Diana
FINEZJA - Poznań
Haraś Stanisław
Haraś Diana
Haraś StanisławHaraś DianaFINEZJA - Poznań E (+2)2E2
3.Omernik Grzegorz
Krzynówek Anna
TANGO - Gdynia
Omernik Grzegorz
Krzynówek Anna
Omernik GrzegorzKrzynówek AnnaTANGO - Gdynia1 (+1)113
4.Wróbel Mateusz
Wróbel Izabela
DANCE IMPERIUM - Poznań
Wróbel Mateusz
Wróbel Izabela
Wróbel MateuszWróbel IzabelaDANCE IMPERIUM - Poznań1 (+1)114
5.Nowakowski Juliusz
Nowakowska Paulina
SENIOR DANCE STUDIO - Poznań
Nowakowski Juliusz
Nowakowska Paulina
Nowakowski JuliuszNowakowska PaulinaSENIOR DANCE STUDIO - Poznań

30+ (Senior 1) E+F ST 3T 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Curyłło Robert
Curyłło Joanna
Śląska Szkoła Tańca - Katowice
Curyłło Robert
Curyłło Joanna
Curyłło RobertCuryłło JoannaŚląska Szkoła Tańca - Katowice1
2.Maciejczyk Jan
Miechowska Karolina
Cor et Animus
Maciejczyk Jan
Miechowska Karolina
Maciejczyk JanMiechowska KarolinaCor et Animus2
3.Wroński Arkadiusz
Wrońska Agnieszka
GEMAR - Wrocław
Wroński Arkadiusz
Wrońska Agnieszka
Wroński ArkadiuszWrońska AgnieszkaGEMAR - Wrocław3
4.Omernik Grzegorz
Krzynówek Anna
TANGO - Gdynia
Omernik Grzegorz
Krzynówek Anna
Omernik GrzegorzKrzynówek AnnaTANGO - Gdynia4
5.Bolesta Robert
Sołdyńska Monika
King Dance - Koszalin
Bolesta Robert
Sołdyńska Monika
Bolesta RobertSołdyńska MonikaKing Dance - Koszalin5

30+ (Senior 1) E ST 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krekora Szczepan
Morawska-Krekora Anna
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Krekora Szczepan
Morawska-Krekora Anna
Krekora SzczepanMorawska-Krekora AnnaKUŹNIA TAŃCA - Kraków4 (+2)241
2.Curyłło Robert
Curyłło Joanna
Śląska Szkoła Tańca - Katowice
Curyłło Robert
Curyłło Joanna
Curyłło RobertCuryłło JoannaŚląska Szkoła Tańca - Katowice D (+2)2D2
3.Maciejczyk Jan
Miechowska Karolina
Cor et Animus
Maciejczyk Jan
Miechowska Karolina
Maciejczyk JanMiechowska KarolinaCor et Animus6 (+1)163
4.Betlej Sebastian
Betlej Katarzyna
CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle
Betlej Sebastian
Betlej Katarzyna
Betlej SebastianBetlej KatarzynaCENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle4 (+1)144
5.Omernik Grzegorz
Krzynówek Anna
TANGO - Gdynia
Omernik Grzegorz
Krzynówek Anna
Omernik GrzegorzKrzynówek AnnaTANGO - Gdynia1 15

30+ (Senior 1) D ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dusik Jacek
Dusik Katarzyna
SEMPRE - Kraków
Dusik Jacek
Dusik Katarzyna
Dusik JacekDusik KatarzynaSEMPRE - Kraków C (+2)2C1
2.Jaros Robert
Jaros Agata
KICK - Kielce
Jaros Robert
Jaros Agata
Jaros RobertJaros AgataKICK - Kielce C (+2)2C2
3.Jeziorowski Jerzy
Kubat - Jeziorowska Jolanta
RÓŻA - Olesno
Jeziorowski Jerzy
Kubat - Jeziorowska Jolanta
Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska JolantaRÓŻA - Olesno5 (+1)153
4.Majnusz Maciej
Gehrke-Gut Hanna
KIEPURA - Wrocław
Majnusz Maciej
Gehrke-Gut Hanna
Majnusz MaciejGehrke-Gut HannaKIEPURA - Wrocław3 34

30+ (Senior 1) C ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jaros Robert
Jaros Agata
KICK - Kielce
Jaros Robert
Jaros Agata
Jaros RobertJaros AgataKICK - Kielce7 (+2)271
2.Maciejczyk Jan
Miechowska Karolina
Cor et Animus
Maciejczyk Jan
Miechowska Karolina
Maciejczyk JanMiechowska KarolinaCor et Animus5 (+1)152
3.Majnusz Maciej
Gehrke-Gut Hanna
KIEPURA - Wrocław
Majnusz Maciej
Gehrke-Gut Hanna
Majnusz MaciejGehrke-Gut HannaKIEPURA - Wrocław3 (+1)133

40+ (Senior 2) F ST 3T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bolesta Robert
Sołdyńska Monika
King Dance - Koszalin
Bolesta Robert
Sołdyńska Monika
Bolesta RobertSołdyńska MonikaKing Dance - Koszalin3 (+2)231
2.Wróbel Mateusz
Wróbel Izabela
DANCE IMPERIUM - Poznań
Wróbel Mateusz
Wróbel Izabela
Wróbel MateuszWróbel IzabelaDANCE IMPERIUM - Poznań E (+2)2E2
3.Nieradzik Adam
Nieradzik Anna
Śląska Szkoła Tańca - Katowice
Nieradzik Adam
Nieradzik Anna
Nieradzik AdamNieradzik AnnaŚląska Szkoła Tańca - Katowice2 (+1)123
4.Strzępek Janusz
Strzępek Dorota
GRACJA - Krosno
Strzępek Janusz
Strzępek Dorota
Strzępek JanuszStrzępek DorotaGRACJA - Krosno1 (+1)114
5.Nowakowski Juliusz
Nowakowska Paulina
SENIOR DANCE STUDIO - Poznań
Nowakowski Juliusz
Nowakowska Paulina
Nowakowski JuliuszNowakowska PaulinaSENIOR DANCE STUDIO - Poznań

40+ (Senior 2) E ST 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Berkop Mirosław
Berkop Magdalena
WIR - Mysłowice
Berkop Mirosław
Berkop Magdalena
Berkop MirosławBerkop MagdalenaWIR - Mysłowice D (+2)2D1
2.Wącław Szczepan
Wącław Anna
WIR - Mysłowice
Wącław Szczepan
Wącław Anna
Wącław SzczepanWącław AnnaWIR - Mysłowice D (+2)2D2
3.Krępa Adam
Krępa Iwona
GALA - Mielec
Krępa Adam
Krępa Iwona
Krępa AdamKrępa IwonaGALA - Mielec2 (+1)123
4.Rusiecki Krzysztof
Wiekiera Monika
KICK - Kielce
Rusiecki Krzysztof
Wiekiera Monika
Rusiecki KrzysztofWiekiera MonikaKICK - Kielce4 (+1)144
5.Betlej Sebastian
Betlej Katarzyna
CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle
Betlej Sebastian
Betlej Katarzyna
Betlej SebastianBetlej KatarzynaCENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle4 45

40+ (Senior 2) C ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Łuczyński Tomasz
Łuczyńska Anna
TANGO - Gdynia
Łuczyński Tomasz
Łuczyńska Anna
Łuczyński TomaszŁuczyńska AnnaTANGO - Gdynia7 (+2)271
2.Jeziorowski Jerzy
Kubat - Jeziorowska Jolanta
RÓŻA - Olesno
Jeziorowski Jerzy
Kubat - Jeziorowska Jolanta
Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska JolantaRÓŻA - Olesno6 (+1)162
3.Florencki Łukasz
Florencka Natalia
WIR - Mysłowice
Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Florencki ŁukaszFlorencka NataliaWIR - Mysłowice5 (+1)153

50+ (Senior 3) E ST 4T PREMIUM 0

30+ (Senior 1) F LA 3T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Omernik Grzegorz
Krzynówek Anna
TANGO - Gdynia
Omernik Grzegorz
Krzynówek Anna
Omernik GrzegorzKrzynówek AnnaTANGO - Gdynia2 (+2)221
2.Wróbel Mateusz
Wróbel Izabela
DANCE IMPERIUM - Poznań
Wróbel Mateusz
Wróbel Izabela
Wróbel MateuszWróbel IzabelaDANCE IMPERIUM - Poznań E (+2)2E2
3.Berkop Mirosław
Berkop Magdalena
WIR - Mysłowice
Berkop Mirosław
Berkop Magdalena
Berkop MirosławBerkop MagdalenaWIR - Mysłowice3 (+1)133
4.Wroński Arkadiusz
Wrońska Agnieszka
GEMAR - Wrocław
Wroński Arkadiusz
Wrońska Agnieszka
Wroński ArkadiuszWrońska AgnieszkaGEMAR - Wrocław2 (+1)124
5.Nowakowski Juliusz
Nowakowska Paulina
SENIOR DANCE STUDIO - Poznań
Nowakowski Juliusz
Nowakowska Paulina
Nowakowski JuliuszNowakowska PaulinaSENIOR DANCE STUDIO - Poznań

30+ (Senior 1) E LA 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Curyłło Robert
Curyłło Joanna
Śląska Szkoła Tańca - Katowice
Curyłło Robert
Curyłło Joanna
Curyłło RobertCuryłło JoannaŚląska Szkoła Tańca - Katowice D (+2)2D1
2.Ficenes Paweł
Ficenes Magdalena
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Ficenes Paweł
Ficenes Magdalena
Ficenes PawełFicenes MagdalenaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza5 (+2)252
3.Krekora Szczepan
Morawska-Krekora Anna
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Krekora Szczepan
Morawska-Krekora Anna
Krekora SzczepanMorawska-Krekora AnnaKUŹNIA TAŃCA - Kraków D (+2)2D3
4.Betlej Sebastian
Betlej Katarzyna
CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle
Betlej Sebastian
Betlej Katarzyna
Betlej SebastianBetlej KatarzynaCENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle5 (+1)154
5.Haraś Stanisław
Haraś Diana
FINEZJA - Poznań
Haraś Stanisław
Haraś Diana
Haraś StanisławHaraś DianaFINEZJA - Poznań1 (+1)115
6.Omernik Grzegorz
Krzynówek Anna
TANGO - Gdynia
Omernik Grzegorz
Krzynówek Anna
Omernik GrzegorzKrzynówek AnnaTANGO - Gdynia2 26

30+ (Senior 1) D LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Maciejczyk Jan
Miechowska Karolina
Cor et Animus
Maciejczyk Jan
Miechowska Karolina
Maciejczyk JanMiechowska KarolinaCor et Animus6 (+2)261
2.Dusik Jacek
Dusik Katarzyna
SEMPRE - Kraków
Dusik Jacek
Dusik Katarzyna
Dusik JacekDusik KatarzynaSEMPRE - Kraków7 (+2)272
3.Ficenes Paweł
Ficenes Magdalena
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Ficenes Paweł
Ficenes Magdalena
Ficenes PawełFicenes MagdalenaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza6 (+1)163
4.Jeziorowski Jerzy
Kubat - Jeziorowska Jolanta
RÓŻA - Olesno
Jeziorowski Jerzy
Kubat - Jeziorowska Jolanta
Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska JolantaRÓŻA - Olesno1 14

30+ (Senior 1) C LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Maciejczyk Jan
Miechowska Karolina
Cor et Animus
Maciejczyk Jan
Miechowska Karolina
Maciejczyk JanMiechowska KarolinaCor et Animus C (+2)2C1
2.Jaros Robert
Jaros Agata
KICK - Kielce
Jaros Robert
Jaros Agata
Jaros RobertJaros AgataKICK - Kielce2 (+1)122

40+ (Senior 2) F LA 3T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grabka Janusz
Grabka Joanna
ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie
Grabka Janusz
Grabka Joanna
Grabka JanuszGrabka JoannaST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie E (+2)2E1
2.Wróbel Mateusz
Wróbel Izabela
DANCE IMPERIUM - Poznań
Wróbel Mateusz
Wróbel Izabela
Wróbel MateuszWróbel IzabelaDANCE IMPERIUM - Poznań2 (+2)222
3.Berkop Mirosław
Berkop Magdalena
WIR - Mysłowice
Berkop Mirosław
Berkop Magdalena
Berkop MirosławBerkop MagdalenaWIR - Mysłowice E (+2)2E3
4.Strzępek Janusz
Strzępek Dorota
GRACJA - Krosno
Strzępek Janusz
Strzępek Dorota
Strzępek JanuszStrzępek DorotaGRACJA - Krosno2 (+2)224
5.Nieradzik Adam
Nieradzik Anna
Śląska Szkoła Tańca - Katowice
Nieradzik Adam
Nieradzik Anna
Nieradzik AdamNieradzik AnnaŚląska Szkoła Tańca - Katowice1 (+1)115
6.Kulików Sławomir
Kulików Joanna
WIR - Mysłowice
Kulików Sławomir
Kulików Joanna
Kulików SławomirKulików JoannaWIR - Mysłowice1 (+1)116
7.Bolesta Robert
Sołdyńska Monika
King Dance - Koszalin
Bolesta Robert
Sołdyńska Monika
Bolesta RobertSołdyńska MonikaKing Dance - Koszalin1 17
8.Nowakowski Juliusz
Nowakowska Paulina
SENIOR DANCE STUDIO - Poznań
Nowakowski Juliusz
Nowakowska Paulina
Nowakowski JuliuszNowakowska PaulinaSENIOR DANCE STUDIO - Poznań

40+ (Senior 2) E LA 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grzechnik Artur
Grzechnik Czesława
ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie
Grzechnik Artur
Grzechnik Czesława
Grzechnik ArturGrzechnik CzesławaST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie6 (+2)261
2.Łakus Grzegorz
Łakus Beata
ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie
Łakus Grzegorz
Łakus Beata
Łakus GrzegorzŁakus BeataST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie D (+2)2D2
3.Betlej Sebastian
Betlej Katarzyna
CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle
Betlej Sebastian
Betlej Katarzyna
Betlej SebastianBetlej KatarzynaCENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle4 (+2)243
4.Wącław Szczepan
Wącław Anna
WIR - Mysłowice
Wącław Szczepan
Wącław Anna
Wącław SzczepanWącław AnnaWIR - Mysłowice1 (+1)114
5.Haraś Stanisław
Haraś Diana
FINEZJA - Poznań
Haraś Stanisław
Haraś Diana
Haraś StanisławHaraś DianaFINEZJA - Poznań2 (+1)125
6.Krępa Adam
Krępa Iwona
GALA - Mielec
Krępa Adam
Krępa Iwona
Krępa AdamKrępa IwonaGALA - Mielec4 46

40+ (Senior 2) D LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dusik Jacek
Dusik Katarzyna
SEMPRE - Kraków
Dusik Jacek
Dusik Katarzyna
Dusik JacekDusik KatarzynaSEMPRE - Kraków5 (+2)251
2.Jeziorowski Jerzy
Kubat - Jeziorowska Jolanta
RÓŻA - Olesno
Jeziorowski Jerzy
Kubat - Jeziorowska Jolanta
Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska JolantaRÓŻA - Olesno1 (+1)112
3.Florencki Łukasz
Florencka Natalia
WIR - Mysłowice
Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Florencki ŁukaszFlorencka NataliaWIR - Mysłowice5 (+1)153

40+ (Senior 2) C LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jaros Robert
Jaros Agata
KICK - Kielce
Jaros Robert
Jaros Agata
Jaros RobertJaros AgataKICK - Kielce4 (+2)241
2.Łuczyński Tomasz
Łuczyńska Anna
TANGO - Gdynia
Łuczyński Tomasz
Łuczyńska Anna
Łuczyński TomaszŁuczyńska AnnaTANGO - Gdynia2 (+1)122

 

BLOK 3, rejestracja 14.30-15.30, próba parkietu 15.30-15.55, start: 16.00

bez ceremonii prezentacji, dekoracja oddzielnie dla każdej kategorii


14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kościelniak Wojciech
Garus Anna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Kościelniak Wojciech
Garus Anna
Kościelniak WojciechGarus AnnaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec2 (+2)221
2.Sadowski Sebastian
Samek Kamila
RYTM - Chełm
Sadowski Sebastian
Samek Kamila
Sadowski SebastianSamek KamilaRYTM - Chełm1 (+1)112
3.Szewc Adam
Wiącek Hanna
FORUM - Zabrze
Szewc Adam
Wiącek Hanna
Szewc AdamWiącek HannaFORUM - Zabrze1 (+1)113

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 15

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Woźniak Jakub
Bieńczyk Maria
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Woźniak Jakub
Bieńczyk Maria
Woźniak JakubBieńczyk MariaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA DD1
2.Sadowski Mateusz
Kucharska Lena
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Sadowski Mateusz
Kucharska Lena
Sadowski MateuszKucharska LenaST DOBROWOLSCY - Częstochowa DD2
3.Bukowski Michał
Śnieżek Kinga
GRACJA - Krosno
Bukowski Michał
Śnieżek Kinga
Bukowski MichałŚnieżek KingaGRACJA - Krosno DD3
4.Skowronek Krzysztof
Ogonowska Weronika
RONDO - Rybnik
Skowronek Krzysztof
Ogonowska Weronika
Skowronek KrzysztofOgonowska WeronikaRONDO - Rybnik4 (+2)244
5.Przebierowski Bartłomiej
Nowacka Patrycja
RYTM - Chełm
Przebierowski Bartłomiej
Nowacka Patrycja
Przebierowski BartłomiejNowacka PatrycjaRYTM - Chełm3 (+2)235
6.Chrapek Eryk
Kohut Natalia
PERFECT DANCE - Kraków
Chrapek Eryk
Kohut Natalia
Chrapek ErykKohut NataliaPERFECT DANCE - Kraków2 (+2)226
7.Widełka Mateusz
Kural Amelia
THOMAS DANCE - Kraków
Widełka Mateusz
Kural Amelia
Widełka MateuszKural AmeliaTHOMAS DANCE - Kraków DD7
8.Raś Mikołaj
Bubacz Oliwia
LORENZO - Gaj Mały
Raś Mikołaj
Bubacz Oliwia
Raś MikołajBubacz OliwiaLORENZO - Gaj Mały1 (+1)118
9.Strzała Miłosz
Kozicka Oliwia
AKSEL - Rzeszów
Strzała Miłosz
Kozicka Oliwia
Strzała MiłoszKozicka OliwiaAKSEL - Rzeszów3 (+1)138
10.Łysak Paweł
Zalewska Nicola
KICK - Kielce
Łysak Paweł
Zalewska Nicola
Łysak PawełZalewska NicolaKICK - Kielce3 (+1)138
11.Kowalski Mateusz
Kohut Julia
PERFECT DANCE - Kraków
Kowalski Mateusz
Kohut Julia
Kowalski MateuszKohut JuliaPERFECT DANCE - Kraków1 (+1)1111
12.Michalczyk Sebastian
Gabriel Magdalena
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Michalczyk Sebastian
Gabriel Magdalena
Michalczyk SebastianGabriel MagdalenaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki2 (+1)1212
13.Kukla Mikołaj
Zyguła Zuzanna
LATINO - Żabno
Kukla Mikołaj
Zyguła Zuzanna
Kukla MikołajZyguła ZuzannaLATINO - Żabno5 (+1)1513
14.Nowak Dominik
Zachara Aleksandra
LATINO - Żabno
Nowak Dominik
Zachara Aleksandra
Nowak DominikZachara AleksandraLATINO - Żabno1 (+1)1114
15.Biniak Jakub
Paroń Klaudia
LORENZO - Gaj Mały
Biniak Jakub
Paroń Klaudia
Biniak JakubParoń KlaudiaLORENZO - Gaj Mały5 (+1)1515

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tazbir Jakub
Miśtal Julia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Tazbir Jakub
Miśtal Julia
Tazbir JakubMiśtal JuliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa7 (+2)271
2.Brixy Tobiasz
Haraf Julia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Brixy Tobiasz
Haraf Julia
Brixy TobiaszHaraf JuliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki C (+2)2C2
3.Sierak Michał
Kotwa Martyna
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Sierak Michał
Kotwa Martyna
Sierak MichałKotwa MartynaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska4 (+2)243
4.Guz Mikołaj
Pluskota Matylda
ASTRA - Szczecin
Guz Mikołaj
Pluskota Matylda
Guz MikołajPluskota MatyldaASTRA - Szczecin5 (+2)254
5.Noga Mateusz
Saj Karolina
GALA - Mielec
Noga Mateusz
Saj Karolina
Noga MateuszSaj KarolinaGALA - Mielec7 (+2)275
6.Tomaszewski Alan
Jędras Wiktoria
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Tomaszewski Alan
Jędras Wiktoria
Tomaszewski AlanJędras WiktoriaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA C (+2)2C6
7.Bryła Tadeusz
Piechocka Lidia
DZIUPLA - Poznań
Bryła Tadeusz
Piechocka Lidia
Bryła TadeuszPiechocka LidiaDZIUPLA - Poznań7 (+2)277
8.Pyszka Jacek
Błaszczyk Sandra
FORUM - Zabrze
Pyszka Jacek
Błaszczyk Sandra
Pyszka JacekBłaszczyk SandraFORUM - Zabrze2 (+1)128
9.Godlewski Michał
Bosy Weronika
ESENS - Wrocław
Godlewski Michał
Bosy Weronika
Godlewski MichałBosy WeronikaESENS - Wrocław4 (+1)149
10.Nguyen Szymon
Knapik Maja
4STEP - Siechnice
Nguyen Szymon
Knapik Maja
Nguyen SzymonKnapik Maja4STEP - Siechnice1 (+1)1110
11.Miłkoś Bartłomiej
Cyboroń Magdalena
KLASA - Tarnów
Miłkoś Bartłomiej
Cyboroń Magdalena
Miłkoś BartłomiejCyboroń MagdalenaKLASA - Tarnów1 111
12.Krogulec Miłosz
Buczek Sandra
DANCE PROJECT- Wrocław
Krogulec Miłosz
Buczek Sandra
Krogulec MiłoszBuczek SandraDANCE PROJECT- Wrocław0 012
13.Mika Miłosz
Michałek Julia
KLASA - Tarnów
Mika Miłosz
Michałek Julia
Mika MiłoszMichałek JuliaKLASA - Tarnów0 012
14.Pliszka Philip
Bajdas Kamila
JUST DANCE - Stalowa Wola
Pliszka Philip
Bajdas Kamila
Pliszka PhilipBajdas KamilaJUST DANCE - Stalowa Wola3 3

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krogulec Miłosz
Buczek Sandra
DANCE PROJECT- Wrocław
Krogulec Miłosz
Buczek Sandra
Krogulec MiłoszBuczek SandraDANCE PROJECT- Wrocław6 (+2)261
2.Pyszka Jacek
Błaszczyk Sandra
FORUM - Zabrze
Pyszka Jacek
Błaszczyk Sandra
Pyszka JacekBłaszczyk SandraFORUM - Zabrze5 (+2)252
3.Zmarzły Oskar
Skiba Oliwia
LATINO - Żabno
Zmarzły Oskar
Skiba Oliwia
Zmarzły OskarSkiba OliwiaLATINO - Żabno7 (+2)273
4.Miłkoś Bartłomiej
Cyboroń Magdalena
KLASA - Tarnów
Miłkoś Bartłomiej
Cyboroń Magdalena
Miłkoś BartłomiejCyboroń MagdalenaKLASA - Tarnów4 (+2)244
5.Sierak Michał
Kotwa Martyna
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Sierak Michał
Kotwa Martyna
Sierak MichałKotwa MartynaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska3 (+2)235
6.Godlewski Michał
Bosy Weronika
ESENS - Wrocław
Godlewski Michał
Bosy Weronika
Godlewski MichałBosy WeronikaESENS - Wrocław2 (+2)226
7.Brixy Tobiasz
Haraf Julia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Brixy Tobiasz
Haraf Julia
Brixy TobiaszHaraf JuliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki2 (+1)127
8.Nguyen Szymon
Knapik Maja
4STEP - Siechnice
Nguyen Szymon
Knapik Maja
Nguyen SzymonKnapik Maja4STEP - Siechnice1 (+1)118
9.Mika Miłosz
Michałek Julia
KLASA - Tarnów
Mika Miłosz
Michałek Julia
Mika MiłoszMichałek JuliaKLASA - Tarnów1 19
10.Bryła Tadeusz
Piechocka Lidia
DZIUPLA - Poznań
Bryła Tadeusz
Piechocka Lidia
Bryła TadeuszPiechocka LidiaDZIUPLA - Poznań0 0
11.Pliszka Philip
Bajdas Kamila
JUST DANCE - Stalowa Wola
Pliszka Philip
Bajdas Kamila
Pliszka PhilipBajdas KamilaJUST DANCE - Stalowa Wola1 1

 

BLOK 4, rejestracja 17.30-18.30, próba parkietu 18.30-18.55, start: 19.00

bez ceremonii prezentacji, dekoracja oddzielnie dla każdej kategorii


16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Słota Karol
Czajka Aleksandra
DANCECLUB - Szczecin
Słota Karol
Czajka Aleksandra
Słota KarolCzajka AleksandraDANCECLUB - Szczecin6 (+2)261
2.Skutnik Igor
Pyszka Katarzyna
FORUM - Zabrze
Skutnik Igor
Pyszka Katarzyna
Skutnik IgorPyszka KatarzynaFORUM - Zabrze D (+2)2D2
3.Jakubowski Damian
Wrzesińska Karolina
EMOTION - WARKA
Jakubowski Damian
Wrzesińska Karolina
Jakubowski DamianWrzesińska KarolinaEMOTION - WARKA D (+2)2D3
4.Sokół Jakub
Pastuszka Wiktoria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Sokół Jakub
Pastuszka Wiktoria
Sokół JakubPastuszka WiktoriaCENTRUM TAŃCA - Radom D (+2)2D4
5.Lisowski Dawid
Maj Barbara
SEMPRE - Kraków
Lisowski Dawid
Maj Barbara
Lisowski DawidMaj BarbaraSEMPRE - Kraków D (+2)2D5
6.Kamień Mateusz
Stępniak Wiktoria
WIR - Mysłowice
Kamień Mateusz
Stępniak Wiktoria
Kamień MateuszStępniak WiktoriaWIR - Mysłowice4 (+2)246
7.Białowąs Wiktor
Górska Natalia
AMETYST - Lubań
Białowąs Wiktor
Górska Natalia
Białowąs WiktorGórska NataliaAMETYST - Lubań6 (+1)167
8.Gębuś Grzegorz
Węgrzycka Aleksandra
IMPERIA - Kraków
Gębuś Grzegorz
Węgrzycka Aleksandra
Gębuś GrzegorzWęgrzycka AleksandraIMPERIA - Kraków5 (+1)158
9.Kaliński Konrad
Mogiłka Natalia
SEMPRE - Kraków
Kaliński Konrad
Mogiłka Natalia
Kaliński KonradMogiłka NataliaSEMPRE - Kraków1 19
10.Łobos Dominik
Oszywa Rozalia
GASIEK - Rzeszów
Łobos Dominik
Oszywa Rozalia
Łobos DominikOszywa RozaliaGASIEK - Rzeszów0 010
11.Witkowski Michał
Burzyńska Agnieszka
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Witkowski Michał
Burzyńska Agnieszka
Witkowski MichałBurzyńska AgnieszkaCIEŚLAK - Jelenia Góra1 111

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Skutnik Igor
Pyszka Katarzyna
FORUM - Zabrze
Skutnik Igor
Pyszka Katarzyna
Skutnik IgorPyszka KatarzynaFORUM - Zabrze D (+2)2D1
2.Czarnota Adrian
Sanetra Gabriela
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Czarnota Adrian
Sanetra Gabriela
Czarnota AdrianSanetra GabrielaNOWY STYL - Bielsko-Biała3 (+2)232
3.Słota Karol
Czajka Aleksandra
DANCECLUB - Szczecin
Słota Karol
Czajka Aleksandra
Słota KarolCzajka AleksandraDANCECLUB - Szczecin4 (+2)243
4.Białowąs Wiktor
Górska Natalia
AMETYST - Lubań
Białowąs Wiktor
Górska Natalia
Białowąs WiktorGórska NataliaAMETYST - Lubań6 (+2)264
5.Kaliński Konrad
Mogiłka Natalia
SEMPRE - Kraków
Kaliński Konrad
Mogiłka Natalia
Kaliński KonradMogiłka NataliaSEMPRE - Kraków4 (+2)245
6.Kamień Mateusz
Stępniak Wiktoria
WIR - Mysłowice
Kamień Mateusz
Stępniak Wiktoria
Kamień MateuszStępniak WiktoriaWIR - Mysłowice4 (+2)246
7.Jakubowski Damian
Wrzesińska Karolina
EMOTION - WARKA
Jakubowski Damian
Wrzesińska Karolina
Jakubowski DamianWrzesińska KarolinaEMOTION - WARKA3 (+1)137
8.Łobos Dominik
Oszywa Rozalia
GASIEK - Rzeszów
Łobos Dominik
Oszywa Rozalia
Łobos DominikOszywa RozaliaGASIEK - Rzeszów1 (+1)117
9.Witkowski Michał
Burzyńska Agnieszka
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Witkowski Michał
Burzyńska Agnieszka
Witkowski MichałBurzyńska AgnieszkaCIEŚLAK - Jelenia Góra2 29
10.Machnik Zbigniew
Witkowska Magdalena
BAWINEK - Kraków
Machnik Zbigniew
Witkowska Magdalena
Machnik ZbigniewWitkowska MagdalenaBAWINEK - Kraków0 010
11.Lisowski Dawid
Maj Barbara
SEMPRE - Kraków
Lisowski Dawid
Maj Barbara
Lisowski DawidMaj BarbaraSEMPRE - Kraków0 011

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 15

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Muniak Maciej
Batko Milena
JUST DANCE Wieliczka
Muniak Maciej
Batko Milena
Muniak MaciejBatko MilenaJUST DANCE Wieliczka C (+2)2C1
2.Borej Jakub
Dulewicz Nina
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Borej Jakub
Dulewicz Nina
Borej JakubDulewicz NinaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.4 (+2)242
3.Jakubowski Dominik
Bańcerowska Alicja
ZAMEK - Lublin
Jakubowski Dominik
Bańcerowska Alicja
Jakubowski DominikBańcerowska AlicjaZAMEK - Lublin C (+2)2C3
4.Sarbak Kacper
Świniarska Dominika
LORENZO - Gaj Mały
Sarbak Kacper
Świniarska Dominika
Sarbak KacperŚwiniarska DominikaLORENZO - Gaj Mały C (+2)2C4
5.Ogrodnik Marek
Ogrodnik Kamila
RÓŻA - Olesno
Ogrodnik Marek
Ogrodnik Kamila
Ogrodnik MarekOgrodnik KamilaRÓŻA - Olesno C (+2)2C5
6.Kaczyński Bartosz
Tochowicz Alicja
IMPERIA - Kraków
Kaczyński Bartosz
Tochowicz Alicja
Kaczyński BartoszTochowicz AlicjaIMPERIA - Kraków6 (+2)266
7.Włodarczyk Patryk
Kłosowska Kornelia
KLASA - Tarnów
Włodarczyk Patryk
Kłosowska Kornelia
Włodarczyk PatrykKłosowska KorneliaKLASA - Tarnów C (+2)2C7
8.Wilk Tobiasz
Garstka Zuzanna
LORENZO - Gaj Mały
Wilk Tobiasz
Garstka Zuzanna
Wilk TobiaszGarstka ZuzannaLORENZO - Gaj Mały1 (+1)118
9.Wołoszyn Kamil
Łukasik Izabela
MERENGUE - Stalowa Wola
Wołoszyn Kamil
Łukasik Izabela
Wołoszyn KamilŁukasik IzabelaMERENGUE - Stalowa Wola7 (+1)179
10.Lozinszek Artur
Jaromin Aleksandra
WIR - Mysłowice
Lozinszek Artur
Jaromin Aleksandra
Lozinszek ArturJaromin AleksandraWIR - Mysłowice3 (+1)1310
11.Ortwein Rafał
Czechura Gabriela
BAWINEK - Kraków
Ortwein Rafał
Czechura Gabriela
Ortwein RafałCzechura GabrielaBAWINEK - Kraków1 (+1)1111
12.Ordowski Maciej
Zajda Dorota
BAWINEK - Kraków
Ordowski Maciej
Zajda Dorota
Ordowski MaciejZajda DorotaBAWINEK - Kraków0 012
13.Machnik Zbigniew
Witkowska Magdalena
BAWINEK - Kraków
Machnik Zbigniew
Witkowska Magdalena
Machnik ZbigniewWitkowska MagdalenaBAWINEK - Kraków1 113
14.Korlatowicz Piotr
Kocot Magdalena
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Korlatowicz Piotr
Kocot Magdalena
Korlatowicz PiotrKocot MagdalenaŚląski Klub Taneczny - Katowice5 514
15.Sarnowski Bruno
Szeląg Zuzanna
MDANCE - Przemyśl
Sarnowski Bruno
Szeląg Zuzanna
Sarnowski BrunoSzeląg ZuzannaMDANCE - Przemyśl3 315

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mucha Paweł
Fatyga Agata
IMPERIA - Kraków
Mucha Paweł
Fatyga Agata
Mucha PawełFatyga AgataIMPERIA - Kraków C (+2)2C1
2.Sodzawiczny Paweł
Juras Agnieszka
IMPULS - Chorzów
Sodzawiczny Paweł
Juras Agnieszka
Sodzawiczny PawełJuras AgnieszkaIMPULS - Chorzów4 (+2)242
3.Skoczek Mateusz
Sołtys Małgorzata
SKT AGH - Kraków
Skoczek Mateusz
Sołtys Małgorzata
Skoczek MateuszSołtys MałgorzataSKT AGH - Kraków7 (+2)273
4.Jakubowski Mikołaj
Droździel Natalia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Jakubowski Mikołaj
Droździel Natalia
Jakubowski MikołajDroździel NataliaDŻET - Rzeszów-Boguchwała C (+2)2C4
5.Borej Jakub
Dulewicz Nina
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Borej Jakub
Dulewicz Nina
Borej JakubDulewicz NinaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.4 (+2)245
6.Wilk Tobiasz
Garstka Zuzanna
LORENZO - Gaj Mały
Wilk Tobiasz
Garstka Zuzanna
Wilk TobiaszGarstka ZuzannaLORENZO - Gaj Mały3 (+2)236
7.Kijak Konrad
Molendowska Nikola
CENTRUM TAŃCA - Radom
Kijak Konrad
Molendowska Nikola
Kijak KonradMolendowska NikolaCENTRUM TAŃCA - Radom C (+2)2C7
8.Sokół Jakub
Pastuszka Wiktoria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Sokół Jakub
Pastuszka Wiktoria
Sokół JakubPastuszka WiktoriaCENTRUM TAŃCA - Radom6 (+2)267
9.Drzazga Krzysztof
Smoleń-Drzazga Katarzyna
IMPERIA - Kraków
Drzazga Krzysztof
Smoleń-Drzazga Katarzyna
Drzazga KrzysztofSmoleń-Drzazga KatarzynaIMPERIA - Kraków6 (+1)169
10.Korlatowicz Piotr
Kocot Magdalena
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Korlatowicz Piotr
Kocot Magdalena
Korlatowicz PiotrKocot MagdalenaŚląski Klub Taneczny - Katowice2 (+1)1210
11.Sarnowski Bruno
Szeląg Zuzanna
MDANCE - Przemyśl
Sarnowski Bruno
Szeląg Zuzanna
Sarnowski BrunoSzeląg ZuzannaMDANCE - Przemyśl3 311
12.Włodarczyk Patryk
Kłosowska Kornelia
KLASA - Tarnów
Włodarczyk Patryk
Kłosowska Kornelia
Włodarczyk PatrykKłosowska KorneliaKLASA - Tarnów0 011
13.Łukasiewicz Łukasz
Oprzędkiewicz Elżbieta
IMPERIA - Kraków
Łukasiewicz Łukasz
Oprzędkiewicz Elżbieta
Łukasiewicz ŁukaszOprzędkiewicz ElżbietaIMPERIA - Kraków1 113
14.Musioł Michael
Ostrowska Sandra
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Musioł Michael
Ostrowska Sandra
Musioł MichaelOstrowska SandraMISTRAL - Tarnowskie Góry6 (-1)-16

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Fugiel Tomasz
Blecharz Emilia
BAWINEK - Kraków
Fugiel Tomasz
Blecharz Emilia
Fugiel TomaszBlecharz EmiliaBAWINEK - Kraków9 (+2)291
2.Szozda Michał
Goranczewska Julia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Szozda Michał
Goranczewska Julia
Szozda MichałGoranczewska JuliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki8 (+2)282
3.Harłacz Jakub
Korpal Agata
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Harłacz Jakub
Korpal Agata
Harłacz JakubKorpal AgataGOLDEN DANCE - Przemyśl7 (+2)273
4.Olszański Oskar
Szołek Nina
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Olszański Oskar
Szołek Nina
Olszański OskarSzołek NinaGOLDEN DANCE - Przemyśl9 (+2)294
5.Sarna Artur
Antosik Zuzanna
4STEP - Siechnice
Sarna Artur
Antosik Zuzanna
Sarna ArturAntosik Zuzanna4STEP - Siechnice3 (+1)135
6.Jakubowski Mikołaj
Droździel Natalia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Jakubowski Mikołaj
Droździel Natalia
Jakubowski MikołajDroździel NataliaDŻET - Rzeszów-Boguchwała1 (+1)116
7.Pyras Krzysztof
Jarek Emilia
WIR - Mysłowice
Pyras Krzysztof
Jarek Emilia
Pyras KrzysztofJarek EmiliaWIR - Mysłowice7 (+1)177
8.Sadowski Radosław
Emerla Magdalena
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Sadowski Radosław
Emerla Magdalena
Sadowski RadosławEmerla MagdalenaKUŹNIA TAŃCA - Kraków7 78
9.Sohling Norbert
Cygan Kinga
ZŁOTA PARA - Dębica
Sohling Norbert
Cygan Kinga
Sohling NorbertCygan KingaZŁOTA PARA - Dębica0 09
10.Kijowski Cezary
Lubińska Katarzyna
GASIEK - Rzeszów
Kijowski Cezary
Lubińska Katarzyna
Kijowski CezaryLubińska KatarzynaGASIEK - Rzeszów0 010

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Fugiel Tomasz
Blecharz Emilia
BAWINEK - Kraków
Fugiel Tomasz
Blecharz Emilia
Fugiel TomaszBlecharz EmiliaBAWINEK - Kraków8 (+2)281
2.Pytlik Kamil
Głażewska Anna
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Pytlik Kamil
Głażewska Anna
Pytlik KamilGłażewska AnnaLORDANCE - Wodzisław Śl.8 (+2)282
3.Bodziony Dawid
Dębowska Patrycja
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Bodziony Dawid
Dębowska Patrycja
Bodziony DawidDębowska PatrycjaKUŹNIA TAŃCA - Kraków8 (+2)283
4.Kowalewski Łukasz
Tercjak Oliwia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kowalewski Łukasz
Tercjak Oliwia
Kowalewski ŁukaszTercjak OliwiaLORDANCE - Wodzisław Śl. B (+2)2B4
5.Kowalewski Marcin
Kukulska Natalia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kowalewski Marcin
Kukulska Natalia
Kowalewski MarcinKukulska NataliaLORDANCE - Wodzisław Śl.6 (+2)265
6.Kotul Hubert
Żaba Weronika
SzT eMiKa - Tarnów
Kotul Hubert
Żaba Weronika
Kotul HubertŻaba WeronikaSzT eMiKa - Tarnów4 (+2)246
7.Szozda Michał
Goranczewska Julia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Szozda Michał
Goranczewska Julia
Szozda MichałGoranczewska JuliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki7 (+1)177
8.Jarosz Michael
Siwek Aleksandra
EUFORIA Dance Kraków
Jarosz Michael
Siwek Aleksandra
Jarosz MichaelSiwek AleksandraEUFORIA Dance Kraków7 (+1)178
9.Sarbak Kacper
Świniarska Dominika
LORENZO - Gaj Mały
Sarbak Kacper
Świniarska Dominika
Sarbak KacperŚwiniarska DominikaLORENZO - Gaj Mały3 (+1)139
10.Sohling Norbert
Cygan Kinga
ZŁOTA PARA - Dębica
Sohling Norbert
Cygan Kinga
Sohling NorbertCygan KingaZŁOTA PARA - Dębica3 (+1)139
11.Kijowski Cezary
Lubińska Katarzyna
GASIEK - Rzeszów
Kijowski Cezary
Lubińska Katarzyna
Kijowski CezaryLubińska KatarzynaGASIEK - Rzeszów3 311
12.Wołoszyn Kamil
Łukasik Izabela
MERENGUE - Stalowa Wola
Wołoszyn Kamil
Łukasik Izabela
Wołoszyn KamilŁukasik IzabelaMERENGUE - Stalowa Wola1 111
13.Jastrzębski Jarosław
Góra Agnieszka
SEMPRE - Kraków
Jastrzębski Jarosław
Góra Agnieszka
Jastrzębski JarosławGóra AgnieszkaSEMPRE - Kraków0 013

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kowalewski Łukasz
Tercjak Oliwia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kowalewski Łukasz
Tercjak Oliwia
Kowalewski ŁukaszTercjak OliwiaLORDANCE - Wodzisław Śl.11 (+2)2111
2.Jarosz Jan
Dudek Wiktoria
K-STUDIO Krosno
Jarosz Jan
Dudek Wiktoria
Jarosz JanDudek WiktoriaK-STUDIO Krosno4 (+1)142

16+ (Powyżej 15) A ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Trytko Michał
Wilk Klaudia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Trytko Michał
Wilk Klaudia
Trytko MichałWilk KlaudiaDŻET - Rzeszów-Boguchwała S (+2)2S1
2.Kowalewski Marcin
Kukulska Natalia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kowalewski Marcin
Kukulska Natalia
Kowalewski MarcinKukulska NataliaLORDANCE - Wodzisław Śl.2 (+2)222
3.Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
SOKÓŁ - Myślenice
Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ - Myślenice5 (+2)253
4.Chmiel Kamil
Jurewicz Monika
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Chmiel Kamil
Jurewicz Monika
Chmiel KamilJurewicz MonikaDŻET - Rzeszów-Boguchwała4 (+1)144
5.Ligenza Jakub
Kolarczyk Izabela
DANCELOOK - Gliwice
Ligenza Jakub
Kolarczyk Izabela
Ligenza JakubKolarczyk IzabelaDANCELOOK - Gliwice1 (+1)115
6.Mazur Grzegorz
Kubica Katarzyna
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Mazur Grzegorz
Kubica Katarzyna
Mazur GrzegorzKubica KatarzynaŚląski Klub Taneczny - Katowice0 06
7.Jarosz Jan
Dudek Wiktoria
K-STUDIO Krosno
Jarosz Jan
Dudek Wiktoria
Jarosz JanDudek WiktoriaK-STUDIO Krosno4 47

16-18 (Młodzież) Open ST 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Stopyra Hubert
Cwynar Wiktoria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Stopyra Hubert
Cwynar Wiktoria
Stopyra HubertCwynar WiktoriaDŻET - Rzeszów-Boguchwała1
2.Kowalewski Marcin
Kukulska Natalia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kowalewski Marcin
Kukulska Natalia
Kowalewski MarcinKukulska NataliaLORDANCE - Wodzisław Śl.2
3.Mazur Grzegorz
Kubica Katarzyna
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Mazur Grzegorz
Kubica Katarzyna
Mazur GrzegorzKubica KatarzynaŚląski Klub Taneczny - Katowice3
4.Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
SOKÓŁ - Myślenice
Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ - Myślenice

19+ (Powyżej 18) Open ST 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Trytko Michał
Wilk Klaudia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Trytko Michał
Wilk Klaudia
Trytko MichałWilk KlaudiaDŻET - Rzeszów-Boguchwała1
2.Lozinszek Aleksander
Lozinszek Barbara
WIR - Mysłowice
Lozinszek Aleksander
Lozinszek Barbara
Lozinszek AleksanderLozinszek BarbaraWIR - Mysłowice2
3.Mierzwa Michał
Sobczyk – Jamrozik Jagoda
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Mierzwa Michał
Sobczyk – Jamrozik Jagoda
Mierzwa MichałSobczyk – Jamrozik JagodaDŻET - Rzeszów-Boguchwała3
4.Chmiel Kamil
Jurewicz Monika
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Chmiel Kamil
Jurewicz Monika
Chmiel KamilJurewicz MonikaDŻET - Rzeszów-Boguchwała4