VIII OTTT o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2020

2020-03-01 Piaski, EM STUDIO - Opole Lubelskie


Plik z wynikami

UWAGA

Zmiana godzin rozpoczęcia BLOKU II na godzinę 15.00 i BLOKU III na godzinę17.00.
Pary, które z różnych powodów nie mogły zgłosić się na nasz turniej w terminie zapraszamy.
Zgłoszenia mail: ela-br@o2.pl lub sms: 667 085 241
Życzymy udanej i bepiecznej drogi do Piask k/Lublina.

BLOK 1, rejestracja 11.30 - 12.00, próba parkietu 12.00 - 12.30, start: 12.30

8-9 (Juvenile 1) G KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Brożyna Franciszek
Rzadkowska Weronika
Akademia Tańca - Kielce
Brożyna Franciszek
Rzadkowska Weronika
Brożyna FranciszekRzadkowska WeronikaAkademia Tańca - Kielce2 (+2)221
2.Jakubczak Damian
Wojciechowska Weronika
TOP - ART - Lublin
Jakubczak Damian
Wojciechowska Weronika
Jakubczak DamianWojciechowska WeronikaTOP - ART - Lublin3 (+2)232
3.Mitura Kacper
Zielińska Hanna
LIDER - Lublin
Mitura Kacper
Zielińska Hanna
Mitura KacperZielińska HannaLIDER - Lublin2 (+2)222
4.Sobiczewski Oskar
Czerkies Wiktoria
ART OVO - Międzyrzec Podlaski
Sobiczewski Oskar
Czerkies Wiktoria
Sobiczewski OskarCzerkies WiktoriaART OVO - Międzyrzec Podlaski1 (+1)113
5.Łazorczyk Krzysztof
Duda Amelia
LIDER - Lublin
Łazorczyk Krzysztof
Duda Amelia
Łazorczyk KrzysztofDuda AmeliaLIDER - Lublin1 (+1)113

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Włodarczyk Wiktor
Rzadkowska Marika
Akademia Tańca - Kielce
Włodarczyk Wiktor
Rzadkowska Marika
Włodarczyk WiktorRzadkowska MarikaAkademia Tańca - Kielce F (+2)2F1
2.Antos Miłosz
Filipiuk Natalia
MYKA - Zamość
Antos Miłosz
Filipiuk Natalia
Antos MiłoszFilipiuk NataliaMYKA - Zamość5 (+2)252
3.Woliński Maksymilian
Mazur Patrycja
ART OVO - Międzyrzec Podlaski
Woliński Maksymilian
Mazur Patrycja
Woliński MaksymilianMazur PatrycjaART OVO - Międzyrzec Podlaski2 (+2)222
4.Czerkies Kacper
Augustyniuk Lena
ART OVO - Międzyrzec Podlaski
Czerkies Kacper
Augustyniuk Lena
Czerkies KacperAugustyniuk LenaART OVO - Międzyrzec Podlaski1 (+1)113
5.Smoliński Karol
Barczyńska Maja
LIDER - Lublin
Smoliński Karol
Barczyńska Maja
Smoliński KarolBarczyńska MajaLIDER - Lublin1 (+1)113

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jankowski Ksawery
Utrata Wiktoria
EMOTION - Góra Kalwaria
Jankowski Ksawery
Utrata Wiktoria
Jankowski KsaweryUtrata WiktoriaEMOTION - Góra Kalwaria1 (+1)111
2.Wilczyński Jakub
Kowalska Lena
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Wilczyński Jakub
Kowalska Lena
Wilczyński JakubKowalska LenaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa2 (+1)122
3.Woch Przemysław
Siekierda Zuzanna
ZAMEK - Lublin
Woch Przemysław
Siekierda Zuzanna
Woch PrzemysławSiekierda ZuzannaZAMEK - Lublin1 (+1)113
4.Wychowaniak Adam
Wilczyńska Julia
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Wychowaniak Adam
Wilczyńska Julia
Wychowaniak AdamWilczyńska JuliaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 04
5.Tomaszewski Jan
Lachowska Weronika
TAKT - Chełm
Tomaszewski Jan
Lachowska Weronika
Tomaszewski JanLachowska WeronikaTAKT - Chełm0 05
6.Furtak Maksymilian
Gałan Gabriela
ZAMEK - Lublin
Furtak Maksymilian
Gałan Gabriela
Furtak MaksymilianGałan GabrielaZAMEK - Lublin0 06

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Falkiewicz Igor
Nitak Kornelia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Falkiewicz Igor
Nitak Kornelia
Falkiewicz IgorNitak KorneliaCENTRUM TAŃCA - Radom4 (+2)241
2.Ryng Hubert
Sikora Oliwia
Klub Tańca STRETTO - RADZYMIN
Ryng Hubert
Sikora Oliwia
Ryng HubertSikora OliwiaKlub Tańca STRETTO - RADZYMIN9 (+2)291
3.Bieniek Przemysław
Lewicka Małgorzata
EMOTION - WARKA
Bieniek Przemysław
Lewicka Małgorzata
Bieniek PrzemysławLewicka MałgorzataEMOTION - WARKA6, 6 (+1)16, 62
4.Piątek Filip
Wieczorek Emilia
Akademia Tańca - Kielce
Piątek Filip
Wieczorek Emilia
Piątek FilipWieczorek EmiliaAkademia Tańca - Kielce G (+1)1G2

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chwedoruk Jan
Tymoszuk Karolina
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Chwedoruk Jan
Tymoszuk Karolina
Chwedoruk JanTymoszuk KarolinaISKRA - Międzyrzec Podlaski2 (+2)221
2.Kleingartner Samuel
Gielarek Nadia
JUST DANCE - Stalowa Wola
Kleingartner Samuel
Gielarek Nadia
Kleingartner SamuelGielarek NadiaJUST DANCE - Stalowa Wola7 (+2)271
3.Szymborski Jakub
Lipska Alicja
CREATIVE DANCE
Szymborski Jakub
Lipska Alicja
Szymborski JakubLipska AlicjaCREATIVE DANCE F (+2)2F1
4.Bełz Piotr
Pastuszek Gabriela
MYKA - Zamość
Bełz Piotr
Pastuszek Gabriela
Bełz PiotrPastuszek GabrielaMYKA - Zamość2 (+2)222
5.Domański Marcel
Marciniuk Aleksandra
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Domański Marcel
Marciniuk Aleksandra
Domański MarcelMarciniuk AleksandraISKRA - Międzyrzec Podlaski5 (+2)252
6.Kaniewski Michał
Popek Dominika
RYTM - Chełm
Kaniewski Michał
Popek Dominika
Kaniewski MichałPopek DominikaRYTM - Chełm9 (+2)292
7.Bakalarz Mateusz
Nalepa Weronika
TOP - ART - Lublin
Bakalarz Mateusz
Nalepa Weronika
Bakalarz MateuszNalepa WeronikaTOP - ART - Lublin1 (+1)113
8.Barczuk Szymon
Świerżewska Alicja
ART OVO - Międzyrzec Podlaski
Barczuk Szymon
Świerżewska Alicja
Barczuk SzymonŚwierżewska AlicjaART OVO - Międzyrzec Podlaski1 (+1)113
9.Goszko Michał
Goszko Magdalena
BALLROOM - Lublin
Goszko Michał
Goszko Magdalena
Goszko MichałGoszko MagdalenaBALLROOM - Lublin3 (+1)133
10.Leszczuk Hubert
Nowik Laura
ART OVO - Międzyrzec Podlaski
Leszczuk Hubert
Nowik Laura
Leszczuk HubertNowik LauraART OVO - Międzyrzec Podlaski1 (+1)113
11.Smoliński Wiktor
Marek Julia
LIDER - Lublin
Smoliński Wiktor
Marek Julia
Smoliński WiktorMarek JuliaLIDER - Lublin1 (+1)113
12.Świderski Mateusz
Łaszkiewicz Karina
BALLROOM - Lublin
Świderski Mateusz
Łaszkiewicz Karina
Świderski MateuszŁaszkiewicz KarinaBALLROOM - Lublin8 (+1)183

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ziemba Marceli
Deszczka Laura
TAKT - Chełm
Ziemba Marceli
Deszczka Laura
Ziemba MarceliDeszczka LauraTAKT - Chełm4 (+1)141
2.Luchowski Kacper
Tatara Maria
TAKT - Chełm
Luchowski Kacper
Tatara Maria
Luchowski KacperTatara MariaTAKT - Chełm4 (+1)142
3.Błażejczyk Maksymilian
Pastuszek Aleksandra
MYKA - Zamość
Błażejczyk Maksymilian
Pastuszek Aleksandra
Błażejczyk MaksymilianPastuszek AleksandraMYKA - Zamość1 (+1)113
4.Zając Mieszko
Regulska Martyna
EMOTION - WARKA
Zając Mieszko
Regulska Martyna
Zając MieszkoRegulska MartynaEMOTION - WARKA1 (+1)114
5.Brożyna Wiktor
Kołbuc Oliwia
Akademia Tańca - Kielce
Brożyna Wiktor
Kołbuc Oliwia
Brożyna WiktorKołbuc OliwiaAkademia Tańca - Kielce1 (+1)115
6.Pawelec Miłosz
Jarmułowicz Julia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Pawelec Miłosz
Jarmułowicz Julia
Pawelec MiłoszJarmułowicz JuliaCENTRUM TAŃCA - Radom2 (+1)126
7.Mędrek Wojciech
Nosal Agnieszka
JUMP - Janów Lubelski
Mędrek Wojciech
Nosal Agnieszka
Mędrek WojciechNosal AgnieszkaJUMP - Janów Lubelski0 07
8.Pogrebniak Szymon
Skrzypczak Nicola
RYTM - Chełm
Pogrebniak Szymon
Skrzypczak Nicola
Pogrebniak SzymonSkrzypczak NicolaRYTM - Chełm0 08
9.Chajkowski Adam
Poziemska Kalina
ZAMEK - Lublin
Chajkowski Adam
Poziemska Kalina
Chajkowski AdamPoziemska KalinaZAMEK - Lublin1 19
10.Olbrot Paweł
Brzozowska Alicja
ZAMEK - Lublin
Olbrot Paweł
Brzozowska Alicja
Olbrot PawełBrzozowska AlicjaZAMEK - Lublin2 210
11.Domański Marcel
Marciniuk Aleksandra
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Domański Marcel
Marciniuk Aleksandra
Domański MarcelMarciniuk AleksandraISKRA - Międzyrzec Podlaski5 511
12.Omiotek Dawid
Szafraniec Judyta
TOP - ART - Lublin
Omiotek Dawid
Szafraniec Judyta
Omiotek DawidSzafraniec JudytaTOP - ART - Lublin0 011
13.Cyper Sebastian
Łoś Julia
TOP - ART - Lublin
Cyper Sebastian
Łoś Julia
Cyper SebastianŁoś JuliaTOP - ART - Lublin2 213

 

BLOK 2, rejestracja 13.00 - 14.00, próba parkietu 14.30 - 15.00, start: 15.00

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wiśniewska Blanka
Klub Tańca STRETTO - RADZYMIN
Wiśniewska BlankaWiśniewska BlankaKlub Tańca STRETTO - RADZYMIN11 (+2)2111
2.Pastuszak Aleksandra
TOP - ART - Lublin
Pastuszak AleksandraPastuszak AleksandraTOP - ART - Lublin3 (+2)232
3.Samul Zofia
KORDASZEWSCY - Garwolin
Samul ZofiaSamul ZofiaKORDASZEWSCY - Garwolin3 (+2)232
4.Domańska Adrianna
ART OVO - Międzyrzec Podlaski
Domańska AdriannaDomańska AdriannaART OVO - Międzyrzec Podlaski1 (+1)113
5.Ostrowska Patrycja
LIDER - Lublin
Ostrowska PatrycjaOstrowska PatrycjaLIDER - Lublin1 (+1)113
6.Kozak Agata
ART OVO - Międzyrzec Podlaski
Kozak AgataKozak AgataART OVO - Międzyrzec Podlaski-1 (-1)-1-1

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dudka Michał
Zając Wanessa
TOP - ART - Lublin
Dudka Michał
Zając Wanessa
Dudka MichałZając WanessaTOP - ART - Lublin3 (+1)131
2.Książek Damian
Brzezińska Julia
EMOTION - Góra Kalwaria
Książek Damian
Brzezińska Julia
Książek DamianBrzezińska JuliaEMOTION - Góra Kalwaria1 (+1)112
3.Miotła Kamil
Trafalska Ewa
ZAMEK - Lublin
Miotła Kamil
Trafalska Ewa
Miotła KamilTrafalska EwaZAMEK - Lublin1 13
4.Wójcik Mateusz
Żur Dominika
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Wójcik Mateusz
Żur Dominika
Wójcik MateuszŻur DominikaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA0 04
5.Nadworski Kacper
Dolińska Martyna
TAKT - Chełm
Nadworski Kacper
Dolińska Martyna
Nadworski KacperDolińska MartynaTAKT - Chełm1 15

12-15 (Junior 1 + Junior 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Magdziarz Magdalena
TOP - ART - Lublin
Magdziarz MagdalenaMagdziarz MagdalenaTOP - ART - Lublin4 (+2)241
2.Czyżo Alicja
TOP - ART - Lublin
Czyżo AlicjaCzyżo AlicjaTOP - ART - Lublin3 (+2)232
3.Kośmider Oliwia
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Kośmider OliwiaKośmider OliwiaISKRA - Międzyrzec Podlaski5 (+1)153
4.Rybołowik Zuzanna
ART OVO - Międzyrzec Podlaski
Rybołowik ZuzannaRybołowik ZuzannaART OVO - Międzyrzec Podlaski1 (+1)113

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Stradowski Eryk
Gołembiewska Maja
Klub Tańca STRETTO - RADZYMIN
Stradowski Eryk
Gołembiewska Maja
Stradowski ErykGołembiewska MajaKlub Tańca STRETTO - RADZYMIN F (+2)2F1
2.Łuczyk Filip
Wilkowska Joanna
Klub Tańca STRETTO - RADZYMIN
Łuczyk Filip
Wilkowska Joanna
Łuczyk FilipWilkowska JoannaKlub Tańca STRETTO - RADZYMIN5 (+2)251
3.Kędzior Sebastian
Sieńko Aniela
AKSEL - Rzeszów
Kędzior Sebastian
Sieńko Aniela
Kędzior SebastianSieńko AnielaAKSEL - Rzeszów6 (+2)262
4.Wójcik Adam
Litwiniuk Anastazja
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Wójcik Adam
Litwiniuk Anastazja
Wójcik AdamLitwiniuk AnastazjaISKRA - Międzyrzec Podlaski9 (+2)292
5.Chmykhalo Ruslan
Rudnicka Natalia
BALLROOM - Lublin
Chmykhalo Ruslan
Rudnicka Natalia
Chmykhalo RuslanRudnicka NataliaBALLROOM - Lublin5 (+1)153
6.Sikorski Jakub
Pawełek Patrycja
TAKT - Jarosław
Sikorski Jakub
Pawełek Patrycja
Sikorski JakubPawełek PatrycjaTAKT - Jarosław7 (+1)173
7.Wiśniewski Bartosz
Cieślak Gabriela
BALLROOM - Lublin
Wiśniewski Bartosz
Cieślak Gabriela
Wiśniewski BartoszCieślak GabrielaBALLROOM - Lublin3 (+1)133

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Żydaczewski Julian
Pulchny Karolina
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Żydaczewski Julian
Pulchny Karolina
Żydaczewski JulianPulchny KarolinaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA E (+1)1E1
2.Łabuś Wojciech
Gałaś Oliwia
TAKT - Chełm
Łabuś Wojciech
Gałaś Oliwia
Łabuś WojciechGałaś OliwiaTAKT - Chełm1 (+1)112
3.Łysak Paweł
Zalewska Nicola
KICK - Kielce
Łysak Paweł
Zalewska Nicola
Łysak PawełZalewska NicolaKICK - Kielce2 (+1)123
4.Mróz Rafał
Gzik Hanna
JUMP - Janów Lubelski
Mróz Rafał
Gzik Hanna
Mróz RafałGzik HannaJUMP - Janów Lubelski4 (+1)144
5.Wyszomirski Wiktor
Brogowska Emilia
BALLROOM - Lublin
Wyszomirski Wiktor
Brogowska Emilia
Wyszomirski WiktorBrogowska EmiliaBALLROOM - Lublin1 (+1)115
6.Bańka Oliwier
Głowala Martyna
JUST DANCE - Stalowa Wola
Bańka Oliwier
Głowala Martyna
Bańka OliwierGłowala MartynaJUST DANCE - Stalowa Wola1 (+1)116
7.Szabat Jakub
Jargiło Julia
JUMP - Janów Lubelski
Szabat Jakub
Jargiło Julia
Szabat JakubJargiło JuliaJUMP - Janów Lubelski1 17
8.Wójcik Adam
Litwiniuk Anastazja
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Wójcik Adam
Litwiniuk Anastazja
Wójcik AdamLitwiniuk AnastazjaISKRA - Międzyrzec Podlaski9 98
9.Szymborski Michał
Kleczkowska Izabela
CREATIVE DANCE
Szymborski Michał
Kleczkowska Izabela
Szymborski MichałKleczkowska IzabelaCREATIVE DANCE0 09
10.Mazurek Szymon
Joachimowicz Patrycja
RYTM - Chełm
Mazurek Szymon
Joachimowicz Patrycja
Mazurek SzymonJoachimowicz PatrycjaRYTM - Chełm0 010
11.Berdak Szymon
Sytek Wiktoria
MYKA - Zamość
Berdak Szymon
Sytek Wiktoria
Berdak SzymonSytek WiktoriaMYKA - Zamość0 011

 

BLOK 3, rejestracja 16.00 - 16.30, próba parkietu 16.30 - 17.00, start: 17.00

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 15

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Końko Kacper
Bombolewska Alicja
ZAMEK - Lublin
Końko Kacper
Bombolewska Alicja
Końko KacperBombolewska AlicjaZAMEK - Lublin6 (+1)161
2.Tymoszuk Robert
Ceniuk Oliwia
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Tymoszuk Robert
Ceniuk Oliwia
Tymoszuk RobertCeniuk OliwiaISKRA - Międzyrzec Podlaski3 (+1)132
3.Więckowski Mikołaj
Sabak Ewa
RS - WARSZAWA
Więckowski Mikołaj
Sabak Ewa
Więckowski MikołajSabak EwaRS - WARSZAWA3 (+1)133
4.Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
ESKADRA - Pabianice
Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA - Pabianice3 (+1)134
5.Biały Michał
Mardosiewicz Emilia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Biały Michał
Mardosiewicz Emilia
Biały MichałMardosiewicz EmiliaGOLDEN DANCE - Przemyśl3 (+1)135
6.Durajczyk Maciej
Kozicka Julia
EMOTION - WARKA
Durajczyk Maciej
Kozicka Julia
Durajczyk MaciejKozicka JuliaEMOTION - WARKA1 (+1)116
7.Majchrzak Michał
Lesiuk Wiktoria
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Majchrzak Michał
Lesiuk Wiktoria
Majchrzak MichałLesiuk WiktoriaISKRA - Międzyrzec Podlaski2 (+1)127
8.Stępień Krystian
Kadej Oliwia
ZAMEK - Biała Podlaska
Stępień Krystian
Kadej Oliwia
Stępień KrystianKadej OliwiaZAMEK - Biała Podlaska0 08
9.Wiatrowski Karol
Węgrzyn Zuzanna
ZAMEK - Lublin
Wiatrowski Karol
Węgrzyn Zuzanna
Wiatrowski KarolWęgrzyn ZuzannaZAMEK - Lublin3 39
10.Mazurek Jan
Sutryk Iga
RYTM - Chełm
Mazurek Jan
Sutryk Iga
Mazurek JanSutryk IgaRYTM - Chełm0 010
11.Rakicki Bartosz
Zając Aleksandra
JUST DANCE - Stalowa Wola
Rakicki Bartosz
Zając Aleksandra
Rakicki BartoszZając AleksandraJUST DANCE - Stalowa Wola1 111
12.Brzozowski Kacper
Puławska Zofia
ZAMEK - Lublin
Brzozowski Kacper
Puławska Zofia
Brzozowski KacperPuławska ZofiaZAMEK - Lublin0 012
13.Wujastyk Stanisław
Romanek Karolina
TOP - ART - Lublin
Wujastyk Stanisław
Romanek Karolina
Wujastyk StanisławRomanek KarolinaTOP - ART - Lublin5 513
14.Palczewski Tymoteusz
Wnuk-Janusz Nikola
GASIEK - Rzeszów
Palczewski Tymoteusz
Wnuk-Janusz Nikola
Palczewski TymoteuszWnuk-Janusz NikolaGASIEK - Rzeszów1 114
15.Gilewicz Bartosz
Małyszek Małgorzata
TAKT - Chełm
Gilewicz Bartosz
Małyszek Małgorzata
Gilewicz BartoszMałyszek MałgorzataTAKT - Chełm1 115

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jakubowski Damian
Wrzesińska Karolina
EMOTION - WARKA
Jakubowski Damian
Wrzesińska Karolina
Jakubowski DamianWrzesińska KarolinaEMOTION - WARKA3 (+1)131
2.Sokół Jakub
Pastuszka Wiktoria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Sokół Jakub
Pastuszka Wiktoria
Sokół JakubPastuszka WiktoriaCENTRUM TAŃCA - Radom3 (+1)132
3.Zduńczuk Łukasz
Małyszek Agata
TAKT - Chełm
Zduńczuk Łukasz
Małyszek Agata
Zduńczuk ŁukaszMałyszek AgataTAKT - Chełm4 (+1)143
4.Ciosek Mikołaj
Krygowska Aleksandra
GASIEK - Rzeszów
Ciosek Mikołaj
Krygowska Aleksandra
Ciosek MikołajKrygowska AleksandraGASIEK - Rzeszów4 (+1)144
5.Pasternak Bartosz
Przybysz Weronika
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Pasternak Bartosz
Przybysz Weronika
Pasternak BartoszPrzybysz WeronikaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa E (+1)1E5
6.D' Urbano Jacopo
Chołody Marta
RYTM - Chełm
D' Urbano Jacopo
Chołody Marta
D' Urbano JacopoChołody MartaRYTM - Chełm1 (+1)116
7.Mielecki Andrzej
Szlom Maria
RS - WARSZAWA
Mielecki Andrzej
Szlom Maria
Mielecki AndrzejSzlom MariaRS - WARSZAWA2 27
8.Orzechowski Paweł
Gaik Alicja
MAGIC-DANCE - Lublin
Orzechowski Paweł
Gaik Alicja
Orzechowski PawełGaik AlicjaMAGIC-DANCE - Lublin3 38
9.Starzycki Krzysztof
Wierzbicka Aleksandra
FAST-STEP Warszawa
Starzycki Krzysztof
Wierzbicka Aleksandra
Starzycki KrzysztofWierzbicka AleksandraFAST-STEP Warszawa0 09
10.Wrona Łukasz
Śliczniak Weronika
BALLROOM - Lublin
Wrona Łukasz
Śliczniak Weronika
Wrona ŁukaszŚliczniak WeronikaBALLROOM - Lublin4 410
11.Zalewski Kamil
Zalewska Aleksandra
RYTM - Chełm
Zalewski Kamil
Zalewska Aleksandra
Zalewski KamilZalewska AleksandraRYTM - Chełm0 011

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sokół Jakub
Pastuszka Wiktoria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Sokół Jakub
Pastuszka Wiktoria
Sokół JakubPastuszka WiktoriaCENTRUM TAŃCA - Radom4 (+1)141
2.Zduńczuk Łukasz
Małyszek Agata
TAKT - Chełm
Zduńczuk Łukasz
Małyszek Agata
Zduńczuk ŁukaszMałyszek AgataTAKT - Chełm3 (+1)132
3.Pasternak Bartosz
Przybysz Weronika
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Pasternak Bartosz
Przybysz Weronika
Pasternak BartoszPrzybysz WeronikaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa E (+1)1E3
4.Jakubowski Damian
Wrzesińska Karolina
EMOTION - WARKA
Jakubowski Damian
Wrzesińska Karolina
Jakubowski DamianWrzesińska KarolinaEMOTION - WARKA3 (+1)134
5.Wrona Łukasz
Śliczniak Weronika
BALLROOM - Lublin
Wrona Łukasz
Śliczniak Weronika
Wrona ŁukaszŚliczniak WeronikaBALLROOM - Lublin E (+1)1E5
6.Orzechowski Paweł
Gaik Alicja
MAGIC-DANCE - Lublin
Orzechowski Paweł
Gaik Alicja
Orzechowski PawełGaik AlicjaMAGIC-DANCE - Lublin4 (+1)146
7.Ciosek Mikołaj
Krygowska Aleksandra
GASIEK - Rzeszów
Ciosek Mikołaj
Krygowska Aleksandra
Ciosek MikołajKrygowska AleksandraGASIEK - Rzeszów3 37
8.Mielecki Andrzej
Szlom Maria
RS - WARSZAWA
Mielecki Andrzej
Szlom Maria
Mielecki AndrzejSzlom MariaRS - WARSZAWA2 28
9.Zalewski Kamil
Zalewska Aleksandra
RYTM - Chełm
Zalewski Kamil
Zalewska Aleksandra
Zalewski KamilZalewska AleksandraRYTM - Chełm0 09
10.Starzycki Krzysztof
Wierzbicka Aleksandra
FAST-STEP Warszawa
Starzycki Krzysztof
Wierzbicka Aleksandra
Starzycki KrzysztofWierzbicka AleksandraFAST-STEP Warszawa0 010
11.D' Urbano Jacopo
Chołody Marta
RYTM - Chełm
D' Urbano Jacopo
Chołody Marta
D' Urbano JacopoChołody MartaRYTM - Chełm0 011
12.Wojnar Krystian
Hajdaś Kinga
AKSEL - Rzeszów
Wojnar Krystian
Hajdaś Kinga
Wojnar KrystianHajdaś KingaAKSEL - Rzeszów0 011

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kumor Bartłomiej
Skręt Aleksandra
K-STUDIO Krosno
Kumor Bartłomiej
Skręt Aleksandra
Kumor BartłomiejSkręt AleksandraK-STUDIO Krosno D (+1)1D1
2.Pankratz Aleksander
Bosak Agata
RS - WARSZAWA
Pankratz Aleksander
Bosak Agata
Pankratz AleksanderBosak AgataRS - WARSZAWA1 (+1)112
3.Olewiński Dominik
Rosłonkiewicz Klaudia
EMOTION - Góra Kalwaria
Olewiński Dominik
Rosłonkiewicz Klaudia
Olewiński DominikRosłonkiewicz KlaudiaEMOTION - Góra Kalwaria2 (+1)123
4.Partyka Piotr
Stochła Weronika
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Partyka Piotr
Stochła Weronika
Partyka PiotrStochła WeronikaGOLDEN DANCE - Przemyśl D (+1)1D4
5.Borej Jakub
Dulewicz Nina
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Borej Jakub
Dulewicz Nina
Borej JakubDulewicz NinaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.5 55
6.Guc Jakub
Kolasa Wiktoria
BALLROOM - Lublin
Guc Jakub
Kolasa Wiktoria
Guc JakubKolasa WiktoriaBALLROOM - Lublin5 56
7.Wojnar Krystian
Hajdaś Kinga
AKSEL - Rzeszów
Wojnar Krystian
Hajdaś Kinga
Wojnar KrystianHajdaś KingaAKSEL - Rzeszów0 07
8.Flis Konrad
Stachyra Eliza
BALLROOM - Lublin
Flis Konrad
Stachyra Eliza
Flis KonradStachyra ElizaBALLROOM - Lublin2 28

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Borej Jakub
Dulewicz Nina
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Borej Jakub
Dulewicz Nina
Borej JakubDulewicz NinaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam. D (+1)1D1
2.Jakubowski Dominik
Bańcerowska Alicja
ZAMEK - Lublin
Jakubowski Dominik
Bańcerowska Alicja
Jakubowski DominikBańcerowska AlicjaZAMEK - Lublin1 (+1)112
3.Wołowik Karol
Skiba Joanna
TOP - ART - Lublin
Wołowik Karol
Skiba Joanna
Wołowik KarolSkiba JoannaTOP - ART - Lublin6 (+1)163
4.Partyka Piotr
Stochła Weronika
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Partyka Piotr
Stochła Weronika
Partyka PiotrStochła WeronikaGOLDEN DANCE - Przemyśl D (+1)1D4
5.Jankowski Kamil
Krysa Aleksandra
LIDER - Lublin
Jankowski Kamil
Krysa Aleksandra
Jankowski KamilKrysa AleksandraLIDER - Lublin5 55
6.Widz Bartłomiej
Widz Sandra
JUMP - Janów Lubelski
Widz Bartłomiej
Widz Sandra
Widz BartłomiejWidz SandraJUMP - Janów Lubelski5 56
7.Pankratz Aleksander
Bosak Agata
RS - WARSZAWA
Pankratz Aleksander
Bosak Agata
Pankratz AleksanderBosak AgataRS - WARSZAWA0 07
8.Flis Konrad
Stachyra Eliza
BALLROOM - Lublin
Flis Konrad
Stachyra Eliza
Flis KonradStachyra ElizaBALLROOM - Lublin2 28
9.Olewiński Dominik
Rosłonkiewicz Klaudia
EMOTION - Góra Kalwaria
Olewiński Dominik
Rosłonkiewicz Klaudia
Olewiński DominikRosłonkiewicz KlaudiaEMOTION - Góra Kalwaria0 09
10.Mróz Michał
Wojciechowska Izabela
JUMP - Janów Lubelski
Mróz Michał
Wojciechowska Izabela
Mróz MichałWojciechowska IzabelaJUMP - Janów Lubelski1 110