XXXIII OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU TAŃCA TOWARZYSKIEGO „ZŁOTE PANTOFELKI 2020” – Rekreacja Małopolska w ramach: BESKIDZKIEGO FESTIWALU TAŃCA - KĘTY 2020

2020-02-22 Kęty, ST IMPRESJA Kęty


FOR FOREIGN COUPLES   FOR FOREIGN SOLO DANCERS

UWAGA

!!! REJESTRACJA PRZEDŁUŻONA DO ŚRODY 19 LUTEGO 2020 !!!

BLOK 1, rejestracja 8:30 – 9:30, próba parkietu 9:30-10:00, start: 10.00

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Brąz KOMB 4T 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Duda Ignacy
Kondek Emilia
PERFECT DANCE - Kraków
Duda Ignacy
Kondek Emilia
Duda IgnacyKondek EmiliaPERFECT DANCE - Kraków
2.Flak Wojciech
Jeziorczak Jagoda
CARMEN - Katowice
Flak Wojciech
Jeziorczak Jagoda
Flak WojciechJeziorczak JagodaCARMEN - Katowice
3.Grymek Alan
Dargacz Antonina
TAKT - Kraków
Grymek Alan
Dargacz Antonina
Grymek AlanDargacz AntoninaTAKT - Kraków
4.Grzanka Krzysztof
Sierant Maja
PERFECT DANCE - Kraków
Grzanka Krzysztof
Sierant Maja
Grzanka KrzysztofSierant MajaPERFECT DANCE - Kraków
5.Jaruga Jakub
Sobucka Kinga
FANTAZJA - Kraków
Jaruga Jakub
Sobucka Kinga
Jaruga JakubSobucka KingaFANTAZJA - Kraków
6.Licak Jan
Mazur Martyna
TAKT - Kraków
Licak Jan
Mazur Martyna
Licak JanMazur MartynaTAKT - Kraków
7.Medrek Maciej
Bylica Iga
PERFECT DANCE - Kraków
Medrek Maciej
Bylica Iga
Medrek MaciejBylica IgaPERFECT DANCE - Kraków
8.Mulet Borys
Chłosta Michalina
PERFECT DANCE - Kraków
Mulet Borys
Chłosta Michalina
Mulet BorysChłosta MichalinaPERFECT DANCE - Kraków
9.Nowak Igor
Kulawik Nicola
PERFECT DANCE - Kraków
Nowak Igor
Kulawik Nicola
Nowak IgorKulawik NicolaPERFECT DANCE - Kraków
10.Pustelnik Eryk
Gibas Magdalena
ST IMPRESJA Kęty
Pustelnik Eryk
Gibas Magdalena
Pustelnik ErykGibas MagdalenaST IMPRESJA Kęty
11.Półkoszek Mateusz
Półkoszek Julia
PERFECT DANCE - Kraków
Półkoszek Mateusz
Półkoszek Julia
Półkoszek MateuszPółkoszek JuliaPERFECT DANCE - Kraków
12.Rogowski Igor
Tkacz Hanna
PERFECT DANCE - Kraków
Rogowski Igor
Tkacz Hanna
Rogowski IgorTkacz HannaPERFECT DANCE - Kraków
13.Wrona Mikołaj
Grzywa Maja
ST IMPRESJA Kęty
Wrona Mikołaj
Grzywa Maja
Wrona MikołajGrzywa MajaST IMPRESJA Kęty

8-9 (Juvenile 1) Brąz KOMB 4T 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Gromadzki Szymon
Boryło - Osowska Liwia
FANTAZJA - Kraków
Gromadzki Szymon
Boryło - Osowska Liwia
Gromadzki SzymonBoryło - Osowska LiwiaFANTAZJA - Kraków
2.Gwiżdż Kordian
Trendota Marlena
ST IMPRESJA Kęty
Gwiżdż Kordian
Trendota Marlena
Gwiżdż KordianTrendota MarlenaST IMPRESJA Kęty
3.Kawecki Stanisław
Wojdyła Pola
DANCE POINT Kraków
Kawecki Stanisław
Wojdyła Pola
Kawecki StanisławWojdyła PolaDANCE POINT Kraków
4.Motyka Marcel
Smyrak Wiktoria
ST IMPRESJA Kęty
Motyka Marcel
Smyrak Wiktoria
Motyka MarcelSmyrak WiktoriaST IMPRESJA Kęty
5.Zając Franciszek
Drabczyk Hanna
ST IMPRESJA Kęty
Zając Franciszek
Drabczyk Hanna
Zając FranciszekDrabczyk HannaST IMPRESJA Kęty

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Gajda Piotr
Białas Amelia
CARMEN - Katowice
Gajda Piotr
Białas Amelia
Gajda PiotrBiałas AmeliaCARMEN - Katowice
2.Orłowski Piotr
Orłowska Karolina
ST IMPRESJA Kęty
Orłowski Piotr
Orłowska Karolina
Orłowski PiotrOrłowska KarolinaST IMPRESJA Kęty
3.Pęczak Aleksander
Piwińska Oliwia
PERFECT DANCE - Kraków
Pęczak Aleksander
Piwińska Oliwia
Pęczak AleksanderPiwińska OliwiaPERFECT DANCE - Kraków

12-15 (Junior 1 + Junior 2) Brąz KOMB 4T 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Górowicz Patryk
Olbrzymek Zuzanna
ST IMPRESJA Kęty
Górowicz Patryk
Olbrzymek Zuzanna
Górowicz PatrykOlbrzymek ZuzannaST IMPRESJA Kęty
2.Kasperek Przemysław
Grubka Amelia
ST IMPRESJA Kęty
Kasperek Przemysław
Grubka Amelia
Kasperek PrzemysławGrubka AmeliaST IMPRESJA Kęty

 

BLOK 2, rejestracja 12:00-12:30, próba parkietu 12:30-13:00, start: 13:00

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Srebro KOMB 5T 0

8-9 (Juvenile 1) Srebro KOMB 5T 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Dziedzic Franciszek
Stokłosa Emilia
SKT Regis
Dziedzic Franciszek
Stokłosa Emilia
Dziedzic FranciszekStokłosa EmiliaSKT Regis
2.Hola Grzegorz
Dziewońska Maria
TAKT - Kraków
Hola Grzegorz
Dziewońska Maria
Hola GrzegorzDziewońska MariaTAKT - Kraków
3.Hola Marcin
Świeczkowska Zuzanna
TAKT - Kraków
Hola Marcin
Świeczkowska Zuzanna
Hola MarcinŚwieczkowska ZuzannaTAKT - Kraków
4.Kozłowski Ksawery
Stwora Jowita
ST IMPRESJA Kęty
Kozłowski Ksawery
Stwora Jowita
Kozłowski KsaweryStwora JowitaST IMPRESJA Kęty
5.Szostak Karol
Plewniak Maria
ST IMPRESJA Kęty
Szostak Karol
Plewniak Maria
Szostak KarolPlewniak MariaST IMPRESJA Kęty
6.Włodarczyk Wojciech
Solecka Julia
PLĄS - Kraków
Włodarczyk Wojciech
Solecka Julia
Włodarczyk WojciechSolecka JuliaPLĄS - Kraków

10-11 (Juvenile 2) Srebro KOMB 5T 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Chmiel Piotr
Janssen Natalia
DANCE POINT Kraków
Chmiel Piotr
Janssen Natalia
Chmiel PiotrJanssen NataliaDANCE POINT Kraków
2.Horbal Daniel
Kawecka Aleksandra
DANCE POINT Kraków
Horbal Daniel
Kawecka Aleksandra
Horbal DanielKawecka AleksandraDANCE POINT Kraków
3.Januś Mikołaj
Kłusak Karolina
SzT eMiKa - Tarnów
Januś Mikołaj
Kłusak Karolina
Januś MikołajKłusak KarolinaSzT eMiKa - Tarnów
4.Katarzyński Oskar
Kuc Łucja
AMAZING DANCE STUDIO
Katarzyński Oskar
Kuc Łucja
Katarzyński OskarKuc ŁucjaAMAZING DANCE STUDIO
5.Koźbiał Oliwier
Dorynek Milena
AMAZING DANCE STUDIO
Koźbiał Oliwier
Dorynek Milena
Koźbiał OliwierDorynek MilenaAMAZING DANCE STUDIO
6.Kuś Bartłomiej
Tancinco Emilia
STTS Kraków
Kuś Bartłomiej
Tancinco Emilia
Kuś BartłomiejTancinco EmiliaSTTS Kraków
7.Mikus Krzysztof
Kłusak Emilia
SzT eMiKa - Tarnów
Mikus Krzysztof
Kłusak Emilia
Mikus KrzysztofKłusak EmiliaSzT eMiKa - Tarnów
8.Zaucha Dariusz
Hrebik Barbara
SzT eMiKa - Tarnów
Zaucha Dariusz
Hrebik Barbara
Zaucha DariuszHrebik BarbaraSzT eMiKa - Tarnów
9.Grochmal Jan
Filipowicz Aleksandra
PLĄS - Kraków
Grochmal Jan
Filipowicz Aleksandra
Grochmal JanFilipowicz AleksandraPLĄS - Kraków
10.Socha Michał
Brzoskwinia Laura
PLĄS - Kraków
Socha Michał
Brzoskwinia Laura
Socha MichałBrzoskwinia LauraPLĄS - Kraków

12-15 (Junior 1 + Junior 2) Srebro KOMB 4T 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Bienias Igor
Paprota Julia
SKT Regis
Bienias Igor
Paprota Julia
Bienias IgorPaprota JuliaSKT Regis
2.Kania Sebastian
Tobiasz Julia
PLĄS - Kraków
Kania Sebastian
Tobiasz Julia
Kania SebastianTobiasz JuliaPLĄS - Kraków
3.Tekieli Kacper
Mach Zofia
AMAZING DANCE STUDIO
Tekieli Kacper
Mach Zofia
Tekieli KacperMach ZofiaAMAZING DANCE STUDIO
4.Święszek Mikołaj
Kuciel Agnieszka
AMAZING DANCE STUDIO
Święszek Mikołaj
Kuciel Agnieszka
Święszek MikołajKuciel AgnieszkaAMAZING DANCE STUDIO

 

BLOK 3, rejestracja 16:00-16:30, próba parkietu 16:30-17:00, start: 17:00

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Złoto KOMB 5T 0

8-9 (Juvenile 1) Złoto KOMB 5T 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Gozdek Krzysztof
Suder Anna
ST FLASH DUO - Kraków
Gozdek Krzysztof
Suder Anna
Gozdek KrzysztofSuder AnnaST FLASH DUO - Kraków
2.Gugulski Wiktor
Stanclik Aleksandra
ST IMPRESJA Kęty
Gugulski Wiktor
Stanclik Aleksandra
Gugulski WiktorStanclik AleksandraST IMPRESJA Kęty
3.Olejarz Szymon
Markwat Milena
ST IMPRESJA Kęty
Olejarz Szymon
Markwat Milena
Olejarz SzymonMarkwat MilenaST IMPRESJA Kęty
4.Łasocha Kazimierz
Lubecka Monika
ST FLASH DUO - Kraków
Łasocha Kazimierz
Lubecka Monika
Łasocha KazimierzLubecka MonikaST FLASH DUO - Kraków

10-11 (Juvenile 2) Złoto KOMB 6T 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Bujacz Przemysław
Citko Zofia
ST FLASH DUO - Kraków
Bujacz Przemysław
Citko Zofia
Bujacz PrzemysławCitko ZofiaST FLASH DUO - Kraków
2.Cholewik Dariusz
Szemik Lena
ST IMPRESJA Kęty
Cholewik Dariusz
Szemik Lena
Cholewik DariuszSzemik LenaST IMPRESJA Kęty
3.Dryl Nikodem
Dziedzic Weronika
TAKT - Kraków
Dryl Nikodem
Dziedzic Weronika
Dryl NikodemDziedzic WeronikaTAKT - Kraków
4.Fetko Maurycy
Janik Lena
ST IMPRESJA Kęty
Fetko Maurycy
Janik Lena
Fetko MaurycyJanik LenaST IMPRESJA Kęty
5.Lauterbach Wiktor
Muniak Małgorzata
JUST DANCE Wieliczka
Lauterbach Wiktor
Muniak Małgorzata
Lauterbach WiktorMuniak MałgorzataJUST DANCE Wieliczka
6.Struzik Igor
Cygan Gabriela
ST FLASH DUO - Kraków
Struzik Igor
Cygan Gabriela
Struzik IgorCygan GabrielaST FLASH DUO - Kraków
7.Sztafa Maciej
Sztafa Sonia
ST IMPRESJA Kęty
Sztafa Maciej
Sztafa Sonia
Sztafa MaciejSztafa SoniaST IMPRESJA Kęty
8.Ślęczka Filip
Słoma Patrycja
JUST DANCE Wieliczka
Ślęczka Filip
Słoma Patrycja
Ślęczka FilipSłoma PatrycjaJUST DANCE Wieliczka

12-15 (Junior 1 + Junior 2) Złoto KOMB 6T 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Achinger Mateusz
Gliwa Amelia
ST IMPRESJA Kęty
Achinger Mateusz
Gliwa Amelia
Achinger MateuszGliwa AmeliaST IMPRESJA Kęty