UWAGA
UWAGA! Zmiana godzin rozpoczecia poszczególnych bloków!!!
TURNIEJ będzie TRANSMITOWANY NA ŻYWO na kanale OM PTT na YouTube. Po rozpoczęciu streamingu w czasie zgodnym z programem turnieju na kanale pojawi się okno transmisji, w które trzeba wejść: https://www.youtube.com/channel/UC_XafeiPouU_2iWYNEwQLiQ?view_as=subscriber
Wg stanowiska działów prawnych: Ministerstwa Sportu, Ministerstwa Zdrowia, oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego KAŻDA OSOBA MAŁOLETNIA (poniżej 18 roku życia) może mieć WYŁĄCZNIE JEDNEGO opiekuna prawnego/rodzica do OBSŁUGI/opieki w wydarzeniu sportowym. Czyli JEDEN opiekun/rodzic do obsługi jednego małoletniego uczestnika turnieju. ZWRACAMY jednak Państwa uwagę, aby opieką objęci byli wyłącznie Ci uczestnicy, którzy tej opieki wymagają, a więc młodsi uczestnicy turnieju.
Zgłoszeń Trenerów/-ek oraz Opiekunów/Rodziców do obsługi MAŁOLETNICH uczestników (poniżej 18 roku życia) do wejscia na turniej dokonywać proszę na biuro@fast-step.pl do czwartku, do 22:00. W mailu proszę o podanie - oprócz imienia i nazwiska oraz reprezentowanego klubu - datę turnieju (21 XI) oraz bloku na którym będzie obecny Trener lub/i Opiekun/Rodzic do OBSŁUGI. Opłata za wstęp Opiekuna?Rodzica wynosi równowartość opłaty startowej za uczestnika.
REGULAMIN DOTYCZACY ZMINIMALIZOWANIA RYZYKA TRANSMISJI KORONAWIRUSA NA TURNIEJU TAŃCA:
1. Przed wejściem do obiektu ICDS obowiązuje dezynfekcja rąk,
2. Należy zachować dystans społeczny 1,5 m na terenie obiektu (nie dotyczy tańczących ze sobą w parze osób)
3.Obowiązuje pomiar temperatury przed wejściem do obiektu,
4. Obowiązuje konieczność zakrywania ust i nosa na terenie obiektu (nie dotyczy zawodników na parkiecie i poza nim w trakcie rozgrywania turnieju),
5. Dla rodziców/opiekunów/widzów wchodzących do obiektu w dniu rozgrywania turnieju (nie dotyczy zawodników), istnieje obowiązek pozostawienia pisemnej informacji wydrukowanej uprzednio we własnym zakresie (plik w załączniku), które zawiera: imię, nazwisko, nr telefonu, oraz podpis,
6. Zawodnicy mają obowiązek złożenia wcześniej przygotowanego przed przyjazdem na turniej pisemnego oświadczenia (do pobrania na stronie) podpisanego przez nich lub ich opiekunów prawnych o braku kontaktu z osobami chorymi oraz przebywającymi na kwarantannie oraz że nie wykazują objawów wskazujących na zarażenie koronawirusem
7. Rejestracja par odbywa się bez książeczek startowych,
8. W szatniach przybywają jedynie zawodnicy biorący udział w turnieju,
9. ze względu na ograniczenia liczby uczestników zawarte w rozporządzeniu Rady Ministrów z 25 lipca 2020 r.organizator zastrzega sobie prawo do wcześniejszego zamknięcia list startowych,
10. Organizator dochowa pozostałych procedur nałożonych na niego przez GIS, Radę Ministrów oraz odpowiednią Uchwałę ZG PTT dotyczącą organizacji współzawodnictwa turniejowego w dobie pandemii, oraz będzie działał w zgodzie z bieżącymi, obowiązującymi przepisami w tym zakresie,
11. Organizator zastrzega sobie prawo do wyeliminowania najmniej licznych kategorii z uwagi na reglamentację ilości uczestników oraz widzów turnieju.
12. Należy zaznaczyć, że mimo dołożenia wszelkiej staranności przez organizatora turnieju i obsługę znajdującą się z obiekcie, może dojść do zakażenia, gdyż przeważająca większość przypadków przebiega całkowicie bezobjawowo. Za tego rodzaju zdarzenia organizator nie ponosi odpowiedzialności.
OŚWIADCZENIA NIEZBĘDNE DO ZŁOŻENIA PO PRZYBYCIU NA TURNIEJ (UCZESTNIK/WIDZ - DZIECKO/PEŁNOLETNI) ZNAJDZIECIE PAŃSTWO W AKTUALNOŚCIACH NA STRONIE OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT http://taniec.mazowsze.pl/?page=36+aktualnosci
BLOK 1, rejestracja 10:30, próba parkietu 11:00, start: 11:30
8-9 (Juvenile 1) Open KOMB 6T Mistrzostwa Okręgu kujawsko-pomorski, łódzki, mazowiecki, podlaski, świętokrzyski, warmińsko-mazurski 4
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Piwiński Tymon Lato Nadia FAST-STEP Warszawa | Piwiński Tymon Lato Nadia | Piwiński Tymon | Lato Nadia | FAST-STEP Warszawa | 0 | | 0 | | 1 |
2. | Duchna Bartosz Galas-Bandyk Janina FAST-STEP Warszawa | Duchna Bartosz Galas-Bandyk Janina | Duchna Bartosz | Galas-Bandyk Janina | FAST-STEP Warszawa | 0 | | 0 | | 2 |
3. | Brożyna Franciszek Rzadkowska Weronika Akademia Tańca - Kielce | Brożyna Franciszek Rzadkowska Weronika | Brożyna Franciszek | Rzadkowska Weronika | Akademia Tańca - Kielce | 8 | | 8 | | 3 |
4. | Stawowczyk Wiktoria Szeliga Antoni WIKA - Olsztyn | Stawowczyk Wiktoria Szeliga Antoni | Stawowczyk Wiktoria | Szeliga Antoni | WIKA - Olsztyn | 2, 2 | | 2, 2 | | 4 |
10-11 (Juvenile 2) Open KOMB 8T Mistrzostwa Okręgu kujawsko-pomorski, łódzki, mazowiecki, podlaski, świętokrzyski, warmińsko-mazurski 8
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Kosecki Nataniel Kozuń Liwia ESKADRA - Pabianice | Kosecki Nataniel Kozuń Liwia | Kosecki Nataniel | Kozuń Liwia | ESKADRA - Pabianice | 0 | | 0 | | 1 |
2. | Muśnicki Grzegorz Sobczak Nela FAST-STEP Warszawa | Muśnicki Grzegorz Sobczak Nela | Muśnicki Grzegorz | Sobczak Nela | FAST-STEP Warszawa | 0 | | 0 | | 2 |
3. | Ksybek Mateusz Kułakowska Nicola START - Płońsk | Ksybek Mateusz Kułakowska Nicola | Ksybek Mateusz | Kułakowska Nicola | START - Płońsk | 2 | | 2 | | 3 |
4. | Jarząb Filip Molęda Weronika KICK - Kielce | Jarząb Filip Molęda Weronika | Jarząb Filip | Molęda Weronika | KICK - Kielce | 0 | | 0 | | 4 |
5. | Werner Bartosz Kozłowska Hanna FAST-STEP Warszawa | Werner Bartosz Kozłowska Hanna | Werner Bartosz | Kozłowska Hanna | FAST-STEP Warszawa | 4 | | 4 | | 5 |
6. | Włodarczyk Wiktor Rzadkowska Marika Akademia Tańca - Kielce | Włodarczyk Wiktor Rzadkowska Marika | Włodarczyk Wiktor | Rzadkowska Marika | Akademia Tańca - Kielce | 2 | | 2 | | 6 |
7. | Gumiński Patryk Kośnik Lena WIKA - Olsztyn | Gumiński Patryk Kośnik Lena | Gumiński Patryk | Kośnik Lena | WIKA - Olsztyn | 1 | | 1 | | 7 |
8. | Lisiecki Jakub Lipińska Julia ESKADRA - Pabianice | Lisiecki Jakub Lipińska Julia | Lisiecki Jakub | Lipińska Julia | ESKADRA - Pabianice | 2 | | 2 | | 8 |
12-13 (Junior 1) Open ST Mistrzostwa Okręgu kujawsko-pomorski, łódzki, mazowiecki, podlaski, świętokrzyski, warmińsko-mazurski 11
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Zgutka Bartłomiej Dąbrowska Maja FAST-STEP Warszawa | Zgutka Bartłomiej Dąbrowska Maja | Zgutka Bartłomiej | Dąbrowska Maja | FAST-STEP Warszawa | 0 | | 0 | | 1 |
2. | Szostak Igor Płatek Nikola FAST-STEP Warszawa | Szostak Igor Płatek Nikola | Szostak Igor | Płatek Nikola | FAST-STEP Warszawa | 0 | | 0 | | 2 |
3. | Demianiuk Jan Modrzejewska Maria CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA | Demianiuk Jan Modrzejewska Maria | Demianiuk Jan | Modrzejewska Maria | CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA | 0 | | 0 | | 3 |
4. | Rozwadowski Aleksander Szybicka Sofia FAST-STEP Warszawa | Rozwadowski Aleksander Szybicka Sofia | Rozwadowski Aleksander | Szybicka Sofia | FAST-STEP Warszawa | 4 | | 4 | | 4 |
5. | Łojewski Miłosz Kwiecień Joanna Edyta KICK - Kielce | Łojewski Miłosz Kwiecień Joanna Edyta | Łojewski Miłosz | Kwiecień Joanna Edyta | KICK - Kielce | 1 | | 1 | | 5 |
6. | Traczyk Kacper Janus Oliwia Akademia Tańca - Kielce | Traczyk Kacper Janus Oliwia | Traczyk Kacper | Janus Oliwia | Akademia Tańca - Kielce | 0 | | 0 | | 6 |
7. | Bernat Franciszek Kocik Antonina CANTINERO - Tomaszów Maz. | Bernat Franciszek Kocik Antonina | Bernat Franciszek | Kocik Antonina | CANTINERO - Tomaszów Maz. | 0 | | 0 | | 7 |
8. | Brożyna Wiktor Kołbuc Oliwia Akademia Tańca - Kielce | Brożyna Wiktor Kołbuc Oliwia | Brożyna Wiktor | Kołbuc Oliwia | Akademia Tańca - Kielce | 3 | | 3 | | 8 |
9. | Nowak Szymon Koszarska Marika KICK - Kielce | Nowak Szymon Koszarska Marika | Nowak Szymon | Koszarska Marika | KICK - Kielce | 0 | | 0 | | 8 |
10. | Szewczykowski Jakub Szelerska Magdalena Anna AKADEMIA TAŃCA - Warszawa | Szewczykowski Jakub Szelerska Magdalena Anna | Szewczykowski Jakub | Szelerska Magdalena Anna | AKADEMIA TAŃCA - Warszawa | 1 | | 1 | | 8 |
11. | Giziński Bartosz Łata Maja DCS BRWINÓW | Giziński Bartosz Łata Maja | Giziński Bartosz | Łata Maja | DCS BRWINÓW | 4 | | 4 | | 11 |
12-13 (Junior 1) Open LA Mistrzostwa Okręgu kujawsko-pomorski, łódzki, mazowiecki, podlaski, świętokrzyski, warmińsko-mazurski 11
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Pacan Antoni Rybka Sandra POLISH CLUB - Warszawa | Pacan Antoni Rybka Sandra | Pacan Antoni | Rybka Sandra | POLISH CLUB - Warszawa | 0 | | 0 | | 1 |
2. | Zgutka Bartłomiej Dąbrowska Maja FAST-STEP Warszawa | Zgutka Bartłomiej Dąbrowska Maja | Zgutka Bartłomiej | Dąbrowska Maja | FAST-STEP Warszawa | 0 | | 0 | | 2 |
3. | Rozwadowski Aleksander Szybicka Sofia FAST-STEP Warszawa | Rozwadowski Aleksander Szybicka Sofia | Rozwadowski Aleksander | Szybicka Sofia | FAST-STEP Warszawa | 4 | | 4 | | 3 |
4. | Szostak Igor Płatek Nikola FAST-STEP Warszawa | Szostak Igor Płatek Nikola | Szostak Igor | Płatek Nikola | FAST-STEP Warszawa | 0 | | 0 | | 4 |
5. | Bernat Franciszek Kocik Antonina CANTINERO - Tomaszów Maz. | Bernat Franciszek Kocik Antonina | Bernat Franciszek | Kocik Antonina | CANTINERO - Tomaszów Maz. | 2 | | 2 | | 5 |
6. | Traczyk Kacper Janus Oliwia Akademia Tańca - Kielce | Traczyk Kacper Janus Oliwia | Traczyk Kacper | Janus Oliwia | Akademia Tańca - Kielce | 0 | | 0 | | 6 |
7. | Łojewski Miłosz Kwiecień Joanna Edyta KICK - Kielce | Łojewski Miłosz Kwiecień Joanna Edyta | Łojewski Miłosz | Kwiecień Joanna Edyta | KICK - Kielce | 1 | | 1 | | 7 |
8. | Nowak Szymon Koszarska Marika KICK - Kielce | Nowak Szymon Koszarska Marika | Nowak Szymon | Koszarska Marika | KICK - Kielce | 0 | | 0 | | 8 |
9. | Brożyna Wiktor Kołbuc Oliwia Akademia Tańca - Kielce | Brożyna Wiktor Kołbuc Oliwia | Brożyna Wiktor | Kołbuc Oliwia | Akademia Tańca - Kielce | 3 | | 3 | | 9 |
10. | Szewczykowski Jakub Szelerska Magdalena Anna AKADEMIA TAŃCA - Warszawa | Szewczykowski Jakub Szelerska Magdalena Anna | Szewczykowski Jakub | Szelerska Magdalena Anna | AKADEMIA TAŃCA - Warszawa | 1 | | 1 | | 10 |
11. | Giziński Bartosz Łata Maja DCS BRWINÓW | Giziński Bartosz Łata Maja | Giziński Bartosz | Łata Maja | DCS BRWINÓW | 4 | | 4 | | 11 |
14-15 (Junior 2) Open ST Mistrzostwa Okręgu kujawsko-pomorski, łódzki, mazowiecki, podlaski, świętokrzyski, warmińsko-mazurski 9
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Onisk Witold Wierciszewska Aurelia POLISH CLUB - Warszawa | Onisk Witold Wierciszewska Aurelia | Onisk Witold | Wierciszewska Aurelia | POLISH CLUB - Warszawa | 0 | | 0 | | 1 |
2. | Ruszczyk Patryk Pogorzelska Julia FAST-STEP Warszawa | Ruszczyk Patryk Pogorzelska Julia | Ruszczyk Patryk | Pogorzelska Julia | FAST-STEP Warszawa | 1 | | 1 | | 2 |
3. | Woźniak Wojciech Michalska Patrycja RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. | Woźniak Wojciech Michalska Patrycja | Woźniak Wojciech | Michalska Patrycja | RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. | 1 | | 1 | | 3 |
4. | Gałązka Aleks Janczuk Julia FAST-STEP Warszawa | Gałązka Aleks Janczuk Julia | Gałązka Aleks | Janczuk Julia | FAST-STEP Warszawa | 1 | | 1 | | 4 |
5. | Wolski Bartosz Marchewka Izabela FAST-STEP Warszawa | Wolski Bartosz Marchewka Izabela | Wolski Bartosz | Marchewka Izabela | FAST-STEP Warszawa | 2 | | 2 | | 5 |
6. | Ziółek Wiktor Szustek Alicja CLASSIC - Warszawa | Ziółek Wiktor Szustek Alicja | Ziółek Wiktor | Szustek Alicja | CLASSIC - Warszawa | 6 | | 6 | | 6 |
7. | Góźdź Dawid Wiącek Maria KICK - Kielce | Góźdź Dawid Wiącek Maria | Góźdź Dawid | Wiącek Maria | KICK - Kielce | 0 | | 0 | | 7 |
8. | Michalski Oskar Gajownik Izabela DCS BRWINÓW | Michalski Oskar Gajownik Izabela | Michalski Oskar | Gajownik Izabela | DCS BRWINÓW | 1 | | 1 | | 8 |
9. | Rybak Maciej Matysiak Zofia DUET - Warszawa | Rybak Maciej Matysiak Zofia | Rybak Maciej | Matysiak Zofia | DUET - Warszawa | | | | | |
14-15 (Junior 2) Open LA Mistrzostwa Okręgu kujawsko-pomorski, łódzki, mazowiecki, podlaski, świętokrzyski, warmińsko-mazurski 9
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Onisk Witold Wierciszewska Aurelia POLISH CLUB - Warszawa | Onisk Witold Wierciszewska Aurelia | Onisk Witold | Wierciszewska Aurelia | POLISH CLUB - Warszawa | 0 | | 0 | | 1 |
2. | Woźniak Wojciech Michalska Patrycja RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. | Woźniak Wojciech Michalska Patrycja | Woźniak Wojciech | Michalska Patrycja | RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. | 1 | | 1 | | 2 |
3. | Ruszczyk Patryk Pogorzelska Julia FAST-STEP Warszawa | Ruszczyk Patryk Pogorzelska Julia | Ruszczyk Patryk | Pogorzelska Julia | FAST-STEP Warszawa | 0 | | 0 | | 3 |
4. | Ziółek Wiktor Szustek Alicja CLASSIC - Warszawa | Ziółek Wiktor Szustek Alicja | Ziółek Wiktor | Szustek Alicja | CLASSIC - Warszawa | 5 | | 5 | | 4 |
5. | Gałązka Aleks Janczuk Julia FAST-STEP Warszawa | Gałązka Aleks Janczuk Julia | Gałązka Aleks | Janczuk Julia | FAST-STEP Warszawa | 0 | | 0 | | 5 |
6. | Drogosz Mateusz Bryk Magdalena KICK - Kielce | Drogosz Mateusz Bryk Magdalena | Drogosz Mateusz | Bryk Magdalena | KICK - Kielce | 1 | | 1 | | 6 |
7. | Góźdź Dawid Wiącek Maria KICK - Kielce | Góźdź Dawid Wiącek Maria | Góźdź Dawid | Wiącek Maria | KICK - Kielce | 0 | | 0 | | 7 |
8. | Michalski Oskar Gajownik Izabela DCS BRWINÓW | Michalski Oskar Gajownik Izabela | Michalski Oskar | Gajownik Izabela | DCS BRWINÓW | 1 | | 1 | | 8 |
9. | Rybak Maciej Matysiak Zofia DUET - Warszawa | Rybak Maciej Matysiak Zofia | Rybak Maciej | Matysiak Zofia | DUET - Warszawa | | | | | |
16-18 (Młodzież) Open ST Mistrzostwa Okręgu kujawsko-pomorski, łódzki, mazowiecki, podlaski, świętokrzyski, warmińsko-mazurski 9
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Głogosz Norbert Zielińska Klaudia ETIUDA - Radomsko | Głogosz Norbert Zielińska Klaudia | Głogosz Norbert | Zielińska Klaudia | ETIUDA - Radomsko | 3 | | 3 | | 1 |
2. | Rencławowicz Szymon Wiewiórka Julia POLISH CLUB - Warszawa | Rencławowicz Szymon Wiewiórka Julia | Rencławowicz Szymon | Wiewiórka Julia | POLISH CLUB - Warszawa | 1 | | 1 | | 2 |
3. | Zinkiewicz Maciej Gruszczyńska Adrianna CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA | Zinkiewicz Maciej Gruszczyńska Adrianna | Zinkiewicz Maciej | Gruszczyńska Adrianna | CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA | 3 | | 3 | | 3 |
4. | Kurzac Bartłomiej Radzińska Katarzyna DUET - Warszawa | Kurzac Bartłomiej Radzińska Katarzyna | Kurzac Bartłomiej | Radzińska Katarzyna | DUET - Warszawa | 8 | | 8 | | 4 |
5. | Opałka Igor Żółkowska Wiktoria EMOTION - Góra Kalwaria | Opałka Igor Żółkowska Wiktoria | Opałka Igor | Żółkowska Wiktoria | EMOTION - Góra Kalwaria | 0 | | 0 | | 5 |
6. | Myśliński Olaf Czapnik Wiktoria ESKADRA - Pabianice | Myśliński Olaf Czapnik Wiktoria | Myśliński Olaf | Czapnik Wiktoria | ESKADRA - Pabianice | 1 | | 1 | | 6 |
7. | Kotarba Szymon Wyrzykowska Katarzyna AKADEMIA TAŃCA - Warszawa | Kotarba Szymon Wyrzykowska Katarzyna | Kotarba Szymon | Wyrzykowska Katarzyna | AKADEMIA TAŃCA - Warszawa | 1 | | 1 | | 7 |
8. | Janaszczyk Maciej Sopata Wiktoria JEDYNKA - Łódź | Janaszczyk Maciej Sopata Wiktoria | Janaszczyk Maciej | Sopata Wiktoria | JEDYNKA - Łódź | 0 | | 0 | | 8 |
9. | Koniecko Adrian Koniecko Wiktoria
| Koniecko Adrian Koniecko Wiktoria | Koniecko Adrian | Koniecko Wiktoria | | 9 | | 9 | | 8 |
16-18 (Młodzież) Open LA Mistrzostwa Okręgu kujawsko-pomorski, łódzki, mazowiecki, podlaski, świętokrzyski, warmińsko-mazurski 7
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Rencławowicz Szymon Wiewiórka Julia POLISH CLUB - Warszawa | Rencławowicz Szymon Wiewiórka Julia | Rencławowicz Szymon | Wiewiórka Julia | POLISH CLUB - Warszawa | 0 | | 0 | | 1 |
2. | Głogosz Norbert Zielińska Klaudia ETIUDA - Radomsko | Głogosz Norbert Zielińska Klaudia | Głogosz Norbert | Zielińska Klaudia | ETIUDA - Radomsko | 4 | | 4 | | 2 |
3. | Przemieniecki Szymon Karwacka Justyna WIKA - Olsztyn | Przemieniecki Szymon Karwacka Justyna | Przemieniecki Szymon | Karwacka Justyna | WIKA - Olsztyn | 3 | | 3 | | 3 |
4. | Zinkiewicz Maciej Gruszczyńska Adrianna CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA | Zinkiewicz Maciej Gruszczyńska Adrianna | Zinkiewicz Maciej | Gruszczyńska Adrianna | CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA | 9 | | 9 | | 4 |
5. | Janaszczyk Maciej Sopata Wiktoria JEDYNKA - Łódź | Janaszczyk Maciej Sopata Wiktoria | Janaszczyk Maciej | Sopata Wiktoria | JEDYNKA - Łódź | 0 | | 0 | | 5 |
6. | Kotarba Szymon Wyrzykowska Katarzyna AKADEMIA TAŃCA - Warszawa | Kotarba Szymon Wyrzykowska Katarzyna | Kotarba Szymon | Wyrzykowska Katarzyna | AKADEMIA TAŃCA - Warszawa | 1 | | 1 | | 6 |
7. | Koniecko Adrian Koniecko Wiktoria
| Koniecko Adrian Koniecko Wiktoria | Koniecko Adrian | Koniecko Wiktoria | | 5 | | 5 | | 7 |
BLOK 2, rejestracja 14:30, próba parkietu 15:00, start: 15:30
16-20 (Młodzież starsza) Open ST Mistrzostwa Okręgu kujawsko-pomorski, łódzki, mazowiecki, podlaski, świętokrzyski, warmińsko-mazurski 2
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Śledź Karol Paprota Paulina Ewa DUET - Warszawa | Śledź Karol Paprota Paulina Ewa | Śledź Karol | Paprota Paulina Ewa | DUET - Warszawa | 0 | | 0 | | 1 |
2. | Baiev Mykhailo Wierciszewska Laura POLISH CLUB - Warszawa | Baiev Mykhailo Wierciszewska Laura | Baiev Mykhailo | Wierciszewska Laura | POLISH CLUB - Warszawa | 0 | | 0 | | 2 |
16-20 (Młodzież starsza) Open LA Mistrzostwa Okręgu kujawsko-pomorski, łódzki, mazowiecki, podlaski, świętokrzyski, warmińsko-mazurski 6
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Pawłowski Kacper Dederko Magdalena POLISH CLUB - Warszawa | Pawłowski Kacper Dederko Magdalena | Pawłowski Kacper | Dederko Magdalena | POLISH CLUB - Warszawa | 0 | | 0 | | 1 |
2. | Fałek Konrad Bala Oliwia CANTINERO - Tomaszów Maz. | Fałek Konrad Bala Oliwia | Fałek Konrad | Bala Oliwia | CANTINERO - Tomaszów Maz. | 0 | | 0 | | 2 |
3. | Baiev Mykhailo Wierciszewska Laura POLISH CLUB - Warszawa | Baiev Mykhailo Wierciszewska Laura | Baiev Mykhailo | Wierciszewska Laura | POLISH CLUB - Warszawa | 0 | | 0 | | 3 |
4. | Więch Maciej Wielądek Sandra Dancers United - WARSZAWA | Więch Maciej Wielądek Sandra | Więch Maciej | Wielądek Sandra | Dancers United - WARSZAWA | 9 | | 9 | | 4 |
5. | Brzeski Bruno Oworuszko Dominika Dancers United - WARSZAWA | Brzeski Bruno Oworuszko Dominika | Brzeski Bruno | Oworuszko Dominika | Dancers United - WARSZAWA | 3 | | 3 | | 5 |
6. | Wojciechowski Stanisław Żarłok Kinga POLISH CLUB - Warszawa | Wojciechowski Stanisław Żarłok Kinga | Wojciechowski Stanisław | Żarłok Kinga | POLISH CLUB - Warszawa | 6 | | 6 | | 6 |
19+ (Powyżej 18) Open ST Mistrzostwa Okręgu kujawsko-pomorski, łódzki, mazowiecki, podlaski, świętokrzyski, warmińsko-mazurski 9
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Le Michał Jabłońska Sandra DUET - Warszawa | Le Michał Jabłońska Sandra | Le Michał | Jabłońska Sandra | DUET - Warszawa | 0 | | 0 | | 1 |
2. | Śledź Karol Paprota Paulina Ewa DUET - Warszawa | Śledź Karol Paprota Paulina Ewa | Śledź Karol | Paprota Paulina Ewa | DUET - Warszawa | 0 | | 0 | | 2 |
3. | Dębski Patryk Klepczarek Justyna - JEDYNKA - Łódź | Dębski Patryk Klepczarek Justyna - | Dębski Patryk | Klepczarek Justyna - | JEDYNKA - Łódź | 0 | | 0 | | 3 |
4. | Rosiński Marcin Wdowicz Katarzyna POLISH CLUB - Warszawa | Rosiński Marcin Wdowicz Katarzyna | Rosiński Marcin | Wdowicz Katarzyna | POLISH CLUB - Warszawa | 0 | | 0 | | 4 |
5. | Janas Adrian Blukacz Weronika JEDYNKA - Łódź | Janas Adrian Blukacz Weronika | Janas Adrian | Blukacz Weronika | JEDYNKA - Łódź | 0 | | 0 | | 5 |
6. | Siemianowicz Eryk Datczuk Aleksandra KADRYL - Białystok | Siemianowicz Eryk Datczuk Aleksandra | Siemianowicz Eryk | Datczuk Aleksandra | KADRYL - Białystok | 12 | | 12 | | 6 |
7. | Matuszewski Piotr Grabowska Karina Agnieszka DUET - Warszawa | Matuszewski Piotr Grabowska Karina Agnieszka | Matuszewski Piotr | Grabowska Karina Agnieszka | DUET - Warszawa | 11 | | 11 | | 7 |
8. | Zaprzalka Jakub Topczewska Gabriela KADRYL - Białystok | Zaprzalka Jakub Topczewska Gabriela | Zaprzalka Jakub | Topczewska Gabriela | KADRYL - Białystok | 6 | | 6 | | 8 |
9. | Gaj Oskar Redlicka Edyta AKADEMIA TAŃCA - Warszawa | Gaj Oskar Redlicka Edyta | Gaj Oskar | Redlicka Edyta | AKADEMIA TAŃCA - Warszawa | 0 | | 0 | | 9 |
19+ (Powyżej 18) Open LA Mistrzostwa Okręgu kujawsko-pomorski, łódzki, mazowiecki, podlaski, świętokrzyski, warmińsko-mazurski 10
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Pawłowski Kacper Dederko Magdalena POLISH CLUB - Warszawa | Pawłowski Kacper Dederko Magdalena | Pawłowski Kacper | Dederko Magdalena | POLISH CLUB - Warszawa | 0 | | 0 | | 1 |
2. | Pomazanskyi Bohdan Gruszczyńska Aleksandra CANTINERO - Tomaszów Maz. | Pomazanskyi Bohdan Gruszczyńska Aleksandra | Pomazanskyi Bohdan | Gruszczyńska Aleksandra | CANTINERO - Tomaszów Maz. | 0 | | 0 | | 2 |
3. | Rosiński Marcin Wdowicz Katarzyna POLISH CLUB - Warszawa | Rosiński Marcin Wdowicz Katarzyna | Rosiński Marcin | Wdowicz Katarzyna | POLISH CLUB - Warszawa | 0 | | 0 | | 3 |
4. | Więch Maciej Wielądek Sandra Dancers United - WARSZAWA | Więch Maciej Wielądek Sandra | Więch Maciej | Wielądek Sandra | Dancers United - WARSZAWA | 9 | | 9 | | 4 |
5. | Jabłoński Dariusz Poniatowicz Karolina KADRYL - Białystok | Jabłoński Dariusz Poniatowicz Karolina | Jabłoński Dariusz | Poniatowicz Karolina | KADRYL - Białystok | 0 | | 0 | | 5 |
6. | Wojciechowski Stanisław Żarłok Kinga POLISH CLUB - Warszawa | Wojciechowski Stanisław Żarłok Kinga | Wojciechowski Stanisław | Żarłok Kinga | POLISH CLUB - Warszawa | 6 | | 6 | | 6 |
7. | Brzeski Bruno Oworuszko Dominika Dancers United - WARSZAWA | Brzeski Bruno Oworuszko Dominika | Brzeski Bruno | Oworuszko Dominika | Dancers United - WARSZAWA | 3 | | 3 | | 7 |
8. | Michalak Krystian Woźniak Ewelina POLISH CLUB - Warszawa | Michalak Krystian Woźniak Ewelina | Michalak Krystian | Woźniak Ewelina | POLISH CLUB - Warszawa | 2 | | 2 | | 8 |
9. | Shkilevych Artur Shkilevych Magdalena POLISH CLUB - Warszawa | Shkilevych Artur Shkilevych Magdalena | Shkilevych Artur | Shkilevych Magdalena | POLISH CLUB - Warszawa | 0 | | 0 | | 9 |
10. | Filim Michał Karecka Gabriela KADRYL - Białystok | Filim Michał Karecka Gabriela | Filim Michał | Karecka Gabriela | KADRYL - Białystok | 5 | | 5 | | 10 |
30+ (Senior 1) Open ST Mistrzostwa Okręgu kujawsko-pomorski, łódzki, mazowiecki, podlaski, świętokrzyski, warmińsko-mazurski 0
30+ (Senior 1) Open LA Mistrzostwa Okręgu kujawsko-pomorski, łódzki, mazowiecki, podlaski, świętokrzyski, warmińsko-mazurski 1
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Jonczyk Maciej Jonczyk Olga CLASSIC - Warszawa | Jonczyk Maciej Jonczyk Olga | Jonczyk Maciej | Jonczyk Olga | CLASSIC - Warszawa | 11 | | 11 | | 1 |
40+ (Senior 2) Open ST Mistrzostwa Okręgu kujawsko-pomorski, łódzki, mazowiecki, podlaski, świętokrzyski, warmińsko-mazurski 3
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Teresiński Krzysztof Przemysław Teresińska Iwona AKADEMIA TAŃCA - Warszawa | Teresiński Krzysztof Przemysław Teresińska Iwona | Teresiński Krzysztof Przemysław | Teresińska Iwona | AKADEMIA TAŃCA - Warszawa | 0 | | 0 | | 1 |
2. | Jancik Paweł Świerczyńska-Jancik Joanna S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE | Jancik Paweł Świerczyńska-Jancik Joanna | Jancik Paweł | Świerczyńska-Jancik Joanna | S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE | 0 | | 0 | | 2 |
3. | Jaros Robert Jaros Agata KICK - Kielce | Jaros Robert Jaros Agata | Jaros Robert | Jaros Agata | KICK - Kielce | 0 | | 0 | | 3 |
40+ (Senior 2) Open LA Mistrzostwa Okręgu kujawsko-pomorski, łódzki, mazowiecki, podlaski, świętokrzyski, warmińsko-mazurski 5
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Łysik Wojciech Żelazna-Łysik Iwona CANTINERO - Tomaszów Maz. | Łysik Wojciech Żelazna-Łysik Iwona | Łysik Wojciech | Żelazna-Łysik Iwona | CANTINERO - Tomaszów Maz. | 1 | | 1 | | 1 |
2. | Jancik Paweł Świerczyńska-Jancik Joanna S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE | Jancik Paweł Świerczyńska-Jancik Joanna | Jancik Paweł | Świerczyńska-Jancik Joanna | S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE | 6 | | 6 | | 2 |
3. | Teresiński Krzysztof Przemysław Teresińska Iwona AKADEMIA TAŃCA - Warszawa | Teresiński Krzysztof Przemysław Teresińska Iwona | Teresiński Krzysztof Przemysław | Teresińska Iwona | AKADEMIA TAŃCA - Warszawa | 9 | | 9 | | 3 |
4. | Jaros Robert Jaros Agata KICK - Kielce | Jaros Robert Jaros Agata | Jaros Robert | Jaros Agata | KICK - Kielce | 4 | | 4 | | 4 |
5. | Popławski Dariusz Popławska Joanna Dancers United - WARSZAWA | Popławski Dariusz Popławska Joanna | Popławski Dariusz | Popławska Joanna | Dancers United - WARSZAWA | 0 | | 0 | | 5 |
50+ (Senior 3 + Senior 4) Open ST Mistrzostwa Okręgu kujawsko-pomorski, łódzki, mazowiecki, podlaski, świętokrzyski, warmińsko-mazurski 4
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Markiewicz Marek Markiewicz Aleksandra JEDYNKA - Łódź | Markiewicz Marek Markiewicz Aleksandra | Markiewicz Marek | Markiewicz Aleksandra | JEDYNKA - Łódź | 5 | | 5 | | 1 |
2. | Jończyk Piotr Mikita Joanna KADRYL - Białystok | Jończyk Piotr Mikita Joanna | Jończyk Piotr | Mikita Joanna | KADRYL - Białystok | 1 | | 1 | | 2 |
3. | Baranowski Adam Baranowska Anna AKADEMIA TAŃCA - Warszawa | Baranowski Adam Baranowska Anna | Baranowski Adam | Baranowska Anna | AKADEMIA TAŃCA - Warszawa | 2 | | 2 | | 3 |
4. | Stawiński Jan Fijałkowska Małgorzata JEDYNKA - Łódź | Stawiński Jan Fijałkowska Małgorzata | Stawiński Jan | Fijałkowska Małgorzata | JEDYNKA - Łódź | 0 | | 0 | | 4 |
50+ (Senior 3 + Senior 4) Open LA Mistrzostwa Okręgu kujawsko-pomorski, łódzki, mazowiecki, podlaski, świętokrzyski, warmińsko-mazurski 4
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Popa Krzysztof Popa Jolanta
| Popa Krzysztof Popa Jolanta | Popa Krzysztof | Popa Jolanta | | 3 | | 3 | | 1 |
2. | Jończyk Piotr Mikita Joanna KADRYL - Białystok | Jończyk Piotr Mikita Joanna | Jończyk Piotr | Mikita Joanna | KADRYL - Białystok | 2 | | 2 | | 2 |
3. | Baranowski Adam Baranowska Anna AKADEMIA TAŃCA - Warszawa | Baranowski Adam Baranowska Anna | Baranowski Adam | Baranowska Anna | AKADEMIA TAŃCA - Warszawa | 3 | | 3 | | 3 |
4. | Stępień Robert Stępień Arleta
| Stępień Robert Stępień Arleta | Stępień Robert | Stępień Arleta | | | | | | |
BLOK 3, rejestracja 17:30, próba parkietu 18:00, start: 18:30
12-13 (Junior 1) Open ST 3
Otwarty Puchar Okręgu MazowieckiegoLp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Miejsce |
---|
1. | Zgutka Bartłomiej Dąbrowska Maja FAST-STEP Warszawa | Zgutka Bartłomiej Dąbrowska Maja | Zgutka Bartłomiej | Dąbrowska Maja | FAST-STEP Warszawa | 1 |
2. | Ojczyk Stanisław Grabka Nadia THOMAS DANCE - Kraków | Ojczyk Stanisław Grabka Nadia | Ojczyk Stanisław | Grabka Nadia | THOMAS DANCE - Kraków | 2 |
3. | Szewczykowski Jakub Szelerska Magdalena Anna AKADEMIA TAŃCA - Warszawa | Szewczykowski Jakub Szelerska Magdalena Anna | Szewczykowski Jakub | Szelerska Magdalena Anna | AKADEMIA TAŃCA - Warszawa | |
12-13 (Junior 1) Open LA 3
Otwarty Puchar Okręgu MazowieckiegoLp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Miejsce |
---|
1. | Ojczyk Stanisław Grabka Nadia THOMAS DANCE - Kraków | Ojczyk Stanisław Grabka Nadia | Ojczyk Stanisław | Grabka Nadia | THOMAS DANCE - Kraków | 1 |
2. | Zgutka Bartłomiej Dąbrowska Maja FAST-STEP Warszawa | Zgutka Bartłomiej Dąbrowska Maja | Zgutka Bartłomiej | Dąbrowska Maja | FAST-STEP Warszawa | 2 |
3. | Szewczykowski Jakub Szelerska Magdalena Anna AKADEMIA TAŃCA - Warszawa | Szewczykowski Jakub Szelerska Magdalena Anna | Szewczykowski Jakub | Szelerska Magdalena Anna | AKADEMIA TAŃCA - Warszawa | |
14-15 (Junior 2) Open ST 5
Otwarty Puchar Okręgu MazowieckiegoLp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Miejsce |
---|
1. | Onisk Witold Wierciszewska Aurelia POLISH CLUB - Warszawa | Onisk Witold Wierciszewska Aurelia | Onisk Witold | Wierciszewska Aurelia | POLISH CLUB - Warszawa | 1 |
2. | Ruszczyk Patryk Pogorzelska Julia FAST-STEP Warszawa | Ruszczyk Patryk Pogorzelska Julia | Ruszczyk Patryk | Pogorzelska Julia | FAST-STEP Warszawa | 2 |
3. | Wolski Bartosz Marchewka Izabela FAST-STEP Warszawa | Wolski Bartosz Marchewka Izabela | Wolski Bartosz | Marchewka Izabela | FAST-STEP Warszawa | 3 |
4. | Gałązka Aleks Janczuk Julia FAST-STEP Warszawa | Gałązka Aleks Janczuk Julia | Gałązka Aleks | Janczuk Julia | FAST-STEP Warszawa | 4 |
5. | Rybak Maciej Matysiak Zofia DUET - Warszawa | Rybak Maciej Matysiak Zofia | Rybak Maciej | Matysiak Zofia | DUET - Warszawa | |
14-15 (Junior 2) Open LA 5
Otwarty Puchar Okręgu MazowieckiegoLp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Miejsce |
---|
1. | Sobczyk Wiktor Kosętka Amanda SUKCES - Jaworzno | Sobczyk Wiktor Kosętka Amanda | Sobczyk Wiktor | Kosętka Amanda | SUKCES - Jaworzno | 1 |
2. | Onisk Witold Wierciszewska Aurelia POLISH CLUB - Warszawa | Onisk Witold Wierciszewska Aurelia | Onisk Witold | Wierciszewska Aurelia | POLISH CLUB - Warszawa | 2 |
3. | Ruszczyk Patryk Pogorzelska Julia FAST-STEP Warszawa | Ruszczyk Patryk Pogorzelska Julia | Ruszczyk Patryk | Pogorzelska Julia | FAST-STEP Warszawa | 3 |
4. | Gałązka Aleks Janczuk Julia FAST-STEP Warszawa | Gałązka Aleks Janczuk Julia | Gałązka Aleks | Janczuk Julia | FAST-STEP Warszawa | 4 |
5. | Rybak Maciej Matysiak Zofia DUET - Warszawa | Rybak Maciej Matysiak Zofia | Rybak Maciej | Matysiak Zofia | DUET - Warszawa | |
16-18 (Młodzież) Open ST 6
Otwarty Puchar Okręgu MazowieckiegoLp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Miejsce |
---|
1. | Palak Tymoteusz Szymczak Natalia ZAMEK - Lublin | Palak Tymoteusz Szymczak Natalia | Palak Tymoteusz | Szymczak Natalia | ZAMEK - Lublin | 1 |
2. | Alwasiak Karol Olejnik Sara ST DOBROWOLSCY - Częstochowa | Alwasiak Karol Olejnik Sara | Alwasiak Karol | Olejnik Sara | ST DOBROWOLSCY - Częstochowa | 2 |
3. | Głogosz Norbert Zielińska Klaudia ETIUDA - Radomsko | Głogosz Norbert Zielińska Klaudia | Głogosz Norbert | Zielińska Klaudia | ETIUDA - Radomsko | 3 |
4. | Kurzac Bartłomiej Radzińska Katarzyna DUET - Warszawa | Kurzac Bartłomiej Radzińska Katarzyna | Kurzac Bartłomiej | Radzińska Katarzyna | DUET - Warszawa | 4 |
5. | Kotarba Szymon Wyrzykowska Katarzyna AKADEMIA TAŃCA - Warszawa | Kotarba Szymon Wyrzykowska Katarzyna | Kotarba Szymon | Wyrzykowska Katarzyna | AKADEMIA TAŃCA - Warszawa | 5 |
6. | Rencławowicz Szymon Wiewiórka Julia POLISH CLUB - Warszawa | Rencławowicz Szymon Wiewiórka Julia | Rencławowicz Szymon | Wiewiórka Julia | POLISH CLUB - Warszawa | |
16-18 (Młodzież) Open LA 6
Otwarty Puchar Okręgu MazowieckiegoLp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Miejsce |
---|
1. | Rencławowicz Szymon Wiewiórka Julia POLISH CLUB - Warszawa | Rencławowicz Szymon Wiewiórka Julia | Rencławowicz Szymon | Wiewiórka Julia | POLISH CLUB - Warszawa | 1 |
2. | Dąbrowska Julia ST DOBROWOLSCY - Częstochowa | Dąbrowska Julia | | Dąbrowska Julia | ST DOBROWOLSCY - Częstochowa | 2 |
3. | Boczar Kacper Żaba Karolina SUKCES - Jaworzno | Boczar Kacper Żaba Karolina | Boczar Kacper | Żaba Karolina | SUKCES - Jaworzno | 3 |
4. | Głogosz Norbert Zielińska Klaudia ETIUDA - Radomsko | Głogosz Norbert Zielińska Klaudia | Głogosz Norbert | Zielińska Klaudia | ETIUDA - Radomsko | 4 |
5. | Alwasiak Karol Olejnik Sara ST DOBROWOLSCY - Częstochowa | Alwasiak Karol Olejnik Sara | Alwasiak Karol | Olejnik Sara | ST DOBROWOLSCY - Częstochowa | 5 |
6. | Kotarba Szymon Wyrzykowska Katarzyna AKADEMIA TAŃCA - Warszawa | Kotarba Szymon Wyrzykowska Katarzyna | Kotarba Szymon | Wyrzykowska Katarzyna | AKADEMIA TAŃCA - Warszawa | 6 |
19+ (Powyżej 18) Open ST 10
Otwarty Puchar Okręgu MazowieckiegoLp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Miejsce |
---|
1. | Le Michał Jabłońska Sandra DUET - Warszawa | Le Michał Jabłońska Sandra | Le Michał | Jabłońska Sandra | DUET - Warszawa | 1 |
2. | Śledź Karol Paprota Paulina Ewa DUET - Warszawa | Śledź Karol Paprota Paulina Ewa | Śledź Karol | Paprota Paulina Ewa | DUET - Warszawa | 2 |
3. | Dębski Patryk Klepczarek Justyna - JEDYNKA - Łódź | Dębski Patryk Klepczarek Justyna - | Dębski Patryk | Klepczarek Justyna - | JEDYNKA - Łódź | 3 |
4. | Baiev Mykhailo Wierciszewska Laura POLISH CLUB - Warszawa | Baiev Mykhailo Wierciszewska Laura | Baiev Mykhailo | Wierciszewska Laura | POLISH CLUB - Warszawa | 4 |
5. | Wręczycki Przemysław Nicpoń Marcelina ST DOBROWOLSCY - Częstochowa | Wręczycki Przemysław Nicpoń Marcelina | Wręczycki Przemysław | Nicpoń Marcelina | ST DOBROWOLSCY - Częstochowa | 5 |
6. | Janas Adrian Blukacz Weronika JEDYNKA - Łódź | Janas Adrian Blukacz Weronika | Janas Adrian | Blukacz Weronika | JEDYNKA - Łódź | 6 |
7. | Siemianowicz Eryk Datczuk Aleksandra KADRYL - Białystok | Siemianowicz Eryk Datczuk Aleksandra | Siemianowicz Eryk | Datczuk Aleksandra | KADRYL - Białystok | 7 |
8. | Chmiel Kamil Jurewicz Monika DŻET - Rzeszów-Boguchwała | Chmiel Kamil Jurewicz Monika | Chmiel Kamil | Jurewicz Monika | DŻET - Rzeszów-Boguchwała | 8 |
9. | Zaprzalka Jakub Topczewska Gabriela KADRYL - Białystok | Zaprzalka Jakub Topczewska Gabriela | Zaprzalka Jakub | Topczewska Gabriela | KADRYL - Białystok | 9 |
10. | Szymański Cezary Domaradzka Julia IMPERIA - Kraków | Szymański Cezary Domaradzka Julia | Szymański Cezary | Domaradzka Julia | IMPERIA - Kraków | |
19+ (Powyżej 18) Open LA 9
Otwarty Puchar Okręgu MazowieckiegoLp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Miejsce |
---|
1. | Gatnar Jiri Mycek Aleksandra
| Gatnar Jiri Mycek Aleksandra | Gatnar Jiri | Mycek Aleksandra | | 1 |
2. | Rutka Kacper Litorowicz Sara
| Rutka Kacper Litorowicz Sara | Rutka Kacper | Litorowicz Sara | | 2 |
3. | Ujczak Paweł Budzińska Małgorzata
| Ujczak Paweł Budzińska Małgorzata | Ujczak Paweł | Budzińska Małgorzata | | 3 |
4. | Więch Maciej Wielądek Sandra Dancers United - WARSZAWA | Więch Maciej Wielądek Sandra | Więch Maciej | Wielądek Sandra | Dancers United - WARSZAWA | 4 |
5. | Brzeski Bruno Oworuszko Dominika Dancers United - WARSZAWA | Brzeski Bruno Oworuszko Dominika | Brzeski Bruno | Oworuszko Dominika | Dancers United - WARSZAWA | 5 |
6. | Shkilevych Artur Shkilevych Magdalena POLISH CLUB - Warszawa | Shkilevych Artur Shkilevych Magdalena | Shkilevych Artur | Shkilevych Magdalena | POLISH CLUB - Warszawa | 6 |
7. | Jabłoński Dariusz Poniatowicz Karolina KADRYL - Białystok | Jabłoński Dariusz Poniatowicz Karolina | Jabłoński Dariusz | Poniatowicz Karolina | KADRYL - Białystok | 7 |
8. | Michalak Krystian Woźniak Ewelina POLISH CLUB - Warszawa | Michalak Krystian Woźniak Ewelina | Michalak Krystian | Woźniak Ewelina | POLISH CLUB - Warszawa | 8 |
9. | Filim Michał Karecka Gabriela KADRYL - Białystok | Filim Michał Karecka Gabriela | Filim Michał | Karecka Gabriela | KADRYL - Białystok | 9 |