XX OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWIC

2019-11-10 PROCHOWICE, IMPULS - Prochowice


Plik z wynikami

UWAGA

Kategoria pow. 15 lat klasa D została przeniesiona do 2 bloku.
Rejestracja par w 2 bloku do 15 30. Rozpoczęcie 16 00.

BLOK 1, rejestracja 10 00 - 11 00, próba parkietu 10 15 - 11 15, start: 11 30

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T 6

Turniej rozgrywany zgodnie z przepisami Okręgu Dolnośląskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Chrzan Duszan
Kaptur Karen
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Chrzan Duszan
Kaptur Karen
Chrzan DuszanKaptur KarenKUBA DANCE STUDIO - Bielawa
2.Nowacki Marcel
Kobylańska Maria
CHAMPION TEAM - Wrocław
Nowacki Marcel
Kobylańska Maria
Nowacki MarcelKobylańska MariaCHAMPION TEAM - Wrocław
3.Pajdak Bartosz
Bondarczuk Julia
ST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
Pajdak Bartosz
Bondarczuk Julia
Pajdak BartoszBondarczuk JuliaST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
4.Policzkiewicz Paweł
Pocztarek Natasza
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Policzkiewicz Paweł
Pocztarek Natasza
Policzkiewicz PawełPocztarek NataszaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa
5.Szalc Kamil
Nowakowska Wiktoria
IMPULS - Prochowice
Szalc Kamil
Nowakowska Wiktoria
Szalc KamilNowakowska WiktoriaIMPULS - Prochowice
6.Walczak Wiktor
Kwiatkowska Sara
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Walczak Wiktor
Kwiatkowska Sara
Walczak WiktorKwiatkowska SaraKUBA DANCE STUDIO - Bielawa

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Adach Mateusz
Szczucka Julia
ST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
Adach Mateusz
Szczucka Julia
Adach MateuszSzczucka JuliaST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice6 (+2)261
2.Kowalczyk Jakub
Grocka Emilia
IMPULS - Prochowice
Kowalczyk Jakub
Grocka Emilia
Kowalczyk JakubGrocka EmiliaIMPULS - Prochowice F (+2)2F2
3.Rachwalik Michał
Pawlak Barbara
4STEP - Siechnice
Rachwalik Michał
Pawlak Barbara
Rachwalik MichałPawlak Barbara4STEP - Siechnice10 (+2)2102
4.Jeż Kornel
Batkowska Wiktoria
IGLICA - Wrocław
Jeż Kornel
Batkowska Wiktoria
Jeż KornelBatkowska WiktoriaIGLICA - Wrocław11 (+1)1113
5.Siwek Jerzy
Siwek Zofia
AKTAN - Wrocław
Siwek Jerzy
Siwek Zofia
Siwek JerzySiwek ZofiaAKTAN - Wrocław F (+1)1F3

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Otto Adam
Wolny Jadwiga
MAESTRO - Opole
Otto Adam
Wolny Jadwiga
Otto AdamWolny JadwigaMAESTRO - Opole2 (+1)121
2.Iwanowski Kacper
Nawrot Wiktoria
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Iwanowski Kacper
Nawrot Wiktoria
Iwanowski KacperNawrot WiktoriaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA3 (+1)132
3.Chodorowski Tadeusz
Domańska Hania
AMETYST - Lubań
Chodorowski Tadeusz
Domańska Hania
Chodorowski TadeuszDomańska HaniaAMETYST - Lubań1 (+1)113
4.Furmaniak Jakub
Piskorowska Urszula
IMPULS - Prochowice
Furmaniak Jakub
Piskorowska Urszula
Furmaniak JakubPiskorowska UrszulaIMPULS - Prochowice2 (+1)124
5.Markuszewski Mateusz
Kwiek Paulina
SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole
Markuszewski Mateusz
Kwiek Paulina
Markuszewski MateuszKwiek PaulinaSZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole2 25
6.Sowa Aleksander
Nadbrzeska Martyna
4STEP - Siechnice
Sowa Aleksander
Nadbrzeska Martyna
Sowa AleksanderNadbrzeska Martyna4STEP - Siechnice3 36
7.Tenenbaum Nikodem
Serocka Ewelina
GRACJA - Zielona Góra
Tenenbaum Nikodem
Serocka Ewelina
Tenenbaum NikodemSerocka EwelinaGRACJA - Zielona Góra4 47
8.Boczula Mateusz
Chomąt Hanna
TAKT - Legnica
Boczula Mateusz
Chomąt Hanna
Boczula MateuszChomąt HannaTAKT - Legnica0 08

16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Oleksy Grzegorz
Klisz Patrycja
INSPIRACJA - Wrocław
Oleksy Grzegorz
Klisz Patrycja
Oleksy GrzegorzKlisz PatrycjaINSPIRACJA - Wrocław

16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kubasik Szymon
Pacholicka Gabriela
IMPRESSIONANTE - Wrocław
Kubasik Szymon
Pacholicka Gabriela
Kubasik SzymonPacholicka GabrielaIMPRESSIONANTE - Wrocław

40+ (Senior 2) F ST 3T PREMIUM 0

40+ (Senior 2) F LA 3T PREMIUM 0

 

BLOK 2, rejestracja 14 30 - 15 30, próba parkietu 14 45 - 15 45, start: 16 00

Do 9 (Dzieci najmłodsze + Juvenile 1) Brąz KOMB 3T 12

Turniej rozgrywany zgodnie z przepisami Okręgu Dolnośląskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Bąk Krzysztof
Siwik Alicja
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Bąk Krzysztof
Siwik Alicja
Bąk KrzysztofSiwik AlicjaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa
2.Bąk Stanisław
Balbier Oliwia
IMPULS - Prochowice
Bąk Stanisław
Balbier Oliwia
Bąk StanisławBalbier OliwiaIMPULS - Prochowice
3.Głowacki Jakub
Straszkiewicz Nina
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Głowacki Jakub
Straszkiewicz Nina
Głowacki JakubStraszkiewicz NinaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa
4.Kamińska Zofia
Staliś Filip
IMPRESSIONANTE - Wrocław
Kamińska Zofia
Staliś Filip
Kamińska ZofiaStaliś FilipIMPRESSIONANTE - Wrocław
5.Kożuszko Marlena
Fiszer Maja
IMPULS - Prochowice
Kożuszko Marlena
Fiszer Maja
Kożuszko MarlenaFiszer MajaIMPULS - Prochowice
6.Misiak Karol
Misiak Marianna
Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra
Misiak Karol
Misiak Marianna
Misiak KarolMisiak MariannaAkademia Tańca TABOR - Jelenia Góra
7.Połcik Mikołaj
Butor Barbara
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Połcik Mikołaj
Butor Barbara
Połcik MikołajButor BarbaraKUBA DANCE STUDIO - Bielawa
8.Rygiewicz Kacper
Kaptur Zuzanna
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Rygiewicz Kacper
Kaptur Zuzanna
Rygiewicz KacperKaptur ZuzannaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa
9.Sieradzki Szymon
Główczyk Marcela
TAKT - Legnica
Sieradzki Szymon
Główczyk Marcela
Sieradzki SzymonGłówczyk MarcelaTAKT - Legnica
10.Skubiński Lucjusz
Rabczenko Emilia
TAKT - Legnica
Skubiński Lucjusz
Rabczenko Emilia
Skubiński LucjuszRabczenko EmiliaTAKT - Legnica
11.Stanek Michał
Krzyżanowska Klaudia
IMPULS - Prochowice
Stanek Michał
Krzyżanowska Klaudia
Stanek MichałKrzyżanowska KlaudiaIMPULS - Prochowice
12.Wilczyński Ziemowit
Kosmal Julia
IMPULS - Prochowice
Wilczyński Ziemowit
Kosmal Julia
Wilczyński ZiemowitKosmal JuliaIMPULS - Prochowice

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jąkała Bartosz
Ćwiklińska Zofia
4STEP - Siechnice
Jąkała Bartosz
Ćwiklińska Zofia
Jąkała BartoszĆwiklińska Zofia4STEP - Siechnice7 (+2)271
2.Furmaniak Kacper
Nowak Alicja
IMPULS - Prochowice
Furmaniak Kacper
Nowak Alicja
Furmaniak KacperNowak AlicjaIMPULS - Prochowice F (+2)2F2
3.Wojciechowski Aleksy
Staruchowicz Martyna
IGLICA - Wrocław
Wojciechowski Aleksy
Staruchowicz Martyna
Wojciechowski AleksyStaruchowicz MartynaIGLICA - Wrocław4 (+2)242
4.Białowąs Borys
Niemczuk Katarzyna
IMPULS - Prochowice
Białowąs Borys
Niemczuk Katarzyna
Białowąs BorysNiemczuk KatarzynaIMPULS - Prochowice4 (+1)143
5.Lewandowski Igor
Sadecka Hanna
IMPRESSIONANTE - Wrocław
Lewandowski Igor
Sadecka Hanna
Lewandowski IgorSadecka HannaIMPRESSIONANTE - Wrocław7 (+1)173

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 0

40+ (Senior 2) E ST 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rutowski Piotr
Rutowska Anna
IMPULS - Prochowice
Rutowski Piotr
Rutowska Anna
Rutowski PiotrRutowska AnnaIMPULS - Prochowice1 (+1)111
2.Jeziorowski Jerzy
Kubat - Jeziorowska Jolanta
RÓŻA - Olesno
Jeziorowski Jerzy
Kubat - Jeziorowska Jolanta
Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska JolantaRÓŻA - Olesno3 (+1)132
3.Serocki Krzysztof
Serocka Katarzyna
GRACJA - Zielona Góra
Serocki Krzysztof
Serocka Katarzyna
Serocki KrzysztofSerocka KatarzynaGRACJA - Zielona Góra3 33
4.Mękalski Janusz
Jagielska-Mękalska Agnieszka
GRACJA - Zielona Góra
Mękalski Janusz
Jagielska-Mękalska Agnieszka
Mękalski JanuszJagielska-Mękalska AgnieszkaGRACJA - Zielona Góra3 34
5.Bożejowski Mariusz
Bożejowska Monika
ELITE DANCE - Szczecin
Bożejowski Mariusz
Bożejowska Monika
Bożejowski MariuszBożejowska MonikaELITE DANCE - Szczecin3 35

40+ (Senior 2) E LA 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jeziorowski Jerzy
Kubat - Jeziorowska Jolanta
RÓŻA - Olesno
Jeziorowski Jerzy
Kubat - Jeziorowska Jolanta
Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska JolantaRÓŻA - Olesno3 (+1)131
2.Bożejowski Mariusz
Bożejowska Monika
ELITE DANCE - Szczecin
Bożejowski Mariusz
Bożejowska Monika
Bożejowski MariuszBożejowska MonikaELITE DANCE - Szczecin4 (+1)142
3.Rutowski Piotr
Rutowska Anna
IMPULS - Prochowice
Rutowski Piotr
Rutowska Anna
Rutowski PiotrRutowska AnnaIMPULS - Prochowice1 13
4.Mękalski Janusz
Jagielska-Mękalska Agnieszka
GRACJA - Zielona Góra
Mękalski Janusz
Jagielska-Mękalska Agnieszka
Mękalski JanuszJagielska-Mękalska AgnieszkaGRACJA - Zielona Góra0 04

40+ (Senior 2) A ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pałka Tomasz
Kozłowska Edyta
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Pałka Tomasz
Kozłowska Edyta
Pałka TomaszKozłowska EdytaCIEŚLAK - Jelenia Góra1 (+1)111
2.Szpiczakowski Robert
Szpiczakowska Anna
NDK - Nowa Sól
Szpiczakowski Robert
Szpiczakowska Anna
Szpiczakowski RobertSzpiczakowska AnnaNDK - Nowa Sól7 (+1)172
3.Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
GEMAR - Wrocław
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
Mazur JanuszSaj-Mazur RenataGEMAR - Wrocław7 73
4.Rydzak Tomasz
Rydzak Aleksandra
NDK - Nowa Sól
Rydzak Tomasz
Rydzak Aleksandra
Rydzak TomaszRydzak AleksandraNDK - Nowa Sól0 04

40+ (Senior 2) A LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
DANCE CENTER - Poznań
Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
Bielewicz KrzysztofBielewicz MagdalenaDANCE CENTER - Poznań5 (+1)151
2.Kacprzak Dariusz
Kacprzak Joanna
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Kacprzak Dariusz
Kacprzak Joanna
Kacprzak DariuszKacprzak JoannaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE7 (+1)172
3.Jordan Robert
Więcław-Włodarczyk Anna
Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra
Jordan Robert
Więcław-Włodarczyk Anna
Jordan RobertWięcław-Włodarczyk AnnaAkademia Tańca TABOR - Jelenia Góra1 (+1)113
4.Rydzak Tomasz
Rydzak Aleksandra
NDK - Nowa Sól
Rydzak Tomasz
Rydzak Aleksandra
Rydzak TomaszRydzak AleksandraNDK - Nowa Sól0 04
5.Szpiczakowski Robert
Szpiczakowska Anna
NDK - Nowa Sól
Szpiczakowski Robert
Szpiczakowska Anna
Szpiczakowski RobertSzpiczakowska AnnaNDK - Nowa Sól2 25
6.Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
GEMAR - Wrocław
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
Mazur JanuszSaj-Mazur RenataGEMAR - Wrocław5 56

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Isidoris Eric
Isidoris Melissa
MARGO - Leszno
Isidoris Eric
Isidoris Melissa
Isidoris EricIsidoris MelissaMARGO - Leszno6 (+1)161
2.Bajorek Paweł
Strumińska Paulina
IGLICA - Wrocław
Bajorek Paweł
Strumińska Paulina
Bajorek PawełStrumińska PaulinaIGLICA - Wrocław4 (+1)142
3.Studnicki Patryk
Osmęda Weronika
ST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
Studnicki Patryk
Osmęda Weronika
Studnicki PatrykOsmęda WeronikaST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice0 03
4.Kubasik Szymon
Pacholicka Gabriela
IMPRESSIONANTE - Wrocław
Kubasik Szymon
Pacholicka Gabriela
Kubasik SzymonPacholicka GabrielaIMPRESSIONANTE - Wrocław1 14
5.Tomala Krzysztof
Fojcik Aleksandra
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Tomala Krzysztof
Fojcik Aleksandra
Tomala KrzysztofFojcik AleksandraLORDANCE - Wodzisław Śl.0 05

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Oleksy Grzegorz
Klisz Patrycja
INSPIRACJA - Wrocław
Oleksy Grzegorz
Klisz Patrycja
Oleksy GrzegorzKlisz PatrycjaINSPIRACJA - Wrocław C (+1)1C1
2.Isidoris Eric
Isidoris Melissa
MARGO - Leszno
Isidoris Eric
Isidoris Melissa
Isidoris EricIsidoris MelissaMARGO - Leszno3 32
3.Studnicki Patryk
Osmęda Weronika
ST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
Studnicki Patryk
Osmęda Weronika
Studnicki PatrykOsmęda WeronikaST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice2 23
4.Sarna Artur
Antosik Zuzanna
INES - Wrocław
Sarna Artur
Antosik Zuzanna
Sarna ArturAntosik ZuzannaINES - Wrocław-1 (-1)-1-1