Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc

2019-11-30 Bełżyce, EM STUDIO - Opole Lubelskie


FOR FOREIGN COUPLES

BLOK 1, rejestracja 8.30-9.00, próba parkietu 8.30-9.00, start: 9.30

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 0

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cyper Sebastian
Łoś Julia
TOP - ART - Lublin
Cyper Sebastian
Łoś Julia
Cyper SebastianŁoś JuliaTOP - ART - Lublin

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Adamcewicz Szymon
Gałka Maja
GRACJA - Zielona Góra
Adamcewicz Szymon
Gałka Maja
Adamcewicz SzymonGałka MajaGRACJA - Zielona Góra
2.Dudka Michał
Zając Wanessa
TOP - ART - Lublin
Dudka Michał
Zając Wanessa
Dudka MichałZając WanessaTOP - ART - Lublin

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Muśnicki Bartosz
Zych Klaudia
FAST-STEP Warszawa
Muśnicki Bartosz
Zych Klaudia
Muśnicki BartoszZych KlaudiaFAST-STEP Warszawa
2.Omiotek Dawid
Szafraniec Judyta
TOP - ART - Lublin
Omiotek Dawid
Szafraniec Judyta
Omiotek DawidSzafraniec JudytaTOP - ART - Lublin

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wujastyk Stanisław
Romanek Karolina
TOP - ART - Lublin
Wujastyk Stanisław
Romanek Karolina
Wujastyk StanisławRomanek KarolinaTOP - ART - Lublin

 

BLOK 2, rejestracja 9.30-10.00, próba parkietu 10.30-11.00, start: 11.00

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
TOP - ART - Lublin
Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART - Lublin

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 0

 

BLOK 3, rejestracja 11.00-12.00, próba parkietu 12.00-12.30, start: 12.30

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wołowik Karol
Skiba Joanna
TOP - ART - Lublin
Wołowik Karol
Skiba Joanna
Wołowik KarolSkiba JoannaTOP - ART - Lublin

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jankowski Kamil
Krysa Aleksandra
LIDER - Lublin
Jankowski Kamil
Krysa Aleksandra
Jankowski KamilKrysa AleksandraLIDER - Lublin
2.Wołowik Karol
Skiba Joanna
TOP - ART - Lublin
Wołowik Karol
Skiba Joanna
Wołowik KarolSkiba JoannaTOP - ART - Lublin

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jankowski Kamil
Krysa Aleksandra
LIDER - Lublin
Jankowski Kamil
Krysa Aleksandra
Jankowski KamilKrysa AleksandraLIDER - Lublin

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Waszczuk Krzysztof
Wawrynek Katarzyna
LIDER - Lublin
Waszczuk Krzysztof
Wawrynek Katarzyna
Waszczuk KrzysztofWawrynek KatarzynaLIDER - Lublin