Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”

2019-10-27 Skrzyszów, STARDANCE - Kraków


Plik z wynikami
BLOK 1, rejestracja 9:00-9:30, próba parkietu 9:30-9:45, start: 10.00

8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kuśnierz Michał
Kordula Kaja
JUST DANCE Wieliczka
Kuśnierz Michał
Kordula Kaja
Kuśnierz MichałKordula KajaJUST DANCE Wieliczka7 (+2)271
2.Sierak Daniel
Pyzik Wiktoria
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Sierak Daniel
Pyzik Wiktoria
Sierak DanielPyzik WiktoriaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska5 (+1)152

8-9 (Juvenile 1) G KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Brzoza Hubert
Ożóg Anna
KLASA - Tarnów
Brzoza Hubert
Ożóg Anna
Brzoza HubertOżóg AnnaKLASA - Tarnów4 (+2)241
2.Krakowski Gabriel
Potoczna Alicja
GALA - Mielec
Krakowski Gabriel
Potoczna Alicja
Krakowski GabrielPotoczna AlicjaGALA - Mielec10 (+2)2101
3.Marzec Antoni
Zakielarz Maria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Marzec Antoni
Zakielarz Maria
Marzec AntoniZakielarz MariaGOLDEN DANCE - Przemyśl4 (+2)242
4.Zalas Dominik
Prenkiewicz Ewa
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Zalas Dominik
Prenkiewicz Ewa
Zalas DominikPrenkiewicz EwaKUŹNIA TAŃCA - Kraków F (+2)2F2
5.Stawowy Stanisław
Pabian Zofia
EVOLUTION - Kraków
Stawowy Stanisław
Pabian Zofia
Stawowy StanisławPabian ZofiaEVOLUTION - Kraków2 (+1)123
6.Wąchała Arkadiusz
Dzikowska Dorota
GRACJA - Krosno
Wąchała Arkadiusz
Dzikowska Dorota
Wąchała ArkadiuszDzikowska DorotaGRACJA - Krosno6 (+1)163
7.Świerczek Jan
Kędziora Martyna
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Świerczek Jan
Kędziora Martyna
Świerczek JanKędziora MartynaGOLDEN DANCE - Przemyśl3 (+1)133
8.Świątek Nikodem
Łapa Joanna
GALA - Mielec
Świątek Nikodem
Łapa Joanna
Świątek NikodemŁapa JoannaGALA - Mielec3 (+1)133

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kogut Wiktor
Motyka Kamila
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Kogut Wiktor
Motyka Kamila
Kogut WiktorMotyka KamilaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska10 (+2)2101
2.Swoboda Tomasz
Ziaja Julita
KLASA - Tarnów
Swoboda Tomasz
Ziaja Julita
Swoboda TomaszZiaja JulitaKLASA - Tarnów5 (+2)251
3.Włodarczyk Wiktor
Rzadkowska Marika
Akademia Tańca - Kielce
Włodarczyk Wiktor
Rzadkowska Marika
Włodarczyk WiktorRzadkowska MarikaAkademia Tańca - Kielce11 (+2)2111
4.Żmuda Kacper
Kołodziej Zofia
KLASA - Tarnów
Żmuda Kacper
Kołodziej Zofia
Żmuda KacperKołodziej ZofiaKLASA - Tarnów5 (+2)251
5.Piątek Filip
Wieczorek Emilia
Akademia Tańca - Kielce
Piątek Filip
Wieczorek Emilia
Piątek FilipWieczorek EmiliaAkademia Tańca - Kielce6 (+1)162
6.Pyziński Adrian
Pluta Alicja
GALA - Mielec
Pyziński Adrian
Pluta Alicja
Pyziński AdrianPluta AlicjaGALA - Mielec11 (+1)1112
7.Serafin Tomasz
Korczak Klaudia
GALA - Mielec
Serafin Tomasz
Korczak Klaudia
Serafin TomaszKorczak KlaudiaGALA - Mielec8 (+1)182

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nieckarz Michał
Sochacka Julia
JUST DANCE Wieliczka
Nieckarz Michał
Sochacka Julia
Nieckarz MichałSochacka JuliaJUST DANCE Wieliczka7 (+2)271
2.Nykiel Filip
Łucarz Emilia
LATINO - Żabno
Nykiel Filip
Łucarz Emilia
Nykiel FilipŁucarz EmiliaLATINO - Żabno4 (+2)241
3.Malicki Mikołaj
Zdrzalik Milena
KLASA - Tarnów
Malicki Mikołaj
Zdrzalik Milena
Malicki MikołajZdrzalik MilenaKLASA - Tarnów3 (+2)232
4.Malik Szymon
Malik Emilia
LATINO - Żabno
Malik Szymon
Malik Emilia
Malik SzymonMalik EmiliaLATINO - Żabno8 (+2)282
5.Kowal Wojciech
Madej Kinga
LATINO - Żabno
Kowal Wojciech
Madej Kinga
Kowal WojciechMadej KingaLATINO - Żabno F (+1)1F3
6.Kuc Jeremi
Wójtowicz Julia
KLASA - Tarnów
Kuc Jeremi
Wójtowicz Julia
Kuc JeremiWójtowicz JuliaKLASA - Tarnów4 (+1)143
7.Kurczab Kamil
Kieć Roksana
KLASA - Tarnów
Kurczab Kamil
Kieć Roksana
Kurczab KamilKieć RoksanaKLASA - Tarnów3 (+1)133
8.Kędzierski Michał
Kielar Aleksandra
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Kędzierski Michał
Kielar Aleksandra
Kędzierski MichałKielar AleksandraGOLDEN DANCE - Przemyśl2 (+1)123

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Laryś Jakub
Paszek Wiktoria
EVOLUTION - Kraków
Laryś Jakub
Paszek Wiktoria
Laryś JakubPaszek WiktoriaEVOLUTION - Kraków9 (+2)291
2.Załęski Karol
Krężel Martyna
LATINO - Żabno
Załęski Karol
Krężel Martyna
Załęski KarolKrężel MartynaLATINO - Żabno G (+2)2G1
3.Łocha Julian
Gawlik Małgorzata
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Łocha Julian
Gawlik Małgorzata
Łocha JulianGawlik MałgorzataGOLDEN DANCE - Przemyśl11 (+2)2111
4.Kucwaj Filip
Cielecka Julia
SAMBA - Tarnobrzeg
Kucwaj Filip
Cielecka Julia
Kucwaj FilipCielecka JuliaSAMBA - Tarnobrzeg3, 6 (+1)13, 62
5.Suong Filip
Kitzberger Katarzyna
EVOLUTION - Kraków
Suong Filip
Kitzberger Katarzyna
Suong FilipKitzberger KatarzynaEVOLUTION - Kraków1 (+1)112
6.Łocha Antoni
Muszyńska Martyna
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Łocha Antoni
Muszyńska Martyna
Łocha AntoniMuszyńska MartynaGOLDEN DANCE - Przemyśl9 (+1)192

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cielecki Maciej
Wareliś Amelia
SAMBA - Tarnobrzeg
Cielecki Maciej
Wareliś Amelia
Cielecki MaciejWareliś AmeliaSAMBA - Tarnobrzeg11 (+2)2111
2.Szkotak Maciej
Kapustka Kamila
LATINO - Żabno
Szkotak Maciej
Kapustka Kamila
Szkotak MaciejKapustka KamilaLATINO - Żabno4 (+2)241
3.Kubek Beniamin
Chmura Aleksandra
LATINO - Żabno
Kubek Beniamin
Chmura Aleksandra
Kubek BeniaminChmura AleksandraLATINO - Żabno9 (+2)292
4.Landa Aleksander
Lisowiec Julia
GRACJA - Krosno
Landa Aleksander
Lisowiec Julia
Landa AleksanderLisowiec JuliaGRACJA - Krosno10 (+2)2102
5.Bieniek Stanisław
Dąbek Gabriela
JUST DANCE Wieliczka
Bieniek Stanisław
Dąbek Gabriela
Bieniek StanisławDąbek GabrielaJUST DANCE Wieliczka4 (+1)143
6.Puchała Jan
Cisło Zofia
PERFECT DANCE - Kraków
Puchała Jan
Cisło Zofia
Puchała JanCisło ZofiaPERFECT DANCE - Kraków F (+1)1F3
7.Szybiak Adrian
Ziobrowska Magdalena
TAKT - Jarosław
Szybiak Adrian
Ziobrowska Magdalena
Szybiak AdrianZiobrowska MagdalenaTAKT - Jarosław2 (+1)123

 

BLOK 2, rejestracja 12:00- 12:30, próba parkietu 12:00- 12:45, start: 13:00

10-11 (Juvenile 2) F+E KOMB 6T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tereszkiewicz Mikołaj
Farbaniec Alicja
K-STUDIO Krosno
Tereszkiewicz Mikołaj
Farbaniec Alicja
Tereszkiewicz MikołajFarbaniec AlicjaK-STUDIO Krosno2 (+1)121
2.Ochyra Aleksander
Babik Natalia
CUBANA - Nowy Targ
Ochyra Aleksander
Babik Natalia
Ochyra AleksanderBabik NataliaCUBANA - Nowy Targ1 (+1)112
3.Sworeń Konrad
Sułkowska Zofia
SAMBA - Tarnobrzeg
Sworeń Konrad
Sułkowska Zofia
Sworeń KonradSułkowska ZofiaSAMBA - Tarnobrzeg2 (+1)123
4.King Tymoteusz
Opałka Lena
EMOTION - Góra Kalwaria
King Tymoteusz
Opałka Lena
King TymoteuszOpałka LenaEMOTION - Góra Kalwaria3 (+1)134
5.Gawęda Wiktor
Struska Maja
EVOLUTION - Kraków
Gawęda Wiktor
Struska Maja
Gawęda WiktorStruska MajaEVOLUTION - Kraków0 05
6.Pogrebniak Szymon
Skrzypczak Nicola
RYTM - Chełm
Pogrebniak Szymon
Skrzypczak Nicola
Pogrebniak SzymonSkrzypczak NicolaRYTM - Chełm0 06
7.Mikos Błażej
Gutej Weronika
LATINO - Żabno
Mikos Błażej
Gutej Weronika
Mikos BłażejGutej WeronikaLATINO - Żabno0 07
8.Pacławski Kamil
Zybinska Zofia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Pacławski Kamil
Zybinska Zofia
Pacławski KamilZybinska ZofiaGOLDEN DANCE - Przemyśl1 18
9.Niemiec Jakub
Grzywacz Wiktoria
A-Z - Przemyśl
Niemiec Jakub
Grzywacz Wiktoria
Niemiec JakubGrzywacz WiktoriaA-Z - Przemyśl0 09

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Plebanek Michał
Janas Oliwia
SzT eMiKa - Tarnów
Plebanek Michał
Janas Oliwia
Plebanek MichałJanas OliwiaSzT eMiKa - Tarnów4 (+1)141
2.Mądrzyk Jan
Kobyłecka Martyna
LATINO - Żabno
Mądrzyk Jan
Kobyłecka Martyna
Mądrzyk JanKobyłecka MartynaLATINO - Żabno1 (+1)112
3.Tomczyk Antoni
Batko Martyna
MAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka
Tomczyk Antoni
Batko Martyna
Tomczyk AntoniBatko MartynaMAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka E (+1)1E3
4.Obojski Mateusz
Sobków Amelia
EVOLUTION - Kraków
Obojski Mateusz
Sobków Amelia
Obojski MateuszSobków AmeliaEVOLUTION - Kraków2 (+1)124
5.Misior Patryk
Janusz Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Misior Patryk
Janusz Wiktoria
Misior PatrykJanusz WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl1 (+1)115
6.Kowal Jakub
Marcinkowska Klaudia
AKSEL - Rzeszów
Kowal Jakub
Marcinkowska Klaudia
Kowal JakubMarcinkowska KlaudiaAKSEL - Rzeszów1 (+1)116
7.Traczyk Kacper
Janus Oliwia
Akademia Tańca - Kielce
Traczyk Kacper
Janus Oliwia
Traczyk KacperJanus OliwiaAkademia Tańca - Kielce0 07
8.Breński Antoni
Habel Anna
KLASA - Tarnów
Breński Antoni
Habel Anna
Breński AntoniHabel AnnaKLASA - Tarnów1 18
9.Rękas Michał
Sulewska Iwona
SAMBA - Tarnobrzeg
Rękas Michał
Sulewska Iwona
Rękas MichałSulewska IwonaSAMBA - Tarnobrzeg0 09
10.Pępek Jan
Mach Julia
GASIEK - Rzeszów
Pępek Jan
Mach Julia
Pępek JanMach JuliaGASIEK - Rzeszów0 010
11.Sawicki Wojciech
Pawlikowska Anna
SOKÓŁ - Myślenice
Sawicki Wojciech
Pawlikowska Anna
Sawicki WojciechPawlikowska AnnaSOKÓŁ - Myślenice0 010

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Babula Kacper
Minorczyk Erita
GALA - Mielec
Babula Kacper
Minorczyk Erita
Babula KacperMinorczyk EritaGALA - Mielec1 (+1)111
2.Mika Miłosz
Michałek Julia
KLASA - Tarnów
Mika Miłosz
Michałek Julia
Mika MiłoszMichałek JuliaKLASA - Tarnów6 (+1)162
3.Frydrych Bartosz
Tatrzańska Natalia
GRACJA - Krosno
Frydrych Bartosz
Tatrzańska Natalia
Frydrych BartoszTatrzańska NataliaGRACJA - Krosno3 33
4.Staśko Gabriel
Liro Adrianna
LATINO - Żabno
Staśko Gabriel
Liro Adrianna
Staśko GabrielLiro AdriannaLATINO - Żabno0 04
5.Miłkoś Bartłomiej
Cyboroń Magdalena
KLASA - Tarnów
Miłkoś Bartłomiej
Cyboroń Magdalena
Miłkoś BartłomiejCyboroń MagdalenaKLASA - Tarnów1 15

 

BLOK 3, rejestracja 15:00- 15:30, próba parkietu 15:30- 15:45, start: 16:00

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bilnik Wojciech
Bilnik Ewa
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Bilnik Wojciech
Bilnik Ewa
Bilnik WojciechBilnik EwaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec3 (+1)131
2.Drogosz Mateusz
Bryk Magdalena
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Drogosz Mateusz
Bryk Magdalena
Drogosz MateuszBryk MagdalenaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.2 (+1)122
3.Wolf Tomasz
Smolińska Antonina
GRACJA - Krosno
Wolf Tomasz
Smolińska Antonina
Wolf TomaszSmolińska AntoninaGRACJA - Krosno2 (+1)123
4.Sierak Michał
Kotwa Martyna
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Sierak Michał
Kotwa Martyna
Sierak MichałKotwa MartynaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska0 04
5.Głowacz Michał
Sielska Jagoda
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Głowacz Michał
Sielska Jagoda
Głowacz MichałSielska JagodaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 05
6.Świerczek Sebastian
Nowicka Weronika
THOMAS DANCE - Kraków
Świerczek Sebastian
Nowicka Weronika
Świerczek SebastianNowicka WeronikaTHOMAS DANCE - Kraków0 06

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Drogosz Mateusz
Bryk Magdalena
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Drogosz Mateusz
Bryk Magdalena
Drogosz MateuszBryk MagdalenaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam. C (+1)1C1
2.Pieklak Paweł
Augustyniak Nikola
ZAMEK - Lublin
Pieklak Paweł
Augustyniak Nikola
Pieklak PawełAugustyniak NikolaZAMEK - Lublin6 (+1)162
3.Wolf Tomasz
Smolińska Antonina
GRACJA - Krosno
Wolf Tomasz
Smolińska Antonina
Wolf TomaszSmolińska AntoninaGRACJA - Krosno2 (+1)123
4.Świerczek Sebastian
Nowicka Weronika
THOMAS DANCE - Kraków
Świerczek Sebastian
Nowicka Weronika
Świerczek SebastianNowicka WeronikaTHOMAS DANCE - Kraków2 24
5.Bilnik Wojciech
Bilnik Ewa
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Bilnik Wojciech
Bilnik Ewa
Bilnik WojciechBilnik EwaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec0 05
6.Sierak Michał
Kotwa Martyna
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Sierak Michał
Kotwa Martyna
Sierak MichałKotwa MartynaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska0 06
7.Głowacz Michał
Sielska Jagoda
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Głowacz Michał
Sielska Jagoda
Głowacz MichałSielska JagodaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 07

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dziamba Mateusz
Gaj Martyna
GRACJA - Krosno
Dziamba Mateusz
Gaj Martyna
Dziamba MateuszGaj MartynaGRACJA - Krosno

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Soboń Piotr
Sikora Natalia
SUKCES - Jaworzno
Soboń Piotr
Sikora Natalia
Soboń PiotrSikora NataliaSUKCES - Jaworzno5 (+1)151
2.Pazdur Dawid
Jaromin Katarzyna
SUKCES - Jaworzno
Pazdur Dawid
Jaromin Katarzyna
Pazdur DawidJaromin KatarzynaSUKCES - Jaworzno5 (+1)152
3.Wójtowicz Ignacy
Grela Oliwia
TAKT - Chełm
Wójtowicz Ignacy
Grela Oliwia
Wójtowicz IgnacyGrela OliwiaTAKT - Chełm D (+1)1D3
4.Pabian Sebastian
Gosińska Kinga
ZORBA - Częstochowa
Pabian Sebastian
Gosińska Kinga
Pabian SebastianGosińska KingaZORBA - Częstochowa5 (+1)154
5.Mruk Arkadiusz
Jacher Oliwia
SzT eMiKa - Tarnów
Mruk Arkadiusz
Jacher Oliwia
Mruk ArkadiuszJacher OliwiaSzT eMiKa - Tarnów2 25
6.Partyka Piotr
Stochła Weronika
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Partyka Piotr
Stochła Weronika
Partyka PiotrStochła WeronikaGOLDEN DANCE - Przemyśl3 36
7.Widełka Mateusz
Kural Amelia
THOMAS DANCE - Kraków
Widełka Mateusz
Kural Amelia
Widełka MateuszKural AmeliaTHOMAS DANCE - Kraków0 07
8.Pańko Gabriel
Mardosiewicz Emilia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Pańko Gabriel
Mardosiewicz Emilia
Pańko GabrielMardosiewicz EmiliaGOLDEN DANCE - Przemyśl2 28
9.Durajczyk Maciej
Kozicka Julia
EMOTION - WARKA
Durajczyk Maciej
Kozicka Julia
Durajczyk MaciejKozicka JuliaEMOTION - WARKA0 09

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nowakowski Łukasz
Jarek Emilia
TEAM Ornontowice
Nowakowski Łukasz
Jarek Emilia
Nowakowski ŁukaszJarek EmiliaTEAM Ornontowice5 (+1)151
2.Miękina Jakub
Babraj Katarzyna
THOMAS DANCE - Kraków
Miękina Jakub
Babraj Katarzyna
Miękina JakubBabraj KatarzynaTHOMAS DANCE - Kraków C (+1)1C2
3.Czechowski Michał
Kosteczko Iga
RONDO - Rybnik
Czechowski Michał
Kosteczko Iga
Czechowski MichałKosteczko IgaRONDO - Rybnik4 (+1)143
4.Doroszuk Oktawiusz
Ćwierz Anna
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Doroszuk Oktawiusz
Ćwierz Anna
Doroszuk OktawiuszĆwierz AnnaKUŹNIA TAŃCA - Kraków5 54
5.Puskarz Kamil
Szczerba Aniela
LATINO - Żabno
Puskarz Kamil
Szczerba Aniela
Puskarz KamilSzczerba AnielaLATINO - Żabno0 05
6.Starostka Marcel
Jarosz Julia
SzT eMiKa - Tarnów
Starostka Marcel
Jarosz Julia
Starostka MarcelJarosz JuliaSzT eMiKa - Tarnów0 06
7.Perłak Filip
Ogonowska Amanda
A-Z - Przemyśl
Perłak Filip
Ogonowska Amanda
Perłak FilipOgonowska AmandaA-Z - Przemyśl0 07

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jóźwicki Mateusz
Bury Agata
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Jóźwicki Mateusz
Bury Agata
Jóźwicki MateuszBury AgataNOWY STYL - Bielsko-Biała4 (+1)141
2.Furmańczyk Jakub
Arczewska Zofia
ETIUDA - Radomsko
Furmańczyk Jakub
Arczewska Zofia
Furmańczyk JakubArczewska ZofiaETIUDA - Radomsko3 (+1)132
3.Pyrek Karol
Bała Izabela
KLASA - Tarnów
Pyrek Karol
Bała Izabela
Pyrek KarolBała IzabelaKLASA - Tarnów1 (+1)113
4.Puskarz Kamil
Szczerba Aniela
LATINO - Żabno
Puskarz Kamil
Szczerba Aniela
Puskarz KamilSzczerba AnielaLATINO - Żabno4 (+1)144
5.Miękina Jakub
Babraj Katarzyna
THOMAS DANCE - Kraków
Miękina Jakub
Babraj Katarzyna
Miękina JakubBabraj KatarzynaTHOMAS DANCE - Kraków6 65
6.Czechowski Michał
Kosteczko Iga
RONDO - Rybnik
Czechowski Michał
Kosteczko Iga
Czechowski MichałKosteczko IgaRONDO - Rybnik4 46
7.Nowakowski Łukasz
Jarek Emilia
TEAM Ornontowice
Nowakowski Łukasz
Jarek Emilia
Nowakowski ŁukaszJarek EmiliaTEAM Ornontowice0 07
8.Doroszuk Oktawiusz
Ćwierz Anna
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Doroszuk Oktawiusz
Ćwierz Anna
Doroszuk OktawiuszĆwierz AnnaKUŹNIA TAŃCA - Kraków4 48
9.Perłak Filip
Ogonowska Amanda
A-Z - Przemyśl
Perłak Filip
Ogonowska Amanda
Perłak FilipOgonowska AmandaA-Z - Przemyśl0 09

 

BLOK 4, rejestracja 17:00- 17:30, próba parkietu 17:30- 17:45, start: 18:00

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Łabno Mateusz
Sobarnia Paulina
SzT eMiKa - Tarnów
Łabno Mateusz
Sobarnia Paulina
Łabno MateuszSobarnia PaulinaSzT eMiKa - Tarnów1 (+1)111
2.Barłoga Kajetan
Ryś Wiktoria
GASIEK - Rzeszów
Barłoga Kajetan
Ryś Wiktoria
Barłoga KajetanRyś WiktoriaGASIEK - Rzeszów7 72
3.Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
EVOLUTION - Kraków
Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION - Kraków0 03

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Łabno Mateusz
Sobarnia Paulina
SzT eMiKa - Tarnów
Łabno Mateusz
Sobarnia Paulina
Łabno MateuszSobarnia PaulinaSzT eMiKa - Tarnów3 (+1)131
2.Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
EVOLUTION - Kraków
Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION - Kraków0 02
3.Barłoga Kajetan
Ryś Wiktoria
GASIEK - Rzeszów
Barłoga Kajetan
Ryś Wiktoria
Barłoga KajetanRyś WiktoriaGASIEK - Rzeszów1 13

16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Muniak Maciej
Batko Milena
JUST DANCE Wieliczka
Muniak Maciej
Batko Milena
Muniak MaciejBatko MilenaJUST DANCE Wieliczka1 (+1)111
2.Sarnowski Bruno
Szeląg Zuzanna
A-Z - Przemyśl
Sarnowski Bruno
Szeląg Zuzanna
Sarnowski BrunoSzeląg ZuzannaA-Z - Przemyśl5 (+1)152
3.Wołowik Karol
Skiba Joanna
TOP - ART - Lublin
Wołowik Karol
Skiba Joanna
Wołowik KarolSkiba JoannaTOP - ART - Lublin3 (+1)133
4.Jakubowski Dominik
Bańcerowska Alicja
ZAMEK - Lublin
Jakubowski Dominik
Bańcerowska Alicja
Jakubowski DominikBańcerowska AlicjaZAMEK - Lublin1 (+1)114
5.Gębuś Grzegorz
Węgrzycka Aleksandra
IMPERIA - Kraków
Gębuś Grzegorz
Węgrzycka Aleksandra
Gębuś GrzegorzWęgrzycka AleksandraIMPERIA - Kraków3 35
6.Lisowski Dawid
Maj Barbara
SEMPRE - Kraków
Lisowski Dawid
Maj Barbara
Lisowski DawidMaj BarbaraSEMPRE - Kraków1 16
7.Krawczyk Tomasz
Lelek Maria
BAWINEK - Kraków
Krawczyk Tomasz
Lelek Maria
Krawczyk TomaszLelek MariaBAWINEK - Kraków1 17
8.Sokół Jakub
Pastuszka Wiktoria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Sokół Jakub
Pastuszka Wiktoria
Sokół JakubPastuszka WiktoriaCENTRUM TAŃCA - Radom0 08

16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sarnowski Bruno
Szeląg Zuzanna
A-Z - Przemyśl
Sarnowski Bruno
Szeląg Zuzanna
Sarnowski BrunoSzeląg ZuzannaA-Z - Przemyśl4 (+1)141
2.Muniak Maciej
Batko Milena
JUST DANCE Wieliczka
Muniak Maciej
Batko Milena
Muniak MaciejBatko MilenaJUST DANCE Wieliczka2 (+1)122
3.Gębuś Grzegorz
Węgrzycka Aleksandra
IMPERIA - Kraków
Gębuś Grzegorz
Węgrzycka Aleksandra
Gębuś GrzegorzWęgrzycka AleksandraIMPERIA - Kraków E (+1)1E3
4.Wołowik Karol
Skiba Joanna
TOP - ART - Lublin
Wołowik Karol
Skiba Joanna
Wołowik KarolSkiba JoannaTOP - ART - Lublin1 14
5.Sokół Jakub
Pastuszka Wiktoria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Sokół Jakub
Pastuszka Wiktoria
Sokół JakubPastuszka WiktoriaCENTRUM TAŃCA - Radom0 05
6.Jakubowski Dominik
Bańcerowska Alicja
ZAMEK - Lublin
Jakubowski Dominik
Bańcerowska Alicja
Jakubowski DominikBańcerowska AlicjaZAMEK - Lublin0 06
7.Lisowski Dawid
Maj Barbara
SEMPRE - Kraków
Lisowski Dawid
Maj Barbara
Lisowski DawidMaj BarbaraSEMPRE - Kraków0 07

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sebzda Bartosz
Szetela Emilia
AKSEL - Rzeszów
Sebzda Bartosz
Szetela Emilia
Sebzda BartoszSzetela EmiliaAKSEL - Rzeszów C (+1)1C1
2.Kijowski Cezary
Lubińska Katarzyna
GASIEK - Rzeszów
Kijowski Cezary
Lubińska Katarzyna
Kijowski CezaryLubińska KatarzynaGASIEK - Rzeszów5 (+1)152
3.Wiercigroch Szymon
Jaromińska Zuzanna
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Wiercigroch Szymon
Jaromińska Zuzanna
Wiercigroch SzymonJaromińska ZuzannaKUŹNIA TAŃCA - Kraków6 (+1)163
4.Michniak Arkadiusz
Sioła Oliwia
MAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka
Michniak Arkadiusz
Sioła Oliwia
Michniak ArkadiuszSioła OliwiaMAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka1 14
5.Masłowski Grzegorz
Gozdalska Agnieszka
JUMP - Janów Lubelski
Masłowski Grzegorz
Gozdalska Agnieszka
Masłowski GrzegorzGozdalska AgnieszkaJUMP - Janów Lubelski6 65
6.Chabros Mateusz
Wcisło Agnieszka
SEMPRE - Kraków
Chabros Mateusz
Wcisło Agnieszka
Chabros MateuszWcisło AgnieszkaSEMPRE - Kraków7 76

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sebzda Bartosz
Szetela Emilia
AKSEL - Rzeszów
Sebzda Bartosz
Szetela Emilia
Sebzda BartoszSzetela EmiliaAKSEL - Rzeszów C (+1)1C1
2.Michniak Arkadiusz
Sioła Oliwia
MAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka
Michniak Arkadiusz
Sioła Oliwia
Michniak ArkadiuszSioła OliwiaMAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka5 (+1)152
3.Żygała Maciej
Domka Emilia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Żygała Maciej
Domka Emilia
Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE - Przemyśl5 (+1)153
4.Masłowski Grzegorz
Gozdalska Agnieszka
JUMP - Janów Lubelski
Masłowski Grzegorz
Gozdalska Agnieszka
Masłowski GrzegorzGozdalska AgnieszkaJUMP - Janów Lubelski6 64
5.Drzazga Krzysztof
Smoleń-Drzazga Katarzyna
IMPERIA - Kraków
Drzazga Krzysztof
Smoleń-Drzazga Katarzyna
Drzazga KrzysztofSmoleń-Drzazga KatarzynaIMPERIA - Kraków4 45
6.Lasocki Sebastian
Rzeszowska Magda
RONDO - Rybnik
Lasocki Sebastian
Rzeszowska Magda
Lasocki SebastianRzeszowska MagdaRONDO - Rybnik0 06

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kowalewski Marcin
Kukulska Natalia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kowalewski Marcin
Kukulska Natalia
Kowalewski MarcinKukulska NataliaLORDANCE - Wodzisław Śl. B (+1)1B1
2.Król Wojciech
Siemaszko Gabriela
SzT eMiKa - Tarnów
Król Wojciech
Siemaszko Gabriela
Król WojciechSiemaszko GabrielaSzT eMiKa - Tarnów1 (+1)112
3.Ciesielski Jakub
Rytych Zuzanna
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Ciesielski Jakub
Rytych Zuzanna
Ciesielski JakubRytych ZuzannaLORDANCE - Wodzisław Śl.7 (+1)173
4.Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
A-Z - Przemyśl
Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
Kawiński KacperSzelążek ElżbietaA-Z - Przemyśl5 (+1)154
5.Szydłowski Oliwiusz
Kwaśny Sara
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Szydłowski Oliwiusz
Kwaśny Sara
Szydłowski OliwiuszKwaśny SaraGOLDEN DANCE - Przemyśl2 25
6.Spyra Dominik
Liana Zuzanna
WIR - Mysłowice
Spyra Dominik
Liana Zuzanna
Spyra DominikLiana ZuzannaWIR - Mysłowice2 26
7.Kotul Hubert
Żaba Weronika
SzT eMiKa - Tarnów
Kotul Hubert
Żaba Weronika
Kotul HubertŻaba WeronikaSzT eMiKa - Tarnów3 37
8.Żygała Maciej
Domka Emilia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Żygała Maciej
Domka Emilia
Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE - Przemyśl2 28

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nowak Bartosz
Lis Karina
LATINO - Żabno
Nowak Bartosz
Lis Karina
Nowak BartoszLis KarinaLATINO - Żabno9 (+1)191
2.Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL - Rzeszów7 (+1)172
3.Spyra Dominik
Liana Zuzanna
WIR - Mysłowice
Spyra Dominik
Liana Zuzanna
Spyra DominikLiana ZuzannaWIR - Mysłowice7 (+1)173
4.Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
SOKÓŁ - Myślenice
Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ - Myślenice8 (+1)184
5.Bińkowski Michał
Pajerska Dominika
IMPERIA - Kraków
Bińkowski Michał
Pajerska Dominika
Bińkowski MichałPajerska DominikaIMPERIA - Kraków5 (+1)155
6.Kiszka Mikołaj
Jaworska Aleksandra
JUMP - Janów Lubelski
Kiszka Mikołaj
Jaworska Aleksandra
Kiszka MikołajJaworska AleksandraJUMP - Janów Lubelski2 (+1)126
7.Pyras Krzysztof
Kopeć Marta
WIR - Mysłowice
Pyras Krzysztof
Kopeć Marta
Pyras KrzysztofKopeć MartaWIR - Mysłowice9 97
8.Bodziony Dawid
Dębowska Patrycja
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Bodziony Dawid
Dębowska Patrycja
Bodziony DawidDębowska PatrycjaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 08
9.Król Wojciech
Siemaszko Gabriela
SzT eMiKa - Tarnów
Król Wojciech
Siemaszko Gabriela
Król WojciechSiemaszko GabrielaSzT eMiKa - Tarnów0 09
10.Winiarczyk Arkadiusz
Rupar Wiktoria
A-Z - Przemyśl
Winiarczyk Arkadiusz
Rupar Wiktoria
Winiarczyk ArkadiuszRupar WiktoriaA-Z - Przemyśl0 010
11.Kotul Hubert
Żaba Weronika
SzT eMiKa - Tarnów
Kotul Hubert
Żaba Weronika
Kotul HubertŻaba WeronikaSzT eMiKa - Tarnów1 111
12.Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
A-Z - Przemyśl
Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
Kawiński KacperSzelążek ElżbietaA-Z - Przemyśl3 312