1. | Bernat Szymon Tomczyk-Jeleń Zosia Mali Rzeczycanie (Polska) | Bernat Szymon Tomczyk-Jeleń Zosia | Bernat Szymon | Tomczyk-Jeleń Zosia | Mali Rzeczycanie (Polska) | | | | | |
2. | Biedrzycki Nikodem Duzik Aleksandra DZPiT Niewiadów-Przedszkole (Polska) | Biedrzycki Nikodem Duzik Aleksandra | Biedrzycki Nikodem | Duzik Aleksandra | DZPiT Niewiadów-Przedszkole (Polska) | | | | | |
3. | Chrzanowski Jan Kraśna Lena GOKiS w Skomlinie (Polska) | Chrzanowski Jan Kraśna Lena | Chrzanowski Jan | Kraśna Lena | GOKiS w Skomlinie (Polska) | | | | | |
4. | Ciężki Michał Ciężki Agata GOKiS w Skomlinie (Polska) | Ciężki Michał Ciężki Agata | Ciężki Michał | Ciężki Agata | GOKiS w Skomlinie (Polska) | | | | | |
5. | Duła Szymon Kacprzak Ewa DZPiT Niewiadów-Przedszkole (Polska) | Duła Szymon Kacprzak Ewa | Duła Szymon | Kacprzak Ewa | DZPiT Niewiadów-Przedszkole (Polska) | | | | | |
6. | Dybka Michalina Kiczka Martyna GOKiS w Skomlinie (Polska) | Dybka Michalina Kiczka Martyna | Dybka Michalina | Kiczka Martyna | GOKiS w Skomlinie (Polska) | | | | | |
7. | Ferreira Aleksander Kacprzyk Małgorzata DMZPiT Głuchowiacy (Polska) | Ferreira Aleksander Kacprzyk Małgorzata | Ferreira Aleksander | Kacprzyk Małgorzata | DMZPiT Głuchowiacy (Polska) | | | | | |
8. | Frykowski Tymon Domińska Antonina ZPiT Poltex (Polska) | Frykowski Tymon Domińska Antonina | Frykowski Tymon | Domińska Antonina | ZPiT Poltex (Polska) | | | | | |
9. | Janik Julian Ciężki Łucja GOKiS w Skomlinie (Polska) | Janik Julian Ciężki Łucja | Janik Julian | Ciężki Łucja | GOKiS w Skomlinie (Polska) | | | | | |
10. | Kondrzycki Mateusz Kruszyńska Zosia Zespół Artystyczny "Pędziwiatry" (Polska) | Kondrzycki Mateusz Kruszyńska Zosia | Kondrzycki Mateusz | Kruszyńska Zosia | Zespół Artystyczny "Pędziwiatry" (Polska) | | | | | |
11. | Kościelak Nadolski Andrzej Kościelak Nadolska Julia ZPiT Poltex (Polska) | Kościelak Nadolski Andrzej Kościelak Nadolska Julia | Kościelak Nadolski Andrzej | Kościelak Nadolska Julia | ZPiT Poltex (Polska) | | | | | |
12. | Krawczyk Julian Maciaszek Alicja ZPiT Ozorkowianie (Polska) | Krawczyk Julian Maciaszek Alicja | Krawczyk Julian | Maciaszek Alicja | ZPiT Ozorkowianie (Polska) | | | | | |
13. | Kubiak Dominik Dąbrowska Hania Zespół Folklorystyczny z Modlnej (Polska) | Kubiak Dominik Dąbrowska Hania | Kubiak Dominik | Dąbrowska Hania | Zespół Folklorystyczny z Modlnej (Polska) | | | | | |
14. | Kubicka Julia Nowakowska Nadia Sekcja Tańca Narodowego GOK Leśmierz (Polska) | Kubicka Julia Nowakowska Nadia | Kubicka Julia | Nowakowska Nadia | Sekcja Tańca Narodowego GOK Leśmierz (Polska) | | | | | |
15. | Kubryn Borys Andryszkiewicz Ada DZPiT Niewiadów (Polska) | Kubryn Borys Andryszkiewicz Ada | Kubryn Borys | Andryszkiewicz Ada | DZPiT Niewiadów (Polska) | | | | | |
16. | Kucharek Bartosz Materna Lena GOKiS w Skomlinie (Polska) | Kucharek Bartosz Materna Lena | Kucharek Bartosz | Materna Lena | GOKiS w Skomlinie (Polska) | | | | | |
17. | Kulik Jan Grobelkiewicz Julia ZPiT Poltex (Polska) | Kulik Jan Grobelkiewicz Julia | Kulik Jan | Grobelkiewicz Julia | ZPiT Poltex (Polska) | | | | | |
18. | Kupis Kacper Marciniak Ewelina Sekcja Tańca Narodowego GOK Leśmierz (Polska) | Kupis Kacper Marciniak Ewelina | Kupis Kacper | Marciniak Ewelina | Sekcja Tańca Narodowego GOK Leśmierz (Polska) | | | | | |
19. | Makowska Helenka Wojtysiak Aleksandra DZPiT Niewiadów-Przedszkole (Polska) | Makowska Helenka Wojtysiak Aleksandra | Makowska Helenka | Wojtysiak Aleksandra | DZPiT Niewiadów-Przedszkole (Polska) | | | | | |
20. | Matysiak Mikołaj Klimczak Klaudia Zespół Ludowy MGOK w Nowym Mieście nad Pilicą (Polska) | Matysiak Mikołaj Klimczak Klaudia | Matysiak Mikołaj | Klimczak Klaudia | Zespół Ludowy MGOK w Nowym Mieście nad Pilicą (Polska) | | | | | |
21. | Mazurkiewicz Michał Murasik Natasza DZPiT Niewiadów (Polska) | Mazurkiewicz Michał Murasik Natasza | Mazurkiewicz Michał | Murasik Natasza | DZPiT Niewiadów (Polska) | | | | | |
22. | Mikuła Mikołaj Bednarek Lili Zespół Ludowy MGOK w Nowym Mieście nad Pilicą (Polska) | Mikuła Mikołaj Bednarek Lili | Mikuła Mikołaj | Bednarek Lili | Zespół Ludowy MGOK w Nowym Mieście nad Pilicą (Polska) | | | | | |
23. | Nawrocki Tymoteusz Kowalczyk-Wolak Weronika ZPiT Poltex (Polska) | Nawrocki Tymoteusz Kowalczyk-Wolak Weronika | Nawrocki Tymoteusz | Kowalczyk-Wolak Weronika | ZPiT Poltex (Polska) | | | | | |
24. | Nowacka Magdalena Barańska Lena ZPiT Ozorkowianie (Polska) | Nowacka Magdalena Barańska Lena | Nowacka Magdalena | Barańska Lena | ZPiT Ozorkowianie (Polska) | | | | | |
25. | Nowak Wiktor Golańska Olga GOKiS w Skomlinie (Polska) | Nowak Wiktor Golańska Olga | Nowak Wiktor | Golańska Olga | GOKiS w Skomlinie (Polska) | | | | | |
26. | Nóżko Tymon Szarłat Kornelia ZPiT Poltex (Polska) | Nóżko Tymon Szarłat Kornelia | Nóżko Tymon | Szarłat Kornelia | ZPiT Poltex (Polska) | | | | | |
27. | Olczak Łukasz Steglińska Aleksandra Sekcja Tańca Narodowego GOK Leśmierz (Polska) | Olczak Łukasz Steglińska Aleksandra | Olczak Łukasz | Steglińska Aleksandra | Sekcja Tańca Narodowego GOK Leśmierz (Polska) | | | | | |
28. | Opulska Amelia Socha Natalia DZPiT Niewiadów (Polska) | Opulska Amelia Socha Natalia | Opulska Amelia | Socha Natalia | DZPiT Niewiadów (Polska) | | | | | |
29. | Pakuła Hanna Borowik Barbara ZPiT Ozorkowianie (Polska) | Pakuła Hanna Borowik Barbara | Pakuła Hanna | Borowik Barbara | ZPiT Ozorkowianie (Polska) | | | | | |
30. | Pelc Daniel Kowalczyk-Wolak Wiktoria ZPiT Poltex (Polska) | Pelc Daniel Kowalczyk-Wolak Wiktoria | Pelc Daniel | Kowalczyk-Wolak Wiktoria | ZPiT Poltex (Polska) | | | | | |
31. | Pelc Emil Zimoń Maria ZPiT Poltex (Polska) | Pelc Emil Zimoń Maria | Pelc Emil | Zimoń Maria | ZPiT Poltex (Polska) | | | | | |
32. | Piesta Jakub Szczepańska Oliwia GOKiS w Skomlinie (Polska) | Piesta Jakub Szczepańska Oliwia | Piesta Jakub | Szczepańska Oliwia | GOKiS w Skomlinie (Polska) | | | | | |
33. | Rykalska Nadia Rykalska Nikola ZPiT Ozorkowianie (Polska) | Rykalska Nadia Rykalska Nikola | Rykalska Nadia | Rykalska Nikola | ZPiT Ozorkowianie (Polska) | | | | | |
34. | Siwik Aleksander Stępień Lena GOKiS w Skomlinie (Polska) | Siwik Aleksander Stępień Lena | Siwik Aleksander | Stępień Lena | GOKiS w Skomlinie (Polska) | | | | | |
35. | Sontag Hubert Supera Blanka DMZPiT Głuchowiacy (Polska) | Sontag Hubert Supera Blanka | Sontag Hubert | Supera Blanka | DMZPiT Głuchowiacy (Polska) | | | | | |
36. | Spodymek Marysia Małolepsza Anna GOKiS w Skomlinie (Polska) | Spodymek Marysia Małolepsza Anna | Spodymek Marysia | Małolepsza Anna | GOKiS w Skomlinie (Polska) | | | | | |
37. | Suchorowska Nadia Urbańczyk Nikola ZPiT Ozorkowianie (Polska) | Suchorowska Nadia Urbańczyk Nikola | Suchorowska Nadia | Urbańczyk Nikola | ZPiT Ozorkowianie (Polska) | | | | | |
38. | Wróblewska Klara Wróblewska Emilia ZPiT Poltex (Polska) | Wróblewska Klara Wróblewska Emilia | Wróblewska Klara | Wróblewska Emilia | ZPiT Poltex (Polska) | | | | | |
39. | Wójciak Dawid Karlińska Patrycja DZPiT Niewiadów-Przedszkole (Polska) | Wójciak Dawid Karlińska Patrycja | Wójciak Dawid | Karlińska Patrycja | DZPiT Niewiadów-Przedszkole (Polska) | | | | | |
40. | Wójciak Sebastian Skrzypczyk Faustyna DZPiT Niewiadów-Przedszkole (Polska) | Wójciak Sebastian Skrzypczyk Faustyna | Wójciak Sebastian | Skrzypczyk Faustyna | DZPiT Niewiadów-Przedszkole (Polska) | | | | | |
41. | Wójcik Aleksandra Wiernik Oliwia Wieluński Dom Kultury (Polska) | Wójcik Aleksandra Wiernik Oliwia | Wójcik Aleksandra | Wiernik Oliwia | Wieluński Dom Kultury (Polska) | | | | | |
42. | Yemelianova Dasza Wojtysiak Alicja DZPiT Niewiadów-Przedszkole (Polska) | Yemelianova Dasza Wojtysiak Alicja | Yemelianova Dasza | Wojtysiak Alicja | DZPiT Niewiadów-Przedszkole (Polska) | | | | | |
43. | Yemelianova Diana Michalska Bożena DZPiT Niewiadów (Polska) | Yemelianova Diana Michalska Bożena | Yemelianova Diana | Michalska Bożena | DZPiT Niewiadów (Polska) | | | | | |
44. | Zarębski Szczepan Błąchowicz Gabriela Zespół Folklorystyczny z Modlnej (Polska) | Zarębski Szczepan Błąchowicz Gabriela | Zarębski Szczepan | Błąchowicz Gabriela | Zespół Folklorystyczny z Modlnej (Polska) | | | | | |